Budova Raikage

+8
Ayato Sairen
Rias Gremory
Kaede Hisa
Temari Hayo
Noctis Clive
Batsu
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
12 posters
Goto down
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Tue Jan 21, 2020 8:02 pm
KONEC RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Sun Feb 16, 2020 2:00 am
*Natsu byl už nějakou dobu venku, bylo dopoledne a čekal na čas schůze, nebyla to schůze jako schůze, spíš to byl sraz, byla to mise přepravit dost krabic z jednoho obchodu do kanceláře raikageho, Natsu měl tuhle misi celkem rád, nemusel pracovat na vyšetřování nebo pomáhat na recepci co viděl jiné geniny, dalo by se říci že má Natsu celkem i štěstí na to jakou dostal misi. Natsův čas se blížil a tak už se rozešel směrem k obchodu kde měl začít. Natsu po tom co přišel k obchodu tak vešel dovnitř, byl zvědavý kolik toho musí odnést do kanceláře raikageho, když vešel dovnitř tak si prodavačka hnedka všimla Natsua a nejspíš už věděla že to je ten genin, kterého ho poslali aby jim pomohl, nejspíš to prodavačka poznala kvůli tomu že Natsu měl na sobě čelenku kumogakure. Když došli do skladu tak viděl spoustu krabic, které musí odnést do kanceláře raikageho, a vypadá to že to neodnese všechno najednou protože krabice byli celkem veliké a bylo jich celkem dost, bylo jich 12. Když Natsu jednu krabici vzal do ruky tak nejezl že byla velká, byla u těžká, měl problém jí unést a tak jí položil na zem, prodavačka se na něj dívala a pak mu řekla že se musí vrátit zpět k prodejně a opustila sklad, Natsu byl nyní ve skladu sám a tak přemýšlel jak by je mohl vzít až do kanceláře raikageho, byl to poměrně těžký úkol, na fyzičku byli těžké a navíc budova raikageho byla celkem daleko od prodejny, po chvíli Natsu uviděl vozík na přepravu zavazadel, sice to nebylo bůh ví jak něco dobrého ale Natsuovi vy to teď pomohlo, dal na to tři krabice a díky tomu jak byli veliké (půl metru na délku, šířku a výšku), díky tomu jak byli ploché tak na do šlo dát i další jedna bedna navíc, ale Natsu by takovou tíhu už ani neunesl. Natsu takhle byl už rád že unese krabice na vozíku na přepravu zavazadel. Když vyrazil z obchodu tak vyrazil směrem k budově raikageho, neměl v plánu se nijak zdržovat, chtěl to mít celé co nejdříve za sebou a tak šel tou nejrychlejší cestou, kterou znal. Když dorazil před schody které musel zdolat aby vůbec mohl vejít do budovy tak se zarazil, s tímhle nepočítal, Natsu šel směrem ke schodům a rozhodl se je zdolat, stoupl si s vozíkem zády ke schodům a šel pozádu po schodech. Natsu měl celkem i dobrý nápad vzít tento vozíček, bez něj by nedokázal ani jednu krabici přesunout ale takhle dokázal 3 přesunout najednou a ještě možná rychleji než by nesl jen jednu. Natsu takhle překonal všechny schody až byl úplně nahoře, schodů to je dost ale Natsu je celkem i dokázal zdolat. Natsu poté vyrazil směrem ke kanceláři raikageho, kde to měl vyložit. Natsu dorazil ke dveřím které byli otevřené, nejspíš kvůli tomu, že má tam přinést ty krabice, vešel dovnitř i s vozíkem, na kterém byli 3 krabice. Natsu je vyložil a šel směrem k východu z kanceláře. Tato kancelář vyvolávala vzpomínky na to jak měl průser on a brácha Michi, jak do davu hodil kouřovou bombu a většina lidí se pošlapala, byla to celkem doba i když na to Natsu už nezapomene. Když pak vyrazí směrem k východu tak jde i s prázdným vozíkem a jakmile vyjde tak s vozíkem opatrně sejde schody a jde pro další 3 krabice, takhle to udělá i u druhé a třetí cesty, kdy na každou cestu vzal po třech krabicích. Když se vydal z kanceláře raikageho pro poslední várku tak se ohlédl kolem sebe,nevěděl že před budovou raikageho bude takový výhled, je pravda že tu byl jen jednou ale neměl v tu dobu ani náladu o tom přemýšlet. V tu chvíli si všiml jak dolů vede stezka, na kterou se jde zezadu u budovy, není zas tak daleko a Natsu se celkem i urazil že o té cestě nevěděl dříve. Natsu šel po cestě o které se teď dozvěděl. Když sešel dolů tak byl nedaleko od schodů po, kterých 3x táhnul krabice. Když pak vyrazil směrem do obchodu tak vzal poslední 3 krabice, které naložil na vozíček a vydal se směrem k budově raikageho, tentokrát to nevzal po schodech ale vzal to po cestě, kterou šel posledně dolů. Když to Natsu táhl tak cesta byla najednou jednodušší a tak Natsu už byl během chvilky nahoře. Škoda že Natsu tuhle cestu nenašel dřív protože by mu to ulehčilo ptáci ale i čas. Nějak extrémně mu to nebavilo a tak když vyložil náklad do kanceláře tak se vydal směrem do prodejny odkud vzal ten vozíček a kde byli ty krabice. Natsu do té prodejny vrátil vozíček a už byl celkem i natešený domu mě až se nají, byla to celkem náročná mise.*

KONEC RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Wed Feb 19, 2020 4:26 pm
*Michi se dneska rozhodl vyrazit trošku si zaběhat, měl za sebou náročné dny a potřeboval se nějak odreagovat, nenápadně se vyplížil ke dveřím, aby nevzbudil ostatní, poté si vzal boty a otevřel dveře, hned jak otevřel dveře,tak před nimi stál nějaký muž s čelenkou Kumogakure, zdálo se že se chystal zaklepat, ale Michi mu stihl otevřít dřív.* Michi Asakawa?* Zeptal se muž a Michi znervózněl.* Tsch, ano....* Poté předal Michimu do rukou dopis, nechápal o co jde, ale měl zlý pocit. Když dopis otevřel a začal si ho číst, tak ztuhl. Muž mezitím Michimu něco řekl.* Je to předvolání k Raikage-sama, Michi Asakawa a Temari Hayo se mají okamžitě hlásit u Raikage-sama, pokud tak neučiníte budeme nuceni vás tam dovést násilím.* Když muž domluvil tak se Michi rozhlédl, všiml si že nedaleko na střeše nějakého domu stál Anbu, dalších si nevšiml, ale určitě jich bylo víc. Michi se začal potit, určitě to navazuje na to co prováděl s Kenzem, ale proč i Temari?* Temari z toho vynechte, jestli někoho potřebujete jsem to já!* vyhrkl ze sebe, avšak muž na to jen zakroutil hlavou.* Jste předvoláni oba dva, bez ohledu co řekneš, půjde ona s námi také, ať v klidu nebo násilím, nedělejte nám to těžší.* Rámus co se kolem toho dělal byl dostatečný,aby vzbudil i ostatní v domě, Michi zatnul zuby, tohle se mu nelíbilo, tahle rodina mu dala zázemí a lásku, a on je teď dostal do průšvihu, a neví jak je z toho dostat ven.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Wed Feb 19, 2020 4:46 pm
To musíte oba dělat takový hluk? *Ozval se klidný hlas odněkud z chodby. Temari klidně vyšla z poza rohu oblečená v černé barvě. Tričko s krátkými rukávy, sukně též kratší a na boku s rozparkem. Kolem krku čelenku Kumo a vlasy stažené vzadu do culíku gumičkou. Právě sahala pro své vybavení, kdy si tanto klidně připnula na záda a na nožku pouzdro s ninja vybavením. Nezdála se ani trošku rozrušená, narozdíl od Michiho. Klidně se přezula do vysokých bot a prošla kolem muže ven.* Sice nevím proč nás Raikage-sama předvolává, ale i tak mu sdělím že se k nám chováte pěkně nepřátelsky aniž byste měli důvod. *To že klidně dělá co chtějí a že je naprosto vyrovnaná funguje nejlépe. Pak se podívá na Michiho krátkým varovným pohledem.* Jestli si zase vyvedl nějakou blbost, tak jich pár slízneš. Budeš se chovat slušně a neodmlouvat. Mluvit budu já, ty nic neumíš vysvětlit a jen by jsi zase koktal. *Mluví s ním schválně povýšeně, aby jim nedošlo že mu vlastně říká jak to bude ale aby to vypadalo že je jen znechucena jeho neschopností. Klidně se vydají ulicemi nejkratší cestou do sídla Raikage. Podle pokynů se buď zastaví a počkají na přijetí, nebo prostě vejdou dovnitř. V takovém případě Temari uctivě pozdraví, hned po tom co vejde jako první a pak si vzpomene na něco co kdysi jako malá viděla u anbu. Z ničeho nic zaujme na kolenou stejně pokornou pózu, jako by před Raikagem klečel jeden z jeho Anbu.* Temari Hayo a Michi Asakawa jsou zde na vaše přání Raikage-sama. *Sklopí hlavu a trpělivě čeká co jim bude Raikage chtít. Hádá, že někdo viděl jak se připletli do pouličního boje s problémovým banditou. Ale moc dobře ví, že poslední co svědek mohl viděl bylo zmizení neznámého ninji se zadrženým mužem. Nejspíš bude jen chtít vědět co mu k tomu mohou říct, třeba zda si něčeho nevšimli i když nechápe od kdy se zmizením problémového jedince musí zabývat samotný Raikage. Vlastně čekala, že půjde podat svědectví na policii ale ve výsledku je jí to jedno.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Wed Feb 19, 2020 6:41 pm
Raikage (NPC)
*Dejme tomu, že Temari a Michi už vešli dovnitř. Raikage stál zády k nim a díval se na Kumo z výšky své kanceláře. Když ho pozdravili, otočil se k nim s úsměvem.* Taky vás zdravím. Michi, tebe už vídám čím dál častěji. Asi víte, kvůli čemu tady jste že? Někdo viděl konflikt, který se odehrál v chudinské čtvrti. Vlastně víc než jeden člověk, ale pokud jsem správně pochopil, někdo na vás zaútočil, je to tak? *Raikage jako vždy působil naprosto vyrovnaně.* Tak mi k tomu řekněte příběh, ať vím jak to skutečně bylo. A neklečte tady, nic jste zatím neprovedli. Posaďte se. *Pokynul jim ke křeslům naproti tomu jeho a taky se posadil, aby jim při rozhovoru mohl koukat do očí. Následně si tedy vyslechne jejich příběhy.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Wed Feb 19, 2020 6:49 pm
*Michi neodporoval Temari, ač se mu to nelíbilo. Za ten čas zjistil, že Temari není dobré odporovat, umí být pěkně přísná, navíc už mu dala hodněkrát nakládačku, kterou mu opět slibovala, kvůli problému co je. Michi celou cestu až k sídlu Raikageho mlčel, rozhlížel se kolem a sledoval okolí, když konečně došli na známé místo, kde Michi už byl a neměl na něj zrovna nejlepší vzpomínky, tak trošku znervózněl. Temari šla dovnitř první, až do místnosti kde byl Raikage, Michi byl těsně za ní, když viděl jakou pokornou pózu udělala, tak jen mírně přivřel oči, narozdíl od ní nectil žádnou autoritu, takže jen stál s rukama v kapsách.* Tak jsem zase tady....* Řekl chladným ale nervózním hlasem, i Raikage přiznal že se s Michim vídá až moc často, kvůli problémům co se dějí. Když uslyšel o tom, že byli svědci, kteří zaregistrovali souboj s Kenzem, tak se zamračil.*'' Tsch takže to někdo zaregistroval, a to jsem myslel že v té chudinské čtvrti, drží jazyk za zuby....''* Michi se posadil na židli, celou dobu se mračil.* A...ano menší potyčka, nic nového v chudinské čtvrti.* Snažil se problém nějak ulehčit, bylo to na něj náhlé,potřeboval víc času co by mohl odpovídat.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Wed Feb 19, 2020 7:13 pm
Hai Raikage-sama! *Vyhrkla ze sebe Temari až trochu překotně, jakmile Raikage zmínil že je někdo napadl. Při jeho dalších slovech se trošku víc zarazila. Raikageho viděla nyní podruhé osobně, poprvé s ním měla tu čest na geninských zkouškách když jí na konci dovolil vzít si čelenku. Ale to byla jiná situace, nyní očividně moc nechápala proč i ostatní neklečí.* Ale… je to úcta klečet ne…? Viděla jsem jako menší Vás a kolem Anb…*Zarazí se a pak pomalu vstane.* Omlouvám se, už poslouchám. *Jako by jí až nyní došlo, že Raikagemu se neodmlouvá. Temari se vždy snažila být příkladná, nedělala problémy tak jako Michi. Váhavě přišla Temi blíž a posadila se na nabízenou židli. Její smutné oči jako by se Raikageho ptali, zda je to opravdu v pořádku se posadit naproti němu. Pak se otočila na Michiho a sykla na něho.* Hned se posaď, Raikage-sama na tebe nemá celý den! *Pak se podívala na Raikageho, měla klidný a smutný pohled očí. Ale to vždycky od té děsivé rodinné tragédie.* Pokud dovolíte, tak Vám řeknu co vím. Byli jsme na misi a lovili jsme kočku! *Temari se zdála trochu nadšenější když o tom začala mluvit. Zdálo se, že její čistá dětský duše se co nejvíc snaží svým malým rozumem vše vysvětlit.* Bylo to těžké, vážně ale Michi je skvělý v nahánění! *Pak se trochu zamračí, jako by usilovně vzpomínala.* Ale víte, Michi byl nějaký divný. Pořád si všímal svého okolí a já se ho pak zeptala co se děje. *Zaváhá a na chvíli při přiznání svěsí hlavu.* Víte, někdy ho praštím aby byl lepší člověk, tak nechtěl mluvit. Ale nakonec mi řekl, že si všiml muže který prý vypadal jako někdo kdo ho kdysi dostal do problémů. A já mu řekla, ať to nechá být, že to řekneme mamce doma. Ale on řekl, že něco musí jít zařídit a že přijde. Nevěřila jsem mu, bála jsem se o něho a sledovala ho. On šel hledat toho muže víte? Později mi řekl, že ho chtěl chytit aby všechno skončilo. Aby mohl jít dál…*Temari si ztěžka vzdychne.* Pak ho ten muž odhalil a napadl, přiblížila jsem se jako záloha i když jsem měla hrozný strach. Chtěla jsem ho seknout do nohy, aby nemohl Michimu ublížit ale byl na takové úrovni že jsme pro něho nebyli žádní soupeři. *Temari se dívá Raikagemu do očí, pořád se z těch vzpomínek zdá být dost zmatená.* Pak se tam objevil ten ninja a pomohl nám. Ten zlý člověk pro něho nebyl žádný soupeř a svítil modře…*Temari zoufale uvažuje a pak jako by jí to došlo kývne.* ...Raiton, to proto byl asi tak rychlý a silný. Chtěl toho muže odvést ale on mě urážel a chtěl vědět mé jméno. *Temari sklopí oči jako by se styděla.* ...já jsem ho chytla pod krkem a začala škrtit… nevím proč ale ten ninja promluvil a já ho poslechla a nechala… *Koukne Raikagemu svýma smutnýma očima do jeho.* Pak zmizel, ale já jsem se styděla. Přestala jsem se ovládat a nikdy nebudu tak skvělý a silný ninja jako třeba vy… *Z hlasu Temari je cítit smutek, opravdu věří tomu že se na ní Raikage bude zlobit protože se přestala ovládat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Wed Feb 19, 2020 10:10 pm
*Raikage se na ně podíval a trochu se zamyslel.* Takže to chápu dobře, že to byl nějaký váš, tedy spíše Michiho, známý, který vás ohrožoval a vy jste s ním bojovali. Následně vás vlastně zachránil nějaký ninja, který pravděpodobně ovládal Raiton no Yori. Dobrá dobrá, teď mi ale řekněte, kam ho odnesl, protože každý takový zločinec by měl sedět ve vězení a odpykávat si svůj trest. *Pak se Raikage na chvíli odmlčel a ještě dodal.* Samozřejmě, vy jste se tam s nikým prát neměli, zvlášť když víte, že je nebezpečný. Jendou ze sil shinobiho, je umět posoudit protivníka a celou situaci, tomu rozumíte. Trest za to samozřejmě nepřijde, jen jste se k tomu nešťastnou náhodou připletli. Jen mi řekni Michi, kde ses s někým takovým setkal? A co vůbec prováděl? Je ve vesnici ještě nějaká taková osoba? Mohl bys tím dost pomoct. Mimochodem, podle policie, toho muže, od té chvíle co vás napadl nikdo neviděl, víte o tom něco ? Musím to vědět, protože někdo takový by se po vesnici neměl potulovat, co kdyby narazil né na vás, ale na někoho slabého?!
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Wed Feb 19, 2020 11:09 pm
*Docela ho bavilo, jak se Temari chovala, znal ji nějakou chvíli a takhle se chová poprvé, Michi se proto ušklíbl, měl co dělat aby se nezačal smát nad tím, jak se Temari chová.*'' Hehehe, vidíš to? No není roztomilá?''* Nechal jí celou dobu mluvit, neměl v plánu ji nějak zasahovat do toho co vyprávěla, vypadala u toho tak roztomile a nevinně, že se Michi obával zbytečně, Temari se dokáže z toho vykecat určitě, nepotřebuje jeho pomoc. Michi se rozhodl zareagovat na slova Raikageho, jelikož Temari stejně o tom muži nic nevěděla, takže mohl podat informace on.* Narazil jsem na něj v noci, byl silnější jak já a zabil člověka. Vyhrožoval mi, že zabije mou rodinu,když ho nahlásím* Podíval se na Temari a poté se zase podíval do očí Raikageho.*Nevěděl jsem co dělat, ani čeho by byl ten muž schopný, vypadal hodně zkušeně, takže by mu zřejmě nedělalo problém skrývat se, kdybych ho nahlásil. Když jsem zjistil kde se skrývá, rozhodl jsem se zasáhnout a ochránit tak ty co mám rád. Naneštěstí Temari to zjistila a sledovala mě, díky čemuž mě zachránila. Bohužel na toho muže jsme, i tak nestačili a pak se objevil ten další záhadný muž, nevím kam zmizel s tím vrahem, ale bojím se stále, že ohrozí mou rodinu, že ohrozí Temari....* Pokusil se pomoci Temari s příběhem, kdyby mu to šlo tvářil by se u toho ještě smutně, ale Michi měl spíš neutrální výraz, ani se neusmíval, nic jen se díval do Raikageho očí a povídal, co věděl.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Thu Feb 20, 2020 12:31 am
*Když Raikage nahlas shrne vše, co ze získaných informací lze zjistit tak Temari ho napjatě pozoruje a sem tam na souhlas přikývne. Když se však dostane k otázce, kam zmizel tak Temari udiveně nakloní hlavičku na jednu stranu a u toho Raikageho sleduje.* E-too… *Usilovně přemýšlí, jak by mohla v téhle otázce pomoci ale ocitá se pomalu ve slepé uličce.* ...víte on prostě zmizel. Já jsem myslela, že je z ochranky nebo tak něco a že ho už máte. *Pomalu jí očividně začíná svítat.* Omlouvám se ale… Raikage sama, smím se zeptat tady jde o něco většího když se o to osobně zajímáte, že? *Nadšením se Temari trošku rozšíří očíčka, je v nich vidět viditelný zájem.* Smíme vám s vyšetřováním pomoci prosím? Přinutím Michiho, aby sekal dobrotu a nebyl na obtíž. Slibuji! *Když se pak Michi zmíní o tom, že vyhrožoval že zabije jejich rodinu tak Temari to zasáhne. Sevře ruce v pěst a mračí se.* Jestli se znovu objeví, tak musíme být silnější Michi… *Zašeptá pouze tiše jen ke svému kamarádovi, ale Raikagemu to určitě neunikne. Po chvíli sebou trochu trhne, jako by Temi až nyní došlo co Michi řekl.* Ale tak to nebylo, neochránila jsem tě. Jen se to ještě víc zamotalo, navíc jeho schopnost v kenjutsu byla děsivá… *Vzpomene si, jak dokonale v naprosté tmě odrazil její zákeřnou ránu. Nelíbilo se jí to, chtěla být silnější aby dokázala všechny ochránit.* Raikage-sama? Co mám dělat, abych byla silnější a dokázala ochránit nejen rodinu ale i lidi v naší Kumo? *Upře k Raikagemu své dětské a zároveň neustále smutné oči. Svou prosbu myslí naprosto upřímně. Raikage je podle ní nejsilnější a nejlepší ninja ve vesnici takže určitě bude znát nějaké tajemství jak na to. Otázka jen zůstává, zda se bude zrovna s ní chtít o to tajemství podělit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Thu Feb 20, 2020 12:22 pm
Takže pokud to dobře chápu, ani jeden z vás neví, jak to s tím zloduchem dopadlo?! Asi vám to budu muset říct. Byl to konflikt uvnitř vesnice a zapojili se do toho 3 shinobi. Musel jsem to řešit. Proto jsem poslal nejlepšího stopaře z vesnice, aby se pokusil toho zloducha najít. Asi tušíte jak to s ním dopadlo. Rozhodně už nikoho nezabije a vybral si za to nejvyšší možný trest. To mě trochu mrzí, protože by si ten trest měl odpykávat mnohem déle, tohle pro něj možná bylo takové vykoupení. A teď k vám dvěma. *Raikage se zatvářil naštvaně a podrbal se ve vlasech.* Asi tušíte, že vás za to dvakrát nepochválím. Tohle jste měli rovnou řešit s někým, kdo na něj mohl stačit, nejlépe samozřejmě s policií. Máte štěstí, že jste vyvázli v pořádku. Potrestat vás nemůžu, byla to sebeobrana. Ale jak jsem řekl, pochválit taky ne. Ale musíte mi slíbit jedno, pokud by se něco takového opakovalo, budete to řešit s někým, kdo by měl řešit takové problémy. *Raikeage pak zauvažuje nad tím, na co se ho ptala Temari.* Asi jediná pořádná rada je trénovat. Kdo trénuje poctivě, poctivě taky zesílí. Pokud už mi nic nechcete, můžete klidně jít, já už jsem si od vás vše zjistil.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Thu Feb 20, 2020 3:42 pm
Tsch, nejsem nikdy na obtíž.* Dodal na to co řekla Temari a pak je oba poslouchal, bylo fakt že všichni potřebovali zesílit, jak on tak Temari, či Natsu. Nikdo z nich nebyl na takové úrovni,aby se dokázal postavit silnějšímu protivníkovi, což určitě jednou bude třeba. Když mluvil Raikage tak Michi jen mírně zakroutil hlavou, ta spravedlnost kdy vše musí řešit policie, a ostatní musí být jen přihlížející, jinak mají problém taky ho dost štvala. Podle Michiho by měli lidé mít právo se bránit, či zabránit někomu v ubližování, i když přitom může ohrozit vlastní život, takto se bude akorát dít to,že lidé budou jen přihlížet neštěstí druhých. Avšak to že na to nasadil tři shinobi, v Michi rozpoutalo rozpory, na jednu stranu to bylo fajn, na tu druhou, kdyby někdo zjistil jaký měl vztah s Kenzem, mohl by dopadnout jako on,kdyby se mu nepostavil.* Tsch fajn, příště až uvidím někoho v ohrožení, tak jen dojdu kontaktovat policii....* Řekl dosti otráveně Michi, když si tohle Raikage přál tak fajn, nebude se plést do problémů druhých lidí.* Ale pokud někdo bude ohrožovat mě nebo mojí rodinu, tak stát bokem nebudu. Můžu slíbit že podobné případy budu nahlašovat policii,ale když bude v ohrožení má rodina, tak nic neslibuji* Řekl s vážným výrazem směrem k Raikagemu, rozhodně nebude sledovat, jak někdo zabijí jeho či ostatní z jeho rodiny, zatímco on bude stát s rukama v kapsách. Když Raikage domluvil, tak mu Michi neměl co říct, proto se chystal vstát a vyrazit pryč z místnosti.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Thu Feb 20, 2020 8:26 pm
*Když Raikage započne to své naučné drbání a pak přijde proslov o tom, že je za to rozhodně nepochválí tak Temari sklopí hlavičku k zemi. Vypadá, že jí Raikageho slova opravdu mrzí. A když pak skončí, tak pokorně tiše odpoví.* Je mi to líto Raikage-sama. Zkusím vás příště už nezklamat, chci být dobrou kunoichi. *Když pak ale začne mluvit Michi, tak na něho dostane vztek. Vyskočí z židle a popadne Michiho za límec, tedy pokud jí v tom Raikage nezabrání.* Musíš se chovat s úctou, Raikage-sama nám chce pomoci i když jsme ho zklamali. *Nakonec ho nepraští ale dlouze se Michimu dívá do očí, pak ho pustí a otočí se k Raikagemu. Opět sklopí hlavičku pokorně.* Omlouvám se i za Michiho, nebojte zkusím na něho dohlédnout. *Pokud pak Raikage je nechá tedy odejít tak počká až Michi odejde ven. A pak jen jemu řekne tichým a upřímně dětským hlasem.* Michi těžko snáší to že přišel o rodinu, tím že se chová takhle tak se to snaží skrýt. Prosím, nezlobte se na něho. *Pak se Raikagemu lehce ukloní a pomalu také vycouvá z místnosti. Když vyjde ven z budovy tak mlčí. Venku se pak zastaví, stěžka se opře vedle dveří a zavře na chvíli oči. Konečně ten tlak v její hlavě pomalu polevuje, jestli jí teď Michi vleze do rány tak ho určitě pořádně praští. Má vztek na to, do čeho jí zatáhl a co jí přiměl udělat.* “Proč spolu nemůžeme prožít jeden normálně klidný a hezký den?” *Na odpověď nemůže sama přijít, mrzí jí to.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Fri Feb 21, 2020 3:00 pm
*Ještě než dokázal odejít, tak ho Temari stihla chytit za límec a vynadat mu, jak se zdá oproti Michimu tak ona respekt k Raikagemu má. Michi na to chtěl něco říct ale když se díval do její očí tak radši mlčel, nakonec Raikage už nic nechtěl a tak Michi konečně odešel ven z téhle budovy, dost se mu ulevilo, že za to nedostane žádný, bylo by to fakt otravné a v Michim by to vyvolalo ještě větší odpor vůči vesnici. Když viděl jak se Temari opírá vedle dveří, tak mu to bylo celkem líto,že jí do toho zatáhl.* Omlouvám se, říkal jsem jim že s tím nic nemáš společného, nechtěl jsem tě do toho zatáhnout. Nemáš hlad? Můžeme zajít někam na jídlo.* Pozvat jí někam bylo to nejmenší za to, co pro ní mohl udělat, už takhle jí udělal víc než dost starostí,což ho mrzelo. Sice ho bavilo sledovat jak byla Temari úplně jiná před Raikage, ale faktem bylo že nebýt Michiho, tak tam ani chodit nemusí. Michi byl stále divoký a agresivní klučina, co si nenechal nic líbit a s každým se rval, ale od té doby co poznal Temari a začal u ní bydlet, se jeho chování pomalu ale jistě krotilo. Ty rány a poučování jsou od ní prospěšné aniž by si to uvědomoval.*'' Z tohohle jsem vyvázl dobře, ještě že jsem se rozhodl mu postavit, mohl jsem skončit jako on. Musím začít trénovat, abych dokázal lépe ochránit Temari, v mé současné síle, nedokážu ochránit nikoho''
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Fri Feb 21, 2020 7:05 pm
*Jak tam stojí a užívá si té trošky klidu, tak se najednou odněkud objeví Michi. Pozná jeho hlas a tak pomalu otevře kukadla a podívá se na něho. Snaží se jí omluvit, myslí to dobře ale sám nechápe že na to jde špatně. Temari trvá dlouho, než se rozmyslí co mu chce odpovědět a tak si asi tak dvě minuty musí počkat na další slova.* Michi… kdybych si nebyla jistá, že to neděláš úmyslně tak bys už schytal pár dalších ran. *Načež se odlepí od stěny a pomalu vyrazí někam dál ulicí. Všechna energie, kterou oplývala před Raikagem je fuč, zdá se být unavená.* Pojď. *Řekne po chvíli, když se na něho otočí a až k ní dojde, tak mu tiše řekne.* Budeme si muset promluvit dřív, než se oba staneme chuuniny protože jinak z tebe jenom vymlátím bezúčelně dušičku. *Když dorazil asi k ní, tak se pomalu vydala dál a udávala směr cesty. Očividně ale nešli domů, to mohl Michi poznat už po pár nesprávných odbočení.* Ty Michi, máš rád masové kuličky? *Zeptala se najednou nečekaně Temari. A protože měla dost dobré načasování, tak se před nimi zrovna rozevřel výhled na malý stánek s prodavačem, který smažil jakési kousky masa pro svého zákazníka. Temari se na Michiho podívá, zdá se už být klidná ale pořád vypadá tak nějak unaveně.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Sun Feb 23, 2020 4:50 pm
*Chvíli na něj Temari nijak nereagovala, což ho mrzelo, přišlo mu že se na něj zlobí,pak ale Temari promluvila. * Eeee nemusíš mě mlátit, já nic úmyslně nedělám!* Vyhrkl ze sebe když mu řekla o těch ranách. Netoužil moc dostat další rány, Temari už mu dost předvedla co ho čeká, když udělá něco špatně. Poté se odlepí od zdi a vyrazí směrem pryč, když mu dá pokyn tak jí následuje do neznáma. Poté mu zašeptá do uší něco, tak ho opět docela vyděsila.* Jasně,hodně mluvení...to pomáhá..... jen mě nemusíš mlátit....* Vyhrkl ze sebe nervózně, po chvilce si všiml že nejdou vůbec domů,ale chodí nějak mimo. Bylo to zvláštní, že by Temari zabloudila? Vždyť ona musí nejlíp vědět kudy je cesta domů.* Heh masové kuličky? Jo mám je celkem rád.* Dodal na její otázku, kterou jaksi nechápal ale brzo se mu dostalo odpovědi proč se ptala. Šli ke stánku, kde prodávali smažené kousky masa, Michimu se rozzářili oči.* Jeeeej jde se jíst!* Předběhl Temari a rozeběhl se ke stánku, a hned začal objednávat.* Temari, co si dáš ty?* Podíval se jejím směrem a radostně se jí zeptal, rozhodně měl hlad, a jeho vášeň k jídlu byla znatelná. Dalo by se říct že to byla jeho druhá věc,která ho celkem snadno dokázala zkrotit, hned po Temari.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Sun Feb 23, 2020 5:24 pm
*Kdo ví, zda si toho Michi přes své velké nadšení všiml, ale prodavač věnoval tázavý pohled Temari hned jak si všiml že ke stánku společně s Michim přichází. Na Michiho se usmál a začal mu připravovat všechno co chtěl sníst do krabičky sebou. Mezitím přišla Temari a vyměnila si s pouličním prodejcem masových dobrot obvyklé zdvořilosti. V tom zazněla jasná otázka od Michiho a Temari po krátkém zaváhání oznámila prodejci.* Krabičku sebou jako vždy prosím… *Zvláštní, zdálo se že se tu odehrává něco mimo chápání Michiho. Jako by oba věděli něco co Michi ne.* Jak chceš drahá. *odpoví prodavač a po malé chvilce mu to nedá a ještě se Temari zeptá.* Půjdeš na to místo dnes se svým chlapcem? *Temari sebou trochu překvapeně trhne a podívá se krátce na Michiho. Ale uteče od něho pohledem a zastaví se zpátky na prodejci.* Ale to je jen Michi víte? *Chudák dostal tvrdou slovní ránu od Temari. Prodejce se však zatvářil naprosto profesionálně a chápavě, navíc působil a choval se k oběma mile.* Takže je to složitější, tomu rozumím. Ale až budeš mít jednou svatbu doufám, že mě pozveš Temari. *Temari ten rozhovor nebyl příjemný, ale dokázala si uchovat klidný vzhled. Po dalších slovech prodavače jen souhlasně přikývla na jeho slova.* Určitě vás pozvu, vaše dobré jídlo mi vždy hodně pomáhalo ale myslím, že na to mám ještě čas. *Načež pokud to neudělá Michi, tak zaplatí a vezme oba balíčky s masem. Pak se pomalu vydá ke kraji vesnice ulicí, která se pozvolna napojí do výše postavených míst kumo. I když v tomhle místě kam směřuje Temari domy rychle ubývají až zmizí úplně a oni jdou sami dva v malém okrasném lesíku.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Sun Feb 23, 2020 7:30 pm
*Při čekání na objednávku si Michi všiml že se Temari a prodavač spolu o něčem baví, zdálo se že už se znají. Michi sledoval a poslouchal jejich konverzaci, byl z toho dost zmatený.* Místo....to je jen Michi.....svatba..... co se to sakra děje?!* Vyhrkl ze sebe zmatený Michi který vůbec nechápal o čem je řeč. * To chce mít Temari se mnou na nějakém místě svatbu?!* Když si pak uvědomil co řekl,tak dost zrudl, doslova byl jako rajče. Ihned se chytl za hlavu zmateně.*Jaaaj co se to děje! Tohle je sen, musí to být sen! Určitě jsem usnul!* Tohle nemohla přeci být skutečnost, aby Michi měl svatbu s Temari, to se mu musí zdát. Michi zaplatil a vzal si dvě krabičky masa co si objednal, pak následuje Temari a je dost nervózní, neví kam jdou, co se tam bude dít, ač nějaké představy už má a o to víc je to zneklidňující. Domy ubívali a šla vidět už jen okolní příroda, došli do nějakého lesíku.* Eeeee Temari, kam to jdeme a proč tam jdeme? Co se děje?* Zmateně se vyptával, ač neví zda odpovědi od Temari dostane.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Sun Feb 23, 2020 7:50 pm
*Když se zprvu Michi choval nechápavě, tak to Temari přešla ale když se tak hloupě zeptal tak jí dopálil. Hned po jeho otázce si stoupla na špičky a pořádně ho bouchla pěstí do zátylku aby se probral. nepoužila ale opravdovou sílu, šlo spíš jen o gesto aby se nad sebou zamyslel. Takže prodavač Michimu neodpověděl, jen se příjemně zasmál a popřál oběma hezky strávený zbytek dne. No a pak se ocitli oba mezi stromy. A Michi to zase nevydržel a začal se vyptávat na jednu věc za druhou. Temari naklonila hlavičku na stranu a pouze si Michiho prohlédla. Zdál se jí zbytečně rozrušený a tak ho prostě vzala mlčky za ruku a šla dál. Nechtělo se jí mluvit o tom, kam nebo proč jdou. Chtěla po něm jediné, aby jí jednou konečně věřil. Pokud se jí ale vytrhne, tak s tím samozřejmě nic neudělá. Pokud ale vydržel ještě chviličku, tak došli na malý výklenek pod stromem odkud byl krásný výhled na Kumo. Byla zde lavička, které někdo pobořil jednu stranu ale to by šlo snadno spravit. Stačilo by, aby někdo nadzvedl druhý konec a vrátil ho na své místo na špalek dřeva, který sloužil jako nožička. A pak zde byl na kmen stromu přitlučený jakýsi podivný památníček. Stříška, která se sem tam najde někde u cesty a připomíná že někdo zemřel. Tenhle památníček měl navíc i “poličku” na které byly shořelé svíčky a pár dárečků. Temari k němu přistoupila a mezi dárečky našla dva talířky, které očistila. Pak si vzala od Michiho svou krabičku s jídlem a na oba talířky naskládala oběť mrtvým. Po té odstranila zbytky svíček a vytáhla z kapsy nové, které po chvíli zapálila. Už se zdálo, že je hotová ale nebylo tomu tak. Naposledy vytáhla i zmačkaný obrázek tří smějících se a rozcuchaných hlaviček sestřiček. Fotku připíchla pomocí špendlíků úplně dozadu za obětiny. Pak vytáhla tanto z pouzdra a zapíchla ho před sebe do země. Klekla si a rukama uchopila rukojeť, zdálo se že vzpomíná nebo se modlí. Tak či onak na zem po chvíli skápla první slza, pak ještě dvě další které jako jediné se prodraly ven ze zavřených očí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Mon Feb 24, 2020 12:03 am
*Krom toho že mu Temari bouchla pěstí do zátylku,naštěstí bez nějaké síly, tak si nic nestalo při odcházení. Michi nevěděl proč to Temari udělala, možná aby mu ukázala že to opravdu sen není. Během jeho otázek od Temari nedostal odpověď, avšak když ho chytla za ruku tak se nechal vést, až došli k místu kde byl překrásný výhled na Kumo a nejen to. Na kmenu stromu byl jakýsi památníček, Michi sledoval co Temari předváděla, když poté pohlédl na fotku,kterou Temari připíchla na obětiny, Michimu došlo o koho se jedná, byli to stejné osoby jako tehdy na tom obrázku, který Temari hodila z okna ven. Když sledoval jak se modlí, tak si všiml kapky slzy, která kápla na zem. Michi přišel k Temari a stoupl si vedle ní, pozoroval fotku. Temari ukázala co jí trápí, jakou bolest cítí ze ztráty bližných.* Vím že to bolí, ztráta někoho koho máš ráda, je těžká. Ten pocit kdy lituješ toho, že jsi nedokázala zabránit té smrti.* Michi se poté sehnul aby byl ve stejné výšče jako byla modlící se Temari.* Temari, vím že tvou ztrátu to nenahradí, ale já tu vždycky budu s tebou, kdykoliv budeš potřebovat budu tu pro tebe. Jsi ta nejlepší osoba jakou jsem mohl poznat, a předemnou svou bolest skrývat nemusíš, budu se snažit aby jsi byla šťastná a usmívala se. Aby tvé srdce bylo šťastné....* Jen co tohle dořekne tak položí vedle ní svou krabičku s jídlem, ať jí klidně použije jako další obětinu, poté se opět narovná a otočí se, udělá několik kroků vpřed aby mohl sledovat ten krásný výhled.*'' Kdyby šel vrátit čas a já mohl říct rodičům jak je mám rád, Temari je opravdu citlivá duše. Chci tu být pro ní, jak jen to bude možné''
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Mon Feb 24, 2020 8:09 pm
*Jenže Temari nebyla jen citlivá, ona byla i silná kunoichi a tak před Michim neplakala. Slyšela co říká a jeho slova jí jsou příjemná. Ví, že jí chce pomoct a má jí nejspíš i rád. Přesto mu hned neodpoví, dokud nedokončí tu svou vzpomínkovou chvilku ticha. Pak pomalu vstane a do jednoho rukávku si otře zbytek po těch třech kapičkách slz.* jsem v pohodě Michi, nemusíš si dělat starosti. *To je první věc, kterou mu chtěla říct a hned poté se na něho hezky a zároveň smutně usměje.* Víš, tohle bývalo naše oblíbené místo. *Oznámí mu a pak odejde a posadí se na rozbitou lavičku, nevadí jí že sedí tak nějak nakřivo.* Vím, že znáš ten pocit. A ještě nikoho jsem sem nevzala ale ty jsi výjimka víš? *Temari se na Michiho otočí a pohlédne mu do tváře.* Mám tě ráda, ale musím ti něco vysvětlit pojď sem ke mě. *Pokud se Michi vedle ní posadí, tak se Temari o něho bokem opře. Položí si hlavičku na jeho rameno a dívá se na vesnici před sebou. Je to krásný výhled.* Víš, chtěla bych aby jsi mi zkusil porozumět v pohledu na lidi kolem tebe. *temari se odmlčí a přemýšlí jak nejlépe zformulovat další slova, jeho krabičku s jídlem vzala předtím sebou na lavičku i svou. Použila jen pár kousků na obětiny, takže mu jeho podá a ze své si vezme maou masovou kuličku. Když jí sní, tak teprve pokračuje.* Víš, pokud chceš být silný tak se musíš naučit nenechávat se využívat svým okolím. To ty musíš využívat všechny kolem sebe. *Nedívá se při tom na něho, nemá ta slova svého otce ráda ale věří že Michimu mohou pomoci a tak pokračuje.* Víš, když neukážeš co si myslíš a budeš se tvářit že hraješ podle pravidel tak se vyhneš problémům. Můžeš přimět lidi si myslet že jsi jejich přítel a mohou tě naučit tajné techniky, pomoci ti zesílit. Prosím, zkus o tom přemýšlet a staň se pro mě silnější ano? *Sní další kuličku a jednu nabídne i Michimu, pokud se nechá tak mu jí vloží do pusy.* Víš, Raikage potřebuje vidět že jsi dobrý shinobi a ještě něco Michi chci abys věděl. *Teprve nyní se mu vážně zahledí do očí.* Na tebe já žádné divadlo nehraju, pamatuj si to ano?
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Tue Feb 25, 2020 3:08 am
O tebe si budu dělat starosti vždycky, i když vím jak jsi dobrá kunoichi,tak se vždy budu bát aby se ti něco nestalo.* Odpověděl na její první větu, když mu pověděla že je první koho sem vzala, tak byl za to rád, ukazovalo to že mají spolu skvělý vztah a také to že má v něm důvěru, stejně jako on v ní. Když mu řekne aby si přisedl, učiní tak bylo to sice trošku nakřivo ta lavička, ale nic tak hrozného co by se nedalo přežít. Když mu Temari položila hlavu na rameno,tak Michi opět zčervenal, tyhle jeho reakce jsou fakt zvláštní, nechápal Temari vždy tohle dokáže v něm vyvolat. Pozoroval výhled který byl opravdu překrásný, lepší snad ani ve vesnici není. Je až podivuhodné že sem nikdo nechodí, takový výhled by si určitě užíval každý. * Porozuměl lidem kolem mě?* Zeptal se zvědavě zatímco se Temari na chvíli odmlčela a podala mu jeho krabičku s jídlem, Michi zatím neměl moc hlad, tak se do jídla ještě nepouštěl. Avšak když mu Temari dala kuličku masa k puse,tak se nebránil a snědl ji. Poté co jí poslouchá tak se na ní podívá, a dívá se jí do očí.* Já vím že na mě nehraješ žádné divadlo, jsi jediná komu dokážu věřit.* Na chvíli se odmlčel a pak pokračoval.* Vím kam narážíš, nechal jsem se zbytečně zmanipulovat člověkem, který nebyl dobrým mužem. Víš původně jsem chtěl lidem pomáhat, ale když jsem pak zjistil, že nemohu nic dělat, jen sledovat jak někdo někoho napadá, strašně mi to vadí. Chci konat spravedlnost, ale jsem za ní trestán a opovrhován lidmi. Možná proto jsem se nechal zmanipulovat tím mužem, měl jsem zlost na lidi, i na vesnici.* Podíval se na svou levou ruku kterou rozevřel, stále tam měl tu jizvu ve tvaru S, kterou si kdysi udělal.* Chci být silnějším pro tebe, abych tě mohl ochránit. Možná nejsem nejlepší ninja, ale udělal bych cokoliv, abych ochránil ty co mám rád. * Poté se s úsměvem opět podíval na její oči, upřímný a laskavý úsměv byl u Michiho opravdu vzácností.* Víš jsem rád že jsem tě poznal, a doufám že naše cesty budou pořád společné. Jsi pro mě důležitá osoba, bez které bych si už nedokázal představit život.
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Tue Feb 25, 2020 5:13 pm
To já spíš budu mít starosti o vás dva, o tebe Michi… *Druhý konec předchozí věty dodá s malým zaváháním jako by se rozhodovala zda to říct. Když pak Michi zčervená, tak se Temari v duchu dobře baví ale nahlas nic neříká, protože ho nechce shodit. když odmítá sám jíst, tak ho prostě začne krmit kousky masa z jeho krabičky. Sem tam si vezme i sama, ale jen tehdy když zrovna nemluví. Protože na jeho první otázku ohledně porozumění lidem jen souhlasně přikývne.* Jako správný ninja tě na akademii učí být přizpůsobivý svému prostředí, pokud chceš tak to ber že jsi neustále na misi ve vesnici. Pokus se odhadnout co od tebe lidé očekávají a na venek jim to dej. Nech je ať si myslí, že je vše v pohodě ale když budeš mít problém přijdeš za svou rodinou a především za mnou. Slibuješ? *Podívá se mu vážně do očí, doufá že jí rozumí a že bude souhlasit.* A ještě něco ti řeknu, aby ti to dávalo větší smysl. Zapamatuj si ta slova protože je už nikdy tady nevyslovím. *Načež se k Michimu ještě víc přitáhne jako kdyby ho chtěla obejmout, nebo mu dát pusu. Vlastně ho tak nějak objímá a její hlavička skončí na jeho ramenu a ona mu do ucha zašeptá aby rozuměl jen on kdyby náhodou někdo poslouchal.* Ve vesnici není nikde bezpečně, pokud jde o bezstarostné mluvení. *Pak se od něho odtáhne a znovu se o něho bokem opře. vezme si jednu kuličku, nakousne jí ale moc jí nechutná. takže mu zbytek strčí do pusy a ochutná jinou. Ta je o moc lepší a tolik děsivě nepálí, takže jí sní. Ona má svůj mix masových kuliček různých chutí, takže nikdy dopředu neví co jí čeká. Ale protože je zvyklá a má ráda hodně pálivá jídla, tak nedá na sobě znát že předchozí kousek pálil. Za to je zvědavá na Michiho, co chudáček udělá. na závěr mu řekne.* Ty Michi, půjdeme už pomalu domů jo? Musím uklidit a udělat všem večeři. Dnes chci dělat opět rybu, co ti prvně tolik chutnala… *Smutně se na něho usměje a pak pokud nic nenamítá až oba dojí, tak vstane a vyrazí společně domů.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Tue Feb 25, 2020 5:45 pm
*Temari nezmínila kdo je ten druhý,ale určitě myslela Natsua. Navíc ho začal krmit kousky masa z krabičky, čemuž se Michi nebránil, protože věděl že by to stejně dopadlo jako minule, že mu jídlo bude cpát do pusy násilím. * Dobře slibuji ti, že když bude nějaký problém, tak za tebou přijdu a pokusím se problémům vyhýbat.* Nechtěl Temari zatěžovat, ale nedokázal jí říct ne, kord když se těmi krásnými očkami dívala do jeho očí. Když zmínila nějaká slova,která už nikdy nevysloví, tak Michi nechápe oč by mohlo jít, celkem je zvědavý co to bude, náhle se k němu víc přitáhla což opět způsobilo větší zčervenání Michiho. Když nakonec řekla co chtěla, tak Michi polkl, sice nikomu nevěřil,ale to co Temari řekla ho překvapilo. Poté mu opět dala do úst kuličku, která jí očividně moc nechutnala, no když se do ní Michi zakousl, tak ucítil jak to pálilo. Né že by mu ostrá jídla vadila, ale přeci jen trošku jazyk pálil.* eeeeh, to je ostré.....* Vyplázl jazyk a snažil se ho zchladit poryvy větru,které na něj po vypláznutí doráželi. * Lyba?* Zeptá se s vypláznutým jazykem, a po chvilce ho zase zastrčí zpět.* Mohl bych ti opět pomoci, ať na to nejsi sama.* Řekne s úsměvem a dojí svoje masové kuličky, poté vstane a vyrazí s ní směrem domů, kde se těšil na rybu, když jí měl naposledy, byla výborná a tak měl zase důvod na co se těšit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Fri Mar 20, 2020 4:49 pm
Konec rpg
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Fri Mar 20, 2020 4:56 pm
*Michi si to hnal směrem k Raikagemu, během svých misích a zakázek po světě se dozvěděl jednu zajímavou informaci, se kterou potřeboval pomoc, ale pokud se ukáže jako pravdivá, mohla by být velice výhodná. Michi zaklepe na dveře Raikageho a poté vstoupí dovnitř.* Zdravím vás Raikage. * Mávl na Raikageho, opět se předvedla jeho drzost a neúcta k někomu, kdo má vládu nad vesnicí.* Nedávno jsem byl na misi,kde jsem se dozvěděl jisté zajímavé informace, nad kterými jsem přemýšlel, a které by nám mohli dát sílu na ochranu vesnice a všech lidí.* Bylo to dost divné od někoho,kdo se s každým rval a byl problémoví, ale Michi za dobu co dělá mise, jaksi začal vidět svět jinak.Chtěl chránit ty slabší a hlavně chtěl ochránit ty co měl rád,ale ve svém současném stavu nic nezmohl. Potřeboval sílu, o které se nedávno dozvěděl.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Sat Mar 21, 2020 8:37 am
NPC-Raikage
*Michiho v budově nikdo nezadržel, nebylo proč, byl to člen vesnice a v budově raikageho byl skoro jak doma. Raikage v kanceláři nikoho neměl, proto seděl u stolu a prohlížel si lidi, které vybral na jeden ze svých nápadů. Mezi nimi byl i spis právě Michiho. Trochu ho překvapilo, když mu někdo jen tak vtrhl do kanceláře.* Ahoj Michi, prosím tě, uklidni se a posaď se, nemůžeš být takhle zbrklej. *Ve dveřích se objevil jeden ze stráží raraikage jen mávnul rukou, že je vše v pořádku. Strážný zavřel dveře a šel si hledět svého. Když Michi vypadal, že už může mluvit a dýchat zároveň, raikage začal s komunikací.* No tak povídej, co ses dozvěděl. *Raikageho trochu překvapilo, že zrovna on přišel s nápadem na ochranu vesnice, čekal by něco takového spíš od Temari, která Michiho vždy umravnila. Pak mu teprve došlo, že má Michiho spis na stole, proto ho přikryl nějakým jiným, aby nebyl vidět.* ,,Že by narazil na nějaké špiona, co se jinak mohlo stát?!"
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Sat Mar 21, 2020 11:28 am
*Michi byl sice hrrr, ale to už byl prostě on. Jak Raikage řekl tak se posadil na židli a spustil.* Obyčejní lidi a farmáři kolem naší vesnice trpí, pobíhá tu hromada banditů a nukeninů, někteří jsou opravdu moc silný. Útoky narůstají a my nedokážeme vše řešit rychle a včas, je zbytečně moc obětí na životech. Navíc ninjové z jiných vesnic jsou také velmi silný, v případě války někteří jedinci cizích vesnic mohou nadělat velké škody. Jako žoldák přijímám nabídky těchto lidí co trpí, dávám co nejnižší cenu aby si to mohli dovolit, ale nestíhám pomáhat všem, navíc jsem se setkal i s takovou úrovní nukeninů,že jsem byl po zápase s nimi několik dní mimo. Ale nedávno jsem zaslechl něco co by nám mohlo pomoci. Jedná se o legendy bijuu, obřích tvorů s nesmírnou silou. Ano jsou to spíše legendy a pohádky, ale jedná dotyčná osoba mě přesvědčila o tom,že každá pohádka i legenda se staví na pravdě, a pokud tyto legendy jsou skutečné, a my bychom dokázali jednoho z těch tvorů zkrotit, mohli by jsme navýšit sílu naší vesnice, a pomoci více lidem za opravdu minimální ztráty, ne-li žádné. Klidně se pokusím cestovat po světě a zjišťovat víc o těchto legendách, nalézat vodítka a tak,ale jestli takový tvorové opravdu existují, tak je sám nikdy nezkrotím. Potřebuji vaši pomoc.* Michiho chování se za posledních pár let změnilo, a to díky Temari. Vrátil se zpátky k tomu, k čemu byl veden odmalička a tou byla spravedlnost. Viděl že největší utrpení mají právě farmáři, dělníci a jiný civilisté. Oficiálních misí měl Michi na svém kontě málo,ale co se týkalo zakázek, tak se prakticky nezastavil. Snažil se opravdu pomáhat všem co nejvíc to šlo. Jeho síla ale byla omezená, po poslední misi s Temari si uvědomil jak bezmocný je. Nedokázal jí ochránit jak chtěl, nukenin byl opravdu mocný a i když zachránili tu menší vesnici před jeho terorem, stálo je to mnoho sil a energie, Michi měl stále obvázanou pravou ruku, do které ho kousl jeden ze psů banditů, kteří byli poskoci onoho nukenina.* Se silou těch Bijuu, bych mohl plnit více zakázek pro obyčejné lidi, mohl bych zachraňovat více životů.* Podíval se vážným výrazem do očí Raikageho.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Tue Mar 24, 2020 8:29 am
NPC-Raikage
*Raikage si vyslechl vše, co mu Michi řekl.* ,,Koukám, že bijuu na sebe poslední dobou poutají víc lidí. Pokud to tak je a přišel na to Michi, určitě to napadne i další a rozhodně z jiný vesnic." Michi, Bijuu jsou jen legendy, už když já jsem byl malý, mi o nich babička vyprávěla, ale za celý svůj život jsem se nesetkal s ničím, co by bylo aspoň trochu podobné tomu, co lidé nazývají bijuu. *Raikage musel trochu zalhat s tím, že o to nemá moc zájem, i když ho Michiho zájem těšil, ale musel ho držet dál od nebezpečí, které mohlo právě hledaní čehokoliv jako bijuu přinést. Nejen nebezpečí takového tvora, ale hlavně ostatních vesnic, které se o to určitě taky pokusí.* ,,Michi je vlastně žoldák, na to jsem úplně zapomněl. To by asi nebyl úplně vhodný kandidát, většina žoldáků není loajální jen ke své vesnici." *Raikage sáhl po složce, kterou měl na stole a byla tam fotka a jméno Michiho, zavřel jí a schoval mezi ostatní do šuplíku.* Michi, i kdyby to byla pravda, bylo by nebezpečné nechat tě něco takového hledat, nejen, že se to stvoření pravděpodobně nebude chtít podmanit, ale co teprve, kdyby se do toho zamotala jiná vesnice? Zakazuji ti něco ohledně bijuu podnikat na vlastní pěst, chápeš proč ?
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Tue Mar 24, 2020 10:39 am
*Všimne si nějaké záložky, kterou Raikage strčil do šuplíku, zřejmě nějaká úředničina, která ho moc nezajímala. Michi si poslechne co vše mu Raikage řekne, a poté se ušklíbne a chvíli mlčí, nakonec se odhodlá něco říct.* Každá legenda se zakládá na pravdě, proto legendy vznikají. A pokud jak vy říkáte, by se do toho zapojili ostatní vesnice, o důvod víc je potřeba nějakého získat, aby naše vesnice nebyla oslabena. Vezměte si jak dopadli Chuuninské zkoušky. * Michi by nejspíše se začal hádat s Raikagem o tom, že si nenechá nic zakazovat, ale tahle konverzace mu prakticky hrála do karet.* Chápu proč? Možná ano, možná ne. Buď nechcete, abych ohrozil sám sebe během hledání, anebo nechcete aby vznikla válka, kdyby se mi do lovu připletla jiná vesnice, tak či onak tyto dvě odpovědi se shodují v jedno, a to v to, že vy věříte v existenci těchto tvorů.*Michi byl všímaví, a těžko by Raikage zakazoval hledání nějaké legendy, na kterou by nevěřil.* A že se nebude chtít podmanit? Dokud to člověk nezkusí, tak to nezjistí. Navíc.* Zamračí se.* Iwagakure má dost nebezpečné ninji, s jedinečnými schopnostmi, v případě války by jsme měli velké ztráty a to nedopustím, aby zbytečně umírali další civilisté, jen kvůli hloupé válce.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Thu Mar 26, 2020 4:08 pm
NPC-Raikage
Michi dost! *Raikage se trochu rozčílil a zvýšil hlas.* Dokážeš ty vůbec někdy poslouchat ?! Máš zákaz a už mi je jedno jestli to chápeš nebo ne. Jestli se dozvím o tom, že jsi jednal proti mé vůli, zakážu ti opouštět vesnici. Prostě nemáš na výběr. Teď odejdi, mám hodně práce. *Raikageho už štvalo, že se ho snaží někdo kdo sotva udělal chuuninské zkoušky poučovat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Thu Mar 26, 2020 7:33 pm
Tsch!* Michi vstal a udělal několik kroků vzad od stolu Raikageho, poté se začal pomalu propadat do země díky technice ​​Kagerō.* Poslouchat dokážu, i vidět. Ani nevíte kolik lidí venku umírá na různé zločince a nukeniny, už jsem jich porazil dost a stejně jich je stále víc. Možná by jste se měl zajímat i o lidi mimo vesnici.....* Poslední slovo když Michi řekl, tak už mu koukala jen pomalu mizející hlava,dokud nezmizel úplně a rychle se nepřemístil ven před budovu Raikage, kde zase vylezl ze země ven. *''(Michi) Tsch, ten starej páprda neví o čem mluví. Určitě těm legendám věří také, jinak by tolik nevyšiloval./(Kazuki) Neměl by ses do toho plést, mohl by sis přidělat problémy./(Michi) Sám jsi to viděl, venku je spousta lidí co trpí a to jen pouze kvůli banditům a nukeninům, co až nastane válka? Kdo bude tuhle zem bránit? Musíme to nějak vymyslet, ale rychle.''* Přemýšlel Michi zatímco šel pomalu domů.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Mon Mar 30, 2020 7:12 pm
*Pomalu kráčí ulicemi Kumo a v rukou oběma ručkama svírá velký sáček se svačinou. Sehnala si své oblíbené sladké bochánky, takže s limonádou už má vše k tomu, aby se mohla dlouho věnovat tréninku. Možná, když bude chtít tak vydrží až do večera. Rozhodne si cestu od krámu kde právě nakoupila zkrátit uličkou nedaleko kanceláře Raikageho. Když nad tím tak přemýšlí, tak v jeho blízkosti se pohybuje méně lidí, snad jako by se báli že je při něčem nachytá. Ale Temari se nebojí, protože nedělá nic špatného a navíc se hodně snaží aby z ní měl Raikage i přes ty dva tupce o které se stará co největší radost. Snaží s ebýt příkladnou kunoichi a k tomu patří i být silná, takže i když nejspíš neuvidí dnes Michiho dřív jak u večeře, tak se rozhodně chce vrátit silnější alespoň o zkušenosti. A tak pomalu a beze spěchu kráčí dál, za svým cílem směrem ke kraji vesnice.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Mon Mar 30, 2020 7:33 pm
*Cestou však narazil na někoho, kdo mu aspoň trochu vykouzlil úsměv na rtech.* Temari!* Zavolal na ní a doufal že se zastaví, vypadalo to že Temari byla na nákupu, měla v jedné ruce velký sáček, aspoň to si Michi myslel že byla na nákupu. Pokud se Temari zastaví a počká na něj tak k ní doběhne.* Koukám že jsi byla nakupovat, nechceš s něčím pomoc?* Zeptal se jí zvědavě, potřeboval nějak zaměstnat mysl, která byla dost naštvaná na Raikageho. I když se snažil usmívat,jeho úsměv byl dost falešný, přeci jen nedokázal dobře skrývat emoce, jako Temari kord když jde o hněv, takže jeho falešný úsměv by měl být snadno odhalitelný.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Mon Mar 30, 2020 7:54 pm
*Když uslyší hlas Michiho tak se překvapeně zastaví a rozhlédne se. Stopařskou techniku ve vesnici nepoužívá a vědomě jí potlačuje, protože vnímat tolik chakry najednou 24 hodin denně je velmi únavné. Takže si Michiho přirozeně nevšimla. Počká ale až k ní příběhne, ale sáček mu nedá! pevně ho dál drží, protože je pro ní důležitý! Je to její svačina.* Umm… Michi-kun. *Zavrtí hlavou, že pomoci nepotřebuje.* To je jen menší svačina, jdu na trénink a tak se možná zdržím do večera víš? *Zkoumavě si ho prohlédne.* Ty máš něco důležitého na práci, nějakou misi nebo tak…? *Přemýšlí zda by se ho měla zeptat zda nechce jít s ní, ale nerada by ho zase na druhou stranu zdržovala od jeho povinností.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Mon Mar 30, 2020 9:18 pm
Ty jdeš na trénink? Můžu jít s tebou? Stejně tady jsem už skončil.* Podívá se na budovu Raikageho a poté prudce odvrátí pohled na Temari. Trénink by mu přišel docela vhod, aspoň by tomu starému páprdovi ukázal, že není žádný slaboch.*Já nic nemám, takže jestli můžu rád si zatrénuji s tebou, dost by se to hodilo.* Řekl s úšklebkem, a začal se protahovat, byl připraven na jakýkoliv trénink, a pokud to Temari vadit nebude, rád se k ní připojí.* (Kazuki) Ty jí neřekneš o tom debaklu,co se teď stal?* Řekl posměvačně Kazuki, který na chvíli převzal tělo, avšak Michi si ho převzal hned zpátky a zamračil se.* Ty taky musíš hned vše vyžvanit co? Kdyby jsi mi radši předtím pomohl,než mě teď práskal!* Vyhrkl naštvaně na Kazukiho,avšak celou dobu mluvil nahlas před Temari.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Tue Mar 31, 2020 9:39 pm
*Když se Michi poprvé zeptá zda jde na trénink tak kývne, že ano. Pozoruje jeho nadšení a najednou mu nedokáže říct ne, zvlášť když vidí jeho nadšení. Tohle jeho chování má na něm Temari ráda, vždy jí dokáže jedinečným způsobem příjemně povzbudit. Když se však podívá na budovu Raikageho, tak se Temari trošku zamračí. Začne mít podezření, že Michi zase něco provedl.* Můžeš jít se mnou, plánuji jít na své druhé oblíbené místo. *Svěří mu důvěrně ale pak přijde kazuki naprášit Michiho, nepřijde jí to už divné. Asi si už zvykla a navíc se tím dobře baví, jak se hádá sám se sebou. No právě teď se jí ale jeho slova vůbec nelíbí.* Michi, jestli jsi zase něco pokazil u Raikageho… *Tak se na něho rozhodně naštve, Temari má ráda když se chová Michi vzorně a on to moc dobře ví. Nakonec si povzdechne sama odevzdaně a tiše pro sebe.* Zase budu muset za Raikagem zajít a omluvit se… *Přemýšlí, jak moc velký problém Michi zase provedl a zda by nebylo vhodné Raikagemu donést něco k dobrého k jídlu co sama připraví později jako omluvu za všechny starosti co s Michim neustále má.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Tue Mar 31, 2020 9:53 pm
Tsch.* Dá si ruce křížem.* Neudělal jsem nic špatného, řekl jsem mu o jisté věci,která by mohla navýšit sílu vesnice a tím posloužila k ochraně farmářů a dělníků,žijící mimo vesnici, ten stařec mě odmítal poslouchat s tím že je to pohádka a dokonce mi zakázal tu věc hledat,když jsem mu řekl že očividně na tu věc věří,když mi zakazuje její stopování, tak mě okamžitě vykázal z kanceláře s tím,že jestli zjistí že tu věc hledám,tak mi zakáže opouštět vesnici. Člověk se tu snaží navrhnout pomoc, která by zamezila dalším ztrátám na životech, a ještě dostanu od něj vynadáno. Takhle by se člověk co má chránit vesnici neměl chovat. Můj návrh by nám dal takovou sílu,že by jsme dokázali ochránit všechny, a navíc by v případě války jsme měli velkou výhodu.* Postěžoval si Michi,když už se ta věc provalila. * A moc rád půjdu s tebou na tvé oblíbené místo, kdekoliv je klid je fajn trénovat,když ten páprda odmítá sílu,tak jí musím získat skrz trénování, i když to nebude tak dobré jako můj nápad.
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Tue Mar 31, 2020 10:05 pm
*Když si založí Michi ruce pěkně na hrudi, tak ho mlčky Temari sleduje. Ačkoliv ona nezaujme žádnou výstražnou pózu a pouze se trochu mračí, tak právě to by už mohlo být malé varování pro Michiho, který jí už pár hezkých let zná. Když Michi skončí, tak si ztěžka povzdechne a opře se zády unaveně o stěnu budovy. Není unavená fyzicky, ale je to někdy namáhavé pro ní psychicky a Michi jí to v tomhle směru rozhodně neulehčuje.* Víš Michi, jsi zbrklý a udělal jsi to zase. *Připomene mu a nechá mu chvilku, aby na něho její slova mohla drtivě zapůsobit.* Tady nejde o tvůj nápad, ani o tvůj dobrý úmysl o kterém nepochybuji víš? *Odlepí se od stěny a položí mu dlaň na hruď v místě kde má sám srdce. Pak zvedne hlavičku a vážně se mu zadívá do očí.* Problém je tady, ty neumíš jednat s výše postavenými lidmi. Oba to víme ale Raikage má spousty starostí a práce nad hlavu, nejspíš jen neměl čas tě pochopit nebo ti vysvětlovat proč se zachoval jak se zachoval. Ale napadlo tě třeba, že myslel dál než ty? Podle mě se tě snaží chránit, ale musíš pochopit jednu věc. *Odvrátí se od něho a až pak mu poví.* Nikdo není dost silný, aby ochránil všechny takže musí upřednostňovat naše lidi ve vesnici. *Pak natáhne ruku, aby ho za ní vzala a vydá se snad i s ním na cestu. Michi to prozatím neví, ale míří k jezeru. Jen tak u toho nadhodí.* Měl jsi mi to nejdřív říct, abych ti poradila nebo tam šla s tebou a usměrnila tě. Mohlo to pak dopadnout obráceně než teď...
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Wed Apr 01, 2020 5:15 pm
Co jsem zase udělal?* Zeptá se zmateně a dívá se jí do očí. Když se odlepí a položí mu ruku na hruď tak jen hlasitě polkne. * Chovám se tak,protože neuznávám vysoce postavené lidi. Uznávám každého člověka podle jeho srdce, nikoliv podle postavení. ''(Kazuki) Proto s tebou taky tak vyběhl, máš se k lidem chovat lépe, a možná tě začnou více poslouchat.''* Dodá Kazuki v hlavě a Michi si povzdychne.* Já tu sílu najdu abych ochránil všechny, a hlavně tebe, ať se stane cokoliv, vždy se budu snažit chránit tě před čímkoliv, i samotnou smrtí.* Poté ho však Temari chytne za ruku a vede ho do neznámého místa.* (Kazuki) Spíš by sis měla vzít sprej s vodou, a vždy když bude dělat zle, ho za trest postříkat vodou.* Řekl smějící se Kazuki směrem k Temari, dost ho bavilo sledovat, jak Temari krotila Michiho, dělala to co se jemu samotnému nepovedlo, a ještě takovým vtipným způsobem.*
Sponsored content

Budova Raikage - Stránka 2 Empty Re: Budova Raikage

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru