Goto down
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 9:15 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai je rád, že se ji to líbí a tak pokračuje. Slyší její dech a je za to rád. Jen doufal, že ji úspěšně změní myšlenky, tak jako je ona změnila jemu. Začne ji líbat na krku a prsty krouží čím dál rychleji. Její zašeptání slyší a tak ji na chvíli přestane líbat. Prsty přestanou kroužit. Zvedne hlavu nad její a jen ji sleduje.* (Kai) Nemyslím si. Dělám to instinktivně a sem rád, že se ti to líbí a jsi spokojená. *řekne a jeho prsty následně zajedou dovnitř a tak ji opět začne líbat na krku. Jeho prsty tak jezdí dovnitř a ven a postupně s nimi zrychluje. Také cítí vlhkost na prstech. Kai začíná být hodně vzrušený a už teď si není jistý, zda dokáže přestat.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 9:40 pm
*Jen spokojeně přivírá oči a občas spokojeně vydechne. Když jí přestane líbat a podívá se na ní, tak si může všimnout, tak má přivřené oči a dost se červená. Vyslechne si jeho slova, ale nic mu na to neřekne. Ve chvíli, kdy vsune prsty dovnitř, tak spokojeně vzdychne a opět ho začne hladit po zádech. Jak dále pokračuje, tak se její dech začíná zrychlovat a začíná vzdychat častěji. Po chvíli začne být vlhká a jen doufá, že toho teď Kai nenechá.* Příjemné,* zašeptá po chvíli.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 9:49 pm
Kai Yoshimitsu
*Nejde mu přestat a tak začíná stále víc a víc zrychlovat. Jakmile ho začne hladit po zádech, tak je mu to příjemné, ačkoliv by ho mohla hladit i jinde. Ale nechce ji nutit do něčeho, do čeho nechce. Navíc je rád, že ji to přijde příjemné. Proto nehodlal zpomalovat. Bohužel neměl ani jednu ruku volnou, aby ji ukázal, že ho může hladit i na hrudi a tak ji nechal, ať ho hladí i po zádech.* (Kai) To sem rád, že je ti to příjemné. *poví a políbí ji, tentokrát na ústa. Doteď v ní měl dva prsty a tak k nim přidal ještě jeden. Začal znova pěkně pomalu a postupně zrychloval.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 10:07 pm
*Jak Kai dále pokračuje, tak Kami je naprosto spokojená. Začíná vzdychat ještě hlasitěji. Po chvíli přesune jednu svou ruku na jeho hrudník a začne ho tam hladit. Nad jeho slovy se jen mírně pousměje a dále si užívá jeho práci. Jakmile přidá ještě jeden prst, tak se jen kousne do rtu. Kai já opět začne líbat na ústa. Občas polibky přeruší, protože se potřebuje nadechnout. Jak dále pokračuje, tak lehce nadzvedne hlavu a vzdychne mu do ucha. Ještě nějakou chvíli vydrží, než se dostaví její vyvrcholení. V tu chvíli ho přestane hladit a chytne se prostěradla a jen spokojeně vzdychá.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 10:22 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai postupně zrychluje a přitom líbá Kami. Ta ho místo zad začne hladit na hrudi. To Kai vzrušilo ještě víc. Když místo dvou prstů začal používat tři, Kami občas během líbání dělala přestávky, což Kaiovi nevadí. Když nad zvedne hlavu, přestane ji Kai líbat a jen ji sleduje. Svoji práci s prsty ovšem nepřestává. Po chvíli ho přestane hladit a chytne jen prostěradlo. Pokračoval menší rychlosti dále, dokud ho sama nezastavila. Jakmile ho zastavila, vyndal z i prsty a pousmál se na ni. Ovšem párkrát ještě zakroužil po povrchu, než ji vytáhl úplně. Viděl jak se tváří spokojeně. To ho dělalo šťastným. Naklonil se k jejímu uchu.* (Kai) Jaké to bylo, zlato? *zeptá se ji a pak jen zvedne hlavu nad její.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 10:50 pm
*Vzhledem k tomu, že pořád pokračuje, tak jí nutí vzdychat dále. Po chvíli popadne dech a podívá se na Kaie.* Zlato, dost prosím, *poví mu a dále spokojeně oddechuje. On si však nedá říct a ještě jí chvíli zlobí. Jak mile toho nechá, tak se uvolní a dívá se na něj. Když na ní promluví, tak se na něj usměje.* Jaké by jsi řekl, *zeptá se ho celkem zvědavě. Pokud jí odpoví, tak se na něj usměje.* Bylo to příjemné. Jsem ráda, že jsem tě nezastavila, naprosto jsi mi změnil myšlenky, *poví Kaiovi. Následně se zvedne a přesune se k jeho uchu.* Klidně si to někdy zopakujeme, *zašeptá mu do ucha a políbí ho.* Copak by jsi chtěl dělat teď, *zeptá se ho pak Kami.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 11:00 pm
Kai Yoshimitsu
*Kami ho nakonec zastaví a tak přestane. Ale ještě trochu ji poškádlí, než přestane úplně. Vidí jak se na něj usmívá a tak se pousměje taky.* (Kai) Určitě se ti to muselo líbit. *odpoví ji a dal ji jen sleduje. Vytáhne ruku z jejich kalhotek a položí ji vedle ji na postel.* (Kai) Tak to sem rád. Rád sem ti pomohl k jiným myšlenkám. *odpoví ji a když se přiblíží k jeho uchu a promluví, začervená se. Políbit se nechá.* (Kai) Teď by jsme mohli jen odpočívat, nemyslíš? *navrhne a dal ji jen sleduje. Už ji nechce nijak provokovat a tak svou levou ruku nechává na posteli. Věděl, že si tehdy vybral spraven.* (Kai) Koukám, že si velice šťastná a to sem rád, zlato. A můžeme si to zopakovat, až budeš sama chtít. Víš že tě do ničeho nutit nebudu. *řekne ji a pak si lehne vedle ní. Natočí hlavu k ní a usmívá se. Je velice šťastný.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 11:31 pm
Jo, líbilo, *odpoví mu souhlasně Kami.* Asi bychom si mohli odpočinout, přece jen na první den co jsem doma, je to trochu moc výkonu na mě a ještě bych chtěla potom jít udělat něco k jídlu, přijde mi, že poslední dobou jsi nějaký hubenější, *poví Kami a usměje se na něj. Poté se posune kousek ke zdi, aby i Kai měl dost místa. Když na ní potom Kai promluví, tak se na něj podívá.* Jsem šťastná, protože i po tom všem mám někoho úžasného, kdo mě miluje a je mi pořád na blízku. Tak dobře, *řekne mu Kami a pak ho chytne za ruku a dále leží.* Jsi pro, že si na chvíli odpočineme a pak si půjdeme udělat něco na jídlo, *zeptá se raději Kaie.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 6:02 am
Kai Yoshimitsu
*Už je to druhá osoba, co si myslí že trochu zhubl. Ale bude to pravda. Přeci jen za poslední dobu toho moc ne snědl.* (Kai) Nedivím se ti. Sotva tě propustili z nemocnice a už tady vyvádíme. *řekne a pousměje se. Kouká na ní a je rád, že je tu s ní. S nikým by nebyl raději, než s ní. Po uvolnění místa má víc místa, aby si vedle ní mohl lehnout. Vyslechne si ji a chytne ji za ruku.* (Kai) Vždycky sem ti byl na blízku. Vždy budu. Nikdy tě neopustím. *řekne ji upřímně a nakloní se k ní, aby ji mohl dát pusu. Chce tak dokázat své slova, že je myslí opravdu vážně. Vraginse zpět a pousměje se na ní.* (Kai) Já sem pro. I když nejraději bych šel udělat něco sám, ale nechci tě otrávit. Sestra mě nenaučila vařit. *poví ji a usměje se. Momentálně tam jen leží vedle své milované, drží ji za ruku a je šťastný. Druhou rukou ji začne po chvíli hladit na tváři. Ale aby to dokázal, musí se přesunout na bok. Na bok se přesune a dal ji drží za ruku a tak ji začne jemně hladit po tváři.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 9:40 am
*Kami se dívá na Kaie a jen se na něj spokojeně dívá.* No jo no, hold tobě se nedalo odolat, *poví Kami a usměje se na něj. Drží ho za ruku a odpočívá. Jakmile na ní promluví, tak jí jeho slova potěší a nechá se od něj políbit.* Děkuju, *poví mu Kami. Poté si poslechne jeho další slova a zamyslí se.* Tak jo, potom něco udělám k jídlu, ale snad to přežiješ. Řeknu to asi takto mě to chutná a dokonce to i přežiju, takže snad budeš mít taky takové štěstí, *poví mu s úsměvem. Po chvíli se jí zavřou oči a usne.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 10:28 am
Kai Yoshimitsu
*Nad jejími slovy se jen začervená. Políbí ji a pak si hlavu zase položí vedle její. Chvíli takto odpočívají.* (Kai) Neboj se. Já něco snesu. A rád ochutnám tvoji kuchyni. *odpoví ji a začne ji hladit po hlavě. Ale velice jemně. Dívá se, jak spokojeně usla a spí.* (Kai) Kéž by se toho dožila ségra. Mohla by být tetou. *poví velice potichu. Jen tam tak leží, hladi ji a sleduje ji jak spí. Nic víc momentálně nepotřebuje. Nechává ji spát a nikam neodchází. Občas se podívá z okna, ale jinak celý čas sleduje, jak jeho milovaná spokojeně spí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 11:15 am
*Dále spí a tváří se naprosto spokojeně. Asi po hodně se Kami začne probouzet. Otevře oči a podívá se na Kaie.* Vidím, že jsi se ode mě ani nehnul, *poví Kami. Poté se pomalu zvedne a políbí ho.* Tak co půjdeme udělat něco na jídlo, *zeptá se ho. Pokud souhlasí, tak počká, až vstane z postele. Dojde ke svému stolu a schová smlouvu s kudlankama. Poté se rozejde ke dveřím pokoje a pak si to zamíří ke schodišti a sejde dolů. Pak na chvíli zmizí v koupelně, sundá si rukavice a umyje si ruce. Během toho se na chvíli smutně dívá na své prsty. Nakonec si jen povzdechne a vydá se do kuchyně.* Hmm, uvidíme, co tu vůbec je, *poví a dojde k lednici. Chvíli tam něco hledá a pak vytáhne nějaké maso a zeleninu. Pak ještě vytáhne těstoviny a pustí se do vaření.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 11:47 am
Kai Yoshimitsu
*Kai tam leží vedle své milé a jemně ji hladí po hlavě, respektivě oo šátku. Nemohl si nevšimnout, že je šťastná. Stejně tak je šťastný i on. Hledí z okna a jakmile se začne Kamil probouzet, ihned se na ni podívá a mile se pousměje. *(Kai) Dobré odpoledne. *pozdraví ji a nechá si dát od ní pusu.* (Kai) Jo, můžeme. *řekne a když se zvedne Kamil, zvedne se taky. Odejde z pokoje, kde na ní počká. Jakmile vyjde ven, jde za ní. Jenže ona zahne do koupelny a Kaie tam nepustí. Zastaví se před dveřma, kde na ní čeká. Následně ji následuje do kuchyně a nemůže si nevšimnout, že nemá rukavice. Zastaví se ve dveřích kuchyně a odtamtud sleduje Kami, jak připravuje jídlo. Když se na něj Kami podívá, může vidět jak se na ní šťastně dívá. Potom přijde k ní blíž a opře se o linku.* (Kai) Zlato, kdyby si chtěl pomoc, řekni. Rád ti pomůžu, ačkoliv sem nešika. *upozorní a dal ji jen sleduje jak vaří. Když ho o něco požádá, pomůže ji.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 12:11 pm
*Bylo jí jasné, že si Kai všimne, že nemá rukavice, ale vařilo by se jí v nich špatně.* Dobře, kdyby něco, tak si řeknu, *poví mu Kami a pokračuje ve vaření. Nějakou chvíli je vše v pohodě a vše se vaří.* Doufám, že ti to bude chutnat je to jen něco, co se rychle uvaří, ať tu nestojím půl dne, *řekne Kaiovi a usměje se na něj. Pak se rozejde ještě k lednici a vytáhne salát, který tam byl. Dá ho do misek a odnese ho na stůl. Následně si chce vytáhnou z kredence sítko, ale když ho chytne do ruky, tak jí vypadne na zem. Jen si smutně povzdechne a chvíli se na něj smutně dívá.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 12:36 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai ji sleduje jak běhá po kuchyni sem a tam. Připomíná mu to sestru, která taky takhle běhala, když vařila. Proto se jen usmíval při pohledu na ní. Tento pohled ho možná čekal častěji, jestli by se Kami rozhodla s ním zůstat. Proto si ho užíval.* (Kai) Určitě mě to bude chutnat. *potvrdí ji to. Tento pohled by ho neomezené, dokud se něco nestalo. Tehdy se trochu zamračil a ihned přiběhl ke Kami, které vypadl z ruky cedník. Objeví se ji po pravé straně a ruku ji položí opatrně na záda.* (Kai) Co sem ti říkal? Ať mě požádáš o cokoliv a že ti rád pomůžu. *řekne ji trochu přísnějším hlasem. Zvedne ten cedník do ruky a pousměje se na ní.* (Kai) Tak teď ti hold pomůžu, ať chceš nebo ne. *řekne ji a mile se na ni pousměje. Dá ji ještě pusu a pak se otočí k lince.* (Kai) Tak co mám udělat jako první? *zeptá se a je připraven udělat všechno, co mu Kami poručí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 12:50 pm
*Nějakou chvíli se smutně dívá na cedník, než z ní dojde Kai. Jak vezme ze země cedník, tak se na něj podívá.* Já vím, ale prostě nejsem zvyklá, že jsem na někom závislá, že sama něco nemůžu udělat, ani po tom půl roce jsem si ještě nezvykla, *poví trochu smutně Kami.* Fajn, zcedit nudle, můžeš, *poví Kami a uhne mu od dřezu, aby mu tam nepřekážela.* Když zcedí nudle, tak se podívá na Kaie.* Teď to můžeš dát do té pánvičky a zamíchat, *dodá.* A to jsi říkal, že vše zkazíš, jde ti to, *poví mu. Nějakou chvíli nechává ještě vše na pánvi a zamíchá to. Pak vytáhne dva talíře a položí je na linku, protože bude jednodušší to nandat na talíř tam. Když dá jídlo na talíře, tak se podívá na Kaie.* Zaneseš to prosím na stůl, *zeptá se ho, protože nebyla by moc ráda, kdyby jí to spadlo a byli by bez jídla.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 12:58 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai dělá přesně co mu Kami řekne a ještě se u toho usmívá.* (Kai) Protože mi říkáš, co mám dělat. Sám bych už něco pokazil a nejspíš i spálil. Takže to je jen tvá zásluha. *odvětí, protože ví že je to pravda. Ještě chvíli dělá, co Kami chce a brzy je ono jídlo hotovo. Docela pěkně ku to i voní a dostal docela i hlad. Nakonec to sundal z plotny a na oba talíře nandal stejnou porci. Pánev položil vedle, na nerozpálený sporák a vzal oba talíře do ruky. Pousmál se na Kami a rozešel se ke stolu.* (Kai) Odnesl bych to, i kdyby si mě o to nepožádala. *řekne a položí je na stůl. Položí je vedle sebe a pak odsune jednu židli pro Kami. Když se na ni posadí, zasune ji pod stůl a sám si sedne na židli vedle ní.* (Kai) Kdyby té ty ruce bolely, řekni a klidně re i nakrmím. *řekne a pousměje se na ni. Když se otočí, dá ji ještě pusu.* (Kai) Itadakimas. *řekne a pomalu se pustí do jídla.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 1:44 pm
*Nad jeho slovy se Kami jen pousměje.* Jen se to musíš naučit a časem ti to půjde taky, kdyby jsi vidět moje začátky, *řekne Kami a trochu se zasměje. Když řekne, že by to odnesl i kdyby mu to neřekla, tak se jen usměje. Pak dojde ke stolu a posadí se na židli, kterou jí odsunul, a následně jí přisunul i ke stolu. Klidně by se posadila sama.* Zlato nejde o to, že by mě bolely ruce, ale jak jsem řekla, nemám v nich nějak moc cit, *řekne trochu smutně Kami a nechá se od něj políbit.* Itadakimas, *poví Kami. Následně si vezme vidličku do levé ruky, ale z té jí vypadne. Jen si trochu smutně povzdechne a tak jí vezme do druhé a pustí se do jídla.* 'Doufám, že se najím,' *pomyslí si.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 2:25 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai se pustí do jídla a očkem sleduje jak je na tom Kami. Když ji vypadne vydlička, tiše si povzdychne. Nyní se na ní nezlobí. Pochopil její slova a tak potřebuje čas na to, aby se dala dohromady. Dojí to co má v puse a podívá se na Kami.* (Kai) Nikam nespěchej a jez pomalu. Kdyby to fakt nešlo, rád ti pomůžu, to víš ne? *řekne ji, mile se na ní usměje a pohladí ji po tváři. Kai to s ní myslel vážně a byl rád, že tu není sama. Hodlal ji být nablízku, dokud nepřijede její mamka. Opět se dal do jídla a když by chtěl, pomohl ji s jídlem.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 3:06 pm
*Po chvilce začne Kami konečně jíst. Jí pomalu a nikde nespěchá. Jak na ní Kai promluví, tak se na něj podívá.* Já vím, však stejně není kam spěchat, *řekne mu a dále jí. Po chvíli položí vidličku a dívá se do talíře.* Ale je to celkem dobré, *řekne Kami. Nějakou chvíli tam sedí, než se podívá na Kaie.* Mimochodem, co Mizuki, jak se jí vede, *zeptá se Kami celkem zvědavě, protože chtěla aspoň na chvíli změnit téma od sebe.* 'Možná by byla fajn, někdy zajít za Arisu a jít s ní zatrénovat, ale asi to bude ještě nějakou chvíli trvat,' *řekne si v duchu Kami.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 3:20 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai v klidu jí, dokud na něj Kami nepromluví.* (Kai) Hmm, je to dobré. Dobře si to udělala s mýma rukama. *řekne a zasměje se. Podívá se na Kami, která nejí. Chce ji pomoc, ale znova promluví.* (Kai) Ta je připravena. Věřím, že se vrátí jako Chunnin. Navíc, před pěti měsíci mě poslala na tři dny do nemocnice, když jsme trénovali. *řekne a usměje se. Ikdyž ho poslala tehdy do nemocnice, byl to pro něho dobrý zážitek. Podívá se na Kami, mírně se nakloní aby ji viděl do očí.* (Kai) A co Arisu? Jí to jde jak? *zeptá se ji taky. Ale jelikož je to Mizuki sestřenka, tušil že bude stejně dobrá jako Mizuki.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 4:02 pm
*Kami sedí a dívá se do talíře.* To jo a já říkám, že se časem naučíš vařit, *řekne mu Kami.* Taky si myslím, že projde zkouškou, přece jen má dobrého senseie, *poví Kami a usměje se na Kaie.* Počkej, to ti genin nakopal zadek, *zeptá se ho trochu zaraženě.* Arisu, ta už by měla být genin nebo se na zkoušky v nejbližší době chystá, nějakou dobu jsem jí teď neviděla, *poví Kami celkem zamyšleně. Poté se opět pustí pomalu do jídla.* Copak chceš dělat teď, *zeptá se ho celkem zvědavě Kami.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 4:27 pm
Kai Yoshimitsu
(Kai) Jo, Mizuki my nakopala zadek. Ale to bylo skoro měsíc po té misi a tehdy sem se z toho ještě pořádně nedostal. Byl sem vyhublý, bez síly. Ale jelikož sem ji to slíbil, tak sem s ní musel jít trénovat. Takže mám další jizvy, díky ní. *řekne a usměje se. Předpokládal, že i Arisu projde zkouškou. Přeci jen ji viděl jen párkrát a poznal, že je docela silná. Pustil se do jídla a poslechl Kami s otázkou, co by chtěl dělat. Než dožvýkal to, co měl v puse tak chvíli hleděl do stropu.* (Kai) Cokoliv, když budu moc být s tebou. *odpoví a rukou, blíž k ní ji pohladí po tváři a usměje se na ní.* (Kai) Takže je to na tobě. Můžeme třeba jen sedět, nebo jestli chceš, mohl bych ti něco ukázat. *řekne, zatímco ji stále hladí po tváři.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 4:42 pm
**Kami si vyslechne jeho slova.* Aha, *řekne jen celkem zamyšleně a pak si Kaie trochu prohlédne.* Ale i teď jsem celkem hodně kost a kůže, *řekne mu Kami a dloubne mu prstem do žeber. Po chvíli dojí a tak vezme talíř a odnese ho do dřezu.* Hmm, asi to budu muset potom umýt, snad z toho něco zbude, *poví Kami.* Co třeba jít na chvíli ven za dům. Tam nikdo není, takže mi to nebude vadit, že budu venku, *poví Kami a pak si nasadí rukavice.* Takže jestli chceš, tak můžeme, *poví mu Kami a pak se rozejde k druhému vchodu, který vede za dům. Otevře dveře a vyjde ven.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 5:29 pm
Kai Yoshimitsu
*Když mu řekne, že je jen kost a kůže, jen to potvrdí.* (kai) Já vím. *řekne celkem smutně a když chce Kami odnést talíře, vezme je místo ní.* (Kai) Neměla by jsi tahat nic těžkého, zlato. *řekne a odnese je do dřezu.* (Kai) Tohle pak umyju. To mě naštěstí sestra naučila. *řekne a zasměje se. Pak jen vidí Kami, jak si nasazuje rukavice a rozejde se ve vchodu. Kai si vezme ze skřínky, kam položil svoje vaky s jílem, když přišli k ní a rozešel se za Kami ven. Sleduje ji kam jde a až si někam sedne. protože to očekával, že si chce sednout, sedne si vedle ní.* (Kai) Tady bych to mohl použít. Ale co pak s tím? Odbouchnout to tu nemůžu. To bych nepřežil ani já a ani Kami. *řekne si potichu pro sebe a zamyslí se. Pak jen pohlédne na Kami a usměje se na ní.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 5:39 pm
*Kami dojde k lavičce, na které je trochu písku, ale nějak jí to nevadí.* Něco jako talíře ještě unesu a nejsem malomocná, abych nemohla dělat vůbec nic, *poví mu Kami a usměje se na něj. Byla ráda, že jí chce pomoct, ale prostě pořád je to pro ní takové divné, že by měl někdo dělat místo ní práci. Jak si potom pro sebe začne něco šeptat, tak se jen trochu pousměje.* Ehm, prosím nedělej nic co by to tady srovnalo se zemí, z toho by asi nikdo nebyl moc nadšen a já bych neměla kde bydlet, *poví Kami trochu nervózně, protože zná jako jutsu a občas to jsou až trochu moc velké výbuchy.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 8:32 pm
Kai Yoshimitsu
(Kai) Já vím, ale když sem nablízku, prostě ti musím pomoc. *vysvětlí ji. Dá ji opatrně ruku kolem ramen a usměje se na ní.* (Kai) Neboj se, nebudu dělat nic, co by tě ohrozilo. A navíc, to co bych ti chtěl ukázat, tak nemohu udělat ve městě. Takže až ti bude lépe, uděláme si výlet. *navrhne ji. Ale neví, jestli to nebude chtít vidět teď. Přeci jen je ve vzduchu dost místa na to, aby to odpálil. Ale nechtěl ji ohrozit a tak to chtěl nechat na později. Podívá se na Kami a sedne si blíže k ní.* (Kai) Tak co máš v plánu? *zeptá se. Přeci jen on sám by chtěl výlet mimo vesnici, ale Kami by se do toho určitě nechtělo, proto se ji ptá, co by chtěla ona dělat.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 8:45 pm
*Vyslechne si jeho slova.* Já vím, ale nemůžeš u mě být přece pořád, *řekne mu Kami a podívá se na něj. Nad jeho dalšími slovy se jen trochu pousměje.* Dobře, počkám si, *poví mu. Když si Kai sedne blíže, tak se jen usměje a nechá se obejmout.* Co mám v plánu? Já ti ani nevím, dneska mě pustili mě dneska z nemocnice, tak jsem tak nějak ráda, že jsem ráda, *řekne mu a dívá se na něj.* Ale až mi bude líp, tak se někde vydáme, ale doufám, že aspoň tentokrát se to nezvrhne v nějaký boj, *řekne Kami a pak se podívá na nebe.* Co myslíš, jak to s námi bude dále, *řekne Kami a podívá se na Kaie.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 9:10 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai ji nakonec obejme a usmívá se. Je s ní rád. Ovšem nad její otázkou, jak vidí jejich budoucnost se musí zamyslet.* (Kai) Jak to vidím s námi dále? *zeptá se spíš sám sebe. Chvíli přemýšlí a pak se na ní podívá.* (Kai) Chtěl bych s tebou strávit dlouhé chvíle a založit rodinu. *řekne a dá ji pusu.* (Kai) Přeci víš, že tě miluji a dokázal bych si s tebou představit rodinu. *řekne a zamilovaně se na ní podívá.* (Kai) A co ty? Jak to vidíš mezi námi?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 9:52 pm
*Kami sedí vedle Kaie a sleduje písek na zemi. Když je nějakou chvíli potichu, tak čeká, co jí nakonec řekne. Jeho slova tak nějak čekala. Nechá si dát od něj pusu a poslouchá i jeho další větu.* Uhm, *vydá jen po jeho slovech. Sama nad tím neměla ani jasno, prostě nad tím ještě ani nějak moc nebyl čas přemýšlet.* Chci být s tebou, *odpoví mu Kami.* Rodinu, hmm možná časem, *dodá, protože tohle byla věc, nad kterou ještě nějak moc nechtěla přemýšlet.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Fri Jul 10, 2020 10:17 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai ji to řekl, jak to vidí a jak by si to přál. Na stejnou otázku mu jen odpověděla, že chce být s ním. To ji chytnul za bradu, otočil její hlavu k němu a políbil ji. Na další větu nereaguje, ale slyšel ji.* (Kai) Já vím. Taky nechci rodinu hned, ale třeba časem za pár let. *řekne a dal ji jen sleduje. Moc dobře věděl, proč se do ní tehdy zamiloval. Jen mohl doufat, že jim to vydrží.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Fri Jul 10, 2020 11:03 pm
*Kami dále sedí a dívá se před sebe. Najednou jí Kai chytne za bradu a políbí jí, tak se na něj jen mlčky dívá. Když na ní potom promluví, tak si ho poslechne a pak si jen trochu povzdechne.* Vím, jak jsi to myslel, ale mám trochu obavy, že bych nemusela být dobrá matka, *poví Kami celkem smutně. Aktuálně se to v Kami vše bilo, má Kaie moc ráda, ale má celkem obavy, že by to mezi nimi prostě nemuselo vyjít. I přes to, že jí říkal, že je mu jedno jak vypadá, tak někde hluboko v sobě věděla, že mu to určitě jedno nebude. Následně se beze slova zvedne a rozejde se domů. Aktuálně se cítila dost hrozně. Nejraději by chtěla vědět na rovinu, jestli zvládne to, jak vypadá, jestli by to nezvládl, tak by věděla, že by jí to bolelo ještě více, kdyby jí to řekl až později. Dojde do svého pokoje a tak se posadí na postel a civí do země.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Sat Jul 11, 2020 9:05 am
Kai Yoshimitsu
*Kaie mrzí, že si Kami nevěří. Ale zase se ji nediví. Po tom všem, co se stalo se ji ani divit nemohl. Chtěl ji pomoci, aby zase v sebe věřila, ale na to hold potřebuje čas. Nejvíc ho ale zaráží, jak se prostě zvedla a beze slova odešla. Proto tam jen sedí jako němý a sleduje, jak zmizela v baráku.* (Kai) Řekl sem něco špatně? Nebo udělal sem něco špatně? Aaaa! zadiví se a pak si zařve. Nechápal nynější situaci. A jelikož jo nechápal, ani nevěděl, co má udělat. Nějakou chvíli zam seděl a přemýšlel, co by měl udělat. Ale pak ho něco napadlo.* (Kai) 'Jestli si nevěří, kvůli tomu jak vypadá. Musím ji ukázat, že mě na jejím vzhledu nezáleží. Takže ji musím donutit, aby se předemnou svlékla. Nebo ji mužů svléknout i sám.' *pomyslí si a pak se zvedne. Odejde dovnitř baráku a začne hledět Kami. Ovšem postupuje beze zvuku, aby ho neslyšela. Nakonec ji uslyší ve svém pokoji a tak se zastaví u dveří a chvilku tam jen stojí a poslouchá. Jen mu smutně, protože je smutně i ji. Chtěl ji nějak zlepšit náladu a jediný plán byl ten, aby se svlékla. Nakonec tam vešel a zastavil se před ní. Kleine si a podívá se ji do obličeje. Jednou rukou ji pohladí po tváři a druhou ji lehce položí na koleno.* (Kai) Zlato, jestli si myslíš, že bych od tebe utekl, kdybych té viděl nahou, tak se neboj. Neutekl bych. Ovšem, jestli mi ani tak nevěříš, tak je jediný způsob, jak to zjistit. A myslím, že víš jaký. *řekne ji návrh a jestli ho Kami přijme nebo ne, je jen na ní. Ale jeho nic jiného nenapadá. Takže doufá, že to přijme an ukáže mu své tělo.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Sat Jul 11, 2020 9:41 am
*Kami dále sedí ve svém pokoji a dívá se do země.* 'Proč to sakra muselo dopadnout takto,' *pomyslí si a dále se dívá do země.* 'Bez tak jak mě uvidí, tak potom uteče a já se tomu prostě chci vyhnout,' *řekne si v duchu. Následně jí začnou z očí téct slzy.* 'Proč jsem tenkrát nedokázala utéct, co v tu chvíli bylo špatně,' *pomyslí si. Najednou se tam objeví Kai a tak k němu zvedne hlavu. Poslechne si jeho slova a chvíli jen mlčky na něj hledí.* Ale no tak, sám moc dobře víš, že sám o tom v duchu pochybuješ, *poví mu Kami, když tak před ní klečí a hladí jí po tváří.* Ale fajn, jestli to chceš zjistit a utéct rovnou, tak se klidně podívej jak vypadám, možná to bude lepší, než kdyby jsi se mnou byl nějakou dobu a pak utekl, *poví mu Kami smutně. Pak se zvedne z postele a zůstane tam stát a čeká, jak se Kai rozhodne. Jestli se jí rozhodne svléknout, tak si jen v duchu povzdechne.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Sat Jul 11, 2020 9:55 am
Kai Yoshimitsu
*Kai tam klečí a čeká, co mu řekne Kami. Ta nakonec souhlasí. Sice má trochu pravdu, možná bude překvapený, ale rozhodně neuteče. Když se postaví a dovolí mu, aby ji svlékl. Lehce si povzdechne, doufal že se tomu vyhne. Navíc viděl na Kami, že se ji to nelíbí. Proto začal pomalu od vršku. Začal knoflík po knoflíku, dokud ji nerozhodl celou košili a pak ji opatrně sundal. Tehdy viděl celé její tělo, jak je popálené. Kdyz ji sundal košili, stála tam před ním jen v podprsence. Teochu ho to překvapilo, jak je to vážný a bylo mu to vidět i na obličeji.* (Kai) Tohle je kvůli mě jo? *zeptal se trochu smutně a dal Kami ruku na tvář. Následně si její hlavu pootočil, aby koukala na něj a pak ji dal pusu.* (Kai) Je mi to líto, zlato. Kdybych nešel na tu misi, tak by jsi nešla ani ty a neskončila takto. Celé je to moje chyba. *řekne a otočí hlavu k podlaze. Z očí mu vyteče pár slz.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Sat Jul 11, 2020 10:09 am
*Kami si jen smutně povzdechne a nechá si rozepnout a sundat košili. Když uvidí jeho pohled, tak si jen trochu povzdechne a stočí pohled pryč. Když jí dá ruku na tvář, tak se na něj podívá a nechá si dát pusu.* Už jsem ti řekla předtím, že ty za to nemůžeš, *poví mu.* Co se stalo, tak se stalo, už to nevrátíš, *poví mu Kami. Poté se na chvíli zamyslí a rozepne si kalhoty a nechá je spadnout na zem. Nakonec si sundá rukavice a šátek z hlavy, takže jí můžeš vidět celou.* Já chci vědět jen jedno, zvládneš to? Pokud ne, tak to mezi námi nemá ani cenu, *řekne Kami a dívá se na Kaie. Na jednu stranu z toho není nadšená, že se před ním musela svléknout, ale zase chtěla na rovinu vědět, jak na ní bude reagovat Kai.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Sat Jul 11, 2020 10:24 am
Kai Yoshimitsu
*Kami se ho snaží uklidnit, ale tohle si bude vyčítat do konce života.* (Kai) Já vím, ale vyčítat si to budu. *řekne a pak jen sleduje, jak si sundávat zbytek oblečení. Kalhoty ji spadnou na zem a tehdy ji prohlédne její nohy, které jsou ve stejném štábujako její trup. Její ruce už viděl, tak ho to ani nepřekvapí. Pak ovšem pohledné na její hlavu. To jo taky dost zarazilo. Když neviděl na její hlavě vlasy, na které byl zvyklý, zarazil se. Z pohledu Kami to mohlo vypadat jinak, než jak to bylo ve skutečnosti. Z očí mu opět vyteklo pár slz lítosti. Hambil se za svoji neschopnost. Dal ruku na její tvář a podíval se na ni se slzami v očích.* (Kai) 'Za moji neschopnost, je doživotně poznamenána. Proč zrovna já sem tak neschopný? Proč se to muselo stát ji a ne mě?' *pomyslí. Následně jen sklopí zrak a padne na kolena.* (Kai) Promiň zlato. Kdybych byl tehdy silnější, tohle se ti nestalo. Kdybych je zabil dřív, zachránil bych tě. Kdybych měl lepší smysly, neskončila by jsi takto. Prosím, promiň mi to. *řekne, zatímco mu tečou slzy. Rozhodně se nechystá někam odejít.* (Kai) Taky ti slibují, že tě neopustím. Zůstanu s tebou a najdu způsob, jak tvé tělo dát do normálu. *řekne a podívá se na ni.* (Kai) To ti slibuji! *řekne trochu u přísněji, aby věděla tento myslí vážně.* (Kai) Tak mi prosím, promiň moji neschopnost. Moje city k tobě se nezměnili. A ani to, jak s tebou vidím moji budoucnost. *řekne ji a pak se postaví, aby ji viděl do tváře. Kami může vidět, že má v očích slzy a že je ku to všechno líto.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Sat Jul 11, 2020 11:12 am
*Kami tam stojí a dívá se na Kaie. Když řekne, že si to bude vyčítat, tak se na něj jen smutně podívá. Když mu začnou téct slzy, tak k němu dojde a otře mu slzy. Když pak před ní spadne na kolena, tak si jen smutně povzdechne.* Zlato nech toho prosím, nemůžeš za to, *řeknu mu Kami a dívá se na něj, protože jí to celkem štvalo, protože to byla její chyba a ne jeho.* Budu ráda, když se mnou zůstaneš, *řekne mu. Jakmile se pak zvedne ze země, tak k němu přijde ještě blíže a opatrně mu otře slzy.* Nebreč prosím, *poví mu potichu a pak se k rozhodne, že ho obejme. Opatrně k němu přijde a obejme ho. I když jí to celkem bolí, tak ho obejme.* Jsem ráda, že ode mě neutečeš, *řekne potichu Kami. Po chvíli ho pustí a může si všimnout, že má Kami ve tváři viditelnou bolest. Následně se od něj vzdálí a začne se oblékat.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Sat Jul 11, 2020 7:40 pm
Kai Yoshimitsu
*Je docela překvapený, že ho objala, i když ji to musí bolet. Avšak nechá se obejmout a lehce ji položí ruce na záda, aby ji také obejmul. Když se však vzdali, vidí na ni jak ji to bolí.* (Kai) V pohodě, zlato? *zeptá se. Když se však začne oblékat, zastaví ji. Dá ji ruku na ruku, kterou se začala oblékat.* (Kai) Myslím že není fér, že si jediná kdo je tu nahý. Takže. *poví a rozpaží ruce.* (Kai) Jestli chceš, můžeš si mě taky vysléknout. *řekne ji a čeká co udělá.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 4 Empty Kami Kamai

Sat Jul 11, 2020 7:57 pm
*Kami se podívá na Kaie.* Jo, jsem v pohodě, *odpoví mu. Když se chce začít oblékat, tak jí zastaví. Když jí řekne, že jestli chce, tak ho může vysvléknout. Kami se začne celkem dost červenat, protože něco takového vůbec nečekala.* Uhm, když teda chceš, tak můžu, *poví Kami. Dojde k němu a začne mu sundávat tričko, to potom odhodí a pak mu sundá kalhoty a prohlédne si ho.* Tak co, už jsi spokojený, *zeptá se ho. Nakonec se rychle natáhne pro šátek a uváže si ho kolem hlavy, cítila se tak aspoň trochu lépe.*
Sponsored content

Hanabira    - Stránka 4 Empty Re: Hanabira

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru