Goto down
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 8:44 pm
*Nechá se od něj políbit.* Pro většinou lidí je hlavní to jak vypadáš a až potom, jaký člověk je, *poví Kami.* Děkuji, jsem ráda, že jsem tě potkala, *poví Kami. Když jí políbí, tak opatrně položí svou ruku na jeho tvář. Poté dá ruku dolů a dá si na ní opět rukavici.* Na zbytek mi dej prosím čas, zbytek zjistíš časem, *poví Kami a z oka ji vyteče slza.* Co kdybych si někde sedli, začínám být celkem unavená, *poví Kami.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 9:07 pm
Kai Yoshimitsu
*Kaie nezajímalo, jak Kami vypadá. Prostě ji začal milovat jako dítě, ale tehdy byl prostě moc pomalý. aní, když dostal šanci, nehodlal ji propásnout.* (Kai) Taky sem rád, že sem tě tenkrát oslovil. *poví a podívá se na ní. Její ruku na tváři ucítí a tak zavře oči a pousměje se. Když ji sundá, otevře oči a vidí jak si nasazuje rukavici.* (Kai) Na to si rád počkám. Přeci bych tě neopustil. *řekne zamilovaným hlasem a přistoupí k ní ještě blíže. Otře ji lehce slzu, která ji vytekla.* (Kai) Hlavně nebřeč. To ti nesluší. *řekne, když ji otírá tu slzu.* (Kai) Jasně. Kam si chceš sednout? *zeptá se a pak ji pomůže na to místo a sedne si vedle ní.* (Kai) S tím jak teď vypadáš si předemnou nemusíš dělat starosti. Ikdyž chápu tvé starosti.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 9:21 pm
*Kami se na něj podívá a jen se usměje.* Copak by asi bylo kdybychom se nepotkali, *poví Kami.* Jestli ti to nevadí, tak můžeme zůstat tady, *poví Kami a pak se rozejde k posteli, na kterou se posadí. Jakmile se posadí Kai vedle ní, tak se na něj spokojeně podívá.* Já vím, jen je to prostě úplně jiné, než to bylo předtím a asi mi bude ještě dlouho trvat, než si zvyknu na to co se stalo, *poví Kami.* Ale jsem šťastná, že jsem tady s tebou, lepší, než tady být sama, *dodá. Poté ho opatrně chytne za ruku.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 9:36 pm
Kai Yoshimitsu
*Nakonec zůstanou u ní v pokoji a posadí se vedle sebe.* (Kai) Kdybychom se tehdy nepotkali, tak by se ti tohle nestalo. *opět se proklíná a myslí si, že to byla jeho chyba. Sice její slova slyší, ale nijak na ně nereaguje. Nejspíš se potřebuje zbavit toho pocitu, že je to jeho vina, to co se stalo Kami. A proto, když ho chytne za ruku se na ní podívá. Kupodivu její poslední větu slyšel.* (Kai) Taky se rád, že tu jsem s tebou. A rád tu zůstanu co nejdéle, jestli budu moci. *dodá a následně ji věnuje další polibek. Pomalu si nedokázal život bez ní představit.* (Kai) Můžeš mi říct, co tě všechno bolí? Abych se vyhl těm místům, když se tě budu chtít dotkout.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 9:52 pm
*Když promluví, tak jen zavrtí nesouhlasně hlavou.* Nemůžeš za to, *odpoví mu jen. Když si všimne, že jí moc nevnímá, ale se je k němu natáhne a políbí ho na krk.* Myslím, že tady můžeš být jak dlouho chceš, protože dneska tady budu sama, takže je jen na tobě, *poví Kami a podívá se na něj. Jeho další otázka Kami trochu zarazí.* Uhm, co mě bolí? To je těžké, Ruce na předloktí, nohy, vlastně většina části těla, kde jsem byla spálená. Nejlépe na tom jsem asi záda, *poví Kami.* Neboj, kdyby něco, tak tě zastavím, *poví mu Kami.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Wed Jul 08, 2020 10:06 pm
Kai Yoshimitsu
*Ucítí, jak ho políbila na krk.* (Kai) Tak já tady zůstanu tak dlouho, jak jen budeš chtít. *řekne ji, aby věděla, že se ho jen tak nezbaví. Sám tu chtěl zůstat a po slovech Kami si byl jist, že tu i může zůstat. Natočil k ní hlavu a pohladil ji po zádech. Ikdyž řekla, že jsou záda skoro v pohodě, stejně se jich dotýkal jen zlehka. Byl velice šťastný. Jednou rukou ji hladil po zádech a druhou se ji lehce dotknul na tváři. Pořád se na ní díval zamilovaným pohledem. Kdyby nebyl tak zraněná, převrhl by ji na záda, ale svoje pudy musel ovládat. Takže ji jen hladil na zádech a po tváři, jestli ho ještě nezastavila.* (Kai) A nebude vadit, když tu zůstanu i přes noc? *raději se zeptá, než aby ho v noci vyhodila. Ikdyž čekal, že mu to povolí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 10:44 pm
Dobře, *řekne mu Kami a dále se na něj dívá. Když natočí hlavu ke Kami, tak mu dá pusu. Ucítí jeho ruku na zádech, tak se jen spokojeně usměje. Jakmile jí začne hladit po tváři, tak jen spokojeně vydechne. Následně si všimne jeho zamilovaného pohledu, tak se na něj jen usměje. Jakmile se jí zeptá, tak se na něj podívá.* Uhm, klidně tady zůstaň, aspoň se tady nebudu bát, *odpoví mu. Poté zavře oči a nechává se hladit. Po chvilce dá opatrně jednu ruku kolem jeho zad a začne ho hladit po boku, doufá, že ho hladí jemně, když má v ruce menší cit, než by měla mít.* Jsem tak šťastná, jsem konečně doma a jsem tady s tebou, *poví Kami.* Snad ti tady neusnu, *dodá potichu.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 5:45 am
Kai Yoshimitsu
*Kai dostane pusu a tak jen zavře oči. Pak už ji hladí po její právě tváři.* (Kai) Dobře. Tak já si lehnu třeba v obýváku na gauči. Nebo jestli mě budeš chtít spíš u sebe. Je to na tobě. *poví, když ho tu nechá přespat. Je rád, alespoň nebude přes noc zase v prázdném domě. Ucítí jak ho začne hladit po boku, ale díky tomu poranění, to moc necítí taky. Ale ví o ní. Když promluví, následně ji dlouze políbí. Přeci i on je šťastný, že tu může být zrovna s ní.* (Kai) To já sem taky šťastný. *sundá ruku z jejího obličeje a lehne si zády na její postel. Avšak svoji druhou ruku má na jejích zádech stále. Dívá se na ni a je opravdu šťastný. Snad nejšťastnější ve svém životě, kdy byl.* (Kai) Žiješ jen s mámou nebo i s někým? *zeptá se, zatímco leží a druhou ruku má pod hlavou.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 9:33 am
*Nechává se hladit. Když promluví, tak se na něj podívá.* Myslím, že mi to je jedno, jak chceš ty, *zeptá se ho.* Nebo se můžeš ještě nacpat ke mě pod postel nebo do skříně, jen si vybrat, *poví Kami a mile se na něj usměje. Nechá se od něj políbit a polibek mu oplatí. Když si Kai lehne na postel, tak se jen pousměje.* Žiju tady jen s mamkou, *odpoví mu Kami. Následně si opatrně lehne na bok, spodní ruku si dá za hlavu, aby na ní neležela a druhou si opatrně položí na něj a začne ho hladit po tváři.* Ale ty už jsi sám, viď, *řekne trochu smutně a dále ho hladí po tváři.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 9:57 am
Kai Yoshimitsu
(Kai) K tobě do postele? A nebudeš pak náhodou štěňat bolestí? *zeptá se raději. Původně si ani nemyslel, že by si mohla lehnout na bok a tak ji kvůli tomu přestal hladit po zádech. Natočil k ní jenom hlavu a tehdy dostal odpověď na svoji otázku.* (Kai) Chápu. Jen s mámou. *řekne trochu smutně. Chápal její situaci, víc než kdokoliv jiný. Začala ho hladit po tváři a tak zavřel oči.* (Kai) Z rodiny už nemám nikoho. Mámu s tátou sem ztratil, když my byly 3 roky. A sestru před půl rokem. *řekne se zavřeníma očima. Otevře je a podívá se na Kami.* (Kai) Ale když sem s tebou, sám si nepřipadám. Spíš naopak. *poví a lehce se nad zvedne, aby ji mohl dát pusu.* (Kai) Připadá my, že mám všechno. *opět si hlavou lehce a dal ji sleduje. Volnou rukou ji též pohladí po tváři.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 10:46 am
Nebo pod postel, *poví Kami a trochu se zasměje.* Neboj, teď ležím tak, aby mě to nebolelo a když to bolí jen trošičku, tak to vydržím, *poví Kami a dále ho hladí.* To mi je líto, že jsi o všechny přišel, *poví Kami smutně.* Taťka umřel před šesti lety přímo přede mnou, *poví Kami a přesune svou ruku z jeho tváře na jeho rameno a v ruce sevře jeho tričko. Poté přesune ruku zpět na jeho obličej.* Taky že nejsi sám, *poví Kami a trochu přísně se na něj podívá.* Máš mě, Mizuki a plno dalších lidí, kterým na tobě záleží, *poví Kami a usměje se na něj. Nechá si od něj dát pusu a pak ho políbí a do polibku zapojí i jazyk. Nad jeho slovy se jen pousměje.* Připadá ti, že máš vše, *řekne celkem překvapeně a usměje se. Po chvíli se zvedne a podívá se Kaiovi do očí.* Možná bychom si potom mohli udělat něco k jídlu, co myslíš, *zeptá se ho Kami.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 11:11 am
Kai Yoshimitsu
*Kai si vyslechne příběh Kami a trochu zesmutní.* (Kai) vím jako to je někoho ztratit. Ačkoliv sem rodiče ztratil, když byl na misi a ne přede mnou. *rrkne a pohladí ji po tváři. Věděl jaký je to pocit. Věděl, že má několik lidí, kterým na něm záleží. Když ho políbí zpátky a zapojí jazyk, trochu ho to zaskočí. Ale taktéž zapojil jazyk, i když o vteřinu později. Chtěl by v tomto pokračovat, ale Kami se zvedne a navrhne jídlo, za chvíli. Kai ji sleduje opravdu zamilovaným pohledem.* (Kai) Ještě hlad nemám, tak později. *řekne, zvedne se a chytne Kami za tvář. Následně ji políbí a zapojí i jazyk. Chtěl by ji převrátit na záda, ale místo toho si sám lehne a jen doufá, že Kami půjde s ním. Už si opravdu nedokázal život bez ní představit. Zamiloval se do ní až po uši.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 11:31 am
*Když taky do polibku zapojí jazyk, tak se jen trochu pousměje. Následně si všimne jeho pohledu, tak se začne červenat.* Tak dobře, *odpoví mu. Jakmile se Kai lehne, tak se na něj chvíli dívá. Opatrně se k němu natáhne, ale moc jí to není příjemné, tak je zavrtí hlavou.* Tohle nepůjde, *poví Kami a pak se zvedne.* Málem bych na to zapomněla, už předtím jsem ti chtěla něco dát, ale tak nějak jsem na to zapomněla, *poví Kami. Zvedne se a rozejde se k šuplíku, ze kterého vytáhne jeden svitek a roztáhne ho na stůl.* Budeš moct přivolávat kudlanky, musíš se tam ale podepsat svou vlastní krví, *poví Kami a usměje se na něj. Poté se rozejde zpět zpět k posteli a lehne si.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 11:42 am
Kai Yoshimitsu
*Myslel si, že když bude nahoře tak ji to vadit nebude. Jenže ji to vadilo a tak toho prozatím nechali. Samozřejmě se červenal i Kai. Chvil i tam jen ležel, i když řekla že ku chce něco dát. Tyhle chvíle zažívá poprvé, tak neví co má dělat. Po chvilce se posadí a hledí na Kami. Když uvidí jak rozbalí je svitek na stole, stoupne si vedle ní a poslouchá ji.* (Kai) Kudlanky? Myslíš Kuchyiose? *zeptá se. Nad tímto nikdy nepřemýšlel, přeci jen si mohl vyrobit prakticky cokoliv. Ale nic nebylo dobře v boji. Navíc mu Kami nabídla víc bojové síly a tu nemohl odmítnout.* (Kai) Stačí se jen podepsat krví? To je všechno? zeptá se znova a kousne se do prstů a následně se podepíše na místo, které mu ukáže Kami. Nakonec se podepíše, ale nezjistí jestli už je může přivolat, protože neumí to jutsu.* (Kai) Tak teď se jen musím naučit to jutsu. A pak je snad budu schopný přivolat. *poví celkem zvědavě.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 11:56 am
Přesně tak Kuchyiose, *poví souhlasně Kami. Poté leží a dívá se do stromu.* Podepíšeš se krví, stejně jako já a pak potřebuješ ještě znát jutsu na přivolání, *odpoví mu Kami. Následně čeká, až se Kai podepíše.* Nech to zatím tak, potom si ten svitek schovám, *poví mu a čeká, jestli za ní přijde nebo ne. Mezitím se na chvíli utopí ve svých myšlenkách a je úplně mimo, takže Kaie moc nevnímá.* 'Jak bude vše pokračovat dále? Kai vypadá opravdu šťastně, nikdy jsem ho tak šťastného neviděla,' *řekne si v duchu Kami.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 12:01 pm
Kai Yoshimitsu
Podepíše se a chce zabalit svitek zpět, jenže ho Kami zastaví a tak na ji pohlédne. Vidí jak se valí na posteli a proto se pousměje. Teď mu došlo, že záda má v pohodě a dokáže na nich i ležet. Přistoupí k ní a stane nad ní. Chvíli to jen stojí a pozoruje ji. Nakonec dá koleno vedle ní a se hned se k ní, aby ji mohl políbit. Samozřejmě do toho zapojí i jazyk. Navíc si dává pozor, aby se ji nedotkl někde, kde by je i to mohou bolet. Tudíž, aby se ji nedotkl nikde. Pak jen na chvíli zvedne hlavu a zadívá se ji do očí.* (Kai) Takhle by to šlo? *zeptá se ji a když odpoví ani, opět ji políbí s pomocí jazyka.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 12:50 pm
*Kami leží na posteli a dále se dívá do stropu a je myšlenkami někde jinde, takže si Kaie zatím moc nevšímá. Jakmile jí políbí, tak do polibku tady zapojí jazyk. Jakmile se jí podívá do očí, tak se začne červenat. Pak zvedne ruku a začne ho hladit po tváří.* Jo, řekla bych, že to takto bude dobré, *odpoví mu a opět se nechá políbit. Poté se na něj usměje.* Usměj se na mě, *poví mu Kami. Poté se zvedne k jeho uchu.* Jsem ráda, že jsi šťastný zlato, *poví mu a pak ho lehce kousne do krku. Pak si opět lehne a usměje se na něj.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 12:56 pm
Kai Yoshimitsu
*kai Senna ní pousměje, když ho o to požádá. Očekával, že ho políbí taky, jenže se k němu zvedla a lehce ho kousla do ucha. On se začervenal a s úsměvem na ní hleděl.* (Kai) Jo, jsem velice šťastný. Obzvlášť v tuto chvili. *odpoví ji a nakloní se k ní a místo k puse se nakloní k jejímu uchu.* (Kai) Jen doufám, že jsi stejně šťastná jako já. *zeptá se a ani nečeká zda odpoví a hned ji vášnivě políbí. Není to nějaký ten krátký polibek, ale pěkně dlouze ji políbí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 1:21 pm
*Také se na něj usměje.* Jsem ráda, že jsi šťastný, *poví mu Kami a sama se usměje.* Já jsem taky šťastná, že jsem tady s tebou, *řeknu mu Kami. Když jí dlouze políbí, tak spokojeně zavře oči a užívá si tu chvíli. Poté co polibek skončí, tak se na něj spokojeně usměje. Poté přesune ruku na jeho hlavu a lehne s ní zatlačí a políbí ho.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 3:13 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai má během polibku zavřené oči a užívá si tuto chvíli. Ani nijak nevnímá čas a jen si tu užívá. Když však přestanou, Kai jen zvedne hlavu a zadívá se ji do očí. Ona mu dá ruku za hlavu, lehne si a tak se k ní přiblíží, aby ji mohl opět pořádně políbit. Stále se snaží aby se ji zbytečně moc nedotýkal. Levou ruku ji dá za hlavu, ale tak aby se ji tam nedotýkal. Opře se o ní a pravou tam může použít k tomu, aby ji hladil po tváři. Když polibek skončí, odešli hlavu o pár centimetrů. Hladí ji po tváři a hledí ji do očí. Z toho všeho mu začíná být docela horko, ale neví jestli se má svléknout tričko nebo ne. Ale zatím si jo nechává.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 3:49 pm
*Po polibku se na něj usměje.* Příjemné strávení času, *poví mu Kami a začervená se.* Jsi roztomilý, jak se tak červenáš, *poví mu. Poté přesune ruku z jeho tváře a pomalu se s ní přesune na jeho záda a začne ho po nich hladit.* Na co myslíš, *zeptá se ho celkem zvědavě.* Bohužel na něco dalšího si budeš muset počkat, ale snad ne nějak moc dlouho, budu se snažit se dát co nejdříve do kupy, *dodá a políbí ho.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 3:58 pm
Kai Yoshimitsu
*Červená se z toho, jak je mu docela vedro. Ale jestli si Kami myslí, že je tak roztomilý, bude se kvůli ní červenat celý den. Ta slova od Kami mu způsobila úsměv. On ji hladí po tváři a ona jeho po zádech. Pro něj je to příjemné a nechce, aby tyto chvíle skoncili.* (Kai) Třeba na to, jak udržet tuto chvíli co nejdéle. *řekne ji jeho myšlenky. Jen na ní hledí, do jejích rudých očí. Kdyby do nich koukal ještě nějakou dobu, ztratil by se v nich. Ale její slova ho v tom nenechali. Políbí ji a pak se opět vzdali, aby ji mohl něco říci.* (Kai) Čekal se už docela dlouho, takže si ještě chvíli počkám. Pro mě je nejdůležitější, aby si se co nejdříve uzdravila. Abych tě mohl vzít na výlet. *poví a opět ji dal dlouhý a vášnivý polibek, při kterém zapojuje i jazyk.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 4:10 pm
*Kami se na něj usmívá a dále ho hladí po zádech. Nad jeho slovy se začervená ještě více. Když se jí dívá do očí, tak je z toho trochu nervózní, ale nedává to na sobě znát.* Aby trvala co nejdéle? Proč ne, *odpoví Kaiovi, protože i jí se líbilo, že jsou spolu. Poslechne si ho a na chvíli se zamýšlí.* Mno uvidíme, jak to půjde dále a snad budu brzo aspoň v použitelném stavu. Výlet, *poví mu Kami a usměje se na něj. Pak se od něj nechá políbit a tváří se spokojeně.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 4:17 pm
Kai Yoshimitsu
*Dlouze se líbají a zapojují i jazyk. Tuhle chvíli by si chtěl opravdu zvěčnit a někde uschovat. Ale mohl jen ve své myslí.* (Kai) Přesně, výlet. Mohli bychom někam na výlet. Tentokrát bez bojování. *řekne a potom, co skončí s polibkem. Tohle je poprvé, co zažívá s někým takové chvíle a je za ně rád.* (Kai) Určitě brzy. Věřím tomu. Třeba jednou postoupím o metu dále. Ale zatím my tato meta stačí. *řekne a opět ji políbí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 4:51 pm
*Dále Kaie líbá a je ráda, že našla někoho, kdo jí miluje, i když vypadá, jak vypadá.* To by bylo fajn vyrazit na výlet, kde se mi nic nestane, *poví mu. Nad jeho dalšími slovy se na chvíli zamyslí.* Určitě se jednou dostaneš dále, jen to chce čas a není třeba to uspěchat a možná se na to potom budeš více těšit, *řekne Kami po polibku. Chytne jeho ruku, kterou jí hladil po tváři a opatrně jí přesune ke svému boku a dá jo pod svou košili a tam jí opatrně položí.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 5:51 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai je rád, že mu Kami konečně opětovala city. Její slova všechny vstřebal.* (Kai) Já si počkám. Až ti bude lépe a budeš chtít sama. *řekne a dívá se na ni. Nechává ji, aby si s ním dělala co chce. Ale když jeho ruku položí na svůj pokud pod košili, trochu se začne bát, že by ji ublížil. Ale chápe, že když mu ji tam dala ona, tak ji to tam asi nebolí. Chvíli s ní ani nehne a po chvíli s ní začne jemně jezdit po její kůži.* (Kai) Kdyby tě něco opravdu bolelo, děj mi vědět. Nechci ti ublížit. *řekne ji, protože má o ní strach. Nejraději by sjel onou rukou trochu níž, ale bojí se. Proto s ním lehce jezdí po kůži, aby zjistil místa, které ji nebolí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 6:14 pm
*Vyslechne si jeho slova a pousměje se.* Dobře, *poví potichu. Pak se nechá hladit po boku.* Neboj, kdyby mě to bolelo, tak tě zastavím, *poví mu Kami, aby ho ujistila. Poté ho dlouze políbí a do polibku zapojí i jazyk. Po chvilce zavře oči a užívá si, jak jeho prsty jezdí po jejím těle, i když někde hluboko v sobě má trochu obavy, že by se mohl podívat její jizvy. Jak tak leží, tak se po chvíli lehce zachvěje.* Klidně pokračuj, je to příjemné, *poví Kami potichu. A dále ho hladí po zádech.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 6:22 pm
Kai Yoshimitsu
(Kai) Dobře. *řekne a nechá se dlouze pllibit. Jeho ruka zatím jezdí po jejím boku. Pomalu se, nevědomky sune stále niž a níž. Tento pohyb si neuvědomuje. Když ucítí, jak se za chvěje, tak jeho ruka odskočí od jejího těla. Ta ho skoro ihned uklidí a chce aby pokračoval. Proto mu ruka skočí zpět na její tělo a pokračuje v hlazení. Jeho obličej jen jen pár centimetrů od jejího. Cítí její dech a nejspíš cítí i ona jeho.* (Kai) Miluju tě. *řekne a vsnjjenji další polibek. Jeho ruka už je podstatně níž než mu ji dala. Jestli ho teda nezastavila.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 6:36 pm
*Nechává ho pokračovat, když jeho ruka doskočí, tak na to moc nereaguje. Dále ho hladí po zádech. Jak jí dále hladí po boku, tak se po chvíli neudrží a spokojeně vydechne. Cítí jeho dech, ale nějak na to nereaguje. Když na ní promluví, tak se jen usměje.* Já tebe taky, *poví Kami a nechá se políbit. Cítí, jak jeho ruka postupuje dolů, ale nehodlá ho zastavovat, nic jí nebolí a tak nemá důvod ho zastavovat. Poté mu věnuje další polibek.* Jsi skvělý, *pošeptá mi Kami do ucha.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 6:48 pm
Kaj Yoshimitsu
*Je spokojený. On haldu ji a ona jeho. Téhle chvíle si užívá. To, jak ho hladí po zádech je mu příjemné. Je rád že jeho city Kami opětuje. Políbí ji a jeho ruka stále zajíždí níž a níž. Nakonec chytne Kami za zadek a ucítí její kalhotky.* (Kai) Děkuji. To ty taky. *odpoví ji a políbí jí. Jeho ruka skončila u jejího zadečku. Lehce ho zmáčkne a dívá se, jak na to Kami reaguje. Usměje se a políbí ji.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 7:24 pm
*Kami je spokojená, že jí hladí a je s ní. Dále ho hladí po zádech a užívá si chvíli se s ním. Jak jí dále hladí, tak po chvíli ucítí jeho ruku na svém zadečku. V tu chvíli se celkem zarazí a začervená se.* Kampak se to tvá ruka zatoulala, *zeptá se ho Kami. Když jí zmáčkne zadeček, tak se začervená a spokojeně vydechne. Nechá se od něj políbit a do polibku zapojí jazyk. Následně ruku přesune na jeho hlavu a nějakou chvíli ho hladí ve vlasech, než se nakonec její ruka vrátí zpět na jeho ráda. Kdyby mohla tak ho začne škrábat po zádech, ale nějak nemůže. Nakonec se přesune na jeho krk a začne ho líbat na krku.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 7:28 pm
Kai Yoshimitsu
*Když ji zmáčkne zadek, vidí jak se začervenala.* (Kai) Hopla. Jak se tam jen dostala? *zavtipkuje, ale svoji ruku nedává jinam. Následně se od ji nechá líbat na krku. Po chvíli nakonec vyndá ruku z jejich kalhot a začne ji hladit na stehně. Pak s ní zajede na vnitřní stranu stehen. Vše dělá velice jemně, aby ji neublížil. Když ho Kami nezastaví, ruka mu nakonec skončí na zakázaném území. Ovšem, zatím ji má na jejím oblečení.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 7:47 pm
*Nad jeho slovy se jen pousměje.* To nevím jak se tam dostala, *odpoví mu Kami. Jak začne ruku přesunovat, tak ho dále líbá na krku. Nemá v plánu ho zastavovat, protože se to oběma líbí. Přijde jí, že jí stejně ani moc nevnímá, protože si užívá, to co dělá.* Kai-chan, *zašeptá a pak se přesune na jeho rty a věnuje mu dlouhý polibek a zapojí do něj i jazyk. Když ucítí jeho ruku na určitém místě, tak trochu nervózně polkne a lehce se mu zakousne do rtu.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 7:52 pm
Kai Yoshimitsu
*Kaiova ruka zabloudila kam neměla a začala tam dělat neplechu. Kami mu lehce zkouška rty a to mu moc nevadilo. Alespoň poznal, že nemyslí na nic jiného. Jeho prsty tam různě jezdili. Políbil ji, aby ji zaměstnal ústa. Prsty na ruce se mu na chvíli uklidnili, ale jen povyjela výš a následně zajela pod oblečení. Kai ji stále líbal, a nyní zapojil i jazyk. Ruky se dostala notes gumu kalhot a po chvíli i přes zimu kalhotek. Nakonec byly na místě a tak ji tam začal dráždit.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 7:57 pm
Oprava, protože mám postižený mobil 😁😁
Kai Yoshimitsu
*Kaiova ruka zabloudila kam neměla a začala tam dělat neplechu. Kami mu lehce zkousla rty a to mu moc nevadilo. Alespoň poznal, že nemyslí na nic jiného. Jeho prsty tam různě jezdili. Políbil ji, aby ji zaměstnal ústa. Prsty na ruce se mu na chvíli uklidnili, ale jen povyjela výš a následně zajela pod oblečení. Kai ji stále líbal, a nyní zapojil i jazyk. Ruka se dostala přes gumu kalhot a po chvíli i přes gumu kalhotek. Nakonec byly na místě a tak ji tam začal dráždit.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 8:11 pm
*Dále ho líbá a cítí, jak se jeho ruka pohybuje po jejím klíně. Když jí pak začne líbat, tak se začne ještě více červenat. Během několik vteřin se jeho ruka přesune do kalhotek. V tu chvíli Kami celkem zrudne, protože tohle bylo něco, co nečekala.* 'Kai se nezdá,' *proletí jí hlavou, protože říkal, že na nic nebude spěchat, ale nechtěla ho zastavovat, protože i Kai vypadal spokojeně.* Kam pak se ta tvá ruka vydala, *zeptá se ho Kami a pak spokojeně vydechne.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 8:15 pm
Kai Yoshimitsu
*Jeho prsty nakonec zajeli dovnitř Ksmi, aniž by si to vůbec uvědomil. Nakonec ho vyrušila až Kami, která na něj promluvila. Podíval se na ni, celý červený a vytáhl ruku ven.* (Kai) Promiň, ona jednala sama od sebe. *omluví se ji. Sice jemu se nezdálo, že by ji to vadilo, ale vzpomněl si, co říkal dřív. Musel se ovládat. Na tohle měli času ještě dost. Položí svoji levou ruku vedle Kami a políbí ji. Sám moc dobře věděl, že kdyby pokračoval, neskončil by jen u tohoto.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 8:32 pm
*Kami ho pak políbí a do polibku zapojí jazyk. Když jeho prsty zajedou do ní, tak jen potichu vzdychne. Jak začne vytahovat ruku ven z kalhotek, tak se na něj podívá. Poslechne si jeho slova a mile se na něj usměje.* Nemáš se za co omlouvat, je to příjemné, klidně pokračuj, pokud chceš, ale pokud nechceš, tak nevadí, *poví mu milým hlasem. Poté mu polibek oplatí a začne ho hladit po tváři. Je celkem zvědavá, jak se Kai rozhodne, ale má takové tušení, že v tom bude chtít pokračovat.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Thu Jul 09, 2020 8:40 pm
Kai Yoshimitsu
*Přesně jak očekával, líbilo se ji to. To udělali Kaiovi radost. Jenže mu dala i na výběr. Kai jen chvíli váhal a pak se rozhodl. Poté ho Kami políbí a on toho využije a jeho ruka ji opět sklouzne do jejich kalhotek. Nejdřív pěkně vnějšek škádlí a doufá, že se ji to líbí. I když podle její první reakce čekal že jo. Pěkně ji krouží po povrchu a postupně zrychluje.* (Kai) Takto je to lepší? zeptá se, když se přestanou líbat. Po odpovědi ji jen chvíli sleduje a pak přiloží své rty k jejímu krku a začne ji líbat tam.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Hanabira    - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Thu Jul 09, 2020 9:03 pm
*Když ho líbá, tak já jeho ruka znovu vnikne do kalhotek a začne s ní pohybovat. Jakmile se přestanou líbat, tak na ní Kai promluví.* Je to příjemné, *odpoví mu souhlasně Kami a spokojeně vydechne. Pak spokojeně přivře oči a nechává ho pokračovat. Když jí ještě začne líbat na krku, tak jen spokojeně vydechne, protože se Kai hodně snaží jí změnit myšlenky a dost se mu to daří.* Ty víš, jak si obmotat holku kolem prstu, *zašeptá Kami.*
Sponsored content

Hanabira    - Stránka 3 Empty Re: Hanabira

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru