Obřadní Místnost

+6
Noctis Clive
Konketsu Rasizu
Rias Gremory
Katsu
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
10 posters
Goto down
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Fri Mar 20, 2020 11:01 pm
Rias Gremory: Jednou bych ji ráda vše vrátila ale kromě toho že je Anbu tak je kapitánka Anbu a i když jsou identity Anbu tajné tak já to zjistila tak že jsem ji doma jednou našla její uniformu, masku a bílý plášť což je označení pro kapitány jednotek Anbu a tak bude jistě dost silná.*Rias se s tím naučila žít ale nikdy neví zda to její matka jednou nepřežene a třeba aby Rias nakonec nezabila nebo trvale nezmrzačila. * Trénink nebude potřeba, nemusíš se o mě bát já se tím nakonec prokoušu sama, chci to zvládnout bez cizí pomoci, pokud to bude možné ale pokud bych nutně potřebovala s něčím pomoct tak se ti ozvu. *Rias netuší proč se o ní Akira tolik zajímá, však se ani neznají a přitom ze strany Akiry vyzařuje takový zájem o její osobu (o Rias). * Ah tobě jde o to zoufalství, myslím že to neuvidíš protože tohle jištění ji čeká doma a tam asi nebudeš.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Mar 21, 2020 9:02 pm
To já bych už něco vymyslela, jak to vidět. přemýšlí nahlas. Nakonec, kdo ví, jak to vůbec dopadne. Momentálně nemá žádnou šanci uspět u krvavé zkoušky. Nechá jí ale, aby si to tedy udělala podle sebe, jak si přeje. Sama má dost věcí, potřbuje se připravit na svoji cestu. Vždycky se budu někde po vesnici toulat, tak není problém si mě najít, když budeš potřebovat. poví nakonec a protáhne se. Mě čeká další mise, takže se asi prozatím rozloučíme. poví a dívá se na ní. Dnešek dopadl nějkým zajímavým způsobem úplně jinak, než čekala že skončí, což jí dost překvapilo. No, ale kdo ví, jak to ještě všechno bude nakonec pokračovat dál.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Mar 21, 2020 10:27 pm
Rias Gremory: Ne nevymyslela, tohle je moje věc a tak bych ráda zachovala to že to bude pouze mezi mnou a mou matkou a ne aby si z mojí situace někdo dělal osobní potěšení nebo zábavu. *Rias se tahle stránka Akiry moc nelíbí, přijde ji to takové hnusné až bezcitné. * Asi to bude dobré, taky už musím jít domů abych tam uklidila celej barák. *Poví a připraví se pomalu na cestu odsud. * Tak zase se někdy uvidíme, ahoj. *Rozloučí se s ní Rias a vyrazí pomalým a klidným krokem na cestu domů. *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sun Mar 22, 2020 11:09 am
Rpg Ukončeno
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Fri Apr 03, 2020 6:49 pm
*ChZ jsou v plném proudu. Je velmi zvědavý na výsledky svých svěřenců z vesnice. Každý z nich si přivedl vlástní doprovod  a s několi z nich se už i setkal ve zdejší vesnici. Momentálně se mu konečně, po veškerých úředních sezení a vlastní práce, povedlo získat nějaký ten čas, aby si prošel vesnici. Taková příležitost se nenaskytne často a tak toho hodlá využít plnými doušky. Taka je oblečený do svého slavnostnějšího Kostýmu. Na krku se mi pod šaty na řetízku houpe kámen Gelel, jinak jeho jedinou zbraní, kterou má zrovna u sebe je jeho věrná a nejbližší člen vesnice, který k němu má přístup, jako nikdo jiný v Iwagakure. Zároveň i jeho sekretářka Kifune. (prostě pozice jako Shizune) Ta má u sebe svoji katanu, kterou snad neodkládá ani když jde do postele. Vesnici si takhle prochází jen oni dva. Nemá sebou ani Anbu. Sebejistota mu nechybí a věří, že by se tu nikdo o nic nepokusil. A pokud by se o něco pokusil sám Mizukage, byli by tam Anbu stejně zbyteční. Kráčí tak, že je Kifune jeden krok za ním a krok od něj. Během cesty si Taka hraje s něčím před hrudí a Kifune tak nevidí, o co se jedná. Když si ale do úst vloží dýmku, tak si říká že je blbá, že jí to mohlo hned napadnout. Vážně, Kifune. Měla by si nosit jiné oblečení. Když už ne doma a u mě v kanceláři, tak alespoň, když se procházíme po hlavní ulici jiné vesnice. poví Taka a potáhne si z dýmky. Trhni si. Já ti říkám, že prostě budu nosit co chci a pokud se ti to nelíbí, najdi si jinou sekretářku. odsekne mu a sáhne si do kapsy. Z ní pak vytáhne tyčinku a strčí si jí do pusy. Má tam balík těchto tyčinek. Ačkoliv tak nevypadá, má velmi ráda sladké. Taka si povzdechne. Veškeré jejich dohady končí takhle.  Rozhodl jsem se, chci vidět ty jejich legendární zbraně. Zajdeme tam. poví jejich průvodci, který je provází po vesnici. Jde o někoho z Kiri. Možná mise pro Genina či prostě práce pro Jounina či Chunina. Ten je tedy odvede k chrámu, kde jsou vystaveny kopie legendárních zbraní šermířů.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Fri Apr 03, 2020 9:35 pm
Akai Hayashida (První Mizukage): Zrovna vy s touto zrůdností na sobě někoho poučujete co má nosit? *Ozve se asi 4 metry od Tsuchikageho a když se otočí na pravou stranu uvidí tam vedle dveří jednoho domu stát samotného Akaie, který se zády opírá o stěnu vedle dveří. * Vidět naše zbraně jo? *Akai naznačí průvodci aby se vypařil, proč by tam měl být když ho tma může dovést on ne? Proto se k němu také připojí a aniž by si Taka něco uvědomil tak po jeho levém boku kráčí Mizukage. * Se divím že jsi se na ně ještě nebyl podívat, čekal jsem že to bude první věc na jakou se podíváš. *Začal Takovi tykat, vykat mu by bylo zbytečné. Akai není o tolik mladší aby mu tu vykal jako dědkovi. * Stejně jsem si s tebou chtěl promluvit o jisté záležitosti a tak toho využijeme ne?

Dodatek: Oblečení -> odkaz.
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Fri Apr 03, 2020 10:03 pm
*sledovali svého průvodce, když za sebou zaslechl hlas. Čekal, že je někdo bude sledovat, že by se ale objevil sám Mizukage, to ho nenapadlo. Možná mělo. Á, Mizukage-dono. Jaké překvapení, že Kifune? podívá se na svůj doprovod. Mizukage-sama. poví Kifune a lehce pokyne hlavou. Než se dostala k Tsuchikagemu byla výrazně divočejší. Od něj se naučila zdvořilosti k různým typům lidí a jejich funkcím. Na tom si Taka hodně zakládá a tak to musela znát, pokud se chtěla dostat k němu. I její postoj se změnil a zaujmula formálnější postavení. Výborně. Možná bych s vámi mohl trávit více času, Mizukage, pokud tohle bude zabírat. usměje se a vrátí se zpět k Akaiovi. Prohlédne si jeho oděv a jen pokrčí rameny. Jak se říká, Šaty dělají člověka. Já tomu stejně moc nevěřím. pokyne rukou vpřed a natočí se do strany, aby mohl tak Mizukage projít, ačkoliv ho má po svém boku. Víte, doufal jsem, že mě sám za nimi odvedete, abyste mi je ukázal. ChZ brzy skončí a tak jsem už nedoufal. Rozhodně byste o nich mohl povídat lépe, než tyhle děti. Kolik z nich má jako sen, či cíl, je získat? usměje se a podívá se na něj. Řečnická otázka. Musí to být všichni. dodá vzápětí a pokračuje v chůzi i dokuřování své dýmky. Ohledně jaké záležitosti byste chtěl mluvit? Máte něco, co chcete řešit ohledně zkoušek? zeptá se a otočí svůj zrak na něj.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Fri Apr 03, 2020 10:12 pm
Akai Hayashida (První Mizukage): Už jen kvůli tobě doufám že šaty člověka nedělají. *Pak se tomu zasměje, takový menší a nevinný vtípek na účet Taky. * Získat je chce více jak polovina z nich ale přitom je nezíská téměř nikdo, protože mi nezáleží na schopnostech ale i na tom zda jim mohu důvěřovat. Legendární šermíř skryté mlžné musí být osoba, která si zaslouží můj respekt a důvěru. *Taky aby ne, nehodlá dát jakoukoliv z nich prvnímu člověku co so ukáže že je silný. Legendární šermíř z pohledu Akaie znamená mnohem víc než jen obyčejnou sílu. * Nemá to se zkouškou nic společného. *Během toho se na Taku ani nepodívá a kráčí přitom dál vpřed. * Spíš jde o návrh, nebo spíše o nabídku… nicméně tuhle nabídku ti dám jen jednou ale… nejdřív ti položím otázku. *Nastane chvilkové ticho. * Kam jsi ochotný zajít kvůli zabezpečení svých lidí a své vesnice? Jak chceš ať si tě pozdější generace pamatují?
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Fri Apr 03, 2020 11:02 pm
*lehce se nad jeho vtípkem zasměje. Jak jsem řekl. poví jenom a už se k té záležitosti nehodlá vracet. Kifune si teď od nich udržuje odstup tří metrů.Velmi zajímavá teorie, škoda, že jí nebudu moc vidět v praxi. povzdechne si jenom s úsměvem na tváři. Pak vytáhne malou kovovou krabičku, do které vyklepe a vyškrábe zbytek popela. Dýmku i s krabičkou si schová do pláště. Dýmku předtím ale uložil do jiné úzké a podlouhlé krabičky s vyřezáváním. Jde hlavně o zápach tabáku a popela. Upřímně, dle mého koukáte hodně do budoucnosti. Ale i na to je třeba myslet, to je pravda. My, jako první z prvních, si myslím, že zůstaneme v paměti světa. Jak dlouho záleží na tom, kam po nás bude svět směřovat. Mám sice své zásady, ale kroky které jsem udělal či ještě udělám, mohou mít různý dopad. Jak si mě zapamatují, na tom mi nesejde ani tolik, pokud si budou pamatovat, že vše bylo pro vesnici a její obyvatelstvo. Svět, jaký je teď, je hodně mladý ještě. Všichni tápou a musí nalézt ty správné kroky. Ale chyby dělá každý, že? otočí se po svém monologu na Mizukageho. Není si zcela jistý, jaký si z toho vyvodit obrázek, ale ještě to bude zajímavé. Snad byla má odpověď na Vaši otázku dostačující. Sdělíte mi tedy vaši nabídku? zeptá se ho a kráčí dál. Ruce má sepjaté za zády a tak překrývá část nápisu, který tam má. První Tsuchikage*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Fri Apr 03, 2020 11:42 pm
Akai Hayashida (První Mizukage): *Vyslechne si jeho slova a něco mu i dává smysl. * Zajímavé ale na jednu stranu to vypadá že ty sám ještě hledáš jaký bys chtěl být, stejně jako svět i ty jsi mladý a hledáš sám sebe a to co po sobě zanecháš… pokud jde o mou nabídku. *Pak nic neříká, místo toho se rozhodne to nechat na později a to z důvodu že jsou už u chrámu a tak vystoupají nějaké ty schody a ocitnou se uvnitř. * Jsme tu, jen se podívej na kopie pravých zbraní ale i ty kopie jsou prakticky nerozeznatelné. *Vypadá to že Akai se to téma pokouší nechat až jako úplně poslední téma a dokud se mají bavit o něčem jiném tak se budou bavit o tom, ono stejně nikam nespěchají. * Mimochodem máš dost agresivní Shinobi, věděl jsi o tom?
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 12:00 am
No, i tak by se to dalo říct. I pro nás, vůdce vesnic, je tohle nové a také budeme kolikrát tápat. Jen to nesmí vidět ostatní. To by mohlo zničit kohokoliv z nás. poznamená s úsměvem a podívá se na chrám, před kterým se ocitli. Úctyhodné místo, kde mít vystaveny tyto předměty, i když jde pouze o kopie. je mu jasné, o co mu jde a tak to nechá. Prochází si postupně jednu zbraň za druhou. I Kifune si je prohlíží. Pro ní, jako pro šermíře, je tohle něco, co ji nenechá chladnou. Obzvlášť déle se zastaví u Kubikiri. Taku zaujala zase jiná zbraň. Aby ne, když velmi ladí s jeho stylem. Bleskové meče. Nezůstal ale u nich o nic déle, než u ostatních, aby nedal nejevo, že ho lákají více a tak i jeho způsoby boje. Takže předci zkouška. zasměje se Tsuchikage a podívá se na Akaie. Nikdo neví, co z našich dětí bude. Já jim mohu předat svoje názory a stejně budou takový, stejně jako u vás někdo projde Geninskou zkouškou a bude dál hledat jinou cestu. Myslím si ale, zde to je méně pravděpodobné. Musí to v nich zanechat nějaký důsledek. A zde se vracíme k tomu, o čem jsme mluvili. Co po nás zůstane. poví a vrátí se k Mizukagemu. Zbraně si prohlédl a to mu stačilo. Jen Kifune bude dělat asi trochu problém, aby se bez problémů mohla otrhnout od Kubikiri.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 12:12 am
Akai Hayashida (První Mizukage): *Uvnitř se zasměje. * „Mluv za sebe, jedinej kdo tu tápe jsi ty.“ *Akai si je vědom od začátku jaký bude a čeho dosáhne, sám ví jak chce aby si ho vesnice pamatovala. * Asi je čas přejít rovnou k věci. *Rozhlédne se zda tam není nějakej čumil a dokonce si zkusí najít okolní chakry a když sám uzná že je klid tak spustí. * Chci s tebou uzavřít vojenské spojenectví, budu nakonec jednou podnikat jisté kroky a stejně tak i všichni ostatní, každý si bude chtít urvat největší kus světa ale ti co se věnují i ostatním nakonec uspějí a tak chci nabídnout tohle. Kirigakure společně s Iwagakure uzavřou smlouvu o vojenském spojenectví a to udá povinnost například tobě pomáhat Kirigakure ale stejně tak i mě a současně podle smlouvy já nebudu moct podniknout vojenské kroky proti tobě ale ani ty proti mně, tuhle smlouvu chci datovat na 5 let a pak se uvidí jak nám to půjde a buď se prodlouží nebo ne. *Akai je během toho zcela klidný. * Uznej že představa spojení dvou velkých vesnic zní lákavě, nehledě na to že oba víme že o Kirigakure se říká že má největší vojenskou sílu ale zase tvá ekonomika není taky k zahození… takže co myslíš? Zní to lákavě ne?
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 1:03 am
*stojí a poslouchá, co mu navrhuje. Tohle je už něco, co dokázalo upoutat pozornost Kifune více, než Kubukiri. Přesunula se k nim, nebo spíše pár kroku za Tsuchikageho a poslouchá. I kdyby neposlouchala, stejně by jí to řekl, tak to nic nemění. No, rozhodně to máte promyšlené. Jak moc jste znalý v zeměpise? Mezi našimi národy leží další tři národy, po celé délce kontinentu. poví a zamýšlí se. Rozhodně by takový první krok nečekal od někoho, jako je on. Bude to chtít delší sezení a více slov, než by se tato smlouva mohla uzavřít. Vystřelit tolik podmínek z patra není jen tak. Jsou věci námi ovlivnitelné a pak ty, které ovlivnit nemůžeme. I tak to rozhodně není myšlenka k zahození. poví a dívá se kamsi za jeho levé ucho. Spíše trochu nepřítomně a ve svých myšlenkách. Chcete moji odpověď tady, nebo má dáte trochu z toho zbývájícího času, který zde během zkoušek mám? Nechci ani přemýšlet, že by ten incident s někým z mé vesnice Vás přivedl na tyhle myšlenky. usměje se a zase se vrátí pohledem k němu. Rád bych si vzal trochu času k tomu, abych mohl promyslet detaily této vaší nabídky. I Vy byste určitě rád nějak přesněji a podrobněji chtěl dát dohromady tuto smlouvu. Pokud jí už tedy nemáte srolovanou ve vašem plášti. Nemáte, že ne? zakončí otázkou, u které se tváří podezíravě i když jde o pouhý žert. Taky budu muset zjistit, kdo z nich co provedl. Ačkoliv mě nenapadá, kdo by z těhle byl schopen provést něco, čemu i tahle osoba říká Agresivní. zamyslí se a jeho výraz se nemění. Po celou dobu mluví klidně.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 1:17 am
Akai Hayashida (První Mizukage): Mezi Zemí Země a Zemí Vody pár Zemí leží ale to není problém ne? Navíc věř mi, tohle nebude dlouhodobý problém ale o tom momentálně nemohu nic říct. *Pak se zasměje. * Ten incident s tím nemá nic společného, pouze záminka. *Dodá a pak se podívá na Samehadu. * Naneštěstí tolik času ti nedám, když se zamyslíš v tomto ohledu mám více možností než ty a tak pokud nebudeš souhlasit mohu tuto nabídku dát třeba Konoze a to by pro tvou Zem mohl být problém, člověk nikdy neví co se stane a kdo bude zítra tvůj nepřítel ne? *Nejde o nějaké vyhrožování ale spíše jen slovní obrat. * Takže rád bych dostal odpověď než se dnes rozejdeme… buď chceš nebo nechceš. *Akai se pak usměje a vytáhne z kapsičky jeden svitek. * Mám jich několik, každý pro verzi jedné vesnice z těch Hlavních, jsi v pozici kdy máš oproti ostatním výhodu… kontaktoval jsem tě jako prvního a tu agresivní mrchu neřeš, koho by někdo takovej zajímal. *Doslova se mu tam ohání s tím srolovaným svitkem. * Není to nic složitého, prostě pokud budeš v hajzlu pomůžu ti a pokud budu v hajzlu já tak pomůžeš ty mě… nic víc v tom není. Takže ano či ne?
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 1:53 am
*doslova mu vzal vítr z plachet. Tím, že má připravené verze pro každou zemi, ho docela zaskočilo. I tak ovšem na sobě nedává nic znát a zachovává si svoji klidnou tvář. Zato Kifune to šrotuje v hlavě ve velkém. Už spolu nějaký čas pracují a tak jsou schopni určit navzájem, co si myslí o dané situace. V tuhle chvíli si ale není Kifune jistá. Jestli má verzi pro každou vesnici, proč by jednoduše nešel i za ostatními a nepředložil jim to "jako prvním"? Pak jen sledovat vzájemné zničení. Co uděláš Tako? honí se jí v hlavě. Podobná myšlenka se honí i v jeho hlavě, akorát sahá dál, než si vůbec může Kifune představit. Taka tam chvíli stojí a dívá se střídavě na svitek a pak na něj. Nakonec natáhne ruku, aby si ho od něj mohl vzít. Alespoň přečíst si to mohu, ne? Abych znal veškeré detaily toho, co podepisuji. poví a divá se na něj. Má nataženou ruku a vyčkává, zda mu do ní svitek položí, aby ho mohl rozrolovat a přečíst si ho.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 2:26 am
Akai Hayashida (První Mizukage): Jistě jen si ho vezmi, nemám s tím problém. *Podá mu ten srolovaný svitek a může si v klidu přečíst jeho obsah a vlastně se tam píše o tom že Taka bude povinen pomoct Kirigakure v případě nouze pokud by šlo o vojenskou pomoc a že další způsoby pomoci jsou čistě dobrovolné a stejně tak to platí i ze strany Akaie. Dále tam je Ninjové Iwagakure budou mít volný přístup do Kirigakure s podmínkou že budou u brány prověřeni a stejně to platí i pro Iwagakure (taková vzájemná volnost pohybu). Dále tam jsou další věci jako třeba že Kirigakure nesmí podniknout žádné vojenské kroky, které mohou přímo ohrozit Iwagakure a stejně je to i opačně ale je tam i to že pokud Mizukage uvidí že Iwagakure má nějaký vážný problém, například že je někdo plánuje napadnout apod. tak je povinný mu pomoct aniž by o to ten druhý žádal a znovu je to i opačně. Dále je tam dodatek že v rámci uzavření tohoto vojenského spojenectví tam je možnost otevřeného obchodování mezi jejich Zeměmi a to by mohlo znamenat otevření různých obchodních cest a možnosti zlepšení ekonomické situace obou Zemí (tohle je asi to nejdůležitější). Nicméně jedna věc se asi Takovi líbit nebude, Mizukage má jednu důležitou podmínku a to aby Iwagakure dala v platnost úpravy systému Geninské zkoušky a přešla na způsob Geninských zkoušek jaké jsou v Kirigakure z důvodu posílení vojenské síly vesnice a důvod je tam udaný že Kirigakure nebude spolupracovat s někým kdo by mohl mít potencionálně slabé Shinobi z důvodu jednoduché zkoušky, která vybírá budoucí Shinobi a že je nutné oddělit slabé kusy od stáda. * Ta poslední část se ti asi líbit nebude ale to je asi moje jediná podmínka od které neustoupím.
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 2:49 am
*Taka si pročítá svitek až dorazí na konec. Pak ho podá Kifune, aby si ho přečetla. Vrátí pohled na Akaie. To je bohužel jediná podmínka, kterou já nepřijmu. Myslím, že takhle jsi se do historie zapsal ty. Já to takhle ale rozhodne nehodlám udělat. poví Taka a přestal i se zdvořilým přístupem, ovšem stále mu zůstává jeho klidné vyjadřování. Nemyslím si, že zrovna mí jsou slabí, když jsi přišel s tím, že jsou agresivní. Popravdě, asi někdo z tvých musel dostat od mého ne zrovna příjemné přivítání a ten běžel žalovat. Takhle si představuješ, že jsou silní, protože se při zkoušce na Genina musí zabít? zeptá se ho a prohlíží si jeho reakce. A vzpomínám si i na předchozí zkoušku, kde ne zrovna příjemným způsobem moji taky vyhráli při třetí části. Takže asi takhle. poví a natáhne se pro svitek ke Kifune, která chtěla protestovat, než to ale stihla dočíst, už se vyjádřil Taka. Svitek zase sroluje a lusknutím prstů u něj ho malým plamínkem zapálí. Nabídka to byla zajímavá, než si přišel s takovýma blbostma. Ne každý to vidí jako ty. A navíc.. udělá krok blíže. Má vojenská síla je jinde, než si myslíš. udělá zase krok zpátky. Tak. spojí dlaně a nechá je vyset u břicha. Dal jste najevo, co jste najevo o té podmínce dal a očividně už tu není co k řešení. Máte ve vesnici nějaké další zajímavé místo na prohlídku? Památky či tak? Mám rád prohlídky. poví a zase se vrátí ke zdvořilejšímu přístupu. Na tváři se mu objeví ten stejný úsměv, který měl na začátku, kdy je "přepadl".
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 3:20 am
Akai Hayashida (První Mizukage): *Tohle tak nějak čekal a k tomu že Iwagakure v minulých zkouškách rozdrtila Kumogakure nekomentuje, přecijen jde o skoro nejhorší vesnici ze všech. * Inu dobrá ale milý Tsuchikage. *Přistoupí k němu a rukou mu jako kdyby začne očišťovat rameno od prachu. * Tak se měj ale až ti tvá kamarádka umře nebo až ti vesnice lehne popelem tak si pamatuj že jsi tomu mohl zabránit, stačilo se maličko obětovat. *Vyhrožuje mu? Možná to tak skutečně je ale zda to jsou jen planá slova nebo to myslí skutečně toť je otázka. * Odmítnutí považuji jako urážku. *Pak udělá krok zpět. * „Dopadlo to přesně jak jsem plánoval.“ *Pak se mile usměje. * Radši si své blízké drž blízko u sebe… dokud ještě můžeš, stát se může cokoliv že? *Taka si může všimnout takové změny v přístupu Akaie, jako kdyby je někdo zezadu objímal a přikládal jim k hrdlu nůž ale nejde o nic jiného než o krvežíznivost Akaie (jako to s těmi noži a tak je pouze takové přirovnání… slovní obrat). Akai konečně ukázal svou pravou formu a už jen od pohledu by někdo mohl říct že to je opravdu slizký had. * Tak asi se rozloučíme, snad se tvým svěřencům co jsou tu nic nestane, byla by škoda takové nehody a nebo kdyby se stalo něco tobě že?
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 3:50 am
V tom je ten problém Akaii. Já bych se obětoval. Ale neobětuji děti. Ty zase nejsi schopný se obětovat, proto to necháváš na nich. Jednou tě ta tvoje politika zničí. Vlastně se zničíš sám skrz ně. odpoví Taka. Cití tu jeho krvežíznivost. S tím to ale nic nedělá. Většinu jeho života si s ním takhle pohrával jeho otec a dostal ho i do horších situací. Potýkal se s tím každý den a nakonec si s tím dokázal poradit. Proto i nadála zachovává klidnou tvář. Odmítnutí je bolestivá věc to ano, ale nejsi moc starý na to, aby ses urážel?zeptá se ho a nechá si smést pomyslný prach z ramen. To napětí, které mezi nimi je tak trochu Kifune děsí. Provokovat? Proč ne, tak se tu pobijte. Máte tu několik zbraní na výběr. honí se jí hlavou. Umí se o sebe postarat, tomu je totiž učíme. otočí se do strany a pomalu míří k východu. Kifune ho samozřejmě následuje. Během cesty ale sleduje Akaie. Taka se náhle zastaví kousek od vchodu a otočí hlavu směrem k Akaiovi. Měl by sis uvědomit a pamatovat, že nejsi nejsilnější Kage. Myslet si to můžeš, ale nejsi. Ještě nebyla příležitost k tomu, aby se ověřilo, kdo je. Věřím, že jednou ta chvíle ale nastane. A nebude to ani dlouho trvat. usměje se odchází z budovy. Přeji hezký den, Mizukage-Dono. Pokud vůbec znáte to slovo. rozloučí se. Tvoje šaty ale tvrdí opak. proletí mu hlavou jízlivá poznámka ještě.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 1:37 pm
Akai Hayashida (První Mizukage): *Už tak nějak nemá co říct, nechá toho šaška odejít a ještě si nějakou dobu zůstane v chrámu a to s úsměvem, protože tohle je přesně to co potřeboval aby se stalo. Plánuje v budoucnu po skončení zkoušky Chuuninů vyložit radě starších že se dostat do menšího střetu s Tsuchikagem a že by nevylučoval vojenský střet a s tím stejným půjde i za Feudálním Pánem aby mu dal trochu více volnosti ohledně případných krocích pro posílení vesnice a její případnou připravenosti proti Iwagakure. Dále nechá trochu více sledovat Ninji z Iwagakure, kteří jsou už teď sledovaní ale od teď budou sledování trochu lepšími lidmi, kteří mohou zamaskovat svou chakru apod. Dále Akai odejde za radou starších aby jim to vše mohl teda vylíčit. Samozřejmě nepoví že to on s tím nějak přišel a nepoví o svém přehnaném požadavku. *
Konketsu Rasizu
Konketsu Rasizu
Poèet pøíspìvkù : 286
Join date : 15. 02. 20
Location : 3. Tsuchikage/Velitel Root (Kumo)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 10:31 pm
*Taka společně s Kifune odejdou z chrámu. Taka se dál tváří klidně a zpomalí, aby se dostal na její úroveň. Myslím, že budeme mít trochu problém. A ne jenom my. Viděl jsem toho chlapa dvakrát a už tak vím, že s ním nebude nikdy nic dobré. Nevím ještě přesně jaké, ale určitě měl nějaké skryté úmysly a tenhle výsledek mu určitě nahrál. Nemyslím si, že jsem byl první, ale sama si slyšela, že má stejné smlouvy pro ostatní. řekne jí a vytáhne si dýmku. Během toho, kdy v klidu kráčí a plní si dýmku nemluví. Až když si dvakrát potáhne zase spustí. Celou dobu mluví tak, aby ho slyšela jen ona. Jak to chcete ale dokázat? Zničil jste důkaz. poví Kifune. Taka si sáhne do rukávu pláště. Myslíš tenhle? Chtěl jsem o tom přesvědčit i tebe. poví a vytáhne svitek, který je vzhledem stejný jako ten, který mu dal Mizukage se smlouvou. Ukázal jí ho tak, že by ho viděl každý, kdo by je sledoval. Co však na něm je to není vidět, protože je srolovaný. Jak..?To je jedno, ale i on si myslí, že je z něj popel. To mi stačí. poví a uloží zase svitek zpět do rukávu. Stoprocentně jsem si jistý u Hokage, že tyhle jeho podmínky odmítne. Je ještě větší opak než já, oproti němu. dělá si během mluvení pauzy na to, aby mohl tahat ze své dýmky. Máš s sebou svoje věci? zeptá se jí. Samozřejmně. přikývne. Dobrá, nejdřív chci informace. Zjisti mi od těch našich děcek, co kdo provedl na té zkoušce. Pak budeme pokračovat. Kazekageho a Raikageho jsem ještě nedokázal přesně odhadnout. Počkáme, co dál tohle pako udělá. zastaví se a obrátí svoji dýmku dnem vzhůru. Pak s ní klepne o zápěstí a veškerý popel dopadne na vlhkou zem a zasyčí. Ještě dneska ale odešlu zprávu do vesnice. Ať začnou s přípravami. poví Taka a zase vyrazí. Na co? zeptá se ho a Taka se otočí na chrám. Už od něj došli celkem dost daleko. Na věděckou výpravu. otočí hlavu zpět a zrychlí. Kifune chvíli přemýšlí, než jí to dojde.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Apr 04, 2020 11:00 pm
Akai Hayashida (První Mizukage): *Vzhledem k tomu že v odpise bylo napsané že ten svitek spálil tak to co Tsuchikage drží prostě není ten svitek, který dostal. Leda že by uměl nějaké zázračné kouzlo zničehonic si vytvořit něco co neexistuje ale to určitě nemá. V odpise bylo napsané že svitek byl spálený a tak je spálený (takže ta část že má smlouvu neplatí). Pokud jde o to zda Mizukage hodlá to stejné provést i s dalšími Kage tak ne nehodlá, to co chtěl má a víc nepotřebuje. Takže ať si Tsukikage plánuje co chce tak svitek nemá (nepiš sračky). *

Rpg Ukončeno
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Apr 13, 2020 2:11 pm
C mise
*uplynula nějaká doba, co dostala pořádnou misi. Teď momentálně nebylo nic zajímavého a tak si vzala jednu C misi, kdy se po vesnici potuluje zloděj. Nic záživného, ale bude si moct alespoň chvíli pohrát a zabavit se. Oblékla se do šatů, které si sehnala celkem nedávno. Potřebovala nějakou změnu. Ve vaku nad zadkem má uloženo vybavení, na jednom boku u pasu má Kakuto a na druhém láhev s vodou. Čelenka je připevněna na víku vaku. Dostala svitek s informacemi, kde se už zloděj objevil, co sebral, jak ho lidé popsali a podobně. Podle těch informacích se objevoval na místě nějakou dobu. Ve chvíli, kdy se o kus dál něco stalo a pozornost se zaměřila na danou situaci, zmizel i s lupem. Několik hodin ze stánku, oblečení, pár zbraní, potraviny a další věci. Má podrobný seznam věcí, co byli odcizeny. Vůbec to nedává význam. Prostě bere věci, které může zase prodat. Nebo sníst. Nebo bůhví co. řekne si a rozloží si v parku u stolu mapu vesnice.Je to taková obyčejná mapa pro turisty, i když jí není jasné, proč by sem turisti chodili. Označí si místa, kde doposud kradl. Hm, vypadá to, jako by v tom byl nějaký vzorec. řekne si, když poznamená poslední místo. Připomíná jí to spirálu. Šnečí ulitu, která se od kraje kroutí do středu. Podle toho, jak to vypadá... přemýšlí nahlas a zkoumá mapu. U pusy má láhev s vodou, když se náhle zarazí. To je předci chrám. vyskočí na nohy a láhev uklidí. Pak za ní mapa vlaje, jak vyběhla a popadla jí na rychlo. Během cesty se jí pokouší složit a uklidit do vaku. Na hlavní ulici je dneska nějak moc lidí. Vyběhne proto po stěně domu a běží k chrámu po střechách. Ještě jí zbývá nějaký kus, když se nad střechami ozve výbuch. Akira se zastaví a rozhlédne. Kouř jde přibližně půl míle od chrámu. Buďto on, nebo někdo, kdo s ním pracuje, se snaží odlákat pozornost. nechá kouř kouřem. Tím směrem se vydává dost lidí, ona jediná pokračuje k chrámu. Jak běží zaslechne povědomí štěkot. Podívá se tím směrem a vidí Shina i se Sukoiem. Seskočí za střechy a běží za nimi. Oba se očividně také ženou k výbuchu. Dav jim to ale moc neusnadňuje a tak je doběhne. Chytne ho za paži a zastaví. Na to kašlete. To je jen rozptýlení. Potřebuju váš nos. poví ve spěchu a zase vyběhne zpět. Shina přitom trhne k sobě aby běžel za ní. Cože..? stihne jenom, ale to už byl strhnut a tak se vydá za Akirou. Sukoi se tak otočí a běží za nimi. Jak to víš? zeptá se, když už konečně srovná rychlost s ní a běží vedle se. Dostala jsem misi chytit zloděje. Ten používá rozptýlení. Podle toho, co jsem zjistila, jeho cíl je v chrámu. poví Akira. Legendární meče? Ale tam jsou jen kopie. poví Shino. To možná neví. Nebo tomu nevěří. odpoví. PO chvíli dobíhají k chramu. Nikde není ani noha. Vyběhnou tedy schody a vběhnou dovnitř. Jak Akira čekala. Stojany na legendární meče jsou prázdné. Měla si pravdu. poví Shino. Dojdou až k stojanům a oba začnou hledat stopy. Za chvilku se ozve Sukoi svým štěkotem. Shino se k němu přesune. Jo, pachová stopa je ještě čerstvá, nebude daleko. poví Shino a vydají se po stopě. Když se dostanou před chrám, Shino vloží do svého nosu chakru a jeho vnímání se znásobí až 1000x. Teď je schopný rozeznat jednotlivé pachy kolem nich. Tudy, je asi jen kilometr od nás. ukáže směr a oba vyběhnout. Kašlou na ulice a vezmou to po střechách, kdy mohou jít přímou čarou k cíli. Zloděj táhne sedm docela těžkých mečů, takže nebude tak rychlí. Po liduprázdných ulicích se pohybuje jedna osoba, s dlouhým vozíkem, který je přikrytý plachtou. Akira použije Chakura Shotto a přeskočí vzdálenost mezi nimi. Dopadne pár metrů před zloděje a vytáhne Kakuto. Shino se Sukoiem dorazí za povoz. Dá jí kývnutím hlavy znamení, že je to on a zbraně jsou v tom voze. Tady vaše cesta končí. poví Akira a natáhne jeho směrem Kakuto. TO si jenom myslíš. poví muž a hodí po ní jakousi kouli. Nebo spíš kus před ní. koule má průměr 30 centimetrů a hned po nárazu vystřeli na všechny strany dvacet Kunaiů. Tohle Akira ještě neviděla. Nejspíš to je po domácku vyrobená zbraň. To jí ovšem nijak nebraní. Aktivuje Suika no Jutsu a veškeré Kunaie projdou skrz její vodní podobu. Muž na ní nechápavě zírá. No jak chceš. Necha kakuto vyset ve vzduchu pomocí Chakrového vlákna, kterým ho drží a složí pečeť. Udeří do země a od ní začnou do muže létat kusy kamene. Doton: Tobi Tsubute. Jelikož je to obyčejný zloděj. Stačí mu několik ran, aby ho poslala k zemi. Při tom ale poškodila i vozík a zbraně se z něj vysypali. Muž v bezvědomí leží vedle nich. Vezmeš ho? zeptá se Shina, který přikývne a sváže muže. Pak si ho hodí na rameno a nese ho zpět k chrámu. Akira zasune Kakuto a chakrovými vlákny chytí všechny legendární zbraně. Některé jsou docela těžké, jako například Samehada, ale není si jistá, jestli je to její pravá váha nebo jenom proto, že je to kopie. Když dorazí k chrámu, už je tam celkem pozdvižení. Zjistilo se, že jsou zbraně pryč a začalo šetření. Ovšem když viděli Akiru a Shina se zbraněmi a očividným zlodějem, většina se uklidnila. Shino předal muže zákonu a Akira vrátila zbraně na jejich místo. Akira poděkovala Shinovi a pak se vydali každý svojí cestou. Ona šla nahlásit výsledek mise, i když možná policie už to udělala.*

KONEC
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Jul 04, 2020 6:46 pm
Akai Hayashida (Npc): *Už to bude doba co se Iwagakure začala přizpůsobovat vůči novému režimu kdy se z ní pomaloučku začíná stávat druhá Kirigakure. Pořád se ale vyskytují problémy z důvodu že prostě sem tam někdo zdrhne nebo podněcují nepořádky uvnitř samotné vesnice a tak se tam se i uvnitř stále objevuje nějaký ten konflikt. Dále tu jsou problémy s rozkazy uvnitř vesnice samotné, protože bez Tsuchikageho to prostě nejde. Problém je že Akai nemá mnoho lidí, kterým byl ochoten skutečně věřit ale jedna taková žena tu je. Osobně ji zná a oblíbil si ji a to hlavně tím že v jeho očích je mu jemu a vesnici skutečně věrná a že sdílí jeho ideály (ale to je jen předpoklad, může to být i jinak). Amaya je jméno té ženy a přesně za tou poslal jednoho člena Anbu jako posla aby se okamžitě dostavila do Obřadní Místnosti kde jsou vystaveny makety legendárních zbraní skryté mlžné. Akai tam prochází a prohlíží si každou z nich kdy se některých dotkne konečky prstů ale pak vždy přesune obě ruce zase za záda. *

Oblečený je v: odkaz
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Jul 04, 2020 7:04 pm
NPC Amaya *Byla doma a zrovna se oblékala po náročné noci, pod domem stál muž, hulákající na okno, aby mu dala ještě šanci, to ale netušil, že byl akorát dalším jejím pokusem, nic víc, nechtěla vztah, ale užít si, takže smůlinda. Amaya se oblékla do oblečení a vyrazila ven z domu, když ve dveřích narazila na ANBU, usmála se.* O co jde? Do obřadní místnosti? Fajn... *Vyrazila bez doprovodu, ANBU svůj účel splnil,takže teď šel pryč. Amaya zatím dorazila do obřadní místnosti v chrámu, rozhlédla se.* Mizukage-sama, přál jste si mne vidět? *Pomalu se vydala směrem ke Kagemu s takovým archaickým úsměvem na rtech, zastavila až pár centimetrů před ním a lehce sklopila hlavu.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Jul 04, 2020 7:18 pm
Akai Hayashida (Npc): Vítej. *Věnuje ji milý úsměv. * Nemusíš přede mnou skládat hlavu, už ne. *Otočí se k ní na moment zády a dojde přímo k maketě Samehady a položí na desku ve které je text nějakých basic informací o Samehadě ruku. * Dneska přišel tvůj den Amayo, jsi jedna z mála, kterým mohu skutečně důvěřovat a kdo prokázal svou loajalitu vůči mne, Kirigakure a mé myšlence. Proto chci aby sis vybrala jednu z těchto zbraní. Ode dneška budeš první legendární šermířkou skryté mlžné. *Má toho pro ní připraveného více ale nemůže to na ní hodit vše naráz ne? *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Jul 04, 2020 7:47 pm
NPC Amaya *Zvedla hlavu a usmála se, hrdě, taky měla být na co. Následovala Mizukageho, který se opřel o popisek Samehady.* To myslíte vážně? *Rozzářily se jí oči a žasla údivem, čekala že bude něco chtít, ale dát jí jednu z legendárních zbraní? Opřela se bokem o podstavec dalších ze zbraní, tak, aby Mizukage nepostřehl, že se jí podlomila kolena.* Tohle je pro mne nesmírná čest, vážně nemám slov... *Rozhlížela se kolem a její oči vybíraly zbraň, kterou by chtěla, netušila, zda pro ní má nějakou vybranou on sám.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Sat Jul 04, 2020 9:35 pm
Akai Hayashida (Npc): Smrtelně vážně. *Nic víc k tomu není potřeba říct, nerad plýtvá slovy a tak to už dále nerozvádí, to zvládl před okamžikem. * Takže? Jaká to bude? Věřím že ať to bude jakákoliv tak ve tvých rukou to bude nebezpečná zbraň. *Ustoupí trochu stranou od Samehady a udělá pár kroků k Amaye. * To není vše co jsem ti chtěl ale to další počká až si vybereš, nechci to probírat tady ale spíše v mé kanceláři. * „Od dnešního dne bude vše o tolik jednodušší.“ *Aspoň v případě Akaie, protože bude mít o něco méně starostí. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Jul 06, 2020 4:03 pm
NPC Amaya *Nic víc neřekla, usmála se a rozešla se po místnosti, dívala se na makety zbraní, každou z nich si osahala, už tolikrát tu byla a tolikrát po nich snila.... Obešla místnost dvakrát, než se zastavila u zbraně zvané Kabutowari, zbraň složená ze sekery a kladiva. Usmála se a natáhla ruku s napnutým ukazovákem.* Tahle, ideální k půlení lidí, nemyslíte? *Usmála se jako andílek a svěsila ruku, čekajíc, co se bude dít teď. Jistě, půjdou do kanceláře, ale dá jí tu zbraň hned? Chtěla by si ji potěžkat a vyzkoušet.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Jul 06, 2020 4:30 pm
Akai Hayashida (Npc): Půlení lidí? *Upřímně on sám by si ji nevybral ale každému do ruky sedne něco jiného ne? * Myslím si že ti to s ní bude slušet, tak pojď za mnou… nakonec tohle jsou jen makety. *Vyrazí spolu tedy do jeho kanceláře kde má na stole 6 složených svitků a kousek za jeho stolem je Samehada, kterou používá on osobně do doby dokud se pro ní nenajde vhodný majitel. Vezme jeden svitek ze stolů a odpečetí z něj legendární zbraň skryté mlžné Kabutowari. S touto zbraní v ruce se otočí na Amayu a pomalu ji tu zbraň podá a pak od ní odstoupí aby ji dal trochu prostoru a sám si ji s tou zbraní mohl trochu prohlédnout. * „Je jako dítě, které dostalo sladkost… rozkošné.“
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Jul 06, 2020 4:37 pm
NPC Amaya *Prostě šla za ním, nic neříkala až když dostala do rukou zbraň usmála se takovým dychtivým pohledem.* Děkuji. *Prohlédla si řetěz kterým byly obě části zbraně spojeny. Vyhodila palici do vzduchu a trhla sekerou. Palice se rozletěla do strany se zasvištěním. Těsně před tím, než narazila do stěny Amaya strhla rukou řetěz a chytila palici do ruky. Pohrávala si se zbraní, jakoby vážila deka, ale i sám Mizukage věděl, že Amaya je nesmírně silná a nepotřebovala by k drcení a rvaní lidí a kusy nic víc, než vlastní ruce.* Výborně, je skvělá, nebudu ji měnit. *Pousmála se a svěsila zbraň na zem, palice udeřila s rachotem o zem při dopadu, už jenom to dokazovalo, jak těžká je a jak silná je pro změnu její majitelka.* Co je mým úkolem tedy?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Jul 06, 2020 4:43 pm
Akai Hayashida (Npc): *Pozoruje Amayu jak si pohrává se svou novou hračkou a během toho zacouvá aby se mohl zadkem opřít o hranu svého pracovního stolu na jehož desku přiloží i dlaně svých rukou. * Tvým úkolem? Mohl bych to spíše nazvat že půjde o žádost. Chci tě požádat abys v Iwagakure působila jako moje pravá ruka. Staneš se 2. Tsuchikage a nechám ti tam celkem volnou ruku ale rád bych aby co nejdřív z Iwagakure byla taková druhá Kirigakure co se týče vojenských sil a podobně. Nebudeš se zodpovídat nikomu, pouze mne jako já se zodpovídám tomu dědkovi. *Tím naráží na Feudálního Pána jejich Země. * Kromě toho pokud bych někdy zemřel, chci abys dohlédla na to že na můj post usedneš ty nebo někdo kdo bude jednat ve stejných zájmech. *Pak se na ní usměje ale docela mile. * Vkládám do tebe svou důvěru a věřím ti v tomto ohledu víc jak Nemu. *Nemu je jeho osobní stráž ale ta je Akaiem příliš posedlá aby mu mohl svěřit něco takového. * Přijmeš to?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Jul 06, 2020 5:07 pm
NPC Amaya *V uhle chvíli byla ráda, že složila zbraň na zem, protože jinak by ji doopravdy upustila po tom, co slyšela. Amaya vždy sloužila kirigakure,souhlasila s tím, o co Mizukagemu šlo, tvrdá výchova vychová tvrdé a nekompromisní shinobi, kteří nemají důvod se čehokoliv a kohokoliv bát. Stála tam jako opařená horkou vodou.* J-já.....nemám slov, jasně no jasně že to přijímám, jen to potřebuji rozdýchat. *Zasmála se nervózně a otřela si čelo.* Takže se stěhuju? *Zamyslela se, kolik nových experimentů na ní čeká v Iwagakure, nehostinné prostředí pro někoho jako je ona.* Ale i skálu lze zbořit a naučit pokoře. *Pronesla potichu.* V Kumogakure se prý trochu cukají, v Iwagakure taky nebude moc spokojených lidí, ale já jim nastolím řád a všichni budou s pokorou sloužit Kirigakure, i já i feudální pán země země ještě bude rád, že může jeho země být pod naší ochranou, o to se nebojte. Zařídím, abyste neměl starosti.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Mon Jul 06, 2020 6:29 pm
Akai Hayashida (Npc): *Její souhlas ho potěší a to skutečně, trochu se bál že by snad i odmítla ale tak v tom případě by na to musel jít trochu jinak ale když se zmíní o Kumogakure a Feudálním Pánovi Země Země tak se rukou podrbe na zátylku. * Uhm k tomu Feudálnímu Pánovi, on ani jeho rodina už neexistuje… byla to jedna z prvních věcí co se provedla aby ta Země byla závislá na nás. Náš Feudální Pán je ten jejich a tak pokud by Iwagakure nějakým zázrakem získala soběstačnost tak to bude Země bez vedení, která do půl roku padne. *Pak si povzdechne a ne moc nadšeně. * Kumogakure mě trápí, dost lidí nesouhlasí s Raikagem ale Iwagakure je na tom oproti nim lépe, věřím že pokud z nich někdo udělá jedny z nás tak to budeš ty… mimochodem ano stěhuješ se ale je tu pár informací o Iwagakure co bych ti rád sdělil, chceš to říct rovnou nebo ti to mám sepsat?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Jul 07, 2020 2:45 pm
NPC Amaya *Pousmála se.* Ah, to jsem asi nějak vypustila. *Zasmála se a přikývla.* Raději bych to slyšela hned a dostala i sepsané, jistota je jistota. *Protáhla si ruce tak že zapletla prsty do sebe a natáhla ruce před sebe, dlaněmi dopředu.* Pokud to bude v mé moci, pokusím se postara i o nepokoje v Kumogakure, nakonec....Raikage je jenom muž a nebude těžké ho donutit přijmou tvrdší opatření. *Pousmála se, už tak nějak věděla, co provede s Iwagakure, aby na ni byl Akai pyšný a byl hrdý na to, že si vybral právě ji. Amaya nevyšla kdysi možnost mu sloužit jako stráž, ale od té doby dost zesílila, takže byla vděčná za to, že může někde být jeho prodlouženou paží.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Jul 07, 2020 2:57 pm
Akai Hayashida (Npc): Tak ono nemůžeš myslet na úplně všechno ne? *chápe že to Amaya vypustila, však tohle bylo až do této doby úplně mimo její zájmy a nemuselo ji to zajímat ale teď se to má změnit, protože vstoupí do politiky jako Tsuchikage. * Takže klan Dengen O, jde o klan kterému jde primárně o sílu a prakticky celý klan je věrný naší věci a tak s nimi nebudeš mít žádné potíže a měla bys myslet na to že ti mohou být užiteční a pak tam je ještě pár lidí, kterým budeš moct věřit ale to hlavní a nejdůležitější je že Iwagakure má Bijuu, které je zapečetěné uvnitř jednoho mladého kluka… takovým jako on se říká Jinchuriki. *Pak se trochu protáhne. * Nakonec toho vlastně není tolik co říct, protože nejlépe ty sama osobně poznáš komu tam budeš moct věřit a komu ne, máš tam úplně volné ruce ale ještě se chci zeptat, chceš si sebou vzít nějaké lidi odsud nebo si seženeš stráž z řad lidí Iwagakure? Pokud vůbec nějakou budeš chtít. Mimochodem pokud tam najdeš nějaké vhodné kandidáty pro naše šermíře klidně dej vědět, musíme jim ukázat že nejsou naší podřízení ale jedni z nás. „Teprve pak budu moct začít s druhou fází.“ Máš ještě nějaké otázky? Něco ti není jasné, není vyloučené že jsem něco zapomněl.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Jul 07, 2020 3:22 pm
NPC Amaya *Chápavě kývala hlavouo.* Stráž si seženu tam a vytvořím si tam věrné, kteří budou z jejich řad, budou mi pak víc věřit. *Pusmála se.* Jaké jsoou tam ještě další klany...nebo spíše, dodáte mi ted veškeré informace o Iwagakure písemně? Alespoň se během cesty zabavím tím, že si je důkladně prostuduji. A ráda bych jméno toho chlapce s Bijuu. *Zamyslela se, už si v hlavě formovala další z novinek pro Iwagakure, kromě přísnějších trestů a zkoušek i nějaké jednotky, které by chtěla do vesnice zakomponovat.* Možná by se mi hodil někdo z řad ANBU naší vesnice, jeden, dva lidi maximálně, abych měla stoprocentně pod kontrolou jejich jednotky. budou mi špiclovat.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Jul 07, 2020 3:30 pm
Akai Hayashida (Npc): Chlapec se jmenuje Noctis Clive, osobně jsem se s ním už setkal a budu citovat jeho slova když jsem se ho ptal zda je ochotný bojovat i proti svým vlastním lidem. Rozdrtím každého kdo ohrozí tuto změn, nehledě na to zda je z Iwagakure či nikoliv, na tobě bude zjistit zda to jsou jen slova. Mám tu kopie Shinobi karet nějakých Ninjů a to včetně té jeho tak ti mohu udělat další kopie jak se základními informacemi jednotlivých klanů tak i s jeho Shinobi kartou. *Logicky žádný klan nepředá kompletní výpis tajných technik svého klanu, to náleží pouze klanu a dokonce i Akai to respektuje ale nějaké to základní info pro Amayu má. * Mimochodem žádná rada starších ti nebude dýchat na krk, jejich rada byla rozpuštěna… samozřejmě mnou a poskytnu ti jakékoliv dva členy Anbu ale kapitány budu potřebovat, tak si klidně vyber osobně dva z Anbu a já ti je poskytnu ale Anbu Iwagakure ti budou také plně dispozici. Upřímně když to srovnám s Kumogakure tak ta dělá daleko větší problémy jak celá Země Země.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Jul 07, 2020 3:45 pm
NPC Amaya *Zamručela.* Dobře dobře...to zjistíme, jestli je věrný zemi, nebo jen sám sobě. Upřímně doufám, že zemi, jinak má on veliký problém. *Usmála se, neměla problém jej držet v zajetí a vymýt mu mozek, když bude třeba.* Stačí dva naši, aby splynuli s jejich jednotkou a bude to, v cizí vesnici nemohu věřit nikomu, i přes vaše ujištění, bude třeba čas. *Zvedla zbraň za řetěz.* Vážně, nechte Raikageho na mě, zkusím ho zpracovat a donutit trochu přitvrdit. *Lehce jí zrůžověly tváře.* A když nevyjde moje snaha, pak na to půjdeme silou, naši spojenci nesmí prokázat ani špetku pochybností.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Tue Jul 07, 2020 3:53 pm
Akai Hayashida (Npc): Raikageho teda nechám na tobě a pokud selžeš tak se toho ujmu osobně sám a zkusím to já, nicméně pokud to nevyjde tak budeme muset jednat… nemůžeme si dovolit takto nestabilního spojence. *Upřímně ho trápí představa že by v Kumogakure vznikl převrat či občanská válka, protože by to poškodilo i samotnou Kirigakure a to nepřipadá v úvahu. * Amayo? Jak to mám vůbec nazvat? Říše Kirigakure ve které je Iwagakure nezní zase tak dobře, jednou budu chtít tuto říši nějak pojmenovat ale nenapadá mě jak, pokud jednou dostaneš nápad dej mi vědět a teď už můžeš jít, jistě se musíš připravit a já mám taky nějakou práci. Musím ti to navíc vystavit oficiálně že budeš Tsuchikage. *Ano dokonce i kolem toho jsou nějaké papíry, které je nutné vyplnit. * Hodně štěstí Amayo a užij si dnešní den v Kirigakure, napij se s přáteli a rozluč se. Čeká tě úplně nový život.
Sponsored content

Obřadní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Obřadní Místnost

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru