Sunagakure no Sato

+16
Kaede Hisa
Miu Izuma
Batsu
Shimiru / Azazel
Misaki Makotto
Kamiko Yuki
Tsuki Yagami
Hakai/Nozomi
Sasumi Kanejo
Naomi Noriaki
Arisu Sasaki
Izumi
Kai Yoshimitsu
Akio Noriaki
Eren Maruboshi
Admin
20 posters
Goto down
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sat Jan 15, 2022 11:38 pm
Shimiru: *Shimiru se procházel po Suně, přeci jen chtěl ještě více to tu poznat. Byl samozřejmě oblečen ve svém klasickém oblečení [Viz.zde] . Procházel se klidně kdy meče měl samozřejmě na zádech v záštitách tak, aby nebyli vidět, že jsou jiné než klasické meče. Přemýšlel, co by mohl navštívit dnes, přeci jen toho bylo ještě dost, co si může prohlíhnout a sunagakure toho i dost nabízela. Zamířil tedy do ulic, kde si podle svých zvyku sedl na jednu z laviček a tam přemýšlel, co by mohl ještě navštívit, svou čelenku samozřejmě měl přes oko.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sun Jan 16, 2022 7:07 pm
*Misaki pokračuje vesnicí a přemýšlí, co by mohla dělat. Jak tak pokračuje v cestě, tak si všimne nějakého kluka, který je starší než ona. Celkem jí překvapila čelenka přes oko.* 'Hmm, toho vůbec neznám, navíc to není ani osoba ze Suny, zajímavé. Celkem by mě zajímalo, co tady dělá,' *řekne si v duchu Misaki. Nějakou chvíli přemýšlela, jestli by se k němu měla vůbec vydat, ale nakonec se rozhodla, že by si ho mohla prohlédnout trochu zblízka, ale nevěděla, co by mu mohla případně říct.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Jan 16, 2022 7:12 pm
Shimiru : *Nadále sedí na lavičce, ale všimne si té dívky, která ho pozorovala. * Ehm..ahoj potřebuješ něco? *Zeptal se Shimiru klidně, přeci jen nebyl zvyklý na to, že by se na něj takto někdo díval, a k tomu ještě to bylo trochu divné. Tedy to si alespoň Shimiru myslel. Proto jen poklepal na lavičku a udělal místo pro tu dívku. * Kdyžtak si můžeš přisednout, přeci jen je tu místa dost a ta lavička pro jednoho člověka je až příliš velká. *Dodal a nadále tu dívku pozoroval.* "Další shinobi ze sunagakure, který asi nerad vidí cizince ? Nebo nevim...začíná mě tu oslovovat nějak moc lidí." *Pomyslí si Shimiru, který se tomu v duchu směje.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Mon Jan 17, 2022 7:46 pm
*Misaki udělá několik kroků blíže k Shimirovi, když na ní promluví. Jen se na něj mile usměje.* Ne, ale celkem mě překvapilo, že je tady někdo z Kumogakure. Přece jen Suna není zase tak zajímala jako ostatní vesnice, řekla bych, *poví mu Misaki a pousměje se na něj. Poté se posadí vedle něj a na nějakou chvíli se trochu zamyslí.* Ehm, jak to tak vidím, tak bych řekla, že ty už jsi navštívil nějaké místa, když jsi tady v Suně nebo se pletu, *zeptá se ho celkem zvědavě Misaki, protože byla zvědavá na to, jestli jí Shimiru něco řekne nebo ne.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Mon Jan 17, 2022 7:55 pm
Shimiru : Jsem na tajné misi.....Ne dělám si samozřejmě srandu.Proč není zajímavá ? Když se rozhlédneš ty co vidíš ? Písek...co vidím já ? Úžas. Když si to tak promyslíš. Ty stavby a vše muselo to dát hodně práce. Máte tu i nádherné teplo, Takže bych řekl, že je to zatím velice zajímavá vesnice. *Zasmál se, kdy poté si vyslechl její další větu.* Něco málo jsem opravdu navštívil z velkých vesnic jen Iwagakure a teď Sunagakure. Rád poznávám nová místa. *Zamyslí se, ale poté si poškrábe lehce hlavu.* Mimochodem jmenuji se Shimiru Ryogui a ty jsi ? *Zeptal se s úsměvem na tváři.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Mon Jan 17, 2022 8:06 pm
*Poslouchá slova Shimira a jen se trochu pousměje.* No nevím, ale mě třeba to vedro moc nevyhovuje, raději bych byla někde, kde není takové vedro, ale asi je to subjektivní, *poví mu Misaki a trochu se pousměje. Při jeho dalších slovech se na nějakou chvíli zamyslí.* Tak to máš dobrý, já jsem ještě nikdy nikde nebyla, ale snad se dostanu někde mimo vesnici. Zajímalo by mě, jak to vypadá jinde, *poví mu celkem zamyšleně Misaki, protože jí hold zajímalo, jak to bude vypadat někde, kde je voda a stromy.* Mimochodem já jsem Misaki Makotto, těší mě, *představí se mu Misaki a trochu se pousměje.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Mon Jan 17, 2022 8:15 pm
Shimiru: Vedro nevyhovuje ? Opalovat se, užívat si toho tepla. Je pravda, že jsem tu krátce takže možná po pár letech by mě to mohlo začít vadit. *Pomyslel si. * Jinde ? Iwagakure jsou jen skály a Kumogakure, tam je furt nuda. I když je pravda, že u našeho jezera by se ti asi líbilo. Velké jezero, kde se můžeš koupat, trénovat a vše možné. *Zasmál se Shimiru, když se mu poté představila tak se podíval přímo na ní. * Takže Misaki, řekni mi něco o sobě? Vidím, že jsi shinobi. Máš nějaké cíle ? *Zeptal se Shimiru, který se nadále jen usmíval a poupravil si trochu čelenku.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Mon Jan 17, 2022 8:58 pm
*Misaki poslouchá slova Shimira.* Mno já nevím ale raději bych teda byla raději, kdybych byla někde, kde se třeba střídají roční období, *poví mu Misaki a na chvíli se odmlčí.* Jako ano třeba jako dovolená v tom teple, to je fajn, ale když tady žiješ a musíš tady trénovat, tak to není moc dobré. Jezero, určitě tak není takové vedro, *poví celkem zamyšleně Misaki.* Abych řekla pravdu, tak bych se tam moc ráda jednou podívala, ale nejspíše to ještě nějakou chvíli zabere, možní se tam někdy uvidíme, *poví mu Misaki a usměje se na Shimira.* Ano jsem shinobi. Mno asi se stát silnější, abych mohla ochránit rodinu a ty máš nějaké cíle jako shinobo, *zeptá se ho Misaki celkem zamyšleně.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Mon Jan 17, 2022 9:09 pm
Shimiru: *Poslechne si co má Misaki na srdci a na její otázku ohledně cílů se Shimiru jen lehce zamyslí. * Ano mám....doma na mě čeká nádherná žena, tak můj cíl je. Chránit ji, možná mít i rodinu, kdo ví. *Opět se zasměje.* Máš cíl jen stát se silnějším, aby jsi chránila rodinu ? Hm čekal bych od tebe klidně í více. Například se zapsat do historie. Připadáš mi až přiliš skromná Misaki. *Shimirovi se sice Misaki zamlouvala svou skromností, ale stále to pro něj byla ještě malá holčina co moc toho ještě nezažila, i když co si budeme Shimiru také ne, sice jizev měl dost, ale oproti jiným na tom byl ještě hodně dobře.* Jezero je skvělé místo. Je nv zimě je to pěkně k ničemu, u té vody je hrozná zima. *Zasměje se.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 20, 2022 10:02 am
*Misaki si vyslechne slova Shimira a jen se trochu posuměje.* Tak to máš fajn, *odpoví mu. Při jeho dalších slovech se na nějakou chvíli zamyslí. Popravdě, tohle nějak její cíl nikdy nebyl, prostě chtěla žít tak, aby toho jednou nelitovala, ale měla takový povit, že takový sen jí moc dlouho nevydrží.* Uhm, nevím, nikdy nevíš, co bude s tvým životem dále. Prostě zapsat se do historie moc netoužím. Třeba kage bych nechtěla být, přece jen je to takové trochu svazující, *poví mu Misaki a trochu pokrčí rameny.* To zní super, zima by mohla být fajn. Ale když je člověku zima, tak se obleče, ale co chceš dělat tady v tom vedru, *poví mu trochu zvědavě Misaki, protože jí přišlo, že se před tím vedrem prostě nikde neschováš.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Thu Jan 20, 2022 10:11 am
Shimiru : *Sleduje dál Misaki,  která ho donutila docela i přemýšlet nad tím co řekla.* Upřímně zima není tak fajn jak si myslíš. V teple se dá dělat o dost více věci. Nemluvě o tom, že vy že Sunagakure na zimu nejste zrovna moc zvyklý. Já bych bral spíše to teplo. *Řekl klidně Shimiru. Sice je pravda, že teplo dokáže být nesnesitelné, ale zimu nikdy neměl rád. Ovšem co Shimira překvapilo je to, že Misaki nemá vysoké cíle většina dětí v její věku chce být Kage nebo vysoko postavený Shinobi, ale tahle holčina mu připadala až moc skromná.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Mon Jan 24, 2022 2:05 pm
*Pousměje se na Shimira a poté poslouchá jeho slova.* Aha, mno asi má každý rád něco jiného, *poví mu Misaki a na nějakou chvíli se odmyslí. Misaki by raději byla za místo, kde si zima, protože by se tam její led hned nerozpustil a bylo by to lepší než tady.* Ehm, můžu se na něco zeptat, *poví Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí, protože byla celkem zvědavě, jak probíhají chuuninské zkoušky.* Jaký jsi měl pocit z chuuninských zkoušek, byly nějak moc obtížné nebo se to celkem dalo, *zeptá se celkem zvědavě.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Wed Jan 26, 2022 8:29 pm
Shimiru :* když se Misaki chtěla na něco zeptat pouze se na ni zvědavé podíval a čekal co má na srdci, čekal cokoliv, ale otázku na zkoušky ne.* Nechci tě strašit, ale sáhneš si tam i na dno. Vyzkouší tě to po všech stránkách. Já v té době byl ještě hloupý a moc jsem to podcenil. Proto ti dám několik rad. Za prvé nepodceňuj nikoho a za druhé dobře se připrav. Ne ani tak po fyzické stránce jako hlavně po psychické. * Řekl Shimiru, který tentokrát však měl už vážný pohled. Shimiru nechtěl dívku vystrašit, ale jeho upřímnost bylo něco na čem si zakládal, proto ji řekl to co řekl.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Wed Feb 09, 2022 12:21 pm
*Mlčky poslouchá Shimira a je celkem zvědavá, co vše jí řekne. Poté co odmluví, tak jen trochu překvapeně zamrká, protože bylo jí jasné, že chuuninské zkoušky nebudou nic jednoduchého, ale jeho slova jí celkem překvapily, protože nečekala, že by to mohlo být náročné po psychické stránce.* Aha, díky moc za informace, *poví mu Misaki. Byla ráda, že jí někdo řekl, jak to vypadá na chuuninských zkouškách, protože měla svou představu, ale by to tam mohlo vypadat, ale po slovech Shimira měla takový pocit, že svůj názor na chuuninské zkoušky bude muset ještě přehodnotit a více se na ně připravit, protože nechtěla, aby si ostatní myslela, že v Suně jsou slabí.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Wed Feb 09, 2022 12:26 pm
Shimiru: Nechtěl jsem tě vystrašit, ale bát se je správné. Využíj strach ve svůj prospěch. Strach ti dodává ostražitost a rychlost, takže kdyby jsi se nebála byla by jsi hloupá. A to ty určitě nejsi. *Dodal, kdy překřížil ruce a lehce se pousmál.* Ale bez pochyb si myslím, že chunninskou zkoušku dáš, jen pozor na shinobi z Kirigakure, jsou tam doma a vědí co dělají. Navíc jejich shinobi jsou opravdu přizpůsobený k zabíjení, ne jako v ostatních vesnicích. Ale řeknu ti to takhle. Když jsem prošel já projdeš také. *Zazubil se na Misaki a opět si poupravil čelenku a poté se opře.* Budu tam také, takže tě budu sledovat. Doufám, že předvedeš co nejvíce. *Zasmál se a díval se ji do očí.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sat Feb 12, 2022 5:07 pm
*Poslouchá slova Shimira a pak se jen trochu pousměje.* V pohodě, *řekne mu jen a poslouchá jeho slova.* Díky, abych řekla pravdu, tak si tím nejsem úplně jistá, protože mám celkem obavy, že by se tam mohl objevit někdo mnohem silnější, než jsem já a já bych třeba proti němu neměla vůbec šanci, *poví mu trochu mustně Misaki, protože si tak připadala.* Ah, takže na kiri pozor, dobré vědět, *poví mu Misaki a usměje se na něj.* Mno uvidíme, *dodá ještě Misaki.* Mno, tak to se budu snažit, když tam budeš, ne budu se snažit i tak, ráda bych prošla, protože bych nechtěla na zkoušku znovu, *poví mu Misaki a usměje se na něj.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Mon Feb 14, 2022 8:04 am
Shimiru: *Pousměje se nad tím co řekla.* Neměla šanci ? Každý má šanci a pokud to bude někdo silnější tím lépe. Bude tě podceňovat a v tom můžeš ukázat pravou sílu. *Řekne vcelku v klidu a nadále se usmívá. Je pravda, že slabina silných shinobi je právě v jejich síle, kdy často svého nepřítele podcení a poté padají jako mouchy.* Kdyby přišlo na nejhorší tak opakování není žádná ostuda, je to stále lepší než neprojít nikdy, nebo se pletu ? *Zeptá se, kdy se nahlas zasměje.* Každopádně budu tam a budu tě sledovat, nemůžu si to přeci jen nechat ujít.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Mon Feb 14, 2022 11:08 am
*Misaki poslouchá slova Shimimra a na nějakou chvíli se zamyslí.* Mno asi na tom něco bude, *poví mu nakonec Misaki, protože asi to byla pravda, jen ona si tolik zatím nevěřila, protože si přišla dost slabá a nevěděla, co by mohla udělat, aby se stala silnější, aby se mohla posunout dále a naučit se nějaké techniku.* Mno takže se uvidíme v Kirigakure jo, *poví Misaki trochu překvapeně, protože netušila, že někdo z jiné vesnice by se šel dívat zrovna na ní.* 'Hmm bez tak tam bude někdo v Kumo a s mým štěstím bude proti mě,' *řekne si v duchu Misaki celkem zamyšleně.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Mon Feb 14, 2022 11:11 am
Shimiru: Dobrá tedy. *Usmál se a zvedl se z lavičky.* A jak říkám, pokud neuspěješ není to žádný problém. Někteří Shinobi to mohou dát až na podruhé, ale to neznamená, že jsou slabší nebo to ve světě nikam nedotáhnou, spíše bych řekl i naopak. Poučit se ze svých chyb je to správné. *Pousměje se a jemně ji položí ještě ruku na rameno.* Hlavně se nenech pohltit tím strachem. *Dodal a opět se pousmál. Poté pomalu odcházel pryč.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Mon Feb 14, 2022 11:23 am
*Misaki poslouchá slova Shimira.* Aha, zajímavé, *poví jen a na nějakou chvíli se odmlčí.* 'Takže někteří lidé dokonce dali zkoušky až na druhý pokus,' *řekne si v duchu Misaki, protože jí to celkem překvapilo, že všichni dali chuuninské už na první.* Uhm, díky za pokec, tak se snad v Kirigakure nebo třeba někde jinde ještě potkáme Shimiru-san, *poví mu Misaki a usměje se na něj. Poté sleduje jak odchází. Když odejde, tak se sama zvedne z lavičky a rozejde se domů.*





-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sat Jun 25, 2022 8:37 pm
*Byl pěkný den a Misaki přemýšlela, co by dneska mohla dělat. Po dlouhé době byla zpět v Suně a měla volno, takže si celkem dlouho pospala, poté co se najedla, tak se vydala zpět do svého pokoje aby se oblékla do, čelenku Suny si vyjíměčně dala do pouzdra, protože ve vesnici nějak neměla důvod jí nosit a hlavně ne dneska, protože chtěla mít naprostý klid. Poté co má vše, tak se obuje v předsíni a pak se vydá do ulic Suny, vzhledem k tomu, že ve vesnici už nějakou dobu nebyla, tak se rozhodla, že se tam trochu projde a zjisti, jestli je něco nového, i když měla takový pocit, že tam nic nebude, co by se změnilo.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sat Jun 25, 2022 9:56 pm
Sui Nakamura
*Seděla doma a doufala že její sestra se tentokrát nebude stranit její přítomnosti avšak nakonec vše bylo jako vždy. Yumi zavřená ve svém pokoji a Sui si musela zase vystačit sama. Povzdechla si. Oblékla se do oblečení a vyrazila do obýváku kde seděl její otec.* (Otec) Kam jdeš Sui? Neměla by jsi se učit? (Sui) Jdu ven tati. Yumi je zase zavřená a nechce se mnou mluvit. Chci si najít kamarády. (Otec) Nelíbí se mi to a ty to víš. Ale dobrá ale ať jsi na večeři doma. (Sui) Rozumím. *Sui vyběhla z domu do horkého dne. Vlasy měla volně rozpuštěné přes ramena. Procházela se uličkami Sunagakure. Už se nemohla dočkat až z ní bude shinobi a ona objeví i jiná místa než jen písek, písek a další písek.* "V téhle vesnici moje budoucnost není."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sat Jun 25, 2022 11:00 pm
*Pomalu pokračuje v cestě a přemýšlí, co bude dělat dále. Jak se tak prochází vesnicí, tak jí přijde, že se tady vůbec nic nezměnilo, že je to pořád to nudné místo, písek, vedro, písek a písek.* 'Hmm jsem fakt ráda, že se občas můžu podívat i jinde než pořád sedět v Suně,' *řekne si v duchu Misaki, zatímco pokračuje v cestě. Občas se někomu vyhne, aby ho náhodou nesrazila. Jak tak jde, tak si všimne nějaké holky, která jí připadá celkem dost znechucená jako ona, ale raději jí ji nic neřekne a pomalu pokračuje v cestě.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Jun 26, 2022 12:45 pm
Sui Nakamura
*Sui se procházela uličkami a znechuceně se koukala okolo. Ten písek, to horko, lezlo jí to prostě na mozek. Musela se stát co nejrychleji kunoichi aby odtud mohla vypadnout a co je lepší k tomu stát se silnější než si dát pěkný trénink. Nedaleko byla tréninková oblast a tak se rozhodla zamířit přímo tam. Z ničeho nic se rozeběhla tím směrem až se na ni někteří kolmjdoucí nechápavě podívali. Dorazila až do oblasti a ihned si našla pár tréninkových panáků do kterých začala hlava nehlava bušit.* Pitomá vesnice. Který pitomec mohl udělat vesnici v poušti. Nenávidím to tu, nenávidím. *Pronášela svůj monolog mezi údery.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sun Jun 26, 2022 12:56 pm
*Pokračuje v cestě a přemýšlí, co bude dělat. Po nějaké chvíli zahne do uličky, která vede směrem k tréninkové oblasti, takže se rozhodla, že se tam zajde podívat, jestli tam třeba nenarazí na nějakou zajímavou osobu, se kterou by se dalo bavit, přece jen tady asi nikoho aspoň trochu zajímavého nenajde. Když se po nějaké chvíli dostane do tréninkové oblasti, tak se rozhlédne okolo a všimne si dívky, kterou už viděla na ulici, ale zatím jí ještě neřeší a projde kolem ní. Zastaví se pár metrů za ní a trochu se protáhne. Při jejích slovech se jen pousměje, protože na vesnici měla stejný názor.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Jul 03, 2022 7:33 pm
*Sui stále mlátila do panáka když uslyšela několik pár kroků za sebou. Bylo jasné že ji někdo právě sleduje. Když se Misaki na její poznámku pousmála zrovna se otáčela.* Copak? Jsou ti mé názory k smíchu? Nebo snad samotná moje existence je ti k smíchu? *Sui byla napumpovaná adrenalinem a tak neměla problém být i lehce agresivní. Po chvilce se uklidnila.* Omlouvám se. Ale to teplo mi tu prostě už leze na mozek. Potřebovala bych se podívat jinam. Jsem Sui Nakamura. *Nakráčela k Misaki a podala jí ruku která byla i lehce od krve jak silně do panáka mlátila na gesto seznámení.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sun Jul 03, 2022 8:48 pm
*Jen se trochu pousměje a poté si vyslechne její slova.* „Já se tu nesměju, ale souhlasím s tvými názory, vůbec to tady nemám ráda, to vedlo mě štve, jsem ráda, že jsem lovec odměn a můžu chodit mimo vesnici a pořád nemusím sedět v tom vedru,“ *poví jí Misaki a poté si jí prohlédne od hlavy až k patě.* „Nemáš se za co omlouvat. Já jsem Misaki Makotto,“ *představí se jí Misaki.* „Mimochodem, ty chodít na akademii nebo už jsi genin,“ *zeptá se jí trochu zvědavě a čeká, co jí odpoví.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Jul 03, 2022 8:59 pm
"Někdo kdo sdílí můj názor a není to má sestra? Zajímavý úkaz." *Tohle si Sui prostě ve své hlavě nemohla odpustit takovou skvělou poznámku. Ona samotná to tu nenáviděla a nečekala že najde někoho takového jako je ona. Jak stiskla její ruku a pustila ji tak si i ona prohlédla Misaki* Zatím jsem ještě stále studentka akademie. Táta mě dlouho dobu cvičil doma a pořád říkal že nejsem připravená ale za nedlouho bych měla jít konečně na zkoušky. Je pěkné vidět že někdo to tu vidí stejně jako já. *Následně si vzpomněla na tu poznámku o tom že si může Misaki chodit kam se jí zachce.* Lovec nunkeninů? Takže ty se specializuješ přímo na lov zběhlých shinobi? Kolik se ti jich povedlo i ulovit? Jak to vypadá jindě než tady? *Sui jen sršila otázkama aniž by si to uvědomovala.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sun Jul 03, 2022 9:16 pm
*Jen se na ní mile usmívá, protože jí ta holka celkem zajímá.* „Aha, tak pokud ses chystala, tak budeš na zkoušky připravená,“ *poví jí Misaki a usměje se.* „Abych řekla pravdu, tak se celkem divím, že více lidí se tady není více lidí, kteří tohle počasí nenávidí,“ *poví jí.* „Hmm je to ale celkem nebezpečné, kdykoliv se může stát, že tě někdo zabije, abych řekla pravdu, tak jsem zatím měla jen jednu takovou misi,“ *poví jí trochu smutně, ale bylo to hodně těžké.* „Jinde je třeba hodně stromů a mnohem mírnější klima než tady. Tak je třeba v Konoze. V Kumo je méně zeleně než v Konoze, ale pořád je to mnohem lepší než tady, a v Kiri je celkem dost vody,“ *poví jí celkem zamyšleně Misaki.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Jul 03, 2022 9:24 pm
*Sui si věřila. Její sebevědomí sice velice často podrýval její otec ale i tak si ho získávala ve rvačkách.* Uvidím co na mě čeká. Stejně bych ráda z téhle vesnice vypadla co nejrychleji to půjde. K tomu musím ale prostě nejdřív složit zkoušky. *Sui se posadila a poslouchala vyprávění o tom jak to vypadá v ostatních vesnicích. Znělo to spíše jako sen než realita. Těšila se tedy až se o tomto všem přesvědčí na vlastní oči.* Těším se až všechny ty země uvidím na vlastní oči. Prozatím však musím trénovat své schopnosti abych jak říkáš nezemřela hned co odejdu mimo hranice naší země.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sun Jul 03, 2022 9:37 pm
*Vyslechne si slova Sui a na nějakou chvíli se odmlčí.* „Abych řekla pravdu, tak na geninských zkouškách budeš bojovat na život a na smrt proti jinému studentovi,“ *poví jí Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí, protože tohle se jí ani trochu nelíbilo, ale hold nic jiného se nedalo dělat.* „Mno a další zkouška bude ještě chuuninská, ta má tři části. V první budeš psát test, v další budeš muset několik dnů přežít v divočině a třetí část bojovat proti jinému geninovi,“ *poví jí Misaki.* „Musím říct, že mě se líbí celkem v Konoze nebo v zemi Řek, kde jsem byla nedávno, když jsem se vracela do vesnice,“ *poví jí Misaki.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Jul 03, 2022 9:40 pm
*Sui byla trochu v šoku když slyšela co jí čeká na zkouškách ale odmítala tomu prostě věřit. Proč by sakra vesnice chtěla a nebo nechala umírat své lidi? To přece nedávalo smysl no ne? Nechala si však tyhle názory pro sebe. Ona byla už shinobi ale Sui ne. Asi věděla více než Sui sama.* Zajímavé informace tedy. Trochu se toho teda bojím ale když budu muset tak to zvládnu. *Řekla nabuzeně směrem k Misaki. Když následně opět změnili téma na to příjemnější tak Sui opět ráda naslouchala.* Takže tyhle zeme určitě navštívím ale svět je velký, čeká nás toho ještě hodně co objevit. Svět není jen 5 velkých vesnic. *Poznamenala Sui.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sun Jul 03, 2022 9:50 pm
*Nad jejími slovy se trochu zamyslí.* „Mnno věř čemu chceš, však uvidíš,“ *poví jí Misaki, nechtěla jí to nějak vymlouvat, prostě časem uvidí.* „Neboj, pokud trénuješ, tak to zvládneš,“ *poví jí Misaki, aby jí trochu povzbudila. * „Já vím, že je více zemí, než jen ty, které jsem navštívila, ale doufám, že časem se mi podří dostat se ještě do dalších,“ *odpoví jí.* „A co třeba tebe baví? Co by jsi chtěla jednou dělat.“ *zeptá se jí trochu zvědavě, protože jí zajímalo, co by ona chtěla jednou v životě dělat.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Sun Jul 03, 2022 10:00 pm
*Sui už nechtěla vést konverzaci o zkouškách. Bylo toho hodně co jí čekalo a až to příjde tak to příjde.* Co mě baví? Boj, zdravotnictví inu toho je hodně. *Sui chvíli přemýšlela.* Jednou bych se chtěla podívat do země démonů. Připadá mi hrozně zajímavá. Zajímá mě její historie a chtěla bych si i popovídat s kněžnou o tom všem co se tam stalo. SPíše bych chtěla prozkoumat druhý kontinent.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Mon Jul 04, 2022 12:57 pm
*Poslouchá slova Sui a přemýšlí.* „Tak to máš fajn. Mě celkem baví cestováví, čtení knih a asi se ještě něco dalšího najde,“ *poví celkem zamyšleně Misaki.* „Abych řekla pravdu, tak já bych se jednou chtěla podívat do Země Železa, sice se tam moc lidí nedostane, protože tam jsou samurajové, ale zase na druhou stranu je tam sníh a zima,“ *poví celkem zamyšleně Misaki.* „Hmm druhý kontinent, to zní celkem dobře, doufám, že se tam někdy dostanu na misi, zatím jsem se dostala jen na první,“ *poví celkem zamyšleně.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Wed Jul 06, 2022 6:20 pm
*Sui se opět odebrala zpět k panákům a začala do nich mlátit. Nechtěla aby ten adrenalin co v sobě měla jen tak vyprchal.* Nesídlí náhodou v zemi Železa Samurajové? Aspoň tedy pokud knihy mluví pravdu. *Pronesla skrze údery kdy se panák který zde byl připraven pro tréninky skoro otřásal.* Jednou se taky na misích podívám jinam než někde kde je jen písek a slunce. Země Železa zní lákavě už jen proto že tam je kompletně jiné podnebí jak tady. *Opět s koncem věty přišla rána do horní části panáka který se lehce prohnul dozadu ale opět se zase vrátil. Sui vnímala samozřejmě i Misaki ale přitom věnovala svou fyzickou energii tomu aby mlátila do zde připraveného panáka.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Fri Jul 08, 2022 8:11 pm
*Poslouchá její slova.* „Jo, je to pravda,“ *poví jí souhlasně Misaki.* „Určitě jo, protože ty těžší mise ve skoro všech případech děláš někde jinde,“ *odpoví Misaki a pak se podívá na Sui, která pokračuje v tréninku. Poté udělá pár kroků k jednomu terči, na který se dají házet zbraně a vytáhne dva kunaie, které hodí na terč.* „Hmm jsem ráda, že už nemusíš trčet na akademii, i když zase na druhou stranu to byl čas, když jsem ještě nic moc nemusela řešit,“ *poví celkem zamyšleně Misaki, protože to byl opravdu čas, kdy byla ještě taková ta malá najivní holka.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Mon Jul 11, 2022 8:19 pm
*Sui uštědřovala čím dál tím silnější údery do panáka když si všimla že Misaki se k ní připojila ale trochu jinými zbraněmi.* Takže se dostanu pryč díky misím. To se mi líbí. *S těmi slovy vyskočila a udělala otočku ze které uštědřila panákovi silný kop až se ohnul.* Mě to osobně na akademii už vůbec nebaví. Už abych byla aspoň genin a mohla se chystat na chuuninské zkoušky. *Sui narovnala opět panáka a pokračovala v úderech.* Jak dlouho už jsi shinobi? Podle toho co jsi říkala tak jsi procestovala už docela pěkný kus světa takže musíš být shinobi už delší dobu no ne?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Mon Jul 11, 2022 8:38 pm
*Misaki si vezme zbraně a pak se podívá na Sui.* „Jop, přesně tak a ono klidně se můžeš den dva někde pak klidně zdržet, prostě delší cesta. A já s tím, že jsem lovec nukeninů si můžu být mimo vesnici skoro pořád,“ *poví jí Misaki.* „No mě to taky na akademii moc nebavilo, ale neboj, za chvíli ti to snad skočí a budeš mít aspoň ty nudné D mise,“ *poví jí Misaki.* „Ale jednu výhodu to pak má, máš více času na tréninky a nemusíš sedět v akademii,“ *poví jí.* „Já jsem shinobi asi sedm let bych řekla, nevím teď přesně,“ *řekne jí Misaki a trochu se protáhne.* „Akorát jsem trochu smutná, že moje sestra taky není taková, že jí to moc nebaví mi přijde, když je teprve genin,“ *poví.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Mon Jul 11, 2022 8:42 pm
*Vyslechla si vše co jí pověděla. Přemýšlela o tom povolání které Misaki vykonává ale u ní prostě byla na mysli spíš jiná cesta než lovec. Horší bylo když přišlo na téma sestra.* Jo o tom bych ti mohla taky vyprávět. Moje sestra taky nemá moc zájem o to stát se shinobim. Sice to asi bude spíš z toho důvodu že to bere jako protest vůči svému otci ale i tak by se mohla snažit aspoň trochu. *Sui naplněná emocemi vrazila do panáka takovou silou že ten se prostě zlomil. Podívala se na Misaki.* Promiň ale asi půjdu domů. Děkuju ti za pěkný pokec. *Sui se pomalu rozešla směrem domů.*
Sponsored content

Sato - Sunagakure no Sato - Stránka 15 Empty Re: Sunagakure no Sato

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru