Náměstí

+10
Shimiru / Azazel
Shinzaburo Genichiro
Arita Konoruki
Kamiko Yuki
Tsuki Yagami
Espere Itami
Kaede Hisa
Noctis Clive
Temari Hayo
Admin
14 posters
Goto down
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Mon Dec 12, 2022 5:01 pm
*Kecal s obchodníkom, so svojim dobrým kamarátom - skôr síce známym.* Dal som ti cigaretu, dáš mi zľavu? *Uculil sa blondiak od ucha k uchu.* Môžem ťa zadarmo utopiť, to je tiež fajn, nie? *Zasmial sa obchodník, obaja sa zaškerili od ucha k uchu.* Momentálne ma utopiť nemôžeš... *Nahol sa k nemu.* Moja polovička by si ťa podala. *Uškrnul sa od ucha k uchu a obaja sa znovu zasmiali. Arita si časom aj všimol známosť, ktorú spoznal a tak na nich uprel svoji pozornosť.* To pane si nechajte tiež, nie som až tak starý. *Zasmial sa a prezrel si ich zlatými očami.* Pravda, tebe ani dôchodok platiť nebudú. *Uculil sa a pozrel sa na deti.* Môžem nejako poslúžiť mládež? *Na stole pred sebou mal zopár zbraní, shurikeny, senbony a takto. Dymové bomby, svetelné bomby, všetko od výmyslu sveta.* Od teda si nikto nič nekúpi, keď máš takéto ceny. *Uštipol si Arita.* Nakupujete na chuuninské skúšky? *Spýtal sa Danteho a Reisua.* Snažil som sa vyjednávať, ale veľmi mi to nejde a ešte ma okradol o cigaretu. *Dal si jednu ruku za hlavu, poškriabal sa a povzdychol.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 12, 2022 5:20 pm
*Když se obchodník zeptá, zda si něco nekoupí, oba dva se na sebe podívali s hrůzou. Oba dva si sáhli na své měšce s ryo, a podle váhy usoudili, že si toho moc koupit nemohou. Z toho dle transu, kdy oba hleděli na cenovky toho vybavení, je vyrušil hlas Arity. Když zmínil ty ceny, nebyli si jistí, zda na to mají odpovídat, mohli by z toho být problémy. Když se je však zeptal na Chunninské zkoušky, Dante pověděl:* No ano, Chunninské zkoušky se neodvratně blíží a my jsme zatím připraveni jen na tu první část. Teoreticky i na tu druhou, pokud nás nikdo další nenapadne a probíhalo by to hladce. No jo, na vybavení jsme zatím nemysleli, protože jsme se spíše věnovali svůj čas v nemocnici nebo v tréninkové oblasti. Nejhorší na tom je, že vlastně ani nevíme, co bychom si měli koupit. *Na obchodníka se mile usmějí, když vidí, že má v ústech tu cigaretu, o kterou Arita přišel. Po chvíli Dante povzdychl a řekl:* A jelikož nevíme, co si máme koupit, uvažujeme, zda má vůbec cenu na ty chunninské zkoušky chodit, když si nedokážeme poradit i při blbém nákupu.
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Sun Dec 25, 2022 4:53 pm
*Arita ich počúval, pokývol hlavou.* No, keďže máte teraz krízu, tak vám to kúpim ja, mám slušnú zľavu a potom mi to časom vrátite, chlapci *Nebolo to tak, že by sa núkal, ale jednoducho to tak bude čí sa im to páči alebo nie.* Chuuninské skúšky, daj sem základ a chlapci si povedia ešte čo by chceli. *Presunul zlaté oči na svojho kamaráta obchodníka a ten pokývol hlavou a začal chystať všetko čo ho napadlo, kunaye, shurikeny, senbony, termovíziu...* Nehanbite sa a povedzte, čo by ste chceli, ste pracovitý, takže mi to potom všetko vrátite, navyše, mňa to vyjde oveľa lacnejšie než vás, tak si ešte povedzte, čo vám chýba. *Milo sa na nich usmial a potiahol si z cigarety, rovnako ako tak urobil obchodník.* Veľkorysosť sama o sebe, čo? *Nemohol si odpustiť poznámku a obaja sa zasmiali.* Pokojne si pýtajte, polovicu vecí z toho, čo vytiahnem má aj tak takmer zadarmo. Pripravuje ma o peniaze. *Zasmial sa a povzdychol a čakal, kým si chlapci povedia, čo by ešte chceli.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Dante Kyōki

Sun Dec 25, 2022 6:13 pm
*Když Arita poví, že to koupí on a oni mu to později doplatí, Dante v mysli poví:* "Hele, já budu kupovat vybavení a ty budeš sledovat, kolik tomu obchodníkovi dává, dobře?" "No dobře, ale nezaručuji ti, že to bude správné. Sám přeci vidíš ty ceny, ne? Jsou přemrštěné, takže budu očekávat i tvojí podporu." "Jasně, takže jdeme na to." *V ten moment splynou v jednoho, aby byl jejich plán jednodušší. Ten obchodník začal své zboží vytahovat a byli celkem užaslí. Když se je snaží povzbudit, trochu je to uvede do rozpaků. Viděli, že si opět vzal cigaretu a oběma už přestával vadit ten smrad, takže to překousli. Když promluví i obchodník, dodá jim to dostatečně kuráže a Dante začne mluvit:* No, takže.. Určitě by se hodili dvě termovize a k tomu dva páry boxerů. "Potom by se hodili kunaie, výbušné lístky a ty světelné." "Dobrá, povím to. A ty se soustřeď na ryo." No, potom ještě čtyři pouzdra těch kunaiů, dvě sady výbušných lístků a světelných bomb. *Potom se ohlédne, protože hledá, co by mohlo sedět na Reisu.* No, poté by se hodilo něco na více zákeřný souboj. Tudíž by to chtělo kouřové granáty, ocelový drát a čtyři pytlíky Makibishi. *Dante doufá, že na nic nezapomněl, ale přitom hledá na výrazu Arity, zda neudělali nějakou chybu.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Sun Dec 25, 2022 7:38 pm
*Arita počúval chlapcou. Vedel, že chz sú nesmierne náročné, hlavne čo sa týka vybavenia, on vedel svoje. Tiež ich zažil a dvakrát lacné neboli, ako genin teda urobil dosť opatrení, síce musel urobiť dvojnásobok D misii, čo by mu stačilo zopár C, ale s tým sa nič robiť nedalo. Sledoval svojho kamaráta, ako im vykladá to čo si pýtali. Rozhodne vedeli a ich zameranie sa to hodilo. Výraz mal pokojný a vôbec sa nemenil, sem tam si potiahol z cigarety, či vytiahol dym a nakoniec špalok z cigarety hodil aj do prenosného popolníka, potom si vytiahol krabičku cigariet, že si zapáli ďalšiu, chvíľu premýšľal, či si ju nakoniec zapáli alebo nie, no nakoniec si ju vložil do úst a zapálil cez katonovy projektil.* Keď budete mať všetko, povedzte, zaplatím a potom mi to vrátite, tiež som mal dosť veľký problém s týmto na chuuninských skúškach, ale táto doba je hrozná a deti bez termovízie budú mať druhé kolo ťažké. *Oľutoval ich. Hlavne mu prišlo ľúto detí, čo slnko nezažijú keď sa narodia a budú poznať len tmu.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Dante Kyōki

Sun Dec 25, 2022 7:50 pm
*Když si teda v hlavě ještě zrekapitulovali, co řekli a nějak řekli i počet, Reisu začal v myšlenkách povídat:* "Tak fajn, zatím nebyla řečena cena, ale podle toho množství to bude určitě drahá sranda. Jsi si jistý, že budeme mít tolik na zaplacení?" "Hele, ten obchodník řekl, že bude mít téměř všechno velmi levné. A co už, pokud by to finančně nevycházelo, budeme muset plnit více misí. Nechceme být přeci nějaké pijavice, že ne?" "Ne, to samozřejmě ne. Jen si pamatuj, pokud budeme muset plnit nějaké nudné mise, já budu raději doma." *V tom si Arita zapálil další cigaretu a pověděl jim, že bez termovize by byli úplně v háji.* Hele, Arito, myslím si, že vše, co budeme potřebovat, máme již tady. A samozřejmě, že to doplatíme, nejem žádný zlodějíček. *Pověděl Dante s úsměvem od ucha k uchu a berlivě poslouchal, kolik nakonec Arita zaplatí.*
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Mon Dec 26, 2022 6:38 pm
*Len sa tiež usmial.* Nefajči toľko idiot. *Napomenul ho obchodník.* Normálne by si na tú cenu nemal určite, ale že si to ty, tak to teraz bude len 194ryo. *ydýchol obchodník, takto ho zdierať z kože. Veď bude bez večere nasledujúci rok! Arita z pečate, ktorú mal na látke obmotanú okolo zápästia vytiahol cez fuin peňaženku s ryo, otvoril ju a začal teda počítať. Zabralo mu to chvíľu, ale potom už to mal za sebou.* Daj im to do nejakej tašky, nech nebehajú hore dolu. *Popohnal Arita svojho známeho.* Ako si pán želá. *Pretočil očami a zasmial sa, vytiahol niečo, čo sa tak ľahko neroztrhne.* Zoberte si. Vidíte? Ujo Arita má všetko takmer zadarmo. *Uculil sa na nich.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 26, 2022 6:52 pm
*Když slyší, jak s ním ten obchodník mluví, Dante vypadá celkem naštvaně.* "Jak si dovoluje mluvit takto s Aritou." "Přesně, divím se, že Arita něco neudělá a nedá mu to nějak sežrat." *Mezi tím si Dante sáhne pod plášť a vytáhne tam dva váčky, jenž každý obsahuje sto ryo. Když si všimnou, že Arita využívá pečetění na to, aby uchovával své peníze, přemýšlí nad tím, jaké bude jejich další zaměření. Když Arita přikáže obchodníkovi, ať jim to dá do tašek a poté jim ty tašky předá, Dante poví:* Než si to zapečetíš, tu peněženku, tady něco máš. Je to 200 ryo, i za tu námahu, co jsi s námi měl. Mnohokráte ti děkujeme, že jsi se k tomuto tak suprově postavil
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Mon Dec 26, 2022 7:53 pm
*Jemu to nevadilo, boli kamaráti. On sa k nemu správal úplne rovnako. Už už chcel zapečatiť zvyšok do pečate na látke, než ho vyrušil Dante. Pozrel sa na nich, na dva mešce, ktoré vytiahol.* Čo s vami narobím, hlavne, že to máte lacnejšie a to o dosť chlapci. *Usmial sa na nich a vzal si ich teda, zapečatil.* Tešíte sa aspoň trochu? Keď som robil chuuninské skúšky ja, mal som 16, takže je fajn, že sa k tomu dostávate tak skoro. *Povedal obom. On sám by ich rád robil omnoho skôr, ale nebolo to hold na ňom.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 26, 2022 8:05 pm
*Když se usmála a dopověděl, Dante jen kývne, protože nevěděl, co dále na to odpovědět. Začali si dělat starosti, protože to stálo až moc. Veškeré jejich úspory byly téměř v háji a i tak se zdálo, že jejich oponenti budou mnohem silnější. Když se jich však Arita zeptá na to, jak se těší na zkoušky, Dante si jen ustaraně oddechne a poví:* Nejraději bych byl, kdyby stačilo splnit jen pár misí, než se se veřejně ponížit před ostatními shinobi a kunoichi z velkých vesnic. Dost jsme si vědomí toho, že vybavení není vše a právě proto víme, jak moc jsme v háji.
Arita Konoruki
Arita Konoruki
Poèet pøíspìvkù : 477
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure(joinin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Tue Dec 27, 2022 5:44 pm
*On si zaspomínal na chuuninské skúšky, musel sa usmiať od ucha k uchu, totálne rozmetal svoju drahú polovičku.* Keď som bol na chuuninských skúškach, stál som proti kunoichi zo Suny. Úplne som ju zničil ako na diaľku, tak aj na blízko, ale kto by si pomyslel, že o pár rokov s ňou budem chodiť? *Zasmial sa. Doteraz to občas hodil na oči aj samej Misaki, zabŕdali do seba občas, len tak zo srandy. Potom však počúval aj ich. On sa na chuuninske skúšky tešil, chlapci však mali iní pohľad na vec.* Určite prejdete. Nejde o to vyhrať boj, ale ukázať ako uvažujete. Pokiaľ nemáte dosť bojovej sily, stačí ukázať, že máte na niečo aspoň tu hlavu na krku. *Vysvetlil im.* Nie je hanba keď prehráte. *Snažil sa im spríjemniť predstáv chuuninských skúšok.* No, teraz už musím ísť, povinnosti volajú, prídem sa na vás pozrieť. *Povedal im a s tými slovami potom odišiel.*

Koniec
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Wed Jan 04, 2023 9:42 pm
*Dnes byla znovu za školou a dívala se do vody. Když už byl čas jít k Akademii tak vstala a vydala se k Akademii, kde počkala až studenti vyjdou z Akademie a půjdou domů. Byl schovaný za stromem a když studenti začali vycházet z Akademie tak se k nim přidala a šla s ostatními studenty na náměstí. Kde si sedla na lavičku složila pečeť tygra a začala se soustředit na svou chakru. Na náměstí bylo dost studentů kteří dělali hluk a tak pro ní bylo složitější se soustředit. Rychle si zacpala uši, zavřela oči a poté se znovu zase začala soustředit na svou chakru. Tentokrát ucítila náznak chakry ale hned zmizel.* "Sakra tady se nedá soustředit. Když se nezvládnu soustředit na chakru tak nezvládnu ani žádnou techniku. No dřív nebo později se dostanu k boji a když se nebudu moc soustředit tak nebudu schopen používat žádné techniky a bude mě to stát život." *Při těchto myšlenkách se zamračila, zavřela oči a znovu si zacpala uši. Znovu se začala soustředit a tentokrát se jí to povedlo. Ucítila svou chakru, složila pečeť tygra a poslala svou chakru do dlaní. Rozpažila ruce a poté začala přesouvat svou chakru z jedné dlaně do druhé.* "Tohle už mi celkem jde." *Po téhle myšlence svou chakru poslala do levé nohy, poté do pravé nohy. Stále se koncentrovala na chakru a její přesun. Představovala si chakru jako modrý hustý dým který se přesouvá tak jak ona chce. Poté chakru přesunula do hrudě. Z hrudě část chakry poslala do levé nohy a další část poslala do pravé nohy.* "Dobře tohle taky jde." *Poté chakru s nohou poslala do dlaní, přičemž stále držela chakru v hrudi.* "Sem ráda že se mi toto povedlo. Celkem mi to jde, za což sem ráda. Jestli mě tady potká táta tak mě pochválí za to že trénuju i po Akademii. Naštěstí ještě nepřišel na to že chodím za školu. To jsem ráda." *Při těchto myšlenkách ztratila koncentraci a kontrolu nad svou chakrou. Znovu se začala soustředit na svou chakru složila pečeť tygra. Koncentrovala svou chakru v pečeti tygra. Nejprve do své složené pečetě poslala jen část chakry (1bod) chvíli ji tak udržovala a poté pomalu začala přidávat. (po 0,5 bodu) Při každém přidání chakry chvilku počkala a poté znovu přidala. Pomalu přidávala až ucítila bolest v prstech. (5 bodů chakry) Cítila únavu a bolest v prstech. Začínala cítit menší pálení v prstech ale i přesto se snažili koncentrovat ale už nepřidávat. Poté začala pomalu skládat pečetě přičemž stále soustředila stejné množství chakry. (5 bodů) Po dokončení poslední pečetě ztratila koncentraci a ucítila neskutečnou bolest v rukou, taktéž cítila neskutečnou únavu.* "Sakra co to je? Jak je možné že mě pálí ruce a proč jsem tak unavená?" *Po této myšlence se podívala na své ruce a vyděsila se. Uviděla potrhanou kůži.* "Sakra co to je?" *Z myšlenek ji vyvedl sensei který ji řekl.* Tak tady tě mám. Dlouho jsem tě neviděl. Jak to že nechodíš na Akademii? *Azami se vyděsila ještě víc jelikož netušila co po ní sensei bude chtít. Poté si všimla že sensei skládá nějaké pečetě a poté ji dal dlaně nad ty její a objevila se zelená barva. Po chvíli se jí ulevilo od bolesti a když sensei dal své ruce pryč tak se Azami podivila.* Víš měla jsi v dlaních moc chakry kterou jsi uvolnila a proto si měla poškozené ruce. Uvědom si že sama se toho moc nenaučíš a proto se chodí do Akademie kde vás učíme základní taijutsu chvaty, používání chakry, jednoduchá ninjutsu která potřebuješ znát a umět aby ses mohla učit složitější techniky jako byla tato. Příští týden v pondělí tě chci vidět ve třídě nebo půjdu za tvýma rodičema a vše jim řeknu. *Azami se usmála souhlasně kývla.* Víte mě opravdu nebaví sedět ve třídě a poslouchat to co říkáte. Ne že bych si nemyslela že je to nudné či hloupé ale mě to opravdu nebaví jen tak sedět a poslouchat. *Jen co to dořekla tak se usmála a poté si stoupla a zatočila se jí hlava. Rychle si sedla.* Jen seď nejsi zvyklá na používání chakry. Navíc ne v takovém množství. Takže se ti motá hlava a je ti celkově slabo. *Senseiovi slova urazily Azami a ta řekla.* Můj otec mě už učil nějaké techniky takže používat chakru umím a už jsem i používala chakru na více technik za sebou. *Sensei se zasmál a řekl jí.* Nejsem zastáncem toho aby rodiče učili své děti jakékoli techniky. Ale vím že to spousta rodičů dělá. Dělal to i můj otec. No jde o to že jsi teď použila moc chakry najednou. Když použiješ více technik za sebou tak využiješ hodně chakry ale nikdy ne najednou ale postupně. No a pro tyto informace by jsi měla chodit do třídy a učit se.
*Azami se lehce zastyděla ale poté pomalu vstala a pomalu šla domů. Doma si vzala knihu z rodinné knihovny a začala si číst. Když ji zavolali k večeři tak se šla najíst, poté se šla umít a šla si lehnout do postele kde usnula.*

--KONEC RPG--
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Asaki Tadami

Fri Jan 27, 2023 12:32 pm
*Byl večer před geninskýma zkouškama a Asaki seděla doma a přemýšlela, co vše se může stát no a nějak moc možností nebylo. Buď to je přežije a bude genin nebo tam totálně pohoří i přes to, že se snažila co nejvíce trénovat a bude muset jít znovu, což se jí moc nelíbilo, takže by byla moc ráda, kdyby se jí povedlo postoupit. No největší strach měla z toho, že bude bojovat proti své sestře, což by pro ně bylo moc zlé, proti Azami prostě bojovat nechtěla a nevěděla, co by v tu chvíli dělala, nechtěla prohrát, ale ani nechtěla, aby její sestra musela zkoušky opakovat.* ‘S mým štěstím proti sobě dostanu Azami nebo někoho, kdo je hodně dobrý na boj na blízko,‘ *pomyslí si v duchu Asaki, protože obě varianty byly až moc reálné a to se Asaki ani trochu nelíbilo. Z jejích myšlenek jí po chvíli dostanou slova mamky, která jí volala k večeři. Asaki dojde do kuchyně a bez jediného slova do sebe otočí večeři a následně se vydá do svého pokoje, aby si nachystala vybavení na zítra, protože by nebyla moc ráda, kdyby pak někde mimo domov zjistila, že jí třeba něco chybí a už by se pro to nestihla vrátit, třeba by to byla věc, která by mohla rozhodnout o jejím životě. Nachystá si kuanie, senbony, shurikeny a rozhodla se, že si s sebou vezme i Tanto, které by se jí třeba mohla hodit, kdyby musela s někým bojovat na blízko, přece jen je o něco delší než kunai, ale zase není moc dlouhé a Asaki se s ním celkem dobře bojuje, co měla možnost vyzkoušet. Když má nachystané vybavení, tak si ještě nachystá oblečení, které si bude chtít zítra vzít na sebe. Jakmile má vše, tak se rozejde do koupelny, aby si dala sprchu a pak si jde lehnout, protože už byla celkem unavená a chtěla být dost odpočinutá na zítra, aby jí náhodou nepřepadla únava. Jenže, když si lehne do postele, tak se jí nedaří usnout a přepadají jí samé zlé myšlenky, co by se mohla zítra stát.* ‘Sakra, nejraději bych tam nešla, když tam jde ségra, protože mám největší strach z toho, že prostě budeme proti sobě a to já nechci,‘ *pomyslí si v duchu Asaki, protože opravdu z ničeho jiného neměla takový strach jako z toho, že prostě bude bojovat proti své sestře. Po nějaké době se jí nakonec povede usnout, ale není to moc klidný spánek, protože se jí pořád zdá o tom, že jde proti Azami nebo proti někomu, proti komu nemá vůbec žádnou šanci a že je to její konec. Po nějaké době se probudí celá zpocená.* ‘Jestli mě takto děsí jen geninské zkoušky, tak mám celkem obavy, co mě bude děsit dále, jak budu chodit na normální mise,‘ *pomyslí si v duchu Asaki, protože tohle se jí ani trochu nelíbilo, protože měla takový pocit, že by se z toho mohla za chvíli zbláznit. No asi byla ráda, že si něco takového nezačala přiznávat mnohem dříve, protože by se na to s takovou nejspíše vykašlala. Nakonec se rozhodne, že by se mohla ještě na nějakou chvíli prospat, protože ještě bylio dost brzo na to, aby vstávala. No nakonec se jí povede usnout a probudí jí až zvuk budíku, který se jí ani trochu nezamlouval, kdyby je mohla, tak by ho nejraději zaklapla a spala by ještě dále, protože se jí na ty zkoušky prostě ani trochu nechtělo. No nakonec se rozhodne že vstane a pak se vydá do koupelny, kde stráví nějakou chvíli a pak se vrátí do svého pokoje a převlékne se. Když je nachystaná, tak se rozejde dolů na snídani, kde mamka udělala oblíbené jídlo no Asaki toho moc stejně nesní, protože nějak nemá chuť. Když se nají, tak se rozejde zpět do svého pokoje pro zbraně a tašku. Matka jí dá ještě nějaké jídlo a pití a Asaki se pak vydá do předsíně, kde se obuje a následně si to zamíří rovnou na místo, kde se mají geninské zkoušky konat. Vzhledem k tomu, že s nikým nechtěla mluvit, tak se vydala cestou, o které moc dobře věděla, že nikdo jiný než ona jí nevyužívá. Po nějaké chvíli se konečně dostane na místo, kde se zkoušky mají konat, tak už tam nějací spolužáci jsou. Asaki si jen trochu smutně povzdechne a rozejde se za svou kamarádkou, se kterou celou dobu sedí v lavici. Jen se pozdraví a poté jsou obě potichu, protože Asaki se evidentně nechtěla s nikým bavit, tak se její kamarádka rozhodla, že jí nebude rušit. Proti ní Asaki taky jít nechtěla, protože ostatní lidi by jí byli asi celkem jedno kromě těch dvou. Prostě nechtěla, aby kvůli ní jedna z nich musela opakovat zkoušky znovu. Po nějaké chvíli se tam objevil i sensei a další senseiové z akademie, kteří měli dneska sledovat zkoušky.* ‘Mno mám takový pocit, že jsem na nervy z toho, kolik je tady lidí,‘ *pomyslí si v duchu Asaki, protože na ní to bylo celkem dost lidí. Následně ještě nějakou chvíli mají klid, než se jeden z nich ujme slova a začne říkat co a jak, ale většinu z toho už Asaki věděla, takže to pro ní nebylo nic moc nového.* ‘Hmm, takže dokud jeden z nás nebude schopen bojovat,‘ *pomyslí si v duchu Asaki. Po nějaké chvíli začnou říkat dvojice, které proti sobě půjdou, tak Asaki pozorně poslouchá proti komu půjde. Jak tak poslouchá, tak uslyší jméno své nejlepší kamarádky, která jde proti někomu jiného. Po nějaké chvíli dokonce uslyší jméno své sestry, ale tak jde tady proti někomu jinému, za což je Asaki celkem ráda, protože to znamenalo, že půjde proti někomu jiného než proti těm dvěma. Když se po nějaké chvíli dostane konečně na řadu její jméno, tak neví, jestli se má smát nebo má brečet, protože jde proti někomu, kdo je pod průměrem jejich třídy, takže to nebude nic moc zábavného, ale zase by to mohl být celkem jistý postup nebo taky ne, může se stát cokoliv. Poté ještě nějakou dobu čekají. Asaki se přesune do arény, kde se mají konat zkoušky a čeká, až se tam objeví její oponentka. Následně sensei zahájí souboj a Asaki se připraví a nechá první útok na své oponentce. Po Asaki letí kunai, tak se mu bez problémů vyhne a přemýšlí, co by mohla dělat ona, protože toho nějak moc není a nechtěla hned vše použít ze startu. Asaki vezme dva kunaie a hodí po ní jeden a poté až na kterou stranu se rozhodne uskočit, tak tam hodí druhý. Vzhledem k tomu, že nejsou zase až tak moc daleko od sebe, tak jí kunaie zasáhne do ruky. Asaki si jen v duchu oddechne, protože je ráda, že se jí hned něco povedlo. No následně se proti ní její oponentka rozběhne. Asaki si vezme do ruky Tanto a začne se bránit jejím útokům s kuaniem, no úplně se jí to nepovede a utrží nějaké řezné zranění, ale není to zase až tak hrozné, protože může pokračovat v souboji. Následně Asaki složí několik pečetí a použije Bushin no Jutsu a rozběhne se proti oponentce, která se od ní rozhodla vzdálit. Asaki nevěděla vůbec, proč ona udělala, ale dala tím možnost Asaki, aby mohla zaútočit. Asaki běží proti ní a když je skoro u ní, tak vytáhne kunai a zabodne jí ho do ruky. Vzhledem tomu, že si její nepřítel nebyl úplně jistý, která Asaki je pravda, tak se jí to povedlo, což jí hodně překvapilo, protože doufala, že se bude trochu více snažit, ale to se nastalo. Následně jí podkopne ona dívka nohy, což Asaki celkem překvapí a ona skončí na zemi. Na nějakou chvíli se ona dívka zamyslí, tak Asak rychle složí pečetě na Kawarimi no Jutsu a vymění se za jeden kámen, který je od Asaki vzdálený asi tři metry.* ‘Sakra, na to, jak to vypadalo původně jednoduše, tak to teď bylo hodně těsné a ona mě málem dostala a to bych teda nebyla vůbec ráda,‘ *pomyslí si v duchu Asaki, protože to by pro ní nejspíše znamenalo to, že by musela zkoušky opakovat a to opravdu nechtěla. Asaki si vezme do ruky dva senbony a hodí je po ní. Jeden letí mimo, ale druhý se jí zabodne do nohy a opět jí trochu zpomalí, i když to není nějaké těžké zranění, tak to je celkem nepříjemné. Ona dívka se ale ještě nevzdává a hodí po Asaki několik kunaiů, většina jich sice mina, ale dva jí zasáhnout do pravé nohy.* ‘Sakra, i když jsem celkem rychlá, tak jsem se stejně nevyhla,‘ *pomyslí si v duchu Asaki, protože nechápala, ale se v tu chvíli prostě nepohla, i když mohla. Asaki se následně i přes to rozhodne, že by to už mohla ukončit, protože jí to pomalu přestávalo bavit pouze po sobě házet zbraně a rozběhne se proti oné dívce. Holka se rozhodne, že to bude ještě trochu prodlužovat a rozběhne se pryč od Asaki. Nějakou dobu jen utíká a Asaki nevěděla, jestli se snaží vymyslet nějaký plán nebo prostě jen zpanikařila, protože nevěděla co má dělat a prostě se rozhodla, že jen bude běhat, aby Asaki unavila, ale tím unavení i sebe. Po chvíli Asaki zmenší kruh, který běžela její soupeřka a tak se jí ji povede doběhnout.* ‘Tss, mám takový pocit, že už by bylo fajn to ukončit, protože už mě to nebaví,‘ *pomyslí si v duchu Asaki. Následně se jí pokusí podkopnout, tak aby spadla na zem a to se jí povede. Asaki vytáhne rychle Tanto a namíří ho dívce na krk.* „Myslím, že tohle je konec,“ *poví Asaki. Následně sensei ukončí souboj a obě odejdou z arény. Poté co všechny souboje skončí, tak jsou vyhlášeni ti, kteří prošli a Asaki je mezi nimi. Vezme si čelenku Kumogakure no Sato a poté se vydá domů, aby to řekla doma, protože byla moc šťastná, že se jí to povedlo, i když nějakou chvíli měla celkem pochybnosti, protože měla chvíli dost namále.*



-Konec RPG-
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Tue Mar 21, 2023 6:13 pm
*Konečně skončila akademie a Kamiko byla ráda, že je konečně konec, ne že by jí to tam nebavilo, ale dneska to bylo nějaké nudné, prostě základy, které by se lépe učily v praxi než jen učit se teorii a praxe až později. Kamiko má na sobě, samozřejmě než čelenky. Jde z akademie a přemýšlí, co by dneska mohla dělat, protože doma bez tak nikdo nebude, otec bude někde mimo domov na misi a mamka bude v práci, takže se asi nejspíše bude nudit zase doma.* 'Hmm, takže kde bych se mohla podívat,' *pomyslí si v duchu Kamiko, ale nic moc jí zatím nenapadá, tak trochu doufala, že třeba potká někoho z akademie, ale měla takový pocit, že se jí to nějak nepovede.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Tue Mar 21, 2023 11:17 pm
*S oběma rukama v kapsách u kalhot se jen tak bezcílně procházel vesnicí. Došel až na náměstí, odkud chtěl zamířit kamkoli jinam než na akademii. Konkrétní destinaci ale zatím vymyšlenou neměl, takže se jen tak poflakoval. Posledních několik dní mu nepřineslo nic moc příjemného, tak se na svět okolo sebe díval zachmuřilým a chladným pohledem. Jeho vzezření dodávala korunu i pěkná modřina pod pravým okem. Snažil se co nejvíc koukat do země, aby to nebylo tak vidět. Na jednu stranu to celkem pomohlo, ale na tu druhou byl tímhle divným způsobem chůze asi nejnápadnější osobou na celém náměstí.* "Měl bys jít trénovat," *nadhodil v myšlenkách jeho brácha Shiki. Kazuya mu ale neodpověděl a bez jakékoli reakce pokračoval dále v chůzi po náměstí.* "To si jako vážně necháš tohle zacházení líbit?" *V Shikiho myšlenkách se postupně začínalo projevovat ještě větší rozčarování, avšak z Kazuyovy strany opět žádná reakce.* "Kdyby sis alespoň vybil vztek při pořádném tréninku, ale to ty ne. Ty se tu raději budeš v duchu užírat jako hloupé... neschopné... děcko! Harant, který je jen na obtíž a nedovede být nic víc než přitroublý fackovací panák!" *Vyjel po něm nakonec Shiki, protože už měl dost bratrova mlčení. Kazuya ho takhle snad ještě nikdy v životě neignoroval... Kazuyova ignorovací nálada ale nebyla nekonečná, jak se po chvíli ukázalo. Náhle se zastavil a chvíli jen tak stál. Pak se zhluboka nadechl.* Nech mě teď být, prosím, *zašeptal a znovu vykročil kupředu.* "Tak si trucuj, idiote!" *zareagoval na to Shiki, rozhodnut, že s ním nepromluví do té doby než se dá dohromady. Kazuya po chvíli sice zalitoval, že si bráchu takhle rozhádal, ale vážně teď nestál o hlas v hlavě, který by nejraději myslel a konal za něj.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Wed Mar 22, 2023 10:00 am
*Kamiko pokračuje v cestě a přemýšlí, co by mohla dneska dělat, nic moc jí nenapadlo, vzhledem k tomu, že ještě neuměla žádné techniky, tak trénovat jít nemohla a a fyzičku se jí dneska trénovat nechtělo, takže se nejspíše bude ještě nějakou chvíli potulovat po vesnici, než se nakonec rozejde domů a pak si bude doma v pokoji asi číst nějaké knihy, které berou na akademii, protože jí nic moc jiného nenapadá. Jak tak pokračuje v cestě, tak si všimne nějakého kluka, který se dívá do země a vypadá celkem duchem mimo.* 'Hmm, myslím, že jsem ho jednou minimálně viděla na akademii, sice jen na chodbě, protože chodí do jiného ročníku, ale tak možná bych si s ním mohla popovídat nebo ho aspoň zkusit pozdravit,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože nic moc jiného nenapadlo. Po chvíli dojde k němu a mile se usměje.* „Ahoj, myslím, že jsme se viděli na akademii,“ *poví mu Kamiko milým hlasem a je celkem zvědavá, jestli na ní nějak zareaguje nebo bude pokračovat v cestě a mine jí, protože jí přišlo, že nevypadal na první pohled, že by se chtěl s někým bavit, ale tak snad se plete.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Thu Mar 23, 2023 7:47 am
*I přes to, že byl celkem zaneprázdněn různými myšlenkami, mu nemohlo uniknout, že ho někdo zdraví. Ale kdo vlastně? Zvedl tedy hlavu, aby se podíval o koho jde, odhalujíc při tom ten monokl pod okem. Byla to nějaká holka, odhadem o něco mladší než on. Prý se viděli na akademii. Bylo to sice dost možné, ale on si nikoho jí podobného nevybavoval.* Hm, to je možný no, *řekl bez známky jakéhokoli zájmu. Když se pak ale zpětně zamyslel nad tím, jak zareagoval, říkal si, že to možná trochu přehnal. On přeci není brácha, aby takhle chladně a bez zájmu jednal s ostatními.* Promiň, potřebovala bys něco? *optal se po chvíli už trochu milejším tónem. Zatímco čekal na reakci z její strany, přemýšlel nad tím, jestli se teď vůbec s někým chce bavit, anebo by raději zůstal schovaný ve své bublině sebelítosti a pohrdání.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Thu Mar 23, 2023 9:24 am
*Kamiko se dívá na onoho kluka, tak si jen v duchu povzdechne, protože měla takový pocit, že ho otravuje podle jeho tónu hlasu.* 'Hmm, takže mám takový pocit, že jsem ho asi neměla otravovat,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože by si nerada udělala nepřátele.* „Promiň, nechtěla jsem otravovat,“ *poví mu Kamiko, protože měla takový pocit, že by ho asi neměla otravovat.* „Mno jen jsem tě chtěla pozdravit,“ *odpoví mu na jeho slova Kamiko, protože si nějak moc nebyla jistá, co by mu měla říct, že by si s ním chtěla povídat nebo co, tím si prostě nějak moc nebyla jistá, takže raději nic moc neříkala.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Thu Mar 23, 2023 1:11 pm
"Ach jo, to jsem tomu zas dal," *pomyslel si s povzdechem, když uslyšel, že se omlouvá. Vyposlechl si ještě, co že mu vlastně chtěla a poté začal s menší omluvou:* Ty promiň... *V krátké pauze se zamyslel nad tím, co říct dál a pak pokračoval:* Neotravuješ mě, jenom... *Znovu si povzdechl, tentokrát už zřetelněji.* Jenom teď prostě nemám moc dobré období, připadá mi, že na mě všechno padá a tak. *Pokrčil rameny. Připadal si snad ještě hůř, než jak to vylíčil, ale své myšlenkové pochody opravdu nehodlal rozebírat jen tak s někým.* Ale každopádně, jsem Kazuya, *představil se a natáhl k ní ruku na pozdrav.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Thu Mar 23, 2023 2:57 pm
*Jen se na něj mile pousměje a doufá, že bude nakonec trochu milejší. Ve chvíli, kdy se jí omluví, tak jí to trochu překvapí, ale nakonec jen souhlasně kývne hlavou. Poté si vyslechne jeho slova a jen si v duchu povzdechne.* 'Aha, mno asi bych ho neměla otravovat, když nemá moc dobrou náladu, zase na druhou stranu, bych se mohla pokusit mu jí zlepšit,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože byla trochu smutná, že má na nic náladu, i když ho skoro ještě nezná.*„Aha, tak to mě mrzí, nemohla bych ti nějak pomoct,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Kamiko, protože si tím nebyla jistá, ale přece jen se zeptá.* „Těší mě. Já jsem Kamiko,“ *představí se mu dívka a následně k němu taky natáhne ruku a potřese si s ním.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Fri Mar 24, 2023 10:05 am
*Přišlo mu to od ní celkem pěkné, že se nabízí s pomocí, i když se vlastně ani neznají... pokud to tedy nebyla jen tak nějak automaticky vyřčená nabídka, ze které by se nakonec vykroutila, kdyby na nějakou pomoc mělo dojít.* No, já ani nevím, *odpověděl nakonec zamyšleně a nejistě na její otázku. Jedna věc ho sice napadla, ale chtěl se nad ní ještě chvíli zamyslet.* Taky mě těší. *Trochu se pousmál, když si s ní podával ruku.* Neprojdeme se trochu, ať tu jen tak nestojíme? *Otázal se a rozhlédl se po okolí, přemýšlejíc přitom, kam by mohli jít. Po chvíli pak palcem poukáže vpravo od sebe, kudy se dalo uličkou Akamiwoobita dojít až ke svatyni Blesků. Pokud by neměla nějaký jiný nápad, tak by se otočil na patě a pomalu vykročil směrem do již zmíněné uličky.* Ale přemýšlel jsem o tvé nabídce, *ozval se po chvíli stejně nejistě.* Maximálně, jestli by sis se mnou nechtěla někdy trochu zatrénovat. Ono, bojovat stále jen s bráchou je v určitých ohledech trochu problematické.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Fri Mar 24, 2023 1:00 pm
*Kamiko se na něj podívá a jen se trochu pousměje nad jeho slovy.* 'Mno myslím, že něco ho něco uričitě napadne,' *pomyslí si v duchu Kamiko. Poté se jen pousměje, když řekne, že ho taky těší. Následně stáhne ruku zpět k tělu a chvíli je ticho. Kazuya prolomí to ticho a promluví.* „Jo, klidně můžeme,“ *odpoví mu souhlasně, protože to asi bude mnohem lepší, než tam jet tak stát ve prostřed ulice. Poté co ukáže, kde by se mohli vydat, tak se Kamiko rozejde tím směrem a doufá, že Kazuya půjde vedle ní. Jak tak jdou, tak Kazuya promluví a Kamiko se na něj celkem zvědavě podívá.* „Jo jasně, klidně si můžeme někdy zatrénovat, samotnou mě to taky moc nebaví, nemám s tím problém,“ *poví mu Kamiko a na nějakou chvíli se odmlčí.* „Můžu mít dotaz,“ *zeptá se trochu nerózně Kamiko, protože si nebyla jistá, jestli to bude dobrá otázka.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Fri Mar 24, 2023 4:30 pm
*Když souhlasila s tím, že se můžou jít projít, vyrazil tedy směrem, který předtím ukázal. Ze začátku šel trochu napřed, ale pak zpomalil, aby šli vedle sebe. Přeci jen, takhle se jim bude povídat lépe. Když souhlasila, že si s ním klidně někdy zatrénuje, byl upřímně rád, ačkoli měl trochu obavu, že ho překoná. Nebyla by to celkem ostuda?* Dobře, jsem rád, *řekl po chvíli s úsměvem, nedávajíc na sobě znát, že má určité pochybnosti. Když se ho pak zeptala, jestli může mít otázku, trochu se tomu vnitřně podivil, ale neměl důvod jí říkat, ať se neptá.* Klidně se ptej. *Byl celkem zvědavý, co za otázku to bude, protože neměl ani nejmenší tušení, na co by se mohla ptát.* Pokud budu vědět, zodpovím. *Zasmál se trochu a podrbal se na zátylku. A aniž by si to uvědomil, přestal přemýšlet nad onou nepříjemnou situací, ve které zrovna je.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Sat Mar 25, 2023 6:59 pm
*Pokračuje v chůzi a jen se trochu pousměje. Když řekne, že se ho může zeptat, tak se na něj podívá a jen kývne hlavou.* „Chtěla jsem se zeptat z jakého jsi klanu, pokud ti to teda nevadí.. Já jsem třeba Supaida,“ *poví mu Kamiko, protože stejně měla takový pocit, že by to třeba časem zjistil  jakého je klanu, kdyby spolu třeba někdy později bojovali.* 'Snad ho tím nenaštu, protože to bych nebyla moc ráda, kdyby se na mě kvůli tomu naštval a odešel by pryč,' *pomyslí si v duchu Kamiko a podívá se na něj trochu zvědavě a čekala, jestli jí na to odpoví nebo ne.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Sun Mar 26, 2023 5:48 pm
*Otázka od Kamiko byla zrovna jedna z těch, na které se mu úplně odpovídat nechtělo. Neměl problém jí to říct, ale přišlo mu, že ho někteří kvůli jeho původu moc nemusí. Ukázkovým příkladem byl jeho nevlastní otec. Shiki by Kazuyovi obvykle v tento moment řekl, že se za něj nemá stydět, ale tentokrát mlčel... Očividně s ním opravdu nehodlal mluvit.* No, víš... *řekl až nějakou chvíli poté, co mu Kamiko sdělila, že je z klanu Supaidā​.* Já jsem z klanu Kumamuchi, *dodal po chvíli s lehkým náznakem obav v hlase. Poté už neřekl ani ň a jen čekal, jak na to Kamiko zareaguje. Mezitím si ještě stačil strčit ruce do kapes a trochu sklopit hlavu k zemi.* Jen doufám, že se na mě nezačne dívat skrz prsty, zatím se zdá být celkem přátelská. *Proběhlo mu hlavou.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Mon Mar 27, 2023 6:44 pm
*Kamiko se na něj dívá a je celkem zvědavá, co jí řekne, protože měla takový pocit, že teď odejde pryč, ale nakonec se tak nestane a po nějaké chvíli promluví. Když řekne, že je z klanu Kumomuchi, tak se na něj jen mile usměje.* 'Jasně, už chápu, proč říkal, že může trénovat jen s bratrem a je to takové složíté,' *pomyslí si v duchu Kamiko.* „Super, máš zajímavý klan,“ *poví mu Kamiko, zatím co pokračuje v cestě.* „Jestli chceš, tak se mě můžeš taky na něco zeptat,“ *poví mu Kamiko a čeká, jestli se jí bude chtít na něco zeptat a bude tam nějakou dobu trapné ticho.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Mon Mar 27, 2023 8:23 pm
*V hlavě si představoval různé scénáře, které by teď mohly nastat, ale ani jeden z těch špatných se nakonec neuskutečnil. Kamiko to totiž vzala úplně normálně, tedy alespoň to tak vypadalo. Překvapilo ho zvláště to, že jeho klan označila na zajímavý. Při jejích slovech zvedl hlavu a překvapeně se na ni zadíval.* Opravdu? Spíše se setkávám s tím, že nás považují při nejlepším za zvláštní... a to v negativním smyslu. *Povzdechl si. Její následující slova o tom, že se jí taky může na něco zeptat, ho sice nepřekvapila, ale i tak nějak nevěděl, na co by se mohl ptát. Jako první ho napadla akademie, ale tu vážně zrovna teď řešit nechtěl.* No... *Začal po chvíli, aby nebylo ticho. Ještě chvíli přemýšlel a nakonec se přeci jen zeptal:* Máš přísné rodiče? *Byla to celkem zvláštní otázka, méně obvyklá, ale Kazuya měl své důvody, proč nakonec vznesl právě tuto.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Tue Mar 28, 2023 10:00 am
*Vyslechne si jeho slova a jen se pousměje.* „Mno abych řekla ravdu, tak mi přijde celkem zajímavé, když jste dva a můžete se různě domlouvat věhem soubojů a tak,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou dobu odmlčí a je celkem zvědavá na jeho otázku. Ve chvíli, kdy svou otázku položí, tak se na něj podívá celkem převapeně, protože se jí nikdy nikdo na něco takového ještě neptal.* „Abych řekla pravdu, tak na toto se mě ještě nikdy nikdy neptal,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje.*  „Ale jo, jsou doma v pohodě, trénovat a učit se nějaké nové techniky a tak musím, za chvíli budu muset i klanové, ale většinou nikdo není doma, takže mám celkem klid i na to, co chci dělat já sama,“ *poví mu Kamiko a pousměje se.* „A u tebe doma to je vlastně jak,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, ale nebyla si jistá, jestli jí odpoví.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Tue Mar 28, 2023 1:07 pm
*Líbilo se mu její uvažování. Viděla na jeho klanu tu stejnou výhodu, co on.* Máš pravdu, je to zajímavé... a výhodné. *Pousmál se a sám pro sebe si dodal:* "Pokud se teda zrovna bavíme, co Shiki?" *Jenže Shiki mu ani teď neodpověděl. Když Kamiko řekla, že se jí na takovou otázku ještě nikdy nikdo neptal, tak se zpětně zamyslel, jestli se vlastně ptát měl, jestli to bylo vhodné. Už už otevíral pusu, že řekne něco ve smyslu, že mu samozřejmě odpovídat nemusí, pokud nechce. Jenže Kamiko stačila promluvit dřív. Kazuya byl za to celkem rád a poslouchal, co říká.* "To nezní vůbec špatně, taková pohoda by se mi taky líbila." Tak to se máš. *Pousmál se. Po chvíli následovala prakticky stejná otázka, jen vůči němu. Očekával to.* Jak bych to jen řekl. Máma je nemocná, takže se mi věnuje, vlastně spíš nevěnuje, můj nevlastní otec. Myslím, že mě nenávidí... Stále si říkám, že je to z jeho strany třeba jen nějaký divný způsob, jak ze mě udělat tvrdého chlapa, ale brácha nesouhlasí. Myslí si, že je to jen čistá nenávist. *Kazuya zněl trochu sklesle, zatímco to říkal, ale na druhou stranu se mu celkem ulevilo. Ještě o tom totiž asi nikdy nikomu neřekl.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Tue Mar 28, 2023 7:10 pm
*Nad jeho slovy se Kamiko jen pousměje.* „Mno jako je to fajn, ale občas je to celkem na nic, když přijdeš domů a nikdo tam není, což je vlastně většinou,“ *poví mu Kamiko trochu smutně, protože to bylo takové dost na nic, že tam je většinu času sama. Poté si jen v duchu povzdechne, když jí řekne, jak to má doma ona.* „Aha, mno to ti nezávidím, ale neboj časem ho to přejde nebo už tam pak s nimi nebudeš, jedno nebo druhé se časem stane,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje.* „Hmm, a co tě třeba baví, když nejsi zrovna na akademii nebo netrénuješ,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Kamiko, protože jí to zajímalo.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Wed Mar 29, 2023 9:05 pm
"Co já bych za to dal, být tak doma sám," *říkal si pro sebe. Nahlas ale nic neříkal a místo pokýval hlavou.* Máš pravdu, ono to nějak dopadne. *Pousmál se. Tentokrát byl ten úsměv ovšem trochu falešný. Mámu nechtěl opustit, ji měl rád, ale k jeho smůle jí zase záleželo na jejím druhém manželovi. Mohl by jí vše říct, ale na to se moc obával toho, že by mu neuvěřila. Připadal si v bezvýchodné situaci a tak to zase nechal být jako obvykle a soustředil se na Kamiko.* Co mě baví? *zopakoval otázku kvůli své nejistotě co se týče odpovědi.* Já ani nevím. *Povzdechl si.* Myslím, že celkem často přemýšlím nad tím, co ze mě jednou bude, co bych chtěl dělat... *Ještě chvíli přemýšlel nad touhle jednoduchou otázkou, ale prostě nepřišel s ničím, co by dělal vyloženě rád.* Ale jednou bych chtěl cestovat. Vždy mě zajímalo, jaké to je v jiných zemích, jak mocní shinobi tam jsou. Víc už k tomu neměl co říct a tak se jen zeptal: A jak to máš ty?
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Thu Mar 30, 2023 11:20 am
*Nad jeho slovy se jen pousměje, protože je to pravda. Poté nějakou chvíli sleduje Kazuyu, který nic moc neříká a vypadá celkem zamyšleně. Jen si v duchu povzdechne. Kdy promluví, tak se na něj podívá a poslouchá jeho slova. No první jeho slova po zopakování otázky jí nějak moc nepotěší.* „No abych řekla pravdu, tak taky celkem dost přemýšlím, co se mnou jednou bude, jestli budu dále shinobi nebo se stane něco, že nebudu už moct být shinobi,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Abych řekla pravdu, tak mě celkem baví číst nějaké zajímavé knihy, ale ne, že bych v nich zase seděla pořád. Pak bych jednou chtěla cestovat a asi se najdou i další věci, ale teď si asi nevzpomenu,“ *odpoví mu.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Thu Mar 30, 2023 9:03 pm
*Jak jí tak poslouchal, byli na tom celkem stejně, tedy alespoň s tím, že přemýšlí nad svou budoucností. Celkem ho ale zaskočilo, že přemýšlí i nad tím, že by se jí mohlo něco stát a ona by už nemohla být shinobi.* To se snad nikdy nestane, *řekl pohotově a pak už jen poslouchal dál.* Přijde mi, že jsme si celkem podobní. Já sice zas tolik nečtu, ale asi jen proto, že moc často nenarazím na něco, co by mě skutečně zaujalo, *pousmál se a ještě dodal něco málo k tomu cestování.* Třeba spolu jednou budeme plnit mise a podíváme se někam společně, *řekl nadšeně bez většího přemýšlení. Vůbec mu nedošlo, že si vlastně plánuje, že by s ní šel na nějakou misi a přitom se teprve dnes potkali. Třeba by s ním vůbec plnit mise nechtěla. Kdo ví...*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Fri Mar 31, 2023 7:00 pm
*Poslouchá si jeho slova a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Abych řekla pravdu, tak nikdy nevíš, co se může stát,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože neví, co dalšího by mu k tomu měla říct. Poté poslouchá jeho slova a jen se trochu pousměje.* „Abych řekla pravdu, tak to vidím stejně, aha, mno třeba jednou najdeš nějaké věci, co budeš rád číst nebo si najdeš něco jiného,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože já opravdu nenapadlo, co by mu k tomu ještě měla říct.* „Hih, co ty víš, třeba se spolu na nějakou misi vydáme vzhledem k tomu, jak je na tom Kumogakure teď, jeden nikdy neví,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, kdyby se jí chtěl Kazuya na něco zeptat.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Tue Apr 04, 2023 12:31 pm
*I když si to kolikrát nechtěl moc přiznávat, ano, nikdy neví, co se může stát. Vždyť se mu z mise nevrátil otec... Byl si tedy moc dobře vědom toho, že realita venku rozhodně není růžová a bezpečná, zvláště ne teď. Ale prozatím pryč od negativních scénářů.* Určitě, jen to chce čas, *zareagoval na knižní téma a záhy ještě dodal:* Teď na akademii už jsem prošel knih dost a musím se věnovat bohužel ji jiným věcem... takže proto říkám, že to chce čas. *Dovysvětlil a nevědomky si tak trochu naběhl na určité všetečné otázky. Co se týče cestování, měl na ni ještě jednu další otázku.* Když se tak bavíme o cestování, máš představu, co bys jednou chtěla dělat? Myslím povolání. Protože třeba takoví lovci nukeninů tráví mimo vesnici určitě v času, než třeba sensei na akademii.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Tue Apr 04, 2023 7:01 pm
*Nad jeho slovy jen souhlasně kývne hlavou.* „Jo chce to čas no,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nevěděla, co dalšího by mu k tomu řekla.* „No to je pravda, že těch knížek jsme četli celkem dost,“ *poví mu Kamiko a na nějakou chvíli se odmlčí. Poté si vyslechne jeho další slova a přemýšlí, co by mu na to řekla.* „Abych řekla pravdu, tak mi to je asi celkem jedno, kde bych se chtěla podívat. Třeba další kontinent, by mohl být fajn,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „A ty by jsi chtěl jednou cestovat kam,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, protože jí to zajímalo, kde by se chtěl jednou podívat.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Fri Apr 07, 2023 11:12 am
*Debata se trochu uhnula od povolání, ale vlastně mu to moc nevadilo. Stejně sám nevěděl, čím by chtěl jednou být. Místo toho se mohl zamyslet nad tím, kam by chtěl jednou cestovat. Když se ho na to Kamiko zeptala, jen se zamyšleně pousmál a odpověděl až po chvíli.* Určitě bych chtěl vidět ostatní velké vesnice. V Suně je prý jen písek, *zasmál se,* ale přesto bych se chtěl podívat i tam. Zajímá mě, jací jsou ninjové z jiných koutů světa. *Na chvíli se pozastavil v mluvení, ale za pár chvil ještě rychle dodal:* A taky bych rád viděl nějaká zajímavá místa... Trochu ukojil zvědavost. *Kazuya popravdě celkem rád mluvil o svých představách, i když jich nebylo zas až tolik a většinou je neměl s kým sdílet. Jak si tak povídali, došli skoro až ke svatyni boha Raijina. Kazuya se náhle zastavil a zadíval se směrem ke svatyni. Poté stočil pohled zpět ke Kamiko a zeptal se:* Myslíš si, že skutečně existují nějací bohové?
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Fri Apr 07, 2023 12:00 pm
*Kamiko je celkem zvědavá co jí odpoví. Následně poslouchá jeho slova. Když pak domluví, tak se jen trochu pousměje.* „Jo, v Suně je prý jen písek a nejspíše tam bude i velké horko, ale i tak bych se tam třeba jednou chtěla podívat, jak to tam vypadá. Taky bych chtěla navštívit velké vesnice a podívat se, jak to tak vypadá, ale třeba i do některých menších zemí bych se ráda podívala, přece jen všude to bude jiné, že,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj pousměje. Nad jeho dalšími slovy se jen trochu pousměje a nic moc k tomu neřekne.* „Mno kdo ví, kde se jednou podíváme,“ *poví mu, protože ani jeden z nich nevěděl, kde se jejich cesty po chuuninských zkouškách pak vydají. Při jeho dalších slovech se zamyslí, protože nějak moc nevěděla, co by mu na to měla odpovědět.* 'Hmm, zrovna takovou otázku jsem teda nečekala, nikdy jsem nad něčím takovým nepřemýšlela, takže nevím, co bych mu měla říct,' *pomylsí si v duchu Kamiko, protože to byla pravda, nikdy jí něco takového nenapadlo a ani se o tom nějak moc nezajímala.* „Mno abych řekla pravdu, tak nevím, nikdy jsem nic moc takového neřešila a ty,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, aby se přesunula pozornost na něj, protože o něčem takovém nechtěla nějak moc mluvit, prostě to nebylo téma, ve kterém by se nějak moc vyznala a prostě se o to nezajímala. Následně si trochu prohlédne místo, na kterém se zrodna nacházeli, celkem se jí to tam i líbilo.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Fri Apr 07, 2023 2:06 pm
*Souhlasil s ní. Každé místo na světě má v sobě určitě něco, co někoho může zaujmout a vyvolat v mysli dotyčného nejrůznější otázky. Třeba jako svatyně před nimi. Kamiko vypadala trochu zaskočeně jeho otázkou. No, popravdě se jí nedivil. Byla to taková filizofická otázka, jedna z těch, které mladí ninjové většinou neřeší.* Já si myslím, že nějací určitě existují, *řekl rozhodně. Také nad tím nikdy nepřemýšlel, ale prostě mu z nějakého důvodu přišlo, že nějací budou. V souvislosti s tím ho napadla ještě jedna myšlenka. Kamiko sice říkala, že to nikdy moc neřešila, ale stejně se chtěl zeptat.* Zajímalo by mě, jestli si myslíš, že je navštěvování svatyní bláhové. *Na chvíli se odmlčel.* Já bych třeba rád ovládal raiton. *Obrátil zrak zase na chvíli ke svatyni.* Je to svatyně boha blesků. Třeba by mi to přání splnil, *řekl s lehkou ironií, aby si o něm nemyslela, že snad věří tomu, že se mu na nějakých specifických místech náhle začnou plnit jeho přání. Popravdě by to ale klidně šel zkusit... požádat o něco.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Fri Apr 07, 2023 5:46 pm
*Kamiko se jen posuměje a nějakou chvíli je potichu, protože nějak moc nevěděla, co dalšího by měla říct Kazuyovi, takže poslouchá jeho slova a přemýšlí, co mu na to opdovědět. Když jí po chvíli něco napadne, tak se na něj podívá.* „Hmm, asi je to možné, kdo ví co je nad námi,“ *poví mu Kamiko, protože nic moc jiného jí nenapadlo. Při jeho další otázce se musí zamyslet o něco více.* „No abych řekla pravdu, tak nevím, ono lidi prostě věří a tak navštěvují takové místa, protože mají strach, že kdyby je neuctívali, tak by se jim mohlo něco stát nebo tak,“ *poví mu Kamiko a pak pokračuje.* „Jako nevím, ono je to prostě taková tradice, která se prostě dodržuje,“ *dodá ještě.* „Co ty víš, třeba se ti to splní, nikdo neví co jednou bude,“ *dodá.* 'Hmm, já nějak moc v boha nevěřím, protože kdyby byl, tak bych nevypadala tak jako vypadám,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože jí to prostě štvalo, že není taková jako ostatní, že je prostě jiná, kdo ví, třeba to jednou bude výhoda, ale teď to pro ní bylo něco, co by raději nikdy neměla a byla by jako všchni ostatní a nemusela něco takového vůbec řešit.*
Sponsored content

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru