Goto down
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sun Jun 27, 2021 9:08 pm
*Dobre. Pri rýchlom skúmaní výsledkov na tabuľkách bolo jasné, kto bol víťazom tejto malej NEsúťaže.* Uznávam.. *Natiahla ruku k tabuľke s Riasinými výsledkami a poklepala prstom po hodnote jej rýchlosti v Tenseigan Chakura Modo.* ..toto je extrém. Ešte som nikoho nevidela v takej rýchlosti, okrem teba. *V myšlienkach zapátrala, či náhodou nevidela niekoho rýchlejšieho v Hachimone, ale veľmi ťažko sa to vizuálne porovnávalo. Rias ju zaskočila svojim nápadom..* Umm.. *Priloží si prsty ku spánku, privrie oči a zdvihne pred seba druhú ruku, akoby ukazovala Rias stop..* No počkaj, počkaj. A ako si to celé predstavuješ? *Musel v tom byť nejaký háčik. Ak by chcela len chrániť dimenziu, prečo si tu nevytvorila svoju vlastnú kópiu, ktorá by dohliadala na neoprávnené vstupy? Alebo ak je v dimenzii všemocná, mohla jednoducho zablokovať všetky možné pokusy automaticky - nastaviť to tak.. Ale tak Tsuki čakala, čo z nej vypadne..*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sun Jun 27, 2021 10:12 pm
Rias Gremory: Možná to je rychlé ale tuhle techniku nemohu použít víckrát než 1x za jeden souboj, pak potřebuju aspoň pár dní odpočinku. Kdybych to použila totiž 2x tak bych poté přišla o schopnost aktivovat svůj Tenseigan na dobu 4 let. *Rias to v realitě nikdy neudělala ale testovala to právě zde v této dimenzi aby znala výsledky toho co se stane a ukázalo se že když Tenseigan Chakura Mōdo použije 2x v krátkém sledu po sobě tak o samotné Doujutsu na 4 roky přijde a to je docela velká nevýhoda, což je hlavní důvod proč Rias Tenseigan Chakura Mōdo používá hlavně v ty momenty, kdy si je naprosto jistá že to je potřeba a hlavně že to ukončí daný souboj. Bylo by totiž docela na hovno kdyby tu techniku použila, souboj skončil a ona techniku deaktivovala a později se tam dostavil další, ještě silnější soupeř, proti kterému by Tenseigan Chakura Mōdo již nemohla použít.* Jak si to představuju? Je mi prostě líto že takto krásný svět nemá nikoho kdo by zde žil, sice jsem všemocná ale dokonce ani já nikdy nevím co by se mohlo stát.. jakákoliv moje bezpečností pojistka by mohla selhat ale taky by se případně mohla starat o některé věcí o které se mě osobně starat nechce, například potenciální převýchovu lidí a podobně. Mohla bych udělat jen svou kopii ale ty máš na některé věci jiný pohled, proto mě napadlo že kdybych vytvořila bytost z nás dvou najednou.. tak bych měla podchyceno mnoho více proměnných, protože naše dvě mysli dohromady dají dokopy daleko vyšší výkon než každá z nich odděleně.. navíc, bud upřímná. Jsem celkem zvědavá jak by taková bytost žila, jak by se chovala a jaký výsledek by celý tento projekt přinesl.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Mon Jun 28, 2021 9:22 pm
*Tsuki sa nad tým musela zamyslieť. To, čo po nej Rias žiadala... Vlastne, nežiadala, bol to návrh a mohla ho odmietnuť, ale kto jej zaručí, že by si Rias tak, či tak nevytvorila jej kópiu vo svojej dimenzii. Jasné, Rias verila, ale obe to boli ženské s veľkou inteligenciu, a keby bola na jej mieste Tsuki a mala možnosť spravovať vlastnú dimenziu, kde by mala absolútnu moc, využívala by to na plno. To musela uznať..* Nemôžem povedať, že by sa mi tvoj návrh nepáčil. Zaujalo ma to, to je fakt, ktorý musím uznať.. A áno, máš pravdu, zaujíma ma, čo by vzniklo spojením nás dvoch. Profil tej osoby, jej výzor, myslenie, pohnútky, ako by sa v rôznych otázkach rozhodovala a správala.. Čo by uprednostnila.. *Zamýšľala sa nad tým a vypadala, že by k tomu bola povoľná, no boli tu ďalšie otázky..* Čo z toho budem mať ja osobne, keď na to pristúpim? *Spýtala sa Tsuki. Mala svoje vlastné podmienky, ale najskôr chcela vedieť, čo jej ponúkne Rias. Predsa len.. toto nebolo len tak niečo..*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Mon Jun 28, 2021 9:28 pm
Rias Gremory: Co z toho budeš mít? *Rias je sice ráda že se zdá že by k tomu Tsuki mohla svolit ale tohle co z toho budu mít ji moc radost neudělalo ale když o tom přemýšlí do větší hloubky tak asi dává smysl že z toho nechce vyjít úplně naprázdno. Dokonce i Rias se snaží s každé situace vytěžit co nejvíce.* To ti nestačí že se s tebou dělím defacto o všechno? Jako pokud je ti to málo a chceš ještě něco dalšího.. tak mi řekni svou cenu a uvidím co s tím budu moct udělat. *Rias není ani trochu naštvaná, jak by taky mohla. Zná Tsuki moc dobře a předvídala že to nebude úplně zdarma ale stejně nějak doufala že se to obejde bez slov.. „co z toho budu mít“. Každopádně Rias zajímá co by si Tsuki přála, přijde ji rychlejší když ji Tsuki rovnou poví co by chtěla než aby čekala co ji za to Rias nabídne.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Mon Jun 28, 2021 9:58 pm
*Privrela na okamih svoje oči. Rias znela trochu vyčítavo. Tsuki sa jej ani nečudovala, ale v tomto ohľade za to Tsu ani nemohla.* Tvoju poznámku by som prešla obyčajne bez komentára, ale to tvoje de facto nie je vôbec de facto. De facto som sa s tebou o všetko podelila ja. A aj keď to pre teba neboli hodnotné a užitočné informácie, ostáva faktom, že som sa s tebou podelila o celý svoj život. DE FACTO. *Tsuki to nemyslela zle, nechcela Rias z niečoho nebodaj obviňovať, navážať sa do nej, alebo niečo podobné, len uvádzala veci na pravú mieru.* Neber si to zle, Rias, ja som ti vďačná za každú jednu informáciu, o ktorú sa so mnou podelíš. Žiaľ okolnosti sú také, že posledné roky sa venujem skôr rodine, než behaniu po svete a rozširovaniu si obzorov. Nemám ani možnosť ťahať ľudí do vlastnej dimenzie, kde bez akejkoľvek námahy, mrknutím oka, z nich môžem sosať všetky ich spomienky a informácie. Takže sa ani nebudem ospravedlňovať, že nedisponujem tým, čím ty, a že mám teraz priority niekde inde. *Stála tam stále v druhom stupni Juinky s tmavou pokožkou a troma pármi rúk, ale pokračovala ďalej.* Ak sa chceš nejak vyrovnať, nemám problém poskytnúť ti informácie o všetkých mojich technikách, ktoré ovládam, a ktoré som ako ďalšie vytvorila. Predpokladám, že o Jashinisme informácie máš.. *Zatiaľ sa nevyjadrovala k tomu, čo by chcela..*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Mon Jun 28, 2021 10:50 pm
Rias Gremory: *Osobně je toho názoru že ona toho Tsuki dala daleko ale vážně daleko více než ona Rias ale hádat se s ní o tom nemíní, to by stejně nikam nevedlo a nestojí o absolutně zbytečnou hádkou. Dále jen mlčí a nechá Tsuki mluvit, sice nemá radost ani z jednoho jejího slova ale není to zase takové že by se na ní kvůli tomu chtěla zlobit. Ono kdo není aspoň trochu sobecký nemůže dnes nic získat a Rias toho na úkor jiných získala opravdu hodně.. jak by se na Tsuki mohla zlobit za něco v čem si je s Rias skutečně podobná. Stále by si tu bytost mohla vytvořit tak jak chce bez jejího vědomí a ona by to nikdy nemusela zjistit ale nechce narušit tu důvěru, Tsuki by to sice nezjistila ale Rias by to věděla.* Nebudu tě nutit mi něco předávat, to je čistě na tobě. Když jsem ti poskytla každou jednu informaci nikdy to nebylo s vidinou že bych za to někdy v budoucnosti něco chtěla.. o Jashinistech mimochodem vím.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Tue Jun 29, 2021 8:44 am
Vieš moc dobre, že ma do ničoho nenútiš. V tejto situácii to asi vyznelo, že si ma donútila, alebo skôr som to ja veeeľmi nešťastne podala. Ja sa s tebou rada delím i o moje poznatky a nechcem byť tá, ktorá len berie, ale ako som už povedala, teraz nemám nič viac, čo by som mohla ponúknuť. Tak si prejdi moje techniky, možno tam bude niečo s čím si sa ešte nestretla. Hovorila si v minulosti, že z elementov ti chýba Doton. Ja ho vlastním, prejdi si u mňa pokojne všetky jeho techniky. A čo sa týka Jashinismu, tak asi nemá cenu hovoriť o tom, že mám spomienky ako presne prebieha rituál tvorby nového Jashinistu.. *Už bolo na Rias, čo urobí. Tsuki s tým nemala najmenší problém. V tomto smere nebola sobecká, lebo s Rias sa delili o informácie a áno, je to tak, že Rias jej doteraz poskytla omnoho viac informácií, než Tsuki Rias, ale to neznamená, že s tým má Tsuki problém - deliť sa o niečo s Rias. Dôkazom toho bolo aj to, že chcela pristúpiť na vytvorenie tej novej 'bytosti', ktorá by bola zmesou Rias i Tsuki..* Povedzme, že pristúpim na vytvorenie kombinácie nás dvoch. Prirodzene z toho niečo chcem mať a budem asi žiadať veľa, ak si požiadam o prístup k tej bytosti, že? Lebo mi príde nefér, aby k nej mala neobmedzený prístup len jedna z nás.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Tue Jun 29, 2021 1:57 pm
Rias Gremory: *Tsuki má vážně pravdu, vyznělo to jako kdyby to bylo myšleno tak že ji k tomu Rias jakýmsi způsobem či situací dotlačila ale očividně se o to Tsuki chce podělit a tak Rias si vezme všechno, projde si co by se mohlo zdát jako nové a ukázalo se že z technik Kekkei Genkai Futtonu, které Rias zná všechny přibudlo i jedno nové a to je Futton: Shunbintō. Dále ji zaujme fakt že Tsuki ovládá další kuchiyose a tím jsou hadi, takže získá informace o Shiroi Hebi, Kuro Hebi a Aodovi. Pokud jde o ještěry tak toho jednoho, co Tsuki dokáže přivolat taktéž nezná. To je ale minulost, Rias zná informace už i o tomto malém prckovi (Tokage). Dokonce zjistí i o liškách, přesněji o malé, bezbranné lišce Kakera. Rias přijdou užitečné i ty hadí techniky, takže i ty si vlastně zkopíruje do své mysli -> Jagei Jubaku, Senei Jashu, Mandara no Jin, Senei ta Jashu, Ryū no Kawarimi no Jutsu a Yamata no Jutsu. Další zastávkou jsou kompletní techniky Dotonu, poté Katonu ve kterém je Rias překvapena protože Tsuki kromě obyčejných Katon technik, zná i tři originálně vytvořené techniky -> Katon: Hi no Ken, Katon no Yoroi a Katon no Yoroi: Fenikkusu. Takto si pobere i všechny zbývající elementy, Rias sice ty elementy ovládá (kromě Dotonu) ale chtěla vědět zda tam Tsuki neskrývá nějakou další originální techniku a bohužel nikoliv. Pak přijdou na řadu lékařské o kterých Rias nevěděl -> Enkaku Chiyo, Shousen no Jutsu, Chikatsu Saisei no Jutsu, Ranshinshou, Saibō no Kasseijutsu a Kishou Tensei. Ráda by získala i Byakugō no In, bohužel Tsuki nezná její přesnou sílu (pasivní posílení) a tak to nemůže znát ani Rias a tak ji to je prozatím k ničemu. Naštěstí i zde Rias narazila na něco užitečného a tím je specializace Shousen no Jutsu, které vytvořil Noctis.* „Tohle bych se mohla naučit, stejně jako Katon no Yoroi a Katon no Yoroi: Fenikkusu.“ *Začne Rias přemýšlet, ještě si projde stopařské, které ale zná a najde tam tu specializaci ale ta je Rias vlastně k hovnu. Jak Tsuki mluví tak ji Rias ji vnímá ale nereaguje, může se ji dokonce zdát chvilku že je mimo.* Uhm, promiň byla jsem mimo. Musel jsem zpracovat hodně informací.. nicméně souhlasím s tvou podmínkou ale mám takový dotaz. Jak si jako představuješ přístup k té bytosti když sama se sem nedostaneš a veškeré časoprostorové techniky blokuje automatická obrana, která nedovolí aby nějaká taková technika fungovala. *Rias celkem zajímá jak si tohle Tsuki představuje, ještě ji plánuje sice předat nějaké informace (techniky) za to že si jich mohla tolik vzít ale to prozatím nechá být.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Tue Jun 29, 2021 6:47 pm
*Ono to vypadalo, že sa nič nedeje. Ale všetko sa odohrávalo na pozadí, takže Tsuki vedela, že má len čakať, no aj tak predniesla svoju žiadosť Rias. Potom jej ostávalo zas len čakať, kým nebude Rias hotová. Preto namierila oči z Rias smerom na tabuľky, kde boli zapísané všetky ich výsledky. Ešte raz si ich prešla, hoci to bolo zbytočné a dokázala si tie tabuľky vizualizovať detailne v hlave. Zastavila sa na výsledku Riasinej rýchlosti v Tenseigan Chakura Modo.* Neuveriteľné, jak je ľudské telo uspôsobené k takej rýchlosti.. Je toho možné len telo Rias na základe jej Kekkei Genkai, alebo by toho bolo schopné hocijaké ľudské telo? Mhm.. Ale s Hachimonom sa človek nerodí, vytrénuje sa. Pravda, nepoznám presné zrýchlenia počas jednotlivých aktívnych brán.. Hlavne, Hachimon si vyberá na tele svoju daň.." *Faktom ostávalo, že ešte nevidela nikoho s aktívnou ôsmou bránou Hachimonu. Aká veľká by mohla byť taká rýchlosť? Viac, ako Riasina? Rias ju vyrušila zo svojho zamyslenia. Prstami si šúchala pomaly bradu. Stočila pohľad na Rias.* To je otázka na teba ako na správcu dimenzie. Som za spôsob, ktorý bude pre teba čo najmenej invazívny, najjednoduchší, pre teba prijateľný. Verím, že by sa v tvojej obrane pred časopriestorovými technikami dala vytvoriť skulinka len pre môj Hiraishin, no dimenzia je tvojím bezpečným miestom a ja nehodlám byť nechceným narušiteľom kedykoľvek sa mne zapáči. Rešpektujem ťa totiž. *Vtedy sa na Rias obrátila a chytila ju za ruky.. Pre Tsuki by bol ideálny nekonečný prístup bez obmedzení - kedykoľvek by sa jej zachcelo. Veď pre ňu nebolo toto miesto skoro nijak odlišné, než Zem, čo sa týkalo jej schopností, pretože všetko tu ovládala Rias, nie Tsuki. Nemohla by tu urobiť nič, čo dokáže Rias.* Napadá ma momentálne, že by sme mali spolu vyhradený čas, kedy by sme sa sem vracali za účelom stretnutia s našou miešankou. Ale asi by som striktne trvala na dodržiavaní presných termínov. *Jednoducho povedané - chce mať k tej bytosti prístup, či sa to Rias páči, alebo nie. Zanecháva niekde časť seba sama, kde nad tým nebude mať moc ona sama, ale niekto iný.. A aj keď Rias verí....*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Tue Jun 29, 2021 7:01 pm
Rias Gremory: Nejde o to že bych ti nevěřila, ráda bych ti tu skulinku vytvořila ale je tu problém. Hiraishin je pro každého uživatele svým způsobem originální, nicméně sama jsem zjistila že existují miliony dalších světů, z nichž je obydlených jen málo ale! V některých jsou jisté podobnosti s tím naším, chakra je sice jen na málo z nich ale jsou i takové světy a i když v tomto světě je tvůj Hiraishin charakteristický jen pro tebe co se týče jeho podpisu, tak existuje jisté riziko že stejný podpis by mohl mít i někdo další z jiného světa, jiné dimenze a jiné reality. Nemohu zaručit že se nedopatřením či úmyslně nenapojí na tvou značku uvnitř této dimenze.. tohle jsou věci se kterými si automatický systém neporadí, nedokáže rozeznat tebe a případně někoho z jiného světa s totožnou chakrou a Hiraishinem. *Rias by takto mohla prakticky dát někomu přístup do jejich světa, kdy její dimenze by fungovala jako přestupní stanice ale tehdy Rias něco napadne.* Mám nápad, musela bys ale počkat.. počkat až svou úroveň Fuinjutsu zesílím natolik že budu schopna používat Tensha Fuuin, tehdy bych do tebe mohla zapečetit schopnost pomocí které se do této dimenze dostanu a také způsob jak se dostat ven, bude to trvat.. to rozhodně a tak si musíš rozmyslet zda s tím souhlasíš, do té doby bych tě sem musela brát já osobně. *Sice tu je stále otázka toho že by Shizuka mohla zkopírovat vzhled a schopnosti Rias ale i když Shizuce věří tak ji nevěří natolik aby ji do rukou svěřila své schopnosti, které jsou pro běžného Ninju až příliš nebezpečné (aspoň tak to vidí Rias). Shizuka by mohla v klidu zlikvidovat Tsuki či některého s Kagů a udělat ve světě velký bordel a to nemluvě o tom že by mohla nějak ztížit život i samotné Rias. Takže o Shizuce radši ani nebude přemýšlet. Tsuki pak přijde s dokonalým nápadem a Riasino až příliš zbytečné hluboké přemýšlení bylo zcela zbytečné.* Upřímně.. s tím nemám problém. Domluvené termíny kdy se sem budeme společně vracet zní jako dobrý a jednoduchý nápad, který je tak jednoduchý že mě to vlastně ani nenapadlo. Začínám si občas myslet že nejsem schopná přemýšlet nad věcmi jednoduše ale až příliš složitě jako kdybych řešila složitou matematickou rovnici.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Tue Jun 29, 2021 7:13 pm
Nie som znalá cestovania naprieč rôznymi dimenziami, len tou našou, takže ma ani len nenapadlo, že by mohol byť takýto problém. *Toto v Tsuki vyvolalo ďalšiu vlnu premýšľania, ale nechávala si to na neskôr, keď bude sama, pretože tu musia doriešiť niečo, čo začali.* Rozhodne v tomto smere chápem tvoje obavy. A ako som už povedala, nechcem nijakým spôsobom ohroziť tvoje bezpečné miesto. No, neostáva mi nič iné, len si počkať, kým zvládneš Tensha Fuuin. *Teraz bola otázka, ako ďaleko je Rias s pečatiacimi technikami. Tsuki ich ovláda pomerne dosť, ale úroveň Tensha Fuuin je stále nedostupná a ostávalo ešte zopár techník, ktoré nie a nie ovládnuť.. Boli to hlavne techniky na pečatenie chakry, do ktorých zatiaľ nešla len z princípu..* Zatiaľ môžeme fungovať na dohodnutých časoch. Keby jedna z nás v dohodnutý čas nemohla, dáme si dopredu vedieť. Veď teraz budeme v podstate spolu v Yugakure. A tak ma k tejto súvislosti napadá... Rias, mohla by som si na teba položiť malú značku Hiraishinu? *Ak by náhodou došlo k tomu, že by sa Rias jedného dňa neobjavila v stanovený čas, mohlo by to znamenať, že je v nebezpečenstve.. Aspoň by takto vedela Tsuki, že niečo nie je v poriadku. Rias je bezpochyby silná kunoichi, o tom nikdy nepochybovala, no hrá nebezpečné hry. A mohlo by sa jej to raz vypomstiť..* Ja to poznám až príliš dobre. Vŕtam do vecí až moc hlboko, pritom odpovede sú vždy tak primitívne a triviálne..
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Tue Jun 29, 2021 7:26 pm
Rias Gremory: Najít se nebude problém, mám případně své cestování skrze trhliny v prostoru a taky tu je stále možnost informování skrze Tensō no Jutsu. *Tsuki pak ale Rias zaskočí požadavkem že by si na ní ráda umístila Hiraishin značku a Rias se u toho zašklebí jako kdyby právě ochutnala nějaké jídlo, jehož chuť vyloženě nesnáší a je jí z něj zle jen ho cítí. Ne že by Tsuki nevěřila ohledně Hiraishinu ale prostě kdykoliv by mohlo dojít k nějaké nepředvídatelné události a Tsuki by ji mohla využít v neprospěch Rias, nikdo neví kdy by se s Tsuki mohla nepohodnout a mohlo by pak dojít na prudkou výměnu názorů či rovnou nějaký souboj.* Značku jo? *Zadívá se na krátký okamžik na oblohu a pak si na sobě představí značku, nechce si značkou pošpinit svou pokožku ale hlavní důvod je obava toho že by se to mohlo jednou vymstít. Obzvláště když Tsuki dostala Juinku od takzvaného Tsuchikageho a ještě s ním chrápala, co kdyby skrze něj jednou Mizukage Tsuki rozkázal pod nějakou pákou aby jim dala Rias? Udělá opět ten svůj zlozvyk a kousne se do svého spodního rtu.* Ne.. promiň ale to prostě nepůjde. Za těch pár vteřin jsem o tom přemýšlela z mnoha různých úhlů, které že se vyplní jsou sice na nízké úrovni ale není to nulové.. ráda si od tebe nechám označit nějakou zbraň, či si vezmu tvůj bleskovej kunai ale značku přímo na své tělo prozatím odmítnu.. chci si to více promyslet do budoucnosti. *Rias je trochu moc opatrná a někdy až paranoidní ale s tím co vše na světě vyvedla a v budoucnosti ještě vyvede musí být opatrná, není vyloučené že její činy jednou nezpůsobí že to bude Tsuki proti srsti.* Snad ti to nevadí.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Tue Jun 29, 2021 7:38 pm
*Videla na nej, že to Rias zaskočilo. Ono taky to nebola len nejaká technika.. Šlo o značku, vďaka ktorej by sa k nej Tsuki dostala kedykoľvek a kamkoľvek - ak by teda nebola práve vo svojej dimenzii. Tsuki až moc dobre chápala, ako to Rias vnímala. Taktiež by si dobrovoľne na seba nenechala položiť Hiraishin značku od nikoho iného, než od Noctisa. Ale Noctis bol jej životná láska, ak to tak ľudstvo nazývalo, a to bolo niečo úplne iné.* Nie, nevadí mi to. Chápem odvrátenú stranu používania Hirasihinu pomerne dobre, keď som jeho užívateľom.. To ma napadlo v rámci našej konverzácie, nestojí na tom môj život. *Potiahla Rias k sebe a objala ju krátkym objatím.* Chceš ju vytvoriť teraz hneď?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Tue Jun 29, 2021 7:50 pm
Rias Gremory: *Ráda se nechá obejmout, Rias je takový celkem přítulný druh ženy a k Tsuki cítí jisté pouto.* Myslím že značka počká. *Na okamžik to objetí prodlouží a v ten moment do mozku Tsuki zkopíruje nějaké své znalosti, které má zase Rias. Předá ji informace o technice ranku S+ Chakura Hari, Fuuton: Rasen Shuriken a Rasshinguchēn no Jutsu. Dalším krokem je předání kompletní rozpisu veškerých informací o klanu Kazeshi, včetně veškerých jejich technik a přidá k tomu i rozpis schopností a všech technik Kumenju (pokud to už dostala tak ignoruj). Nakonec k tomu přidá základní popis informací o Doujutsu Tenseigan a přidá k tomu kompletní výpis informací i s názvy o všech jeho technik do ranku B, inu techniky od ranku A, výše si prozatím ponechá.. jsou tam ještě nějaké mezery jaké je v těch technikách vyplnit a ráda by v tomto ohledu dala úplné informace a ne jen částečné.* Tak teď to můžeš vše vstřebat. *Pošeptá ji do ouška a pak ji pustí ze svého objetí aby ji dala prostor, přitom ji už odebere ten druhý stupeň Juinky a nechá zmizet i jejího klona.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Tue Jun 29, 2021 10:07 pm
(Som zabudla, že je v druhom stupni.....)
* To objatie šiestimi rukami bolo.. zvláštne. Zvláštne a fascinujúce zároveň, pretože to boli nové pocity, nové možnosti, ktorá Tsuki rada skúmala. Však dokonca aj jej prvá láska bola výplodom experimentu, ktorý skúšala na Natsuovi. Vtipné spomienky, až sa nad nimi v mysli pousmiala, ale to ju už v hlave trafila Rias poriadnou nakladačkou informácií. Tsuki sa jednou dlaňou chytila za spánok a nechala príval informácii plynúť samovoľne. Teraz nemalo zmysel ich triediť, kým sa dovnútra sypali nové a nové informácie. Ešteže mala šesť rúk. A ešteže sa piatimi z nich držala Rias, ktorú objímala. Zo všetkých tých informácií sa jej zatočila hlava, ale bodaj by nie. Potrebovala malú chvíľu na to si to utriediť. Čo sa do jej hlavy dostalo, to tam ostane dovtedy, kým jej hlava bude pracovať správne. Teraz nebol čas prechádzať si podrobne všetko to info, len tým všetkým zbežne preletela, aby si to vedela utriediť.. Nijak do hĺbky sa tým teraz nezaoberala, lebo bola zaujatá niečím iným..* Tie S+ techniky.. Ovládaš ty, či..? *To bolo zatiaľ všetko, čo prešla hlbšie. Tri techniky vysokého ranku. Druhý stupeň sa stiahol a úplne zmizol. Mala znova len svoje dve ruky. Škoda, šesť rúk bolo šesť rúk..* Tým vytvorením som myslela spojenie našich mozgov dohromady.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Tue Jun 29, 2021 10:33 pm
Rias Gremory: *Nechá Tsuki aby se s tím vypořádala, dokonce na ní radši ani nemluví aby její mysl nezaměstnávala ještě více.. ono už ten příval informací je moc a ještě být nucena reagovat na slova někoho jiného a k tomu dokonce odpovídat. Ovšem když Tsuki položí svou otázku je jasné že se s tím přívalem informací srovnala natolik aby mohla aspoň nějak fungovat, jistě si je ještě neutřídila ale to nebrání tomu aby se mohla vyptávat na otázky, které se k tomu mohou hodit.* Z těch S+ technik, ovládám Fuuton: Rasen Shuriken ale zbytek jsou techniky, které jsem získala z mysli 1. Raikageho, který je ovládal. *Odpoví upřímně, sice tam je jedna S+ technika o které Tsuki neřekla ale Rias usoudila že aspoň dočasně by si ji ráda ponechala jako takové své ultra tajemství, kterým se Tsuki svěří ale to až někdy v budoucnu.* Ah tys myslela to spojení.. asi bych klidně mohla. *Rias luskne a vytvoří před sebou svou vlastní kopii a vedle té stojí i dokonalá kopie Tsuki.. obě dvě mají samostatnou mysl a kdyby někdo musel uhodnout kdo je pravá Tsuki/Rias a kdo je klon, neměl by nejmenší šanci uhodnout. Dalším okamžikem Rias luskne znovu a ty dvě kopie zmizí a místo nich se tam vytvoří velká masa koule uvnitř které koluje ohromné množství chakry, nejdříve se utvoří tělo, které by této dvojici myslí mohlo sedět nejlépe ale stále není vidět, poté se do těla usadí součet zásob chakry Rias i Tsuki a získá i všechny schopnosti Tsuki (klan, elementy, Jutsu, Kekkei Genkai, Juinku) a to stejné platí i o Rias, takže má kompletně veškeré schopnosti obou dvou.. ovšem až na jednu výjimku a tou je Jigen. Mohla by si takto načerpat vesmírnou chakru a v klidu tuhle dimenzi opustit a žít si v jiné dimenzi.. nebo ve své vlastní. Sice co se vytvoří v této dimenzi, zde i zůstane ale Rias nechce riskovat.. za to riziko to nestojí. Pokud jde o sílu případného Ninjutsu, Genjutsu a podobně tak se také vytvoří součet čísel Rias a Tsuki a stejně tak i počet zkušeností. Během pár vteřin této bytosti bude vdechnut i úplně nový život, otázka zní.. zrodí se jako dospělá forma či jako novorozeně, to je to na co Rias čeká, osobně to nechtěla řídit a do velké míry ohledně formy nechala aby to řídil osud. Rias ale do té mysli něco přidala, aby ulehčila případné rozhovory a celkou koexistenci s tou bytostí tak už při tvorbě ji tam vsugerovala aby Rias a Tsuki tato bytost považovala za své matky.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Wed Jun 30, 2021 2:38 pm
*Hlava ju bolela, jak nebola zvyknutá na rýchly prísun toľkých informácií skoro naraz. Ale časté bolesti hlavy ju sužovali skoro neustále - s dvomi deťmi na krku a neustálym premýšľaním. Vždy to bol nepríjemný, otravný pocit tepajúci v jej spánkoch. Nič z toho nevnímala, naučila sa to potláčať, keď musela. Už ani nereagovala na Riasunu odpoveď ku S+ technikám. Jej pohľad a plná pozornosť sa presunuli ku Rias. A k jej lusknutiu prstami. Vytvorila svoju presnú kópiu a rovnako tak aj kópiu Rias. Skutočne sa nedali rozlíšiť od pôvodných originálov. Každý malý detail, podpis a množstvo chakry... všetko bolo na chlp rovnaké. Džungľou sa ozvalo ďalšie lusknutie Riasiných prstov, nasledované spojením jednej a druhej kópie do veľkej masy guľovitého tvaru. Rias to urobila teatrálne, ale o to napínavejšie to bolo. Obrovské množstvo chakry, ktoré Tsuki svojou Kagura Shingan cítila, neustále rotovalo vo vnútri masy. Zatiaľ trpezlivo vyčkávala. Tsuki dnes pocítila, čo to bolo cítiť sa netrpezlivý - každá ďalšia sekunda v nej lámala trpezlivosť a nahrádzala ju netrpezlivosťou. Nadýchla sa a výdychom nechala zo svojho tela odplaviť sa všetku nervozitu. Tá šla ruka v ruke so zvyšujúcou sa netrpezlivosťou. Masa chakry sa naoko nijak nevyvíjala, no vnútri prebiehala syntéza všetkého, čo vlastnila a ovládala Tsuki s tým, čo mala k dispozícii Rias. Tsuki ani tak nezaujímalo, ako bude bytosť vyzerať. Zaujímali ju schopnosti - ostane jej toto množstvo chakry, ktoré rotovalo v mase? Cítila, že to bolo spojenie zásob Rias a Tsuki dokopy. A čo schopnosti Ninjutsu, Taijutsu...? Budú to priemerné hodnoty?.. Rýchlosť, sila a výdrž - budú tiež priemerné, či nebodaj získa čísla tej lepšej z nich dvoch? Všetky otázky zmizli v momente.. Hmota sa začala vlniť a pomaly pripomínať ľudského novorodenca. Nicméně bol to len obrys postavy, bez detailov, ale každou sekundou sa vyvíjal ďalej a ďalej. Bábätko akoby zrýchlene rástlo, pokožka nabrala farbu, vyvinuli sa prsty a telo ďalej rástlo, utvárajúc ďalšie detaily. Pokožka nabrala zdravú farbu. Výška bytosti bola niečo medzi pôvodnou výškou Tsuki a pôvodnou výškou Rias.. Tu bol vidieť dokonalý kompromis - fyzický výzor bol evidentne v základe ovplyvnený Rias, pretože to bola skutočne nádherná sporo odetá žena, dokonale stavaná s tmavo ružovo-červenými vlasmi. Detaily, ktoré tejto bytosti dodávali neobyčajnosť, boli zase ovplyvnené Tsuki - celým telom sa jej tiahli nazelenalé tetovania čiar a ornamentov, vlasy a oblečenie zdobili veľké hlavičky kvetov.. A čo bol najviac výrazným rozdielom oproti ľudskej postave - na hlave mala dve hmotné prapodivné líščie uši a vzadu nad zadkom jej vyrastalo deväť chakrových chvostov. VYZERALA DOKONALO. Tsuki jej fyzický vek odhadovala niekde ku 20tim rokom, možno i menej. Zatiaľ pred nimi stála bytosť bez pohybu a ani jej chvosty neboli vidieť, jak boli v jednej rade a stiahnuté dozadu a dole. Mala zatvorené oči a vyčkávala..*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Wed Jun 30, 2021 3:17 pm
Rias Gremory: *No vidíš na fyzické atributy jsem zapomněl, pokud jde o ty tak sílu má stejnou jako obě dvě, tudíž na 7mi bodech, rychlost mají obě také stejné.. tudíž tato bytost má i rychlost stejnou jako obě dvě (11) a výdrž si převezme do té co ji má lepší (Tsuki = 10). Stále je to v nějakém základu lidskou bytostí a Rias ji nechtěla zasahovat do genetiky aby ji zvýšila limit těchto schopností ale aby to vážně bylo něco co je stejné jako ony dvě.. ovšem síla Ninjutsu a vše ostatní, v tom tyto dvě dalece přesahuje a musí být jasné že kdyby tam venku došlo na souboj Rias či Tsuki s touto bytostí, byl by to prohraný souboj. Když je tam konečně tahle nádherná bytost Rias ihned zaujmou ty chakrové ocasy.* „Nejspíš to bylo na to tělo moc chakry a tak si příroda našla způsob jak ji v ní udržet.. chakrové ocasy.“ *Rias sice ještě nevidí její oči ale vzhledem k tomu že bude mít Tenseigan po Rias bude barva očí stejná jako ta její. Rias k ní pomalu vyrazí a zastaví se tak 1,5 metru před ní.* Taková nádhera, nic krásnějšího jsem snad neviděla. *Rias má ráda krásné věci a krásné ženy o to víc ale tahle bytost ji okamžitě okouzlila už jen tím jak tam stojí. Věří že nejeden muž by této kráse absolutně propadl.* Jsi tu? Je tvé vědomí funkční? *Rias se bojí aby se nevytvořilo dokonalé ženské tělo ale aby se něco nepokazilo a neuneslo to ta dvě vědomí.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Wed Jun 30, 2021 8:28 pm
*Než dokonalé telo, pôvabné rysy a krásnu tvár, ocenila Tsuki práve tie nezvyklé detaily. Prvé ju upútali dlhé vlasy, ktoré nešlo prehliadnuť - boli spletené do podobného zapleteného copu, ktorý nosievala i ona. Rovno tam na hlave si všimla tie dva útvary. Kým bola ďalej, nepripisovala to ušiam a už vôbec nie tým líščím. Sčasti ich zakrývali aj hlavičky kvetov. Najväčší záujem prejavila pri chakrových chvostoch. Bytosť ich mala spustené dole a za sebou, no i tak bolo ťažké nevšimnúť si rovno deväť huňatých chvostov tvorených chakrou. Posledným takým nevšedným znakom bolo zelené tetovanie. Tsuki i Rias mali tetovania, no bytosť mala neurčité tetovanie po celom tele, dodávajúc ním tak na divokosti. Nevypadala ako ľudská bytosť. Skôr ako humanoidná divoška. Kým Rias si zvolila cestu slova, Tsuki si zvolila cestu ticha. Na bytosť nerozprávala. Prešla k nej tiež blízko, ešte bližšie, než samotná Rias. Už teraz si bytosť testovala, či obe budú reagovať tak, ako predpokladala - Rias slovom a Tsuki dotykom. Čakala len na to. Na jeden maličký dotyk od Tsuki, aby bol jej predpoklad 100%. S pohľadom uzamknutým na nehnutej tvári bytosti natiahla pred seba Tsu ruku a prstom sa jemne dotkla pokožky na jej odhalenom ramene. Maličký dotyk, jemné pichnutie jej nechtom. Všetkých deväť chvostov sa dalo do pozoru, zdvihlo sa a roztiahli sa ako pávie perá. Zavlnila nimi, viečka sa jej zachveli a až po chvíľke roztvorila oči, privykajúc si na svetlo. Mala ich svetlo modré presne ako Rias. Stále pred ňou dve ženy, jej dve matky. Prenášala pohľad z jednej na druhú a vracala sa znova k tej prvej..* Som skutočná. *Reagovala na Tsukin dotyk.* A aj funkčná. *Prehovorila aj ku Rias.. Vytvorila si medzi nimi priestor, aby k obom mohla natiahnuť jednu ruku a položiť ju na rameno.* Fascinujúce. Ja viem, tvoje obľúbené slovo. *S úsmevom dodala k Tsuki.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Wed Jun 30, 2021 9:17 pm
Rias Gremory: *Zatímco Tsuki se rozhodla testovat to dotykem tak Ria čeká zda ji odpoví, nakonec se dočká. Jak ucítí její ruku na svém rameni podívá se ji pozorně přímo do očí, upřímně někdo by mohl namítat že nikdo nemůže mít dvě matky.. což v běžném světě asi není možné. Neexistuje šance že by dvě ženy mohly stvořit život ale tohle je úplně něco jiného. Rias skutečně vzala sebe a Tsuki a vytvořil ze sebe i Tsuki nový život, sice se nenarodila ani jedné z nich jako normální dítě ale ona není ani normální bytost. Rias ji svým způsobem skutečně bere jako něco co vzešlo přímo z ní, je schopná tento fenomén považovat za svou součást.. svůj odkaz, svou dceru.* Vyšlo to.. *Poví nadšeně Rias a hledá správná slova jak ji označit.* Jsi dokonalá.. *Rias se jí nakonec musí taktéž dotknout, proto položí svou ruku na její dlaň tam kde má položenou ruku na rameni Rias.* Jak tě ale pojmenovat..
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Thu Jul 01, 2021 11:28 am
*Bytosť uprene opätovala pohľad do Riasiných očí. Boli rovnaké - rovnako bledo modré, ako ich mala ona. Držala s ňou priamy očný kontakt. Následne sa bytosť usmeje a smeruje svoje slová ku Rias.* Dokonalá budem v okamihu 100% využitia mozgovej aktivity. Ani teraz sa k tejto hodnote neblížim. *Privrela svoje oči, jak vnímala dotyk teplej Riasinej ruky. Teraz to bolo omnoho príjemnejšie, než zo spomienok svojich matiek. Obrátila dlaň pod Riasinou rukou, ktorú uchmatla do tej dlane a potiahla si ju nežne ku svojej tvári. Pomaly sa o ňu otrela, stále so zatvorenými očami. Dotyk od Tsuki neprichádzal a ani v to bytosť nedúfala.* Vypadá ako líščia bytosť kitsune z rozprávok. *Ozvala sa Tsuki, čo donútilo bytosť otvoriť oči a nasmerovať pohľad na Tsuki. Potom znova na Rias.* Tak je zrejme rozhodnuté. Ale.. Ako mám prezývať ja vás? Matka? *Očami behala medzi nimi dvomi, stále s Riasinou rukou na tvári, s ktorou sa mazlila.* Postačí Tsuki. *Mala síce jej DNA, ale rozhodne toto stvorenie nebrala ako svoju... dcéru. Nemala k nej vôbec žiadny vzťah. Možno časom. Kto vie.. Kitsune obrátila hlavu smerom na Rias a pozrela na ňu svojimi mystickými očami. Vedela, že Rias bude tá, ktorá ju bude brať, ako skutočnú časť seba sama.. A Kitsune rešpektovala oba postoje jej matiek, byť boli diametrálne odlišné.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Thu Jul 01, 2021 1:00 pm
Rias Gremory: *Ta ženská je opravdu částečně jak Rias, už jen o té dokonalosti ji to značně utvrdí v tom že musela vytáhnout takový detail, místo toho aby od Rias uznala že je dokonalá. Pozorně sleduje co Kitsune provádí s její ručkou a když se ocitne u její tváře tak Rias ji k ní přiloží a něžně ji po ní pohladí. Rias si to užívá a dělá ji to radost, když ale musí odpovědět na to jak ji má Kitsune nazývat na okamžik se zamyslí.* Můžeš mi říkat jménem ale nebudu se na tebe zlobit pokud mě budeš nazývat svou matkou, mě osobně vyhovují obě dvě varianty. *Chce nechat Kitsune volnou ruku aby si mohla zvolit. Částečně ji zajímá jakou variantu si její mysl zvolí ale částečně ji chce nechat i svobodnou vůli a tak ji chce nechat aby si zvolila co bude chtít. Jak se Kitsune ponoří tváří do dlaně Rias ona ji tou dlaní jakoby jde naproti a palcem ji po té tváři v opakovaných pohybem přechází a hladí ji po něm.* Předpokládám že žádné otázky na nás asi nemáš že? Stejně znáš všechny naše odpovědi na většinu otázek že? *Rias tuší že Kitsune si o každé z nich vytvořila psychologický profil, což Rias dělá u mnoha lidí velice často a divila by se kdyby to Kitsune neudělala, navíc ona bude profily schopná tvořit daleko přesněji jak Rias. Pokud někdo Rias překonává v inteligenci, bude to na 100% právě Kitsune.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Thu Jul 01, 2021 1:31 pm
Dobre. Ako si želáš. *Venuje jednej zo svojich matiek úsmev. Hoci Tsuki nechce, aby ju volala matkou, tak pre Kitsune bude do konca jej dní ďalšou matkou. Či sa to Tsuki páčilo, alebo nie. Biologicky jej matkou proste bola. Stiahla dokonca ruku z ramena Tsuki a zľahka sa oboma rukami dotýkala dlane Rias, s ktorou sa mazlila. Znova zatvorila svoje oči a nechávala sa unášať pocitom, ktorý cítila na vlastnej pokožke. Všetky tie vnemy boli zrazu skutočné a nie len výplodom spomienok. Niektoré boli ale i zo spomienok veľmi živé..* Očakávam vaše otázky. Máte ich plno.. *Obrátila hlavu tak, aby si držala dlaň Rias na svojom líčku a pritom pozerala na Tsuki. Teda, najskôr ležérne otvorila obe svoje oči a spod dlhým řas na ňu hodila pohľad.* Napríklad - ako veľmi som mocná? *Táto otázka zaujímala aj ju samotnú, pretože to netušila. V hlave mala merítko sily Tsuki a Rias. Nie ich zmiešanie. Sama bola zvedavá, čo dokáže. Všetko to, čo jej dve matky.. Ale v akom merítku?*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Thu Jul 01, 2021 1:58 pm
Rias Gremory: *Je očividné že Kitsune je docela přítulná, taky tu je možnost že jen zkoumá jaké pocity to v ní bude vyvolávat ale Rias se to zamlouvá. Kitsune je tak krásná ale přitom i tak strašně roztomilá že by se ní mohla mazlit i celé hodiny. Rias zajímá zda je přítulná díky kombinaci charakterů těch dvou, nebo za to může to že je částečně liška, za což nese odpovědnost nejspíš ta část Tsuki, která miluje lišky nebo zda je tak přítulná, protože Rias skutečně bere jako svou matku. Tohle jsou otázky, které by Rias ráda Kitsune položila ale raději se k nim časem dobere ze svého pozorování chování Kitsune než aby se na to jednoduše zeptala. Kitsune má tak příjemně hebkou pokožku, že pouze to jak má svou dlaň na její tváři je Rias na dotek velice příjemné a vzbouzí to v ní příjemné pocity.. radosti a štěstí.* Jednu otázku bych měla.. *Rias nemá zrovna zájem o to jakou mocí oplývá, sice ji to zajímá aleje tu něco co jí zajímá daleko více.* Jaké máš pocity když jsi byla takto znenadání stvořená a jsi dokonalé spojení tužeb, pocitů, charakterů nás dvou? *Rias je jasné že Kitsune není ani Rias a ani Tsuki, Kitsune je prostě samostatnou osobností, která vznikla jejich kombinací ale co netuší je, jak se musí Kitsune cítit.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 9:09 am
*Čas strávený s Kitsune preletel veľmi rýchlo. Našťastie v ich reálnom svete prešlo desaťkrát menej času, než u Rias v jej dimenzii. Tsuki bola naozaj zvedavá, či sa bude Kitsune v dimenzii aj naďalej fyzicky vyvíjať, alebo nie. Vlastne by sa mohla s Rias dohodnúť. Už boli naspäť u Tsuki v pracovni, kde im Tsu obom doliala citronádu. Pohár podala ku Rias do ruky a sama sa chcela napiť.* Viac, než jej fyzický vývoj ma zaujíma jej mentálny vývoj a rozvíjanie inteligencie. Ak by si súhlasila, chcela som navrhnúť, či by si jej v dimenzii zastavila fyzické starnutie, ešte ku všemu, keď u teba plynie čas desaťkrát rýchlejšie, než tu. *Ak by došlo k tomu, že by nakoniec Kitsune zostarla a zomrela na starobu, Rias by ju znova mohla oživiť a omladiť. Alebo v priebehu rokov ju pravidelne omlaďovať, ale načo, keď môže rovno zastaviť starnutie?.. Až vtedy sa Tsuki napila z pohára, prejdúc ku svojmu stolu, kam pohár položila. Tam jej cesta nekončila. Otočila sa ku skrini - vybrala z nej vrecúško plné peňazí.* Ešte jedna vec, ktorú som chcela s tebou prebrať v budúcnosti, ale keď si sem dnes prišla.. *Rozišla sa k nej a položila mešec peňazí pred Rias na konferenčný stolík.* Bola by som rada, keby si rozšírila sieť našich klubov. Mimo druhý kontinent. Chcela by som skúsiť posunúť podnikanie smerom na východ, na prvý kontinent. A chcem, aby si sa tam angažovala ty. Bude to tvoje, na tvoje ramená, mimo Shizuku.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 11:28 am
Rias Gremory: *Rias si ten čas s Kitsune užila stejně jako Tsuki, ovšem zamlouvá se jí její přítulnost a Rias ji to hodlá určitě oplácet.* O to se nemusíš bát, to jsem už zařídila aby fyzicky nestárla. Takto by nám do takových 6ti let umřela na stáří a to je to poslední o co stojíme že? *Inu jediné čeho se bojí je zda bude Kitsune vůbec zvládat to že zatímco zde Rias stráví rok tak Kitsune bude tam uvnitř těch let takových 10 ale i pro to udělala opatření. Vytvořila takové zařízení do kterého když si Kitsune vleze tak se spustí taková hibernace ve které bude pouze spát a ona tak nebude vnímat plynoucí čas ale nechala ji i částečně božskou moc aby si případně vytvořila co jen bude potřebovat aby si tam svou existenci co nejvíc zpříjemnila, má dokonce možnost vytvářet si nový život ať už úplně nový nebo na základě vzpomínek. Kdyby tam totiž měla žít úplně sama mohlo by to na její mentalitu mít negativní dopad a tak Rias zařídila aby Kitsune měla co nejvíc možností jak to tam zvládnout co nejpříjemnějším způsobem. Rias se už chtěla sebrat a odejít ale Tsuki na ní vytáhla ještě něco, očividně tu je ještě něco co má na srdci a tak má její plnou pozornost.* Počkat to jako vážně? *Věří že těch peněz bude opravdu hodně, Rias tedy dojde k Tsuki.* Ráda to pro tebe udělám.. další klub je dobré místo pro další příjem a získávání dalších informací od našich holek. *Podotkne a už teď přemýšlí jaké místo by mohla zvolit jako vhodné k vybudování takového prosperujícího místa. Určitě nemůže vybrat místo jako je Sora-Ku, potřebuje nějakou bohatou Zem ale kde neznají její chakru.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 3:19 pm
Áno, úplne vážne. *Kývla Tsuki hlavou na súhlas. Zacinkala mešcom (1500 ryo), ktorý potom pred ňu položila.* Shizuka zvláda veľmi dobre riadenie biznisu na tomto kontinente, lenže ju nechcem až príliš vyťažiť, keď má na starosti ešte plno iných vecí. A nikto iný, lepší, ma okrem teba nenapadol, kto by mal moju dôveru. Viac-menej si vlastne jediný človek, ktorému verím, mimo Shizuky. *Noctisa nepočítala, to bolo jasné.* Toto je do začiatku na rozbeh. Chcem, aby si ma informovala o mieste, ktoré vyberieš a o pláne. Je tu pár podmienok, ktoré by som od teba chcela splniť.. Máme jediné pravidlo - žiadne násilie, už vôbec nie na našich ženách. Ostatné je na tebe a na tvojom uvážení. Len by som od teba chcela pravidelné reporty. Nebudem sa ti do toho miešať rovnako, ako sa do toho nemiešam Shizuke, ale o tie reporty ťa budem žiadať. Ak budeš potrebovať väčšiu sumu, daj mi vedieť.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 3:31 pm
Rias Gremory: *Vezme si ty peníze a už jen podle váhy toho měšce pozná že to je velká suma.* Dobrá tak přijímám, tvoje podmínky samozřejmě splním. Pokud jde o lokalitu jedno místo mě napadá, město Tanzaku v Zemi Ohně. Je to bohatá Země a to město už takových podniků několik má a mě napadlo že bych vytvořila takový co veškerou konkurenci zcela zničí. Zkusím udělat něco většího než všechny ostatní podniky.. pokud jde o tebe, měla bys i nějakou radu? V tomto se úplně nepohybuju a tak ráda uvítám jakoukoliv radu z tvé strany. *Rias zajímá co si o tom místě jako takovém Tsuki myslí, nakonec jde o Zemi ve které sídlí jedna z Hlavních Ninja vesnic.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 3:51 pm
Som rada, že sa môžem spoľahnúť. *Teraz sa konečne posadí do kresla. Bola vcelku unavená, sama nevedela prečo. Prstami si prešla po mieste na čele, ktoré si poškrabkala a obrátila pohľad ku Rias.* Práve som chcela vedieť, ako sa toho zhostíš.. *Prstami z čela si zahrabla do vlasov.* Dievčatá nenúť pracovať strachom. Vyberaj také, ktoré majú o tú prácu skutočný záujem, majú lepšiu pracovnú morálku. Odmeňuj ich, ak si to zaslúžia a budú sa snažiť ešte viac. No buď aj tvrdá a nekompromisná, stále musia vedieť, kto je v čele.. A možno by som skúsila vytvoriť niečo.... Hm... Povedzme klub spojený s niečím. Rozšíriť to nejakým smerom a podchytiť viacero typov mužov, či žien, nezameriavať sa len na sexuálnych deviantov, uchylákov, nadržancov a zúfalcov..
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 4:28 pm
Rias Gremory: Vnukla jsi mi dobrej nápad. *Poví a posadí se před Tsuki, vypadá zamyšleně a taky ano. Živě si vytváří plán jak by to mělo vypadat.* Co to udělat takto.. spojit trojici podniků do jednoho. Striptýzový bar, tam si budou muži pouze užívat krásné ženy u tyčích, nějaké pití a případné tanečky na jejich klínu ale nic víc. V horním patře bych pak udělala přímo bordel, tam už budou přímo dívky ale i muži pro sexuální hrátky v jednotlivých pokojích, které budou právě pro tyhle věci. Nakonec bych udělala pak spodní patro, kde bych udělala hernu. Jeden jediný podnik by klientům nabízel sex, alkohol a hazard. *Což je něco na čem si město Tanzaku zakládá a teď co se stane když Rias vytvoří jeden podnik, který bude obsahovat všechny tyto věci v té největší kvalitě.* Ceny a kvalitu služeb bych ale ráda navrhla tak aby si tam nemohl přijít nějaký pobuda co má u sebe jen pár drobných, chce se zaměřit na vyšší klientelu. Kvůli bezpečnosti bych tam ráda měla i nějaké lidi, kteří budou mít na starost že vše bude běžet v klidu bez problémů, někdo musí hlídat aby nikdo v kasinu nepodváděl a aby nikdo nesahal na dívky co nemá a aby na ně nikdo nebyl hrubý.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 7:07 pm
*Prehodila si nohu cez nohu, aby sa jej sedelo príjemne. Stačili jej prvé Riasine slová, aby vedela, že sa má pripraviť na dlhý monológ, lebo Rias veľmi rada žvanila. Lakťom sa oprela o koleno a trochu sa nahla dopredu. A taky to prišlo. Rias spustila.. Neostávalo nič iné, len vyčkať, kým skončí so svojim predslovom.* Je to na tebe, Rias. Čokoľvek s čím budeš stotožnená. Už ale teraz ti poviem na rovinu, že ten nápad nie je vôbec zlý., Áno, dajme tomu, že niečo takéto som si pod svojou myšlienkou predstavovala. A dokážem povedať s čistým svedomím, že si aj dostatočne inteligentná, aby si mohla viesť kasíno, herňu v náš prospech. Predsa len.. V každej jednej hre je systém, ktorý nejde ošáliť ani šťastím. *Mrkla na ňu Tsuki.* Určite, detaily sú absolútne na tebe. Takže.. Za mňa na dnes zrejme všetko.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 7:14 pm
Rias Gremory: Tak domluveno. *Rias se k ní otočí zády s tím že chtěla odejít ale cestou se zarazí, dostala nápad.* Tak mě napadlo, ještě tu je něco co bych ti ráda ukázala. Dostala se mi do rukou jedna extrémně nebezpečná technika, kterou bych ráda provedla. Máš tu vězněné nějaké lidi s rozvinutou chakrovou soustavou? Věř nebo ne ale tohle jsem si chtěla nechat jen pro sebe ale usoudila jsem že bych ti to mohla ukázat, osobně jsem to ještě neaplikovala ale ráda bych to vyzkoušela a ideálně v tvé přítomnosti. *Ono pokud nebude mít žádného Ninju (uvězněného) tak hold bude muset někoho najít. Celý den dnes přemýšlí nad tím zda si tu techniku má nechat jako své tajemství či nemá, nakonec právě v tento okamžik usoudila že by bylo nefér aby ji Tsuki prokazovala takovou důvěru a Rias nikoliv tím že ji o této technice neřekla.* Věřím že na to určitě povíš že to je fascinující..
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 7:36 pm
*Vystrela sa a než mala možnosť sa postaviť z kresla, tak Rias začala rozprávať. Ostávala sedieť, dlane položené na koncoch operadiel. Rias ju zaujala. Prečo sa neinformovať ešte o niečom ďalšom? Pozrela sa smerom ku oknu. Bol ešte čas* "Prečo nie. Zas tak veľa toho na práci nemám.." Mhm, niekto s rozvinutou chakrovou sústavou sa tu nájde. *Vtedy sa postavila, došla elegantne až ku Rias a dotkla sa jej. Využila techniky Hiraishin no Jutsu, aby ich obe preniesla na značku dole pod Pevnosť, kde bolo väzenie. Bolo tu pomenej živých subjektov, než čo mávala v Sídle, no na teraz jej to stačilo a s Hiraishinom ich mohla chodiť loviť ľahko kedy chcela, kedy potrebovala.* Nebudem sa zatiaľ vypytovať, čo za techniku to je.. *Rozišla sa smerom ku celám. Prstami prechádzala po mrežiach a jej nechty vydávali typický zvuk pri náraze na kov. Až napokon zastavila pri cele, kde bola žena pred 50tkou. No bola v horšom stave, tak jej to pridávalo na veku. Bola tu jediná s chakrou, aj preto mala na hrudi pečať Katon: Tenrou.* Toto ti postačí?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 7:50 pm
Rias Gremory: *Když se jí Tsuki dotkne tak tuší co přijde a měla pravdu, Tsuki je pomocí Hiraishinu teleportuje někam jinam uvnitř Pevnosti a Rias se téměř okamžitě dostaví závrať a celý svět se ji zamotá, div to s ní nešvihne. Stojí ji to hodně úsilí aby se udržela na nohou a aby udržela obsah žaludku tak kde má. Pomalu se to snaží rozdýchat, musí přitom ale stát na místě a takto tam stojí asi 10 vteřin než se vzpamatuje natolik aby mohla vyrazit s Tsuki na cestu. Ještě stále ji není ideálně ale vydrží to.* Sakra.. to byl nechutný pocit, jako kdybych se ožrala na šrot. *Poví k Tsuki, zatímco kráčí po jejím boku.. trochu bledá z toho pocitu.* Ano tohle bude stačit. *Poví když se ocitnou před celou.* Není nutné aby byla při vědomí a pokud na ní máš Katon: Tenrou tak prosím zda bys ji mohla odstranit. *Rias počítá že to je právě způsob jak ji zamezuje v tom aby se pomocí chakry pokusila utéct. Rias si počká na otevření cely a také na to až ji Tsuki nějak vypne a odstraní pečeť, Rias se mezitím začne připravovat a položí si na zem před tu ženu speciální svitek. Pak vytáhne druhý svitek a ten položí bokem a z toho svitku odpečetí tělo 1. Raikageho a kousek od toho speciálního svitku si položí kunai na kterém je lístek, který na sobě má nějaké znaky (takový amulet).* Mimochodem, nevím jak úplně to bude fungovat, tak buď prosím pro každý případ v plné bojové pohotovosti. Teoreticky tu techniku znám ale osobně ji budu zkoušet provést poprvé.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 10:03 pm
Na to si pomaly zvykneš. Budem ťa brať na Hiraishin prechádzky častejšie. *Usmiala sa sama pre seba. V blízkosti cítila klon Shizuky, ktorý mal podobu Tsuki. To bol ten jeden a posledný, ktorý tu naposledy ostal - keď s Rias prepadli loď s rodinou feudálneho pána. Teraz mal klon na starosti väzenie, hlavne kvôli pečatiam Katon: Tenrou, ktoré na väzňov s rozvinutou chakrovou sústavou podával práve Shizukin klon..* Shizuka.. Mohla by si? *Zvolala na Shizuku Tsuki. Shizu ich, samozrejme, celý ten čas cítila vďaka Tsukinej pasívnej schopnosti Kagura Shingan. No neplietla sa do ich záležitostí, keď nemusela, lebo i Tsuki mala aktívnu Kagura Shingan (a beztak ju už nedokázala deaktivovať..) a určite by cítila, že sa tam okolo nich Shizuka obšmieta. Prišla až v momente, keď ju Tsuki zavolala.* Rias.. *Venovala jej krátky pohľad. Najradšej by ju zabila, tak sa očami vrátila k Tsuki.* Túto mám otvoriť? *Dotkla sa rukou celi. Tsuki mohla jednoducho plazmou roztaviť zámok, ale k čomu by to bolo dobré, keby si ničila vlastné veci? Prikývla na otázku Shizuky. Shizuka odpečatila zväzok kľúčov na veľkej kovovej karabine. Pár sekúnd si počkali, než našla ten správny. Cela sa otvorila a obe ženy do nej mohli vstúpiť. Nakoniec teda i Shizuka, lebo bolo potrebné zrušiť Katon: Tenrou. Najskôr ju Tsuki vypla úderom na to správne miestečko, až potom jej Shizuka pečať odstránila. Všetko prebehlo zaráz s činnosťami, ktoré robila Rias. A Tsuki to všetko sledovala..* To si mohla povedať na začiatku, bola by som nás vzala niekde mimo Pevnosť. Teraz na to nemám dosť chakry.. *Zazrela na Shizuku, ktorá mala plnú hodnotu chakry. Tá svoj pohľad smerovala na mŕtve telo Raikageho..* Čo kurva. Nehovor mi, že ho máš na svedomí práve ty.. *Pravda, Shizuka pochádzala z Kumogakure. Postavila sa rovno nad jeho mŕtvolu a odpľula si.* Dostal si, čo si si zaslúžil.. *Chvíľu mlčala.* Netuším, čo sa tu plánuje, ale môžem vás vziať mimo Pevnosť. *Tsuki zavrtela hlavou.* Nie, len buď pripravená vziať hrozbu Hiraishinom preč. Zničenie tvojho klona nebude nikoho bolieť. *Shizuka prikývla.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Sat Jul 03, 2021 10:39 pm
Rias Gremory: *Neměla ani tušení že by se zde někde nacházel klon Shizuki, Rias nakonec není stopařka jako je třeba Tsuki.* Já doufala že Hiraishinu vyhnu.. doufala jsem že sem dolů půjdeme po svých. *Nakonec se tomu Hiraishinu stejně nevyhla ale je jasné že Rias se prostě cestování pomocí Hiraishinu snaží vyhnout jako čert kříže.* Ano mám ho na svědomí já a díky němu budu daleko silnější než kdykoliv předtím.. pokud všechno půjde jak má. *Poví ale trochu nervózně se ohlíží po Shizuce a Tsuki, bojí se že ji budou chtít vzít Hiraishinem někam pryč. Naštěstí se to nestane a Rias spadne kámen ze srdce, dalším okamžikem mu pomocí kunaie uřízne ukazováček na pravé ruce a z toho ihned začne téct krev. 1. Raikage sice zemřel už před nějakou dobou ale celou dobu byl zapečetěný a tak je to tělo čerstvá mrtvola, vypadá jako kdyby zemřel před několika vteřinami. Ten prst pak položí na střed toho svitku a složí postupně několik ručních pečetí, které zakončí tím že o sebe udeří dlaněmi jako kdyby se modlila.* Edo Tensei no Jutsu.. *Poví klidným hlasem a zvedne zrak k té mrtvole, svitek se nejdřív rozzáří a pak v něm zmizí ten prst a následně se z něj rozvinou rozsáhlé pečetě, které zaberou prakticky celou celu a kolem té ženy, která je využita jako oběť se vytvoří černý kruh. Pak prach a popel obklopí tělo oběti dají ji stejný vzhled, jaký měl reinkarnovaný v době své smrti (1. Raikage -> starý), proces je velice bolestivý, ovšem ne pro Rias ale pro oběť. Bolest je tak velká že ji to probudí ale ona se už nemůže hýbat a může akorát vydávat ohlušující křik z té bolesti. Nakonec se ale celý proces dokončí a stojí tam před nimi 1. Raikage oblečený v uniformě Ninji Kumogakure, ovšem s kloboukem Raikageho zavěšeném na levém rameni. Má popraskanou pokožku jako kdyby to byla zašlá socha a má sklopený pohled k zemi a má zavřené oči.* Uff, to by byla první část.. Tsuki to jeho tělo si můžeš nechat pro Mandu. *Poví ji a zvedne se, přitom zvedne kunai co tam byl na zemi a přesune se za jeho záda a vloží mu ten kunai do hlavy a on se o jeho těla úplně vstřebá. Tehdy se nějaké praskliny na jeho těle vyhladí ale stále nějaké ty praskliny má, přitom se vzhled jeho těla změní a začne jim před očima mládnout až se to zastaví.. mají tam 1. Raikageho, který je vzhledově na úrovni svých 30ti let věku. On pak otevře oči, které mají tu zvláštnost že bělmo očí je šedé. Rias ho ale ještě neovládla a tak v tento první okamžik má svobodnou vůli a první co udělá je že mu ze zad vyletí 6 chakrových řetězů, které jsou na konci špičaté a 3 vyletí proti Tsuki a 3 proti Shizuce ale Rias složí jednoruční pečeť tygra a zavře přitom oči, vynutí si u 1. Raikageho nejzákladnější úroveň kontroly a tak mu zadává různé příkazy a on udělá co chce ale přitom vnímá. Takže se ty řetězy zastaví takových pár centimetrů od nich. Řetězy = technika ranku Kage -> Rasshinguchēn no Jutsu.* (1. Raikage): Co to sakra? Co to dělám? (Rias): Jsi nucen poslouchat mé příkazy i když se ti to nemusí moc líbit.. tvoje síla je od teď moje. *Rias se pak postaví stranou aby nestále za ním ale dostala se vedle Tsuki.* (Rias): Tsuki prosím, odpal mu hlavu.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Mon Jul 05, 2021 12:40 pm
*Tsuki vo svojom originálnom tele sa oprela o mreže cely. Neostávalo nič iné, než vyčkávať. Shizuka stála bližšie a civela na telo 1. Raikageho. Úprimne - ani jedna z nich teraz nemala najmenšie poňatie, čo presne sa tu má odohrať. Tsuki trochu tušila. Slová Rias o tom, že sa majú pripraviť na možnú bojovú pohotovosť, jej vnukli myšlienku. Nerozvíjala ju, ale i tak jej v hlave rezonovala nejaká oživovacia technika. Jednou takou dokonca disponovala samotná Tsuki. Snažila sa plne sústrediť na proces, ktorý Rias predvádzala. Lenže jej hlava bola až moc akčná. Z informácií, ktoré mala, zo slov, čo dostala od Rias a z toho, čo Rias teraz predvádzala, sa nemohla zbaviť myšlienky oživovacej techniky. Alebo možný prenos schopností z tela 1. Raikageho do tela ženy v bezvedomí. Alebo prenos vedomia ženy do tela Raikageho a plné nahradenie toho jeho? Alebo naopak? V úzadí hlavy sa pohrávala aj s inými myšlienkami a pracovala s tým, čo mala. Pokiaľ Rias netrvala na prenos z Pevnosti na iné, bezpečnejšie miesto, potom zrejme ovláda techniku, ktorou by mohla telo 1. Raikageho, alebo telo ženy ovládať. Nevystavila by Pevnosť nebezpečiu. Nie, keď sa tu nachádzal Middonaito a Inari. Tsuki vedela, že za tým niečo iste bude. Pohrávala sa aj s myšlienkou, že by samotná technika, ktorú teraz údajne prvýkrát skúšala, mohla dávať schopnosť ovládania. Predsa Rias povedala, že sa majú pripraviť NA MOŽNÝ BOJ. Čiže si nie je istá, jak to bude, a či vôbec, fungovať. Ovšem všetko toto sú iba domnienky na základe toho, čo od Rias počula. Na základe iba slovíčok, ktoré vyslovila. Čím viac dokázala premýšľať nad vecami do hĺbky a využívala každého malého detailu, tým viacej dedukcií jej hlava dokázala vytvoriť. A bolo to prekliatie, lebo z viacerých možností sa ťažšie vyberala tá správna.. Takže so zatajeným dychom očakávala výsledok. Všetky tie možnosti boli.. ako by to ona popísala jedným slovom.. FASCINUJÚCE. V momente, kedy sa aktivovala prvá časť techniky, rozžiaril sa zvitok, v ktorom zmizol prst 1. Raikageho. Zo zvitku sa začnú ťahať celou celou pečate a tie sa postupne vstrebávajú do tela ženy.* "Smerom do tela ženy.." *Z toho teraz dedukovala, že prenos, nech to bolo schopností, vedomia, čohokoľvek... bude smerom z Raikageho do tela ženy. Celý ten proces bol ešte komplikovanejší, než jashinistický obrad. Až z toho normálne pretočila očami. Čo sa týkalo techník, bola za jednoduchšie, nenáročné a rýchle spôsoby prevedenia. Ale tak čo.. Nicméně to, čo sa tam teraz odohralo.... Z prachu a popola povstalo druhé telo 1. Raikageho.* Čo si to urobila? *Zavrčala Shizuka. Pohľadom lietala z mŕtvoly Raikageho na druhé telo, ktoré pred nimi stálo nehnute. Aj v ten okamih sa Tsuki odlepila od mreží cely. Teraz ju naozaj nezaujímalo, že si mohla jeho pôvodné telo nechať pre svoje účely. Rias vložila do druhého tela Raikageho kunai, respektíve do hlavy. Telo sa začalo meniť, praskliny sa trochu vyhladili a 1. Raikage omladol. Jak cítila jeho chakru, bola ešte viac v pohotovosti, než doteraz. Spolu so Shizukou zaznamenali pohyb v jeho chakrovej sústave. Shizuka sa rukou už naťahovala po Tsuki, aby ju Hiraishinom dostala preč. Samotná Tsuki bola na Hiraishin pripravená, ale ostré reťaze sa zastavili pred nimi len niekoľko centimetrov. Rias hneď celú situáciu vysvetlila. Čo Tsuki zaujalo ešte viac, než samotné oživenie - rýchlosť obnovy jeho chakry bola v porovnaní s bežným človekom.. neskutočná. Riasinej požiadavky sa bez zaváhania zhostila práve Shizuka, ktorá za použitia techniky Gelel Burasuto vytvorila pri hlave 1. Raikageho explóziu..*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Mon Jul 05, 2021 1:56 pm
Rias Gremory: Připoutala jsem jeho duši k tělu té ženy, které nabralo fyzickou podobu Raikageho ale ještě není hotovo tak tiše sleduj. *Odpoví Rias ke Shizuce, nyní se musí soustředit aby stihla Raikageho po ovládnutí včas ovládnout aby nikomu neublížil, což se následně taky odehrálo a Rias ho naštěstí stihla včas zastavit. Když tělo 1. Raikageho stáhne řetězy zpět tak se ale aspoň zamračí.* (1. Raikage): Proč by mi měla odpalovat hlavu? To jsi mě oživila jen abys mě mohla zabíjet stále dokola? Co jsem ti provedl že máš potřebu takových hrozných věcí že nemůžeš nechat mrtvým jejich klid a navíc… *Nic dalšího už říct nestihne, jeho hlava vybuchne a jeho tělo se složí k zemi (bez hlavy), nicméně, tam kde by měla být jeho hlava se začnou sbíhat jakoby kousky papírků, které vypadají jako kousky jeho hlavy a tam se postupně spojují a obnovují jeho hlavu, hlava se ale neobnoví ihned (funkční bude dalším odpisem).* Máme trochu času než se regenerace dokončí ale vysvětlím to.. jak jsem již řekla připoutala jsem jeho duši k tomuto tělu, stvořila jsem nesmrtelné tělo, které zregeneruje jakékoliv poškození. Jeho tělo se nemůže unavit, necítí bolest a nekrvácí. Sice stále disponuje vlastní vůlí ale tu mohu případně úplně potlačit.. to bych případně nechala na jindy, vysvětlení způsobů kontroly ale řekněme že když takového reinkarnovaného nechám kompletně svobodného jeho síla je daleko větší než když ho kontroluji.. má jedna z vás nějakou konkrétní otázku?
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Mon Jul 05, 2021 2:42 pm
*A tak mu hlavu odpálila Shizuka. Musela mať voči Izumovi veľkú zášť, keď to urobila bez sebemenšieho zaváhania a ešte tak učinila miesto Tsuki. Tá na ňu len hodila pohľad a znova sa obrátila ku Rias a ležiacemu telu 1. Raikageho - tomu, ktoré bolo oživené.* Myslela som, že odpáliť mu hlavu bude lepší pocit.. *Ozvala sa so sklamaní v hlase Shizuka. Obom ženám ale do očí bilo teraz niečo iné. Jeho hlava sa začala skladať a postupom času sa utvorí znova.* "To nám tu nestačia tí šialení jashinisti? Teraz nám bude po svete behať ešte aj nesmrteľný 1. Raikage s rýchlou obnovou chakrovej zásoby?.." *V duchu prekliala toho, kto túto techniku vymyslel.* Nesmrteľný, neúnavný Kage s veľkou rýchlosťou regenerácie jeho zásob chakry. Mám zopár otázok. Nie konkrétne ku technike. Čo s ním teraz budeš robiť? Si robíš piču.. *Shizuka bola.. nasratá. Nasratá, že tento kokot má privilégium byť nie len opäť nažive, ale ešte takto... silný?..* Si naprosto šialená, Rias. Kto bude ďalší na ranu? Ďalší z Kagov, alebo.. nechcela by si rovno jedného z Jinchuuriki uväzniť do tej svojej techniky? *Bola vytočená kvôli Izumovi. Na svete bolo toľko ninjov, prečo musela ako 'obetného baránka' urobiť práve z neho?.. Ten chlap mal ostať mŕtvy a zabudnutý.. Tsuki ju spražila pohľadom, aby sa upokojila. Iste, vôbec sa jej nepáčila predstava, že by si Rias urobila takéhoto degeška aj z Noctisa..*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Mon Jul 05, 2021 3:02 pm
Rias Gremory: Odpovím vám oběma ale začnu se Shizukou, snad ti to nevadí Tsuki. *Tehdy se zrakem zaměří na Shizuku, které se pozorně dívá přímo do očí a chvilku mlčí, protože se snaží utřídit myšlenky tak aby našla správná slova aby se vyhla kurva dlouhému monologu, nakonec Shizuka není někdo kdo by dokázal udržet pozornost dost dlouho aby to vůbec pochopila (dle názoru Rias).* Nevím proč bych měla být šílená, podle mě je tohle naopak chytré.. síla takto silného Ninji bude v mojich rukou a bude plnit moje přání. Zesílí mou schopnost ochránit ty na kterých mi záleží. *Tehdy se podívá na Tsuki, je jasné že tím nemyslí přímo Tsuki, ta se o sebe dokáže postarat sama ale má na mysli spíš Kaori, Inari a Middonaita.. taky Suzuyu a Yugakure. Tsuki určitě ví co tím Rias myslela, pak se opět podívá na Shizuku.* Ohledně Jinchuriki, tak Edo Tensei se Jinchuriki stát nemůže. Pokud bych nějakého zabila a pak ho oživila touto technikou, bude disponovat všemi schopnostmi co měl za života vyjma schopností spojené s Bijuu. *Tím by snad mohla uklidnit i Tsuki, Rias by samozřejmě Noctise nikdy nechytala (nezabíjela) jen aby si z něj udělala loutku.* Co s ním budu dělat.. *Aktuálně přechází k otázce Tsuki.* Hodlám ho využít jako Kuchiyose.. jako případný zdroj chakry ze kterého si během dlouhého boje mohu doplnit chakru, ještě sama nevím ale vím jistě že chci otestovat jeho sílu. *Pak se ale usměje.* Teď vás obeznámím s detailním vysvětlením ovládání reinkarnovaných Ninjů touto technikou. V nejzákladnějším případě si reinkarnované duše zachovávají svou osobnost a dostávají svobodu přistupovat k danému úkolu, jakkoli se jim líbí. Tento přístup je činí užitečnějšími v boji, protože vědí, jak nejlépe využít své vlastní schopnosti, pokud bych je ale nasadila proti někomu, koho znali, když byli naživu, existuje možnost psychologické války. Na druhou stranu, i když jsou nuceni dělat, co si jejich vyvolávač přeje, v tomto případě já, a jednají bez zdráhání, mohou mě do určité míry podkopat, a to buď špatným rozhodnutím, které mohou nepřátelé využít, nebo poskytnutím rady, jak je porazit. Tahle kontrola je ideální v tom že mě stojí minimální koncentraci, ovšem i když při této úrovni kontroly můžu bojovat, nebudu schopna využívat žádné své S+ technik, vyjma této kontroly. *Prozatím zůstane jen u vysvětlení tohoto druhu kontroly.* Pokud vás to zajímá mohu vám říct i o dalších dvou způsobů kontroly ale jen pokud vás to zajímá.
Sponsored content

Pevnost    - Stránka 13 Empty Re: Pevnost

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru