Věž Konce

+8
Shinzaburo Genichiro
Kaede Hisa
Kai Yoshimitsu
Noctis Clive
Batsu
Izumi
Tsuki Yagami
Admin
12 posters
Goto down
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat Mar 07, 2020 10:59 pm
Noctis Clive: Nakonec se rozhodneš správně, tomu věřím. *Pronese s klidem a vezme si do ruky nějakou blbost co u Tary najde a začne si s ní házet. * Já se stal vojákem a sekundárně se věnuji lékařství. *Pronese s klidem a úsměvem a soustředí se na to házení míčku. * Sledoval jsem tě na zkoušce a bojovala jsi ve 3 části docela obstojně. *Zpětně ji jejího soupeře závidí, Noctisův soupeř nestál za nic a byl jednostranně rozdrcen a tak si ten boj ani neužil ale Tara si ho nejspíš užila a to ji závidí. *
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat Mar 07, 2020 11:10 pm
Jdeš v tátových stopách? Chceš být kapitán jako on? *Popíchla lehce Noctise Tara.* Baví mě stopovat ale anatomie a lékařství se vždy hodí. Asi budu stopařem. Ten se vždy hodí. *Tara vytáhla zpod stolu 2 kunaie a jeden podala Noctisovi.* Když už si chceš s něčím hrát tak aspoň s něčím co má nějakou úroveň. *Sama si navlékla očko kunaie na prst a začala si s ním hrát a točit.* Viděla jsem. Ten tvůj oponent používal dost podpásový útok. To co jsi mu udělal si zasloužil. Ten Kakao byl dost zajímavý. Na to jak vypadal slabě, dal mi dost zabrat. Ale ten boj jsem si docela užila. Za to ty jsi nevypadal zas moc spokojený s tím bojem co jsem viděla výraz na tvém obličeji. Jaký byl ten tvůj oponent. Znal jsi ho ještě před zkouškama? Viděla jsem dost lidí co se bavilo s návštěvníky na zkoušky. Byl jsi jedním z těch co se taky seznámili s někým z jiné vesnice?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat Mar 07, 2020 11:43 pm
Noctis Clive: Ne nechci být generál jako on, nedělám to kvůli tomu že chci být jako on ale protože se mi zamlouvá ten speciální výcvik. Líbí se mi fakt že budu speciálně vycvičený pro boj a zabíjení jiných Ninjů. *Od Tary si vezme kunai a poté co prostrčí ukazováček očkem na konci rukojetě začne si s ním různě točit a dělat různé kousky. Díky jeho dobrému Kenjutsu je se zbraněmi celkem dobrej, sice ne tak dobrej jak by mohl být ale lepší než obyčejný Ninja, který Kenjutsu vůbec nepoužívá. * Ano poznal jsem pár lidí, navíc jak mě znáš popral jsem se. Vlastně jsem zmlátil dvojče svého soupeře a tak jsem zmlátil celkem oba dva. *Přijde mu to vtipné. * Nicméně ano zkouškou nejsem spokojený, souboj byl na hovno a ještě když se ten hajzl pak vzdal, ta jeho druhá polovina po rozdělení.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat Mar 14, 2020 1:04 am
*Tara si točila Kunaiem a naslouchala tomu co jí Noctis říkal.* Inu. Jak tě znám tak jsi měl i důvod ho zmlátit. A ať. Když prostě si otevře někdo držku tak přes ní dostane. *Tara zabodla Kunai do stolu přesně v kolmém úhlu.* Viděl jsem že se vzdal. I ten můj se vzdal ale sral mě dost. Furt si zvětšoval ruce a házel po mě kameny. Nebýt toho blbýho rozhodčího tak skončil ještě hůř. Když jsi se koukal tak dobře víš že jsem skončila spacifikovaná na zemi. Nejradši bych si toho smrada našla a dala si s ním odvetu. Bez pravidel. *Rozzářily se Taře oči zápalem.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat Mar 14, 2020 3:01 pm
Noctis Clive: No řekl že Iwagakure smrdí a nazval mě kamenožroutem takže dostat přes držku si zasloužil. *Pak si vzpomene na svůj střet s Michim. * Na druhou stranu nebyl úplně slabej, snažil se a měl vůli bojovat a to se mi na něm líbilo, takže jsem se s ním nakonec spřátelil. *Dále se k tématu o Michim nevrací, nemá to smysl a bylo by to k ničemu. * Jsi krvežíznivá ale až moc, je to nebezpečné a tak buď opatrná aby tě to nedostalo do problémů.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sun Mar 15, 2020 4:49 pm
Někdy i ten nejhloupější člověk může rozhodnout bitvu. *Pronesla Tara.* Každá známost, přátelství a vazba můžou být následně dobře využity. *Tara si stále v hlavě představovala jak by vypadal zápas jí a Kakaa bez pravidel. Na tváří se jí objevil šibalský a trochu creepy úsměv.* Moc krvežíznívá? Ani bych neřekla. Neboj umím se kontrolovat když je potřeba a teď to potřeba není. Teď mohu nechat věcem volný průběh a nemusím se nijak stresovat. Docela se těším na další mise. Co ty brácho. Dostal jsi už nějakou težší misi?
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sun Mar 15, 2020 5:33 pm
Noctis Clive: Sice ano každá známost a podobně může přinést výhodu ale současně seto stejné dá využít i proti tobě, tím pádem se to dá použít jako dvousečná zbraň. *Samozřejmě si nadále hraje s tím kunaiem jako kdyby o nic nešlo, ono vlastně taky o nic nejde. Baví ho to. * Mise? Zatím jsem nic těžšího nedostal ale příští týden bych měl začít plnit svou první misi ranku B.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Mon Mar 16, 2020 4:00 pm
Uvidí se co z toho vznikne. Já si díkybohu ještě žádné vazby neudělala. *Tara se rozhlížela po pokoji. Ani nevěděla na co čekala.* Takže půjdeš na misi B? Docela ti i závidím. Já se zatím na těžší misi nedostala a zatím ani nevím kdy a jestli dostanu. *Vytáhla zase kunai ze stolu a opět si s ním začala točit. Sledovala jak s ním umí Noctis a došlo jí že v užívání zbraní bude určitě lepší jak ona.* Ještě něco zajímavého se stalo za tu dobu co jsme spolu nemluvily nebo to je vše? *Popíchla Tara Noctise.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Mon Mar 16, 2020 8:45 pm
Noctis Clive: *Hraje si se zbraní a když mu Tara položí danou otázku zamyslí se zda ji to říct nebo ne, dokonce během toho s Tarou naváže oční kontakt. * Něco by tu bylo, objevil jsem novou schopnost a podle všeho se jedná o vrozenou schopnost čistě pro mě. Vrhni po mě ten kunai jako kdybys mě chtěl zabít a bez prdele, chci abys to provedla. *Poví a sleduje ji, pokud to Tara udělá tak ten kunai zablokuje písek a kunai se tak zastaví asi 5 centimetrů od těla Noctise a pak prostě spadne na zem (ten kunai). * Ovládám písek.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Tue Mar 17, 2020 11:50 am
*Tara si chvilku ještě točila kunaiem. Najednou ji Noctis vyzval k tomu ať po něm hodíí kunai. Tara si chvíli ještě hrála ale najednou po něm hodila Kunai který mířil na pravé rameno. Kunai byl zastavený pískem a Tara vytřeštila oči.* Wow. To je ale dobrá schopnost. Jakto že se neprojevila nikdy dřív? Je to velmi užitečné když tě to dokáže takhle ochránit. Trochu ti i závidím abych pravdu řekla. *Nafoukla se lehce Tara.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Tue Mar 17, 2020 12:47 pm
Noctis Clive: Nevím, tak vrozené schopnosti se projevují různě. Někomu se projeví v útlém věku, někomu během vyrůstání ale někomu třeba až v dospělosti nebo ve stáří. *Noctisovi to i dává smysl, když se nad tím zamyslí je to logické. * Asi tě tu už nechám a půjdu k sobě dobře? Tak dobrou noc sestři. *Pomalu se zvedne a odejde k sobě do pokoje a dá Taře trochu toho soukromý a klidu aby si mohla odpočinout a prospat se. *
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Tue Mar 17, 2020 12:57 pm
Asi máš pravdu. Hlavní je aby se tyto schopnosti projevily. Nakonec budou dost užitečné do budoucna. A zrovna tahle bude dost užitečná. Mnozí tě asi ani nezasáhnou. *Pochválila Tara jeho schopnost.* Dobře tedy. Stejně už bych asi měla jít spát. Zase se uvidíme. *Tara vyprovodila Noctise ze svého pokoje a sama pak ulehla do postele a chvíli ještě přemýšlela.* "Zajímalo by mě jestli taky mám nějakou schopnost která se ještě neprojevila. Trochu mu závidím."
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Tue Mar 17, 2020 12:57 pm
KONEC RPG
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 02, 2020 10:45 am
*Už to trvalo hrozne dlho. Chcela sa konečne aspoň na chvíľu dostať zo spárov všetkých tých povinností.. Neustále sa učiť, trénovať s otcom, trénovať v práci, učiť sa medicínu, chodiť na vojenské misie... A tak dnes prijala, hoci bola už Jounin, misiu, kde bude vypomáhať v knižnici. Aké skúsenosti má nabrať tým, že pôjde do knižnice a bude tam upratovať knihy? Well, pravdepodobne žiadne. Ale mala dobrý dôvod ju prijať. Aspoň sa môže dlho hrabať medzi knihami, medzi ktorými by sa v živote nehrabala. A možno nájde niečo použiteľné a zaujímavé. A ak nie, no..* "Už to vidím, ako na mňa hodia tú najhoršiu prácu. Milión rôznych kníh a ešte mi povedia, že to treba urobiť všetko dnes. A čo som ja?.." *nebola rozčúlená, len si vytvárala v hlave scenáre. Vo zvitku totiž nebol úplný popis misie, len že má vypomáhať v knižnici. Takže plniť rozkazy nejakej knihovníčky. Vošla potichu do knižnice a okamžite si ju odchytila knihovníčka, lebo Tsuki poznala. A vedela, že dnes bude u nich plniť misiu práve ona..* Tsuki-chan, prosím, sem.. *mávla na ňu knihovníčka od pultu, a tak sa za ňou Tsuki vybrala a zvitok položila na pultu. Ten si knihovníčka vzala a preštudovala - pre istotu. Popravila si svoje okuliare a zvitok schovala pod pult,* Dobre, takže Tsuki-chan. Poď za mnou.. *knihovníčka vyšla spoza pultu a hlavou naznačila Tsu, aby za ňou išla. Ak by slová nestačili, ale Tsuki nebola padnutá na hlavu. A nasledovala ju rovno. Došli až do zadnej časti knižnice. Boli tam nejaké nové regále a v krabicách plno rôznych kníh..*  "Asi nejaké nové knihy.."*prebehlo Tsuki hlavou. Knihovníčka sa zastavila rovno pri tých krabicách. Na jednej z nich bol pohodený nejaký papier..* Tsuki-chan, tvoja úloha bude nájsť podľa tohoto zoznamu všetky knihy, ktoré sú na ňom v týchto krabiciach. V zozname pri ich názvoch nájdeš aj číslo knihy, ktoré treba zapísať na štítok.. *knihovníčka druhou rukou popadla lepiace štítky, ktoré boli v malej krabičke pri knihách a ukázala ho Tsuki,* a tento štítok je potrebné nalepiť zozadu na knihu. A do každej knihy potom treba vložiť ešte takúto kartičku.. *vedľa krabičky so štítkami bola ešte jedna krabička s prázdnymi kartičkami a jednu z nich knihovníčka Tsuki ukázala,* Lenže do tej kartičky je potrebné napísať autora knihy, názov knihy, vydanie a číslo knihy podľa zoznamu.. Potom ich všetky treba uložiť podľa abecedy do regálov, ktoré sú za tebou, "Vynikajúce.. Takže tu zapustím korene.." *Tsuki sa obzrela cez rameno na regále. A potom sa usmiala na knihovníčku,*  Jasné, rozumiem.. Dobre, tak ťa nechám pracovať.. *knihovníčka zmizla a Tsuki sa pustila do práce. Prešla si zbežne zoznam a začala prvými knihami, ktoré boli na vrchu jednej krabice. Prečítala si jej názov a autora a podľa toho pohľadala v zozname. Našla, odškrtla, napísala jej číslo na štítok, prilepila na zadnú stranu knihy a do knihy potom vložila aj jej kartičku s vypísanými údajmi.. Po dvoch hodinách sa prichytila, že si jednu z kníh čítala..* "Ty kráso.. Keď si nepohnem, budem tu spať.." *knihu zatvorila a vypísala k nej štítok, nalepila ho na zadnú stranu a dovnútra vložila vypísanú kartičku. Potom narazila na knihu, ktorá nebola na zozname. Tak ju vzala a prešla zozadu dopredu ku pultu, kde bola knihovníčka,* Hotovo? *Tsuki zavrtela hlavou..* "Krava.. Ešte jak sa usmieva..." *položila knihu na pult,* Táto nie je na zozname Ah, asi som sa zabudla zmieniť. Tie, čo nebudú na zozname, tie daj, prosím, niekde vedľa.. *Tsu kývla a pobrala sa naspäť dozadu, kde ju zase čakalo vypisovanie štítku a lepenie ho na zadnú stranu knihy, potom vypisovanie a zakladanie kartičky do knihy..* Tsuki-chan, zatvárame..  *došla jej oznámiť knihovníčka. Tsuki sa celá rozlámaná postavila zo zeme.. Super, bude to musieť dokončiť zajtra. Ostala už len jedna krabica. A tak sa sem musela vrátiť ešte aj na druhý deň, kedy dokončila poslednú krabicu. Asi osem kníh bolo uložených vedľa, ktoré neboli na zozname. A potom začala konečne tá ľahšia časť - ukladanie kníh podľa abecedy. No bolo to náročnejšie, než sa zdalo. Konečne si myslela, že mala jedno písmeno uložené a vždy našla nejakú chybu. Alebo nejakú knihu, na ktorú zabudla.. A tak sa tam s tým srala a hrala asi o hodinu a pol dlhšie, než plánovala..* Hotovo, choďte si to skontrolovať.. *knihovníčka sa pousmiala,* Nie je treba, mám ku tebe dobré referencie.. *a podala jej potvrdený zvitok.*

KONIEC RPG
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Thu May 14, 2020 6:45 pm
Hibiki Yuki:
*Bylo zrovna něco málo po poledni a všechny sestry právě obědvali. U stolu zůstala jako poslední Hibiki, čímž na ní zbylo nádobí. Dneska nic neplánovala, jen chtěla sedět doma a nic nedělat. Ale ono nádobí musela udělat. To byla jedna věc, na kterou se odhodlala sama. Po jídle umyla nádobí a když odcházela z kuchyně, mihla se se sestrami, které mířili ven. Hibiki je objala a popřála jim hodně štěstí a odešla do svého pokoje. Než si lehla do postele, zahlédla své sestry, které šli po ulici, směrem na cvičis´ště. Nevědomky otevřela skřín a když si to uvědomila, měla v ruce svou mikinu.* ’Acho jo. Moje podvědomí chce trénovat. Ale co? Možná chakrovou zásobu. Pravda, mohla bych trénovat své jutsu.’ *pomyslí si Hibiki vytáhne zbytek svých věcí. Oblékne se do světle modré mikiny, tmavě modrých tepláků a černé ponožky. Nyní nešla do koupelny, ale nyní šla rovnou ven. Když šla přes předsíň, tak si obula boty a vyšla ven. Následně zamkla dveře. Rozešla se opačným směrem, než její sestry. Nechtěla riskovat, že se s nimi potká a oni by vyzvídali, co dělá venku. Sluchátka samozřejmě nezapomněla, bez nich by z domu nevyšla. Mířila si to na druhou stranu Iwagakure. Po půl hodině došla na místo a naštěstí pro ní, na takto odlehlém místě nikdo nebyl. Nyní se jen lehce protáhla, protože neměla v plánu moc chodit. Takže ji stačilo jen pár dřepů a kliků. Následně nastáhla ruce nad sebe a to bylo poslední co udělala. Složila pečetě a přeměnila se na svého senseie z akademie (Henge no jutsu). ’Tss. Měla bych to umět lépe. Tohle je ostuda a sestry by se my vysmáli.’ *pomyslí si a zruší svou přeměnu. Opět skládá pečetě a nyní se přemění na Tsuchikageho (Henge no jutsu). Ta se ji povede o něco lépe, ale stále není dokonalá. Zase ji zruší a podívá se na oblohu. Začne se soustředit a snaží se v hlavě zobrazit kompletní vzhled svého senseie. Když to má v hlavě, složí opět pečetě a zase se přemění na senseie (Henge no jutsu). To už je o dost lepší, než první pokus. Hibiki se pousmála. Zruší svou přeměnu a udělá krok vpřed. Následně začne skládat jiné pečetě a pak se před ní objeví 6 jejích přených kopií (Bunshin no jutsu).* Určitě bych jich zvládla více. Určitě jsem lepší. *řekne a zruší své klony. Následně se začne soustředit a složí své pečetě a vedle ní se objevilo jejích 7 kopií (Bunshin no jutsu) Při vtvořených klonů začne skládat pečetě a přemění se na svého senseie (Henge no jutsu). Ta přeměna se jí docela povedla. Avšak, když neměla klony, bylo to lepší. Asi jí ty kloni vyčerpali a tak se nemohla soustředit na další jutsu. Proto zrušila klony a přeměnu a stála tam opět Hibiki. Takové množství chakry vypuštěný v krátký moment ji docela unavilo.* Tohle mě nesmí zastavit. Musím se vzchopit. Takhle je neochráním. *řekla. Tento pocit ji hnal kupředu. Ten pocit, že musí chránit své sestry. Začala skládat pečetě a tak vytvořila deset svých kopií (Bunshin no jutsu). Prvních pět vypadalo jako Hibiki, ovšem, čím víc jich bylo, tím víc se od ní lišilo. Zbarvovali se do bíla. Tohle Hibiki dost vyčerpalo. Nebyla zvyklá takto plýtvat chakrou a tak skoro padla na zem. Naštěstí to ustála, ale byla dosti udýchaná. Sotva popadala dech, ale nehodlala to vzdát. Zrušila své klony a složila další pečetě a vedle ní se objevilo pět přesných kopií (Bunshin no jutsu). Ty vypadali jako Hibiki. Ovšem, tyto klony nerušila a složila další pečeť a vytvořila dalších pět klonu (Bunshin no jutsu). Jenže z těchto pěti klonů, jen tři vypadali jako Hibiki. Ostatní se zbarvovali do bíla. Zrušila všechny klony a otřela si čelo od potu. Byla zpocená a unavená.* ’Asi toho pro dnešek nechám a skočím sem zase jindy. Sem docela unavená a vyčerpaná. Ačkoliv si myslí, že bych ještě mohla pokračovat. Ale u tohohle se nesmím přemáhat.’ *pomyslela si Hibiki a když zrušila všechny své jutsu, rozešla se domů.*

---Konec RPG---
avatar
Anonymní
Anonymní

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Nii Yuki

Fri May 15, 2020 5:57 pm
*Nii sedí v jídelně a jí. Když dojí, tak po sobě uklidí nádobí a rozejde se do svého pokoje, dojde tam a převlékne se do bílého trička s červenými rukávy a do šedých kraťasů. Pak si připevní pouzdra se zbraněmi jedno na pravé stehno a druhé k opasku. Poté si ještě upraví vlasy do culíku, aby se jí při tréninku neplety do tváře. Poté se rozejde do kuchyně, kde si vezme láhev s vodou. Následně se vydá do předsíně, kde si obuje boty. Jakmile je připravená, tak otevře dveře, zamkne za sebou a rozejde se do ulic Iwagakure. Nějakou chvíli prochází ulicemi, než se nakonec dostane do tréninkové oblasti. Jakmile se tam dostane, tak se začne dívat kolem dokola, kde je volné místo a kde by Nii mohla trénovat. Po chvíli si najde místo, kde by mohla trénovat, a tak se tam rozejde. Když se dostane na místo, tak si odloží láhev s vodou a trochu se rozcvičí. Uběhne asi šest koleček a pak si udělá dvacet kliků a dvacet dřepů. Když je rozcvičená, tak složí několik pečetí a začne se soustředit na svou chakru. Když se rozplyne oblak kouře, který byl kolem dívky, tak se tam objeví dva klony, které jsou úplně stejné jako ona. (Bushin no Justu) Nii se jen trochu pousměje a pak oba klony zruší.  Poté se znovu začne soustředit na svou chakru, opět se kolem dívky kouř, když se rozplynul, tak se vedle Nii objevily tři klony, dva vypadal jako dívka, ale jeden byl dost nepovedený. Modrovláska si jen trochu povzdechla a pak všechny tři klony zrušila. Znovu se soustředila na svou chakru a opět vytvořila klony. Dva byly dobré a třetí byl nic moc.* To opravdu nevytvořím tři klony, které jsou stejné jako já, *řekne dívka trochu smutně. Poté se Nii posadí na zem, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru. Jak se tak soustředí na svou chakru, tak se jí to moc nedaří. Sedí na zemi a dále se soustředí na svou chakru a snaží se jí uvnitř sebe najít. Po nějaké chvíli se jí povede najít svou chakru, a tak se na ní začne soustředit. Jak se tak na ní soustředí, tak se jí moc nevede uklidnit. Jak tam tak sedí a dále se soustředí, tak vůbec neví, jak dlouho tam sedí, ale snaží se ignorovat okolí a soustředí se pouze na svou chakru. Jak se tak dále soustředí na svou chakru, tak se jí po chvíli povede uklidnit svou chakru. Jakmile se jí povede uklidnit svou chakru úplně, tak jí začne soustředit na jednom místě a to ve své pravé ruce. Po chvíli jí začne přesunovat do druhé ruky, když jí přesune, tak jí zůstane v druhé ruce sotva polovina z chakry, kterou začínala přesouvat. Takto to zkouší ještě nějakou dobu, ale k ničemu to nevede. Po chvíli otevře oči a zvedne se ze země. poté se začne soustředit na svou chakru. Pak složí několik pečetí a změní se na svého senseie. (Bushin no Jutsu) Když uvidí svou změnu, tak si jen povzdechne a zkusí to znovu, protože se jí to nezdálo dost dobré. Když to zkusí znovu, tak už je to trochu lepší, ale pořád to ještě není ono. Ještě nějakou chvíli pokračuje, než toho nechá, protože jí to přijde už celkem dost dobré, ale zkusí to ještě jednou a změna se jí líbí ještě více. Pak složí několik pečetí a složí několik pečetí a vytvoří dva klony, které jsou úplně stejné jako ona a pak ještě jeden, který vypadá trochu hůře. (Bushin no Jutsu) Klony zruší a vytvoří je znovu. Opět se začne soustředit na svou chakru a vytvoří opět dva klony, které vypadají stejně jako ona a pak ještě jeden, který vypadá trochu hůř. Nii zruší oba klony a pak se posadí na zem, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru. Nějakou chvíli se jí to nedaří, ale po chvíli se jí povede uklidnit svou chakru.  Když se jí povede uklidnit svou chakru, tak se zvedne ze země, vezme si láhev s vodou a rozejde se domů.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Nii Yuki

Fri May 15, 2020 6:06 pm
-Konec RPG-
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 16, 2020 10:29 am
Hibiki Yuki:
*Bylo krátce po polední a Hibiki seděla v kuchyni u stolu a koukala z okna. Zase neměla nic v plánu a tak se rozhodla k drastickému rozhodnutí. Rozhodla se jít ven, mezi lidi. Rozhodnutí učinila sama od sebe. Musela překovat ten svůj strach, aby mohla chránit své sestry. Odešla do pokoje, aby se oblékla. Vzala si modré kraťasy, bílé tričko a modré ponožky a odešla do předsíně, aby se mohla obout. Obula si boty, vzala za kliku a nadechla se. Pak otevřela dveře a vyšla ven. Moc lidi zde nebylo a tak to zatím bylo v pohodě. Ovšem když popošla trochu víc do centra, bylo tam stále víc a víc lidí. Byla skoro na náměstí, když v tom na ní bylo hodně lidí. Rozhodla se utéct jinam. Otočila se a rozeběhla se pryč od náměstí.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 16, 2020 12:10 pm
*Bol čas obedu, keď Tsuki vošla do obchodíku pri námestí. Potrebovala si nakúpiť nejakú tú svačinu na tréning. Obyčajne si brávala to, čo jej nachystali sluhovia, ale dnes sa jej nechcelo čakať, kým by jej to pripravili. Bol to totiž neplánovaný tréning po tom, čo skončila s dnešným vojenským výcvikom. Brávala si výcviky navyše, aby bola stále lepšia a lepšia. Musela byť, keď bola kapitán a mala vlastný tím. Bola oblečená do vojenského oblečenia, čo na jej nízkej a útlej postave s formujúcim sa poprsím bolo celkom vtipné. Čierne vlasy mala zapletené do copánku. Kúpila si niečo na jedlo, a potom z obchodu vyšla von. Námestie bolo napratané ľuďmi, hlavne o tomto čase, a tak sa zastavila v prázdnej uličke, kde bol aj obchod s jedlom. Začala sa hrabať v taške, aby si vytiahla fľašu s vodou. Cez pravé oko mala pásku, aby tak zakrývala oko, na ktoré bola slepá.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 16, 2020 3:53 pm
Hibiki Yuki:
*Hibiki běžela od náměstí pryč. Snažila se dávat pozor, aby do někoho nevrazila. Zahla do uličky, kde nebylo moc lidí. Zavřela oči na chvíli.* Sem tak ubohá, utíkám před davem lidí.' *pomyslí si Hibiki a zase otevře oči. Jenže kousek před ní stojí nějaká dívka s flaškou v ruce (To je Tsuki). Hibiki by v tu dobu nestihla zastavit a tak mohla udělat jednu věc. Když došlápla na pravou nohu odrazila se, čímž se dívce jen tak tak vyhnula, ale sama skončila na zemi u protější zdi.* Au au au *vyšlo z úst malé dívky, ležící u zdi.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 16, 2020 8:25 pm
*Reflexy Tsuki boli dostatočne rýchle n to, aby zaregistrovala dievča. A aj fakt, že do nej pravdepodobne narazí. Ale boli aj dostatočne rýchle na to, aby postrehla krok dievčiny, aby sa jej mola vyhnúť.. Dievča skončilo na zemi a Tsuki s pokojom Angličana stočila svoje červené oko smerom ku dievčatku, ktoré tam bolo rozplácnuté a aukalo. Ležérne si priložila hrdlo fľaše ku perám a odpila si poriadny hlt. Chrbtom dlane si utrela svoje ústa a fľašku zavrela. Hodila ju naspäť do tašky, a až potom venovala plnú pozornosť tej nešike,* Dúfam, že toto nechodí na Akadémiu.. *ozvala sa Tsuki v moment, ako sa na malé dievča otočila celým svojim telom. Tsuki bola nízka, a tak mohla pôsobiť len o niečo staršie.. I Tsuki bola márna, keď začínala, avšak nebola nemehlo..*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 16, 2020 10:16 pm
Hibiki Yuki:
*Hibiki se začala pomalu zvedat a pak se podívala na dívku, do které málem vrazila. Ovšem než se zvedla, zarazila se v sedu a jen na ní koukala. Beze slova a bez pohybu. Vypadala jako socha. Jen oči ji tikali ze její hlavy, přes tělo až k nohám a pak do boků. Dívala se, kolik je tu lidí. Naštěstí tu byla jen ta dívka a po skoro půl minutě se odlagla a tak se postavila. Oklepala se a podívala se znovu na onu dívku.* Gomen, nechtěla sem tě polekat. *omluvila se Hibiki. Nyní již viděla, jak vypadá. Otáčela hlavou, aby se zorientovala. Když, zjistila cestu odkud přiběhla, otočila se k té cestě zády a pomalu vykročila pryč.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Mon May 18, 2020 11:13 am
*Tsuki rovnako zírala na dievča, ktoré tam na zemi sedelo a zíralo zase na Tsuki. Tá si prstami ruky zastrčila neposedné pramene vlasov z ofiny za uši. A tú istú ruku si potom dala v bok,* Je na mne niečo tak zaujímavé, že máš potrebu na mňa civieť? *opýtala sa Tsuki a urobila krok ku dievčaťu. Pohotovo si k nej drepla a natiahla k nej ruku s vystrčeným ukazovákom. Ďobla ju ním priamo do čela a neustále sa na ňu dívala svojim jedným červeným okom, druhé stále zakryté páskou. Takto jej v podstate znemožnila postaviť sa a hlavne odísť,* Povedz mi, že z teba nebude kunoichi, že nie?.. *venovala jej otázku, spaľujúc ju neustále svojim pohľadom, čo ľudí niekedy dosť znervózňovalo. A Tsuki si toho bola vedomá.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Tue May 19, 2020 4:23 pm
Hibiki Yuki:
Jen mě zaujala tvá páska přes oko. *řekla dívka takovým stydlivým hlasem. Nakonec se ji nepovedlo vstát, protože ji ona dívka ďobla do čela. Dala si ruku na to místo a pak se na ní podívala. Byla trošku vystrašená, což na ní bylo i vidět.* Máš s tím problém? *zeptala se trochu odhodlaným hlasem. Při té otázce trochu přimhouřila oči, aby dodala na vážnosti. Sama byla odhodlaná kvůli svým sestrám. A moc ji ani nezajímalo, že to někomu vadí. Ale když ji to někdo řekne do očí, chce znát důvod. Dál na ní koukala svým odhodlaným výrazem a čekala na odpověď. Při tom tam stále seděla. Vzdala postavit se, dokud u ní je ona dívka.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 23, 2020 4:30 pm
*Tsuki sa milo usmiala na dievčinu, keď sa spýtala tú poslednú otázku. Úsmev sa ale zmenil skoro ihneď, keď ju Tsuki chytila za límec oblečenia a vytiahla ju silou do vzduchu, oprela chrbtom o stenu a natiahla k jej tvári tú svoju. Bola pri nej tak blízko, pozerajúc jej do očí svojim jedným červeným,* Mám problém s tým, že berú na Akadémiu kdejaké sračky. ALE.. *natiahla sa tvárou ešte bližšie k dievčaťu, bola od nej naozaj len milimetre a dotkla by sa vlastným nosom toho jej,* ..páči sa mi, že máš gule postaviť sa mi, aj keď z teba cítiť a vidieť na tebe, že si posraná až za ušami.. *vtedy dievča pustila a bolo jej jedno, či sa zrýpe do stene dole a skončí znova na zadku, alebo to ustojí dopadne na vlastné nohy.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 23, 2020 4:59 pm
Hibiki Yuki:
*Stalo se to, co by HIbiki neočekávala. Ta dívka ji chytla za límec a vytáhla do vzduchu.* Ty budeš asi hodně nafoukaná. Hlavně, když si dovoluješ na mladší. *řekne, aniž by myslela na následky. Byl hodně nervózní a bylo to na ní dost vidět. Ale snažila se tvářit odhodlaně a nebát se. Jenže z ní měla strach, který si nechtěla připustit. Jakmile ji pustila, ustála to a stála na svých. Protáhla se mezi dívkou a zdí a tak se dostala z jejího sevření.* Zkus si příště dovolit na stejně staré a ne na mladší. *pronese a hodí po ní očkem. Očekává nějakou reakci a očekává i to nejhorší.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 23, 2020 5:07 pm
Oh, skús mi tu začať plakať a ešte len vtedy si na teba dovolím a dám ti skutočný dôvod k tomu, aby si plakala.. *s týmito slovami sa obrátila na to malé dievča, ktoré prekĺzlo pomedzi samotnú Tsuki a stenu. Nie, neprekĺzlo, Tsuki ju totiž nechala ísť..* Neboj sa, ja vo svojom veku už bojujem v prvých líniách na misiách, dievčatko.. Chránim zadky takým, ako si ty. Takým, čo denno-denne plačú do vankúšu.. *potom urobila Tsuki niečo, čo nemusel nikto očakávať. Hlboko sa pred dievčaťom uklonila. Pekne elegantne, úplne dokonalo, presne tak, ako ju to naučila matka, keď bola ešte menšia, než toto dievča stojace pred Tsuki,* Ospravedlňujem sa, ak som sa ťa nejak dotkla, *vtedy sa vzpriamila a pozrela dievčaťu do očí,* ale Iwagakure nepotrebuje v radách ninjov slabochov.. V tebe však niečo je.. *Tsuki mierne prižmúrila jedno svoje oko a venovala taký pohľad zase dievčine,* Máš odhodlanie.. Ale typujem, že nie kvôli samej sebe.. Chceš niekoho chrániť.. Mám pravdu?..
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 23, 2020 5:25 pm
Hibiki Yuki:
*Na nic nereagovala a očekávala nějaký výchovný úder, který se nedostavil.* He? *ozvalo se z úst malé holčičky, když viděla, že se starší dívka uklonila.* Cože? *pronesla, když se pak omluvila. Vyslechla si další povídání a pak jen sklopila oči.* Vím, vím to. Ale co mám dělat. Sem zatím ta slabá. *řekne. Chápala to. To že Iwa potřebuje jen ty nejsilnější. Pak se podívala dívce do očí s větším odhodláním.* Chci je chránit. Chci ochránit ty dvě. Moje sestry. Ty chci chránit za jakoukoliv cenu. I za cenu, že se ze mě stane nukenin. I za cenu, že bych musela opustit vesnici a hledat sílu jinde. Ochráním je před jakýmkoliv nebezpečím. *řekne odhodlaně a v duchu doufá, že ji ukázala dostatečné odhodlání. Přitom ještě zatnula pravou dlaň v pěst. Tohle myslela vážně a nehodlala své odhodlání měnit.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sat May 23, 2020 7:10 pm
*Tsuki ju neustále sledovala. Niežeby chcela dievčaťu pomôcť, len proste nechcela, aby mala Iwagakure vo svojich radách úplné nicky. Nestarala sa príliš o druhých, teda vôbec, len výnimkou bol jej najlepší kamarát Noctis, ktorý jej bol ako brat, a potom tu bol Riku, ktorého si veľmi obľúbila, hoci proti sebe museli bojovať na skúškach chuuninov, kedy mu dolámala jeho ruku a vyhrala nad ním, ale pritom si z boja odniesla aj ona pekné zranenie v podobe dvoch zlomených rebier.. Každopádne vyhrala nad členom Dengen O klanu a to sa počítalo..* Ak si odhodlaná ísť za svojim cieľom aj cez mŕtvoly a máš pre to dostatočnú motiváciu.. Môžem ťa niečo naučiť.. *Tsuki sa páčilo, že malo dievča motiváciu, že podľa jej slov bola schopná urobiť hocičo, aby dosiahla to, čo chce - chrániť svoje sestry. Tsuki síce nebola z tých, čo by stála za tým, aby boli slabší chránení, ale pokiaľ to bola pre dievča motivácia, tak why not. No Tsuki sa držala hesla - silnejší vyhráva. Každopádne.. Stále to boli len slová, ktoré dievča vyslovilo.. Uvidí sa, aké činy ukáže..* Ako sa vôbec voláš?
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Sun May 24, 2020 10:18 am
Hibiki Yuki:
Jít za sílou i přes mrtvoly? To my nedělá problém, když tak ochráním své sestry. A moji motivace se neboj, ta je dostatečná. *odpoví a podívá se na dívku. Tvářila se neustále odhodlaně, nechtěla na sobě dát znát sbĺabost.* Hibiki Yuki, jméno mé. *představí se trochu milejším hlasem. A nyní se s trochu pousměje.* A ty? Smím-li se zeptat. *zeptá se dívky na jméno.* Jinak, co mě chceš naučit?
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Tue May 26, 2020 2:58 pm
Predpokladám, že tvoje sestry budú tiež kunoichi. Tak to s ich ochranou príliš nepreháňaj, všetkého príliš škodí. Ak ich budeš chrániť až moc, potom nebudú mať dôvod zlepšovať sa. Tak im to neodopri.. *reagovala ešte Tsuki a popravila si batoh, čo mala na chrbte,* Tsuki Yagami. Kashiko-Sa klan, *áno, well, vždycky musela zamachrovať svojim klanom. Natiahla pred seba ruku a strčila ju ku dievčaťu. Chcela si s ňou potriasť rukou, keď sa zoznámili,* Ňo, tu ani nejde o to, čo by som ťa chcela naučiť ja. Ale čo bude pre teba prospešné.. Už vieš nejaké základy? Vieš, či disponuješ nejakou elementárnou chakrou? Už si zistila, či máš viacej talentu na chakrové techniky, alebo ti ide viac boj telo na telo? *začala sa vypytovať Tsuki, pretože to bolo pre ňu podstatné. Chcela zozbierať čo najviac informácií, urobiť si nejaký záver a podľa neho potom niečo vybrať. Nebude ju predsa učiť niečo k čomu nemá vlohy. Alebo čo nebude potrebovať.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Tue May 26, 2020 4:34 pm
Hibiki Yuki:
Vím, ale prostě si nemohu pomoci a sama vím, že oni jsou silné dost. Ale chci je chránit. *řekne dívka a pak se pousměje. Natáhne k ní ruku, aby si s ní potřásla. Když se pustí, tak se dívka jen zamyslí. Snažila se vybavit co nejvíce věci o sobě.* Základy? Umím pár technik z Akademie, toť vše. Takže nějaký základní základ již mám. *podívá se ji do očí.* To ještě nevím, ale chtěla bych Suiton, ale vím že si to nemohu vybrat, že je to na genech. *dodá a podívá se na svoji dlaň. Už teď věděla, čím chce jako dospělá být. Proto věděla, co ji odpoví.* Chtěla bych výt lékař. Ne kvůli sobě, ale kvůli těm svým sestrám. Takže spíš ovládání chakry. Avšak, souboji tělo na tělo se nevyhnu, takže nějaký základ Taijutsu by se hodil. *koukne se zpět na dívku před sebou. Snad ji to jako odpověď stačilo, alespoň v to doufala.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Tue May 26, 2020 6:50 pm
Dobre, takže chakru ovládať vieš. To je prvoradé a podstatné. S tým sa dá pracovať.. *Tsuki si ďalej skladala onú 'skladačku' a miestami si poklepkávala ukazovákom po tvári, pretože to robievala práve vtedy, keď nad vecami dumala. Ale nebolo to pravidlom..* Vieš čo? Rovno môžeme zistiť, či nejakú elementárnu chakru v sebe máš.. Čo ty na to? *navrhla Tsuki, ale už nechcela postávať takto v uličke, a preto sa obrátila na päte a pritom pohodila hlavou tak, aby bolo jasné, že chce, aby ju Hibiki nasledovala. Uvidí sa, či táto malá mrška dokáže už behať po kolmých plochách bez použitia rúk.. Tsuki sa poklusom rozbehla na opačný koniec ulice a tam si to namierila rovno na stenu jednej z budov, po ktorej vyliezla za pomoci chakry. Odrazila sa a skočila priamo na strechu budovy, kde vyčkávala na Hibiki. Medzitým zašmátrala v taške, ktorý zložila z ramien a vytiahla z nej dva elementárne papieriky, ktoré jej ostali ešte z čias, keď ich ukradla vlastnému otcovi z jeho pracovne..*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Thu May 28, 2020 7:29 pm
Hibiki Yuki:
*Hibiki tam stála a čekala co ji bude čekat. Nakonec je možnost, že zjistí svoji elementární chakru, takže to nemohla odmítnout.* (Hibiki) Dobře. To by jsme mohli. *řekne a následuje Tsuki. Docela se i těšila, protože nyní mohla trochu zesílit. Když se ji naskytla možnost zesílit, ihned se ji chopila. Když se Tsuki rozeběhla na zeď, Hibiki tam jen stála a sledovala ji. Když se dostala na střechu budovy, tak to zopakovala. Sice ji to trvalo déle než Tsuki, ale nakonec to také zvládla. Stanula na kraji střechy a podívala se pod sebe.* (Hibiki) 'Takový pád bych asi nepřežila.' *pomyslela si dívka a podívala se na Tsuki. Ta vytáhla dva papírky, které Hibiki vůbec neznala.* (Hibiki) Co to je? *zeptala se zvědavě.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Fri May 29, 2020 8:31 am
*Tsuki bola hore skoro okamžite a odtiaľ potom sledovala Hibiki, či sa sem dokáže vyškriabať tiež..* Takže toto ovládať vie, dobre.." *zamrmlala si Tsuki v hlave sama pre seba - lebo však kto iný by to počul ?.. Tsuki prešla ku dievčine a jeden z dvoch elementárnych papierikov jej podala s tým, že druhý si nechávala medzi prstami ona sama,* Mala som teraz možnosť presvedčiť sa, že chakru ovládať. Vieš ju teda koncentrovať na určité miesto.. *začala hovoriť Tsuki a pohrávala sa medzi prstami s lístočkom,* Toto je špeciálny papierik, prostredníctvom ktorého sa dá veľmi efektívne a rýchlo zistiť, čo má dotyčný, ktorý ho použije, za elementárnu chakru.. Pozeraj.. *Tsuki natiahla ruku s lístkom pred seba a sústredila do končekov prstov trochu svojej chakry a vložila ju dotykom do papierika,* ..musíš len vložiť trochu chakry do papierika.. *vtedy sa jej papierik pokrčil 'sám od seba', hneď na to zvlhol a nakoniec začal horieť a premenil sa na popol. Tsuki si pošúchala prsty a pozrela teraz priamo na Hibiki,* Pokrčenie papiera značí Raiton, zvlhnutie Suiton, zhorenie Katon.. To boli moje elementy. Potom je ešte Fuuton, ktorý sa preukáže tým, že sa papierik presekne. A nakoniec Doton, pri ktorom papierik stvrdne.. *vysvetlila Tsuki a kývla hlavou k papieriku, čo teraz držala Hibiki.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Fri May 29, 2020 12:54 pm
Hibiki Yuki
*Hibiki stala před Tsuki a čekala na odpověď na její otázku. Zatímco neustále hleděla na ty dva papírky, snažila se na to přijít sama. Dala si ruku na bradu a mírně naklonila hlavu. Snažila se na to přijít, ale nepřišla. Takže to nechala na Tsuki. Vzala si jeden z papírů, který ji dívka podala a držela ho mezi palcem a ukazováčkem. Sledovala Tsuki, které papírek po chvíli zmizel. Teda vlastně shořel. Hibiki na to koukala dosti nechápavě.* (Hibiki) 'Jak se ten papírek mohl zmuchlat, zvlhnout a nakonec shořet? To není ani možný. Ledaže, by to byl nějaký speciální papírek.' *pomyslela si a nakonec to zkusila taky, dala si papírek mezi ukazováček a prostředníček. Následně zavře oči a chvíli se soustředí. Nakonec otevře oči a papírek ztvrdne a nakonec se rozsype.* (Hibiki) Takže moje podstata je Doton? Takže mohu ovládat zem? *zeptá se. Ačkoliv si je jistá, podle toho co řekla, raději to chtěla slyšet od ní samotné.dovala se na ten papírek a pak na Tsuki, která stála naproti ní.* (Hibiki) Děkuji moc. Díky tobě vím, jaká je moje podstata. Alespoň mám nyní širší možnosti boje. *poví a sladce se na ni usměje, svoji malinkou pusinkou.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Wed Jun 03, 2020 6:20 pm
*Hibiki si od Tsuki vzala papierik a vložila doň chakru. Well, bola len 40% šanca na to, že bude mať Hibiki iný element, než čo mala Tsuki. Tá mala totiž tri - Katon, Raiton a Suiton. Takže to, že mala Hibiki dotonovú elementárnu chakru, Tsuki trochu prekvapilo. Ale čo už. Elementárne techniky ju tým pádom nebude môcť učiť,* Už to tak vypadá, že si majiteľkou dotonovej elementárnej chakry. A áno, vo svojej podstate sa naučíš ovládať zem a s ňou spojené techniky.. *Tsuki sa zamyslela a Hibiki si mohla všimnúť, ako si Tsuki prechádzala prstom po líci a občas si po ňom ukazovákom poklepala. Premýšľala. Premýšľala o človeku, ktorý vlastnil Doton. A napadal ju len jediný človek. A to bol Riku,* Hlavne z Dotonu ťa ja nenaučím nič. Ale mohla by som ťa zoznámiť s jedným chlapcom. Neviem, či ti hovorí niečo meno Riku Sora. Z Dengen O klanu, *už to, že Tsuki spomenula Dengen O mohlo - ale nemuselo - Hibiki vystrašiť. Bol to divoký klan, ktorý sa prejavoval agresivitou a túžbou po moci, resp. po fyzickej sile..* Možno by ti mohol ukázať nejaké dotonové techniky a jak pracovať so svojou elementárnou podstatou..
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Wed Jun 03, 2020 7:46 pm
Hibiki Yuki
*Když ji Tsuki potvrdila, že může manipulovat se zemí, dívka se pousmála. Zahleděla se na zem a přemýšlela, jaké techniky bude moci používat. Když se však podívala do tváře své nové kamarádky, uviděla, jak přemýšlí. Proto jen lehce naklonila hlavu na bok a sledovala ji.* (Hibiki) Riku Sora? Dengen O? O tom klukovi sem neslyšela a o tom klanu sem slyšela. Ale nikdy sem nikoho takového neviděla. *poví a podívá se na nebe.* (Hibiki) Myslím, že bych asi neměla odvahu se s ním setkat. *řekne trochu stydlivě. Ona je jednou z prvních s kým je sama venku. A to už je na ní pokrok.* (Hibiki) Máš nějaký plán, co bychom mohli ještě robit? Nemá máš naspěch a já tě tu zdržuji?
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Wed Jun 03, 2020 7:51 pm
*Tsuki sa rozosmiala nad slovami Hibiki. Well, Riku bol veľmi milý chlapec, úplne iný, než akého si ho človek predstaví, keď mu niekto povie, že je z klanu Dengen O. Ale dievčine to nevysvetľovala. Načo,* Ak chceš byť silná, musíš prinášať obete.. *reagovala prostou poznámkou. Bolo teda už na Hibiki, akú obeť prinesie - či si bude hľadať techniky sama a učiť sa ich tiež sama, alebo pôjde za Rikuom a riskne to. No možno bude mať také šťastie, že ju to naučí niekto iný. Veď k tomu je Akadémia predsa..* Mám v pláne ísť si po výcviku ešte zatrénovať. Tak sa môžeš pripojiť, keď chceš zosilnieť.. No pokiaľ nemáš odvahu a bojíš sa, že si ublížiš, tak potom sa rovno otoč na päte a zmizni mi z očí. Nehodlám ťa šetriť totiž.
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Thu Jun 04, 2020 7:21 pm
Hibiki Yuki
(Hibiki) Jsem ochotná přinést jakoukoliv oběť, když dostanu to, co chci. *řekne znovu a odhodlaněji, než předtím. Nyní opravdu začala přemýšlet, že dojde za tím Rikuem a požádá ho o pomoc s Dotonem. Ale jelikož je z klanu Dengen O, tak se ji za ním moc nechtělo.* (Hibiki) 'Trénovat? Ona půjde trénovat a já mohu jít s ní?' *pomyslela si a oči se ji rozzářili. Byla jako vyměněná.* (Hibiki) Nebojím se toho, že bych se zranila. Bojím se jen toho, že ztratím své sestry. Takže nikam nejdu a zůstanu. Jestli mohu jít s tebou, ráda půjdu.
Sponsored content

Věž Konce  - Stránka 2 Empty Re: Věž Konce

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru