Odpočívadlo

+8
Misaki Makotto
Reina
Hakai/Nozomi
Arisu Sasaki
Izumi
Eren Maruboshi
Kai Yoshimitsu
Admin
12 posters
Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Wed Apr 22, 2020 8:00 pm
*Zamyšleně ji poslouchá a v duchu si to přebere* 'O necelou polovinu... Takže začnu se 40% navíc a budu postupovat po dvou procentech... Dávat si pozor na množství... Musím udržovat to stejné a výkyv je nepřijatelný... To bude náročnější pro soustředění...' *Potom přejde na okraj a zavře oči. Nejdříve uvolní množství chakry, jaké používá pro chození po skalách. Potom pomalu přidává dokud není hodnota vyšší o 40% a pomalu nohu pokládá na hladinu ale ta projde skrz když trošku zatlačí a tak ji zase zvedne* '40% je málo... neudrželo to ani malou část váhy... Zkusím rovnou 45%...' *Zamyslí se nad výsledkem a pokus po chvíli opět opakuje. To už se zdá být i nadějné ale když došlápne i druhou nohou tak ho chakra neudrží a on se propadne pod hladinu a rychle pak vyplave* Doprdele ja se na to můžu... Naražený záda a navíc promočenej... *Brble si naštvaně pro sebe ale Kami to může také slyšet. Vyplave a vyleze znovu na okraj nádrže. Chvíli se uklidňuje, potom vstane ze sedu a znovu se soustředí. Použije tedy 47% navíc a znovu pomalu došlapuje. Soustředění mu dělá problémy ale díky výpočtům předem ho technika úspěšně udržuje ale přesto se musí na to přesné udržování chakry dost soustředit takže tohle bude určitě vyžadovat trénink aby to mohl i nějak aktivně využívat. Po chvíli ale přecejen dojde k výkyvu a voda se rozevře když je chakry málo a při pokusu to srovnat ji o podrážek pošle hodně a vodu rozraz takže se propadne zase pod hladinu. Po chvíli vyplave na hladinu a zase vyleze zpět na okraj nádrže* Je... Je to fakt těžké udržovat... *Poznamená během oddechování nejspíše částečně z plavání i ze soustředění...*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Wed Apr 22, 2020 9:07 pm
*Kami stojí na vodě a dívá se na Jinta a jen se trochu pousměje.* 'Tak to jsem teda zvědavá, jak ti to půjde,( *řekne si v duchu dívka. Když pak skončí pod vodou, tak se trochu ušklíbne.* Jako je to dost těžké, tady musíš hlavně zkoušet, jak ti to půjde, -řekne dívka a usměje se na něj. Následně kolem něj projde a dojde na pevninu.* Věř mi, že tohle se ti v boji může hodit, protože nikdy nevíš, kde bude bojovat, *řekne mu dívka a pak shodí ze zad vějíř. Pevně ho sevře v rukou a pak s ním mávne před sebe. Následně vytvoří několik větrných čepelí, které nakonec skončí v jednom stromě, ale nezničí ho, protože tam nedala dost chakry.* (​DAIKAMAITACHI NO JUTSU)
avatar
Anonymní
Anonymní

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Wed Apr 22, 2020 9:29 pm
*Sedí tam a pozoruje techniku, kterou použila proti stromu. Letmo se na ni podívá* Pořád se ráda vytahuješ? *Zeptá se ji kysele. Opravdu nechápe proč ukazuje tu větrnou techniku. Rozdíl mezi nimi už chápe, tohle je spíše už jen vytahování* Díky za naučení nové techniky... Ale nemohu se zbavit pocitu, že se jen chceš vytahovat a to zapotřebí nemám... Hledám trenéra a ne někoho kdo si jen chce honit ego *Odsekne s povzdechem a pak se klidným krokem vydá zpět k vesnici. Rozhodně ji nehodlá honit ego obdivem nebo tím že bude ta blondýnka v přítomnosti někoho slabšího. On potřebovat trenéra a ne vejtahu co se chce především předvádět a tak se rozhodl dnešní trénink ukončit o půl hodiny dříve a vydal se domů.* 'Hmmm... Možná je to tím že je to blondýna... Ty přece údajně mají chabý rozum... Nebo ji možná její schopnosti tak mladé věku už stouply do hlavy... To je fuk... Zítra se tu koncentraci musím naučit lépe' *Přemýšlí po cestě*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Wed Apr 22, 2020 9:54 pm
*Kami si poslechne jeho slova a jen si trochu povzdechne.* Ani jednou jsem se nevytahovala. Tak sama potřebuju trénovat nové techniky, abych věděla, co dokážou, abych pak na misích nezklamala, *řekne celkem naštvaně dívka. Dívka se otočí jeho směrem a chvíli se na něj dívá. Když se pak rozejde směrem k vesnici, tak se jen trochu ušklíbne.* 'Je hodně zajímavej,' *řekne si v duchu. Pak složí pečeť a přesune k němu. (Shunsin no Jutsu) Takto se dostane kousek za něj.*Mimochodem tohle je základní technika, u které musíš sám zjistit, kolik chakry potřebuješ, mě to nikdy ani pořádně nevysvětlil, musela jsem na to přijít sama. Tohle nemám, že bych se rozbrečela a někdo mi vše vysvětlil, vše je to tréninkem, když jsem tady celé dny a snažím se zlepšit. Před očima mi zabili otce, protože jsem byla slabá, proto ještě více trénuju. Pokud nechceš trénovat a myslíš si, že se ti bude pořád někdo věnovat, tak se pleteš, *řekne dívka a zastaví se před ním.* Pokud si to myslíš, tak nebuď ninjou a nebo mi ukaž, že se chceš něco naučit, *řekne Kami chladným hlasem.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Wed Apr 22, 2020 10:32 pm
-Konec RPG-
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 10:01 am
*Dívka sedí doma a přemýšlí, co by mohla dělat.* Dneska mě to tady nějak nebaví, asi se vydám trochu si zatrénovat k nádrží a když tak si tam prostě jen sednu a nebudu nic dělat, *řekne si dívka. Pak zvedne z postele a oblékne se. Oblečení Pak si zaváže čelenku Suny kolem krku, vezme si pouzdra se zbraněmi, tašku s vodou a něčím k jídlu a nakonec si ještě na záda připevní Kyodai Sensu. Když má vše, tak se rozejde do předsíně, kde su obuje boty a pak už se pomalu vydá ulicemi vesnice až k vodní nádrži.* 'Hmm, přesně jak jsem si myslela, nikdo tady není,' *řekne si dívka v duchu. Dojde k jednomu velkému kameni, shodí si pod něj tašku, aby byla ve stínu, o něj si opře vějíř a pak vyskočí na kámen a lehne si na něj a sleduje oblohu.* 'Hmm do tréninku se pustím za chvíli,' *řekne si dívka a pozoruje klidnou oblohu a občas se podívá na vodní hladinu.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 10:38 am
*Dnes se brzy probudil i bez toho aniž by ho někdo vzbudil.* (Eren) "Tak schválně jestli budu dneska uklízet zase záchody." *Pomyslel si když v tom k němu přišel spoluvězeň a řekl.* (spoluvězeň) Dneska tě prej pustí. Poslouchej mě až budeš venku tak běž do zapomenuté čtvrti Naho. Najdeš tam mého fotra a ten tě bude trénovat je ti to jasné. *Eren souhlasně přikývl a poslechl si kde přesně je ta ulička Naho a kde přesně najde otce svého spoluvězně. Po snídani přišel bachař a dal Erenovi pouta. Poté Erena odvedl na jednu chodbu a byla ze všech vězňů které stáli na stejné chodbě sejmuta pečeť KATON: TENROU. Pouta měli všichni a Eren stále věděl že nebude moct používat chakru ale byl na to už zvyklí, takže mu to ani nevadilo ale také se už velmi těšil na to jak bude moct používat chakru. Poté ho jeden bachař odvedl k jednomu oknu, kde dostal batoh kde měl své oblečení, peníze a zbraně. Poté ho ve vězeňském oblečení odvedli na náměstí v Sunagakure. Tam mu policista sundal pouta a odešel.* (Eren) "Co budu teď dělat?" *Pomyslel si, rozhlédl se a všiml si že se na něj všichni opovržlivě dívají. Chlapec cítil vztek, smutek a poté se rozeběhl a běžel uličkou až doběhl k vodní nádrži. Když k ní přiběhl tak se rozhlédl.* (Eren) Super nikdo tady není. *Jen co to dořekl tak si všiml že je někdo na vodní hladině. "Sakra kdo to je?"
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 10:48 am
OPRAVA
*Dnes se brzy probudil i bez toho aniž by ho někdo vzbudil.* (Eren) "Tak schválně jestli budu dneska uklízet zase záchody." *Pomyslel si když v tom k němu přišel spoluvězeň a řekl.* (spoluvězeň) Dneska tě prej pustí. Poslouchej mě až budeš venku tak běž do zapomenuté čtvrti Naho. Najdeš tam mého fotra a ten tě bude trénovat je ti to jasné. *Eren souhlasně přikývl a poslechl si kde přesně je ta ulička Naho a kde přesně najde otce svého spoluvězně. Po snídani přišel bachař a dal Erenovi pouta. Poté Erena odvedl na jednu chodbu a byla ze všech vězňů které stáli na stejné chodbě sejmuta pečeť KATON: TENROU. Pouta měli všichni a Eren stále věděl že nebude moct používat chakru ale byl na to už zvyklí, takže mu to ani nevadilo ale také se už velmi těšil na to jak bude moct používat chakru. Poté ho jeden bachař odvedl k jednomu oknu, kde dostal batoh kde měl své oblečení, peníze a zbraně. Poté ho ve vězeňském oblečení odvedli na náměstí v Sunagakure. Tam mu policista sundal pouta a odešel.* (Eren) "Co budu teď dělat?" *Pomyslel si, rozhlédl se a všiml si že se na něj všichni opovržlivě dívají. Chlapec cítil vztek, smutek a poté se rozeběhl a běžel uličkou až doběhl k vodní nádrži. Když k ní přiběhl tak se rozhlédl.* (Eren) Super nikdo tady není. *Jen co to dořekl tak si všiml věcí u jednoho z kamenů.* "Sakra někdo tady je. Kdo by tady mohl být?" *Pomyslel si, položil na zem svou tašku ze které si vzal své oblečení a přes své vězeňské oblečení si oblékl svou černou košili, černé kalhoty, přes které si dal svůj opasek, na který si připevnil tři pouzdra. V jednom měl své kunaie, shurikeny a v ostatních měl své papírky k technice Kami Shuriken. Když byl oblečen tak se vydal ke kameni kde byly věci.* Halo je tu někdo?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 10:55 am
*Dívka dále leží na kameni a dívá se na vodu, která je klidná.* 'Takže copak budu dneska trénovat,' *řekne si v duchu Kami. Po nějaké chvíli uslyší nějaké kroky, ale vůbec na to nereaguje, protože jí je jedno, jestli tady někdo bude nebo ne, stejně zase za chvíli odejde, i když bylo trochu zvláštní, že tady někdo je. Nějakou chvíli tam jen tak leží a dívá se před sebe. Když po chvíli někdo promluví, tak se lehce pousměje.* 'Ale, on ještě žije,' *řekne si v duchu dívka.* 'Takže, copak budu dělat,' *řekne si v duchu dívka. Kami dále nehnutě leží na kameni a je potichu, jestli na to Eren přijde kde je nebo ne.* 'Užijeme si trochu zábavy,' *řekne si v duchu dívka.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 11:07 am
*Když se nikdo neozval na jeho otázku tak se zamračil.* "Asi tady nikdo není a spíše ty věci tady někdo zapomněl." *Pomyslel si složil pečeť tygra a začal se soustředit na svou chakru. Z počátku svou chakru nezvládl rozhýbat ale po nějaké chvíli se mu to povedlo a tak začal přesouvat malé množství své chakry. Ze začátku bylo pro chlapce nepříjemné přesouvat svou chakru.* "Už jsem si odvykl." *Pomyslel si a hlasitě se zasmál. Pokud by tento smích někdo uslyšel tak by si mohl myslet že se Eren zbláznil. Po několika minutách přestal přesouvat svou chakru a všiml si že kolem něj je nějaký veliký stín.* "Co to sakra je?" *Eren cítil že mu ubývá chakra a tak se lekl. Rychle se podíval nad sebe a znovu se začal smát, přičemž mu začali téct po tváři slzy.* "Můj písek." *Pomyslel si a natáhl své ruce. V tu chvíli se železný písek rychle snesl z nebe a přilepil se na Erena do formy kabátu Jiton: Kontorōru.* "Super mám i svůj písek." *Pomyslel si a pod tíhou kabátu spadl na zem.* "Budu si muset zvyknout na tíhu svého písku. Taky se budu muset pořádně najíst."
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 11:13 am
*Kami dále leží na kameni a po nějaké chvíli se otočí potichu tak, aby viděla na osobu, která tam trénuje. Když si všimne, kdo to je, tak se trochu pousměje. Pak se potichu přesune dolů z kamene a rozejde se pomalu k Erenovi.* Už jsme se dlouho neviděli co, *řekne Kami a dívá se na Erena.* Už jsem si říkala, kde jsi se ztratil... Popravdě jsem si myslela, že mě najdeš, když jsem tady celou dobu, *řekne dívka a usměje se na něj.* Tak co, jak se vede, *zeptá se ho celkem zvědavě dívka.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 11:22 am
*Když se po chvíli zvedl ze země tak si všiml že jde k němu Kami. Usmál se a znovu mu začali stékat slzy po tváři. Rychle si otřel oči a poté řekl.* Ahoj teď už se mám dobře. Konečně po celém jednom roce tě vidím. *Poté se k ní rozešel a když byl dost blízko u ní, tak ji chytl za pravou ruku. Políbil ji na čelo. Co tady vlastně děláš? Jak se máš? Co jsi dělala celý ten rok? "Mohli by jsme jít na jídlo nebo se jen tak projít. Dlouho jsem nebojoval takže bych si mohl dát takoví menší trénink." Jak se vede Kaiovi? Už se z něj stal chuunin? Teda jestli se ještě neodpálil. Co je vlastně u tebe nového? Tyhle věci jsou tvoje? *Eren sázel jednu otázku za druhou aniž by nechal Kami promluvit. Měl velkou radost že ji vidí a že Kami vypadá stále dobře. Poté už ji nechal aby mu odvětila.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 11:37 am
*Kami se zastaví a dívá se na Erena.* No je to pravda, že jsme se dlouho neviděli, *řekne dívka. Nechá se chytit za ruku a políbit se na čelo. Když pak začne znova mluvit, tak se jen trochu pousměje.* Ale jde to, trénuju a chodím na mise, jinak asi nic moc nového, *řekne dívka a usměje se na něj.* Zpomal, moc otázek, *řekne Kami a dívá se na Erena.* Takže, Kai ještě žije, aktuálně děla chuuninské zkoušky v konoze. Tak doufám, že se mu už povede konečně projít, *řekne dívka a pak se rozejde k věcem, které tam ležely.* Ano to je moje, *řekne Kami a vezme vějíř, který tam stojí opřený a rozdělá ho.* A co jsi vůbec dělal ty, *zeptá se ho dívka.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 11:47 am
*Poslouchal vše co mu říkala.* "Takže má další pokus." *Pomyslel si a když se ho zeptala co dělal tak se zamyslel.* "Sakra, přece ji nemohu říct že jsem byl ve vězení. Počkat to jí vlastně mohlo dojít když mě odvedli z nemocnice a ona byla u toho." No učil jsem se vytírat záchody a sprchy. Navíc jsem se seznámil z několika shinobi. "No shinobi, bývalý shinobi. Jsou to teď zločinci ale to jí přece říkat nebudu." Nechodila jsi na mise z nikým z klanu Yumi a nepřibližovala ses k tomu klanu že? *Tuto větu řekl velmi vážně. Poté se usmál a řekl.* Co je tohle? *Jen co to dořekl tak ukázal na její vějíř.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 11:54 am
*Kami se na něj dívá.* Aha, *řekne jen protože se o tom Eren nechtěl bavit.* Jo má další pokus, tak doufám, že už projde, jinak ho asi začnu trénovat, trochu zlým způsobem, protože zkoušky nejsou zase až tak těžké, *řekne dívka a pousměje se na Erena.* Ne s tím klanem jsem neměla nic společného, jsem ráda, když se vyhnu lidem z mého klanu, *řekne dívka a pak se podívá na vějíř.* Tohle je legendární zbraň Kyodai Sensu, *řekne dívka a trochu se pousměje.Pak začne soustředit chakru do vějíře a pak s ním mávne vyšle několik ostrých řezů větru. (​Kakeami)* Co na to říkáš?
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 12:02 pm
*Když uslyšel že se Kami nesešla z nikým z klanu Yumi tak se pousmál. Poté už mu řekla že má legendární zbraň.* "Sakra to je celkem zajímavý. Nikdy jsem o ničem takovém neslyšel. Divím se že jsou legendární zbraně a divím se že ji Kami získala." *Pomyslel si a poté už mávla z vějířem.* "Takže ona skrz ten vějíř používá své fuutonové techniky." Tohle je úžasné. Kde jsi vlastně vzala tenhle vějíř? Koukám že nemusíš používat ruční pečetě a používáš fuuton. Dost zajímavé. Můžeš vlastně tuhle techniku použít i bez vějíře a nebo to je technika spjatá jen s tímhle vějířem?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 12:10 pm
*Kami se dívá na chlapce.* Popravdě jsem na ní narazila úplnou náhodou, jak jsem si sháněla nějaké zbraně, ale byla dost drahá no, ale stálo to za to, *řekne dívka a trochu se posuměje.* No některé jutsu jsou dost podobné jako fuutonové jutsu. Nemusíš skládat pečetě a přijde, že jsou ty techniky silnější, ale stojí to více chakry a vějíř je celkem dost těžký, *řekne dívka a dívá se na Erena.* Popravdě má ještě nějaké další jutsu, ale to mám strach, že bych to tady zničila, kdybych je použila, *řekne dívka a pak se podívá na vodní hladinu.* A ještě jsem se naučila nějaké nové jutsu na elementy, *řekne dívka.* Já jen doufám, že Kai dost trénoval a že už projde. *řekne Kami. Pak dojde k Erenovi.* Tak co zvedneš ho aspoň ze země, *zeptá se ho dívka a položí vějíř na zem.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 12:19 pm
*Pozorně poslouchal každé slovo které řekla.* "Zajímavé tenhle vějíř má své vlastní jutsu a jsou dost silné. No co se týče fyzické síly tak vím že je Kami silnější ale já mám svůj železný písek. Možná tohle nebude čekat." *Pomyslel si když Kami položila vějíř na zem. Rychle ze svého železného písku vytvořil jednu obrovskou ruku, která vzala vějíř a zvedla jej nad Erenovu hlavu.* Co sis o mě myslela? Že jsem tak slabý že bych tohle nezvedl? "Je to zajímavé už jsem si odvykl používat chakru takže jsem si i odvykl na úbytek chakry." *Ze začátku bylo dost náročné ale zvládl to a po chvíli jeho ruka ze železného písku položila vějíř na zem a písek který tvořil ruku tak se vrátil zpět do písečného kabátu.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 12:40 pm
ře*Dívka tam stojí a dívá se na Erena. Když pak zvedne vějíř železným pískem, tak se na něj trochu naštvaně podívá, protože to tak trochu tušila.* Ale já myslela bez pomoci tvého písku, *řekne Kami a dívá se na něj.* Mimochodem, co chceš dělat, když už jsme se tady dneska potkali, chceš jít trénovat nebo podniknout něco jiného, *zeptá se dívka a dívá se na něj.* 'Popravdě sama nevím, co bych chtěla dneska dělat, protože už je to celkem dlouho co jsme se viděli, tak bych s ním chtěla strávit nějaký čas,' *řekne si v duchu dívka a dívá se na Erena.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 1:11 pm
*Zasměje se když mu Kami vyčiní.* Co jsi čekala víš že bez svého písku jsem jako slepec. No mohli by jsme jít třeba na dobré jídlo, nebo by jsme mohli jen tak sedět nebo něco podobného. *Jen co to dořekl tak přišel ke Kami a svou pohublou rukou ji pohladil po tváři. Poté se k ní naklonil a políbil ji na ústa. Poté ji chytl za ruku a pomalu ji táhl zpět na náměstí. Přičemž mu celkem hlasitě zakručelo v břiše.* "Sakra já jsem na tenhle zvuk zvyklí ale co si bude myslet Kami." Zvu tě na nějaké dobré jídlo do ráje barbecue. Nebo jinam jestli teda víš kde jinde se dá dobře najíst. Tak co ty na to? Poté by jsme si mohli dát pohár zmrzliny, koupit si něco dobrého k pití a tak. Můžeme se i jen procházet. *Eren o těchto věcech mluvil s obrovským nadšením v hlase.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 1:22 pm
*Dívka si jen trochu povzdechne a vezme si tašku a na záda si ještě dá vějíř. Dívka se nechá pohladit a dát si pusu. Pak se trochu zarazí, když jí začne táhnout do města.* 'Sakra, on je nějaký nedočkavý,' *řekne si v duchu dívka a pokračuje za Erenem.* Jako klidně můžeme dělat co chceš, *řekne dívka a podívá se na něj.* Ehm vypadáš celkem hladově, *dodá ještě Kami a následuje ho.* Abych řekla pravdu, tak jsem už i celkem dlouho neviděla Eiko, *řekne dívka cestou.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 2:10 pm
"Eiko? Jo to je ta plachá." *Pomyslel si když se o ní Kami zmínila. Když došli do ráje barbecue tak se Eren usmál. Ukázal na jeden stůl a vlekl tam Kami. Když došli ke stolu tak ji pustil ruku, odstrčil židli a řekl.* Usaď se prosím. *Jen co si Kami sedla tak se usadil naproti ní.* Co si dáš? *Když přišel číšník s jídelními lístky tak si jeden vzal a poděkoval. Poté otevřel jídelní lístek a podíval se mají dobrého.* "Hm pečené vepřové to nezní špatně. Mohl bych si dát Extra porci. Ne radši si dám jen dětskou. Můj žaludek by si měl zvykat pomalu na normální porce." *Pomyslel si a když znovu přišel číšník tak Eren bez váhání řekl.* Prosil bych tu nejmenší porci smaženého vepřového masa plus menší porci rýže. K pití bych si dal obyčejnou vodu. Mockrát děkuji. *Když si objednala Kami tak číšník odešel a Eren řekl.* Sešla jsi se s Kaitem?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 2:22 pm
*Kami jde vedle Erena. Když pak dojdou na místo, tak se jen pousměje.* Díky, *řekne jen dívka Následně si sundá vějíř a položí ho vedle stolu. Poté co číšník donese jídelní lístek, tak dívka poděkuje a pak se začne číst co tam mají. Poté co se muž vrátí, tak se dívka usměje.* Já bych si dala pečené vepřové a rýži a k pití jablečný džus, *objedná si dívka a pak se podívá na Erena.* Jo, Kaie jsem potkala, pomáhala jsem mu s tréninkem před zkouškama. Potřeboval si ještě něco ověřit s jeho klanovýma technikama, *řekne dívka a usměje se.* Mimochodem co ty, už by jsi měl začít trénovat na chuuninské zkoušky, pokud nechceš být půl života genin, *řekne dívka a trochu se na něj usměje.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 2:33 pm
Je dobře že Kaiovi pomáháš ale měl jsem za to že Kai své techniky už vypiloval k dokonalosti. Jen je škoda že neumí dělat větší bomby. Jestli si dobře pamatuji tak jeho výtvory umí i chodit nebo to jsou jen sošky? Nevíš? Já teď nevím jestli si to pamatuji dobře. *Když se číšník vrátil a donesl jim jídlo a pití. Eren vzal skleničku s vodou a připravil se naťuknutí si s Kami. Když číšník odešel tak se chlapec ještě zeptal.* Co tvé oči? Objevila jsi nějakou techniku s nimi spjatou? Jinak dobrou chuť a na zdraví. *Poté pozdvihl skleničku a když si s Kami přiťukli tak začal jíst.* "Není to špatné ale je pravda že od téhle doby mi už bude všechno jídlo připadat velmi dobré i když to nikomu jinému nebude chutnat."
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 2:42 pm
*Kami si vyslechne slova Erena a pak se na chvíli zamyslí.* No Kai potřeboval ještě pomoct a vyzkoušet nějaké nové věci, které zjistil a kupodivu to bude ještě sranda. Jinak co si pamatuju, tak jeho výtvory se myslím hýbaly, *řekne dívka. Když pak číšník donese jídlo, tak dívka poděkuje.* Na zdraví, *řekne dívka a připije si s ním.* Oči, abych řekla pravdu, tak ještě nic moc, protože jsem se zatím soustředila ještě na elementy, ale snad se mi s očima brzo něco zajímavého povede, *řekne dívka a pak se na chvíli zamyslí.* A Kaito toho jsem poslední dobou neviděla, ale snad brzo už bude genin, *řekne dívka a dívá se na něj. Pak se dívka pustí do jídla.* A když ty budeš pomoct s tréninkem stačí říct, víš, kde bydlím, *řekne dívka a pokračuje v jídle.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 3:20 pm
"Takže Kaito dlouho neviděla. Možná to je dobře." *Pomyslel si a také jedl. Vyslechl si vše co mu řekla a poté odvětil.* Děkuji ti ale co se týče mého tréninku tak budu trénovat sám. Dostal jsem kontakt na jednoho silného shinobiho. Takže buď sám a nebo s tímhle nindžou. Neber si to prosím nijak zle ale věřím že toho máš hodně a tak tě nechci otravovat. Navíc jsem vždycky trénoval sám a vždycky to byl dobrý trénink. Už jsem tak zkrátka zvyklí. "Doufám že se neurazí. No ale zkrátka bych chtěl zkusit trénink s tím chlapíkem. Je to sice shinobi který by mě mohl dostat do průseru ale i tak pokud mi pomůže z tréninkem tak proč ne." *Pomyslel si a když se najedl tak zvědavě řekl.* Dáš si ještě něco?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 3:30 pm
*Kami mlčky jí. Pak zvedne hlavu a podívá se na něj.* Mno jak chceš, *řekne dívka a trochu se pousměje.* Ale když změníš názor, tak se stačí ozvat, *řekne dívka.* 'Když nechce pomoct s tréninkem, tak jak chce, mám dost dalších lidí na trénovaní,' *řekne si v duchu dívka.* Ne díky nechci zatím nic, tohle mi stačí, *odpoví mu dívka.* Abych řekla pravdu, tak se už těším, až budeš mít po chuuninských zkouškách a budeš umět nějaké nové jutsu, *řekne dívka a usměje se.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 3:41 pm
*Usměje se na Kami. Poté k nim přijde číšník a Eren vytáhne peněženku a zaplatí za oba dva. Poté si stoupne a jde z restaurace ven.* "Tak jo co budeme dělat teď?" Co chceš dělat teď?Mě už nic nenapadá. "Navíc mě dnes pustili z vězení. Půjdu poté za rodiči? Nebo půjdu do zapomenuté čtvrti? Chceš si dát menší tréninkový souboj? Zajímá mě co si se naučila nového. *Jen co to dořekl tak šel zpět k vodní nádrži. Když přišel k vodní nádrži tak si stoupl naproti Kami a řekl.* Tak co budeme dělat?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 3:49 pm
*Kami dojí a dívá se na Erena. Poté poděkuje za jídlo. Ze země si vezme vějíř a pak se rozejde za Erenem.* Díky za jídlo, *řekne mu cestou.* Tak co, chceš si zajít zatrénovat, *zeptá se ho dívka, když jsou zpět k vodní nádrži.* 'Myslím, že tě dneska nebudu moc šetřit, protože chci vidět, co umíš,' *řekne si v duchu dívka. Když po nějaké chvíli dojdou k vodní nádrži, tak si ze zad shodí tašku a trochu se pousměje.* Tak až budeš připravený, tak můžeme začít, *řekne dívka a usměje se.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 4:09 pm
*Když mu řekla že ho nebude šetřit tak jen souhlasně přikývl.* "Tak jo bude to zajímavé. Rok jsem nepoužíval chakru, takže počítám s tím že dnes prohraji ale v žádném případě jí nechci dát vítězství zadarmo." *Pomyslel si a v pravé ruce si vytvořil ze svého železného písku Dai Shuriken. Poté se rozpřáhl a hodil je po Kami. Poté začal rychle skládat pečetě. (Kasumi Jūsha no Jutsu) Pokud Eren zvládne chytit Kami do tohoto Genjutsu tak uvidí 10 Erenů kteří pronásledují Kami. Dokonce i Erenův písečný Dai Shuriken bude pronásledovat Kami. Sám Eren se také rozeběhl proti Kami. Takže na ní běželo 11 Erenů.* "Schválně co budeš Kami dělat?"
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 4:38 pm
*Kami se jen trochu pousměje a pak se přesune na vodní hladinu.* 'Tak co budeš dělat,' *řekne si v duchu dívka. Když pak na ní letí Dai shuriken, tak se jen trochu pousměje. Ze zad si sundá vějíř a pak s ním mávne směrem, kde je Eren. Vyšle na něj několik větrných čepelí. (​Daikamaitachi no Jutsu) Tyto čepele zničí shurikeny.* 'Tak co budeme dělat dále,' *řekne si v duchu dívka. Pak vějíř hodí zpět na záda. Rychle složí několik pečetí a před Kami se objeví sloupec vody, který se zformuje do podoby hada a ten potom zaútočí na Erena.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 4:57 pm
*Jelikož Kami byla velice rychlá tak Eren neměl dost času na seslání svého genjutsu. Erenův shuriken ze železného písku byl rozpůlen Kamininou technikou. Eren rychle poslal svou chykru do nohou, odrazil se a vyskočil. Naštěstí vyskočil dostatečně vysoko takže ho vítr minul.* "Zajímavá technika. Hlavně je dost silná. Normálně by byl fuuton rozprášen mým pískem. Budu to muset vyzkoušet jinak." *Pomyslel si a všechen písek který tvořil jeho Dai shuriken tak se vrátil do jeho kabátu. Eren dopadl na zem a rychle se rozeběhl proti Kami.* "Tak jo co budu teď dělat? Měl bych to vymyslet dříve než k ní doběhnu." *Pomyslel si, zakopl, spadl na zem a začal se smát. Poté si stoupl a řekl.* Už jsem rok netrénoval ani nebojoval. *Jen co to dořekl tak se začal hlasitě smát.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 5:07 pm
*Kami se dívá na Erena a jen se trochu pousměje. Když Eren skončí na zemi, tak se jen trochu povzdechne a pak složí několik dalších pečetí a vytvoří vedle sebe tři klony, které jsou z vody a ty se rozběhnou na Erena. Kami se zatím nechtělo bojovat na blízko, ale chtěla si vyzkoušet nové jutsu. (Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu)* Tak co končíš nebo mi dáš ještě možnost si konečně vyzkoušet nové jutsu, které jsem se naučila, *zeptá se ho dívka a trochu se pousměje.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 6:37 pm
Použij na mě všechno co máš. *Řekl když se ho Kami zeptala jestli pokračuje. Když u něj byly její klony dost blízko tak ze svého kabátu vyšli tři bodáky které probodli tři klony.* "Tak jo ty chceš bojovat z dálky no proč ne. Počkat, když použiji svůj písek tak použije svůj vějíř." *Pomyslel si usmál se a podíval se Kami do očí. V tu chvíli na ni použil Kanashibari no Jutsu. Poté si rychle vytvořil z železného písku dva pěsti, stejně velké jako byl sám Eren. Obě dvě vystřelil proti Kami. Rychlost jeho železného písku je 6 bodů. Pokud se tedy Kami chytila do jeho Genjutsu tak by pro ni mělo být velmi těžké až možná nemožné se vyhnout. Pokud se však Kami nějak vyhne tak ji Erenovi železné pěsti budou pronásledovat. *
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 7:42 pm
Tak fajn, *řekne dívka a usměje se na Erena.* 'Tak co s tebou,' *řekne si v duchu dívka. Když pak na ní použije paralýzu, tak jen trochu zasyčí. Ve chvíli kdy se může hýbat, tak se rychle přestane soustředit na svou vodu a propadne se do vody. Poté se dostane zpět na hladinu a jen se trochu pousměje. Pak složí několik pečetí a začne se soustředit na svou chakru a odrazí se od země. (Chakura Shotto) Pak doskočí na pevnou půdu a podívá se na Erena. Pak rychle složí několik další pečetí a vydechne do ruky proud vzduchu a pak tuto kouli pošle na Erena. (Fuuton: Eabōru no Jutsu)*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 7:58 pm
*Když se Kami propadla do vody tak se usmál jeho železné ruce však nechal nad vodou a vyčkával co Kami udělá. Když se děvče opět objevila nad hladinou tak své železné pěsti znovu poslal proti Kami, ta však vyskočila, čímž se uhnula jeho písku. Obě pěsti jí však stále pronásledovali když se Kami dostala na pevnou půdu tak ještě stihla provést svou fuutonovou techniku ale jen co tuto techniku vyslal tak ji chytil Erenovi pěsti, které se rozevřeli. Když ji chytli tak se změnili do jedné větší pěsti a ta držela Kami. Mezi tím Eren vytvořil další velkou pěst a poslal ji proti fuutonu, ta se však pod sílou Kamininy techniky rozpadla a fuuton zasáhl Erena avšak ne ve své plné síle. Eren odletěl na vodní hladinu. Když dopadl na hladinu tak pomocí techniky Suimen Hokou no Waza, se nepotopil ale ležel na ni, poté si rychle stoupl.* Mám tě zlato. *Jen co to dořekl tak začal kašlat. Poté rychle poskládal pečetě a použil na Kami techniku Narakumi no Jutsu. Kami uvidí to z čeho má největší strach. Jelikož ji drží Erenova ruka ze železného písku tak by Kami neměla být schopná použít Kai. Eren se co nejrychleji rozeběhl ke Kami. Když byl dost blízko tak vytáhl svůj kunai a přiložil jej Kami na čelo.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 8:24 pm
*Když Kami chytne písek, tak si je ntrochu povzdechne.* A zase ten písek, zkus bojovat někdy i bez písku, *řekne dívka a naštvaně se na něj dívá. Všimne si, jak Eren letí na vodní hladinu, tak se dívka trochu pousměje.* 'Tak tohle se povedlo,' *řekne si dívka v duchu a pak se dostane do genjutsu.* P-pavouci, ne ne ne, *dostane ze sebe dívka.* Dej je pryyyyyyč, *ječí dívka na celé kolo.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 8:34 pm
"Hm takže se bojí pavouků." *Pomyslel si, poté zrušil genjutsu a znovu dal na její čelo svůj kunai.* Tak prohrála si? "Sakra jak jsem si odvykl používat chakru tak jsem si zvykl i na úbytek chakry. Vyčerpává mě to více než před basou." *Pomyslel si a začal zhluboka dýchat. Pokud Kami uzná že prohrála tak ji pustí a vrátí svůj písek zpět do svého kabátu.* Hele proč bych neměl používat svou největší zbraň? Právě tu bych měl nejvíce trénovat aby se už neopakovalo to že mě zase zasáhne tvůj fuuton. Upřímně kdyby tvá nejsilnější zbraň byly tvé oči tak by jsi je taky hodně používala. Nebo se pletu?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Apr 27, 2020 8:44 pm
*Kami se dívá na Erena.* Nevzdávám se, uvidíme, jak dlouho to ještě vydržíš, *řekne dívka a dívá se na něj, protože si všimla, že vypadá dost unaveně.* Ne vždy budeš moct používat svůj písek k boji, jestli přijde čas, kdy ho třeba nebudeš moct použít a co budeš dělat potom. A navíc co jsem pohodila, tak hodně žere chakru, *řekne dívka a dívá se na něj.* Tak co budeš dělat teď, *zeptá se ho a trochu se pousměje.* 'Sakra, nevzdám se, kdyby to byl kdokoliv jiný, tak mám ještě o hodně větší šanci, jen prostě proti tomu písku bojovat neumím,' *řekne si v duchu dívka.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Mon Apr 27, 2020 8:54 pm
"Nečekal jsem že by se takhle rychle vzdala." Víš o tom že kdyby jsme bojovali na život a na smrt tak by jsi právě zemřela? *Zeptal se poté uklidil svůj kunai, odstoupil od Kami a trochu se pousmál. Poté ukázal na vodní hladinu. Kami v sevření železného písku letěla nad hladinu. Poté se ruka tvořáná pískem otočila tak aby Kami byla hlavou k vodní hladině.* Tak jo zlato poslední šance. Prohrála jsi? *Pokud neuzná svou porážku tak ji Eren ponoří pod hladinu a chvíli ji tam nechá. Po nějaké chvíli ji vytáhne, nechá ji vykašlat vodu a trochu se nadechnout poté ji znovu ponoří do vody. Znovu ji po nějaké chvíli vytáhne. Znovu ji položí otázku jestli se vzdává. Pokud řekne že ne tak ji znovu několikrát ponoří.*
Sponsored content

Odpočívadlo       - Stránka 3 Empty Re: Odpočívadlo

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru