Obřadní Místnost

+6
Noctis Clive
Konketsu Rasizu
Rias Gremory
Katsu
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
10 posters
Goto down
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Sun Mar 15, 2020 1:55 am
Rias Gremory: *Akira je asi slepá pokud si myslí že Rias žije v přepychu tak je hodně mimo ale tak o tom si bude muset promluvit se svým očařem, protože na první pohled se dá říct že Rias to má doma dost tvrdé. Na obranu Akiry, ona nemůže vědět jaké to Rias má a může se to zdát že je to jene rozmazlená holčička. * Ne nejsem zdejší a ani tu nechci být ale nemám možnost volby jako ty! *Rias dokonce projeví nějaké ty emoce a to ve formě hněvu ale má co dělat aby v sobě udržela slzy, to že brečí skoro pořád je jedna věc ale odmítá plakat před jinými. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Sun Mar 15, 2020 8:43 pm
*Akira je donucena se nakonec zastavit pár kroků po tom, co vyrazila. Otočí se pomalu a v obličeji má trochu ironický výraz.* Možnost volby? Vážně si to teď řekla? zeptá se a otočí celá.* Tady máš prd a ne možnost volby. Ty nemáš ani právo na svůj vlastní život, protože ten patří někomu jinému. Pokud si na akademii a máš v plánu se stát geninem, poznáš při zkoušce, jaká máš práva. Ty máš tady jenom jednu jedinou volbu. *zprudka se otočí a odchází.* Za mnou. *štěkne na ní a vytáhne si láhev od pasu, aby se mohla napít. Odchází do tréninkového centra. Po celou dobu se ani jednou neotočila, jestli jí vůbec následuje.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Sun Mar 15, 2020 8:59 pm
Rias Gremory: *Vyslechne si slova Akiry a to každé jedno slovo a to velmi pozorně. * Ano možnost volby tu existuje, nebo spíše klička jak z toho ven. Nejsi povinna studovat na Ninja akademii, můžeš ji opustit nebo tak, leda že by ti máma držela nůž na krku že tě zabije ale pokud jsi to měla přesně takové tak sorry. *Rias dále nic neříká, místo toho jen tiše následuje Akiru ale drží se od ní aspoň 5 metrů daleko. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Sun Mar 15, 2020 9:50 pm
*poslechne si jí s lehce natočenou hlavou, aby jí rozuměla, když jde za ní tak daleko.* Pokud chceš přerušit studio, nemyslím si, že to bude snadné. Ale kdo ví. Nikdo koho znám se nerozhodl, že by akademii ukončil. Ani mě nemuseli nutit. Na akademii jsem stejně chtěla chodit a dostat se mezi nejlepší nebylo snadné, ale ani těžké. Nevymlouvej se na okolí. Jestli máš s matkou problém, tak jí prostě zabij. Nehody se stávají. Vždycky. *poví po chvíli Akira a zastaví u pomníku, který v tréninkové oblasti vytvořila.* Tohle je jediná volba, kterou jinak máš. Můžeš se rozhodnout, jestli zemřeš jako zbabělec, nebo v boji s úsměvem na tváři. *dodá a dál se dívá na pomník. Do skály je vytesán velký kříž a pod ním je vyryto ライバル. Na obě strany pak je zapíchnut kunai a třtí se táhne kousek dopředu a střed těch dvou. Mezi nimi je natažený drát a u stěny krátké špejle. Zbytek po vonných tyčkách, které teď Akira vytáhne a zapíchne tam nové, které zapálí a pak je nechá jen dýmit.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Sun Mar 15, 2020 10:18 pm
Rias Gremory: Nechci zabíjet, chci si žít jako dřív ale to už není možné. Chci být obyčejný člověk a ne Ninja, byla bych radši kdybych neměla nadání k ovládání chakry. *Rias nikdy neplánovala stát se Ninjou, dokonce byla spokojená v životě mimo Kirigakure ale hold osud tomu chtěl jinak. * Ale jsem ochotná bojovat za to abych přežila. *To jediné poví a pak si prohlédne ten pomník a to velmi pozorně. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Sun Mar 15, 2020 11:45 pm
*Akira po zapálení sepne ruce na chvíli a pak je oddělí.* Každý se narodí s něčím. *poví a narovná se.* Konečně něco rozumného z tebe vypadlo. *poví Akira a udeří jí hřbetem ruky do ramene. Nijak silně. Prostě takový to plácnutí. Pak se protáhne.* Za touhle myšlenkou si stůj a nech se jí vést. Já sama se chci rozhodovat, co semnou bude. Ačkoliv to není tak snadný, jednou toho chci prostě dosáhnout. *otočí se na ní a vytáhne láhev s vodou. Napije se z ní a pak jí vrátí zpět.* Když už jsem tady, chci toho využít. Přidáš se? *zeptá se jí a bez okolků vyběhne. Přejde hned na cestu, po které se dá obíhat v kruhu po tréninkové oblasti. Dá si trochu do děla. Poslední dobou něměla tolik času, aby se tu mohla pohybovat.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Mar 16, 2020 8:41 pm
Rias Gremory: *Ruku si přiloží k rameni do kterého ji Akira udeřila, nejde o to že by ji to bolelo matka ji bije skoro pořád a ne jen to. Ponižuje ji a podobné věci a nutí ji k drsným tréninkovým metodám ohledně fyzičky ale spíše jde o to že ji Akira udeřila do modřiny na rameni a do dost velké a tak to trochu vlastně nakonec bolelo. * Takže mi chceš říct že pokud chci docílit toho abych nebyla Kunoichi a mohla si žít podle sebe tak se musím prvně stát silnou Kunoichi? *Když to člověk slyší tak mu to moc logiku nedává ale po zamyšlení to smysl dávat začne. * Přidat se? *Rias netuší o čem Akira mluví ale ta se dá k běhu a tak pochopí o čem mluví ale místo toho sepne ruce (Rias) a vzdá hold těm padlým, kterým je tento pomník věnován. Zavře na okamžik i oči než ruce odepne od sebe a pak se otočí aby vyhledala Akiru. * „Tréninků mám dost, do toho mě fakt nedostane.“
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Mar 16, 2020 9:43 pm
*poprvé se Akiře na tváři objevil lehčí úsměv.* Přesně tak. Jen tak tomu můžeš utéct. *poví ještě předtím, než vyběhne. Trvá to pár minut, než to celé jednou oběhne a vrátí se zase zpět. Během cesty nad něčím stále přemýšlela. Když doběhne k ní (pokud tam stále je), zastaví se. Lehce oddechuje a hrábne si pro láhev s vodou, ze které se napije.* Víš, něco mi stále vrtalo hlavou. Hodila si do placu přirovnání, které jen tak nevymyslíš a tak to vypadá, že to máš z vlastní zkušenosti. Mám na mysli ten nůž. *poví Akira a upraví si kakuto, které jí během běhu cestovalo.* Proč by se někdo do něčeho takového pouštěl? Jaký by k tomu měl mít důvod? *zeptá se jí.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Mar 16, 2020 10:11 pm
Rias Gremory: *Když se ji Akira zeptá na to přirovnání tak se k ní otočí čelem ale po chvilce se místo toho posadí na zem do tureckého sedu a naznačí ji (Akiře) aby se posadila před ní. * Povím ti o sobě, tak to pochopíš. *Zhluboka se nadechne a pak vydechne. * Takže můj otec byl synem současného Feudálního Pána ale nebyl jedináček, měl bratra ale jako prvorozený měl můj otec dědečka po smrti zastoupit v jeho pozici. Jednou poznal jednu Kunoichi z Kirigakure a narodila jsem se jim já, nicméně ta Kunoichi už s ním být nechtěla a o mě nestála a tak se vrátila do vesnice a já vyrůstala s otcem v sídle Feudálního Pána a byla připravovaná že ponesu dál naši modrou krev a že jako dcera někoho tak důležitého budu mít nějaké povinnosti jako třeba vládnout místo otce až zemře a podobné. Každopádně vyrůstala jsem tam a byla to pohádka, otec mě miloval a já jeho ale jednoho dne zemřel při lovu a já byla strýčkem vyhnána ze sídla a skončila jsem u matky, která mě přinutila chodit na akademii a prožívám si tam teror, nevím zda je to tím že chce abych byla jednou Anbu jako ona nebo ji to jen baví ale prostě tohle je moje krátká minulost. Navíc řekla mi že pokud z akademie odstoupím tak mě zabije a myslela to vážně. *Dále nic neříká a jen tiše hledí do očí Akiry, té může být asi jasné že Rias nemá šanci být tak mentálně odolná jako ona nebo další děti. Ona na to nebyla nikdy připravovaná a ani s tím nikdy nepočítala, prostě byla do světa Shinobi vhozena ze dne na den a musí se tím prodírat sama. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Mar 16, 2020 10:32 pm
*vrátí láhev na své místo a podívá se na Rias. Když se posadí a naznačí jí, aby si taky sedla jen zavrtí hlavou. Zůstane tedy stát a poslechne si, dle ní, zkrácenou verzi jejího života. Pak nad tím chvílí přemýšlí.* Když se nad tím zamyslím, další možnost toho aby si pokračovala ve své cestě. Pokud se staneš Anbu, tvá cesta ti bude odebrána. Kromě teď už jen tří lidí, budeš další, které prozradím zase něco o sobě. Nevím kdy přesně se objevila, ale považovala jsem to za prokletí a byla jsem odhodlaná se zabít. Ačkoliv nechybělo moc, ukázalo se nakonec, že je dost užitečná a pomáhá mi se protloukat tímhle životem. I když je zákeřnější než já. *poví Akira, klekne si a sedne na paty. "Co máš v plánu? To jako mluvíš o mě? Aní jí neznáš." běží jí hlavou hlas.* DO toho co já dělám, nemáš co mluvit. Je to stále moje tělo. *poví Akira spíš teď do země a zavře oči. Hlava jí přitom klesne trochu níž a na stranu. "Tohle ti stejně nevyjde, jak mě pustíš celou tak" tě ovládnu. *poslední dvě slova už řekne Akira nahlas. Vynutila si to, aby se stáhla a druhé já převzalo vedení. Ovšem ne nad tělem. To stále drží Akira svojí vůlí.* Řekla jsem ti, že jak se jednou přestaneš hlídat, ovládnu tě. Cože? No jak chceš. *pronese nahlas její druhé já a otevře oči. Pak pomalu zvedá hlavu a podívá se na Rias.* Hoj, mi se neznáme. Já jsem druhá Akira. Ta, kterou se tahle drobnost před tebou, snaží držet na uzdě, ačkoliv se jí to zatím daří. Nechápu, co pro ní ty znamenáš, když tě ani nezná, ale dobrovolně se mi částečně poddala. Ačkoliv je to hrozná kráva, musím připustit, že něco na ní je a tak zatím pomáhám. Já jsem její cesta. Jak říká, něco si taky najdi. *dopoví její druhé já a Akira se začne klepat.* Už, já chci ještě "chvíli. Tss.. Mohla bys mě pouštět častěji. Dost se tu nudím." pokračuje už zase v její hlavě. Akira si trochu povzdechne a po spánku jí steče pot.* Nezapomeň, že ty si já, takže jsi taky kráva. *poví Akira a když se uklidní vrátí se pohledem k Rias.* Jak jsem říkala, každý má něco. Ty máš ne zrovna přívětivou minulost, já mám tuhle. Musíš s tím ale nějak bojovat a nevzdat se. *poví a opět se napije, aby doplnila tekutiny.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Mar 16, 2020 10:54 pm
Rias Gremory: Spíš začínám používat logiku, mozek to je moje největší přednost jakou mám. Jsem extrémně inteligentní a mám věc, které se říká eidetická paměť. Řekněme že mě právě udeříš a já si za rok vybavím veškeré pocity a i tu bolest jako kdybych to právě prožívala, kromě toho jediné slovo cos mi řekla nezapomenu a budu schopná ti za 20 let odříkat slovo od slova co jsi mi řekla a dodám ti k tomu třeba i jak jsi měla dlouhé vlasy a cos měla na sobě, nebo kolik lístků ze stromu kolem nás proletělo. *Každý by zcela jasně řekl že už podle toho jak Rias o sobě otevřeně mluví jasně dává najevo že ona fakt Ninja ještě není a má k tomu opravdu daleko, protože vlastně žádný Ninja by neprozradil cizinci svou největší přednost a výhodu. Nicméně Akira před ní ukáže zase svou slabost nebo spíš její nemoc, protože není těžké aby Rias okamžitě nepřišla na to o co se jedná, četla si už několik knih o psychice a tohle tam taky našla. * Trpíš poruchou osobnosti. Jde spíše o osobnostní odchylku než o duševní nemoc, to bude asi schizofrenie. Potěším tě, ve středním věku a stáří se to stává méně výrazné a tak v takový věk to tělo bude už jen pro tebe ale pokud chceš mohu ti doporučit jaké léky ji mohou potlačit.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Mar 17, 2020 12:30 am
*Akira si jí zajímavě prohlédne.* Dám ti taky jednu radu. O té svojí paměti moc lidem neříkej. Není pro tebe moc dobré, že o ní vím já, ale tak ty víš i něco o mě, tak se to dá vykompenzovat. Do budoucna to sice pro tebe bude asi hodně náročné, pamatovat si všechno, ale když si to seřadíš, určitě to bude velká přednost. *poví Akira. "Někdo takový by se nám hodil do týmu, ne jako tamti dva blázni." ozve se jí v hlavě. "Nebudu tvrdit, že ne." odpoví Akira. Pak se na ní podívá trochu zaraženě.* Nemoc? Schizofrenie? Ať je to jak chce, ať to je sebevíc špatné, já si na ní zvykám a dokonce semnou i trochu spolupracuje. Potlačit jí? Ani náhodou. Po to všem co provedla bude trpět pěkně takhle pod zámkem. Na druhou stranu mívá dobré nápady a myšlenky, což se už taky kolikrát prokázalo jako dobrá věc. Takže děkuji za nabídku, ale rozhodně se jí nemám v plánu zbavit. Kdo ví, třeba jí jednou přenechám i dočasnou kontrolu. To je ještě daleko. *poví Akira nahlas a přizve tak Rias ke svým myšlenkám.* Pokud zamakáš, mohli bychom spolu na mise. Tvoje mysl a mé tělo by byla silná kombinace. *prohodí Akira. Chce jí tak nějak nalákat na to, aby se dostala dál, než je.* Samozřejmě ale bude záležet, jak ty se rozhodneš, jestli se tudy budeš chtít úbýrat. *dodá. Chce jí dát i jasně najevo, že nemá zapomínat na to, co jí řekla a sama se rozhodnout.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Mar 17, 2020 11:19 am
Rias Gremory: *Ona ví že ani kdyby uplynulo 200 let tak nebude nejmenší problém si vzpomenout na cokoliv co kdy zažila a o čem si s kým promluvila, bez nejmenšího problému bude schopna i za těch 200 let schopna v nejmenších detailech převyprávět toto setkání stejně jako kdyby ho měla vyprávět zítra. Ono Akira tohle neví a Rias si vezme její radu k srdci a nebude ji přesvědčovat o opaku, bude se ji to nakonec fakt hodit když ona ví že nikdy na nic nezapomene nehledě na to kolik času uplyne a kolik vzpomínek získá. Taky aby o tom něco nevěděla když tuhle „poruchu“ má, samozřejmě si o ní zjistila co nejvíce to šlo. Taky si četla o paměti jako takové a díky tomu ví že paměť jako taková je hypoteticky neomezená. * Spolupracovat? To ne, nehodlám chodit na mise výše než ranku D. Vydělám si těmi podřadnými pracemi dost na své vlastní bydlení a pak se odstěhuji od matky a ukončím svou kariéru. Možná si otevřu nějaký menší obchůdek nebo tak podobně.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Mar 17, 2020 7:17 pm
Vydělat si těmi podřadnými? Holka ty vážně nejsi odsud. *poví Akira a trochu jí to pobaví.* I kdyby si celý rok dělala jen ty podřadné, nemáš šanci se dostat ani od mámy, natož otevřít nějaký obchod. *poví Akira a pomalu se zvedá.* Ale tak zkusit to můžeš. Přijď mi pak říct, jak si dopadla, i když výsledek je už teď jasný. A pokud je tvá máma taková jakou ji popisuješ, budeš potřebovat víc štěstí. *dodá a opráší si oblečení. Pak se kolem rozhlédne, kolik lidí tu je. Až na ně dvě se tu pohybují ještě další dvě děcka, která si na různých místech oblasti zlepšují svoje schopnosti.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Mar 17, 2020 7:33 pm
Rias Gremory: *Vyslechne si Akiru. * Možná máš pravdu, prozatím tomu nechám volný průběh. Nicméně jaký druh Kunoichi jsi ty? Jsi tak nechutná a zavrženíhodná jako současný Mizukage nebo jak? *Docela ji zajímá jaká Akira ve skutečnosti vůbec je, dneska ji poznala a už se jí svěřila a sama si uvědomuje že by se měla opravdu změnit. Akira ji to dokonce sama říkala že by neměla takto o sobě vykládat různé věci jen tak. * Myslíš že by bylo možné abych se vrátila zpět do sídla Feudálního Pána? *Rias nad tím začíná uvažovat z trochu jiné perspektivy. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Mar 17, 2020 7:46 pm
Jako Mizukage? *zamyslí se nad tím. Přemýšlí a hlavně vzpomíná na všechno, co kdy udělala. Její krvavá zkouška, potom vražda členů z Kirugakure při druhé části ChZ. Je toho dost, na co myslí. Pak se před ní objeví ale pomník Nyoko, který je kousek od nich, Kazuki, Hotashi. Tak nějak si to dává dohromady, aby mohla najít solidní odpověď.* No, jak se to vezme. Člen mého týmu by ti mohl na rovinu asi říct, že jsem arogantní, sobecká a zlá osoba. Můj bratr zase, že se stále hledám. Podle mě se hledá ale on. Jaká opravdu jsem... *odmlčí se na chvíli, než si srovná slova do odpovědi.* Jsem přesně taková, jako by mě každý popsal. Pokud mi stojíš v cestě, neobejdu tě. Jdu nejdřív tě zabiju a pak překročím. Je mi jedno, kdo je zrovna Mizukage. Co dělám nedělám pro něj, ale pro vesnici a svoji rodinu. Ať je systém nastavený jakkoliv, vždycky bude na prvním místě vesnice a rodina. *poví nakonec Akira, aby jí dala jasno představu o tom, kdo je.* Je to jen tak možné, jak ty sama si to budeš přát. Když to nepůjde snadnou cestou, tak prostě strýce zabij. Ale tak, aby nikdo nevěděl, že si ho zabila ty. Jednoduchý. Každý důsledek potřebuje svoji příčinu. *pokrčí Akira rameny.* Možná, když budeš chtít, tak by se našel i někdo kdo ti třeba pomůže. *dodá nakonec.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Mar 17, 2020 8:52 pm
Rias Gremory: Zabít by šlo, už několikrát se opakovalo že jeden z rodiny Feudálních Pánů nechal zabít všechny ostatní členy a i když se to lidem nelíbí tak nebyl jiný člen rodiny a tím pádem nebyl žádný jiný dědic a pro zachování vládnoucího rodu to nikdo neřešil ale já to nechci dělat takto, nechci být mrcha a zlá. Já bych chtěla být jako Hokage, slyšela jsem že je to strašně milá osoba a i tak se dostala tak vysoko, mohla bych říct že je to můj vzor. *Rias nad tím nikdy více nepřemýšlela ale co četla a slyšela o jiných Kagech tak Hokage (první) ji je ze všech nejvíce sympatická. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Mar 17, 2020 10:25 pm
V tom případě nemáš šanci. Jestli chceš být taková feudální paní, tak to rozhodně nepůjde v krvavé mlžné. Mizukage by měl skrze lidi a jejich strach na tebe velký vliv. *přemýšlí Akira nahlas.* Leda bys někoho přesvědčila, aby za tebe udělal špinavou práci. V tom případě je pak možnost, se tam dostat nebýt ta zlá. Ale to je taky risk. *pokrčí Akira rameny a sáhne si po láhvi s vodou. Když jí odšroubuje, aby se napila, vyklouzne jí víčko a odkutálí se. Už tak nějak ze zvyku zahýbe ukazováčkem ruky a přitáhne si víčko zase zpět do dlaně. Zašroubuje láhev a vrátí jí k boku.* Tak si tak říkám, jak dlouho po smrti tvého otce tě strýc vyhnal? *napadne najednou Akiru. Zamyslela se nad zabíjením a přeneslo jí to na tyhle myšlenky. Nebo spíše se jí zjevili myšlenky druhého já. "Říkáš si, zda ho nenechal zabít, co? No, v takových rodinách a situacích se to stává dost často." pronese hlas. "Jojo, napadlo mě to." odvětí Akira a vyčkává.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Mar 17, 2020 10:59 pm
Rias Gremory: Mizukage mě nemusí zajímat, víš já by dala lidem naději nových časů a proč? Protože by byla naděje změny, já by prostě řekla a Mizukage by přišel o to své krásné křeslo. Navíc stačí sehnat důkazy o tom že strýček mého otce nechal zabít, věřím že to byl on, tím pádem by ztratil nárok dědictví. Dědeček ten mě měl rád ale nemůže s tím nic dělat, kvůli politice a už je trochu senilní a tak není tak vnímavý jako dřív. *Rias se nad celou situací opět zamyslí. * Vyhnal mě asi týden po jeho smrti. *Pronese ji ohledně toho svou odpověď. * Nemůže mě nechat zabít přímo, bylo by to moc nápadné a tak to zahrál tak že mě dal k mé matce, která mě zapsala do akademii i když mě nemá ráda a já nevím proč ji jde tolik o to abych se dostala na závěrečnou zkoušku, k čemu ji bude když bodu Genin?
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Mar 17, 2020 11:20 pm
*Akiře se to tak nějak všechno potvrdí.* Nemyslím si, že jí jde o to, aby z tebe byl genin. Všechno to má možná daleko hlubší význam, na který by si asi neměla přijít. Nebo podle nich třeba nesmíš přijít. Víš vůbec, co je závěrečná zkouška před tím, než se z tebe stane genin? Krvavá zkouška? Třeba doufají, že se tam tvá cesta končí a oni budou mít o práci méně. Zajistí jim to systém, který to panuje. Taky si nemyslím, že vlídnosti porazíš Mizukageho. Jeho krutost je nad všechna chápání. *poví Akira, která už se s jeho krutostí setkala. Čelila jí a povedlo se jí zůstat naživu. Nějak.* Chce to dát dohromady veškeré informace a projít si je. Najít v nich to, co se tam skrývá. Ty je máš všechny v hlavě, tak si je můžeš podrobně prohlédnout a poskládat ty dílky do sebe. Pak na něco určitě přijdeš. Já na takové vymejšlení ale moc nejsem. *poví AKira a nastaví před sebou dlaň, kdy začne hýbat prsty. (tak druhý pokus) Z pouzdra jí vyletí kakuto ovládané jejími chakrovými vlákny a krouží kolem Akiry. Různě se otáčí a švihá, až to vzduchem sviští.* Dej mi cíl a já ho zabiju. Bez přemýšlení. *dodá, zatímco Kakuto nechává ještě chvíli kroužit a pak ho zasune zase do pouzdra.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Wed Mar 18, 2020 12:06 am
Rias Gremory: Co? *Je jako opařená, krvavá zkouška je jedna z věcí o které ji nikdo neřekl. * Jaká krvavá zkouška?! Mě bylo řečeno že závěrečná zkouška je složena z toho že předvedu nějaká Ninjutsu a když prokážu že ovládám ty základy tak dostanu svou čelenku a bude ze mě Genin. *Rias na Akiru jen třeští oči jako kdyby ji tu Akira vyprávěla nějaké šílené hororové historky. Rias je tak moc mimo že nemá pomyšlení na to ptát se jak je možné že takto ovládá tu katanu, sice si lze všimnout chakrového vlákna pokud se člověk dívá pořádně ale Rias se fakt na něco takového soustředit nemůže. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Wed Mar 18, 2020 8:49 am
*Akira si tentokrát sedne a už se i zasměje. Tohle ji vážně začíná bavit.* Je poznat, že si vyrostla v přepychu a jsi stále najivní. Paměť máš možná dobrou, ale čtení lidí je trochu pozadu. Rada, kterou se řídím já. Nikomu nevěř. Pak nemůžeš být zaskočena. *poví Akira a dívá se na ní. Na chvíli se odmlčí, než pokračuje.* Krvavá zkouška je boj. A život a na smrt mezi dvěma dětmi. Do arény vás ten den přijde třeba 40, ale nikdy nevyjde 20. Většinou je to min, protože se i když vyhraješ nemusíš líbit a tak že nechá mizukage zabít. A pokud budeš vybraná do první dvojice, co musí bojovat, tak ještě dobrý... Horší ne to tak v půlce či ke konci. Nikdo neodklízí mrtvá těla. Pohybujete se mezi nimi. *vysvětlí ní Akira co vlastně ta Krvavá zkouška je. Je docela zvědavá na její reakci.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Wed Mar 18, 2020 12:44 pm
Rias Gremory: *Sice je to trochu jinak, protože Mizukage prostě nechá projít každého kdo zabije toho druhého a nikdy nezabil žádného studenta, který vyhrál ale Mizukagemu se nelíbil. Možná to udělal snad jednou pokud se dotyčný prokázal jako zbabělec ale to bylo fakt jen jednou, takže opravdu to dopadá že v 95% případech se ze 40ti dětí vrátí skutečně těch 20, tedy pokud jeden z dvojice studentů neodmítne zabít toho druhého a opačně, protože v tom případě Mizukage nechá zemřít oba dva ale tohle je prostě něco o čem Rias neví a musí se řídit slovy Akiry. * Mrtvá těla nejsou problém, pokud se bojuje v aréně tak se stačí trochu vzdálit od těl, aréna má rozměry přes 200 metrů v průměru, stačí zaujmout dobré místo. *Tak nebo tak se Rias i tak oklepe. * Nechci nikoho zabít.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Wed Mar 18, 2020 4:22 pm
No mrtvá těla kolem nejsou to nejhorší. Njhorší jsou asi kusy těl kolem. *poví Akira a vzpomíná na svoji soupeřku z GZ. Upřímně si už ani nevybaví její obličej.* Jestli chceš nebo nechceš, je jedno. Pokud nezabiješ, budeš zabita. pokud nebudete chtít oba zabíjet, zabijou vás oba. Takhle to je nastavený. Věř mi ale, první zabití není nejhorší. Nevíš, jaké z toho budeš mít pocity, dokud nezabiješ. Čím dřív se s tím smíříš, tím líp pro tebe. Já jsem svoji první zabila právě při krvavé zkoušce. Defakto jsem jí rozmetala do okolí sadou výbušných lístků. Co bylo zajímavé, nehnula jsem ani brvou. *pokrčí rameny.* Je to jen zvyk. *dodá a opět se napije z lahve.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Wed Mar 18, 2020 5:51 pm
Rias Gremory: Je mi zle a to tě jenom poslouchám, tohle nemohu přežít. Jsem slabá, nemám žádný smysl pro boj nebo tak, jediné co mám je můj mozek díky kterému si mohu během krátkého okamžiku simulovat několik různých plánů naráz a vydedukovat jaký z nich má největší pravděpodobnost uspět ale vypočítávat to a provádět to, jsou dvě různé věci. *Rias si stáhne nohy k sobě (pokrčené) a obejme je rukami a zaboří si hlavu mezi kolena, sice nepláče ale necítí se z toho nejlépe a kromě toho ji všechno dává dokonalej smysl. Proto byla poslaná k matce, která si ji vzala a na 80% kvůli penězům s tím že má zařídit aby se Rias dostala do akademie aby zemřela co nejdříve během Geninské zkoušky. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 12:20 pm
*Akira jí tak poslouchá a pozoruje, jak je zoufalá. Vytáhne Kakuto i s pouzdrem a udeří jí lehce ze strany na zadek.* Přestaň fňukat a vstávej. Rozhodla jsem se udělat něco, čím jsem zaskočila i sama sebe. *poví a pokud nevstává šťouchne do ní ještě jednou.* Pomůžu ti přežít krvavou zkoušku a naučím tě používat mozek i jinak, než jen na pamatování si věcí. Díky genjtusu budeme schopni připravit ti dobré prostředí. Já sice Genjutsu neumím, protože to je srabárna, ale znám někoho, kdo jo. Navíc pro ni je to tak lepší a rozhodně mě poslechne, když jí řeknu. Takže zvedni zadek. Nejdřív vyzkoušíme tvoje schopnosti. *dodá a čeká,až udělá, co jí řekla, nebo jí odpálkuje.* Na to feudální křeslo tě dostaneme stůj co stůj. *poví a usměje se na ní.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 12:42 pm
Rias Gremory: *Zvedne se ale nikam nejde, spíše se podívá pozorně do očí Akiry. * Nepotřebujeme Genjutsu, co vím tak Genjutsu jen vyvolávají různé emoce aspoň z těch známých jako je strach nebo paralýza ale nic víc ale o to nejde, nepotřebuji Genjutsu! Můžeme to tak nějak zkusit i bez toho, teď a tady. *Rias má stále strach ale je rozhodnuta že krvavou zkoušku přežije, sice neví jak na to bude reagovat její matka ale už jen aby mohla vidět její výraz až se vrátí ze zkoušky s čelenkou to chce zvládnout. Sice dostane nakládačku a to sakra velkou ale bude to za to stát. * Mimochodem co bylo to tvé ovládání zbraně? Nedotýkáš se věci ale taháš to ven dálkově.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 1:33 pm
*AKira se zamyslí.* No tak ne dobře. Zvládneme to tady. *potvrdí a rozhlédne se, kde by se to dalo zvládnout nejlépe.* Co myslíš? Tohle? *zeptá se jí a nechá mezi svými rukami kroužit Kakuto v pouzdře. Behěm toho pohybuje prsty a ovládá ho pomocí chakrových vláken.* Jmenuje se to Kugutsu no jutsu. Na tohle je ale ještě brzy. Když tě to bude zajímat a přežiješ krvavou zkoušku, tak tě to naučím. *poví a chytne kakuto. zasune ho k pasu.* Tak mi nejdřív ukaž, jak jsi na tom se základy boje. Od toho se odpíchneme. Jestli chceš přežít krvavou zkoušku. Musíš být podlá víc, než ti ostatní. *poví a vyčkává na její první kroky, které podnikne.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 1:45 pm
Rias Gremory: *Když ji to Akira ukáže znovu tak se na to podívá pořádně a všimne si nepatrných chakrových vláken, která fungují jako nitky v loutkovém divadle při ovládání panenek. * Kugutsu no Jutsu, zajímavé. *Rias se to naučí sama, nebude k tomu potřebovat Akiru. Chápe jak by to mohlo fungovat a tak se k tomu stačí poté dopracovat samostatně i když to bude trochu těžší ale stačí vědět že jde vlastně o chakrová vlákna z konečků prstů, pomocí kterých dotyčnou věc ovládá jako kdyby to bylo připevněné lanem ale na to teď není čas. Musí se soustředit na to přežití té proklaté krvavé zkoušky. * Jaké jsou mé základy boje? *Rias si prohlédne Akiru a přemýšlí nad tím jaký scénář by se mohl hodit nejvíc ale nakonec se rozhodne pro ten během kterého si bude moct otestovat pohyby a schopnosti Akiry od kterých se budou moct odrážet její výpočty. Zaútočí na Akiru tedy přímo s tím že svou plnou silou a rychlostí (2 a 2) na ní začne útočit přesně mířenými útoky na nejslabší části těla jako jsou různé slabiny, klouby a podobně. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 4:26 pm
*Akira stále vyčkává na její útok, který nakonec přijde. Začne její údery vykrývat a blokovat. Má v nich nějakou sílu, to nemůže popřít. Sráží údery stranou. Trénink na panácích se jí hodí teď. Nakonec při jednom ze jejích silných úderů, který míří na ní, udělá rychlí výpad vpřed. Aktivuje Suika no jutsu a Rias projde skrz ní. Za ní se zase Akira spojí a kopem dozad se jí snaží poslat dál dopředu. Pak vytáhne dva Shurikeny, které hodí jejím směrem, ale tak, aby proletěli těsně kolem ní, maximálně jí škrábli. Aby si dávala pozor na všechno, co může odkudkoliv přijít.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 5:50 pm
Rias Gremory: *Kalkuluje, doslova kalkuluje každý jeden úder a snaží se vypočítat jaký by mohl být následující útok od Akiry ale ta ji pak zaskočí a Rias skončí za ní. Zvládla nějak spočítat že ihned přijde ze strany Akiry útok a ona se musí nějak vyhnout jako třeba vyskočit nebo prudce skočit dopředu ale jediné co stihne je to promyslet, zrovna v moment kdy to chce provést tak dostane ránu od Akiry a to ji (Rias) donutí popoběhnout vpřed. Tam se otočí tak aby stále čelem k Akiře. * „Sakra, zvládla jsem odhadnout že to udělá ale stejně jsem nezareagovala včas.“ *Vynadá Rias sama sobě ve svých myšlenkách a projde rychle svým zrakem postoj Akiry. * „Dokáže se změnit do kapalné formy.“ *Akira ví že s tím musí momentálně počítat, není schopná prakticky Akiru ani nijak zranit ale pak ji něco napadne. To její promýšlení všeho a veškerá kalkulace probíhá fakt rychle, jsou to jen myšlenky ale pak zaregistruje to jak Akira vrhne Shurikeny a Rias chce vypočítat jejich trajektorii letu ale nestihne to a pak jen ví že ji to proletí těsně kolem hlavy a ona zůstane stát jako opařená. * Zkoušela jsem vypočítat trajektorii letu a než jsem to stihla proletělo to kolem, normálně bych byla už mrtvá.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 6:12 pm
*Akira po celou dobu sleduje její soustředění. Rias sama sleduje každý pohyb a postupně to Akiře dává najevo, co je kde za problém.* Moc přemýšlíš. Vždycky musíš čekat neočekávané. Tak tě nic nezaskočí. Kdybych ty Shurikeny tak nehodila, byla bys mrtvá. *poví Akira a narovná se. Upraví si věci u pasu a napije se vody. Během toho, jak drží láhev trhne dvěma prsty, které jí drží. Ze zadu vyletí Shurikeny, které jí teď proletí těsně kolem ramen a lehce jí do nich škrábnou.* Přemýšlení je dobré, ale je třeba u toho nepřestat se pohybovat. *dodá a nechá doletět Shurikeny k sobě. Už při hození na nich měla chakrová vlákna, která se s nimi táhly, ale v oblouku dál od Rias, aby si jich tak snadno nevšimla. Vezme Shurikeny do druhé ruky a uklidí je zase zpět do vaku.* Zkusíme něco jiného. *vytáhne Kunai a hodí ho Rias k nohám.* Použij tohle, já použiju tohle. *poví a uklidí láhev k boku. Pak natáhne ruce před sebe a chakrová vlákna jí vjedou do pouzdra z každého prstu. Vytáhne deset tak deset Shurikenů, které kolem Akiri zatím poletují.* Náhodně budu utočit ze všech stran a ty se musíš ubránit. *dodá nakonec a všechny Shurikeny se rozprostřou do oblasti kolem Rias.* Jednou se jim vyhneš všem i poslepu. *usměje se a vyšle dva, z do jejích boků. Z každé strany jeden.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 7:38 pm
Rias Gremory: Vždycky budu přemýšlet, nejde to abych přestala u mě je to prostě nemožné jen tak přestat a tak se musím prostě naučit rychleji reagovat i přes to že mi mozek běží na 100% svého výkonu. Přemýšlení není problém, problém je reagování. *Rias se ani na Akiru nemusela soustředit, ona běžným vnímáním zaznamená absolutně každý detail na člověku, někdo jiný by se na to musel opravdu hodně soustředit ale Rias to zvládá při běžném vnímání a tak pro Akiru opravdu Rias nejeví známky že by se nějak moc soustředila ale tak to je jedno (prostě píšu o hovnech xD). Tentokrát už ale zvládne zareagovat, všimne si že Akira své prsty namíří někam za Rias a pak přijde trhnutí a tak se ji spustí takový vnitřní alarm že používá chakrová vlákna a tak se otočí tak aby stále k shurikenům otočila bokem a tak jeden proletí těsně před jejím hrudníkem a jeden za jejími zády a díky tomu ji to netrefí. * Vím že umíš používat tohle a tak si budu schopna na to dávat pozor, jen musím se naučit včasně reagovat. *Pronese na Akiru a opět se otočí tak aby k ní stála čelem. * Poslepu těžce, nejdou ani slyšet. *Což je pravda, dokonce ani Mizukage by se tomu nemohl vyhnout poslepu ale tak Akira to asi myslela jen jako nějaký přenesený význam nebo tak ale Rias těmto věcem nerozumí a bere je povětšinou vážně. Drží kunai a zrakem kmitá po Shurikenech kdy spočítává jaký má největší pravděpodobnost zásahu ale dává si přitom pozor i na prsty Akiry, protože si uvědomuje že to pohyby prstů určují pohyb shurikenů a pokud odhadne jaký pohyb pohne jakým Shurikenem tak dokáže lépe blokovat. Všimne si dokonce pohybů prstů a pokusí se rychle najít ty Shurikeny a taky je najde ale zablokovat zvládne jen jeden z nich, tomu druhému je nucena uskočit aby ji nezasáhl. * Je tohle vůbec bezpečné?
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 8:13 pm
Neříkám, že máš přestat přemýšlet. Jen u toho dělej i ty ostatní věci. *opraví se Akira. Riasino uvažování je vážné a postrádá vedlejší významy slov.* To že to víš neznamená, že to chápeš. *usměje se zase a začne postupně útočit. Bude si chtít zapamatovat tvoje pohyby. Co s tím uděláš? zeptá se jí druhý hlas. Toho se neboj. Jsem si toho vědoma. Její paměť je možná dobrá, ale chce to víc. odpoví jí také Akira. Myslíš si, že krvavá zkouška bude bezpečná? Ani omylem. Tam tě nebudou šetřit, jako to dělám já. poví a tentokrát pošle čtyři Shurikeny. Ano, opravdu jí zatím šetří, i když se to nezdá. Vezmemeli okruh kolem Rias jako ciferník, letí na ní Shurikeny ze 3, 6, 8 a 12 hodin.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 8:30 pm
Rias Gremory: *Snaží se blokovat jednotlivě Shurikeny nebo jim uskakovat ale pár jich nezvládne a třeba ji proletí těsně kolem stehna nebo ramena a škrábnou ji, sice to není moc hluboké ale ani to není žádné obyčejné škrábnutí. V jeden moment Rias napadne jeden nápad a řekla si že by to mohlo fungovat. Skočí para kotoul vpřed tak aby několik Shurikenů zasáhlo jen místo kde byla a ještě než se úplně narovná vrhne proti Akiře svůj kunai tak aby na ní letěl trochu z úhlu z boku do jejího těla (topu) ale je ji jasné že ji nezraní ale že kunai projde skrz ni a toho chce využít aby rychle doběhla až k ní cestou sáhla po hlíně a prach ji dostala do očí a pokusila se ji sáhnout rukou do těla aby ohrozila její šanci se změnit do pevné podoby kdy její ruka bude uvnitř jejího těla (jestli to vyjde a případně jak daleko se s tím plánem dostane nechám na tobě). *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 9:44 pm
*Akira nechává létat na Rias Shurikeny v různých intervalech, počtech i směrech, no nakonec se pokusí o něco sama. Letící kunai směrem k ní srazil Shuriken, který byl v cestě Rias. Její pohyb se blížil k Akiře a tak nechala zamířit všechny Shurikeny proti Rias tak, aby jí poškrábali a zabodali se do země kolem ní. Svoje břicho zpevnila a vyčkala na ránu pěstí, pokud přijde. Jeden ze Shurikenů pustila a chytla si kunai, který odrazila. Ten pak přesunula ke krku Rias. No, skoro. Nevím, co si měla v plánu, ale asi to bylo málo. Už si ale aspoň začala uvažovat i na protiútoku, než jen na obraně. poví Akira a stáhne si svoje zbraně zpět do vaku. Přemýšlím, k čemu ti vlastně bude, že se posadíš na křeslo feudálního pána? To je ta pozice tak moc důležitá, nebo jaký to má pro tebe význam? zeptá se jí a vytáhne si láhev s vodou, aby se zase napila.* Nějak nechápu, k čemu ta funkce vůbec je. Brát na sebe riziko a nakonec stejně skončit takhle. poví a dívá se přitom na Rias. Tak trochu se jí snaží vyprovokovat, ale kdo ví, jak to dopadne.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 10:03 pm
Rias Gremory:*K útoku pěsti na břicho nakonec nedojde, celý plán závisel na tom že ji trefí kunaiem a ona se změní do své kapalné podoby ale k tomu nedošlo (naneštěstí pro Rias). Stejně se o něco pokusí když je tak blízko a to chytnout Akiru pod krkem aby mohla provést něco jako ji složit k zemi nebo tak podobně ale její ruka se zastaví v půlce cesty když ji Akira přiloží čepel ke krku, ten moment ji přesvědčil o tom že prohrála. Nemluvě o tom jak ji pálí různé části těla od škrábanců shurikenů. * K čemu je to křeslo? Víš Feudální Pán je nadřazený každému v celé Zemi, dokonce i sám Mizukage se zodpovídá rozhodnutí Feudálních Pánů a myslím si že můj otec by si to přál. Nechci aby na tom křesle seděl vrah mého otce a kromě toho si myslím že dokud bude můj strýc naživu tak nebudu v bezpečí a dalo by se říct že mi jde částečně asi i o pomstu. Feudální Pán řídí celou tuhle Zem a tak pokud by můj dědeček řekl že bude nový Mizukage a tento co je teď končí tak to tak bude a ani jeho autorita Mizukageho mu nepomůže, možná z něj mají strach ale autorita Feudálních Pánů je nezlomná a nikdo nad nimi, Kirigakure a další vesnice jsou závislé na kase Feudála. *Rias toho o tom ví mnoho, otec ji to učil od malička když zjistil jak dokonalá její paměť je a tak si řekl že čím dřív se to naučí, tím lepší to pro ni bude. Upřímně Rias si ani nevšimla že by se ji Akira pokusila vyprovokovat, ona to pochopila že se o to jen zajímá. * To je stejné jako kdybych se tě zeptala proč chceš být silná Kunoichi. Já prostě nechci být někdo kdo slepě poslouchá příkazy někoho jiného, chci být svá vlastní paní a rozhodovat o tom co budu dělat.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 10:18 pm
*Akira se alepoň nakonec něco dozvěděla. Sice to nebylo mířené takhle, ale i ona je zvědavá a lačná po informaích.* Hm, je ti ale jasné, že pokud by Feudální pán rozhodl, že současný Mizukage už nebude Mizukage, tak si to tenhle Mizukage nenechá líbit? Prostě ho nechá odstranit. Nevím jak jinde ve světě, ale tady by mu to nedělalo nejmenší problém. *poví Akira a trochu se protáhne.* Na pomstu zatím zapomeň. Nejdřív přežij Krvavé zkoušky. *usměje se a podívá se na její rány.* To přežiješ, ale asi ti dá doma co proto, kvůli zničenému oblečení co? *řekne, když zjistí, jak moc jí pořezala oblečení.* Netvrím, že chci být silná. Síla taky není všechno. Já chci být zákeřná a podlá. Drtit nepřítele nejen silou ale i strachem. Pokud umíš ovládat strach druhých, je to ta nejsilnější zbraň. *alespoň takhle si to představuje a věří tomu. Je to její část cesty, kterou hledá.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Thu Mar 19, 2020 10:44 pm
Rias Gremory: Nemusí se mu to líbit ale my tu žijeme jen s požehnáním Feudála, takže i kdyby se mu to nelíbilo ta byl by nucen se podrobit jinak by musel čelit celé armádě a dokonce i soukromé armádě Feudálního Pána a věř že ani náš Mizukage tomu nedokáže čelit, já tam žila a vím jak to funguje a ani Mizukage by se nevzepřel vůli svého vládce *Rias se k tomu dále nevyjadřuje, ona ví jak to funguje a Akira to neví a Rias ji nemá chuť vysvětlovat jak to tam funguje a podobně. * Oblečení neřeš, našla by si i jiný způsob za který mi dát přes držku a ponížit mě.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Fri Mar 20, 2020 9:11 pm
Jak si tak říkám, možná by nestálo za škodu, dát tví mámě taky trochu klepec na rypák. Jen tak. Já si o sobě myslím teda hodně, ale Anbu je Anbu nom. To je trochu oříšek. přemýšlí nahlas. Nechá tedy její šaty být a podívá se na ní. Pokud nebudu na misi, nemám problém se ti věnovat a pomáhat ti s tréninkem jako soupeř. Fyzičku zvládneš i sama, když budu pryč. Ale něco mi musíš líbit. řekne a dívá se na ní upřeně. Jsem zákeřný člověk a mám ráda zoufalství jiných. Chci být u toho, až se vrátíš z krvavé zkoušky a postavíš se před matku. To bude něco naprosto užasného, pro můj vnitřní pocit z toho, až uvidím ten její šok. To zoufalství, že se jí to nepovedlo. zasměje se trochu zlověstně Akira.*
Sponsored content

Obřadní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Obřadní Místnost

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru