Písečná Tréninková Oblast

+17
Sanada Yukimura
Kimura
Tsuki Yagami
Rias Gremory
Hoiyoka Makotto
Reina
Misaki Makotto
Hakai/Nozomi
Tatsuya
Batsu
Naomi Noriaki
Arisu Sasaki
Kai Yoshimitsu
Eren Maruboshi
Akio Noriaki
Izumi
Admin
21 posters
Goto down
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Thu Oct 12, 2023 11:35 am
*Toru se celý dopoledne nudil, dokonce tak moc, že se rozhodl pro úklid svého pokoje. Když uklidil ve svém pokoji, vytřel podlahu, přerovnal si knihovnu, potom se rozhodl najíst se. Sešel z pokoje a ohřál si oběd z ledničky. Pak přemýšlel, co by mohl dělat, nakonec se rozhodl pro trénink svého ninjutsu. Krátce před třetí hodinou se převlékl, vzal si na sebe tréninkové oblečení a čelenku Suny si přivázal na čelo. Zkontroloval svoje pouzdra se zbraněmi a šel se obout. Rozhodl se jít k nádrži, doufal, že tam nebude moc lidí. Když se blíží k nádrži, všimne si ženy, které tam cvičí. Poté vidí, jak se vedle ní objeví ledový drak. Dojde mu, že je to Misaki se svým kekkei genkai, dojde blíže k ní.* Hustý drak, snad někdy budu umět něco taky tak působivého. *Přitom se na ni usměje od ucha k uchu. Plynule přejde na vodní hladinu, kde opět na Misaki promluví:* Hádám, že jsi taky přišla trénovat. Můžu s tebou? Jen už to bude chtít něco víc, než chození po skále a vodě.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Thu Oct 12, 2023 8:05 pm
*Misaki sleduje svou techniku a jen se trochu pousměje, ale zase na druhou stranu je celkem smutná, protože tohle vedro této technice úplně nesvědčí.* 'Ach jo, nejraději bych zase zmizela mimo vesnici, ale zatím ještě nemůžu,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože chtěla trénovat Hyoton někde jinde než ve vesnici. Následně uslyší onen známý hlas.* „Ahoj, no úplně ne něco takového, ale něco jiného, pokud teda budeš mít suiton,“ *poví mu Misaki a následně nechá draka rozpadnout na ledový prášek, který následně spadne do vody. Poté levou rukou složí několik pečetí a z vodní hladiny se začne zvedat masa vody, která se následně zformuje do povody draka (Suiton: Suiryuudan).* „Hmm, jako trénovat, ale co, já jsem na tom se schopnostmi úplně jinde než ty a nerada bych ti ublížila,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a čeká, co jí na to řekne Toru.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Fri Oct 13, 2023 4:16 pm
*Toru stojí v úžasu, jak Misaki vytvoří vodního draka.* Hustý, prý máme nějakou klanovou techniku na draka, ale já jsem ještě malý na ni. *Poslechne si, co mu Misaki poví a pokývne hlavou.* Máš pravdu, kolik vlastně umíš elementů? Slyšel jsem, že umět všechny je skoro nemožný. Prý většinou hodně dobří ninjové umí tři elementy. *Toru se zamyslí, jak by mohl trénovat s Misaki, aby mu neublížila, ale zároveň se chtěl něco naučit, obzvlášť od Misaki, která měla hodnost kage.* Můžeš mi pomoc s mým fuutonem? To je zatím jediný element, který ovládám. *Zeptá se jí Toru a přejde na břeh vedle ni. Doufá, že mu bude schopná pomoc s jeho ninjutsu technikami.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 14, 2023 2:36 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a jen se pousměje. Otázku, kterou položil nějak moc nečekala, takže se pousměje a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Hmm, umím ovládat čtyři elementy, jediný, který mi ještě chybí je Katon,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nebylo co více by mu k tomu ještě řekla. Ve chvíli, kdy řekne, že má fuuton, tak se pousměje a poslouchá dále jeho slova.* „Hmm s Fuutonem bych ti asi mohla pomoct, ale fakt nevím, jestli jsem vhodná osoba na učení,“ *poví mu Misaki a pak přemýšlí, které techniky z Fuutonu jsou na ranku genin.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sat Oct 21, 2023 11:49 pm
*Toru pozorně naslouchá Misaki, když se zmiňuje o čtyřech elementech, málem mu spadne pusa až na zem.* Čty..čty...čtyři? *Vykoktá ze sebe Toru. Obdivně kouká na Misaki, už o ní věděl, že je hodnosti kage, ale tohle bylo pro něj víc představitelný jako ukázka síly. Moc si přeje, aby s Misaki si zatrénoval. Toru dál poslouchá Misaki a při jejích slovech se na ni usměje od ucha k uchu. Chvíli na ni kouká s úsměvem na tváři.* Ty jsi určitě vhodná osoba na učení, *ujistí ji Toru. A znova se ji podívá do očí.* Zatím umím jen Fuuton: Daitoppa, Toppa a Kiryuu Ranbu. *Dodá a čeká na její pokyny.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 05, 2023 12:28 pm
*Nad jeho otázkou jen souhlasně kývne hlavou. Následně si vyslechne jeho další slova a na chvíli se zamyslí.* „Tak to bych neřekla, já jsem spíše na souboje,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí. Když jí řekne, které techniky umí, tak jen kývne hlavou.* „Takže víš, jak ty techniky fungují a že jsou různé, 2 jsou útočné a jedna tak na půl,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Abych řekla pravdu, tak doufej, že na chuuninských zkouškách nedostaneš někoho s Katonem, protože to bude hodně proti tobě,“ *poví mu Misaki a pak se opět odmlčí.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sun Nov 19, 2023 5:52 pm
*Toru obdivuhodně kouká na Misaki a poslouchá ji, poté se rozhodne ji ukázat, že už něco umí. Vytvoří slabé proudy vzduchu a rozvíří Misaki vlasy a i vodní hladinu blízko nich (Fuuton: Kiryuu Ranbu). Poté se zazubí:* Už něco málo umím, moc mě nenapadá, jak využívat tuhle techniku na rozdíl od těch dvou. „Když je Misaki na ty souboje.“ Říkala jsi souboje, *řekne si tichým hláskem Toru spíše k sobě, rychle složí pár ručních pečetí.* Fuuton: Daitoppa. *Z jeho úst se vyhrne proud vzduchu, který je namířený proti Misaki, Toru doufá, že se mu povede Misaki odhodit. Zároveň se připraví do bojové pozice. Přitom se stále usmívá od ucha k uchu.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 19, 2023 5:57 pm
*Misaki stojí na místě a sleduje Torua. Ve chvíli, kdy proti ní začne skládat pečetě, tak se pousměje. Následně se začne soustředit na svou chakru a pak jí shromáždí v chodidlech, takže vítr s ní trochu zamává, ale nic moc dalšího se s ní nestane a zůstane na nohou.* „Hmm, dobrý pokus, ale tuhle techniku znám a vím co umí,“ *poví mu Misaki a pak proti němu hodí dva kunaie a chce vidět, co bude dělat.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sun Nov 19, 2023 6:06 pm
*Toru vidí, jak Misaki se nepohnula z místa.* „Sakra budu se ji muset zeptat, jak to udělala.“ *Najednou vidí, jak proti němu letí dva kunaie, složí ruční pečetě.* Fuuton: Toppa. *Z úst mu vystřelí proud vzduchu soustředěný na letící kunaie, ty se na místě zastaví a spadnou na zem.* Maengan. *Z Toruovi ruky vystřelí dýmový projektil, Toru využije snížené viditelnosti, oběhne oblast a postaví se na vodní hladinu (Suimen Hokou no Waza). Doufá, že Misaki bude k němu zády až se dým rozptýlí.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 19, 2023 6:17 pm
*Misaki se jen lehce pousměje a je celkem zvědavá, co bude dělat Toru. Když kunaie zastaví pomocí fuutonu, tak se pousměje, protože to bylo celkem chytré. Následně se kolem ní vytvoří kouř.* 'Hmm, klanová technika jo,' *pomyslí si v duchu Misaki a následně složí několik pečetí a pomocí fuutonu nechá kouř rozfoukat (Fuuton: Toppa).* 'Takže copak ještě vymyslíš,' *pomyslí si v duchu Misaki a následně se začne dívat, kde se Toru nachází.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Sun Nov 19, 2023 6:50 pm
*Toru vidí z vodní hladiny, jak Misaki rozfouká jím vytvořený dým, přitom se usměje. Toru složí ruční pečetě a vytvoří čtyři klony (Bunshin no Jutsu). Toru společně s klony se rozeběhne k Misaki, která je v tu chvíli otočená k němu zády, v poslední moment vytáhne kunaie a zaútočí Misaki na předloktí. Při útoku, jeho klony zmizí, zároveň si hlídá každý pohyb, který by Misaki mohla proti němu udělat.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Fri Dec 29, 2023 1:04 pm
*Dívá se okolo a hledá, kde se nachází Toru. Ve chvíli kdy uslyší kroky, které se k ní blíží zezadu, tak se jen trochu pousměje a následně se rychle posune doprava, aby se jeho útoku vyhnula, nemělo cenu nějak dále uskakovat, tohle stačilo. Když uvidí, co chtěl dělat, tak se jen trochu pousměje. Misaki se rozhodla, že nebude útočit, ale že si počká, co bude Toru dělat dále.* 'Hmm, jsem zvědavá, kdy půjde na chuuninské zkoušky,' *proletí jí hlavou během jejich souboje.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Tue Jan 02, 2024 7:59 pm
*Misaki se Toruovi bez problému vyhnula, ten stojí a přemýšlí co dál.* „Je o hodně rychlejší a silnější, takhle ji vůbec nikdy nedostanu.“ *V ten moment mu hlavou probleskne nápad. Znovu se rozeběhne na Misaki s kunaiem v ruce, tuší, že se mu zase pokusí vyhnout. Nenápadně si připraví do druhé ruky tři shurikeny, zrychlí, aby to vypadalo, že se opět chystá zaútočit stejně jako předtím. Ožene se po její ruce kunaiem, připravený v případě jejího úhybu hodit po ní shurikeny.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Tue Jan 02, 2024 8:09 pm
*Ve chvíli, kdy se proti ní Toru rozběhne, tak se jen pousměje a následně pravou rukou složí několik pečetí a ruky jí vyletí elektrický had, která se zakousne do jeho ruky a způsobí mu popáleniny a také paralýzu, takže se nebude moct hýbat (Raiton: Hebi Ikazuchi). Ve chvíli, kdy začne padat do vody, tak se k němu rychle přesune a chytne ho, aby nespadnul do vody. Následně se s ním přesune na pevninu, kde ho položí na zem. Poté začne léčit jeho zranění, aby byl v pohodě (Shousen no Jutsu).* „Paralýza za chvíli přejde,“ *poví mu Misaki a následně už se jen soustředí na jeho léčení.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Wed Jan 03, 2024 8:37 pm
*Když běží proti Misaki, tak najednou ucítí bolest bolest v ruce, zároveň jeho tělem projede paralýza. Ztratí kontrolu nad sebou a ucítí, jak padá do vody. Jednou ucítí, jak ho někdo drží. Následně cítí, jak jeho tělo leží na zemi. Najednou bolest začne ustupovat. Toru se posadí, opřen o lokty. Pořád cítil lehce paralyzovaný.* Tohle jsem trochu podělal, *řekne jí s lehce nervózním úsměvem a podrbe se na hlavě.* Jsi hrozně silná, *pronese a začne vstávat,* měl bych jít už domů, moc děkuju za trénink, snad si na něco vzpomenu. *Otočí se zamíří do vesnice domů, po pár krocích se otočí:* Doufám, že mi budeš držet palce až budu na chuninských zkouškách.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 03, 2024 9:59 pm
*Ještě nějakou chvíli ho lečí, než je v pohodě. Během toho si vyslechne jeho slova a v duchu se zasměje.* „Neboj, když budeš trénovat, čak to časem taky zvládneš,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „No taky už budu muset jít, mám ještě nějakou práci, i když bych raději vyrazila zase někde na cesty, tak je to pár dní, co jsem se vrátila z mise, takže tady budu muset ještě zůstat,“ *poví Misaki.* „Jasně že ti budu držet palce, to zvládneš úplně v pohodě,“ *poví mu Misaki.* „Měj se,“ *rozloučí se s ním Misaki a následně už se pomalu vydá pryč z tréninkové oblasti, protože potřebovala udělat ještě nějaké věci.*


-Konec RPG-
Sponsored content

Písečná Tréninková Oblast - Stránka 15 Empty Re: Písečná Tréninková Oblast

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru