Tréninková oblast Sandā

+17
Misaki Makotto
Shiseru Donbasu
Dango Yoshikawa
Shimiru / Azazel
Arita Konoruki
Kamiko Yuki
Shinzaburo Genichiro
Satsujin Genichiro
Rokuto Kuroda
Tsuki Yagami
Eren Maruboshi
Tatsuya
Konketsu Rasizu
Kaori Gremory Saito
Noctis Clive
Temari Hayo
Admin
21 posters
Goto down
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Sun Jun 25, 2023 8:03 pm
*Misaki si vyslechne jeho slova a jen souhlasně kývne hlavou.* „Dobře,v pohodě, stejně jsem už dneska unavená,“ *poví mu.* „Uvidíme se zase příště,“ *poví mu Misaki, když pak začne odcházet pryč. Následně se sama rozejde domů, protože už tam neměla co dělat. Po nějaké chvíli se dostane domů, tak si dá sprchu, převleče se a dá si něco k jídlu, potom si jde odpočinout, protože na ní celkem dopadla únava.*



-Konec RPG-
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Sat Jul 01, 2023 6:17 pm
Trénink Kenjutsu 1
*Od té doby co se opět vrátilo slunce byl Kosuke zavřený ve svém pokoji a měl zatažené závěsy. Celou dobu co byla věčná tma si přál vidět slunce ale když měl konečně šanci tak se bál slunečního svitu. Dnes cca po čtvrt roce co se schovával v pokoji se rozhodl roztáhnout závěsy. Bohužel pro něj se k tomu od rána nemohl dokopat. Zrovna odbyla šestá hodina večerní, když vstal a pomalím krokem se vydal k závěsům. Chytl je a začal počítat. Cítil jak mu buší srdce, jak ztěžka dýchá a jak se začíná pomalu potit. Když napočítal do tisíce, tak se zhluboka nadechl, zadržel dech a roztáhl rychle roztáhl závěsy. Slunce už zapadalo a on byl ohromen tím jak vypadá jeho zahrada ve dne. Po nějaké době kdy jen stál a díval se z okna si vzal své shinobi vybavení a rozešel se do předsíně, kde se obul a vydal se do tréninkového centra. Cestou se rozhlížel po vesnici a kochal se pohledem na svou překrásnou vesnici.* "Ještě že už se začalo stmívat. No stejně budu muset překonat svůj strach ze světla. Je dobře že už mi nevadí jít ven když je takhle šero." *Po nějakém čase kdy i několikrát zabloudil tak se dostal do tréninkového centra. Vyhlédl si terč, přišel k němu tak aby byl od něj dva metry. Poté si vytáhl kunai s pouzdra, napřáhl se a hodil ho na terč. Kunai se zabodl do na kraj terče, Kosuke si rychle vytáhl druhý kunai, napřáhl se, zamířil a hodil ho na terč. Kunai se znovu zabodl na kraj terče.* "Sakra dlouho sem byl doma a vůbec sem netrénoval a tohle je výsledek." *Poté si vytáhl třetí kunai na který připevnil ocelový drát a druhý konec drátu si přivázal na ukazováček pravé ruky. Touto rukou hodil kunai. Poté pohyby prstu změnil směr kunaie tak aby se vyhnul terči, když byl kunai za terčem tak znovu zahýbal ukazováčkem, kunai změnil směr, velkým obloukem se otočil a letěl zpět k terči, znovu ho minul a Kosuke začal hýbat prstem své pravé ruky, Kunai obloukem obletěl Kosukeho a mířil si to na terč. Kosuke ho pohybem svého ukazováčku naváděl tak aby letěl doprostřed terče. Kunai se zabodl do středu terče a Kosuke se usmál.* "Tohle mi naštěstí jde lépe." *Po této myšlence si odvázal drát s prstu a začal ho namotávat, přičemž šel pomalu k terči. Když přišel k terči vytáhl své kunaie z terče. Zamračil se odvázal s kunaie drát a uklidil své zbraně i s drátem do svého pouzdra. Poté odstoupil na dva metry od terče a začal se věnovat házení, kunaiů a shurikenů. Vždy když naházel deset kunaiů a deset shurikenů na terč tak šel k terči a vytáhl všechny své zbraně s terče a uklidil si je do pouzdra. Po několika hodinách už ho celkem nesnesitelně bolela pravá ruka a tak se rozhodl házet levou rukou.* "Je pravda že házení pravou rukou už mi začíná jít. Jo celkem sem se přiblížil ke středu." *Tato myšlenka byla pravdivá, jelikož teď házel opravdu blíž ke středu a dál od kraje ale stále nebyl spokojen se svým výsledkem. Když hodil kunai levou rukou tak se jeho zbraň zabodla do středu terče.* "Výborně, sice jsem pravák ale levou rukou mi to jde lépe." *Usmál se, vytáhl druhý kunai a hodil ho na terč. Druhý kunai se zabodl vedle prvního. Kosuke byl nadšený dvakrát hodil levou rukou a dvakrát se bez problému trefil do středu terče. Začal tedy házet dál a byl nadšený. Většina jeho zbraní se zabodávala blíž ke středu terče. Když už začal cítit menší bolest v pravé ruce, a všechny své kunaie a shurikeny naházel na terč, tak si lehl a díval se na zbytky zapadajícího slunce. Po chvíli vstal, došel k terči, vytáhl z něj všechny své zbraně a uklidil si je do pouzder. Znovu odstoupil od terče na dva metry a začal házet pravou rukou. Házel vždy po jedné své zbrani. Tentokrát se i zbraně hozené pravou rukou začali zabodávat ke středu terče. Tak to trénoval dokud slunce nezapadlo. Když zapadlo slunce tak se usmál. Rozsvítili se lampy jenž byly v tréninkové oblasti a Kosuke byl ve svém živlu. Díky tomu že celý svůj život žil ve tmě, si jeho oči na tmu zvykly a on ve tmě viděl lépe. Poté se hlasitě zasmál a začal znovu házet na terče. Dokud se mu nepodařilo trefit se do středu terče.* "Dobře myslel jsem že mi to půjde lépe ale nemohu chtít vše. Opravdu jsem byl dlouho doma a nechodil sem ven ani když byla tma. Což byla velká chyba. Měl sem trénovat večer. Nebyl bych v takové prekérní situaci. Musím pořádně zesílit." *Při těchto myšlenkách házel po deseti kunaiů a shurikenů. Což už mu šlo lépe než na začátku svého tréninku. Když už cítil velkou únavu tak se vydal domů, kde si nabrousil své zbraně. Najedl se a šel trénovat svou malbu. Poté šel spát. Dalšího dne se vydal do tréninkové oblasti už cca v 5 hodin odpoledne a trénoval házení zbraní. Takhle trénoval celý týden a každý den chodil do tréninkové oblasti o jednu hodinu dříve a tím se pomalu přestával bát slunečního svitu. Vždy trénoval pozdě do noci. Házení zbraní mu šlo nejlépe když se setmělo ale díky tréninku přes den mu začalo jít i lépe házení při světle. Na konci týdne házel stejně dobře jak ve dne tak v noci. Taktéž trénoval i ovládání zbraní za pomocí svého Kugutsu no Jutsu. Přece jen zastával názor že ovládat své zbraně pomocí chakrových vláken je více než užitečné.*
--KONEC RPG--
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Sun Jul 02, 2023 10:59 am
Trénink Kenjutsu 2
"Už si začínám zvykat na sluneční svit a na světlo ale stejně je mi mnohem lépe ve tmě. Nebo ne ve tmě ale mám radši večer. Přeci jen jsem celý život prožil v noci. Co tady vlastně teď budu dělat? Vrátili se civilisté kteří neumí používat chakru ale začlenili se k nám dobře. Naštěstí mám už dost misí na chuuninské zkoušky takže se nemusím zahazovat s misemi, které mi stejně nic nedají." *Kosuke byl v tréninkové oblasti oděn do černé košile černých kalhot kolem kterých měl opasek se čtyřmi pouzdry ve kterých měl shinobi vybavení. V kapse u kalhot měl dva svitky pro klanové techniky. V oblasti ledvin měl svou Ruigu a na pravém stehně měl pouzdro s lahvičkou inkoustu a v ní měl štětec. Byla krásná vlahá noc. Měsíc byl v úplňku a on si až do dnešního dne neuvědomaval jak krásné je být při měsíčním svitu v tréninkové oblasti Sanda a trénovat házení kunaiů. Minule házel jeden kunai za druhým tentokrát házel všech deset kunaiů nebo shurikenů. Vzal si deset shurikenů, napřáhl se a hodil kunaie, které se zabodly do okraje deseti terčů na které házel. Poté si vytáhnul deset shurikenů, napřáhl se a hodil je na terče. Shurikeny se také zabodli do okrajů terčů.* "Sakra tohle je otrava. Nejde mi to." *Po téhle myšlence šel k terčům a vytáhl znich své zbraně které si ukidil do pouzder, poté se vzdálil od terčů na dva metry, vytáhl si deset kunaiů, rozpřáhl se a hodil je na terče. Kunaie se znovu zabodly do krajů terčů. Kosuke se začal vztekat a poté šel k terčům, vytáhnul si své zbraně a uklidil je do pouzdra. Poté se vrátil na své místo dva metry od terčů. Zavřel oči a představil si obličej Raikageho. Začal cítit nenávist, jeho vstek rostl ale tentokrát svůj vztek zaměřil na Raikageho. Poté otevřel oči a představil si že terče jsou obličeje Raikageho. Vytáhl si deset kunaiů, rozpřáhl se a hodil je na terče. Tentokrát se všechny zbraně zabodly do středu terčů. Zaradoval se, rozeběhl se k terčům, vytáhl znich kunaie, otočil se a rozeběhl se k dalším terčům. Vytáhnul si deset kunaiů, poslal chakru do nohou a vyskočil do vzduchu. (Chakura Shotto) Ve vzduchu se rozpřáhl a hodil je na terče přičemž si stále představoval obličej raikageho na terčích. Kunaie minuli terče.* "Sakra tohle je dost zlé." *Poté co dopadl na zem, rozeběhl se ke kunaiům, zastavil se, sebral kunaie a uklidil je do pouzdra, poté se otočil, rozeběhl se od terčů, když byl dost daleko, zhruba 15 metrů od terčů se zastavil, otočil se a rozeběhl se k terčům, poté znovu poslal chakru do nohou a vyskočil do výšky průměrného stromu. (Chakura Shotto) Ve vzduchu si vzal deset kunaiů a hodil je na terče. Tentokrát se kunaie zabodly do kraju terčů, usmál se a vytáhl deset shurikenů a hodil je na terč. Shurikeny se zabodly blíže ke středu. Poté si vytáhnul deset senbonů, rozpřáhnul se a když dopadnul na zem tak je hodil na terč. Senbony se znovu zabodly do terčů blíže ke středu. Zasmál se a poté se rozeběhl k terčům. Znovu vytáhnul deset senbonů a hodil je na terče. Tentokrát se senbony zabodly do středu terčů. Vytáhnul si deset senbonů, vyskočil bez použití chakry a při výskoku se rozpřáhnul a hodil je na terč. Senbony se zabodly ke středu. Poté dopadl na zem, vytáhnul si deset senbonu, vyskočil a udělal salto vzad, poté se rozpřáhl hodil senbony které minuli cíle. Poté dopadnul, vytáhnul deset senbonů a hodil je na terče. Senbony se zabodly ke středu všech terčů. Poté se rozeběhl k terčům, doběhl k nim a vytáhl si znich své zbraně, které si uklidil do pouzder. Takhle trénoval celý den než zapadl měsíc. Poté se vydal domů, kde si lehnul a vyčerpáním usnul. Když se další den probudil tak si zkontroloval zda má vše, jelikož spal oblečen a ve všem co měl minulý den na sobě. Když zjistil že má vše tak se znovu rozeběhl do tréninkové oblasti Sanda.* "Dobře takže zase trénovat tak jako včera." *Když doběhl do tréninkové oblasti, tak si vytáhl deset senbonů a hodil je na terče. Senbony se zabodly do terčů, Kosuke se rozeběhl vyskočil, ve vzduchu vytáhl dalších deset senbonů, rozpřáhl se a když dopadl na zem tak hodil senbony na terče. Poté si Kosuke poslal do nohou chakru a vyskočil do vzduchu. (Chakura Shotto) Ve vzduchu vytáhl deset kunaiů a pomoci chakry vytvořil chakrová vlákna která připevnil ke kunaiům. (Kugutsu no Jutsu) Poté se rozpřáhl a hodil všechny kunaie na terče. Po té zahýbal svými prsty a kunaie se vyhnuli terčům, poté zvedl své ruce a kunaie vylétly výše do vzduchu. Kosuke začal hýbat svými prsty a kunaie se začali ve vzduchu točit. Poté prudce trhnul rukama k sobě a kunaie změnili směr a letěli k němu.* "Dobře tohle by mohlo jít." *Takhle ovládal let svých kunaiů. Po několika hodinách si uklidil své kunaie a zrušil svá chakrová vlákna. (Kugutsu no Jutsu) Poté několik hodin trénoval házení svých zbraní. Poté si svou levou rukou vytáhl Ruigu a zkoušel ji v ní roztočit. Poté se rozeběhl k terči a začal sní mlátit do terče.* "Tohle není moc dobré." *Několik hodin trénoval roztáčení své Ruigy v ruce. Když už začal zapadat měsíc tak se Kosuke vydal domů kde trénoval malbu zvířat.* "Příště už bych mohl zkusit trénovat přes den. Přeci jen je prý pro lidi přirozené přes den bdít a v noci snít. No je jedno jestli trénuju přes den a nebo v noci musím zesílit abych mohl zabít Raikageho a každého kdo je zapletený do smrti mé matky." *Při těchto myšlenkách maloval svá zvířata.*
--KONEC RPG--
Kimura
Kimura
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 09. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Sat Jul 08, 2023 3:03 pm
*Kimura dorazil na tréninkovou oblast s úmyslem procvičit jeho ninjutsu a pomyslí si* "když už tady nejsou ty bestie tak je tréning mnohem bezpečnější" *po ukončení této myšlenky se Kimura připravil na jeho tréning. Po chvilce připravování se Kimura rozhodl začít tím že zkusí zlepšit kontrolu nad jeho chakrou a tak vzal jeden list který zrovna přistál na zemi a zkusil ho přilepit na jeho čelo pomocí jeho chakry. Akorát si to trochu blbě vyměřil kolik chakry potřebuji takže to trochu přepískl a list se od jeho čela trochu odpálil.. po tomto neúspěchu si trochu zanadával a zkusil to znovu.. bohužel si to zas blbě vyměřil tak té chakry dal tentokrát málo, proto se ten list vůbec nepřilepil.* "Sakra práce se na to můžu vykašlat!!" *Potom se zarazil protože si neuvědomil že to řekl nahlas. a pomyslí si* "tak to sem Pos..."
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Sat Jul 08, 2023 3:52 pm
"Už je to nějaká doba co jsem naposledy trénoval ninjutsu. V poslední době se spíše věnuji svému Kenjutsu." *Pomyslel si když seděl na židli u malířského stojanu a kreslil na plátno. Sám Kosuke už se přestal bát slunce a tak už chodil i ven. Jeho oči však stále lépe viděli ve tmě. Po několika hodinách se usmál, stoupl si a vydal se od plátna ke skříni. Otevřel ji, a svlékl své oblečení, poté vzal ze skříně nové a poté se oblékl do nového, čistého oblečení. Oblékl se do černé košile, černých kalhot, kolem kterých měl opasek na kterém měl tři pouzdra. Ve všech třech pouzder měl své shinobi vybavení. Na pravé ruce měl dřevěný náramek od Naomi. Na pravé stehno si připevnil pouzdro s lahvičkou inkoustu a štětcem. Nakonec si ze skříně vytáhl čtvrté pouzdro kde měl dva svitky pro své kresby. Taktéž si vytáhl svou Ruigu. Takto oděn se vydal ze svého pokoje do předsíně, kde se obul a na hlavu si narazil svůj klobouk. Poté otevřel, dveře, vyšel z domu a zavřel za sebou. Poté se rozeběhl do tréninkové oblasti Sanda, cestou přeskočil několik, laviček, popelnic. Cestou se stavil u několika stánků, kde si koupil jeden menší batoh, dvě láhve s vodou, čtyři masové koule a nějaké pečivo. Batoh si dal na záda a poté se znovu rozeběhl do tréninkové oblasti.* "Sakra nemusel jsem utrácet, kdybych si jen připravil jídlo a pití doma." *Když doběhl do tréninkové oblasti, tak se zastavil, rozhlédl se a pousmál se.* "Dnes je tu celkem klid." *Poté zaslechl nějaké nadávání, podíval se směrem odkud šel mužský hlas.* "Sakra co se mu asi tak nepovedlo? Vypadá že je o něco starší jak já ale nevidím u něj čelenku. No třeba ji nenosí tak jako já." *Pomyslel si a díval se na neznámého dospělého.*
Kimura
Kimura
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 09. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Sat Jul 08, 2023 4:26 pm
*Kimura si ještě není vědomí že ho někdo pozoruje a řekne sám sobě* "že já někdy kašlal na tu academii, zkusím to ještě jednou snad se mi to tentokrát povede" *po tom malém monologu se Kimura opět pustí do práce. když sem řekl práce tak sem tím myslel pokusit se dokončil toto jednoduché cvičení na kontrolu chakry, pokus číslo 3. Kimura opět přiložil list k jeho čelu ale omylem místo normální chakry tam vložil jeho fuuton chakru .. Kimura čuměl jak se nyní rozřízlý list pomalu snáší k zemi a řekne* "tak to sem neměl úplně v úmyslu .. aspoň vím že mám fuuton chakru takže můžu potvrdit že sem opravdu člen mého klanu, zkusím to znovu snad se teď stane to o co se pokouším" *Poté se Kimura naposled pokusil o efekt který chce, Kimura dal na jeho čelo nový list který spadl na zem a začal tam posílat chakru pomalu ale jistě dokud si není jistý že je 100% přilepený . A světe div se konečně se mu to povedlo. Kimura nechá jeho chakru na stejné úrovni a pustí list který je furt přilepený na jeho čelo a řekne si* "to trvalo víc pokusů než sem čekal.. aspoň sem to nějak dokázal"
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Sat Jul 08, 2023 4:58 pm
*Sleduje Kimuru a diví se co dělá.* "On se snaží přilepit něco k čelu? No moc mu to nejde." *Stále sleduje Kimuru a snaží se přijít na to proč by někdo v jeho věku trénoval tak jednoduchou věc. Když se Kimurovi povedlo přilepit list k čelu tak se k němu Kosuke vydal blíže.* Zdravím jsem Kosuke Koruboshi. Chtěl sem se zeptat co zde trénujete? *Začal vykat jelikož byl Kimura od pohledu starší než on. Zeptal se takhle hloupě jelikož nechtěl věřit že by někdo dospělí byl ještě na Akademii. Samozřejmě že nechtěl Kimuru jakkoli urazit což se mu nejspíše mohlo i povést.*
Kimura
Kimura
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 09. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Sat Jul 08, 2023 5:30 pm
*Ignoroval svět takže se trochu lekl když někoho slyšel promluvit. Kimura kvůli jeho leknuti ztratil koncentraci takže list si jen tak odletěl* "Ty vole sem se lekl.. .. no já tady trénuju  kontrolu mé chakry, sem tak trochu prděl na akademii . Ale mám dobrej důvod a to je že furt tady byly nějaký bestie takže nebylo 100% bezpečné trénovat" *když to řekne tak si pomyslí* "hlavně to bylo kvůli tomu že se mi nechtělo ale to nemusí nikdo vědět" *Po té myšlence řekne* "A co ty tady hodláš dělat za tréning? Aspoň myslím že si sem šel kvůli tréningu."
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Sat Jul 08, 2023 5:52 pm
*Když Kimura začal mluvit tak se Kosuke usmál.* "Dobře takže používání vulgarismu, nespisovná mluva, místo písmene K používá písmeno G. Zajímavé.* No ve vesnici bylo bezpečno vždy tedy alespoň pokud si dobře pamatuju. *Jen co to dořekl, rozmáchl se svou levou ruku a hodil do vzduchu svou dřevěnou ruigu, poté poslal svou chakru do nohou, vyskočil a díky uvolnění chakry se dostal do výšky průměrného stolu. (Chakura Shotto) Ve vzduchu si vytáhl deset kunaiů ke kterým přilepil chakrová vlákna (Kugutsu no jutsu) a hodil je na Kimuru. Kosuke začal hýbat prsty a Kunaie začaly měnit své pozice tak aby dopadly kolem Kimury do kruhu. (Sōshuriken no Jutsu) Mezi tím jeho Ruiga spadla na zem. Jen co se Kunaie zabodly do země tak Kosuke zrušil své Kugutsu no Jutsu a jen co dopadl na zem, tak sebral svou ruigu. (levou rukou)* Upřímně se zde dalo trénovat vždy dost dobře. Jak můžeš vidět. Takže to byla jen tvá lenost, než cokoli jiného. *Poté se znovu usměje.* Jsem Kosuke a ty?
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Fri Sep 29, 2023 8:02 pm
--KONEC RPG--
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Sun Oct 01, 2023 3:59 pm
Trénink Chakry
*Jen co se Kosuke vrátil z Iwagakure tak se vydal domů, kde si vybalil věci a dal si je prát. Poté si uklidil všechny zbraně a oblečen jen do černé košile, černých kalhot kolem kterých měl opasek. Na čele měl svou čelenku Kumogakure a na hlavě měl naražený klobouk. Jediná zbraň kterou si nechal tak byla jeho Hatake Tanto, kterou měl připevněnou na pravém boku. Takto oblečen se vydal do tréninkového oblasti Sanda. Když vyšel ze svého pokoje tak šel do kuchyně kde si připravil jídlo a pití, toto si dal do menšího batohu, který si dal na záda a vydal se do předsíně kde se obul a vydal se do ulic Kumogakure. Jen co přišel do tréninkového centra tak poskládal několik ručních pečetí a pomocí Bunshin no Jutsu vytvořil deset klonů. Pět klonů po jeho pravici a pět klonů po jeho levici. Poté se rozeběhl proti nejbližšímu kameni, poslal chakru do nohou a vyskočil do výšky průměrného stromu. (Chakura Shotto) Ve vzduchu se otočil tak aby byl hlavou domů. Přičemž si poslal do prstů na rukou chakru a vytvořil chakrové nitě. (Kugutsu no Jutsu) Když byl hlavou k zemi a měl vytvořené své chakrové nitě a poté se ve vzduchu roztočil pomocí prudkých pohybů svých rukou. Samozřejmě že padal k zemi a poté se otočil tak aby dopadl na zem nohama, poté zrušil Kugutsu no Jutsu a poslal chakru do nohou a znovu vyskočil do průměrného stromu. (Chakura Shotto) Samozřejmě že jeho deset klonů dělalo vše kromě ninjutsu. Jeho kloni byly o ěkolik v teřin pomalejší než originál. Poté znovu poskládal několik ručních pečetí a pomocí Henge no Jutsu se proměnil ve svého senseie. Když dopadl nazem tak složil pečeť tygra a začal se soustředit na svou chakru a poté dělal vše proto aby svou chakru uklidnil. Když se mu to povedlo tak se protáhl sedl si do tureckého sedu, složil pečeť tygra a zastavil svůj tok chakry jako při technice Kai. Poté začal pomalu uvolňovat chakru. Toto se mu povedlo a tak to zkusil ještě několikrát. Po několika pokusech ho začalo bolet celé tělo ale zopakoval to ještě několikrát. Po každém pokusu začala bolest v těle sílit, samozřejmě že se jeho předešlé techniky Henge no Jutsu, Bunshin no Jutsu se zrušily. Při posledním pokusu začal uvolňovat co nejpomaleji svou chakru. I toto se mu nakonec povedlo. Poté se znovu začal soustředit svou chakru a poté svou chakru co nejrychleji rozproudil avšak než se mu toto povedlo tak to nějakou dobu trvalo avšak nakonec se mu vše co chtěl povedlo. Jen co rozproudil svou chakru tak ji znovu prudce zastavil a pomalu rozvolňoval. Poté si stoupnul a poté začal skládat pečetě a pomocí Bunshin no Jutsu vytvořil dva klony. Rozeběhl se a po chvíli poslal do svého pravého chodila chakru a za zprudka se zastavil. (Kinobori no Waza) Poté vytvořil chakrová vlákna a prudce rozhodil rukama a zahýbal prsty. Chakrová vlákna se rozletěli a Kosuke je pohyby svých prstů korigoval tak aby se přilepili k nejbližším kamenům. Jen co se tak stalo tak prudce zdvihnul ruce nad hlavu a kameny vzletěli do vzduchu. Kosuke se poté rozeběhl a jen co proběhl pod kameny tak se kameny pohybovali za ním. Poté poslal chakru do nohou a vyskočil do vyšky průměrného stromu. (Chakura Shotto) Poté prudce švihnul rukama k předsebe k zemi a kameny letěly a narazili do země. Poté zrušil své techniky. (Kugutsu no Jutsu a Bunshin no Jutsu) Když dopadl nazem, složil pečeť tygra a znovu zastavil proud své chakry. Poté si sednul nazem, nechal složenou pečeť tygra a přesouval svou chakru. Přesouval chakru z jedné končetiny do druhé. Snažil se jí přesouvat co nejpomaleji uměl. Po několika hodinách kdy takhle přesouval chakru tak se usmál. Po nějakém čase se sebra a šel do domu svého senseie kde zaklepal a požádal senseie o pomoc. Ten mu řekl aby si jen sedl a přesouval chakru. Kosuke s radostí uposlechl a sensei mu řekl aby přesunul menší množství chakry. Tímto způsobem trénoval se senseiem celý týden.*
--KONEC RPG--
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Sat Oct 21, 2023 9:23 pm
Trénink Ninjutsu 1
*Oděn do černé košile, černých kalhot kolem kterých měl opasek se čtyřmi pouzdry. V jednom měl dva svitky a ve zbylých třech měl své shinobi vybavení. V oblasti ledvin měl svou Ruigu, na zádech měl pouzdro s Kasou a ještě pouzdro se třemi kovovými tyčemi. Na pravém stehně měl pouzdro s lahvičkou inkoustu a štětcem namočený v inkoustu. Na pravém boku měl svou Hatake Tanto. Dnes chtěl trénovat své ninjutsu. Na čele měl svou čelenku Kumogakure a na hlavě měl svůj klobouk. Poté se vydal z domu do tréninkové oblasti sanda. Když došel do této oblasti tak se rozhlédl, kleknul si, vytáhnul svou levou rukou svitek a pravou rukou vytáhnul štětec namočený v inkoustu. Na zemi rozvinul svitek a štětcem namaloval dva hady. Poté složil jednoruční pečeť a oba hadi vylezly ze svitku. (Choujuu Giga:​ Sukoshi Kōgeki) Poté v rychlosti nakreslil svou vlastní podobiznu, znovu složil jednoruční pečeť a ze svitku vylezl jeho klon. (Choujuu Giga: ​Bunshin no Jutsu) "Sakra není to špatné ale musím zrychlit kresbu a posílání chakry." *Při této myšlence namočil štětec do inkoustu a nakreslil dvě koťata, složil jednoruční pečeť a koťata vyběhla ze svitku. (Choujuu Giga:​ Sukoshi Kōgeki) Poté uklidil štětec zpět do pouzdra, sbalil svitek, který taktéž uklidil do svého pouzdra a rozeběhl se vpřed, Předběhl svůj klon, což nedalo žádnou práci, jelikož jeho klon měl rychlost 1 bod, poté Kosuke poslal chakru do nohou, vyskočil do výšky průměrného stromu. (Chakura Shotto) Ve vzduchu si sáhl do pouzdra na zádech a vytáhl z něj tři kovové tyče které hodil tak aby na zem dopadly do tvaru trojúhelníku. Když se tak stalo tak poskládal ruční pečetě a mezi kovovými tyči vytvořil elektrické zdi. (Raiton: Kaminari Shibari) Do tohoto vězení chytl svůj inkoustový klon. Mezi tím začal padat k zemi a skládat pečetě, když dopadl na zem tak složil poslední pečeť a vytvořil hada z elektřiny.* "Dobře takže teď ten had vyrazí rovně." *Po této myšlence had opravdu vyrazil přímo v před.* "Doprava." *Jen co dokončil tuto myšlenku tak had opravdu zatočil vpravo.* "Zpět ke mě." *Had znovu uposlechl a namířil si svou cestu zpět ke Kosukemu. Rychlost hada byla 16 bodů.* "Stůj." *Pomyslel si když had byl u něj.* "Podívej se do nebe. Poté se vydej na terč který je přímo předemnou." *Jak běželi myšlenky v Kosukeho hlavě tak had uposlechl. Bohužel teč byl od Kosukeho vzdálený 9 metrů a had se po osmi metrech od Kosukeho rozplynul.* "Aha takže můj dosah je jen 8 metrů." *Poté se Kosuke rozeběhl, skládal ruční pečetě, přičemž skákal na různé strany, jen co složil potřebné ruční pečetě tak znovu na své pravé ruce vytvořil hada z elktřiny, zastavil se a pomocí své myšlenky vyslal hada na terč. Had se zakousl do terče a vtu chvíli se do terče zaryl elektrický proud z hada a had zmizel z Kosukeho pravé ruky. (Raiton: Hebi Ikazuchi) Poté Kosuke vyskládal další pečetě a jeho pravá pěst se nabila elektrickým proudem, (Raiton: Hiraishin) Kosuke se rozeběhl proti terči, rozpřáhl se a praštil do terče. Poté odskočil od terče a zrušil své Raiton: Hiraishin. Poté se usmál, zrušil své Raiton: Kaminari Shibari a doběhl si pro své kovové tyče, které si uklidil zpět do svého pouzdra na zádech, poté se otočil zpět k terčům a rozeběhl se proti nim. Když byl cca dva metry od terčů, tak poslal chakru do nohou a vyskočil, díky chakře obsažené v nohách vyskočil do výšky průměrného stromu. (Chakura Shotto) Ve vzduchu poskládal ruční pečetě a vytvořil na své pravé ruce výboj žluté elektřiny který vypadal jako had. (Raiton: Hebi Ikazuchi) Poté tohoto hada za pomoci svých myšlenek nechal kousnout do terče. Poté dopadl nazem a rozeběhl se znovu k terči. Poskládal několik ručních pečetí a vytvořil tři klony. (Bunshin no Jutsu) Poté oběhl terč, složil pečeť tygra a pomocí Henge no Jutsu se proměnil do veverky. V tu chvíli kloni zmizeli. V podobě veverky běžel k dalšímu terči, vyskočil do vzduchu, zrušil své Henge no Jutsu a uskočil od terče. Poté se zastavil, klekl si, vytáhnul si svou levou rukou svitek, který rozložil na zem, přičemž pravou rukou sáhl do pouzdra a vytáhl svůj štětec namočený do inkoustu, rychle namaloval dva hady, složil jednoruční pečeť a pomocí Choujuu Giga:​ Sukoshi Kōgeki nechal hady vylezt ze svitku. Poté trénoval tuto svou klanovou techniku a snažil se oživit své malby v co nejkratší době od nakreslení. Poté se celý týden věnoval tomuto tréninku.*

--konec rpg--
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Kamiko Yuki

Mon Jan 01, 2024 5:23 pm
*Už je to pár dnů, co se Kamiko vrátila do Kumo z její poslední mise, která nedopadla moc dobře. Potkala tam Kosukeho a měla dost myšlenek, které se jí od to doby honily hlavou. Posledních pár dnů byla doma a přemýšlela, co by měla změnit, jenže tak nějak nemohla na nic přijít. Akorát sedí ve svém pokoji a čte si ve svitku, ale už jí to celkem nebavilo, protože to dělala posledních pár dnů a hledala techniky, které by se mohla naučit na další hodnosti a už jich měla celkem dost. Rozhodla se, že by se mohla vydat do tréninkové oblasti a procvičit si techniky, které už uměla, aby se trochu zdokonalila v technikách, které už umí. Když viděla, že život mimo vesnici Kosukemu pomohl zesílit, tak jí přišlo, že ona za domu, co je ve vesnici nedělala vůbec nic. Obleče si černé triko a černé kraťasy, následně si vezme pouzdra se zbraněmi a čelenku Kumo, kterou si dá kolem krku. Pouzdra s jílem nebrala, protože nechtěla trénovat Bakuton ve vesnici, protože by taky mohla srovnat velkou část vesnice se zemí. Následně dojde do předsíně, kde se obuje a pak už se vydá do ulic Kumo a míří rovnou do tréninkové oblasti. Cesta tam jí nějakou chvíli trvá a Kamiko přemýšlí, co by dneska mohla trénovat, no rozhodla se, že si potrénuje klanové techniky a elementy, protože nic moc dalšího trénovat nemohla. Když se po nějaké chvíli dostane do tréninkové oblasti, tak se první trochu proběhne a udělá si nějaké dřepy a kliky, aby se rozcvičila. Když má hotovo, tak se začne soustředit na svou chakru a složí několik pečetí. Následně s úst vyplivne několik zlatých kunaů, které letí rychlostí 14 bodů (​Gōrudokunai). Kunaie se zabodají po okolí. Následně složí několik dalších pečetí a z úst vyplivne pavučinu, která se přilepí na skálu, která je kousek od ní (​Nettowāku no Keimusho). Poté se Kamiko rozejde k té skále, ke které poslala svou pavučinu a když k ní dojde, tak začne svou chakru shromažďovat v chodidlech a pak se po té skále rozejde nahoru (Kinobori no Waza). Když je až nahoře, tak se rozhlédne okolo. Kousek od ní je menší skalní převis. Složí několik pečetí a poté tím směrem vystřelí ​závěsné vlákno, jakmile si je jistá, že dost drží, tak se na něm zhoupne dolů. Následně doskočí na zem a vlákno přeruší. Poté se znovu začne soustředit na svou chakru a složí několik pečetí a pod nohama se jí začne zvedat zemina (Doton: Doryuuha). Následně složí několik dalších pečetí a seskočí z hlíny, na které stála a ta se zformuje do tvaru kopí, které následně vyrazí dopředu (Doton: Retsudo Tenshin). Kamiko se trochu protáhne a následně složí několik dalších pečetí a ze země vyletí kamenné kopí, které je celkem dost pevné (Doton: Gansetsukon). Následně Kamiko složí několik dalších pečetí a ze země vyletí několik kamenných bodců, které všechny míří do jednoho místa pár metrů před Kamiko (Doton: Doryuusou). Následně se Kamiko začne soustředit na svou chakru a složí pečeť a poté se přesune o několik metrů dále (Shunshin no Jutsu). Následně se otočí a složí několik dalších pečetí a z úst jí vyletí několik zlatých kunaiů, které se zabodají do techniky, kterou vytvořila předtím a částečně jí zničí (​Gōrudokunai). Poté Kamiko složí několik dalších pečetí a z ruky jí vyletí bleskový had (Raiton: Hebi Ikazuchi). Následně se celkem naštve a namíří ho na kámen, který je nedaleko. Následně si jen v duchu povzdechne a přemýšlí, co by mohla trénovat ještě dále, přece jen to není moc technik, které umí a Bakuton tady trénovat nechce. Pak složí několik dalších pečetí a udeří pravou rukou do země a ta se následně zvlní (Doton: Tsuchi Nami no Jutsu). Kamiko se narozená a rozejde se trochu dále. Následně vytáhne několik kunaiů a vyskočí do vzduchu a kunaie hodí do různých směrů kolem sebe. Následně vytáhne ještě pár dalších a těmi upraví trajektorii těch, které už letěly následně se všechny kunaie zabodají někde po okolí (Seikakuna Shōjun). Otočí se směrem na skálu a složí několik pečetí a vyplivne pavučinu, která se přiletí na jeden větší kámen, který je pár metrů od ní (​Nettowāku no Keimusho).* ‘Tss, vidím, že příště se budu muset vydat někde mimo vesnici, protože tady se nedá pořádně trénovat,‘ *pomyslí si v duchu Kamiko. Následně složí několik dalších pečetí a z úst jí vyletí asi dvacet zlatých kunaiů, které se zabodají několik metrů od ní (​Gōrudokunai). Následně se jde Kamiko podívat, jak se jí povedlo soustředit útok do jednoho místa. Když dojde na místo, tak se jen pousměje. Následně se znovu začne soustředit na svou chakru, ale místo toho skončí na zemi, protože už je celkem unavená na to, aby mohla pokračovat v tréninku, tak si posbírá všechny své věci a pak se rozejde zpět do ulic Kumogakure a vydá se domů. Cesta domů je trvá déle, protože jde pomaleji. Když se dostane domů, tak si dá sprchu a pak si jde dát něco k jídlu a pak si jde něco říct, aby si změnila myšlenky z toho co se stalo za posledních několik dní.*

-Konec RPG-
Sponsored content

Tréninková oblast Sandā - Stránka 11 Empty Re: Tréninková oblast Sandā

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru