Aréna

+14
Arisu Sasaki
Rias Gremory
Shimiru / Azazel
Shinzaburo Genichiro
Naomi Noriaki
Kai Yoshimitsu
Katsu
Noctis Clive
Tsuki Yagami
Batsu
Shigeki Fushi
Temari Hayo
Izumi
Admin
18 posters
Goto down
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Mon Nov 29, 2021 8:12 pm
*Shimiru se jen podíval na Shina * Ne ! Chci, aby jsi použil i taijutsu. *Řekl klidně a podíval se na Shina.* Řekl jsem, že pokračujeme ! *Shimiru to bral možná až moc vážně, i když je pravda, že chytrý byl tak, ale byl skutečně slabý na fyzičku. Když ovšem Shin řekl, že by se měli šetřit na to co nás čeká ve druhé části, Shimiru se pouze podíval na zem.* Ještě nás čeká jedna zkouška ! *Zakřičel a oči mu doslova zrduli (Aktivace Chimanaka) poté pod sebe hodil kouřovou bombu a on odskočil dál, bohužel to na Shimira bylo až příliš hloupé. Když doskočil nohy se mu opět podlomili a on spadl tvrdě na zem.* Je to...přátelský....souboj. *Řekl a opět se začal velice těžce zvedat. Meče, který mě v ruce spíše už táhl po zemi nemohl je ani už zvednout.* Slíbil jsem.....Temari....že....to nevzdám ! *Zakřičel spíš sám na sebe než na Shina.* Pokud se potkáme ve třetí části ! Chci...aby si šel opět napln..... *Shimiru chtěl doříct, aby do toho Shin šel naplno, ale to už začal padat k zemi, bylo toho na něj až příliš. Sice nebyl v bezvědomí, ale jeho tělo se začalo vypínat.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Shinzaburo Genichiro

Mon Nov 29, 2021 8:30 pm
*když Shimiru prohlásil, že chce, aby Shin použil i taijutsu, tak jen nepatrně zavrtěl hlavou. Jistě, pokud ho nepoužije, neukáže své přednosti, tak bylo možné, že nebude prohlášen za chuunina a bude muset chuuninskou zkoušku opakovat, protože se prostě tak nepředvede. Ale copak mohl jít naplno proti Shimirovi, když věděl, že je o dost fyzicky slabší? Přemýšlel nad tím ale jen chvíli, než si všiml, jak Shimirovi zrudly oči. Překvapeně si to prohlédl, teda minimálně jen tu chvílku, než pod sebe hodil kouřovou bombu a odskočil. No, Shin bombu dostal naplno a byl jen rád, že to nebyla chilli bomba, ale jen obyčejná kouřová. Neviděl nic, ale Shimiru slyšel, tak se rozeběhl k němu po hlase. Doběhl k němu naštěstí ve chvíli, kdy začal odpadávat. Nenapadlo ho nic jiného, než Shimira podržet tak, aby sebou zase nepraštil a opatrně ho položil na zem. Nehodlal ho prostě nějak držet v náručí nebo tak, na to fakt nebyl. Minimálně teď. Ale nechtěl, aby se zranil ještě víc, než by bylo nutné* Dobře, půjdu do toho souboje naplno, i když bychom byli proti sobě *slíbil mu a doufal, že ho aspoň trochu vnímá. Trochu si vyčítal, že ho donutil dojít až na samou hranici únosnosti*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Mon Nov 29, 2021 8:38 pm
*Jestli....do toho nepůjdeš naplno.... a neukážeš otci jak se mýlil...* *Shimiru se podíval přímo do očí Shinovi jako tehdy co se potkali. Chladně.* Zabiju tě. To ti ... přísahám *Řekl a bylo vidět, že to myslí vážně, že nežertuje co si budeme to ani Shimiru neuměl. Poté se naposledy těžce zvedne a meče vrátí zpět na záda, i když velice těžce.* V taijutsu....jsi vynikající. Aspoň...se budu muset přizpůsobit. * Dodal. * Slib...mi ještě jedno. Pokud se...utkáme. Neskončíš se soubojem....dokud to nezastaví někdo jiný....i kdyby mě to mělo stát vše ! * Bylo opět vidět, že to Shimiru myslí smrtelně vážně. Shimiru totiž věděl, že proti Shinovi nemá šanci, ale chtěl z něj dostat to nejlepší. Přesně jak slíbil Temari, chce členům Kumogakure pomáhat, ne jim uškodit. Poté se znovu podíval na Shina a pousmál se* Až uvidíš....ty dva meče znovu.....neútoč....prosím... *Tím Shimiru naznačil Shinovi, že nechce použít jeho techniky proti němu. *
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Shinzaburo Genichiro

Mon Nov 29, 2021 9:40 pm
*měl svým způsobem o Shimira strach, ale byl případně připravený ho odnést na ubytovnu, kde bydleli všichni geninové, kteří nebyli místní. Přeci jen kvůli němu a jejich souboji byl na tom Shimiru teď, jak byl. Ale bylo evidentní, že se ještě Shimiru vzchopil. Shin jen doufal, že nehodlá pokračovat v souboji. Naštěstí začal mluvit a nevypadalo to, že by chtěl dál bojovat* Občas by měli být přednější přátelé než ukázka toho, co člověk dokáže *namítl a navázal na rozhovor, který vedli doma u Svatyně* Ale slibuju ti, že do toho souboje půjdu naplno, i kdyby proti mě stát kdokoli *dodal, když viděl ten jeho smrtelně vážný pohled. Když zmínil další slib, tak Shin jen nasucho polkl. Doufal, že to na třetí části nenechá nikdo zajít tak daleko. Už takhle zašli evidentně za hranici, za kterou neměli. Aspoň z pohledu Shina* Doufám aspoň, že mě nenechají tě zabít *pronesl s trochou nadsázky, nedokázal si představit, že by to udělal. Ale pokud nemá skončit, dokud ho nikdo nezastaví... Co všechno se mezitím může stát? Ano, ta věta zněla dost namyšleně a sebevědomě, tím si byl vědom. Když zmínil ty meče tak jen zavrtěl hlavou* Pokud já mám jít do našeho potenciálního souboje naplno, tak i ty, Shimiru-kun. Máš silnou zbraň a byla by škoda ji nepoužít. Když budu mít štěstí jako před chvílí, tak se vyhnu *pousmál se na něj* Ať se oba staneme chuuniny a můžeme spolu chodit na mise *dodal vážně*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Mon Nov 29, 2021 10:02 pm
*Shimiru nadále sledoval Shina když řekl, že ho nenechají zabít tak jen zvážněl a podíval se mu opět do očí.* I kdyby...tě...neměl kdo zastavit..uděláš to ! *Řekl vážně a chladně. Shimiru byl odhodlaný mu pomoct i v chuninských zkouškách a to i kdyby se mu mělo stát něco opravdu špatného. Celou dobu sledoval Shina a nespouštěl z něj oči, když řekl, že se vyhne tak se Shimiru podíval na zem.* Nevyhneš.... *Řekl smutně, ale zároveň opravdu vážně.* Shinzaburo. *Dal mu ruku na rameno* Jednou...z tebe... bude skvělý...Shinobi, pokud....spolu budeme....bojovat ber...mě jako opravdového nepřítele. * Dodal a v tu chvíli se mu díval do očí. Poté, ale řkel, že se oba stanou chunniny a v tu chvíli ho Shimiru doslova probodl pohledem.* Ne....nemůžu se stát chuninem když jsem takhle slabý.....proto chci od tebe jednu poslední věc. Z té arény nechci odejít radši tam zůstanu než, abych zklamal. Nemůžu zklamat Temari-sama a ostatní. *Řekne čímž naznačil, že by radši v aréně zemřel, než někoho připravil o to stát se chuninem a hned jak to dořekne tak spadne na zem, kdy jeho tělo doslova vyplo. Nebyl v bezvědomí spíš to vypadalo jako by nakonec usl vyčerpáním.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Shinzaburo Genichiro

Tue Nov 30, 2021 12:06 am
*sice to s tím zabitím řekl s nadsázkou, ale jeho oči zůstávaly vážné. A zvážněl ještě víc, když viděl výraz Shimira a slyšel jeho slova* Neudělám to! Nezabiju svého kamaráda! *bránil se a poprvé vlastně pronesl, že Shimiru je jeho kamarád. A myslel to vážně. Byl jeho kamarádem už jen tím, že spolu teď bojovali. Už jen tím, že si měli co říct. A proto mu přišlo nemyslitelné, aby se dostal do situace, kdy by musel Shimiru zabít. Tohle nebyla otázka nukeninství, ale souboje na chuuninských zkouškách* I kdybych se nevyhnul, tak to nevadí. Opovaž se ty meče nepoužít! *jeho hlas byl naléhavý, přece nemohl dovolit Shimirovi, aby bojoval jen napůl, jen proto, aby se Shin mohl předvést. Rozhodl se, že udělá cokoli, aby se mohl předvést i Shimiru. A Shin věděl, že má čím. Není sice tak rychlý jako Shin, ale má zatraceně bystrý mozek. Jen mu musí dát možnost ho použít. Aby to byl rovnocenný souboj.* Možná jsi slabý fyzicky, ale zatraceně ti to myslí! Tak využij ten svůj bystrej mozek, který jsem ze začátku fakt neměl rád a bojuj naplno tím, co máš! *skočil mu do řeči a jeho hlas zněl naléhavě až trochu zoufale. Přeci ho nemohl nechat tady v Iwě. Když Shimiru teda nadobro odpadne, tak Shinovi nezbývá nic jiného, než ho vzít tak, aby ho dostal co nejšetrnějším způsobem do ubytovny, kde by ho uložil do postele v jeho pokoji*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Tue Nov 30, 2021 12:09 am
------------------- konec RPG -------------------
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Tue Nov 30, 2021 7:51 pm
Rias Gremory: *Poslední dobou se celkem nudí a dostala ten skvělý nápad že by se mohla přijít podívat na letošní Chuuninské Zkoušky, tudíž se aktuálně nachází v Iwagakure. Samozřejmě se zde nepromenáduje ve své přirozené podobě Rias Gremory ale ve své identitě Akane, která pochází z Yugakure a kde vychovává dceru Kaori a žije se synem vůdce klanu, který je současně otcem Kaori. Není to obyčejné Henge ale jde o dokonalou transformaci, takže kdyby nyní zemřela tak jí tato podobě zůstane (vzhled formy Akane: Odkaz). Na sobě má šaty laděné do černé a bílé (odkaz) a aktuálně má zamířeno do zdejší tréninkové oblasti, kde by se ráda podívala na trénující adepty na Chuuniny z různých vesnic.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Tue Nov 30, 2021 7:56 pm
*Shimiru, který se dnes už cítil lépe, hlavně díky Shinovi, který ho dovedl domů. Dnes ovšem Shimiru zavítal na cvičiště, kde se jen porozhlédl, ale bohužel tu nikdo nebyl, což bylo skoro až zvláštní. Shimiru na sobě samozřejmě měl jako vždy bílou mikinu s kapucí, která mu zakrývala tvář, na pravém rameni měl čelenku, dále dlouhé kalhoty a klasické vyšší boty. Shimiru si všiml jednoho panáka a jelikož už brzy měla začít další zkouška rozhodl se trochu potrénovat. Začal tedy házet Kunaie proti panákovi, a poté je vždy sesbíral a házel znovu, přitom ovšem přemýšlel nad tím soubojem co se udál se Shinem.* "Použit meče na to, aby jsem ho porazil ? Ne...slíbil jsem mu, že je tam nepoužiju ! " *Pomyslel si a poté hudil kunai tak prudce, že se zasekl přímo v hlavě toho panáka a špička kunaie byla vidět až na druhé straně.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 12:58 am
Rias Gremory: *Naneštěstí zde není koho sledovat, ukáže se tam jeden Ninja, který bude nejspíš adeptem na Chuunina, což Rias usoudí podle jeho Ninja čelenky a tak i když jde o pouhou Kumogakure, dá tomu šanci a jen ho tiše sleduje. Kumogakure jako taková své kvality nemá ale má potenciál Rias nabídnout to po čem touží... informace. Rias sice zdá kompletní informace o klanech Doku a Kazeshi (základní popis + veškerá Jutsu) ale Kumogakure má ještě další klany k jejichž informacím by se ráda dostala ale proto tu dnes není. Když Shimiru hodí poslední kunai, který hodí tak silně že kousek špičky toho kunaie vykukuje z druhé strany dřevěného panáka tak se tam najednou objeví Rias.. přímo u toho panáka kde uchopí rukojeť kunaie a vyrve ho z panáka a položí si kunai bokem na druhou dlaň aby se neřízla a prohlíží si ho.* Dal jsi do toho zbytečně moc síly, takto se akorát připravuješ o energii a vystavuješ se riziku že si zničíš kunai. *Spustí zničehonic bez varování, zatímco si prohlíží ten kunai a zkoumá jeho stav.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 8:19 am
*Když se tam objevila ta žena Shimiru to trochu zaskočilo, přeci jen když se díval kolem sebe tak tam nikdo nebyl. I když on moc své okolí nevnímal jelikož stále přemýšlel nad tím co mu Shin řekl a byl z toho trochu rozpolcený. Poté když ta žena vytáhla ten kunai a řekla mu to co řekla se jen na ní podíva.* Je to jen kunai, chtěl jsem jen upustit trochu páry, *Odpoví ji. Shimiru si ji začal prohlížet, ale jen chvilku než pomalu, ale jistě došel k té ženě.*  Jste další kdo mi jde říct jak my z Kumogakure nestojíme za nic nebo mi ten kunai vrátíte? *Zeptal se, stále byl dost naštvaný z toho zápasu se Shinem, proto byl agresivnější než normálně, což se i odráželo v jeho očích, které nebudili strach, ale i když se snažil být Shimiru v klidu, tak oči říkali přesný opak.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 12:38 pm
Rias Gremory: Sice máš možná pravdu že jde jen o obyčejný kunai a nic jiného. *Pak jen sleduje Shimirua a poslechne si i to o urážení Kumogakure, které Rias v plánu nemá.* O Kumogakure si myslím své a moc bys z toho neměl ale sem tam se tam najde nějaká hvězda, někdo nadaný. Stále na tom jste ale lépe než většina malých Ninja vesnic. *Rias si stojí za tím že občas se v Kumogakure najde někdo nadaný, například takový 1. Raikage, který ji dobře slouží a je za něj ráda.* To jsi tak nervózní ze své zkoušky že máš potřebu upustit páru chlapče? *Zeptá se zatímco mu podává jeho kunai.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 12:49 pm
*Shimiru pouze poslouchal tu ženu a převzal si svůj kunai.* Nervozní? Ne, vím co mě čeká ať to dopadne všeljak. *Poté Kunai uloží a ruce dá do kapes mikiny.* Podle toho co vím tak zřejmě budu nejslabší co se týče fyzické stránky a k tomu jsem udělal velkou hloupost. Nechal jsem si k sobě připustit člověka, což ovládá moje emoce a tudíž nemůžu být plně soustředěný. *Dodá a poté se mírně usměje a prohlédne si tu ženu kdy ji začal jako vždy analyzovat, snažil se o ní zjistit co nejvíce už jen od pohledu, když svou analýzu dokončil tak se pouze podíval přímo na ní.* Asi bych se měl představit. Jmenuji se Shimiru Ryogui z klanu Taigājointo, a vy jste ? *Zeptal se ženy.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 6:16 pm
Rias Gremory: Emoce vždycky jsou a vždycky budou, jako každý člověk je mít budeš a připouštět si k sobě lidi není problém, jediné co tak se těmi emocemi nesmíš nechat ovlivnit nebo je naopak využít a proměnit je v motivaci. *Rias si Shimura prohlédne jako on ji a jediné co ji tak zaujme jsou jeho červené oči, které svým vzhledem nejsou tak běžné.. sama nemá moc co říkat, taktéž má nezvyklou barvu očí (odkaz) ale jen jeho oči ji určitě neprozradí že tento mladík je vlastníkem Doujutsu o čemž Rias nemá ani tušení.* Těší mě, já Akane a pocházím z Yugakure no Sato. Máš na svou zkoušku nějaký plán? Pokud ti postrádá síla tak to můžeš vykompenzovat i jinak, nějakou svou vlastní předností.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 6:27 pm
*Shimiru se nadále dívá, na tu ženu.* Problém je, že jsem dvoum lidem dal slib. Jednomu, že chuninskou zkoušku zvládnu a druhému, že mu nechci ublíž, tedy pokud by jsme se na chuninských zkouškách utkali. *Řekl klidně.* Yugakure no sato ? Hm *Zeptal se spíš sám sebe.* Síla, rychlost to nikdy nebyla moje silná stránka. Už jako malý jsem měl problém. Tělo stále zesláblé, i když u nás v rodině všichni byli vynikající na taijutsu mě to nikdy nešlo, docela rychle se unavím. Za to jsem často hrál Shogi a četl hodně knih, takže někteří si myslí, že jsem chytřejší než ostatní což je blbost. Vše je jen o to jak moc se soustředíte. *Řekne klidně.* Takže spíš to kompenzuji tím, že se snažím vymyslet strategii jak nejlépe vyhrát, samozřejmě i s procentuální šancí, a to je něco, co hraje dost proti mě. *Dodal a dál si prohlížel tu ženu, najednou ho však zaujali její oči, které bedlivě sledoval.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 8:16 pm
Rias Gremory: Nemusíte to brát tak že mu přímo ublížíš, on chce vyhrát stejně jako ty.. myslím si že to poslední co si ten dotyčný přeje je to abys do toho nedal vše co je v tvých silách. *Když ji Shimiru poví že jeho tělo bylo vždy takové slabší tak se zamyslí nad tím zda to může mít něco společného s tím jaká je barva jeho očí, která je celkem nezvyklá. Nijak nekomentuje to že se jí pozorně dívá do očí, sama moc dobře ví že je má nezvyklé a někteří lidé je mají opravdu rádi, protože jsou opravdu hezké.* Mohla bych ti nabídnout že bych ti s tím problémem slabšího těla mohla pomoct, co ty na to? Třeba to nebude tak vážný problém na který bych se mohla podívat.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 8:29 pm
*Shimiru dál sleduje její oči a dívá se na ní. Jelikož ji neznal nevěděl proč tam je a proč s ním hovoří.* I kdybych do toho dal vše co je v mých silách, stejně není šance. Takhle mu mohu alespoň pomoci. *Poté si, ale mu dá nabídku, že by mu pomohla, což Shimira trochu znervozní a tím pádem kousek ustoupí.* Nabídnout pomoc ? Neznám vás, nevim jak a proč by jste mě mohla pomoci. *V tu chvíli mu lehce problikli oči, byl ve svém defenzivním postavení.* Jedině, že by jste něco za to na oplátku potřebovala. *Dodá klidně a stále je ve svém defenzivním postoji, Shimiru ovšem věděl, že by asi neměl šanci, ale chtěl vědět co ta žena chce.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 8:50 pm
Rias Gremory: Měl bys pomoct primárně sobě, ostatní to mohou poznat že mu spíš pomáháš a zkazíš to nejen sobě ale i jemu. *Na krátký okamžik si všimne jak se Shimiruovi rozzáří oči (aktivace Chimanaka) a má v tomto jasno, tohle je Doujutsu, které dost pravděpodobně může i za jeh fyzický stav.* „To Doujutsu pro něj není vhodné.“ *Proletí ji myslí a pak dostane nápad, co kdyby mu od něj pomohla a místo toho mu dala menší dárek s tím že ho bude moct i sledovat a otestovat si pár věcí, jako například to jaké omezení si ponese Ninja, pokud bude mít implantované Doujutsu o jednom oku.* Pouze jsem ti chtěla pomoct, nic jiného. *Poví a pak se k němu otočí zády s tím že jak je k němu zády tak poskládá ruční pečetě a ve své plné rychlosti (11) a když je dokončí na Shimirua začne padat velká únava a během několika vteřin by měl usnout (Nehan Shouja no Jutsu), přičemž síla Riasina Genjutsu je v hodnotě 20ti bodů a rank tohoto Genjutsu je A (Sanin).*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 8:55 pm
*Shimiru sleduje tu ženu a na chvíli přemýšlí o tom co řekla.* Vždyť mu tím chci jen pomoct. A důležitější jsou vždy ostatní, ti jsou na prvním místě. Osobní ambice jsou až na druhém *Řekl klidně. Když se ovšem otočí zády k němu, tak se Shimiru vrátí do klasického postoje.* "Co je to za ženu? A jak mi chce pomoct....nechápu to. Chce mi snad ukázat nějaké techniky ? Nebo snad něco z taijutsu? Heh to by taky teda vypadalo já a učite se taijutsu" *Pomyslí si v hlavě a stále tu ženu sleduje, poté se, ale začne cítit opravdu unaveně.* Co to..má..b. *Ani to nedořekl a spadl na zem, kdy doslova usl.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 9:44 pm
Rias Gremory: *Když Shimiru usne, tak k němu Rias přistoupí a zvedne ho ze země a vezme ho do náruče a začne s ním kráčet pryč, přičemž cestou ji zastaví jeden Ninja Iwagakure (policista), kterého zajímá co se s ním stalo.* Chudáček to jen trochu přehnal s tréninkem, má se účastnit 3. části zkoušek ale takt ose zřídil tak ho jdu odnést na hotel aby si odpočinul. *Policista na to souhlasně přikývne a nechá Rias odejít, která zamíří do hotelového komplexu kde ho položí a sama pak začne čerpat vesmírnou chakru Jigenu a jakmile načerpá 100% vezme sebou Shimirua do své dimenze (Mirāsaizu). Je to taková její planeta, učiněný ráj, přičemž celá planeta je tvořená spíš takovým hustým porostem (takový les/džungle). Shimirua tam uvede do takzvané stáze a dimenzi opět opustí, vrátí se do Iwagakure a pak si vytvoří průchod v prostor a přesune se asi 6 kilometrů jižně od Iwagakure (Supēsugēto) a pak udeří dlaněmi o sebe a vyvolá před sebou rakev ze které vystoupí její Edo Tensei Kami Kamai (profil). Rias ji vysvětlí co po ní bude potřebovat a pak se vrátí společně s Kami do své dimenze Supēsugēto, kde ihned vytvoří pouhým lusknutím prstů operační sál (prostě se tam vytvoří budova s jednou místností a tou je ten operační sál). Tam Rias odpečetí ze svého pečetícího svitku (Kuchiyose Tobidougu) a z toho odpečetí nějaké potřebné vybavení mezi které patří láhev se speciálním roztokem ve kterém si vesele plave oko Sharinganu (3 Tomoe).* (Rias): Ty víš co máš dělat a já jdu zatím splašit druhé oko. *Rias se pak odebere do normálního světa, kde se pak vydá s využitím Supēsugēto do Země Bažin, předtím se ale promění do své původní podoby Rias Gremory, jako známá Nukeninka bude v tomto Nukeninském městě lehčí se pohybovat a na tamějším černém trhu s otroky si vyhlédne jednoho chlapce ve věku Shimirua a koupí si ho, pak ho odvede mimo město a opět se vrátí do své dimenze. Kami ta mezitím začala s operací, nejdřív vše řádně dezinfikovala a pak si na konečku ukazováčku pravé ruky vytvoří velice tenký skalpel druhou rukou rozevře levé oko Shimirua a to tak moc že se i trochu vykoulí z oka a tím skalpelem velice přesnými řezy obřeže po stranách jeho oko aby jej pak mohla opatrně vybrat s oka a tím skalpelem oddělí oko od všech nervových zakončení. Sice mu trochu podráždila a lehce poranila vnitřek samotného očního důlku ale to nevadí. Stejný proces zopakuje i s druhým okem a Shimiru tam tak zůstane bez očí a jeho oči s Chimanakem, které se po vyjmutí aktivují do své aktivní formě nechá plavat v nádobě s tím roztokem s okem Sharinganu. Než začne s prací aby mu vložila oko Sharinganu tak pečlivě vnitřek jeho očních důlků zbaví trocha té krve, pak vezme (opatrně) oko Sharinganu (3 Tomoe) a vloží jej do jeho očního důlku (levý) a zatímco jej ve správné poloze drží levou rukou na kterých již samozřejmě nemá aktivní chakrový skalpel tak k tomu oku přiloží druhou rukou a aktivuje Shousen no Jutsu a začne s léčením a tímto se nejdřív jeho oko spojí se všemi nervy a poté se spojí i s okem a svaly po stranách napevno, taktéž se vyléčí veškerá zranění a podráždění očního důlku, která mu způsobila. Rias byla pryč sice jen chvilku (ze svého pohledu) ale v této dimenzi plyne čas 10x rychleji takže i kdyby byla Rias pryč, pouhých 5 minut tak Kami by měla 50 minut času a tak když je Rias zpět, operace Kami je téměř hotová, zbývá už jen získat normální oko a proto ten otrok. Rias ho po příchodu uvede do stavu stáze a Kami mu vyjme jedno oko a Rias ho pak zabije a nechá ho tam někde ležet, Kami pak stejně jako se Sharinganem implantuje Shimiruovi obyčejné oko toho chlapce do pravého důlku (barvu si pak vyber). Když je operace dokončená tak Rias vezme Kami a mrtvého otroka do normálního světa, zjeví se kus od Sora-Ku, což je to Nukeninské město kde chlapce koupila a nechá ho tam jen tak ležet, pak nechá Kami zmizet v rakvi a vrátí se pro Shimirua, kterého vezme ze své dimenze a přesune se společně s ním do normálního světa. Pak se s ním vydá do hotelu v Iwagakure no Sato.. předtím se ale ve své dimenzi opět proměnila do podoby Akane z Yugakure. Nyní jen čeká až se Shimiru probudí, nechá ho ležet v posteli svého hotelového pokoje a sama sedí kousek od něj v křeslu s nohou přehozenou přes druhou a jakmile vyprchá veškerá její vesmírná chakra zruší Genjutsu a Shimiru se začne probouzet ale dost pravděpodobně bude dost v šoku z několika faktorů. První z nich je že Sharinganem uvidí každý jednotlivý pohyb o 1. vteřinu dřív než se vůbec stane, taktéž kolem lidí uvidí chakru jako auru (teď nevím zda to umělo Chimanako) ale taktéž dokáže vidět velice ostře a přesně když se dobře zaměří, ze začátku bude na obě oči ale nejspíš vidět trochu rozmazaně a budou ho štípat a pálit. To nejdůležitější je ale to že už nebude trpět na snižování fyzických atributů.* Jak se cítíš? *Ještě k té dimenzi Rias bych rád dodal že oči Shimirua si opět zapečetila a než začala s operací nahlédla mu do vzpomínek aby si z nich vytáhla informace o tom jeho stavu a našla tam i to že je vlastníkem Doujutsu a došla k teorii že kvůli tomu byl tak oslaben a tak provedla tu výměnu (i když ji provedla Kami).*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 9:53 pm
*Shimiru o zákroku vůbec nevěděl, nevěděl co se dělo byl celou dobu v takovém limbu, když se ovšem probudil, ihned jakoby vyletěl z ležící polohy do sedící a otevřel oči, přičemž vše bylo takové zvláštní, ale nevydrželo to dlouho protože oči musel ihned zavřit a přikrýt si je rukou. * Aarrrhhh *Zasyčel lehce Shimiru, jelikož oči ho dost páleli, především tedy levé oko.* Oči tedy mě stále zavřené a když promluvila ta žena docela se lekl a jen hlavu nasměroval tam, odkud hlas šel, i když oči měl stále zavřené.* Co se stalo? A kde to jsem? CO JSTE MI TO UDĚLALA?! *Zeptal se Shimiru, který byl trochu i v panice, přeci jen nic v tu chvíli neviděl a oči se bál otevřit.* "CO SE TO SAKRA DĚJE?! PROČ MĚ TAK PÁLÍ OČI?! A proč se cítím o tolik lépe?" *Pomyslel si Shimiru a stále měl nakloněnou hlavu odkud šel ten hlas, bylo vidět, že je Shimiru dost zmatený a vůbec nevěděl co se děje nebo co se stalo a to ho opravdu děsilo. Chytrý byl to ano, ale tohle ještě nezažil.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 10:11 pm
Rias Gremory: Nepanikař tu proboha. Jsme v Iwagakure.. tohle je můj hotelový pokoj. Jsem vědec a tak jsem si dovolila tě trochu prozkoumat a zjistila že za vše můžou tvé oči. Tak jsem ti je sebrala dala ti nové.. ty tvé oči nebyly pro tebe a tak jsem ti dala jedno normální oko jako má každý jiný běžný člověk a to druhé je Doujutsu zvané Sharingan, které je opravdu mocné. Myslím že tvoje šance na úspěšnou zkoušku ve 3. kole jsem výrazně zvýšila. *Nemá důvod mu lhát, však neudělala ani nic špatného.. sice to bylo trochu drzé ale Rias takto jednala vždycky a i když se mu to nemusí líbit tak dřív či později uzná že je jen dobře co udělala.* Klidně se na mě zlob ale bylo to pro tvé dobro, dala jsem ti opravdu velkou sílu a odstranila tvůj fyzický handicap.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 10:18 pm
*Když ta žena opět promluvila, Shimiru sebou jen lehce cukl.* Můžou za to mé oči? Jak by mohli za vše moct moje oči?! *Zeptal se stále s panikou v hlase. Když poté, ale zmínila to slovo Sharingan, tak se Shimiru okamžitě zasekl a na sucho polkl.* Jak můžou oči mít něco společného s fyzickým handicapem. * Poté otevřel jedno své oko a to konkrétně pravé, kterým sice tu ženu viděl, ale prozatím jen rozmazaně což mu způsobilo opět lehčí paniku. Poté ovšem otevřel i druhé, kdy viděl kolem té ženy čakru, okamžitě se podíval i na své ruce a viděl ji i na sobě. Poté, ale si hned levé opět přikryl rukou.* Jak mi tohle může pomoci? Když ho otevřu, pálí to ! *Řekne opět Shimiru a pokouší se vstát. Nikdy v životě v jeho hlase nebylo slyšet tolik strachu co teď.* Proč jste to skutečně udělala? *Zeptal se ji a stále se pokoušel vstát s jedním okem otevřeným, se kterým stále viděl rozmazaně.* "Do háje nic nevidím...a ještě to k tomu pálí jako čert ! " *Pomyslí si.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 10:27 pm
Rias Gremory: Může za to chakra.. tvé oči jsou napojené na chakrovou soustavu, která je těsně propletená s tvým tělem a tvé staré oči, které jsou unikátní jako ten Sharingan způsobovali jakýsi blok tvých fyzických limitů. *Pak mlčí aby měl čas zpracovat nové informace.* To oko, které máš má několik dobrých vlastností.. první je že dokáže prolomit Genjutsu, další je že s ním odkážeš vytvářet mocná Genjutsu, také dokážeš kopírovat většinu technik, které tím okem uvidíš a po jednom zhlédnutí si je přivlastnit a to včetně Taijutsu či Kenjutsu.. navíc s tím okem dokážeš vidět pohyby soupeře o 1. vteřinu dříve než je vůbec provede ale poradím ti že pokud to oko budeš používat tak to normální oko měj zavřené, protože kdybys jedním okem viděl takto napřed a tím druhým ne tak by ti v mozku udělalo bordel a nemusel by zvládat zpracovat informace… ovšem používej to oko jen pokud je to nutné, žere to chakru a taktéž tě to vyčerpá a toho pálení si nevšímej.. dej tomu 24 hodin a zmizí to úplně.. během té doby se to bude postupně zlepšovat. *Vysvětlila mu to vše tak aby to pochopil ale taktéž to řádně rozvedla aby mu nedala jen poloviční informace.* Snaž se to oko ale tajit dokud je to možné, někdo by mohl chtít jeho moc a sebrat ti ho.. sice jsem jediná kdo ví jak na to a ráda bych abys nikomu neříkal že jsem ti dala nové oči.. jsem na to.. háklivá. Kdyby se někdo ptal, tak jsem ti řekla že jsem ti do očí zavedla skrze injekční stříkačku roztok, který jsem sama vyvinula a v jednom oku se u tebe rozvinul právě ten Sharingan, zatímco u druhého to nevyšlo a tam jsi získal jen běžné oko.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 10:35 pm
*Shimiru jen poslouchá co říká, a jen pokyvuje, poté se, ale zadívá na svou čelenku na pravém rameni, kterou si sundá a dá si ji tak, aby mu zakrývala jeho levé oko.* "Kopírování technik? Vidět pohyb o vteřinu dříve? Co je to za oči?! " *Pomyslel si Shimiru * Zapomněl jsem vaše jméno vy jste? *Zeptal se tentokrát klidněji a díval se na ní svým pravým okem, kdy bylo vidět, že se snaží zaostřit, ale nešlo mu to. Z té paniky také zapomněl jak vlastně vypadá proto se snažil zaostřit, ale opět vůbec mu to nešlo, takže jediné co si zatím snažil zapatovat je hlas. Když se konečně zvedl z postele tak jen popošel pár kroků* "Cítím se tak lehčí? Pružnější? Dokonce i silnější? Měla snad pravdu? Opravdu mi to oči blokovali?" *Pomyslí si v hlavě a pomalu, ale jistě jde k té ženě, na kterou se stále snaží zaostřit.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 11:07 pm
Rias Gremory: *Jen se tiše usměje, poté se zvedne a otočí se k Shimiruovi zády a vydá se ke dveřím ze kterých vyjde a opustí hotel. To že Shimiru nezná její jméno se ji jen hodí, pokud zná její tvář tak to nevadí, hledat někoho určitého jen podle hrubého popisu není jednoduché a kdo ví kolik si toho Shimiru zapamatoval, tak jako tak ho v tom pokoji nechala a beze slova odešla pryč.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Wed Dec 01, 2021 11:09 pm
*Shimiru viděl jen obrys odcházet, když se pokusil na ní ještě promluvit tak už byla pryč. Došel tedy zpět ještě do postele, a jelikož z toho byl vcelku dost utahaný tak jen lehl a usl. Oči si stále museli zvyknout a on také. Cítil se však jinak než předtím. Měl více energie, a třeba mu ta žena skutečně chtěla jen pomoct kdo ví.*






-------------------------------------------Konec RPG---------------------------
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Shinzaburo Genichiro

Thu Dec 02, 2021 10:26 am
Trénink taijutsu


*Shin místo toho, aby si po druhé části odpočinul, tak se vydal hned den na to trénovat. Potřeboval se hýbat a dostat ze sebe všechny ty pocity, které v sobě držel. Děsil se nové verze sebe, který dokázal zabít dívku během druhé části, děsil se toho, jak agresivně zatočil s tou skupinkou geninů z Iwy. Druhá část chuuninských zkoušek z něj udělala někoho, koho vůbec nepoznával. Většinou jednal s rozmyslem a nenechal se ovládat vztekem. Otec mu vždycky vštěpoval, že při boji se musí vyhnout vzteku a agresi. Nesmí si připustit tyhle emoce, které tak zkreslují úsudek a mohly by do dostat do hodně nebezpečné situace, ze které by nebylo úniku. Snažil se tím řídit, ale zjistil, že ne vždycky se mu to zrovna vedlo. Po několika desítkách minut se dostal do tréninkové oblasti kousek za vesnicí a narazil na podobné cvičné panáky, které měli doma. Rozhodně byli úplně prachobyčejní, ne ti vylepšení jako u jejich domu a v jejich klanové čtvrti. Dobře pro Shina, který prostě potřeboval vypnout a jak se říká upustit páru. Nejdřív se zcela bez nějakého přemýšlení protáhl. Sice v něm kypěla frustrace a všechny ty negativní emoce, ale věděl, že musel být připravený na cokoli. Nesměl se blbostí zranit, protože ho čekala ještě poslední část chuuninské zkoušky a tam musí předvést úplně všechno. Začal si panáka oťukávat a dávat mu různé a různě silné rány pěstí a kopy. Nepřemýšlel nad tím, jen se potřeboval odreagovat a nemyslet na to, co se stalo předcházející dny. No, bohužel mu nebyl dlouho klid dopřán, protože během několika málo minut uslyšel hlas* (Genin) Hej ty tam! *ten hlas poznával, byl to jeden z těch geninů z Iwy, no o to víc pocítil frustraci a touhu to všechno ze sebe dostat, když se na něj otočil. Neměl zrovna přátelský pohled a ani Shin se netvářil nějak dvakrát vlídně* (Shin) Co chceš? *zeptal se Shin a prokřupal si klouby na rukou, jako kdyby měl v plánu s ním začít bojovat. Jenže Shin hlavně chtěl, aby ho všichni nechali být.* (Genin) Cvičný souboj *odpověděl napřímo a chvilku se propalovali vzájemně pohledem* (Shin) Dobře *souhlasil Shin nakonec a sám se neudržel, aby se proti němu nerozeběhl. Nedržel se zpátky jako předtím se Shimiru, takže vyskočil do výšky a pokusil se z otočky zaútočit soupeři na hlavu (Konoha Senpu). Genin se ale vyhnul a ve chvíli, kdy Shin dopadl na zem, že mu pokusil podkopnout nohy, což tak nějak Shin čekal a odskočil do bezpečné vzdálenosti. Tohle byl panečku jiný souboj, kdy se nemusel držet zpátky. A kupodivu si uvědomoval, že přesně tohle potřeboval. Genin neváhal a Použil Nan Kaizou, aby dal Shinovi ránu do hrudníku. Shin trochu zavrávoral, ale aktivoval si klanové oči, než si posilnil klanovou technikou svou ruku a udělal pár kroků k geninovi, aby mu to mohl o něco více vrátit. V poslední chvilce si všiml, že jeho ruka nabrala podivný vzhled. Byla šedivá a narostla mu docela nebezpečně vypadající sekera. Naštěstí díky klanové technice byla jeho ruka rychlejší, takže ve chvíli, kdy mu dal tu ránu, tak ještě stihl uhnout rukou a odskočil pomocí Chakura Shotto. Začínalo jít do tuhého, když viděl, jak genin skládá pečeť. Shin předpokládal, že je to pečeť na Shuishin, tak použil znovu Chakura Shotto, aby se dostal ještě dál, ale ani tak to nestačilo, protože během mžiku byl genin u něj. A měl v plánu mu uříznout ruku. Díky tomu si vybral tu posilněnou Fuutonem, takže jeho snaha byla marná a Shin mezitím zvládl aktivovat další klanovou techniku, Kaze Suwaru. Jen na chvíli, než poskládal pečetě a vytvořil si dva klony, aby genina trochu zmátl. Potom s oběma klony odskočil do bezpečné vzdálenosti a zrušil tu obrannou klanovou techniku. Na sebe spotřeboval už slušně chakry, ale nebyl nějak unavený. Přeci jen chtěl ho znovu porazit, prostě ho nějakým způsobem ještě víc zostudit za to, že spoutali Toshiho. Shin už zase viděl rudě a tak neviděl, že genin začíná taky nad sebou ztrácet kontrolu. Jenže v jeho případě to bylo mnohem nebezpečnější jakžto u člena klanu Dengen O. Ale to Shin netušil. Rozeběhl se tedy znovu směrem na genina, který na nic nečekal a zaútočil taky. Byl připravený Shina zabít, bažil po jeho krvi a nic jiného v hlavě neměl. Shin to stále bral jako cvičný souboj. Bohužel. Když se po jeho hlavě ohnal tou svojí sekerou na ruce, Shin zpozorněl. Tohle nevypadalo dobře. Jasně, mohl se bránit tou klanovou technikou, ale jak dlouho. Nejlepší by bylo tenhle souboj nějak rychle ukončit. Snažil se svou rychlost i sílu během klanové techniky využít ve svůj prospěch, ale jeho soupeř byl příliš krvelačný a Shin začínal být na pokraji svých zásob chakry. Když se soupeř po něm znovu ohnal sekerou, tak proti sekeře nastavil ruku posilněnou Fuutonem, ale stalo se něco, co nečekal ani Shin. Z míst mezi prsty mu na té ruce vyjely 15 centimetrů dlouhé drápy. Ale soupeř mířil výš. Což bylo další překvapení, že se nic nestalo. Shin čekal, že ho nějak zraní nebo tak, když se po něm tak ohnal, ale nestalo se nic. Jako kdyby ho neseknul. Naštěstí se Shin vzpamatoval dřív a zaútočil těmi podivnými drápy a podrápal ho po celém hrudníku jak zvíře. Prostě mu došla trpělivost. Šok v očích jeho soupeře byl zřejmý a bylo to to poslední, než genin zkolaboval. Shin nebyl taky daleko od kolapsu, ale ještě zvládl dojít pro pomoc. Neměl na to, aby ho tu takhle nechal*

----- konec RPG -----
Počet slov: 902
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Shinzaburo Genichiro

Thu Dec 02, 2021 12:02 pm
Trénink rychlosti


*Shin byl tak překvapený z toho, co se stalo v té tréninkové oblasti, že nemohl skoro spát. Ve chvíli, kdy už se cítil aspoň trochu odpočatý, tak začal plánovat, co bude trénovat další den. Přeci jen třetí kolo se blížilo a on se ještě necítil po tom druhém dostatečně ve své kůži, aby mohl s čistým svědomím bojovat ve třetí části. A radši si ani nezačal připouštět, co se stalo předešlý den při souboji s tím geninem. Nedokázal nějak pochopit, co to bylo v jeho případě za drápy a v případě jeho soupeře, proč byl najednou tak krvelačný. Ten shinobi, kterého žádal o pomoc, mu to odmítl vysvětlit, ale bylo vidět, že minimálně tuší, o co jde. Shin se raději k tomu rozdrácanému tělu těmi drápy nepřiznával, ještě by si zadělal na problémy. Ale ty nejspíš taky jednoho dne přijdou, tím si byl jistý. Měl nějakou schopnost, o které do teď nevěděl. Každopádně neměl zas tolik času to zkoumat. Ale dával tomu pár dní ještě před dalším kolem. Ale teď se potřeboval hýbat a rozhýbat své ztuhlé svaly po tom souboji. Tentokrát po několika doptávání se dorazil do arény, kde bojoval před druhou částí se Shimirem. S nepatrným úsměvem si na to vzpomněl a vytyčil si místo, odkud začne. Měl na ruce hodinky a když byla ručička na dvanáctce, tak vyběhl přes celou arénu. Bylo osvobozující jenom běžet. Neřešit svého soupeře, nemít v hlavě vlastně na tu chvíli nic kromě samotného běhání. Když doběhl na místo, odkud vyběhl, tak si změřil čas. Chvilku přemýšlel a rozhodl se, že se pokusí ten čas zkrátit o dobrou půl minutu. Zkusil to asi pětkrát a neúspěšně. Přemýšlel, čím by to mohlo být. Přeci jen nebyl unavený ani po druhém kole zkoušek ani po včerejším souboji s tím klukem. No, zvolil si kratší dráhu, přeci jen aréna byla sakra velká na to, aby tak trénoval kolem dokola rychlost. Potřeboval ještě zrychlit, věděl, že ještě z toho těla dokáže vymáčknout víc. A potřeboval být co nejlepší. Dokázat otci, sestře, prostě všem, že na to má. Rozhodl se taky, že pokud to nebude nutné, tak nebude používat tu schopnost s drápy. Vždyť ani sám netušil, jak to fungovalo. Každopádně ta kratší dráha mu přišla mnohem lepší, tak si na ní stopnul čas a postupně se zlepšoval. Minimálně se o to snažil, ale nakonec si vylepšil čas z 25 vteřin na 18, což mu přišlo, že je docela úspěch. Pak si dal chvíli na odpočinek a přemýšlel, jak by mohl trénovat dál. Všiml si u kraje arény, že jsou různě velké kameny, tak si pro ně došel a rozmístil si je přesně podle té dráhy, kterou teď běhal. A pak začal běhal mezi těmi kameny, různě kličkovat, na poslední chvíli vymýšlet kudy se vlastně vydá, aby trénoval reflexy. Ale bylo to stejně svým způsobem k ničemu, to si uvědomoval. Stejně přemýšlel dopředu, jak ten daný kámen oběhne a tak, takže reflexy tak extra netrénoval. Radši si potom určil přesně dráhu okolo těch kamenů a stopnul si čas a pokusil se ho zlepšovat. to už byla jiná zábava a nejednou se málem stalo, že skončil přímo na tlamě. Ale naštěstí to vždycky nějakým způsobem vychytal. Nad tímhle běháním strávil zbytek dne. Přeci jen celé dny se procházet do vesnici nechtěl a vlastně ani nikoho zvlᚍ vidět. Přemýšlel nad tím, že tomu shinobimu včera řekl, že ho asi napadlo nějaké zvíře, což by nemuselo být daleko od pravdy v té tréninkové oblasti. Ale pravda to nebyla a Shin se cítil trochu zahanbeně, že to neřekl na rovinu. Ale bylo znát, že ten shinobi mu stejně jeho historku o zvířeti nesezřal, ale nechtěl z něj lámat, co se přesně stalo. Naštěstí ti škrábance by se daly skrýt za Kurachi, kdyby je ovšem Shin měl. Snažil se to neřešit. doufal, že toho kluka už neuvidí a na druhou stranu doufal, že jeho včerejší soupeř se uzdraví natolik, aby mohl nastoupit do souboje na chuuninských zkouškách. Když se vracel zpátky na ubytovnu, tak Shin měl plnou hlavu přemýšlení. O Shimirovi a jejich souboji, který mu přišel tak vzdálený. O druhé části zkoušky, kde zachránil Toshiho a pustil se do těch kluků z Iwy. A i o té dívce z Konohy, která zemřela jeho rukou v jeho náruči. Bylo toho ještě hodně, co musel ještě v hlavě zpracovat, než bude moct jít bojovat do třetí části zkoušek*




----- konec RPG -----
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Fri Nov 04, 2022 10:10 pm
Suhuachi
*Dnes ho vzbudil jeho sensei v jednu hodinu ráno. Nakázal mu aby se oblékl a připravil se k tréninku. Suhuachi byl unavený a naštvaný že byl vzbuzen tak brzo. Nevěděl proč to sensei chce ale vstal, opláchl si obličej, vyčistil si zuby oblékl se do černo košile, černých kalhot. Na hlavu si uvázal svou čelenku Sunagakure tak aby uzel měl na čele a znak Suny na zátylku. Na kalhoty si vzal opasek na který si připevnil dvě pouzdra. V jednom pouzdru měl své zbraně a v druhém pouzdru měl svitek se svou loutkou. Poté si na záda připevnil roli svého plátna Hotai tak aby bylo plátno vodorovně. Poté otevřel dveře od pokoje a na chodbě stál jeho sensei se který mu řekl že poběží do arény kde se trénuje. Suhuachi jen souhlasně kývl a rozeběhl se za senseiem.* "Zajíma mě co všechno chce dělat. Nejspíše vím proč chce trénovat tak brzo. Nejspíše nechce abych tady někomu předvedl co všechno umím. Co se týče loutek tak ví že jsem loutkař páč mě loutkaření učila jeho žena ale o mém plátně neví nic." *Po nějakém čase doběhli do arény a namířili si to na vzdálený okraj arény. Tam se zastavili a jeho sensei se k němu otočil čelem a řekl.*
NPC Sensei
Nikdy jsem se o tvůj trénink nezajímal protože mi tvůj děda řekl abych tvůj trénink nechal na něm. Vím že tě moje žena učila loutkařské umění. Zaslechl sem že nepoužíváš techniky svého klanu a zajímá mě ta role co sebou taháš. Vzbudil sem tě takhle brzo aby jsme měli čas na trénink. Chci vědět jak jsi silný. Nechci aby jsi udělal ostudu naší vesnici. Používej vše co umíš aby jsi mě povalil na zem. To je tvůj jedinej úkol. Nic není zakázané. Můžeš použít to nejsilnější jutsu, nejsmrtelnější zbraně, jedy. Zkrátka udělej vše abych skončil zády na zemi. *Jen co to dořekl tak si pro křupl prsty a čekal co Suhuachi předvede.
Suhuachi
*Byl překvapen z toho co mu sensei řekl. Poté se usmál vytáhl si jeden kunai a hodil ho na senseie. Poté se proti němu rozeběhl složil pečeť tygra a použil Shunshin no Jutsu. Díky tomu zrychlil svůj běh a dostal se před senseie dříve než k němu doletěl kunai. Poté se napřáhl a poslal svou pěst proti hrudníku svého senseie.*
NPC Sensei
*Když viděl jak vytahuje svůj kunai tak se usmál a hlavou mu probleskla jednoduchá myšlenka.* "Tohle na mě nebude fungovat chlapče." *Jen co na něj hodil Suhuachi kunai, rozeběhl se a složil pečeť tak sensei zpozornil. Když Suhuachi použil Shunshin no Jutsu a doběhl k němu přičemž se snažil mu dát pěstí. Tak sensei chytl jeho pěst svou pravou rukou a levou rukou chytl kunai který po několika vteřinách přiletěl. Poté rukojetí kunaie praštil Suhuachiho po hlavě. Poté pustil jeho ruku, odskočil od něj a hodil mu kunai k nohám.* Tohle nebylo špatné ale jestli si myslíš že to na mě bude stačit tak se hodně pleteš.
Suhuachi
*Byl překvapen že sensei chytl jeho pěst a ještě více ho překvapilo když sensei chytl kunai a praštil ho sním po hlavě.* "Sakra je dost rychlej asi bych mohl zkusit zkombinovat nějaké své jutsu. Což sem teda nikdy netrénoval, takže nevím jestli se mi to povede. Taky bych mohl použít loutku nebo své plátno." *Suhuachi přemýšlel přičemž sebral kunai, který mu sensei hodil. Po chvíli se usmál, hodil kunai po senseiovi, vytáhl s pouzdra svitek jenž roztáhl a pomocí Kuchiyose Tobidougu z něj vyvolal svou loutku Shoyū-Sha. Poté uklidil svůj svitek přičemž poslal chakru do prstů a připevnil ke své loutce chakrová vlákna. (​Kugutsu no Jutsu) Poté pomocí lehkých pohybů svých prstů a menšího zdvižení rukou donutil loutku aby se zvedla několik centimetrů nad zem. Za pomocí několika pohybů prstů a pohybů svých rukou se loutka rychlostí 4 bodů vrhla na senseie. Když byla loutka dostatečně blízko tak Suhuachi, pohl prsty své pravé ruky, Loutka napřáhla své ruce na pravé straně. Poté za pomocí jednoduchého pohybu ruky donutil svou loutku k sevření svých pěstí a úderu, přičemž z kloubů u loutky vyjeli kunaie. Na každé pěsti pět kunaiů. Poté znovu rozhýbal své prsty a ruce a loutka začala útočit v tomto pořadí. Pravé pěsti, levá noha, levá pěst bez vysunutých senbonů. Pravé pěsti levá noha, pravá noha a znovu pravé pěsti se senbony a tak dále.*
NPC Sensei
*Díval se a nechal svého žáka jednat.* "Na můj v kus moc dlouho přemýšlí." *Pomyslel si než Suhuachi hodil kunai, kterému se sensei vyhnul úhybem hlavy. Poté pozoroval jak jeho žák vytahuje svitek a vyvolává z něj loutku. Taktéž si všiml jek uklízí svůj svitek a po chvíli začal Suhuachi ovládat loutku.* "Proč neupustil svitek na zem? Opravdu čekal jestli něco udělám." *Když se k němu dostala loutka tak si všiml jak se loutka napřahuje a z jejích pěstí vyjíždí senbony. Začal se vyhýbat úderům loutky. Což pro něj bylo velice jednoduché. Přeci jen loutka nebyla nijak zvlášť rychlá. Po nějakém čase však sensei chytl loutku za hlavu a hodil ji na svého žáka.* Dobře tohle není špatné ale nic víc neumíš?
Suhuachi
"Sakra je o dost rychlejší než jsem si myslel. No přece jen by mě měl trénovat takže musí být silný." *Po téhle myšlence se jen koukal jak jeho loutka letí k němu. Začal rychle hýbat prsty a snažil se loutku ve vzduchu zastavit. Nakonec prudkým pohybem svých rukou donutil loutku k zastavení.* "Tak jo ukážu ti co všechno zvládne má loutka. Budu proti tobě používat jen loutku páč se potřebuju zlepšit v jejím používání." *Poté znovu pohnul rukama i prsty a loutka se vydala plnou rychlostí k senseiovi. Poté znovu zahýbal prsty a loutka začala útočit, svými pěstmi ze kterých vysunula senbony. Poté Suhuachi zvedl ruce a loutka se vznesla výš, takže teď útočila na jeho obličej a ne na hruď.*
NPC Sensei
*Sledoval jak jeho žák zastavil loutku ve vzduchu a poté sní znovu zaútočil. Poté se znovu vyhýbal útokům loutky, když vtom se loutka vznesla výš a začala útočit na jeho obličej. Sensei se jen tak tak vyhnul nové serii útoku.* "Dobře, tohle není špatné jen by sme měli zapracovat na menší odchylce mezi tím jak hýbe prsty a rukama a tím jak reaguje jeho loutka. Jinak ji ovládá celkem obstojně. Zjevně toho více neumí.*
Suhuachi a NPC Sensei
*Takto trénovali několik hodin a když už začalo svítat tak sensei viděl větší únavu na svém žákovi a tak se rozhodl ukončit trénink. Přece jen už svítalo a každou chvíli sem začnou chodit lidé aby trénovali. Jen co Sensei ukončil trénink tak Suhuachi zahýbal rukama a jeho loutka se k němu vrátila a sedla si na zem. Poté Suhuachi vytáhl svitek a zapečetil do něj loutku, poté si svitek uklidil a nakonec mu sensei řekl že poběží na pokoj a poví si něco o dnešním tréninku. Suhuachi neváhal uklidil si svitek a rozeběhl se za senseiem na pokoj. Když doběhli do pokoje tak mu sensei vyprávěl o chybách kterých si všiml a že sním každé ráno bude trénovat ovládání loutky. Poté se půjdou najíst a poté sním bude trénovat výdrž a obyčejné jutsu. Které mohou vidět i ostatní shinobi. Suhuachi se vším souhlasil a poprvé ve svém životě se těšil na trénink.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Fri Nov 04, 2022 10:11 pm
--KONEC RPG--
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Thu Nov 10, 2022 5:43 pm
*Bolo to tu. Tretie kolo chuuninských skúšok. Ešte pred tým, než si ich zavolali do arény, bol so svojim bratom a navzájom si želali šťastie, pretože stať sa chuuninom bol pre nich ďalší krok, potom mali pred sebou len misie, avšak Sora si nemyslel, že by boli nejaké misie za terajšej situácii, kedy je všade tma a nie je vidno ani na krok. Popravde, ak by tu boli bez Hokageho, tak by i Iwa i zostal, pokiaľ by to neprešlo, kto vie čo všetko sa skrýva v tme, aj keď, jeho očiam neujde ani to. Teraz bol však vyzvaný k tomu, aby vstúpil na arénu. Aj cez to, že mal slnečné okuliare, ktoré zakrývali jeho biele oči si musel dať pred ne ruku, bolo tam až moc jasno a musel priznať, že mu to bolo dosť nepríjemné. Jeho pohľad bol iný, než jej naposledy Suu, keď sa spolu prvýkrát stretli. Teraz to bol druhý, videl svoje meno a i jeho v tabuľke v šatni, takže predsa len to bol boj medzi nimi. Oblečený bol v modrej mikine a čiernych nohaviciach, čelenku Konohy mal na jeho klasickom mieste. Okolo pasu mal dve ladvinky a jednu i prehodenú okolo jeho hrudi, mal toho zo sebou trochu dosť, takže to potreboval niekde uschovať.* Takže, predsa len spolu bojujeme. *Povedal Sora, ktorého výraz vyzeral trochu dospelejšie, než minule.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Thu Nov 10, 2022 6:04 pm
*Jen v klidu stál po boku svého sensei. V rukou dřímal svou malou loutku. Oblečen byl do černé košile, černých kalhot kolem kterých měl pásak. Na pásku měl dvě pouzdra v jednom pouzdru mě svitek se zbraněmi a v druhém pouzdru měl 10 kunaiů a 5 světelných bomb. Na zádech měl připevněné plátno Hötai, tak aby bylo vodorovně. Když byl zavolán do Arény tak pomalým krokem šel na místo utkání.* "Takže opravdu budu bojovat s tím spratkem." *Pomyslel si a stále dřímal svou loutku. Pozorně si prohlédl svého protivníka.* "Vypadá trochu jinak než minule. Uvidíme jak ho ovlivnila druhá část zkoušek." Ano. Uvidíme jak si vyrostl. Už jsi někoho zabil chlapče? Jak vidíš tak mám sebou svého synka. *Jen co to dořekl tak pomocí Kugutsu no jutsu vytvořil chakrová vlákna, připevnil je k loutce a jen co byl souboj zahájen tak hodil svou loutku. Pohl prsty a pravou rukou směrem ke svému soupeři. Jeho loutka vystartovala proti Sorovi.* "Jsem loutkař že Sunagakure. Myslíš že vyhraješ smrade?" *Jen co byla loutka cca dva metry od Sody tak Suhuachi, Pohl prsty a rukama a tím donutil svou loutku kroužit kolem Sory.* "Moje loutka je stejně rychlá a silná jako každý genin. Uvidíme jestli jsi rychlejší."
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Thu Nov 10, 2022 6:22 pm
*Sora sa nad jeho činmi usmial. Doslova ho teraz vysmial, usmial sa od ucha k uchu. On nebol obyčajný genin. Bol genin z konohy, bol študentom Mayi a aj keď nevedel, či sa pozerá alebo nie, vedel, že sa jeho brat Aoda pozerá, tak ako sa bude pozerať Sora, keď bude on bojovať. Ani sa nehol, keď bábka okolo neho krúžila, len čakal, nič nerobil len čakal. Na rukách mal svoje bojové rukavice, ktoré dostal od druhého Mizukageho. Chcel počkať, kým sa tá bábka, vec, ktorou nazval synom dostane k nemu. Niečo také nemalo šancu ublížiť Sorovi. Bol však sústredený, stál na mieste, otáčal sa tak rýchlo, ako by to robil každý jeden, obyčajný genin, nepotreboval ukazovať, že bol rýchlejší než on. Cez to však premýšľal, či použije dymový granát teraz alebo až potom. Nakoniec sa však preto rozhodol, vytiahol jej, hodil na zem a skryl sa v jeho dyme.* "Čo urobíš teraz?" *Zatiaľ svoj byakugan nechal byakuganom a len sa tichými krokmi vydal preč z miesta, kde bol. V prvej rade chcel vidieť, či má niečo, čo by mohlo jeho dym rozohnať, až potom by určil čo ďalej.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Fri Nov 11, 2022 9:39 am
"Podle toho jak se otáčí tak je stejně rychlí jako já. Dobře takže přejdeme k útoku." *Při téhle myšlence pohnul prsty a rukama prudce pohl k sobě. Loutka ve své plné rychlosti změnila směr a mířila si to k Sorovi. Najednou si všiml jak Sora něco vytahuje a hází na zem. Rychlé zvedl ruce do vzduchu a jeho loutka se vznesla k obloze, poté dál prudce ruce k sobě a loutka si to namířila ke svému majiteli.* Mluvil si jako frajer kterej jednou ranou zabije shinobiho a teď se schováváš v dýmu?Kdyby si bojoval proti přesile tak to pochopím ale takhle jen ukazuješ že se mě bojíš a proto se teď schováváš. Takhle tedy bojuje genin z Konoha? "V tom dýmu mě taky nevidíš, takže doufáš že budu plýtvat svou chakrou abych ten dým nějak rozehnal. Bohužel pro mě nemám jak." *Po chvíli se jeho loutka vrátila k jeho nohám. Zrušil svá chakrová vlákna a usmál se.* "Asi už vím co udělám." *Pomyslel si, nechal loutku ležet na zemi, odskočil od ní doprava. Chytl roli svého plátna a pomocí techniky ​Nuno Dōmu-Gata no Jutsu vytvořil nad svou loutkou kopulí že svého plátna. Poté vrátil roli zpět na svá záda. Stále sledoval dým jestli z něj něco nevyletí. Poté složil pečetě a pomocí bunshin no kursu vytvořil dva klony. Jeden po své pravici a druhý po své levici.* "Teď už mi zbývá jen čekat. Snad sem nevyplýtval chakrou jen tak nadarmo."
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Fri Nov 11, 2022 6:04 pm
Hovorí ten, čo za seba necháva bojovať kus dreva a sám nič nespraví. *Čakal čo urobí, no na jeho smolu neurobil nič, okrem blbých kecov, ktoré pre Soru nič neznamenali, netrápili jej, genin zo Suny bol jednoducho podráždený, že nič neuvidí a to dávalo Sorovi výhodu. To Su bol totiž ten, čo prehrá len kvôli tomu, že v tom dyme nič neuvidí, Sora vedel, že v ňom uvidí až priveľmi dobre, viac, než by aj chcel. Vytiahol teda ďalšie bomby a rozhádzal ich hodmi po aréne, aby mu zabránil úplne čokoľvek vidieť, aby vyčkával a čakal čo sa bude diať, zatiaľ čo Sora bol schopný sa predviesť, ukončí boj, až keď mu jeho chakra klesne pod polovičku... obehol jej teda v jeho plnej rýchlosti, ktorá činila 5 bodov, zatiaľ čo za behu aktivoval svoj byakugan. Vďaka jeho očiam videl, čo tam stvára, ako si zabarikádoval bábku, aby mu ju nemohol zničiť... ako si vytvoril klona, ale to jeho oči ignorovali, prekukli ilúziu, pretože na ne genjutsu neplatilo, behal čo najviac potichu, pričom sa približoval, Su ho nemal ako vidieť, možno tak počuť, ale to už zložil tpečať pre shunshin a presunul sa priamo k nemu, pričom začal techniku Hakke Sanjuuni Shou, kedy sa okolo Sory vytvoril pomyselný osem cípi trigram Yinu a Yanu a začal mu do tela udávať 32 úderom. Jeho rýchlosť činila 5 a samotná technika jeho rýchlosť zvyšovala o 7bodov, takže Sua udieral rýchlosťou 12 bodov a zablokoval mu tak 32 tenketsu bodov, čím jej techniky, pri ktorých bude potrebovať chakru budú stať o 25% viac chakry. Do toho jej ešte udrel otvorenou dlaňou Shotei, ktorá jeho silu zvýšila o 7 bodov, takže dokopy 11, aby jej od seba trochu odsotil a on sa tak mohol znovu ukryť v dyme. Už len toto jej stálo veľa chakry, premýšľal, že by to v ďalšom jeho útoku ukončil. V dyme nestál, chodil v ňom, svoje oči nechával aktivované, aby videl čo robí.* "Tak, okomentuješ môj ťah aj teraz? Vytiahneš niečo na mňa? Urobíš už niečo poriadne?"
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Fri Nov 11, 2022 6:50 pm
"Sakra další kouřové bomby. To nevadí on taky neuvidí a i kdyby nakrásně viděl tak..." *Než stačil dokončit myšlenku tak ucítil jak ho Sora napadl ze zadu. Když se však otočil tak dostal ránu do břicha. Po které spadl na zem. Vykašlal trochu krve.* "Sakra co to bylo? Jak mě mohl napadnout? V tom kouři by neměl nic vidět navíc sem měl dva klony které ho měli zmást. Musím uznat že má velkou sílu a neskutečnou rychlost. Měl bych se zbavit toho dýmu ale jak? Počkat pokud mě vidí v tom dýmu tak co kdybych ten dým rozsvítil." *Při této myšlence se pomalu postavil. Vytáhl 4 světelné bomby. Jednu hodil před sebe, další za sebe, další doleva a poslední do práva. Zavřel oči složil pečeť tygra.* "Sakra co to je?" *Znovu zakašlal, byl překvapen že se mu nedařilo použít svou chakrou k odpálení bomb. Zamračil se a použil o trochu více chakry. Stále měl zavřené oči ale ucítil že tentokrát se mu povedlo použít chakru. Vytáhl si dva kunaie, otevřel oči. Pokud uslyší křik nebo se Sora jinak prozradí tak hodí své kunaie směrem kterým zvuk přišel.* "Jak to že sem nemohl na poprvé použít chakru?"
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Fri Nov 11, 2022 7:47 pm
*Sorov útok vyšiel tak ako má z čoho mal radosť. Vydarilo sa, dostal jej, teraz však prišiel iný problém. Videl ako vyťahuje svetelné bomby a keď ich rozhádzal zrušil byakugan, aby neprichádzal zbytočne o chakru. Skutočne mu onen genin nič neurobil, dokonca nepoužil svoju bábku! Na čo ju teda robil? Plytval svojim voľným časom na kus dreva, ktorý vôbec nepoužil! Nechápal to, pritom znel tak sebavedome, keď sa spolu rozprávali a doteraz neurobil nič! Počkal kým účinok svetelných guličiek pominie a otvoril svoje oči skryté pod slnečnými okuliarmi. Už i dymovnice pomaly ustupovali a po chvíli aj úplne zmizli, Sora tam len tak stál a díval sa na neho s jeho prázdnym výrazom a čakal, čo hodlá s tými dvoma kunaimi urobiť. Ak by ich po ňom hodil, vyblokoval by ich rukavicami, ktoré mal na rukách alebo by tomu jednoducho uhol, i samotná diaľka, ktorá bola medzi nimi dávala Sorovi výhodu v tom, že sa stihne uhnúť bez použitia plnej rýchlosti. Nehodlal teraz používať chakru, jeho nájazd na Sua ho stál viac, než si myslel, ale stále jej mal dostatok na to, jej v prípade nutnosti doraziť.* Tak čo, budeš aj dneska niečo robiť? *Spýtal sa jej Sora.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Fri Nov 11, 2022 9:23 pm
"V taijutsu je odost lepší jak já, je rychlejší, silnější. Já bojuju spíše na dálku. On mi právě teď nějak ztížil používání chakry takže jsem bez mocný. Možná je čas na moji techniku, kterou sem měl nejspíše použít na začátku. Teď už to bude těžší." *Jen co se dým začal rozplývat tak se rozhlížel jestli nezahlídne Soru. Když ho zpatřil tak po něm hodil oba dva kunaie, rychle si vytáhl svitek se zbraněmi roztáhl jej a poslal chakru do první pečetě. (Soushouryuu) Z pečetě vyletělo 10 shurikenů. Rychlost letu shurikenů se rovnala 14 bodů a síla se rovnala 20 ti bodům. Poté se usmál a poslal chakru do zbylých dvou pečetí (Soushouryuu) z jedné vyletělo 10 senbonů a z druhé 10 kunaiů z výbušnými lístky. Pustil svitek na zem a zrušil svou techniku Nuno Dōmu-Gata no Jutsu. Díky čemuž se rozpadla kopule z plátna Hötai a Suhuachi namířil své ruce na svou loutku a pomocí Kugutsu no Jutsu vytvořil chakrová vlákna která připevnil ke své loutce. Poté jednoduchými pohyby prstů a rukou donutil loutku aby se vznesla a letěla přímo proti Sorovi.*
Sora Kaizo
Sora Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 487
Join date : 03. 08. 22
Location : Joinin;Lovec

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Fri Nov 11, 2022 10:48 pm
*Tentokrát použil svoju plnú rýchlosť, aby sa vyhol kunaiyom, ktoré na neho leteli a ako sa im vyhýbal, tak vytiahol dymovnicu, keďže bol rýchlejší než kunaiye a Su, tak popri vyhýbaní vytiahol dymovnicu a tú hodil pod seba, nepáčilo sa mu ako tasil zvitok a čo s ním hodlá robiť. Takmer okamžite mu znovu nabehol v očiach byakugan a použil techniku ​Hakkeshou Kaiten, roztočil sa tak rýchlo ako len mohol, no cez jej zasiahli dva shurikeny, sykol teda bolesťou, no zvyšné zbrane odrazil preč z dymu, a ani výbuch mu nič neurobil... zrušil teda techniku, hodil jeden dymový granát k Suovi ale i tak do určitej vdialenosti, aby jej nemohol nijako odkopnúť, hneď na to zložil shunshin, presunul sa priamo pred neho, drepol si a podkopol mu nohy, čo zapríčinilo jeho pád, pretože jej genin zo Suny nemal ako vidieť, možno tak očakávať, že sa pred ním zjaví, ale to, že jej podkopne nikoli a ako bol Su na zemi, tak Sora nahromadil chakru do svojej dlane a udrel jej plnou silou ako techniky Oukashou, ktorá mala sama o sebe silu 30, tak i jeho vlastnou silou, ktorú mal i vďaka rukaviciam na sebe - sila 7, takže celková sila, ktorá zasiahla Sua bola 37. Počul len zapraskanie kostí, i zem pod Suom nabrala trhliny a popraskala. Genin z Konohy deaktivoval svoj byakugan. Do arény vtedy vbehli i shinobi, čo mali ukončiť ich boj, genin zo Suny nebol schopný pokračovať v zápase a tak tretie kolo vyhral Sora. Dym odfúkli pomocou fuutonu preč a tak bolo bolo jasne vidieť Sua ležať na zemi a Sora, ktorý stal pri ňom. Mierne zhlboka dýchal, mal tak štvrtinu svojej chakry... pozrel sa smerom ku Kagom, najskôr na hokageho a potom na Tatsuyu, povedal, že sa bude pozorne dívať, díval sa teda pozorne? Očami sa poobzeral i pomedzi ľudí, ktorí sedeli okolo, či tam náhodou neuvidí Mayi, nevidel ju tam, no, možno to bolo z toho dôvodu, že tam bolo priveľa ľudí a on si ju nevšimol alebo skutočne nemohla prísť.* "Ak by tu skutočne nebola, určite má na to nejaký dôvod, predsa len, v Konohe na ňu veľa ľudí spolieha a hlavne teraz... za tejto divnej doby." *Aj keď musel priznať, že jej tá skutočnosť, že by tu nebola mrzela. Potom však šiel naspäť do šatne, kde jej čakal Aoda. Víťazne sa na jeho brata usmial.* Zvládol som to, Aoda-chan. Teraz to zvládni ty a odídeme domov ako víťazi a chuuninovia. *Aoda sa tiež na neho usmial.* Dobre, Sora-chan. Drž mi palce tak, ako som ich držal ja tebe.
Sponsored content

Sora - Aréna         - Stránka 3 Empty Re: Aréna

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru