Kumogakure no Sato

+16
Batsu
Dango Yoshikawa
Espere Itami
Misaki Makotto
Arita Konoruki
Shinzaburo Genichiro
Rokuto Kuroda
Kamiko Yuki
Sasumi Kanejo
Kaori Gremory Saito
Rias Gremory
Noctis Clive
Temari Hayo
Izumi
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
20 posters
Goto down
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 17, 2022 7:26 pm
*Misaki se jen pousměje. Když jí řekne, že jí zaujala, tak se na ní podívá, protože jí to celkem překvapilo.* „Aha, no nejsem odtud jsem ze Suny, ale to už ti asi došlo, že,“ *poví jí Misaki.* „Mno snad jsem silná, ale mám pocit, že je na světě mnohem více lidí, kteří budou mnohem silnější než, já. Ale vzhledem k tomu, že jsem lovec odměn a pořád ještě žiju, tak jsem na to asi celkem dobře,“ *poví jí Misaki a usměje. Nemyslela si o sobě, že bude nějak moc silná, protože věděla, že kdekoliv se podívá, tak tam bude někdo silnější.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Wed Aug 17, 2022 7:40 pm
*usmiala sa* ,,vyzeráte na to že to tu celkom poznáte. A to že odtiaľto nie ste som už spoznala podľa vašej čelenky *stále rozpráva kľudným tónom a snaží sa udržať očný kontak* ,,a mimochodom som Yumeko" 'vyzerá byť dosť skúsená ninja akú hodnosť by mohla mať?'
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 17, 2022 7:57 pm
*Misaki se na ní mile usměje.* „Mno už jsem tady párkrát byla, takže se tady trochu vyznám,“ *poví jí Misaki, i když tady teď nebyla celkem dlouho, tak si to tady celkem pamatovala.* „Těší mě. Já jsem Misaki Makotto,“ *představí se jí.* „Student akademie jo? Baví tě to tam?“ *zeptá se jí celkem zvědavě.* „To už je celkem dávno, co jsem chodila na akademii. Abych řekla pravdu, tak mě to na akademii moc nebavilo, byla jsem moc ráda, když jsem vypadla z akademie, protože jsem se mohla konečně začít učit nějaké zajímavéjší techniky, než byly na akademii. Já jsem Sanin,“ *poví jí Misaki.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Sat Aug 27, 2022 10:41 pm
*milo sa usmiala na Misaki a potom čo jej podala Misaki ruku jej Yumeko tiež podala rúčku a potriasla* ,,tiež ma teší" *následne pustila Misaki ruku a naspäť svoju ruku stiahla k sebe* ,,noo na akadémii" *zasmiala sa* ,,vôbec ma to tam nebaví ale beriem to ako povinnosť" *je s tým už celkom vyrovnaná, že tam musí chodiť* ,,ale najradšej by som už bola aspoň genin.. počula som, že sa potom chodí na misie. Mohla by to byť celkom sranda" *nadšene povedala*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 28, 2022 7:34 pm
*Misaki se na ní jen mile usměje, když řekne, že jí taky těší. Byla ráda, že tady potkala zase někoho nového, kdo vypadal, že bude v pohodě. Při jejích slovech se pousměje, protože si moc dobře pamatuje, že jí akademie ani trochu nebavila, protože to byla moc velká otrava.* „Abych řekla pravdu, tak mě to taky na akademii nikdy nebavilo, byla to tam až moc velká nuda,“ *poví jí Misaki upřímně. Při jejích dalších slovech se trochu pousměje.* „No jo, ale to první budeš muset udělat geninské zkoušky, aby jsi se mohla stát geninem, ale tak věřím, že se ti podaří,“ *poví jí Misaki.* „Mno ale abych řekla pravdu, tak geninské mise nejsou nic moc extra trochu lepší mise jsou až na chuuninovi, ale hold to budeš muset nějak překonat,“ *poví jí Misaki a doufá, že jí tím nějak moc neodradí.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Aug 28, 2022 7:44 pm
*stále má úsmev na tvári* ,,koho by to na tej akadémii už len bavilo" *trochu sa zasmiala* ,,je ale škoda že nie som aspoň genin. Zo začiatku chápem, že nie sú nejaké veľmi akčné misie ale aspoň by som bola o krok ďalej" *pousmiala sa* ,,do úrovne chūnina mám ešte ale ďaleko. Aj tak sa teším na misie. Mohla by som sa pozrieť potom aj po iných vesniciach" *zaujato povedala*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 28, 2022 9:30 pm
*Misaki poslouchá její slova.* „Mno já mám takový pocit, že někteří blázni se třeba najdou, ale mě to tam teda ani trochu nebavilo, protože jsem se pořád jen musela biflovat a nemůžu se učit sama techniky,“ *poví jí Misaki, protože od geninských zkoušek už měla dost času na to trénovat, kdy chtěla.* „Neboj, za chvíli uděláš geninské zkoušky a pak už budeš moct trénovat, jak jen budeš chtít,“ *poví jí Misaki, protože si prostě moc dobře pamatuje, jak to bylo, když se ona stala geninem, pár nudných misí a pak moc času na tréninky a učení nových technik. Pak si vyslechne její další slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Neboj chuuninské zkoušky zvládneš a pak budeš chodit konečně na pořádné mise,“ *poví Misaki a usměje se.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Aug 28, 2022 9:35 pm
*Misakine slová ju potešili a má úsmev* ,,naozaj myslíš, že by som dala tie genin a chuunin skúšky? Nemám ževraj žiadnu dedičnú schopnosť inak známu ako kekkei genkai" *nehovorí sklamane, pretože verí v to, že môže dokázať byť skvelá ninja aj bez toho aby mala nejaký kekkei genkai* ,,čo také je na tých genin skúškach?" *spýtala sa veľmi zaujato a zvedavo, pretože ju naozaj zaujíma čo tam je* 'nech je to už čokoľvek nemôže to byť až také ťažké...' *pomyslela si*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sun Aug 28, 2022 9:48 pm
*Když se zeptá, jestli si Misaki myslí, že by dala zkoušky, tak se na ní mile usměje.* „Neboj se zvládneš to, já ti věřím,“ *poví jí Misaki, protože ona sama si pamatuje, jak z toho měla strach, ale zkoušky se jí povedly. Když se pak zmíní o Kekkei Genkai, tak trochu překvapeně zamrká, protože to bylo celkem zajímavé, že by student akademie věděl.* „Hmm, co ty víš, třeba jednou objevíš nějakou zajímavou schopnost,“ *poví jí Misaki. Když se pak zmíní o geninských zkouškách, tak se na chvíli zamyslí.* „Mno s tím ti asi nemůžu, protože každá vesnice to má jinak,“ *poví jí Misaki.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Sun Aug 28, 2022 9:53 pm
*po tom čo jej Misaki povedala, že geninské skúšky zvládne a verí jej to Yumeko zdvihlo náladu a znovu sa milo usmiala* ,,tak to si ma trochu ukľudnila a čiastočne zbavila toho stresu, že to nezvládnem" *povedala kľudným a zároveň aj veselým hlasom* ,,máš pravdu... svet je predsa, že len plný prekvapení a možno aj ja objavím nejakú schopnosť. Čo ty? Máš nejakú schopnosť? Alebo lepšie povedané kekkei genkai.." *zvedavo sa jej opýtala*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 30, 2022 12:00 pm
*Misaki se na ní mile usměje.* „Tak to jsem ráda, ale hlavně si musíš věřit ty sama, že se ti zkoušky povedou, pokud se budeš podceňovat, tak to bude na nic,“ *poví jí Misaki, protože to byla pravda, musí si věčit hlavně ona sama. Nad jejími dalšími slovy se pousměje, protože byla ráda, že s ní souhlasí, ale pak se na nějakou chvíli zarazí, protože si není moc jistá, jestli by jí měla říct, že má Kekkei Genkai, protože to nebyla věc, se kterou se lidé většinou chlubí.* „Mno abych ti řekla pravdu, tak tohle není otázka, která se běžne pokládá, když někoho potkáš poprvé, ale řeknu ti to takto nějakou speciální schopnost mám,“ *odpoví jí Misaki, ale nic dalšího jí neřekne.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Tue Aug 30, 2022 3:42 pm
'treba si predsa veriť, ale nesmiem zabúdať na skutočnosť' *na chvíľu sa zamyslela všeobecne nad genin skúškami* ,,hlavne by ma zaujímalo kedy tie genin skúšky budú" *ako jej Misaki povedala o tej disičnej schopnosti alebo inak povedané aj Kekkei genkai sa trochu nervózne, ale nie moc nahlas zasmiala a dala si jednu ruku za hlavu* ,,niekedy som až moc zvedavá a to je jedna z mojich horších stránok" *ruku si zase dala k sebe* ,,ale posnažím sa ľuďom ukázať, že dokážem byť silná aj bez kekkei genkai"
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 30, 2022 6:58 pm
*Když řekne, že by jí zajímalo, kdy ty zkoušky budou, tak se na ní podívá a trochu sepo usměje.* „Hmm, tak to ti nepovím, protože to nevím, to je na akademii, kdy budou, ale musíš věřit, že brzo,“ *poví jí Misaki a usměje se. Při jejích dalších slovech se jen pousměje, protože nějaké takové lidi znala, kteří byli taky celkem dost zvědaví, ale raději jí na to nic neřekla.* „Tak jako ono se může stát, že někdo bez Kekkei Genkai může být lepší než někdo s ním, záleží na talentu,“ *poví jí Misaki a usměje se.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Tue Aug 30, 2022 7:57 pm
*pousmiala sa* ,,verím tomu, že budú skoro ale trpezlivosť je tiež dôležitá" 'to vie asi každý ale čo už' *milo sa usmiala* 'teraz ale nie je čas na rozmýšľanie' *pri ďalších slovách čo jej Misaki povedala o kekkei genkai sa potešila, ale moc to nedala najavo. Len má úsmev na tvári* ,,budem v to veriť, že dokážem byť silná aj bez Kekkei genkai, ale viem, že najsilnejšia rozhodne nebudem" *je s tým zmierená a nehovorí nejako sklamane. Jej cieľom ani nie je byť najsilnejšou*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 30, 2022 8:12 pm
*Misaki si vyslechne slova Mizuki a jen souhlasně kývne hlavou.* „To ano,“ *odpoví jí souhlasně. Poté je nějakou chvíli ztichu a ztratí se ve svých myšlenkách. Když pak promluví, tak se na ní podívá.* „Mno ono nemusíš být nejsilnější, ale musíš umět vymyslet strategii, jak bojovat a tak,“ *poví jí Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „A co ty víš, třeba časem objevíš nějakou zajímavou speciální schopnot, která ti pomůže zesílit,“ *dodá ještě Misaki.* 'Vypadá to, že už má trochu lepší náladu,' *řekne si v duchu Misaki.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Tue Aug 30, 2022 9:32 pm
,,O to byť najsilnejšia ani nejde.. vôbec ani o to byť až taká silná. Stačí mi ak misiu zvládnem vez nejakého ťažšieho zranenia. Mojim menším cieľom je si nájsť nejakých kamarátov alebo partičku s ktorými v budúcnosti budem chodiť na misie keď by sme dosiahli vyššieho ranku" 'to je pekná predstava.. už len treba dúfať, že tá predstava sa stane realitou' *pomyslela si v duchu*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 30, 2022 9:51 pm
*Misaki poslouchá její slova a jen se pousměje.* „Hmm tak ono stačí být tak silným, aby jsi zvládla mise podle tebe? Mno uvidíš, třeba jednou sama sebe překvapíš,“ *poví jí Misaki, protože jeden nikdy nevěděl, co se časem stane, třeba se stane, že bude tak silná, že se jí lidi budou bát nebo ne.* „Uvidíš, jak se ti časem bude dařit, hlavní je teď udělat zkoušky,“ *poví jí Misaki a mile se na ní usměje.* „Abych řekla pravdu, tak jsem si nikdy nedokázala představit, že budu někdy schopná jít na S rank misi, no a už jich mám za sebou pět,“ *poví jí Misaki.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Tue Aug 30, 2022 9:57 pm
,,jediné na čo sa teraz najviac sústredím sú práve tie genin skúšky. Možno to až moc riešim, ale máš v niektorých veciach pravdu." 'všetko čo zatiaľ povedala bola užitočná informácia alebo pravda.. aspoň si to myslím *pomyslela si* ,,S rank misia" *na chvíľku sa pozastavila v reči a popremýšľala* ,,nie som si istá, ale to je asi ten najťažší typ misie. Aspoň tak nejak nás to učili na akadémii." *toto ju na chvíľku donútilo spomínať na to čo sa učili na akadémii ale hneď sa zo svojich myšlienok vynorila* ,,5 to je pekné číslo" *pousmiala sa*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 30, 2022 10:21 pm
*Poslouchá její slova a trochu se pousměje.* „Neboj, pokud se budeš připravovat, tak to bude v klidu,“ *poví jí Misaki, protože si to sama prožila. Když pak začne mluvit více o S misích, tak se na ní podívá.* „Přesně tak, je to ta nejtěžší mise, která je,“ *poví jí Misaki milým hlasem.* „To jo, ale občas jsem měla celkem strach, že bude po nás,“ *poví jí Misaki a v duchu si povzdechne, protože se jí ty vzpomínky pořád vracely.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Tue Aug 30, 2022 10:26 pm
,,čo sa týka znalostí z hodín síce som nedávala moc pozor ale dosť som čítala. O to sa až tak nebojím. Skôr keď tam bude nejaká úloha z techník.." *na chvíľku sa cítila kúsok nervózne ale nakoniec sa len milo usmiala a zahodila neistotu ako sa povie za hlavu* ,,odniesla si si niekedy nejaké vážnejšie zranenia z misie?" *spýta sa Misaki*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Tue Aug 30, 2022 10:45 pm
*Vyslechne si její slova a pak se na chvíli zamyslí.* „Mno, už si vůbec nepamatuju, co tam bylo, ale fakt tam může být cokoliv,“ *poví jí Misaki.* „Však uvidíš,“ *dodá jetšě. Nad její další otázkou se na nějakou chvíli zamyslí.* „Mno já jsem většinou měla jen nějaké škrábance a tak, většinou dopadli hůře ostatní. Já jsem dopadla nejhůře asi na chuuninských zkouškách, když o tom tak přemýšlím,“ *poví jí celkem zamyšleně.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Tue Aug 30, 2022 10:50 pm
,,je toho veľa takže sa nebudem čudovať keď na to časom aj ja zabudnem" *kúsok sa zasmiala* ,,som na to celkom zvedavá ale aspoň sa mám na čo tešiť" *pousmiala sa a hneď sa aj zamyslela* 'chuunin skúšky' ,,do chuunin skúšiek mám asi ešte dosť ďaleko. Predpokladám, že sa tam len bojuje. Alebo aj v tomto prípade si to každá vesnica vyberá sama?" 'byť ninjou je dosť zodpovednosti a toľko informácii. Aspoň som sa niečo zaujímavého dozvedela *pomyslela si*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 31, 2022 8:19 pm
*Misaki se jen pousměje a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Uvidíš no,“ *poví jí a pak je nějakou chvíli potichu.* „Ne, chuuninské zkoušky mají všichni dohromady,“ *odpoví jí, protože chuuninské zkoušky dělají všechny vesnice dohromady.* „A už jsi se rozhodla, co budeš chtít jednou dělat? Lékař, vědec nebo něco jiného,“ *zeptá se jí trochu zvědavě, protože Misaki to věděla celkem brzo, že chce být lovec odměn, abych mohla chodit po světě.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Wed Aug 31, 2022 8:24 pm
*pousmiala sa* ,,Tie chuunin skúšky znejú zaujímavo." *na chvíľku sa zamyslela čo by chcela robiť* ,,Ešte som nad tým čo chcem robiť moc nepremýšľala. Najprv by som chcela vyskúšať tie misie. Doktorka.. to by som.adi vedela nejaké jutsu na uzdravovanie. To sa vždy zíde keď je niekto zranený. Aši by som sa nejaké také jutsu na uzdravenie predsa, že len chcela naučiť ale moc o tom veru neviem. Ty sa vyznáš v nejakých takých technikách? *zvedavo sa jej Yumeko opýtala*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 31, 2022 8:30 pm
*Při jejích slovech se pousměje.* „No uvidíš, to už budeš muset nějaké geninské techniky i je chuuniské,“ *poví jí Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „A hlavě už budeš umět jeden element, takže to bude fajn,“ *dodá ještě.* „Lékařské techniky jsou fajn. Abych řekla pravdu, tak já mám primární povolání Lovec odměn a druhé mám lékař, ale abych řekla pravdu, tak ještě moc lékařských technik neumím jen nějaké základní,“ *poví jí Misaki, protože to byla pravda.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Wed Aug 31, 2022 8:34 pm
,,Lekárske techniky by zvládol aj genin?" *zvedavo sa opýtala* ,,moc sa teda do toho ešte nevyznám ale určite sa nájdu nejaké jednoduché" 'uzdravovať to znie lákavo' *v sebe si pomyslela a malinko sa pousmiala* ,,viem že to je trochu divná otázka" *trochu trápne sa zasmiala* ,,ale aké ovládaš elementy?"
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 31, 2022 8:50 pm
*Misaki se na nějakou chvíli tratí ve svých myšlenkách, protože přemýšlela, co bude dělat, až odtud vypadne.* „Abych řekla pravdu, tak lékařské techniky jsou až od chuunina, ale to je jen taková technika, která není na nějaké vážné zranění,“ *poví jí Misaki a pak si poslechne její další slova a pousměje.* „Abych řekl pravdu, tak já ovládám Fuuton, Suiton a Raiton,“ *odpoví jí Misaki a mile se pousměje.* „Jaký by jsi chtěla ty element,“ *zeptá se jí zvědavě.* „Nebo spíše, jaký se ti líbí,“ *opraví se.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Wed Aug 31, 2022 8:56 pm
,,Tak aspoň mám dobrú motiváciu na to aby som sa stala chuuninom." *usmiala sa* 'aj keď zo začiatku to samozrejme nebude nič silné a vylieči tak maximálne menšie poranenia ktoré nie sú až také vážne' *pomyslela si v sebe* ,,elementy.. nad tým som ešte moc nepremýšľala. Určite každý element má svoju slabšiu aj silnejšiu stránku. Najmenej ma ale asi zatiaľ zaujal doton. Suiton ten má zaujal ale nie až tak ako katon, raiton a fuuton" *povedala celkom zamyslene, pretože ju to donútilo rozmýšľať o elementoch*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 31, 2022 9:20 pm
*Vyslechne si její slova a pak se jen pousměje.* „Taky možnost,“ *poví jí Misaki, protože každý má nějakou motivaci. Když pak začne mluvit o elementech, tak jí poslouchá a pak se zasměje.* „Abych řekla pravdu, tak já taky nemám moc ráda doton, nejraději mám asi raiton, suiton a fuuton,“ *poví jí Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Ale katon mám taky moc ráda, akorát to je element, který pro mé techniky je hodně velký nepřítel,“ *poví jí.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Wed Aug 31, 2022 9:36 pm
*na chvíľku sa zamyslela a potom sa zase zo svojich myšlienok vrátila do reality* ,,Moc sa do tých elementov nevyznám.. viem len také základné informácie. O základných elementov sme sa učili aj na akadémii. Najprv by som sa však mala naučiť nejaké základné techniky zapomoci mojej chalry." *odvetila* ,,Ty musíš vedieť už veľa techník." *povedala tónom akoby sa chcela opýtať*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Aug 31, 2022 9:51 pm
*Misaki poslouchá slova Mizuki a přemýšlí.* „Tak on každý element, je proti jednomu silnější a proti jinému zase slabší, to se budeš muset ještě naučit, nevím co jiného bych ti k tomu měla říct,“ *odpoví jí Misaki, protože to byla pravda, tohle bude prostě na ní naučit se nějaké základy.* „Mno tak na to máš E rank a D rank techniky,“ *odpoví jí.* „Ale kromě samotného ninjutsu musíš trénovat i zásobu své chakry, protože ším vyšší rank techniky tím více chakry stojí,“ *poví jí Misaki.* „Mno, myslím, že, umím celkem dost technik,“ *odpoví jí, ale věděla, že dost lidí umí ještě více někteří lidi.*
Yumeko Mizuki
Yumeko Mizuki
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 17. 08. 22

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Thu Sep 01, 2022 11:49 am
*pozorne počúvala slová Misaki a z toho sa aj niečo málo dozvedela* ,,Moc o tých slabých stránkach elementov neviem ale to sa časom doučím." 'voda má prevahu nad ohňom a blesk nad zemou.. to tak jediné viem' *pomyslela si* ,,E a D rank techniky. Hm. Tie asi nebudú také ťažké ale zo začiatku áno.." *povedala* ,,Ja ešte žiadne techniky neviem ale doučím sa ich." *dodala* 'niekedy si až moc verím ale možno je to dobré' *pomyslela si*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Sep 01, 2022 1:00 pm
*Poslouchá slova Mizukk a jen se pousměje.* „Neboj jsi teprve na akademii, takže se to vše časem naučíš, chce to prostě jen čas,“ *poví jí Misaki a mile se na ní usměje, protože sama to znala moc dobře.* „Aha, neboj, to časem půjde, ale na zkoušky nejspíše nějako techniky budeš potřebovat, takže by bylo asi fajn se něco naučit ne,“ *zeptá se jí trochu zvědavě, protože Misaki si pamatuje, že ona sama se učila techniky, hned jak mohla.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Sat Oct 08, 2022 9:00 pm
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Dec 07, 2022 4:09 pm
*Po nějaké době se Misaki rozhodla, že by se mohla zase vydat do Kumogakure no Sato, i když nevěděla, jestli tam někde bude Yashiro nebo třeba Dante, protože oba by je celkem ráda viděla, ale vůbec neměla tušení, kde oba jsou. Když se po nějaké chvíli dostane konečně do Kumogakure no Sato, tak se začne dívat okolo, kde by se teď mohla vydat. Nakonec se rozhodne, že by se mohla podívat na náměstí, jestli tam třeba nebude někdo zajímavý. Na sobě ,místo čelenky má opasek, na kterém má velké pouzdro se zbraněmi a za ním má Kusanagi no Tsurugi, na pravé noze má malé pouzdro se zbraněmi a čelenku Suny má kolem krku. Pomalu pokračuje v chůzi a přemýšlí nad vším co se stalo a dívá se okolo, jak je vesnice celkem upuštěná, když tam nejsou civilisté.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 04, 2023 12:30 pm
-Konec RPG-
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Asaki Tadami

Wed Jan 04, 2023 2:01 pm
*Asaki akorát skončila akademie a tak se vydala domů, aby se najedla. Poté co se nají, tak se vydá do svého pokoje a tam se převlékne do černých kraťasů a černého trička a poté se vydá za dům. Vzhledem k tomu, že nikdo nebyl doma dokonce ani Azami ne, tak měla Asaki dost klidu na to v klidu trénovat a nikdo jí nebude rušit, za což byla opravdu ráda. První se trochu rozběhá a udělá si několik koleček za domem na zahradě, protože se potřebovala protáhnout ještě předtím než začne trénovat. Poté co si myslí, že už to stačí, tak se zastaví a trochu se vydechne, aby si odpočinula a následně se zamyslí, co by mohla trénovat dneska.* „Hmm, ninjutsu jsem už zkoušela, ale sensei nám ještě říkala o zásobě chakry, takže bych mohla zkusit to, protože chakra se bude hodit vždy,“ *poví celkem zamyšleně Asaki a následně přemýšlí, jak jim to říkala, že se můžou zásobu chakry učit zvětšovat.* „Hmm, pokud si dobře vzpomínám, tak to bylo díky meditaci,“ *poví Asaki šťastně, protože byla ráda, že si na to vzpomněla. Následně se Asaki začne soustředit na svou chakru a složí několik pečetí a poté se vedle ní objeví jeden klon, který vypadají stejně jako ona a pak ještě jeden, který vypadá trochu hůř.* „Haa a to jsem se už minule radovala, že oba vypadaly stejně jako já,“ *poví celkem smutně Asaki a přemýšlí, co by měla udělat jinak, aby se jí klony dařily. Poté nechá klony zmizet a znovu se začne soustředit na svou chakru a vytvoří dva klony, jeden vypadá úplně stejně jako Asaki, ale pak je tam ještě druhý, který vypadá opět trochu hůř, než by si Asaki přestavovala. Takto to pokračuje ještě nějakou chvíli, než oba klony vypadají stejně jako ona. Asaki to potěší a následně se rozhodne, že zkusí trochu meditovat, i když někde hluboko měla strach, že se jí to nepovede. Posadí se na zem, zavře oči a začne se soustředit na svou chakru, ale nic se neděje, protože se jí nedaří chakru najít.* ‘Hmm, co dělám špatně,‘ *pomyslí si trochu smutně Asaki a znovu se začne soustředit na svou chakru a naprosto ignorovat cokoliv co by jí v okolí mohlo rušit. Takto tam sedí nějakou dobu, ale bez úspěchu, po chvíli otevře oči a zhluboka se nedechne, aby se trochu uklidnila a následně opět zavře oči a znovu se začne soustředit na svou chakru.  Když už si začínala myslet, že je to marné, tak se jí povede najít v sobě nějakou chakru a tak se trochu pousměje, ale dále se soustředí snaží se uklidnit svou chakru. Po nějaké chvíli se jí to konečně povede, ale ještě se na ní nepřestává soustředit a začne jí shromažďovat v pravé ruce, když se jí jí tam po nějaké chvíli povede nashromáždit dostatek, tak jí začne pomalu přesunovat do druhé ruky, ale během toho, jak jí pomalu přesouvá se jí skoro všechna ztratí, takže si jen smutně povzdechne a zkusí to znovu. Takto to pokračuje nějakou dobu, než se jí po nějaké chvíli konečně povede nějakou chakru přesunout konečně do levé ruky. Asaki se v tu chvíli pousměje a otevře oči. Poté se zvedne na nohy a rozejde se do kuchyně pro trochu vody, aby se napila, protože měla celkem žízeň. Pak se opět vrátí na zahradu a znovu se začne soustředit na svou chakru. Tentokrát složí několik pečetí a promění se na svého otce (Henge no Jutsu). Proměna není úplně dokonalá, takže jí Asaki zruší a znovu složí pečetě, které potřebuje na Henge no Jutsu a opět se promění na svého otce. I tentokrát se jí to moc nepovedlo, takže takto pokračuje ještě nějakou dobu, než proměna vypadá trochu lépe, ale pořád to ještě není dokonalé, protože je o něco menší, než by měl být. Asaki si jen trochu smutně povzdechne a zkusí to znovu, i tentokrát nevypadá přeměna úplně dokonale, ale zase je o něco lepší než před chvílí. Asaki znovu složí pečetě na Henge no Jutsu a tentokrát se jí povede se na prosto přesně změnit do podoby jejího otce, což jí potěší, ale ještě trénuje dále, protože měla takový pocit, že tohle bylo jen štěstí. Po nějaké chvíli Asaki už nechá tréninku Henge no Jutsu a posadí se na zem, zavře oči a znovu se začne soustředit na svou chakru. Vzhledem k tomu, že už má chakry celkem málo, tak se jí nějakou dobu nedaří jí uklidnit, ale vzdává se a pokračuje. Po nějaké chvíli se jí to konečně povede, tak se trochu pousměje a začne jí shromažďovat v levé ruce. Když jí tam má dost, tak jí začne pomalu přesunovat do pravé ruky, ale to se jí nepovede, takže to musí začít dělat cel znovu. Takto jí to nejde nějakou dobu, než se jí nakonec povede část chakry přesunout do druhé ruky. Poté otevře oči, zvedne se ze země a rozejde se domů, aby se najedla a trochu si odpočinula, protože tento trénink jí celkem vyčerpal.*





-Konec RPG-
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Wed Jan 18, 2023 9:25 pm
*Dante se rozhodl dělat i prospěšnější mise, než jen lovit zvířata jako obživu. Zažádal tedy o misi ranku B a dostal.. ochránit karavanu před vším možným. Měla cestovat z Kumogakure do Sunagakure, což se i Dantemu líbilo. Zeptal se Ziry, jak dlouhá asi bude cesta a ten mu odvětil, že 2 týdny minimálně. Dante byl štěstím bez sebe. V popisu mise měl i to, že s ním půjde někdo ze Sunagakure. Ještě šel domů a vzal si vybavení. Pouzdra s kunai si připevnil za opasek a výbušné lístky se světelnými bombami měl v brašně, která patřila Reisu. Pásku Kumogakure si dal přes čelo. Od té doby, co jsou v Kumo, s ním moc nemluvil a byli spíše jen jedno tělo. Když odcházel z domu a šel na tržnici, koupil si jablko, aby se občerstvil. Když přišel k bráně, uviděl tam karavanu. Dva vozy, vozka a nějací lidi, které neznal.* Zdravím.. Já tu mám být jako doprovod, takže... Jo, máš tu hlídat. Zatím si zalez do toho druhého vozu, dokud nepřijde ta kunoichi ze Suny, *odpálkoval jej muž, zřejmě kvůli tomu, že byl Dante tak mladý. Neuvědomil si, že měl na sobě celou dobu rodinné kimono*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 19, 2023 12:40 pm
*Už je to celkem dlouho, co byla Misaki na B misi, ale vzhledem k tomu, že bylo málo shinobi, kteří by mohli jít na takové mise, tak byla poslána Misaki.* 'Mno jako ne, že by se mo tam zrovna chtělo, ale tak se asi nedá nic jiného dělat,' *pomyslí si v duchu Misaki. Má doprovodit nějakou karavanu z Kumogakure no Sato do Suny, což jí celkem překvapilo, protože myslela, že teď jiné země moc věci Suně dávat nebudou nebo tam nebudou jezdit ani nic prodávat.* 'Pokud někdo takový teď jde mimo vesnice, tak to bude někdo kdo byl kdysi shinobi, no bude to zajímavé,' *pomyslí si v duchu Misaki. Vzhledem k tomu, že je jen kousek od Kumogakure, tak je tam celkem brzo. Za opaskem svého oblečení má Kusanagi no Tsurugi s sebou má ještě nějaké další vybavení a čelenku Suny má kolem krku. Když se konečně dostane do vesnice, tak jí netrvá moc dlouho než najde karavanu, se kterou se má vydat do Suny.* „Zdravím, mám jít jako Váš doprovod do Suny,“ *poví jim Misaki, když dojde k jednomu muži, který vypadal, že to má na starost.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Thu Jan 19, 2023 1:03 pm
*Muž si kunoichi prohlédne.* No, konečně přišel někdo na úrovni. Sice tu je karavana o třech shinobi různých hodností, přesto je lepší více než méně, *poví muž a hodí pytel s nějakými surovinami do prvního vozu.* S vámi a tím klučinou nás bude pět, takže žádné obavy. Vy již však vypadáte zkušeně, takže buď můžete jít do druhého vozu hlídat chunniny, nebo být s námi v prvním voze. Rozhodnutí nechám na vás, *dodá a hodí do vozu poslední tři pytle. On sám má na sobě pásku Kiri. Dante mezi tím byl již ve voze a tam byl další chunnin s páskou Kumo. Dle jeho vzhledu a stylu oblékání byl jeden z těch pavoučích lidí, kteří dokáží tvořit pavučiny. Nehodlal se s ním bavit a když se posadil, jen si z brašny vytáhl knihu a začal si číst.*
Sponsored content

Kumogakure no Sato - Stránka 11 Empty Re: Kumogakure no Sato

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru