Náměstí

+10
Shimiru / Azazel
Shinzaburo Genichiro
Arita Konoruki
Kamiko Yuki
Tsuki Yagami
Espere Itami
Kaede Hisa
Noctis Clive
Temari Hayo
Admin
14 posters
Goto down
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Kamiko Yuki

Thu Oct 19, 2023 11:34 am
*Už je to nějakou dobu, co Kamiko byla na chuuninských zkouškách a od té doby byla zpět v Kumogakure no Sato a nějak mise ještě moc neřešila, pořád se nějak zasekla na zkouškách a nějak se přes ně nemohla přenést, prostě jí to pořád štvalo, to se stalo. Na sobě , čelenku Kumo má kolem krku, na pravé noze má pouzdro se zbraněmi a dvě pouzdra má na opasku, ve kterých má výbušný jíl. Akorát sedí na jedné střeše na náměstí a dívá se na lidi, kteří chodili ulicemi.* 'Hmm, co bych mohla dneska dělat,' *pomyslí si v duchu Kamiko. Po chvíli si všimne nějaké známe osoby, tak se pousměje a následně vytvoří jednoho ptáčka z jílu, který se rozletí za ním.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Re: Náměstí

Fri Oct 20, 2023 10:39 am
*Procházel náměstím a nějak moc se nerozhlížel když vtom se před ním objevil divný ptáček.* "Jíl." *Usmál se jelikož ptáčka z jílu mohla tvořit jediná osoba kterou znal. Rozhlédl se a pochvíli si všiml že je na střeše. Zvedl svou pravou ruku na znamení pozdravu. Rozeběhl se k budově a když byl dostatečně blízko tak poslal do nohou svou chakru a vyskočil díky chakře vyskočil až na střechu. (Chakura Shotto)* Ahoj dlouho jsme se neviděli. Měl jsem o tebe strach. Můj souboj byl až po tom tvém tak vím že jsi bojovala velmi dobře. *Poté ji objal a políbil ji na ústa. Při polibku si vzpomněl na noc kterou spolu strávili.* Co tu na střeše vlastně děláš?
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Kamiko Yuki

Sun Nov 05, 2023 11:00 am
*Kamiko sedí na střeše a dívá se dolů. Ve chvíli, kdy si Kosuke všimne ptáčka z jílu, tak se jen trochu pousměje, protože byla ráda, že si ho všimnul, teď už musel jen najít Kamiko, což mu ani moc dlouho netrvalo. Ve chvíli, kdy se objeví na střeše, tak se ptáček rozletí taky nahoru, aby neděsil ostatní lidi a tam přistane na střeše.* „Ahoj, jo jo, už to tak bude. Abych řekla pravdu, tak já o tebe taky, protože jsem pak nevěděla, jak dopadl tvůj souboj, no možná jsem mohla být lepší,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí. Když jí obejme, tak se jen pousměje a také ho obejme, nechá se políbit a poté co se od ní odtáhne, tak se na něj podívá.* „Hmm, nějak mě nenapadlo, co bych mohla dneska dělat, takže jsem se rozhodla, že se trochu projdu po vesnici a nakonec jsem skončila tady no,“ *poví mu Misaki a usměje se na něj.* „A co ty tady,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, ale nenechá ho odpovědět, protože ho políbí.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Re: Náměstí

Sun Nov 05, 2023 11:40 am
*Když mu řekla že se o něj taktéž bála tak se pousmál. Byl za to rád. Byl rád že jí na něm taktéž záleží.* Já dostal velmi rychlého protivníka. Pomalu jsem nestíhal ani nic vymýšlet. Vše co jsem zkusil přišlo vniveč a dostal jsem nakládačku. *Ve chvíli kdy ho políbila tak zapojil i svůj jazyk. Znovu cítil nutkání ji svléknout. Což považoval za velmi dobré znamení. Cítil se sní velmi dobře. Líbal ji notnou dobu než mu došlo že by se měl jít věnovat své misi a rychle se vrátit do restaurace.* "Séru na to teď jsem s Kamiko."
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Kamiko Yuki

Sun Nov 05, 2023 11:53 am
*Vyslechne si jeho slova a jen si v duchu povzdechne. Následně do polibku Kosuke zapojí i jazyk, tak jen spokojeně přivře oči. Po chvíli se od něj odtáhne.* „Ale i tak jsi zvládl zkoušly,“ *poví mu a mile se na něj usměje.* „Hmm, copak by jsi chtěl dělat,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Kamiko, protože jí samotnou nenapadlo, co by dneska mohli dělat, ona nic v plánu neměla.* 'Hmm, nečekala jsem, že bych ho dneska mohla potkat, ale jsem za to ráda,' *pomyslí si v duchu Kamiko.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Re: Náměstí

Sun Nov 05, 2023 12:05 pm
Ano zvládl. No ty nakonec taky nebo ne? "No co by jsme mohli dělat?" *Chvíli nad tímto problémem přemýšlel. Poté se usmál a stímto úsměvem řekl.* No víš já se musím teď vrátit do restaurace a dokončit misi. Napadlo mě jak tuhle misi dokončit a být přitom s tebou. *Zasmál se, vytáhnul si levou rukou s pouzdra svitek, klekl si, rozvinul svitek před sebe. Pravou rukou vytáhnul štětec namočený v inkoustu. (Na stehením pouzdře pravé nohy) Poté na svitek nakreslí šest svých podobizen. Když měl hotovo tak svitek složil, uklidil štětec, podíval se na Kamiko a s úsměvem na tváři položil jednoduchou otázku.* Počkáš tady nebo půjdeš semnou?
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Kamiko Yuki

Sun Nov 05, 2023 12:44 pm
*Vyslechne si jeho slova.* „Jo nakonec jo, ale jak jsem dopadla,“ *poví mu Kamiko a pak si v duchu povzdechne, protože jí to pořád ještě štvalo. Poté poslouchá jeho slova a jen se pousměje.* „Hmm, mise, abych řekla pravdu, tak jsem nějakou chvíli mise už nedělala, nějak jsem neměla náladu, ale asi budu muset, abych se zase mohla posunout na další hodnost,“ *poví mu Kamiko a následně sleduje, co dělá. Když pak vytvoří několik klonů, tak se jen pousměje.* 'Hmm, taky možnost, jak mít misi co nejdříve za sebou,' *pomyslí si v duchu Kamiko a pousměje se.* „Hmm, vzhleden k tomu, že nemám co dělat, tak půjdu s tebou,“ *poví mu Misaki. Následně použije Raitonovou techniku a dotkne se ptáčka, kterého vytvořila, aby ho mohla zničit (Raiton: Hiraishin).* „Můžeme,“ *poví mu Kamiko a následně ještě políbí Kosukeho a pak už seskočí ze střechy dolů a počká na něj, aby mohli vyrazit, kde potřebuje jít.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Re: Náměstí

Sun Nov 05, 2023 1:02 pm
*Celou dobu ji pozorně poslouchal. Byl rád že sním pujde. Nakonec ho políbila a seskočila ze střechy tak uklidil svůj svitek a vydal se za ní. Když se dostal na zem tak se rozeběhl do restaurace, kde dostal vynadáno a čtyři plné tašky s jídlem. V každé tašce byl i lístek s adresou. Taktéž mu bylo řečeno že tohle jsou poslední objednávky které roznese. Kosuke se usmál, vytáhl svitek, který rozložil, složil jednoruční pečeť a že svitky vyšli čtyři Kosukeho kloní, vzali tašky a rychlostí 1 bod se vydali doručit zásilku.* Úkol splněn a teď můžeme něco podniknout. *Řekl Kamiko a vůbec si nevšímal naštvaného šéfa. Poté se vydal z restaurace.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Kamiko Yuki

Sun Nov 05, 2023 2:53 pm
*Poté co se Kosuke objeví vedle Kamiko, tak se jen pousměje a poté se už vydá za ním. Když po chvíli dojdou k restauraci, tak Kamiko počká venku a když se po chvíli objeví Kosuke, tak se na něj Kamiko podívá a pousměje se.* „Hmm, takže ještě tohle a hotovo jo,“ *poví Kamiko, když uvidí čtyři tašky. Následně vytvoří klony, které se vydají roznést tašky a pomalu se rozejdou pryč.* „Hih, tak to je super, takže copak by jsi chtěl dělat,“ *zeptá se ho celkem zvědavě Kamiko, protože ona sama vůbec nevěděla, co by mohli dělat.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Re: Náměstí

Mon Nov 06, 2023 8:26 am
*Když se ho zeptala co by chtěl dělat tak se jen podrbal na hlavě.* No pojď mi ukázat své Kenjutsu a já ti ukážu to své. *Po těchto slovech se usmál, políbil ji, chytl ji za ruku a vydal se směrem na náměstí.* "No cestou by jsme mohli narazit na nějakou menší a snad i levnější restauraci. Jinak mě napadá že by jsme mohli jen chodit a kecat. Nevím jestli mi bude chtít vyprávět o zkouškách." *Poté si vzpomněl na zkoušky, vzpomněl si na to jak se cítil když viděl jak byla Kamiko zraněná. Vzpomněl si na tu bezmoc kterou cítil když viděl její zranění, když věděl že ji nebude moc jakkoliv pomoci. Poté se podíval na svou milou a usmál se na ni. Zastavil se, zastavil i jí, políbil ji a přitiskl ji k sobě.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Kamiko Yuki

Tue Nov 07, 2023 8:13 am
*Kamiko si vyslechne slova Kosukeho a na nějakou chvíli se zamyslí, protože si nebyla jistá, jestli se jí chce trénovat kenjutsu, ale tak asi by bylo fajn to konečně vyzkoušet proti někomu živému zase po dlouhé době.* „To jo, můžeme jít třeba trénovat, protože nic moc jiného, co bychom mohli jít dělat mě asi úplně nenapadá,“ *poví mu Kamiko a nechá se políbit. Jen se pousměje, když jí chytne za ruku a pomalu se s ním rozejde do ulic Kumo. Když se po nějaké chvíli Kosuke zastaví a zastaví i jí, tak se na něj trochu překvapeně podívá, protože to nečekala a následně jí políbí a přitiskne si jí k sobě. Kamiko se na něj jen pousměje.* „Dneska jsi nějaký přítulný,“ *poví mu Kamiko s úsměvem a poté už raději nic neřekne.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Re: Náměstí

Tue Nov 07, 2023 10:16 am
*Nad jejími slovy se jen pousmál.* No a kdy jsem nebyl přítulný. *Jen co dokončil větu, tak ji znovu chytl za ruku a vydal se do tréninkové oblasti.* "Hm asi tenhle trénink uděláme jednoduše, zaútočím pomocí své klanové techniky." Napadlo mě že bych použil klanovou techniku k vytváření zvířat než se ke mě dostaneš. Poté boj na blízko pomocí Kenjutsu. No když budeš používat jen Kenjutsu tak se ke mně budeš moc dostat. Mé kresby útočí z blízka.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Kamiko Yuki

Tue Nov 07, 2023 10:58 am
*Kamiko si vyslechne jeho slova a pousměje se. Poté s ním pokračuje do tréninkové oblasti a přemýšlí, jak bude dneska bojovat, kenjutsu jí celkem šlo, ale od chuuninských zkoušek se mu celkem  dost vyhýbala. Následně si vyslechne jeho další slova a pousměje se.* „Tak fajn, uvidíme, jak to půjde, já můžu začít,“ *poví mu Kamiko. Následně se vzdálí od Kosukeho a čeká, až začne malovat jeho výtvory a pustí je na ní.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Kamiko Yuki

Sun Nov 19, 2023 4:01 pm
-Konec RPG-
Sponsored content

Náměstí                       - Stránka 13 Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru