Náměstí

+17
Kimura
Misaki Makotto
Maiy Kaizo
Hoshi Noriaki
Tatsuya
Shimiru / Azazel
Shinzaburo Genichiro
Renji Narimachi
Batsu
Atsumi Ubado
Neomi Tochiru
Kaede Hisa
Yin Yurinachi
Tsuki Yagami
Rias Gremory
Shigeki Fushi
Admin
21 posters
Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Mon Jan 27, 2020 4:59 pm
---KONEC--- (Raito zdechl)
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 3:33 pm
*Natsu dostal dnešním dnem přijal další misi jako žoldák a doprovodit jednu veleváženou osobu do Kirigakure. Natsu má poslední dobou. Plánu že navštíví všechny velké vesnice, v podstatě mu zbývají všechny až na Kumogakure kde žije a na Iwagakure kam už nemá v plánu se znova vydat i kdyby tam mise byla velmi dobře placená. Natsu pro to má své důvody. Když Natsu začátkem druhého dne šel k budově, kde se měli s veleváženou osobou setkat, když už se setkali tak se vydali směrem ven z vesnice a zamířili si to nejkratší cestou rovnou do Kirigakure.* "Konečně budu mít na svém kontě i Kirigakure." *Cestou potkali pár banditů, ale to nebylo nic vážného, jelikož Natsu je už na úrovni chuunin a lehce si s nima dokázal poradit. Když ke třetí hodině odpolední dorazily do země vody tak na nic nečekali, zamířili si to přímo do velké vesnice. U brány je sice zastavili, ale vzhledem k tomu že to je Natsu na misi tak je pustily dál.* "Sakra, ty to tady mají ale dobře střežené." *Natsův úkol už byl z části splněn. Ještě musel tu osobu doprovodit do sídla mizukage, neví co tam chce dělat a ani to radši ani vědět nechtěl. Když ho už doprovodil tak se rozhodl zastavit se v místním podniku a dát si horkou čokoládu na osvěžení. Když si jí Natsu koupil tak vyšel ven a malinko se napil z plastového kelímku, ve kterém měl tu horkou čokoládu.* "Ta čokoláda není špatná." *Natsu byl ve svém klasickém oblečení. Jeho klasické oblečení tvořil dlouhý kabát až po holeně černé barvy. Kabát byl spojen v oblasti hrudníku jakýmsi spojem, který byl navržen přímo tak aby se při boji nerozepnul.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 4:03 pm
Rias Gremory: *Natsu cestoval do Kirigakure, dokonce zažil i plavbu u po moři, protože ta se nachází na ostrově v Zemi Moří, která je složená primárně z desítek ostrovů mimo hlavní kontinent. Země vody má tak výhodu že přímo nemá hranice s žádnou Zemí ale má kolem sebe pouze vodu ale zase tak daleko od břehu prvního kontinentu není, takže přístup k nim není tak složitý. Po podrobné kontrole je Natsu i ten koho doprovází vpuštěn do vesnice s tím že mají ale jen omezenou dobu na pobyt tu, hold Kirigakure je dost uzavřená a hlavně tu nemají moc rádi cizince z jiných vesnic, vidí v tom potencionální možnost nepřátel ale to se od Kirigakure dá čekat, které se přitom přezdívá krvavá mlžná vesnice. Ninjové odsud jsou také opravdu silní a to hlavně díky svému drsnému přístupu. Malá Rias musí žít v této vesnici a dokonce se musí účastnit Ninja výcviku proti své vůli aniž by tušila že vše je naplánované tak aby během závěrečné zkoušky zemřela. Dnes ani neprší, dokonce ani není mlha ale vzduch je dost vlhký a je tam i trochu chladno. Malá Rias jde zrovna domů z Ninja akademie ve které to měla opět docela těžké. Oblečená je v -> odkaza své zrzavé vlásky má hezky rozpuštěné i když nemá je tak dlouhé aby je měla někam po půlku zad spíše je má tak k ramenům (viz. Avatar). Jak si kráčí domů ve své školní uniformě tak je ponořená ve svých myšlenkách a přemýšlí o různých věcech jako o dnešním výkladu od učitele a podobně, pamatuje si celý výklad slovo od slova díky své fotografické/eidetické paměti. V tom do někoho vrazí ale vzhledem k tomu že je celkem drobná a ten do koho narazí je na první pohled fyzicky silnější tak s ním to jistě nepohne ale Rias je nucena prudce zacouvat jak se od něj vlastně odrazí (od Natsua). Rychle jeho směrem zvedne svůj zrak a svýma zářivě a nepřirozeně modrýma/tyrkysovýma očima se podívá do těch jeho. * Ah omlouvám se, nechtěla jsem do vás vrazit. *Poví milým a sladkým hláskem a mírně se ukloní jako gesto omluvy. *

Dodatek: Odkazbarvy očí.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 4:19 pm
*Natsu si pil venku v klidu svojí horkou čokoládu, když v tom do něho někdo vrazí (Rias). Sice to s Natsuem moc nepohlo, ale k jeho neštěstí se mu kousek horké čokolády vylil na jeho oblečení. Naneštěstí se to vylilo na část kde měl kabát a tak díky tomu to nebylo tom vidět. Natsu si to volnou rukou utřel, byl tam menší flek, ale jemu to moc nevadilo, až přijede zpět domů tak si to nechá vyprat od matky Temari. Může to znít tak že Natsu jí využívá, ale opak je pravdou, podle jejich slov ona ráda jim pomůže a tak tohle byla maličkost.* Uhmm.. nic se neděje, spíš bych se měl zeptat já zda jsi v pořádku. *Natsu se snažil být milý už jenom z toho důvodu že byl v Kirigakure, o které nekolovali světem moc dobré zvěsti. Natsu tak nechtěl dělat problémy, jinak by to s ním skončilo špatně.* Nechceš na něco zajít? Třeba na horkou čokoládu? Mají tady dobrou, lepší jsem ani neměl. *Dívka vypadala že je přibližně stejně stará jako Natsu, ale jemu to moc nevadí, spíš mu "padla" do oka, díky jejím zrzavým vlasům, které doposud neviděl v kombinaci s barvou jejích očí.* Jaké je tvé jméno? *Natsu se snažil působit přátelsky ačkoliv mu to moc nešlo, snažil se nasadit i laskavý hlas.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 5:34 pm
Rias Gremory: *Od doby co byla donucena opustit sídlo Feudálního Pána se nestalo že by se ji někdo zeptal na to zda je v pořádku, jediné co slýchá jsou slova že je to troska a že má makat a podobně. Když ji ale Natsu položí otázku zda s ním nechce na čokoládu nebo tak tak skloní hlavu k zemi. * Děkuji ale nevím zda to bude možné, nemám na to peníze abych si mohla dovolit čokoládu. *Rias nedostává absolutně žádné finance a tak nepřipadá v úvahu aby si koupila nějaké lízátko, natož aby si mohla dovolit horkou čokoládu. * Mimochodem jsem Rias, děkuji za optání a ty? *Hold slušné mravy se v ní nezapřou, 8 let žila v té vyšší vrstvě a musela se naučit správnému chování a i když se to po ní už dávno nevyžaduje už je to v ní nějak zakódované. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 5:43 pm
*Natsu se často setkával s lidmi, kteří neměli moc peněz takže ho to moc ani tohle nepřekvapilo, byl už zvyklí ze svých misí.* Je to možné, platím já. Moc dlouho se tu nezdržím, tak bych rád tu někoho poznal. *Hned jak to Natsu dopoví tak jí položí svou ruku, která je ještě dětské velikosti, na skloněnou hlavu. Kdyz se pak dívka představí jako Rais tak se na ní Natsu pousměje, samozřejmě že dá svou ruku pryč z její hlavy.* Jsem Natsu. *Natsu se taky představí, je slušné se taky představit když se mu dívka už představila, navíc Natsu nemá ani důvod své jméno tajit. Pokud tedy Rais přijme jeho pozvání na čokoládu tak se rozejde směrem k místu kde si jí sám koupil, doufajíc že ho bude následovat. Obchod byl tak cca 50 metrů od místa kde stál a tak tam byl za chvíli. Cestou samozřejmě ještě tedy dopil čokoládu aby tam nechodil s čokoládou, kterou si koupil.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 6:05 pm
Rias Gremory: *Natsu ji nabídl že ji někam pozve, byla doba kdy by mohla pozvat ona jeho a dokonce by mohla celý ten podnik koupit ale ty časy jsou dávno pryč. * Tak to bych moc ráda. *Odpoví a zamrká na Natsua svými očky. * Těší mě Natsu. *Odpoví na jeho představení a pokud jde o jeho položení ruky na její hlavičku na to nereaguje nijak. Bylo to celkem příjemné a Natsu ruku stáhl zpět k sobě dřív než to začalo být divné. Jakmile Natsu vyrazí směrem k tomu obchodu kde je obchod s čokoládou tak Rias začne kráčet s ním po jeho pravém boku. * Copak tu vůbec děláš? Nějaká mise nebo tak nějak?
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 6:18 pm
*Rias na jeho nabídku kladně odpověděla což Natsua potěšilo.* Uhmm.. taky mě těší. *Natsu se vydal pak směrem k tomu menšímu podniku. Než tam dojdou tak Natsu dopije tu svojí čokoládu a plastový kelímek odhodí do koše, který je nedaleko vstupních dveří onoho podniku.* No, víš je spousta možností proč tu jsem, ale ano, jsem tu kvůli misi. *Natsu tu je sice kvůli misi, ale jeho mise už skončila a tak tu nemůže dlouhou dobu zůstávat. Natsu vešel do podniku a došel k výdejnímu místu, kde dostane horkou čokoládu a rovnou tam zaplatí, objednal vlastně dvě čokolády, jedna je pro Natsua a druhá pro Rias.* Nechceš jít ven? Tady je moc lidí. *Natsu jí v tu chvíli ještě podal horkou čokoládu jako dodatek k jeho slovům.* Víš, za chvíli budu muset odejít zpět domů. *Natsu chtěl vyrazit ještě než se začne stmívat aby se stihl ubytovat v přístavu a ráno g toho přístavu plout do své země a dojít tak do své vesnice.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 6:27 pm
Rias Gremory: Jsem si vědoma že s tím jak vesnice fungují je více možnost proč jsi sem přišel ale od prvního pohledu bych řekla že budeš Ninja a ti nemají tolik možností volného pohybu. Takže jak jsem tušila máš tu úkol že? Budu hádat že tu někoho doprovázíš? Nějakou důležitou osobu, buď nějaký obchodník nebo někdo s politicky významnou mocí. *Rias může někdy znít jako lidské encyklopedie ale tak co už, už je prostě taková že občas vyřkne i nějakou zajímavost i když to nikoho nemusí zajímat. Když se ocitnou u výdejního pultu tak si s radostí vezme kelímek s čokoládou a na návrh Natsua jen souhlasně přikývne (zda jít ven). Vyjdou spolu tedy ven a ocitnou se venku na ulici. * Takže asi nebudeš mít moc času že? To je docela škoda, nemám si s kým takto promluvit.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 6:37 pm
*Natsua překvapilo že toho tolik ví, není moc lidí, kteří by to dokázali takhle dobře odhadnout, navíc ne v takovém věku jako je přibližně ona.* Se chceš bavit o mojí misi? *Natsu upřímně se o misích s nikým nebaví, na vyšších hodnostech bude mít mise, kde nesmí nic říct, nebo budou tajné že o nich nebude skoro nikdo vědět. Natsu se tímto na to chtěl připravit. Natsu se venku opřel o zeď jednoho domu a usrkl si z plastového kelímku, do kterého dostal tu horkou čokoládu.* Až budeš moct tak můžeme se setkat někde mimo vesnici. *Natsu nechtěl naschvál říkat až udělá Chuuninské zkoušky, protože neví jak to mají jiné vesnice, ale v jejich vesnici nemůžou odejít za brány pokud k tomu nemají doprovod a nebo svolení.* Snad se ještě setkáme. *Natsu jí tímto malinko podpořil, nebo aspoň chtěl a znova usrkl ze svého kelímku.* Jinak, co chceš dělat? Ještě mám nějaký ten čas než budu muset odejít, nechci cestovat za noci. *Natsuovi noc nevadila, spíš se v ní vyžíval. Ale nechtěl se za noci toulat někde kde to nezná už jenom z toho důvodu že by se mohl lehce ztratit.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 6:49 pm
Rias Gremory: Bavit se o tvé misi? To není potřeba, pouze jsem řekla jak to vidím já z jakého důvodu tu podle mě můžeš být. *Pronese ohledně toho, přijde ji zbytečné se bavit o jeho misi beztak by to byla jen další informace na kterou nikdy nezapomene a která ji bude k ničemu. Jeho nabídka setkání mimo vesnici ji docela zaujme ale asi jinak než by si mohl myslet. * To mě zveš na rande Natsu-Kun? *Pozorně se mu přitom podívá do tváře aby si mohla prohlédnout jak na to bude reagovat jeho mimika a ona podle toho mohla odhadnout jak se cítí nebo na co by asi mohl myslet. * Pokud chceš mohu ti ukázat legendární zbraně legendárních šermířů z mlžné.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 7:16 pm
*Natsu na její slova už nic neříká, neví co by na to mohl říct. Když pak reaguje na další jeho slova tak se Natsu zarazí.* "Rande?" *Pomyslel si Natsu a sklonil hlavu k zemi, tohle mu z nějakého neznámého důvodu připomíná Tsuki.* Vůbec jsem to nemyslel jako rande. *Natsu o rande už něco slyšel od známých a ještě něco zaslechl jak se bavila máma s tátou když ještě žili. Natsův hlas nezní tak laskavě jako předtím, avšak stále se snažil být přívětivým a tak jí věnoval svůj úsměv. Doufal že jí udělá aspoň trochu radost.* Já mám své závazky pouze s vesnicí. *Natsu tímto jí chtěl vyvést z její myšlenky že by to mělo být rande.* Můžeš, aspoň se něco přiučím, navíc jsem je ještě nikdy neviděl. *Nejenom že je Natsu neviděl, ale ani je neznal. Je možné že se to učily na akademii i když to není pravděpodobné, Natsu nedával vůbec pozor.* Jinak, ty máš přístup k legendárním věcem?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 7:37 pm
Rias Gremory: Závazky jen vůči své vesnici? Nevidím důvod proč by ti vesnice měla bránit v tom poznávat nové lidi a případně získávat nové závazky vůči přátelům nebo si třeba najít přítelkyni. *Rias o všem moc přemýšlí a tak se na to radši dále vykašle, zbytečně by to tu rozebírala a tak nad tím místo toho jen zvedne ramena a vydá se směrem k chrámu, uvnitř kterého je obřadní místnost ve které jsou vystavené makety všech legendárních zbraní legendárních šermířů ze skryté mlžné a nechybí u nich ani popisky a jméno. Ty popisky jsou pouze základní, nikoliv nějaké pořádné rozepsání jejich schopností, ty zůstávají tajné. * Tak jsme tady, jen se na ně podívej, jsou krásné a nikde nenajdeš tak mocné zbraně jako tu. Samo sebou že tohle jsou jen napodobeniny, originály jsou někde skryté tady ve vesnici a jen Mizukage ví kde jsou.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 7:57 pm
*Rias to nepochopila tak jak si Natsu představoval, no ale zas tak moc to nevadí, Natsu se nad tím malinko pousměje.* Moc mluvíš. * Natsu se poté rozhodne za ní jít, neví kam jdou, ale to je mu teď aktuálně jedno.* No víš, ty jsi tu na akademii? *Natsu trošku touhle poznámkou odbočil od tématu, ale aspoň cestou ne zde nuda. Po chvíli dorazili na místo kde byli vystavené legendární zbraně. Natsovi je i jasné že tohle jsou jen makety, určitě by mizukage nebyl tak blbej že by nějaké silné zbraně vystavil pro veřejnost. Natsu prochází od jedné k druhé, zaujal ho meč z názvem samehada.* Ten musí být celkem těžký na udržení. *Pronesl Natsu když byl u něj, přeci jenom vypadal mohutně. Když se zastavil u dalšího, tak ho zase zaujala jeho dvojitá rukojeť.* Proč to má dvě rukojeťe? To nestačí jedna? *Natsua tohle celkem zajímalo, dokázal si představit jak musí být obtížné s tím manipulovat v boji, nejspíš by to chtělo asi jen cvik.* "Takže Hiramekarei." *Natsu si tyhle dvě vyryl do paměti, zaujali ho a rád by získal nějaký meč, hlavně ten jeden co byl hned vedle, dva meče. Dokázal si představit že by bojoval s dvojtým mečem.* Máš v plánu nějakou z nich získat? *Zeptal se Natsu, Natsu by nějakou z nich rád získal i když nemá jak když nepochází z této vesnice.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 8:17 pm
Rias Gremory: *Natsu řekl něco co Rias nikdy nezapomene, ono Rias vlastně nikdy nic nezapomene ale tohle ji donutilo se zamyslet. * Já moc mluvím a ty jsi hrubý k dívce, takto bys s dívkou neměl mluvit je to nevychované a jak jsem už řekla hrubé. *Následně se zasměje ale jen tak uvnitř sama pro sebe v mysli. * Ale koupil jsi mi horkou čokoládu a tak ti to odpouštím. *Pro Natsua je nevýhoda že Rias si bude dokonale pamatovat to co ji právě řekl a jednou mu to klidně připomene (klidně za 50 let). Rias má o Natsua ale trochu obavu, pokud se takto baví i s dalšími dívkami tak by mohl jednou skončit osaměle, protože hulváta si žádní dívka nevybere. * „Snad se změní, jednou dospěje a třeba se i změní a tuhle svou špatnou stránku pohřbí.“ *Toto si Rias jen pomyslí, ještě aby to říkala nahlas. * Ah Samehada, tahle zbraň je velmi nepraktická když ji srovnám tady s Ikazuchi no Kiba, Samehada je asi tak druhá nejsilnější ze všech zbraní tu. *Ne že by to Rias myslela jen ze svého názoru ale jde i o různé simulace co si promýšlela v mysli a i o fakty, když člověk promyslí mnoho situací tak v drtivé většině z nich mají meče Ikazuchi no Kiba velkou výhodu. * Zda mám v plánu, no jednou bych se ráda ucházela o Ikazuchi no Kiba, jakou by sis vybral ty?
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 8:54 pm
Já vím že jsem hrubý, ale setkal jsem se s holkami co se urazí když je beru jako holku, tak jsem tě zkusil brát jako kluka. "Evidentně to nefunguje." *Natsu stále chodil a prohlížel si meče a chtěl si zapamatovat jejich názvy.* "Odpouštíš za to že jsem ti koupil čokoládu?" *Natsu se nad tím trochu zamyslí.* Takže vždy když něco udělám špatně tak to můžu odčinit tak že ti něco koupím? *Natsu se tomu vnitřně zasměje. Jeho hlas je plný zvědavosti, je zvědavý zda to je opravdu tak jak říká.* Jinak, ten meč vypadá dobře no. Umím si představit že bych s ním drtil své protivníky jednoho po druhém. *Natsu si z tohoto udělal menší srandu, všichni viděli jak Natsu rozdrtil svého protivníka na Chuuninských zkouškách, přesněji řečeno jak on rozdrtil jeho.* Jaký bych chtěl? Odsud bych nechtěl žádný, nedokázal bych využít jejich plného potenciálu. Navíc nemůžu žádný získat, protože nepocházím s této vesnice jak už jsis mohla všimnout mé čelenky. *Natsu mluví přívětivým hlasem a ukázal na svou čelenku, kterou má na hlavě, chrání mu totiž čelo.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 9:37 pm
Rias Gremory: Ne tak to nefunguje, lidi si nemůžeš kupovat dary, sice ani můžeš dívku potěšit tím že ji dáš nějaký dar ale rozhodně si je nemůžeš kupovat, takže toto bylo výjimečné. *Rias začíná mít pocit jako kdyby byl Natsu emočně „rozbitý“ a ne jen v tomto protože jeho názory ji začínají připadat jako vystřižené z knížky o mentálních poruchách. * Takže jsi odpověděl takto náročně chápu, vím že odsud nejsi ale šlo jen čistě o hypotetickou otázku. Takže kdyby sis musel vybrat jednu z těchto zbraní tak jaká by to byla?
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 14, 2020 10:07 pm
Já vím, jsem si jen udělal srandu. *Je pravda že Natsu si udělal jen srandu, nemyslel to tak vážně i když odpověď Rias zněla jako kdyby to od něj pochopila vážně.* Ale no tak, neber tohle vážně. Je to jen sranda. *Natsu už měl měl pomalu v mysli všechny meče a jejich základní informace.* Tak tohle jsou legendární meče. *Řekne si Natsu tišším hlasem pro sebe. Je pravda že legendární zbraně vidí prvně, i když tohle nejsou legendární zbraně, ale jen repliky tak stále aspoň ví jak vypadají a jejich základní informace.* Kdybych si musel vybrat nějakou z těchto zbraní jo? Já bych si nejraději nevybíral. Ale kdyby mi hrozila smrt tak bych si vybral Nuibari, jediná, se kterou bych dokázal dobře bojovat. *Je to pravda, kdyby měl dvojité meče jako je to v případě Rias tak by Natsu nemohl používat druhou ruku.* Jinak, neodpověděla jsi mi, ty tu chodíš na akademii?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sun Mar 15, 2020 1:04 am
Rias Gremory: To jsem nemohla vědět že si děláš srandu, nevypadalo to tak. *Dále se k tomu nevrací, možná to sranda byla a možná taky ne a jen se to pokusil zahrát do outu aby nevypadal jako tupec ale to se už nikdy nedozví. * Zda chodím na akademii? Ano chodím. *Upřímně nejspíš byla zabraná do nějakého přemýšlení a nevnímala ale jako že nevnímala vůbec, protože nezaznamenala že by ji pokládal tuhle otázku ale teď mu odpověď už dala. * Ne že bych na ní chtěla studovat ale nemohu si svobodně vybrat.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sun Mar 15, 2020 11:42 am
Aha, tak příště se budu snažit to udělat tak, aby to vypadalo jako že si dělám srandu. *Natsu jí věnoval jeden menší úsměv. Když mu pak odpoví že chodí na akademii tak se jen pousmál.* "Takže z ní bude ninja." To asi nemáš jednoduché. *Natsu se rozhodne jít směrem k východu z této budovy. Nechtěl tady ve vesnici vzbuzovat moc pozornosti a tak se rozhodl jít směrem do Kumogakure.* Jestli chceš, můžeš se mnou jít k bráně, už asi jdu domů. *Natsu tedy doufá že ho bude Rias následovat i když by mu ani moc nevadilo kdyby šla za ním.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sun Mar 15, 2020 1:46 pm
Rias Gremory: Jako to bys měl. *Rias si skutečně myslela že to Natsu myslel vážně. Pak když poví že by už šel tak vyrazí s ním po jeho pravém boku. * Stavíš se ještě někdy? Ráda bych tě znovu viděla, ráda bych tě poznala trochu blíž. *Pronese k němu Rias během cesty k bráně, Rias by ráda měla aspoň jednoho kamaráda a tak by měla ráda aspoň toho jednoho a tím by mohl být právě Natsu. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sun Mar 15, 2020 2:44 pm
*Natsu na její slova nijak nereagoval, nevěděl co na to má říct. Jen se usmál.* Uvidím, zatím sem nemám pak dal v plánu chodit. Ale během Chuuninských zkoušek se sem stavím. *Natsu chce využít příležitosti a kouknout se na nové talenty, které se tady ve světě zrodily.* Víš, budu se těšit na naše další setkání. *Natsu jí věnuje svůj úsměv a pak už vidí v dáli před sebou bránu Kirigakure. Nebyla zas tak v dáli, byla takových 150 metrů před nima.* Tak tady se rozloučíme. *Řekl jí Natsu když už byli h brány, mezitím se jí koukal do očí. Pak už jen vyrazil na cestu zpět do své vesnice.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sun Mar 15, 2020 3:42 pm
Rias Gremory: Tak se měj, ráda jsem tě poznala a budu ráda když tě uvidím znovu. *Rozloučí se s ním Rias a když Natsu projde bránou aby opustil vesnici tak se Rias asi vydá domů, nenapadá ji nic jiného co by mohla podniknout a tak si zajde domů. *

Rpg Ukončeno
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 3:59 pm
*Michi dorazil do vesnice Kirigakure, zrovna se tu pořádali Chuuninské zkoušky, a tak byla vesnice pro všechny otevřena, on sám se rozhodl to využít tak, že udělá průzkum a zjistí nějaké nové a zajímavé informace. Na sobě měl svou černou vestu,pod kterou měl tmavě zelené tričko, poté měl černé kalhoty a kolem pasu brašny s různým vybavením. Luk se šípy a zasouvací nuž co měl vždy schovaný pod obvazy si nechal doma,nepočítal s tím, že by se během jeho průzkumu něco stalo,kvůli čemu by musel bojovat, navíc stále umí v nejhorším případě nějaké techniky. V puse měl jahodové lízátko, které si spokojeně cucal,zatímco se procházel po jedné z rušných ulic, bylo tu mnoho lidí z různých zemí a vesnic, pro Michiho dost narváno což mu nevyhovovalo, proto odběhl z hlavní uličky do vedlejší,která vypadala sice temně,ale vzato prázdně.*Tsch, to je vždy tak otravné, když je všude narváno, ale na druhou stranu, proč jsme Chuuninské zkoušky nedělali tady, než v té odporné kamenné vesnici? Vypadá to, že je tu hodně vlhko, což znamená spousta vody, které bylo v Chuuninských zkouškách nedostatek co se týče té kamenné vesnice.* Postěžoval si nahlas Michi.*''(Kazuki) Ale zase jsi se zdokonalil v přežívání v nehostinném místě, tady by jsi měl to přežívaní snadnější a tolik by sis na vlastní kůži nevyzkoušel skutečný život ninji.''
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 4:08 pm
Ryuu *Právě šel z hotelu, kde vypomáhal. Na sobě měl černé oblečení, boty, kalhoty, košili a bílý šátek omotaný kolem krku, skrývající žábry. Vlasy měl v culíku Takto, jen zrzavo červené barvy. Neměl sebou nic, šel z práce. Unaveně něco mektal na triko návštěvníků vesnice. Proplétal se mezi mini jako malé děcko pod nohama rodičů. Odbočil z hlavní třídy do postranní uličky, která byla zkratkou k jeho domovu, sirotčinci. Nicméně to netušil, že tam potká někoho cizího, zrovna, když kopal do kamene. Kámen vyletěl do vzduchu a letěl přímo na Michiho.* Pozor! *Vyhrkl Ryuu, nevěděl ani proč, mohlo by mu být jedno, zda kámen cizáka trefí nebo ne.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 4:27 pm
*Michi pomalu kráčel uličkou, když na něj někdo zavolal, poté co se otočil tak dostal ránu kamenem do čela, rána sice nebyla nijak silná,ale rýha se mu na čele udělala. Když si prohlédl kluka, který po něm ten kámen hodil, dost se naštval, byl ve stejném věku jako on, a i když nechce dělat problémy, tak si rozhodně nenechá nic líbit, hned začal na kluka vrčet a mračit se.* Po kom myslíš že házíš kameny?! Jestli se chceš rvát, tak bojuj jako chlap, a neházej kameny jak nějaká holka!* Pustil se hned do neznámého kluka, Michi byl dost agresivní a skoro to vypadalo,jako kdyby měl každou chvíli vyběhnout na kluka a jednu mu vrazit.* To je horší jak ty kamenožrouti, to jsou ve všech vesnicích tak drzí a dovolují si hmmm?!
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 4:39 pm
Ryuu *Zprvu se zarazil, když na něj kluk vyštěkl. Ale pak už mu nezbývalo než se začít smát. Na bradě se mu tvořila poditina, kterou schytal v restauraci. Smál se dost nahlas.* Tak pojď, jednu mi vraz, že jsem kopl do kamene a nevšiml si cizáka v temné uličce, varoval jsem ho a on namísto toho, aby se skrčil, nastavil kameni čumák? *Otřel si oči.* Fajn, tady jsem, dneska jsem dostal už dost, tak pojď a dokaž, že jsi stejně ubohý, jako zbytek týhle vesnice, jestli chceš, klidně tu zůstan namísto mne, skvěle sem zapadneš. Agresor mezi agresivním lidem. K Mizukagemu s démonem v srdci a s krvavými zkouškami! *Rozešel se prudce směrem k Michimu, ale neměl žádný úmysl s ním něco dělat, jen projít okolo něj dále směr sirotčinec.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 4:54 pm
*Když se mu klučina začal smát, tak se naštval ještě víc, poté co ho urazil se rozešel k němu, vypadalo to že má v úmyslu Michiho obejít,ale ten ho nenechá jen tak odejít, hned se k němu přiblíží a chytne kluka kolem krku,ovšem zatím moc ruku nestiskne,aby ho neškrtil.* Tsch, moc si vyskakuješ. Jestli se takhle chováš k ostatním, tak se nedivím že dostáváš na držku, takový drzoun si nic lepšího nezaslouží.* Michi nebyl o nic lepší, když chodil na akademii tak se také s každým hned chytl, avšak za tu dobu se stihl více krotit, hlavně kvůli Temari, která si na něj došlápla a hlídala aby ten bordel ve vesnici nedělal.* Ten váš blbej Mizukage je mi ukradený, všichni Kagové si myslí že vládnou dobře, ale neuvědomují si že mimo vesnici, se žije na nic. A krvavé zkoušky? Sice nevím o co jde,ale jako ninja budeš zabíjet mnoho lidí, nebo si snad myslíš že to je procházka růžovým sadem?!* Michi nevěděl zda kluk je ninja či ne, ale když zmínil krvavé zkoušky, tak tipoval že něco na tom asi bude, jak by se civilista dostal ke krvavým zkouškám?* Jsi slaboch! Že tě mám udeřit jako ostatní? Nevím co je na tobě hnusnější, zda to že jsi drzí, nebo to že nejsi schopný se bránit.* Starý Michi by nejspíš klukem švihl o zeď a skopal by ho,ale nechtěl mít zbytečný průšvih, navíc ho chtěl spíš vyděsit.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 5:10 pm
Ryuu *Byl zastaven rukou,která ho držela kolem krku, přes který měl šátek. Otočil hlavu a podíval se na Michiho. Měl snad nejhorší účes, který kdy viděl. Snažil se ale nesmát. S kamennou tváří chytil Michiho ruku svou jedinou zdravou rukou, protože druhou měl probodnutou od zápěstní čepele a stále nezhojenou.* JE mi u prdele, co jako shinobi budu nebo nebudu dělat. *Prostě mu jí odtáhl od svého krku, byl na něj velice psychicky citlivý.* Příjde ti ok v cizí vesnici ohrožovat místního obyvatele? Shinobi neshinobi, mlžná nemlžná...jednou tady přijdeš do sporu s místními a živý se odtud nedostaneš. Nejen díky policii, ale hlavně díky zdejším pravidlům. *Zamručel a rozpustil si vlasy z culíku. Úleva.* Nemluvě o tom, že dovolovat si na sedmiletého umí každý, ale co kdybys šel a troufl si na někoho stejně starého jako jsi ty? To asi ne, protože vy agresoři si radši vylíváte zlost na mladších a slabších jedincích. Patetické.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 5:41 pm
*Kluk ho chytl za ruku a odtáhl ji.* Tsch, kdybych ti chtěl ublížit už dávno ležíš v nemocnici. A že si dovoluji na tebe? Jsem jen o dva roky starší, troufl jsem si i na starší, protože nejsem nějaká slabá chudinka,co se nechá šikanovat kdejakým pablbem. Kňouráš tu,že si na tebe vybíjí zlo nějací agresoři a nic s tím neděláš? Hah! * Začal se smát. Nedělalo mu problém vyskakovat i na Kageho, neuznával žádnou autoritu. Byla jen jedna osoba, kterou k sobě nechal pustit, a zároveň z ní měl i strach,když se naštvala,ale ta osoba tu zrovna nebyla. Všiml si jak kluk s druhou rukou nehýbal, jako kdyby mu jen tak visela bez života, i ta podlitina nebyla bez povšimnutí. Michiho přesvědčení bylo ve spravedlnosti, proto plnil zakázky jako žoldák hlavně pro obyčejné obyvatele,farmáře a dělníky. Když se přestal smát,tak si jen hlasitě povzdychl, a dal ruku od kluka pryč.* Jestli ti ubližuje někdo silnější, měl by ses mu postavit,či aspoň najít někoho kdo ti s ním pomůže.* Tentokrát se už nesmál, a vypadal vážně, jako kdyby byl vyměněný.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 5:56 pm
Ryuu *Zvedl obočí.* Nemluv pokud nic nevíš. Snadné, jednoduché a logické pravidlo. Nejprve porovnej fakta a pak udělej úsudek. *Pokrčil rameny.* O ty jouniny je už dávno postaráno. Nemusíš se starat. *Pousmál se. Vzpomněl si na ženu s podivným náhrdelníkem. Zamyslel se.* Co tu vůbec děláš? Chuuninské nebo co? *Optal se čistě ze zvědavosti. Osobně se nechtěl zkoušek účastnit ani jako divák, natož Genin usilující o vyšší hodnost, vše podle něj mělo svůj čas a tak raději chtěl zapracovat na své síle, než se vrhat nesmyslně do zkoušek.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 6:18 pm
Tsch, že já se vůbec namáhám. Nevděčný v téhle vesnici jsou akorát všichni.* Zakroutil hlavou, očividně ten klučina byl opravdu naprostý blbec.*''(Kazuki) Víš že jsi v cizí vesnici, a když budeš dělat problémy můžeš dopadnout zle?/(Michi) To je mi jasné, když nechce pomoc jeho boj.''* Poté se ho kluk zeptal co zde dělá, Michi samozřejmě nemohl říct někomu z cizí vesnice, že tu dělá osobní špionáž.* Ano, přišel jsem doprovodit svého bratra k Chuuninským zkouškám, já osobně už je mám dávno za sebou, ale on se na ně teprve chystá,tak jsem mu přišel fandit.* Pokrčil rameny a poté se podíval na nedalekou hlavní uličku,kde bylo stále plno lidí, moc se mu mezi ně nechtělo.* A co ty tu pobíháš takhle sám? Chystáš se také na Chuuninské zkoušky? Být tebou se jim vyhnu,ještě by jsi dostal nakládačku a skončil v nemocnici.* Michi tak skončil také, a to byl dost energetický a bojoví typ, ale tenhle klučina vypadal jak nějaký otloukánek, a určitě by nedopadl dobře.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 6:24 pm
Ryuu *Lehce se pousmál.* Jestli půjde proti někomu z Kirigakure, připrav mu rakev. Tady jsou dost jiné způsoby, než všude a výchova i trénink nás všech je tu mnohonásobně těžší. Nakonec i takový otloukánek jako jsem já, by i s tím málem co umí, na chuuninských zabil. Nebereme si servítky a nějaká přítomnost lidí z celé země, nikomu nebrání v zaražení senbonu mezi žebra. Víš, co taková malá dírka v těle dokáže? Prorazíš plíci a nikdo ani nepřijde na to, že jsi to byl ty. *Podíval se směrem, kam měl namířeno.* Jdu domů z práce, dneska mám za sebou svou první rádoby misi. Ještě mám hodně práce v sirotčinci, takže bych se nerad zdržoval nepřínosnou konverzací o ničem. Mám dnes zodpovědnost za jídlo pro několik desítek dětí.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 6:34 pm
*Michi se začne smát když uslyší co mu klučina řekne.* A ty si myslíš, že ostatní to mají jinak? Že se mlátí květinami, aby si náhodou neublížili? Sám jsi tu div nebrečel že jsem jen další agresor, přitom kdybych byl tvým nepřítelem, švihl bych ti hlavou o zeď tolikrát, dokud by jsi z ní neměl kaši, a ty mi tu vyprávíš něco o krutosti.* Michi pokračoval ve smíchu, až mu tekli slzy z očí. * Já zabil člověka ještě před Chuuninskými zkouškami, být tebou zkusím jiný obor než ninja, co takhle zkusit dělat zahradníka? Anebo kuchaře?* Ano zase si kluka dobíral, dost ho pobavilo jak o sobě mluvil. Dělal ze sebe nebezpečnou zbraň,přitom to co předvedl za scénu, nebylo nic než slabost.* Heh mise jo? Tak to už jsi přinejmenším Genin. Co takhle udělat menší sázku? Dokaž mi svou sílu a nebezpečnost o které jsi mluvil v čestném souboji, pokud vyhraješ, pomůžu ti s tvou nadcházející misi. Pokud prohraješ, vzdáš se cesty ninji. Samozřejmě během souboje nebudu využívat žádné techniky. Tak co bereš?* Michi díky svým schopnostem by dokázal roznášet jídlo dost velkou rychlostí, takže by si klučina v případě jeho pomoci jistě polepšil.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 6:55 pm
Ryuu *S pohledem, který mluvil za vše - pohled alá: čumím na blbce a moc nechápu, jak může bejt tak dementní, sledoval Michiho, až když konečně zmlkl a nabídl mu souboj se pousmál.* Nepotřebuju nikomu nic dokazovat, nemám náladu bojovat, když ještě stále nemám zahojené zranění z krvavé zkoušky. *Prohrábl si vlasy a stáhl je z obličeje dozadu, ale i tak mu tam zpátky pár pramínků napadalo.* A jídlo pro děcka ze sirotčince není žádná mise, ale věc, kterou jako obyvatel stejného domu a jejich soukmenovec dělat musím, jinak přijdu i o tuhle střechu nad hlavou. Nemám jediný zájem cokoliv dokazovat cizákovi, ale klidně jdi a postav se někomu stejné hodnosti, nikdo ti v tom nebrání. Támhle jich máš celou řadu a teď mne omluv, jdu dělat svou práci a postarat se o hladové krky. *Zamračil se, tohle zdržování ho už moc nebavilo. Rozešel se tedy směrem k druhé veliké cestě, kde se chtěl stavit v obchodě pro pár sladkostí, když už vydělal nějaké peníze na misi. Chtěl je pak rozdat pár dětem ze sirotčince.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 7:11 pm
Sirotek hm?* Michi byl také sirotek, ač do sirotčince nikdy nešel, díky tomu že jeho a bratra vzala pod svá křídla jiná rodina, bohužel jeho příbuzný se na něj vykašlali po smrti rodičů, jen si zabrali barák,který následně prodali a jeho i Natsua nechali být. Michiho dost zajímalo, jak fungoval zdejší sirotčinec, proto jen zakroutil hlavou.* Fajn, jen si běž. Stejně mám jiné věci na práci, než se zabývat tebou.* Michi poté soustředil chakru do chodidel (Chakura Shotto) a vyskočil na střechu jednoho z domů, načež se otočil a poté sledoval uličku,ve které se nacházel chlapec, měl v plánu ho sledovat a podívat se, jak zdejší sirotčinec funguje. Ovšem chtěl ho sledovat nenápadně.*''(Michi)Uvidíme jak si zdejší vesnice umí poradit se sirotky, zda je na tom líp jak naše či ne./(Kazuki) K čemu ti to bude?/(Michi) Jestli chci konat spravedlnost,musím zjistit jak se starají o sirotky, a podle toho se to pokusit změnit všude.''
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sat Mar 21, 2020 9:53 pm
Ryuu Fajn...*Vyrazil směrem k sirotčinci. Jakmile za sebou zavřel dveře, uvítali ho mladší malí spolubydlící. Ryuu se nejprve šel převléknout a pak vyrazil do kuchyně, kde už na něj čekala jejich pečovatelka, starší paní, která zde byla jen několik dní v týdnu, po zbytek doby to tu žilo tak nějak samo... Ryuu pomáhal krájet spolu s dalšími hochy, geniny, cibuli, maso, zeleninu, někdo míchal polévku, jiný vařil rýži a pod. Takto tam spolu museli vycházet. Paní pak poctivě nandala všem stejně do misek, jak polévku, tak maso s rýží a zeleninou a kluci to pak roznesli každému sedícímu kolem velikých dlouhých stolů. Ryuu se posadil na konec stolu a v klidu jedl polévku, mezitím starší paní odešla z budovy k sobě domů. To bylo znamení, že ti, kteří dělali bordel mohli opět provokovat. Jeden starší kluk ukradl jídlo menšímu, Ryuu se zvedl a rychle k němu přiskočil, podrazil mu nohy a praštil ho loktem do žeber. Kluk se skácel a upustil jídlo na zem. Ryuu tedy dal svou porci rýže menšímu hochovi a sám vypil zbytek polévky. Sklízení ze stolu a bordelu bylo na někom jiném. Ryuu si pak šel vyprat své oblečení, které venku pověsil na šňůru, sklidil suché věci a spolu s mladšími dětmi je skládal. Sem tam nějakému dítěti, většinou holčičkám, protože ty měly být dobře provdány, ukazoval, jak správně složit oblečení, případně zalít kytky, uplést copy a pod. Byl pro ně jako starší brácha, ale Ryuu toto všechno bral ajko povinnost, netvořil si žádné vazby s nikým z děcáku. Nakonec si šel sám lehnout, protože i přes to, že den nebyl u konce, pro něj byl až moc náročný.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sun Mar 22, 2020 10:54 am
*Michi sledoval chlapce až k nedalekému obřímu domu, šlo poznat že se jedná o ten sirotčinec.* (Michi) Hm, docela přecpáno tam mají./(Kazuki) To by bylo přátel, být na podobném místě!/ (Michi) Tsch, anebo otravných blbců, co by si vyskakovali.* Michi si sedl na kraj střechy jednoho domu a sledoval sirotčinec před sebou, skrz okna viděl tu hromadu dětí co pobíhala po domě, bylo to dost aktivní a živé místo. Na to jak ten kluk dělal ze svých soukmenovců vrahy a nebezpečné stroje, tak vypadali dost neškodně.*'' Hmm, myslím že tady jsem skončil, jdu hledat informace zase někam jinam.''* Michi se protáhne avšak poté si všimne skupinky,divně vypadajících mužů, kteří měli namířeno k sirotčinci, kde dost silně zaklepali na dveře. Byli čtyři a nevypadali moc přátelsky, kolem opasku měli z boku meče v pochvách, a ten který je očividně vedl měl na tváři samou jizvu, ostatní měli na sobě plášť s kapucí, a ústa měli zakrytý šátkem.*''(Kazuki) Nevypadají moc přátelsky./(Michi) Tohle rozhodně nebudou poslové dobrých zpráv.''* Michi se rozhodl že nakonec ještě zůstane a bude pozorovat co se bude dít. Mezitím vedoucí muž znova a tentokrát silněji zaklepal na dveře, div je neprorazil těmi ránami.* My víme že tam jste, tak otevřete!* Vyhrkl vedoucí muž.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sun Mar 22, 2020 11:53 am
Ryuu *Ryuu... Ten spal jako zanity, ale ke dverim dosla jedna starsi divka a s milym osmevem otevrela. Muzi v maskach ji do rukou nevrazive vrazili svitky.* /Povolavaci listy pro kluky od desiti let. Mezi vojaky, kdo nedorazi, toho si odchytime. Jo a prohlaseni od Mizukageho, ze timto jedete sami na sebe, uz se vam zadne podpory dostavat nebude. Tak si to preberte podle sebe. *zavrcel muz, pcividne otraveny tim, ze se takovou malickosti vubec musel zabyvat. A pak s kumpany odesel. Divka se zklamanym pohledem sledovala, jak odchazeji.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Sun Mar 22, 2020 12:12 pm
*Michi z té dálky neslyšel o čem se baví, ale jak se zdálo neskončilo to tak jak si myslel, proto se rozhodl vstát a vyrazit o dům dál, tady už ho nic zajímavého nečekalo, otázka bylo co bude dělat dál. Mohl by si zajistit nějaké zakázky ve vesnici,přeci jen je tu dost lidí, kteří určitě zaplatí za nějakou práci, anebo si může dát chvíli oraz, a v klidu sledovat Chuuninské zkoušky, je dobré poznat své budoucí nepřátelé, a určitě tu bude mnoho zajímavých ninjů, co mohou předvést nějaké schopnosti, které Michi ještě nezná a mohl by je v budoucnu využít.*'' Slabé a smutné, snad Chuuninské zkoušky nebudou takové zklamání, na to že ten klučina mluvil o krvavých zkouškách, nepředvedl nic a vypadal spíš jak nějaký otloukánek.''* Zakroutil hlavou při této myšlence a pak vyrazil náhodným směrem dál.*

Konec rpg
Sponsored content

Dante - Náměstí                        - Stránka 2 Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru