Náměstí

+10
Shimiru / Azazel
Shinzaburo Genichiro
Arita Konoruki
Kamiko Yuki
Tsuki Yagami
Espere Itami
Kaede Hisa
Noctis Clive
Temari Hayo
Admin
14 posters
Goto down
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Fri Apr 07, 2023 7:42 pm
*Se zájmem Kamiko poslouchal. Bylo to zajímavé, konečně měl možnost se s někým pobavit o nějakém netradičním tématu.* Máš pravdu, tradice v tom určitě hrají velkou roli, *řekl tak trochu zamyšleně, protože zrovna přemýšlel nad tím, co by musel udělat velkého, aby se na něj nezapomnělo ani v průběhu staletí. Nakonec došel k závěru, že asi ani nechce být takhle legendární. Přestal se tedy ztrácet ve svých myšlenkách, zakroutil hlavou a raději se znovu věnoval Kamiko.* Asi necháme tajemno tajemnem ne? *položil řečnickou otázku a pak přišel ještě s jednou poslední věcí, na kterou se jí chtěl zeptat.* A jak se ti vlastně vede na akademii? Máš tam nějaké přátele? *Pokud by znala někoho pohodového, rád by se s ním taky seznámil. S mladšími studenty se totiž doteď moc nestýkal.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 08, 2023 1:07 pm
*Kamiko se jen trochu pousměje a je celkem zvědavá, co mu dalšího řekne. Nad jeho odpovědí jen souhlasně kývne hlavou, protože na tom něco bude. Poté je nějakou chvíli potichu a přemýšlí, co by mu mohla říct, ale nic moc jí nenapadalo, když najednou promluví on, tak se na něj podívá.* „Jo, taky si myslím, že už to tak necháme, přece jen k tomu není nic moc dalšího co říct,“ *poví mu Kamiko souhlasně a následně se na nějakou chvíli odmlčí, protože pořád přemýšlela nad dalším tématem, o kterém by se spolu mohli bavit. Když se jí pak zeptá, jestli zná někoho jiného na akademii, kdo je v pohodě nebo spíše s kým se baví, tak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Abych řekla pravdu, tak nějak moc lidí tam není, pár holek, které jsou se mnou ve třídě a pak ještě jeden kluk, myslím, že se jmenuje Kosuke,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože měla takový pocit, že k tomuto tématu nemá nic moc co dalšího říct.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Tue Apr 11, 2023 3:01 pm
*Co se týče božstev, oba uznali, že by to nebyla moc plodná debata a shodli se na tom, že už v tom pokračovat nebudou. Kazuyovy představy a myšlenky byly občas tak trochu ulítlé, takže ho představa nějaké existence mocných bytostí jako bohové celkem fascinovala, ale rozhodl se nechat si to přemýšlení na jindy.* Kosuke, jo? *Zopakoval si to jméno ve snaze spojit si ho s nějakou tváří, ale neúspěšně.* Jméno mi nic neříká. Jak vypadá? A... z jakého je klanu? *Zeptal se trochu zvědavě. Nečekal, že by si ho vybavil, pokud ho teda už někdy viděl, ale spíš chtěl vědět, jak vypadá, aby ho mohl někdy zkusit oslovit. Z vlastních spolužáků nikoho blíže neznal, moc se s nimi nebavil a oni s ním také ne. Třeba by ale mohl uspět u mladších ročníků, když se dal takhle pěkně do řeči tady s Kamiko.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Thu Apr 13, 2023 12:31 pm
*Nějakou chvíli je ticho a pak se Kazuya zeptá z jakého klanu je Kosuke. Kamiko se na něj podívá a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Hmm, Taigjomo nebo jak se to jmenuje, prostě používají malby,“ *poví mu Kamiko, protože si přesně nepamatovala, jak se ten klan jmenuje.* „Copak zaujal tě nebo hledaáš nové lidi na pokec,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Kamiko, protože jí to zajímalo, proč se o něm tak zajímá a hlavně jí nenapadalo, o čem jiném by se s ním mohla bavit.* 'Hmm, snad se na mě nenaštve, za to, že jsem se ho na něco takového zeptala,' *pomyslí si v duchu Kamiko.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Fri Apr 14, 2023 10:59 am
*Byl celkem rád, že mu řekla, v jakém klanu Kosuke je. Kdo ví, kdy se mu tahle informace bude hodit. Jakmile uslyšel Taigājointo, začal přemýšlet nad tím, co o nich ví. No, moc toho nebylo. Když mu pak Kamiko řekla, že používají malby, matně si vybavoval, že už něco takového slyšel.* Tak malby...? *začal trochu rozpačitě, protože mu to přišlo strašně zvláštní.* To zní... zajímavě. *Asi by pro popis pocitů ohledně toho klanu našel i jiné slovo, ale nechtěl znít pohrdavě. Prostě si jen nedovedl představit, jak by nějaká malba mohla pomoci v boji.* Prokoukla jsi mě. *Podrbal se na zátyklu, přičemž se ze široka usmíval.* Je to tak, hledám nějaké nové lidi na pokec, možné přátele. *Dal ruku zpět volně podél těla a jeho výraz v obličeji se změnil zpět na takový ten obyčejný lehký úsměv.* Nějaké známosti se hodí vždy, *okomentoval ještě. Škoda, že si tenhle fakt neuvědomil dřív. Znát ostatní je daleko lepší, než je ignorovat a pak nemít tušení, co od nich čekat.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Mon Apr 17, 2023 4:06 pm
*Nad jeho slovy jen souhlasně kývne hlavou a poté čeká, co jí k tomu ještě řekne. Nad jeho slovy se jen pousměje, protože neměla nějak moc co by mu k tomu řekla. Když pak domluví, tak se podívá před sebe a trochu smutně si povzdechne.* „Moc dobře se mi tady s tebou povídá, ale už budu muset vyrazit domů, protože už je celkem dost pozdě a nerada bych měla průser, že jsem přišla domů, kdyby tam náhodou někdo byl,“ *poví mu Kamiko milým hlasem.* „Doufám, že se zase někdy uvidíme,“ *dodá ještě a pak už vyrazí do ulic Kumogakure no Sato a rovnou domů.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Mon Apr 17, 2023 4:14 pm
*Jakmile Kamiko začala mluvit o tom, že se budou muset rozloučit, lehce posmutněl, protože i jemu se s ní dobře povídalo, ale co se dalo dělat.* Tak to chápu. Taky kolikrát dostanu vynadáno, když přijdu pozdě, *okomentoval rychle. Poté už se s ní jen krátce rozloučil:* Měj se. *Hned na to ještě krátce mávl na pozdrav a s úsměvem dodal:* Rád jsem tě poznal. *Pak už se i on vydal svou vlastní cestou. Špatné myšlenky ho za tu dobu úplně přešly, takže se mohl vydat domů bez toho, aby se všechno to špatné v jeho mysli ještě více stupňovalo.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Mon Apr 17, 2023 4:14 pm
Konec RPG
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Tue Apr 18, 2023 12:00 pm
D mise: *Po pár dnech se Kamiko doma celkem nudila, v pokoji si už uklidila něco málo si četla ke klanovým tecnikám, které už uměla a otec jí dal svitky i na C rank techniky, aby věděla, co jí může čekat, ale nic dalšího jí nedal, že na to má ještě čas. Kamiko se tedy převlékne do něčeho lepší, kolem krku si uváže čelenku Kumogakure a vezme si pouzdra se zbraněmi a následně se vydá do ulic Kumogakure no Sato do budovy poblíž kanceláře Raikageho, kde se zadávají mise. Když se tam po chvíli dostane, tak si všimne, že je tam pár geninů, kteří s ní chodili do třídy. Když vyjdou ven, tak vejde dovnitř a začne si prohlížet svitky, které tam zbyly a dívá se na mise, které tam byly.* ‘No abych řekla pravdu, tak tady už nějak moc velký výběr není, ale tak snad něco se tady bude dát vybrat,‘ *pomyslí si v duchu Kamiko. Nakonec si vezme práci pomoc v restauraci. Poté se pomalu rozejde směrem, kde je ona restaurace.* ‘No doufám, že tam nebude nějak moc lidí, jinak to asi dopadne špatně,‘ *pomyslí si v duchu Kamiko. Když se po nějaké době dostane na místo, tak tam zase není nějak moc lidí, tak si trochu v duchu oddechne, ono to bylo asi hlavně tím, že ve vesnici byli prostě jen shinobi. Kamiko jde následně za jednou servírkou, která tam je a řekne jí proč tam vlastně přišla. Ta jen souhlasně kývne hlavou a řekne jí, aby uklidnila z prázdných stolů talíře, protože byl akorát čas oběda, takže tam nějací lidi byli Kamiko jen souhlasně kývne hlavou a následně se pustí do práce. Když začne sbírat talíře, tak nějak moc neřeší, že tam jsou nějací lidi, prostě to byl úkol, který měla splnit a tak pracovala. Když má po nějaké chvíli hotovo, tak nádobí odnese z pultu do kuchyně, tak jí řeknou, že ho rovnou může začít umývat. Kamiko jen souhlasně kývne hlavou a následně začne umývat špinavé nádobí, kterého tam bylo celkem dost, to jí trochu překvapilo, protože moc lidí tam nebylo a nádobí k umytí tam bylo celkem dost. Jen si v duchu povzdechne a následně začne mývat nádobí. Po nějaké chvíli jí donesou další talíře a tak je hromada zase skoro stejně velká jako předtím. Kamiko celkem přijde, že to nebere konce. Když po nějaké době tak ruch skončí, tak jí ještě nějakou dobu trvá, než umyje všechny talíře, které tam byly. Když má hotovo, tak jí řeknou, že už může pro dnešek jít, že na nic dalšího jí tady už nepotřebuje. Kamiko jen souhlasně kývne hlavou, rozloučí se a pak se vydá zpět na místo, kde se zadávají mise, aby řekla, že má splněno a poté se vydá zpět domů.*



-Konec RPG-
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Sun May 14, 2023 1:02 pm
*Naomi bola po tej 6,5 dňa dlhej ceste do Kumogakure poriadne unavená a hoci nespala v spacáku niekde v divočine ale vďaka svojej novo naučenej schopnosti spala v celkom luxusne vyzerajúcich domčeokoch - aj tak po týždni cestovania túžila po mäkkej posteli a horúcej kúpeli. Najprv ale vyriešila to prečo do Kumogakure prišla a až potom si našla útulný hotelík neďaleko námestia kde jej dali izbičku za rozumnú cenu. Po tom čo sa ubytovala a umyla cítila sa ako nový človek. Vybrala si z batôžku čisté ružové, veľmi dievčensky pôsobiace šatočky v ktorých pripomínala skôr bábiku než kunoichi. Ladili jej totiž s jej po zadok dlhými, mierne vlnitými vlasmi. (šaty) Zbrane nechala na izbe, jedine svoju skrytú čepeľ si nechala ukrytú na pravom zápästí. Ninja znak svojej dediny mala vo vlasoch ako keby to bola len ozdobná čelenka a vybrala sa do ulíc. Vačok so semiačkami od otca mala okolo krku, no ukrytý pod šatami takže nebol vidieť. Vzala si tiež hotovosť pretože bola hladná a túžila ochutnať niečo z tunajších dobrôt. Kráčala tak ulicami a rozhliadala sa okolo seba v márnej nádeji, že natrafí na nejaký otvorený podnik kde budú mať chutné jedlo.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Sun May 14, 2023 2:01 pm
*Kamiko byla doma a nějak moc nevěděla, co by dneska mohla dělat. Rodiče byli zase pryč, takže měla celý den jen pro sebe, no nakonec se rozhodla, že by se mohla vydat do ulic Kumogakure se trochu projít, protože se jí dneska nějak moc nechtělo trénovat, hlavně teda ne samotné, kdyby tam potkala někoho z jejich kamarádů, tak by možná šla s nimi trénovat, ale sama určitě ne. Oblékne se, čelenku Kumogakure no Sato má kolem krku, na pravé noze má pouzdro se zbraněmi, další pouzdro má na opasku a ještě dvě pouzdra s jílem má na bocích. Nakonec se rozejde do předsíně, kde se obuje, když má vše, tak se rozejde do ulic Kumo a pomalu si to míří do centra vesnice, protože měla takový pocit, že tam by mohl někdo z jejích známých být.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Sun May 14, 2023 2:17 pm
*Naomi si myslela, že sa zorientuje rýchlejšie, no opak bol pravdou. Okolie osvetľoval len mesiac a pouličné lampy a tak trošku sa v uličkách Kumo stratila. Našťastie zahliadla dievča, ktoré vyzeralo veľmi podobne staré ako bola ona sama. Na krku mala čelenku a podľa značky na nej Naomi zistila, že je tunajšia. Vykročila teda jej smerom odhodlaná požiadať ju o pomoc. Keď bola kúsok od nej mierne sa na pozdrav uklonila. Počas toho úklonu mala hnedovláska možnosť všimnúť si Naominu čelenku.* Zdravím, moje meno je Naomi - mohla by si mi prosím poradiť? Som tu prvý deň a trošku som zablúdila. *Priznala sladkým hláskom keď sa vystrela a na perách mala nasadený zdvorilý úsmev.* Hľadám nejakú reštauráciu, mohla by si mi prosím poradiť a nasmerovať ma niekam kde dobre varia? *Nahla hlavu na stranu a spojila pred hrudníkom dlane s cieľom pôsobiť tak ešte nevinnejšie, roztomilo a priateľsky zároveň.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Sun May 14, 2023 6:01 pm
*Kamiko pokračuje v cestě a přemýšlí, co bude dělat, zatím to vypadalo tak, že to bude další nudná procházka po Kumogakure, které poslední dobou zažívala celkem často, když se jí nechtělo trénovat, ale to se mělo každou chvíli změnit. Jak tak pokračuje v cestě, tak si všimne jedné dívky, která jde jejím směrem.* 'Hmm, nevypadá, že bych jí znala, bez tak mě jen mine a nuda bude pokračovat,' *pomyslí si v duchu Kamiko a pokračuje v cestě. No když se ještě o něco přiblíží, tak se ona dívka ukloní na pozdrav. Kamiko se jen trochu pousměje a následně si všimne čelenky Iwagakure.* 'Hmm, takže nikdo místní to není, takže by přece jen nějaká zvláštnost oproti ostatním nudným dnům,' *pomyslí si v duchu Kamiko.* „Zdravím, já jsem Kamiko. Nemám dneska nic moc co dělat, takže ti klidně můžu pomoct,“ *poví jí a mile se na ní usměje.* „No vzhledem k tomu, že v současné situaci jich tady není nějak moc otevřených, tak je tady trochu problém něco najít, navíc ještě místo, kde by se dalo celkem dobře najíst,“ *poví jí Kamiko a pousměje se. Následně se rozejde směrem, kde se jedna restaurace, která je otevřená a dobře se v ní vaří nachází.* „Myslela jsem, že v současné době se moc nechodí do jiných vesnic, maximálně tak na misi a zase zpět do vesnice nebo se pletu,“ *zeptá se trochu zvědavě Kamiko, protože poslední dobou měla takový pocit, že se tady nějak moc cizinci nevyskytují.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Sun May 14, 2023 10:23 pm
*Uľavilo sa jej, že bola dievčina priateľská, nemala práve vo zvyku oslovovať cudzích ľudí - na to bola príliš veľký introvert. Doteraz to bolo vždy naopak... Kamiko bola teda úplne prvá osoba, ktorú Naomi oslovila ako prvá a to bol teda poriadny krok z jej komfortnej zóny.* U nás tiež funguje veľmi málo podnikov .. obsluhujú v nich geninovia a riadia ich väčšinou shinobi, ktorí boli povolaní naspäť do služby z ich dôchodku. *Prikývla aby dala dievčaťu najavo, že rozumie komplikáciám, ktoré s večnou nocou vznikli vo svete.* To je aj môj prípad, prišla som do Kumogakure kvôli misii len dnes a vážne mám po tej dlhej ceste chuť najesť sa niekde ako človek. *Usmiala sa na hnedovlásku a vykročila smerom ktorým ich viedla.* Len čo si trochu oddýchnem vrátim sa späť, neplánujem sa tu zdržať - hoci sa mi Kumogakure páči.. aspoň z toho mála čo som už videla. *Snažila sa viesť zdvorilú konverzáciu.* V niektorých veciach mi pripomína Iwagakure.. bola si v nej niekedy? *Opýtala sa Kamiko zvedavým hláskom. Tak nejako predpokladala, že je tiež chuunin.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Thu May 18, 2023 4:07 pm
*Kamiko se na ní mile usměje. Naomi vypadala celkem v pohodě. Nad jejími slovy jen souhlasně kývne hlavou.* „Mno to tak asi bude všude bych řekla,“ *poví Kamiko celkem zamyšleně, protože to bylo celkem jisté, že to takto bude, když lidé jsou pryč. Poté si vyslechne její slova a jen souhlaně kývne hlavou.* 'Hmm, to musí být zajímavé chodit mimo vesnici, doufám, že se mi to už brzy povede, ráda bych se podívala někde,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože ona ještě pořád musaí sedět jen ve vesnici.* „Jasně, to chápu, ono tu je celkem dost zajímavých věcí, ale na to by bylo potřeba mnohem více času,“ *poví Kamiko a prochází ulicemi Kumogakure no Sato a vede Naomi do jednoho podniku, který už je celkem blízko.* „Abych řekla pravdu, tak jsem ještě nikdy nikde nebyla, jsem totiž ještě pořád jen genin, takže se ještě nikdo mimo vesnici nedostanu, ale doufám, že už brzo budu moct jít na chuuninské zkoušky a pak budu moct cestovat po světě, ale i když abych trochu řekla, tak v téhle době mám trochu obavy z cestování, ale tak snad mě to časem přejde, když budu ještě silnější,“ *poví Kamiko a mile se na ní usměje.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Sat May 20, 2023 11:57 am
*Naomi prikývla. * Rozhodne všade. *Súhlasila. Takto to fungovalo aj v Konohe aj v malých dedinkách ktoré navštívila počas misií. Potom sa na hnedovlásku Naomi priateľsky usmievala kým rozprávala o Kumo.* To mi je jasné, je to veľmi očarujúce miesto, rozhodne sem hodlám ešte v budúcnosti prísť. *Znela nadšene - následne nechala Naomi Kamiko hovoriť o svojich cieľoch, o tom, že sa chce stať chuuninom pri najbližších skúškach.* Och, tak to ti budem držať palce! Určite to zvládneš, *povzbudzovala ju. Ona sama sa stala chuuninom tak skoro len vďaka svojmu dvojčaťu, ktorý ju motivoval na sebe tak neuveriteľne makať.. a pomohlo jej ku tomu aj to, že mala ... no viac než jednu schopnosť, ktorá ju zvýhodňovala a vďaka ktorej skončila akadémiu o rok skôr aj ona aj jej brat.* V týchto časoch nie je bezpečne nikde. Nukeninovia sú čím ďalej odvážnejší a bezočivejší.. unášajú ninja deti priamo z miest... pred časom sa o to pokúsili aj v Iwagakure, *povedala a zamlčala, že pri tom umrel jej brat.* Mali ste nejaký taký prípad aj tu? Nepočula si o tom náhodou niečo? *Opýtala sa jej zatiaľ čo kráčali mestom. Samozrejme sa snažila zistiť informácie kvôli svojej súkromnej pomste, ktorú plánovala už nejaký čas.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Sat May 20, 2023 3:19 pm
*Kamiko si vyslechne její slova a jen souhlasně kývne hlavou. Následně je nějakou chvíli potichu, protože moc nevěděla, co by mohla říct, prostě jí nějak došly slova.* „Abych řekla pravdu, tak tě tady ráda zase někdy uvidím,“ *poví jí Kamiko a mile se na ní usměje.* 'Hmm, snad to neznělo nějak moc divně,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože až teď jí došlo, že by to mohlo znít trochu divně, ale tak to už teď bylo jedno.* „Díky, doufám, že se mi bude dařit,“ *poví trochu zamyšleně Kamiko, protože vůbec nevěděla, co by od ní mohla čekat. Její další slova jí celkem dost překvapí, protože o něčem takovém vůbec neslyšela.* 'Hmm, tak to jsem vůbec nečekala, že by se mohly nějaké takové věci dít, to slyším poprvé,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože tohle jí opravdu zarazilo.* „No abych řekla pravdu, tak o ničem takovém jsem tady neslyšela,“ *poví Kamiko celkem překvapeně, protože ještě pořád tomu nemohla nějak moc uvěřit, prostě to pro ní bylo něco překvapujícícho.* „Už tam za chvíli budeme,“ *poví jí Kamiko a mile se na ní usměje.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Sun May 21, 2023 3:30 pm
*Potešilo ju, že Kamiko povedala, že by ju rada ešte niekedy uvidela.* Aj ja teba, *odpovedala jej s priateľským úsmevom. Síce Naomi nemala žiadne kamarátky medzi svojimi rovesníkmi a kvôli svojej utiahnutej povahe v Iwagakure nemala vlastne žiadneho kamaráta - zdalo sa, že sa to časom menilo k lepšiemu. Skoro ako by vyššou hodnosťou a väčšími skúsenosťami naberala aj odvahu a potrebné sbavedomie na to aby dokázala hovoriť s ostatnými shinobi okolo nej a dokonca nadväzovať nie len spojenectvá ale aj potencionálne priateľstvá. Tak či tak - by však Naomi jej srdcu blízkych ľudí napočítala na prstoch jednej ruky. Trochu ju sklamalo keď Kamiko nepočula nič o žiadnych únosoch z Kumogakure, nie že by jej priala aby prišla o niekoho koho mala rada alebo tak podobne, no nikde to Naomi neposunulo v jej pátraní a to bola škoda. Po tom čo Kamiko povedala, že už tam budú - prikývla a opätovala jej milý úsmev:* Čo keby som ťa výmenou za tvoju pomoc pozvala na jedlo? Ak by ti to nevadilo, uvítala by som spoločnosť, *navrhla trošku neistým hlasom. Bála sa, že ju Kamiko odmietne.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Sun May 21, 2023 5:00 pm
*Kamiko se jen pousměje, protože byla ráda, že si našla kamarádku mimo vesnici, i když ovlastně ještě nevyšla z vesnice. Ve chvíli, kdy se jí zeptá, jestli by s ní nešla na jídlo, tak se na ní podívá a na chvíli se zamyslí.* „Jo klidně se přidám, pokud chceš, stejně dneska nemám žádný program vymyšlený,“ *poví jí Kamiko. Následně dojdou na místo, tak Kamiko otevře dveře, aby mohly vejít dovnitř. Poté co vejdou dovnitř, tak jí Kamiko následuje ke stolu, který si vybere. Poté co si sednou, tak se na ní podívá.* „Jestli chceš, tak ti potom můžu klidně ukázat nějaké zajímavé místa v Kumo, pokud by jsi chtěla,“ *poví jí Kamiko.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Mon May 22, 2023 8:31 pm
*Po tom čo Kamiko ukázala na nejaký podnik - Naomi sa vydala tým smerom, spokojná, že sa rozhodla prijať jej pozvanie. Reštaurácia pôsobila normálne, nebola príliš luxusná, no ani zašlá. Obsluhovalo tu pár hostí niekoľko geninov a keď si spoločne sadli na stôl hneď im jeden z nich doniesol dva jedálne lístky.* To by bolo od teba veľmi milé, Kamiko. *Kývla hlavou na súhlas, hoci sa cítila unavená a vlastne chcela len vyraziť na jedlo a potom sa vrátiť na izbu si pospať ... dúfala, že niečo ešte vydrží.* A ja ti zase ukážem pekné miesta v Iwe keď tam niekedy zavítaš. *Uculila sa na ňu a potom si prezerala jedálny lístok. Netrvalo dlho a už mala nejaké jedlo a aj nápoj vybraté - kým si niečo vybrala jej spoločníčka dívala sa von oknom.* Čo máš na Kumogakure najradšej, Kamiko? *Opýtala sa jej zvedavo a potom sa na ňu pozrela s priateľským úsmevom.* Máš tu veľa priateľov? *Zaujímala sa, snažila sa udržať nenútenú konverzáciu.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Tue May 23, 2023 7:00 pm
*Kamiko se posadí naproti Naomi a ve chvíli, kdy jeden z geninů donese jídelní lístky, tak si jeden vezme a začne si vybírat jídlo. No to má po chvíli vybrané a tak počká ještě, až si vybere Naomi a pak se na ní podívá.* „Dobře,“ *poví jí Kamiko a usměje se na ní. Následně si vyslechne její slova a pousměje.* „Tak dobře, beru tě za slovo, až budu moct, tak se vydám do Iwagakure. Jsem celkem zvědavá, jak to tak vypadá,“ *poví jí Kamiko a pousměje se na ní. Její další slova jí celkem překvapí, nad něčím takovým nikdy nějak moc nepřemýšlela.* „Phu, no abych řekla pravdu, tak nevím co ti na to mám odpovědět, prostě je to místo, které je pro mě domov, takže tady bude asi hodně míst, které tady mám ráda,“ *poví jí Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Ale asi jen tak ti nedokážu říct, které to jsou. Třeba místní jezero je fajn, je tam občas klid a dá se tam přemýšlet. Tréninková oblast, našla jsem si tam jedno místo, kde je klid a nikdo tam nějak moc nechodí, abych řekla pravdu, tak jsem občas spíše ráda sama a přemýšlím, nad technikami a budoucností,“ *poví jí Kamiko, trochu má pocit, že to asi teď vyzní divně, ale prostě nějak moc nevěděla, co by jí k tomu řekla, protože to prostě bylo tak, jak to řekla.* „Abych řekla pravdu, tak tady mám nějaké kamarády, sice jich není moc, ale mám takový pocit, že to budou lidi, na které se budu moct časem spolehnout, že mě prostě v těch nejtěžších chvílích nezradí. A co ty v Iwagakure? Máš tam nějaké kamarády,“ *poví jí Kamiko a mile se na ní usměje. Ve chvíli, kdy se tam objeví obsluha, tak si objedná jídlo.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Fri May 26, 2023 1:08 pm
*Prikývla keď Kamiko prisľúbila, že sa niekedy v budúcnosti do Iwy vydá na návštevu.* Možno budeš trochu prekvapená tým ako podobné sú si naše dediny. Základným pilierom architektúry v Iwe je práve kameň.. tak ako tu.. Najväčší rozdiel je však v tom, že u nás sa drží pri zemi len hmla - naše mesto nie je takto vysoko ako vaše. Tu má jeden pocit, že sa môže dotknúť mesiaca a plávať na nebi spoločne s oblakmi. *Prehovorila s úsmevom čím jej vlastne vylíčila to ako na ňu celkovo Kumo za ten krátky čas pôsobí. Následne bola ružovovláska trošku prekvapená, že Kamiko nevedela čo má vlastne na Kumo najradšej.. ona sama mala hneď niekoľko obľúbených miest v Iwagakure o ktorých by mohla rozprávať.. neriešila to však a radšej sa započúvala do jej slov o tom, že má radšej tiché miesta kde môže premýšľať.* Nájsť tiché miesta na premýšľanie v tejto dobe nie je tak ťažké.. vravím si aké by to bolo náročné, keby civilisti neboli preč. *Pousmiala sa a následne si trochu vydýchla keď ju pred odpoveďou na otázku či má ona kamarátov zachránil príchod genina u ktorého si obe objednali jedlo. Mala teda trošku času vymyslieť vhodnú odpoveď ktorou by o sebe na prvý šup neprezradila, že je proste úplný antisociálny introvert.* Uhm.. no, povedzme, že som si so svojimi rovesníkmi veľmi nerozumela.. na akadémii nás v triede s bratom veľmi nemuseli. Myslím, že za to mohli naše výsledky, rýchlo sme sa zlepšovali - oproti ostatným. Preskočili sme ročník, išli sme aj na geninské skúšky o rok skôr než býva bežné.. Staršie decká to ťažko niesli, mladšie ešte ťažšie - veľmi podobný scenár sa opakoval aj na chuuninsych skúškach. *Vysvetľovala jej so sklopenými očami ku jedálnemu lístku - skoro ako keby sa stále rozhodovala čo si dá - pri tom si už jedlo obe objednali. Nechcela však aby Kamiko videla v jej očiach stopy bolesti a slabosti ktoré sa jej zmocňovali pri spomienke na jej mŕtveho brata.* Takže v Iwe žiadnych priateľov nemám... no mám jedného veľmi dobrého kamaráta z Konohy. Volá sa Sora, možno ho poznáš - chodí po svete a zachraňuje malé deti z depresívnych stavov. *Znela pobavene a zdvihla pohľad do zelených(asi) očí jej spoločníčky.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Mon Jun 12, 2023 6:57 pm
*Kamiko poslouchá její slova a jen kývne hlavou.* „Kdo ví, možná se tam jednou podívám, zní to zajímavě,“ *poví jí a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nějak moc nevěděla, co by jí k tomu měla říct. Při jejích dalších slovech se na nějakou chvíli zamyslí.* „Ale zase když si to tak vezmeš, tak by to prostě vypadalo jinak a byly by vesnice živější a ne jako teď, takové mrtvé místa,“ *poví jí Kamiko, protože tohle bylo bfakt divné, jak nikdo nebyl na ulici. Po jejích dalších slovech si jen v duchu povzdechne, protože nějak moc nevěděla, co by jí na to měla říct.* „Hmm, to je celkem na nic, ale tak aspoň máš bratra, já třeba nemám nikoho takového,“ *poví jí Kamiko a poté se raději odmlčí, protože to bylo téma, o kterém se nějak moc ráda nebavila, že nemá sourozence, protože občas jí to bylo celkem líto. Její další slova si vslechne a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „No abych řekla pravdu, tak nikoho takového neznám,“ *poví jí celkem zamyšleně, protože nikoho takového ještě z jiné vesnice neznala.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Sat Jun 17, 2023 1:23 pm
*Usmiala sa na ňu keď Kamiko povedala, že sa tam - do Iwy, možno raz pôjde pozrieť - nekomentovala to nakoľko už pred tým ako vošli do reštaurácie Kamiko ponúkla, že jej rada v Iwe ukáže nejaké jej obľúbené miesta a teda nepokladala za dôležité zopakovať to čo už jej raz hovorila. Pri jej ďalších slovách Naomi s mierne prižmúrenými očami naklonila hlavu na stranu. Bolo zvláštne, že Kamiko hovorí o civilistoch ako keby snáď zažila časy kedy boli v uliciach. Naomi prišla tmavovláska len o málo staršia a než bola ona sama .. a teda sa trošku čudovala ako to vníma. Jej samej prišla predstava preplnených miest divná rovnako ako aj predstava krajiny zaliatej slnkom. Naomi postrehla ako si Kamiko dopriala odmlku pred každým razom čo niečo povedala. Pôsobila ako keby nevedela čo má hovoriť .. vzdychala, neusmievala sa a ani sa Naomi na nič nepýtala - skoro ako keby nemala o rozhovor záujem.. a tak ružovovláska znervóznela. Jej úsmev bol trošku kŕčovitý … V podstate ťahala celý tento ich rozhovor a bolo to pre ňu ťažké.. s jej introvertnou povahou.* Uhm, už - už si v tejto reštaurácii predtým bola? Alebo.. si tu snáď plnila D misie? *Opýtala sa jej a pri tom sa obzerala po miestnosti.* Je to tu .. útulné. *Špitla s nervóznym úsmevom.*



Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Thu Jun 22, 2023 10:01 am
*Kamiko nějak moc nevěděla o čem by se s ní mohla bavit, protože přece jen byla z jiné vesnice a tak ještě nějak moc nevěděla, co si k jiné osobě může dovolit a co ne, takže to pro ní bylo takové divné. Ve chvíli, kdy se jí zeptá, jestli tady už někdy byla, tak se na ní podívá.* „Ano, byla jsem už tady, přece jen moc jiných míst nefunguje, takže tady není nějak moc na výběr, no a rodiče chodí často na mise, takže jsem sama doma, takže občas, když se mi nechtělo nic doma chystat nebo jsem byla třeba po misi, tak jsem se tady zastavila,“ *poví jí Kamiko. Nad jejími dalšími slovy jen souhlasně kývne hlavou.* „Když už jsi chuunin, máš už vyrbané nějaké povolání nebo ještě ne, něco nám o tom kdysi říkali na akademii a abych řekla pravdu, tak jsem se ještě nějak moc nerozhodla, co bych potom chtěla dělat, takže mě to celkem zajímá,“ *poví jí Kamiko a mile se na ní usměje, protože byla opravdu zvědavá.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Thu Jul 06, 2023 1:33 pm
*Naomi ju počúvala s jemným úsmevom na perách. Chápala strasti osamotenia, aj ona s bratom bola často doma na všetko sama .. no ak by chodili po reštauráciách peniaze by im dlho nevystačili takže si skôr varili doma. Zo začiatku jej jedlá neboli veľmi vydarené, no zlepšovala sa a teraz sa nebojí priznať, že jej veľa krát chutí viac jedlo čo si sama navarí než jedlo v reštaurácii, ktoré často pripravujú neskúsení geninovia. Keď jej Kamiko položila otázku ohľadom povolania úsmev sa jej rozšíril.* Oh áno, mám. *Súhlasne pritakala.* A v rozhodovaní mi pomohla aj cesta sem.. chcela by som byť lovec nukeninov. Chcem slobodu, nemusieť si stále strážiť čas pri návratoch z misií. Plánujem zájsť na úrad hneď po návrate do Iwy. *Usmiala sa.* Je veľa možností - môžeš to nechať plynúť alebo si spraviť zoznam pre a proti pri jednotlivých povolaniach čo by ťa zaujímali. *Poradila jej.* Je napríklad niečo v čom si dobrá a čo ťa baví? *Zaujímala sa.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Fri Jul 14, 2023 9:26 am
*Kamiko byla celkem zvěedavá, co jí na její otázku odpoví, no ve chvíli, kdy jí řekne, že už ví, co by jednou chtěla dělat, tak se na ní podívá se zájmem. Poté co jí řekne, že by chtěla být jednou lovec nukeninů, tak se na ní trochu překvapeně podívá, protože tohle nějak nečekala.* 'Hmm, zní to jako zajímavé povolání, ale zase na druhou stranu to bude i celkem těžké,' *pomyslí si v duchu Kamiko a následně se podívá na Naomi.* „Jako zní to fajn chodit různě po světě a hledat nukeniny, kteří jsou nebezpeční, ale zase na druhou stranu to bude dost nebezpečné, protože budou silnější než ty a navíc nebudou už mít co ztratit, protože když je porazíš, tak umřou,“ *poví Kamiko celkem zamyšleně. Poté si vyslechne její další slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* „No abych řekla pravdu, tak myslím, že na to mám ještě nějakou chvíli čas,“ *poví jí Misaki celkem zamyšleně, protože zatím opravdu nevěděla, co by mohla dělat.* „Hmm, celkem mi jde ninjutsu, ale jinak nějak moc nevím, abych řekla pravdu,“ *poví celkem zamyšleně.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Tue Aug 01, 2023 8:57 pm
*Vypočula si slová hnedovlásky a pri tom mala na perách stále nasadený jemný úsmev.* Nemusíš ich len zabiť, môžeš ich aj zatknúť. *Opravila ju a priateľsky nahla hlavu na stranu.* Život je nebezpečný tak celkovo.. nemyslíš? Zabiť ťa môže monštrum, zabiť ťa môže choroba a aj nukenin na obyčajnej misii.. nechcem sa na svet dívať so strachom zo smrti. *Ako to povedala spomenula si na slová jej otca, na vačok so semiačkami, ktorý so sebou všade nosila.* A keď človek zomrie .. tak sa stane súčasťou Ma- ehm prírody. A to mi nepríde ako zlý osud. Ak budeš mať šťastie vyrastie vďaka tvojmu telu nový strom a budeš vďaka nemu svetu ďalej prospešná. *To čo hovorila - nuž výchova Hoshiho z toho sálala na sto honov. Veľmi sa mu v tomto podobala, ale nebolo sa čomu čudovať keď ju aj Naota ku tomu od mala viedol. Potom čo povedala, že jej ide ninjutsu Naomi prikývla.* Tak vidíš! A už len chýba skombinovať to s niečím čo ti robí radosť! *Žiarivo sa usmiala.* Hra na hudobný nástroj, kreslenie, varenie, čítanie kníh .. je toľko možností! *Nadchla sa aj za Kamiko.* Vlastne ti aj trošku závidím Kamiko-chan, máš túto vzrušujúcu voľbu ešte pred sebou.. odhaľovať čo ti robí radosť je vždy veľmi zábavné. *Chcela ju povzbudiť - pozitívna energia z nej priam sršala. Bola to poriadna zmena oproti tomu depresívnejšiemu začiatku so stromami vyrastajúcimi z mŕtvych tiel shinobi.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Fri Aug 04, 2023 11:01 am
*Nad slovy Naomi jen souhlasně kývne hlavou, protože na tom bylo něco pravdy, nemusela zabíjet, ale většinou to na misích dopadlo tak, že se stejně zabíjelo, co slyšela.* „Jo to je, jeden nikdy neví jak dopadne, ale zase na druhou stranu, na co by potom byl živo, kdybychom věděli, jak to dopadne,“ *poví Kamiko celkem zamyšleně* „Jako mám ještě čas co dále, ale trochu doufám, že si vyberu dobře a časem mě to třeba nezačne nudit, to povolání, které si vyberu,“ *poví Kamiko a následně se odmčí, protože nevěděla, co by dalšího měla říct. Aktivity, které vyjmenovala Naomi zněly dobře, ale ona si nebyla jistá, jestli je to to, co by jí mohlo bavit, kdo ví. V tom jí napadne jedna otázka na kterou by se chtěla Naomi zeptat.* „A co třeba baví teba, pokud jsi zrovna doma, nemusíš chodit na mise a máš volno?“
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Sat Aug 19, 2023 7:00 am
*Naomi nepatrne mykla plecom a usmiala sa. Misie na ktorých bola zatiaľ ona sa nie všetky točili okolo smrti, no uznávala, že boju sa nedá vyhýbať donekonečna. Kamiko nevyzerala extra nadšene z vecí ktoré jej navrhovala a tak znovu len prikývla, keď jej hnedovláska zopakovala, že má na to ešte čas. Keď jej Kamiko položila otázku - Naomi sa úsmev prehĺbil, no v tom prišiel genin s ich objednávkou a tak najskôr nechala nech to pred nich všetko naukladá a až potom pokračovala v rozhovore.* Dobrú chuť. *Popriala svojej spoločníčke a sama sa chopila paličiek, a začala sa preberať omáčkou aby našla všetky ingrediencie z ktorých sa skladala. Jej prvé sústo muselo byť totiž vždy dokonalé, muselo sa skladať zo všetkých ingrediencií z ktorých sa skladal jej pokrm.*

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 01307d3bc958b6966d263cfccc10cf3f

*Bola to jedna z jej čudností, ktoré si ani neuvedomovala. Kým si to dokonalé sústo vyskladávala - pustila sa do odpovede.* Nuž, asi zo všetkého najradšej mám hudbu. Hrám na niekoľko hudobných nástrojov.. učí ma jedna vyslúžilá shinobi. Ale okrem hrania mám aj veľmi rada knihy. *Odpovedala jej a s úsmevom sa jej pri tom pozrela do jej zelených očí. Naomi mala rada množstvo ďalších a pre niekoho možno zvláštnych vecí, no nechcela Kamiko odohnať svojimi divnosťami a tak jej prišlo vhodnejšie zatiaľ ostať na bezpečných témach.* A čo vlastne baví teba? *Opýtala sa jej keď si uvedomila, že jej to zatiaľ nepovedala a spokojne si vložila svoje dokonalé sústo do úst. Po tom čo vydala spokojný zvuk, bola ready počúvať slová Kamiko.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Wed Aug 23, 2023 9:01 pm
*Vůbec nevěděla, co dalšího by jí mohla říct, prostě prostě bylo něco, nad čím ještě nějak moc nepřemýšlela. No naštěstí po nějaké chvíli donesli jídlo, takže si Kamiko trochu oddechla, že se možná na nějakou dobu změní téme.* „Dobrou chuť,“ *poví jí Kamiko a následně se pustí do svého jídla. Poté poslouchá její slova a jen se pousměje. Byly to takové normální zájmy, které se měla většina lidí.* „Hmm, abych řekla pravdu, tak mě baví taky čtění knih a hlavně o tom, jak to chodí v jiných zemích no a ještě mě celkem baví trénovat a učit se nové techniky, ale abych řekla pravdu, tak mi to jde poslední dobou celkem pomalu,“ *poví jí Kamiko a následně si vezme další sousto svého jídla a přemýšlí, co by jí ještě mohla říct.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Sat Aug 26, 2023 2:39 pm
*Kým jedla počúvala Kamiko a usmievala sa. Potešilo ju, že majú nejakú spoločnú tému o ktorej by sa mohli rozprávať.* Ooo a čo máš akurát rozčítané? *Opýtala sa jej s prázdnymi ústami a kým jej Kamiko odpovedala vložila si do úst ďalšie sústo.* Aká kniha ktorú si čítala sa ti najviac zapísala a prečo? Čo sa ti na nej páčilo? *Opýtala sa jej znovu a pokračovala pri tom v jedle. S postupne plniacim sa žalúdkom a v komfortnej téme sa začala cítiť uvoľnenejšie.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Mon Aug 28, 2023 1:06 pm
*Vyslechne si slova Naomi a na nějakou chvéli se zamyslí, protože aktuálně si nemohla vzpomenout, co zrovna četla a tak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Abych řekla pravdu, tak jsem naposledy četla něco o elementech a jinak čtu nějakou fantazy knížku, abych řekla pravdu, tak jsem teprve začala a ješště nějak moc nevím, co se tam bude dít,“ *poví jí Kamiko a mile se na ní usměje a pak si vezme další sousto jídla.* „Abych řekla pravdu, tak se mi dost líbila kniha o nějakých legendách na nějakých menších ostrovech, ale abych řekla pravdu, tak vůbec si nevzpomenu, jak se ta kniha jmenuje, ale bylo to opravdu zajímavé,“ *poví jí Kamiko.* „A co ty jsi četla jako poslední, co tě zaujalo,“ *zeptá se jí trochu zvědavě.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Sun Sep 10, 2023 12:55 pm
*Keď za sebou Kamiko tri krát zopakovala "abych řekla pravdu" Naomi jej naozaj verila, že hovorí pravdu.* Fu, posledná kniha veľmi nestojí za zmienku. Bolo to také trochu béčkové fantasy o paradajkách čo po ich zjedení premenia ľudí na vlkolakov. *Trochu sa zasmiala, vložila si do úst ďalšie sústo a keď ho prehltla opäť prehovorila.* Ku jednej knižke sa v myšlienkach vraciam ale často, ak to tak môžem vôbec nazvať.*Pousmiala sa.* Je to zbierka príbehov .. vraj skutočných ninjov, ktorých spájala jedna kunoichi. Našla som ten zápisník v Iwe.. Písala ho nejaká Keiyra... možno to je len nejaký pseudonym a niekto si všetko čo je v ňom vymyslel .. ale je to zaujímavé čítanie. *Priznala a pozrela sa na Kamiko.* Autorka tam písala aj o známych nukeninoch... ako keby ju vychovávali či čo. Niektoré časti sa nedajú ani prečítať ale... je to zaujímavé čítanie. *Zopakovala s pohľadom upreným na svoj tanier.* Napadlo mi, že by možno nebolo zlé .. napísať niečo podobné. Nejakú zbierku príbehov skutočných ľudí s ktorými som sa stretla... čo si o tom myslíš? *Opýtala sa Kamiko so širokým úsmevom.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Sat Sep 16, 2023 6:02 pm
*Poslouchá její slova a jen se pousměje. Když pak řekne, že se jí jedna kniha často vrací v myšlenkách, tak se na ní trochu zvědavě podívá, protože to vypadá, že by to mohlo být něco zajímavého a nebo taky třeba ne, takže poslouchala, co dalšího jí k tomu ještě řekne.* „Hmm, zní to celkem zajímavě o něčem takovém jsem neslyšela,“ *poví jí Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí a poslouchá její další slova, zatím co pokračuje v jídle.* „Kdo ví, záleží, jestli by tě to třeba bavilo psát,“ *odpoví jí na její slova, protože třeba někoho psaní bavilo a nešlo a pak třeba někoho psaní nebavilo, kdo ví, jestli to je i třeba její případ nebo ona bude ten jiný případ, kterému to půjde a dokonce to bude i bavit.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Fri Sep 22, 2023 2:30 pm
*Naomi prikývla s plnými ústami a keď prehltla usmiala sa.* Ono .. to nie je vytlačená kniha. Je to skôr niečo ako zápisník. Je to písané rukou a mne prišlo, že to niekto strčil medzi knihy v knižnici aby ten zápisník schoval. Možno nechcel aby ho niekto našiel.. možno sa poň plánovala tá osoba vrátiť ale zomrela alebo niečo podobné. *Vysvetlila, toto bolo to prečo si tú knihu vzala do ruky. Pôsobila opotrebovane, ako keby bola skutočná.* Som si istá, že je to jediné vydanie.. jediný originál. *Ako to povedala opäť si dala ďalšie sústo.* Písať ma baví, len sa budem musieť naučiť ... vysávať z ľudí ich životné príbehy. *Uculila sa.* Tak napríklad, čo ty Kamiko. Ako by si chcela v mojej knihe pôsobiť. Čo si myslíš, že je pre teba typické, čím by si chcela byť nezabudnuteľná tým čo si v živote dosiahla .. svojimi vzťahmi s rodinou so svojim nadaním... svojou víziou budúcnosť.. *Povzbudzovala ju aby jej o sebe povedala to najzaujímavejšie a najvýstižnejšie čo by najviac podčiarklo jej charakter a kým čakala na jej odpoveď opäť pokračovala v jedení.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Mon Sep 25, 2023 2:13 pm
*Poslouchá její slova a pousměje se.* „Aha,“ *poví Kamiko na její slova, protože nevěděla, co dalšího by na to mohla říct, prostě nenašla ty správné slova.* „Zajímavé, tak to musíš opatrovat, aby se to nezničilo,“ *dodá na její slova. Poté si vyslechne její další slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* 'Mno tak mám takový pocit, že tohle bych asi já osobně nedokázala,' *pomyslí si v duchu Kamiko.* „Možná ti to půjde úplně v pohodě,“ *odpoví na její slova. Během toho, co poslouchá jeji další slova, tak dojí zbytek jídla.* „Hmm já nevím. Třeba umím z jílu vytvářet takové zvířátka, které se umí pohybovat,“ *poví jí Kamiko, to že můžou i vybuchnout, jí zatím ještě říkat nebude.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Mon Oct 02, 2023 9:04 pm
*Naomi sa rozžiaria oči keď jej Kamiko prezradí to s ílom a zvieratkami.* Páni! Takže si umelkyňa! To je úžasné Kamiko-chan! *Uculí sa. Sama z jej dreva rada vytvára všemožné vecičky lenže tie jej sa nehýbu - aspoň zatiaľ.* Kamiko Yuki z Kumogakure, tichá, samotu obľubujúca umelkyňa ktorá tancuje so svojimi ílovými zvieratkami. To sa mi páči. *Prikyvuje sama pre seba a zazubí sa.* Vlastne by si bola dobrý materiál aj na princeznovskú rozprávkovú postavičku - tie predsa tiež majú dobrý vzťah so zvieratkami. *Dodá a keď si všimne, že Kamiko doje - kývne na obsluhu a za obidve zaplatí tak ako to navrhla ešte na začiatku. Ona predsa Kamiko pozvala, požiadala ju o spoločnosť, ťahala z nej informácie, a celkovo ju vystavovala nekomfortným situáciám keďže bola tak trochu introvert.* Ďakujem, za spoločnosť aj za tvoj príbeh. *Ako to povedala uklonila sa jej.* Snáď sa ešte niekedy uvidíme. *Znie priateľsky a úprimne. Počká či má ešte niečo Kamiko na srdci a keď nie - odkráča naspäť na izbu zapísať si príbeh Kamiko do svojho vlastného zápisníčku.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Kamiko Yuki

Mon Oct 09, 2023 12:10 pm
*Kamiko si vyslechne její slova a pousměje se.* „No asi jo, nikdy jsem to tak nebrala,“ *poví jí a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nevěděla co dalšího by jí k tomu měla říct. Nad její další větou se zasměje, protože něco takového vůbec nečekala.* „Mno to nevím, jestli bych byla dobrá pro něco takového, určitě se najde mnoho dalších lidí,“ *poví jí Kamiko, protože ona prostě byla taková, že se moc s lidmi do řeči nedala nebo spíše ne s těmi, které ještě nějak moc dobře neznala.* „Vůbec nemáš za co, i když jsem moc nemluvila, tak snad ses něco dozvěděla. Děkují ti za společnost a hlavně za jídlo,“ *poví jí Kamiko a pak se na chvíli odmlčí, aby si mohla vyslechnout její další slova.* „Doufám, že se ještě někdy uvidíme, měj se pěkně,“ *poví jí Kamiko a následně se sama vydá domů.*




-Konec RPG-
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Sat Oct 14, 2023 2:23 pm
*Už jako Chuunin si byl vyzvednout misi a dostal misi typu D. Byl z toho naštvaný a otrávený, jelikož chtěl spíše trénovat. No když se stal Chuuninem tak doufal že nebude chodit na mise typu D ale na složitější. Opak byl však pravdou. Stále ho posílali na mise typu D a jejich vysvětlení bylo že se musí ještě mnohé naučit než ho pošlou na složitější misi. Díky čemuž byl ještě více rozzuřený a jeho nenávist k Raikagemu se prohloubila. Byl oděn do černé košile, černých kalhot kolem kterých měl opasek a na něm tři pouzdra se shinobi vybavením. V oblasti ledvin měl pouzdro se svou dřevěnou ruigou. Na zádech měl dvě pouzdra. V jednoum měl tři kovové tyče a ve druhém měl svou Kasu. Na pravém boku měl pouzdro s Hatake Tanto a na stehně pravé nohy měl pouzdro s lahvičkou inkoustu se štětcem. Ve své pravé kapse u kalhot měl jeden svitek pro klanové techniky. Na levém boku měl připevněné své dva fuuma shurikeny. (složené) Jeho misí bylo roznášet jídlo z restaurace. Přišel tedy do restaurace, dostal košík ve kterém byly čtyři krabičky, které měl donést k hlavní bráně. Vzal košík a rozeběhl se k hlavní bráně.* "Sakra tohle je otrava." *Když doběhl k bráně tak předal košík a vydal se zpět do restaurace.* "Měl bych odtud zmizet co nejrychleji to půjde. Dlouho sem neviděl Kamiko. No naposledy jsem ji viděl když jsme plnily chuuninské zkoušky."
Sponsored content

Kyōki - Náměstí                       - Stránka 12 Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru