Dojo

+7
Hanagasaku Naitosutōkā
Misaki Makotto
Eren Maruboshi
Espere Itami
Maiy Kaizo
Kaede Hisa
Admin
11 posters
Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Tue Apr 07, 2020 3:39 pm
Tak fajn na co máš chuť já bych si celkem dala ramen*Navrhla, když Hajime taky vyskočil na nohy.Aya vykročila po cestě co byla u doja. Po cestě se oba mohli rozhodnout kam zajdou a pak by se vydali správným směrem. Jelikož bylo venku hezky děti lítali kde jen mohli. Na to,že ještě byli v tréninkové oblasti bylo zde celkem rušno. *"Dneska by se dobře pozorovali mraky i když jich moc na nebi není "*Pohlédla cestou na nebe samozřejmě tak,aby si nenatloukla čumák.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Tue Apr 07, 2020 9:13 pm
Taky bych si dal ramen.* Přikývl Hajime a usmál se na Ayu. Hajime byl rád že má kamarádku a byl šťastný.*A trénuješ ráda ?* zeptal se Hajime a podíval se na Ayu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Tue Apr 07, 2020 10:21 pm
Tak super půjdeme do Ichiraku ramen tam je nejlepší*Pousmála se a hned jak to bylo možné tak zatočila doprava směrem přímo do restaurace kde podávali ramen.Byl to jen kousek od místa kde právě oba byli.*No ani ne je to otrava spíš to beru jako povinnost*Odpověděla mu teď už myslela jen na to vynikající jídlo na které právě společně šli.*Co ty trénuješ rád*Opět mu oplatila jeho otázku*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed Apr 08, 2020 2:31 pm
Máš pravdu, je tam ten nejlepší ramen, chodím tam celkem často.*Usmál se Hajime.*„Kam pospíchá? Asi má hlad.“Pousmál se potichu Hajime.* Já trénuju rád, aby se ze mě stal dobrý ninja.* odpověděl na otázku.* Ale s tebe bude taky dobrý ninja.* Podíval se na Ayiu a zasmál se.* A po jídle chceš jít ještě někam nebo už půjdeš domů?* Zeptal se Hajime.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed Apr 08, 2020 5:22 pm
Nedivím se ,že tam chodiš často tam je fakt nejlepší*Odpověděla mu při cestě do restaurace.Nebyli totiž už tak daleko.*O tom nepochybuju,že tebe se stane dobrý ninja*Řekla celkem mile*No možná*Ještě dodala na jeho dodatek, že se z ní taky stane dobrý ninja.*No domů nějak extra nespěchám*Vzpomněla si na svou mamku ,že by jí určitě ještě zapřáhla do jakékoliv práce což ona nechtěla.Byla ochotna se kdekoliv zdržet tak dlouho,aby jí nic takového nehrozilo. *S velkou pravděpodoností se ještě někde zdržím*Ještě dodala,ale to už přišli k restauraci kam chtěli jít na jídlo. Otevřela dveře a vpadla dovnitř. Prosadila se k pultíku kde si už chtěla objednat ,ale počkala na Hajima.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Thu Apr 09, 2020 10:16 pm
Tak se můžeme pak někam projít jestli budeš chtít, nebo si můžeme zatrénovat jestli budeš chtít.* Usmál se Hajime. Hajime šel hned za Ayou, ale potom se zadíval na nebe a chvíli se zdržel. Po té co Aya vešla do restaurace, Hajime odvrátil pohled od nebe a šel za Ayou. Když přišel do restaurace, sedl si k pultíku vedle Ayi a zeptal se jí.* Co si dáš ?
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Fri Apr 10, 2020 1:45 pm
Klidně pak můžeme*Pokrčila rameny a už si vybírala co si dá. Bylo celkem jasné co si dá, ale vždycky si vybírá z jídelního lístku,kdyby náhodou se ji nezalíbylo něco jiného.*Hmm*Za přemýšlela a očima procházela výběr jídel.*No dám si klasiku a to miso ramen a pomerančový džus*Řekla rozhodně a koukla na Hajimeho*Co si objednáš ty*Koukla na něj a čekala co si Hajime objedná.Mezi tím co si bude Hajime objednávat si Aya připravila peníze na zaplacení.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 18, 2020 9:24 pm
Já to klidně zaplatím.* Usmál se Hajime a podíval se na Ayu. Hajime chtěl být slušný a jelikož to byla jeho kamarádka tak mu to nedělalo problém.* Já si dám taky miso ramen.* řekl hned Hajime a ani si nemusel vybírat. Po té se Hajime otočil na Ayu a zeptal se jí.* Kam by jsi chtěla třeba jít?
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 18, 2020 9:45 pm
Nechci aby to vypadalo, že jsem vyžírka*Podrbala se na zátylku a když před ní přistála její objednána porce už se do toho pouštěla. Dokonce i zapomněla počkat na Hajimeho,ale už měla celkem hlad.*Hmm ani nevím hlavně aby tak byl klid*Odpověděla mu mezi sousty na jeho otázku.*Kam by si chtěl jít ty?Máš nějaký oblíbený místo?*Po chvilce se Aya zeptala Hajimeho*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 18, 2020 9:54 pm
Nebudeš, jsi moje kamarádka.* řekl Hajime a usmál se. Když dostal Hajime svůj ramen, vzal hůlky a pustil se s chutí do toho, ale ještě před tím než se do toho pustil řekl.* Dobrou chuť.* po té se pustil s chutí do toho.*To je výborné!* řekl Hajime s usměvem na obličeji.* No já nevím, třeba se můžeme jen procházet, mě to je jedno.* Mluvil s plnými ústy Hajime.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 18, 2020 10:07 pm
Tak dobře ,ale příště je to na mě*Usmála se na něj a pokračovala v jídle.*Uhm dobrou chuť*Vyhrkla a plnou pusou a dál si pochutnávala. Během pár minut to už měla snězený a hůlky s miskou dala trochu dál od sebe,aby to mohli odnést*Hmm to by šlo a když narazíme na klidné místečko můžeme tam na chvilku zastavit*Přikývla na jeho návrh. Čekala až si to Hajime v klidu dojí. Mezi tím si řekla ještě o vodu,protože jí celkem vypráhlo a měla žízeň.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 18, 2020 10:20 pm
Jasně.*řekl ironicky Hajime a pousmál se. Chvíli po té co to Aya snědla, Hajime dojídal taky.*Bylo to moc výborný!* řekl Hajime a odložil misku i s hůlkama aby se to mohl odnést.* Dobrý nápad.* řekl Hajime a vytáhl peníze a položil je na pult.* Děkujeme.* řekl Hajime a zvedl se ze židle .*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 18, 2020 10:39 pm
*Chvilku po tom co Aya dojedla Hajime taky dojedl a misku i s hůlkami odložil.*Tak fajne *Usmála se . Když oba dojeli tak poděkovali za dobré jídlo. Mikki se zvedla a šla za Hajimem pryč z restaurace. Když byli venku Aya se trochu protáhlá.*Tak vyrážíme kam nás nohy zavedou*Skoro zavelela a rozešla se po cestě rovnou za nosem. Cestou se chvilku odmlčela nevěděla o čem si s ním má povídat.*Ehm takže...připravuješ se nějak na geninskou zkoušku?*Snažila se nahodit téma.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 18, 2020 10:57 pm
* Když se Aya vydal směrem dopředu, Hajime šel vedle ní.* Jo připravuji, každý den tvrdě trénuji, abych se stal geninem a začal plnit konečně mise.* odpověděl Hajime na otázku.* Dneska je fakt hezky.* řekl Hajime a podíval se na nebe.* A co vůbec ty ? Připravuješ se na geninské zkoušky ?* Zeptal se zvědavě Hajime.* Bylo tak nějak odpoledne a Hajime s Ayou šli tam, kam je cesta zavede*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 18, 2020 11:25 pm
Tak to určitě zvládneš levou zadní*Pousmála se cestou na něj.*Hmm no nijak zvlášť*Podrbala se na zátylku, když ji Hajime vrátil otázku. Bylo celkem hezky a cesta pěkně utíkala.*Hmm jo je hezky*Také pohlédla na nebe a pak zpět na cestu ,aby nezakopla. Po pár metrech co ušli šli kolem jednoho hřiště kde bylo celkem dost dětí. Zakutálel se k nim míč. Aya se zastavila zvedla míč a hodila jim ho na zpátek.*Milenci se milujou*Najednou začali na ně pořvávat.*He?Co vy smradi*Hned na ně slovně vylítla Aya.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 18, 2020 11:33 pm
Děkuji.* Opětoval usměv Hajime.* Aha tak to jo, tak můžeme trénovat spolu, ať projdeme geninskými zkouškami oba.* řekl Hajime. Najednou procházeli kolem hřiště kde bylo hodně dětí. Hajime byl stydlivý, takže to, že tam bylo hodně dětí, se mu vůbec nelíbilo.* Měli bychom jít pryč.* řekl Hajime a v tu chvíli se k nim přikutálel míč. Hajime nevěděl co dělat a tak jenom stál na místě a koukal se co Aya udělá. Po té na ně děti zařvali.* Milenci se milujou!* Po té co na ně Aya vylítla, Hajime nevěděl co dělat a tak pořád stál na místě.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sun Apr 19, 2020 12:07 am
Jo to pak někdy můžeme*Přikývla mu na souhlas. Hajime chtěl jít pryč, ale v tom se tam objevil ten míč co jim Aya vrátila. Ty děcka pak na dívku dělali směšný obličeje to už jí začalo vytáčet.*No počkejte*Rozeběhla se za nimi na hřiště.*Tak hele co máte za problém*Dala si ruce v bok a čekala na jejich vysvětlení. Děti chvíli těkali pohledem mezi sebou.*No vidíme jak se k sobě máte takže asi tak*Nakonec se jeden kluk ujal mluvení za všechny.*Jo takže sme řekli jen pravdu*Řekl zase druhý kluk.*Tak aby bylo jasno jsme jen kamarádi*Řekla Aya na vysvětlenou.*No byli jste nějak moc blízko sebe*Vyprskl smíchy první kluk.To už Aya nevydržela a rozeběhla se po něm.Ten kluk před ní začal utíkat.*Stejně mě nechytíš*Řekl kluk provokačně při utíkání.*Až tě chytím zaškrtím tě*Naštvaně po něm křikla.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sun Apr 19, 2020 12:37 am
*Hajime jenom přihlížel jak se Aya s nimi hádala a až po chvíli se rozhodl, že to zkusí s nima v klidu vyřešit. Hajime přišel k Aye a řekl těm klukům.* Nemohli by jste prosím přestat? Jsme jen přátelé a nechceme zbytečné spory. Navíc tak holka je ninja, takže bych si sní moc nezahrával.* Pousmál se Hajime a chtěl jít pryč, když ale šel trochu dál, zastavili ho 2 starší kluci.* Co máte s nimi za problém?*Zeptali se rozzuřeně kluci.* Žádný problém s nimi nemáme a nechceme zbytečné spory.* řekl Hajime a podíval se na starší chlapce, když v tom najednou jedno s dětí zařvalo.* Jo mají, nadávali nám a vyhrožovali nám!* A ostatní děti přikývli. Hajime se otočil na ty děti a když se otáčel na zpátek všiml si že jeden kluk chtěl Hajimeho udeřit. Hajime se ale vyhnul a odskočil zpátky k Aye.* Vypadá to, že chtějí bojovat, co budeme dělat ?* Zašeptal Aye.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 25, 2020 7:18 pm
*Dívka přestala honit kluka,když k ní došel Hajime*Jo nezahrávejte si semnou*Přikývla na slova svého kamaráda. Hajime už chtěl jít pryč,ale zastavili ho nějací dva starší kluci. Hajime to chtěl vyřešit domluvou,ale nešlo to. *Cože kdo to řekl*Otočila se na děti, když jedno z nich řeklo to řeklo. Když se Aya obracela zpátky k Hajimemu tak si všimla jak jeden ze starších kluků na něj zaútočil.*No coby když chtějí boj mají ho mít. Vidím jim to na obličeji, že slovně se snima nedomluvíš.*Podívala se na Hajimeho. Pak se podívala na ty kluky ti byli odhodlání se porvat i kdyby Aya s Hajimem chtěli utéct.*Máte to mít*Řekla dívka a vyběhla proti tomu většímu. Neměla v úmyslu je šetřit. Aya mířila svou pravou pěstí do obličeje. Kluk se tomu stačil vyhnout, ale to Ayu neodradilo a saltem ho přeskočila a zaútočila na něj ze zadu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 25, 2020 11:12 pm
*Když viděl jak Aya zaútočila na toho kluka, pomyslel jsi.*„Je fakt dobrá".* Potom se ale rozkoukal a viděl že druhý kluk chce na Ayu zaútočit, tak vyskočil směrem dopředu a vyrazil v před proti klukovi, kluk si ho všiml a otočil se na Hajimeho. Hajime chtěl udeřit, ale kluk mu ránu vyblokoval. Potom chtěl udeřit kluk Hajimeho, ale Hajime se vyhýbal po té odskočil a udělal přemet dozadu.* bunshin no jutsu.* řekl potichu Hajime když byl kluk otočený, po té se schoval. Klon vyběhl ke klukovi, když byl klon u něj, kluk vytáhl kunai a sekl s kunaiem do Hajimeho klona, který se rozplynul. Z ničeho nic, vyskočil Hajime za klukem a skopl ho k zemi. Kluk vstal a vytáhl shuriken.* Tss, bere to moc vážně.* řekl Hajime, jelikož nechtěl nikomu ublížit. V tu chvíli hodil kluk shuriken směrem k Hajimemu, vytáhl rychle kunai a shuriken vyblokoval. Po té se podíval jak se daří Aye.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 25, 2020 11:29 pm
*Aya věřila,že se Hajime postará o toho druhého kluka,protože cítila nebezpečí za jejími zády. Pak ten pocit,ale zmizel jak dívka doufala taky tak tomu bylo .Hajime si vzal na starost toho druhého kluka. Její útok ze zadu kluk vyblokoval, ale to se už Aya skrčila a podrazila mu nohy. Kluk chtěl vyskočit, ale pozdě zareagoval a tak stejně skončil na zemi.Aya hned na něj skočila a dala mu ruku za záda.*To si nečekal co,že tě holka přepere.*Řekla vítězně. *Já jsem v pohodě*Houkla k Hajimemu, když si všimla,že se na chvíli podíval jejím směrem. V tom se,ale podívala pod sebe kde měl být kluk ale byla tam jen sláma.*Sakra*Řekla naštvaně a rychle hledala svého protivníka. Ohlédla se do stran tam nebyl pod ní nemohl být takže jediná možnost musela být nahoře.*Tady ty slepice*Zvolal kluk a v ruce držel kunai.*"Určitě taky chodí na ninja akademii,že jsem ho nikdy neviděla nebo si spíš nevšimla"*Pomyslela si a rychle vytáhla svůj kunai a jeho útok z hůry vyblokovala. Kluk na ni začal dorážet útoky a Aya je musela blokovat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 25, 2020 11:43 pm
*Paráda!* řekl Hajime, ale najednou se na něj vrhl kluk s kunaiem a sekl Hajime. Hajime si klekl na kolena, ale když kluk řekl, je konec, Hajime se usmál a proměnil se ve špalek dřeva, bylo to kawarini no jutsu, které se Hajime naučil. Skočil na kluka z výšky a přiložil zee zadu ke klukovi kunai.* Co uděláš teď?* řekl Hajime a byl připravený na cokoliv o co se kluk pokusí.*Hah!* řekl kluk a chtěl se otočit a na Hajimeho zaútočit, ale Hajime byl rychlejší a tak podkopnul klukovi nohy, který po té svalil na zem.* Měl by jsi si dávat pozor.* usmál se kluk. Hajime byl zmatený, když v tu chvíli uslyšel pohyb za sebou. Otočil se a stál za nim další kluk, který čekal na správnou přiležitost, Hajime odskočil a přemýšlet co dělat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sat Apr 25, 2020 11:52 pm
*Aya byla stále nucena blokovat útoky kluka.*"Sakra musím rychle vymyslet protiútok "*Řekla si v duchu a rychle uvažovala nad následujícími kroky. Pak ji napadlo jak upoutat jeho pozornost. Vyndala jeden kunai a i když byli u sebe celkem blízko hodila ho po něm. Kluk si toho všiml a skrčil se. Jakmile se skrčil Aya se pousmála a pravou nohou ho kopla do obličeje. Kluk dostal slušný zásah a pár metrů ho to odhodilo. Aya rychle k němu přiběhla a obě jeho ruce dala za jeho záda a přitiskla na strom u kterého byli.*Skončil si*Řekla velmi vážně a kluk ani nedutal a ani se o nic nepokoušel vypadalo to, že připustil svou prohru.*Tak jak si na tom já sem hotová*Houkla směrem k Hajimemu, ale kluka tentokrát nepouštěla z očí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sun Apr 26, 2020 12:08 am
*Oba kluci se rozěběhli směrem k Hajimemu a chtěli ho udeřit, takže Hajimemu nezbývalo nic jiného, než jejich útoky blokovat.*Dej mi chvílí, trochu se to tu zkomplikovalo.* řekl Hajime a blokoval útoky protivníků. Po té jednoho kluka udeřil do břicha, který se po té svalil na zem, druhý kluk odskočil směrem ke zdi a začal po Hajimeovi házet shurikeny. Hajime bežel směrem k němu a vyhýbal se shurikenům, po té co byl Hajime pár metrů před klukem, nečekaně hodně zrychlil a jelikož to kluk nečekal nestihl kluk zareagovat a Hajime ho udeřil velkou ránou do břicha až z toho kluk narazil do zdi a spadl na zem.* Auuuu!* zařval kluk a chtěl ještě zkusit vstát, ale byl vyčerpaný takže mu to moc nešlo. * Už se o nic nepokoušej, nebo to bude horší.* řekl Hajime a vydal se směrem Aye, když v tom najednou vyběhl druhý kluk Hajimemu s kunaiem do zad.* Chceš mě ještě pokoušet?* řekl Hajime s děsivým výrazem v oblyčeji. Kluk se zastavil a složil kunai.* Když Hajime přišel k Aye, řekl.*Výborně, jsi dobrá.* Usmál se Hajime.
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sun Apr 26, 2020 1:52 am
*Když Hajime také skončil přišel k Aye*Díky taky sis vedl dobře*Opětovala mu pochvalu s úsměvem. Pak kluka propustila a on i ostatní upelášili pryč. Jejich výrazi byli trošku vyděšený a dívka se jen pousmála.*No to by bylo*Oprášila si obě ruce.*Hm tak co pro pokračujeme v cestě nebo se tady na chvilku upíchneme a trochu si odpočineme*Dala na výběr Hajimemu a čekala co si vybere.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sun Apr 26, 2020 1:58 am
No chvíli bych si odpočinul a pak bych někam vyrazil .* řekl Hajime a sednul si na zem.* Pověz mi třeba něco o tvém životě?* Hajime chtěl nahodit nějaké téma.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sun Apr 26, 2020 2:11 am
Dobře taky sem pro*Sedla si vedle něj a trošku vydechla.*Hmm něco o mě jo*Zapřemýšlela a zadívala se na oblohu.Bylo celkem jasno a i když bylo už něco po poledni ještě pár mráčků plulo po obloze.*No moje mamka je celkem pedant a pořád mě do něčeho nutí. Vím, že to nejspíš myslí dobře, ale někdy je to opravdu otrava. Taťka je celkem v pohodě ,ale když s ním jdu trénovat vůbec mě nešetří. Občas mám i pocit ,že ten trénink nepřežiju. Sourozence nemám jsem jedináček asi proto mi dávají tolik pozornosti. Jako moc mi to nevadí,ale někdy to až přehánějí*Začala vykládat něco málo o sobě.*Když mě mamka ani taťka nesdírají z kůže zašiju se na klidné místo a klidně i hodiny jen tak pozoruju mraky.*Pak pohled z nebe přesunula na Hajimeho*No a co ty*Pousmála se na něj*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Sun Apr 26, 2020 1:18 pm
Aha tak to jo.* Pousmál se Hajime.*Já rodiče nemám, ani sourozence a obecně se s lidma moc nebavím. Rád trénuju a někdy se rád podívám na nějaké pěkné místo s kterého je pěkný výhled. Jak už víš celkem se stydím, ale už jsem si kamarádku našel. Celkem často chodím na ramen. Můj život není nějak moc zajímavý, ale chci aby se ze mě stal silný ninja.* řekl spokojeně Hajime a usmál se.* Tohle byl celkem zajímavý souboj, ale brali to až moc vážně.* smál se Hajime a koukal se na Ayu, už nevěděl moc co říct, tak čekal jestli Aya přijde s nějakým nápadem nebo tématem a mezitím si lehnul do trávý a pozoroval mraky na obloze.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Mon Apr 27, 2020 6:59 am
*Když řekl, že si kamarádku našel mírně se pousmála. Tušila, že nejspíš myslí jí. *Věřím, že se ti to určitě povede *Řekla mu zcela upřímně s úsměvem na tváři. *To teda jo vůbec nevím co si od toho slibovali *Zasmála se. *Nejvíc mě dostal ten jejich vyděšený výraz když upelášili pryč *Řekla se smíchem, když si na to vzpomněla. *Je fajn, že je chvilku klid *Spokojeně si povzdechla a také si lehla do trávy a pohlédla na nebe kde si v klidu pluli mraky. *Brzi mě čeká geninská zkouška doufám, že projdu jinak bych si to doma pěkně slízla od mamky *Úplně ji zamrazilo jen při té myšlence, že je její mamka naštvaná a jak jí dělá přednášku o tom, že se málo připravovala. Podle sluníčka co bylo na obloze si myslela, že by mohlo být něco málo po třetí hodině odpoledne. *Těšíš se až budeš plnit mise? *Po chvilce prohodila téma mise. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Tue May 12, 2020 10:39 pm
Já se hodně těším na mise a doufám, že budeme spolu v týmu a budeme je plnit spolu.* řekl nadšeně Hajime a podíval se na Ayu. Po té vzal Hajime svůj batoh a vytáhl láhev a napil se, protože měl velkou žízeň.* Pokud chceš můžeš se taky kdykoliv napít.* nabídl Hajime Aye. Když už se zeptala Aya na mise, tak se Hajime zeptal na totéž.* A co ty těšíš se na mise ?* řekl s úsměvem.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed May 13, 2020 12:27 am
*Jeho odpověď jí trošku zaskočil jak řekl, že by byli spolu v týmu. Jí samotné by to nevadilo a na druhou stránku jí to i potěšilo./Myslím si že bychom byli bezva tým*Pousmála se a když jí nabídl vodu s úsměvem to přijala.*Děkuju maličko si loknu promiň příště až vyrazím ven nezapomenu si sebou vzít flašku vody*Podrbala se na zátylku a pak flašku vrátila Hajimu.*Hmm jop těším se bude to bezva záminka vypadnout z domu a tak se vyhnout trýznění mojí mamky*Zasmála se své rodiče měla ráda,ale občas jí lezly na nervy.*Taky bude fajn, že si tím vyděláš i pár peněz takže nebudu tak závislá na svých rodičích a tak jim budu moct splácet to co pro mě dělají*Zahleděla se na nebe*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed May 13, 2020 12:42 am
To ano, byli by jsme bezva tým.* usmál se Hajime a vzal si od Ayi flašku.* V pohodě, nedělá mi problém ti dát napít.* usmál se Hajime a uklidil flašku do batohu, který odložil kousek dál.* Bude zábava plnit mise, stanu se tak lepším ninjou.* řekl s úsměvem a po té se zeptal Ayi.* Umíš nějáké techniky ?*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed May 13, 2020 12:49 am
Hmm?*Vrátila pohled z nebe na Hajimeho.*Jop takový ty základní jako Bunshin,Kawarimi,Henge a tak*Odpověděla mu s )směvem*Mylsím, že už budu připravená na zkoušku genina*Řekla zamyšleně a pak se opět pousmála.*Pání to je pohoda, když tu je klídek*Řekla spokojeně a lehla si do trávy se založenýma rukama pod hlavou.*Co budeme dělat teď?*Zeptala se chlapce Sluníčko bylo už hodně vysoko a nejspíš bude brzy zapadat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed May 13, 2020 12:58 am
Jsi dobrá.* řekl Hajime a pousmál se na Ayu.* Já jsem taky připravený!* řekl odhodlaně Hajime.* Je tu klídek a je hezky co víc si přát.* řekl spokojeně Hajime a podíval se na oblohu.* Nevím, co budeš chtít. Mužeme se jít ještě někam podívat, třeba na horu hokagů, tam je pěkný výhled, ale jak chceš klidně můžeš jít už domů.* usmál se na Ayu a čekal, co bude dál.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed May 13, 2020 1:39 am
hmm však to je jen základ na tom nic není. Věřím že si připravený*Pousmála se a pak se zvedla*No můžeme jít na horu Hokagů. Dlouho sem tam nebyla. Máš pravdu je tam pěkný výhled na celou vesnici*Pověděla mile a až by si Hajime vzal batoh vyrazila směrem na horu Hokagů. Jakmile se z hřiště vzdálili děcka se kterými byli v křížku tam opět naběhli a hráli znovu fotbal.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Mon Jun 22, 2020 8:34 pm
--KONEC RPG---
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed Jul 01, 2020 4:58 pm
Trénink Taijutsu

*Dnes byl jeden z těch dní kdy měla Aya v plánu trénovat a trochu na sobě zapracovat. Má takovou línější povahu, ale i přes to má snahu na sobě pracovat. Její mamka byla někde pryč a tak i když bylo už hodin jak na kostele neměl jí kdo probrat ze spaní. Aya se probudila kolem desátý kdy se v klidu probrala a odebrala se do koupelny kde se dala trochu do pucu. Dneska bylo pod mrakem a nějaký velký teplo nebylo a tak si vzala tříštvrťáky a k tomu tričko s krátkým rukávem a kapucí. Svou ochranou čelenku si klasicky dala na pravé rameno a šla si do kuchyně dát něco malýho k jídlu. Když něco málo pojedla udělala si taky svačinu, kterou si chtěla vzít sebou na trénink. Batoh si zapomněla v pokoji tak se musela vrátit do pokoje kde u postele ležel batoh který popadla a vrátila se zpátky do kuchyně. Svačinu si dala do batohu z ledničky si vzala dvě plechovky limonády. Po tom co si zabalila jídlo sebou ještě po sobě uklidila bordel co tam po ní zůstal, aby od její mamky nedostala seřváno. Vzala si batoh na záda a vyrazila pryč z domu. Prošla čtvrtí Nara a mířila si to k doju kde by se mohlo dobře trénovat taijutsu. Pár minut jí to dalo než přišla k doju. Podívala se dovnitř a když viděla, že je tam volno tak tam vešla. Odložila si batoh k jedné zdi. Začala si protahovat celé tělo, protože chce trénovat taijutsu a je dobrý se protáhnout, aby si nenatáhla sval to by jí ještě tak scházelo. Po pořádném protažení se rozhodla začít svůj trénink. V místnosti s nářadím našla figuríny vhodné pro trénink taijutsu. Dvě vytáhla a postavila do prostoru. Pro začátek začala s klasickými údery rukama a jednoduchými kopy mířený na figurínu. Po pár úderech se přikrčila a použila techniku Konoha Reppu. Potom udělala dva předměty vzad a hodila za figurínu kunai a hned na to udělala kop(Dainamikku Entorii). Potom odskočila dál udělá otočku a kopla figurínu přímo do hlavy(Konoha Senppu). Takto trénovala celkem dlouho než se trochu unavila a nezačala mít hlad. Proto se rozhodla si dát pauzu a najíst se. Došla ke svýmu batohu a sedla si na ležící žíněnky a pustila se do jídla co si připravila. V klidu se najedla a napila limonády. Po pauze kterou měla necelou hodinu se znovu vrhla na pokračovaní tréninku taijutsu. Na figuríny aplikovala svoje jednoduché taijutsu a potom to opět začala kombinovat s jinými technikami taijutsu co umí. Zase za jednu figurínu hodila kunai a vyrazila kopem na ni (Dainamikku Entorii). Potom se skrčila a použila Konoha Reppu hned na to udělala přemet vzad a s otočkou vyrazila vpřed(Konoha Senppu). Tyto techniky taijutsu a i svoje vlastní taijutsu trénovala až do doby kdy si venku přes okno všimla že už je tma. Byla unavená a taky měla hlad a už žádný jídlo sebou neměla. Jediný co ještě jí zbylo byla poslední plechovka limonády kterou do sebe kopla a pak vyrazila domů. Dala do toho vše takže byla utahana a těšila se na postel až si odpočine. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed Jul 01, 2020 4:58 pm
KONEC RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed Jul 01, 2020 5:01 pm
Trénink Ninjutsu

*Dnes si Aya vyspávala skoro až do desíti dopoledne. Vzbudilo jí až to když se překulila na kraj postele a spadla na zem.*Au…*Rozespale si pohladila pohmožděné místo. Hmm divný, že mě nevzbudila mamka*Podívala se na hodiny kolik vlastně už je hodin. Sebrala se ze země a šla do koupelny si udělat svojí ranní rutinu. Venku bylo teplo a chtěla trénovat tak si na sebe vzala hnědý kraťasy a černé tílko. Svojí ochranou čelenku si dala na pravé rameno a šla do kuchyně něco pojíst. Na stole uviděla lísteček od její mamky, že je na misi a snad se brzy vrátí. *"Dávej na sebe pozor"* Řekla si v duchu když si přečetla vzkaz. Po snídani vyrazila rovnou ven, aby mohla trénovat.*Sakra nevzala sem si žádný jídlo sebou no nic něco si koupím až budu mít hlad*Mávla nad tím rukou a cestou si zatím koupila jen litrovou flašku vody. Došla na nedaleký místo od čtvrti jejího klanu kde byl klid a nikdo tam nebyl. Tak fajn procvičím si dneska ninjutsu. Začala se protahovat a na zahřátí těla si odběhla dvě kolečka pak si dala ještě deset kliků a dřepů.*Dobře rozcvička by byla*Vydechla a šla se napít vody. Potom si stoupla do prostoru začala skládat ruční pečeťě. *Bunshin no jutsu *Řekla a vedle ní se objevilo šest stejných osob jako je Aya. Prohlídla si svoje klony co vytvořila pak přikývnutím uznala že se jí celkem povedly. Jednou pečetí je zase zrušila a všech šest klonů tak zmizelo a Aya tam zase byla sama. Dál přišla k jednomu stromu a začala soustředit chakru do chodidel, když si byla jistá, že soustředila dostatečné množství chakry začala pomalu lézt po stromě. Nepřestávala se soustředit, protože jinak by se mohla zase potlouct. Šplhání jí šlo celkem dobře až vyšplhala na úplný vršek stromu. Na poslední větvi co tam byla se posadila a trochu si odpočala. Po chvilce odpočinku slezla ze stromu a když byla pár metrů od země tak to seskočila. Mohla bych si spíš procvičit chození po vodě to trochu těžší Řekla si a začala se ohlížet po nějakým jezírku. Vzala flašku vody a začala procházet okolím jestli nenajde místo kde by si potrénovala chůzi po vodě. Chvilku tak chodila až narazila na menší jezírko. To by mohlo stačit Přikývla si pro sebe, odložila flašku s vodou a přešla k vodě. Soustředila chakru do chodidel a teď jinak než když chtěla šplhat po stromě. Když věděla, že nahromadila dostatečné množství chakry pomalu se rozešla po hladině vody. Našlapávala opatrně kdyby náhodou se mělo něco zvrtnout. Pomalýmy kroky se vzdalovala od břehu a protože to bylo celkem malé jezero tak to rovnou prošla na druhou stranu. Občas na pár místech trochu se zakymácela ale tak zvládla to přejít celý. Jde o trénink takže svoje dovednosti chce tímto zlepšovat. Tím jak začala trénink základními jutsu co se naučila na akademii čas celkem utekl a už bylo čas oběda. Hmm půjdu si dát asi něco dobrýho*Řekla si pro sebe a flašku s vodou nechala ve stínu. Měla chuť na rámen takže šla do Ichiraku Ramen kde mají snad ten nejlepší ramen na světě. Ve stánku strávila asi půl hodiny než si to v klidu snědla a taky odpočala. Potom vyrazila zpátky na místo kde trénovala. Přemýšlela jaký jutsu si může ještě potrénovat rozhodla se potrénovat klanové jutsu. Složila dané ruční pečeťě na jutsu a výstřelila svůj stín co nejdál mohla akorát probíhala kolem veverka, která se chytla do stínu. Chudák veverka teď nevěděla co se děje a tak Aya uvolnila svojí techniku*Promiň prcku to sem nechtěla *Omluvila se veverce, ale ta utíkala pryč asi byla vyděšená. Takhle Ninjutsu trénovala dlouho až si všimla, že se každou chvíli bude stmívat a tak se rozhodla pro dnešní den trénink ukončit a jít domů. *
KONEC RPG
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Wed Aug 05, 2020 7:38 pm
D mise
*k večeru dostala Maiy informaci, že se má ráno dostavit k Doju na D misi. UUÁÁÁ. To si dělají srandu. Někdo si to asi pěkně odskáče. zívne si Maiy, když se ráno v sedm hodin proplétá vesnicí. Oblečena je do černých legín ke kolenům a bílého tílka. Čelenku má pohozenou ve vaku nad zadkem, ve kterém má i pár kunaiů, špulku drátu a láhev s pitím. Nechtěla se tahat s moc krámy. Nejspíš bude uklízet v Doju a tak si vzala jen něco, aby mohla až skončí trochu potrénovat. Na očích má svoje brýle, ale vlasy nic nedrží v obličeji a tak jí jsou i momentálně vidět její šupiny. Na rukou se lesknou její tetování hada a hodnosti vojáka. Chvíli po sedmé dorazí k doju. Tam už stojí nějaký Jounin s podivnou dvojicí. Dojde až k nim a promne si oko. Tak vo co jde? prohodí k Jouninovi a muže s chlapcem si nevšímá. Jounin se jen zamračí, ale chlapec dojde až k ní a popadne jí za tílko u krku a zkroutí ho. Hele ty pošero, dneska tu felím já, takše se budeš chovat šlušaaáááá. začal chlapec, ale Maiy ho po chvíli popadla za to zápěstí, jednou rukou ho zkroutila a vytáhla nahoru. To donutilo chlapce se k ní otočit zády a sehnout se v zádech k zemi obličejem. Muž vedle Joiunina se vyděsil a jounin se jen chytil za čelo a zavrtěl hlavou. Tak teď mě poslouchej ty, skrčku. Ještě jednou něco podobného uděláš, tak ti trhnutím tu ruku urvu a narvu do... Dobrá, to by stačilo. Už jste se seznámili. zakročí jounin, než to Maiy dokončí. ... prdele. stejně Maiy zakončí svoji výhružku a chlapce pustí. Tatííí. vykřikne chlapec a běží se schovat za otce. Otcova zavalitá postava to i dovolí a chlapce není za ním vidět. Toto je Jashun Kohoki, vážený přítel Feudálního pána. Mladý pan Sashun,se kterým si měla to dočiněnísi přál vyzkoušet trénink Shinobiho. Proto nám to feudální pán zadal jako Misi. Momentálně jsi tu nejlepší na Taijutsu ty, tak jsi byla vybrána. poví jounin, ale Maiy je jasné o co jde. Nechtějí zabíjet čas ostatním, když ona je pouze Chunnin. Ale zabalil to tak, aby byl "Velevážený pán" spokojený. I když podle toho, jak se tváří, tak moc není. To maiy trochu těší. Z poza jeho velkého zadku vyleze chlapcova hlava a tak Maiy natočí tím směrem hlavu. Chlapce brýle vyděsí a zase se schová. Říkáte tedy, že můj Sashun bude v dobrých rukách tady téhle jo? zeptá se jounina až nad míru vysokým hlasem, na jeho postavu. Tady tahle vás může vzít klidně... Ano, bude v naprosto dobrých rukách. Maiy je v Taijutsu velmi dobrá už od mala. koukne na ní jounin přísně. No dobrá. Když za to ručí i feudální pán. pokrčí Jashun rameny a vytáhne rukou ven Sashuna. Maiy si sáhne do vaku a vytáhne kunai a čelenku. Kunai vloží do zubů a začne si stahovat vlasy kolem brýlí, aby zakryla žíly Byakuganu. Kunai pak hodí chlapci k nohám, kde se zabodne. Zkus se sám nezabít. poví a aktivuje Byakugan. Otočí se k nim zády a dělá několik kroků, aby nabrala vzdálenost mezi nimi. Chlapec bez otálení a se zákeřným výrazem popadne Kunai a hodí ho proti Maiy. Očividně s nimi trénoval, protože jí letí přímo na zátylek. Jashuna to překvapí, ale Jounin hodí proti kunai svůj vlastní, aby ho srazil, ale nedoletěl by včas. Než se však stihne kunai zabodnout Maiy do zátylku, otočí se na patě a kunai ze strany chytí. Pak se přikrčí a ukazováček vsune do druhého kunaie jounina a roztočí ho na něm. Oba pak hodí zpět před jejich původce. Pokud s někým trénuješ, neútoč a hlavně ne do zad, když jste ještě nezačali. poví Maiy. Sashun stojí jak přimrazený. Tohle nečekal. Maiy to na druhou stranu čekala. I kdyby neměla Byakugan, byla si jistá že ho po ní hodí. Zůstane stát na místě zaujme svůj bojový postoj. Lehce se pokrčí v kolenou, natáhne před sebe jednu dlaň a druhou má směrem k chlapci. Ten se sehne i pro kunai jounina a vyrazí. Jounin jen pokrčí rameny. U tohohle být nechce a tak prostě zmizí. Jashun tam ovšem zůstává stát, ale přesune se do stínu. V tom drahém obleku a horou tuku se musí potit jako prase. Chlapec zatím pomalu doběhne k Maiy a ze dvou metrů proti ní jeden kunai hodí. Ten Maiy plácnutím dlaně srazí stranou a zaměřuje se na druhý, kterým ji chce chlapec bodnout. Skrčí se a zaútočí úderem Juuken Ryuu na jeho předloktí. Sice chlapec není ninja, ale bolest mu to způsobí dostatečnou, i když nemá plně rozvinutou chakrovou soustavu. Jeho ruka vyletí vzhůru a pustí kunai. Další tah Maiy je krok vpřed, kdy dlaněmi od těla udeří před sebe a vezme chlapce do hrudi. Toho to odhodí kousek zpět, kde dopadne na zem. Chlapec neví, jestli se má držet za ruku nebo za hruď. Má skoro slzy na krajíčku. Maiy se narovná a spustí ruce podél těla. Buďto přestaň bulet a vstaň jako chlap, nebo se jako baba seber a vypadni. Nemusíš okrádat o čas mě ani svého otce. Je jen dobře, že nejsi ninja. Byl by si brzo mrtvý. poví Maiy přísně. Sice ho dvakrát nemusí, ale pokud by nesplnila misi, dostala by ona, ne on a tak to zase nechat nemůže. Jashun je ani nevnímá. Odněkud vytáhl jídlo a teď se na lavici pod stromem cpe. Chlapec se pomalu zvedá a oprašuje si oděv. Rukávy si pak otře oči a postaví se do postoje jako Maiy, i když by to chtělo trochu doladit. To je lepší. poví Maiy a vyběhne. /točí na něj poloviční silou i rychlostí, aby ho nezabila. Chlapec začne náhodně plácat dlaněmi, ale Maiy ho vždy obejde a plácne ho na volně odkryté místo. Asi po deseti minutách jí to přestane bavit. Fajn, tak jinak. Postav se proti mě a napodobuj mě. poví a deaktivuje Byakugan. Počká,až se postaví pořádně proti ní do pozice, tak jako ona. Maiy udělá mezi nimi krokem zpět prostor. Jak stojí, udeří dlaní dopředu. Chlapec udělá to samé. Dlaň v předu posunula k tělu a tak s ní teď udeří a druhou vrátí k tělu. Chlapec jí opět napodobí. Mezi každým úderem udělá Maiy dostatečnou paouzu, aby se chlapec srovnal. Postupně ale ty pauzy skracuje, až tam skoro žádné nejsou. Pak náhle udělá úder pravou dlaní ale doleva a levou stáhne k tělu. Přitom se tělem natočí za dlaní. To chlapce zmate a trochu se zamotá. Maiy tak ale zůstane a počká na to, až se srovná. Pokračuje úderem levou dopředu, pravou dopředu a levou do strany. Dělá to pomalu, aby se chlapec stíhal přizpůsobit. Po deseti minutách se Maiy zastaví. Udělá kroky k němu, aby byla na dosah rukou a zaujme postavení. Chlapec se lekne ale udělá to samé. Udeř. poví Maiy. Chlapec kývne a udeří pravou dlaní. Maiy se nakloní za svojí levou dlaní, kterou tu pravou strhla do strany a pravou mu udeří na břicho. Chlapec se sehne a zase s kuckáním narovná. Zase do postoje a teď útočí Maiy.Vystřelí levou dlaní, a chlapec jde proti ní svou levou taky. Tím si ale nechá nechráněný celý bok a když jde do do Maiy druhou dlaní, ona se jen zakloní na stranu, když jí dlaní otočil a udeří ho dlaní do ledvin. Chlapec se zase sehne a po chvíli narovná. Maiy ho nešetří, aby se to rychleji naučil a tak se mu v očích lesknout slzy. Přesto ale pokračuje. Střídají se v úderech. Občas ho Maiy nechá i zasáhnout, ale je to spíše o tom, že se musí i nastavit, aby jí opravdu trefil. Sama mu vždy předvede, že z každého jeho bloku či útoku je schopna znova zaútočit. Rychle se ale učí a snaží se jí napodobovat. Přibližně po dvou hodinách se Jashun probudí na lavici s bagetou na saku. Sklepe jí stranou a postaví se. Vidí, že tam Sashun stále trénuje s Maiy. Jejich pohyby jsou rychlé a tak je nadšený, že se jeho syn něco naučil. Mládeži, to by stačilo. Jdeme na oběd. poví a vyrazí. Děkuji, budu muset ale odmítnou. mám ještě nějakou práci. Navíc je teprve deset. poslední větu zamumlá a ukloní se. Teď se můžeš snažit machrovat, ale i tak to nedoporučuji. Tohle je hlavně na obranu, tak to tak taky nech. poví Maiy a postaví se před tréninkový kmen. Aktivuje Byakugan, zujme pozici a prudce pomocí Shotei udeří dlaní. Kmen praskne v půli a vršek odletí. Mohli by jsi vypadat jako násilník, kdyby si útočil tímhle. dodá, deaktivuje Byakugan a odchází. Je si jistá, že v jejich očích zahlédla strach. Vydá se nahlásit misi, kterou později potvrdí i Jashun a vrací se zase domů.*

1444 Slov
KONEC
Sponsored content

Dojo               - Stránka 2 Empty Re: Dojo

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru