Náměstí

+14
Issei Hyoudou
Ubuchi Atsusayuki
Misaki Makotto
Reina
Yin Yurinachi
Shigeki Fushi
Nyoko/Akira (Alter ego)
Sasumi Kanejo
Arisu Sasaki
Kai Yoshimitsu
Eren Maruboshi
Izumi
Katsu
Admin
18 posters
Goto down
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Nov 18, 2022 11:24 am
*Misaki se podívá na Suchuachiho a pousměje se.* „Tak to máš fajn, že sis našel někoho, kdo rozumí loutkám,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a čeká, co dalšího jí Suchuachi řekne nebo na co se jí třeba zeptá. Když začne mluvit o Aritovi, tak se na nějakou chvíli zarazí, protože něco takového nečekala.* „Arita bude někde ve světe nějspíše, jak ho znám,“ *poví mu Misaki a usměje se na něj, protože fakt teď netušila kde je, ale věděla, že se zase brzo sejdou.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Fri Nov 18, 2022 12:09 pm
"Dnes není nějak hovorná. Nejspíše ji něco trápí. Možná má strach o Aritu. Přece jen v dnešní době je dost nebezpečné být sám ve světě. Navíc nikdo neví co se děje nebo aspoň mi to tak přijde." Nezajdeme někam? Arita je ze Suny že? Vím že jsi říkala že je loutkař tak kdyby ti nevadilo nás někdy seznámit. Mám pár otázek které by mi mohl zodpovědět. Třeba jako kolik loutek vlastně mohu ovládat. V nemocnici v Iwagakure sem zjistil že jednu loutku zvládnu ovládat jen jednou rukou. To kdybych věděl tak sem to trénoval dříve a mohl sem mít na zkouškách dvě loutky. *Pozorně sledoval její výraz jenž mu mohl říct jestli ji hodně vadí se o něm bavit. Navíc nevěděl co by mohli dělat a spíše čekal na její návrh.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Nov 18, 2022 12:42 pm
*Misaki pomalu pokračuje v cestě a když Suchuachi promluví, tak se na něj podívá.* „Asi klidně můžeme, jak chceš,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože se opět ztratí ve svých myšlenkách.* „Ne Arita není ze Suny, on je z Kumogakure no Sato,“ *poví mu Misaki a pak poslouchá dále jeho slova.* „Mno uvidíme, asi jo, pokud se někdy objeví v Suně, protože tohle není místo, které by mu nějak moc vyhovovalo,“ *poví mu Misaki a pak se na chvíli zamyslí.* „Aha, mno nevím, jestli jsi málo trénovat nebo čím to je, ale tak teď už to víš a na misích třeba budeš muset používat dvě loutky,“ *poví mu Misaki a poté se podívá před sebe, protože neví, co dalšího by mu k tomu měla říct.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Fri Nov 18, 2022 1:27 pm
"Takže je z Kumogakure. To je zvláštní, myslel jsem že si klany hlídají své techniky takže bych si myslel že romantické věci mezi různými klany budou zakázané neřkuli mezi jinými vesnicemi." *Při této myšlence se zastavil, vytáhl z pouzdra svitek a zapečetil do něj svou loutku. Poté se znovu rozešel za Mísaki.*Mohla bys mi říct co víš o všech povolání? Základní věci vím ale zajímal by mě tvůj názor na ně. Přeci jen jsi zkušenější a určitě jsi poznala mnoho shinobi jenž se věnovali různým povoláním. *Doufal že jí neotravuje svými otázkami ale opravdu nevěděl jaké povolání by si měl vybrat.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Nov 18, 2022 2:34 pm
*Poslouchá slova Suchuachiho a trochu jí to překvapí.* „Mno tak lovce odměn a lékaře ti snad nemusím vysvětlovat,“ *poví mu Misaki a pak se na chvíli odmlčí.* „Pak co vím, tak další povolání je mučitel, to snad víš, co znamená... Pak máš senseie, takže buďto učit na akademii nebo mít nějaký tým, stopař, umíš pomocí chakry najít ukryté nepřítele, pokud se nepletu. Vědec, to snad víš co je. Pak můžeš být voják a plnit mise a postupně se zlepšovat na hodnostech, které mají. A pak je ještě žoldák, pokud se nepletu. Tam jde o to, že si tě nekdo může najmout na jakoukoliv práci,“ *poví mu Misaki, protože fakt nevěděla, co víc by mu k tomu měla říct, vzhledem k tomu, že o některé povolání se vůbec nazajímala.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Fri Nov 18, 2022 2:46 pm
*Vyslechl si vše co mu řekla a usmál se.*Tyhle věci vím já spíše myslel jestli bys mi spíše neřekla svůj osobní názor na povolání. Nebo něco co se moc neví. Nebo to co si vypozoroval. *Poté se podíval před sebe.* Celkem mě zajímá asi kombinace lovce odměn a mučitele. Páč jako mučitel bych asi zvládl vést výslech a zjistit kdo je najal a nebo kde mají sídlo. Ale zase jako stopař bych je uměl najít. Jako lékař bych se naučil anatomii a jak je udržet na živu takže mučitel a lékař mi taky dává smysl. *Jen co to dořekl tak se chytil za hlavu a začal sní kroutit.* Sakra je toho moc a budu se tím muset živit celý život. Jak se mám rozhodnout?! *Opravdu ho to tížilo jelikož věděl že si musí co nejdříve vybrat povolání a živit se tím.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Nov 18, 2022 3:23 pm
*Misaki přemýšlím co by mohla víc říct, ale nic moc jí k tomu nenapadá.* „Jako fakt nevím, co bych ti k tomu měla říct, nějak mě nic moc nenapadá,“ *poví mu Misaki a v duchu si povzdechne, protože tohle bylo prostě fajn něco, co jí nějak moc nezajímalo, takže tak nevěděla, co by mu měla říct.* „Jako zní to celkem zajímavě, je fakt na tobě, pro co se rozhodneš, ale rozhodni se tak, aby jsi pak nelitoval, přece jen to povolání budeš dělat celý život. Prostě  se rozhodni co chceš dělat,“ *poví mu Misaki a pak se opět odmlčí.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Fri Nov 18, 2022 4:15 pm
Rozhodnout se co chci dělat po zbytek života ve svých 14 letech není nic lehkého. Přece jen to je velký krok. *Rozhlížel se po vesnici a přemýšlel v jakém oboru by byl pro Sunagakure největším přínosem.* No nikdy jsem nebyl nijak zvlášť velký student a ani sem nebyl nijak zvídavý takže vědce rovnou mohu škrtnout. Vždy sem se chtěl podívat i do jiných míst než jsem. Takže Lovec odměn zní dobře. No a k tomu bych mohl zjistit kdo si dané nukeniny najal a nebo jestli pracují v nějakém uskupení takže Lovec odměn a mučitel zní jako celkem dobrý nápad. Co myslíš?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Nov 18, 2022 4:52 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a jen si v duchu povzdechne.* „Jako je to na nic no, ale já jsem měla to samé a snad ještě dříve, ale myslím stejně na některé mise to máš celkem jedno,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí. Poté poslouchá co říká dál a jen souhlasně kývne hlavou,* „Jako nezní to špatně, abych řekla pravdu. Pro mě mučitel moc nebyl, takže jsem si vybrala lékaře, takže tak,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje.* „Ono každý nemá povahu a talent na vše, že,“ *dodá nakonec.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Fri Nov 18, 2022 7:42 pm
"Tak mučitel určitě nebude pro každého ale snad to zvládnu." Jo asi se přihlásim na lovce odměn a mučitele. Snad tak budu užitečný pro tuto vesnici. *Jen co to dořekl tak se rozhlédl.* Snad toto období brzy přejde. Ta tma je opravdu dost otravná. Asi bych měl jít a nahlásit že jsem se rozhodl jaké povolání sem si vybral. Taky bych si měl postavit další loutku. Čím více loutek tím větší výhodu proti soupeři budu mít. *Pokud Mísaki nevymyslí nějaký program tak se sní rozloučí a půjde nahlásit jakému povolání by se chtěl věnovat. Nakonec zajde domů kde se vyspí.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Nov 18, 2022 8:06 pm
*Misaki poslouchá slova Suchuachiho a jen se pousměje.* „No uvidíš, co ti sedne,“ *poví mu Misaki. Nad jeho dalšími slovy jen souhlasně kývne hlavou.* „Dobře. Já už stejně budu muset jít, ještě mám doma nějakou práci, takže se uvidíme,“ *poví mu Misaki.* „Tak se měj,“ *dodá ještě a pak se rozejde ulicemi směr čtvrt klanu Yumi.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Nov 18, 2022 8:13 pm
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Dec 15, 2022 3:06 pm
*Misaki se akorát naechází v Suně a přemýšlí, co by dneska mohla dělat, doma se jí celé dny sedět nechtělo, takže se rozhodla, že by se mohla zajít na chvíli projít. Proto se převlékne, čelenku Suny si dá kolem krku, na pravou nohu si dá pouzdro se zbraněni, druhé pouzdro, ve kterém má i nějaké zbraně si dá na opasek a nakonec si ještě vezme Kusanagi no Tsurugi, kterou si dá za opasek. Když má vše, tak se rozejde do ulic Suny. Po nějaké chvíli se dostane na náměstí a tam se na nějakou chvíli zastaví, protože se dívala, jak je tam málo lidí, pamatovala si, jak tak vždy bývalo narváno a dneska tam nebyla skoro ani noha.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 26, 2023 9:46 am
-Konec RPG-
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Katsumi Hisayo (NPC)

Thu Jun 08, 2023 6:31 pm
*Bylo odpoledne a Katsumi nějak moc nevěděla, co by dneska mohla dělat, protože domů se jí ještě jít nechtělo, takže se rozhodla, že by se mohla trochu projít po vesnici, stejně nic moc jiného dneska dělat nemusela, úkoly už měla hotové, tak se prostě procházela po vesnici. Když se po nějaké chvíli dostane na náměstí, tak se zastaví a dívá se okolo, kde se teď vydá. Ruce má v kapsách, na pravé noze má pouzdro se shurikeny. Nakonec pokračuje v cestě dále, protože jí nenapadlo, kde by se mohla vydat moc kamarády nemá a většinou čas tráví sama, což bylo stejné i dneska.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Wed Aug 23, 2023 7:23 pm
-Konec RPG-
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Wed Aug 23, 2023 7:27 pm
*Toru vyšel z akademie, dneska skončili velice brzy. Jejich sensei musel jít řešit něco důležitějšího. Tak Toru přemýšlel, co podnikne, když mu ještě zbývá čas, než přijde máma domů a najedí se spolu. Vymyslel si, že dlouho nebyl na náměstí, tak se tam rozhodl vydat. Cestu moc dobře znal, vzhledem k práci jeho mámy často chodil sám po městě a blbnul nebo šel s dětmi si hrát, ale neměl dozor. Když už vcházel na náměstí, všiml si, že je prázdnější, než obvykle. Rozhodně nebylo prázdné, lidí tam bylo dost, jen nebylo narvané k prasknutí. Procházel si náměstí a koukal na obchody, uviděl jeden obchod s hračkami a vzpomněl si na to, jak mámu přemluvil, aby mu koupila plyšáka žáby, Nuru Nuru, pořád jeho oblíbená hračka, která byla v rohu na jeho posteli. Nekoukal jen po obchodech, ale i po lidech. Občas se cítil jako vzduch, když všichni dospělý si nevšímali samotného dítěte. Jemu to, ale úplně vyhovovalo, možná i díky jeho klanu, přece jenom jsou schopni ze sebe udělat kouř, ne že by to uměl, ale brzy se snad něco naučí. Zrovna šel kolem krámku s různě barevnými kameny, zadíval se na něj, jedem azurově modrý malý kámen ho ve výloze zaujal, když v tu chvíli ucítil náraz. Zavrávoral. Neudržel rovnováhu a s nárazem žuchl na zadek.* „Sakra to bolelo,“ *pomyslel si a zvednul hlavu. Nad ním stále žena, mladší než jeho máma, s krátkými hnědými vlasy. Otřepal se.* Moc se vám omlouvám, já nechtěl, jen jsem prostě se koukal jinam, *řekl s lehce nervózní hlasem, ještě sedící na zemi.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 23, 2023 10:08 pm
*Misaki akorát sedí doma a přemýšlí, co by mohla dělat. Doma se jí sedět nechtělo, tak se rozhodla, že by se mohla vydat do ulic Suny a trochu se projít nebo si třeba potom později i jít zatrénovat. Poslední dobou nějak moc na mise nechodila, chtěla si trochu oddechnout po tom všem, co se stalo a už se i celkem dala dohromady. Oblékne se, čelenku Suny si jí kolem krku, pouzdro se zbraněmi si dá na pravnou nohu a Kusanagi no Tsurugi si dá za opasek. Když má všechno, tak se vydá do předsíně, kde se obuje a pak už se po nějaké chvíli vydá pomalu do ulic Suny. Tam se nějakou dobu prochází a přemýšlí, kde by se mohla vydat, ale nějak jí nic moc nenapadá, takže se prochází jen tak. Po nějaké chvíli se zamyslí a přemýšlí, co by asi teď bylo, kdyby se neobjevily ty věže a Arita tam nezemřel, byli by vůbec ještě spolu nebo už ne, ale na to nikdo neznal odpověď a nikdo jí ani nikdy znát nebude. Jak tak jde, tak do ní najednou někdo narazí. Ona sama udělá jen krok dozadu, ale osoba, která do ní narazila dost možná upadně na zem. Misaki se následně podívá na osobu, která skončila na zemi, jedna se o nějakého malého kluka, který se jí hned začne omlouvat, Misaki se jen trochu pousměje a následně k němu natáhne ruku, aby mu pomohla na nohy.* „V pohodě, ale spíše, jestli jsi ty v pohodě, když jsem skončil až na zemi,“ *poví mu Misaki milým hlasem a je celkem zvědavá, jestli se jí onen klučina třeba představí nebo bude pokračovat pryř.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Thu Aug 24, 2023 8:36 am
Jsem v pohodě, jen jsem ztratil rovnováhu, *odpoví jí a všimne si jejího pousmání. Přijme její pomocnou ruku a postaví se na nohy. Teď, když stojí, prohlídne si ženu pořádně. Najednou se zarazí. Na jeho obličeji jde vidět, jak přemýšlí. Ta žena mu přijde povědomá. Snaží si vzpomenout, kde tuhle tvář už viděl. V tu chvíli mu to dojde a tak se zeptá:* Nebyla jste někdy v nemocnici, nejste doktorka? *Potom mu dojde, že by mohl působit trochu neomaleně, že na ni mluví a ona vůbec neví, kdo je.* Já jsem Toru, ptám se, protože moje máma pracuje v nemocnici a mám dojem, že jsem vás tam už viděl. *Představí se jí a vysvětlí svoje otázky. Znovu si ji prohlédne a všimne si katany za opaskem.* „Jakou hodnost asi má ta žena? A proč lékařský ninja má bojovou katanu?“ *Když nad tím přemýšlí, podívá se jí do obličeje a usměje se na ni.* Ještě jednou se vám moc omlouvám. Máma je ještě v práci a v akademii jsme skončili dříve, tak jsem se šel projít. *Vysvětluje ženě své počínání. Ohlédne se na výlohu, kvůli které vrazil do té ženy. Pořád tam je ten azurově modrý kámen.* „Je překrásný.“ *Podvědomě sáhne rukou ke kapse a zjistí, že svoji peněženku má doma.* „No nic, koupím si ho jindy.“ *Otočí se zpátky k ženě a čeká, jestli dostane odpověď na svoje otázky.* „Vypadá mile, ale podle vybavení bych ji jako svého soupeře rozhodně nechtěl,“ *pomyslí si ještě přitom, co čeká na odpovědi.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 24, 2023 9:42 am
*Ve chvíli, kdy řekne, že je v pohodě, tak si jen v duchu oddechne, protože by ještě nerada řešila nějaké další blbosti, už jí tak nějak stačilo, že se pořád ještě úplně nesrovnala s věcmi, které se staly během několika předešlých let. Následně si onoho kluka prohlédne od hlavy k patě.* „No to je celkem možné, protože občas jsem v nemocnici, ne nějak moc často, ale občas tam bývám,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje.* „Těšíme, já jsem Misaki Makotto, no je to možné, že jsi mě tam mohl podlední dobou vidět, i když zase tak dlouho to nebude, protože jsem byla celkem dlouho mimo vesnici,“ *představí se mu a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože byla celkem zvědavá, co dalšího řekne.* 'Hmm, vypadá celkem v pohodě, snad se to časem nezmění,' *proletí jí hlavou, protože někdy se mohlo stát, že lidé začali být divní až po nějaké době během rozhovoru a tak doufala, že tohle nebude ten případ, protože jinak by se nejspíše sebrala a vydala by se pryč. Po chvilce si všimne jeho pohledu, který směřoval na Kusanagi no Tsurugi, tak se jen v duchu pousměje se.* „V pohodě, sama si to moc dobře pamatuju, akademie, to už je celkem dlouho, co jsem tam chodila,“ *poví celkem zamyšleně Misaki, protože už je to pravdu doba, poznala za tu dobu dost zajímavých lidí, ale část z nich už tady není a to jí taky celkem štvalo.* „A baví tě to aspoň na akademii,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, protože si nebyla úplně jistá, na co jiného by se ho mohla zeptat, tak aspoň nějakou otázku položila, aby tady nebylo takové ticho s tím, že pořád čekala na tu otázku, která jí ještě nebyla položena a to je její hodnost, protože většinou bývala mnohem dříve.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Thu Aug 24, 2023 11:16 am
*Toru pozorně poslouchá, co mu Misaki říká. Ta žena je zajímavá a vypadá, že jí nebude vadit si popovídat s ním.* Na akademii mě to baví, učí nás tam cool věci a mám tam kamarády. Jen si trochu dělám starost z geninských zkoušek, už není tak daleko a mám z ní trochu obavy, přece jenom u nás jsou docela no, však to víte sama, *svěří se ji Toru. Většina lidí se hned ptala na hodnost, ale Toruovi to přišlo nevhodné, hned po cizím člověku, chtít jeho hodnost. Přesto se rozhodl, že se Misaki na pár otázek zeptá, přece jen vypadala, že toho ví hodně..* Proč máte bojovou katanu, když jste lékařský ninja? Já bych sám chtěl být lékařským ninjou jako máma. *Dodává Toru s nadšením v očích. Znovu se ohlédne přes rameno a zadívá se na azurový kámen. Ten kámen ho naprosto uchvátil, rozhodně si ho musí později koupit. Poté se otočí zpět a pokračuje v otázkách na Misaki.* Z jakého jste klanu? Já jsem z klanu z klanu Mononoke. A umíte nějaký cool techniky? *Ta poslední otázka byla z čistě dětského obdivu. Bylo vidět, jak mu nadšení tancuje v očích. Toru se rád díval na ninji, kteří pro něj předváděli naprosto úžasné techniky. Byl vždycky ohromený z těch různých jutsu. Sám se těšil na to až se bude učit další techniky, vždycky když se učil něco nového, byl z toho nadšený.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 24, 2023 12:58 pm
*Vyslechne si jeho slova a pousměje se.* „Tak to je fajn, že tě to tam baví, pokud by tě to nebavilo, tak by to byl celkem problém. Ale abych řekla pravdu, tak já jsem se spíše těšila, až vypadnu z akademie a budu se moct konečně učit nějaké zajínavé techniky. No chuuninské zkoušky jsou tady trochu horší, ale zase na druhou stranu je to něco, co tě potom čeká po zbytek života, takže si na to musíš buď to zvyknout nebo nebýt shinobi, tak to bohužel je,“ *poví mu Misaki. Poté se pousměje a trochu se protáhne.* „Abych řekla pravdu, tak lékaře mám jako druhé povolání, primární povolání mám lovec odměn, to už vám snad říkali na akademii, co to je. Hmm, zajímavé, no to je na tobě, co budeš chtít jednou dělat,“ *odpoví mu Misaki na jeho slova a trochu se pousměje, prostě klasické malé zvědavé dítě, ne žádný filozof nebo tak. Poté není ani chvíli ticho a Toru hned zase spustí. Misaki se musí zasmát, protože jí to trochu připomíná jí.* „Hmm, na tvo první otázku.. Jsem z klanu Yumi. A na druhou... Ano umím nějaké zajímavé techniky, ale mám takový pocit, že tady by nebyl moc dobrý nápad je předvádět, tak pojď za mnou,“ *poví mu Misaki a následně se rozejde do tréninkové oblasti, kde bude mnohem vhodnější předvádět techniky vyšších hodností.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Thu Aug 24, 2023 1:29 pm
Máš pravdu a chci být shinobi, ale to nic nemění na tom, že se zkoušek trochu bojím. Prostě mi přijde, že jsou až moc přísný. *Řekne vážnější myšlenku a pokračuje v řeči s lehkým úsměvem ve tváři.* Taky se moc těším, až se budu učit nové techniky, ale nejdřív musím alespoň něco umět. Bohužel Kuchiyose no Jutsu se teď hned nenaučím, na to potřebuju trénovat a znát toho víc. *To už se usmívá od ucha k uchu.* Vím, co je lovec odměn, *řekne a hodí přitom lehce zkoumavý pohled na Misaki a její katanu, kterou si znova prohlídne. Zadívá si i na opasek se zbraněmi.* Takže jsi z papírkového klanu, *říká si, tak trošku pro sebe Toru,* to je ten, co založil naši vesnici spolu s naším klanem. *Mezitím ji po celou dobu následuje do tréninkové oblasti, trochu se rozpovídá a přitom zapomene občas tu svoji pusu zavřít.* Co mi chceš ukázat, že se to na náměstí nehodí? *Ptá se s úsměvem ve tváři. Je celý nedočkavý, protože uvidí nové techniky. Mezitím oba pokračují ulicemi jejich vesnice směrem k tréninkové oblasti. Dnešní den je velmi teplý, což není tady vůbec neobvyklé. A přestože je Toru na tohle vedro zvyklý, neznamená to, že by neocenil trochu zimy. Dojdou do tréninkové oblasti a najdou si volné místo, Toru se posadí na blízký kámen a čeká, co uvidí.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 24, 2023 6:05 pm
*Vyslechne si jeho slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* „No jako geninské zkoušky v Suně jsou dost podobné jako v Kirigakure no Sato. Tam taky musíš zabít jiného studenta akademie, aby jsi mohl pokračovat na další hodnost v jiných vesnicích to tak není. Ale zase na druhou stranu, pokud nemusíš bojovat na chuuninakých zkouškách ve druhém kole, kde můžeš umřit, to je jediná část chuuninské zkoušky, kde můžeš umřít,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože to je asi vše, co by mu k tomu mohla říct. Poté si vyslechne jeho další slova a trochu se pousměje.* „No jo no, to má tak každý, že by chtěl umět ty lepší techniky, ale na to je potřeba se naučit základy, bez kterých to nepůjde a k některým technikám potřebuješ umět i dobře kontrolovat svou chakru, což se vlastně budeš učit u E rank technik,“ *poví Misaki celkem zamyšleně, protože si moc dobře pamatuje, jak se učila chodit po stromech a po vodě. Poté si vyslechne jeho slova a trochu se pousměje.* „Jo jo, klan Yumi,“ *poví souhlasně Misaki, zatím co pokračuje v cestě do tréninkové oblasti.* „Hmm, tak ono se celkově nehodí předvádět techniky na náměstí nemyslíš si,“ *poví mu Misaki, protože to bylo i celkem nebezpečné, protože se tam nacházeli i civilisté. Když po nějaké chvíli dojdou do tréninkové oblasti, tak se Misaki vydá na místo, kde nikdo moc nechodí. Když Toru sedí na kameni, tak se Misaki rozejde trochu dále od něj a pak se zastaví. Začne se soustředit na svou chakru a poté pravou rukou složí několik pečetí a vyplivne velkou masu vody (Suiton. Baku Suishouha).*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Thu Aug 24, 2023 7:23 pm
*Toru se nad jejími slovy ohledně zkoušek zamyslí, má pravdu, ale to nemění nic na tom, že má pořád obavy. Ty se rozhodne prozatím hodit za hlavu. Také si moc dobře uvědomuje, že se musí naučit techniky typu E a k tomu zároveň dodá, i když spíš jen pro sebe si zadrmolí,* kontrola chakry, to je to nejdůležitější u lékařských jutsu. *Velmi se mu v hlavě líbí spojení papírkový klan.* „Misaki bude papírková paní,“ *řekne si v duchu. Dneska má docela dobrou náladu a celkově se cítí uvolněně. Popřemýšlí o jejích slovech,* „má pravdu, jsou tam i civilisté, kdyby se ta technika nepovedla, ublíží lidem.“ *Zatímco sedí na kameni, tak se kouká na Misaki, jak skládá několik ručních pečetí, v hlavě si je přeříkává. V tu chvíli pro něj Misaki z úst vypustí naprosto obří masu vody, pár kapek doletí k němu a zasáhnou ho, Toruovi div nespadne brada na zem. Koukne se na vodu a potom na Misaki, v tu chvíli převládne zvědavost a zeptá se:* Misaki, co jsi za hodnost? *Obdivně se kouká na ni. Chvíli počká a pak se ji zeptá na něco, o čem četl ve své knížce, dneska o přestávce. Jeho tvář se změní ve vážnou.* Misaki, *chvíli počká, aby se ujistil, že má její pozornost,* dneska jsem ve své knížce četl o kekkei genkai. Mohla bys mi něco k tomu říct? Co to přesněji je? *V jeho očích jde vidět zájem, je na něm patrné, že chce znát odpověď.* Prý je to jedinečný a existují oční a elementární, docela by mi pomohlo to vysvětlit na příkladech. *Dodá nesměle a přitom se drbe na hlavě.* Moc jsem to nepochopil a neměl jsem se koho ještě zeptat, *vysvětlí své dotazy.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 24, 2023 7:55 pm
*Nad jeho slovy jen kývne hlavou a nic dalšího k tomu neřekne, protože nebylo co víc k tomu říct. Ve chvíli, kdy se jí zeptá, jaké je hodnost téhle techniky, tak se Misaki musí na chvíli zamyslet, aby si vůbec vzpomněla, jaké hodnosti je ta technika.* „Hmm, pokud se nepletu, tak je to hodnost jounin,“ *poví Misaki celkem zamyšleně. Ve chvíli, kdy promluví ohledne Kekkei Genkai, tak se na chvíli zarazí, protože o tomto se nějak moc nemluvilo, ani by se k tomu nemělo jít nějak moc dostat.* „Hmm, je to prostě jedinečná schopnost, kterou má jen jeden člověk nebo třeba dva tři na celém světě,“ *poví mu Misaki a následně se na nějakou chvíli odmlčí.* „Jo jedny jsou dojutsu a další jsou prostě jiné a je jedno Kekkei Genkai, které ti povoluje skládat pečetě jen jednou rukou místo dvěma,“ *poví mu Misaki. Následně se odmlří a začne se soustředit na svou chakru. Pak složí několik pečetí pravou rukou a v té se jí objeví velké množství chakry, ze které šlehají blesky (​Raiton: Raikiri).* „Tohle jen obyčejna raitonová technika ranku S,“ *poví mu Misaki a následně techniku zruší. Poté složí několik dalších pečetí a z vody, která je kolem ní se vytvoří ledový drak (Kokuryuu Boufuusetsu).* „Tohle je moje Kekkei Genkai, jmenuje se Hyoton,“ *poví mu Misaki a následně se na nějakou chvíli odmlčí, aby to Toru mohl všechno zpracovat.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Thu Aug 24, 2023 9:59 pm
*Toru se na chvíli zamyslí, jestli je něco, co mu v životě vždycky šlo, tak to byla jeho inteligence. Nad jejími slovy přemýšlí, začne tím, co bylo jednodušší na pochopení pro něj.* Misaki, ty nejsi jen jounin že? Ty budeš ještě výše, jak mocná jsi? *Přitom není v jeho očích vidět strach, spíš zvědavost a obdiv. Koukne se ji do očí potom na katanu. A pomyslí si,* „ta musela už pár ninjů zabít. Možná je nejsilnější shinobi, kterého znám osobně.“ *Poté si ještě ujasní myšlenky ohledně kekkei genkai, pak je řekne nahlas:* Vzhledem ke stavbě těla to bude vrozená schopnost v DNA. Dojutsu jsou oční techniky, nevíš nějaký příklad? *Usměje se na ni Toru a pokračuje ve svých myšlenkách.* Další kekkei genkai budou kombinace elementů, respektive tvoje je kombinace elementů, voda a vzduch, suiton a fuuton. To vytvoří led. *Lehce si poposedne na kameni, ale pořád přitom pokračuje ve svém myšlenkovém pochodu.* Takže je to ještě vzácnější varianta klanových technik ve své podstatě. *Svoje myšlenkové dílo zakončí docela přímou otázkou.* Jak člověk pozná, že má kekkei genkai? U klanových technik ti to řekne rodina, ale tohle je vzácnější. *Jde na něm vidět, že o tom přemýšlí. Postaví se a seskočí z kamene. Popojde blíže k Misaki. Koukne se nad sebe a podívá se jí do očí. V jeho očích jde vidět nevinná zvědavost, ještě netuší o tom, že kekkei genkai jde implantovat. Ani na něm nejde vidět chtivost nebo snaha získat moc. Prostě je jen zvědavý kluk, který chce být silným shinobim.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Aug 25, 2023 12:24 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a v duchu pousměje.* 'Hmm, vypadá, že bude celkem chytrý,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože mu to došlo, že bude na vyšší úrovní než je jounin.* „Hmm.. 5eknu ti to takto.. Mám Kekkei Genkai, ovládám 4 druhy jutsu, ovládám 4 elementy a ještě mám Byakugō no In, takže jakou hodnost by sis tipl že mám.“ *poví Misaki a trochu zvědavě se pousměje, protože byla celkem zvědavá, co jí odpoví.* 'Hlavně jsem mu už dost napověděla tím raitonem, tak snad mu to dojde,' *pomyslí si v duchu a následně si vyslechne jeho další slova.* „Jo přesně tak,“ *poví mu Misaki a následně se odmlčí.* „Phu, pokud se nepletu, tak jsem měla možnost vidět snad Sharingan nebo něco takového,“ *poví mu Misaki, fakt si nepamatovala kolik druhů už viděla, ale určitě nějaké už to byly, hlavně se s tím nikdo nějak moc nechlubil, spíše to bylo poznat z toho, že se jedná o jedinečnou techniku.* „To ne, je to prostě něco naprosto vyíměčného. Mno většinou to zjistíš náhodou při tréninku nebo když jsi třeba v ohrožení života, takto to většinou bývá,“ *poví mu Misaki, protože to takto bývalo, ona sama Hyoton probudila prostě pří tréninku. Když k ní přijde blíže a zbědavě se na ní podívá, tak se jen trochu pousměje, na něco takového nebyla nějak moc zvyklá.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Fri Aug 25, 2023 11:09 pm
*Toru se pousměje, Misaki mu nedává odpovědi zadarmo, spíš ho navádí, aby taky přemýšlel. Docela se mu líbí, že se po něm chce myslet.* Vzhledem k tomu, že jsi sama řekla, že je to technika ranku S, tak musíš být minimálně Shinobigashira. *Poté ještě přemýšlí ovšem, co mu kdy řekla.* Ale spíš bych řekl, že budeš na úrovni Kage, nemám pravdu? *Toru se na ni zasměje, ale zároveň v jeho očích jde vidět obdiv a úžas nad ní.* Asi úplně nebudeme zkoušet, jestli mám kekkei genkai. Nepotřebuju to vědět, zatím. *Reaguje Toru na její odpověď na jeho otázku. Toru cítí radost z toho, že se mu věnuje někdo s tak vysokou hodností. Zkusí tedy, jestli Misaki bude ochotná odpovědět mu na pár otázek.* Povolání si budu vybírat jako chuunin ne? *Poté, protože je to velmi ukecané dítě, pokračuje ve svých otázkách.* Byakugō no In, pečetící technika, která umožňuje skladovat chakru. Velmi podobná technice Infuin, upřímně moc nechápu rozdíl mezi nimi. *O těchto technikách ví, protože se jedná o lékařské jutsu a velmi rád čte, občas i maminčiny knížky, kde našel zmínku o těchto technikách. Poté si znova prohlídne katanu, kterou má u sebe Misaki.* Ta katana, je něčím zvláštní? Neznám moc ninjů, co používají katany. *Po celou dobu jde na něm vidět upřímný zájem. Zároveň z něj vyzařuje stále dětská nevinnost. Otočí hlavu k Misaki a čeká na odpovědi.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 27, 2023 1:01 pm
*Misaki byla celkem zvědavá, co Toru vymyslí. Vypadal celkem zamyšleně, ale nakonec to vypadalo, že se blíží. Ve chvíli, kdy řekne, že se jedná o techniku pro rank Shinobigashira, tak se jen pousměje, protože už byl fakt blízko.* „Jo máš pravdu, mám hodnost Kage,“ *poví mu Misaki.* „Však nemusíme mít souboj hned teď sám časem uvidíš, jak budeš chtít bojovat. Hlavně máš zatím ještě čas, jsi teprve student akademie,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Přesně tak, povolání si budeš vybírat na chuuninovi,“ *potvrdí mu jeho slova Misaki.* „Je v tom rozdíl, že v Byakugo jde uložit větší množství chakry,“ *poví mu Misaki, stejně zatím nemělo nějak moc cenu vysvětlovat.* „Přesně tak, jedná se o legendární zbraň. Je mnohem ostřejší než ostatní katany, navíc je mnohem odolnější, také dokáže zničit ostatní zbraně a taky když na ní použiju raiton, tak je ještě mnohem ostřejší,“ *poví mu Misaki.*
avatar
Toru Akimono
Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 21. 08. 23

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Sun Aug 27, 2023 4:25 pm
*Toru sleduje Misaki a vnitřně se raduje, když zjistí, že odhadnul její hodnost správně. Poznámku o rozdílu přejde bez povšimnutí, přeci je ještě malý, aby tohle nějak řešil. Vůbec to, že zná tyto techniky ve svém věku, je obdivuhodné. Ví to nejeden z knih, co patří jeho mámě, ale i jednou se zeptal, co má Kazekage na čele. Když mu Misaki říká o kataně, nadšeně poslouchá a potom si ji s obdivem prohlídne.* Hustý, ona umí vzít tvůj raiton. *Chvíli na katanu zírá. Následně zvedne hlavu k nebi a podívá se na slunce a odhadne čas.* Misaki, budu za chvíli muset jít pomalu domu, jinak se máma bude strachovat, dneska není dlouho v práci. Mám ještě jednu otázku, zásoba chakry se trénuje meditací, že ano? *Počká na její odpověď a potom se pomalu začne vracet domů.* Ahoj Misaki, moc rád jsem tě poznal. *Řekne směrem k ní a zamává ji. Vydá se klidným krokem směrem domů, nadšen, že dnes potkal někoho jako Misaki. Pomyslí si,* „Snad ji ještě někdy potkám.“
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 27, 2023 6:31 pm
*Misaki se jen mírně pousměje a nad jeho slovy jen souhlasně kývne hlavou, protože nějak nebylo co víc by mu ještě řekla. Ve chvíli, kdy řekne, že už je celkem pozdě, tak jen souhlasně kývne hlavou, protože ho nějak nechtěla zdržovat nebo aby pak třeba neměl problémy.* „Jasně v pohodě, jen běž, věřím, že se zase někdy uvidíme,“ *poví mu Misaki. Poté se jen pousměje.* „Měj se,“ *poví mu Misaki a následně sleduje jak odchází. Po chvilce se i ona sama vydá do ulic Suny a miří do své klanové čtvrti a domů, protože doma měla ještě nějakou práci.*





-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Oct 11, 2023 12:49 pm
*Misaki se doma celkem nudila a nechtělo se jí doma jen tak sedět, takže se rozhodla, že by se mohla trochu projít po vesnici. Oblékne se, čelenku Suny si dá do pouzdra se zbraněmi, které má za opaskem, Kusanagi no Tsurugi má zapečetěnou ve svitku v pouzdře. Následně se rozejde do předsíně, kde si obuje boty a pak už se vydá do ulic Suny, aby se trochu prošla a neseděla jen doma. Jak tak jde tak je ztracená ve svých myšlenkách, protože se jí dost věcí honilo hlavou. Když se po nějaké době dostane na náměstí, tak se zastaví a rozhlédne se kolem a přemýšlí, kde by se mohla vydat teď.*
Sanako Amari
Sanako Amari
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 12. 22

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Thu Oct 12, 2023 11:38 am
Amari

*Amari se probudila za slunného dne a jelikož je Sobota tka se rozhodla že se půjde projít po vesnici a možná najít někoho kdy by sní mohl trénovat a možná ji i něco nopvého naučit.* "snad najdu někoho kdo mi pomůže s tréninkem?" *Jka se oblíká do své denní klasiky světlého oblečení a kraťasů, potom si porovná postel vezme brašnu co si dá nad zadek kde má shurikeny, senbony a kunaje a na pravé stehno si dá pouzdro kde si dá Kunay, 3 senbony a dva shurikeny, zajde si do kuchyně kde si napustí flašku vodou a tu si dá do brašny na zadku, vezme si dvě jablka a ty si taky schová jako možnou svačinku, nakonec si dá plněný rýžový bochánek s masem a po snídani se jde projít na Náměstí a kouká jestli tam někoho najde kdo by jí pomohl s tréninkem. Jak kouká po náměstí vidí na druhém konci ženu a tka se rozhodne že se k ní rozejde a poprosí jí o nějaké rady, neboť žena vypadá už na tu dálku skušeně. Jka j ní dojdu na vzdálenost metru a půl mile se usměju.* Dobrý den paní všimla jsem si že tu jen postáváte mohla byste mi dát nějaké rady nebo mi trochu pomoct, jmenuji se Sanako Amari.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Oct 12, 2023 7:30 pm
*Misaki sotjí na náměstí a vypadá, že je duchem mimo, protože je ztracená ve svých myšlenkách.* 'Hmm, asi bych se mohla vydat do tréninkové oblasti, ale tam zase bude celkem dost lidí, takže bych se asi mohla podívat k vodní ploše, kde nebude moc lidí, to by mohlo být fajn,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože už měla vymyšlený plán, kde by se mohla vydat. Následně se chce akorát vydat k vodní nádrží, když na ní najednou promluví. Misaki se podívá směrem, ze kterého jde onen hlas a všimne si tam nějaké dívky a jen se trochu pousměje.* „Ahoj... Poradit nebo pomoct, phu, ale záleží s čím chceš pomoct, mimochodem já jsem Misaki Makotto,“ *poví jí Misaki a mile se na ní posměje. Když si dívku prohlédně, tak vidí, že holka nejspíše chodí na akademii.*
Sanako Amari
Sanako Amari
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 12. 22

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Thu Oct 12, 2023 8:01 pm
Amari

*Se na Makotto usměje.* No ráda bych jestli by ste mi neporadila jak uspět v Geniské zkoušce? "Nejsem si jistá jestli mi poradí." A nebo nezatrénovala byste si semnou a nepomohla mě tak připravit na Maturitu. *Amari kouká tázavě na ženu a vhlavě se jí honí myšlenky.* "Ty baka baka co to meleš teď ti vynadá a pošle tě do háje." * Nervozně po tom co si prošla myšlenky kouká na Makotto.* Asi si teď myslíte jak jsem blbá a divná ne?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 14, 2023 1:03 pm
*Misaki poslouchá slova dívky a pousměje se.* „Hmm, myslím si, že na geninskou zkoušku se potřebuješ hlavně naučit techniky z akademie a ještě mít nějaké zbraně, protože prostě bojujete jeden proti jednomu ve skalním labyrintu,“ *poví jí Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože neví, co dalšího by jí k tomu řekla.* „Hmm, trénink, no nevím jestli jsem vhodná osoba k učení technik. Umíš už vůbec nějakou techniku,“ *zeptá se jí trochu zvědavě a čeká na její odpověď.*
Sanako Amari
Sanako Amari
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 12. 22

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Sat Oct 14, 2023 1:47 pm
Amari

*Amari sleduje a poslouchá otázky Misaku a přitom ani nedutá.* No techniky zatím ovládám jen dvě a to Henge no Jutsu a Kawarimy a zbraně mám Shurikeny Senbony a Kunaye. *S klidným a milým vírazem odpověděla Amari Masaki.* Určitě mi pomůžete s tréninkem ikdyby ne technit tka mi pomůžete se a to připravit fizicky.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 14, 2023 3:05 pm
*Poslouchá její slova a přemýšlí.* 'Hmm, takže umí jen dvě techniky, které jsou ještě celkem na nic, takže bych jí mohla ukázat třeba Kawarimi no Jutsu a pak sledovat, jak si natluče,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože stejně dneska neměla nějak nic moc co na práci.* „Tak fajn, vydáme se do tréninkové oblasti a ukážu ti Kinobori no Waza, což je vlastně chození po střeně aniž by jsi potřebovala používat ruce,“ *poví jí Misaki a pak už se vydá mlčky do tréninkové oblasti a doufá, že jí bude stačit.* 'Hmm, snad jí to aspoň trochu půjde,' *pomyslí si v duchu Misaki.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Tue Feb 06, 2024 11:52 pm
-Konec RPG-
Sponsored content

Náměstí      - Stránka 11 Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru