Odpočívadlo

+8
Misaki Makotto
Reina
Hakai/Nozomi
Arisu Sasaki
Izumi
Eren Maruboshi
Kai Yoshimitsu
Admin
12 posters
Goto down
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 20, 2022 4:03 pm
*Už se to nějakou dobu, co se vrátia se Suchuachim z mise a rozhodla se, že by se mohla na chvíli vydat ven, nejspíše k vodní nádrži, kde pořád nějak moc lidí nechodilo, hlavně jich v Suně díky tomu co se stalo ubylo. Misaki se oblékne, čelenku Suny si dá kolem krku a na pravou nohu si dá pouzdro se zbraněmi, na opasek nad zadek si dá další pouzdro a nakonec si vezme Kusanagi no Tsurugi. Když má vše, tak se vydá do předsáně kde se obuje a pak už se vydá do ulic Suny, až se po nějaké chvíli dostane až k vodní nádrži, u které se zastaví.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Nov 20, 2022 4:21 pm
*Dnes byl u vodní nádrže. Stál na vodní hladině za pomocí techniky Suimen Hokou no Waza. Měl zavřené oči, v pravé ruce měl rozložený svitek s pečetí. Byl oděn do černé košile, černých kalhot kolem kterých měl opasek a na něm tři pouzdra. V jednom pouzdru měl 10 kunaiů a 5 světelných bomb, svitek se zbraněmi. V druhém pouzdru měl tři svitky, jeden prázdný a v ostatních měl uložené jídlo a pití. Ve třetím pouzdru měl jeden svitek s loutkou Karasu. Čelenku Suny měl na čele. Stál na vodní hladině a soustředil se na svou chakru.* "Dobře teď to vyjde." *Při této myšlence se dlaní levé ruky dotkl pečetě na svitku a poslal do něj svou chakru. (Kuchiyose Tobidougu) Že svitků se odpečetila loutka Shoyū-Sha. Neváhal ani na vteřinu a pomocí Kugutsu no Jutsu vytvořil chakrová vlákna která připevnil k loutce. Bohužel než toto stačil udělat tak loutka 3 letého dítěte spadla do vody. Když k ní připevnil svá vlákna tak zvedl ruku do vzduchu. Loutka vyletěla z vody. Suhuachi se na ni podíval. Zakroutil hlavou a řekl.* Znovu a lépe. *Přišel ke břehu na který položil svitek. Na svitek položil loutku a zapečetil ji do svitku. Poté vzal svitek do pravé ruky, otočil se a šel kus od břehu. Otočil se ke břehu. Zavřel oči soustředil se na chakru a opakoval předešlí proces. Znovu vytáhl loutku z vody a znovu ji šel zapečetit.* "Sakra musím to nacvičit. Při minulé misi na mě protivník počkal ale co při další. Přece nemohu čekat že všichni počkají až si odpečetím a připojím vlákna k loutce."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 20, 2022 5:21 pm
*Misaki je ještě celkem dost daleko od vodní nádrže, ale všimne si, že tam někdo je.* 'Hmm, takže asi dneska nebude moc klidu na trénink,' *řekne si v duchu Misak ia přemýšlí, kdo by to tak mohl být. Nakonec se rozhodne jít ještě kousek blíž, ale ne moc, aby onu osobu nerušila. Po chvíli si všimne, že je to Suchuachi, tak si vyskočí na kámen, který je vedle ní, posadí se na něj a sleduje ho, co trénuje.* 'Hmm, jsem zvědavá, kde se můj život posune dál,' *řekne si v duchu Misaki, protože fakt neměla tušení, co se bude dít dále.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Nov 20, 2022 5:32 pm
*Stál se měl zavřené oči a soustředil se na tom své chakry. Stále držel svitek. Odpečetil svou loutku, vytvořil chakrová vlákna která připevnil k loutce. Znovu zvedl loutku a ta vyletěla z vody.* "Sakra furt se mi nedaří dostatečně rychle vytvořit chakrová vlákna a v dostatečné rychlosti je připevnit na loutku. Co stím ale mám dělat? Můj děda by mě nutil trénovat jednu techniku dokud bych to nezvládl. Tahle kombinace technik je složitá a bere dost chakry. Navíc ještě musím loutku zapečetit což je chakry navíc. Jak to mám natrénovat abych neplýtval chakru na zapečetění?" *Při těchto myšlenkách došel ke břehu, zapečetil loutku, vzal si svitek, protáhl se jelikož byl stuhlí. Při protažení si všiml Mísaki která seděla na kameni. Zamával ji a pomalu se k ní rozešel.* "Měl bych si dát na chvíli pauzu." *Došel k Mísaki, sedl si na zem a řekl.* Ahoj jak se máš? Od naší mise jsem tě neviděl. Přišla sis odpočinout od lidí?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 20, 2022 6:25 pm
*Misaki sedí a dívá se na Suuchuachiho, který vypadá, že se snaží naučit nějakou novou kombinaci, která vypadá zajímavě, ale dost složitě.* 'Hmm, myslím, že mu nezbyde nic jiného než trénovat, pokud to chce zvládnout, ale mám pocit, že to bude asi spotřebovávat celkem velké možsství chakry,' *řekne si v duchu Misaki. No pak se opět ponoří do svých myšlenek a nějak moc nevnímá okolí. Ve chvíli, kdy na ní promluví Suchuachi, tak se na něj podívá.* „Ahoj, přesně tak, potřebovala jsem být na chvíli sama a přemýšlet, ale nějak moc se mi to nedaří,“ *poví mu Misaki a povzdechne si.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Nov 20, 2022 6:58 pm
Nejhorší je že trénink této kombinace je náročný na chakru. Jsou to vlastně dvě techniky které nespotřebotřebují moc chakry a ani když je použiju dohromady tak mi to moc chakry nevezme ale náročnost spočívá v tom že musím loutku zapečetit a poté ji mohu odpečetit a připevnit svá chakrová vlákna. No a zbytečné zapečetění bere chakru navíc. Není to moc ale když se to chci učit a zdokonalovat se v této kombinaci tak mě zapečetění zdržuje a taky mi to bere chakru. Nevím ale jak jinak natrénovat rychlé připojení vláken na loutku. Přeci jen nemohu čekat že mě protivník nechá v klidu odpečetit a poté přidělat vlákna k loutce. Nevím co stím.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 20, 2022 7:12 pm
*Misaki poslouchá jeho slova, ale není moc duchem přítomná, protože přemýšlí nad svými věcmi.* „Fakt nevím co ti říct, ale zase druhou stranu si tím procvičíš i zásobu chakry, pokud k tomu budeš meditovat,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli opět odmlčí a přemýšlí nad tím, co se stalo poslední dobou a jak to bude s ní a s Aritou dále.* 'Tss, přijde mi,že se všechno poslední dobou komplikuje, že spolu prostě skoro vůbec nejsme, přitom bych s ním chtěla fakt být,' *pomyslí si Misaki a celkem smutně si povzdechne.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Nov 20, 2022 7:52 pm
Ani nevím jak meditovat. Mě učili že shinobi že Suny bojuje až do samého konce ale meditaci mě nikdo neučil. *Poté vstal, složil několik pečetí, přičemž pomalu odstoupil od kamene na kterém stála Mísaki. Poté pomocí suiton: Mizuame Nabara vypustil na zem lepkavou tekutinu která obtékala kámen a byla kolem kamene. Pokud by Mísaki na ni stoupla tak se k ní přilepí jako k lepidlu.* Pojď k vodě. Bude sranda. *Usmál se a šel k vodní hladině.* "Přilepí se? Je celkem duchem nepřítomná."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 20, 2022 8:18 pm
„Prostě si sedneš na zem, zavřeš oči a snažíš se namyslet na nic jiného než na svou chakru,“ *poví mu Misaki. Poté je dále myšlenkama mimo a vypadá možná i trochu smutně.* 'Ach jo, proč to musí být tak moc složité? Kdybychom aspoň byli ze stejné vesnice, tak by to bylo úplně jiné, ale takto,' *řekne si v duchu Misaki a dívá se na kámen, který je před ní.* „Když myslíš,“ *poví mu Misaki a následně se zvedne na nohy. Poté nashromáždí chakru do chodidel a rozběhne se po kameni a na konci se odrazí a doskočí až za jeho past (Chakura Shotto).* „Sice jsem mimo, ale na něco takového mě fakt nedostaneš,“ *poví mu Misaki.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Nov 20, 2022 8:47 pm
*Usměje se když vidí jak překonala jeho past.* Asi sem ani nečekal že se chytneš ale doufal sem že ti zvednu trochu náladu ale asi sem se spletl. *Jen co došel k vodní hladině tak poslal chakru do chodidel a vstoupil na hladinu.(Suimen Hokou no Waza) Udělal několik kroků a sedl si na hladinu do tureckého sedu.* Trochu tu meditaci vylepšíme. Budu se soustředit na chakru a zároveň stím cvičit své ninjutsu. Mohlo by to být efektivnější. Nemyslíš? Přeci jen budu chakru stále používat. Musím vyvažovat chakrou místo kde sedím a zároveň stím se musím soustředit na zbytek své chakry. To je jeden z důvodů proč jsem předtím trénoval své Jutsu na vodě. Málo kdo umí používat efektivně své ninjutsu.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Mon Nov 21, 2022 12:19 pm
*Misaki si vyslechne jeho slova.* „Promiň, ale prostě nějak nemám moc náladu,“ *poví mu Misaki a pokračuje v cestě za ním. Když pak použije Suimen Hokkou no Waza, tak se na něj podívá.* 'Hmm, takže budeme chodit po vodě,' *řekne si v duchu Misaki a když je u vodní hladiny, tak se začne soustředit na svou chakru a pak se rozejde za Suchuahim.* „Mno tak jako můžeš to zkusit, ale nevím jestli to půjde, tak jak to chceš,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „A co doma,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Misaki.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Thu Nov 24, 2022 7:03 pm
*Sedí na hladině a poslouchá co mu Mísaki říká. Poté sleduje jak jde Mísaki za ním.* No doma je vše v pohodě. Děda s babičkou jsou zase na nějaké dlouhé misi, takže mám klid a zatím se nemusím učit klanové techniky. *Jen co to dořekl tak se usmál.* Těším se až půjdu na další misi. Nevím jestli půjdu na misi typu C a nebo jestli mě pošlou na misi typu B. Uvídím na co mě pošlou. *Myšlenka na meditaci ho přešla a on spíše přemýšlel o misích na které ho budou posílat.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 27, 2022 2:05 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a jen se pousměje.* „Tak to je dobře, že to doma máš v pohodě,“ *poví mu, protože nějak nevěděla, co víc by mu k tomu měla říct.* „Neboj určitě se na nějakou zajímavou misi hodně brzo dostaneš, teď jich asi bude celkem dost, i když na druhou stranu se může stát, že budou mnohem nebezpečnější, než bývaly doteď,“ *poví Misaki celkem zamyšleně, protože to se klidně mohlo stát.* 'Jsem zvědavá, jak to bude s našim světěm pokračovat dále,' *řekne si v duchu Misaki, protože tohle pro ní byla otázka, na kterou prostě nemohla znát odpověď ona, ani nikdo jiný.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Nov 27, 2022 4:21 pm
"Jen nevím co budu dělat až se vrátí babička s dědou že své mise. To se asi budu muset začít učit klanové techniky." Naštěstí mě budou posílat samotného na mise typu C. No a budu se modlit abych mise typu B plnil s někým se Suny. Přece jen je pro mě lepší plnit mise se členy mé vesnice než plnit mise se členy jiných vesnic. *Jen co to dořekl tak se usmál. Složil několik pečetí a pomocí Fuuton: Kiryuu Ranbu vytvořil dva proudy vzduchu které nechal kroužit kolem něj. Soustředil se na proudy vzduchu a soustředil se na jejich rychlost. Nechal je kroužit těsně nad hladinou vody. Díky čemuž i lehce vodu rozvířil. Nebylo to nic moc ale mohlo to na slabé shinobi udělat dojem.* Jak vidíš tak mám i suiton.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Dec 07, 2022 3:00 pm
*Misaki sleduje Suchuachiho a poslouchá jeho slova.* „Mno nevím, co bych ti k tomu měla říct, jako dle mě je to prostě na tobě, jestli se budeš učit klanové techniky nebo, ale jak je vidět, tak rodina na to má jiný názor. Mno a s misema uvidíš, ten je to celekm dost na nic, protože není nějak moc lidí ve vesnici,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože neví, co dalšího by mu k tomu měla říct. Když pak začne skládat techniky, tak pozná o kterou techniku se jedná.* „Hmm, fuutonová technika, jo,“ *poví Misaki a pousměje se.* „Tak to je celkem fajn, máš stejné elementy jako mám já, já mám třeba ještě raiton,“ *poví mu Misaki a pousměje se.* „Ale abych řekla pravdu tak prostě mít Suiton v Suně je celkem prohra,“ *dodá ještě Misaki a pak se trochu protáhne.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Thu Dec 15, 2022 10:30 am
To je dobré že máme stejné elementy. Počkat ono můžeš mít i třetí? To je paráda, můžeš tak provádět více technik a kombinovat je. Přece jen čím více technik umíš tím lépe pro tebe. Můžeš se lépe přizpůsobit svému protivníkovi. *Usmál se na ni a rozešel se ke břehu. Na břehu vytáhl svitek s loutkou Shoyū-Sha a pomocí techniky Kuchiyose Tobidougu odpečetil loutku se svitků poté z prstů své pravé ruky vyslal chakrové nitě a připevnil je k loutce. (Kugutsu no Jutsu) Zahýbal prsty pravé ruky a loutka začala tancovat. Vytáhl bublifuk, foukl do něj a vypustil jednu bublinu která si to mířila k Mísaki. (Sagashi Baburu)* Tahle technika není špatná páč bublina jde k největší chakře v okolí takže mi může pomoc najít protivníka ale poté jsou bubliny které se pohybují po větru a nebo když je vyfouknu tak jdou směrem kterým je pošlu. Bubliny jsou však pomalé a nevím jak je dostat k mému protivníkovi za nějakou rozumnou dobu. Budu se muset tedy schovávat a posílat bubliny přitom doufat že bude solidní vítr který je dovede tam kam budu chtít. Loutky nejsou špatné ale asi jsou v hodné spíše pro mise typu D a C nevím jak je použít na jounina.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Dec 15, 2022 3:34 pm
*Misaki si vyslechne jeho slova a pousměje se.* „Jo můžeš mít tři elementy,“ *poví mu souhlasně Misaki a pak se opět odmlčí. Když pak začne opět mluvit, tak se na něj podivá a na nějakou chvíli se zamyslí, protože to byly zajímavé věci, které tady říkat.* „Mno co ty víš, třeba se časem naučít lepší techniky s bublinami, které budou rychlejší, mno a loutky, to vůbec nevím, co bych ti k tomu mohla říct, protože já a loutky nejsme něco, co by si sedlo,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože tohle bylo opravdu téma, ke kterému vůbec neměla vztah.* „Možná se časem naučíš nějaké zajímavé techniky i s loutkama nebo je budeš moct používat na oslabení pozornosti nepřítele,“ *pocí mu Misaki a pokrčí rameny.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Thu Dec 15, 2022 4:31 pm
*Vyslechl si vše co mu řekla. Poté bublifuk namočil do vody v pouzdře na bublifuk. Poté vytáhl bublifuk s pouzdra zrušil své Kugutsu no Jutsu a poté foukl do bublifuku a z něj vyšlo deset bublin. (Mabayui no Baburu) Poté složil ruční pečetě a vytvořil proud vzduchu který sebral bubliny.* Teď bych měl ovládat proud vzduchu i s bublinami. Teoreticky. Poslal proud vzduchu nad sebe, bubliny řídila jeho fuutonová technika. Když byly bubliny v dostatečné výšce tak lusknul prsty a z bublin vyšel červený dým který měl stejné vlastnosti jako chilli bomby.* "Sakra měl bych přestat. Mám už málo chakry."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Dec 15, 2022 5:06 pm
*Misaki sleduje Suchuachiho a na chvíli se zamyslí.* „Mno ale taky se může stát že tvůj nepřítel taky bude umět ovládat fuuton a pak ti ty tvé bubliny odfoukne úplně někde jinde,“ *poví mu Misaki, protože i tohle by se mohlo úplně v klidu stát. Jak ho tak sleduje, tak jí přijde, že už vypadá celkem unaveně, že použil celkem dost chakry.* „Vypadá to, že klanové techniky a ještě loutky spotřebovávají celkem dost chakry, takže by jsi měl trénovat zásobu chakry, aby jsi jí měl co nejvíce,“ *poví mu Misaki a usměje se na něj.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Dec 19, 2022 7:58 pm
Loutky moc chakry neberou ale už jsem použil dost chakry a trénoval sem zde nějakou dobu takže už sem opravdu použil dost chakry. Jo máš pravdu v tom že bych měl trénovat chakru. Přeci jen bych ji mohl používat více technik a déle bojovat pomocí chakry. *Poté si šel sednout na nejbližší kámen, kde si chtěl jen odpočinout.* No říkáš že trénování chakry je o meditaci a mě ta meditace nic moc neříká. Nejspíše bych si měl najít svojí cestu jak trénovat chakru. Přece jen trénování chakry tedy to co mě učili na akademii, bylo že trénování chakry je o fyzickém i psychyckém tréninku. Takže vlastně trénování mého jutsu a mého těla by mělo zvýšit zásobu mé chakry. Říkám to dobře?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sat Dec 24, 2022 6:33 pm
*Misaki pozorně poslouchá jeho slova, protože by se třeba mohla dozvědět něco o loutkách, protože to je věc, o kterou se nikdy nějak moe nezajímala, prostě to bylo něco, co šlo naprosto mimo ní.* „Aha, jsem si myslela, že to aby jsi tu loutku vůbec udržel v pohybu a mohl používat nějaké techniky, které může používat stojí celkem dost chakry, takže jsem se asi mýlila,“ *poví Misaki celkem zamyšleně, protože tohle byly věci, které jí zajímaly. Poté poslouchá jeho další slova a přemýšlí.* „Mno abych řekla pravdu, tak si sám budeš muset najít nějaký způsob, jak trénovat zásobu chakry, protože tohle je dost těžké,“ *poví mu Misaki a pak se opět odmlčí a přemýšlí, co by mu měla ještě říct.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Dec 26, 2022 11:25 am
Řekl bych že vytvořit chakrové nitě je stejně namáhavé jako použit Suimen Hokou no Waza. To samé platí pro udržení této techniky. Zvládne to každý genin. *Řekl s úsměvem na tváři. Jen co si chvíli odpočinul tak vstal, protáhl se a hlasitě zívl.* Jsem nějak unavený. Asi bych měl jít domů. Už nějakou dobu pracuju na výkresu pro moji další loutku. Stále sní nejsem spokojen a už jsem několik výkresů roztrhal. Snad to budu mít brzo hotové abych mohl být lepším zabijákem než jsem teď. Co máš v plánu ty? *Po těchto slovech začal balit všechny své věci.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 26, 2022 12:31 pm
*Misaki si vyslechne jeho slova a jen kývne hlavou.* „Takže to je obyčejná D rank technika, tak to je dobré,“ *poví mu Misaki, protože ona prostě ty tecniky loutkařů nezná a myslela si, že to budou mit nějak jinak.* „Jo jasně, klidně už můžeš jít, nebudu tě otravovat, pokud jsi unavený, však se zase uvidíme neboj,“ *poví mu Misaki a následně se začne dívat ně věci, které tam má.* 'Hmm, loutky vypadají zajímavě, ale nic moc to není pro mě,' *řekne si v duchu Misaki.* „Já nevím, asi vyrazím domů a půjdu tam trochu uklidit a pak možná trénovat, ale to spíše zítra. Pokud zase někde nevyrazím na cesty,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Fri Jan 06, 2023 10:49 am
Já sem se Kugutsu no Jutsu naučil jako genin ale tehdá sem ovládal oběma rukama jen jednu loutku. Dnes zvládám ovládat dvě loutky. Což je prostě lepší. Já teda stále používám k boji jen jednu loutku kterou ovládám jednou rukou a druhou ruku používám na techniky svého plátna a nebo na klanové techniky. Jak techniky plátna tak klanové techniky nepotřebují žádné pečetě. Plátno musím jen držet a klanové techniky musím foukat do bublifuku. *Po těchto slovech se usmál a když měl vše sbalené tak se podíval na Misaki.* Tak jako tak musím více trénovat a vymyslet loutku která bude smrtelnější než loutky které teď mám. Měj se a snad se ještě někdy setkáme. *Po těchto slovech se vydal domů kde si sedl k výkresu loutky a přemýšlel jak by ji mohl vylepšit.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Fri Jan 06, 2023 10:52 am
--Konec rpg--
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 24, 2023 6:50 pm
*Misaki nějak moc nevěděla, co by dneska mohla dělat. Doma se jí sedět nechtělo, tak se rozhodla, že by se mohla vydat do tréninkové oblasti a trochu se protáhnout. Oblékne se, následně si uváže čelenku Suny kolem krku, na pravou nohu si dá pouzdro se zbraněmi, na opasek si připne větší pouzdro, ve kterém má i papírky na klanové techniky a nakonec si za opasek dá ještě Kusanagi no Tsurugi. Když má vše, tak se rozejde dolů do předsíně, kde se obuje a pak už vyrazí směr vodní nádrž Suny, protože tam se jí trénovalo nejlépe. Nějak moc lidí tam nechodilo trénovat, protože v Suně neměl suiton kromě klanu Toku a ti měli ve své klanové čtvrti nějakou menší vodní plochu, kde můžou trénovat své techniky, jinak by se asi nacházeli u vodní nádrže. Po nějaké chvíli se Misaki konečně dostane na místo. Jen se trochu pousměje a protáhne se.* 'Hmm, je to fajn, když tady nikdo není a můžu si tady v klidu trénovat,' *pomyslí si v duchu Misaki. Následně se rozběhne a začne běhat kolečka. Po nějaké chvíli toho nechá a začne dělat kliky a dřepy. Vzhledem k tomu, že jí je celkem teplo, tak se po nějaké chvíli rozhodne si vzduch ochladit pomocí Hyotonu, což je hned lepší. Následně začne trénovat nějaké ninjutsu a moc nevnímá okolí, takže pokud se tam někdo objeví, tak jí muže sledovat, ale Misaki tak nějak tušia, že tam skoro nikdo nechodí, tak že tam bude mít klid na trénink a i kdyby se tam někdo objevil, tak to bude nejspíše někdo koho nezná a bude ta mít klid na svůj trénink.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Thu Aug 24, 2023 8:17 pm
*Toru se nudil, tak se rozhodl, že by si mohl jít za trénovat. Potřeboval se naučit pořádně lézt po stromech a stěnách. Vyšel do obýváku a tam viděl mámu.* Mami, půjdu si za trénovat, přijdu brzo, neboj se, *poví ji Toru a vyjde ze dveří. Za sebou ještě slyší, jak mamá říká,* buď opatrný zlato. *Namíří si to do tréninkové oblasti. Cítil se dneska dobře, cestou uličkami Suny si poskakoval a broukal melodii, kterou měl ve své hlavě, ani nevěděl, z jaké je to písničky. Už se blížil k oblasti, rozhodl se najít si nějaké klidné místo, kde nikdo není, když si prochází oblast, najednou si všimne ochlazeného vzduchu. Rozhodne se jít hledat příčinu tohoto jevu. Došel na místo, kde někdo trénoval, kouknul se pořádně, uviděl katanu, která mu přišla povědomá a danou postavu poznal.* „To je přece papírková paní, do které jsem narazil na náměstí.“ *Rozhodl se ji oslovit,* Misaki, to jsem já Toru. *Cítí radost, zároveň ho napadne, že by ji mohl požádat o pomoc.* „Nevím, jestli někdo s její hodností mi bude chtít pomoc s tímhle jutsu. Zkusit to můžu.“ *Podívá se na ni a potom se odhodlá.* Misaki, myslíš že bys mi mohla pomoc s Kinobori no Waza. Rád bych si zlepšil svoji kontrolu chakry. Přece jen je důležitá pro to, co chci dělat za povolání. *Potom se na Misaki zazubí a ověří si svoji hypotézu.* To ochlazení, to jsi udělala svým kekkei genkai? *Uvolní se a čeká, co mu Misaki odpoví.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 24, 2023 8:41 pm
*Misaki sotva začne trénovat, když najednou uslyší kroky. V duchu si povzdechne, protože chtěla trénovat, ale jak to tak vypadalo, ale tomu tak nakonec nebude.* „Ahoj Toru, tebe jsem tady popravdě nečekala,“ *poví mu Misaki a následně se trochu protáhne a otočí se jeho směrem.* 'Hmm vypadá celkem zamyšleně, takže jsem dost zvědavá s čím na ní vyjde,' *pomyslí si v duchu Misaki a tak čeká, co z něj nakoned vyleze. Ve chvíli, kdy se jí zeptá, jestli by mu nepomohla s tréninkem, tak se na něj podívá.* „Mno abych řekla pravdu, tak jsem chtěla trénovat, ale tak můžu ti zkusit pomoct,“ *poví mu Misaki a následně se na nějakou chvíli zamyslí.* „Hmm, jako první se musíš umět soustředit na svou chakru a soustředit jí do chodidel.. Potom se potřebuješ stále soustředit na svou chakru a poté vyjít po levném povrchu. Pokud dáš chakry málo, tak spadneš, pokud jí dáš hodně, tak můžeš povrch pod sebou poškodit a taky pak můžeš spadnout, takže je to i o tom, že musíš mít správné množství chakry a taky jí konstantně udržet, jinak si natlučeš,“ *poví mu Misaki a mile se na něj pousměje, protože to byla pravda.* 'Hmm, to jsem celkem zvědavá, jak se mu to bude dařit, protože když je student akademie, tak to bude celkem složité, vůbec pochopit ty základy,' *pomyslí si v duchu Misaki.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Thu Aug 24, 2023 10:27 pm
*Toru je nadšený z toho, že mu Misaki pomůže s tréninkem. Pozorně poslouchá každé její slovo, jde na něm vidět, že se to snaží pořádně pochopit. Potom se přesune k blízké kamenné stěně. Chvíli přemýšlí a ujasňuje si, co má udělat.* „Přesunout svoji chakru do chodidel, tak aby ji nebylo málo, ale ani ne moc.“ *Zklidní se, pořádně se nadechne. Přesune svoji chakru do chodidel a pomalu si zkusí vylézt na stěnu, nejdříve levou potom pravou. Zatím stojí na kolmé stěně, pokusí se tedy vyjít výše, když vyjde do výšky přibližně dvou až tří metrů, promluví:* Není to ta... *Než ucítí náraz stihne se otočit a zmírnit svůj pád.* Auu. *I tak vykřikne bolestí, i když to není bolest, že by se mu něco stalo, spíš automatická odpověď na šok a na náraz. Pomalu se postaví, prohlídne se, zjistí, že kromě budoucí modřiny mu nic není. Oklepe ze svého oblečení prach a špínu ze země. Usměje se, prohrábne si vlasy a naprosto bezelstným hlasem povídá:* Asi bych se měl víc soustředit a méně kecat co? *Potom ještě se smíchem v hlase dodá,* ale i kdyby se něco stalo, tak jsi lékařský ninja ne? *Podívá se směrem ke stěně a zeptá se,* asi jsem přestal soustředit dost chakry do chodidel? *Otočí se směrem k Misaki a čeká, co mu k jeho výkonu řekne.* „Za tohle asi moc pochvalu nedostanu,“ *myslí si ve své hlavě.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Aug 25, 2023 1:20 pm
*Misaki ho jen sleduje a nic neřekne, když se dostane celkem vysoko na první pokus, tak si jen pomyslí, že to je jen štěstí začátečníka. No to se jí i záhy potvrdí, když spadne na zem.* 'Auu, ale zase to nebylo až tak vysoko, aby se mu něco stalo,' *pomyslí si v duchu Misaki a následně se na něj podívá.* „Mno chtělo by to více se soustředit, jinak se moc vysoko nedostaneš,“ *poví mu na jeho slova a lehce se pousměje.* „Ono, hlavně když neumíš žádnou techniku a rovnou se učíš chodit po stěně, tak to není moc jednoduché. Tahle technika a ještě chození po vodě patří mezi nejtěžší techniky na akademii, protože se musíš naučit soustředit na svou chakru a na její manipulaci, při chození na vodě máš ještě problém v tom, že nemáš pod nohama pevní povrch,“ *poví mu Misaki a následně se rozejde ke skále, po které se snaží Toru vylézt. Projde kolem něj a pak pokračuje po skále nahoru, aniž by se musela nějak soustředit. Když je nahoře, tak se tam posadí a podívá se na něj dolů.* „Mimochodem, jak mile začneš být unavený, tak si dej pauzu, protože jinak by se ti taky mohlo stát, že by jsi skončil mimo,“ *poví mu Misaki.* 'Hmm, jsem zvědavá, jak dlouho vydrží, než nakonec skončí bez chakry,' *proletí jí hlavou, protože moc dobře věděla, že student akademie moc dlouho nevydrží, protože má ještě málo chakry.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Sat Aug 26, 2023 8:26 am
*Toru se zubí od ucha k uchu, je rád, že potkal Misaki, ke všemu souhlasila, že mu pomůže. Poslouchá, co mu říká a souhlasí, dokázal by se dostat dál, jen neměl otevírat tu svoji pusu. Fascinovaně sleduje Misaki, jak bez problémů vyjde nahoru, třikrát dál než Toru na první pokus. Rozhodne se, že ji musí ukázat, že na to má. Dojde ke stěně, jeho výraz se změní. Přestane se usmívat a v jeho obličeji se objeví naprosté soustředění. Celé jeho tělo se napne a začne se soustředit. Koukne se nahoru na Misaki a poté začne zhluboka dýchat, tím se uklidní, jeho tep se zpomalí.* „Musím to dokázat,“ *pomyslí si. S plným soustředěním přesune chakru do nohou. Pomalu se zkusí postavit na stěnu, nejprve jednou nohou, poté druhou. Zjistí, že opět drží na skalní stěně a klidným krokem začne jít nahoru. Nepolevuje ve svém soustředění. Na místo, odkud spadl, dojde bez problémů. Ale tam se nezastaví a pokračuje dále. Každým dalším krokem se musí soustředit víc a víc, jde vidět kapičky potu, co mu stékají po tváři, přesto nevypadá, že by zastavil.* „Musím dojít k Misaki, prostě to dokážu,“ *říká si pro sebe, ale přitom neudělá tu stejnou chybu jako poprvé a věnuje své chakře v nohách plnou pozornost. Nakonec dojde až k ní, lehne si na záda a velmi rychle dýchá, bylo to pro něj náročnější než čekal. Minutu se snaží chytit svůj dech, poté když se alespoň trochu zklidní, tak povídá:* Ahoj... Misaki, tak... jsem tu. *Pořád zrychleně dýchá, ale postupně jeho dech zpomaluje a je hlubší. Svým typickým úsměvem od ucha k uchu se na zádech zazubí na Misaki. Chvilku jen leží, aby zklidnil své dýchání úplně a poté ještě dodá.* Teď ještě zjistit, jak můžu lézt a zároveň třeba mluvit, protože při tomhle soustředění nic jiného nezvládnu dělat.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 27, 2023 1:35 pm
*Misaki sedí na skále a dívá se dolů na Tora a přemýšlí, jak by mu to mohlo jít.* 'Hmm, vypadá to, že se snaží co nejvíce soustředit na svou chakru, tak to jsem zvědavá,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože opravdu nečekala, jak to dopadne. Ve chvíli, kdy se dostane až nahoru, tak jen trochu překvapeně zamrká, protože něco takového vůbec nečekala, že by se mu to mohlo tak rychle povézt.* „Hmm, dobrý, tohle jsem ani nečekala, protože většině lidí to trvá mnohem déle,“ *poví mu Misaki a následně se na nějakou chvíli odmlčí, protože neví co dalšího by mu k tomu řekla.* „Mimochodem, zatím se to učíš všechno, ale časem budeš potřebovat třeba umět více věcí. Třeba používat chakru v chodidlech a u toho ještě bojovat, ale tak na to máš ještě nějakou chvíli čas, ale potřebovat to stejně budeš,“ *poví mu Misaki a následně se trochu protáhne.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Aug 27, 2023 4:56 pm
*Toru se po celou dobu, co Misaki mluví, na ni usmívá, zároveň o jejich posledních slovech přemýšlí:* „Má pravdu. Tohle mi vzalo celé moje soustředění a úplně mě to vyčerpalo.“ *Toru se posadí a zadívá se dolů.* „Docela velký kus jsem zvládnul.“ *Toru už zase chytil zpátky svůj normální dech, sedí a přemýšlí o kontrole chakry.* Misaki, je něco, co můžem zkusit? A jak se dostanu dolů, jaksi nemám energii na cestu zpátky a trochu se bojím, abych nespadnul. Musím trénovat trochu víc pomaleji. *Poškrábe si vlasy a nervózně se usměje na Misaki. Rozhlédne se po okolí, přeci jen je docela vysoko.* Je tu pěkný výhled docela, nikdy jsem se nekoukal moc z takový výšky. *Přemýšlí při tom o svém budoucím povolání, pokud chce být skvělým lékařským ninjou, musí se zlepšit, jak v ninjutsu, tak ve své zásobě chakry. Postaví se a trochu se protáhne, zatímco poslouchá, co mu Misaki říká.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 27, 2023 6:01 pm
*Když měla Misaki čas a chtěla být sama, tak sem chodila, jak kvůli výhledu, tak kvůli tomu, že sem nikdo nechodí.* „Hmm,“ *poví jen Misaki na jeho první větu.* „Ty by jsi to hlavně neměl nějak moc přehánět, aby jsi fakt neodpadl... Jak se dostaneš dolů...hmmm,“ *poví Misaki celkem zamyšleně, protože to bylo dobrá otázka, dolů to určitě nesleze, protože jí přišel celkem dost unavený. Následně jí něco napadne, poté složí několik pečetí a začne se soustředit na svou chakru. Poté pravou rukou složí několik pečetí a vedle ní se objeví klon, který vypadá stejně jako ona (Kage Bunshin no Jutsu). Poté jí z pouzdra vyletí velké množství papírků, které jí vytvoží křídla. Následně se to samé stane i u klonu (​Kami Enjeru). Klon chytně Torua a Misaki se pak odrazí od okraje skály a rozletí se dolů.. To samé udělá i klon a letím s ním dolů. Když je Misaki i její klon dole, tak klon pustí Torua a zmizí. Misaki se násleedně ropadnou křídla a dívá se na něj.* „Takže copak chceš dělat teď,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, protože nějak moc nevěděla, co by teď mohli dělat.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Aug 27, 2023 7:15 pm
*Toru je v naprostém úžasu, nikdy předtím neviděl klanové techniky papírkového klanu.* „Právě jsem letěl, to je úžasný. Škoda, že já nemůžu lítat a tohle se nikdy nenaučím,“ *říká si pro sebe v hlavě Toru. Poté zase začne být zase ukecaný,* ty jsi použila Kage Bunshin, to je lepší verze Bunshin no Jutsu? *Poté přemýšlí o tom, co chce dělat, rozhodně chce zkusit jít zase po stěně, ale musí si napřed trochu odpočinout, rozhodne se využít toho, že je Misaki tak zkušená. Jeho obličej se změní ve vážný, otočí se k Misaki a zeptá se:* Můžeš mi dát nějaké rady na geninskou zkoušku? Tipy, jak si obstarat jídlo,nebo na co si dát pozor a co nejíst, protože je to například jedovatý? Nerad bych skončil vůbec před tím, než začne souboj. *Poté čeká, co mu Misaki řekne,  a pak si pomyslí:* „Sice jsem unavený, ale v boji to bude horší, musím pokračovat v tréninku.“ Misaki, půjdu znova zkusit jít na stěnu, nepůjdu do takové výšky, vím, že jsem unavený, ale to budu i v boji a tam mi pauza nebude dovolena. Tak můžem pokračovat tam, kde jsme skončili, zkusím si to víc automatizovat. *Otočí se a zamíří opět ke skalní stěně.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 27, 2023 8:38 pm
*Misaki se jen pousměje a souhlasně kývne hlavou.* „Přesně tak, máš pravdu, je to lepší technika, ale můžeš se jí naučit až na hodnosti jounin,“ *poví mu Misaki a následně se na nějakou chvíli odmlčí, protože neví, co dalšího by mu k tomu mohla ještě říct. Ve chvíli, kdy se jí zeptá, jak je to u geninských zkoušek co jíst a tak, tak se na nějakou chvíli zamyslí, protože už to pro ní bylo opravdu dávno a vůbec si to nepamatovala.* „Abych řekla pravdu, tak si to už vůbec nepamatuju, ale ono když si to tak vezmeš, tak ono tam nic moc není v té oblasti, co by se dalo použít k jídlu,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože si opravdu nepamatuje, co vše se tam dalo využít. Následně jí řekne, že chce pokračovat v tréninku, Misaki si jen v duchu povzdechne, ale nenechá na sobě vůbec nic znát, protože si nebyla jistá, jestli je to dobrý nápad, protože už vypadá celkem unaveně.* „No, takže chceš ještě pokračovat v tréninku jo, hmm, tak fajn,“ *poví mu Misaki a následně se rozejde za ním. Když začne lézt po skále, tak ho jen mlčky sleduje a raději zůstává na zemi, kdyby náhodou měl spadnout na zem. Poté co se pak zase objeví na zemi, tak se na něj podívá.* „Ono, i když se ti to teď ještě nezdá, tak si to časem dokážeš úplně zautomatizovat, že to nebudeš vůbec znímat, že chodíš po skále,“ *poví mu Misaki a usměje se na něj.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Aug 27, 2023 9:13 pm
*Toru zkusil jít na skálu, ale velmi brzy skončil na zemi, příliš málo se soustředil. Příliš slovům Misaki nevěří, ale pomyslí si:* „Snad má pravdu.“ *Hodí k Misaki unavený úsměv, ale znova se postaví na nohy. Přejde směrem ke stěně, ale tentokrát zase chvíli počká, uklidní svůj tep i dech, začne se soustředit na svoji chakru. Přesune ji do nohou a dá si záležet na správném množství. Postaví se na stěnu a vyjde pár metrů nahoru tam se zastaví, zkusí trochu zrychlit, ale nejde směrem nahoru pouze vodorovně, aby ho případný pád nebolel tolik. Povedlo se mu zrychlit do lehkého klusu, ale soustředění to vyžadovalo daleko větší. Na čele se mu objevila vráska z toho, jak se usilovně soustředil. Otočil se a vracel se zase vodorovně zpátky, pokusil se ještě zrychlovat, na těle se mu objevil pot, nejen z klusu, ale hlavně z toho soustředění na svoji chakru. Povedlo se mu ještě trochu zrychlit, jenže pak ucítil, jak se jeho noha nepřilepila na stěnu, začal do ní dávat málo chakry. Zahučel na zem a opět vykřikl:* Auu. *Tentokrát opravdu jen z toho šoku, nebyl ve velké výšce, posadil se a oprášil si oblečení. Usilovně dýchal.* Misaki...docela...pokrok...nemyslíš? *Toru se snažil popadnout svůj dech, po chvilce se mu konečně zklidnil.* Ještě párkrát a zvládnu klidnou chůzi po stěně, *řekl a vydal se znovu ke skalní stěně. V jeho očích bylo vidět odhodlání se nevzdat, nehledě na jeho únavu. Zářila v nich touha se zlepšit.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Mon Aug 28, 2023 3:16 pm
*Misaki sleduje Torua a jeho počínání při chození po skále a přemýšlí.* 'Hmm, proč mám takový pocit, že to za chvíli přeženě a blbě to skončí,' *povzdechne si v duchu Misaki a následně se za ním rozejde, kdyby náhodou něco. Ve chvíli, kdy spadne poprvé, tak se hned zvedne na nohy a vypadá v pohodě.* „Jo to jo,“ *poví mu Misaki a následně se na nějakou chvíli odmlčí a přemýšlí, co dalšího by mu mohla ještě říct, ale nic moc jí nenapadá. Jak tak dále pokračuje, tak si v duchu povzdechne, protože z toho měla fakt divný pocit, už trénoval dlouho a nevypadal, že by chtěl skončit. Ve chvíli, kdy znovu skonči na zemi, tak se k němu rozejde.* „Nemyslíš, že by to chtělo na chvíli přestávku, vypadáš celkem zničeně,“ *poví mu Misaki.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Aug 28, 2023 7:16 pm
*Toru chce ještě trénovat, rád by se zlepšil dostatečně na to, aby alespoň mohl mluvit při chůzi na skále. Jenže Misaki měla pravdu, už byl hodně vyčerpaný. Měl by už jít i domů, zároveň Misaki taky chtěla trénovat a měl by ji to umožnit. Ještě jednou se podívá na skalní stěnu a pomyslí si:* „Kontrola chakry je fakt náročná.“ *Chvíli přemýšlí, jestli opravdu ještě nebude pokračovat, ale pak dá za pravdu Misaki.* Máš pravdu, dokonce bych spíš měl pro dnešek už skončit, myslím, že jsem se zlepšil, ne? A stejně jsi chtěla ještě sama trénovat. *Usměje se na ni. Potom pomalu vyrazí domů a přitom se ještě otočí na Misaki a zamává jí,* moc rád jsem tě zase viděl, měj se dobře a ať ti jde trénování. *To už se otočí zpátky a zamíří domů, když tam přijde, je unavený tak, že sebou hodí rovnou do postele a chvíli jen leží.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Mon Aug 28, 2023 7:40 pm
*Misaki sleduje Toru a přemýšlím.* 'Hmm, abych řekla pravdu, tak mu to jde celkem dobře, ale pokud se přestane soustředit, tak hned spadne na zem,' *povmyslí si v duchu Misaki, protože to viděla, že se nedokáže ještě soustředit i na něco jiného. Ve chvíli, kdy řekne, že už by měl jít domů, tak se na něj podívá a pousměje.* „Jo jasně, běž si odpočinout, zase se někdy uvidíme,“ *poví mu Misaki a mile se na něj pousměje. Poté co Toru odejde, tak tam ještě nějakou chvíli zůstane a trochu si sama zatrénuje. Poté se vydá domů.*



-Konec RPG-
Sponsored content

Odpočívadlo       - Stránka 11 Empty Re: Odpočívadlo

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru