Budova Raikage

+8
Ayato Sairen
Rias Gremory
Kaede Hisa
Temari Hayo
Noctis Clive
Batsu
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
12 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Budova Raikage Empty Budova Raikage

Mon Nov 25, 2019 4:59 pm
Budova ve které sídlí nejdůležitější lidé vesnice jako je například Raikage a další lidé ve vysokém postavení vůči vesnici s vysokou pravomocí odkud vydávají rozkazy, také se zde v nejvyšším patře nachází místnost kde je neustále hlídka 10-ti Ninjů kdy 1 z nich udržuje kolem vesnice bariéru a střídá se s těmi dalšími. V případě potřeby zbylých 9 funguje jako podpora pro toho kdo bariéru zrovna udržuje aby do něj „pumpovali“ svou chakru. Funguje to tu na 3x osmihodinové směny.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 04, 2020 3:33 pm
Mayu Doku: *probíhají přípravy na pohřeb. Měla velmi dlouhou a velmi hlasitou až hrubou debatu s otcem, aby se jí podařilo oddálit termín pohřbu. Přípravy sice pokračovat mohou, ale povedlo se jí přesvědčit otce. To byla přesto po tom všem to nejjednodušší, co jí dnes čekalo. Momentálně ji čeká to nejtěžší, co jí tenhle den potkat může. Oblečenáje v Odkaz Momentálně se blíží k sidlu Raikage. Na zádech má připnutý Gunbai a celkově má připravené vybavení, jako když odchází na misi. Projde kolem stráží u vchodu a pokračuje dál do sídla a míří po schodech do kanceláře Raikage. Prochází kolem všech, co může momentálně potkat a všechny je ignoruje. Kouká se stále před sebe, dokud se nedostane před kancelář Raikage. Několikrát se nadechne, než udělá pár posledních zbývajících kroků ke dveřím a zaklepe na ně.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 04, 2020 7:42 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): *Momentálně sepisuje nějaké dokumenty ohledně vydání nějakých rozkazů ohledně zvýšeného zabezpečení důležitých členů vesnice jako jsou vůdci klanů, jejich nástupci a další důležití lidé a nehodlá s nikým z nich debatovat, ať se jim to líbí nebo ne bude to tak a tečka. Samozřejmě že až se uklidní situace tak tento rozkaz odvolá ale prozatím ho hodlá udržet platný a právě z podepisování jednoho dokumentu k tomuto rozkazu ji vyruší zaklepání. Cítí tu chakru a tak ví kdo to je, podívá se ke dveřím svým Sharingan o 3 Tomoe s Byakugō no In na čele ze které odvádí přebytečnou chakru do očí aby ji koukání s nimi nežralo chakru. *Pojď dále Mayu! *V rohu této kanceláře sedí ještě muž (vzhled) a jedná se o věrného současné Raikage a co tam dělá? Sedí si tam a klidně si tiše čte. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 04, 2020 9:18 pm
Mayu Doku: *vyčkává na vyzvání než vstoupí. Jakmile ji Raikage osloví, aby vstoupila, dokonce jejím jménem, což usuzuje, že poznala podle chakry, vstoupí. Zavře za sebou dveře a udělá pár kroků ke stolu. Ukloni se a zaujme postoj s rukama podél těla.* Dobrý den, Raikage-sama. Omlouvám se, že vyrušuji. *poví Mayu a podívá se na jejího věrného. Pak se vrátí pohledem zase k Raikage.* Je zbytečné se Vás ptát, jestli jste seznámena se situací, která nastala v našem klanu. Čeká nás pohřeb naší matky. Náš tří. Mě, Aishi a Temari. Než mi naposledy matka vydechla v náručí, řekla mi, že rodina je naše síla a máš základ. Temari ale po zjištění, že ji přepadla nemoc zmizela. Neznám jí tak dlouho, jak bych měla, ale vím, že radši zemře sama, než aby sledovala ostatní jak trpí tím, že trpí sama. Přišla jsem, protože věřím, že vaše schopnosti jsou na takové úrovni, abyste věděla, kde se teď nachází. Přišla jsem požádat Vás, abyste mi umožnila a řekla mi, kde se nachází, abych ji mohla klidně silou přitáhnout jí zpět do vesnice na pohřeb její matky. Sama vlastníte sharingan, takže je zbytečné, abych před vámi tajila jistá fakta. *poví. Chvíli mlčí, než aktivuje sharingan, který změní po chvíli na MS.* Tohle je výsledek toho, co na nás zaútočil ten neznámý muž. Nechtěl mě zabít, když jsem se s matkou v náručí vydala na útěk zpět do vesnice, nepronásledoval mě. Chtěl, aby se mi tohle stalo. Jak může někdo, kdo by o sharinganu neměl nic vědět, tušit, co se stane? Jak mohl vědět, že budeme s matkou sami? *položí pár řečnických otázek.* Ve vesnici je nějaký zrádce. Je na vás ho najít. Na mě je teď, abych Temari přivedla zpět. Aishi na to nemá dost síly. *dokončí svoji řeč a čeká, co bude dál. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 04, 2020 9:39 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): Zrádce není jen jeden a není jen tady, zrádci jsou všude a vždycky budou a s tím nic neuděláme zlatíčko. Tvé ztráty je mi líto ale jediné co můžeš dělat je srovnat se s tím a nic jiného, pokud jde o schopnosti Sharinganu tak dost blízcí lidé 2. Tsuchikage o tom mohou vědět a on u nich měl očividně známé takže to ti k tomu řeknu a pokud jde o Temari tak ta nevím kde momentálně je. *Pak se skrze Tōmegane no Jutsu podívá na pozici Temari a najde ji kráčející nějakým lesem. *Je někde v lese ale v jakém to ti nepovím, netuším v jakém. Může to být Země Ohně, Země Lesů nebo kterákoliv jiná Zem a neuvolním tě kvůli nějakému chytání tvých sourozenců. Buď se do roka vrátí a to zcela dobrovolně nebo to začnu řešit já, je to dospělá žena a pokud si myslí že se zrovna nechce vracet nutit ji nebudu a stejně tak ani ty. *Poté skleněnou kouli na Tōmegane no Jutsu odloží. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sun Jan 05, 2020 12:12 am
Mayu Doku: *poslechne si jí a sleduje, co dělá s křišťálovou koulí. Její slova ji dost zklamou, ale čekala to taky. Vzhlédne od stolu, kam se do teď dívala a má v očích odhodlání.* Přišla jsem Vás žádat o povolení, jí najít, ale ani zákaz mi nezabrání, jí dotáhnout do vesnice. Je dospělá, ale nemá možnost, jak se dozvědět, co se stalo. A pohřeb se nemůže odkládat celý rok. Kdyby neměla být na pohřbu, nikdy by se s tím nesmířila. *poví Mayu a udělá dva kroky zpět.* Nejsem hloupá a chápu, proč si mě chcete udržovat. Síla Bijuu a sharingan. Mám pro Vás hodnotu, ať to přiznáte, nebo ne. K čemu Vám ale budu, pokud Vám nebudu důvěřovat. *poví Mayu, i když ví, jak strašně moc tím riskuje.* Temari musí být na jejím pohřbu a jestli pro to nemáte v plánu nic udělat vy, já ano. *svůj sharingan deakrivovala a uklonila se.* Omlouvám se za vyrušení a přeji hezký den. *narovná se a otočí, aby mohla odejít.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sun Jan 05, 2020 1:06 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): Nemusíš mi důvěřovat ale musíš mě respektovat ale nechci to tu vést silou a tak uděláme kompromis, dám ti půlroční dovolenou a během té doby si dělej co chceš, dokonce ti dám svobodu od dohlížení Anbu jednotek ale jakmile ten půlrok uplyne tak chci aby ses vrátila ať ji už najdeš nebo ne, platí? *Doufá že tímto dokáže Mayu dokonce zastavit. *Mám k tomu ale dvě podmínky, takže jsi ochotná mě vyslechnout?
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sun Jan 05, 2020 1:38 pm
Mayu Doku: *už sahá na kliku, když jí Raikage zastaví svými slovy. Otočí se a udělá zase pár kroků do místnosti.* Souhlasím. Jaké jsou tedy vaše podmínky? *zeptá se. Ještě přemýšlí, zda by si mohla vzít Ren s sebou. Předci jenom taky není tak slabá a určitě by se jí hodil někdo, kdo by jí aspoň během cesty rozptyloval. Jak najít snadno někoho, kdo je bůhví kde a hlavně za půl roku. S její zkušeností stopaře by to mohlo jít také dobře.* Mohla by jít se mnou i Ren (NPC, které se pohybuje neustále kolem Mayu)? Spolu jsme sehrané a není nejslabší zrovna. *zeptá se ještě.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sun Jan 05, 2020 4:26 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): Ne půjdeš sama, jak jsem říkala uvolním tě na půl roku a během té doby to ber jako osobní volno ale ber to tak že si vybereš všechna volna na dva roky dopředu, takže až se vrátíš tak budeš makat jako mourovatá, kromě toho zkus tam venku neumřít a vrať se do půl roku jinak se pro tebe budu muset vydat osobně a to nechce ani jedna z nás. Pro Ren mám pás misí, kterých se bude muset účastnit a tak se nemůže účastnit té tvé honby za sestřičkou. Další podmínkou je že ti dám tento kunai a ty mi tu na svou rodinu odpřisáhneš že si ji necháš a neztratíš dobrá? *Akemi pak na stůl položí bleskový kunai s Hiraishin značkou, která patří jejímu věrnému. *Skrze to tě pak budu moct najít pokud by se ti něco stalo a nevrátila by ses včas. Kromě toho neposílám tě tam abys ji přivedla, jdeš si za ní z osobních důvodů ale ode ji můžeš vzkázat že má rok na to se vrátit. To zda ji budeš chtít přivést či ne to je už na tobě a mě do toho netahej.
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sun Jan 05, 2020 7:13 pm
Mayu Doku: *dojde ke stolu a vezme si Kunai, který jí tam položila. Prohlíží si ho a ta podivná značka na něm jí moc neříká.* Dobrá. To zní jako fér podmínky. *poví a uklidí si Kunai do pláště.* Během pár dní vyrazím, jen co si zabalím. *dodá a odejde zase ke dveřím.* Děkuji Vám, Raikage sama. *ukloní se znova a pokud jí opět nezastaví, tak tentokrát pracovnu opustí. Má s sebou sice vše, s čím chodí na mise, ale tak nějak si nebyla jista, že jí pustí. Teď, když to má potvrzené, musí si opravdu zabalit, aby mohla být na půl roku pryč. ''Než se vydáš, na svoji cestu, někde se zastavíme.'' ozve se jí v hlavě Hachibi.* Nemám čas na tvoje pohnutky momentálně. S tím si mohl přijít dřív. *odsekne jenom Mayu. ''Věř mi, zastavíme se někde. Zabere ti to jen pár dní, ale měla by si být připravena. Budeš to potřebovat.'' dodá. Mayu nemá náladu, aby se s ním nad tím dohadovala, ale asi jí nakonec nic jiného než jít sním nezbude, jelikož je zapečetěný v jejím těle a nedal by pokoj.* Dobrá. *povzdechne si a míří si to pomalu k domovu. Po cestě ale musí zařídit ještě nějaké věci.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Mon Jan 06, 2020 1:51 am
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): *Akemi nechá Mayu odejít a když už je pryč podívá se na svého věrného a věnuje mu pozorný pohled, který sám o sobě říká že má být případně připravený na nečekané. Akemi pak už nic moc neudělá, místo toho se půjde věnovat svým osobním věcem a vezme si na zbytek dne volno. *
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Mon Jan 06, 2020 9:10 pm
KONEC
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 11, 2020 5:32 pm
*Na parapet okna kanceláře Raikage dosedne malá černá vrána. Několikrát hlasitě zakráká a pro jistotu zaklepe zobákem do skla. Hodlá na sebe upozornit, že je tady a nese důležité zprávy. Což je vidět už od prvního pohledu, protože má kolem jedné nožky uvázaný nějaký vzkaz. Pokud by bylo okno otevřené, tak vletí rovnou Raikage na stůl a hlasitým zakrákáním jí pozdraví. Nechá se od Raikage či jejího týmu chytit a jakmile si lístek vezmou tak zmizí v hlasitém PUFF do svého domova. Vzkaz obsahuje: Vracím se do Kumo, nebojte se Kyubiho. Vše vysvětlím osobně a omlouvám se za komplikace. Temari Hayo. //
Temari se opravdu vrací, letí na zádech svého pana vrány a let si neužívá tak jako jindy. Nespěchá a schválně dopřála vráně velký několikahodinový náskok. Již brzy by měla být v dosahu informační sítě Kumo a jistě by měli zaznamenat pohyb chakry ke Kumo. Na chůzi člověka rychlý, protože Temari letí ale zase ne příliš jako by snad šlo o útok. Navíc doufá, že jí Raikage hned bez varování nenapadne aby získala výhodu prvního útoku a výběru terénu. Snad vzkaz dostala včas, doufá v mysli a pak poklepáním na krk vrány dá vráně další instrukce. Fénix ví co má dělat, okamžitě začne klesat a pomalu zamíří na několik kilometrů od brány kde hodlá přistát. Přesto je pan Vrána opatrný a pokud by hrozilo nebezpečí odmítl by přistát. Ale Temari si s nebezpečím tolik hlavu neláme. Je oblečená v bílém, takže neustále připomíná posla Seeshoumara a navíc z ní přímo sála chakra kyubiho. Tedy ne že by jí používala, ale takové množství chakry se prostě nedá skrýt. Na tváři má Temari svou masku Oinina s oušky, která brání ostatním aby viděli její oči s aktivovaným Sharinganem. Prohlédne si s ním celou oblast a pak konečně přistanou. Temari ignoruje všechny a všechno, přikáže vráně zmizet a pak se rázným kočičím krokem rozejde s vážnou tváří přímo k Raikage. Pokud jí nikdo nebrání, dojde tak na třicet metrů před ní a pak deaktivuje sharingan. Klekne si jako Anbu do pokorné odevzdané pózy před Raikage a sejme si masku. Nepodívá se na ní. Jen tiše pozdraví, nahlásí příchod a vyčkává na jakoukoliv její reakci či příkaz. Udělala to jako vždy, když přišla za Raikage tak jak jí Raikage zná. A nyní doufá, že si na její doposud vzorné a poslušné chování vzpomene.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 11, 2020 6:15 pm
Npc: Akemi Doku (6. Raikage): *Akemi zrovna vyplňuje nějaké dokumenty týkající se klanu Doku, Akemi se rozhodla že osobně vymění vedení celého klanu a proč? Na tom klanu ji záleží a i ona věděla že i přes to že oficiální vůdce klanu Doku je otec Mayu, Temari a Aishi tak ve skutečnosti to tam vedla jejich matka ale ta je nyní po smrti od neznámého útočníka. Bohužel Mayu jim toho o něm moc neřekla a tak bylo vyšetřování ukončené s tím že momentálně není důvod jak ho najít a odhalit jeho identitu (vraha). Vypadá to sice jako nájemná vražda ale nemají jediný důkaz. Proto se Akemi rozhodla vyměnit vedení klanu, potřebuje silného a inteligentního vůdce a ne ubohého alkoholika a gamblera. Když v tom najednou oknem proletí vrána ale věrný Akemi (Seiryuu) vránu odchytí aby mohl převzít vzkaz a předat ho Akemi, která mu poděkuje a dopis si přečte. *(Akemi): Temari se vrací s Kyuubim, to sem jde se Zerefem? (Seiryuu): Nemůžeme je nechat dojít tak blízko, navrhl bych posílit štít vesnice a uvítat je u brány a pak se uvidí. (Akemi): Dobrá, to zní jako přiměřená reakce. *Akemi tedy vydá rozkaz že se má blížit Kyuubiho chakra ale že nemají panikařit ale mají vytvořit jednotku asi 30ti Ninjů, kteří budou připraveni se střídat u silového pole, které by mělo případného útočníka udržet venku a to včetně jeho útočných Jutsu. Když se Temari blíží tak Akemi společně se svým věrným (Seiryuu) stojí před bránou ale tak že je stále uvnitř silového pole, které je průhledné. Hranice stěny silového pole, které obklopuje celou Kumogakure je takové 2 kroky před Akemi a za zády Akemi stojí připravený Seiryuu ale i další vojáci. Seiryuu je oblečený v klasické Ninja uniformě ale Akemi je oblečená v ( odkaz), chtěla být připravená na případný boj kdyby Temari opravdu přišla se Zerefem a proto má svou bojovou Ninja uniformu, kterou používala za dob kdy byla ještě pouhým Ninjou Kumogakure a nikoliv Raikage. Seiryuu je oblečen také v bojovém ( odkaz). Když se Temari zastaví a poklekne tak má asi 0,5 metrů před sebou stěnu bariery, které kdyby se náhodou dotkla tak by si způsobila zranění popálením. Akemi se na tváři vytvoří úsměv, cítí totiž z těla Temari chakru Kyuubiho ale přitom ji přijde jakoby ji v jejím tělo bylo méně než z pravého Jinchuriki. * „Takže z Temari je Pseudo Jinchuriki.“ *Tohle Akemi trochu děsí, protože z ní je cítit právě Kyuubi ale na druhou je to pro Kumogakure velké vojenské posílení a mění to mnoho věcí. Akemi si ale vzpomene že Temari byla vždy poslušná a věrná a proto udělá jednou rukou gesto a to je pro ty co udržují silové pole aby se otevřel takový „průchod“ v místě kde je Akemi a Temari. *Temari postav se a pojď za mnou, deaktivuj ten Sharingan. *Akemi to ví protože je stopařka a cítí ten pohyb její chakrové soustavy (pohyb chakry do očí). Akemi kráčí ulicemi směrem k sídlu Raikage a stejně tak ji následuje i Seiryuu a tak nějak se čeká že Akemi bude následovat i malá Temari. Poplach samozřejmě zruší ale bezpečnost zvýšená pro jistotu zůstane v platnosti. Když dojdou do patra kde má Akemi v sídle Raikage kancelář tak se tam posadí do svého křesla a položí na stůl láhev s whisky a dvě skleničky. Seiryuu ten se postaví do rohu kanceláře tak aby viděl na celou kancelář. *Posaď se Temari, uvolni se a sundej si tu masku a buď tu jako doma, myslím že nás čeká delší rozhovor a tak nechci abys byla zbytečně napjatá. Posaď se prosím a napij se. *Pobídne Akemi Temari a ukáže na příjemné křeslo na druhé straně stolu a přisune ke kraji svého stolu skleničku s whisky. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 11, 2020 6:57 pm
“Hezké uvítání…” Probleskne Temari hlavou, ale reakci Raikage plně chápe. Na jejím místě by se určitě pojistila podobně. Na druhou stranu nechtěla vzkazu svěřit víc, kdyby náhodou padl do rukou někoho jiného. Temari byla opatrná, ale vzkazy posílala často i předtím. Nyní když se ozve výzva, aby vstala a šla za Raikage tak jako stroj poslechne. Kráčí za ní a masku má už dávno za pasem, ani Sharingan nepoužívá. Pokud je zde Raikage-sama tak věří, že se jí nic nestane. Tedy pokud jí její upřímné vysvětlení bude stačit. Jakmile však stanou všichni tři v kanceláři, tak snad poprvé Temari neuposlechne přímý rozkaz od Raikage. Místo toho, aby se posadila tak si opět před Raikage klekne do oddané pózy Anbu.* Nejdřív prosím přijměte mou omluvu za způsobené komplikace Raikage-sama. Za to o čem víte, i za to co se dozvíte za chvíli. *Temari se uvnitř opravdu stydí a je jí líto, že Kumo způsobila problémy. Prozatím se vyhýbá tématu se smrtí mamky. A upřímně doufá, že k tomuto tématu dojde až na závěr rozhovoru.* Smím promluvit? *Počká na svolení, nebo zamítnutí a pak nechá mluvit Raikage. Navíc pokud by jí Raikage znovu vybídla, tak by už poslechla a na židli se posadila. Ale i tak by měla mírně skloněnou hlavu k desce stolu. Navíc Temari se neusmívá, má skloněné oči a netají se s tím že jí očividně celá situace trápí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 11, 2020 7:19 pm
Npc: Akemi Doku (6. Raikage): Nemusíš se mi omlouvat Temari, prozatím jsi mi problémy nezpůsobila a abych pravdu řekla zatím z tebe mám i radost, zesílila jsi a tím pádem zesílila i tvá vlast, tvůj domov (Kumogakure). *To poví tak nějak v moment kdy nalévá whisky do skleniček. *Ano smíš promluvit ale chci abys mluvila otevřeně, nemluv tak oficiálně. *Pronese Akemi zatímco posouvá skleničku ke kraji toho stolu. *Tak napij se, dodá ti to odvahu a navíc koukám že jsi celkem nervózní a nesvá a jedna sklenička whisky ti rozhodně pomůže, tak šup hoď to do sebe a pak mi řekni vše co máš na srdci.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 11, 2020 8:10 pm
*Tím, že je Raikage mírná až milá to Temari nevědomky ztížila. Snáze by jí bylo, kdyby se na ní rozlobila už teď ale takhle se bála, že bude zuřit o to víc později. Přesto vstala a odepla si meče, které měla připnuté na zádech a opřela je o stůl mimo svůj dosah. Pak se pomalu a hodně váhavě posadila na židli. Temari se vždy před Raikage chovala s přehnanou úctou, protože si myslela že si to na své pozici zaslouží a bylo jí jedno zda se jí za to ostatní smějí.* Kdyby mé původní plány vyšly, tak jak jsem chtěla tak by nyní mé kosti ožírala divá zvěř. *Vysvětlí upřímně a jde přímo k věci. nehodlá si nic vymýšlet.* Inkognito jsem se totiž vydala na území toho samozvaného boha a vypálila mu tři vesnice. Myslela jsem že tam už zemřu, ale nestalo se. *Odmlčí se, nejspíš se už k Raikage dostala zpráva o zníčení tří vesnic, ale jméno Temari s tím určitě spojené nebylo. Proč by to taky vyznavači zveřejňovali a její jméno znal nejspíš jen ten nejvyšší bůh. To teď ale neřeší a pomalu pokračuje.* Já jsem byla slabá, chtěla jsem Kumo i rodinu opustit pro dobrou smrt v boji místo nemoci. Cítím se, že jsem vás tím všechny zradila. *Tím uvede věci na pravou míru ohledně omluvy. Ale přesto po chvíli pokračuje odvážně dál. *Mají neuvěřitelnou sílu, nedokázala jsem je ani škrábnout… jediné co jsem dokázala bylo zachránit mé kuchiyose. Jejich oči jsou kombinace sharinganu a rinneganu. Pokusila jsem se to setkání co nejlépe sepsat jak si ho pamatuji. I na co se mě ptali, ale… *Mírně zaváhá a pak upřímně dodá.* Změnili mou mysl a já mám v některých detailech zmatek. *Vytáhne odněkud svitek, který položí opatrně před Raikage na stůl.* Donutili mě věřit, že jsou bohové. Hlavně ten Seeshomaru a já jim dobrovolně sloužila. Byla jsem připravená pro ně donášet, dělat cokoliv… *Temari zatne ruku v pěst, až jí sbělají klouby. Má na sebe vztek, kupodivu se po chvíli donutí se usmát. Ten úsměv, kde na něj vzala jen sílu?* Myslí si doteď, že jsem jejich a pokud svolíte. Můžu je snadno přesvědčit, že k nim patřím a sbírat informace. *Pak se podívá na Raikage, poprvé. Hledá u ní nějakou reakci, zda jí za to nenávidí.* Shiki, s kterým jste mě seznámila jejich moc zlomil. Nikdo jiný o tom neví. *Doufá, že podané informace společně se sepsanou zprávou jí budou stačit. Napije se váhavě pití, teď přijde ta horší část.* A pak je tu ta kiuubiho chakra, že? *Neočekává odpověď, ale kdyby chtěla něco říct dá jí prostor. Ví, že Raikage její chakru určitě už viděla.* Dobrá zpráva je, že Zeref by nemusel být nyní pro naší vesnici problém. Špatná je, že asi nedokážu vysvětlit proč mi svou sílu dal. *Povzdechne si a díky eventu a odměně je těžké vysvětlit proč a jak, když to nebylo zahrané. Proto usilovně Temari přemýšlí, je vidět že se snaží najít co nejlepší odpověď.* Já, moc ho neznám. Popravdě ke své ostudě jsem ho poprvé ani nepoznala, on nebyl v plné zbroji a neničil zemi. Prostě jen tak ležel pod stromem a já hledala jiný cíl, ale asi sem ho nějak už tenkrát zaujala. A pak, mě nezabil a já věděla že útočit na něho je sebevražda a tak, jsme spolu mluvili a on si mě asi musel oblíbit. Když jsme se naposledy potkali, tak jsem unavená po boji s jinými nukeniny usnula ve stejném táboře s ním. A ráno jsem byla změněná. Nevím proč mi tu sílu dal, zda si se mnou hraje. Udělal si ze mě zásobárnu chakry, nebo proč. Ale možná je to troufalé, ale možná mě má nějak rád.. já nevím… *Svěsí hlavu, neříká úplně pravdu v tom, že Zerefa zná hodně dobře. Ale jinak mluví pravdu k věci a to proč to udělal, proč jí sílu dal sama nechápe.* Já jsem ho o to nežádala, vážně ne… *Špitne nakonec, doufá že Raikage jí tohle uvěří. Nakonec však musí říct ještě něco.* Raikage-sama chtěla bych aby jste věděla, že i když mi nyní asi nemáte důvod věřit. Já jsem stejně připravená Kumo bránit veškerou silou, kterou mám! *Tak a nyní je to celé na Raikage, Temari jen doufá že to celé nějak dopadne. Když ne dobře, tak alespoň tak aby mohla pořád zůstat v Kumo se setřičkami.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 11, 2020 9:09 pm
Npc: Akemi Doku (6. Raikage): *Akemi nemá radost z toho že Temari jednoduše vyhladila tři vesnice věřících v Otsutsuki a okamžitě do sebe kopne skleničku se whisky a dokonce Temari probodne ne zrovna už milým pohledem ale spíše takovým přísným. *Kdybys zemřela neměla bys dobrou smrt, tys využila toho co ses naučila abys ze sebe udělala sprostého vraha co pozabíjí nevinné lidi z vesnic. Tím žes řekla že jsi zabila celé vesnice tak jsi zabíjela děti, starce, matky a všechny ale trestat tě nebudu. Zabila jsi lidi jen pro jejich víru a k tomu jsi zabíjela nevinné ale ty jsi ta co s tím bude muset žít do konce svého života, nezlobím se ale spíše jsem tebou zklamaná. Čekala jsem od tebe něco víc a ne že se z tebe stane zabiják co dětem zabil matku, otce ale pak jsi zabila i je. *Dále se k tomu Akemi nevrací, nicméně je vidět že je z toho opravdu smutná. Když Temari zmíní že si podmanil její mysl tak si je vědoma jak to udělal ale Temari pak začne říkat něco o tom že pro ně bude špehovat a podobně. *Temari tady tě zastavím, já nechci proti nim zakročit a špehovat od nich, chci s nimi vést diplomatické jednání. Nejsou to naši nepřátelé a o Zerefovi asi radši slyšet nechci, nezajímá mě. Kdybys o té bestii vyprávěla dále asi bych se už opravdu naštvala a to nechci, Zeref je odporná bytost bez nároku na život ale bohužel žije a já s tím nic neudělám a tak mi ani neříkej nic o tvém vztahu s ním, nechci to vědět. *Akemi během toho zvedne ruku v gestu aby Temari mlčela. *Jsem ráda že jsi připravena Kumogakure bránit ale nevím co si o tobě myslet, Zeref mě nějak netrápí ale to cos provedla v Zemi Otsutsuki je špatné! *Akemi se pak napije rovnou z láhve a pak si na okamžik položí tvář do dlaní a zavře oči. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sat Jan 11, 2020 10:36 pm
*Vyslechne si Raikage mlčky a trpělivě čeká, až skončí. Její postoj vůči Zerefovi jí překvapí pouze v síle osobního odporu. Čekala, že ho nebude mít ráda, ale tohle se jí zdálo až osobní. Alespoň že o něm nemusela dál mluvit, to jí plně vyhovovalo. To co jediné nečekala, bylo že ootsuki brala jako něco dobrého. To Temari překvapilo a určitě to na ní Raikage musela poznat, ale nedovolila si nic namítat. Jako vždy i nyní raikage rozhodla a Temari to mlčky akceptovala, to byla vlastnost která byla na ní nejspíš dobrá a to, že raikage nikdy nelhala. I když za to nyní trpěla, protože řekla Raikage čistou pravdu. U té zprávy o vesnicích a jejich zničení však vypadala smutně i Temari. Čekala dost dlouho, dokud Raikage neskryla svou tvář a i kdyby to neřekla, věděla že jí tím že se přizná zklame. Ale nakonec jí musí říct ještě něco.* Proto jsem se na začátek omluvila, i když má slova nedokáží zvrátit co se stalo tak chápu jak prázdná nyní jsou. *Temari na chvíli zavře oči a zdá se, že se Raikage otevře v následujících slovech. Zní přímo od srdce.* To všechno mě změnilo, už nedokážu spát a nebo upadám do nočních můr. Jak jste řekla, budu s tím muset žít i s tím, že jsem vás zklamala. *Chtěla aby Raikage poznala, že své chyby lituje a ví, co hrozného udělala. Ale ještě to není vše.* Ale je tu ještě jedna věc ohledně mé matky. *Konečně se dotkla toho tématu, sklopila oči k zemi ale rozhodným hlasem pokračovala.* Musím vám přiznat, že klan doku už delší dobu vedla ona. Otec je příležitostný opilec, hazardér a papíry držela ona. Byla duší naší rodiny a před nehodou Mayu, byla stejná jako ona. Ale nyní bych se nedokázala dívat, jak to co vybudovala zničí. Nechci aby klan Doku ublížil vlastním lidem, prosím Raikage-sama ať už si o mě myslíte cokoliv, zastavte ho. Dejte do vedení strýce, nebo někoho schopného kdo bude dobře dbát o potřeby lidí. *Sklopí u toho prosebně hlavu. Temari ví, co je potřeba a jak svět viděla její matka. I jak ho vidí Raikage.* Bylo by to jistě její poslední přání kdyby nějaké mohla mít. *Nebrečí i když se musí hodně moc soustředit. Pro sebe nežádala nic, předložila Raikage férově na rovinu vše a nyní stejně férově očekávala že jí za to potrestá a odsoudí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sun Jan 12, 2020 1:05 pm
Nejsem ta které se máš omlouvat. *Akemi to myslí tak že omluva patří příbuzným z jiných vesnic, kteří tam zrovna nebyli a když se vrátily našli takovou katastrofu. Pak zvedne zrak k samotné Temari a překvapivě ji po jejích slovech věnuje úsměv. *Vím o tom, proto tu mám dokument který říká že tvůj otec není nadále schopen vést klan a tak to je pak na starších z klanu Doku aby se rozhodlo kdo to převezme po něm. Chceš to tam předat ty nebo tam mám jít já? *Akemi nevidí jako důležité aby tam šla ona to tam oznámit, však Temari by to mohla zvládnout sama ne? *Tak nebo tak to doporučení tvou rodinu vyřazuje na dvě generace z uchazečů o vedení klanu a kdo to převezme dále to je na vnitřním vedení starších vašeho klanu.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sun Jan 12, 2020 2:40 pm
*Temari kupodivu chápe jednání Raikage ohledně první věci. Ale tím co udělala nepopíratelně ublížila i Raikage a není si jistá, zda by omluva rodinám mrtvých nějak pomohla. SPíš by se na ní vrhli a pak by musela hledat další příbuzné na rovnou dvojitou omluvu. Přesto dál Raikage neodmlouvá ani nevysvětluje. Uzavřela to téma a ona to tak odteď bude brát. Další slova však Temari příjemně překvapí, pokud je to ovšem v této situaci možné. SKlouzne pohledem opět k Raikage a přikývne.* Slyším a poslouchám, vy víte že žádný úkol neodmítnu Raikage-sama. Navíc to není nic, co bych nezvládla. *To že se jí lehce dotklo její rozhodnutí nedá nijak najevo, spíš se jí ale viditelně ulevilo že má stejný názor na tuto věc.* Děkuji za to, že jste mi to její poslední nevyslovené přání splnila Raikage-sama. *Pronese upřímně a pak se pokusí na židli co nejvíce narovnat. Zaujme pevný postoj a podívá se na Akemi s vnitřním rozhodnutím.* Omlouvám se, že Vám do toho mluvím, ale ještě je tu ta věc s mým potrestáním. Smím vědět, zda mě přeřadíte? Zavřete, nebo tak? *Očekává, že musí být logicky nějak potrestána. její mysl by si asi nedokázala představit, že by jí něco takového jen tak prošlo. Doufá, že jí Raikage odpoví možná tvrdě, ale stejně na rovinu a upřímně jako vše řekla ona jí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sun Jan 12, 2020 3:08 pm
Npc: Akemi Doku (6. Raikage): Takže odvolání vaší rodiny jako vůdců klanů proběhne až později (až se vrátí Mayu) a pokud jde o tvůj trest tak sice se ti nejspíš nebude líbit ale dostaneš domácí vězení, které bude trvat 2,5 roku a pak se uvidí a domácí vězení myslím tak že nesmíš opustit Kumogakure no Sato dokud nebude domácí vězení odvolané a během té doby budeš vyučovat jako suplující učitelka na zdejší Ninja akademii. *Akemi během toho věnuje Temari pozorný pohled kdy se jí dívá do očí. *Pokud máš ale nějakou připomínku a něco se ti na tom nelíbí tak řekni, sice neříkám že ti vyhovím ale jsem ochotná si tě aspoň vyslechnout.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sun Jan 12, 2020 3:31 pm
*Zpočátku je pohled Temari lehce nechápavý. Proto když Raikage skončí svůj proslov tak se na kratší dobu odmlčí. Nerozumí tomu, proč neskončila na přidělenou dobu ve vězení. Ona být na jejím místě, určitě se za to na pár let zavře aby mohla lépe přemýšlet o tom co udělala. Po chvíli ale automaticky odpoví.* Slyším a poslechnu jako vždy. *Opře se zády o židli trochu více a svůj napjatý postoj poněkud uvolní.* Zabili ale mou matku, ráda bych byla informovaná o průběhu vyšetřování. Kdyby to byl býval otec, prošetřilo by se to na jiné úrovni ale i tak nechci na její smrt jen tak zapomenout. *Aha, Raikage Temari hodně ztížila vyšetřování. Temari si neztěžovala ale co může až za dva a půl roku asi tak zjistit? Nedoufá, ale může se pak stát že po vypršení trestu bude chtít odejít vraha hledat a kdo ví jak to dopadne. Temari ale není člověk který by se dal zastavit nedostatkem informací o vrahovi.* A ráda bych především po večerech pomáhala policii Kumo. Hádám, že mě čeká spousty bezesných nocí, nechci je všechny strávit sama koukáním do zdi. Možná, budu moci zasáhnout a někoho ochránit. *Zvláštní prosby, ke keonci trochu váhá ale nakonec jen dodá.* Pokud je to vše, mám vyrazit s vaším příkazem, nebo mi dáte vědět?
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Sun Jan 12, 2020 5:31 pm
Npc: Akemi Doku (6. Raikage): Není na tom co prošetřovat, osobně jsem se na to dívala a neví se nic o tom kdo to mohl udělat. Vyslechla jsem jedinou osobu co u toho byla a nevíme zcela nic. Jen to že používal katanu, byl to nejspíš muž a že ovládal Raiton ale nic víc a to nám nic nepoví protože katanu, Raiton a další tyhle věci může ovládat snad každý druhý Ninja a tak to je uzavřené jako nevyřešený případ, bez šance na vyřešení. Nevíme jak vypadal, jak byl starý a ostatně ani odkud vlastně pocházel, takže to mohl být Nukenin ale mohl to být vrah, kterého mohla najmout kterákoliv vesnice nebo soukromá osoba a tak bohužel není jiná možnost než případ uzavřít jako nevyřešený. *Akemi ví že Temari to stačit nebude ale sama se o to osobně zajímala a opravdu není možnost jak to vyřešit. Pokud jde o pomoc policie tak to nech na nich, pokud jsi chtěla pomáhat policii měla ses jí stát a tak se budeš muset věnovat svému sekundárnímu povolání ale věřím že si nějak poradíš a ten příkaz prozatím necháme být, udělám to o trochu později. *Pak nechá Temari už odejít a nechá k Mayu doručit dopis ve kterém stojí že Temari se vrátila a že jakmile dokončí svou misi má se vrátit že už dlouho se pohřeb odkládat nebude (má 3 měsíce a pak proběhne -> pohřeb). Kromě toho tam je že ihned po jejím návratu má jako první přijít za Akemi že s ní bude chtít něco prvně probrat. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Mon Jan 13, 2020 5:08 pm
*To že je vyšetřování tak snadno uzavřeno se jí ale ani trochu nelíbí. Už nyní je rozhodnutá vyslechnout osůbku co u toho byla co nejdůkladněji. Ideální by pak bylo vidět to jejíma očima. S tím se však Raikage nesvěří, i když tuší že jí stejně prokoukla a ví že to nenechá jen tak být. Pak však Raikage pokračuje ohledně policie a jejímu sekundárnímu povolání. Jistě, bla něco jako soukromá učitelka i když spíš trenérka. Pomáhala i učitelkám, ale vždy šlo o praktickou stránku a nikdy neučila ve třídě. Divila se Raikage, že jí pustí k dětem ale když se nad tím zamyslela tak jí něco napadlo. Možná Raikage slyšela o tom, jak přísně dokáže zvládat i delikventy a třeba chce po pár let zpřísnit výuku. Dobrá bude to tedy mít! Temari jí zkusí vychovat tvrdší shinobi, kteří budou věrní a poslušní!* Udělám vše jak říkáte Raikage-sama a děkuji ještě jednou. *Poté když je propuštěna tak vstane a odejde pryč. Nejdřív plánuje zajít do nemocnice, kde nejspíš budou mít tělo matky. Hodlá se s ní naposledy rozloučit a pak si jde zařídit nové bydlení. Pronajmout si malý byt,kam odnese své věci. Po tom jak se plánuje setkání s otcem a radou, by nerada zůstala pod jednou střechou s ním. Proto chce mít připravený byt, kde jí nikdo nebude rušit. Navíc si vyzvedne matčino slavnostní kimono s nádhernými květy z čistírny a pak si rozpustí vlasy. Začne si je doma upravovat tak, jak je nosila ona. Hodlá veřejně před radou klanu promluvit tvrdě s otcem a všechny připravit na to, co se brzy stane. Ví, že tam nyní budou probíhat hádky a ona je chce všechny uklidnit, vnést klid do řad lidí z klanu tak, jako to dělávala její matka. A navíc jí při tom bude velmi, velmi podobná.*

Konec
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 2:42 pm
*Nevěděl proč ale byl povolán do budovy Raikage. Oblékl si jako vždy své černé kimono, k pasu si připevnil Shikia který se proměnil na katanu. Do vnitřních kapes si schoval svitky a štětec. Na oči si nasadil své černé brýle a pomalu vyšel z domu.* "Zajímalo by mě co po mě bude chtít. Že bych dostal konečně nějakou misi?" *Netrvalo dlouho a dorazil až do budovy Raikage.* "Už je to nějaká doba co jsem tu byl. Jsem opravdu zvědavý co se bude dít." *Karusi došel až k místnosti kde měla Raikage kancelář. Aktivoval si v očích Chimanako. Při tomto rozhovoru chtěl vědět kompletně všechno. Zaklepal a až ho vyzvou tak vejde a ukloní se.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 2:47 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): *Vyčkává na příchod Karusiho za svým stolem ve příjemném křesle, v rohu kanceláře sedí jeden muž, jde o věrného samotného Akemi jménem Seiryuu. Když vstoupí Karusi tak si ho Akemi prohlédne svým Sharinganem se třemi Tomoe v obou očích a samozřejmě cítí jako stopařka jeho pohyb chakry, která proudí přímo do jeho očí. *Vítej Karusi, co kdyby sis sundal brýle a deaktivoval své Doujutsu? Není to slušné víš o tom? *Akemi sice netuší jakému doujutsu Karusi vládne ale nebude to zjišťovat, je to jeho věc ale nelíbí se ji že s ní mluví s brýlemi a ještě ho hodlá mít aktivní jako kdyby to bylo proti ní nebo tak nějak. *Posaď se, prosím. *Poví a ukáže na židli naproti jejímu stolu. *
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 3:24 pm
*Nevěděl jak se Akemi o jeho doujutsu dozvěděla ale co mu zbývalo. Karusi deaktivoval svoje Chimanako a sundal si brýle.* Omlouvám se za svoji neslušnost. *Sedl si naproti Akemi a čekal co bude dál. Brýle schoval do vnitřní kapsy svého kimona.* Jaký je důvod mého předvolání Raikage-sama? Nejsem si vědom žádného prohřešku ani ničeho co by bylo spojeno s mojí osobou. *Karusi měl jen jednu věc která by byla možná. Vzpomněl si na to co mu řekla Temari když spolu mluvili.* "Temari špehovat nebudu. Ani náhodou."
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 3:42 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): *Ne že by Akemi přímo věděla o jeho Doujutsu ale prostě ji to došlo v moment kdy ji to jeho pohyb chakry prozradil. Díky tomu by vlastně dokázala určit každého v jejím dosahu kdo má aktivní nějaké Doujutsu. *Víš sice je hezké že své Doujutsu ukrýváš ale já mám čuch na pohyb chakry a tak jsem cítila uvnitř tvého tělo jak se tvá chakra pohybuje a hromadí se a mizí ve tvých očích, to tě prozradilo ale nebudu se tě ptát jaké Doujutsu to je, nemusíš se bát. *Akemi se sice zajímá jaké Doujutsu by mohl vlastnit ale nebude se ho vyptávat pokud ji to sám nepoví. Stačí to že se právě dozvěděla že vlastně nějaké vůbec vlastní a více prozatím vědět nepotřebuje. *Takže jde o Temari, chci abys ji pomohl nalézt opět správnou cestu. Stal se z ní obyčejný vrah, nepovím ti co přesně udělala to se zeptej ji ale udělala něco strašného a já nechci aby dál kráčela po cestě vraha a zabijáka bez jakéhokoliv svědomí, jsi její student a myslím že tě má ráda a pokud máš rád ty ji tak ji musíš pomoct najít zase tu správnou cestu, protože pokud by se něco podobného jednou zopakovalo mohlo by se stát že bych ji byla nucena prohlásit za zločince a nechat ji uvěznit nebo hůř a to nechci.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 4:14 pm
Ukrývám ho z dobrých důvodů. Ale myslím že o ukrývání Doujutsu by jste mi toho mohla říct i vy Raikage-sama. Určitě jednou zjistíte jeho sílu ale myslím že dnes je tomu ještě dosti brzo. *Když se přesunuli k tomu proč jej předvolali tak se Karusi v hlavě jen ironicky zasmál. Karusiho teorie byla správná. Tedy až na to že nemělo jít o špehování ale spíše o to aby byl Temari oporou.* Vím už co udělala. Již jsem se s ní setkal. Dle mého mínění a toho co jsem slyšel tak věřím že opravdu chce svou cestu změnit. Její mysl byla jiná než mysl vraha. Myslím že svého jednání upřímně lituje a chce se napravit. *Karusi věděl o čem mluví. Přece jen s Temari mluvil a dokonce jí i četl myšlenky. Její myšlenky nelhaly.* Pokud vám to zajistí klid v duši dám na ni pozor Raikage-sama. Je mi dost blízká a myslím že to samé platí z její strany. *Karusiho docela znervózňovalo že neví co se skutečně děje v hlavě Akemi. Měl stále nutkání aktivovat Chimanako aby zjistil víc. Lehce na něm šlo i vidět že ho to štve. Snažil se však nedat nic najevo. Inu tělo ho dost zrazovalo.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 4:26 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): Já své Doujutsu neukrývám jak vidíš. *Poví a ukáže prsty na dvojici aktivních Sharinganů v obou očích. *Nemá to smysl když to mám v obou očích a nemohu to deaktivovat, navíc brýle nosit je okaté a spíše to přitahuje pozornost než aby to odlákalo. *Podotkne k tomu ale už se dále nechce bavit o Doujutsu ale o tom kvůli čemu si Karusiho předvolala. *Možná máš pravdu a napravit se chce ale možná taky ne, navíc to že to chce nemusí znamenat že se ji to povede a proto potřebuje někoho kdo ji bude nenápadně posouvat tím správným směrem a bude ji radit jak se správné rozhodovat. *Pro Akemi není těžké si nevšimnou jak je Karusi napjatý a nejspíš i dost možná i naštvaný ale ne přímo na Akemi, ono Sharingan ji v tom odhalování jeho řeči těla dost pomáhá. *Pověz, to ti tak moc vadí že jsi nucen mít své Doujutsu neaktivní? Nebo tě snad štve něco jiného?
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 4:34 pm
Asi máte pravdu. Když je nelze deaktivovat tak není nutné je schovávat. *Pomalu se stočila řeč zpět k očím.* Abych pravdu řekl. Poslední dobou jsem si zvykl že když s někým mluvím tak jej mám vždy aktivní. Dosti mi to pomáhá s daným člověkem mluvit. "Je divné to říct před Raikage ale co už jednou dřív nebo pozdějí by zjistila čeho je moje Doujutsu schopno. Beztak na mě s Temari nasadí i ANBU aby si byla jistá že se Temari lepší." Nevadí. Asi zpět k tomu co po mě chcete. Chápu tedy dobře že mám být hlasem co Temari bude vzdalovat od její minulosti vražedkyně a bude ji posouvat k budoucnosti slušného Shinobiho pro Kumogakure, je to tak? Myslím že s tím nebude problém. Jsem ji dost blízký a chci pro ni to nejlepší. Můžu jí být na blízku a být jejím tichým hlasem co ji pomůže se zlepšit. *Karusi se zase pomalu uklidnil, vydechl a opět nastal jeho kamenný výraz. Myslel si že dost dobře pochopil co po něj tedy Akemi chce.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 4:52 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): Ano chápeš dokonale oč tě žádám a jsem ráda že souhlasíš, nechci na ní pověsit někoho kdo by ji měl špehovat ale někoho kdo ji pomůže navést správným směrem ale současně tě chci požádat že pokud nastane situace kdy tě něco ohledně Temari bude trápit nebo ti to dá důvod k obavám tak přijď rovnou za mnou, nemohu ti to nakázat ale chci tě o to požádat. Přecijen Temari se stýká s nepřítelem Kumogakure číslo 1, s někým kdo zabil už tisíce našich lidí a dvakrát celou tuto vesnici skoro vyhladil a mě prostě trápí že ji chce navést na svou cestu. *samozřejmě že řeč je o Zerefovi ale Akemi předpokládá že Karusi bude vědět o kom je řeč aniž by pronesla to jméno. *Nejde mi ani tak o to aby byla poslušný Ninja pro Kumogakure ale aby z ní byl člověk který bude schopný se na sebe v budoucnu podívat do zrcadla, chci aby byla dobrým člověkem a ne monstrum. *Upřímně tohle je něco čeho se Akemi opravdu obává. *Mimochodem mohl bys mi ukázat aspoň vzhled svého Doujutsu prosím?
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 5:03 pm
V kontaktu s nepřítelem číslo 1. Asi vím o koho jde ale ho tu řešit nemusíme. Vaši žádost chápu a budu Temari nablízku. Nemusíte se bát že bych vás nebo ji zklamal. Sám ji nechci nechat jít tou špatnou cestou. Vím moc dobře že v ní je dobro a ne jen zloba. "Vždy to tak bylo a vždy to tak taky bude. Na tom se nic nezmění ať se děje cokoliv." *Když už to vypadalo že jejich konverzace je u konce přišla od Raikage žádost. Karusi chvilku váhal (ne že by to přes jeho kamenný výraz šlo poznat ale po chvíli jeho oči zrudly.* Toto je moje doujutsu. Zatím nevím o nikom jiným kdo by s tímto doujutsu měl zkušenosti nebo jím disponoval. Nebudu lhát je to dosti užitečná věc. *Když už jej má aktivovaný tak toho i využije a bude číst myšlenky Akemi aby se dozvěděl i něco více.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 5:32 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): Znám to Doujutsu, jmenuje se Chimanako a kdysi ho vlastnil muž jménem Ziki Katsuki, který byl Raikage ale pro jeho činy byl vymazán z dějin a jeho post Raikage byl zpětně anulován ale o jeho schopnostech něco vím, jako třeba že dokázal číst myšlenky a proto si na Summitech 5ti Kage dávám pozor na co myslím, protože současný Kazekage Chimanako má také a musím říct že jsem pohoršená tím žes mi chtěl číst myšlenky. *Nyní se Akemi na Karusiho zamračí. *Deaktivuj ho prosím.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 5:46 pm
*Karusi byl překvapený těmi informacemi.* "Takže jej zná. Bývalý Raikage?" *Horší bylo když jej Akemi osočila že čtení myšlenek na tomto sezení. Deaktivoval své oči a opět navázal s Akemi oční kontakt.* Omlouvám se za toto pohoršení avšak jsem vždy připraven když je potřeba. Díky těmto očím jsem se dokázal dostat z mnoha problémů a dosti lidem pomoci. Mrzí mne jestli toto berete jako útok na vaši osobu. Omlouvám se vám za toto nedorozumění. *Jeho omluvu doprovázela lehká úklona směrem k Akemi.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 6:00 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): Tvou omluvu přijímám ale do budoucna, pokud ti to nepřikážu nebo tě o to nepožádám tak neměj toto Doujutsu v mé přítomnosti aktivní, děkuji. *Poví klidně a pak sáhne do jednoho šuplíku ze kterého vytáhne nějaký smotaný svitek a ten položí na stůl před Karusiho. *Tento svitek obsahuje zadání pro misi ranku A, jediné co po tobě chci je abys ji společně s Temari splnil a vyrazil na ni co nejdříve dobrá?
Dodatek: zadání mise si můžeš vymyslet sám.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 6:05 pm
*Karusi přikývl že chápe.* Když to po mě nebude požadováno, ve vaší přítomnosti bude toto Doujutsu neaktivní. "Jelikož ví co toto Doujutsu umí tak myslím že se nevidíme naposledy." *Karusi si v duchu povzdechl. Když dostal před sebe svitek, otevřel ho a přečetl si jej.* Mise A. Nebojte se. Myslím že i Temari bude ráda že se koukne mimo vesnici. Vyrazím hned jak budeme připraveni. Budu dávat pozor a kdyby se náhodou něco stalo podám vám hlášení. *Karusi smotal svitek a uložil jej do vnitřní kapsy kimona. Čekal zda ještě něco příjde nebo zdali jej Raikage již pošle pryč.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 7:28 pm
NPC: Akemi Doku (6. Raikage): To bude všechno, můžeš odejít. *Akemi svolí aby Karusi opustil její kancelář a poté i sídlo Raikage a hodlá se pak věnovat několika dalším povinnostem a vydání několika dalších rozkazů. Má pořád nějaké obavy ohledně Temari a jejího spojení se Zerefem ale bohužel nemůže Temari říct co má cítit a co cítit nemá, nakonec to tak tedy nechá a spíš doufá že Karusi splní to oč ho požádala. *
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 7:57 pm
*Karusi se zvedl, uklonil a zmizel za dveřmi. Cestou po budově si přemítal v hlavě co bude teď jeho úkol. Přemýšlel o tom co mu řekla Raikage. Karusi doběhl domu a rovnou si začal chystat věci na cestu.* "Tak jo. Je na čase zajít za Temari a vyrazit na misi."
Sponsored content

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru