Akademie

+11
Dango Yoshikawa
Mikio Mikoto
Arita Konoruki
Satsujin Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Eren Maruboshi
Kaori Gremory Saito
Kirigaya - Sumi
Izumi
Batsu
Admin
15 posters
Goto down
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Mon Jan 27, 2020 3:47 pm
*Tsubaki se na něj mlčky dívá.* Uhm, těší mě, já jsem Tsubaki, ty budeš asi Kumamuchi, že, když jste dva, jeden můj spolužák bych z toho klanu, takže jsem si na to trochu zvykla, *řekne dívka mile.* Dobrá, takže základy máš. Tady je to těžší, protože když dáš moc chakry, tak začneš vodu od chodidla odpuzovat a skončíš ve vodě, takže první se musíš naučit používat správné množství chakry. A zkus třeba nemyslet na to, že jde po vodě, *řekne dívka. Následně sama složí několik pečetí a rozejde se po vodě. Na prostředku vodní hladiny se zastaví a podívá se na kluka.* Víš, asi takto, *poví Tsu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Mon Jan 27, 2020 4:22 pm
* Dívka se představí jako Tsubaki, a předvede Michimu jak má chodit po vodě.* To vím že moc chakry v způsobí odpor, mě jde o to že nedokážu přestat myslet na to, že se jedná o nepevný terén.* Řekne Michi a poté se pokusí opakovat Tsubaki, opět se soustředil a nahrnul si chakru do chodidel a začal chodit po vodě, po chvilce soustředění si ale zase uvědomil že stojí na vodě, a tak spadl do vody.* Sakra, tohle je tak těžké, co mám dělat abych nemyslel na tu blbou vodu.* praštil vztekle do vody, ani ho nezajímalo zda tím pocáká i dívku, a u něj to už bylo jedno, stejně byl mokrý tím jak předtím spadl do vody.* Musí existovat nějaký jednoduchý způsob.* Zamyslel se nahlas, ale bylo mu to k ničemu, stále nevěděl jak na to nemyslet. Však když šel po kmenu, tak mu to vyšlo takřka hned, a najednou po vodě to nejde chodit?*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Mon Jan 27, 2020 4:55 pm
Ok, ok já ti to jen připomínám, *řekne dívka.* 'Jak jinak mu to říct, musím to nějak vymyslet, protože s takovou mu to nepůjde nikdy,' *řekne si v duchu, když vidí, jak zase skončí ve vodě.* Říkáš, že když jdeš po stromě, tak ti to jde v pohodě jo, *zopakuje Tsu a pak se zamyslí.* Hele a co třeba kdybys na mě mluvil během toho, co se budeš snažit chodit po vodě, prostě že se na to nebudeš soustředit, ale budeš se soustředit na rozhovor se mnou, *řekne mu dívka a pak čeká, co jí na to řekne.* Jinak se pokusím vymyslet ještě něco jiného pokud to nebude fungovat, takže co, jdeš do toho nebo budeš bábovka, *řekne Tsu a pousměje se.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Mon Jan 27, 2020 5:03 pm
Pche já nejsem bábovka!* řekl sebejistě Michi a vylezl z vody. *''Já ji ukážu bábovku, nenechám nějakou holku aby mě takto nazývala!''* Pomyslel si naštvaně a poté se soustředil, stejně jako předtím, a zopakoval předchozí kroky, když stál na vodě snažil se nemyslet na to,že stojí na nepevném terénu. * Co tu vlastně děláš? Také trénuješ?* Pokusí se navázat konverzaci s Tsubaki, jak mu radila aby nemyslel na to že stojí na vodě, bylo to těžké, ale Tsubakiho trochu na motivovala tím, že mu řekla bábovko. Nechtěl s ní rozhodně prohrát, co by to bylo za ostudu kdyby teď prohrál s holkou, navíc když neporazí ani ji, tak nikdy neporazí svého bratra.*''(Kazuki) Vidíš Michi-nii zatím ti to jde./ (Michi) Nerozptyluj mě!''* vyhrkl na svého bratra v myšlenkách a čekal co mu dívka odpoví na jeho otázku, zatím se jakž takž držel na vodě, ač šlo vidět že byl Michi nervózní.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Mon Jan 27, 2020 5:24 pm
*Tsu se jen pousměje.* Dobře, přestanu ti říkat bábovko, když se ti to povede, *řekne hnědovlasá dívka.* Proč jsem tady? Jsem tady, protože měla misi uklidit na akademii, senseiové na takové věci poslední dobou nemají čas, takže to zbyde na geniny, ale tak co, aspoň za to něco málo dostanu. Co ty, už se těšíš na geninské zkoušky, *zeptá se Tsu kluka.* 'Ale ale najednou mu to jde, vypadá to, že to zabralo, když na to nemyslí, *řekne si v duchu dívka. Následně se rozejde dívka trochu dále od něj.* Pojď sem, ať nemusím tak křičet, *zavolá na něj.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Mon Jan 27, 2020 5:30 pm
Mě se povede všechno, dokážu tě porazit ve všem, klidně i v souboji, když budu chtít tak skončíš ve vodě!* Vyhrkl ze sebe sebejistě Michi, byl opět plný energie na souboj. *'' Už je to zase tady''* pověděl v hlavě Kazuki, protože věděl co bude následovat, Michi si zase našel soupeře s kterým chce bojovat. *'' A je ti jasné, že když protí ni prohraješ, budeš mít špatný den a zase se budeš vztekat.''* Michi ovšem Kazukiho řeči ignoroval, a zaujal bojovou pozici.* Vyzývám tě na souboj, tady a teď!* Dodal sebejistě proti Tsubaki, přeci jen nemůže prohrát s holkou, navíc pokud porazí jako student akademie Genina, tak už to bude něco znamenat. * Pokud se mě tedy nebojíš* snažil se jí vyprovokovat k boji, úplně zapomněl na nějaký trénink, teď chtěl porazit tu, jenž ho označila za bábovku.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Mon Jan 27, 2020 6:12 pm
*Tsubaki dále stojí na vodní hladině a sleduje onoho kluka.* Hmm, raději se snaž chodit po vodě aniž by ses utopil, než mě vyzývat na souboj, *řekne Tsu a pousměje se.* Věř mi, že se nebojím, ale nechci ti ublížit, takže pokračuj pěkně v tréninku nebo se vydám pryč a ty bude na trénink zase sám, *poví mu dívka a projde se po vodní hladině až břeh a dívá se na onoho kluka a čeká, co bude dělat, jestli si to rozmyslí nebo na ní bude chtít zaútočit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Mon Jan 27, 2020 6:47 pm
''holky....''* řekl si v hlavě Michi když Tsubaki odmítla boj. Pravdou bylo že se díky tomu dokázal udržet na nohou takže mu dost pomohla. * Tsch fajn, když myslíš.* Dodal uraženě na Tsubaki.* Co chceš za tu pomoc s tréninkem?* zeptal se jí, rozhodně nechtěl aby mu nějaká holka pomohla s tréninkem a on jí tak zůstal dlužen. * Nechci aby sis myslela že si nechám pomoc a pak se neodvděčím.* Dodal ještě, i když by jí nejradši nic nenabídl, za to jak řekla že by mu mohla ublížit, ale fér je fér. Otázka byla co by mohla dívka po Michim chtít, pokud uklízela tak možná bude chtít pomoc ještě s nějakým úklidem, což by zabralo dost času, který potřebuje na trénink, aby se mohl zdokonalit.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Mon Jan 27, 2020 7:10 pm
*Tsu sleduje Michiho. Když si odfrkne, tak složí pečeť a přesune se k němu.(Shunshin no Jutsu) Zastaví se vedle něj a trochu se pousměje.* Myslím, *poví Tsubaki a usměje se na něj.* Odvděčit se mi za pomoc s tréninkem? Hmm, to nevím co bych za to mohla chtít, co jsem měla udělat už mám splněno, ale přemýšlela jsem, že bych si zašla někde na jídlo, takže pokud nejsi proti, tak můžeš jít se mnou, *řekne Tsubaki a podívá se na vodu.* Vypadá to, že už ti to jde, *řekne na jeho slova a dívá se před sebe.* Takže jak ses rozhodl, *zeptá se.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Mon Jan 27, 2020 8:27 pm
Jídlooooo!* Svolá radostně Michi, to bylo to na co slyšel moc rád. *Můžeme spolu vyrazit na barbeque maso, je to nedaleko a mají výborný maso, anebo můžeme o kousek dál zajít na rámen, možností je mnoho!* Vyhrkl ze sebe Michi, z jeho chování bylo jasné že se rozhodl. * Já platím!* Svolal radostně, přeci jen toto bude i odměna pro něj, nejenže se naučil chodit po vodě, ale ještě k tomu bude dobré jídlo. *Tak kam půjdeme? Kam půjdeme?!* Ptal se natěšeně Tsubaki, bylo to docela na něm vtipné, ač se vždy tvářil drsně a dospěle, tak jakmile někdo zmínil jídlo, změnil se na malého natěšeného kluka, který se nemohl dočkat až se pořádně nají. Tsubaki měla štěstí že se trefila na Michiho slabinu, čímž ho uklidnila, málokdo o této povaze ví, protože se to Michi snaží skrývat,ale nikdy to neudrží když mu někdo něco navrhne k jídlu.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Tue Jan 28, 2020 10:58 am
*Tsubaki stojí vedle Michiho a čeká, co jí na to řekne. Když souhlasí nad tím, že by se mohli zajít najíst, tak se jen trochu pousměje.* Tak dobře, zajdeme někde na jídlo, *řekne dívka a vyslechne si, kam by mohli zajít.* Tak co bychom zašli třeba na to barbeque, maso mám ráda a ještě k tomu pálivé, *poví dívka.* Doufám, že už ti půjde chození po vodě, snad jsi to už pochopil, *poví dívka a doufá, že se jí povedlo onoho kluka něco naučit.* Takže vyrazíme tedy? Já už mám pro dnešek hotovo a nemám co dělat, *poví Tsu a rozejde se směrem k východu z akademie a doufá, že jí bude Michi následovat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Tue Jan 28, 2020 3:46 pm
* Z toho nadšení málem zapomněl že stojí na vodě a rychle odtamtud vylezl, aby tam zase nezahučel, sice byl ještě stále mokrý od toho pádu předtím, ale nepotřebuje být ještě víc mokrý. *Barbeque!* svolá radostně Michi a následuje Tsubaki ven z akademie, naštěstí byl obchod s barbeque nedaleko,takže by to nemělo zabrat zas tak moc času.*''Dneska si dám dvojitou porci, za to že jsem to zvládl jooo!''* řekl si radostně v hlavě Michi, a poté se podíval na Tsubaki.* Jaké jsou Geninské zkoušky?* zeptal se zvědavě, přeci jen jakožto student akademie, je jednou bude také dělat a neví co od toho má očekávat. Navíc když se připraví předem, tak určitě všechny ve třídě trumfne a to je to, co Michi chce.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Tue Jan 28, 2020 5:02 pm
*Pomalu pokračuje v chůzi, protože není kam spěchat. Dívá se okolo a přemýšlí nad vším možným. Když pak Michi promluví, tak se na něj dívka podívá.* Hmm, jaké jsou geninské zkoušky, *zopakuje Tsu a na chvíli se zamyslí.* Mno musíš předvést tři E rank techniky před komisí a oni se potom rozhodnou jestli tě nechají projít nebo ne, podle toho, jak se ti to povede, takže koukej trénovat, *poví Tsu a pokračuje v chůzi. Po nějaké chvíli už dojdou do restaurace, tak se jen trochu pousměje a vejde dovnitř. Následně se posadí k jednomu volnému stolu a podívá se na Michiho.* Doufám, že až se potkáme někdy příště, tak už budeš genin, *řekne dívka naprosto vážně.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Tue Jan 28, 2020 5:51 pm
''Tři základní techniky? To nezní zas tak obtížně, ale před tou komisí to bude bída, přeci jen jsem už mnohokrát senseie naštval, co když mě nenechá schválně projít?''* Pomyslel si ustaraně Michi, který nechtěl ukončit svou cestu ninji, a to ještě předtím než začala. Michi si sedl naproti dívce a čekal až přijde servírka, u které si budou moci objednat jídlo. Když mu dívka řekla, že příště až se uvidí tak doufá že bude genin,tak se Michi ušklíbne.* To si piš že budu Geninem, všechny překonám a stanu se tím nejlepším, dokážu všem že nejsem tak slabí jak si myslí.* byl odhodlaný svá slova dovést k pravdě, nenechá se přeci porazit ničím. Když přišla servírka tak si Michi objednal talíř pečeného masa s barbeque omáčkou a nějakou zeleninou.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Tue Jan 28, 2020 6:22 pm
*Tsubaki si chvíli prohlíží jídelní lístek, protože neví co by si mohla dát.* Moc si zase věříš, jen by si to opravdu dokázal a získal tohle, *řekne a ukáže na čelenku, kterou má ve vlasech. Poté co přijde servírka, tak si nakonec objedná to samé.*A čím jsi to dokázal, že jsi naštval senseie, *zeptá se celkem zvědavě.* A víš, čím by jsi se chtěl jednou stát, *zeptá se Tsu nakonec celkem zvědavě.* 'Hih, byla by sranda, kdyby z něj byl jednou sensei, aby si zažil to samé, co on prováděl senseiovi,' *pomyslí si v duchu a trochu se ušklíbne a poté už jen zvědavě čeká, co jí chlapec řekne.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Tue Jan 28, 2020 6:35 pm
Oprava: *Poté co přijde servírka, tak si nakonec objedná to samé.*A čím jsi to dokázal, že jsi naštval senseie, *zeptá se celkem zvědavě.* A víš, čím by jsi se chtěl jednou stát, *zeptá se Tsu nakonec celkem zvědavě.* 'Hih, byla by sranda, kdyby z něj byl jednou sensei, aby si zažil to samé, co on prováděl senseiovi,' *pomyslí si v duchu a trochu se ušklíbne a poté už jen zvědavě čeká, co jí chlapec řekne.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Tue Jan 28, 2020 6:51 pm
Huh?* Řekl zmateně když se ho zeptala čím naštval senseie, zřejmě si ho sensei všiml když trénoval a něco nehezkého o něm řekl Tsubaki. * Chci se stát nejsilnějším ninjou ve vesnici, abych dokázal ochránit všechny, a také abych ukázal že nejsem jen slabé škvrně.* Řekl sebejistě ač bylo fakt, že to nebyla úplná odpověď na její otázku, krom toho že chtěl Michi zesílit vlastně neměl jiný cíl.* Když předčím Raikageho, tak budu spokojený a pak budu moci se komukoliv postavit.* Dodal ještě, než jim přinesli jídlo, Michi už byl radostí bez sebe.* Itadakimasu! * Svolal radostně a pustil se do jídla, jako vždy mu velmi chutnalo, aby ne když se snažil být silnějším pomocí tréninku. * Bez jídla není síla.* řekl radostně zatímco si užíval skvělé chutě masa s omáčkou.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Tue Jan 28, 2020 9:05 pm
Viděla jsem senseie, jak odcházel ze třídy a něco mrmlal, *řekne dívka. Poté co přijde servírka s jídlem, tak se Tsubaki jen pousměje a pustí se do jídla.* Takže chceš být nejsilnější z celé vesnice, jo, *řekne celkem zamyšleně i jídla. Když si dá další sousto, tak se na chvíli zamyslí.* Takže by jsi měl co nejdříve začít pořádně trénovat, aby jsi zesílil, *poví Tsu a pokračuje v jídle.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Wed Jan 29, 2020 6:09 pm
Trénuji každý den, abych předčil svého bratra, otce i všechny ve vesnici, ač to není nejlehčí cesta, tak jsem rád že dělám pokroky, každý pokrok mě motivuje víc pokračovat v tréninku.* Bylo pravda že Michimu se zatím nic nedařilo, když vymyslel nějaký plán, ihned ho zkazil, rvačky sice často vyhrál, ale né vždy a i tak to prohrál kvůli prkotině. Když dojedl jídlo tak se jen spokojeně poplácal po břichu, které bylo nacpané, ještě že si Michi nedal další porci, to už by nejspíš praskl.* Ty jsi Genin, jaké to je být s někým v týmu?* zeptal se zvědavě, protože on sám nebyl moc společenský, s málokým se rozpovídal, většinou se spíše rval. Proto ho zajímá jaké to je být v týmu, jelikož on sám neví, zda dokáže být dobrým spolubojovníkem.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Wed Jan 29, 2020 7:25 pm
*Tsubaki mlčky jí a poslouchá slova Michiho.* Tak to je dobře, věřím, že když budeš pořádně trénovat, tak se ti podaří zesílit, *poví dívka a dojí poslední sousto. Hůlky odloží na talíř a zamyslí se nad jeho otázkou.* Hmm, jaké to je být s někým v týmu? No ono je to celkem těžké, protože buď to s těmi lidmi vycházíš hodně dobře a ve způsobu boje se doplňujete a to je ta dobrá možnost nebo ta horší, že spolu vůbec nevycházíte a občas si děláte i naschvály a to se vůbec nedá mluvit o týmové práci, která je potřeba, *poví zamyšleně Tsubaki. Ona naštěstí byla ten případ, kdy spolu tým spolupracoval.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Wed Jan 29, 2020 8:15 pm
Oh, tak to já asi budu ten druhý typ.* zasmál se tomu Michi, věděl že spolupráce nebude pro něj to pravé, navíc bude i záležet na tom, jací lidé budou v jeho týmu. Když oba dva dojedli, tak Michi zaplatil servírce jídlo, sice nebyl nejbohatší, ale když už něco slíbil tak to také dodrží. Bylo to zvláštní ale i příjemné, popovídat si s někým, možná by Michi neměl být takový rváč, navíc kdo by si pomyslel že ten, s kým si bude povídat je zrovna holka.* Škoda že nemůžeme být pak spolu v týmu, jsi celkem fajn.* řekl s úsměvem Michi a Kazuki na to zareagoval v jeho hlavě.* '' Ooo, Michi-nii někomu složil poklonu, to je zázrak, nejsi nemocný nebo něco?'' * šťouchl si do Michiho Kazuki, přeci jen úsměv a poklona, to je něco co nezná ani Michiho bratr, a to už je co říct.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie    - Stránka 2 Empty NPC Tsubaki

Thu Jan 30, 2020 5:46 pm
Proč myslíš, *řekne celkem zamyšleně dívka.* Děkuji za jídlo, *poví dívka a pak se trochu pousměje nad jeho slovy.* Uhm, díky. Bohužel nejspíše až ty budeš genin, tak já už možná budu chuunin, ale kdo ví, *poví dívka.* Ale kdo ví, co když se někdy potkáme třeba na nějaké misi nebo zase někdy ve vesnici, *poví Tsubaki a pousměje se na Michiho.* No Michi, děkuju ti za jídlo, ale asi budu muset pomalu vyrazit, ještě musím jít něco vyřídit, *poví dívka. Následně se zvedne a usměje se ještě na chlapce.* Díky a trénuj, měj se, *řeknu mu ještě a poté se už rozejde pryč z restaurace.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Thu Jan 30, 2020 9:17 pm
*Poté co dívka vstala a začala odcházet tak Michi s úsměvem jen na ní svolal.* Já tě předeženu to uvidíš! Až se příště potkáme tak už budu také dávno Chuunin* nebylo jasné zda se s dívkou někdy znovu shledá, ale jedno jisté bylo a to, že Michi bude trénovat ze všech sil, aby předehnal všechny a to platí i o Tsubaki. Michi zaplatil za jídlo a poté vyrazil též směrem domů, po dnešku chce už jen odpočívat na trénink má čas i zítra. Rozhodně to bude ještě zajímavé, pokud se někdy s Tsubaki potká, ale zatím se musí snažit dodělat akademii, jedině pak se stane opravdovým ninjou a jeho cesta bude moci začít.*'' Porazím i Tsubaki, třeba se potkáme i na Chuuninských zkouškách, to by pak mohlo být opravdu zajímavé.''* Pomyslel si při cestě domů.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Thu Jan 30, 2020 9:17 pm
Konec RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Fri Jan 31, 2020 8:16 pm
*Dnes byl chladnější den, výuka skončila a Michi pomalu šel z akademie ven, v poslední době se s nikým nebavil, v každém viděl nepřítele. Od té doby co pomáhá svému novému, tajnému učiteli Kenzovi okrádat a zabíjet po nocích lidi, je Michi zamlklí, avšak plný zkušeností které by mu akademie nikdy nedala, zabít, plížit se, odstranit stopy, to vše jsou zkušenosti které se Michimu do budoucna určitě hodí, když stál venku před akademií, tak si jen odplivl, na sobě měl tmavou bundu s kalhoty, jeho rudé oči opět přilákali některých lidí pozornost, avšak to mu bylo jaksi jedno. Už není obyčejný student akademie, naopak učí se být skutečným ninjou, narozdíl od ostatních ze třídy.*'' Zdá se, že ostatní si nás stále všímají, že by něco tušili?''* řekl si Michi v duchu, ale pak se uklidnil, protože nebylo možné aby někdo něco zjistil, to už by tu byl Raikage, který by ho určitě za jeho zločiny popravil.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Fri Jan 31, 2020 10:00 pm
*Seiji vychádzal z akademie bol ako zvyčajne posledný k tomu si ešte po ceste ešte vkladal zápisník do batohu. Chcel si ešte podrobne zapísať poznatky technik a ich vlastnosti aby ich poznal ale na to si učitelia dávno zvykli.Keď opustil budovu zalialo ho slnečné svetlo. Prvú osobu ktorú zameral pohľadom bol chrtom k nemu otočený Michi.* Natsu ? *Michi a Natsu boli na vlas rovnaký čiže si ich trochu splietol. Navyše by Seijiho nikdy nenapadlo že Natsu ma dvojča.* Ideš hneď domov ? *Seiji dúfal že sa cestou s niekym pozhovára.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Fri Jan 31, 2020 10:12 pm
* Náhle uslyšel nějaký hlas, směřující k němu. *Natsu? Ten slaboch je můj bratr...* Otočil se směrem ke klukovi, který si ho spletl s jeho bratrem a prohlídl si ho. Natsua nesnášel od té doby, co ho naprášil Raikagemu, byla to od něj rána do zad, kterou mu nedaroval, vše co bylo spjaté s jeho bratrem nesnášel.* Ty jsi co za slabocha? Nějaký bratrům kamarád?* řekl chladným hlasem Michi, načež se ozval hned Kazuki. *Vypadá jako kdyby dostával nakládačku hehehe.* V jejich hlasech byl značně znatelný rozdíl, zatímco Michi byl chladný a nesnažil se dávat emoce najevo, tak Kazuki byl bezstarostný, veselý a v jeho hlase byla slyšet dětinskost, navíc vše bral jako hru a od té doby co se Michi začal scházet s Kenzem, tak se začal vyjadřovat ke všemu pozitivně.* Kam jdu já ti může být ukradený, se slabochy se nepaktuji.* Dodal k jeho otázce zda se chystá domů.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Fri Jan 31, 2020 11:36 pm
*Seiji bol chvíľu zarazený ale spamätal sa celkom rýchlo.* Neviem čo sa medzi vami stalo ale očividne to nič pekné nebolo. *Seiji sa nerád dostával do problémov. Najradšej zostával nikto a tom mu vyhovovalo. Na všetko sa snažil ísť takticky na rozdiel od Yamaneho.* Zaujímalo by ma či si aspoň z polovice taký dobrý ako tvoj brat. *Ozval sa Yamane vysmievavím hlasom.* "Tvoj názor na túto situáciu som vážne nepotreboval." *Seiji sa otočil chrbtom ku Michimu a začal ustupovať z rozhovoru.* A zaujímalo by ma kde berieš tu istotu že si lepší ako všetci na okolo ? *Seiji na túto otázku nečakal odpoveď. Už ho štvalo ako sa doň ho Michi navážal čiže ignoroval svoju hlavnú zásadu o držaní sa od problémov.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Fri Jan 31, 2020 11:47 pm
Tsch, to jsi neměl říkat.* řekl naštvaně Michi a poté začal skládat pečetě, a vedle něj z každé strany se objevil jeden klon díky Bunshin no Jutsu, Michi se poté rozeběhl na neznámého kluka a začal mezi svými dvěma iluzemi kličkovat, aby kluk měl horší možnost zareagovat na skutečného Michiho, když se k němu přiblížil pokusil se ho praštit do hlavy, bylo jedno zda do tváře,pokud se kluk otočí k Michimu čelem,anebo do týlu, pokud zůstane otočený zády. *''Nenechám se nikým ponižovat, a pokud si myslí že uteče od trestu za tu jeho poznámku tak se mýlí!''* Pověděl si v duchu naštvaně Michi, rozhodně nenechá kluka odejít jen tak,poté co si dovolil tu poznámku, že je slabší.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 12:26 am
*Seiji si uvedomil že ranu nezablokuje zozadu nech príde odkiaľkoľvek. Seiji ranu neustal a urobil si pekného placáka na zem. Seiji sa rukami podvihol a otočil sa k Michimu a utrel si rukávom krv z prasknutej pery. Začalo mu hrozne hučať v hlave.* Ak chceš bojovať tak skús nabudúce súpera informovať. "Vlastne som si to zaslúžil musím sa viac ovládať." *Pred akadémiou zostali iba oni dvaja všetci už boli doma.* Vieš toto je trochu proti mojej zásade... *Seiji sa ťažko zodvihol zo zeme* ...ale už som sa snáď poučil nikdy nepodceňuj človeka za chrbtom.Ver mi nechcem s tebou bojovať ale brániť sa budem. "Mohol by som stej rany aspoň niečo získať." Môžem sa ťa aspoň spýtať na meno ? *Seiji sa usmial a dal sa do obraného postoja. Sústredil sa prevažne na hlavu a nohy aby ho znovu nezrazil na zem. Druhý krát by sa totiž už nepostavil.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 12:50 am
*Michimu bylo dosti jedno zda tu nikdo není nebo je, rval se s lidmi tak či tak, stejně se většinou nikdo neopovážil skočit mezi rvačku lidí, protože se báli že by se do toho zapletli také.* Když už někoho urazíš, tak se k němu neotáčej zády, menší rada pro tebe. A mě se podceňovat nevyplácí.* Kluk se zeptal Michiho na jméno,ale ten mu neodpověděl, neměl k tomu důvod. Jeho iluzorní kloni stále byli u Michiho, takže kluk teď viděl před sebou třikrát Michiho, načemž ten prostřední byl skutečný Michi, ač to se mělo během chvíle změnit, jelikož Michi se opět rozeběhl na kluka a kličkoval se svými klony, aby zmátl nepřítele, opět se pokusil kluka praštit do hlavy, načež při závěrečném úderu stáli všichni tři vedle sebe a skutečný Michi byl ten vlevo. Doufal že mu i tentokrát jeho útok projde, chtěl dát klukovi lekci, aby nikdy neurážel někoho s kým se nechce rvát.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 3:38 pm
*Seiji na obidve rady prikývol hlavou ale neprestál sa sústrediť na ochranu hlavy. Michi urobil ďalšieho klona a znovu sa Seijiho rozbehol. "Z predošlého úderu som si istí že ma chce určite zraziť na zem. Pokiaľ sa chcem brániť potrebujem zistiť ktorý je ten praví." *Keď sa Michi už chystal na úder Seiji si dal ruky do kríža a kryl si tvár. Rana mu pristala na rukách. Seiji po zásahu Michiho uskočil o meter dozadu.* "Mám ťa." Nemáš tam ďalšiu techniku táto už na mňa tretí krát nezaberie. *Ohlásil Seiji a pozeral sa presne na pravého Michiho. Pokiaľ by použil znovu rovnaký typ útoku. Bol pripravený vrátiť úder.* Nevypadáš na človeka ktorému stačí ospravedlnenie. Ale toto je trochu prehnaná reakcia. *Seiji sa pozrel na pravého Michiho a pozorne ho sledoval.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 3:52 pm
*Michi se ušklíbl, konečně se zase začal bavit. Navíc mu nikdo nestojí v cestě, aby ho uprostřed boje vyrušil, když mu klučina řekl že stejný trik na něj nezabere, tak Michi iluze nechá zmizet, stejně si chce zkusit i jiné triky na protivníka, bude z něho dobrý fackovací panák na trénink. Jelikož chtěl aby jeho protivník polevil v ostražitosti rozhodl se využít jeho slabinu,která byla hned zřejmá a to nechuť bojovat.* Fajn jak chceš, už nemusíme bojovat, klidně jdi domů. Čau. * Michi se ušklíbl a dal si ruku do brašny. * Jako důkaz přátelství přijmi tento dar.* Svolal a poté vytáhl z brašny dva senbony které hodil směrem na kluka, poté se rozeběhl směrem k němu, měl v úmyslu mu podrazit nohy, aby kluk padl k zemi, avšak během úderu se pečlivě soustředil na jeho pohyby, aby mohl případný pokus o ránu vykrýt rukama a uskočit, kdyby se náhodou klučina o něco pokusil. *'' Uvidíme jaké přátelé má Natsu, když porazím je, tak jeho porazím určitě také!''
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 6:12 pm
"Dar ?" *Seiji zotal zarazene stáť.* Teba sa podceňovať nevypláca. *Seiji sa stihol vyhnúť jednému senbonu ktorý sa zapichol do stromu za ním. Druhý sa mu zapichol do pravého ramena.*Už ma to nebaví rob s tím niečo.*Ozval sa hrubím hlasom Yamane* Ako povieš.*Seiji sa pomedzi bolesť zamračil a vytiahol senbon z ramena, hneď sa mu spustila z ramena krv ktorá mu stekala z ramena po ruke až k dlani kde pomaly odkvapkávala na zem. Hneď ako sa naňho Michi rozbehol hodil ho po ňom Seiji senbon ktorý si vytiahol z ramena. Potom sa hneď rozbehol k stromu za ním, popri behu kľučkoval a formoval techniku Kinobori no Waza pomocou ktorej vybehol na strom z ktorého vytiahol druhý senbon ktorý mal v pláne použiť na obranu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 6:24 pm
*Seiji schytal ránu což Michimu udělalo radost, avšak opětoval útok a tak se to pokusil Michi vyblokovat rukou, načež se mu senbon zapíchl do pravé ruky, bolest to byla strašná kord při vytahování senbonu.* Arghh, za tohle mi zaplatíš!* řekl vztekle poté co si vyndal senbon, a z jeho ruky začala téct trocha krve, sice to nebylo zas tak hrozné jako kdyby to byl kunai či shuriken, ale bolelo to jako čert, mezitím jeho protivník utekla na strom jak nějaká kočka a ještě přitom sebral Michiho senbon,který se před chvílí zapíchl do kmenu stromu. *'' Michi-nii je teď ve výhodné pozici, nedokážeme se dostat nahoru, aniž by jsme to schytali, musíme ho nějak dostat dolů.''* Poradil Kazuki a Michi se rozhodl vzít se pro jednou jeho radu k srdci, bylo jasné že klučina byl v dobré pozici, oba dva byli navíc zraněný a pokud by se Michi pokusil dostat nahoru, jeho zranění by se určitě rozšířila o pár dalších ran, navíc nemůže být na kluka příliš tvrdý, jelikož když by ho přizabil ,měl by další průšvih, avšak teď nemůže z boje ustoupit, to by byl znak slabosti.* Ty znáš mého bratra že? Určitě sis všiml jak je slabý.* snažil se vyprovokovat soupeře,kterého mezitím sledoval, aby se vyhnul případnému senbonu, či jinému útoku který by mohl mít kluk v záloze.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 6:50 pm
*Seiji sa prestal mračiť a po chvíľke mu odpovedal.* Tvojho brata ? Áno kupoval som mu jedlo za jeho pomoc ale jeho silu som nemal možnosť poznať. Čiže nie nevšimol. A o tebe tiež nič nespomínal a všimol som s že ho niečo trápilo ale moc ma to nezaujímalo ale teba by to možno mohlo. *Seiji zostal sústredený na súpera aby neschytal ďalší zásah.* A pokiaľ si si všimol stojím si stále za tím že nechcem bojovať a tvoje dary si už prosím nechaj. *Seiji si bol istí že nemá šancu vyhrať pokiaľ stratí strategickú pozíciu bol schopný tu vydržať aj do večera.* "Tu môžem aspoň myslieť pokiaľ mení sprostý a nerozbehne sa na mňa ale riskovať to nebudem." *Zamyslel sa ale prestal pozorne sledovať Michiho.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 7:50 pm
''Tsch hodilo by se mi něco, čím bych ho odtamtud mohl dostat dolů, ale stále neovládám takové techniky, které by mi to umožnili, ani ve výbavě nemám dost zbraní na vylákání soupeře z jeho skrýše.''* Zamyslel se Michi,když přemýšlel jak kluka dostat dolů, bylo jasné že to nebude zas tak snadný úkol.* Mě je můj bratr u zadnice, co se mě týče ani bratra už nemám, navíc je vidět že stále má tendenci pomáhat slabším, kteří nejsou schopni bojovat, jsi tam nahoře zalezlí jak kočka, byla by pro tebe určitě velká škoda, kdyby ses tu zdržel moc dlouho.* Ušklíbl se když domluvil, stále se snažil kluka vyprovokovat aby šel dolů a vzdal se své výhodné pozice, navíc Michi také nemá zrovna náladu tu čekat do večera až kluk sleze dolů a postaví se mu jako muž.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 9:08 pm
Úprimne aj mne ja mám všetkých na háku pokiaľ niečo nemá pre mňa význam tak to neriešim to platí o Natsu o... *Seiji sa zasekol* ... tebe a o všetkých naokolo, Dokonca aj o tomto súboji. *Seijimu sa zakrútila hlava, spadol na dopredu na ruky, k tomu vypadol senbon za ruky na zapichol sa do zeme pod stromom. Seiji sa posadil a oprel o strom potom si odtrhol kúsok rúkavu a obviazal si rameno. "Tak tu som skončil." To už máš dosť ? Si slabý Seiji *Zasmial sa Yamane.* Si polka mňa. *Dosal Seiji a stratil vedomie.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 9:29 pm
*Všiml si že jeho protivník vypadal divně, dokonce upustil senbon který předtím vzal ze stromu a byl neozbrojený, když Michi slyšel co si povídá došlo mu,že kluk bude nejspíš ze stejného klanu jako on.* Vidím že nejsi se svou půlkou za jedno.* ušklíbl se Michi a náhle se ozval i Kazuki.* Ooo Michi-nii zdá se že všichni mají problém spolu vycházet, stejně jako my dva, jsou tak slabí, jeeeej.* Zařval radostně Kazuki, který byl úplným opakem Michiho co se týkalo osobnosti.* To jo, zdá se že jsou to všichni slaboši, co si nedokáži se svou druhou osobností porozumět, proto pak bývají snažší kořist na rozdíl od nás dvou.* Michi sledoval chlapce a čekal co se bude dít dál, doufal že se kluk začne přetahovat se svou druhou osobností o tělo stejně jako to dělá Natsu se Zangetsem, to by mu velmi usnadnilo práci, jelikož by kluk pak ztratil soustředění a tudíž by se nemusel Michi obávat jeho výhodné pozice.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Sat Feb 01, 2020 10:43 pm
Zdá sa že sa tu musím o všetko postarať ja. *Ozval sa Yamane hrubým hlasom a zoskočil zo stromu. Hneď ako dopadol na zem vytiahol zo zeme senbon a hneď ho hodil po Michim a rozbehol sa bez naňho za ciel si vybral brucho alebo mu chcel spôsobiť čo najväčšiu bolesť pokiaľ by to Michi zblokoval plánoval udrieť do rany z predošlého senbonu aby mu znovu obnovil bolesť. Po konci uskočil ďalej od Michiho.* Vieš aký je hlavný rozdiel medzi mnou a Seijim ? *Zasmial sa Yamane* On rieši veci moc zložite, zbiera informácie ktoré nepotrebuje bavý sa z ľuďmi ktorých nepotrebuje. Seiji nad všetkým moc myslí. *Pokračoval Yamane arogantne.* Je skoro ako tvoj brat. A potom sú tu ľudia ako ja ktorý ho musia vo všetkom zachraňovať. *Yamane sa odmlčal. A pripravoval sa na ďalší útok.*
Sponsored content

Akademie    - Stránka 2 Empty Re: Akademie

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru