Popraviště

+4
Akio Noriaki
Kaede Hisa
Noctis Clive
Admin
8 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Popraviště    Empty Popraviště

Sat Jul 18, 2020 3:38 pm
Vyvýšené podium „podium“ na kterém je nerovný terén, nad pódiem se do výšky dvaceti metrů tyčí skála, po jejíž zadní straně vedou schody. Ze skály se popravování budou shazovat rovnou dolů na „podium“ které utváří obraz znaků Iwagakure a Kirigakure ale to jde vidět pouze z velké výšky. Pokud nějaký šťastlivce náhodu přežije pád tak bude doražen samotným Tsuchikage.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Fri Oct 02, 2020 7:54 pm
Noctis Clive: *Dnes je konečně ten den kdy Noctis bude moct provést popravu svého vlastní otce, toho hnusného zrádce, kterého před časem přivedl do Iwagakure aby na něm mohla být vykonána spravedlnost (poprava). Netušil že mu Tsuchikage dá tu možnost se toho ujmout osobně a to je důvod proč nyní stojí na samotné skále, která je samotné popraviště a kde se někde nachází jak jeho otec tak i Amaya po jejíž pravém boku stojí právě Noctis ale drží se trochu zpět aby nebyl přímo vedle ní ale i trochu za ní, předpokládá že nejspíš přijde nějaký proslov. Tyhle popravy nejsou jen tak, jde vlastně o show, odstrašující příklad, který má zastrašit další členy vesnice od smýšlení nad páchání podobných zločinů. Noctis je oblečený v (odkaz) -> masku nemá nasazenou na tváři ale má ji srolovanou a na zádech nemá ten znak. Na pravém boku má malou tykev (písečnou) uvnitř které je velké množství písku, který je uvnitř tykve stlačený do sebe a k levému boku má křížem připevněná dvě pouzdra uvnitř kterých má své vzdušné meče Hishou Souken. Dole pod podiem samotným je samozřejmě mnoho lidí, Noctis předpokládá že Amaya si to nějak zorganizuje aby tu měla dost lidí. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Fri Oct 02, 2020 10:53 pm
NPC Amaya Tsuchikage *Oblečená v těchto šatech vyšla na vrchol popraviště, kde vedle ní, o krok vzadu, stál noctis a za nimi jeho otec. Amaya nechala svolat celou vesnici, zatímco v rukou držela svou legendární zbraň. Tou bude případná poslední rána vykonána, i kdyby to měla udělat sama, Noctisovi předem řekla, že pokud otec přežije pád, bude nutné, aby jej dorazil právě touto palicí. Ta palic má být symbolem popravy, tak proto. Stanula před lidem, bylo plné náměstí, nikdo totiž netušil, kdo bude popravován.* Lide IWagakure, sešli jsme se zde proto, abychom společně popravili zrádce, bývalého bojovníka proti spravedlnosti a nynějšího nukenina. Arkasuk Clive se provinil útokem proti členovi naší vesnice, ba co hůř, pokusil se zabít vlastního syna. Takový zločin se neodpouští, z pohledu Tsuchikage horším zločinem byl jeho útok na našeho cenného jinchuuriki a pokud o odcizení Bijuu, který právem náleží vesnici. Postavení se proti vesnici znamená postavení se proti vládě Kirigakure, která je absolutní a trestá se smrtí. Je vidět, že pan Clive nedával při úvodním setkání pozor a neposlouchal, jeho trest nebude nic víc, než prostá smrt. *Amaya seskočila dolů a postavila se bokem, kývla hlavou, což by pro Noctise mělo být znamení, aby jeho otce prostě strčil. Pokud pád přežil, předala noctisovi svojí zbraň, aby ho dodělal.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 12:23 am
Noctis Clive: *Upřímně, místy mohl na Amaye oči nechat ale prostě musí se trochu kontrolovat, Amaya je předně jeho nejvyšší velitelka, co se týče takové té vojenské hierarchie a tak když na ní nahlíží takto tak ji vidí trochu jinak, prostě pěkná baba a ještě s takovou silnou osobností, je přirozené že Noctise přitahuje, je to přesně ten typ ženský co se mu líbí. Jak tam tak stojí tak má dlaň levé ruky opřenou o rukojeť jednoho svého meče Hishou Souken, zatímco naslouchá každému slovu současné Tsuchikage Amayi. Její slova jsou celkem výstižná i když Noctisovi je jasné že se tu najde nějaké % lidí co bude se skutky Arkasuka souhlasit tak to neřeší, Noctis nepotřebuje aby ho tu někdo měl rád, on zase nemá rád je ale i přes to je bude chránit a kromě toho, tahle poprava aspoň zajistí že jejich názory zůstanou jen v jejich hlavách a nikoliv v činech. Když přijde konečně čas tak Noctis nechá postavit svého otce ke kraji skály tak aby stál zády k tomu srázu a čelem k Noctisovi. Chtěl se mu dívat do očí dokud to jen šlo. * (Arkasuk): Nelituji toho co jsem udělal, můj syn už dávno zemřel a ty… nakonec zůstaneš sám obklopen nepřáteli a lidmi, kterým nemůžeš věřit. Až budeš v beznadějné situaci a nebudeš mít komu věřit, vzpomeň si na to že si za to můžeš svým přístupem sám. *Noctis se jen zasměje a přistoupí k němu s tím že se mu podívá pozorně do očí. * (Noctis): Chtěl jsem po tobě snad abys mluvil? *Pak ho pořádně kopne aby spadl dolů z toho srázů (na způsob Leonidase z 300: Bitva u Thermopyl). Jeho fotřík se dole rozplácne jako moucha na předním skle jedoucího auta ale ten parchant prostě ne a ne zdechnout a tak Noctis udělá krok do prázdna směrem ke srázu ale v poslední okamžik mu z tykve vyletí písek a vytvoří v tom prázdnu pod jeho nohou a pak i tou druhou malý obláček (písečný) a na tam se snese dolů. Tam si vezme tu zbraň od Amayi a musí se dost snažit aby se tam neztrapnil a vypadalo to že ji udrží s lehkostí. Jeho tatík tam zatím leží a se sípáním dýchá a snaží se odplazit. * (Noctis): Tvůj boj je u konce. *Pronese s naprosto klidným výrazem ve tváři, někdo by čekal že v něm bude zhnusení nebo nenávist ale Noctis se jeví zcela vyrovnaně jako kdyby popravoval úplného cizince a pak mu tou palicí rozmázne hlavu a tím zakončí samotnou popravu a palici se sekyrou zase předá Amaye (jedná se o legendární zbraň Kabutowari). *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 9:43 am
NPC Amaya Tsuchikage
*Vse sledovala ze zeme, cekala, stejne jako dalsich XY lidi, nez Clive konecne spadne. Nekolik z nich zacalo bucet, nekdo byl zticha a nekdo dokonce vykrikl, ze se mu nedivi a jsou s nim. Toho muze okamzite umlcela ANBU a vrazedny pohled Tsuchikage, kdyz jej sledovala, jak ho tahnou pryc z namesti. Amaya se podivala na vrchol, odkud padal Clive a jeho syn se snasel na oblacku. Podala mu s lehkosti svou velmi tezkou zbran, coz Noctis dal bravurne na jevo, ze jej vubec netizi. Usmrtil sveho otce a podal ji jejiho milacka zpatky.*Kazdy, kdo kona spravedlnost, dokaze toto kladivo a sekeru nosit s lehkosti, kazdy, kdo kona bezpravi a zlo, se s nimi setka tvari v tvar. Myslete na to a nebudte hloupi, zijete v nejsilnejsi alianci sveta, aniz by padl jediny muz pri boji o Iwagakure. Budme vdecni za to, ze nase domovy stoji, rozrustaji se a nase vesnice je soucasti neceho vetsiho, ne jen otrokem feudalniho pana. Nyni muzete jit do svych domovu. Obejmete sve deti, polibte sve partnery a odpocivejte s vedomim, ze dalsi z nepratel Iwagakure je mrtvy a den co den nam hrozi mene a mene nebezpeci. *Polozila kladivo a sekeru na zem. Rozpazila.* Udelam vse, co je v mych silach, abyste byli stastni, tak jako ja pri pohledu na verne obyvatele vesnice. Oyasumi Iwagakure. *Hluboce se uklonila, stejne tak udelali po par vterinach vsichni prihledici na namesti. Bylo az neuveritelne, jaky vliv ma strach, ale. Hlavne lidsky rozum.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 9:51 am
Noctis Clive: *Tiše tam stojí po boku Amayi a prohlíží si ty lidi na které mají slova Amayi skutečný vliv. * Rád bych vás o něco požádal, myslíte že byste mi pak mohla věnovat chvilku času abych vám mohl přednést svou žádost? *Noctise totiž tíží jedna myšlenka a už docela dlouho a dneska se odhodlal že by se to mohl začít pokoušet řešit nebo se k tomu aspoň vyjádřit a doufat v povolení samotné Amayi. * Půjdeme někam na skleničku, nebo to mám vyhodit ihned a ukončit to rychle? *Noctis neví jak moc Amaya dneska spěchá. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 11:09 am
NPC Amaya Tsuchikage
*Ohledla se za Noctisem, lide zacali pomalu odchazet a nekdo odklizel telo zradce. Amaya se pousmala.* No jasne, jdeme hned. *Vyrazila, tahla sebou svou zbran, ale nicemu ji to nevadilo. Sla do jedne blizke hospody, kde mela vzdyy vyhrazeny stul. Posadila se k nemu a objednala si pivo. Co si dal Noctis nechala na nem.* Co potrebujes?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 11:20 am
Noctis Clive: *Kráčí za Amayou směrem do té hospody kde se posadí ke stejnému stolu jako ona, hezky naproti Amaye a zatímco ona si objedná pivo tak Noctis si objedná jen nějakou limonádu, nemá moc chuť na alkohol (dneska ne). * Jak jistě víte Ninjové povolání voják jsou rozděleni do několika skupin a těmi jsou pěšáci, kapitáni, tři generálové a jeden vrchní generál. Normálně to funguje tak, že když je síla kapitána uznána tak dostane právo vyzvat jednoho z generálů na souboj o jeho pozici a já bych rád dostal právě takové právo. Pokud budete souhlasit měl bych poté ještě další návrh ale to bych nechal až na později, nejdřív bych rád probral samotné uznání mojich schopností na to že jsem hoden vyzvat jednoho ze tří generálů. *Během toho jim už obsluha přinese jejich nápoje a tak si Noctis skleničku s tím svým přisune blíže k sobě ale prozatím nepije, pouze očekává co mu k tomu Amaya poví. Noctis by se rád stal generálem, jedná se o důležitou pozici ale přitom tihle generálové stále nejsou pevně vázáni na to zůstávat ve vesnici jako je tomu u Vrchního Generála nebo Tsuchikage, sice ano mají už jistou moc ale hlavně to jsou ti vojáci co plní už ty jedny z nejdůležitějších úkolů a Noctis sám slíbil svému Bijuu že bude trochu ambiciózní a nespokojí se s tím být obyčejným pěšákem. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 11:30 am
NPC Amaya Tsuchikage
*vyslechla ho a u toho se napila sveho piva. Otrela si hrbetem dlane penovy knirek a usmala se* Nebranila bych ti v tom, ale musis sam vedet, ze vojaci, pesaci, kapitani, generalove a nejvyssi general delaji svou praci s laskou k vesnici a hlavne jejim obyvatelum, chrani nas, protoze jim zalezi na zivotech mistnich. Otazka zni, zalezi na nich i tobe? Co jsme spolu mluvili, jsi ochotny udelat cokoliv si ja budu prat, cokoliv bude prospesne pro vesnici, ochranit ji a lidi tady, ale ne proto, ze by ti na tech lidech zalezelo. Pravy duvod stale nedokazu urcit, mozna protoze je to tvuj domov? Nevim.... Nez ti dovolim uchazet se o ten post, o cemz nepochybuji, ze budes vykonavat se cti, a sil na to mas dost, chci aby ses sblizil s nekym z vesnice. Najdi si alespon jednoho kamarada nebo kamaradku, pro ktere budes schopny udelat cokoliv. *Usmala se.* Uvidis, ze se ti bude chtit mnohem vice dokazat, ze na to mas, ne kvuli ambicim, ale kvuli moznosti je ochranit.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 11:45 am
Noctis Clive: Tím co říkáte bych si nebyl úplně jistý ale nebudu vám vaše slova vyvracet, myslím si že v tom nemáte na 100% pravdu. Skutečnou lásku k obyvatelstvu jako vy tu nemá skoro nikdo a tím si jsem jistý ale pokud požadujete že voják musí obyvatele téhle vesnice milovat jako svou rodinu asi byste měla vyházet většinu generálů a dokonce i velkou dávku kapitánů, včetně mě. *Pak se napije a s klidem se napije. * Jednu kamarádku tu náhodou už mám. *Pak párkrát poklepe na desku stolu. * Jsem prostě takový a takový prostě budu, za vesnici jako takovou bojovat budu jako za celek a za to co představuje a budu i chránit obyvatele té vesnice ale nikdy je nebudu milovat tak jako vy. Kdybych si tu našel někoho koho bych natolik zbožňoval abych ho miloval jako vy vesnici tak by to bylo nakonec špatné rozhodnutí, protože bych dotyčného nebo dotyčnou dal nad vesnici a nebojoval bych za vesnici ale za dotyčného a nakonec by to jednou při těžkém rozhodnutí mohlo být vesnici osudné. To je můj názor, jsem takový jaký jsem a nechci na tom nic měnit ale pokud je to vaší podmínkou tak budu muset svou žádost vzít zpět.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 12:00 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Promnula si čelo.* Nikdo neříká, že to tu musíš milovat, že musíš milovat lidi. Ale bojovat za ně a pro ně, ne pro sebe. O milování tady nepadlo ani slovo. Já vím, že naši vojáci nemusejí stoprocentně souhlasit s mým názorem a milovat každého ve vesnici, ale mají zde nějaké pouto, k lidem tu mají vazby. Ať už rodinné, nebo přátelské, či jen známosti. Nikde by se jim nežilo tak dobře, zelinář by jim nedával salár a brambory pod cenou, protože je to dobrý voják a chrání ho, v masně by nedostal o pár deka masa navíc, jen protože si váží jeho práce. To jsem tím myslela, převracíš slova a tvrdohlavě se zabejčíš, z většiny úplně zbytečně. Jestli něco bude nějakému rozhodování osudné, není to vazba mezi tebou a tvými přáteli, ale mezi tebou a tvou tvrdohlavostí. *Napila se.* Tvá žádost není zamítnutá, ale má podmínku, které nedáváš ani možnost, okamžitě ji zavrhuješ, takové chování bohužel v pozici generála není přípustné, tak se nejprve zkus zamyslet, nech si to den, dva projít hlavou a až po té přijď s tvým finálním rozhodnutím. *Stáhla si vlasy na jedno rameno a prohlédla si konečky.* Nakonec, zahodit možnost vyššího platu, většího vlivu a dobré pozice, na kterou rozhodně máš, jen kvůli tvrdohlavosti a neochotě alespoň zkusit navázat nějaké vztahy se zdejšími lidmi, je poměrně hloupé rozhodnutí. Nikdo neřekl, že se musíš oženit a tak dále, ale zkus alespoň při nakupování prohodit pár slov s ženou u pokladny. Uvidíš, že i za obyčejné pozdravení a optání se na to, jaký má den, bude vděčná, nehledě na fakt, že se tě tu půlka obyvatel straní.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 12:12 pm
Noctis Clive: To bylo všechno, děkuji že jste mne vyslechla ale to bude asi všechno. *Poví a dopije svou skleničku s limonádou a zvedne se od stolu, následně se samozřejmě hluboce ukloní. * Tsuchikage-Sama, přeji hezký zbytek dne. *Následně za sebe jen zaplatí a prostě odejde pryč, nemá v plánu nad co řekla přemýšlet. Proč by měl prohodit pár slov s lidmi, kterým nevěří? Místo toho se zastaví za Ririn se kterou si dá pár skleniček nějakého ostřejšího pití a pak jde ztrácet čas někam ven kde nakonec začne přemýšlet o tom že by rezignoval a odstoupil by od vojenských jednotek úplně. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 12:18 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Beze slov ho nechala jít, jen lehce pokynula hlaovou, jakože s tím souhlasí, aby šel. Nicméně byla dost rozčarovaná z toho, jak těžký to s tím klukem je, dopila své pivo a šla domů. Pro dnešek měla práci hotovou, jen po cestě k domu šla zkontrolovat staveniště, podívat se, jak dobře to jde s bouráním skal.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 12:34 pm
Akai Hayashida/První Mizukage (Npc): *Dnes dorazil do Iwagakure s tím že by se tu mohl porozhlédnout jako inkognito, jako stopař nemá absolutně žádný problém změnit podpis své chakry aby ho podle ní nikdo nepoznal a stejně tak nemá problém ani snížit její zásoby před stopaři. Přišel sem pod identitou nějakého náhodného Ninji z Kirigakure, vzhled samozřejmě má také nějakého toho Ninji (Henge no Jutsu). Když projde vesnicí tak si to namíří rovnou k Amaye, jejíž chakru cítí až sem a dojde nakonec dojde k té hospodě kde se ještě bavila s Noctisem ale nezapojuje se a místo toho počká až spolu skončí a pak ji následuje k tomu staveništi kde postaví přímo vedle ní a zruší své Henge a odhalí tak svou skutečnou podobu. Stojí tam oblečený v (odkaz) a dívá se na tu stavbu. * Ahoj, jsem si řekl že se přijdu osobně podívat na takovou malou kontrolu jak se tu tomu vede.

K tomu odkazu -> nemá na sobě žádnou Ninja čelenku.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 1:12 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Stála tam a sledovala staveniště, když v tom se vedle ní někdo postavil, lehce otočila hlavu a spatřila Mizukageho, neměla tušení, že je ve vesnici. Hrklo to v ní, ne že by se lekla, ale byla ráda, že její taktika mlčení v podstatě zabrala. Od jejich posledního setkání mu nenapsala nic, ani ifno o vesnici, ani něco, co by se týkalo jejich vztahu nevztahu a jejích citů, ale kdyby teď dokázal vidět do jejího těla, spatřil by jak prudce jí tluče srdce.* Umn...Dobrý den, Mizukage-sama, co vás sem táhne? Kontrola? Vede se nám dobře. Rozšiřuji vesnici alespoň o trochu, práce jdou hladce, lidé jsou hodní a zatím se nám daří.... *Otočila se a rozešla se přímo od staveniště. *
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 1:23 pm
Akai Hayashida/První Mizukage (Npc): Co náš Jinchuriki? *Zeptá se bez okolků a kráčí vedle Amayi na to staveniště. * Co ty? Jak se máš ty Amayo? Četl jsem ty noviny a musím uznat že to bylo zajímavé počtení. *Pamatuje si jak se mu to dostalo pod ruce k jeho ranní kávě a jak se tomu ten den hlasitě zasmál až to pár lidí vyděsilo, protože aby se takto zasmál je pro něj velice ale velice nezvyklé. * Kirigakure momentálně nevyžaduje mou přítomnost a tak jsem se chtěl přijít podívat osobně a užít si zase trochu tvé přítomnosti.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 1:32 pm
NPC Amaya Tsuchikage

*Povzdychla si.* Jinchuurikimu se daří dobře, ale je to tvrdohlavé dítě, nevím, co s ním.....vedení vesnice člověka hodně změní, dřív bych ho zmlátila do bezvědomí, dnes ale na to musím jít chytře a pomalu, nechci si ho rozzlobit a poměrně mi na něm záleží, nerada bych ho zabíjela jako nukenina. *Promluvila naprosto upřímně, byla z toho smutná, nerozuměla mu a nevěděla, jak s Noctisem nakládat.* Jo, byla to doopravdy zábava, ale lidé alespoň vědí, že i ty jsi prostě jenom člověk, co má své potřeby, volný čas a chce se bavit, stejně tak já. Od té doby mám pocit, že jsou vůči mně lidé více tolerantní a poslouchají ještě trochu lépe. *Usmála se, byla za to ráda, konec konců dnes to bylo hezky vidět na popravě.* JE dobře, že Kirigakure šlape jak má, že máte trochu volna, Hayashida-sama. *Zastavila se a postavila u toho proti němu, lehce mu oprášila ramena od prachu a malých kamínků, které všude na staveništi poletovaly.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 1:38 pm
Akai Hayashida/První Mizukage (Npc): Tvrdohlavé dítě? Odmítá snad plnit mise nebo je vzpouzí vůči vládě Kirigakure? *Upřímně její slova o tom že ji na něm dokonce záleží ho šokují, sám si neumí představit že by mu záleželo na někom z podřízených, taky tu ale mluvíme o člověku co by bez mrknutí oka byl schopný zabít svou stráž. Když se Amaya pak zastaví naproti němu tak se ji podívá pozorně do očí, nechá se samozřejmě oprášit. Bohužel tu je rozdíl mezi ním a Amayou, ona se nejspíš cítí všelijak a kdo ví jak to má s emocemi od toho dne co se to stalo ale Akai, ten ji vnímá stále stejně… nějakou lásku a tak necítí (aktuálně). * Víš vlastně jsem přišel kvůli dvěma věcem… jedná je osobní a druhá pracovní ale nejdřív… *Prostě ji čapne za bok a přitáhne si ji aby si ji mohl jednoduše vzít a drze ji tam políbit na tom místě kde zrovna jsou. * Nejdřív bych rád vyřešil věci, osobních záležitostí.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 1:44 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Pousmála se, když měl oblečení opět čísté, to jí neskutečně vysíralo, špína na oblečení.* To ne, ale když s ním řeším něco jiného, jde hlavou proti zdi. On by nikdy proti vesnici nic neudělal a vládu kirigakure uznává stejně jako já... *Bylo jasné, že prořekla něco, co neměla, začala mít trochu obavy o to, co by mohl Akai udělat, kdyby jí Noctise sebral do Kirigakure, asi by to nedala a šla proti němu.* Jasně, tak bychom mohli vyřešit nejprve to praco- *Než stačila doříct větu, chytil ji za boky a přitáhl k sobě, nechala se. Polibek opětovala a usmála se.* Tak dobře.... *Natáhla ruku a přiložila ji na jeho tvář, všichni měli z Mizukageho hrůzu, jen ona v něm viděla něco víc, taky měla strach, však byla jeho podřízená a on by měl být stejně silnější, než ona, ale stále v něm viděla něco dobrého.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 1:48 pm
Akai Hayashida/První Mizukage (Npc): *Ještě ji pak dá pár polibků, jsou na očích ostatním ale co by ho to mělo zajímat že? Pak ji pustí a odstoupí od ní aby ji mohl dát trochu osobního prostoru. * Takže půjdeme k tobě domů nebo do tvé kanceláře? Tak nebo tak na každém z těch místech můžeme probrat obě témata, je pouze na tobě jaké z těch dvou míst preferuješ. *Je připraven Amayu následovat na každé z těch dvou míst. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 1:53 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Ted uz definitivne mohla pocotat s tim, ze si vsichni budou myslet, ze to spolu tahnou jako partneri. Ale nijak ji to nestvalo, kdyby jo, byla by stastna. Kdyby ne, uzivala by si ho, dokud by mohla. Samozrrjme se jeste trochu zapoji do dalsich polibku a pak se rozmysli.* Jelikoz jde i o pracovni zalezisoti, chci to resit v kancelari. Doma nemam ani kus paliru, kdyby nahodou. *Rozhodla a vyrazila. Behem cesty toho moc nenapovidala, premyslela, co by mohl chtit. Nicmene pred kancelari poslala prycc svou sekretarku a pozvala Akaie dovnitr, nechala ho vejit prvniho a hned mu nalila trochu whiskey, sama sobe taky a posadila se do kresla. Cekajic co ji bude chtit.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 2:08 pm
Akai Hayashida/První Mizukage (Npc): *Posadí se ke stolu a vezme si s poděkováním whisky ze které se okamžitě napije a to s chutí. * Pamatuješ si že mám rád whisky jo? *Skleničku zase odloží a přesune svůj zrak na Amayu. * Takže jde o to co se mezi námi stalo, asi to řeknu bez obalu. Měl bych takový návrh, který může být výhodný pro naše vesnice a může je semknout ještě víc. Možná to bude znít drze, neuctivě nebo tak ale rád bych abys byla mou milenkou ale přitom abys se mnou veřejně oznámila milostný vztah. Neříkám že by se z toho časem nemohlo vyklubat něco víc ale aktuálně bych rád aby to byl vztah jen veřejně a soukromě to bude prostě… volnější. *Akai ví jak divně to zní ale nechce ji lhát o tom že k ní něco cítí nebo tak ale přitom by jejich vztahu chtěl využít k utužení vztahů mezi Iwagakure a Kirigakure, však oni dva mohou být něco jako symbol takového spojení v jeden národ. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 8:19 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Usmala se.* Jiste, ze pamatuji. *Odpovedela na tema okolo whiskey apak poslouchala. Akai ji velmi zaskocil, jeji zamilovane srdce plesalo, ale na druhou stranu.... Se citila vyuzite. I kdyz neodpovidala chvili, sedela a divala se pred sebe. Chvili byla potichu.* No.... Ehm. Diky za uprimnost. *Zacala. V hlave ji to srotovalo, doopravdy to bude vyhodne pro obe vesnice, obzvlaste pro Iwagakure, ale jejim cilem nebyla lepsi vesnice, ale prinutit ho ji milovat, behem tech par vterin ticha se v tom utvrdila. Donuti ho, se zamilovat, i kdyby mela zabit vsechny zenske sveta.* Ja jsem.... *Chtela mu rict, ze je do nej zilovana, ale rozmyslela si to.* Pro. Souhlasim. *Usmala se a dopila sveho panaka, dolila sobe, priladne jemu. * To bylo pracovni, nebo osobni?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 8:30 pm
Akai Hayashida/První Mizukage (Npc): Vím že to nezní úplně jako ideální představa vztahu pro ženu ale bohužel lásku ti nabídnout nemohu, možná by to časem mohlo být jinak ale u mě člověk nikdy neví. Oba víme že nejsem bytost, která je stavěná na vztahy ale… chtěl bych tomu možná dát i šanci a doufat že se v tom něco vybuduje ale nebudu lhát, nejspíš toho chci i využít v prospěch vesnic. *Sice je do velké míry velký necita ale nyní i on ví že tohle je velmi tenký led a musí být opatrný. Ten rychlý proslov byl ještě takový rychlý dodatek k tomu celému poté co mu Amaya dala svou odpověď. * Pokud i tak souhlasíš tak jen dobře a mimochode, tohle bylo osobní. *Dodá a dopije svou skleničku. * Nicméně už nikdy mi nemusíš vykat, vím že stále jsem tvůj nadřízený ale v našem případě by bylo asi divné když si budeme vykat… pokud jde ale o to pracovní tak bych tě rád požádal o pomoc při hledání Bijuu. Ano vím, sama jsi mi řekla že je chytat nebudete ale jde tu o jeden projekt, který bych rád zkusil. Chci aby mi Iwagakure pomohla jedno najít, jí si ho už chytím a do nějakého Ninji z Kirigakure ho zapečetím abych docílil toho že Iwagakure bude mít jednoho a Kirigakure také… bude to taková rovnováha ale to není vše. Chtěl bych abys poté od daného Jinchuriki oddělila samotnou chakru Bijuu a zapečetila ji do mě, ale pouze chakru bez vědomí samotného Bijuu, to bych rád ponechal dotyčnému… uděláš to pro mě? Nechci ti to přikazovat ale chci tě o to požádat jako o laskavost.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 9:13 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Nepotrebovala poslouchat dovetky, byla rozhodnuta, sla do toho. Nicmene jeho druha prksba ji zarazila.* Promin, ale Iwagakure s timto nebude mit nic spolecneho. Dala jsem slib, ze s tim vesnice nebude mit nic spolecneho. Nicmene kdyz jsme nyni partneri, co to prevratit. *Usmala se.* Pracpvni navrh je nas vztah, je to spise prace, nez laska, pro oba, je to spise prace. Ale najit ti Bijuu muzu jako osobni prosbu. *Povzdychla si.* Nechci, aby nekdo vedel, ze jsem s tim pomahala ja. Bude to tvuj projekt a tvuj boj, ja ho jen najdu a nasledne ti tedy zapecetim cast jeho chakry, ale lovit ho nebudu. A bude to opet, pouze osobni pomoc memu partnerovi. Dobre?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 9:24 pm
Akai Hayashida/První Mizukage (Npc): To zní jako dobrý nápad, inu dobrá. Stačí když mi ho pomůžeš najít ale s jeho lovením ty osobně nebudeš mít nic společného. Pouze povolám pár Ninjů z několika klanů této vesnice ale to už se tě nebude týkat, ty osobně budeš zcela krytá a neporušíš žádné své slovo, které jsi dala předpokládám současnému Jinchurikimu. *Tento nápad se mu docela líbí. * Tak dobrá, bude to laskavost vůči mé osobě… pomoc při hledání a zapečetění samotné chakry do mého těla ale o chytání tě informovat nebudu vůbec, nakonec to že Kirigakure má Bijuu bude přísně tajná informace. *Pak se na ní mile usměje a natáhne k ní svou ruku. * Nechceš jít na vrchol Věže Konce? Prý jde o div světa, nejvyšší věž na světě a tak bych se tam s tebou rád podíval.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Oct 03, 2020 11:22 pm
NPC Amaya Tsuchikage
To doufam, pokud nekdo zjisti, ze jsem v tom mela prsty i ja, moje autorita tady bude v troskach a dneska jsem si sama sobe dokazala, ze me zdejsi maji jako autoritu. *Byla rada, ze pristoupil na jeji navrh, tohle bylo takove spravne demokraticke jednani. Nicnene pak chtel, aby s nim sla na vez konce. Amaya tam byla uz nekolikrat, za pobyt v Iwagakure, ale proc by nemohla jit znovu, ze? Prikyvla. Chytila ho za ruku a usmala se. Prislo ji zvlastni, ze clovek bez citu, se choval takto. Jestli to jen hral, byl ultra dobry herec, ale i tak Amaya tusila, ze Akai spis nedokaze sve pocity rozlisovat, spise nez aby je vubec nemel. Zvedla se.* Tak jdeme hned. *a vyrazila na misto.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sun Oct 04, 2020 10:54 am
Akai Hayashida/První Mizukage (Npc): Nikdo to nezjistí, bude to zcela tajná informace a všichni ví co se děje těm co nejsou schopni pochopit spojení přísně tajně a pro všechny případě tu je vždycky pečeť Shīru Nazo. *Ujistí ji v tomto a pak společně už mohou v naprostém klidu vyrazit k věži konci. Chvilku trvá než k tomu místu dojdou ale když už jsou tam čeká je hodně, hodně ale kurva hodně schodů, které vedou na vrchol zmíněné věže. * Tak tedy jdeme. *Tato cesta jim rozhodně nějakou dobu zabere, to je zcela jasné bez debat. * Překvapil jsem tě svou návštěvou? Doufám že ano, nechtěl jsem přijít tak aby o tom zase věděl úplně každej.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sun Oct 04, 2020 12:10 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Byla rada, ze ji Akai ujistil v jeji.... Imunite, proti narknuti z pomahani lovit Bijuu. Vysla s nim az pred vez konce a pak se dala bez reci do schodu jako prvni. Rozhodne se ani trochu nestydela za svoje telo a davalo to dost jasne najevo pri svem postupovani do schodu. Kdyz se ji pri ceste Akai optal na tohle prekvapeni, usmala se, i kdyz to nevidel.* Popravde? Necekala jsem, ze se tu jen tak ukazes, takze ano. Je to mile prekvapeni a jsem rada, ze je to, castecne, utajeno, pred lidmi. Chci si tenhle den co nejvic uzit, hrat si na opravdovy par. *Otocila se, byla ted tak plus minus stejne jako Akai vysoka, kdyz stala o dva tri scchody vys nez on. Bylo pro ni castecne tezke ze sebe nedostat ta slova, ale chtela si to uzit a nebyt litovana a sledovat jeho chovani jen aby ji utisil. Chytila ho za tvare a vlepila mu hudlana na celo a pocuchala mu se smichem vlasy.* Dame si zavod! *ani nestacila pomalu dorict posledni slovo a zacala vybihat schody po dvou, nebo trech schodech.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sun Oct 04, 2020 12:25 pm
Akai Hayashida/První Mizukage (Npc): *Klidně si to tam vykračoval, nikam nespěchal. * Jako pár… *Sám si není jistý jak se vlastně má momentálně chovat ale asi bude lepší když bude prostě spontánní. * Závod? *Sotva položí tuhle otázku tak Amaya už vyráží a tak ji následuje i když je asi jasné že Amaya tohle vyhraje, to by ale nebyl Akai kdyby neobešel pravidla a v jeden moment prostě vyskočí z jednoho z oken a jak padá dolů složí pečetě a vytvoří bránu Kumen Sowaka ze které ihned vyletí obří pták s maskou na tváři a na jeho záda Akai dopadne kde se pevně přichytí a rychle s ním vyletí až na vrchol té věže kam jak doufá dorazí dřív jak Amaya. V moment kdy dopadne nohama na pevnou podlahu té věže tak obří pták (Suzaku) prostě zmizí a Akai tam vyčkává na Amayu. * Vítej, vyběhla jsi tak vysoko a tvou odměnou budu já! *Zasměje se tomu hlasitě a natáhne se k Amaye aby si ji vzal do náruče (objetí). *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sun Oct 04, 2020 3:10 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Jakmile se Akai dostal z dohledu, aktivovala Raiton no Yoroi 3. stupně, nehodlala prohrát a bylo ji jasné, že on na to půjde taky chytře. Vyběhla ty schody díky přidané rychlosti během několika vteřin. Zastavila jen tak tak u okraje vrcholu, aby neslítla dolů, ale ten adrenalin za to stál. Akai nemohl být o moc rychlejší v tuhle chvíli, než Amaya, která ve chvíli, kdy se tam objevil on, kolem sebe měla ještě trochu malých blesků, postupně mizejících. Nechala se obejmout.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sun Oct 04, 2020 3:54 pm
Akai Hayashida/První Mizukage (Npc): *Cítil ten pohyb chakry, nečekal že by na to šla férově stejně jako on ne ale tak co už. Nyní si mohou užít ten výhled a celkově si mohou užít zajímavé romantické chvilky, jak ji tu má v tom svém objetí tak na to naváže něžnými polibky. V tomto duchu si užijí celý tento den a to hezky až do večera během kterého to nejspíš zakončí u Amayi doma (pokud mu v tomto nedá košem). Akai by si ale dneska užít s Amayou určitě chtěl a tak snad ho v tom neodmítla, dalšího dne zůstal asi do oběda ale pak už zase musel odejít zpět do Kirigakure. Užil si tu s Amayou hezký den ale čeká ho vydání rozkazu s cílem hledat Bijuu, která budou hledat Anbu s povoláním stopařů a něco podobného očekává od Amayi. Kromě toho těm zvědavcům co stále strkají nos do jeho věcí potvrdí že s Amayou má milostný vztah a tak noviny mají zase o čem psát. Co bude ale dál se tak úplně neví, budoucnost ukáže co bude dál ale prozatím Akai doufá hlavně v to že nějaké Bijuu bude skutečně nalezeno a to co možno nejdřív. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sun Oct 04, 2020 9:59 pm
NPC Amaya Tsuchikage
*Presne tak ti take bylo, amaya si jeho pritomnost uzivala a jak se doholi, den po jeho odchodu vydala rozhovor pro mistni noviny, kde priznala vztah mezi ni a Mizukagem s tim, ze se muze obcas stavat, ze zmizi na den, nebo vice z vesnice a v takovem pripade bude vedeni vesnice pod kontrolou jeji sekretarky, ktera bude nejakutnejsi pripady predavat primo Amaye, to, ze si bude vesnice myslet, ze si Amaya uziva radosti s Mizukagem bylo fajn, ve skutecnosti vsak bude behem dni, kdy bude mimo vesnici, hledat Bijuu.*


konec rpg
avatar
Anonymní
Anonymní

Popraviště    Empty Hirojuki Adachi

Sun Nov 22, 2020 1:02 pm
Trénink atributu: Rychlost
Legenda:
Hiro
Shigesato


*Hiro si prohlížel pódium a snažil se nějak urovnat rozporuplné pocity, které cítil. Přeci jen to bylo místo kde umírali lidé, ale také mělo podivný majestát monumentálního místa.* Omlouvám se, že jsem tě nechal čekat. Schůzka se trošku protáhla. Půjdeme? *Zeptá se otec, když přijde k synovi a položí mu ruku na rameno. Hiro pomalu přikývne a ještě chvíli se dívá na zem, kde normálně padají lidé z té výšky a pak se otočí.* Chtěl jsi pokračovat v tréninku? Už je ti lépe? *Zeptal se otec zatím co pomalu opouštěli to místo.* Ano už jsem v pořádku. Tedy pár dní po tréninku jsem myslel, že nebudu chodit, ale už je to dobré. *Otec chápavě přikývne a usměje se.* Začátky jsou těžké. Jde o to překonat ten stav, kdy je tělo slabé a není zvyklé. Pak už to bude snazší a snazší. *Ujistí ho a pokračují za příjemného rozhovoru až k nim domů. Sejdou do sklepa a otec se tam postaví s rukama za zády.* Takže. Položím ti stejnou otázku jako položím tvému bratrovi. *Po těch slovech vytáhne kunai a ukáže jí synovi. Druhou ruku zvedne prázdnou a sevře jí pěst.* Cesta zbraně. *Protočí si mezi prsty kunai.*  Anebo cesta pěsti? *Otevře dlaň a sevře jí takovou silou, až kůže na rukavici zapraská. Hiro se dívá z jedné ruky na druhou a přemýšlí. Nakonec ukáže na kunai.* Cesta zbraně. *Řekne a jeho otec si ho chvíli prohlíží.* Říkáš to spíše stylem, že se mě ptáš než, že bys odpovídal. Jsi si tím jistý?* Hiro překvapením zamrká a pak rychle přikývne.* Ano otče jsem. Volím cestu zbraně. *Řekne už o dost pevnějším hlasem a jeho otec přikývne.* Dobře tedy. *Spustí ruce podél těla a přejde k jedné z figurín.* Tuhle vyráběl tvůj děda. Vlastníma rukama. Je to celkem šikovná věcička. *S úsměvem poplácá figurínu po rameni a pak se zadívá na syna.* Tady ty větší plošky jsou určené k úderu. *Vysvětlí a Hiro přikývne a prohlíží si figurínu.* Tak na co čekáš? *Zeptá se nechápavě a Hiro se zadívá z figuríny na otce a zpět.* Myslel jsem, že když jsem si vybral cestu zbraně spíše mi podáš nějaký meč. *Vysvětlí a jeho otec se jen ušklíbne.* Nejdříve je dobré vědět co tě v boji vůbec čeká. Udeř. *Přikáže znovu a tak Hiro přejde k figuríně blíž, pokusí se napodobit postoj, který měl jeho otec, když ho viděl bojovat s panákem a pak zaútočí na plošku přibližně v úrovni jeho hrudi. Spokojeně se usměje, když se trefí a ploška se po úderu protočí. Skoro vzápětí ale vykřikne, jak se ploška otočí připevněná na ose a přes ruku ho klepne druhá strana, která připomíná obušek.* Co to mělo být? *Naštvaně sleduje figurínu a mne si bolavé místo.* To je trénink. Musíš si zvykat, že v boji má každá akce reakci a na každý útok musíš očekávat akci soupeře. Jakmile jednou zaútočit nejde to vzít zpět. *Vysvětlí mu a ukáže na figurínu.* Bojuj. A žádné flákání! *Přikáže a přejde stranou, aby vše sledoval. Hiro si prohlédne figurínu, aby věděl, kolik míst vlastně může on zasáhnout a kolik jich může zasáhnout jeho a pak zaútočí. Udeří pěstí do plošky ve výšce jeho hlavy a sehne se. Úderná plocha mu neškodně přejede nad hlavou.* Páni. Mám to! *Uculí se a otec ho jen popožene k další činnosti. A tak Hiro zaútočí na další plošku a proti úder vykryje rukou, štípne to, ale je to lepší, jak to čekal. Takhle se s figurínou přetlačuje nějakou dobu. Střídá údery na hlavu, na hruď, břicho a nohy a zkouší, jak různě útoky bránit. Když už má pocit, že to celkem vychytává tak mu otec přikáže přidat a Hiro tak neochotně musí zvedat tempo útoků, ale o to je těžší se bránit a schytá několik útoků. Pravou nohou kopne do plošky dole ve výši lýtka a rotaci využije k úderu pravým loktem na plošku ve výšce hrudi. Má to vymyšlené tak, že jak se bude vracet zpět nohou zablokuje dolní úder a rukou horní. Jenže představa je jedna věc, skutečný boj druhá a tak mu úderná plocha podrazí nohu, protože do plošky kopl více než očekával a jak se kácí k zemi ještě dostane pěkný úder do hlavy od tyče, kterou roztočil úderem loktem.* Au. Tak tohle se mi moc nepovedlo. *Vydá ze sebe a snaží se masírováním zahnat bolení holeně do které dostal úder. Jeho otec to s úsměvem sleduje.* Je jedno zda v boji využiješ meč nebo pouhé tělo, ale rychlost je potřeba vždy. Rychlost a taktické myšlení. To je těžké natrénovat, ale je hodně důležité. *Řekne než k synovi přejde a pomůže mu na nohy.* Končíme? *Zeptá se a Hiro zakroutí hlavou.* Ani náhodou! *Zakroutí hlavou a pustí se do dalšího útoku. Otec ho spokojeně sleduje a hodnotí co předvede.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Popraviště    Empty Konec RPG

Sun Nov 22, 2020 1:02 pm
----------------------------
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Dec 05, 2020 5:08 pm
*Druhá Tsuchikage zvolala všetkých obyvateľov Iwagakure na námestie, Keiyra tam samozrejme išla tiež, pôvodne mala ísť spolu s Noctisom, no ten si ešte niečo chcel predtým zariadiť a teda šla nakoniec sama. Oblečená bola v (>>klik<<) jej ninja pásku mala uviazanú okolo pása. Stála v dave medzi množstvom neznámych ľudí, obyčajných obyvateľov dediny aj shinobi. Obzerala sa po Noctisovi, alebo niekom z jej spolužiakov z akadémie, no nikoho známeho nevidela a tak teda svoje hľadanie vzdala. Keď tu sa niekto zrazu začal spoza nej predierať davom dopredu a pri tom ju odstrčil. * (Neznámy človek) Ospravedlňujem sa. Prepáčte *Odvetil ten ten chlap, bez toho aby sa obzeral po ostatných ľuďoch, ktorých pri svojom postupe zrážal a bez pardónu sa pretĺkal davom ďalej - očividne sa chcel dostať čo najbližšie ku rečníckemu pultíku. Keiyru to zaskočilo, neudržala rovnováhu a teda to neustála. Vrhlo ju teda doslova do náručia neznámemu tmavovlasému chlapcovi. Od pohľadu nemohol byť starší viac než dva-tri roky od Keiyry.* Ospravedlňujem sa. *Zašomrala s červenými líčkami a rýchlo sa odtiahla aby mu dopriala v tejto tlačenici aspoň nejaký osobný priestor. Postavila sa teda nakoniec vedľa toho tmavovlasého chlapca a čakala kým Amaya vykročí za rečnícky pultík.* Ani som netušila, že je tu v Iwagakure toľko ľudí. *Zašomrala si popod nos a kútikom oka sa pri tom pozrela na chlapca vedľa seba.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Popraviště    Empty Akio Noriaki

Sat Dec 05, 2020 5:43 pm
*Akio byl na náměstí, kde se právě nacházela celá vesnice a tudíž i on. Tsuchikage se chystala otevřít novou část vesnice s plnou parádou: oslava, proslov atd. Na náměstí přišel se svými rodiči, ty ale šli za nějakými známými a tak Akio zůstal sám, což mu vlastně ani moc nevadilo. Oblečený byl v (odkaz) , ninja čelenku měl obvázanou kolem krku jako šátek. Měl s sebou i svou brašnu s ninja vybavením a na obou rukou měl přidělané zápěstní nože, které byly vidět v plné parádě. Nečekal potíže, ale člověk nikdy neví, tak je raději vybaven. Stojí tedy mezi lidmi a čeká, až začne proslov. V tom se jeden chlap rozhodne, že se skrz nacpané náměstí prodere dopředu a tak odstrčil dívku, která stála vedle Akia. Ta začala padat a tak ji Akio chytil. Vypadala mladší než Akio, ale jen o malinko. Taky si hned všimne její ninja čelenky.* Ne, v pohodě. *Přijme její omluvu a pustí ji. Chce se vydat za mužem, aby ho naučil slušnému chování, ale ten už je dávno pryč a drát se za ním skrz ten dav je zbytečný. Akio si tedy jen povzdechne a zakroutí nad tím hlavou. Chce se vrátit k nudnému čekání, když zaslechne dívku vedle sebe.* Jo no, na ulicích pořád prázdno, ale když se něco otvírá tak je najednou nával. *Odpoví ji a taky se na ni koutkem oka s pousmáním podívá.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Dec 05, 2020 6:33 pm
*Trošku sa pousmiala keď jej odpovedal a dokonca sa aj nepatrne usmial. Uľavilo sa jej, že sa na ňu Ten chlapec nanahneval alebo tak. Pootočila hlavu jeho smerom - až teraz si všimla, že má okolo krku uviazanú ninja pásku a teda to bol tak ako aj ona shinobi.* Som Keiyra. Ešte raz vďaka za to chytenie. Nebyť teba skončila by som na zemi. *Usmiala sa.. Chcela povedať viac, možno nadviazať rozhovor, no to už sa ku pultu vzniesla Amaya - zhliadla na ľudí a prehovorila.* (Tsuchikage: Amaya - citácia) Sešli jsme se tady, abychom oslavili velký den pro Iwagakure. Tvrdá práce našich lidí a ninjů přinesla své ovoce, zaprvé! Jsme byli schopni našetřit dost financí k rozšíření vesnice, zadruhé, jsme vesnici doopravdy po několika letech tvrdé práce dokázali rozšířit o novou čtvrť a dokonce i zvelebit pozemky za našimi hradbami. Díky tomu budeme mít mnohem snazší přístup k určitým potravinám! A za třetí, díky osobě z našich řad, se upevnilo spojenectví Kumogakure a naší aliance. Tímto mu znovu, veřejně děkuji. *Len čo to Druhá povedala a ukázala rukou na Noctisa, ktorý stál neďaleko Amayi. Keiyra šokovane zažmurkala.* "Tak toto boli tie tvoje ´záležitosti´." *Pomyslela si a neveriacky pri tom zakrútila hlavou. Vážne jej to mohol povedať. Nestihla sa nad tým viac zamýšľať lebo ich Tsuchikage pokračovala.* (Tsuchikage: Amaya - citácia) A nyní, mi dovolte, abychom společně s Mizukagem-sama, pro vás, bez kterých bychom nebyli tak úspěšní, oficiálně otevřeli tuto novou část vesnice. Zároveň se tímto dnem otevírá luxusní bar a hotel, ve kterém budete vždy vítáni. Vyhlídka vám sebere dech. *Keiyra ešte Mizukageho nevidela, ľudia si o ňom šepkali, že je krutý a prísny, no jeho slová neboli kruté ani nič podobné, hoci boli trošku strohé.* (Mizukage: Akai - citácia)Tak a teď si užívejte svého nového luxusu a své nové životní úrovně. *Len čo následne Mizukage prestrihol pásku, ktorú držala Amaya v rukách - davom zaznel potlesk a jasot. Keiyra trošku zatlieskala tiež a bola nútená - pohnúť sa davom v pred.* Myslím, že sa ku sebe tí dvaja celkom hodia. Len sa obávam toho čo by s nami bolo keby sa.. nepohodli. Myslíš, že by z toho mohla byť vojna? *Prehovorila ku chlapcovi vedľa nej. Keiyra bulvár nečítala, no konšpirácie o mileneckom vzťahu Amayi a Akaia boli v novinových titulkoch každých novín v celej Iwagakure a teda sa to dostalo aj k jej ušiam. Prišlo jej to ako vhodná téma na rozhovor nakoľko tak ako ostatní okolo chcene-nechcene sledovala ako spoločne bok po boku ich vodcovia obdivujú novú ulicu a všetky jej budovy.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Popraviště    Empty Akio Noriaki

Sat Dec 05, 2020 7:02 pm
Já jsem Akio *Stihne se ještě představit před proslovem. Ten pozorně poslouchá a sleduje při tom Tsuchikage a Mizukageho. Je to poprvé co ho vidí. Rozhodně má kolem sebe jakousi auru. Pověst dělá hodně. Po proslovu Akio zatleská a taky se trochu zasměje nad strohou větou Mizukageho.* "Asi není zvyklej na takhle pozitvní vedení vesnice." *Pomyslí si a taky se rozejde kupředu.* Jo, zajímavý pár, to rozhodně. *Odpoví Keiyri a na chvíli se zamyslí.* No, Tsuchikage je profík. Nikdy jsem s ní pořádně nemluvil ale je vidět, že se o vesnici fakt stará a zajímá. Myslím že ta by... osobní neshody nenechala zajít do války. Mizukage ale..., myslím že ten by to vzal hůř. Určitě by to bral jako urážku nebo co. Válka by pak asi záležela na tom, ke komu by se přidala Kumogakure. Ta by se teď díky snažení našeho generála určitě přidala k nám. *Odpoví a když zmíní Noctise, kývne hlavou směrem k němu.* Ale neboj, nemyslím si že by nechali osobní neshody zajít až tak daleko. *Řekne nakonec aby ji ujistil.*
Naomi Noriaki
Naomi Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 1222
Join date : 07. 11. 20
Location : Tokubetsu Jounin

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Sat Dec 05, 2020 7:34 pm
*Pri zmienke o Noctisovi sa usmiala a prikývla.* Asi máme šťastie, že bol v správny čas na správnom mieste.[b/] *Uznala a radšej nekomentovala to, že ho to takmer stálo život.* [b]Poznáš sa s .. generálom Noctisom? *Zaujímala sa, možno by mohla z Akia vytiahnuť nejaké informácie o jej opatrovníkovi. Keď zmienil vzťahy Kumogakure ešte raz si ho nenápdne premerala kútikom oka.* Zaujímaš sa o politickú situáciu, hm? Súvisí tvoj prehľad s tvojim povolaním? *Zaujímala sa. Bolo zvláštne viesť takýto nenútený rozhovor s iným shinobi. Akio bol prvý človek z Iwagakure, ktorého nepoznala z akadémie. Ako pomaly kráčali, dav ľudí ich už ku pohybu nenútil. Ľudia sa rozchádzali a teda už nebolo nutné aby šli vedľa seba ďalej. Keiyra sa však neplánovala ešte rozlúčiť. Bola zvedavá či ale ku tomuto kroku neprikročí Akio.*
Sponsored content

Popraviště    Empty Re: Popraviště

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru