Odpočívadlo

+8
Misaki Makotto
Reina
Hakai/Nozomi
Arisu Sasaki
Izumi
Eren Maruboshi
Kai Yoshimitsu
Admin
12 posters
Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Fri Mar 19, 2021 6:11 pm
*Yuki si povšimla že k ní přichází dívenka mladší než je Yuki. * Ahoj Yaku, jsem v pohodě jen jsem se dověděla, že jedna moje nejlepší kamarádka s Akademie včera dělala geninskou zkoušku, byla jsem se tam podívat a jak jsem se dověděla výsledek tak jsem Bee be to nevydržela a jsem se tam rozplakala jako malá. Jak toto Yuki říkala tak se zase rozbrečela ale ke konci už si otřela rukávem pravé ruky oči, uklidnila své roztěkané myšlenky a dodala. * Ani nevím jak jsem se dostala domů jen vím že jsem se probudila v posteli u sebe doma, Ale nic nechceš si Yaku semnou zatrénovat já bych se chtěla připravit na zkoušky abych nedopadla jako kamarádka. *Yuki jak se uklidnila povšimla si opodál stojícího mladíka, který se opíral o jeden z trámů. Postaví se pobere si ze zemně u lavičky svou kosu koukne na Yaku.* Jdeme  si zatrénovat, jestli i ty potřebuješ nějak pomoct tak pokud budu moct ráda ti pomohu. * Dodá už klidným a usměvavým hlasem a poté se pomalinku vydá k mladíkovi který stojí na kraji, jak k němu dojde lehce se ukloní a dodá.* Dobré pozdní ráno nemohla jsem si nevšimnout Vy tu někoho hledáte ? *A jen co se zeptá, čeká na mladíkovu odpověď.*
avatar
Anonymný
Anonymní

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Fri Mar 19, 2021 7:15 pm
*Yaku se trochu uklidní a povzdechne si.*Huff jsem se lekla že ti něco je.Pořát trochu nechápu proč brečíš...Ale to je fuk, a jo na trenink jsem se tě taky chtěla zeptat.*Usmála se na ubrečenou dívenku doufajíc že se jí zvedne nálada.Jak vidí že se Yuki dívá někam jinam tak se podívala kam se to dívá a jak si povšimla mladíka dívající se na ně tak se otočila a jde za Yuki k mladíkovi.*"Tak Yuki už zní veselejc to je skvělí ale co by se mohlo stát její kamarádce že by si asi něco udělala?"*Yaku byla trochu moc hlavou v oblacích aby si myslela že to může být kdo ví co strašného.Jak příjde k mladíkovi tak si ho trochu prohlédne očkem protože jí zaujala ta obličejová "malba" a všimne si jeho čelenky která mu vysela u pasu*Zdravíčko."Hmmm vypadá zajůmavě hezká mikina uu hele má čelenku"
avatar
Anonymní
Anonymní

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Fri Mar 19, 2021 8:58 pm
*Kazeshi došel dost brzo aby zaslechl většinu z vysvětlení toho bulení od té malé holky. Dost ho podivilo, co prozradila, avšak krom mírně zvednutého obočí to na sobě nedával znát. Vždyť z příkazu nejspíše Kazekageho bylo přísně zakázáno cokoliv prozrazovat o průběhu zkoušek studentům akademie. Dokonce ani rodiče jim nesměli prozrazovat, tak jak se to dozvěděla ta malá holka? No pokud ji pozvala kamarádka ke své zkoušce a někdo jí prozradil, že to nezvládla, tak to asi dávalo smysl, avšak i tak byl zázrak, že žila. Bratr mu řekl, co Kazekage u jeho zkoušky provedl dvěma studentům, takže co by asi provedl té, co tam byla navíc? No zjevně měla štěstí. Dobré pro ni, bezvýznamné pro něj. Ze zamyšlení jej probudila otázka a fakt, že pozornost těch dvou holek se otočila směrem k němu.* Zdravím. Ale ne, nehledám, jen jsem zaslechl ten povyk, tak jsem se přišel podívat co se děje. *pohled mu během řeči sklouzl po celé délce kosy a následně se podíval na uplakanou holku a pokusil se napodobit co nejvíce přívětivý úsměv jaký dovedl.* Pojď sem. *vybídl ji rukou a ještě více se usmál.* Prozradím ti tajemství, co ti zvedne náladu. *připadal si při těch slovech, jako úchyl, co lákal děti do temných uliček na bonbóny nebo lízátka, oni však byli stejně staří, takže co by bylo jinak divné, se nyní zdálo naprosto normální.*
*Pokud dívka souhlasila přišla blíže, naklonil se směrem k ní a zakryl si pusu, tak, aby jeho šeptání slyšela jen ona.* Znáš příběh o chlapci se jménem Eren? Byl pyšný, alespoň se to tak traduje a za jeho pýchu jej Kazekage zmrzačil, zlámal mu všechny kosti a vykázal jeho rodinu z jejich klanu. Eren pak hnil ve vězení celý rok. Pak už o něm nikdo neslyšel. To udělal Kazekage za pýchu … co myslíš, že udělá tobě, když zjistí, že znáš průběh zkoušky, která se jinak tak drží v tajnosti. Dávej si raději pozor dobře ti radím. *jeho úsměv, když se od jejího ucha zase odtáhnul už nebyl příjemný, ani milý, spíše zákeřný a zlý. Chvíli nechal prostor prostoupit tichem a následně se podrbal na hlavě a upět se jen klasicky po svém způsobu ušklíbnul.* Já obvykle trénuji sám, ale když už jsme se tady tak sešli můžu se přidat? Možná vám taky budu nějak nápomocen nebo vy mě. Pokud ne, tak to ani tak ničemu neuškodí.
avatar
Anonymní
Anonymní

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sat Mar 20, 2021 9:36 am
*Yuki poslouchala mladíka se zaujetím a jak jí naznačil a by přišla blíže k němu chvilku se ošívala ale nakonec přistoupila a vyslechla si co jí mladík zašeptal. * Uf hm děkuji za varování teď abych si dávala velký pozor. Jak toto říkala snažila se taky mluvit jen tak aby ji zas mladík slyšel, Co domluvili oba, bilo i na Yuki vidět že má zas na krajíčku ale snažila se to potlačit. * No nic když jsme tu, kde bys ty rád trénoval jsi starší tak nás nezkušené kunoichy něco nauč moc prosím. Jo jinak já jsem Yukimura Chizuru ale budu ráda když mi budeš říkat Yuki. * Jak ho tak prosila i se uklonila a čekala na mladíkovo vyjádření a doufala že bude souhlasit. *
avatar
Anonymný
Anonymní

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sat Mar 20, 2021 10:49 am
*Když Yaku vidí že Kazeshi chce s Yuki mluvit o samotě tak se jenom trochu odsunula dozadu a otočila se zády připadala si trochu trapně že tam jen tak stojí a dívá se jak si tam něco tajného mumlají tak se dívá po okolí."Co si tam tak dlouho žbleptaj pane bože."*Když slyší že Kazeshi i Yuki mluví nahlas tak se otočí zpátky a přistoupí blíže.*J-Jinak já jsem Hiya Yaku těší mě.*podívala se na kazeshiho s přátelským úsměvem i když zní trochu nervózně.Pochvilce si uvědomí co Yuki říkala*Počkat on bude trenovat s námi?"Snad nám nic neudělá ..nevypadá moc přátelsky*
avatar
Anonymní
Anonymní

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sat Mar 20, 2021 11:46 pm
*„Ta nevinnost,“ pomyslel si Kazeshi s pohledem na obě dívky. Nebyl o moc starší než ony, dle odhadu tak o rok, snad i méně a přesto se cítil, jako by od nich byl vzdálen celá desetiletí. To s ním pravděpodobně udělala zkouška, zabila jeho nevinnost, pokud tedy kdy nějakou měl. Vždy se dal označit za parchanta a jeho lepších stránek si nebyl vědom snad nikdo krom jeho bratra. Ne, jeho nevinnost už byla dávno pryč s chvílí kdy zabořil kámen do hlavy svého spolužáka. Tehdy pocítil jak opojný je to pocit, mít moc ukončit něčí život a to jej pravděpodobně poznamená na vždy. I je to časem poznamená, pokud tedy vůbec přežijí.*
Učit já? *probrala jej otázka té holky z jeho vlastního zamyšlení, načež se musel zasmát.* Já učitel nejsem, nevím jak vás něco naučit. Můžeme prostě trénovat a když něco pochytíte, dobře pro vás. *pronesl a pokrčil rameny. Ne, netoužil nikoho nic učit a ani ksakru nevěděl jak by to měl udělat. Možná na to přijde během jejich tréninku, ale to bylo jen velké možná a na základě toho nic slibovat nehodlal.* To ze mě jde takový strach? *Zasmál se reakci, té druhé, očividně ne tak ubrečené holky, když si uvědomila, že se k nim přidá.* Pokud chcete, pojďte. *pronesl a rozešel se pryč směrem k místu, kde trénoval a kde jej nikdo příliš neotravoval, avšak nelpěl na něm tolik, aby jim ho nemohl ukázat.* Mimochodem mé jméno je Kazeshi Sho. *pronesl a pokračoval dál, očekávaje, že je následují.*
*Místo na které přišel bylo deset minut cesty od odpočívadla svižnou chůzí. Šlo o velký kus skály pod kterou byla mýtinka na které stál do země zabodnutý kůl, ze kterého trčelo ze všech stran mnoho menších kolíků. O kus stál zase kus velkého pískovce, z jehož tvaru a barvy bylo poznat, že na něj moci živlů nejspíše útočily více, než bylo obvyklé.* Tak tady to je. Trénují tu i jiní, ale zatím jsem tu nikdy nikoho nepotkal, asi se přesunuli jinam nebo nevím … Ještě lepší místo je támhle nahoře, ale tam se mi dneska nechce. *pronesl a pohled zamířil na skálu. Už mnohokrát se ji pokoušel vylézt až nahoru a teprve před půlrokem se mu to konečně povedlo. Od té doby rád trénoval nahoře, pokud měl zrovna chuť a nyní už jen kvůli té společnosti se mu tam nechtělo. Kazeshi si odložil nádobku z vodou, sundal si kapuci mikiny a začal se v klidu protahovat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Mar 21, 2021 10:12 am
* Yuki mladíka poslouchal a poté co se rozešel se vydala za ním. * Hm Kazechi san co tak rád trénujete já bych ráda si zatrénovala s mou kosou abych jí dostala do ruky a potom sní mohla bojovat. A co ty Yaku s čím bys potřebovala pomoct? * Mluvila zezačátku k mladíkovi a potom její konverzace se obrátila k její kamarádce s akademie Yaku. Yuki zpomalila chůzi a nechala mladíka na dohled před sebou a počkala zda jí kamarádka dojde, jestli ano tak jí slabým hlasem řekla aby slyšela jen ona. * Jo jen zapomněla jsem ti poděkovat za to jak si mne na té lavičce uklidnila, moc se omlouvám a dodatečně ti moc děkuji, a jestli bys něco potřebovala neboj se říci pokud budu moct tak ti pomohu. * S těmito slo¨vy došla na místo které jim mladík ukázak a šla kousek bokem kde na jeden s placatých kamenů na kerý by se dalo u posadit si odložila zabalenou svačinu, láhev s vodou a nechala tam i opřenou o kámen svou kosu. Poodešla od kamene dál a začala se také protahovat. *
avatar
Anonymný
Anonymní

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Mar 21, 2021 1:07 pm
*Yaku se cejtila trachu trapně.*J-Já to tak nemyslela omlouvám se.*Podrbala se na hlavě a usmála se.Když si všimla že na ní Yuki mluví tak se nan í podívala se na ní*No když tak přemýšlím nic specifeckého asi tak taijutsu a kenjutsu.*Yaku šla trochu pomaleji protože nechtěla být moc blízko mladíka .Moc mu nevěřila, když vidí že Yuki spomalkuje tak k ní zrychlí a vyslechne si co říka.*Není zač to je taky důvod proč jsme kamošky ne?Aby jsme si pomáhali v nouzích!*Usmála se a poplacala jí po zádech.Když přišly na místo tak se rozhlédla i na to místo kam kazechi ukazuje.*Hezké místečko.*Jde za yuki a odloží si svojí svačinu a pití kousek od jejího a začla se sama protahovat vedle yuki. *
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Thu Oct 14, 2021 4:07 pm
--------- KONEC
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Thu Oct 14, 2021 4:14 pm
NPC Inari
*Zrovna se procházela po odpočívadlu, kdy neměla co dělat. Patřila do klanu Kimo, tak i tak trochu poslouchala ostatní. Dalo by se říci, že poslouchání bylo trochu její hobby. Měla ráda drby a novinky od ostatních, kdy toho i ráda využívala. Zrovna měla volno ve své práci, tak si řekla, že se tady staví jen tak podívat. Chtěla potkat nějaké silné muže, kteří tady budou trénovat, protože už byla ve věku, kdy by si měla hledat manžela. Bohužel zatím na muže neměla štěstí. Neštítila se jaksi žádného muže jen prostě štěstí jí nepřálo. Bývalý přítel jí umřel na misi, tak je chudinka sama a snaží se najít někoho s kým by mohla být. Sama měla problém tak nějak mluvit s muži, protože stále myslela na svého bývalého přítele. V pravé ruce měla svůj vějíř, se kterým si mávala, aby jí bylo lépe, protože slunce nebylo přátelské. Sice se zdržovala pod stínem, ale i tak to někdy nepomáhalo. Zastavila se, když uviděla jeden plakát na stěně, na kterém byl obrázek kaktusu. Přemýšlela nad tím, i když to byl jen stupidní obrázek.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Oct 17, 2021 7:26 pm
*Šla se podívat na odpočívadlo měla již po škole a tak se chtěla podívat dal po vesnici ,protože se stejně nudila a neměla co dělat.Šla svým typickým tempem a dívala se kolem sebe.* „Pak bych si mohla jit i za trénovat ,ale postupně nebudu předbíhat.“*Pomyslela si a šla dal. Když pomalu přicházela k od odpočivadlu všimla si jedné ženy ,která si prohlížela něco na plakátě.*“Co tam je asi zajímavého ,že tam stojí.“* Pomyslela si a šla pomalu k ní .Jakmile byla u ní podívala se na to na co se dívá i ona. Pak se její zrak obrátil k ženě a začala si prohlížet od hlavy k patě. Nejvíc jí zaujal její sestřih vlasu byl tak netradiční a velmi se jí líbilo i její oblečení.*Dobrý den san jste tady sama nebo co vás na tom plakátě tak zajímavého? *Zeptala se jí a sledovala jí v cele své kráse.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Oct 17, 2021 7:41 pm
Inari NPC
*Pozorovala plakát, když tu uslyšela hlas nějaké dívky. Byla tak nějak zaměstnaná plakátem, že si ani nevšimla, že k ní někdo přišel. Koukla jenom na dívku, kterou si prohlédla ze spodu až nahoru, kdy následně si vějířem schovala část obličeje (Nos a ústa - oči šly stále vidět). Usmála se jenom, kdy si olízla rty.* Ale, ale... *Řekla jenom, kdy jí pozorovala. Zaujali jí její vlasy, které byly světle fialové. Nejdřív si myslela, že je toto dítě Arisu Sasaki, ale nebyla si jistá, protože neslyšela nic o tom, že by Arisu měla dítě nebo něco podobného. Taktéž se překvapila, co dívka jako je tato dělá tady. Možná šla hledat nějaké chlapce? Se svým vzhledem totiž musí mít docela dost nápadníků.* Jsem tady sama, prcku. *Odpověděla jenom na dívčinu otázku, když na ní očima koukala.* Plakátě? *Koukla očima jenom na plakát, kdy se zasmála.* Tohle to.. kaktus. *Otočila pohled zpátky na dívku.* Vlastně vůbec nevím, co mě na tom zaujalo... Přišel mi zajímavý, i když je tam jen hloupý kaktus. Pověz mi, prcku, co tady dělá taková dívka na takovém místě? *Zeptala se jí zvědavě, protože jí to zajímalo. Mohla dívku zaměstnat ve svém obchodě, protože byla celkem pohledná a další pohledná dívka by se jí do obchodu hodila.*
Hakai/Nozomi
Hakai/Nozomi
Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 09. 21
Location : Kazan no Yosai / Kiri bič

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Dec 05, 2021 12:31 pm
UKONČENO SE SOUHLASEM REINY. Sad
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Tue Dec 14, 2021 10:17 pm
*Misaki akorát skončila akademie a ona přemýšlela, co by dneska podnikla sestra se vytratila s její kamarádkou, tak Misaki zůstala zase sama. Domů se jí ještě moc jít nechtělo a nevěděla, co by mohla dělat. Na sobě měla světle modré kraťasy a bílé tričko, ruce měla v kapsách a kopala do kamínku, který byl před ní. Jak tak šla, tak se po nějaké chvíli dostala kousek od tréninkové oblasti, tak se rozhodla, že se půjde podívat, jak ostatní trénují. Když se tam po chvíli dostane, tak se zastaví u odpočívadla a dívá se na shinobi.* 'Hmm, už se těším, až budu umět nějaké techniky,' *řekne si v duchu.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Wed Dec 15, 2021 5:45 pm
*Reina se dneska vydala na obchůzku po vesnici a sledovala lidi kolem sebe .*“ Jen škoda že mi kamarádí museli jít na mise a nemám s kým teď trávit čas.“*Pomyslela si a pomalu se blížila k tréninkové oblasti.*“ Mohla bych si jít za trénovat ,ale samotnou by mně to nebavilo.“*Prohodila si hlavou jako by nic a pokračovala k odpočívadlu.*“ Stejně mám o čem přemýšlet a navíc musím si dat jinde čelenku jak se říká z měna je život.“*Pronesla jako by nic a z hlavy si sundala čelenku a uvázala si jí kolem krku.Na sobě měla černé tílko,černé kraťasy a přes ledviny uvázané tanto. Založila si ruce na hrudi a uvažovala co bude dneska vlastně dělat.Jenže pak si všimla dívky v bílém tričku.*“ To je kdo ? Ale vypadá roztomilé .“*Pomyslela si a šla k ní pomalu blíž .*Ahoj jak se máš? Nepotřebuješ s něčím pomoct? *Řekla jí milým hlasem a usmála se na ní.Přitom pomalu se k ní přibližovala a jen se dívala na dívenku.* Neboj se neublížím ti jen tě tady vidím poprvé.*Snažila se na ní působit milé.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Wed Dec 15, 2021 7:22 pm
*Misaki stojí a dívá se na lidi, kteří tam trénují.* 'Hmm kéž bych někdy uměla taky takové techniky,' *řekne si v duchu Misaki trochu smutně, protože zatím ještě nic neuměla. Po nějaké chvíli se rozhodla, že by asi měla jít někde jinde a ne jen tady všechny sledovat. No najednou na ní někdo promluví, tak se otočí a podívá se na osobu, která byla za ní.* Ahoj. Ehm dobře, a ty, *zeptá se jí celkem zvědavě, protože jí ještě nikdy nikde neviděla. Když si jí prohlédne, tak si všimne, že je ninja.* 'Hmm super, že jsi ninja, celkem ti závidím,' *řekne si v duchu Misaki.* Nebojím se, *poví jí a na nějakou chvíli se odmlčí.* Jo jsem tady poprvé, protože jsem teprve nedávno nastoupila na akademii, *poví jí Misaki.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Wed Dec 15, 2021 9:25 pm
*Reina k ní z rovna došla zastavila se přední.*Jde to, takže nový student super.*Usmála se na ní.* Jinak jsem Reina nobu a ty se jak jmenuješ? *Prohlídla si jí zrakem od shora dolu a pak se jí podívala do oči.*Jen se chci zeptat nešla bys semnou na zmrsku ?Je docela vedro a něco na ochlazení by se hodilo.*Řekla milým hlasem a dala si ruce do kapes.* Nebo jestli by si chtěla mohli bychom spolu zatrénovat co ty na to ?Jinak se omlouvám jsem trochu moc výřečná .*Usmála se na ní jak nejlíp uměla a docela i trochu červenala byla trochu nervózní.*“ Nebyla by z ní špatná kamarádka si myslím , krom toho je pěkná.“*Pomyslela si a podívala se na nebe jako by se na ní dívali její rodiče ona na ně .*“ Myslím že si tady najdu hodně kamarádu mami, tatí.“*Pronesla si pro sebe a pak se její zrak vrátil na tu dívku co stala přední.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Thu Dec 16, 2021 10:51 am
*Vyslechla si slova Reiny a trochu se pousmála.* Přesně tak, *odpoví jí souhlasně a pak se na ěnjakou chvíli zamyslí.* Těší mě. Já jsem Misaki Makotto, *představí se jí. Když si jí prohlíží, tak nic neřekne a jen se usmívá.* Mno zmrzlinu bych si i dala, ale nemám tady s sebou peníze, takže asi nic, *řekne jí Misaki trochu smutně.* Zatrénovat, nevím, co bychom mohly trénovat, ještě nic neumím, zatím jsme se na akademii učili jen nudné základy, *poví jí.* V pohodě, *řekne jí na to, že je moc výřečná.* Nebo bychom se třeba mohly projít, *navrhne Misaki.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sat Dec 18, 2021 8:26 pm
*Jen jí poslouchala a smála se na ní.*To vůbec nevadí Misaki-chan a projdu s tebou moc ráda a krom toho půjdeme i na zmrsku zvu tě . Vracet mi to nemusíš ber to jako dárek na seznámení co ty na to?*Řekla jí to milým hlasem . A pomalu se rozešla svou typickou pomalou chuzy a přitom se dívala jestli jde taky a čekala na ní dokud se nerozejde.*Co baví tě to na akademii nebo by jsi radši chodila na mise?*Chtěla navázat konverzaci aby řeč nestála a chtěla se od ní dozvědět víc o ní samotné.*Jen mně napadlo jestli bys mi nemohla říkat Rei-chan je to kratší a není to tak zdlouhavé ,ale je to na tobě .*Usmála se na ní od ucha k uchu. *Jinak kdyby si potřebovala z něčím pomoct tak řekni ráda ti pomohu .*Stále se jen na ní smála.*“ Mohla by to byt moje sestra.“*Pomyslela si a ještě se ji to nestálo jako dneska ,ale připadalo jí že její vesnice je jako její rodina , žije tam dost lidi k ním cítila pouto jako k rodině. A mezi ně měla pocit že by mohla patřit i misaki.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Katsumi Hisayo

Sun Dec 19, 2021 2:29 pm
*Usmívá se na Reinu, protože měla dneska celkem dobrou náladu.* Tak super, tak se projdeme. Mno pokud ti to nebude vadit, příště tě zase pozvu já, *poví jí Misaki. Poté se rozejde vedle Reiny a přemýšlí, o čem by se s ní mohla bavit, ale moc jí nenapadlo, co by mohly probrat, no naštěstí se slova ujala Reina.* Hmm, to je celkem složité, jsem na akademii teprve pár dnů, takže jsem se ještě žádné techniky nenaučila, ale už se těším, až budu umět něco zajímavého. tak to už bych se pak těšila na mise, *poví jí celkem zamyšleně Misaki.* Mno proč ne, *odpoví jí a pak se trochu protáhne.* A co ty? Baví tě být ninjou, *zeptá se jí celkem zvědavě.* Už umíš nějaké zajímavé techniky, *dodá pak.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Dec 19, 2021 5:17 pm
*jen jí s úsměvem na tváři poslouchala.*Dobře tak jdeme .*Šla vedle ní a poslouchala jí a přitom přemýšlela co by jí odpověděla.*Chápu tě taky jsem to tak měla jako ty.*Dala si ruce do kapes.*Super , jo baví je to lepší jak na akademii akorát se učíš cely život.Nějaké umím ,ale není jích moc ,ale prozatím mi to stačí ,ale mam se ještě co učit. Navíc bych se chtěla přihlásit na další chuuninskou zkoušku.*Řekla jí klidným hlasem a přemýšlela o čem by se s ní ještě mohla bavit měla problém se seznámit snovými lidmi tak se snažila ze všech sil aby si to u ní neposrala.*Ty máš sourozence nebo si jedinaček a kde pracují tvojí rodiče?*Ptala se jí zvědavým hlasem.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Wed Dec 22, 2021 6:57 pm
*Poslouchá slova Reiny a jen se trochu pousměje. Poté jde vedle ní a přemýšlí, co by jí měla říct. Nad jejími slovy se jen trochu zasměje, protože byla ráda, že není jediná, kdo to tak vidí.* To je pravda celý život se člověk učí novým věcem, *poví jí celkem zamylšeně Misaki.* Hmm trochu ti i závidím, že už umíš nějaké techniky, já ještě neumím nic a trochu mě to štve, *poví jí trochu smutně Misaki.* Chuuninské zkoušky, to zní super, já budu ráda, když se mi povede projít geninskýma, *poví jí trochu smutně.* Jo, mám sestru dvojče, *poví jí Misaki.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Dec 26, 2021 12:43 pm
*Vyslechla si její slova a jen se smála a ruce si dala za zadá.*Nemusíš byt vůbec smutná a neboj za nedlouho se toho hodně naučíš .Krom toho geninskou zkoušku jistě zvládneš věřím ,že jednoho dne bude z tebe silná kunoichi.Jsi na tom hodně dobře a máš i oporu své sestry a to se cení.*Usměje se na ní .*No to že máš sestru ,která tě jistě ráda a bude se ti snažit pomoct je jen velká výhoda pro tebe no jsem takové štěstí jako ty neměla ,ale časem se toho umně dost věcí změnilo a jen k lepšímu. Kdybys potřebovala ráda ti pomůžu a krom toho nejsem typ člověka ,který by tě nechá na holičkách moc ráda pomůžu.*Pak se odmlčela když se blíži směrem k náměstí.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Sun Dec 26, 2021 4:54 pm
*Jde pomalu vedle Misaki a poslouchá slova Reiny a přemýšlí.* No asi máš pravdu, že časem se něco naučím, *poví jí Misaki souhlasně, protože taky měla takový pocit.* Mno se sestrou je to jak kdy, takže je to takové zajímavé s ní, *poví jí Misaki a trochu se zasměje, protože občas se ty dvě trochu zašteřily, ale i tak se měly rády.* Tak to máš štěstí, že jsi potkala lidi, kteří ti pomohli, *poví jí Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí.* Děkuji, je dost možné, že časem se za tebou zastavím, třeba na tréninky by to mohlo být fajn, *poví jí Misaki a pokračuje v cestě na náměstí.* Samozdřejmě, pokud budeš ty někdy něco potřebovat, tak stačí říct, *poví jí pak Misaki.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Dec 26, 2021 9:56 pm
*Jde tak akorát a přitom si jí poslouchala a měla z ní velkou radost.*Se s ní nenudíš a to že mi někteří pomohli to byla náhoda a krom toho je jich fakt málo.*Chvilku se odmlčela.*Nemáš vůbec za co a budu moc ráda .*Usmála se na ní a trochu se za červenala.*Děkují ti moc a moc si toho vážím Misaki-chan .*Řekla jí s úsměvem na tváří.*A co by si chtěla časem dělat ? Máš nějakou ideální představu ?*Ptala se jí zvědavým hlasem.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 27, 2021 6:16 pm
*Poslouchá slova Reiny a něa nějakou chvíli se odmlčí.* Ale mám, myslím, že můžu být ráda za kohokoliv, kdo mi tady pomůže, *poví jí Misaki a usměje se na ní. Následně pokračuje v cestě s Reinou a nad jejími slovy se jen pousměj.* Když pomůžeš ty mš, tak nemám problém ti pomoct, navíš jsi v pohodě, *poví jí a opět se odmlčí, aby si vyslechna její slova.* Mno abych řekla pravdu, tak ještě nevím co bych chtěl časem dělat, ale tak to se uvidí časem, *poví jí zamyslí se nad tím, co by vlastně chtěla dělat, ale nějak jí nic nenapadá.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Tue Dec 28, 2021 4:37 pm
*byla napnuta jak kšandy a poslouchala každé její slovo.Byla překvapená s těch jejích slov.*“Tohle už jsem dlouho neslyšela naposledy to bylo jak mí to řekla katsumi to už je dlouhá doba.“*Pomyslela si a měla přitom usměv na tváří.*Díky a krom toho jsi taky v pohodě a navíc jsi skvěla a máš pravdu.Taky nevím co budu dělat a nechávám to na osudu . Misaki-chan jen jedno vím a je to mim snem, stát se stejně silnou jako kazekage ,ale kazekage nechci byt a mít hodně přátel.A sen a touhu mi nikdo vzít nedokáže .*Pak se odmlčela a jen se dívala na misaki.*“Má krásné oči a jestli jsou dvojčata jak říkala tak možná bude problém je od sebe rozeznat.“*Pomyslela si a dívala se před sebe a zdálky už viděla stánek se zmrzlinou.*Navíc lidi ,kteří jsou v pohodě se asi jen tak nevidí ?*Zeptala se jí žertovným hlasem a dala si ruce zahlavu.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 01, 2022 5:37 pm
*Misaki poslouchá slova Reiny a jen se trochu pousměje.* Díky, ale myslím, že mě celkem přecenuješ, přece jen mě neznáš ještě tak dobře, *poví jí Misaki a pak se odmlčí.* Tak dosáhneš toho hlavně tréninkem a odhodláním, že. Prostě a jendoduše nesmíš se vzdát, *řekne jí Misaki a pokračuje v cestě.* 'Hmm, mám takový pocit, že když bude hodně trénovat, tak bude ještě silná,' *řekne si v duchu Misaki.* Tak se dá říct i o tobě, *poví jí Misaki a pokračuje v cestě.* Už se těším, až vyjdu z akademie, *poví jí Misaki celkem zasněně.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sat Jan 01, 2022 7:29 pm
*jen v klidu šla a dívala se před sebe.Krom toho poslouchala misaki.*Mohli bychom se poznat blíž kdyby si chtěla? Věřím ti taky jsem se těšila a jsem ráda ,že už můžu chodit na mise a ne tvrdnout ve třídě.*Řekla jí milým hlasem.*Ještě se budu červenat.Krom toho se neumím dočkat na chuuninskou zkoušku.Chtěla bych jí už mít za sebou ,ale i tak mám před sebou dlouhou trať.*“Je velmi milá a dobré srdce.“*Pomyslela si a blížili se k stánku ze zmrzlinou.*Akorát jsem zvědavá kolik lidí tam bude a z jakých vesnic ,ale i tak budu muset byt opatrná a navíc bude to zábava.*Pak se odmlčela a dala si ruce do kapes od kalhot.Jen přemýšlela o čem by se s ní mohla ještě bavit.Nic moc jí nenapadlo ,ale i tak chtěla se bavit dal aby nenastalo trapné ticho.*“ Kdo ví koho všeho potkám na chudinské zkoušce.“*Pomyslela si a dívala se na zem a jen přemýšlela.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Sun Jan 02, 2022 5:31 pm
*Misaki poslouchá slova Reiny.* Mno uvidíme časem, *poví jí Misaki chtěla jí první poznat, než se z ní začne nějak moc kamarádit.* Ale stejně ti závidím, já musím ještě sedět ve třídě a nudit se, *poví jí Misaki, protože jí to celkem štvalo, že musela poslouchat nudné slova senseie, které už někdy i znala, místo toho, aby mohla sama trénovat.* Určitě to bude zábava, ale zase na druhou stranu to bude taky hodně nebezpečné, nikdy nevíš, kdo ti může ublížit na zkouškách, *poví jí Misaki, když se blíží ke stánku se zmrzlinou.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Sun Jan 02, 2022 6:42 pm
*Poslouchala její slova jen se smála a přitom ruce měla v kapsách a stiskla je v pěst.*Mně závidět nemusíš ,taky se dočkáš a krom toho základy se ti hodit budou.*Při jejích dalších slovech se trochu zamyslela.*To máš pravdu ,ale i tak bude ti proudit v žilách adrenalin a vzrušení a hlavně tě požené touha ukázat co umíš.Kromě toho si ověříš své sily a dovednosti nejen že ti může někdo ublížit ,ale i ty můžeš ublížit někomu jinému.Představ si kdyby si byla ve válce tak to je skoro stejné.Ale jdeš proti jednomu a ne přesilovce. Krom toho tě provází nervozita ,strach a obavy .*Pak se reina odmlčí a jen se usmívá.Když dorazily před stánek do stínu vyndala si vaček s penězi.*Jakou bys chtěla zmrsku Misaki-chan?*Zeptala se jí veselým hlasem.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Tue Jan 04, 2022 5:00 pm
*Misaki jde vedle Reiny a poslouchá její slova.* Mno já bych řekla že jo, přece jen ty už jsi genin, *poví jí Misaki a na nějakou chvíli se odmlčí.* Ale víš co, přísahám ti, že až se potkáme příště, tak už budu genin, *poví jí odhodlaně Misaki. Nad jejími dalšími slovy se na nějakou chvíli zamyslí.* Mno to máš asi pravdu, *řekne jí souhlasně, protože to co řekla byla pravda.* No bude to zajímavé ty zkoušky, *poví jí Misaki, protože věděla, že to bude pro ní něco nového, co ona sama ještě nikdy nezažila a časem jí to bude potkávat nejspíše pořád. Když se pak dostanou ke stánku se zmrzlinou, tak se Misaki podívá a jen se trochu pousměje.* Já bych si dala jahodovou, *poví Misaki.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Tue Jan 04, 2022 5:51 pm
*Poslouchala ji dobře a jen se smála.Nevěděla o čem by se měla s ní bavit.Docházeli jí nápady tak uvažovala,ale stále na nic neuměla přijit.*Dobře.*Odvětila jí a řekla prodavačovi.*Dobry den dvakrát jahodovou zmrzlinu.*Když jí zmrzliny podal dala mu peníze a pak jednu zmrzlinu podala Misaki.*Tady máš Misaki-chan a dobrou chuť .*Natáhla ruku k ní .Přitom lízala tu svoji zmrzlinu, ale dívala se na Misaki ,takovým milým pohledem.*Kam by si chtěla ještě jít jestli smím vědět?*Zeptala se jí zvědavým hlasem. Stále neuměla vymyslet o čem by ještě mohla nadhodit konverzaci. Snažila se rychle na něco přijit ,ale i tak nešloto.*Jo a jedna výhoda byt chuuninem je cestování a plnění ještě lepších misi než jako genin.*Usmála se na ní a čekala co jí odpoví.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Tue Jan 04, 2022 7:51 pm
*Jen se na ní mile usměje.* Děkuji Rei-chan, *poví jí Misaki a vezme si od ní zmrzlinu.* Dobrá, hlavně studená, *poví Misaki, měla celkem ráda studené věci a zima jí nevadila, i když v Suně zima, mno skoro neznámý pocit.* Hmm, asi bychom se mohly jen tak projít po vesnici, protože si budu muset trochu hlídat čas, abych nepřišla pozdě domů, *poví jí Misaki, protože by byl doma problém, kdyby přišla pozdě domů.* Musí to být super cestovat po vesnici. Já osobně bych se chtěla podívat někde, kde je sníh.. Kam by ses chtěla podívat ty, *zeptá se Misaki.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Tue Jan 04, 2022 8:46 pm
*Poslouchala jí s úsměvem na tváří a neuměla se přestat usmívat.*Nemáš vůbec za co .Jo to je dobrý nápad ,ale boj se nechtěla bych tě dostát do potíži.*Pronesla veselým hlasem.Pomalu lízala svojí zmrsku a při jejích posledních slovech se zamyšleně podívala na nebe.*Tvé cestování z ní zajímavě,ale chtěla bych se podívat do všech ostatních vesnic a cestovat,ale ráda se vždy vrátím do suny kde mám rodné kořeny.*Podívala se na ní a usmála se od ucha k uchu.*Krom toho bych chtěla byt prospěšná pro vesnici a stát se slavnou ve vesnici.Když se to tak vezme možná bych mohla uvažovat i o kazakgem ,ale do toho se mi moc nechce. Pak se časem usadit a založit rodinu i když na to mám ještě dost času.Co ty máš už nějaké plány do budoucna něco čeho bys chtěla dosáhnout?*Pak se odmlčela a pomalu dojídala zmrsku.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 05, 2022 7:30 pm
*Vyslechne si slova Reiny a během toho jí zmrzlinu. Nad jejími slovy se jen trochu pousměje a poté poslouchá dále.* Mno uvidíš, kde se po zkouškách podíváš, *řekne jí Misaki, protože nikdo nevěděl, co se bude dít potom třeba by se taky pak mohlo stát, že by musela zůstat ve vesnici a nikde nesměla, přece jen jeden nikdy neví, co vše se může stát.* Aha, tak to já ještě moc nevím. Každopadně bych chtěla cestovat a stát se silnější, abych mohla ochránit lidi, na kterých mi záleží, ale nejspíše bych chtěla žít někde jinde než v Suně, tohle počasí se mi totiž moc nezamlouvá, mno, uvidím. *poví jí Misaki a pokračuje v cestě.* 'Kéž by to šlo udělat nějak, abych se mohla dost času necházet mimo vesnici,' *řekne si v duchu Misaki.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Wed Jan 05, 2022 7:54 pm
*Když do jedla zmrzlinu tak si trochu poupravila vlasy a nesmělé poslouchala misaki a trochu nad jejími slovy přemýšlela .*K tomu aby si žila jinde aby si nebyla nukenin potřebuješ titul ,ale to hravě zvládneš věřím ti.*Jen se na ní pousměje.*“Má dobrou představu ,ale mně se v suně libí ,ale třeba časem se to muže změnit kdo ví .*Pomyslela si a šla vedle ní a jen vzpomínala na zážitky ,které tady měla a ještě by mohla zažit.Jen si neuměla představit až na to dojde čas že se s jejími přáteli cesty rozejdou a budou se vydat jen vyjmečně,ale i tak na ně bude vzpomínat jen v dobrém.*Misaki-chan až nadejde čas se jednoho dne se naše cesty rozdělí ,ale slibují ti jedno a to že na tebe budu vždy vzpomínat jen v dobrém a budu se pak těšit na další setkaní.*Řekla jí s úsměvem na tváří a oči jí zářili jako by v nich měla jiskřičky naděje.*Krom toho se ještě nevidíme na posled .*Jen se zasměje a dívá se před sebe a je velmi zvědava co jí na to řekne.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 05, 2022 8:01 pm
*Dojídá zmrzlinu a poslouchá slova Reiny.* Aha, tak to jsem třeba ani nevěděla, *poví jí Misaki a pokračuje v cestě. Následnš se na nějakou chvíli ztratí ve svých myšlenkách, protože je celkem zvědavá, jak bude její život pokračovat, vůbec nevěděla, co vše se může stát a co na ní ještě čeká. Když pak opět promluvila Reina, tak se na ní podívá a mile se usměje.* Mno to máš asi pravdu, ale myslím si, že se vždy najde aspoň pár minut na to, abychom se třeba někde náhodně potkaly, nikdo z nás neví, co bude, *poví jí Misaki a usměje se.* Taky tě ráda, kdykoliv potkám, *dodá ještě.* Taky si myslím, že se ještě nevidíme naposledy. A co ty víš, třeba se potkáme na chuuninských zkouškách. Když si pospíším, tak se tam třeba potkáme proti sobě, jeden nikdy neví, *poví jí Misaki a trochu se zasměje.*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Wed Jan 05, 2022 8:21 pm
*Jen jí pečlivě poslouchala a dívala se kolem sebe ,ale poslouchala misaki ráda.Měla krásný hlas a krom toho dlouho se tak zase s někým nebavila .*Tomáš pravdu.*Pak se odmlčela a přemýšlela nad jejími poledni mi slovy.*“Potkat se na chuuninske zkoušce by bylo super snad se jí to povede.“*Pomyslela si a jen s úsměvem na tváří se na ní podívala.*To bych byla moc ráda a bylo by to pro mně cti .*Nic navíc neřekla ,ale ta představa se jí docela zamlouvala.*Nevíš kolik je prosím tě hodin jen nerada abys měla problém jen abychom nezapomněli.*Řekla trochu nervózně nechtěla jí odradit ,ale nechtěla jí dostát do problému, krom toho svých problému měla víc než dost.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 05, 2022 8:36 pm
*Jen se pousměje a pokračuje v cestě.* Pro mě taky Rei-chan, doufám, že se zase brzy uvidíme a ukážu ti, co jsem se konečně naučila, *poví jí Misaki a pozé se na nějakou chvíli odmlčí. Když se jí zeptá Reina, jestli neví, kolik je hodin, tak se na ní Misaki podívá.* Abych řekla pravdu, tak vůbec nevím, ale už raději pomalu vyrazím zpět domů, *poví jí Misaki a v další ulici zahne, aby se vydala ke čtvrti klanu Yumi. Bude na Reině, jestli bude chtít jít s ní nebo ne.*
Sponsored content

Odpočívadlo       - Stránka 9 Empty Re: Odpočívadlo

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru