Náměstí

+14
Issei Hyoudou
Ubuchi Atsusayuki
Misaki Makotto
Reina
Yin Yurinachi
Shigeki Fushi
Nyoko/Akira (Alter ego)
Sasumi Kanejo
Arisu Sasaki
Kai Yoshimitsu
Eren Maruboshi
Izumi
Katsu
Admin
18 posters
Goto down
Ubuchi Atsusayuki
Ubuchi Atsusayuki
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 25. 06. 22
Age : 20

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sat Jul 16, 2022 9:24 pm
*Nad slovy odpočinku moc nepřemýšlel chtěl dal cvičit ale i když citil unavu tak souhlasně kývne hlavou.*,,Já patřím do klanu Hanabira."*Trošičku se zasměje.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Jul 16, 2022 9:30 pm
*Misaki si vyslechne jeho slova a pousměje se.* „Mno, tak to ti nepomůžu, já jsem Yumi,“ *poví mu Misaki a pousměje se.* „Mno, já už budu muset jít, uvidíme se zase někdy,“ *poví mu Misaki. Poté se rozejde pryč a míří rovnou domú, kde si udělá něco k jídlu a pak si ještě nějakou chvíli čte, než půjde psát.*
Ubuchi Atsusayuki
Ubuchi Atsusayuki
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 25. 06. 22
Age : 20

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sat Jul 16, 2022 9:53 pm
,,Kdy jindy myslíš?"*Zepta se mile.*,,Snad ať mám alespoň jednu stejnou protože to vypada zajímavě co jsi udělala."*Trošičku se zasměje.*,,Asi ne no dneska to už nedam...."*Řekne smutně a parkrat zamrká očima.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Jul 16, 2022 9:58 pm
*Vyslechne si jeho slova.* „Neboj, někde mě najdeš nebo se potkáme,“ *poví mu Misaki.* „Neboj mě najdeš ve čtvrti klanu Yumi. Neboj věřím, že se někde potkáme hodně brzo, pokud budu ve vesnici,“ *poví mu Misaki ještě, než se vydá domů.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sat Jul 23, 2022 11:29 am
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 10, 2022 6:50 pm
*Blížil se pátá hodina odpoledne a Misaki seděla nad svitky a něco si četla. Vrátila se do Suny na pár dnů, protože její sestra zemřela a tak Misaki přišla aspoň na pohřeb, ale moc se jí v Suně nechtělo být hlavně proto, co se stalo. Když už nebyl její sestra, tak zase měla o důvod méně se tam vracet. Jak tak sedí doma, tak cítí, že na ní jdou zase deprese z toho, že už s ní nebude, tak se raději převlékla do něčeho jiného a vyrazila k jezeru, kde chodila vždy trénovat, prostě potřebovala na nějakou chvíli změnit myšlenky. Na pravé noze má pouzdro se zbraněmi, druhé pouzdro se za opaskem, v tom má i nějaké svitky se zbraněmi a Kakuto má na pravé straně za opaskem, čelenku Suny má kolem krku, raději si jí s sebou vzala, I když ve vesnici jí moc nenosila poslední dobou. Jak tak pokračuje v cestě, tak dívá okolo, ale doufala, že dneska nepotká nikoho ze známých lidí, protože neměla na nikoho z nich náladu. Když se po nějaké době dostane k vodní nádrží, tak si odloží Kakuto a láhev s vodou a trochu se protáhne. Poté se rozběhne a udělá pět koleček, pak se na chvíli zastaví a trochu si vydechne. Když popadne dech, tak udělá třicet kliků a dřepů, aby se trochu rozehřála, než začne trénovat zásobu chakry. Následně složí několik pečetí a vedle Misaki se objeví pět klonů, které vypadají stejně jako ona (Bunshin no Jutsu). Následně nechá klony zmizet a složí trochu jiné pečetě a vedle Misaki se opět objeví pět klonů, které vypadají stejně jako ona, ale samy se rozejdou po okolí a nestojí jen vedle ní (Kage Bunshin no Jutsu). Misaki se jen mírně pousměje, protože tahle technika se jí celkem dost líbí, ale cítí, že má najednou nějak moc málo chakry, protože jí rozdělila mezi sebe a klony.* ‚Dobrá technika, ale víc jak dva klony z toho asi udělat nepůjdou,‘ *řekne si v duchu Misaki a následně nechá klony zmizet. Poto složí několik dalších pečetí a pak vydechne fialovou mlhu, která se objeví před Misaki (Doku Kiri).* ‚Hmm, taky pěkná technika,‘ *proletí jí hlavou. Poté se nadechne a vydechne proud vzduchu, který onu mlhu odnese pryč, aby se jí sama Misaki nenadýchala (Fuuton: Rassenpuu). Poté se rozejde k vodní hladině a rozejde se po ní (Suimen Hokou no Waza). Nějakou chvíli se tam jen tak prochází po vodě a přemýšlí, co by si mohla vyzkoušet teď za chvíli. Následně složí několik pečetí a po chvíli se před ní zvedne masa vody, která se zformuje po podoby hada (Suiton: Ja no Kuchi). Tu následně vyšle přes celé jezero na protější břeh. Poté složí několik dalších pečetí a před ní se objeví klon, který vypadá stejně jako ona (Suiton: Mizu Bunshin no Jutsu). Jak ona, tak i klon si vytvoří katany, které jsou z vody a pak se proti sobě rozběhnou (Suiton: Takigakure Ryuu Mizukiri no Yaiba). Takto nějakou chvíli bojují, než Misaki odskočí od klonu a levou rukou složí několik pečetí a vytvoří si vodní bič s kterým švihne a následně s ním chytne klon (Suiton: Mizu no Muchi). Poté složí několik dalších pečetí a dojde ke klonu a natáhne k němu pravou ruku a pak ho chytne do vodního vězení (Suiton: Suirou no Jutsu). Misaki si jen trochu vydechne, protože už nějakou dobu netrénovala, tak jí to lehce unavilo, ale měla ještě dosta chakry, takže v klidu mohla pokračovat v tréninku. Následně zruší vodní vězení a složí několik dalších pečetí a nechá klon vybuchnout (Bunshin Bahuka).  Poté složí několik dalších technik a kolem Misaki se začne vytvářet hustá mlha, přes kterou není po chvíli vidět (Suiton: Kirigakure no Jutsu). Během mlhy složí několik dalších pečetí a kolem ní se objeví deset ledových vlaštovek, které pak vystřelí před sebe (Tsubame Fubuki). Poté se znovu začne soustředit na svou chakru a po nějaké chvíli začnou z nebe padat ledové senbony (Sensatsu Suishou). Když všechny skončí ve vodě, tak nechá mlhu rozplynout. Během toho si vytvoří z papírků křídla a vznese se do vzduchu a přesune se na pevnou zem (Kami Enjeru). Během toho co je ve vzduchu, tak si z dalších papírků vytvoří papírové kopí, které následně hodí na kaktus, který je nedaleko od ní a ten se do něj zabodne (Kami Supaiku). Poté začne z křídel vystřelovat papírové bodce, které se zapíchnou do písku (Kami Shigure). Když toho nechá, tak přistane na zem, na kterou se následně posadí. Zavře oči a pak se začne soustředit na svou chakru. Jak tam tak sedí, tak se jí ji nedaří nějakou dobu uklidnit, ale pořád pokračuje dále, dokud se jí to nepovede. Když se jí to konečně povede, tak jí začne soustředit do pravé ruky a pak jí začne pomalu přesunovat po těle. Takto tam ještě nějakou chvíli sedí, než toho nechá. Pak si ještě trochu odpočine, než se zvedne na nohy. Trochu se protáhne a rozejde se kaktusu, který je kousek od ní. Poté se znovu začne soustředit na svou chakru a pravou ruku si nechá obalit futonem a pak s ní švihne proti kaktusu a vyšle na něj větrnou čepel (Fuuton: Juuha Shou). Čepel proletí a usekne kus kaktusu. Následně si Misaki vytáhne dva shurikeny, které si roztočí na prstech a pak do nich ještě přidá větrnou podstatu a pošle je taky na onen kakus. Shurikeny v něj zanechají škrábance (Fuuton: Shinkuu Shuriken). Poté složí několik dalších pečetí a vytvoří si větrný meč, se kterým se rozběhne proti kaktusu a následně ho na něj použije (Fuuton: Kaze no Yaiba). Poté už toho nechá, protože už je celkem unavená. Posadí se na zem, zavře oči a pak se začne soustředit na svou chakru. Jak tam tak sedí, tak jí to moc nejde, protože už má chakry celkem málo, ale po nějaké chvíli se jí povede jí uklidnit. Pak jí začne ještě shromažďovat v pravé ruce a pomalu jí přesouvat do těle, ale moc dlouho u toho nevydrží, protože už na ní nějak dopadá únava. Otevře oči, zvedne se ze země vezme si všechny své věci a pak už se ulicemi Suny vydá domů a trochu si odpočinula.*


-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Aug 11, 2022 7:00 pm
*Mohlo být tak kolem druhé odpoledne a Misaki se akorát vydala do ulic Suny, protože si potřebovala dokoupit nějaké zásoby, než zase zmizé ze Suny někde na cesty. Ještě nevěděla, kde by se mohla podívat, ale stejně potřebovala nějaké věci, které si po nákupu zapečetí do svitku. Když si schová svitky, tak se rozhodla, že se ještě trochu projde po Sune, jestli se tam něco nezměnilo. Když se po nějaké chvíli dostane až na náměstí, tak se zamyslí, jestli ještě někde půjde nebo už půjde domů. Na sobě , čelenku Suny má kolem krku a jedno pouzdro má na opasku, kde má i Kusanagi no Tsurugi.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Sep 01, 2022 1:26 pm
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 11, 2022 2:28 pm
*Misaki byla po dlouhé době opět v Suně, protože se tam potřebovala na chvíli zastavit a vyřídit nějaké věci. Nejraději by se tam ani nevracela, ale tak nebylo zbytí, už tak měla hodně svobody, že skoro pořád byla mimo Sunu. Jak se tak prochází vesnicí, protože už měla vše, co potřebovala vyřízené, tak se dostala až do centra vesnice.* 'Takže, kde se vydám teď,' *řekne si v duchu celkem zamyšleně, přece jen už v Suně nějakou dobu nebyla, tak byla zvědavá, jestli se tam něco změnilo nebo ne. Na sobě , akorát čelenku má kolem krku, na pravé noze má malé pouzdro se zbraněmi, vetší pouzdro má na opasku a za opaskem má Kusanagi no Tsurugi. Nakonec se rozhodla, že se vydá jen tak ulicemi, než zamíří domů.*
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 11. 09. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sun Sep 11, 2022 6:02 pm
*Issei se opíral o jedné ze zdí a užíval si stínu.*“ To je otravné vedro a vůbec nic se mi nechce a co asi dělají spolužáci .“*Koukal po okolí zdá někoho zahledne. Na sobě měl své normální oblečení
a na nohou černé sandále.*“ Nikoho tu zatím nevidím půjdu se po nich podívat.“*Pomyslel si a rozešel se ulici a pokukoval kolem sebe zdá někoho zahledne .Nikoho z nich neviděl ani neuměl najít pak si vším jedné blonďaté ženy.*“Vypadá celkem  pěkně.“*Vším si čelenky co má na krku.*“Kunoichi a jistě bude silná,ale na druhou stránku by mně mohla mnohé naučit.I když to je blbost nemyslí na to.“*Bavil se sám ze sebou v svojí hlavě .Mezí tím se pomalu blížil k ní. Byl v klidu neuměl se zbytečně stresovat, jakmile byl u ní zastavil se.*Dobrý den .*Jen stal a ruce měl dané v kapsách od kalhot  a ženu si prohlednul.*To je dneska pěkný horko co myslíte ?.*Na tváří měl malí usměv nebyl až tak moc zvykly se smát .*“ Možná taky jednoho dne si splním své cíle zatím to nechám byt na to mám ještě dost času.“*Pomyslel si a sledoval ženu.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 11, 2022 6:15 pm
*Misaki pomalu pokračuje v cestě a přemýšlí, jestli ještě náhodou nezmění své plány a nevydá se na nějaké určité místo, protože měla takový pocit, že se jí tady jen tak nebude chtít chodit moc dlouho a domů se jí ještě nechtělo, protože nechtěla celý den jen sedět doma a číst knihy. To, že jde jejím směrem nějaký kluk vůbec nevnímá a pokračuje v cestě. Ve chvíli, kdy jí pozdraví, tak se Misaki zastaví a podívá se na něj.* „Zdravím,“ *povzdravího a prohlédne si ho od hlavy až k patě.* 'Hmm, toho jsem tady ještě nikdy neviděla, asi to bude nějaký nový student akademie nebo jen někdo, kdo se nudí a jen se tady tak prochází,' *řekne si v duchu Misaki i když už jí na akademii připadal moc starý, ale čelenku Suny u něj nikde neviděla, taky byla možnost, že jí zrovna u sebe ani nemě. Z jejích myšlenek jí dostanou až jeho další slova.* „Abych řekla tak je. Moc to vedro nemusím, už se celkem těším, až budu moct vypadnout ze Suny na delší dobu,“ *odpoví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Ty chodit na akademii nebo už jsi genin,“ *zeptá se ho celkem zvědavě, ale prostě se Misaki musela zeptat, protože jí to nějak nedalo.* „Mimochodem, já jsem Misaki Makotto,“ *představí se mu Misaki milým hlasem. Dneska i když byla v Suně a bylo takové vedro, tak měla celkem dobrou náladu, takže neměla problém se s oním klukem bavit, i když by jí celekm zajímalo jeho jméno a doufala, že se představí a nebude se ho na to muset ptát.*
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 11. 09. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sun Sep 11, 2022 6:38 pm
*Mile ho překvapilo když se sním žena dala do řečí.*Takže hodně cestujete? *Vyslechl si jí a jen trochu sklonil hlavu.*Jsem ještě student a rád vás poznávám Misaki-san . Jsem Issei Hyoudou , bohužel ještě stále student a nevadí mi to. Za to vy jistě maté dost zkušeností a jste celkem silná nepletu se ? Kromě toho vás tady vidím poprvé a zaujala s té mně co jsem vás spatřil ženu s tak krásnýma očima jsem ještě nepotkal.*Pak by se odmlčel a jen by se jí koukl do oči.* Rád bych se od vás přiučil zdá by jste nebyla proti misaki-san.*Pak by mlčel a nic by neříkal a na tváří by měl jen mály usměv a snažil se o větší a vůbec mu to nešlo. *“ Snad jednoho dne se stanu tím aby na mně rodiče byly hrdí a jistě chci potkat plno krásných slečen ,ale nikdy se neví kdy se taková známost může hodit.“*Pomyslel si a nepřestával se jí dívat do jejích krásných oči.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 11, 2022 6:49 pm
*Nad jeho slovy se jen trochu pousměje.* „Už to tak bude, už jsem procestovala hodně míst a abych řekla pravdu, tak jsem našla hodně míst, které se mi líbí více než Suna,“ *odpoví mu Misaki a trochu smutně si povzdechne, přesto že Suna byla její domov, tak se jí tady moc nelíbilo, bylo tam jen vedro a písek a nic moc zajímavého jako třeba příroda.* „Těší mě Issei,“ *poví mu Misaki a pak poslouchá zbytek jeho slov, protože doufala, že se od něj třeba něco zajímavého dozví. Při jeho slovech se pousměje.* „Díky. Mno nějaké zkušenosti už mám ale pořád vím, že je na světě mnoho lidí, kteří jsou a nejspíše i budou navždy mnohem silnější než jsem já, ale abych řekla pravdu, tak budu ráda, když přežiju. Nikdy mi nešlo o to být nejsilnější,“ *odpoví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „A baví tě to vůbec na akademii nebo se tam nudíš. Abych řekla pravdu, tak mě tam nikdy nebavilo jen sedět a poslouchat, raději jsem trénovala,“ *odpoví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Mno a už jsi se naučit nějaké techniky na akamii nebo ještě nic neumíš,“ *zeptá se ho Misaki, protože si nebyla jistá, jestli už se něco naučit nebo ještě ne. Poté se rozejde směrem k vodní nádrží a naznačí mu, aby šel za ní, protože chtěla někde, kde není moc lidí, protože jí okolí šlo trochu na nervy. Hold Misaki byla zvyklá se pohybovat maximálně ve dvou lidech okolní lidi jí celkem vadili, většinou ale chodila někde sama.*
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 11. 09. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sun Sep 11, 2022 7:15 pm
*Jen stojí jak solný sloup a poslouchá jí ,poslouchat uměl dobře.*To zní zajímavě a jaké je vaše neoblíbenější  misaki-san?* Měl opravdu radost že se setkal s takovou    osobností jako je ona jen to neuměl říct úsměvem.*Jak to povídejte misaki-san a na akademii mně to nebaví abych pravdu řekl spíš bych chtěl už konečně odejít z ní a začít dělat konečně shinobi věcí a vrhat se do akce a jen sedět a nudit. *Pak se trochu po checht.* Víte misaki-san zatím nic neumím ,ale pokud by byla možnost rád bych se stál vaším studentem slibují že vás nezklamu .To jedině vám zaručím zbytek je na mích činech.*Pak by se odmlčel a sledoval jí a když viděl že jde pryč a viděl její naznak šel sní.*Misaki-san kam to jdeme ? „Že by mně chtěla učit nebo snad se chce jen projít?“*Pomyslel si a hlavou se mu honilo hodně myšlenek a snažil se přijít na to co má ona na myslí.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 11, 2022 7:52 pm
*Vyslechne si slova Isseiho a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Hmm abych řekla pravdu, tak nevím, celkem se líbí v zemi Řek a v zemi Lesů,“ *odpoví mu celkem zamyšleně Misaki. Při slovech, že ho akademie nebaví se jen trochu zasměje, protože byla ráda, že není jediná.* „Mno ony mise jsou fajn, ale zase na ně umět techniky, aby jsi hned na nějaké misi neumřel,“ *odpoví mu Misaki, protože moc dobře věděla, že mise od ranku B už jsou dost těžké. Vyslechne si jeho další slova a na nějakou chvíli se zarazí, protže tohle byly něco, co prostě nečekala.* „Abych řekla pravdu, tak já nejsem sensei, takže nevím jestli je dobrý nápad, aby jsi se ode mě chtěl něco učit. Ale můžu ti ukázat jednu E rank techniku,“ *odpoví mu Misaki. Jak jde dále, tak se jí zeptá, kde vlastně jdou. Misaki se na něj podívá a trochu se pousměje.* „Jdeme k vodní nádrži, protože to je jedno místo, kde skoro nikdo nechodí, takže tam budeme mít klid na trénink,“ *odpoví mu Misaki a pokračuje v cestě.* „Chci tě naučit techniku chození po zdech bez použití rukou,“ *dodá ještě Misaki během cesty, protože měla taková pocit, že to je základní technika, kterou by měl umět, rozhodně jí to tedy přišlo užitečnější než Bushin no Jutsu nebo Henge no Jutsu.* 'Snad mu to učení aspoň trochu půjde a nebude úplně levý,' *řekne si v duchu Misaki, protože to by jí asi moc nebavilo, kdyby mu to musela vysvětlovat několikrát. Po nějaké chvíli se konečně dostanou k vodní nádrži, tak si Misaki jen v duchu oddechne, protože tam jako vždy nikdo nebyl.* „Tak fajn, pojď za mnou,“ *odpoví mu Misaki a dojde ke skále, která je nedaleko od nich. Když tam dojde, tak se zastaví a začne se soustředit na svou chakru, kterou shromažďuje v chodidlech. Když jí má dost, tak se rozejde po skále nahoru (Kinobori no Waza). Když se dostane až nahoru, tak se odrazí od skály a skočí zpět na zem.*
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 11. 09. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sun Sep 11, 2022 8:42 pm
*Došel jí a šel vedle ní a jen se díval na cestu. *To zní skvěle a maté pravdu.*Pak se odmlčí.*To zní skvěle ,akorát jsem myslel že bys té mně mohla aspoň dočasně trénovat než se vydáte na další cestu, jinak se omlouvám pokud to vyznělo nezdvořilé.*Jen přemýšlel co by jí odpověděl.*To musí byt pěkné klid a u vody. Jste úžasná Misaki-san.*Pak když dojdou k vodní nádrží se zastaví a kochal se pohledem na vodní hladinu.*Vauu to jsem ještě neviděl ani jsem to nevěděl že to tady je.*Poslouchal jí a šel za ní. Když viděl že se zastavila tak se zastavil taky a sledoval jí jak to děla.*“ No nevím vypadá to snaze ,ale realita je jinde.“*Pomyslel si a sledoval jí až do konce.Když viděl jak ze skočila zpět byl hodně překvapen.*“Takže jdu na to.“*Prohodil si hlavou a soustředil svou chakru do noh a snažil se aby se mu to povedlo. Když měl na shromáždil  chakru v nohou  a pote se rozešel stejně jak misaki došel skoro do čtvrtky a pote spadnu dolu na zem.*“ Sakra asi málo chakry.“*Postavil se a to že mu běžela z odřených míst krev ignoroval.Začal se znovu soustředit a snažil se myslet jen na jedno a na to jak to jen zvládne.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 11, 2022 8:53 pm
*Misaki se jen trochu pousměje.* „Mno abych řekla pravdu, tak já nejsem pravá osoba, která by tě měla učit techniky. Nejsem dobrá v tom někomu něko vysvětlovat. Já jsem lovec odměn a lékař,“ *odpoví mu Misaki a trochu se pousměje. Pak se jen trochu zasměje.* „Abych řekla pravdu, proto tady chodím, abych si užila klidu, který tady je, protože to tady moc lidí nezná,“ *odpoví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a pokračuje v cestě. Poté se Misaki podívá na Isseie a je celkem zvědavá, jak se mu bude dařit. Když se dostane na první pokud celkem vysoko, tak jen trochu překvapeně zamrká, protože to nečekala, myslela, že se na skále ani neudrží.* „Hmm štěstí začátečníka,“ *odpoví mu Misaki a trochu se ušklíbne.*
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 11. 09. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sun Sep 11, 2022 10:22 pm
*Soustředil se znovu a rozeběhnul se ale udělal po skále na horu čtyři kroky a spadl dolu a pod jeho nohou se skala rozbila a udělala důlek postavil se znova a začal se soustředit.*“Sakra moc chakry musím to vystihnout.“*Pomyslel si a soustředil se a když se pak rozeběhnul vyběhnul až nahoru a těsně před vrcholem se odrazil snažil se udělat salto ,ale místo toho aby přistal na nohou tak přistal placákem ve vodě. Když se dostal na břeh byl cely udýchaný a všechno ho bolelo.Jen ležel na břehu a odýhoval .*Asi jsem to přehnal misaki-san .*Nic víc ze sebe nedostal jen ležel a snažil se aspoň trochu nabrat sil nebyl zvykly na tohle ,ale i tak chtěl si nechat klidnou hlavu.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Sep 11, 2022 11:05 pm
*Misaki stojí kousek od skály a sleduje Isseie a je zvědavá, jak se mu bude dařit. Když udělá pár kroků a pak se pod ním skála rozbije, tak ho jen mlčky sleduje a nic neříká, protože moc dobře věděla, že tady půjde o to, kolik chakry použije. Poté to zkusí znovu a on vyběhne až skoro nahoru a pak se odrazí. Když pak skončí ve vodě, tak si jen v duchu povzdechne, protože měla takový pocit, že to asi bude hodně bolet.* „Jsi v pohodě,“ *zeptá se ho trochu nervózně.*
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 11. 09. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Mon Sep 12, 2022 7:00 pm
*Jen ležel a dýchal z hluboká snažil se na nic nemyslet.*Jo to nic není.*Pak se s bolestmi postavil na nohy a pomalu k ní došel, když došel k ní sednul si na zem a jen se na ní díval.*Nic to není budu v pořádku .*Pousmál se na ní.*“ Musím uznat že to bolí dost ,ale dá se to přežít na světě jsou horší věcí. Taková blbost se dá přežít.“*Ruce si opřel za sebe na zem a díval se jí do očí.*Misaki-san věřím v jednu věc a tou je naděje a své cíle kterých chci dosáhnout a nikdy se jích nevzdám.Mimo to jsem opravdu poctěn že sem vás mohl poznat a byl bych rád kdybychom byly přáteli zdá by vám to nevadlo. Jinak se omlouvám jestli vám to vyznělo nezdvořile neměl jsem to v úmyslu .*Pak by se odmlčel a podíval by se na Skalu do které udělal menší díru.*“Je podivů hodné co dokáže chakra a nevěděl jsem že může byt až tak silná.“*Pomyslel si a nad tím přemýšlel.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Mon Sep 12, 2022 8:18 pm
*Misaki sotjí tam a dívá se na Issaie. Když jí řekne, že je v pohodě, tak si jen v duchu oddechne, protože by nebyla ráda, kdyby tam musela řešit, že se mu něco stalo.* „Tak to je fajn,“ *odpoví mu Misaki.  Při jeho dalších slovech se jen trochu pousměje.* „Mno moc dobře si pamatuju ty těžké začátky,“ *odpoví mu Misaki. Nad jeho dalšími slovy se na nějakou chvíli zamyslí.* „Tak pokud něco chceš, tak musíš dělat vše pro to, aby jsi toho dosáhl,“ *odpoví mu na jeho slova Misaki, protože jí nenapadlo nic jiného, co by mu mohla říct.* „Přátelé, mno jako proč ne,“ *odpoví mu Misaki. Dneska nějak neměla náladu moc mluvit, takže odpovídala jen krátce.* „Doufám, že až se příště uvidíme, tak už budeš genin,“ *poví mu pak Misaki.*
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 11. 09. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Mon Sep 12, 2022 8:46 pm
*I když přemýšlel tak jí poslouchal.*To jsem rád a ve vším souhlasím ,ale tohle vám slíbit nemůžu.Kdybych vám to slíbil a nesplnil bych pak za lháře a to bych opravdu nechtěl misaki-san .*Podíval se jí do oči.*Kromě toho maté dobré srdce a jste laskava toho si na vás cením. *Pak se postavil když se trochu z pamatoval.* Nejsem sice nějak vyjmečny ,ale za to mám vůli kterou nikdo nezničí.   Jinak se omlouvám že tak moc o sobě mluvím.“Sakra připadám si trapně.“*Jen se pousmál trochu víc a podíval se na oblohu.Pak zase na ní.* Nechtěla byste zajít na zmrzlinu nebo na něco studeného k pití ?*Zeptal se jí milým hlasem myslel že v tom horku by to bylo vhod. Navíc se chtěl ještě o ní dozvědět víc.*Misaki-san nevadilo by vám kdyby jste mi řekla víc o sobě? *Pak by se odmlčel a ruce by si dál do kapes od kalhot.*“ Jsem snílek co si dal velké cíle ,ale nikdy se jích nevzdám a krom toho by mně zajímalo jaká byla a co její rodina a co všechno zažila.“*Pomyslel si a užíval si toho klidu co tam byl.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Mon Sep 12, 2022 9:46 pm
*Na jeho slova se Misaki jen usměje, protože neměla nic, co by k tomu řekla.* „Abych řekla pravdu, tak na to, že normálně zabíjím lidí, tak je to fajn od někoho slyšet něco takového,“ *odpoví mu Misaki. Poté jen poslouchá jeho slova a pousměje se.* „Mít silnou vůli a jen tak se nevzdat je fajn, ale zase na druhou stranu člověk musí vědět, kde jsou jeho hranice,“ *poví mu Misaki.* „V pohodě,“ *dodá ještě na jeho slova, že moc mluví.* „Mno jak chceš, klidně se můžeme jen projít po vesnici mě je to asi celkem jedno,“ *odpoví mu Misaki, protože jí by nejvíce pomohlo na to vedro, kdyby byla někde jinde než v Suně. Když jí pak řekne, jestli by mu neřekla něco víc o její rodině, tak se na něj podívá a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Mno nevím, co bych ti o sobě měla říct. Měla jsem ještě sestru dvojče, ale umřela. jsem lovec odměn a lékařka, ale to už jsem ti říkala. Ráda cestuju,“ *poví mu Misaki.*
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 11. 09. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Thu Sep 15, 2022 8:58 pm
*jen stál a poslouchal jí přitom se podíval na ní  a jen se posmíval.*To vám dlouho nikdo neřekl?*Zeptal se jí milým hlasem a přitom sledoval její reakci.Nad těmi to slovy se zamyslel.*Jenže já chci překonávat své hranice.*pak se odmlčel a jen přemýšlel nad dost věc mi a když uslyšel její odpověď tak se mu trochu ulevilo.*Tak dobře vím o jednom místě kde bychom se mohli dobře zchladit.* Pak by se pomalu rozešel a čekal by zda půjde i ona.*Co se přihodilo vaši sestře misaki-san?*Byl z toho trochu smutný ,ale chtěl vědět proč se jí to stalo.*To zní vskutku zajímavě a jste i celkem zajímavá osobnost. Jestli se mohu zeptat je něco co by vás zajímalo o mně? Vím je nezdvořile ,ale jsem dost zvědavý a rád bych to věděl.*Pověděl jí klidným hlasem.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Thu Sep 15, 2022 9:54 pm
*Misaki si vyslechne jsho slova a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Abych řekla pravdu, tak se spíše lidí straním není moc lidí, se kterými bych se bavila. Proto cestuju, abych se mohla lidem vyhýbat a poznávat nějaké nové místa,“ *odpoví mu Misaki, protože to tak bylo. Nad jeho dalšími slovy se jen pousměje.* „To asi všichni,“ *odpoví mu nakonec, protože moc nevěděla, co jiného by mu na to měla říct. Když pak Issei řekne, že ví o jednom místě, kde by se mohli schladit, tak se na něj Misaki podívá a usměje se.* „Tak fajn, vyrazíme teda tam,“ *podí mu Misaki a následně se za ním rozejde, protože on věděl kde to místo je, Misaki nejspíše ne. Když pak začne mluvit o její sestře, tak se na něj Misaki podívá a na nějakou chvíli se odmlčí.* „Abych řekla pravdu, tak jí ani nevím, v té době jsem byla mimo vesnici a doma mi k tomu nic neřekli, jen mi řekli, že umřela, takže asi tak,“ *odpoví mu Misaki a jen si v duchu povzdechne. Poté se jen pousměje.* „Phu, asi nevím, prostě mi řekni co tě napadne,“ *odpoví mu Misaki, protože to tak bude asi jednodušší.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Oct 23, 2022 12:30 pm
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 13, 2022 3:54 pm
*Už je to nějakou dobu co nebyla Misaki v Suně a konečně se tam dostala vzhledem k tomu, co se dělo ve světě, že byla pořád tma a maximálně svítil měsíc. Misaki se už nějaké informace dozvěděla, ale pořád z toho všeho měla takový divný pocit, jako kdyby se mělo stát ještě něco dalšího. Akorát se rozhodla, že by se mohla jít na chvíli projít do ulic Suny, protože se jí doma moc nechtělo sedět. Za opaském oblečení má Kusanagi no Tsurugi, poté ještě pouzdra se zbraněmi a kolem krku má čelenku Suny. Jak se tak prochází, tak se po nějaké chvíli dostane až k vodní nádrži a tam se na nějakou chvíli zastaví a přemýšlí, co vše se za poslední dobu stalo.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sun Nov 13, 2022 7:45 pm
Před pár dny se vrátil zpět do Sunagakure, kde zjistil že jeho prarodiče nejsou ve vesnici. Stále byl rozbitý se svého souboje při chuuninských zkouškách ale věřil že jen účastí na zkouškách náramně zesílil. Už byl vidět měsíc a on se procházel po vesnici. Byl oblečen do černé košile, černý kalhoty kolem kterých měl opasek na kterém měl dvě pouzdra. V jednom pouzdru měl svitek s loutkou a v druhém pouzdru měl svitek se zbraněmi. Na zádech měl připevněné své plátno Hötai. Na pravé noze měl pouzdro s 10 kunaii a 5 světelných bomb. Když přišel na náměstí tak přišel k jedné z laviček sundal si že zad své plátno, vytáhl svitek s loutkou, sedl si, roztáhl svitek. Poté jej položil na lavičku a složil pečeť tygra. (Soushouryuu) Díky této technice odpečetil svou loutku. Poté uklidil svitek a díval se na loutku vedle sebe. Poté k ní natáhl svou pravou ruku a z prstů této ruky vyslal chakrová vlákna a připevnil je k loutce. Poté pohl prsty a loutka zvedla všechny své ruce do vzduchu. Poté znovu začal hýbat prsty a rukou. Loutka se začala pohybovat jako kdyby tančila.* "Sakra kdybych věděl že svou loutku mohu ovládat i jednou rukou tak bych více trénoval a mohl sem mít dvě loutky. Možná by mi druhá loutka pomohla k vítězství. No byl silný a dost mě překvapil vším co udělal." *Stále si v hlavě přehrával celý souboj.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Sun Nov 13, 2022 11:24 pm
*Dost jí to vše štvalo, to vše, co se dělo, nejraději by to vše už ukončila, protože tohle bylo něco co bylo prostě divné, pořád tma, jediné světlo bylo z měsíce a žádný sluneční svit. Ono možná Suna v téhle době pro ní bylo celkem přijatelné místo, protože tady nebyl takové vedlo, ale zase na druhou stranu by byla mnohem raději, kdyby bylo všechno jako dříve. Po nějaké chvíli se rozejde pryč od vodní nádrže, protože se jí tam nechtělo sedět a rozhodla se, že se raději projde po vesnici. Jak se tak prochází, tak přemýšlí nad tím, co se dozvěděla od Tatsui, protože to byly všechno důležité informace, ale pořád jí prostě vrtalo hlavou, o co tady vlastně jde, protože to bylo všechno moc divné, nejraději by se i ona pustila do toho, aby pomohl vyřešit současnou situaci, ale nevěděla, jak by mohla pomoct. Jak se tak prochází a je ztracená ve svých myšlenkách, tak se po nějaké době dostane až na náměstí, kde pokračuje v cestě a moc nevnímá okolí, protože jí dost trápí její myšlenky.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Mon Nov 14, 2022 8:42 am
*Prvé ovládal svou loutku jen pravou rukou ale teď se rozhodl zkusit ji ovládat jen levou. Vyslal chakrové nitě z levé ruky a nitě z pravé ruky zrušil.* "Jak mohl být Sora tak rychlý? Jak mě mohl lokalizovat v tom kouři? Jak je možné že měl takovou sílu? Proč sem po jeho útoku nemohl používat chakru tak jak sem zvyklí? Myslím si že můj děda mě naučil použít chakru k technikám ve správném množství a po Sorově útoku sem si připadal jako zpět na akademii a plýtval sem chakrou. Jak je možné že mě porazil spratek s Konohy." *Po těchto myšlenkách se rozhlédl po okolí a všiml si postavy. Do obličeje ji neviděl ale podle oblečení soudil že by to mohla být.* Mísaki ahoj! *Pokud zjistí že se neplete a osoba je skutečně Mísaki tak za ní pošle svou loutku, která ji obejme.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 16, 2022 1:45 pm
*Misaki pomalu pokračuje v cestě a přemýšlí, co by mohla dělat. Domů se jí jít nechtělo a nevěděla, jestli je Suchuachi v Suně, protože ho tady nějakou dobu neviděla a ani nevěděla, jestli je v Suně ještě Miyato nebo už zmizel z vesnice. Nevěděla, kde bydlí, takže ho ani nemohla jít hledat. Jak tak pokračuje v chůzi, tak slyší, jak na ní někdo promluví.* 'Neříkej, že je to,' *řekne si v duchu Misaki a trochu se pousměje. Najednou jí obejme loutka, tak se trochu zarazí, protože něco takového vůbec nečekala.* 'Mno dobře, tak proč ne,' *řekne si v klidu Misaki.* „Ahoj Suchuachi, už je to nějakou dobu, co jsme se neviděli,“ *poví mu Misaki a poté co jí loutka pustí, tak se na něj mile usměje.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Wed Nov 16, 2022 3:02 pm
*Jen co na něj Mísaki promluvila tak zahýbal prsty. Loutka pustila Misaki a poté švihl rukou k sobě. Loutka k němu přiletěla. Vstal z lavičky, nasadil roli svého plátna zpět na svá záda, zdvihl svou loutku a pomalu šel k Mísaki.* Ano už je to dlouho co jsme se neviděli. Byl sem v Iwagakure a stal se Chuuninem. Co jsi dělala ty? *Byl rád že se na něj usmála a že jí loutka nevadila.* Měl bych si vybrat povolání ale vůbec nevím jaké. Přemýšlel jsem o lovci odměn ale po třetí části zkoušek vůbec nevím.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 16, 2022 3:37 pm
*Misaki se dále usmívá, protože měla celkem dobrou náladu, vzhledem k tomu, že nebylo takové vedro, když byla pořád noc. Když jí loutka pustí, tak si jen v duchu oddechne.* „Mno tak to je super, gratuluju,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Já jsem tak nějak pořád v Suně poslední dobou, od té doby, co je pořád tma se mi nikde moc nechce, protože se mi to venku nelíbí, ale mám takový pocit, že brzo budu muset stejně nekdě vyrazit,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí. Vyslechne si jeho slova a pak se zamyslí,* „Mno a tak co třeba stopař nebo lékař nebo něco takového, pokud se ti lovec odměn úplně nezamlouvá. Jako ono povolání je hodně, jen se budeš muset rozhodnout, co by jsi chtěl dělat,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nějak neměla co víc by mu k tomu řekla a čeká, co jí řekne.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Wed Nov 16, 2022 3:49 pm
Víš líbí se mi volnost lovce odměn a myslel sem že díky životu v Suně jsem silný ale porazil mě genin z Konoha. Jeho útoky v taijutsu byly extrémně rychlé. Hodil kouřovou bombu a nejspíše mě i viděl. Zvládl prokouknout mé dva klony a po jeho rychlém útoku sem nemohl pořádně používat chakru. Věděl sem že v taijutsu sem hodně špatný ale že genin který byl mladší tak může být tak silný, rychlý. To jsem nečekal.nějak se vyhl i mému nejrychlejšímu jutsu. Vůbec nevím jak. Zahalil se do kouře a poté se ke mě dostal, složil mě na zem a jednou ranou mě poslal do nemocnice. Přemýšlím jestli jsem vůbec pro nakši vesnici užitečný.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 16, 2022 4:02 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a přemýšlí, co by mu na to měla říct, protože si není nějak moc jistá, co by mu na to měla odpovědět.* „Mno abych řekla pravdu, tak nějak moc nevím, co bych ti na to měla říct. Ono hodit po světě je dost fajn, ale zase na druhou stranu se může stát, že tě kdykoliv kdokoliv zabije, takže je to na prd,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože neví co víc by mu k tomu měla říct.* „Hmm co ty víš, třeba měl nějakou speciální schopnost, kterou má třeba jen on, jako třeba já s Hyotonem, fakt nevím,  co bych ti k tomu měla říct, protože jsem ho ještě neviděla,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou dobu opět odmlčí, protože fakt nevěděla, co by mu k tomu měla říct.* 'Mno mám takový pocit, že mu vůbec nepomůžu, protože měl takový pocit, že v tomto nejsem za správná osoba, která by mu měla něco takového radit,' *řekne si v duchu Misaki, protože z toho měla takový pocit. „Ale zase si s tím nedělej hlavu. Já jsem taky chuuninské zkoušky projela, ale zase jsem prošla chuuninskými zkouškama, takže ono asi není důležíté vyhrát, ale něco předvést,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje, protože opravdu nevěděla, co by mu na to měla říct.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Wed Nov 16, 2022 4:21 pm
"Taky prohrála v chuuninských zkouškách?" *Jen co se dozvěděl že Mísaki taky prohrála tak se usmál. Jeho prohra ve třetí části ho dost štvala ale teď měl mnohonásobně lepší náladu. Navíc díky Mísaki si uvědomil že Sora mohl mít jen štestí a narodit se se zvláštními schopnostmi jako Mísaki.* "Urćitě zesílím je to jen otázka času a taky musím zlepšit své schopnosti co by loutkaře." Mohl bych s tebou někdy zajít na misi typu B? Jde mi o to že tobě přidělí misi kde budeš hledat a zabíjet nukeniny a mě by dost zajímala práce lovce odměn. Tedy pokud ti to nebude vadit. "Asi je na čase abych si postavil druhou loutku. Přeci jen už umím svou loutku ovládat jen jednou rukou. Takže bych mohl ovládat dvě loutky."
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 16, 2022 4:59 pm
*Misaki se na něj mile usměje, aby mu trochu zlepšila náladu, protože jí přišlo, že je na tom fakt blbě.* 'Snad jsem mu tím aspoň trochu pomohla,' *řekne si v duchu Misaki.* „Jako ono občas není důležité vyhrát, ale prostě něco předvést a přemýšlet na těmi souboji na zkouškách a pořád ve třetím kole nemůžeš umřít zatímco na misích ano,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí. Jeho otázka ho trochu překvapí.* „Mno asi klidně jo, ale kdo ví, jak to teď bude přece jen to je teď celkem složité se současnou situací. Pokud něco bude, tak klidně můžeš jít,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Wed Nov 16, 2022 6:14 pm
"Snad se na nějakou misi sní podívám." Kazekage-sama má určitě moc práce přeci jen je tu furt tma, zima. Prostě nejsme zvyklí na tento stav. Jak asi pěstuje rostliny a tak. Navíc se to stalo z ničeho nic a nikdo pořádně nic neví. Zajímalo by mě co se to děje. Nevím co bych měl dělat. Mám žít jako by nic a nebo se snažit něco udělat? Jen nevím co. Sem jen chuunin s plátnem a jednou loutkou. *Celou dobu se usmíval i když mu tento stav nepřišel směšný.* Mísaki jestli se nepletu tak máš smlouvu se zvířaty. Mohla bys mi ji ukázat? Jen bych si ji opsal a když potkám zvíře které bych mohl přivolávat tak bych použil tvoji smlouvu jako mustr. Doufám že ti to nevadí.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Náměstí      - Stránka 10 Empty Misaki Makotto

Wed Nov 16, 2022 10:22 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a jen si v duchu povzdechne, abych řekla pravdu, tak nevím, co bych ti k tomu měla říct, protože prostě nic moc se neví, co se vlastně stalo, prostě se to bude muset nějak časem zjistit a taky se pokusit napravit to, co se stalo,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvílo odmlčí a poslechne si jeho slova.* „Abych řekla pravdu, tak si tam fakt nemáš co opisovat jen se prostě podepíšeš svou krví a to je vše. Navíc ho nemám s sebou, mám ho doma, nechtělo se mi ho tahat s sebou,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a podívá se okolo.* „Abych řekla pravdu, tak je to fakt nezvyk, že tady nesvítí slunce a není tady takové vedro jako vždy, dá se říct, že se tady úplně změnilo klima. A abych řekla pravdu, tak vůbec nevím, jak to teď dělají, když tady nejsou skoro žádní civilisti, když jsou tady jen shinobi a pár lidí, kteří umí používat chakru,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* 'Hmm, myslím, že tohle ví, takže mu to klidně říct můžu,' *řekne si v duchu Misaki. Nevěděla, jestli by mu měla říct i něco dalšího, ale prostě ho nechtěla nějak moc strašit.*
avatar
Sanada Yukimura
Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 29. 07. 22

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Wed Nov 16, 2022 10:30 pm
"Dobře takže svitek jen podepíšu svou krví. No a asi toho neví o moc víc nebo mi to nechce říct." Jo je to hrozný nezvyk. Naštěstí v obchodě kde sem si kupoval věci na loutku tak pracuje vysloužilý shinobi. Prý byl taky loutkař ale poté byl vážně raněn a proto nemůže vykonávat úlohu shinobi. Nebo tak něco. Takže si mohu postavit druhou loutku celkem bez problému. *Po této větě se usmál.* Kde je vlastně tvůj přítel?
Sponsored content

Náměstí      - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru