Budova Raikage

+8
Ayato Sairen
Rias Gremory
Kaede Hisa
Temari Hayo
Noctis Clive
Batsu
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
12 posters
Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Thu Nov 26, 2020 3:06 pm
Vlastně jediný trest ode mě bude to označení, zbytek se stane u tebe ve vesnici a myslím, že když všem řeknu proč k takovému trestu došlo, všichni to přijmou. Protože označení cenou za oko a několik zranění a když k tomu ještě připočítáme škodu, je podle mě relativně malý trest.* Raikage si to pak promyslí.* Dobře, za dvě hodiny v aréně. *Raikage hned zavolal jednoho jounina, který měl na starosti svolat děti z dětského domova, všechny účastníky zkoušek které zrovna probíhaly a veškerý jejich doprovod.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Thu Nov 26, 2020 9:00 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Dáme takový time skip a skočíme do doby kdy už je připravené vše co je nutné, děti z dětského domova a prostě i plno dalších (několik stovek) lidí sedí na místech v aréně jako kdyby se čekalo na nějaký souboj a Hakumura Yoshimato, který byl přiveden jednotkami Anbu z Kumogakure stojí držen tak aby stál na nohou a ruce má svázané za zády drátem zatímco ho každý Anbu přidržuje za jedno rameno aby stál v klidu. Akai stojí kousek bokem a jen „sleduje“ tohle představení, které následně má přijít. Hakumura vlastně ani neví o co jde ale to všem vysvětlí Raikage veškerému publiku a tak to Hakumurovi jistě dojde o co se vlastně jedná. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Nov 29, 2020 2:48 pm
*Když je vše připravené a viník přiveden, raikage se ujme slova.* Tento.. kluk, porušil mír, který je mezi naší vesnicí a Kirigakure. Napadl děti z dětského domova, několik jich zranil a dokonce jedno dítě připravil o jedno oko. Škody na domově pro tyto děti jsou také nemalé, ale Mizukage-sama sám navrhnul, že přispěje na obnovu tohoto domova. Policie tento čin již prošetřila a údajně byl Hakumura *Raikage ukázal na svázaného kluka, který byl v pozici obviněného* dětmi i vyzýván, ať odejde, přesto zaútočil na děti, které neznají techniky jako on, nebyli trénování a neměli u sebe ani žádné vybavení. *Raikage na pár vteřin mlčel, aby nabral vzduch a polknul sliny, jelikož mu vyschlo v krku.* S Mizukagem jsme došli k závěru, že takové jednání by mělo být potrestáno. Nechci ale vynášet soud bez toho, aby se mohl Hakumura vyjádřit a teď k tomu má před vámi všemi prostor. Máš k tomu tedy co říct ? *Raikage se zeptal Hakumury a dal jeho jednotkám posunkem najevo, že držet ho nemusí. Okolo byla spousta ninjů, kteří by ho zvládli spacifikovat i jednou rukou.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Nov 29, 2020 4:35 pm
*Hakumura byl právě na cestě zpět do hotelu, dneska mu bylo venku horko a chtěl si zchladit hlavu ve studené vodě ve vaně. Než došel do hotelu, ve kterém byl ubytovaný tak ho z nenadání zastihli anbu, nejspíš ze skryté oblačné. Ani se sním o tom nebavili. Rovnou mu svázali ruce a byl odvlečen směrem do arény. Takhle jo svázal i jeden muž, který ho poté "mučil". Nebylo to nic příjemného. Pociťoval v kostech že teď to bude podobné né-li stejné. Když byl pak jednotkami anbu přiveden. Stál tam mizukage a dokonce i raikage. Netušil oč se jedná, ale nejspíš to bude nějaký průser. Dokonce měl i krásný výhled na diváky, kteří vypadali jako by čekali na jeho popravu. Poté začal raikage mluvit. Hakumura poslouchal a vyvodil z toho, že je to to co se stalo. Když ho pak anbu pustily na přání raikageho tak se pousmál. Chtěl promluvit, protože s tím absolutně nesouhlasil.* Všechno co jste tu řekl pravda zcela není.. nikomu jsem neublížil. Do toho domu jsem dokonce ani nestačil svou nohu. Vracel jsem se od stánku se zmrzlinou se zmrzlinou v ruce, ale chtěl jsem si jí v klidu sníst, takže jsem si vyskočil na jednu, ze střech. Viděl jsem jak tam stojím já, ovšem někdo byl v tom případě v přestrojení nejspíš pomocí techniky henge. Svědky žádné nemám, pochybuju, že se spousta lidí bude dívat na střechy ze zvědavosti, že by tam viděli něco zajímavého. Ovšem svědectví těch dětí nemá moc váhu, protože jsem to ani nebyl já a pochybuji že by dokázali rozlišit pravého člověka a napodobeninu. A důvod proč jsem nešel zabránit tomu aby někdo konal protizákonné věci v mém jménu? Nechtěl jsem riskovat, hlavně mě životy těch dětí. Snad se nikomu nestalo nic vážného kromě toho vypíchnutého oka, to je mi líto. Navíc jsem chtěl předejít tomu abych ohrozil jak svůj tak i jejich život z důvodu toho jak byl ninja silný, navíc už delší dobu mám podezření, že má na mě někdo zálusk. *Hakumurova verze mu snad pomůže, aby se mu nestalo nic vážného. Teď stejně nemohl nic moc dělat, protože měl ruce za zády svázané.* Navíc proč mám svázané ruce? Jsem si jistý že mě dokáže každý tady dokáže porazit i s jednou rukou za zády, ale to je vaše volba.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Nov 29, 2020 4:58 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida: *Strašně to v něm vře, nikdo si ani neumí představit jak. Kdyby aspoň ten kluk uznal že byl chycen ale on se z toho ještě snaží vykecat tím že lže a to byla poslední kapka. Akai se postaví přímo před Hakumuru a strhne mu Ninji čelenku se znakem Kirigakure (pokud ji má). * Takže ještě lžeš? Jako Ninja nemáš žádnou váhu a tak od tohoto okamžiku už nejsi Ninja a už jím nikdy nebudeš! *Poté Akai v rychlosti složí několik ručních pečetí a sešle na Hakumuru Genjutsu, které zařídí že nebude moct lhát a na jakoukoliv otázku odpoví zcela pravdivě. * Pověz nám znovu jak to bylo, pravdivou verzi. *Hakumura nebude schopen říct nic jiného než to co se skutečně stalo, což asi není třeba vypisovat slovy ale stačí odkaz na to rpg kde se to vlastně stalo (ale je to na tobě zda se ti to chce psát vlastními slovy, která musejí být pravdivá). Nakonec jim tam teda Hakumura následně je nucen odvyprávět skutečnou verzi toho jak se to stalo. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Nov 29, 2020 7:58 pm
*Raikage je vcelku dost pevně přesvědčen o tom jak to bylo, policie by za ním nepřišla, kdyby takhle snadnou variantu neměla ověřenou. Proto se na obličeji raikageho objevil naštvaný výraz. Ze zvědavosti se podíval na mizukageho a ten taky nevypadal vůbec nadšený. Pak to mizukage přebral do svých rukou.* Takže teď se dozvíme pravdu, i kdyby Hakumura teď chtěl lhát, není toho schopný. *Raikage vysvětlil co se stalo i pro diváky, kteří takovou techniku neznali. Po tom co Hakumura řekne vše, tak jak to policie uvedla ve zprávě, raikage přejde k trestu.* Tvůj trest bude jednoduchý, aby každý věděl, co jsi udělal, budeš mít na těla znak, který to bude dokazovat. *Raikage mávnul na ninju který stál pod ochozem arény a ten mu přinesl železnou tyč, která byla na jednom konci nažhavená doběla. Hlavou pokynul jednotkám anbu ať ho chytí. Raikage pak přiložil rozžhavenou ocel na tvář kluka. Tak nějak počítal, že takovou bolestí rovnou omdlí, proto povolal i lékaře, který si ho v takovém případě vzal rovnou na starosti. Raikage se pak otočil k divákům.* Každý zločin se trestá, tento člověk narušil mír mezi vesnicemi a ještě svou sílu použil proti bezbranným a to ve své vesnici nebudu tolerovat, stejně tak jako to nebudu tolerovat u svých ninjů ve spřátelených vesnicích. Takové chování je naprosto nepřijatelné.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Nov 29, 2020 8:09 pm
*Hakumura tak nějak nedoufal že mu uvěří napoprvé a mizukage složil nějaké ruční pečetě a i kdyby se podíval na Hakumuru tak on se stejně spíš díval do publika, takže na něj to genjutsu nemělo účinek.* Stojím si za tím co jsem řekl, nedopustil jsem se něčeho co je zakázané a tak nemám ani důvod lhát. *Šlo spíš o štěstí že se Hakumura nedíval do očí mizukageho. Takže vlastně i když Hakumura neřekl to co měli ve zprávě tak vlastně ani nepřichází trest, teoreticky. Kdyby ale přišel tak skončí nejspíš i v nemocnici.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Mon Nov 30, 2020 8:10 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Akai se naštve, skutečně se nasere ale to tak moc že to není možné. * (Akai): Nebudu tu techniku používat znovu, myslím že už to že se brání té technice vypovídá samo o sobě ale Hakumuro! Máš poslední šanci říct pravdu, skutečně jsi provedl z čeho jsi obviněn nebo nikoliv? *Někdy v ten moment od naštvanosti vypustí trochu chakry ze svého těla a Nemu ta to vyřeší po svém, sice ji mnoho lidí nazývá pouhou loutku bez vlastní vůle ale ona moc dobře ví že to co nyní provede aby pomohla celou situaci vyřešit. Sedí tam někde v publiku, to by totiž nebyla ona kdyby tam Akaie nechala samotného a prostě se tam jen pohodlně usadí, zavře oči a vyletí ze svého těla v podobě ducha, dokonce ani stopař nepozná že se něco stalo. Ona ve své spirituální formě vletí do těla Hakumury a jeho vědomí je v ten moment naprosto potlačeno -> technika ranku S+ -> Reika no Jutsu. * (Hakumura/Nemu): Fajn! Chcete slyšet jak to bylo? Udělal jsem to a nelituju toho, udělal jsem to protože jsem prostě chtěl a udělal bych to klidně znovu! Koho zajímavý nějací spratci ze špinavé Kumogakure? Koho zajímá nějaký sirotek, jsou to jen spratci, kteří jsou užiteční jen na porážku a já na vás všechny s-e-r-u! *Akai samozřejmě nemá tušení že je v něm Nemu ale tak ona mu to nakonec stejně poví (snad). Akai zrudne vzteky ale nesmí ztratit kontrolu nad emocemi tu před tolika lidmi. * (Akai): Rozhodl jsem se změnit rozhodnutí, ode dneška přesně za 14 dní proběhne jeho poprava, která bude provedena v Kirigakure veřejně všem na očích jako odstrašující příklad! *V další moment kývne na jednoho Anbu a ten netuší co po něm Akai chce ale hádá že má tomu hajzlovi zavřít tlamu a tak ho zezadu udeří do jednoho bodu u krku a Hakumura okamžitě ztratí vědomí. Nemu ta v ten moment opustí tělo Hakumury a vrátí se do toho svého. Hakumura ovšem během toho co byl ovládaný vnímal zcela jasně co řekl a co mu bylo řečeno, pouze prostě nemá způsob jak se tomu bránit. * (Akai): Odcházím! *Zřetelně je vidět že je naštvaný a tak se otočí a opustí tohle místo (Arénu) a Nemu se zvedne aby ho mohla následovat. * (Akai): Dělej si s ním co chceš ale chci ho mít do hodiny u brány, připraveného na cestu zpět do Kirigakure. *Tohle je směřované na Raikageho během odchodu Akaie. * -> fakt jsem to nechtěl dělat takto ale nemám náladu na to psát to že ti prostě vlepil své oko přímo před to tvé a že to Genjutsu prostě fungovalo.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Mon Nov 30, 2020 8:23 pm
*Když raikage viděl, co se odehrálo a co vlastně Hakumura řekl (I když to vlastně neřekl on), zase dal nažhavené železo jednomu z mučitelů a s takovým chladným pohledem se podíval na Hakumuru.* Když vím co tě čeká, tak ti nedopřeju klid s tím, že by jsi mohl na nějaký čas ztratit vědomí, musíš teď přemýšlet nad tím co jsi provedl a jaký to celé bude mít následek, doufám že si popravu užiješ. *Pak to raikage celé rozpustil a jen na daný čas nechal Hakumuru doprovodit k bráně, nechtěl riskovat, že by se třeba pokusil utéct, už podle toho jak se snažil lhát a celého jeho jednání byl dost hloupý na to, aby se o to pokusil.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Mon Nov 30, 2020 8:40 pm
*Po tom co do něj vletěla nemu cítil Hakumura takový divný pocit i když se mu to nejspíš jenom zdálo. Nestihl nic říct, teda nic co chtěl. Místo toho mluvil samé kraviny, protože ho ovládala Nemu a on se tomu neměl jak bránit. Po chvíli toho co mluvil jenom ucítil něco na svém krku a to ho "ospalo" nebo spíš teda ztratí vědomí. Neví nic co se odehrává právě teď kdy nemá vědomí. Po pár chvílích ale opětovně nabyde vědomí a vzbudí se u brány, kde už stojí mizukage i s jinými ninji co se účastnily zkoušek. nějak moc se nerozhlížel kolem sebe. Jediné co si stihnl všimnout byli ty oči jak na něj zírají jako kdyby ho chtěli oni sami popravit. Pokud Mizukage něco říkal tak ho Hakumura nějak nejspíš neslyšel.

Konec RPG
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 2:49 pm
Rias Gremory: *Jak se zdá tak v Kumogakure je někde uvnitř vedení klanu Doku zrádce, který chce jen moc a peníze a tento zrádce se rozhodl že by se mohl stát Raikagem. Pomocí zastrašování a úplatků si zajistil už teď že by měl na své straně prakticky celou radu starších Kumogakure a Feudální Pán by se jim nejspíš i přizpůsobil a dal na jejich rady. Rias od toho muže.. nebo spíše od jeho posla dostala nabídku na zakázku (žoldáckou) za kterou dostane dobře zaplaceno. Nicméně Rias si určila vyšší cenu, dohoda se nakonec tedy uzavřela s tím že zaplatí polovinu předem a polovinu později. Takže ještě než se vůbec Rias dala na věc dostala polovinu peněz a nějaké základní informace ke schopnostem klanu Doku, včetně některých jejich technik (techniky po rank C). Následně se Rias vydá na svůj ostrov (Ostrov Hahaji) na kterém má skrýš (chatu), kde se zrovna nachází. Oblečená je v (viz. obrázek) a poté vstoupí do Tenseigan Chakura Mōdo, čímž navýší svou sílu Ninjutsu na hodnotu 90ti bodů. Tehdy využije síly svého Ninjutsu a opustí své tělo ve spirituální podobě zatímco její bezvládné tělo leží v pohodlné posteli v té chatě. Rias v této spirituální podobě může libovolně létat vzduchem a obrovskou rychlostí cestovat, nikdo ji v této podobě nevidí a ani necítí její chakru.. dokonce ani Doujutsu ji neuvidí (Reika no Jutsu). Rias v této podobě doletí až do Kumogakure a tam si to zamíří do sídla Raikageho kde vyhledá jeho kancelář, snaží se ho najít a doufá že v té kanceláři ještě bude (je něco kolem 10ti hodin večer).*


Naposledy upravil Rias Gremory dne Sun Jun 13, 2021 4:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Ayato Sairen
Ayato Sairen
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 13. 05. 21

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 4:46 pm
Izumo Akinori: *Je už pozdě večer a tak se akorát vydává na cestu domů. Ani to nečekal. Dnes skončil se vším nějak velice rychle. Všechno mu šlo hezky od ruky, nemusel řešit žádné složité problémy. Všichni zaměstnanci budovy Raikage dnes byli v práci, no prostě vše šlapalo jak mělo. Akorát vyšel z budovy Raikageho a vydal se domů, tak kousíček od budovy zahlédl v menším trávníku čtyřlístek. Klekl si k němu a utrhl si ho.* Dneska se na mě fakt usmívá štěstěna. Škoda že jsem nedělal něco jiného, než práci Raikageho. *Postavil se a pokračoval v cestě domů a v ruce si prohlížel ten čtyřlístek. Nebyl to první, který kdy našel, ale napočítal by je za svůj život všechny na jedné ruce, takže mu to udělalo trochu radost. Ono, proč se také neradovat z maličkostí, že?*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 5:19 pm
Rias Gremory: *Chudák Izumi (Raikage), kdyby tak čekal co ho dnes čeká. Rias ho najde v moment kdy už si to kráčí klidně domů, když se pak sehne pro ten čtyřlístek Rias mu dá ještě chvilku a pak vstoupí do jeho těla a kompletně ho ovládne. Tělo 1. Raikageho se stane hostitelem její duše a ona ho ovládá. Má nyní přístup k veškerým jeho schopnostem, chakře.. prostě ke všemu. Aby nevyvolala podezření tak ještě nic nepodniká, prostě jen stojí na místě a prohlíží si ten čtyřlístek. Riasina síla Ninjutsu v moment kdy opustila své tělo v této formě byla na úrovni 90ti bodů a síla Ninjutsu 1. Raikageho je na hodnotě 80ti bodů.. tudíž je o 10 bodů slabší a nemá šanci tomuto posednutí odolat. Dalším okamžikem vyskládá několik ručních pečetí a v atmosféře vytvoří ohromné (600) množství ohnivých koulí, které začnou dopadat na Kumogakure po celé její ploše. Nezaměřuje se jen na jednu oblast ale ohnivé koule zasypou celou vesnici (20x Katon: Faiabōrushawā). Rias k tomu nevyužila ale obyčejné chakry ale využila k tomu prokletou přírodní chakru, jakou 1. Raikage díky prokleté pečeti disponuje. Vesnice by tak měla být uvržená do chaosu a ten se ještě zvětší, protože Rias v těle 1. Raikageho použije techniku, díky které se stane neviditelnou a nebude možné vycítit její chakru skrze Kagura Shingan a další podobné techniky (Mesai Mochite). Takto se jednoduše vypaří z vesnice, chaos, který takto vznikl ji pomůže jednoduše pod rouškou noci v neviditelné formě zmizet. Mrtvých bude samozřejmě mnoho, jak na civilním obyvatelstvu tak i mezi Ninji co to nečekali, spali nebo nebyly dostatečně silní. Zamíří si to na sever k hranicím se Zemí Bažin, kde pak zamíří do jedné jeskyně ve které ukončí své maskování a postaví se proti jedné vnitřní stěně jeskyně a několikrát do ní udeří hlavou tak silně že hostitelské tělo nakonec ztratí vědomí a ona to tělo může opustit a vrátit se do toho svého. Následně stačí jen načerpat dostatečné množství vesmírné chakry a vstoupí do chakrového modu Jigenu, čas co uplynul od oddělení své duše od těle do opětovného spojení by se mohl počítat na takových 6 hodin (z toho většinu času zabrala cesta v těle 1. Raikageho). Dále Rias vytvoří portál, který vede do jeskyně kde leží 1. Raikage (v bezvědomí) a tak tím portálem (Supēsugēto) projde a může z blízka vidět tělo starého muže.. upřímně Raikage vypadá docela dobře i přes svůj věk (50 let).* Až si z tebe udělám loutku budeš vypadat mladě neboj.. *Rias k němu přijde a udeří levou dlaní do země a vytvoří pod nimi znaky, které je přesunou do její dimenze Mirāsaizu. Zjeví se na takovém menším místě, které jako kdyby se vznášelo volným prostorem vesmíru (viz. obrázek). Ve středu tohoto místa stojí Rais ve své přirozené formě (lidské) a kousek od ní leží 1. Raikage a Rias ho lusknutím prstu probudí.*
Ayato Sairen
Ayato Sairen
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 13. 05. 21

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 5:57 pm
*Od doby, co zvedl čtyřlístek si bohužel pamatoval úplně všechno, ale nemohl nic dělat. Věděl, že to nedělá on, ale celé to vypadalo, jako kdyby ano. Najednou se tedy probral v dimenzi Rias. Ještě by nějakou dobu v bezvědomí byl, ale Rias ho z toho porbrala. Bohužel mu však neuvěřitelným způsobem třeštila hlava. Ono dát si hlavou o stěnu jeskyně několikrát plnou silou není vůbec sranda. Nedivil by se, kdyby měl i nakřuplou lebku. Hlavně mu stékala krev po obličeji. Okamžitě se chytl za čelo a zasyčel. Rozkoukal se a viděl, že je na neznámém místě. No měl před sebou ženskou postavu a to ho teď zajímalo nejvíc. Musela to být ona, kdo za všechno může.* T-Ty...co jsi to kurva udělala?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 6:08 pm
Rias Gremory: *Tahle reakce je docela zajímavá, moc se ji ale nelíbí že jeho hlava krvácí a tak luskne a jeho zranění na hlavě se zahojí a stejně tak přejde i bolest.* Byl už váš čas Raikage-Sama, vaše vláda a váš čas na zemi skončil. Někdo z vašich vlastních lidí si objednal vaší smrt.. tak jsem vás dovedla sem. Chtěla jsem se podívat do očí muže, jehož život ukončím.. jsem žoldák a i když to je jen jedna z mnoha zakázek ne každý den se mi naskytne taková příležitost. *Rias mluví naprosto klidně, klidně se přitom usmívá a zkoumá výrazy a grimasu 1. Raikageho.* Chtěla jsem vám dát možnost vyřknout své poslední myšlenky, nějaké poslední přání a případně vás nechat vyzpovídat se z toho čeho litujete. Chci vám dát možnost zemřít s čistým štítem.
Ayato Sairen
Ayato Sairen
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 13. 05. 21

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 6:22 pm
*Najednou ho přestala bolet hlava a i ho přešla bolest. Všechno se to stalo v momentě, kdy luskla. Samozřejmě mu došlo, že to s tím bude mít něco společného. Postavil se na nohy a znova si zkontroloval čelo. Rias mezitím mluvila. Ono, celá tahle situace byla vesměs jasná. Že ho unesla a jde jí o nějaké vydírání, vyslýchání či případné zabití. To se i potvrdilo, když řekla, že je žoldák a plánuje ho zabít. Pak tam začne povídat o nějakých zpovědích a lítostech ze života, ale nad tím se jen zachechtne.* Lituju? Nelituju ničeho. Poslední myšlenky? K čemu to je dobré. Proč by tě něco takového mělo vůbec zajímat...a navíc...mám pocit, že kdybys chtěla, prolustruješ si celou moji paměť. Poklepal si prstem na čele, kde byla předtím rána. Chtěl tím naznačit to okamžité vyléčení, ale mohlo to působit že ukazuje jakoby doprostřed hlavy na tu paměť jako takovou.* Čistý štít mám, vždy jsem měl a vždy mít budu. *Největší háček v tom ale byl ten, že v půlce věty (když dokončil slovo "měl") z jeho prstu vyletěla střela CHAKURA NO HARI, která se okamžitě začala navádět na čelo Rias a letěla rychlostí 20 bodů. Šlo o smrtící střelu, která by po zásahu do hlavy Rias jistě usmrtila.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 6:37 pm
Rias Gremory: *Inu s něčím podobným mohla počítat. Rias v jeden moment prostě padne k zemi mrtvá s dírou v hlavě, aspoň tak to mělo vypadat a tak chtěla Rias aby to vypadalo. K tomu používat svou božskou autoritu na tomto místě není nutné luskání ale Rias má ráda ty efekty. Dalším okamžikem může Izumi slyšet kroky asi 9 metrů za sebou a pak jedno lusknutí, které způsobí že se tělo Rias jaké bylo zničeno rozpadne. Rias svou božskou mocí z toho udělala prostě jen iluzi a nic jiného, její tělo bylo iluze a ona se zhmotnila za zády 1. Raikageho.* Inu dle tvého jednání je tvé přání jasné.. chceš zemřít v boji a já ti to dopřeju. *Oblečení Rias se následně změní, chce něco v čem se ji bude bojovat o něco lépe (odkaz). Pak proti němu namíří levou ruku s nataženým ukazováčkem a vystřelí mu do zad stlačenou vodní střelu (Mizzudeppou no Jutsu).* „Nikdy jsem v této dimenzi nebojovala.. tohle pro mě bude novinka.“
Ayato Sairen
Ayato Sairen
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 13. 05. 21

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 7:46 pm
*Rias padla na zem mrtvá, ale v ten moment se objevila chakra za ním. Tušil tak, že za ním stojí a věděl, že je to nějakých těch 9 metrů, ještě, než začala vůbec dělat ty kroky, aby je slyšel. Ze zad mu okamžitě vylezly 4 řetězy a každý ji spoutal jednu končetinu a pak i tělo, aby se nemohla hýbat. Řetězy mají rychlost 20 (řekl Suzuya) a tak by to mělo stačit, ještě než natáhne ruku. Zároveň ale pokud řetězy někoho spoutají, tak potlačují chakru. V to Izumo doufal, ale nevěděl, co jsou ty její schopnosti zač, takže na to nespoléhal. Znova vystřelil další střelu do její hlavy a aktivoval Juinku (2. stupeň) a tělo mu obalilo organické brnění.* Tak pojď! *Zároveň mu ze zad vyrostly 2 ocasy (CHICHŪKAI), které byly připravené na obranu nebo útok. Rovnou s jedním z nich zaútočil na Rias.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 8:12 pm
Rias Gremory: *Rias má Jigen Chakra Mod a tak je její rychlost na hodnotě 21ti bodů, nicméně nechá se spoutat. Nicméně téměř okamžitě se ty řetězy promění na kámen a Rias prostě jen trhne a ty zkamenělé kusy řetězů se rozpadnou na prach. Kdyby s ní Izumo bojoval v normálním světě a takto ji spoutal měla by problém ale tu se prostě stane cokoliv si Rias jen bude přát. Když proti ní pak vystřelí další chakrové střely tak Rias natáhne před sebe ruku a vytvoří štít z fialové energie (chakry) -> vzhled. Jedná se o techniku Jigenu (Shīrudo). Ovšem poupraví funkci nebo spíš odolnost té techniky svou zdejší božskou autoritou natolik že když do té obrany ty techniky Izuma narazí tak to techniky zadrží. Když pak na ní zaútočí i tím ocasem tak stále tahle bariéra to zadrží, Rias si mezitím co ho zadržuje tou pravou rukou si v té pravé vytvoří Fuuton: Rasenshuriken a vrhne ho přímo na Izuma, těsně předtím samozřejmě zruší tu obrannou bariéru.*
Ayato Sairen
Ayato Sairen
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 13. 05. 21

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 8:55 pm
*Jakmile se jeho řetězy přemění na kámen, tak prostě ví, že prohrál. Nechápe jak to dělá. Absolutně to nepobírá. Nicméně i tak hodlá prostě jít pryč v souboji, i když nemá absolutní šanci na výhru. Pro dobro v duši, jak se říká. Chakrovou střelu zabolkuje jakási fialová bariéra. Nevěděl, jestli je ta bariéra normální technika, která je tak mocná, nebo je to zase jen nějaký její blud, kterým si přetváří realitu. Stejně tak zablokuje i jeho ocas. V ruce si pak vytvoří ten Rasenshuriken a to stejné udělá i on. Vrhne ho proti jejímu Rasenshurikenu a pak jen čeká, co se vlastně bude dít dál. Teď byl na ofenzívě on a čeká, jak se asi zachová někdo, kdo disponuje takovými schopnostmi.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 9:08 pm
Rias Gremory: *Její Rasenshuriken i ten, který patří Izumovi se srazí a vytvoří velkou explozi při vzájemném střetu a Rias se tehdy usměje a vytvoří v okolí kolem sebe poté co odskočila od Raikageho 60 chakrových střepů ze světla, přičemž každým střepem procházejí čtyři čáry (odkaz). Střepy jsou ihned po vytvoření vystřeleny velkou rychlostí (50) na Izuma s cílem ho probodat z různých úhlů (Danzai no Kōken). Izumo si během boje mohl všimnout i toho že Rias se neustále obnovuje chakra, ať použila technika kolik chtěla tak se ji vždy obnovila. Ono tohle ani nebyl boj, Rias stačila myšlenka a Izumo by zemřel. Zde neplatí žádná pravidla, pouze vůle tvůrce tohoto místa (Rias). Proto i když bude Izumo probodaný tak nezemře a to čistě z vůle Rias, která následně luskne a jako kdyby k žádnému boji nikdy nedošlo. Prostě se znovu ocitají tváří v tvář naproti sobě, jako kdyby se právě probudil.* Raikage-Sama.. chci vám tu nabídku dát ještě jednou, opravdu vás nenapadá ani jedno jediné poslední přání? Nechcete znát identitu kdo vás zradil a zaplatil si vaší smrt? Opravdu neexistuje jediné poslední přání, které vám mohu splnit? *Rias se v ten moment zarazí, její dimenze ji upozorní na to že někdo sem nahlíží a to formou Tōmegane no Jutsu a tak Rias poupraví vlastnosti této dimenze a kromě blokování časoprostorových technik, které by sem mohly kohokoliv dostat jako je třeba Hiraishin od nynější doby bude blokovat i Tōmegane no Jutsu (Temari sem nahlížela).*
Ayato Sairen
Ayato Sairen
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 13. 05. 21

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 9:53 pm
*Netrvá moc dlouho a je prošpikovaný skrz naskrz. Spadl na zem, lilo z něj krve a on i hodně krve mu teklo z úst. No člověk by prostě čekal, že bude mrtvý víceméně hned, no to se ale nestalo. Žil. Vůbec netušil, co se to děje. Pak jen mrknul a stál naproti Rias úplně v pořádku bez jakékoliv známky boje.* Ty mi to hold nedopřeješ, co? Umřít v boji jako správný shinobi. No dobře. Když mám teda tu příležitost, tak tě zahltím otázkami. Kdo, proč, za kolik. To je jediné, co bych tedy nakonec rád věděl.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 10:10 pm
Rias Gremory: Neboj, dopřeju ti čestnou smrt v boji.. přesně jak si přeješ ale já bych neměla prostě klid dokud ti nedám aspoň tuhle možnost k využití. *Pak se zhluboka nadechne a pomalu vydechne.* Ichimaru z klanu Doku, tuším že jde o někoho zkorumpovaného kdo chce využít absence Raikageho ve svůj prospěch ale jak to netuším.. neptám se na pohnutky svých klientů a zaplatil mi obrovskou sumu (dejme tomu nějaké obrovské číslo ze kterého by mohla do konce života žít kvalitní život). *Rias si přitom projíždí vzpomínky, kterou jsou Izumovi.. hlavně tedy pokud jde o jeho schopnosti* Pokud nemáš nějaké poslední přání tak můžeme to skončit a dopřát ti smrt hodnou hrdiny?
Ayato Sairen
Ayato Sairen
Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 13. 05. 21

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 10:20 pm
Ichimaru jo, ta hnusná havěť. Tušil jsem, že má něco za lubem, ale že by dokázal klesnout až takhle hluboko... *Docela ho to vytočilo. Koho taky ne, kdyby se dozvěděl, že jeho smrt byla koupena z důvodu nějakého politického zisku jiné osoby nebo něčeho podobného.* Ne, je to všechno. A nějak to skončíme. Fakt, že jsem bez šance jsem přijal už před nějakou dobou. Jen jsem chtěl odejít s nějakou show. *Nečekal na nic. Přišlo mu, že kdyby ho třeba vrátila do jeho předchozího stádia, že by se s tím nedokázal spokojit. Proto se obalil znova brněním, vylezly mu zase 2 ocasy a s těmi na ní zaútočil. Vystřelil při tom další střelu na její hlavu. Nadechl se a vypustil proti ní destruktivní proud vzduchu (KIRYŪ).*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 13, 2021 10:34 pm
Rias Gremory: Inu něco pro tebe nakonec udělám.. projednou poruším svůj kodex žoldáka a potopím svého klienta, dám Temari informaci kdo si mě objednal.. jak s tím naloží bude už na ní. *Rias Temari kdysi potkala, zná ji ale zná ji hlavně ze vzpomínek 1. Raikage, který jak se zdá k ní měl blízko a doufal že Temari bude jednou jeho stráž a později i jeho nástupcem. Věřil ji a opatroval ji, jako kdyby byl její Sensei a tak věří že ona to celé rozlouskne. Dalším okamžikem 1. Raikage přesune to jakési simulace, přesune tam spíš jeho mysl. Simulace boje během kterého bude bránit celou svou vesnici přes armádou nepřátel, které vede Rias. Nakonec je všechny odrazí ale za cenu svého života, nakonec tam dokonce má možnost slyšet jak je uznávaný jako hrdina apod. Rias pak opustí tuto dimenzi i s 1. Raikagem a ocitne se opět v jeskyni kde ho nechala a kam se za ním přesunula. Inu měla z toho setkání s ním dost užitečných informací, zná mnoho nových věcí jako veškeré schopnosti, kterými 1. Raikage disponoval.* Odejděte v míru 1. Raikage, tento svět si vás nezasloužil.. byl jste zrazen lidmi, které jste chránil. *Jedním pohybem pak vytáhne kunai a bodne 1. Raikageho přímo do srdce a nechá ho tak zemřít. Dalším krokem je že ho zapečetí do pečetícího svitku pro pozdější využití a následně se díky Jigenu přesune do Sora-Ku. Svou zakázku splnila, zaplaceno taky dostala a tak je spokojená.*
Konec Rpg
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Wed Jun 23, 2021 2:58 pm
*Výbuch otřásl okolím. Hlína ze zahrádky se rozletěla do všech stran a i když doposud kamenná stěna odolávala tak při následujícím dopadu teploty dokonale popraskala a následovně se zřítila. A nebyla ten den jediná (budova) která vzala za své. Ohnivý útok z nebes byl nečekaný a mocný. Otřesy neustávaly, přidal se k nim křik a panika kterou nedokázal přehlušit ani dusot nohou. Spálený dým ze řinul z ulic a přes veškerý zmatek se našlo pár připravených shinobi co dokázali a nebo se alespoň snažili každý dle svých vlastních sil reagovat. Někteří použili pár technik na zastavení bohužel stejně tak jen pár ohnivých kouliček, jiní hasili trosky, další chytali civilisty a strhávali je stranou či zraněné vyprošťovali z trosek a přepravovali do nemocnice. Tak či onak, útok netrval dlouho ale následky byly strašnější než si kdokoliv dokázal představit. Ulice byly i přes veškerou snahu plné mrtvých a zraněných. První kdo byli připraveni reagovat byli Anbu a záchranné týmy. Další kdo pak stál za zmínku mezi těmi kdo dokázal reagovat, byli dvě zcela odlišné skupiny.
Na první a početnější skupinu upozornil zvuk rohu, který se rozezněl celou oblastí Doku. Z jedné střechy seskočila matka Temari. Útok ji zaskočil na ulici ale i tak byla schopná reagovat. Nyní se kolem ní shromáždili další a další Doku. Neměla s tím problém, její rozvážný sebevědomý a nepopíratelně charismatický hlas dával každému vědět jaký je jeho úkol. Ani jednou nezaváhala a z chaosu dokázala ukout nemožné, řád. Nestála však jen nadutě na místě, rozšířila vlnu pomoci po celé Kumo a sama se přesunula do nejhůře postižené oblasti kde sama mezi vydáváním instrukcí přidala ruce k díku. Nebylo to hned, ale pozvolna se zapojovali další a další lidé s nabízenou pomocí a tak přirozeně brzy pomáhali organizovaně všude.
Od této skupiny se odlišovala pak další. Šlo o skupinu přímo podporovanou staršími a jistého Doku, který vedl nejen své nejbližší lidi. Každý kdo toho nyní ještě neznámého zrádce znal by ho nejspíš ani nepoznal. Přetvařoval se, jako by mu na všech záleželo a naoko i on s doprovodem pomáhali potřebným. On sám se však příliš neměl k tomu umazat si ruce. Místo toho si ale dával pozor aby bylo vidět a slyšet jak rozkazuje pomáhat druhým. Hnusné odporné divadlo kdy neváhal průvod prázdnou ulicí s potřebným jen proto, že by záchranu nikdo neviděl.
A kde v tomhle tom veškerém zmatku byla Temari? Zrovna odpočívala v jedné podzemní ubykaci klanu Doku, jejich klan už nějakou dobu byl trénovaný a s tréninkem pomáhala i samotná Temari. Dobrovolníků bylo dost. Navíc klan Doku vždy díky Mizukage a Nejstaršímu z Doku (vůdce klanu) stál pevně za Raikagem. Snažili se, aby mu vždy mohli přijít na pomoc s připravenými vycvičenými shinobi. Díky tomu se klan odlišoval od zbytku shinobi z Kumo, kteří neměli tak tvrdé nároky. Zpátky ale k Temari. Ta samozřejmě vyběhla ven hned jakmile se rozezněl zvuk Rohu. Byla zaskočena, ale ne bezradná. Zakřičela na nejbližšího shinobi a ukázala na nejbližší stožár. Pochopil a hned se rozhlédl. Všude byly trosky, oheň, zmatek… Navíc Temari cítila, jak se všechny ty chakry míchají v běsnící koktejl zmatku… a smrti. Cítila, jak některé chakry mizí a musela odolat vlastnímu pokušení zastavit svou schopnost aby nic z toho nevnímala alespoň ve světě chaker. Cítila na sobě narůstající paniku, malou chviličku ani ona nevěděla doslova to příznačné CO. Cokoliv co honem udělat. Bezděčně vytáhla kunai a zoufaloe se s ním bodla do ruky. Konečně něco známého! Známá bolest jí vytrhla z vlastní paniky i pochybností a ona najednou věděla přesně co musí udělat. Svolala všechny z dohledu a začala rozesílat provizorní pomocné týmy do předem na mapě přichystaných oblastí. Museli vytvořit funkční spoj, rozmístit lidi podle nouzového plánu a vše bude dobré! Musí být! Tenkrát ještě netušila, že si Raikage právě utrhl svůj poslední čtyřlístek. Útok naštěstí netrval dlouho, takže díky organizaci se brzy dostavil k Temari posel od její máti. Raikage pravda nikde nebyl vidět, což bylo zvláštní. Ale ona sama si to neuvědomila dokud jí to posel znovu nezopakoval. Raikage-sama, její skoro-otec, který se jí kdysi ujal a věnoval jí svou důvěru zmizel. Nikde ho nenašli a její matka chce, aby se přesunula do podzemní části Doku a použila svou nově nabitou schopnost. Tak zněl vzkaz a Temari nezapochybovala ani na vteřinu že je to vážně zlé. Kdyby to zlé nebylo, matka by pro ní neposlala a neřekla by aby použila schopnost o které věděly doposud jen ony že se jí zvládla naučit. Okamžitě se rozběhla a brzy za sebou zabouchla dveře. Teprve nyní, když byla sama tak na ní dopadla tíha té zprávy. Klesla na kolena uprostřed místnosti a její dopad ani příliš nezpomalil malý kulatý kobereček. Nevnímala to, z pečeti ukryté na ruce si přivolala zcela automaticky vše potřebné k použití techniky TŌMEGANE NO JUTSU (Použití povolené adminem). Dnes se jí samotná křišťálová koule zdála být o tolik těžší než jindy. Chvíli se bála že ji rozbije, pak si ale složila nožky bokem pod sebe a přinutila se pomocí zavřených očí a rychlému dechovému cvičení ke klidu. Otevřela tedy oči a zabořila svůj pohled do koule, myslela na Raikageho. Z duše vytáhla jednu silnou vzpomínku za druhou aby její spojení bylo co nejsilnější ale spojení stále cosi bránilo a koule ne a ne ukázat kde se Raikage nachází. Temari začínala být zoufalá, zkoušela to znovu a znovu. Ale koule byla stále chladná a netečná.* To není možný! On není mrtvý! *Zařvala už v návalu zoufalství Temari a švihla z koulí dost bolestivě o svou vlastní nohu. Těžko říct, zda šlo o speciální gryf, nebo její zoufalství proteklo chakrou do koule ale najednou se navázalo spojení. Temari vytřeštila oči a nechápala zhola nic. Byl tam Raikage a ještě někdo a byli někde… jinde? Nedokázala by to místo popsat, ale rozhodně to nebylo nikde na zemi. To poznala téměř okamžitě, protože se prostředí jako jediné neměnilo. Za to pohyb a gesta, kolem těch dvou postav nedokázala pobrat jako by byli desetkrát zrychlenější. To byl také možná důvod, proč se spojení na malou chvilku otevřelo a rozdíl v časovém pásu nevaroval majitelku dimenze okamžitě. Než cokoliv Temari stačila pochopit, nebo pobrat koule po chvíli zhasla. V ten moment vyhrkly temari z očí slzy. Neječela, nekřičela a navenek byla nehybně ztuhlá. Koule cinkla o podlahu, když jí vypadla z roztřesených dlaní. Zdálo se jí to, nebo Raikage s někým bojoval? To mohlo znamenat jen jediné, tohle celé divadlo byla jen past na odlákání pozornosti. A oni do ní skočili po hlavě. Ale především, to znamenalo něco co nedokázala nijak vysvětlit a přesto to věděla. Její rty se pohnuly aby to vyslovila hlasem bez emocí jako nějaký robot.* Raikage... už se nevrátí… *Pomalu vstala a vyšla ven. Nejdřív měla nejistý potácivý krok a uvnitř srdce cítila neskutečnou bolest. S každým dalším vynuceným krokem se ale její postoj stával pevnější. Bolest pomalu odeznívala, jako by v ní něco docukávalo co umřelo. Pomalu se v ní zvedal naopak hněv. Na sebe, na toho kdo to udělal i na neschopnost všech tomu zabránit. Zviditelnila se (stopařské jutsu) a vydala se přímo do domu zrádce a pár dalších lidí, které měly s matkou na svém seznamu. Už delší dobu věděly, že uvnitř klanu doku to s tehdejším zrádcem neskončilo, byl zde někdo mocnější a dravější a tak začaly hledat. Poté co se víc angažovaly, někdo z vedení poslal Temari na misi při kterém málem zemřela jen proto, aby údajně zjistili jak je na tom v nerovném boji. Aby získala zkušenosti. Všechno se jí v hlavě spojovalo pomalu dohromady a pak Temari v jednom z domů našla co hledala. Dopis, který potvrzoval dík najatému žoldákovi. Temari ten dopis zmáčkla v dlani a ani ho nedočetla. Vyšla ven a na jednom z domů přivolala své poštovní vrány. První vzkaz patřil Noctisovi - Drahý příteli. Musím ti s bolestí v srdci oznámit, že v Kumo nastal Armagedon. Byli jsme zrazeni zrádci z vlastní řady. Vím kdo to je a smrt Raikageho zaplatí pomalou smrtí. Nepíši ti o pomoc, ale pokud tě už neuvidím chci ti napsat poslední sbohem. T. Dívka z Pláže. - Temari si zjistila kde se nachází pomocí křišťálové koule a stejné techniky jako předtím aby věděla kam vránu poslat. Další vrána míří k vedení Doku. Přesněji musí najít Staříka který je vede. Je to opravdu starý Doku a nikdo si nepamatuje už kdy se narodil. Zvláštní také na něm je že opravdu vypadá starý, což je u Doku neobvyklý zjev ale jemu to přidává na přirozené autoritě. Nikdo netuší, co strašného si musel kdysi prožít, nebo jakou děsivou techniku použil že takto vypadá. Tu zprávu napsala přes kopírák třikrát a zaslala jí i matce a jednomu ze starších kterému věděla, že může věřit. Po té se přesunula i ona samotná, chtěla stihnout být u toho všeho, co nyní nastane.
Brzy na to se věci daly do pohybu. Zrádce Ichimaru z klanu Doku byl při své obhlídce obklíčen elitní jednotkou z klanu Doku. Došlo ke střetu, tvrdému boji uprostřed Kumogakure hned po té, co se Ichimaru odmítl vzdát a prohlásil obvinění za falešná. Chvíli před Temari, ale dorazili i další posily. Především Anbu a pár nejsilnější shinobi, které kontaktovala matka Temari. Brzy bylo po boji. Zrádce byl zadržen a jeho komplici pobiti. Podobný osud během několika následujících dnů čekal i další lidi, kteří byli s celou akcí zapleteni.
Mimo přímých důkazů z domu zrádce, dokumentů a především dopisu měli Doku ještě trumf. Temari dobrovolně navštívila mučitele. Nechala ho, aby jí vlezl do hlavy a prošel její vzpomínky. Ty se pak zapsaly jako přímé svědectví do pergamenu. Klan Doku tak měl přibližný popis ženy, která bojovala s Raikagem. Nepopiratelný důkaz pro pomlouvače, že je milovaný a všemi respektovaný Kage nezradil a nenechal na pospas osudu.
Pomohlo to urychlit spousty věcí, především rozhodnutí o rychlém najití nástupce. Pro Temari to ale znamenalo mnohem víc, bylo to osobní. Měla důkaz, který očistil jejího milovaného Raikageho a ona po něm byla rozhodnutá zanechat velkolepé legendy. Později vyprávěla jeho skutky, o tom jaký byl na hřištích malým dětem i na přednáškách na akademii. Tušila, že je nutné vychovat novou, mnohem silnější generaci a hodlala k tomu ona osobně přispět. Mluvení jí šlo a i když jí děcka přezdívali ledovou, tak její příběhy milovali. Později je dokonce vyprávěla i v putykách, aby se dostali mezi lidi. ALe vraťme se ještě na chvíli do kritické chvíle.
Doku vyslali tajně jednotky, aby zrádce našli a pobili. V jedné jednotce byla i Temari a smrt dvou dalších bezvýznamných si vážně užívala. Po pár dnech, kdy se Kumogakure trochu sebrala z té ohromné dvojité katastrofy se konal veřejný soud. Všem na očích byl Ichimaru obviněný, usvědčený a přede všemi popravený. Nikdo netušil, že během těch pár předchozích dní ho dlouho mučili aby ho zlomili a on se odhodlal přiznat. Mučili ho i po tom, ne snad proto aby přestal toužit zemřít. Ale proto, že si každý významnější člověk s dost silným žaludkem chtěl vychutnat pohled na trpícího zrádce. Když bylo jeho tělo roztrháno na kusy za živa, což byl trest za zradu, tak se Temari nijak neulevilo. Doufala, že tomu tak bude ale nebylo. Hněv v jejím nitru poněkud ochladl, ale tím pádem jen zvětšil prostor pro obrovské smutné prázdno. Chyběl jí, sebevědomý a upřímně najivní přímý a čestný muž. Za ta léta se ho naučila mít ráda a dokonce mu odpustila i jeho dětskou naivnost s kterou tak rád každému věřil. Ten jeho svět s dobrem uvnitř skoro všech lidí, jak si namlouvala že on sám vnímá, ho nakonec zabil. Od této chvíle už Temari přestala být příležitostně veselá, mnohem víc dospěla a zvážněla. Tak nějak asi musí působit člověk, kterému zemřel jeden z posledních důležitých lidí. Navíc se v ní usídlila myšlenka, že to ona vlastně Raikageho zabila. Kdyby, kdyby se tak víc věnovala tréninku a méně diplomacii a jednání… mohla být po jeho boku a alespoň společně s ním zemřít. Byla by to ale dobrá smrt? Podle Temari rozhodně ano, zemřít v obraně proti tomu kdo ubližuje její vesnici a milovaným.*

Gama verze, při připomínkách smazat a napsat co přepsat!

KONEC RPG
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jun 28, 2021 9:08 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Není to tak dávno co se mu narodilo malé dítě (syn), kterého samozřejmě hodlá vychovávat jako svého nástupce. Aktuálně se o něj stará jeho matka, ono kdo by taky čekal že se Akai bude starat o malé mimino. Aktuálně se nachází přímo v Kumogakure no Sato, kde se asi 2 dny zpět odehrála inaugurace nové Raikage, která byla uvedena do tohoto postu. Podle jeho názoru je to Kunoichi, hodná Kirigakure. Za těch pár dní o ní zjistil několik zvěstí a celkem se mu zamlouvá co se o ní říká. Nyní míří směrem k sídlu Raikage, oblečený v (odkaz) se Samehadou zavěšenou na zádech, která je obvázaná obvazy. I přes svůj věk (48) vypadá celkem mladě, to díky tomu že využívá Wakagaeri no Jutsu, které jeho věk udržuje na úrovni 30ti let ale pouze vzhledově, skutečně ho to neomlazuje. Když dojde k sídlu Raikage tak se v přízemí u sekretářky nechá slyšet že by rád mluvil s Raikage, která jistě o jeho přítomnosti v Kumogakure ví, jak by ji to mohlo uniknout, když každý zdejší stopař cítí jeho Bijuu chakru a ještě se při vstupu do vesnice prokazoval a byl zaznamenán jeho příchod. Nyní akorát čeká zda ho Raikage přijme či nikoliv.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Manami Yoshikawa​ (2. Raikage)

Fri Jul 02, 2021 10:02 pm
*jsou to jen dva dny, co se Manami stala Raikage a už udělala razantní změny v řadách ANBU. Většina z nich sympatizovala s Prvním, takže její přístup pro ně byl příliš extrémní pro Kumo. Ve většině případů se naštěstí shodli na tom, že spolupráce mezi nimi nebude dále možná. No, bohužel se ji řady ANBU zúžily až příliš, takže měla na stole desky vhodných kandidátů. To, že některé bude muset přesvědčit trochu silou, s tím počítala. Ne každý z těch kandidátů, které měla už v úzkém výběru, patřili mezi ty, kteří by chtěli takovou pozici. Ale byli to shinobi, kterým mohla věřit. Kteří neměli problém s její povahou a s jejím smýšlením. A co, že některé z nich bude muset povolat zpátky z cest po světě. To ji zrovna netrápilo. Měla zrovna v kanceláři jednoho ANBU, který byl zároveň stopař. Upozornil ji na Mizukageho dřív, než se ohlásil u sekretářky, takže ve chvíli, kdy by přišel k její sekretářce, tak ona má příkaz ho ihned uvést do její pracovny. Ve chvíli, kdy Mizukage vejde, prakticky ihned zvedne zrak k příchozímu. Poprvé se s ním setkává v tváří tvář. No, rozhodně ho obdivuje, ale neposadí se z něj na zadek jako První* Mizukage-sama *na rtech ji pohrával jemný úsměv, ale mohl by si to vyložit i jako úšklebek. U ní člověk nikdy nevěděl* Těší mě, že je pro Vás naše spojenectví důležité, abyste se tu ukázal osobně *dodala, zatímco před sebou stále měla tu hromádku osobních složek. Kývla na svého ANBU, který bez jakéhokoli slova odešel. Pokud Mizukage přišel sám, neměla důvod tu mít někoho třetího*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Fri Jul 02, 2021 10:16 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Když dojde do kanceláře pořádně si novou Raikage prohlédne, sice ji už viděl během její inaugurace ale to bylo z větší dálky. Nyní si ji může prohlédnout z větší blízkosti a už od pohledu se mu zdá jako silná ženská.* Říká se nesuď knihu podle obalu ale když vás vidím na vlastní oči, tak o tom co se o vás říká nemám nejmenší pochyby. *Poví jako první a přitom se ji ze slušnosti na pozdrav mírně pokloní ale jen decentně, nakonec jejich postavení jsou rovna.. i když Mizukage je současně i něco jako prozatímní Feudální Pán Říše Kou a tak by se dalo říct že je o něco výše ale on tomu nepřikládá moc velkou váhu. Pro něj byl titul Mizukage vždy důležitější.* Přišlo mi to jako vhodné chodit sem osobně, řešit to přes nějaké posly mi přišlo jako nevhodné a takto vám mohu vzdát svou úctu a štěstí do budoucna z očí do očí, což je.. osobnější a má to větší váhu. *Pokud tam před stolem Raikage bylo nějaké křeslo na které by se mohl posadit, samozřejmě to udělal.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Manami Yoshikawa​ (2. Raikage)

Sun Jul 04, 2021 6:22 pm
*Manami má poprvé příležitost si prohlédnout Mizukageho zblízka, čehož neskrytě využije. Jistě, ví, že už nepatří mezi nejmladší, ale pořád je to kus pěknýho chlapa. Z jejího pohledu. Samozřejmě je jí jasné, že se vzhledově udržuje díky nějakému jutsu. To ona nemá potřebu ani skrývat své tři hluboké jizvy po škrábancích od Nekomaty. Tenkrát málem zemřela, ale nosí ty jizvy se ctí, protože ji to z jejího pohledu vůbec neubírá na nějaké reprezentativnosti. I když třeba jednou změní názor, ale ve chvíli, kdy ji Mizukage zalichotí, tak se nepatrně začervená. Tyhle slova přímo od Mizukageho pro ní znamenají dost* Ale pořád jsou to jen řeči, Mizukage-sama *tentokrát se vážně usmála, přeci jen dotkl se její ženské duše. Alespoň na ten moment. Před stolem má dvě křesla, takže ve chvíli, kdy by akai domluvil, tak by mu jedno z nich nabídla, pokud by se už neusadil sám* Vážím si toho a rozhodně to Kumogakure pozvedne na duchu po tom, co se tady stalo při únosu Prvního. V téhle krizové situaci mi došlo, že Kumogakure potřebuje pozvednout na duchu a nebýt jen ve stínu Vaší říše. *ve skutečnosti ji došlo, jak silní a odolní jsou členové klanu Doku. Zbytek klanů, no, minimálně se snažili trochu pomoci, ale spíš nebyli moc co k čemu. Tenhle drobný náznak toho, že Kumogakure bude usilovat o větší místo v tomhle spojenectví, si neodpustila. Samozřejmě, s Mizukagem se nemohla srovnávat, ale udělá pro svou vesnici cokoli*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jul 04, 2021 6:43 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): Každé řeči mají nějaká pravdivý základ. *Oponuje ji, Akai jen doufá že na těch slovech o Manami bude pravda co nejvíce. K tomu že by Raikage ráda aby Kumogakure vystoupila ze stínů říše Kou se nevyjadřuje, pokud jde o vojenskou sílu a vliv tomu se Kumogakure rovnat nemůže, nakonec říše Kou jsou dvě Země pod jedním vedením a jednou vlajkou, takže infrastruktura a vojenská síla je na vyšší úrovni než kdyby šlo o pouhé spojence. Ovšem Akai si Kumogakure jako spojenců váží, nebere je jen jako hovno u své boty, takže by určitě rád aby tato vesnice byla spokojená se spojenectví s říší Kou.* Když jste to nakousla, možná bych v tomto mohl pomoct a dokázat Kumogakure že Ninji této vesnice beru vážně. Nedávno se mi uvolnilo místo mé osobní stráže a pro upevnění vztahů mě napadlo zda byste mi neposkytla jednotlivé kandidáty z různých klanů vaší vesnice a byl bych ochotný vybrat si člena své osobní stráže z řad právě vašich Ninjů.. pokud byste chtěla na druhou stranu bych mohl zase vám umožnit úplně to stejné. *Akaiovi to přijde jako celkem dobrej nápad ale 2. Raikage to nemusí vidět stejně.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Manami Yoshikawa​ (2. Raikage)

Wed Jul 07, 2021 10:00 pm
*to že každé řeči mají nějaký pravdivý základ mu nechala. Byla pravdou, že většinou to tak bylo. Naučila se to za svou shinobi kariéru a obzvlášť kariéru mučitelky. to samé platilo o Akaiovi, Manami doufala, že spolu budou vycházet co možná nejlépe. Nevěděla, jaký vztah měl s Prvním, ale ona by vztah s říší Kou chtěla více posilnit. Tak říkajíc dokázat Mizukagemu, že nejsou jen hovnem u jeho boty. Samozřejmě, že její zmínka o tom, že chce, aby Kumogakure se vyrovnala říši Kou, přeháněla. Ale hodlala zvýšit nároky na shinobi její vesnice. Chtěla být vesnici plnou silných shinobi. To, že její představy byli někde mezi výchovou členů klanu Doku a výcvikem v Kiri, bylo asi docela pochopitelné. Ale o tom mluvit nechtěla. Doufala, že bude mít dostatek času na to, aby udělala z Kumogakure silnější vesnici. Když Mizukage přednesl svůj návrh, spojila ruce a lokty si položila na desku stolu. Byla to férová nabídka, ale představa, že by ve své bezprostřední blízkosti měla někoho, kdo by mohl sloužit i jako zvěd pro Mizukageho. Ne, že by hodlala porušit jejich spojenectví nějak cíleně, ale ta představa se ji moc nelíbila. Neznala Mizukageho tak dobře natolik, aby z toho skákala radostí do stropu. Proto ve své odpovědi byla trochu obezřetná. No, mít někoho svého v Kiri by ale mohlo být prospěšné. Někoho, komu by mohla věřit* Je to samozřejmě velmi štědrá nabídka, Mizukage. Pokud mi necháte pár dní na rozmyšlenou, budu vám vděčná. Pokud nespěcháte zpátky do Kirigakure, zajistím vám co nejlepší ubytování, pokud už se tak nestalo *usmála se na něj zdvořile Manami, na jednu stranu doufala, že ho tím, že okamžitě nesouhlasila, neurazila, ale na druhou stranu chtěla mít zdání alespoň nějaké svobody vůči říši Kou. Chtěla mu dokázat, že se mu nebude plazit u nohou a že má vlastní hlavu. A pokud s jeho nabídkou bude souhlasit, bude to její rozhodnutí a nebude to vlivem nějakého nátlaku*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Thu Jul 08, 2021 6:13 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): Jen si to promyslete, vzdát se jednoho svého Ninji a darovat jej jiné vesnici není něco o čem se člověk rozhodne ihned.. koneckonců i já dlouho přemýšlel zda je dobrý nápad vzdát se možnosti rozkazovat jednomu ze svých lidí ale uznal jsem že by se to mohlo hodit jak vám tak mě. *Samozřejmě ho napadlo že by mu Raikage mohla podsunout někoho kdo by mohl působit jako zvěd ale to by si mohl vyřešit tak že by dotyčnému dal nějaké pečetě, stejně jako by si i Raikage mohla vytvořit pojistky aby měla jistotu že zase její nová stráž z Kirigakure nebude donášet do Kirigakure. Tohle je něco co si tahle žena bude muset promyslet.* Rozumím tomu a respektuji vaše rozhodnutí, pokud jde o vše pozvání tak pár dní bych mohl počkat ale nemohu zůstat věčně.. tomu asi rozumíte. *Akai je odhodlán že počká pár dní a buď se vrátí s novým strážcem, pokud se tam nestane tak svou nabídku hold stáhne a vybere si někoho jiného.. někoho z řad svých lidí.* Když už jsem tu, není něco co byste ráda probrala?
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Manami Yoshikawa​ (2. Raikage)

Sun Jul 11, 2021 6:11 pm
*Manami potěšilo, že Mizukage pochopil, že to není zrovna rozhodnutí, které je jednoduché a které je možné udělat okamžitě. Samozřejmě, že měla v plánu svou novou stráž odměnit různými fuiny, i kdyby byl místní nebo z Kiri. V tom byla prostě obezřetná, obzvlášť když První zemřel zradou z vlastních řad. Nikomu nevěřila na sto procent, takže by ten samý proces provedla i s místním člověkem. Rty se ji zkroutily do líného úsměvu, když Akai souhlasil s tím, že tady pár dní počká. Přeci jen byl jejím vzorem už léta a už jen to, že by mohla být poblíž něj, prostě si to chtěla vychutnat. Bohužel už během těch prvních dní měla hodně starostí se svým úřadem, ale na Mizukageho si najde čas vždycky. Přeci jen jsou spojenci* Když už jste tu, smím vás pozvat na skleničku? *byla přímá jako vždy, nedělala okolky, nechtěla se s ním přeci vyspat nebo něco takového. I když byl by to její nejcennější úlovek! Ale nad tím vážně nepřemýšlela. Ještě by mohla skončit jako Druhá Tsuchikage, že. Pokud souhlasil, než se nevinně zazubila* Můžu buď poslat někoho, aby nám donesl sem něco, co si vyberete, nebo můžeme vyrazit někam do ulic *nabídla mu a stále ho sledovala, nežila sice nějak bohémským životem, ale alkoholu se nebránila a dobré společnosti také ne*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jul 11, 2021 8:55 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida: Na skleničku? *Zopakuje po ní a zamyslí se nad tím zda se mu na nějakou skleničku chce nebo ne, mohlo by to dopadnout všelijak ale nakonec proč by si nedopřál pár drinků s ženou.* Přijímám… s radostí. *Odpoví na její nabídku a uvelebí se do místa kde zrovna sedí.* Rád bych si vás užil v soukromí, pokud vám to nevadí a tak bych byl radši kdybyste něco nechala přinést sem do vaší kanceláře.. pokud ale chcete tak můžeme jít k vám nebo někam jinam kde nemáte pod nosem tunu práce. *Akai prostě přemýšlí čistě z takového toho praktického hlediska aniž by se zamyslel jak by to mohlo znít.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Manami Yoshikawa​ (2. Raikage)

Sat Jul 17, 2021 7:14 pm
*samozřejmě, že to pozvání Manami myslela jen jako zdvořilost. Spíš čekala, že ji Mizukage odmítne a pošle k šípku. Pochopila by to, ale zase by to neodpovídalo tomu, jak se předtím choval. Nabízel ji vlastně takové gesto, že její vesnici nebere jako něco méněcenného. Ale stejně ji ten jeho souhlas po krátké odmlce překvapil, že se ji na tváři usadil úsměv. Když Akai dokončí myšlenku, Manami se musí rozesmát. Ne Akaiovi ale tomu, jak to celé vyznělo* Obávám se, drahý Mizukage, že ať budu v téhle vesnici kdekoli, vždycky před sebou budu mít tunu práce *odpověděla pobaveně a nechala svou sekretářku, aby jim došla pro lahev alkoholu, jehož výběr opravdu nechala na Akaiovi. Nebránila se ničemu a sama byla zvědavá, co Mizukage vybere. Mezitím sama vstala od stolu a přesunula se na druhou stranu své kanceláře, kde měla dvě křesla a konferenční stolek* Třeba tady nemám přímo pod nosem tunu práce *poznamenala stále pobavená nad těmi slovy a co všechno mohly znamenat. Brala to jako jistou osobní zkoušku diplomacie a politiky, které do teď moc neholdovala*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Sat Jul 17, 2021 7:36 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Opět se usadí do křesla a od sekretářky si vyžádá nějaký vysoce kvalitní bourbon. Spokojeně si sedí v tom křesle u toho konferenčního stolku a pozorně sleduje 2. Raikage.* Jen tam mezi námi, máte nějaké podezření ohledně toho útoku na Kumogakure z oblohy, který byl jasným odlákáním pozornosti a následného únosu Raikageho? Jak se někomu mohlo Raikageho podařit odvést prakticky bez boje a ještě se s ním dostat z vesnice? Ať nad tím přemýšlím jak chci nemohu na nic přijít a pro jak vaší bezpečnost tak i jiných Kage by bylo dobré zkusit přijít aspoň s nějakou teorií a na jejím základně zlepšit zabezpečení vesnice. *Pak se na chvilku odmlčí.* Mimochodem, jaké to bylo přijmout tento post a dostat vesnici v tak složité situaci?
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Manami Yoshikawa​ (2. Raikage)

Tue Jul 20, 2021 11:03 pm
*vyslechne si Mziukageho a sama uvažuje, jak může být otevřená. No, kdyby přiznala, že ve vesnici byl zrádce, nepomohlo by ho ničemu. Hlavně Doku si s ním společně s mučiteli poradili. Pokud se ale jednalo o to, jak to bylo možné, sama netušila. Teorie byly jedna věc, ale skutečnost druhá. Doufala, že na to jednou najde odpověď, ať sama a nebo spíš pomocí svých lidí* Bohužel nemám stejně jako vy ponětí, jak a komu se povedlo dostat tak snadno Prvního z vesnice. Sice jsem s ním nesouhlasila co se týče vedení vesnice, ale nebyl slabý. Rozhodně bych čekala nějaký boj. Ale vzhledem k tomu, že to tak nebylo, obávám se, že máme co do činění s někým, kdo má schopnosti, které překračují naše vědomosti... *ta představa se ji nelíbila a rozhodla se udělat vše proto, aby o tom zjistila víc* Vesnice otřesená a byl jen jediný klan, jehož vedení udrželo čistou hlavu. Není to zrovna situace, ve které bych se chtěla ocitnout *povzdychla si* Ale jsem tu a budu muset nejdřív zaujmout nějaké stanovisko vůči tomu, co se stalo. Nejsem politik, vždycky jsem dřív jednala, než přemýšlela, takže je to pro mě nová situace *usmála se na něj a nemohla si pomoct, aby si ho neprohlížela víc než bylo asi vhodné*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Wed Jul 21, 2021 2:51 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Nad její odpovědí se usměje, upřímně jemu by bylo jedno kdyby si ho 2. Raikage prohlížela i hodiny.* Nedostatek informací je problém, nedá se říct že to byla akce nějakého amatéra.. nezanechal po sobě žádné stopy a tak každý musí bezpečnost své vesnice zajistit tak aby byl připraven i na to co si myslí že nepřijde. Není to nakonec jedno z mot Ninjů? Shinobi musí vidět co je skryté za skrytým.. tak nějak to bylo ne? *Pak si vezme burbon co sekretářka i se skleničkami donese a nalije jednu skleničku sobě a jednu Raikage.. tu svou pak vezme do ruky a podívá se Raikage do očí.* Tak připijme si na budoucnost Kumogakure a další roky vzájemně prospěšného spojenectví.
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Manami Yoshikawa​ (2. Raikage)

Wed Jul 21, 2021 10:07 pm
*pokud by se na něj Manami dívala jako žena, bez všech těch politických blbostí, které mezi nimi prostě byly, tak by ho vyhodnotila jako velmi pohledného muže. Ano, nebyl nejmladší, ale čemu by to vadilo. Kdyby se setkali za jiné situace, nejspíš by si dala za cíl ho svést. Ale nebyla v takové bezprostřední situaci, tak na to ani nepomyslela. Ale pohledy, které po něj házela, byly chvilkami vysvětlitelné přesně tímhle způsobem. Ale snažila se to vždycky nějak skrýt.* Jistě, právě proto hodlám jednat s vedením jednotlivých klanů. To, jak se většina zachovala... Nenechám to bez povšimnutí *promluvila, zatímco přišla sekretářka s burbonem a skleničkami. Pro dnešek ji poslala domů. Tohle už nebyla tak úplně oficiální záležitost, aby ji tu potřebovala. Sledovala Akaie, jak nalévá skleničky a sama si vzala tu svou* Na zklidnění situace v Kumogakure a rozhodně na další vzájemně prospěšnou spolupráci, Akai-san *pousmála se a stejně jako on se mu dívala do očí, zatímco přiložila skleničku ke rtům, aby ochutnala, co její sekretářka přinesla*
Sponsored content

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru