Goto down
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Tue Jun 16, 2020 8:17 pm
*Kami se dívá na Aita a nějakou chvíli přemýšlí, jak by mu mohla pomoct, ale nic ji nenapadá. Nakonec se rozejde k jednomu kamenu, který byl kousek od ní a nakonec se na něj posadí.* Zatím ti to jde dobře, prostě to jen chce se soustředit a pokračovat tak jako do teď, zatím to bude jen pokus omyl. Musíš zjistit, kolik potřebuješ chakry, aby jsi se udržel na skále, *řekne mu dívka a dále ho sleduje.* 'Snad to nějak moc rychle nevzdá, protože by to byla celkem škoda,' *řekne si v duchu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Tue Jun 16, 2020 8:32 pm
*znova jsem se soustředil a nevšímal si okolí,vyběhl jsem zase na skálu a ted to bylo 5 kroků a zase jsem spadnul na nohy.Sakra už jsem to skoro měl *znova se soustředím ale bylo to uplně stejněa asi po 5 pokusech jsem si odpočinul a přemýšlel nad touto technikou a v hlavě si zapisoval poznámky pak jsem si v klidu sednul a poslochal okolí
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Tue Jun 16, 2020 9:19 pm
*Kami tam sedí a sleduke Aita.* 'Zatím mu to moc nejde, ale tak snad se časem zlepší, uvidím,' *řekne si v duchu Kami a dále ho sleduje. Když pak promluví, tak se jen trochu pousměje.* Jen pokračuj, ještě by jsi nemusel být moc vyčerpaný, *poví Kami. Po chvíli si vezme do ruky kunai a začne si s ním hrát, protože se tam pomalu nudí a dále sleduje, jak se Aitovi daří.* 'Snad se posune dále,' *pomyslí si po chvíli.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Tue Jun 16, 2020 9:26 pm
No nic jde se na to*Postavím se a zase se soustředím a pak zase vyběhnu a bylo to 7 kroků než se zase skála poškodili.Sakra to je hrůza.*zase se soustředím a je to úpně to samé.Sakra to není moc dobré*opakuju to ještě 3 a všdy o jeden krok víc než předtím.No ne už se někam dostavám
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Tue Jun 16, 2020 9:57 pm
*Kami tam dále sedí a dívá na Aita.* 'Mno vypadá to, že v učení jutsu bude možná trochu pomalejší, ale tak uvidíme,' *řekne si v duchu.* Hej zkus se na to pořádně soustředit. Teď to máš jednoduché, ale jednou bude třeba situace, že budeš mít ještě u toho bojovat, *řekne Kami a na chvíli se odmlčí.* A navíc, pokud nezvládneš tuhle techniku, tak se potom nenaučíš ani chodit po vodě, protože , tak už pevnou skálu mít nebudeš, *řekne Kami a dále ho sleduje, co bude dělat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Tue Jun 16, 2020 10:03 pm
*když Kami začala mluvit tak jsem se na ní koukl a poslouchal jí když řekla že jestli to nezvládnu tak nezvládnu další tak jsem byl trochu zamlklej ale soustředil jsem a se zavřenýma očima jsem šel po skále furt jsem měl zavřené oči a šel jsem pomalu asi do půlky ani jsem nevěděl že jdu po skále v půlce jsem se zastavil
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Tue Jun 16, 2020 10:17 pm
*Kami se dívá na Aita, který tam stojí.* 'Hmm, že bych ho tím vyděsila,' *řekne si v duchu Kami. Pak se na nějakou chvíli podívá na oblohu a přemýšlí o všem možném. Po několik vteřinách se podívá na Aita, který jde po skále a už je celkem vysoko.* 'Hmm, že by se konečně objevil nějaký pokrok. Nebo že by se konečně začal pořádně snažit,' *řekne si v duchu Kami a trochu se ušklíbne. Následně se zvedne na nohy, ale nikde nejde, jen tam stojí, kdyby náhodou začal padat, aby ho mohla chytit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Tue Jun 16, 2020 10:36 pm
*když už jsem si řekl že už to stačí tak jsem se otočil a šel dolů až na zem a jakmile jsem byl na zemi tak jsem si sednul na zem a byl štastný.Jo uspěch konečně*koukl jsem se pak na Kami jak stojí na nohou.Je všechno v pohodě?*zeptal jsem se trochu radostně.Mám asi štěstí a to jsem rád
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Tue Jun 16, 2020 11:00 pm
*Když uvidí, jak se Aito otočí a rozejde se dolů, tak se jen trochu ušklíbne.* 'Hnm vypadá to, že na to přišel. Sice mu to trvalo trochu déle, ale nakonec to dokázal,' *řekne si v duchu. Když pak na ní promluví, tak se na něj podívá.* Ne nic, v pohodě, raději jsem byla připravená, kdyby ses rozhodl padat dolů, tak ať taky z tebe nezbyde jen mastný flek, *řekne Kami a usměje se na něj.* Tak co máš ještě chakru nebo jsi už unavený, *zeptá se ho Kami a dívá se na něj.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Tue Jun 16, 2020 11:04 pm
*seděl jsem a jakmile řekla že by ze mě byl mastný flek tak jsem se jen usmál a vydichával jsem se,a ještě když se mě zeptala jestli mám dost chakry tak jsem jen v klidu kývnul hlavou pak jsem se postavil a čekal co budeme dělat ale doufám že nebudeme chodit po vodě
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Wed Jun 17, 2020 10:01 am
*Kami se dívá na Aita a přemýšlí. Když řekne, že má dost chakry, tak se podívá na skálu.* 'To, že se mu to povedlo jednou vylézt do poloviny může být taky jen náhoda,' *řekne si v duchu a podívá se na chlapce.* Zkus to ještě jednou, protože to taky mohla být jen náhoda, že se ti podařilo dostat se tak vysoko, *poví mu Kami a čeká, co na to řekne a jestli to ještě zkusí a nebo už toho nechá.* 'Tak co povede se ti to ještě znovu nebo to byla jen náhoda,' *proletí jí myslí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Wed Jun 17, 2020 5:10 pm
*koukal jsem se na Kami a zajímalo mě na co myslí a chtěl jsem jít někam se projít ale viděl jsem v jejích očích nejistotu tak jsem se postavil a koukal jí do očí.*mlčky jsem na ní koukal a když řekla že mám jít znova tak jsem se koukl na skálu.No tak dobře*znova jsem zavřel oči a soustředil jsem se pak jsem dal nohy na skálu a šel zas do půlky a tam stál asi 30sekund a pak šel pomalu dolů.Už je to vše v pořádku?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Wed Jun 17, 2020 8:02 pm
*Kami se na něj dívá, jak se na ní trochu zmateně dívá.* 'Co má za problém,' *řekne si v duchu Kami. Poté co se znovu rozejde po skále, tak se trochu pousměje. Když se dostane do poloviny, tak se jen trochu pousměje.* 'Hmm, tak to vypadá, že se to naučil. Myslela jsem chvíli, že s tou technikou bude mít problémy, ale tak nakonec mě překvapil,' *řekne si v duchu.* Jo dobrý, tak jsi to zvládl, *řekne Kami.* Myslím, že pro dnešek už to bude vše, mám ještě nějakou práci, takže budu muset pomalu vyrazit, *řekne Kami a dívá se na Aita.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Wed Jun 17, 2020 9:50 pm
*koukal jsem na ní a doufal jsem že bude ráda že jsem to zvládnul ale vypadala trochu nervozně pak řekla že musí jít.No dobře když musíš ta já asi hold půjdu domů.*pomaličju se rozejdu k domovu.No ale dnešek jsem si užil"škoda že je to moje jediná kamarádka ted budu zase sám.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Thu Jun 18, 2020 10:29 am
*Kami se dívá na Aita.* Celkem ti to šlo, tak se měj, zase se někdy uvidíme, *poví Kami a následně se rozběhne směrem domů.* 'No mám takový pocit, že to s ním bude ještě zajímavé, jestli on projde geninskou zkouškou, tak bude mít opravdu štěstí,' *řekne si v duchu Kami.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Thu Jun 18, 2020 10:31 am
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Thu Jun 18, 2020 10:08 pm
*Je to dva dny, co se Kami vrátila z výletu, na kterém byla s Kaiem. Donesla si odtamtud šest těl a konečně se dostala k tomu, aby se o ně mohla postarat a zkusit, jestli se jí náhodou nepovede je ovládat stejně jako tenkrát Kaie. Najde si svitek, ve kterém má ony mrtvá těla a odebere se s ním do kůlny, ve které kdysi pracovat její otec. Dojde do dílny a rožne si tam. Poté dojde k jednomu stolu a rozdělá na něj svitek. Poté si odpečetí jednu mrtvolu a prohlédne si ji.* Hmm takže první to bude chtít asi všechny vyléčit a pak se pustit do pokus omyl s chakrovými tyčemi. Složí několik pečetí a začne se soustředit na svou chakru a pak se jí kolem dlaně objeví zelené světlo a začne léčit ono zranění. (Shousen Jutsu) Nějakou chvíli onoho zranění léčí a po chvíli toho nechá, protože ono zranění už tam není. Pak si vytáhne druhý svitek a nechá ho zatím ležet na druhém stole. Poté si aktivuje Rinnegan a začne vytvářet krátké chakrové tyče, které začne opatrně zabodávat do těla. Začne pravou rukou u které stojí a postupně do ní zabodá deset chakrových tyčí, které projdou skrz. Po chvíli se začne soustředit na svou chakru a ruka se po chvíli začne hýbat.* Hmm tohle vypadá dost dobře, *řekne Kami a usměje se. Pak se předsune k druhé ruce a začne do ní takové zabodávat chakrové tyče. Když má hotovo, tak se opět začne soustředit na svou chakru a začne jí posílat do chakrových tyčí a ruka se pak začne hýbat.* Super, *řekne nadčeně. Poté se přesune k jeho hlavě a začne zabodávat chakrové tyče do brady a do nosu. Následně se přesune na jeho uši. První zabodá tyče do jednoho a poté do druhého. Když má hotovo, tak Painovi odstraní tričko a následně mu zabodá po dvou tyčích do ramen. Když má hotovo, tak se přesune k druhému stolu, na kterém se svitek, ten otevře a odpečetí z něj jednu černou košili a kalhoty. Následně oné mrtvole sundá i kalhoty a začne mu do nohou zabodávat také chakrové tyče. Ještě nějakou chvíli jí to trvá, než má konečně hotovo a následně mu oblékne oblečené, které odpečetila ze svitku.* Hmm vypadá to dobře, teď jestli to bude ještě fungovat, *řekne Kami a začne se soustředit na svou chakru, tělo se začne hýbat a pak se zvedne ze stolu. Když otevře oči, tak v nich je rinnegan.* Hih, funguje to, *řekne Kami. Pak se přestane soustředit na svou chakru a tělo spadne bezvládně na zem. Pain-Deva Následně Kami zapečetí tělo zpět do svitku a odejde pryč, protože už je dost unavená. Doma si trochu odpočine a doplní chakru, kterou použila na chakrové tyče. Další den se opět vydá pokračovat na mrtvolách. Dojde ke stolu, vezme si svitek, ve kterém mám mrtvoly a odpečetí si další mrtvolu. Tentokrát je to jedna z žen. Jako první jí vyléčí zranění, které utrpěla při boji. Poté aktivuje Rinnegan a začne si vytvářet chakrové tyče. Když si jich vytvoří asi dvacet, tak je začne postupně zabodávat první deset do pravé ruky a následně dalších deset do levé ruky. Když má hotovo, ta si vytvoří několik chakrových tyčí a ty postupně začne zabodávat do brady a do nosu. Když má hotovo, tak zabodne tyč do každého ucha. Když má hotovo, tak jí sundá triko a následně si vytvoří čtyři chakrové tyče a dvě zabodne do každého ramena. Když má hotovo, ta jí sundá kalhoty a vytvoří si další chakrové tyče, které následně začne ženě zabodávat do nohou. Nějakou dobu jí to trvá, než zabodá všechny tyče. Když má hotovo, tak se přesune ke svitku, který je na druhém stole a pak z něj odpečetí další oblečení, které tam měla. Když je mrtvola oblečená, tak se začne soustředit na svou chakru a zkusí, jestli se mrtvola bude hýbat nebo ne. Když se začne hýbat, tak se jen trochu pousměje a nechá toho, protože už neměla moc chakry. Následně tělo zapečetí zpět do svitku Pain-Manusya Další den se opět vydá pokračovat s mrtvolami. Dojde do kůlny. Zamíří si to rovnou ke stolu, na kterém je svitek. Rozdělá ho a odpečetí z něj další tělo. Jednalo se o tělo. Ten byl těch šesti těl nejstarší. Jako první pomocí Shousen Jutsu vyléčí jeho zranění. Následně si aktivuje Rinnegan a začne si vytvářet chakrové tyče. Když si jich vytvoří dvacet, tak je začne jich deset začne postupně zabodávat do levé ruky. Poté co je všechny zabodá, tak se přesune k pravé ruce a začne i do pravé ruky zabodávat deset chakrových tyčí. I když se to nezdá, tak jsou trochu jinak zabodané, každé tělo je má trochu jinak. Pak se přesune na hlavu. Vytvoří si dvě chakrové tyče, které zabodne mrtvole do brady. Následně si vytvoří čtyři chakrové tyče, které zabodá do nosu. Pak si vytvoří dvě chakrové tyče, které a jednu umístí do pravého ucha a druhou do levého ucha. Jako další mrtvole sundá oblečení. Vytvoří si čtyři chakrové tyče, které mrtvole zabodá do ramen po dvou. Následně si vytvoří dalších dvacet chaktových tyčí, které jsou různě dlouhé a začne je zabodávat do nohou. Jak má hotovo, tak se přesune k druhému svitku a odpečetí z něj oblečené černou košili a černé kalhoty. Do toho tělo oblékne a vyzkouší, jestli se tělo bude hýbat, což se jí povede. Následně tělo zapačetí zpět do svitku. Pain- Preta Další den se opět vydá zpět do dílny, aby mohla pokračovat v úpravě jejich mrtvol, aby už od toho měla co nejdříve pokoj, protože tohle jí vždy zabralo celý den a chtěla to mít hotové, dokud má volno. Odpečetí si další tělo. Jedná se opět o muže, ale tentokrát celkem mladý. Kami první vyléčí zranění, které měl. Když má hotovo, tak si aktivuje Rinnegan a začne si vytvářet chakrové tyče. Když jich má deset vytvořených, tak je začne postupně zabodávat do levé ruky ve stejných rozestupech. Když má hotovo, tak se přesune k druhé ruce a vytvoří si dalších deset chakrových tyčí a ty začne zabodávat do pravé ruky. Následně si vytvoří tři chakrové tyče a ty zabodne do zabodne do pravé tváře a pak si vytvoří další tři a ty zabodne do levé tváře. Následně si vytvoří několik krátkých chakrových tyčí a zabodá je do uší, do každého pět. Následně mu sundá oblečení a vytvoří si dvě chakrové tyče a jednu mu bodne do pravého ramene a druhou do levého. Poté mu začne zabodávat chakrové tyče do nohou. Postupně mu do pravé nohy zabodne deset chakrových tyčí a pak do levé nohy deset chakrových tyčí. Když má hotovo, tak se přesune k druhému svitku, ze kterého si odpečetí oblečení a oblékne ho. Když má hotovo, tak tělo zapečetí. Pain- Asura Další den se opět vydá pokračovat v práci na mrtvolách. Když dojde do dílny, tak si ze svitku odpečetí další tělo. První vyléčí zranění, které utrpět. Následně si aktivuje Rinnegan a začne. Vytváří postupně chakrové tyče a zabodává je do levé ruky. Když má všech deset chakrových tyčí v levé ruce, tak se přesune k jeho pravé ruce a také do nich začne zabodávat chakrové tyče. Následně se přesune k jeho hlavě a vytvoří si dvě tenké a krátké chakrové tyče a ty mu zapíchne pod dolní ret. Následně si vytvoří jednu delší chakrovou tyč a tou mu probodne nos. Následně si vytvoří dvě chakové tyče a ty mu zabodne tak sedm centimetrů pod oči. Pak si vytvoří tři menší a tenčí chakrové tyče, které mu zabodne do pravého ucha a to samé udělá i na levém. Poté mu sundá oblečení a zabodne mu jednu delší chakrovou tyč do pravého ramene a potom druhou do levého ramene. Poté si postupně začne vytvářet deset chakrových tyčí, které mu zabodává no pravé nohy a následně dalších deset, které mu zabodne do levé nohy. Následně se přesune k svitku, který je na druhém stole a odpečetí z něj černou košili a černé kalhoty, které nakonec oblékne mrtvole. Poté tělo opět zapečetí do svitku. Pain- NarakaKami se rozhodla, že jí zbývá poslední tělo, tak že se do něj pustí další den, aby už měla hotovo. Do dílny se dostane až pozdě odpoledne.* Takže mi zbývá ta druhá žena, *řekne Kami a odpečetí jí ze svitku. Když jí má před sebou na stole, tak první vyléčí její zranění pomocí Shousen Jutsu. Když má hotovo, tak jí vysvleče. Pak si aktivuje Rinnegan a začne vytvářet chakrové tyče. Vytvoří si dvě malé, které jí zabodne po spodní ret na každou stranu jeden. Následně si vytvoří tři malé chakrové tyče, které jí zabodá do nosu. Poté si vytvoří šest menších a tenčích chakrových tyčí, tři zabodne do pravého ucha a další tři do levého ucha. Poté si vytvoří dvě delší chakrové tyče, které jí bodne do ramen nad klíční kosti. Poté se přesune k její levé ruce a postupně si vytvoří deset chakrových tyčí, které jí zabodá do levé ruky ve svém rozestupu od sebe. Pak se přesune k její levé noze a vytvoří další deset tyčí, které postupně zabodá do její levé nohy. Následně se přesune na pravou stranu a začne si vytvářet deset chakrových tyčí, které jí zabodá do pravé ruky a poté si vytvoří dalších deset chakrových tyčí, které jí zabodá do nohy. Poté co má hotovo, tak se přesune k druhému svitku, ze kterého si odpečetí poslední oblečení, které tam byla a oblékne ho ženě. Když má hotovo, tak se začne soustředit na svou chakru a tu posílat do chakrových tyčí. Tělo se nakonec začne hýbat. Kami se jen pousměje a pak se přestane soustředit na svou chakru. Když má hotovo, tak jí zapečetí zpět do svitku. Pain- Tiryagyoni Následně sbalí oba dva svitky, vše tam uklidí vše po sobě a rozejde se pryč.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Thu Jun 18, 2020 10:10 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Mon Jun 22, 2020 8:48 pm
*Kami sedí doma a přemýšlí, co bude dneska dělat. Doma se jí sedět nechtělo a taky dneska s nikým nechtěla trávit čas, tak se nakonec rozhodla, že se vydá k vodní nádrži si sama pořádně zatrénovat. Provede ranní hygienu a pak se vrátí do svého pokoje, kde se převlékne. Následně si vezme pouzdra se zbraněmi a ještě dva svitky, čelenku Suny si uváže kolem krku. Když má všem, tak se rozejde do kuchyně, kde si dá něco k snídani, uklidí po sobě a pak se rozejde do předsíně, kde si obuje boty a pak vyrazí ulicemi Suny až k vodní nádrži. Když se tam po chvíli dostane, tak se začne dívat kolem dokola. Po chvíli tam nikoho nenajde, a tak se trochu pousměje, že tam bude mít klid na trénink. Láhev s vodou si odloží k jednomu kameni do stínu. Pak se rozběhne a začne dělat kolečka. Když uběhne deset koleček, tak se zastaví a začne trochu unaveně oddechovat. Když popadne dech, tak začne dělat kliky, těch udělá dvacet a pak udělá dvacet dřepů. Poté co má hotovo, tak se přesune ke skále. Pak se začne soustředit na svou chakru a začne jí soustředit do chodidel. (Kawarimi no Jutsu) Pak se rozejde po skále a dostane se až nahoru. Když je až nahoře, tak seskočí dolů a pak se znovu rozběhne po skále nahoru. Jak je až nahoře, tak seskočí dolů a pak se rozběhne až po chvíli začne soustředit svou chakru do chodidel a po chvíli se odrazí od země a díky chakře doskočí o hodně dále než kdyby chakru nepoužila. (Chakura Shotto) Takto tam skáče ještě nějakou chvíli, než se pak zastaví u vodní nádrže. Pak se zastaví a začne skládat pečetě. Pak se objeví vedle Kami šest klonů, které jsou úplně stejné jako ona. (Bunshin no Jutsu) Pak zruší klony a začne skládat další jutsu. Když se rozplyne kouř, tak se místo Kami objeví Kai. (Henge no Jutsu) Pak přeměnu zruší a posadí se na zem. Pak zavře oči a začne se soustředit na svou chakru a snaží se jí uklidnit. Nějakou dobu se jí to moc nedaří, až se jí to po nějaké chvíli povede. Když uklidní svou chakru, tak jí začne soustředit do jednoho místa a to pravé ruky. Když to má, tak začne svou chakru přesunovat různě po těle. Takto svou chakru nějakou chvíli přesunuje, než nakonec otevře oči, zvedne se ze země a pak se trochu protáhne. Pak se začne soustředit na svou chakru a rozejde se po vodě. (Suimen Hokou no Waza) Nějakou chvíli chodí pomalu po vodě, než se nakonec rozběhne. Nějakou chvíli tam běhá, než se nakonec zastaví a složí pečeť a kolem Kami se po chvíli začne objevovat dost hustá mlha. (Suiton: Kirigakure no Jutsu) Mlha je tak hustá, že v ní není vidět ona na krok. Kami po chvíli přestane soustředit chakru do mlhy a nechá jí pomalu zmizet. Pak složí několik dalších pečetí a vedle ní se objeví klon, který je úplně stejný jako ona. (Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu) Následně se jen trochu pousměje a dá ruku před sebe a pak se kolem klonu zvedne voda a klon se objeví ve vodním vězení. (Suiton: Suirou no Jutsu) Klon se nemůže dostat ven a po chvíli mu začneš docházet vzduch. Kami následně nechá zrušit vězení, ale i klon. Pak začne svou chakru soustředit před sebe a po chvíli se před ní objeví mrak, ze kterého po chvíli začne pršet. (Suiton: Sukoshi no Ame) Když pak začne posílat více chakry do mraku, tak začne více pršet. Po chvíli toho nechá a začne skládat několik dalších pečetí. Voda se začne zvedat a po chvíli se z ní objeví vodní drak. (Suiton: Ja no Kuchi) Poté se vodní drak přesune k jednomu kameni, který je na souši. Ten na něj potom narazí a voda se všude rozleje a pak se začne vracet zpět do nádrže. Kami se jen trochu usměje a vydá se zpět na pevnou zem. Pak se posadí na zem, zavře oči a znovu se začne soustředit na svou chakru. Nějakou chvíli se jí nedaří svou chakru uklidnit, než se jí to po nějaké chvíli povede. Pak začne soustředit svou chakru do jednoho místo na těle a pak jí začne přesunovat různě po těle. Po chvíli toho nechá a rozejde se k láhvi s pitím, kterou si donesla. Když se napije, tak láhev odloží zpět na místo. Následně složí několik pečetí a vytvoří proudy vzduchu, které může ovládat. (Fuuton: Kiryuu Ranbu) Těšně před kamenem proudy vzduchu narazí do země a ty rozvíří písek, který skončí na kameni. Následně znovu vytvoří proudy vzduchu, které může ovládat a udělá to samé. Poté si dá ruku před pusu a vydechne do ní proud vzduchu, který zformuje do koule. (Fuuton: Eabōru no Jutsu) Poté kouli vyšle na kámen a ona koule do ní narazí a kámen prorazí. Pak se Kami otočí na další kámen a opět si do ruky vydechne proud vzduchu a kouli, která se zformuje opět pošle na kámen, který se zničí. Pak se trochu protáhne a dvakrát mávne rukou zprava doleva a vyšle dvě větrné čepele, které letí na jeden kámen a celkem ho poškodí. (Fuuton: Juuha Shou) Kami se jen pousměje a pak se posadí na zem a znovu se začne soustředit na svou chakru. Už jí nemá tak polovinu a tak jí to trvá trochu déle, než se jí povede svou chakru uklidnit a také k tomu částečně přispívá únava. Když se jí po chvíli povede svou chakru uklidnit, tak jí začne přesouvat z jedné části těla do druhé. Takto tam ještě nějakou chvíli sedí a přesouvá svou chakru. Než se pak zvedne ze země. Pak se začne dívat kolem dokola a hledat nějaké květiny. Když je najde, tak složí několik pečetí a dvě květiny se zvednou ze země a rozletí se na skálu a pak se do ní zabodají stejně jako shurikeny. (Hana Shuriken: Hikarakuyō) Poté si najede další dvě květiny a ty se také zvednou do vzduchu a rozletí se směrem ke kameni, když jsou skoro u něj, tak složí pečeť a obě květiny současně vybuchnou. (Hana Ninpō: Hyakkasaihō) Následně si vytáhne z pouzdra svitek, ve kterém má Kyodai Sensu a odpečetí si ho ze svitku. Poté ho pevně sevře v rukou a mávne s ním proti jednomu kamenu. Pak s ním mávne a vytvoří několik proudů vzduchu, který víří písek. (Fuusajin no Jutsu) Kami se jen trochu pousměje a dívá se na písek, který se víří a letí dále. Poté mávne s vějířem a pošle před sebe několik ostrých řezů větru. (Kakeami) Poté vějíř opět zapečetí zpět do svitku, protože už jí dost ubývá chakra. Nakonec se opět posadí na zem a začne se soustředit na zbytek své chakry. Vzhledem k tomu, že už je dost unavená, tak jí uklidňování chakry trvá celkem dlouho. Když se jí povede uklidnit svou chakru, tak tam sedí ještě nějakou chvíli, než si dostatečně odpočine. Pak se zvedne ze země a dojde si ke kamenu, u kterého má láhev s vodou. Dopije zbytek vody a pak se pomalu rozejde domů. Když dojde domů, ta se přesune do svého pokoje, kde si vezme nějaké čisté oblečení a přesune se do koupelny, aby se opláchla po tréninku. Pak si udělá něco k jídlu a jde se věnovat dalším věcem, které měla ještě dneska v plánu.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Mon Jun 22, 2020 8:51 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Tue Jun 23, 2020 6:29 pm
*Kami sedí doma a přemýšlí, co by dneska mohla dělat. Doma už má vše hotové, co měla dneska udělat a tak sedí na lavičce za domem a dívá se jen tak před sebe.* Nudím se, asi si zajdu zatrénovat, *řekne si Kami a pak se zvedne z lavičky a rozejde se do svého pokoje, aby se převlékla. Když se oblékne, tak si čelenku Suny uváže kolem krku. Přidělá si pouzdra se zbraněmi a pak si do nich dá dva svitky, ve kterých má zapečetěné zbraně a v druhém sféry. Pak se rozejde dolů po schodech a dojde do kuchyně, kde si vezme láhev s pitím a pak se přesune do předsíně, kde si obuje boty. Jakmile se obuje, tak za se sebou zamkne dveře a rozejde se ulicemi Suny až k vodní nádrži. Když se po chvíli dostane až k vodní nádrži, tak si odloží láhev s vodou do stínu pod jeden kámen a pak se trochu rozcvičí zaběhá si několik koleček a pak se zastaví a začne dělat dřepy a kliky. Když má hotovo, tak se zvedne ze země a trochu se protáhne. Následně se přesune ke skále. Poté co k ní dojde, tak se začne soustředit na svou chakru a nějakou chvíli tam jen tak stojí. Pak otevře oči a rozejde se pomalu po skále až nahoru. Když se dostane až nahoru, tak se odrazí od skály a seskočí dolů. Pak se znovu rozběhne po skále a běží co nejrychleji může. Poté se na chvíli zastaví a dívá se z vrchu na vodní hladinu. Následně seskočí dolů a pak se rozběhne k vodní nádrži. Jak tak běží, tak nashromáždí chakru do chodidel a po chvíli se odrazí od země a skočí mnohem dál, než kdyby nepoužila chakru. (Chakura Shotto) Takto skáče ještě nějakou chvíli, než se zastaví u vodní nádrže. Pak se začne soustředit na svou chakru a začne jí shromažďovat v chodidlech. Když si je jistá, tak se rozejde po vodní hladině. (Suimen Hokou no Waza) Nějakou chvíli chodí pomalu po vodě, než se nakonec rozběhne. Po chvilce se zastaví a složí pečeť. Kolem Kami se začne objevovat mlha, která začne houstnout, až v ní nakonec není nic vidět. (Suiton: Kirigakure no Jutsu) Po chvíli se přestane soustředit na svou chakru a mlha začne mizet. Pak složí několik dalších pečetí a začne svou chakru soustředit do jednoho místa, ze kterého se po chvíli stane mrak. (Suiton: Sukoshi no Ame) Z mraku začne po chvíli pršet. Když do něj Kami pošle ještě více chakry, tak po chvíli začne pršet mnohem více. Po chvíli toho nechá. Pak složí několik pečetí a vedle Kami se objeví klon, který vypadá úplně stejně jako ona. (Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu) Pak se jen trochu pousměje a natáhne před klon ruku, kolem klonu se objeví voda a ten potom skončí ve vodním vězení. (Suiton: Suirou no Jutsu) Kami se jen trochu ušklíbne a po chvíli vytáhne ruku z vodního vězení a to zmizí. Poté se od klonu rychle vzdálí a složí několik pečetí a kousek od Kami se zvedne voda a zformuje se do podoby hadí hlavy a pak zaútočí na klon. (Suiton: Ja no Kuchi) Masa vody spláchne klon a ten se zničí. Následně se Kami rozejde zpět na pevnou zem. Když tam dojde, tak se začne dívat kolem dokola a začne hledat nějaké květiny. Po chvíli najde dvě, tak se na ně začne soustředit. Dvě květiny se zvednou do vzduchu a pak se roztočí. (Hana Shuriken: Hikarakuyō) Poté se rozletí proti kaktusu, který byl nedaleko a nakonec se do něj zabodnou. Kami se jen trochu pousměje a pak se začne soustředit na další kytky, které tam byly. Složí několik pečetí a dvě kytky se vznesou do vzduchu, roztočí se a pak se rozletí proti kaktusu. (Hana Ninpō: Hyakkasaihō) Když jsou u něj, tak Kami složí pečeť a obě květiny vybuchnou. Následně mávne rukou zprava doleva a vyšle proti kaktusu větrnou čepel. (Fuuton: Juuha Shou) Kaktus to přesekne a kus ho upadne. Kami pak znovu mávne rukou a vyšle další větrnou čepel a znovu kus kaktusu upadne. Následně si dá ruku před pusu a vydechne si do ní proud vzduchu a ten se potom zformuje do větrné koule a tu pak Kami vyšle na kaktus a ten jím proletí a nechám v něm velkou díru. (Fuuton: Eabōru no Jutsu) Následně znovu vydechne proud vzduchu do ruky a vytvoří kouli a tu pak vypustí na kaktus a ta zničí ten zbytek kaktusu, který tam zůstal. Pak se Kami začne soustředit na svou chakru a aktivuje si Rinnegan, složí několik pečetí a udeří rukou do země, v tu chvíli přivolá jednu aktivní sféru. (Ningen no Kuchiyose) Poté se před ní objeví Preta. Kami se jen trochu pousměje a pak začne svou chakru soustředit do sféry, která se následně začne hýbat a chodit.* Zajímalo by mě, jestli i oni dokážou používat chakrové tyče,‘ *řekne si v duchu. Pak se začne soustředit a sféře se vysune chakrová tyč z dlaně.* Super, *řekne si Kami. Poté se začne soustředit a i z druhé ruky se Pretě vysune chakrová tyč. Následně se Preta rozběhne proti Kami, ta se jí jednoduše vyhne krokem do strany.* Stejně rychlí jako já, fajn, takže nejspíše i silní, *řekne si. Poté přestane svou chakru soustředit do sféry a za spadne na zem. Poté se k ní Kami rozejde vytáhne svitek a tělo do něj opět zapečetí. Poté schová svitek a vytáhne druhý, ze kterého odpečetí vějíř. Ten si vezme do ruk a pak s ním mávne a vyšle poryv větru, který víří písek. (Fuusajin no Jutsu) Následně znovu mávne vějířem a vyšle několik ostrých řezů větru, které letí proti dalšímu kaktusu, který byl celkem dost daleko od Kami a rozsekají ho na kusy. (Kakeami) Kami se jen pousměje a pak vějíř zapečetí zpět, protože už jí celkem docházela chakra. Když ho zapečetí, tak svitek schová a rozejde se k láhvi s vodou a napije se. Pak složí několik pečetí a kolem Kami se objeví kouř, když se rozplyne, tak vedle ní stojí dalších pět klonů, které vypadají úplně stejně jako ona. (Bunshin no Jutsu) Kami si klony prohléhne a pak je zruší. Následně spadne na kolena, protože dneska použila celkem dost chakry a už byla unavená. Následně si vezme ze země, vezme si láhev s vodou a vydá se domů, aby si po tréninku odpočinula.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Tue Jun 23, 2020 6:31 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Thu Jun 25, 2020 5:56 pm
*Kami sedí doma a přemýšlí, co by dneska mohla dělat, vše co chtěla doma udělat už měla hotovo, tak se nakonec rozhodla, že sedět doma a číst knihy se jí nechce, tak že se vydá v vodní nádrží si trochu zatrénovat. Převlékne se, vezme si pouzdra se zbraněmi, svitky a pak se vydá do předsíně, aby si obula boty a mohla vyrazit trénovat. Cestou se ještě zastaví v nějakém obchůdku, aby si koupila něco k pití, ale potom už si to míří přímo k vodní nádrži. Když tam dojde, tak si odloží láhev s vodou a trochu se protáhne. Začne běhat, udělá si několik koleček. Pak se zastaví, aby se trochu vydýchala a následně si udělá několik dřepů a několik kliků. Když má hotovo, tak se začne soustředit na svou chakru. Složí několik pečetí a když zmizí obláček kouře, který byl kolem ní, tak se tam objeví šest klonů, které vypadají úplně stejně jako ona. (Bunshin no Jutsu) Kami se jen trochu pousměje a pak klony zruší. Následně složí několik dalších pečetí a změní se na Arisu.* ‘Hmm, to by celkem šlo,‘ *řekne si v duchu Kami a usměje se. (Henge no Jutsu) Poté přeměnu zruší a rozejde se ke skále. Jakmile tam dojde, tak se začne soustředit na svou chakru. Poté jí začne soustředit do chodidel a rozejde se po skále nahoru. (Kinobori no Waza) Když vyjde až nahoru, tak se odrazí od skály a seskočí zpět dolů. Následně se po skále rozběhne a vyběhne až nahoru. Když se dostane až nahoru, tak se chvíli dívá kolem dokola a užívá si ten klid. Poté seskočí dolů a rozběhne se směrem k vodní hladině. Během toho začne soustředit chakru do chodidel a po chvíli se odrazí a díky chakře doskočí mnohem dále, než kdyby chakru vůbec nepoužila. (Chakura Shotto) Takto doskáče až k vodní hladině. Když je u vodní hladiny, tak se posadí na zem, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru. Jak tam tak sedí, tak se snaží uklidnit svou chakru, ale nějakou chvíli se jí to nedaří. Jak se tak dále soustředí, tak se jí po nějaké chvíli pomalu začne dařit uklidnit svou chakru. Když se jí to povede, tak se jen trochu pousměje. Následně začne svou chakru soustředit v pravé ruce a pak jí začne pomalu přesunovat z jedné části těla do druhé. Takto tam nějakou chvíli sedí a přesouvá svou chakru. Pak se zvedne ze země a dojde až k vodě. Tam se zastaví a začne se soustředit na svou chakru a začne jí shromažďovat v chodidlech. Poté se rozejde po vodní hladinu a začne po ní chodit. (Suimen Hokou no Waza) Nějakou chvíli tak jen tak chodí, než se nakonec rozběhne a různě tam skáče a snaží se minimálně soustředit na udržování chakry v chodidlech. Nějakou dobu tam běhá, než se nakonec zastaví. Poté složí několik pečetí a svou chakru začne soustředit do jednoho místa před sebou. Nějakou chvíli se nic neděje, než se potom začne před Kami objevovat mrak. (Suiton: Sukoshi no Ame) Po chvíli z mraku začne celkem dost pršet. Následně se rozhodne, že zkusí přidat ještě trochu více chakry a z mraku se zpustí celkem pěkný liják.* Hmm tohoto se v Suně asi nikdy nedočkáme, *řekne celkem smutně Kami. Pak jutsu zruší a složí pečeť. Nějakou chvíli se nic neděje, ale po chvíli se začne objevovat mlha. (Suiton: Kirigakure no Jutsu) Nakonec je mlha tak hustá, že v ní není vidět ani na krok. Po chvíli Kami jutsu zruší a mlha se začne pozvolna mizet. Pak Kami složí několik pečetí a z vody začne stoupat sloupec vody. (Suiton: Ja no Kuchi) Voda se nakonec zformuje do podoby hadí hlavy. Následně Kami pošle techniku na jednom místo a to na stěnu, která vystupuje z vody. Poté Kami složí několik další pečetí a vedle Kami se objeví klon, který je vytvořený z vody. (Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu) Klon se začne dívat kolem dokola. Kami před něj natáhne ruku a najednou se kolem něj zvedne voda a klon skončí ve vodním vězení. (Suiton: Suirou no Jutsu) V tu chvíli se Kami jen trochu pousměje. Pak se rozejde zpět na pevnou zem. Tam se posadí, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru. Nějakou chvíli se jí nedaří uklidnit svou chakru, ale nevzdává se a pokračuje dále. Po nějaké chvíli se jí to povede. Když se jí to povede, tak se zvedne a rozejde se domů, aby si trochu odpočinula s tím, že další den bude pokračovat v tréninku. Další den se probudí celkem brzo, protože nemohla moc spát. Vstala z postele převlékla se, provedla ranní hygienu. Poté si vzala pouzdra se zbraněmi a čelenku Suny a vydá se dolů do kuchyně, kde si dá něco k snídani. Když se nají, tak si s sebou vezme něco na pití a vydá do předsíně, kde si obuje boty. Následně se rozejde k vodní nádrži. Jakmile tam dojde, tak odloží láhev s vodou. První se trochu protáhne a trochu si zaběhá. Pak ještě udělá nějaké kliky a dřepy. Když je rozcvičená, tak se začne dívat kolem dokola. Následně najde několik květin, které rostou hned u vody. Poté složí několik pečetí a začne se soustředit na dvě květiny. (Hana Shuriken: Hikarakuyō) Ty se zvednou do vzduchu, roztočí se a následně se rozletí na hroudu písku, který byl nedaleko od Kami. Následně se do něj zabodnou stejně jako shurikeny, ale Kami je nechala letět pomalu, aby hroudu písku hned nezničily. Následně složí několik dalších pečetí a ze země se zvednou další dvě květny, roztočí se a rozletí se na tu samou hroudu. Když jsou skoro vedle ní, tak Kami složí pečeť a obě květiny vybouchnou. (Hana Ninpō: Hyakkasaihō) Následně si vytáhne svitek a odpečetí z něj Kyodai Sensu. (Kuchiyose Tobidougu) Poté vějíř pevně sevře v rukou a pak s ním mávne. Poryv větru rozvíří písek (Fuusajin no Jutsu) Následně opět sevře v rukou vějíř a znovu s ním mávne a vyšle několik větrných čepelí, které rozsekají hroudu písku. (Kakeami) Poté opět zapečetí svůj vějíř a schová svitek. Následně se posadí na zem a začne se soustředit na svou chakru a začne se soustředit na svou chakru. Nějakou chvíli se jí nedaří uklidnit svou chakru, až se jí to nakonec povede. Když se jí to povede, tak svou chakru začne soustředit do pravé ruky, když jí má dost, tak jí začne přesouvat z jedné části těla do druhé. Takto jí nějakou chvíli přesunuje z jedné části do druhé, než toho po nějaké chvíli nechá. Následně se zvedne ze země a rozejde se domů, protože potřebuje ještě něco zařídit.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Thu Jun 25, 2020 5:58 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 12:43 pm
*Konečně přišel čas, kdy jde Kami domů. Asi tři dny předtím se tam zastavila její matka s věcmi, protože tam Kami nic na cestu domů neměla. Bohužel ona sama se tam ten den pro Kami nemohla přijít, protože musela už před jejích odchodem z nemocnice pryč z vesnice. Kami se akorát zvedla z postele a oblékla se. Nakonec přes sebe hodí plášť, který je až po kotníky a pak ještě na hlavu kapuci.* Hmm tohle je dobré snad, *řekne Kami a nakonec se ještě podívá na tašku, kterou má na posteli.* Hmm tohle bude už trochu horší. Kami už mohla dost dobře hýbat, ale pořád to ještě bylo takové, že byla ráda, že se dostane normální chůzí z jednoho místa na druhé. Když má vše, tak se posadí na postel a čeká, až se tam objeví Kai, který jí slíbil, že tam pro ní přijde.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 3:47 pm
Kai Yoshimitsu
*Byl den, kdy měli Kami pustit z nemocnice domů. Tu noc toho moc nenaspal, jako posledního půl roku. Měl o ní pořád strach. Jeho strach byl větší než kdy dřív. Přeci jen ji vyjádřil své citi a ona mu je opětovala. Byly domluvení že si ji sám osobně vyzvedne a pomůže ji domů. Začal se oblékat a následně vyrazil za ní. Cestou přemýšlel, jaké zvíře by mu pomohlo. Jaké je nejlepší na to, aby je mohli odvést. Nakonec vytvořil jen orla a následně ho zvětšil. Toto udělal v půli cesty k nemocnici. Ale nepoužil ho a nechal ho vznášet se ve vzduchu. Nakonec přistál před nemocnicí a Kai vešel dovnitř. Došel ke dveřím od pokoje Kami a zaklepal. Když se ozvala, vešel dovnitř. Když ji spatřil, tak seděla na posteli a Kai se na ni jen usmíval. Přišel k ní a dal ji pusu na přivítanou.* (Kai) Ahoj. Tak můžeme vyrazit? *zeptá se a jestli můžou, vezme ji zavazadlo a vyjdou ven. Kai se přizpůsobí rychlosti Kami, aby ji zbytečně neutíkal.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 4:09 pm
*Když se ozve zaklepání, tak se otočí.* Dále, *řekne jen a dívá se na dveře. Jak uvidí Kaie, tak se usměje.* Ahoj, můžeme vyrazit, *poví mu a pak se zvedne z postele a rozejde se ke dveřím. Před odchodem z pokoje dojde ke Kaiovi a dá mu pusu.* Tak půjdeme, *řekne Kami. Pak si dá na hlavu kapuci a rozejde se ven z pokoje. Poté pomalu jde chodbami nemocnice, až se nakonec dostane ven.* Hmm už je to celkem dost dlouho, co jsem byla venku, *poví Kami.* Poletíme nebo se budeme plížit přes půl vesnice, *zeptá se Kami Kaie a pousměje se.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 4:19 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai vezme tašku s věcmi Kami a rozejdou senzační pokoje ven. Otevře ji dveře a pak za ji i zavře. Jde vedle ní pomalu a je připraven ji kdykoliv chytit, kdyby začala padat. Vyjdou ven a vedle nich je Kaiův pták.* (Kai) Můžeme se projít a až nebudeš moci, můžeme letět. *Poví a podá onu tašku ptákovi do pusy a ten vzlétne. Leží nad nimi a je kdykoliv připraven snést se k zemi a vzít Kami na sebe, aby ji odnesl domů. Jsi si to tedy pochoduje vedle ní.* (Kai) Jak ti je? Už je ti lépe? zeptá se, protože ho to zajímá. Chce vědět, jak ji je, aby kdyžtak věděl jak reagovat.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 4:38 pm
*Kami jde pomalu vedle Kaie. Když pak dá tašku jeho výtvoru, tak se jen trochu pousměje. Pak se pomalu rozejde do ulic Suny.* Jak mi je, *zeptá se Kami.* Ale tak je mi už o hodně lépe než mi bylo, ale pořád to není ono, *poví Kami a jde pomalu dále.* Je to divné, se po takové době procházet po venku mezi lidma, *řekne Kami trochu nervózně a ještě se trochu více schová do svého pláště.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 4:46 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai tuhle odpověď z části očekával. Věděl, že ji nebude úplně dobře. Chtěl ji dát ruku kolem ramen, ale nevěděl, jak zareaguje. Nevěděl, kde se ji může dotknout a kde ne. Ale když to nezkusit, nic nezjistí. Opatrně položil svoji ruku na její ramena a jakmile zaznamenal, že ji něco bolí, tak ji hned dal pryč.* (Kai) Jsi si jistá, že nechceš spíš letět? *zeptá se, když vidí jak se schovává před lidmi do svého pláště. Nevěděl, jak ji pomoc, nic ho prostě nenapadlo. Jediné mohli letět a tak vy se vyhli lidem. Po chvíli toho měl dost a tak ji zastavil. Přivolal si svého ptáka, kery přistál před nimi.* (Kai) Promiň my to, ale nebudu se té ptát na svolení. Nasedni a letíme. Nebudu se tu koukat, jak se tu snažíš schovat. *řekne ji a pomůže ji na hřbet onoho ptáka. I proti její vůli, ji tam opatrně odtáhne. Jakmile je na něm, opatrně a pevně ji chytne a tak můžou vzlétnout.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 4:55 pm
*Kami jde pomalu dále, když jí najednou Kai dá ruku na ramena. Trochu jí to zabolí, ale není to nic zase tak hrozného co by nevydržela. Jak tak dále jdou, tak se dívá kolem dokola, ale doufá, že se na ní moc lidí nebude dívat. Když se jí Kai zeptá, jestli nechce raději letět, tak se zastaví a podívá se na něj.* Asi raději jo, *řekne mu. Následně se odrazí od země a naskočí na onoho ptáka a nechá ho letět. Když jí chytne, tak chytne jeho ruce a dá je jinde, kde to tak nebolí.* Díky, *řekne mu a divá se dolů na vesnici.* I odtud se mi vesnice celkem líbí, *poví Kami, aby změnila téma.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 5:01 pm
Kai Yoshimitsu
(Kai) Gomen Kami. Stále nevím, kde té to bolí a kde ne. Takže když se té dotknu někde, kde nemůžu, řeknu mi to prosím. *řekne, když mu ruce přesune jinam. Následně si Kai užívá let s Kami a drží ji tam, kde ji to nebolí.* (Kai) To je poprvé, co s tebou letím ne? To je tvá premiéra, pokud se nemýlím. *zeptá se. Jeho pták leží sám a tak se nemusí zajímat o cestu. Po nějaké chvíli už je Kami dům na dohled. Když jsou nad ním, zastaví se tam.* (Kai) Tak co máš v plánu teď? Normálně tam přijdeš, nebo mám již první?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 5:14 pm
To je v pohodě, hold to takto ještě nějakou chvíli bude, *poví Kami.* Však jsme spolu letěli už na misi, *poví Kami a usměje se na něj, i když to asi moc není vidět přes kapuci.* Hmm? Doma nikdo není, takže tak. Normálně prostě půjdu domů, *poví Kami. Poté co přistanou, tak se chvíli dívá na dům, než se nakonec rozhodne slézt dolů. Pak doskočí na zem a trochu to nedomyslela, protože jí zabolí obě nohy a chvíli si není jistá, že na nich zůstane stát. Nakonec se jí to povede a tak se pomalu rozejde ke dveřím. Odemkne a rozejde se dovnitř, doufá, že Kai bude následovat.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 7:11 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai poslechl Kami a tak přistáli. Tehdy ji pustil, aby mohla seskočit. Sledovala ji, jak seskakuje a když zakulhala, seskočil vedle ní.* (Kai) Jsi v pohodě? *zeptá se. Trochu se lekl, když málem upadla. Pomalu si začíná uvědomovat, že se o ní bojí čím dál víc. Jeho city k ní se prohloubili, od té mise. Proto tam jen chvíli stál a sledoval, jak vstupuje do jejího domu. Pak se probere, vezme tašku z úst svého ptáka a rozejde se za Kami. Vejde dovnitř a sundá si boty.* (Kai) Kam chceš položit tu tašku?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 7:27 pm
*Když se zeptá, jestli je v pohodě, tak se na něj otočí.* Jo jsem v pohodě, *odpoví mu. V předsíně se vyzuje a pak se rozejde do kuchyně. Tak si vezme skleničku a naleje si něco k pití. Když na ní Kai promluví, tak se na něj podívá.* Do pokoje, *poví Kami a pak se za ním rozejde. Vejde na chodbu a rozejde se po schodech nahoru. Otevře dveře od pokoje a vejde dovnitř. Na chvíli se tam zastaví a dívá se kolem dokola.* Pomalu jsem už zapomněla, jak to tady vypadá, *řekne Kami. Poté ze sebe shodí plášť a stojí tam v košili s dlouhým rukávem a černých kalhotách a hlavě má šátek a na rukách má rukavice, aby nebyly vidět její prsty.* Díky, že jsi mi pomohl dostat se domů, poví mu a raději se na něj nedívá.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 7:35 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai následuje Kami do jejího pokoje. To je poprvé, co jde co něčího pokoje a navíc je to pokoj Kami, takže je trochu nervózní. Zastaví se venku, před dveřmi a chce zaklepat. Ale nakonec nezaklepe a vstoupí a začne se rozhlížet.* (Kai) 'Má to tady pěkný. Opravdu pěkné. Hezčí jak u mě.' (Kai) Máš pěkný pokoj, Kami. *pochválí ji to. Položí ji tašku vedle skříně a stoupne si do dveří. Neví co by měl v tuto chvíli dělat, ale jen se dívá, jak si sundala plášť. Přistoupí k ní blíže, ale nedotýká se ji.* (Kai) Otoč se na mě, prosím. *řekne ji, ačkoliv neví zda to pomůže. Rád by ji viděl, co prakticky sám způsobil.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 8:05 pm
*Nad slovy Kaie na její pokoj, se jen trochu pousměje.* Díky, *poví Kami a nějakou chvíli tam ještě stojí a dívá se na pokoj.* Když já nevím, *poví Kami a trochu smutně si povzdechne. Nakonec se rozhodne, že se na Kaie otočí. Trochu smutně se na něj dívá.* Já vím, není to nic moc, *poví Kami trochu smutně. Pak se pomalu rozejde ke Kaiovi a dva kroky před ním se zastaví. Poté ho opatrně obejme a dává pozor, aby se k němu moc nepřitiskla a nebolelo jí vše.* Miluju tě, *poví Kami potichu a hlavu si opatrně položí na jeho rameno.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 8:11 pm
Kai Yoshimitsu
*Věděl, že to nebude lehké, ale opravdu chtěl vidět, jak momentálně vypadá. Udělal další krok k ní a pak se otočila. Díval se na ní pořád stejně.* (Kai) Si pořád krásná. *uklidní ji. Ona ho sice obejme, ale on se ji obejmout bojí. Jakmile mu položí hlavu na rameno, položí ji opatrně ruku na její hlavu.* (Kai) Já tě taky Miluju. A je mi jedno jak vypadáš. Já se zamilovat do tebe, ne do tvého vzhledu. *řekne ji a druhou rukou ji dá opatrně kolem pasu, zhruba do míst, kde ji držel minule a kde mnu to dovolila.* (Kai) Doufám, že mi někdy ukážeš, jak vypadáš bez toho šátku, rukavic a té košile. Ale nechci na tebe tlačit. Až se na to budeš cítit sama. *chce ji uklidnit a aby věděla, že je tu vždy pro ní. Takto tam stojí, dokud se Kami sama nevzdálí. Nejraději by si ji přitiskl k tělu, ale ví že by ji to asi bolelo.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 8:23 pm
Myslíš, *zeptá se ho, když řekne, že je pořád krásná.* Děkuju, že jsi tady se mnou, *poví Kami dále ho objímá. Po chvíli zvedne hlavu a políbí ho. Po chvíli se od něj vzdálí. Když jí řekne, že by jí chtěl vidět bez oblečení, tak se začne celkem dost červenat. Chvíli přemýšlí a nakonec si sundá jednu rukavici a ukáže mu ruku, nejsou na ní nehty a jsou na ní jizvy.* Už víš, proč to schovávám, lidi by se na mě divně koukali, *poví Kami trochu smutně.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 8:32 pm
Kai Yoshimitsu
*Když zvedne hlavu podívá se na ní a ta ho políbí. Polibek ji opětuje a pak se na ni pousměje. Nečekal, že mu hned ukáže ruku, které je zníčená. Očekával nějaký vzdor, ale asi věděla, že Kai se na ní nebude dívat jinak. Pohlédl na její ruku a jeho pohled se nezměnil.* (Kai) Chápu proč by se na tebe lidé divně dívali. *řekne a přistoupí k ní blíže.* (Kai) Ale mě to neodradí od toho, abych s tebou zůstal. *chytne ji za bradu, zvedne hlavu a následně ji opět políbí.*
Sponsored content

Hanabira    - Stránka 2 Empty Re: Hanabira

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru