Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Hanabira    Empty Hanabira

Sun Nov 10, 2019 5:06 pm
Jeden by si poklepal na hlavu, proč se zrovna takový klan usadil v Sunagakure. Pravda je taková, že kdyby tady tento klan nebyl, přišla by Sunagakure o veškeré skleníky a možnosti pěstování čehokoliv, jelikož právě členové tohoto klanu spravují tyto, pro vesnici životně důležité, prostory. Starší klanu Hanabira byli velmi chytří, jelikož si svým připojením se k Sunagakure zajistili velmi důležitou pozici v její životě, a to i přes fakt, že zprvu byli členové tohoto klanu na nejnižších pozicích a stále se setkávají s opovrhujícími pohledy. Většina členů tohoto klanu se stará o rostliny, tím pádem jen velmi výjimeční a nadaní členové mají šanci studovat na akademii a stát se Shinobi.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 3:31 pm
*Mohlo být tak kolem třetí odpoledne. Kami akorát odcházela z akademie. Dneska učili něco málo o chakře, ale vysvětlování jejich učitele jí toho moc nedalo, spíše to, co už si vyčetla v učebnici, kterou měli.* ‘Hmm, ačkoliv se mi tam moc nechce, ale asi se ještě cestou zastavím v knihovně, abych se podívala, jestli tam ještě nenajdu nějakou knihu, která by mi toho mohla říct více. Pomalu dojde až před knihovnu, do které nakonec vejde. Slušně pozdraví paní, která tam byla a pak už zmizí mezi policemi s knihami.* ‘Kde jen začít, než něco najdu, tak mě tady zapomenou,‘ *pomyslí si trochu smutně dívka. Ještě nějakou chvíli hledá, než nakonec najde, to co potřebovala.* Co je to chakra a jak jí ovládat, sice bych se obešla bez toho, co je to chakra, to už nám říkali, co je to chakra, ale tak nevadí, *řekne si Kami. Následně se ještě začne dívat, jestli tam není ještě nějaká další kniha. Nakonec najde ještě jednu.* ‘Hmm, to mi bude stačit,‘ *řekne si pro sebe. Následně zamíří za knihovnicí a podá jí ty knihy, že by si je chtěla vypůjčit, že je zítra zase donese zpět. Žena nakonec souhlasí, tak si dívka vezme nikdy a zamíří si to domů. Poté co dojde domů, tak si zanese věci do svého pokoje a poté se vydá do koupelny, když chce jít zpět do svého pokoje, tak na ní mamka zavolá, že má jít dolů na oběd. Kami se tedy otočí a vydá se do kuchyně. Když dojde ke stolu, tak už tam je talíř se smaženými nudlemi a masem.* Díky za jídlo mami, *řekne dívka a následně pustí do jídla. Mamka se na ní jen usměje a odejde zpět do kuchyně. Poté co dívka dojí, tak odnese talíř do dřezu a následně odejde do svého pokoje. Vytáhne si věci z akademie a také knihy, které si půjčila v knihovně. Jako první si udělá úkoly, které dostali na akademii, ale to jí moc dlouho nezabere, takže nakonec se může pustit do čtení knih, které si donesla. Vezme si první knihu a otevře si jí. Následně se pustí do čtení, byly tam nějaké základy, co je to chakra, k čemu se používá a další. Další to tam bylo jak se dá chakra trénovat a to dívku celkem dost zajímalo.* ‘Takže chakra se dá trénovat pomocí meditace? Zajímavé,‘ *řekne si dívka v duchu a poté si čte ještě další věci. Další co jí zaujme je to, že chakra se dá tady trénovat tím, že se používá co nejdéle to jde.* To je super, to bych si mohla někdy vyzkoušet, ale je celkem špatné, že ještě moc technik na ninjutsu neumím, ach jo, chtělo by se to zase něco nového naučit, ale kdo ví, kdy nás to budou učit na akademii, *řekne si trochu smutně a pokračuje ve čtení. Po nějaké chvíli si vezme ještě druhou knihu a čte si i v ní, ale nakonec přijde na to, že tam je to samé jako v té první knize, ale že je to akorát trochu jinak napsané a navíc je ta kniha taková nějaká umazaná na několik stranách, tak jí raději zavře a přemýšlí nad tím, co vše tam vyčetla, než jde nakonec spát. Další den nad tím celý den přemýšlí, zatím co je v akademii, protože jí to pořád nedá, ale nějak nemá čas si to jít vyzkoušet, protože na další den jim dal sensei celkem dost úkolů, takže je ráda, že se nakonec vůbec dostane do knihovny, aby vrátila knihy, jak slíbila. Když dojde do knihovny, tak vytáhne knihy z tašky a obě je položí na pult. Knihovnice si knihy vezme a začne si je pečlivě prohlížet, aby zjistila, jestli se jim něco nestalo./ (NPC): Chvíli si knihy prohlíží a pak se podívá na Kami.* Řekla bych, že za kniha nebyla tak špinavá, když sis jí odtud brala, to budeš muset zaplatit, *řekne žena./ Kami se na onu ženu podívá a pak si jen povzdechne.* Ale já jsem to neudělala už to tak bylo, *odpoví ženě klidným hlasem.*/ NPC: Nejsem si jistá, že bychom to tam neměli napsané, kdyby to tam nebylo už předtím, *odpoví žena.*/ Tak jste si to tam asi jen nezapsali, *řekne trochu naštvaně dívka, protože jí osočuje z něčeho co neudělala./(NPC): Žena už začne být trochu naštvaná, a tak se podívá do poznámek, které tam měla a nakonec zjistí, že už to tam opravdu bylo./ Kami se jen otočí a rozejde se pryč.* ‘No nevím jestli ještě někdy půjdu do knihovny,‘ *řekne si celkem naštvaně a raději se vydá domů.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Sun Jan 26, 2020 3:31 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Fri Feb 21, 2020 10:25 pm
*Kami sedí v pokoji a čte si knihu, ale už jí to moc nebaví, tak se rozhodla, že by si mohla zajít zatrénovat. Zvedne se ze židle a oblékne se. odkaz Poté si vezme pouzdra se zbraněmi, čelenku si uváže kolem krku a vezme si tašku přes rameno. Poté se rozejde dolů do kuchyně, kde si vezme láhev s vodou a pak se pomalu vydá do předsíně a obuje si boty. Poté už jen zavře dveře od domu a vydá se do písečné tréninkové oblasti. Když tam dojde, tak si odloží tašku a pak se trochu rozcvičí. Trochu si zaběhá, aby se protáhla a pak si udělá několik dřepů a kliků. Když má hotovo, tak začne skládat pečetě. Poté se začne soustředit na svou chakru. Poté se vedle ní objeví čtyři klony. (Bushin no Jutsu) Kami se pak před ně postaví a chvíli se na ně dívá.* ‘Hmm, vypadá to, že jsou úplně stejné jako já a to je dobře, i když si vůbec nejsem jistá, že to na zkouškách vůbec použiju,‘ *řekne si v duchu. Následně klony zruší a pak složí několik dalších pečetí. Když zmizí obláček kouře, tak místo Kami je tam její otec. (Henge no Jutsu) Po chvíli techniku zruší a rozhlédne se kolem. Kousek od ní si všimne menší vodní hladiny, která tam byla, i když v Suně to byl celkem zázrak. Kami dojde k vodní hladině a pak začne skládat několik pečetí a začne soustředit svou chakru do chodidel. (Suimen Hokou no Waza) Poté se rozejde na vodní hladinu a zůstane stát na vodě. Po chvíli se po vodě i rozběhne a začne různě kličkovat, aby se nesoustředila jen na to, že je prostě na vodě a že by mohla spadnout pod vodu, pokud se nebude soustředit. Ještě nějakou chvíli pokračuje v běhání po vodě, než začne bych trochu unavená, a tak se vrátí zpět na pevnou zem. Poté se posadí na zem a začne se soustředit na svou chakru. První se snaží uklidnit svou chakru, ale to se jí moc nedaří ze začátku, ale po chvíli se jí to celkem podaří.* ‘Hmm, tak ta jednodušší část by byla.‘ *pomyslí si Kami následně začne soustředit svou chakru do levé ruky, když tam má nějakou chakru, tak jí začne přesouvat do pravé nohy. Polovina chakry, které měla v ruce se cestou ztratí a do nohy dojde polovina. Dívka si jen trochu povzdechne a pak se začne znovu soustředit na svou chakru, tentokrát začne soustředit chakru v levé noze a pak jí začne přesunovat do levé ruky. Tentokrát se jí to už povede trochu lépe a zmizí jen čtvrtina chakry. Takto ještě nějakou chvíli pokračuje, než je spokojená s tím, co se jí povedlo a taky si trochu odpočinula. Následně se zvedne na nohy a rozejde se kousek dál, kde viděla několik květin, které tam rostly. Složí několik pečetí a pak se začne soustředit na svou chakru. (Hikarakuyou: Hana Shuriken) Následně se do vzduchu vznesou dva květy. Následně se dostanou před dívku.* ‘Sakra, jak bych to udělala, aby se mi dařilo lépe měnit směr,‘ *pomyslí si dívka. Začne se co nejvíce soustředit na svou chakru a na dva květy, které tam byly před ní. Následně se oba dva začnou točit a oba dva se rozletí přímo rovně, po chvíli se jeden z nich rozletí doprava, ale druhý pořád letí rovně.* ‘Jak jich mám ovládat více jak jeden,‘ *pomyslí si dívka, ale nevzdává to a pokračuje dále. Dále se soustředí na ty dva květy a snaží se oba dva květy ovládat. Po chvíli se jí to celkem daří a oba dva květy najednou mění směr.* ‘Tak to by bylo a teď ještě kdyby se mi povedlo, že by každý letěl jinam, ale to už bude trochu horší,‘ *řekne si v duchu Kami a opět se začne soustředit na ty dva květy. Dívka chce, aby jeden letěl doprava a druhý doleva, ale to se jí nepovede, i když povedlo se jí, aby každý letěl jinam, jeden letěla doprava a druhý rovně. Když se na ně přestane soustředit, tak aby dva spadnou na zem. Kami se opět začne soustředit a květy přiletí k ní. Opět se roztočí od rozletí se pryč od ní. Opět se jí to nepovede, ale Kami se nevzdává, zkouší to znovu a znovu, až na ní dopadne únava z toho kolik chakry použila. Následně spadne na zem a unaveně oddechuje.* Sakra, to jsem asi přehnala, *řekne potichu. Následně zavře oči a začne se soustředit na chakru, která jí zbyla. Nějakou dobu se jí nedaří chakru uklidnit, i když jí už není moc, tak je to dost těžké jí zklidnit. Po nějaké chvíli se jí to podaří, tak se rozhodne, že už to pro dnešek stačí, že už je celkem unavená a že by si měla pro dnešek odpočinout. Pomalu se zvedne ze země a rozejde se ke své tašce, ze které vytáhle láhev s vodou a pořádně se napije. Poté láhev schová zpět a tašku si hodí přes rameno a poté se pomalu rozejde zpět domů, aby si odpočinula.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Fri Feb 21, 2020 10:26 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Mon Feb 24, 2020 1:05 pm
*Už je to nějakou dobu, co byla Kami trénovat, tak se rozhodla, že je opět čas si trochu zatrénovat. Protože se vydá na tréninkové pole. Když tam dojde, tak se trochu protáhne a trochu si zaběhá. Když se trochu rozcvičí, tak začne skládal pečetě a vedle sebe vytvoří pět klonů, které vypadají stejně jako ona. (Bushin no Jutsu) Poté klony zruší a začne skládat pečetě a promění se v Erena. (Henge no Jutsu) Poté co se změní, tak se jen trochu pousměje a pak přeměnu zruší. Po chvíli začne skládat jiné pečetě a vedle ní se začnou vznášet dvě kytky, které se pak začnou točit. (Hikarakuyou: Hana Shuriken) Když se točí dost rychle, tak se rozletí pryč od Kami Když jsou tak pět metrů od ní jeden květ letí doprava a druhý doleva.* ‘Super, tohle vypadá dobře, ale ještě by to chtělo trochu více trénovat, protože to ještě není ono,‘ *řekne si v duchu Kami. Květiny se pak rozletí zase k sobě a následně se zapáchnou do jednoho tréninkového kůlu, který byl asi tak dvacet metrů od dívky.* ‘Tohle by celkem šlo,‘ *řekne si v duchu dívka. Následně se soustředí na další dvě kytky a pak se opět vznesou do vzduchu a začnou létat kolem Kami. Poté se rozletí před Kami a pak se zabodnou opět do kůlu. Poté se dívka opět začne soustředit na svou chakru a pak začne skládat další pečetě a pak začne shromažďovat chakru do chodidel a pak se rozejde ke skále, která je kousek vedle ní a rozejde se po ní. (Kinobori no Waza) Když vyběhne až nahoru, tak se jen trochu pousměje, protože to zvládla bez problémů. Následně seskočí dolů a rozběhne se po skále znovu. Tentokrát se ale snaží vyhýbat se různým nerovnostem na skále, aby to neměla tak jednoduché. Opět se dostane až nahoru a tam se na chvíli posadí, aby si trochu odpočinula. Asi po pěti minutách opět seskočí dolů.* ‘Tak jo a co teď,‘ *řekne si v duchu a podívá se okolo. Následně se rozběhne od skály u které stojí ke kamenu, který je přímo naproti ní. První běží jen tak normálně a nepřehání to. Asi po pěti kolečkách začne běžet co nejrychleji může. To zvládne asi pět koleček, než začne být celkem zadýchaná, a tak opět zpomalí, ale běží dále. Takto uběhne ještě asi deset koleček, než se musí na chvíli zastavit, aby si odpočinula. Jak tam tak sedí, tak se napije vody a přemýšlí, jak by dále mohl trénovat svou výdrž, protože ještě to není dost. Po chvíli se opět zvedne na nohy a rozběhne se stejnou trasou jakou běhala předtím, než už neběží chvíli rychle a chvíli pomalu, ale běží stále stejně rychle. Uběhne asi sedm koleček, když na ní začne dopadat únava, přesto ale zatne zuby a pokračuje dále v běhu. Takto ještě uběhne asi dvě kolečka, než se jí podlomí nohy a ona skončí na zemi.* Ještě musím pokračovat, přece se nevzdám tak snadno, *řekne potichu Kami a pak se začne zvedat ze země. Když se po chvíli zvedne, tak se zhluboka nadechne a znovu se rozběhne. Když doběhne na místo odkud začínala, tak se unaveně posadí na zem.* myslím, že už toho dneska více nezvládnu, *řekne Kami zadýchaně. Poté se pomalu zvedne ze země a začne skládat pečetě. (Hikarakuyou: Hana Shuriken) Pak se kolem Kami začnou vznášet tři kytky ty se začnou točit a pak se rozletí do kůlu a do něj se zabodnou. Nějakou chvíli dívka pokračuje dokud jsou v okolo ještě nějaké kytky, tak spadne na jedno koleno.* Vypadá to, že jsem dneska už skončila s tréninkem, *řekne si Kami. Po chvíli se zvedne a pomalu se rozejde zpět domů, aby si trochu odpočinula.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Mon Feb 24, 2020 1:06 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Mon Mar 02, 2020 7:04 pm
*Kami přemýšlela, co by dneska mohla dělat. Trénovat se jí nechtělo, žádnou misi neměla, a tak se nakonec rozhodla, že se vydá do okolí vesnice. Oblékne se, vezme si pouzdra se zbraněmi a pak se pomalu vydá po schodech dolů. V kuchyni si s sebou ještě vezme láhev s vodou protože je celkem teplo, jako vždy a pak už se vydá do předsíně, kde se obuje. Pak se vydá pomalým krokem směrem k bráně vesnice. Nějakou chvíli jí to trvá, než se tam dostane. Když projde branou, tak se trochu pousměje, protože nikdy ještě nebyla mimo vesnici kromě toho, kdy byla na chuuninských zkouškách. Jak se tak prochází po okolí, tak tam vidí jen písek a kameny.* Hmm zajímalo by mě, jestli je tady někde v okolí i třeba něco jiného, *řekne celkem zamyšleně dívka. Jak tak pokračuje v cestě, tak si po chvíli všimne i nějakého kaktusu. Po chvíli si všimne nějakého ptáka, který letí celkem rychle na zem.* Pták tady, to je trochu divné, *řekne celkem zamyšleně dívka a tak se tam rozejde. Po chvíli si všimne nějakého malého zvířete, za kterým se víří písek a za ním ještě nějakého dalšího většího.* ‘Chudáka malého chtějí sežrat,‘ *řekne si v duchu dívka. Poté složí několik pečetí a vydechne proud vzduchu na ptáka, který byl celkem blízko. (Fuuton: Daitoppa) Ptáka to trochu zbrzdí. Následně Kami vezme dva kunaie s výbušnými lístky a hodí je směrem, kde je pták, ale ne na něj a pak je nechá vybuchnout. Pták se toho lekne a pak odletí pryč.* ‘Tak fajn jeden by byl,‘ *řekne si v duchu a všimne si, že ono zvíře změnilo směr, protože ho sleduje had, který už je skoro u něj. Následně složí několik dalších pečetí a vyšle proti hadovi několik proudů vzduchu, které hada zasáhnou. (Fuuton: Kiryuu Ranbu) Ovšem to hada jen trochu zpomalí a dá to zvířeti trochu času. Kami se rozběhne za nimi a za běhu vytáhne dva kunaie a výbušnými lístky a hodí je před sebe do míst, kde by se měl nacházet had a odpálí jí. Had se toho vyděsí a pak se rozhodne utéct pryč a zvíře nechá na pokoji.* Trochu jsem se bála, že pak půjdou po mě, ale nakonec to vypadá, že od nich bude klid, *řekne Kami a trochu se pousměje. Následně se otočí a chystá se rozejít pryč./ Díky za pomoc, *ozve se někde ze země./ Kami se zastaví a trochu s sebou škubne. Poté se otočí a začne se dívat okolo.* / Hej tady dole, *řekne kudlanka. / Kami se tedy podívá dolů a všimne si zvířete, které předtím utíkalo před těma dvěma.* Ahoj, nemáš za co. To byla přesila dva na jednoho, tak jsem se ti rozhodla pomoct, mimochodem ty jsi kudlanka nebo něco takového nebo se pletu, *zeptá se Kami.* / Přesně tak jsem kudlanka. Divím se, že tě nezaskočilo, že mluvím, *odpoví kudlanka, zatím co si prohlíží dívku. / Kami se dívá taky na kudlanku a pak se trochu pousměje.* Já nevím, od té doby co jsem na akademii už se raději ničemu moc nedivím. Mimochodem, já jsem Kami, *představí se dívka.* / Aha, tak těší mě Kami, já jsem Inori, *představí se taky kudlanka. / Kami si jí poslechne a pak se usměje.* Taky mě těší, *odpoví dívka. / Inori se na chvíli zamyslí.* Počkej tady, myslím, že bych se ti měla odměnit za to, že jsi mi pomohla, *poví kudlanka a pak někam zmizí. / Kami jen pokrčí rameny a zůstane tedy stát na místě a čeká, až se tam Inori vrátí.* ‘Doufám, že si ze mě nedělala srandu a že se už nevrátí,‘ *řekne si v duchu dívka a stojí na místě. / Po nějaké chvíli se kudlanka vrátí a na zádech má svitek. / Kami si jí jen zaraženě prohlíží. / Inori se zastaví před Kami a shodí ze zad svitek.* Tohle je svitek, do kterého když se podepíšeš krví, tak budeš moct přivolávat kudlanky, včetně mě, *řekne Inori. / Kami se chvíli dívá na svitek a pak se k němu sehne a rozdělá ho. Chvíli si ho prohlíží, nakonec se kousne do prstu a podepíše se do svitku. Poté chvíli počká až krev uschne a pak ho opět sroluje a nechá ho ležet na zemi a podívá se na Inori. / Inori jen Kami mlčky sleduje.* Fajn svitek si nechej u sebe, kdybys chtěla dát podepsat smlouvu někomu dalšímu, *poví Inori.* Tak se zatím měj, *řekne Inori a pak zmizí pryč. / Kami jí jen trochu překvapeně sleduje. Pak se sehne a svitek si vezme.* Dobře díky, taky se měj, *poví dívka. Poté si schová svitek do pouzdra a rozejde se zpět do Suny a pak si to rovnou namíří rovnou domů.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Mon Mar 02, 2020 7:07 pm
-Konec RPG-
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Mon Apr 06, 2020 8:31 pm
*Bylo brzké odpoledne, když se Suki vydala na procházku po rodném klanu. Vlastně to byl idylický den na poušti, na nebi pár mráčků, slunce přehnaně nepálilo a i Suki byla z akademie domů puštěna dříve. Domů se jí ale ještě ani zdaleka nechtělo a tak se vydala na objevy. Nikdy se moc sama takhle nikam nedostala, protože jí za zadkem vždy stojí matka nebo otec a jako správná dívka se přece nemže toulat ulicemi. To není vhodné. A už vůbec ne se toulat jen ve volném tričku a šortkách. Ale rodiče tu dnes neměla, tak si mohla chodit tam se jí zlíbí, civět na zajímavé věci a obecně se zajímat o její okolí. Oči měla snad až na čele, jak hltala nové podměty a zajímavosti o zbytku jejich klanu. Nakonec si sedla na lavičku uprostřed 'náměstíčka' a houpala nohama ve vzduchu,  když se rozhlížela po zajímavých kolemjdoucích.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Mon Apr 06, 2020 9:07 pm
*Kami akorát dojedla a rozhodla se, že se půjde trochu projít, protože se jí nechtělo jen tak sedět doma a nevěděla, kde by mohla najít Erena a Kai byl ještě nejspíše na chuuninských zkouškách, takže to vypadalo na další den, kdy se bude sama nudit.* Hmm jak tak přemýšlím, tak vlastně nemám žádnou kamarádku ve vesnici, jen samé kamarády, *řekne trochu zamyšleně, když vyjde z domu. oblečení akorát čelenku Suny má kolem krku. Nějakou chvíli se tak prochází po klanové čtvrti, než se nakonec zastaví na náměstí a všimne si nějaké malé holky, která sedí na lavičce. Chviličku si jí prohlíží jestli jí náhodou nezná, ale nakonec jí dojde že ne a tak se opět pomalu rozejde a pokračuje v procházce.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Mon Apr 06, 2020 9:34 pm
*Sedí si tak na sluníčku a trochu se nudí. Jistě, je to zajímavé koukat na lidi, jenž se potulují po náměstí. Někteří jsou možná do práce, někteří možná z práce právě jdou. Jiní možná také jen zabíjeli čas. Suki v hlavě vymýšlela různé příběhy pro různé lidi, které viděla. Některé byly dost podivné a jiné neobyčejně obyčejné. Po chvilce si všimla blonďaté slečny, která si jí podivně prohlédla a když se dívka vydá dál, Suki se jí s obratností a nenápadností netrénovaného studenta akademie, který teprve začíná. Bylo to zvláštní, takhle se bloudit světem sólo, ale co měla dělat... Matka, původem z mnohem honosnějšího klanu si vzala jejího otce ze Sumi ale ze svých nároků na úroveň neslevila, na což se v Sumi příliš nehraje a proto je ostatním spíše trochu pro smích. Teď se ale nenápadně snažila sledovat dívku, jenž pokračuje bůh ví kam, možná na rande? Nebo do práce? To se uvidí...*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Mon Apr 06, 2020 9:44 pm
*Kami jde pomalu dále a rozhlíží se po ulici. Po chvíli se zastaví a začne se dívat dokola, protože přemýšlela, kde by se mohla vydat teď. Jak se tak otočila, tak si všimna, že jí sleduje ona dívka a tak se jen trochu pousmála.* 'Hmm, vypadá to, že se nudí,' *řekne si v duchu Kami a pak se pomalu rozejde na takový menší plac, kde by mohla trochu trénovat. Když tak dojde, tak se trochu protáhne. Následně začne skládat několik pečetí a svou chakru začne vypouštět do země. Po chvíli před ní vyroste ze země kaktus, který následně i vykvete a začne se z něj uvolňovat omamná látka, která způsobuje genjutsu. (Saboten no Genjutsu)*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Mon Apr 06, 2020 10:05 pm
*Tváří se stejně nenápadně jako tučňák stojící na poušti a stále dívku sleduje, dokud nedojdou na menší plácek trochu bokem. Je tu celkem pusto až na pár jedinců a tak trošku zrychlí, aby to vypadalo, že šli jen stejným směrem, přeci jen se nechtěla ztrapnit, kdyby jí dívka přistihla. Pak ale kousek od ní vyrostl kaktus, kterého si původně ale vůbec nevšimla. Přeci jen, snažila se hledět extra před sebe a jakoby věděla jasně kam jde, a ne, že bloudí sama klanem. Pak ale nakrčí nos, když ji přes něj udeří omamná až lehce protivná vůně. Pak se jí z ní snad zamotá hlava a když s ní trochu zatřepe, aby se vzpamatovala, uvědomila si, že najednou vesnice zmizela a ona se ocitla na pusté poušti. Jistě, na akademii už jim o genjutsu říkali, ale aby jí došlo, že do jednoho spadla, na to byla ještě příliš velký žabař a tak se jen zmateně rozhlížela kolem sebe a snažila se nepropadat panice. Nevěěla co dělat a tak jen stála a zmateně koukala kolem sebe, po písku pusté pouště, kam se právě ocitla.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Wed Apr 08, 2020 6:08 pm
*Dívka se podívá okolo na lidi, kteří se nacházeli na druhé straně, jak trénují svoje techniky.* 'Nemyslela jsem si, že tady chodí trénovat tolik lidí z klanu, už jsem tady pár krát byla, ale nikdy tady nebylo tolik divné,' *řekne si v duchu dívka. Po chvíli si všimne nějaké dívky, která zase není tak moc daleko od Kami a nějak divně se rozhlíží po okolí. Když si uvědomí, kterým směrem fouká vítr, tak se trochu zasměje.* Chudák holka, *řekne si jen a pak dojde k ní. Když je u ní, tak složí několik pečetí a vydechne proud vzduchu a nechá ho aby byl kolem nich, takto by se měla látka které způsobuje genjutsu dostat pryč. Jak jí dívka přestane vdechovat, tak by genjutsu mělo přestat.* Ahoj, popravdě vím, že jsi se za mnou plížila, ale netušila bych, že se dostaneš do mojí techniky, *řekne Kami a usměje se na dívku.* Mimochodem já se jmenuju Kami a ty jsi, *zeptá se dívky a doufá, že jí odpoví.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Wed Apr 08, 2020 7:00 pm
*Lidí v okolí si nevšímala ani dříve, natož teď, když tu chuděna stála nevědomky v genjutsu. Po chvilce se kolem ní ale roztočil vítr a odvál tu otravnou pronikavou vůni a než se rozkoukala, kolem ní se zase postupně objevila ulice jejich Klanu a následně i celá Suna i s jejími obyvateli. Samozřejmě že tam taky stála ta dívčina, kterou se Suki snažila sledovat. A ještě ke všemu ví, že ji sledovala... No paráda...* Ale já tě nesledovala... šla jsem jen tak náhodou  tady tímhle směrem a pak jsem najednou ucítila podivnou vůni a vše najednou zmizelo... *Pronese a zamyslí se* To bylo genjutsu, že? *Optá se, trochu dříve než jí dojde, že by se měla představit. Pro ni mají informace hold vždy přednost.* eh, Jmenuji se Suki,... Suki Hatsunetsu *Pronese a usměje se* Těší mě... paní *Pronese, i když dívka není zas o tolik starší, nikdy si není jistá jak někoho oslovit, když jej vidí prvně a jak by matka řekla, raději přehnaně zdvořilá, nežli býti za nezdvoračku.* Ale nechci Vás rušit od tréninku...
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Wed Apr 08, 2020 7:20 pm
*Když genjutsu pomine, tak se Kami jen usměje.* Neříkej mi prosím paní, *řekne Kami.* Nejsem zase o tolik starší než ty, když se to tak vezme, tak jsem taky malá holka, *řekne a usměje se na dívku.* Těší mě Suki, *řekne a usměje se na ní.* Chodíš už na akademii nebo ještě ne, *zeptá se celkem zvědavě dívky.* Abych řekla pravdu, tak ještě nikoho neznám z klanu Sumi, kdo by byl ninja, *poví Kami spíše pro sebe než-li k dívka.* Tak Suki chceš třeba něco dělat, když už jsme se poznaly, *zeptá se Kami dívky.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Wed Apr 08, 2020 7:34 pm
No dobře, p... Kami *Usměje se Suki a uhladí si zrzavé vlasy za ucho.* A ano, ale začala jsem chodit teprve před nedávnem. Taťka byl hrozně proti, protože v Sumi se to prý moc nedělá, ale matka není tady z klanu a prý je to u nich v rodině tradicí, že všichni nastoupí na akademii tak jsem šla taky. *Pronese trochu zamyšleně* Vlastně mě to docela baví, hlavně ta spousta věcí co se učíme a co po nás chtějí, i když jsem hrozně marná při házení zbraní... minule jsem si o kunai rozřezala ruku sensei mi ji musel vyléčit jakousi prýma technikou... *Rozpovídá se Suki, než jí dojde, že by asi měla brát trochu ohled a neudělat z toho monolog.* A ty už máš asi akademii za sebou, co? *Řekne a mrkne na její hezkou čelenku. Pak se ale zamyslí nad otázkou Kami.* Já ti vlastně ani nevím, dnes nás pustili z akademie dříve a já neměla co dělat a domů jsem ještě nechtěla... Já se ven sama moc nedostanu a tak jsem to tu prozkoumávala, než jsem tě začala sle... než jsem došla sem.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Wed Apr 08, 2020 8:19 pm
*KAmi se na dívka jen pousměje.* Aha, takže jen chvíli na akademii. A už umíš nějakou techniku, *zeptá se dívka a dívá se na ní.* Lékařské techniky, ty jsou fajn, sama se pomalu začínám učit na medika, *řekne dívka.* Já už nějakou dobu nejsem na akademii, už mám i po chuuninských zkouškách, *řekne Kami a na chvíli se odmlčí.* Už jsem dokonce Tokubetsu Jounin, *poví dívce.* No takže chceš něco podniknout nebo raději vyrazíš domů, *zeptá se Kami dívky, protože sama nevěděla, co by mohla dívka chtít dělat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Wed Apr 08, 2020 8:28 pm
*Trochu se zamračí a pak jen tiše zabrble* ne, ještě jsem se žádnou nenaučila, teprve nás učí koncentrovat chakru jako přípravu na další techniky... *Pak jí trochu rozsvítí očka, když Kumi pronese, že je medik a dokonce již tokubetsu jounin* No téda, to jsi asi dobrá, co? Medici jsou hrozně super, sama bych chtěla být lékařem, až složím chuuninské zkoušky. Vypadá to jako hrozně zajímavý obor, a navíc můžeš pomáhat lidem a tak,.. *Opět jí dojde, že mluví trochu moc.* No domů se mi ještě nechce ale vlastně nevím, co bych chtěla dělat. Ale ty jsi asi chtěla jít sem trénovat a já tě tu ruším, že? *Optá se nerada by jí brzdila od tréninku i když musí říct, že by jí nevadilo udělat si nějaké kamarády. Na akademii s nikým moc nevychází a v klanu se ven moc nedostane.* Co vlastně ráda děláš, když máš volno?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Wed Apr 08, 2020 8:39 pm
*Vyslechne si dívku a pak se na chvíli zamyslí.* Aha, *řekne jen dívka.* Popravdě zatím teprve začínám nějaké základy a tak, *řekne Kami a usměje se na Suki.* Domů se ti nechce, zajímavé, *řekne jen a trochu se ušklíbne.*Ale ani moc trénovat nechci spíše se nudím a tak zabíjím čas, *řekne dívka.* Mno co kdyby jsi se zkusila nějaké jutsu naučit, *zeptá se dívky a trochu se usměje.* Ale možná bychom mohli jít někde jinde, kde by se dalo lépe trénovat, *poví dívka a čeká na odpověď.* Co dělám, když mám volno? Mno čtu si ráda knihy nebo trávíš čas s kamarády nebo trénuju, *řekne dívce.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Wed Apr 08, 2020 8:58 pm
*Usměje se na její odpovědi.* Začátky jsou vždycky nejhorší, ale to asi už víš *Pronese a usměje se. No tak se jí domů ještě nechtělo, co je na tom tak podivné... kdyby věděla, jak šílená je její familie, taky by se tam nehnala.* No proč ne! Aspoň těm křupanům na akademii konečně nebudu pro smích a přestanou si ze mě možná i utahovat.* Ovšem tedy pokud máš zájem a nevadilo by ti to! Ale jako student akademie se toho ještě moc naučit asi nedokážu... přeci jen je toho všeho hrozně moc, co se musíme naučit... techniky, boj se zbraněmi, bez nich... historii, biologii, geografii... *Opět jí dojde, že by měla sklapnout.* A budeme tedy tady nebo máš nějaké tajné místěčko? *Optá se s potencionáními plamínky v očích.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Wed Apr 08, 2020 9:32 pm
Jo, to vím, *řekne dívka a trochu se usměje.* Tak fajn, tak můžeme vyrazit na jedno místo, kde bude klid a budeš se tam moct soustředit na rozdíl tady, *řekne Kami a pak se pomalu rozejde. Nějakou chvíli mlčky jdou než se nakonec dostanou k nádrží.* Tak tady budeš mít dost klidu na trénink, sem skoro nikdo nechodí, kromě mě a mých přátel, *řekne Kami. Tak fajn, už tedy umíš nějaké základy o chakře a víš,jak se třeba soustředí v jedné částí těla, *zeptá se dívka a podívá se na Suki.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Sun Apr 12, 2020 8:45 am
Tak dobře! *Pronese a usměje se, na souhlas s odchodem a tiše následuje Kami uličkami klanu Sumi. Nikdy v této části nebyla, tedy ne v poslední obě, aby si odsuď mohla něco vybavit. Neznámé pískovcové stavby jejich klanu jí trochu splývaly a asi by se tady i ztratila. I tak se ale snažila zapamatovat si cestu zpět, přeci jen, kdyby náhodou.* To je dobře, klid k trénovaní je celkem potřeba. Jak jsi to tu vlastně objevila? *Optá se Suki, když přijdou k nárdžím.* A no, učili nás, jak se na chakru soustředit a jak ji hromadit v jenom místě, ale jen základy, ještě jsem to v praxi na vodě nebo stromech nezkoušeli... *Pronese a podívá se na slečnu, se kterou sem přišla.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Sun Apr 12, 2020 11:34 am
*Kami se zastaví, když dojdou na místo a trochu se pousměje.* Fajn, takže základy umíš, což je super, *řekne Kami a pak se na chvíli zamyslí.* Tak dneska se naučíš v praxi chození po stromech, i když tady spíše budeš chodit po skále.* Já jsem se většinou sama nudila, tak jsem objevovala Sunu a tak jsem to tady našla a líbilo se mi tady, takže sem chodím trénovat, protože je tady klid, *řekne Kami dívce.* Tak na tu techniku potřebuješ tedy soustředit chakru do chodidel, když jí dáš hodně, tak se může stát, že spadneš a když jí dáš málo, tak se ti chodidla nepřichytí a spadneš, *řekne Kami.* Tak co, jdeš to zkusit, *zeptá se dívka a usměje se na ní.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Fri May 08, 2020 3:34 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Sun Jun 14, 2020 6:59 pm
*Kami je doma a přemýšlí, co bude dneska dělat. Nic moc se dělat nechtělo a tak se rozhodla, že se zajde projít jen po klanové čtvrti, jestli tam třeba někoho známého nepotká. Dojde do svého pokoje a přeblékne se. Oblečení čelenku Suny si dá kolem krku a ještě si vezme pouzdra se zbraněmi. Následně se rozejde dolů, kde se zastaví v předsíni a obuje si boty. Vyjde na ulici, zamkne za sebou a pak se začne procházet ulicemi a přemýšlet, co bude dělat dále.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Sun Jun 14, 2020 8:30 pm
*jakmile jsem si odpočinul ze školy tak jsem šel ven zkusit si najít přátele i když jsem nevěděl proč když jsem tak tichý tip.Když jsem dorazil na náměstí šel jsem se si sednout na lavičku a koukal jsem okolo sebe."co mě to napadlo vždyt ja si kamarády hledat neumim jsem fakt trouba raději zachvilku půjdu domů"
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Sun Jun 14, 2020 8:57 pm
*Kami se prochází klanovou čtvrtí, až se dostane na takové malinké náměstí. Tam si všimne nějakého kluka, který tam seděl a vypadal celkem dost znuděně.* 'Hmm vypadá to, že je tam sám,' *řekne si v duchu Kami. Nakonec se rozhodne, že si s ním zkusí popovídat. Pomalu se k němu rozejde a kousek před ním se zastaví.* Ahoj, já jsem Kami, *představí se mu a čeká, jestli jí odpoví.* Co ty tady tak sám, *zeptá se ho celkem zvědavě.* 'Snad se se mnou bude bavit,' *pomyslí si.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Sun Jun 14, 2020 9:03 pm
*otočil jsem se za tajemným hlas.Ahoj Kami já jsem Aito *odpovím nervozně.A jsem tu protože chci trochu zabít čas ale nemám s kým tak jsem šel jsem*byl jsem nervozní a koukl jsem se pak jinam protože jsem se cítil trapně
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Sun Jun 14, 2020 9:15 pm
*Kami si ho chvíli mlčky prohlíží.* Těší mě Aito, *poví dívka a všimne si toho jak je nervózní.* Zajímavé potkat někoho dalšího z klanu Hanabira​, moc lidí jsem ještě nepotkala, *poví.* 'Akorát mě trochu štve, že je celkem tichý, ráda bych si popovídala s někým, kdo je z mého klanu,' *řekne si v duchu Kami.* Ty chodíš na akaemii nebo nejsou ani ninja, *zeptá se ho celkem zvědavě.* 'Že bych našla způsob, jak dneska vyplnit znuděný den,' *řekne si v duchu a pousměje se.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Sun Jun 14, 2020 9:21 pm
*když řekla můj klan tak jsem se na ní otočil.Jak víš že jsme ze stejného klanu?*řekne překvapeně.Ano chodím na akademii sice tam jsem krátce ale chci se toho hodně naučit*řekne trochu odvážněji.A ty už jsi ninja?*zeptá se trochu váhavě
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Mon Jun 15, 2020 12:57 pm
*Kami si jen v duchu povzdechne a pohledem sjede onoho kluka.* Ono to bude celkem jasné, že jsi ze stejného klanu jako já, když jsi v naší čtvrti, ne? Tady moc jiných lidí nechodí z jiných klanů, každý si většinou hledí svého, *poví Kami a dívá se na Aita.* Aha, takže toho ještě moc neumíš, že, *zeptá se ho.* Já jsem Jounin, *odpoví mu Kami a pak se začne rozhlížet po okolí.* Hmm co kdybychom se vydali někde jinde, třeba bych tě mohla naučit nějaké jutsu z akademie, pokud teda chceš, *řekne Kami a dívá se na kluka.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Mon Jun 15, 2020 7:23 pm
*když mu řekla že jsou ze stejné čtvrti vůbec si jí nikdy nevšiml bylo mu to dost divné a to se často všímal detailu.No bohužel neumím nic jak se říká zatím jsem k ničemu *odpoví trochu s usměvem.A je super že jsi Junin a jaký jutsu bys mě chtěla naučit?*sám jsem věděl že jsem trochu nemehlo ale chtěl jsem to zkusit
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Mon Jun 15, 2020 8:21 pm
*Kami se dívá na kluka a nějakou chvíli přemýšlí.* Vzhledem k tomu, že ještě žádné jutsu neumíš, tak bych tě mohla naučit jedno z těch, co se budete učit na akadmeii, ale ještě si budu muset rozmyslet které, tak se zatím vydáme do tréninkové oblasti, *řekne Kami a pak se rozejde do tréninkové oblasti a doufá, že jí Aito bude následovat. Nějakou chvíli procházejí ulicemi vesnice, než se nakonec dostanou do tréninkové oblasti. Pak se rozejde k jedné větší skále, která tam byla. Před ní se zastaví a podívá se na Aita.* Takže dneska se naučíš chodit po skalách bez použití rukou, *řekne chlapci a dívá se na něj, jak bude reagovat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Mon Jun 15, 2020 8:28 pm
*koukal jsem chvilku na ní a pak šel za ní byla to nádhera na tom tréninkovém místě byl jsem rád že jsem tam byl a pak když jsme šli ke skále tak byla hodně veliká a když mi ještě řekla že budu chodit po stěně bez rukou tak mě napadlo 1 jutsu.Myslíš kontrolu chakry?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Mon Jun 15, 2020 8:44 pm
*Kami se podívá na Aita.* Přesně tak, kontrola chakry, budeš chodit po skále tak, že musíš do chodidel dostat správné množství chakry, pokud jí dáš hodně, tak se pod tebou může skála poškodit a ty spadneš na zem. Když dáš chakry málo, tak se ke skále nepřichytíš a spadneš na zem. Tak první by jsi měl zkoušet, kolik chakry budeš potřebovat, aby jsi mohl vylézt po skále, *řekne Kami. Následně se začne soustředit na svou chakru a pak se rozejde ke skále. Nejprve na ní dá jednu mohu a poté druhou a pak se rozejde po skále nahoru. Když se dostane do poloviny, tak se otočí a podívá se na Aita.* Takže se do toho můžeš pustit, pokud nemáš žádné otázky, *řekne Kami a dívá se na chlapce.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Mon Jun 15, 2020 8:55 pm
*dobře aspon jsem věděl že to budu dělat hodně dlouho,pozorně jsem jí taky poslouchal a když pak šla po skále tak jsem se docela divil ale snažil jsem se trochu soustředit"sakra to nevím jestli zvládnu ale tak kdo se bojí nesmí do lesa hlavně se musím soustředit nesmím to vůbec přehnat abych nespadl na šišku ale tak co už jsem stejně jen genin.A poradíš mi nějakou pomůcku?Jako jestli si mám něco představovat nebo na něco myslet?*byl jsem jak zvědavej tak i zoufalej
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    Empty Kami Kamai

Tue Jun 16, 2020 7:26 pm
*Kami seskočí dolů a podívá se na Aita.* Soustřeď se na svou chakru a snaž se jí dostat do chodidel, tímto musíš začít, *řeknu mu Kami a chvíli se na něj dívá.* 'No, snad jsem mu nedala úkol, který nemůže zvládnout, ale tak uvidíme,' *řekne si v duchu.* Soustřeď se jen a jen na sebe a na svou chakru a okolí ignoruj, *poví mu a pak už ho jen mlčky sleduje.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Tue Jun 16, 2020 7:59 pm
*koukal jsem na Kami a pozorně jí poslouchal,soustředil jsem se jak na chakru a pak na své okolí jak jej ignorovat.Dobře jde se na to.*vyběhnu na skalu a asi po 3kroku se skála poškodí a já seskočím na zem a koukám na tu skálu.Sakr to bylo těsné
Sponsored content

Hanabira    Empty Re: Hanabira

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru