Písečná Tréninková Oblast

+17
Sanada Yukimura
Kimura
Tsuki Yagami
Rias Gremory
Hoiyoka Makotto
Reina
Misaki Makotto
Hakai/Nozomi
Tatsuya
Batsu
Naomi Noriaki
Arisu Sasaki
Kai Yoshimitsu
Eren Maruboshi
Akio Noriaki
Izumi
Admin
21 posters
Goto down
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sat Oct 22, 2022 8:32 am
"Tak jo uvidíme jak moc je mé plátno silné." *Při této myšlence si všiml jak se jeho plátno prohnulo.* "Tak jo vydrží?" *Poté si všiml jak čepele.* "Sakra takže nevydrželo." *Zrušil svou techniku a řekl Misaki.* Prosím tě zkus vzít kunaie, shurikeny a podobné zbraně a hodit je na mé plátno. Já zkusím použít více chakry. *Jen co to dořekl tak se začal soustředit na svou chakru, poté na roli plátna Hotai, které držel. Plátno vytvořilo kopuli kolem Suhuachi. (​Nuno Dōmu-Gata no Jutsu)* "Teď už by to mohlo vyjít. Jestli ne tak nemá cenu abych toto plátno používal."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 22, 2022 11:47 am
*Misaki sleduje, jak Kusanagi no Tsurugi plátno přesekla, i když na ní nepoužila chakru ani raiton.* 'Hmm, vypadá to, že se bude muset lépe naučit používat chakru, jinak mu to nepůjde,' *řekne si v duchu Misaki. Když jí pak Suchuachi řekne, aby se od něj trochu vzdálila a hodila po něm nějaké zbraně, tak jen souhlasně kývne hlavou a rozejde se trochu dále od něj. Následně vytáhne shurikeny a hodí je po něm.* 'Mno jsem celkem zvědavě, jestli se mu to povede zablokovat,' *řekne si v duchu Misaki a sleduje ho.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sat Oct 22, 2022 2:03 pm
"Tahle technika spotřebovává dost chakry. Sakra musím se jí pořádně naučit nebo jsem v koncích. Přece jen nemohu používat plátno když sním neumím pořádně bojovat." *Při této myšlence uslyšel cinknutí zbraní o sebe.* "Dobře takže něco hodila a já to zablokoval dost dobrý." *Poté zrušil svou techniku. Plátno které tvořilo kopuli se vrátilo zpět do role.* Dobře takže hozené zbraně zvládnu zastavit. Zkusíš teď nějakou techniku? Třeba tu co jsi použila na poslední naší misi, jak si vytvořila písečnou bouři. No a poté bys mohla použít nějakou více útočnou techniku. Chci vědět jestli je mé plátno dobré jen na hozené zbraně a nebo se mohu bránit i před Ninjutsu. *Jen co to dořekl tak znovu použil ​Nuno Dōmu-Gata no Jutsu. Díky této technice vytvořil kopuli z plátna.* "Tak jo uvidíme co vydrží plátno."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 22, 2022 9:02 pm
*Misaki sleduje zbraně, které letěly na ono plátno a nakonec se od něj odrazily a spadly na zem.* 'Hmm vypadá to, že to bude celkem účinná věc, ale jak říkám, tak bude potřeba se nauřit lépe používat chakru,' *řekne si v duchu Misaki. Když jí potom řekne, že má zkusit ninjutsu, tak se na něj podívá* „Tak dobře, ale snad to s tebou nedopadne špatně,“ *poví mu Misaki. Následně začne pravou rukou skládat pečetě. Po chvíli se kolem nich začne vytvářet písečná bouře (Fuuton: Sunaarashi no Jutsu).* 'Haa, já jen doufám, že to nějak nepřeženu a neskončí to špatně,' *řekne si v duchu Misaki a sleduje, jak si s tou technikou Suchuachi poradí.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sat Oct 22, 2022 10:16 pm
*Vytvořil kopuli dříve než Misaki složila poslední pečeť.* "Jsem rád že vždy počká na to až dokončím svou techniku." *Při této myšlence se usmíval. Písečná bouře kterou Misaki vytvořila byla silná a Suhuachi hlasitě polkl jelikož byl nervózní jestli je jeho technika dostatečně silná na to aby ho ochránila před něčím takovým. Naštěstí Misaki nejspíše nepoužívala svou techniku naplno a tak jeho plátno drželo. Suhuachi se rozhlížel a hledal jakékoli slabé místo své obrany ale nemohl nic najít. Občas vyděl jak se plátno lehce prohnulo, což mu vadilo jelikož se bál že jeho technika nevydrží ale jeho plátno drželo velice dobře.* "Super jsem moc rád že to drží. Takže vím že plátno zastaví hozené zbraně a může mě schovat před písečnou bouří. Použije Misaki ještě nějakou techniku nebo ne? Naštěstí mou chakru vyčerpává jen vytvoření této kopule ale k udržení této techniky už žádnou chakru nepotřebuju což je dobré. Aspoň si mohu trochu odpočinout. Škoda jen že se plátna musím dotýkat když sním používám své techniky." Zkus jinou techniku! *Zakřičel a doufal že ho Misaki uslyší.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 22, 2022 10:31 pm
*Misaki sleduje větrnou bouři, kterou nechá po nějaké chvíli zmizet, protože jí nebylo potřeba držet nějak moc dlouho. Všimne si, že to jeho technika ustála. Následně na ní Suchuachi křikne, aby na něj použila další techniku, tak si jen v duchu povzdechne, protože měla takový pocit, že to bude otrava, ale tak souhlasila. Poté složí několik pečetí a zhluboka se nadechne a pak z úst vystřelí několik střel stlačeného vzduchu (Fuuton: Shinkuu Gyoku).*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sun Oct 23, 2022 9:01 pm
*Po chvíli ucítil silný závany na jeho tváři a všiml si že v jeho plátně jsou díry. Otočil se a plátno bylo děravé i z druhé strany.* "Sakra použila dost silnou techniku." *Při této myšlence se jeho plátno rozpadlo. Po chvíli se z něj vymotal i z rolí plátna Hotai. Poté se podíval na Misaki a řekl.* Písečnou bouři sem zvládl ale tvá poslední technika už byla moc silná. Budu muset více trénovat. Děkuju ti že jsi mi pomohla zjistit alespoň něco málo o síle mého plátna. Co by jsi chtěla dělat teď? "Měl bych si dát na chvíli pauzu od tréninku. Přece jen tahle technika vyčerpává dost chakry a já už jsem ji několikrát použil."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Mon Oct 24, 2022 9:00 pm
*Misaki sleduje Suchuachiho a jeho plátno, ve kterém nakonec zůstanou nějaké díry.* 'Hmm, jak to tak vypadá, tak tohle jsem asi trochu přehnala. Ale zase na druhou stranu ví, kde jsou jeho limity a že bude muset ještě celkem dost trénovat,' *řekne si v duchu Misaki. Když pak Suchuachi řekne, že by si dal na nějakou chvíli pauzu, tak se na něj podívá.* „Nemáš za co.Hmm, abych řekla pravdu, tak vůbec nevím, co bych dneska chtěla dělat, trénovat se mi moc dneska nechce, takž jsem se šla jen projít a trochu si pročistit hlavu a vypadnout od lidí,“ *poví mu Misaki a poté se rozejde k vodní hladině a přemýšlí, co by mohla dělat. Nejraději by na nějakou dobu vypadala ze Suny, protože se jí tam nechtělo být, ale tak nějak to zatím ještě nešlo.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Wed Oct 26, 2022 11:34 am
*Suhuachi si roli plátna Hotai připevnil na záda, tak aby plátno bylo vodorovně. Poté se také vydá k vodní hladině, když k ní přijde tak se rozhlídne, usměje se a posadí se na zem.* Já jsem chtěl být taky mimo dosah lidí páč nechci aby někdo věděl že m plátno reaguje na chakru a umím ho používat k ninjutsu. Přeci jen sem nikdy neslyšel o nikom kdo používá k boji plátno, takže doufám že jsem jediný a nebo že nás je velmi málo. Takže bych chtěl aby mé plátno bylo mou tajnou zbraní. Snad mi bude užitečné při chuuninských zkouškách. Své loutkařství zase tolik tajit nebudu ale tohle plátno bych chtěl používat v krajní nouzi. jako takové překvapení. Mohli bychom se jít najíst jestli se ti chce a nebo tady můžeme jen tak sedět a odpočívat.  
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Thu Oct 27, 2022 9:00 pm
*Misaki se dívá na vodní hladinu a poslouchá slova Suchuachiho.* „Hmm, abych řekla pravdu, tak tě asi potěším, protože jsem ještě nikdy nikoho neviděla, kdo by něco takového používat,“ *poví mu Misaki, protože doufala, že mu to trochu zvedne náladu, že bude nejspíše jediný nebo že bude hodně málo lidí, kteří tuhle techniku používají. Poté se na nějakou chvíli zamyslí, protože přemýšlela, co by mohli dělat.* „Hmm, tak se třeba můžeme někde najíst, pokud chceš a pak se třeba někde projít po vesnici, i když v tomto počasí to není nic moc na procházky nebo nás třeba napadne ještě něco jiného, co by se dalo dělat, než se procházet, uvidíme,“ *poví mu Misaki a usměje se na něj.* 'Hmm, musím říct, že má fakt zajímavou zbraň,' *řekne si v duchu Misaki, protože to plátno bylo opravdu zajímavé, ale k Misaki by se nehodilo, takže byla stejně ráda, že ho nenašla někde.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Fri Oct 28, 2022 10:47 am
*Usmál se když mu Misaki řekla že neviděla nikoho kdo by používal stejnou techniku jako on.* Co kdyby jsme se šli najíst do restaurace a vzali by jsme to přes klan Toku. Chtěl bych si doma ještě něco vzít. Taky by jsme mohli jít do krámu se zbraněmi. Myslím si že bych si měl nějaké zbraně pořídit na chuuninské zkoušky. *Jen co to dořekl tak si stoupl. Pokud Misaki bude souhlasit s jeho návrhem tak se vydá na náměstí do obchodu se zbraněmi, kde si koupí deset kunaiů, deset shurikenu a deset senbonu, poté se vydá do domu svých prarodičů kde si vezme svůj svitek z loutkou a nějaké peníze na jídlo. Poté vyjde z domu, svitek ukáže Misaki a řekne.* Promiň zapomněl jsem to doma, což byla chyba. Jsem bez toho jako nahý. Pojďme se najíst. *Po této větě se zasměje a vyrazí do nejbližší restaurace.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Fri Oct 28, 2022 3:10 pm
*Misaki poslouchá slova Suchuachiho a přemýšlí nad jeho slovy.* 'Hmm jako mě to je asi celkem jedno, co budeme dneska dělat,' *řekne si v duchu Misaki a pak se podívá na Suchuachiho.* „Hmm, tak jo, klidmě můžeme, mě to je asi celkem jedno, protože mám dneska fakt času dost. Už na dnešek nemám žádné plány,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Mno zbraně na chuuninské zkoušky můžou hodit,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože přemýšlela, co by mu na to měla ještě říct, protože to bylo vše.* „Mno, takže můžeme vyrazit,“ *poví mu Misaki a pak se za ním rozejde, protože si nevěděla, kde Suchuachi bydlí. Když dojdou na místo, tak se na něj Misaki pousměja a pak počká, až se za ní vrátí.* „Tak jo klidně můžeme jít,“ *poví mu Misak a pak vyrazí za ními.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Fri Oct 28, 2022 6:41 pm
*Přemýšlel o čem by si sní mohl povídat avšak nic ho nenapadalo. Když byly před restaurací tak si všiml svého dědy. Okamžitě se zastavil a ani nemukl.* "Sakra už se vrátili z mise? Doufal sem že budu pryč až se vrátí." *Suhuachimu se v hlavě honily slova které by mu mohl děda říct. Vše co by mu mohl vyčíst. Poté se podíval na Misaki a v jeho očích mohla číst strach. Poté Suhuachi uslyšel dědův hlas a rozklepal se. Otočil se směrem k dědovi. Ten jen ukázal směr a Suhuachi přikývl.* Promiň Misaki ale budu muset jít a asi i vysvětlit spoustu věcí. Rád jsem tě viděl. *Jen co mu odpověděla tak se vydal ze svým dědou domů. Doma jej poslal děda do pokoje, kde si Suhuachi lehl do postele a snažil se co nejrychleji usnout.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Fri Oct 28, 2022 7:24 pm
*Misaki se rozejde za Suchuachim. Když pak vyjdou ven, tak se na něj podívá a trochu se pousměje. Jakmile se tam objeví jeho děda, tak si v duchu povzdechne, protože věděla, že už Suchuachi bude muset jít.* „Jo, tak se měj, zase se někdy uvidíme,“ *poví mu Misaki. Pak se rozejde ulicemi Suny až do klanové čtvrti a potom rovnou domů, protože už toho má dneska celkem dost a jí se nechce chodit po tom vedru.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Fri Oct 28, 2022 7:30 pm
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 06, 2022 8:01 pm
*Misaki už je nějakou dobu v Suně a přemýšlí, co by dneska mohla dělat, protože se tam poslední dobou nudí. Oblékne se, za opasek si dá Kusanagi no Tsurugi a na pravou nohu si dá pouzdro se zbraněmi, nakonec si vezmě ještě druhé pouzdro, které si připne naopasek a v něm má i čelenku Suny. Následně se rozejde po schodech dolů do předsíně, kde se obuje a pak vyrazí do ulic Suny nějakou chvíli se tam prochází, než nakone dojde k vodní nádrží, kde ví, že nikdo nebývá. Poté se posadí na jeden velký kámen a dívá se na vodní hladinu, která je celkem klidná.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Mon Nov 07, 2022 3:39 pm
*Miyato, jenž byl již unaven od misí všeho druhu, se rozhodl jednoho jde projít po Sunagakure. U sebe má svojí výbavu, čítajíc dvojice katan na bocích opasku a v brašně spousty věcí, jenž byli uloženy do pečetících papírků. Na sobě však neměl běžnou uniformu pro shinobi, naopak běžný civilní oblek občana Sunagakure no Sato a přes sebe přehozený béžový plášť, aby své zbraně skryl. Čelenku Sunagakure má hrdě uvázanou kolem krku. Vesnice se změnila k nepoznání a tak se jí rozhodl znovu objevovat. Některá místa se nezměnila, avšak náhodnými odbočkami došel na místo, kde byl snad jen párkrát a to ve svých studentských letech. Byla to vodní nádrž, kde se učil techniku Suimen Hokou no Waza. Na jednom velkém kameni si všiml nějaké slečny, přičemž jej napadla myšlenka:* Že by tu někdo přeci jen chodíval. *Nakonec došel ke kameni, který byl maximálně patnáct metrů vzdálený od té ženy.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Mon Nov 07, 2022 5:45 pm
*Misaki sedí na kameni a dívá se před sebe a přemýšlí, co bude dneska ještě dělat, protože měla takový pocit, že tam asi nebude nikdo koho zná. Pokud se nepletla, tak Suchuachi byl na chuuninských zkouškách a moc dalších lidí tam neznala. Nejraději by prostě zmizela mimo vesnici a vyrazila někde za Aritou, protože v Suně prostě byla nuda. Jak tam tak sedí, tak po chvíli uslyší nějaké kroky, které se k ní blížily. Jen si v duchu povzdechne, protože doufala, že bude mít klid, ale jak to tak vypadá, tak jí někdo bude otravovat, nejspíše nějaký student akademie, který bude chtít, aby jej něco naučila.* 'To jako fakt nemůžu mít ani jeden den klid,' *řekne si v duchu Misaki. Následně se otočí, aby se podívala, kdo se to k ní blíží, ale místo nějakého nudného děcka si všimne nějakého muže, který od ní není nějak moc daleko. Misaki ještě nějakou chvíli mlčí a onoho muže sjede pohledem od hlavy až k patě, aby si to pořádně prohlédla.* „Zdravím, nějak bych nečekala, že tady vůbec někdo chodí, protože mě to celkem překvapilo,“ *poví mu Misaki a je celkem zvědavá, jaký onen muž bude, jestli bude jako většina lidí ze Suny prostě otrávený z toho horka nebo bude v klidu.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Mon Nov 07, 2022 8:21 pm
*Když se posadí, cítí na sobě její pohled.* A sakra, pokud mě teď pošle někam jen proto, že je to její místo, tak to bude vážně super, *pomyslí si Miyato, avšak jí jen sleduje periferním viděním, aby nevypadal divně. Po jejich slovech se zvedne a otočí k ní hlavu. V jeho hlase jde cítit sebejistota, která odstrašila několik nukeninů:* "Taktéž zdravím, slečno" *, poví, přičemž udělá mírný úklon, jako znak zdvořilosti,* "abych řekl pravdu, na tomto místě jsem byl naposled jako študák z akademie. Jen jsem dnes bloudil, protože jsem si udělal delší dovolenou z lovu a řekněme, že mi je příjemnější čelit tady vodě, nežli nějakému magorovi, co má potřebu drancovat civily." *Poslední větu zakončí suchým smíchem, jelikož už on sám toho zažil dost a něco, jako je smysl pro humor, zapomenul, aby se mohl naučit jiné a přínosnější věci k přežití. Poté se na Kunoichi podívá pozorněji a pak se zeptá:* "A co tady děláte vy? Tady bych očekával spíše studenty, možná i geniny. To máte k tomuto místu nějaká pouta?"
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Mon Nov 07, 2022 8:34 pm
*Misaki sedí a poslouchá slova onoho muže a jen se trochu pousměje. Po jeho slovech se na nějakou chvíli odmlčí.* „Mno abych řekla pravdu, tak já bych raději vyrazila na nějaké nukeniny než sedět ve vesnici, kde je vedro,“ *odpoví mu Misaki a trochu se pousměje, protože bylo zajímavé poznat v Suně někoho dalšího, kdo je lovec nukeninů.* „Abych řekla pravdu, tak já sem chodím celkem často, když jsem ve vesnici, protože to je jediné místo, kde jde trénovat Suiton,“ *poví mu Misaki a trochu se pousměje.* „Občas sem zajdu, protože tady nechodí moc lidí, takže je tady klid a dá se tady přemýšlet a není tady až takové vedro,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Ale abych řekla rpavdu, tak jsem tady dneska opravdu nikoho nečekala,“ *poví mu a pousměj se.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Mon Nov 07, 2022 9:04 pm
*Začne se ke kunoichi přibližovat, protože jej nebavilo mluvit tak zvýšeným hlasem. Když chvíli mlčí, zamyslí se:* No, snad jsem jí nějak nevystrašil. Zdá se mi, že je celkem zkušená, to se pozná už od pohledu, ale je to celkem zajímavé individuum. *Na její odpověď je již ve čtvrtině cesty k ní a pokusí se zavtipkovat:* "No, tak lepší, když mě pálí slunce, než když mě griluje Katon, nebo výbušné lístky připevněné na konci kunaie." *Když se podělí o informaci toho, že ovládá Suiton, chápavě na ní pohlédne a již je v polovině cesty k ní.* "No jo, tak to pak chápu. Na Suiton je tato zatrolená poušť je strašná," *poví Miyato. Když začne mluvit o tom, že tu je to většinou opuštěné a chladné, na poměr Sunagakure no Sato, zbývala již čtvrtina cesty. Odvětí jí na to:* "No, naprosto tě chápu. Právě proto jsem v Sunagakure nebyl už asi deset, možná dvacet let. Nesmírně mě to tu štvalo a těším se, až odcestuji do terénu. *Na její poslední větu jen kývnu a již stojí vedle kamene, na kterém se kunoichi nachází.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Tue Nov 08, 2022 12:02 pm
*Misaki ho během toho co se k ní přibližuje sjede pohledem od hlavy až k patě, protože byl celkem zajímavý. Věděla, že je v Suně celkem dost lovců, ale nikdy snad nikoho z nich nepoznala.* „Mno to teda jo,“ *poví mu a trochu se pousměje, protože to byla pravda. Při jeho dalších slovech se začne smát.* „No to ano, proto i někdy trénuju, když jsem někde na cestách. Celkem dlouho jsem tady teď nebyla a přijde mi, že je tady větší vedro, než si pamatuju,“ *poví mu celkem zamyšleně Misaki, ale celou dobu se usmívá, protože měla dneska celkem dobrou náladu, že si mohla s někým promluvit.* „Hmm, tak to už je celkem dlouho, to jsi to tady ještě poznal jo,“ *rýpne si do něj trochu Misaki, protože tomu se prostě nedalo odolat si v tuhle chvíli nerýpnout a Misaki prostě taková byla a hlavně poslední dobou.* „Mno to ti věřím, že se těšíš, až zase někde vyrazíš. Abych řekla pravdu, tak se taky celkem těším, až se zaes podívám někde jinde, kde třeba není takové vedro hlavně,“ *poví mu a pak se na něj podívá.* „Mimochodem, já jsem Misaki,“ *představí se mu, protože jí přišlo takové divné s ním mluvit a ani se mu nepředstavit.* „Byl jsi už někdy třeba v Zemi Železa během svého putování světem,“ *zeptá se ho.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Tue Nov 08, 2022 3:30 pm
*Když se kunoichi představí, je Miyatovi trochu směšně.* No jistě, měl jsem se představit jako první. Teď mě bude mít za nějakého burana. No jo, opravdu se na mě můj životní lov nějak projevil, jen nyní zjišťuji, jak moc, *pomyslí si, však nic nedá najevo. Pohlédne k Misaki a poví:* "Mé jméno je Miyato, těší mě." *Jakmile dořekne poslední slovo, skočí na kámen, na kterém se nachází Misaki. Nad její otázkou si promne bradu, jako by přemýšlel, ale ihned odpoví:* "No jistě, Země Železa. Co si tak matně vybavuji, přes zimu je to tam nejlepší. Dalo by se říci pravý opak této zatrolené pouště. Naopak, zdejší lid byl ke mě zprvu nedůvěřivý, protože jsem nebyl samurajem. Pevnost byla velmi zajímavá, i když jsem jí viděl jen zvenčí." *Přijde mu, že opět mluvil až moc a nechtěl, aby to vypadalo, že se nad Misaki snaží povyšovat, proto jí iniciativu kvapně předá slovy:* "Kam nejdále jsi došla a která Země ti přišla nejvíce zajímavá?" *Přitom mu v hlavě tkví spousty myšlenek:* Sakra, proč se zdá tak těžké mluvit s lidmi z oboru? Ano, chodím na mise vždy sám jen kvůli tomu, abych předcházel tomu pohledu smrti svých spojenců. Ona za to vypadá energeticky, až šťastně. Že by jí nic z toho, co zažila, tak nepoznamenalo, nebo ještě to pravé peklo nezažila? Nebudu se v tom raději rýpat, bůh ví, co vše dovede. Možná mi čte nyní myšlenky a já si to ani neuvědomuji.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Tue Nov 08, 2022 4:00 pm
*Misaki se jen pousměje a sleduje onu osobu. Když se představá, tak jen souhlasně kývne hlavou.* „Těší mě,“ *dodá nakonec, ale nic moc dalšího neřekne, protože nebylo co. Poté poslouchá jeho další slova a přemýšlí.* „Abych řekla pravdu, tak já mám ráda zimu, dokonce mi ani nevadí chlad, takže to místo pro mě bylo naprosto ideální. Dokonce jsem byla na jedné misi se samurajkou, bylo to zajímavé někoho z nich poznat,“ *poví mu Misaki a poté se podívá před sebe na vodní hladinu.* „Abych řekla pravdu, tak jsem procestovala celkem dost míst. Byla jsem na Půlměsíčním ostrově a celkem se mi tam líbilo, ale tam aspoň nebyla práce, takže jsem měla nějakou chvíli od všech klid,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, aby ho nechala mluvit.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Tue Nov 08, 2022 4:22 pm
*Její kývnutí hlavou jí opětuje. Jak jí slyší básnit o tom, že má ráda zimu, pohlédne na hladinu vodní nádrže. Také má zimu rád, protože se většinou mohl stranit lidí, kteří naopak zimu nenáviděli. Když mu poví, že byla na misi s nějakou samurajkou, jemně nadzvedne obočí, ale chce jí nechat domluvit. Periferně si všimne, že se Misaki také podívá na vodní hladinu, jen se krátce pousměje a dále poslouchá její vyprávění. Zaujalo jej, že byla na Půlměsíčním ostrově, protože o tom místě vždy jen slyšel, ale samotného jej to tam nějak nevábilo. Po chvíli ticha si Miyato vyloží, že mu Misaki dává prostor k řeči, proto zkusí navázat na téma zpět k Zemi Železa:* "Takže ty jsi byla na misi se samurajkou, jo? Slyšel jsem, že jsou to většinou ojedinělé případy, takže na to musíš být za jisté hrdá." *Poté se na chvíli odmlčí a zeptá se zaujatě:* "Slyšel jsem, že jejich techniky jsou primárně se zbraněmi nebo slabšími technikami. Je to pravda, nebo jen mýtus?"
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Tue Nov 08, 2022 4:35 pm
*Dívá se na vodu a čeká až promluví. Vyslechne si jeho slova a trochu se pousměje.* „Mno abych řekla pravdu, tak to bylo hodně zajímavé, protože jsem nikdy samuraje neviděla bojovat, ale bylo to takové nevšední. Sama používám celkem dost kenjutsu, takže jsem viděla mistra v akci,“ *poví a pousměje se, protože díky Izumi začala kenjutsu vnímat trochu jinak.* „No hodně bojovala jen s katanou, ale občas používala i nějaké jiné techniky, co si tak pamatuju,“ *poví mu a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Na jaký boj se vůbec specializuješ ty? U mě to je ninjutsu a kenjutsu,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože se o něm chtěla dozvědět prostě něco víc.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Tue Nov 08, 2022 4:51 pm
*Když začne mluvit o samurajce, pokouší se to představit. V hlavě se mu zjevoval obraz černovlasé ženy ve zbroji, ozbrojenou s Kakutem a katanou. V hlavě si pomyslí:* No jo, samurajové jsou mistři se zbraněmi. Zajímalo by mě, jaký styl vlastně používala. Představit si samurajku dovedu, ale to, jak bojují, ani za mák. *Když se dozví, že má Misaki ráda kenjutsu, jen na to přikývne. Sám moc kenjutsu neovládá, jelikož on neměl moc na šerm talent. Když poví o tom, jak se samurajka v boji, pokoušel si to představit, ale ani nyní to nedovedl. Její otázka jej celkem překvapí, ale když už to o sobě řekla ona, rozhodl se být také upřímný.* "No, řekněme, že mám talent na Genjutsu a Ninjutsu. Většina lidí si myslí, že iluze jsou v boji nevyužitelné, ale pokud to člověk umí, dokáže dělat divy."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Tue Nov 08, 2022 5:51 pm
*Misaki sedí na kameni a poslouchá jeho slova.* „Mno já jsem práve na genjutsu úplně levá, takže jsem se rozhodla raději pro kenjutsu, které mi aspoň trochu jde,“ *poví mu Misaki.* „Jako ono záleží, jak kdo umí používat techniky a pak i takové genjutsu může být hodně dobrá zbraň, jen prostě záleží, jak s tím umí člověk zacházet,“ *dodá Misaki.* „Abych řekla pravdu, tak bych ráda žila mimo Sunu, ale nějak to nejde, vždy se tady musím aspoň jednou za čas objevit,“ *povzdechne si trochu smutně Misaki.* 'Hmm, jak je to zase dlouho, co jsem už neviděla Aritu, kdo ví, kde teď vůbec je,' *pomyslí si Misaki, protože už jí to přišlo jako dlouhá doba.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Tue Nov 08, 2022 6:13 pm
*Miyato posílá další její slova a chápe to. On sám je jejím protikladem, nýbrž Kenjutsu je jeho největší slabinou, těsně před Taijutsu. Nechá jí domluvit, protože očividně toho má ještě hodně na srdci. Ten dodatek bral jako pochvalu, proto se na Misaki zahleděl a s úsměvem odvětil:* "Máš naprostou pravdu. Každá z disciplín může být velmi mocná, ale závisí na tom, jak ji kdo umí ovládnout. Nemohu skrýt svůj obdiv, protože na Kenjutsu jsem levý a obdivuji kohokoliv, kdo s tím dokáže ustat proti nukeninům." *Na to, že by Misaki chtěla žít mimo Sunagakure, ale nějak jí to nejde, řekne Miyato s klidem:* "Hele, Misaki, povím Ti to jednoduše. Prvních pět let na cestách jsem měl také velkou potřebu se vrátit zpět do své domoviny, ale neudělal jsem to. Začal jsem se totiž bavit s člověkem, se kterým jsem si velmi rozuměl a který mi pobit v Zemi Vodopádů tak zpříjemnil, že jsem to vydržel tak dlouho. Upřímně řečeno, tady jsem jen na pár dní, navždy se rozloučit s rodinou." *Miyato trochu rozesmutní, protože mu rodina chybí, ačkoliv se tyto pocity snaží zakrývat z plných sil.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Tue Nov 08, 2022 7:52 pm
*Nad jeho slovy se jen pousměje, protože to byla pravda, hold každému sedělo něco jiného a nikdy nevidělo nikoho, kdo by dokázal ovládat vše.* „Jako abych řekla pravdu, tak ono snad neexistuje nikdo na světě, kdo by dokázal ovládat úplně vše, každý je na něco levý,“ *poví Misaki a pousměje se. Poté si vyslechne jeho další slova a v duchu si povzdechne.* „Aha, něco takového jsem nečekala, už se sem nikdy nechceš vrátit,“ *zeptá se ho trochu zvědavě.* „Abych řekla pravdu, tak to taky nemám moc jednoduché. Mám přítele z Kumogakure. Vlastně se vidáme jen pokud máme volno nebo pokud se sejdeme na nějaké misi, je to celkem otrava,“ *poví mu Misaki a v duchu si povzdechne, protože tenhle život jí štval, ale zároveň to bylo něco, co vždy chtěla dělat.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Wed Nov 09, 2022 4:20 pm
*Nad moudrými slovy Misaki o tom, že nikdo nedovede ovládat všechny disciplíny, se znovu zahledí do vodní hladiny a kývne. Tato jediná část Sunagakure mu připomíná Zemi Vodopádů. Sice tu není žádný vodopád, ale alespoň je tu ta voda. Když poví, že nečekala, že se bude chtít odtud vytratit navždy, v jeho hlase se poprvé projeví emoce a tou je trápení:* "No víš, nechci se sem už nikdy vrátit. Sunagakure no Sato pro mě již bude mrtvá vesnice. Viděl jsem tu mnoho vražd, mnoho jsem jich i způsobil. Viděl jsem umírat v hrůzných krutostech dospělé, ženy i puberťáky, kteří se vesnici zprotivili. Stále cítím krev na svých rukou a až nyní si uvědomuji, že mohli být vlastně nevinní a že ti, jenž odměnu vypsali, mohli jen tahat za nitky." *Po tomto proslovu si vyslechne další slova Misaki a poví ji, s naprostým pochopením:* "A proč se tedy nezabydlíte spolu někde? Nebo můžete i spolu cestovat, nikdo vám to zakázat nemůže."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 09, 2022 7:10 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a přemýšlí.* „Jasně to chápu, ono jeden nikdy neví, jestli ty lidi, které máš odstranit něco udělali nebo si to jen někdo vymyslel,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmčí. Už nějakou chvíli přemýšlela občas, proč tuhle práci vůbec dělá. Pořád jen někoho zabíjí a ani nevěděla, co ve skutečnosti udělal. Poté si vyslechne jeho slova a na nějakou chvíli se odmlčí.* „Mno často chodíme každý na nějakou jinou misi, občas se někde sejdeme jsme třeba spolu pár dnů a pak jdeme zase každý někde jinde. Abych řekla pravdu, tak si občas říkám, jak dlouho to ještě vydrží,“ *povzdechne si trochu smutně Misaki.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Wed Nov 09, 2022 9:33 pm
*Na slova Misaki jen chápavě kývne. Zahřálo jej u srdce, že to někdo viděl tak podobně, jako to viděl on. Když se pak odmlčí, zapluje do svých myšlenek:* Je to zajímavé, že tohle lidi vnímají jen tehdy, až je pozdě. A nyní, když je již pozdě přestat, většinou už to nechtějí změnit. Takhle vypadá, že jen tak nepřestane, i když to nejspíše odmítá, začíná být krvežíznivá, jako většina nukeninů. Je jen otázkou času, kdy se nějaké vesnici zprotiví a stane se tím, proti čemu bojovala... Snad bude tak moudrá, jako jsem já nyní, a bude vědět, kdy odejít. *Myšlenky jsou přerušeny dalšími slovy Misaki. Když jí vyslyší a slyší v jejím hlase smutek, bez váhání jí položí ruku na rameno a soucitně poví:* "Neboj se, pokud jsou ty city mezi vámi skutečné, vydrží to do smrti jednoho z vás. Jen by jeden z vás měl začít spořit na nějaké společné bydlení, aby se ten druhý někam někdy nezatoulal."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Sat Nov 12, 2022 5:59 pm
*Misaki se dívá na Miyata, který už je nějakou chvíli ve svých myšlenkách, tak ho tam nějakou chvíli nechá, protože moc nevěděla, co by mu měla zrovna říct. Když pak na ní promluví, tak se na něj podívá a jen si v duchu povzdechne.* „Mno to asi jo, ale jeden asi ještě neví, kde bychom stejně chtěla řít a kdo ví, co se  ještě stane,“ *poví Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Ale abych řekla, tak asi bych neměla a doufám, že se nestane něco, co by můj život brzo ukončilo, i když se může stát vlastně cokoliv,“ *poví Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Sat Nov 12, 2022 9:09 pm
*Miyato neví, co na její slova odpovědět. V myšlenkách se pokouší analyzovat situaci, co nastala:* To je strašné, měli by s tím jejím přítelem více plánovat dopředu, než bude úplně pozdě. Mohl bych jí nabídnout i nějaký ten alkohol, ale mohla by to vzít ve špatném světle. No, tu placatku si zatím nechám a kdyby to vypadalo špatně, zkusím to jen z vtipu nadhodit. *Když se odmlčí, poplácá jí po rameni, aby se cítila lépe, alespoň trochu. Po její další větě si uvědomí, že tohle jen poplácání po rameni nespraví a tak si dá jednu ruku pod plášť. Nahmatá placatku, ale zatím ji nevytahuje, místo toho jí poví:* "Neboj, určitě se nic takového nestane. Jelikož umíš ty užitečné disciplíny shinobi, věřím, že se o svůj život bát nemusíš. Jen se mi nelíbí ten tvůj smutný výraz a tón, nechtěla by jsi se něčeho napít? Samozřejmě jen na povzbuzení." *Miyato čeká na její odpověď. Pokud řekne, že ne, placatku nechá za opaskem. V opačném případě jí vytáhne z pod pláště a palcem jí uvolní, přičemž jí předá Misaki.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 13, 2022 3:11 pm
*Nějakou chvíli se ticho a Miyato vypadá celkem zamyšleně.* 'Hmm, vypadá to, že přemýšlí, co by mi měl odpovědět, mám takový pocit, že to je poslední dobou pořád,' *řekne si v duchu Misaki a pak se na něj podívá a pousměje se na něj, když já poplácá po rameni.* „Neboj, budu v pohodě, ono občas nejsem moc zvyklá mluvit o takových věcech, když jsem většinou někde sama, takže to je pro mě takové nezvyklé,“ *poví mu Misaki klidným hlasem. Nabídku napít se odmítne, protože ona nějak moc alkohol nevyhledává.* „Jak dlouho máš v plánu se tady vůbec zdržet,“ *zeptá se ho Misaki trochu zvědavě. Následně levou rukou složí několik pečetí a vody, která je před ní se vytvoří několik shurikenů a ty se k ní pomalu přihlíží. Když jsou u ní, tak je nechá zmrznout.
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Sun Nov 13, 2022 4:51 pm
*Když ucítí dotek na rameni, prudce škubne hlavou směrem k Misaki.* Ještě před chvílí byla tak smutná, div neuronila pár slz a nyní má na sobě menší úsměv a mluví celkem klidně? Je až tak dobrá v předstírání, nebo se tu děje něco, o čem nevím a nedochází mi to? *Polemizuje a přitom Misaki poslouchá. Na to, že není zvyklá o těchto věcech mluvit jí naposledy poklepe na rameni, jako znamení pochopení, a nadále si dá ruku na klín. Když se jej zeptá, jak dlouho tady ještě plánuje být, odvětí ji téměř ihned:* "No, jak se to vezme. Nejraději bych tu byl ještě jednu noc. Můj děd je na smrtelné posteli a dle lékařů dnes zaklepe bačkorami. Pokud však tu bude náznak nebezpečí, pakuji se okamžitě a bez jakýchkoliv okolků." *Jakmile uvidí, že něco pečetí a tvoří si ledové shurikeny, trochu zpozorní.* Do háje, proč by si tvořila zbraň? Pokud udělá jeden nesprávný pohyb, ukážu i své umění já, *pomyslí si a jen koutkem oka jí sleduje. K tomu i následně odvětí:* "Ty, Misaki, mé jméno si slyšela poprvé, viď? A prosím, nesnaž se mi lhát, bylo by to zbytečné."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 13, 2022 11:16 pm
*Misaki byla prostě taková, že dokázala rychle měnit náladu, protože se většinou nechtěla něčím dlouho trápit. Když jí řekne, jak to bude s tím, jak dlouho se tady zdrží, tak si jen v duchu povzdechne.* „Tak to mě mrzí,“ *poví mu Misaki, i když z jeho slova to nějak tak nevypadalo, že by ho to nějak moc mrzelo. Při jeho dalších slovech se na něj podívá a v duchu si povzdechne.* 'Mno mám takový pocit, že to bude dneska ještě zajímavé,' *řekne si v duchu Misaki, protože měla takový pocit, že se teď dozvé něco zajímavého.* „Abych řekla pravdu, tak tvé jméno dneska slyším poprvé,“ *poví mu a pak se na pár vteřin odmlčí.* „Ale věř mi, že kdybych tě chtěla zabít, tak už to udělám předtím. Přece jen jsi pořád ze stejné vesnice jako já,“ *poví mu Misaki a následně vystřelí shurikeny do vody, protože už se začaly rozpoštět v tom teple.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty NPC Miyato

Mon Nov 14, 2022 6:51 pm
*Miyato si po její předčasné kondolenci jen odplivne a poví:* "Pro mě, za mě, ať klidně chcípne na udušení pískem. Kdybych to neslíbil bábě, tak bych jej i kuchnul, abych odtud vypadl." *Jeho hlas se změnil, protože nyní se může zdát, jako hlas bezcitného vraha. Možná to bylo tím, že jej děd v dětství tak ponižoval. Nebo snad tím, že kvůli jeho chybě zemřel jeho bratr. To už čas odnesl, jako se mísí vrstvy písku v okolí Sunagakure. Když mu odpoví relativně pozitivně, jen jí poví odlehčeným tónem:* "No, to si moc věříš. Ano, mohla by jsi mě sice zasáhnout, ale nemůžeš bojovat s někým, když na něj nevidíš." *Poté se trochu zasměje, protože měl celkem morbidní humor rád. Když vidí, že se její shurikeny začaly v okolním horku roztávat, přestane se na ní soustředit v periferním vidění. Chtěl na ní využít Genjutsu, ale když nebyl v ohrožení, bylo zbytečné se na to soustředit.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 16, 2022 2:26 pm
*Misaki se dívá před sebe a poslouchá jeho slova.* 'Aha, takže rodinné vztahy nějak moc nefungovaly,' *řekne si v duchu Misaki, ale nicdalšího si raději nepomyslí, protože to nějak nemělo cenu.* „Hmm, taky možnost,“ *poví Misaki a pak už nic moc raději neřekne. Misaki si vyslechne jeho slova a pak si jen v duchu povzdechne, protože se jí jeho slova ani trochu nelíbilo.* „Abych řekla pravdu, tak si nemyslím, že bych tě potřebovala vidět, protože tě dokážu zastavit, i kdyby jsi byl z klanu Mononoke,“ *poví mu Misaki a jen se ušklíbne.* „Ale nemyslím si, že by bylo vhodné s tebou bojovat, nerada bych ublížila chlapskému egu,“ *poví Misaki celkem dost rýpavě, protože věděla, že když se chlap naštve, tak že to není nikdy nějak moc dobře a uražený chlap je asi to nejhorší co může být.* 'Mno mám takový pocit, že jsem ho právě naštvala tak, že mě asi bude chtít zabít, ale tak uvidíme, aspoň bude sranda,' *řekne si v duchu Misaki a dívá se na něj.*
Sponsored content

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 13 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru