Akademie

+10
Batsu
Hoiyoka Makotto
Misaki Makotto
Reina
Hakai/Nozomi
Arisu Sasaki
Eren Maruboshi
Kai Yoshimitsu
Izumi
Admin
14 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Akademie           Empty Akademie

Sun Nov 10, 2019 5:20 pm
Obrovská budova, která má za úkol naučit malé studenty základy života jakožto ninja.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Sun Jan 19, 2020 4:24 pm
*Bylo to tady. Den zkoušek, kdy se měl Takuya stát Geninem. Vstával brzo, aby si mohl dát rychlou sprchu, umýt své vlasy, zuby a celkově celého. Chtěl být čistý a voňavý. Když byl hotový po sprše, tak se vrhnul ke své skříni, kde si vybral bílé tričko, na které si dal zelenou košili, na chodila si oblékl bílé ponožky a na nohy si hodil modré trenýrky a na ně černé tepláky. Když byl oblečený, tak šel dolů si vzít snídani, kde mu máma už nachystala vajíčka, které snědl bleskovou rychlostí. Pak se ještě rychle vrátil do pokoje, aby se poupravil a nakonec než vyrazil do akademie, si oblékl černé boty a vyrazil směr akademie. Potkal pár spolužáku po cestě, tak vyrazil s nimi. Takuya byl celkem nervózní, ale taky rád, protože chtěl být ninja. Když dorazil do akademie s ostatními, tak jim učitelé řekli, ať se postaví do řady, že vždycky jeden po jednom půjde ke zkouškám. Takuya stál jako čtvrtý od prvního. Koukal se na ostatní, jak předvádějí co umí a jen se usmíval. “Není to zas tak těžký přece, ne? Doma jsem to dělal milionkrát.” Pomyslel si a už byl zrovna na řadě. Postavil se tedy před učitele, který se jen podíval do papíru a pak na něho.* Takuya Rin, tak se předveď, co v tobě je. *Rozkázal mu učitel a Takuya se kolem sebe rozhlídl. Viděl že kousek vedle je vana. Nakoncentroval chakru do noh a šel směrem k vaně, kde na ní vylezl a postavil se na vodu díky technice Suimen Hokou no Waza. Hned na to, jak stál na vodě, tak se otočil směrem k učitelům a poklonil se, jak kdyby byl nějaká hvězda. Ze skočil z vany a šel tedy před učitele s úsměvem.* Tak co? Prošel jsem? *Zeptal se Takuya. Natož mu hned jeden z učitelů vysvětlil, že musí předvést tři techniky, které se naučil během chození zde do akademie. Takže mu zbývají ještě dvě. Takuya tedy poskládal pečetě a soustředil se. “Henge No jutsu!” Hned na to se Takuya změnil na jednoho z učitelů a potom přeměnu zrušil a vydechl si. “Uff, zatím se mi daří!” Pomyslel si a celý natěšený a šel směrem ke stěně, kde začal koncentrovat opět chakru do nohou, aby mohl použít techniku Kinobori no Waza. Hned jak přišel ke stěně, tak dal pravou nohu na ní a pak levou. Náhle udělal pár kroků dopředu a pak zpátky. Nakonec seskočil dolů a šel před učitele ještě s větším úsměvem.* Výborbě, Takuyo Rine, prošel si. *Řekl jeden učitel a Takuya se usmál, hned na to dostal čelenku a razítko, že zvládl úspěšně geninskou zkoušku. Takuya hned potom jak ho pustili se rozběhl domů, aby tu novinu mohl oznámit mámě a společně to nějak oslavit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Sun Jan 19, 2020 4:24 pm
Konec
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie           Empty Kami Kamai

Tue Feb 04, 2020 4:40 pm
*Konečně přišel ten den, na který Kami tak dlouho čekala, ale taky se ho strašně bála, den geninské zkoušky. Z toho, co jim řekli na akademii, tak Kami byla celkem nervózní, protože měla strach, že to mohlo špatně skončit pro ní. Aktuálně je v pokoji a bere si vybavení, které s sebou bude potřebovat, všechny zbraně, které má doma si dá do pouzdra, které pak připne na pravou nohu. Následně si ještě vezme druhé pouzdro, které si připne na opasek, i v něm má pár zbraní, ale je skoro prázdné, aby si do něj mohla dát aspoň láhev s vodou a něco malinkého na jídlo, i když toho nebude moc, tak aspoň něco než nic. Následně se rozejde dolů do kuchyně, kde jí čeká velká snídaně. Poté co se nají, tak se rozloučí doma a vezme si vodu a něco k jídlu. V chodbě si ještě obuje boty a pak se vydá rychlým tempem do písečných skal, aby tam nepřišla pozdě. Po nějaké chvíli tam dojde a podívá se okolo. Pár lidí už tam bylo, tak si dívka jen trochu povzdechne a pak dojde za nimi. Pozdraví a podívá se na druhého studenta akademie.* ‘Takže to vypadá, že toto bude můj oponent,‘ *pomyslí si dívka. Následně jim ještě sensei řekne, o co na této zkoušce půjde a pak už pomalu začne čas. Dívku, která má být její protivník odvedou na jednu stranu vstupu do písečných skal a Kami zase na druhou stranu. Po nějaké chvíli dojdu na místo, kde je vstup do oblasti. Když nastane čas, tak otevřou vstup a Kami vejde dovnitř. Následně už je na vše sama.* ‘Sakra, doufám, že to vše půjde v pohodě a já budu ta, která to tady přežije,‘ *řekne si v duchu dívka. Následně prochází kolem skal a je v pozoru, aby na ní nemohla někde zaútočit její nepřítel.* ‘Možná mám tak den a půl až dva dny, než jí najdu a budu muset proti ní bojovat, ale tak uvidí se,‘ *řekne si v duchu Kami. Následně se dívka vydá cestou, která vede divnitř mezi skály, přece jen jít někde po kraji jí asi bude úplně k ničemu. První den se proplétá mezi písečnými skalami a snaží se najít cestu na druhou stranu oblasti, kde by se měla ona dívka nacházet.* ‘Doufám, že se mi povede tu holku najít, protože mám trochu strach, že bych mohla neuspět a takto by to se mnou nedopadlo dobře,‘ *řekne si v duchu Kami. První den se pomalu chylil ke konci a dívka se rozhodla, že by bylo na chvíli fajn si trochu odpočinout, přece jen dívka, proti které má bojovat, bude určitě tady ještě daleko. Na chvíli si odpočine a pak se vydá opět dál. Mohlo být tak odpoledne dalšího dne, když se dívka dostane do středu písečných skal, odkud vedou tři cesty, jednou, kterou přišla a další dvě, jedna vedla rovně a druhá doprava.* ‘A teď se mám jako vydat kudy, už mi skoro došly zásoby a teď nevím kudy dál,‘ *pomyslí si.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Tue Feb 04, 2020 5:20 pm
NPC Rin:

*Bylo pro Rin otravné dělat tuto zkoušku, avšak bylo to potřeba na udělaní Geninské zkoušky, nějakou dobu tu číhala na svou soupeřku, byla schovaná mezi skálami ve středu písečných skal, když její soupeřka se konečně objevila, tak se Rin ulevilo že tu hledací část má za sebou, avšak to nejtěžší mělo právě přijít, souboj na život a na smrt. Rin věděla že bez dobré strategie nemůže zaútočit, mohla by snadno prohrát a dokonce i umřít. Tato myšlenka ji děsila, nechtěla umřít, a jestli se tomu chtěla vyhnout, musela svou soupeřku zabít.*'' Sledovat jí by bylo zbytečně moc zdlouhavé, a já začínám mít hlad, zásoby mi už došli a v okolí není co ulovit. Čím déle to budu natahovat, tím jednodušší bude pro ní mě porazit, avšak když zaútočím moc brzo, můžu na to doplatit.''* Poté Rin dostala nápad, ze své brašny si vytáhla dvě plynové bomby a ty hodila směrem k dívce, poté si rychle vytáhla shurikeny a též je hodila tím směrem, zatím se však nehodlala odkrýt, přeci jen dívka nemusí poznat odkud Rin útočí a takhle si navíc ověří její bojové schopnosti.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie           Empty Kami Kamai

Tue Feb 04, 2020 5:46 pm
‘Tss, už je to moc otravné, už bych tu zkoušku měla nejraději za sebou,‘ *řekne si v duchu Kami. Následně složí několik pečetí a nashromáždí chakru do chodidel a vyběhne po jedné menší skále nahoru. Tímto se těsně vyhne kouři a shurikenům, které tam proletěly.* ‘Takže už je tady jo,‘ *řekne si dívka v duchu. Rychle se rozhlédne kolem dokola a pak si všimne dívky, která je dole. Rychle vezme dva kunaie a hodí je po dívce. Následně seskočí dolů za ní a rozběhne se za ní.* Takže konečně přijde za zajímavější část, snad to nebude moc dlouho trvat, už mě to celkem nudí, *řekne Kami. Následně vezme kunai do pravé ruky a rozběhne se na dívku, jinak bojovat stejně nešlo techniky, ještě žádné neumí kromě základních, takže se prostě bude bojovat na blízko.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Tue Feb 04, 2020 6:42 pm
NPC Rin:

*Nemohla tušit že dívka uteče před tímto útokem. Když jí zasáhli do ramene dva kunaie,tak se tím směrem Rin podívala jak se na ní rozeběhla dívka ze skály, Rin došlo co se nejspíš stalo a byl to pro ní problém,krom toho že ruka silně krvácela a bolela, tak s ní nemohla vůbec pohnout, zřejmě se dívka trefila do jejích nervů a tím znemožnila pohyb ruky. Rin zareaguje pohotově a vytáhne si z brašny kunai, ty co měla zapíchnuté na rameni si nechávala být, protože věděla že by tím spustila proud krve a tak by vykrvácela. Poté se rychle rozeběhla na dívku s kunaiem v ruce, avšak byla v nevýhodě, protože narozdíl od soupeřky mohla teď používat jen jednu ruku, což jí znemožňovalo využívat techniky. Rin měla v plánu vyblokovat jakýkoliv útok dívky, doufajíc že se brzo unaví, avšak bez lékařského ošetření hrozí Rin brzo vykrvácení, což byla velmi děsivá představa, navíc jak to vezmou její přátelé a rodina, když jim sdělí že jejich dcera je mrtvá.*" Musím bojovat pro všechny co mi drží palce! Nesmím prohrát!"* Snažila se dodat si sebevědomí*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie           Empty Kami Kamai

Tue Feb 04, 2020 7:38 pm
*Kami dále běží proti dívce. Následně hodí kunai na její pravou nohu. Poté vezme do ruky několik Makibishi a hodí je před sebe, tak aby na ně oba nešlápla a zastaví se před nimi a čeká, až k nim doběhne její nepřítel.* 'Zatraceně, co mám dělat dál,' *pomyslí si dívka a pak vytáhne další kunai, který pevně sevře v ruce a je připravená na útok.* 'Přece tady nemůžu umřít, už kvůli našim a kamarádům, které jsem si našla ve vesnici,' *pomyslí si dívka.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Tue Feb 04, 2020 8:04 pm
NPC Rin:

* Když po ní dívka hodila Kunai tak se Rin zastavila a udělal skok vzad, čímž se útoku dokázala uhnout, avšak bolest v její ruce byla čím dál tím víc nesnesitelná. Zatím Rin neběžela vpřed a stála na místě.* Neprohraji s tebou! Budu bojovat až do konce, pro svou rodinu, pro své přátele!* Řvala směrem k dívce, byla plná sebevědomí že neprohraje, ač její stav tomu moc nenapovída. Nemluvně o tom že strategie je jí teď k ničemu, když nemůže udělat pečetě a navíc jí dívka už objevila, takže překvapivý útok také nepřipadal v úvahu.*" To tu opravdu prohraju?"* Pomyslí si smutně Rin, nechtěla zemřít,dokonce jí začali téct slzy z očí, protože měla strach ze smrti..*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie           Empty Kami Kamai

Tue Feb 04, 2020 9:15 pm
*Kami se celkem zamyšleně dívá na dívku a přemýšlí, jak by mohla pokračovat v souboji s její protivnicí.* 'Zatraceně, co bych měla dělat,' *řekne si v duchu Kami. Následně pomalu začne ustupovat dozadu, aby dívka byla nucena se vydat za ní.* 'Takhle to bude jen plýtvání silou, musím to nějak ukončit,' *pomyslí si. Následně vezme kunai s výbušným lístkem a hodí ho vedle dívky.* Věř mi, že kdyby to nebylo třeba, tak to nedělám, ale jinak to nejde, *poví trochu smutně Kami. Ve chvíli, kdy se kunai zabodne do skály, která je vedle dívky, tak vezme další dva kunaie a hodí je po oné dívce. Následně se připraví na další útok, který by od dívky mohl přijít.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Wed Feb 05, 2020 5:48 pm
NPC Rin:

*Když dívka hodila její směrem kunai, tak Rin opětovala útok, čímž donutila oba kunaie se od sebe odrazit a tak dopadli na zem nějak mezi ně, což způsobilo výbuch a následný kouř, který znemožnil oběma soupeřkám vidět tu druhou. Rin chtěla rychle vytáhnout další kunai z brašny, ale to už se jí do hrudníku zapíchli další dva kunaie. Rin vyplivla krev a udělala pár kroku vzad, začala ztrácet pomalu vědomí. * ''Takhle to skončí, zemřu uprostřed boje, neschopná udělat nic, chtěla jsem vyhrát ale nedokázala jsem to....mami.....tati......moc mě to mrzí ale já se nejspíše domů už nevrátím, nebyla jsem nejlepší ve třídě, ale nechtěla jsem to vidět a tak jsem zanedbávala trénink, a doplatila jsem na to..... moc se vám omlouvám za to....že jsem vás zklamala......'' * řekla si v myšlenkách Rin a poté spadla na záda, ztratila už moc krve,takže začala být bledá a slabá, navíc poslední dvě rány do hrudi, její osud zpečetili, zatímco Rin ležela na zádech tak se slzami v očích sledovala mraky.* Bráško...... uvidíme se dříve než jsem čekala.......snad tam na mě......počkáš.....* řekla zatímco se dívala směrem na nebe, její bratr zemřel při jedné misi pro vesnici před rokem, a Rin se z toho stále nedokázala dostat, avšak teď dostala možnost se s ním opět shledat. Po chvilce vydechne Rin naposled a zavře oči, její srdce se zastavilo a ona následně umírá.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie           Empty Kami Kamai

Wed Feb 05, 2020 7:14 pm
*Když vybuchne kunai s výbušným lístkem, tak je všude kouř. Kami vůbec nevěděla, co se stalo, protože nebylo vidět ani na krok. Poté co se kouř rozplyne, tak si všimne, že dívka leží na zemi.* 'Sakra, proč to takhle muselo skončit, já jí nechtěla zabít, ale prostě jiná možnost nebyla,' *řekne si v duchu dívka.* Je mi to líto, *řekne dívka smutně, když dojde k dívce. Poté se tam objeví shinobi, který na zkoušku dohlížel a řekl, že Kami je se zkouškou u konce a vyvede jí z oblasti pryč. Poté se Kami vydá domů.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Akademie           Empty Kami Kamai

Wed Feb 05, 2020 7:15 pm
-Konec RPG-
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Tue Feb 18, 2020 8:50 pm
*Kai si v předvečer svých Geninských zkoušek nařídil budíka na brzké ráno. Byl to jeho den G. Ráno vstal a moc se těšil na dnešek. Ráno ještě chvíli ležel v posteli, aby se pořádně probral a byl fit na dnešní den. Asi po půl hodině ležel v posteli, než se probral a pak vstal. Oblékl se a odešel dolů na snídani. Jeho sestra mu udělal jeho nejoblíbenější jídlo. Sedl si ke stolu a dobrou náladou a jeho sestra si toho i všimla.* Dneska si v dobré náladě. Fakt se těšíš na dnešek, co? *zeptá se jeho sestra. Kai se na ní podívá a usměje se. Dojí si své jídlo.* Děkuji ti zadobrou snídani, sestři. *poděkuje a dojde do svého pokoje, kde si vezme zbytek svých věcí. Vyjímečně si vezme i svůj batoh a dá si do něj veškeré své věci. Takže na nohou neměl své vybavení, které měl v batohu. Chvíli tam stál a díval se po pokoji. Mohl to být jeho poslední zážitek z domova. Chtěl si ho opravdu hodně zapamatovat. Chvíli tam stál a díval se a pak odešel za sestrou do kuchyně, aby se s ní rozloučil. Přišel tam, batoh položil na zem a přišel k sestře. Vzal ji za rameno, aby se k němu otočila a pak ji obejmul ze všech svých sil.* Mám tě moc rád sestři. Snad se uvidíme večer. *řekl Hoch a oči mu pustili trochu slz. * Uvidíme se večer, neopovaž se umřít. Jsi to poslední, co mám na tomto světě. Jestli se nevrátíš, já to nepřežiju. *řekla jeho sestra a začal brečet.* Jsi silnější než ostatní. Jsi nejsilnější. *dodala a pustila ho. Měla oči od slz a napůl i brečela. Kai ji nechtěl takto vidět a tak se otočil.* Nebreč sestři. Já se vrátím. *S těmito slovy odcházel ze dvěří. Mířil si to na akademii, kde byl sraz na Geninskou zkoušku. Cestou na Akademii přemýšlel, co by se stalo, kdyby to nezvládl. Ovšem došel tam během chvilky, jelikož bydlel celkem blízko. Dorazil tam mezi prvníma a tak měl spoustu času. Čekalo se na ostatní. Zatím co se čekalo, Kai zjistil svého protivníka. S tím klukem se vůbec nebavil. Ovšem, jeho oponent se bavil s několika klukama.* ‘To jsou určitě jeho přátelé. Dneska po obědě budou určitě zklamaní. Jelikož já budu ten, co z nás dvou to opustí živý.’ *zapřísáhl si Kai. Po nějaké době tam již byly všichni a tak je sensei odvedl na místo jejich zkoušky. Když byl každy na své pozici, Kai se vybavil všemi věcmi z batohu. Když byl připravený, kouknul na obloohu.* Vrátím se živý, sestři. Slibuji. *zapřísáhl naposledy a zhluboka se nadechl. Podíval se před sebe a viděl jen skály. Pomalu vykročil vpřed a dával pozor kam šlape. Přikrčil se někde u skály a vytáhl kunai a výbušný lístek. Upevnil pár lístků na pár Kunaů. Jakmile byl hotov, držel tyto kunae v levé ruce. Plížil se terénem a čekal, odkud na něj vyskočí nepřítel. To ticho bylo pro něj nenormální. Jak se Kai plížil, nepřítel na něj vyskočil s kunaem v ruce. Lehce ho škrábnul, ale Kaiovi se podařilo utéct. Schoval se, ale věděl polohu nepřítele. Sledoval ho a jakmile se otočil k němu zády, Kai využil své šance a hodil po něm kunai s výbušným lístkem. Lístek bouchnul, ale Kaiův nepřitel utekl. S vykulenýma očima sledoval místo, a když se kouř vytratil, začal se rozhlížet.* ‘Tak už to začalo, sestři. Bude to těžký souboj. Ale já ti slibuji, že se vrátím živý.’ *pomyslel si a vytvořil jeden Bunshin. Ten klon vyskočil nad skály a ihned ho zasáhl kunai.* ‘takže on ví kde sem, ale kde je on?’ zamyslel se a začal se pohyboval mezi skálami, odhadovaným směrem. Po chvilce ho uviděl. Připravil se na střet. Nadechl se a hodil po něm jeden kunai s výbušným lístkem a jakmile vybouchnul a vyhnul se, vyrazil po něm. Měl Kunai v ruce a oba přešlí na souboj z blízka. Oba obdrželi malá řezná zranění. Po chvilce souboje, Kai ztratil svůj kuani a myslel si, že je po něm. Vzápětí na to si ovšem vzpomněl na své zápěstí a dal se do boje. Levou rukou mu vykryl kunai, který se mu zapíchnul do ruky a dal nepříteli pěstí do hrudi, na stranu kde měl srdce. Najednou mu vystřelil onen zápěstní nůž a protnul mu srdce. Kai byl sice od krve, ale to mu nevadilo. Právě složil zkoušku na Genina. Podíval se na mrtvé tělo, svého bývalého kolegy a pomodlil se nad ním. Tehdy před něj přiskočil zkoušející a poblahopřál mu ke složení zkoušky. Kai spadnul na zadek a vzápětí na to omdlel. Měl mnoho zranění a ztratil dost krve, jelikož jedno bylo vážnější. Probudil se až druhý den na oběd v nemocnici, kde ho hodinu po tom propustili. Oznámili mu, že za ním nikdo nebyl a měl by jít domů. Poslechl je a odebral se domů. Potichu vlezl do domu a nalezl tam sestru, která brečela na stole. Neměl odvahu tam jen tak přijít, proto se zase odebral ven a doběhl do obchodu, kde koupil její oblíbené kytice. Koupil je a došel domů. Otevřel, tentokrát ne potichu, dveře a zul si boty. Zvedl hlavu a tam stála jeho sestra, která měla rudé oči od pláče. Kai se na ni pousmál a náhle měl sestru kolem krku. Jenom brečela a vzlykala. Přetože byl Kai mladší, měl větší sílu a nedělalo mu problém sestru někam odnést. Proto ji vzal do náruče a odnesl ji do jejího pokoje. Tam ji položil do postele a nechal ji vyspat. Kytky dal do vázy a položil jí je vedle postele na noční stolek. Následně se jen umyl, převlékl do pyžama a šel spát.
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Wed Feb 19, 2020 6:51 am
---Konec RPG---
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Tue Mar 03, 2020 12:04 am
*Dnes byl den kdy se měl Eren stát geninem. Celkem se na dnešek těšil ale když se probudil tak si uvědomil že je to doopravdy. Uvědomil si že bude muset zabít jednoho ze svých spolužáků a nebo umřít. Chvíli ležel v posteli ale nakonec vstal z postele, oblékl se do černých kalhot a košile. Vzal si opasek kterými si chytil kalhoty a připnul si na něj své dvě pouzdra. Poté sešel do kuchyně kde se nasnídal. Jeho rodiče už byly dávno na misích a tak byl ušetřen všelijakých výlevů emocích. Když se nasnídal tak šel do předsíně kde se obul, vzal si svůj černý kabát a vyrazil do Akademie. Jen co otevřel dveře tak viděl jednoho ze svých spolužáků jak stojí před dveřmi Erenova domu.* Ahoj Jine, jdeš na zkoušky? *Chlapec jen souhlasně přikývl a oba vyrazili do Akademie. Chvíli oba mlčeli ale poté Jin začal říkat jak moc se těší na zkoušky a že je jedno koho mu vyberou, že zabije úplně všechny. Erenovi taková slova byla proti srsti avšak věděl že nemá na výběr a bude muset bojovat ale proč poslouchat jak se na to Jin těší. Když chapci přišli k Akademii tak viděl spoustu svých spolužáků, kteří čekali co se bude dít. Eren i Jin se přidali k čekání. Po několika minutách přišel ven jejich sensei a začal jim vysvětlovat jak bude probíhat Geninská zkouška. Poté sensei vzal papír a začal číst jména studentů kteří budou stát proti sobě. Najednou Eren uslyšel své jméno a tak zpozorněl. Poté zjistil že bude bojovat proti Jinovi.* "Co že? Budu muset bojovat proti Jinovi? Vždyť s Jinem se znám už odmala. Naši rodiče jsou přátelé a oba dva jsme ze stejného klanu. Táta mi stále říkal že až budu starší tak budu vůdce klanu a musím hájit zájmy všech členů." *Pomyslel si a poté už je sensei odvedl na místa kde budou bojovat. Eren a Jin byly v Aréně kde byl jen písek, jedna skála a asi šest stromů. Eren se celý klepal a když se podíval na Jina tak se vyděsil ještě víc. Jelikož viděl že Jin je v pohodě. Vůbec se neklepal evidentně byl vyrovnaný.* "Tak jo vím že jsem lepší v ninjutsu vím že mám větší zásobu chakry ale také vím že když příjde na souboj v taijutsu tak mě rozdrtí." *Pomyslel si Eren a když uslyšel příkaz k souboji tak si Eren vytáhl jeden kunai. V tu chvíli se Jin na Erena rozeběhl. Eren se hrozně vyděsil a začal před svým protivníkem utíkat. Eren měl namířeno ke skále. Když už ho Jin doháněl tak Eren rychle složil pečetě vyskočil, přilepil se nohama ke skále a běžel na vrchol. (Kinobori no Waza)
Po několika vteřinách se Eren otočil a viděl že Jin neběží ale leze po skále evidentně používal techniku. (GAKE NOBORI NO GYŌ) Eren hodil po Jinovi svůj kunai a Jin rychle seskočil ze skály a tím se vyhl kunaii. Eren se poté rozeběhl k zemi, přičemž skládal pečetě. Vytvořil čtyři klony (Bunshin no Jutsu) Eren a jeho klony začali skákat, dělat salta a vyměňovali si pozice tak aby zmátl svého soupeře. Když už byl dost blízko u země tak skočil po Jinovi, přičemž zrušil své klony. Eren složil Jina na zem. Poté z něj slezl odskočil od něj a řekl.* Jine neblázni známe se odmala naši rodiče jsou přátelé ... *Nic dalšího Eren nestihl říct jelikož si Jin stoupl a rozeběhl se na Erena. Eren se otočil a běžel od Jina směrem k jednomu stromu.* "Sakra začínám se zadýchávat. Nemám takovou výdrž a rychlost jako Jin." *Pomyslel si a když byl u stromu tak se rychle schoval za strom. Jin zatím přiběhl ke stromu vytáhl si dva kunaie a začal řvát aby se Eren začal chovat jako chlap a aby začal bojovat pořádně. Sám Eren složil pečetě vytvořil jeden klon. (Bunshin no jutsu) Erenův klon se rozeběhl a běžel pryč od opravdového Erena.* "Super vyšlo to. Jin běží za mým klonem." *Eren si vytáhl kunai a poté běžel za Jinem. Když byl Eren dost blízko u Jina tak se Eren napřáhl, když vtom se Jin otočil a oba chlapci probodli tomu druhému nohu. Poté Eren dostal od Jina ránu pěstí a spadl na zem. Jin se poté začal smát a svůj druhý kunai namířil na Erena. Poté se jin napřáhl vtom Eren rychle vyndal kunai z nohy a hodil ho po Jinovi. Kunai se zabodl Erenovu soupeři do hrudě. Jin spadl na zem a z posledních sil řízl Erena do žeber. Rána nebyla smrtelná ale stejně byla dost hluboká. Eren se převalil tak aby byl co nejdál od Jina,. Poté si Eren stěží stoupl a vtom u něj byl jeho sensei který se ho zeptal jestli nechá Jina umírat pomalu a nebo jestli mu dopřeje rychlou smrt. Než si Eren vyndal kunai tak mu Jin z posledních sil poděkoval a sám Eren s tohoto zážitku spadl do mdlob a když se probudil tak se rozhlídl a zjistil že v nemocnici. Po několika minutách za ním přišla jeho matka, která ho objala a řekla mu že je ráda že Eren žije a dala mu čelenku shinobiho. Po několika dnech byl Eren propuštěn a tak šel domů. Kde ho přivítal otec i matka a oba mu pogratulovali. Eren šel do svého pokoje, kde si lehl a začal plakat. Po nějakém čase usl únavou.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Tue Mar 03, 2020 12:04 am
--Konec--
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 6:43 pm
*Kaito se procházel různými místo Suny. Bloudil a chodil bez žádného úmyslu. Když tak chodil a bloudil dorazil blízko akademie.*Doufám ,že brzo sek nebudu muset chodit*Řekl si při pohledu na budovu akademie.Strčil si ruce do kapes a pokračoval v cestě kolem akademie. Vyšel menší kopeček kde si lehl a pozoroval rozbouřené nebe.*"Hmm co dělat "*Přemýšlel a sledoval rozbouřenou oblohu.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 7:00 pm
*Kai se vyjímečně procházel po Suně bez cíle. Nevěděl co by mohl dělat. Přátelé otravovat nechtěl, obzvlášť Kami s Erenem.* 'Ty dva mají své starosti a já taky.' *pomyslel si a když se podíval před sebe, všiml si Akademie. Přišel blíže k ní a zavzpomínal na časy. Pro něj to nebyly nijak vyjímečné časy, ale strávil tu kus života. Prošel kolem akademie, na mírný kopeček a kousek odtamtud se zastavil. Dal si ruku do svého vaku s jílem a nabral trošku jílu. Vyndal ruku a soustředil se. Nakonec mu v ruce objevil ptáček, který se vznesl k obloze. Chvíli tam poletoval a Kai složil pečeť, přičemž ptáček explodoval.* Exploze je nejhezčí. *řekne Kai a usměje se.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 7:08 pm
*Chvilku tam polehával a pak si všiml ptáčka. Vypadal trochu jinak než co viděl taková zvířata. Ptáček si tam poletoval a pak vybuchl.*Co to sakra bylo*Vylekaně z lehu se vyhoupl do sedu. Nikdy neviděl ptáčka vybouchnout tak to Kaita trochu vzalo. Rozhlédl se po okolí a všiml si kluka.*"Doufám, že to není stejný podivín jako Eren "*Pomyslel si a rozhodl se ,že s ním zkusí promluvit. Zvedl se ze země a přišel k němu*Ahoj já jsem Kaito Takahashi. Hele to byla tvoje práce s tím výbuchem?*Rovnou se mu představil a zároveň mu položil otázku.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 7:16 pm
*Kai sleduje ten výbuch a i kouř po tom, který postupně mizí. Chce vytvořit něco dalšího, jenže ho někdo vyruší a tak se ohlédne přes rameno. Uvidí tam kluka. Jelikož nevidí čelenku, tak tipuje, že je stále studentem.* Ahoj, já sem Kai. Kai Yoshimitsu. Jo, byla to moje práce. Promiň, že sem tě vyrušil. Nevěděl sem, že tu někdo je. *řekne a natáhne k němu ruku na pozdrav.* Jinak, ty si student že? Nevidím nikde čelenku, takže jen hádám. *zeptá se. Kai má čelenku propnutou na na levém paži nad loktem.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 7:35 pm
Rád tě poznávám Kaii.*Řekl a pak si všiml jeho čelenky co měl připnutou na levé paži nad loktem*"Hmm další kdo už složil zkoušky a získal ochranou čelenku "*Pomyslel si.*Ale ne nevyrušil jen sem ten výbuch nečekal.*Podrbal se na zátylku.*Hmm jo bohužel ještě jsem studentem nedávno jsem nastoupil*Dal Kaiovi za pravdu, že ještě je studentem.*Koukám,že ty už si zkoušku složil*Poukázal na jeho ochranou čelenku.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 8:01 pm
Jo, už sem je složil. Ale nebyly nic lehkého. Málem sem u nich skapal. *poví. Prohlíží si ho a přemýšlí, jestli ho někdy viděl. Doumá v paměti, ale nemůže si vzpomenout. Nakonec toho nechá a podívá se na něj.* Co si měl dneska v plánu? Jen tak odpočívat nebo něco jít dělat? *zeptal se. Zatímco čekal na jeho odpověď, strčil ruku do jílu a opět vytvořil dalšího ptáčka. Natáhl ruku před sebe a ptáčka nechal na dlani.* Takto sem to udělal. Toho ptáčka, co si viděl vybouchnout sem vytvořil. Takže nebyl živý. *řekne a ptáček se opět vznese. Tentokrát ho nechá Kai poletovat, bez toho, aby vybuchl.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 8:13 pm
No tě pic to se mám asi na co těšit*Řekl na to,že Kai při nich malém skapal. Kai si ho chvilku prohlížel až byl trochu nervózní.*Hmm ani nevím tak nějak sem plán ani nevymyslel co ty měl si něco v plánu*Odpověděl mu a položil tu samou otázku. Pak koukal jak Kai vytvořil ptáčka a nechal ho poletoval.*Páni zajímavý trik*Řekl s menším úžasem.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 8:17 pm
Já měl v plánu tu trochu rozvířit vzduch pár výbuchama. Ale když sem potkal někoho nového, tak bychom si tu mohli sednout a pokecat. Třeba máš nějaké otázky na tu tvoji nadcházející zkoušku. Nebo Tě zajímá něco jiného. *poví Kai a nechá ptáčka, pomocí jednoruční pečetě vybuchnout. Na výbuch se už ani nekouká, jen sleduje nového kamaráda, kterému se to líbí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 8:28 pm
No pokud by ti to nevadilo zeptal bych se na tu zkoušku. Třeba jak to probíhá nebo na co se mám připravit.*Začal ho zaplavovat otázkami. Pak ptáček co ho vytvořil Kai nechal vybouchnout trochu to s ním hlo. Čekal jestli mu Kai zodpoví jeho otázky. Bylo by fajn vědět co ho čeká na geninské zkoušce a být tak připravený.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 9:03 pm
*Kai si vychlechne jeho odpověď. Zamyslí se a pak se na něj podívá.* Tak nejdřív než odejdeš plnit onu zkoušku, rozluč se s rodinou. Může to být naposledy, kdy je vidíš. Takže se musíš připravit na nejhorší. Že zemřeš. Za druhé se připrav na to, že tvůj protivník může být kdokoliv, ze tvé třídy. Třeba tvůj nejlepší kamarád ze třídy. Nebo tvoje tajná láska. Prakticky kdokoliv. A za třetí se připrav na to, že nebudeš vědět, kde startuje tvůj protivník. Nebudeš o něm vědět, dokud ho nenajdeš, nebo na tebe nazaútočí. *řekne mu pár rad, které si vyžádal.* Jestli tě zajímá ještě něco, ptej se.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 13, 2020 9:24 pm
*Kai se na chvíli zamyslel a pak začal odpovídat. Kaito ho poslouchal.*"To je ta geninska zkouška tak nebezpečná*Pomyslel si,když tak poslouchal Kaie.*To je ta geninska zkouška tak nebezpečná? Tohle bych tipoval na chuninskou zkoušku a ne na geninskou*Podrbal se na zátylku*Myslel jsem,že budeme předvádět techniky co nás na akasemii naučí*Řekl trochu zmateně po tom co mu Kai řekl.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Tue Apr 14, 2020 3:21 pm
*Kai si vyslechne další otázku a pak chvilku přemýšlí.* To víš, taky sem si to myslel. Ale opak byl pravdou. Já se nerozloučil s rodinou a tak se odešel, aniž bych věděl, co mě čeká. Skoro sem ji neudělal, ale nějakým zázrakem sem přežil. *Odpoví Kai a koukne na oblohu.* Mít v té době už moje výbušniny, byly by lehké, ale bohužel. Tehdy sem se mohl spoléhat jen na svoje Taijutsu. Nic jiného sem v té době neměl. *dodá mu jako odpověď.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Sat Apr 18, 2020 9:05 pm
No páni to se mám asi na co těšit*Řekl trochu s obavou.*"Teda a já si myslel ,že ta zkouška bude brnkačka"*Zapřemýšlel a pak se podíval na Kaie*No to si moc nepotěšil . Myslel sem si,že geninská zkouška bude hračka*Podrbal se na zátylku docela dost Kaita překvapila skutečnost o geninské zkoušce.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Sat Apr 18, 2020 9:29 pm
Tak za to se ti omlouvám, ale sám si to chtěl znát. Bohužel je to tak. *řekl Kai a sledoval Kaita. Zvedl hlavu a sám začal přemýšlet na jeho zkouškami.* No víš, mě zanedlouho čekají taky zkoušky, ale na Chuunina. Takže jestli budeš chtít, mohu ti o nich příště taky něco říct. jestli teda budeš chtít.* řekne Kai, aniž by se ho na něco Kaito zeptal.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Sat Apr 18, 2020 11:37 pm
Já vím sám sem se zeptal a chtěl vědět podrobnosti*Trochu si povzdechl.*Tyjo na chunina jo tak to ti budu držet palce*Řekl celkem uznale .*Tak to bych tě neměl rušit při přípravě určitě se budeš chtít připravit na zkoušku*Koukl na Kaie. Kai se chystal na chuninskou zkoušku,ale Kaito ještě se pomalu nepřibližoval k té geninské.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Mon Apr 20, 2020 5:40 pm
Rušit? Ale kde pak. Nerušíš mě. Rád sem poznal novou osobu z vesnice. *řekl a aniž by něco udělal, začal padat zády na zem. Dopadl na zem a jen tam tak ležel. Ruce napřažený od těla a díval se na oblohu.* Máš nějaký sen, který by si chtěl uskutečnit, Kaito? Nebo nějaký cíl? *zeptá se.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Fri Apr 24, 2020 9:04 pm
Tak to jsem rád*Pousmál se*Taky sem rád že jsem poznal někoho nového*Pak za přemýšlel nad jeho otázkou ohledně snu nebo cíle. Kaito se na to posadil na zem.*No..nikdy jsem o tom úplně nepřemýšlel*Podrbal se na zátylku*Rozhodně bych se chtěl stát silným a dobrým ninjou*Řekl trochu přemýšlivě a zahleděl se na oblohu.*Hmm a co tvůj sen nebo cíl*Oplatil Kaiovi otázku*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Sat Apr 25, 2020 12:57 pm
Já mám jeden cíl. *poví a posadí se.* Tím cílem je stát se nejsilnějším shinobi v Suně. Ale ne Kazekagem. Být Kazekagem je otrava, podle mě. Stačí, když budu jedním z jeho stážců. Tak budu moc bojovat se silnými protivníky. *podívá se na Kaita a zahledí se mu do očí.* Taky mám jeden sen, ale o tom ti zatím říkat nebudu. O tom sem neřekl zatím nikomu. *dodá a podívá se na oblohu.* Tvůj cíl taky není špatný. Stát se silným chce odhodlání. *řekne a začne si ho prohlížet.* Určitě se staneš silným, teda když přežiješ zkoušky. *řekne a zasměje se.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Sat Apr 25, 2020 4:42 pm
Jo být Kazekagem není jen tak pro každého ty kancelářské věci a tak*Zasměje se*Máš zajímavý cíl a myslím,že ho určitě dosáhneš*Řekne upřímně pak se Kai na Kaita podíval a zahleděl se mu do očí. Kaitovi se u hlavy objevila kapička vůbec nevěděl co teď.*Určitě to bude velký sen. Chápu až se jednou budeš chtít pochlubit chci být mezi prvními*Zasměje se *Jo ty zkoušky ...no musím doufat ,že to přežiju*Poškrábe se na zátylku*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Sun Apr 26, 2020 6:27 pm
To by jsme se museli lépe poznat. *řekne a usměje se.* Zatím tě neznám, teprve sem tě poznal. Ale co já vím, co bude za pár let. *dodá a usměje se.* 'Sice sem ho teď poznal, ale přijde mi jako dobrý chlap. Určitě s ním budu chtít být za dobře. Jestli přežije zkoušky teda.' *pomyslí si. Stále dál sleduje jen oblohu.* Co už ovládáš za techniky? *zeptá se z ničeho nic.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Tue Apr 28, 2020 2:26 am
Jasný to chápu zatím sem takový neznámí *Řekl s pochopením Kaiovi. *Takový ty základní jako Bunshin no jutsu, Henge no jutsu, Kakuremi no jutsu a Kawarimi no jutsu *Odpověděl mu na otázku na kterou se z ničeho nic zeptal. Celkem mu důvěřoval na to, že ho teprve pozná. Ví že by ninja své techniky a dovednosti jen tak neměl prozrazovat, ale neviděl důvod proč mu to nesdělit. *Musím doufat, že mi to na geninskou zkoušku bude stačit *Pak ještě dodal s takovým tím nervózním úsměvem. *
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Akademie           Empty Re: Akademie

Tue Apr 28, 2020 3:50 pm
V době, když sem dělal geninskou já, tak sem toho o moc víc neuměl. Tam se hlavně musíš taky spolehnout na tvé pohyby. Protože tam kolikrát stačí jeden blbý pohyb a nepřítel tě může vyřadit. *řekne mu takovým chladným hlasem.* 'Dokud neprojde zkouškou na genina, nechci s ním být nějaký extra kamarád. Bych z toho byl pak v hajzlu a to by se ovlivnilo na mých zkouškách na Chunnina.' *zamyslí se. Náhle se posadí a otočí na Kaita.* Jestli se chceš ještě na něco zeptat, ptej se. Odpovím ti, když to bude v mých možnostech.
avatar
Anonymní
Anonymní

Akademie           Empty Re: Akademie

Tue Apr 28, 2020 5:01 pm
Jasně chápu*Přikývl, když mu Kai řekl ,že o toho moc víc neuměl na zkoušky. Pak se zamyslel jestli by měl ještě nějakou otázku na Kaie.*No už mě nic nenápadná*Řekl po chvilce co přemýšlel jestli ho nenapadnou další nápady na otázky. Čas celkem utíkal už mohlo být něco po čtvrté hodině. Chtěl by se domů dostat ještě než se setmí. Dostal teď hodně informací ohledně zkoušky na kterou se chystá a myslel si,že to bude pohodička. Zjistil ,ale že to až taková pohodička nebude. Zvedl se země a podíval se na Kaie*No pomalu poběžím domů chtěl bych být doma dřív než se setmí. Snad se ještě někdy uvidíme *Řekl upřímně protože v nejbližší době se chystal jít k oné zkoušce.*
Sponsored content

Akademie           Empty Re: Akademie

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru