Hora Hokagů

+4
Kaede Hisa
Sasumi Kanejo
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
8 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Hora Hokagů Empty Hora Hokagů

Mon Nov 18, 2019 4:54 pm
Vrcholek tyčící se nad Konohou, při každé výměně Hokage je zde vytesaná nová hlava aktuálního vůdce vesnice, na vrcholu hory je les.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Tue Jan 21, 2020 12:30 pm
Tatsuki Arisawa: *přišla do Konohy s Kenem, který tu je na ChZ a tak svolila jako jeho doprovod. Stojí teď na vrcholu hory hokagů a dívá se ze shora na vesnici. Řekla Kenovi, že tu bude. Kdyby jí hledal, najde jí tu. Opírá se o zábradlí a shlíží dolu na vesnici.* Mají to zajímavě postavené. *poví Tatsuku. "To teda. Hlavně to klima. Cítím se tu lépe." odpoví Raziel.* To proto, že nesnášíš mě a tak bys byl kdekoliv,jen ne v Suně. *odvětí Tatsuki s úsměvem. "To nepopírám." potvrdí Raziel a odmlčí se. Tatsuki je oblečena v Odkaz. Brnění na sobě nemá. To má schované na pokoji. Na zádech, respektivě teď opřený o zábradlí, má svůj kufřík s kosou Shōbō Kana. Vždycky byla na tento pohled zvědava. O hoře Hokagů už slyšela, ale tohle je daleko lepší, než se jí vůbec kdy mohlo zdát. Lehce se zapře rukama, odrazí se a dosedne na zábradlí s nohama křížem. Že má pod sebou hlubokou propast jí nějak moc netrápí. Kdyby chtěla a měla na to ty schopnosti, zničila by vesnici jednou technikou.* Úplně to k tomu láká. Přímo si o to ta vesnice říká, co? *zeptá se Raziela s úsměvem. "Když to říkáš." podotkne.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Thu Sep 17, 2020 7:53 pm
-Konec RPG-
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Thu Sep 17, 2020 7:57 pm
*Je pěkný den, může být tak kolem čtvrté odpoledne, když se Yin pomalou chůzi dostane před horu Hokagů.* 'Hmm, stejně je to zajímavé tesat takhle někoho do skály,' *řekne si v duchu Yin. Pak se opět pomalu rozejde a míří si to do trochu rušnější ulice. Zatím se ještě nerozhodla, jestli se už vydá domů nebo ještě se vydá do tréninkové oblasti a sedne si tam někde, kde bude klid, protože domů se jí moc ještě nechtělo. Na sobě má černé kraťasy a fialové tričko na ramínka, vlasy má svázané stuhou do culíku. Zatím jde pomalu a během toho přemýšlí o všem možném.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Thu Sep 17, 2020 9:45 pm
*Sasumi konsternovaně zírala na obrovský kus skály tyčící se přímo před ní. Vždy když se sem zatoulala, bylo to stejné. Obrovské vytesané obličeje na ni působili zvláštním dojmem, který nedokázala popsat, a tak nikdo nechápal co ji na tom tak ohromuje, že se před horou vždy zastaví. Dívka byla schopná stát a koukat klidně i 20 minut, dokud obvykle dospělým nedošla trpělivost a neodtáhli ji pryč. Pak byla většinou pár minut naštvaná, dokud ji nezaujala nějaká jiná náhodná věc.. Náhle se zvedl studený vítr a nahrnul dívce hlavy do tváře. Otočila se na druhou stranu, aby si je urovnala, když v tom zahlédla postavu ve fialovém tričku, jak kolem ní prochází pryč do centra. Sasumi se na ní zkoumavě zadívala, a všimla si dívčiny stuhy ve vlasech. * ¨Je, stuha! ¨*  Pomyslela si radostně. Milovala stuhy. * ¨Třeba mi ji dá když jí o ni poprosím.¨*, chvíli přemýšlela, a pak se za ní a za stuhou váhavě rozešla.
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Thu Sep 17, 2020 10:36 pm
*Yin se nakonec rozhodne, že se vydá do tréninkové oblasti a na chvíli si sedne u řeky a bude přemýšlet, co bude dělat dále. Ještě než se rozejde, tak si všimne nějaké holky, které mohla být tak o rok možná dva mladší než samotná Yin.* 'Hmm copak se na mě tak kouká,' *pomyslí si v duchu Yin a nakonec jen pokrčí rameny a pomalu se rozejde do tréninkové oblasti.* 'Hmm možná bych si zítra mohla zajít zatrénovat nebo bych se konečně mohla vydat na nějakou misi,' *pomyslí si cestou. Moc nevnímá okolí, tak si ani nevšimne jestli jí ona holka sleduje nebo ne. Když se dostane do tréninkové oblasti, tak se na chvíli zamyslí, kde půjde.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Thu Sep 17, 2020 11:05 pm
*Sasumi po chvíli sledování dívky s mašlí omrzelo, ale protože cesta, po které šly, nikam jinam nevedla, rozhodla se, že se alespoň podívá zda netrénuje zrovna někdo známý. Když došla do tréninkové oblasti, všimla si, že holka před ní zastavila a zamyšleně se rozhlíží po okolí. Sasumi ji předešla a také se rozhlédla, nakonec se vydala ke dvoum klukům, které znala ze svého klanu, posadila se na blízký kmen, a sledovala jak trénují. Chvíli si s nimi povídala, a potom ji kluci ukazovali nějaké nové věci, které se naučili. Poté se vrátili zpátky k tréninku. * "Nedonesla bys mi pití prosím? Mám ho támhle pohozené." poprosil jeden z nich. Sasumi seskočila z kmene a vydala se pro láhev.
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Thu Sep 24, 2020 5:48 pm
*Yin se nakonec rozejde k řece a tam si všimne jednoho velkého kamenu, na který si nakonec sedne. Jak tam tak sedí, tak se nějakou dobu dívá na vodu, než se pak podívá, kde zmizela ona holka, která jí předtím pronásledovala. Po chvíli si vytáhne kunai a začne si s ním házet po chvíli ho hodí směrem k dívce, která jí sledovala a kunai se zabodne tak metr před ní. Yin se pak zvedne z kamene a rozejde se k oné dívce.* Proč jsi mě sledovala, *zeptá se jí Yin milým hlasem, protože jí to celkem dost zajímalo. Holka nevypadala i moc starší, tak jí to dost zajímalo.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Thu Sep 24, 2020 7:29 pm
*Dívka se zarazí, když se vedle ní zabodne kunai, a otočí se na člověka, který za to byl odpovědný. Je to ta holka s pěknou mašlí, které si všimla u Hory Hokagů. Pomalu k Sasumi přichází, zatímco se ptá na to, proč za ní předtím šla. *Protože máš moc pěknou mašli.* říká dívka s usměvem. Trošku se začervená při vzpomínce, že si myslela, že by ji mohla ona dívka mašli dát. Sice mluví mile, ale v obličeji vypadá že se nezačne přátelsky bavit jen tak s náhodným člověkem kterého potká. Sasumi věděla, že to, že má někdo hezký doplněk vlasů neznámená, že za ním ostatní lidé chodí, ale nenapadlo ji nic vhodnějšího, a koneckonců, to byla poloviční pravda. Počká, až k ní dívka s mašlí přijde, ukloní se a usměje *Já jsem Sasumi.* představí se. Napadne ji, že by asi měla donést to pití, pro které sem šla, ale tohle je zajímavější situace, pití počká.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Thu Sep 24, 2020 8:03 pm
*Yin se zastaví kousek od dívky a chvíli si jí prohlíží.* 'Takže mě sleduje jen kvůli toho, že se jí líbí moje stuha,' *řekne si v duchu Yin.* Oh, takže jen proto jsi mě sledovala, *řekne celkem překvapeně.* Já jsem Yin Kirihara, těší mě, *představí se Yin.* Hmm, ty chodíš na akademii nebo ještě ne, *zeptá se Sasumi a čeká co jí na to řekne.* 'Mno to jsem celkem zvědavá, co mi řekne, vypadá tak nějak že má ze mě snad strach, i když vůbec nevím proč,' *pomyslí si Yin.* Ehm, nemusíš se mě bát nebo mi to tak jen přijde, *řekne celkem překvapeně Yin.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Thu Sep 24, 2020 9:38 pm
*Sasumi na Yin uculí *Já se tě nebojím, jen mi přijde že nejsi úplně nadšená z rozhovoru s cizí malou holkou,* a pak pomalu dodá * vlastně jsem tě chtěla poprosit jestli mi tu stuhu dáš, ale v půlce cesty jsem si to rozmyslela.* Řekne upřímně, * a na akademii chodím, snad už ne dlouho* usněje se na Yin a je zvědavá jakou reakci její přiznání vyvolá. Mezitím na ní zavolá kluk, který po ní chtěl přinést to pití ale dívka na něj jen zamává, že nemá čas.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Fri Sep 25, 2020 9:59 am
*Yin tam stojí a poslouchá slova Sasumi. Nakonec se jen trochu pousměje.* Tak to je fajn, že se mě nebojíš, *řekne jí a jen se trochu pousměje. Jakmile jí řekne, pro jí sleduje, tak se jen trochu pousměje. Hmm, zajímavé možnost, proč mě sleduješ, takže sis to nakonec ryzmyslela, *řekne celkem překvapeně Yin. Přece jen jí zarazilo, že si to najednou rozmyslela.* Tak to je fajn, že už jsi na akademii a copak už umíš, *zeptá se jí nakonec, protože jí celkem zajímalo, jak už na tom je, když je na akademii.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Tue Oct 06, 2020 8:45 pm
"Sasumi chvíli přemyšlí, a pak váhavě odpoví *Nic moc z toho, co bych chtěla. Ale akademie je fajn, vypilovala jsem se ve zručnosti s kunaii a shurikeny, a dokážu s nimi teď bojovat proti ostatním žákům co používají pokročilejší techniky.* usměje se, dívka proti ní vypadá nakonec docela sympaticky. *Ale už jsem zvědavá jaké to bude jinde, až akademii dokončím.* Pak se přesune na jiné téma rozhovoru *A ty jsi gennin? Nebo víc? A umíš něco zajímavého?*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Sat Oct 17, 2020 6:32 pm
*Yin poslouchá slova Sasumi a pak se zamyslí.* Aha, takže tě to na akademii i trochu nudí, *poví Yin trochu zamyšleně. Já jsem gein a popravdě jsem celkem ráda, že už nemusím chodit na akademii, později jsem se tam už celkem nudila. Abych řekla pravdu, tak toho ještě moc neumím, ale když mám čas, tak se snažím trénovat, abych byla silnější a mohla jít na chuuninské zkoušky, abych se posunula dále, *poví Sasumi.* 'Hmm vypadá, že bude fajn holka, uvidíme, co z ni vyleze dále,' *řekne si v duchu a dále Sasumi sleduje.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Tue Nov 03, 2020 12:16 am
*Zmínka o Chunninských zkouškách Sasumi zaujme. *Kamarád je minule skládal, prý to bylo docela těžké. Nejvíc mu dal zabrat protivník při poslední části, protože měl styl boje, na který ten kamarád nikdy dřív nenarazil.* Na chvíli se zamyslí * A jaké techniky si chystáš ty? Máš také nějaké zajímavé?* Usměje se na dívku, a rozhlédne se. Nikde v okolí nenajde nic co by jí zaujalo jako potencionální lavička, a tak si prostě jen sedne na trávník, nohy složí do tureckého sedu, zakloní se, podepře rukama, a koukne nahoru na Yin, zvědavá, co odpoví. Přece jen, geninské zkoušky bude mít co nevidět za sebou, a tak už je na čase přemýšlet, kterým směrem se bude ubírat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Fri Nov 06, 2020 7:30 pm
*Yin poslouchá slova Sasumi.* Ale ještě budu muset na zkoušky trochu potrénovat, *poví Yin a usměje se na ní.* No abych řekla pravdu, tak se zkoušek trochu bojím a nevím co od nich čekat, *dodá ještě na slova dívky.* Ale tak snad to dopadne dobře no,, *poví Yin a pak se podívá na Sasumi.* A co ty, už se těšíš na to, až bude genin, *zeptá se jí trochu zvědavě, protože jí nějak moc nenapadalo jiné téma k hovoru.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Fri Nov 20, 2020 11:20 pm
*Sasumi se povzbudivě usměje *Určitě to dopadne dobře.* odmlčí se na chvíli, a pak pokračuje odpovědí na Yininu otázku *Těším se až budu Genin, ale netěším se na zkoušky. Jsem první ročník, který bude mít nová pravidla. Už jsi o tom slyšela?* udělá krátkou pomlku, ale pak pokračuje dál *Od letošního roku budou geninské zkoušky probíhat ve dvojicích, takže mě k někomu přiřadí, budeme mít měsíc se nějak sjednotit, a pak budeme bojovat proti jinému páru. Ale nevím jestli je to stoprocentně takhle, učitel nám o tom ještě nic moc neřekl.* Sasumi je ale hodně zvědavá na ony zkoušky, přece jen, bylo to zajímavější, než jen přijít před porotu a předvést tři jutsu. Jen se bojí, aby ji nebyl přiřazen někdo, s kým by nešlo vyjít.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Thu Nov 26, 2020 4:39 pm
*Yin poslouchá slova Sasumi a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože o nějakém novém stylu geninských zkoušek neslyšela. Takže jen nesouhlasně zavrtí hlavou a poslouchá slova dívenky.* Takže už nebude běžné předvádění technik, ale bude se bojovat dva na dva, mno tak to ti teda moc nezávidím, asi jsem ráda, že už mám geninské zkoušky za sebou, *poví Yin a usměje se na Sasumi.* Ale věřím, že se ti to povede, snad k sobě nedostaneš někoho, kdo neumí bojovat nebo se bojů bojí, *poví Yin a pak se podívá na Yin.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Wed Dec 09, 2020 8:06 pm
*Sasumi souhlasně pokývne hlavou.*Snad jo.. A tys sem přišla trénovat? Můžu se kdyžtak podívat, co umíš?* zeptá se zvědavě. *Samozřejmě pokud ses šla jen projít, chápu to, jen kdyby náhodou .* zazubí se. Sama umí jen tři jutsu, a plánuje se učit další, ale pořád úplně neví s čím začít, tak třeba jí Yin něco ukáže a Sasumi to zaujme natolik, aby se to pak naučila sama. Rozhlédne se okolo, moc lidí tu není, takže by Yin při tréninku nikdo ani nemusel rušit, kdyby pottřebovala ticho na soustředění.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Sun Dec 13, 2020 5:00 pm
*Yin poslouchá slova Sasumi a na chvíli se zamyslí.* No původně jsem se šla jen projít a trochu si odpočinout od všeho, ale tak jestli chceš, tak ti můžu trochu pomoct s tréninkem, *poví Yin a trochu se zamyslí, nad tím, co by jí mohla ona naučit vzhledem k tomu, že je jen student akademie a Yin je genin.* No a jaké techniky z akademie vůbec umíš, ať vím co umíš a co bych tě když tak mohla naučit, ať ti třeba nevysvětluju něco co už umíš, *poví jí Yin a usměje se na ní.
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Fri Dec 18, 2020 11:42 pm
* Sasumi se zaraduje, že jí Yin nabídka pomocnou ruku. Pohled dalšího člověka je vždycky dobrý, a tak se zamyslí. * Už docela dobře umím Kinobori no waza, a o něco méně Kawarimi no jutsu a Henge no jutsu. Možná bys mi mohla pomoci s tím Henge no jutsu, já moc nepoznám, jak věrohodně vypadám, a navíc tam pořád dělám něco špatně. A Kawarimi no jutsu mi také moc nejde, protože když proti mě třeba letí kunai, nedokážu se moc soustředit, v tomhle mám málo zkušeností. *  zapřemýšlí, jestli Yin tato jutsu umí, přece jen, na geninské zkoušky bylo potřeba jen tři jutsu E třídy, takže je možné že se Sasumi zrovna učí to co si Yin nevybrala. Zvědavě se na dívku tedy zadívá * Nebo pokud umíš nějaká jiná, ráda se naučím něco nového. * usměje se. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Kami Kamai

Sat Dec 19, 2020 7:30 pm
*Yin stojí a poslouchá slova Sasumi. Po chvíli se zamyslí.* Hmm, kawarimi je ti na zkouše celkem na nic, lepší máš třeba bushin no jutsum pak kinobori no waza a henge no jutsu, *poví Yin a dívá se na Sasumi. S Kawarimi jí moc pomoct nemůže, protože to jutsu, které ona sama snad vůbec používá, ano umí ho, ale ještě neměla důvod ho použít.* Tak můžeme zkusit to Henge no Jutsu nebo Bushin no Jutsu, *poví Yin a dívá se na Sasumi.* 'Nejspíše nejsem ta pravá osoba na učení jutsu, ale tak něco můžeme zkusit,' *řekne si v duchu Yin a usměje se na svou novou kamarádku.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Sun Dec 20, 2020 9:43 pm
*Já si kawarimi no jutsu vybrala kvůli té změně pravidel, přišlo mi, že při tom boji by se to mohlo hodit. * usměje se rozpačitě Sasumi. * Tak můžeme nejdřív zkusit to henge no jutsu, zkusím to. * Ustoupila o krok dozadu, a složila ruce k sobě. "Pes..kanec..beran.." soustředila se na ruční pečetě. Potom se proměnila na Yin, kterou měla naproti sobě. Přišlo ji to jednudušší, než cokoli jiného, protože její vizáž viděla napřímo. Prošla se pár kroků sem a tam. Všimla si, že její kraťasy mají jinou barvu černé než ty Yininy. Byla takové víc zašedlá než černá, při rychlém zkoumání ji přišlo že je originálu celkem podobná, a tak pohlédla na dívku. Největší problém jí vždy dělal obličej a vlasy, takže ty si sama teď moc zkontrolovat nemohla. * Tak co? Co mám zlepšit? * tázavě se na ni podívá a usměje se.
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Thu Jan 07, 2021 9:24 pm
*Puslouchá slova Sasumi.* No to je pravda, že teď se to bude hodit více než předtím, *poví jí souhlasně Yin a pak jen sleduje, jak se dívka soustředí na jutsu. Když se tam pak místo Sasumi objeví Yin, tak se jen trochu pousměje.* 'No sice takto nevypadám, ale na první pokus je to celkem dobré, mohlo to dopadnout ještě o hodně hůř,' *pomyslí si Yin.* No musím říct, že je to na první pokus celkem povedené, hold teď budeš muset dopilovat detaily, *poví Yin a usměje se na Sasumi.* Tak se do toho můžeš pustit, *poví jí Yin a je celkem zvědavá, jak se jí bude dále dařit.
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Mon Jan 11, 2021 5:50 pm
*Sasumi se zakření. Z dívčiny odpovědi ji bylo jasné, že to není žádná sláva. Zkusí druhý pokus, na který se už víc soustředí,  takže ji to jde trochu pomaleji. Jenže s výsledkem také není spokojená, a to nemusí Yin ani nic říkat. Promění se asi ještě pětkrát, a vždy mezi pokusy dívku pozoruje, aby si uvědomila veškeré detaily. Na šestý pokus je konečně spokojená, nebo alespoň ji přijde, že je to to nejlepší co udělala, a při letmém pohledu na sebe nevidí žádný rozdíl. Zvedne pohled k Yin *Co teď?* zatočí se o 360 °.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Yin Kirihara

Sat Feb 27, 2021 4:10 pm
*Yin stojí a dívá se na Sasumi, která se učí Henge. Sleduje její pokroky a jen se mírně, pousměje, protože jí to jde líp a líp. Ve chvíli, kdy se jí předvede, tak se na ní podívá.* Jo, tohle vypadá fakt dobře, myslím si, že jsi to zvládla, na to, že je to tvá první technika, *usměje se Yin na Sasumi. Poté se na chvíli zamyslí.* Jestli mě omluvíš, tak už budu muset jít, mám ještě dneska nějakou práci, *poví Yin a usměje se na Sasumi. Poté se rozejde domů.*
Sasumi Kanejo
Sasumi Kanejo
Poèet pøíspìvkù : 204
Join date : 17. 09. 20

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Sat Feb 27, 2021 10:04 pm
*Sasumi je ráda že se jí to povedlo, a když Yin řekne že musí odejít, pokývá hlavou. *V pohodě, tak se měj, ráda jsem tě poznala.* zakření se, a když se Yin otočí a vyrazí pryč, ona odejde jiným směrem, aby se ještě na chvíli prošla než se setmí a ona půjde domů. *

Konec RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Wed Mar 31, 2021 10:42 am
*Konečně! Přišla chvíle, na kterou Kazeshi čekal a mohl se vypařit rodičům z dohledu. Bez dovolení samozřejmě a nechávaje bratra v jejich spárech, avšak to mu bude muset bratr prominout, jinak to nešlo. Navíc si byl jistý, že za to dostane pořádně seřvané, což jej však nyní netrápilo, jelikož se nadšeně proháněl uličkami Konohy s jasným cílem, jež měl před sebou už v první chvíli, kdy vešli do vesnice. Problémy, které nastanou z jeho náhlého zmizení z dohledu matky bude řešit až později, ve chvíli, kdy se to bude vyžadovat, avšak ta nenastane, dokud si vesnici pořádně neprohlédne a to pěkně z výšky.*
*Už v době, kdy konečně opustili hranice země větru byl jako malé dítě, které někdo pustil z řetězu v cukrárně. Ne, že by tedy nikdy neopustil vesnici, koneckonců zrovna nedávno se dozvěděl, že s rodiči jako menší jezdívali někam pryč, avšak to bylo tak dávno, že mu to stále vše přišlo jako nereálný sen. Zem tady byla tak jiná, zelená a plná života, naprosto nepodobná poušti v niž vyrůstal většinu svého života. Představte si, že i srna u něj vyvolala obdiv, jak jako zvíře, které nikdy neviděl a stejně tak, když se objevilo její maso u nich na talíři. Byl zkrátka nadšený, že mohl být pryč a jen ten samotný fakt mu dovolil zcela ignorovat to, že oba rodiče už mu zase pěkně lezli krkem. Už těsně před odjezdem mu začali vyhrožovat, že nikam nepojede, jelikož co se nového domu a jeho pokoje týče, zkrátka tam všechny věci naházel, tak jak mu přišly pod ruku a o žádném uklízení nebo skládání nemohla být řeč. Taktéž ta otravná myšlenka o tom, že jeden z nich se musí stát budoucím vůdcem klanu je neopustila.*
*To však už bylo nyní nepodstatné. Nyní hodlal vylézt na tu horu do které byly vytesány něčí ksichty, nejspíše hokágů a podívat se na celou vesnici z té výšky. Koneckonců kdo ze Sunagakure jen tak stál na hlavě Hokagovi? Možná jich bylo mnoho, ale on žádného neznal. Měl na sobě oblečení jeho klanu, které jemu a bratrovi vybrala matka. Černé triko bez rukávů s límcem, dlouhé bílé kalhoty, které měli po stranách přerušované černé čáry. Na holeních měl pak chrániče a na nohách tabi ponožky a geta boty. Kolem pasu měl červeně zdobený pás obi. Přes něj pak měl jako obvykle zavěšenou svou čelenku Sunagakure, ač se mu ji matka několikrát pokoušela narvat na čelo. Přes triko měl pak bílou haori, která byla na rukávech zdobená červeným pruhem a stejně tak i na spodním okraji, veprostřed pak byl velký znak jejich klanu. Prve, když to na sebe musel navlékat, připadal si jako šašek, vystrojený jak do cirkusu oproti mikině s jejich znakem, co nosíval normálně. Avšak časem musel přiznat, že to mělo něco do sebe.*
*Cesta vesnicí ke hlavám mu netrvala ani moc dlouho a dokonce jej ani nikdo nezastavoval a nezajímal se, kam že to tak pospíchá nebo odkud je. Po chvilce bloudění a krátkém výstupu nahoru na skálu stanul přesně na hlavě Druhého, který momentálně vládl vesnici.  Výhled tu byl nádherný a měl takto celou vesnici, jako na dlani. Bylo to zvláštní, vše bylo tak jiné, než u nich, že se s těží dalo věřit tomu, že žijí ve stejném světě. Užívaje si výhled, posadil se přímo na onu hlavu, zkřížil nohy a užíval si té chvilky klidu, leč nebyla moc dlouhá.*
*Po chvíli, kdy tak seděl, uslyšel za sebou kroky.* Hej, co ty tady děláš?! *zařval na něj někdo a on otočil hlavu. Stála tam trojice kluků, všichni s čelenkami konohy na čele, avšak ne více, než dva roky starší než on.* Lůza jako ty tu nemá co dělat. Vy cizáci nemáte mít ani právo dívat se na hlavy mocných hokágů, natož po nich lozit.! *zařval na něj a spolu s tím po něm hodil kámen „Některé věci jsou asi všude stejné,“ pomyslel si a překulením do strany se snadno vyhnul kameni a následně vstal. Kluk co po něm hodil kámen měl krátké černé vlasy a byl trochu málo při těle oproti dvěma blonďatým klukům, kteří mu stáli po stranách, avšak ani trochu se netvářili tak sebejistě, jako ten uprostřed. Jeden mu položil ruku na rameno a promluvil.* Nech ho být, tady přede chodit může každý. *promluvil, avšak ten černovlasý jej rázně utnul a setřesl jeho ruku z ramene.* Drž klapačku! Já jsem řekl, ať vypadne, tak ať vypadne. *celé to představení Kazeshimu přišlo jak vystřižené ze stále se opakujicí pásky, která už jej začínala nudit. Tohle bylo stále, vždy se našel někdo, kdo takto reagoval na něco nebo někoho nového v jeho okolí. Ať už tím okolím byla stejná hodnost jako shinobi nebo i stejná vesnice. Kazeshi by je normálně všechny zpacifikoval, nepochyboval o tom, avšak jeho matka mu cestou sem neustále připomínala, aby zde nic netropil nebo z toho budou akorát problémy a tak byl stavěn do nelehké situace. Zmlátit je, že si příště dobře rozmyslí jej otravovat nebo odejít? Případně dovolili by mu vůbec odejít? Měl by se snad nechat zmlátit on od nich? To sotva … Jestli na něj sáhnou, budou toho litovat.* Jděte si po svých a já zase půjdu… *pronesl s notnou dávkou sebezapření, při které se mu kroutili vnitřnosti, jako by se mu na nich mohl udělat uzel. Avšak stačil jeden pohled do očí černovlasého, aby věděl, že tak snadno to nepůjde.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Wed Mar 31, 2021 11:20 am
*Ryuu se dnes prochazel po vesnici sam. Keiyre daval cas na traveni s Noctisem, nebo pripadne s Yinem, pokud tu byl. Ryuu totiz nechaval svou pasivni Kagura Shingan potlacenou cely pobyt v Konoze a nevnimal tak nikoho krome sama sebe a Kei kdyz byla v blizkosti. Dnes, po zahajovacich ceremonialech turnaje, jeste pred orvnim zapasem, se vydal na prochazku vesnici. Obleceny byl cely v cernem. Volne oblekove kalhoty. Hezke boty a namisto svrsku cerny rolakovity svetrik, pres vse mel jeste prehozene, stejne jako Kazeshi, Haori. Az na to, ze jeho byla cela cerna a jen po spodnim lemu byly vysite stribrne vlnky, jako voda.
Ryuu nemel celenku. Nemel duvod ji nosit. Na opasku kalhot mel v oblasti ledvin natazenou tasku, ktera byla zavrena nekolika preskami. V ni mel svitky o jashinismu a svuj privesek. At chtel nebo ne, at veril sve pritelkyni sebevic, neveril Konoze a mel paranoidni obavu, ze by se nekdo mohl vloupat do jejich hoteloveho pokoje a rozhodne odmital celit nasledkum toho, ze by to nekdo nasel. Nemel u sebe nic, krome tohoto a penez. Vlasy mel stazene v culiku na temeni hlavy, ale i tak mu sahaly do poloviny zad. Rozpustene byly az po zadek. Rude jako neokyslicena krev. Scarlet. Jez protinaly jako jizvy po seknuti praminky svetle rude barvy. Jeho zelene oci vypadaly, jakoby neustale probodavaly kazdeho, kdo se na nej podival.
Jeho cesty jej vedly hned k Dango stanku. Jeho oblibene jidlo. Nakoupil si toho tunu. Jako pro celou rodinu. A spolu se svym lupě vyrazil na nejlepsi vyhlidku v Konoze. Rozhodne tady nehodlal bojovat. Spis mapoval romanticke body, kterych by mohl vyuzit k vyznani lasky Kei a pripadnemu pozadani o svazek az do smrti.
Zrovna si v jedne ruce nesl asi pet zbylých dango tycek. V puse mel tycinku z podledniho zbasteneho kousku. Jeho az porcelanove bila plet zarila pod prudkym sluncem Konohy. Ryuu sam o sibe vydaval podivny vibe a jeste vice jeho teplota. Uz jen prilisna blizkost k jeho telu mohla byt kdekomu neprijemna. Jeho kuze byla jako led, na dotek palila jak moc to studelo.
Ryuu se bohuzel chte nechte dostal do neprijemne situace. Nejaka tlupa Konoha decek se pustila do ocividneho cizince. Ryuu si vyslechl to, co se delo z povzdali. Konozsky tloustik se rozhodne nehodlal utisit jen kvuli okolnim lidem. Presneji, jednomu cloveku, zbytek totiz sel poctive po vyznacenych cestach.
“Pujdu si po svych...” zaznelo od cizince. Ale chlapec ho odmital pustit. Ryuu se dosiroka usmal a vyrazil k nim. Jako duch se objevil za tloustikem a jeho ledova ruka nad jeho ramenem podklouzla az k jeho brade, kterou Ryuu pevne uchopil. Stojic stale za jeho zady. Druhou ruku drzel vysoko ve vzduchu. Nechtel prijit o svoje jidlo. S tycinkou v puse hlavu jemne sklonil. Ono se skoro dvema metry, nebylo moc lehky se sklonit k malemu spekackovi.* Yare yare....co kdybys tady cizaka nechal jit a usetril si tohle drama? Za chvili totiz muze prijit neco velmi neprijemneho....smrt. *Mluvil tise a pomerne prijemnym tonem. Na rtech mu hral usmev. Jeden by si rekl, ze smrt je on sam, hlavne diky jeho studenosti a celocernemu elegantnimu outfitu. Ktery dokonale zakryval i zabry. Otocil spekackovu hlavu k sobe.* Rekl, ze si pujde po svych, tak jdi i ty. *S temito slovy ho postrcil do strany, aby uhnul v jeho ceste. Namiril si to rovnou ke Kazeshimu.* Zajimave obleceni... *Nebyl debil, dal si jedna a jedna dohromady. Nemluve o tom, ze i v Sunagakure uz byl a tento znak, co videl pri obchazeni Kazeshiho a prohlizenk si jeho obleceni, tam uz videl na nekom, komu se lidi v podstate vyhybali.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Wed Mar 31, 2021 12:54 pm
Nikam nepůjdeš dokud ti trochu nezmaluji rypák. *pronesl černovlasý tlouštík a Kazeshi věděl, že déle už se neudrží. Jeho sebezapření mělo své velice pochybné meze a vlastně už to, že se vůbec do nějakého sebezapírání pustil byl zázrak, kterého si však přítomný tlouštík očividně ani za mák nevážil. „Zlámu ti prsty, hezky jeden po druhém a pokud budeš řvát, že to někde povíš, tak ti i vyrazím zuby a vytrhnu jazyk,“ pomyslel si. Jediné co stačilo bylo to, aby se jej tlusťoch pokusil dotknout. Pak už se neudrží. Nestalo se. Na tomto podivném jevišti, kde se brzy mělo sehrát vskutku brutální představení se objevila další postava. Červenovlasý v černém oblečení jehož zelené oči okamžitě probodly tlouštíka. Ač by měl být Kazeshi za jeho zásah vděčný, nebylo tomu tak. Ke svému neobvyklému sebezapření musel přidat i notnou nelibost z toho, že ho někdo zachraňoval … Stačila jen chvilka a pár slov a trojice si to už mašírovala rychle pryč, zakopávaje o vlastní nohy.* Hej! Něco sis tu zapomněl. *zařval Kazeshi ještě na tlouštíka, kterého udeřil do čela kámen, podobný tomu, co on po něm hodil prvně. Rána byla přesná a sama o sobě dokazovala, že zvrhnout se to ve rvačku, neměli by proti němu šanci. Všichni tři utekli, bez protestů, snad jen za skuhrání toho jednoho, co se držel za krvácející čelo.*¨
*Nyní se jeho pohled upřel na neznámého, který jej obešel a bez okolků si jej prohlížel. Na rozdíl od těch tří pitomečků, neznámí se dal skutečně popsat jako někdo, kdo mohl snadno vyvolat v druhých strach, tak, jak to bylo předvedeno u trojice. Kazeshi však nebyl jako oni, stál pevně a rozhodně se díval na svého zachránce, pokud se tak dotyčný dal nazvat.* O nic zajímavější, než to vaše. *pronesl poněkud otráveným tónem. Nevěděl, jestli dotyčný pozná podle oblečení, že je z klanu Yumi a moc na tom nezáleželo.* Neprosil jsem se o pomoc, zvládl bych je bez problému i sám… *pronese skoro až vyčítavě a založí si ruce na prsou. Dobře cítil chlad, který z cizince skoro až sálal. Tohle vše začalo jako nádherný den, kdy mohl objevovat vše nové na co tady mohl narazit a místo toho mu jej nyní kazily věci, které byly očividně všude stejné.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Wed Mar 31, 2021 3:49 pm
*Jen jemne otocil hlavu, kdyz chlapci odchazeli a sam pak prozkoumal obleceni jeho noveho spolecnika.* Hmm? Nene, moje je obycejna cerna. Tvoje je ocividne neco lepsiho, predpokladam, ze jsi nekdo respektovany ve vasem klanu. Nebo jsi dite nekoho respektovaneho. Asi Suna. Nikde jinde jsem tenhle klanovy znak nevidel. *Mluvil spise jakoby premyslel nahlas, nez primo na Kazeshiho. Pry sam....* Ted bez problemu. Ale problemy by z toho byly pozdeji. Jsi tady na navsteve, stejne jako hodne dalsich lidi, kdybys dal do drzky, o cemz nepochybuju ze bys dal, tehle parte, asi by to neupevnilo vztahy mezi Konohou Sunagakure. Jedno klopytnuti ze strany lidi vesnice, ktera je tu na navsteve a je valka na stole. *Zasmal se. Rozhodne by mu valka nevadila. Mohl by hrat roli prebehlika, nebo naopak zabijet bez okolku. I kdyz...Keiyra ho hodne zklidnila. Driv by byl v prvni linii. Vzal volnou rukou dango na spejli a zakousl se do kulicky z ryzoveho testa.* Predpokladam, ze jsi tu na turnaj... muzes se priste prihlasit ty sam, a namlatit nekomu z Konohy bez zadnych okolku. *Pokrcil rameny a postavil se pred chlapce.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Wed Mar 31, 2021 10:17 pm
Možná jsem a co z toho… *zabrblal si pod nosem spíše pro sebe, neočekávaje, že to bude cizinec dále komentovat. Bylo jasné, že sám ke svému „titulu“ nijak netíhnul a byl mu spíše protivný než co jiného a nevynechal jedinou příležitost, ab to dal najevo, stejně jako teď. Nad problémy, které by mohl způsobit si jen povzdechl. Vážně mu chtěl dělat kázání? Jako by jej snad neslyšel od matky už tisíckrát, když měli namířeno tady do vesnice. Řešení jej napadlo hned, prostě nikoho z nich nenechat naživu a zbavit se těl, avšak dokázal by je zabít jen tak? Nezdálo se to nemožné, spíše až velice snadné, a kdyby se mu to povedlo, žádné problémy by z toho nebyly.* A co jako? Proč tě to vlastně tak zajímá, byl by to můj problém, ne tvůj … Já nepotřebuji, aby mě někdo zachraňoval. *pronesl otráveně a pohlédl na cizince, který si zrovna pochutnával na kuličkách dango a teprve teď si uvědomil, že má hlad. Nechtěl to však dát najevo, tak pohled zase sklonil, avšak co jej prozradilo byl jeho žaludek, který při pomyšlení na jídlo zaúpěl… Kazeshi zcvakl zuby a nijak to co nyní vyšlo zjevně najevo nekomentoval. Nechtěl to komentovat a tak další téma ohledně šampiónátu bylo příjemnou změnou.* Jo celá moje rodina sem přijela kvůli šampionátu, jinak bych se z vesnice asi vůbec nedostal … *přiznal bez okolků a následně se ušklíbl při myšlence že by tam bojoval.* Kdo ví, možná za pár let v té aréně bojovat budu. A co ty? Proč ty nebojuješ pro svou vesnici? *při posledních slovech se mu po rtech mihl sarkastický úšklebek. Turnaj byl pro ty nejsilnější z vesnic a to on očividně nebyl, to bylo logické a nejsnazší vysvětlení.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Wed Mar 31, 2021 10:43 pm
*Ryuu měl na jazyku tolik poznámek, úšklebků, komentářů...ale především, dango polité omáčkou ze zkaramelizovaných sladkých fazolí.....takže mlčel. Ale nepotřebuje zachraňovat? Ryuu zvedl jedno obočí a otočený bokem složil pod táckem jednou rukou pečetě, chlapec je vidět nemohl, leda že by aktivoval své zajímavé kekkei genkai. Technikou, kterou Ryuu vyslal tak napolovic: Doton: Arijigoku, začal vířit Hokageho hlavu v bahno, které pohltilo Kazeshiho fešné boty i ponožky, zastavilo se až v polovině lýtek.* Jak myslíš.... *Pokrčil rameny a kousl si do další kuličky, kterou vzápětí spolkl.* Nedostal? To značí jen dvě věci. Jsi z bohaté rodiny a střeží tě jako oko v hlavě, což pochybuju, když tu nemáš nikhoo sebou, neob nejsi ještě ani chuunin. *Pronesl s pozdvižením obočí a jemným úsměvem.* Za moji vesnici bojuje Noctis Clive, který je silnější než já, ale neboj. Pokud vše půjde hladce, příští ročník půjdu za říši Kou já. Letošní výběr byl na Tsuchikage, která logicky vybrala Noctise, aby předvedla sílu její vesnice. Jsem zvědavý na to, kdo bude reprezentovat vaší vesnici, a vlastně i všechny ostatní. *Kručení v žaludku Kazeshiho taky přešel mlčením. Rád by ho trochu pohostil, ale jeho chování se mu nezdálo býti hodné Ryuuova jídla, kterého si velmi vážil. Dango bylo jeho nejoblíbenější jídlo a tak nehodlal dávat drahocenné laskominky jen tak někomu, ani dítěti.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Wed Mar 31, 2021 11:27 pm
H-hej! Co to ksakru děláš?! *zařval, když se jeho nohy začaly bořit do bahna. Bojoval proti tomu, dokonce i jednu nohu vytáhl ven, když jej následně nestabilita pod nohama opět donutila zabořit ji zpět do bahna.* Tak tohle je srabácký. *poznamenal, když zjistil, že nohy už jen tak ven nedostane. Probodl muže nenávistným pohledem. Drahé boty i všechno ostatní mu bylo ukradené, avšak nehodlal ze sebe dělat blázny a stejně tak se mu nelíbilo, že stále žvanil o jeho rodině, oblečení, klanu … už měl těch keců po krk. Přišel sem, aby unikl z dosahu rodičů a místo toho měl poslouchat teď tohohle vola, jak žvaní o tom samém? To sotva.* Jo, to nejsem a co má být? Navíc tohle sis mohl odpustit. *zavrčel a znovu pohlédl dolů na nohy, které měl zabořené v bahně.* A laskavě už nech těch keců o mé rodině, nesnažil jsem se tolik od nich vypařit jen abych to teď musel poslouchat zase od někoho dalšího! Já si nevybral, že budu synem někoho, kdo se stane hlavou klanu. *ne, nečekal, že to pochopí, koneckonců, kdo by si tohle nepřál? Život na výsluní v bohatství a slávě rodiny, kdy mohl mít vše. Kdo by to nechtěl že? Pochyboval, že by červenovláska znal někoho dalšího takového nebo by jej sám chtěl pochopit… To o někom dalším z jeho vesnice a navíc nějaké řeči o říši by se snad mohli zdát zajímavé, avšak ne nyní, když byl tak podle uvězněn.* Tak co? Pustíš mě nebo máš nějakou divnou úchylku nechat nořit děti do bláta? *Kazeshi jen doufal ,že si nehodlá za chvíli sundat kalhoty. Ne, dnešek začal tak krásně a následně se totálně zesral, jak to jen šlo. Trojici mohl zmlátit, vysmát se jim nebo jim vypíchnout oči, ale co měl dělat s tímhle kolohnátem? To netušil. Na rozdíl od těch tří, co utekli v něm cizinec neprobouzel žádný strach, ač skutečně vypadal jako sama smrt, nemluvě o chladu kolem něj. Kdo ví proč, ale jeho přítomnost stejně jako snížená teplota mu vyhovovali, ačkoliv to sám nechápal a vše notně zastiňovalo to, jak jej nyní cizinec sral tím, co mu provedl.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Fri Apr 02, 2021 12:40 pm
Ukazuju ti, že ještě nejsi na takové úrovni, abys nepotřeboval pomoc od jiných. *Rád si ho dobíral a tohle byl prostě Ryuu. Otevřít Kazeshimu oči a ukázat mu, že pomoc potřebuje a rozhodně bude vždy potřebovat.* Dobrá dobrá, nerozčiluj se ratlíku. Tvoje rodina je mi stejně ukradená, takže očividně o ní nechceš mluvit, tak nebudem. *Zasmál se. Měl pocit, že tohle chování je mu maličko povědomé. Bylo vtipné sledovat někoho, z dobře postavené rodiny, jak si an to stěžuje. Co by za to jiné děti daly že? Natáhl ruku ke Kazeshimu.* Chytni se a neremcej chvíli. *Pokud se jej chytil, pevně ho stiskl a prudce přitáhl k sobě, uhybajíc mu v cestě, pokud by "vypadl" z bahenní lázně na zem.* Kousek tady je potok, můžeš si to tam jít opláchnout....umíš prát ručně? *Optal se Ryuu, natahujíc ke klukovi ruku s táckem s Dango. V podstatě mu nabízel jídlo, což......byl velký obrat. Faktem bylo, že už měl dost a nemohl do sebe nacpat nic.* Úchylku, mimochodem, mám na něco jiného, než na děti v blátě....jen jsem ti chtěl ukázat, že rozhodně není ostuda si nechávat pomoct. Nikdo silný nikdy nedosáhl vrcholu sám. Všichni ti, které uvidíš v turnaji, dosáhli své moci díky někomu jinému. Požádat o pomoc není slabost, naopak. Síla je v uvědomění si své situace. *Pokrčil rameny.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Sun Apr 04, 2021 9:03 am
*Otevřít Kazeshimu v tomhle oči? To byl nelehký úkol, který zjevně cizinec přijal za svůj. Koneckonců co se dalo čekat od chlapce, který se po většinu života prostě staral sám o sebe, bez pomoci rodiny nebo přátel. Jediná jeho rodina byl jeho bratr a o toho se spíše sám snažil dovést k samostatnosti a tomu ať se stará především o sebe a své problémy než aby se staral o ty jeho a spíše se mu tak za jeho pomoc, kterou se snažil Kazeshimu poskytnout dočkalo seřvání než vděku. Avšak neznamenalo to, že Kazeshi nedokázal poznat kdy byl rozdíl sil natolik velký, že sám neměl šanci, avšak to neznamenalo, že byl cizinec v právu nebo jeho argumenty dostačující.*
Nepotřeboval jsem pomoc na ně, nejsem tak blbý, abych si myslel, že bych zvládl tebe kolohnáte… *zabrblal si spíše sám pro sebe, avšak byl si jist, že jej mistr rudovlásek dobře slyšel. Nabízenou ruku však neodmítl, co měl taky jiného dělat? Sám by se z bahna nedostal a stát tu do té doby, než to bude někoho zajímat nebo než jej tu najdou třeba rodiče s bratrem, to se mu vážně nechtělo. Když se chytil jeho ruky, musel se zatřást. Byl z pouště a rozhodně, i když byly noci v poušti velice chladné, nebyl zvyklý na dotek něčeho, co skutečně působilo jako led … Přesto se však nepustil a nechal si pomoct. Nyní už pomocí tolik nepohrdal, ale faktem taky zůstávalo to, že jej vytáhl jen z těch sraček do kterých ho sám ponořil, doslova.* Jo umím … ale to nespěchá. *pronesl a pokrčil rameny. Sám si se špinavými ponožkami a zablácenými kalhotami jeho oblečení starosti nedělal. Bylo mu to naprosto ukradené a spíše už se těšil na to, jak matka vyskočí z kůže až jej takto uvidí. Co však spěchalo byl jeho hlad a tak velice rychle přijal nabízené dango a s chutí vložil do úst první z kuliček.* Raději nechci vědět v čem ta tvoje úchylka spočívá … *Ušklíbl se s plnou pusou.* Už tak jsi dost divnej, i když ji neznám. Ledovej jak rampouch. *Jeho kázání o tom, jak silní potřebují pomoc, aby se stali silnými nechal bez odpovědi. Už dříve řekl co si o tom myslí a jeho slova na tom nic moc nezměnila. To byl zkrátka Kazeshi, samorost, co šplhal vzhůru sám a vždy téměř o třídu víš nad jeho vrstevníky, dokonce i bratrem. Jednou snad budu muset tuto realitu skutečně přijmout, ale dnes to asi nebude.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Wed Apr 14, 2021 4:32 pm
*Ryuu se jen usmíval. Bylo mu fuk, že mu Kazeshi najednou tykal, no což, sám býval. Byl rád, že přijal nabízené jídlo. Jen s úšklebkem sledoval, jak se jeho nynější společník nacpává.* Jím lidi. *Rozešel se směrem k parku, který nad hlavami hokagů byl. Svá slova pronesl tiše, ale jasně. "Jím lidi." zrovna ve chvíli, kdy si Kazeshi pochutnával na Dango knedlíčku. Ryuu se zastavil až u lavičky na kterou se posadil a natáhnul si nohy do cesty, takže rozhodně někomu musel dřív nebo později extrémně zavazet v cestě, ale to ho nesralo, byl tu na výletě. Poznámku o ledovosti moc dobře slyšel, ale víc se tím nezaobíral, proč? Protože si s tím chlapcem v podstatě sám hrál, bavil se nad tím, ačkoliv t nebylo nic hezkého.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Hora Hokagů Empty Misaki Makotto

Sat Jul 16, 2022 8:52 pm
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Hora Hokagů Empty Misaki Makotto

Sat Jul 16, 2022 9:11 pm
*Mohlo být tak kolem třetí odpoledne a Misaki přemýšlela, co by dneska mohla dělat. Byla oblečená v, čelenku Suny má kolem krku a na pravé noze má pouzdro se zbraněmi, druhé větší má za opaskem a v něm má svitky se zbraněmi a má v něm i Kakuto. Jak se tak prochází Konohou, tak přemýšlí, kde by se mohla podívat, ale nějak jí nic moc nenapadá, protože, i když už je tady nějakou dobu, tak to tady ještě pořád moc nezná. Tak se prochází ulicemi a tak trochu doufá, že by mohla třeba potkat nějakou osobu, která by jí tady ještě trochu provedla.*
Hanagasaku Naitosutōkā
Hanagasaku Naitosutōkā
Poèet pøíspìvkù : 224
Join date : 16. 07. 22

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Sat Jul 16, 2022 9:32 pm
*Hanagasaku konečně utíká směrem od akademie.* "To byl ale den. Sensei mě nenechá ani vydechnout a já se tu strhávám jako pes. No nic, je po výuce, možná bych mohla sledovat nějaké ANBU na střechách." *Zastaví se a na moment si otře zápěstí. Prochází se po ulicích, přičemž si všímá osoby, kterou tu ještě neviděla.* "Že by dnešek byl i zábavný? Ta žena vypadá zajímavě. A má tolik zbraní."
*Jde rychlejší chůzí k té osobě, přičemž párkrát nemotorně zakopne, div si nezlomí nohy.* "Nesmím zpomalit, nesmím být slabá. Musím vypadat úžasně, možná se i dozvím nějaké nové informace. Co možná i více, dozvědět se o těch zbraní by také bylo něco." *Při rozmýšlení se však zastaví těsně před tou osobou. Oddechne si, že do ní nevrazila a radostně, jakoby se nic nestalo, poví:* Zdravím paní, vypadáte zamyšleně. A co jsou ty zbraně, co máte? Vypadají nebezpečně a úžasně! *Postaví se vzpřímeně, aby vypadala vyšší, než ve skutečnosti je.*
Sponsored content

Hora Hokagů Empty Re: Hora Hokagů

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru