Budova Raikage

+8
Ayato Sairen
Rias Gremory
Kaede Hisa
Temari Hayo
Noctis Clive
Batsu
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
12 posters
Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 28, 2020 9:17 pm
Věřím tomu, že tě tvá matka naučila těm nejlepším způsobům. Ona má své chování velmi důkladně nastudované a perfektně ví jak se ke komu chovat. *Pak Temari Raikagemu ukáže malé divadlo aby mu dokázala, že se umí chovat. Zamlouvá se mu to, ale pak přejde k věci on.* Temari, ale důležité je, že nebudeš moje sekretářka, budeš v případě nutnosti bojovat po mém boku a musíš být opravdu připravena položit za vesnici svůj život. Lidé tě budou velice respektovat jako mého zástupce, až tuto roli dostaneš. I přes tohle všechno se máš ještě co učit. Spousta kagů má totiž takovou.. svoji specifickou osobnost. Vezmeme si třeba Mizukageho, tento muž respektuje téměř pouze jen sílu. Je komplikovaný a člověk musí zjistit jak s nim vůbec mluvit, aby ho neurazil a nebo mu nevnutil myšlenku, že je slaboch. Teď pro tebe bude nejdůležitější hodně trénovat a dostat se na vysokou hodnost.
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Sun Jun 28, 2020 10:25 pm
*Ze slov Raikageho vyplývá, že je spokojený a Temari se opravdu hodně uleví. O to víc ji pak překvapí, že Raikage z ní nechce mít sekretářku. Očividně to na ní je chviličku poznat, tedy dokud samotný Raikage nezmíní, že chce aby byla dost silná na to bránit po jeho boku Kumo! Temari si něco takového nedokáže v ten moment představit, nejen že je to obrovská čest a důvěra ale zároveň by musela být silná docela jinak než jak si vždy dokázala ve svých snech představit. Pro ní je Raikage prostě hrozně silný shinobi kterému se jen tak někdo nevyrovná, jak by tedy mohla ona? Pokorně sklopí oči k zemi.* Mě nevadí nosit Vám papíry a kávu Raikage-sama. Navíc pokud se mám učit vychování a jednání, tak nevím při jaké jiné příležitosti by někdo jako já mohl rušit důležité osoby při vážných poradách. *Doufá, že Raikage ji pochopí a neurazí se, že mu vlastně odmlouvá že chce být sekretářka.* Jestli mohu být upřímná Raikage-sama, tak jsem vždy snila že budu nejsilnější kunoichi na světě, ale sen který o mě máte vy je… *Zhluboka se nadechne a pak ze sebe vychrlí na jeden nádech.* ...je tisíckrát větší a já vážně nevím.... tedy chci říct že udělám vše proto abych vás nezklamala… *Na Temari je toho na malou chviličku moc, ale po chvíli se donutí uklidnit.* Omlouvám se za své rozhození, rozumím k Mizukagemu se budu chovat jako k úžasně silnému člověku a budu ho obdivovat, pak bude spokojený, že? *Pokusí se odvést řeč od své chvilkové paniky. O tom, že neví jak dokáže tak moc zesílit se raději nahlas nezmíní ale kdo ví, třeba to Raikage dokáže uhodnout.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jun 29, 2020 1:31 pm
Kdybych potřeboval jenom sekretářku, tak přeci nemusí ani umět ovládat chakru. Budeš chodit na srazy se mnou a budeš tam mým jménem stejně jako ostatní stráž všech kagů. *Raikage byl vlastně rád, že se takhle zodpovědně postavila k úkolu, ale myslel vše přesně tak jak to říkal, nepotřeboval někoho kdo by za něj delal práci, ale kdo by mu dokázal pomoct ve všech ohledech a to třeba i zachránit život, nebo pomoct při záchraně vesnice.* No zrovna u Mitukageho je tohle těžší, nemá rád lidi kteří mu podlézají, uvidíš, že až budeš mít takovou vysokou roli ve vesnici, tak tě začne časem štvát, že se ti někteří lidé pokusí lézt do zadku. Prozatím tedy musíš zesílet a budeš mě doprovázet někam, kde tě nikdo nebude moct nějak ohrozit, nechtěl bych mít tvůj život samozřejmě na svých bedrech. Pokud bys měla zájem, mám pro tebe ještě jednu nabídku. Jako své strážkyni bych ti umožnil nosit jeden z mečů legendárních sermířů z Kiri, na který máme jako vesnice nárok za spojenectví s Kiri. Každý z mečů má nějaké speciální vlastnosti a v rukou někoho zkušeného můžou být velice silnou zbraní, ale to si nech zatím projít hlavou a nech si něco takového pro sebe. Prozatím bych to chtěl utajit jako interní informaci. *Byla to sice vcelku nedůležitá informace, ale vlastně si tak Raikage i ověří mlčenlivost Temari, protože se časem dostane i k informacím, které budou přísně tajné.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jun 29, 2020 4:42 pm
*Když Raikage zmíní, že pro svou sekretářku nepotřebuje aby ani ovládala chakru, tak se nad tím zamyslí.* Pokud Raikage-sama dovolí… *Počká zda nenamítne, že by měla mlčet a pokud ne, tak pokračuje teprve dál.* ...tak sekretářka bez schopností by mohla být snadno chycena a použita k získání informací přímo z Vaší kanceláře. *To není úplně špatná poznámka, snad tedy. Matka Temari denně řeší také tunu papírů za celý klan ale vždy si najde čas jít trénovat aby nevyšla ze cviku a Temari to o ní moc dobře ví. Proto doufá, že její bystrost Raikage nevezme zle ale pak ji napadne že by to mohl brát jako odmlouvání a tak honem dodá.* Tedy omlouvám se, pokud jsem drzá. Já jen, že už jen být vám blízko je pro mě velkou odměnou a pak když jsem začínala studovat na lékařku, tak jsem nosila hodně složek s papíry z police k doktorům. *Temari mírně nakloní hlavičku a klidně s hezkým úsměvem Raikageho poprosí.* Tak mě prosím využijte jak jen budete chtít, ráda pro vás udělám vše Raikage-sama. Mmm! *Zvedne ruku a zadívá se na ní.* Možná že nikdy nebude tak silná jako ta vaše, ale rozhodně se budu opravdu snažit aby jste se za mě nemusel stydět. *Temari se opravdu vážně odhodlala že se nyní musí ještě víc snažit než dosud protože ji o to požádal samotný Raikage. A je to na ní vidět.* Můžete se spolehnout Raikage-sama. *Odvětí s úsměvem Temari, hned jak ji sdělí tajnou informaci.* Víte nechci být silná jen kvůli silné zbrani, chci být silná jako já. Navíc mám také speciální meč… *Zvedne ho i s pouzdrem, aby se Raikage mohl lépe podívat.* ...Hinoken. Jistě víte, že jsem i stopař a tak když jsem mohu používat pouze slabší techniky a s tímto mečem dokonce bez pečetí. Vím, že je to nečestné ale pokud mohu nečekaně zasáhnout a zachránit zbaběle životy našich ninjů tak… *Netroufne si říct, zda je to správné a proto konec věty změní na otázku.* ...je to správné Raikage-sama?
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jun 29, 2020 4:45 pm
oprava: ...Hinoken. Jistě víte, že jsem i stopař a tak když jsem NEVIDITELNA mohu používat pouze slabší techniky a s tímto mečem dokonce bez pečetí. Vím, že je to nečestné ale pokud mohu nečekaně zasáhnout a zachránit zbaběle životy našich ninjů tak… *Netroufne si říct, zda je to správné a proto konec věty změní na otázku.* ...je to správné Raikage-sama?
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jun 29, 2020 7:41 pm
Neboj se, když teď budu potřebovat a úkol bude v tvých silách, budeš první kdo to dostane na starosti, abych si ověřil tvé vlastnosti. Každopádně i z někoho kdo umí používat chakru se dají docela lehce získat vědomosti, ale to je zase na lidech, co jsou tím pověření, chce to dost umění o lidské psychice a podobných věcech. *Že je Temari stopařka se mu docela hodí a že je lékařka je také fajn, mohli by se to hodit a jelikož je i Raikage lékař mohla by se od něho případně i něco přiučit. Pak si prohlédne meč, který ji ukáže. Je vtipné, jak je oproti ní obrovský.* To zní jako šikovná zbraň, zvlášť pak pro špehy a stopaře. A myslím že to není podlé, jen těžíš ze své výhody a to je jedna z vlastností, kterou by měl každý ninja umět využít. Pokud můžeš být ve výhodě, proč bys jí měla zahazovat. Každopádně, za mě je to vše, jsem rád že jsi přišla a teď pokud nemáš už žádnou otázku, můžeš klidně jít. *Raikage se na ní usmál a čekal, dokud neodpoví, kdyby odešla, tak si sedne ke stolu a půjde chvíli pracovat nad papírovaním.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jun 29, 2020 7:52 pm
*Když ji samotný Raikage slíbí, že si právě ji bude přednostně volat aby mu pomáhala, tak má v ten moment obrovskou radost. Kdyby to bylo jen trochu míň trapné, tak by snad Raikageho objala jako malá holka. Místo toho ji jen svítí očíčka štěstím a ona se Raikagemu hluboce ukloní.* Děkuji Vám za vaši přízeň Raikage-sama. Pokusím se Vaše slova si co nejlépe zapamatovat a chovat se podle nich. *Opravdu se jí ulevilo, že jí za ten její zbabělý i když promyšlený styl boje neodsuzuje. Po pravdě se hodně bála s tím jít ven, ale Raikage sama je jednoduše a prostě úžasný! Proto se mu i se svým obřím mečíkem uklonila ještě jednou a poslušně zahlásila.* Ne už nemám nic s čím bych vás chtěla obtěžovat, půjdu trénovat něco užitečného a ještě jednou děkuji. *pak se na chvilku zamyslí a ve dveřích se ještě otočí.* Vlastně se chci zeptat, zda nemáte někoho kdo by potřeboval pomoci s misí, klidně s lehčí misí. Nevadí mi pomáhat méně zkušeným ninjům… *Zarazí se, tohle asi znělo od ní trochu drze, trošku se zastydí. Přeci jen ona sama ještě není až tak silná, aby tohle prohlásila.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jun 29, 2020 7:57 pm
*Raikage se zamyslí nad otázkou, kterou mi ještě Temari před odchodem položí.* vlastně bych tu někoho měl. Je to děvče jejíž rodiče jsou taky včele jednoho našeho klanu. Ještě na žádné misi venku nebyla, nejprve nedávno dosáhla na hodnost chuunina a od té doby každou chvíli pracuje v nemocnici. Potřeboval bych, aby se seznámila i s tím jak to chodí v praxi, proto bys jí mohla na té misi velet. Tím se i přiučíš velení. Co nejdříve ti pošlu obsah mise a i tvé společnici, zatím se tedy měj pěkně. Ahoj Temari.
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jun 29, 2020 8:01 pm
*Hluboce a uctivě se Raikagemu ukloní ještě jednou než za sebou zavře tiše a způsobně dveře. A samozřejmě u toho Raikagemu nezapomene poděkovat.* Hai Raikage-sama! Rozhodně na ní dám pozor! *Pak dveře zaklapne a najednou si uvědomí, že zapomněla se rozloučit! Rychle tedy otevře dveře a strčí dovnitř pouze hlavičku.* Omlouvám se, naschledanou Raikage-sama. *Načež zase hlavičku schová a dveře tiše zavře. Raikage se musí nejspíš dobře bavit z toho jak zmatkuje, navíc jak se před ním snaží chovat na úrovni a pak může na závěr slyšet jak peláší ven jako o závod, nejspíš aby tak uvolnila veškeré to napětí a dala průchod radosti.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jun 29, 2020 8:03 pm
KONEC RPG
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Tue Jul 07, 2020 7:32 pm
NPC Amaya *Do Kumogakure došla sama, bez ochranky, neměla důvod někoho zatěžovat vlastní ochranou, kterou zvládala na výbornou. Na rameni měla posazený klobouok Tsuchikageho. Na sobě měla šaty, vlasy měla rozpuštěné a nad pečetí v podobě drahokamu na čele ještě měla čelenku (viz. avík). Stála před bránou Kumogakure.* Žádám si Raikageho prosím. *Oznámila strážcům brány a ukázala na svůj klobouk.* Jsem nová Tsuchikage a potřebuji s ním probrat pár věcí, naléhavě.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Tue Jul 07, 2020 7:41 pm
(NPC-Raikage)
*K bráně Kumo se dostavila samotná nová Tsuchikage. Raikageho o tom hned došli co nejrychleji informovat a ten vydal rozkaz, aby jí ihned doprovodili k němu do kanceláře. Sám nechal otevřené dveře, aby rozhodně nikdo nemusel klepat. Postavil se a vyčkával příchod hosta. Klobouk měl položený na stole a na sobě měl ->Oblečení . S úsměvem na tváři tedy čekal na příchod nové kage z Iwagakure.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Tue Jul 07, 2020 7:57 pm
NPC Amaya Tsuchikage *S doprovodem dosla az k sidlu Raikageho, prohlizela si vesnici a sledovala mistni obyvatele, kteri, v nekterych pripadech i oni sledovali ji. Vetsina na ni nekoukala, asi z principu. Amaya dosla az pred dvere kancelare a chytila se futer.* Dobre dopoledne Raikage-sama. *sehnula lehce hlavu na pozdrav a vesla do kancelare. Zavrela dvere a odlozila klobouk na zidli, na jeji operadlo.* Prisla jsem se s vami, jako s nasim spojencem, seznamit. Me jmeno je Amaya. *natahla ruku jeho smerem.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Tue Jul 07, 2020 8:03 pm
(NPC- Raikage..až do konce rpg, takže už to nebudu psát jak dement)
*Když přišla Tsuchikage před jeho kancelář, překvapilo ho to, podvědomě čekal muže. * Dobré odpoledne Tsuchikage. Jaká byla cesta? * Raikage samozřejmě natáhl ruku a potřásl si s ní rukou.* Jsem rád, že se poznáváme. Mé jméno je Izumo. Posaďte se, pokud chcete. Nemáte po té cestě žízeň? Mám tu skvělou domácí limonádu, nebo i něco ostřejšího. *Raikage si na pití potrpěl, nejen na alkohol, ale i na pití které měl rád. Proto měl u sebe vždy alespoň džbán vychlazené domácí limonády.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Tue Jul 07, 2020 8:23 pm
(jako Renji, skipuju jmeno Very Happy)
*Amaya si potrasla rukou a posadila se.* Pohodicka, hezky jsem se prosla a alespon jsem si prohledla vasi zemi. *rozhledla se po kancelari a u toho pronesla, ze by si dala klidne neco ostrejsiho, ale i tu limonadu. Nasledne se oprela lokty o stul a usmala se na Raikeho.* Cokoliv mate rad, rada okostuju. *Usmala se jako andilek, prece byla trochu mladsi nez on a diky svym lekarskym technikam vypada stale mlade a hezky a to jeste nemusela pouzivat zadne jutsu ke zmene vzhledu.* Slysela jsem, ze tu mate nejake problemy s poslusnosti.... Jak to zvladate?
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Tue Jul 07, 2020 8:33 pm
*Raikage nalil sobě i Tsuchikage sklenici limonády, do které vložil 2 kostky ledu. Pak vytáhl z malé ledničky pod stolem lahev Prvotřídního rumu a nalil sobě i své společnici sklenku a postavil je před ně.* Mám tady hlavně jednoho problémového člena. Když mu jako malému umřeli rodiče, začal dělat jakoukoliv neplechu. Jedna rodina ho adoptovala a na chvíli se to zlepšilo, teď ale zase přišel a má trochu problém se spojenectvím. To ale dost možná podpořil i fakt, že zde byl zvěd, který se snažil vynášet informace, ovšem nestihl vynést ani jedno písmeno. Nedal si pozor a byl odhalen.Už nějakou dobu přemýšlím, co s tím vzdorujícím klukem udělat, je to pro mě trochu těžké. Znal jsem dobře jeho rodiče, zemřel mu i jeho bratr..o to bylo horší že to byli dvojčata, ale z jeho chování soudím, že mi brzo dojde trpělivost. Jen nechápu, jak se může najít někdo, kdo opovrhuje spojenectvím, ze kterého všechny tři vesnice těží, tohle může podle mého udělat jen hlupák.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Tue Jul 07, 2020 8:38 pm
*Nejprve se poradne napila limonady a pak si pricuchla k rumu. Odlozila sklenku na stůl. Jeste nebyl cas.* Jenom jeden? Slysela jsem, ze tech lidi je vic... Mizukage-sama to neprispousti a nerika nahlas, ale ma obavy, ze se tady za par mesicu sejde lid a propukne revoluce a obcanska valka... Od jednoho kluka muze vzejit mnoho toxickych myslenek, ktere otravi nase krasne primeri. *prstem jezdila po okraji sklenky od rumu a jemne si olizla rty.* Co kdyby ten problemovy chlapec byl mimo vasi vesnici? Co kdybyste jej poslal do Iwagakure na jakousi prevychovu? Slibuji, ze na nej budu mirna, pokud byste si to nepral jinak... Umim obojí. *Zamrucela nakonec potichu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Tue Jul 07, 2020 9:18 pm
Je to pár obyčejných občanů, kteří s ním začali sympatizovat, ale podle všeho to že v tomhle odboji je zapojený i shinobi jim dodává odvahu. *Raikage se pak napije svého rumu a chvíli ho nechá v ústech než polkne. Celou dobu pozoruje Tsuchikage, jak gestikuluje a na celou řeč těla.* To nezní jako špatný návrh, ale myslím, že úplně po dobrém to nepůjde, ale pokud ano, aspoň vám to ušetří práci. Souhlasím s tím, alespoň mu třeba dojde i to, kolik prostoru jsem mu nechal kvůli tomu, že jeho rodiče byli moji dobří přátelé. Ale tomu je potřeba udělat přítrž. Ale když už jsme u toho, víte že vystupování jednoho z vašich shinobi taky není úplně taktní? Mluvím o Noctisovi, mě osobně je jedno, že mi prakticky řekl, že jakmile udělám něco co se mu nelíbí, tak mě zabije, ale tohle by si neměl dovolit říkat nahlas. Věřím tomu, že jeho síla je díky bijuu, které má v sobě obrovská, ale podle mého není moudré, aby vlastně vyhrožoval spojenci... *Raikage si vezme skleničku a pomalu se napije limonády.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Tue Jul 07, 2020 10:09 pm
*Amaya poslouchala, zamyslela se. Noctise jeste nevidela, ale vedela, ze jakmile se k nemu dostane, bude to sekec mazec.* S nim jsem se jeste nevidela. Ale nebojte. Tomuhle bude konec! Nenecham nikoho, aby ohrozoval nase spojenectvi. *Vzala sklenku rumu a kousek upila. Povalela alkohol v ustech a pak polkla. Jemne si prejela palcem po rtech a spokojene se zakousla do spodniho rtu.* Hmmm. *hodila si vlasy za ramena.* Nemela jsem sanci se s nim videt ale mam to v planu hned po tom, co opustim vasi krasnou vesnici. *Zvedla se a dosla za nej k oknu, oprela se dlanema o hranu a sledovala s nadsenim vesnici.* Tezko se zvyka na to tvrde kameni vsude. Vite, cely zivot jsem zula v Kirigakure. Vase vesnice se mi moc libi. Ale zda se mi, ze jste na toho potizistu moc jemny.. *Otocila se zady k oknu.* Jeho rodice tu uz davno nejsou, nemate zadny duvod na nej byt tak shovívavy
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Wed Jul 08, 2020 3:33 pm
Dobře, mě osobně se to nedotklo, ale nerad bych, aby si ninjové zvykali na to, že se s každým můžou bavit jako se sebou rovným. *Raikage pozoroval Tsuchikage, vypadalo to, že umí ukázat ženské přednosti a on se po chvíli nachytal, jak si jí prohlíží. Pak také vstal a stoupl si vedle ní. Skleničku s rumem si vezme sebou.* Nedivím se vám, od Kiri je tohle velká změna, vlastně je Kumo teď něco jako optimální střed toho jak to v obou vesnicích vypadá. *Raikage se podívá do ulic vesnice pod nimi a napije se rumu.* Myslel jsem, že jsem zatím maximálně ohrožen já nějakou vzpourou, proto jsem mu chtěl dát už poslední možnost, ale pokud se o tom ví v ostatních vesnicích, je to něco jiného. Stále nechci aby trpěl tvrdým trestem, ale musí se napravit, takový ninja je pro vesnici a spojenectví jen ohrožení.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Wed Jul 08, 2020 9:14 pm
Takové chování je nepřípustné, minimálně pokud jednáte s kýmkoliv ze spojenecké vesnice, ani k největšímu místnímu póvlu by se takto chovat neměl. Ještě se vám pokorně přijde omluvit, to slibuji. *Zamručela a sáhla si pro svou sklenku rumu, kterou v jednom doušku vypila. Spokojeně zamručela a skousla si spodní ret. Chutnalo jí, doopravdy.* I šeptání se roznese daleko, bohužel....Mizukage má starost o váš přirozený respekt, pokud vás budou vaši lidé zpochybňovat, je něco špatně. A vy přece jednáte pouze a jen v zájmech vaší vesnice, Raikage-sama. *Oslovení pronesla hlasem medovým a ruku přiložila na jeho rameno.* Můžete poslat toho chlapce a někoho od vás, nejlépe ANBU, který jej bude hlídat a bude vám dodávat informace o jeho fyzickém i duševním stavu....nebojte, týrat ho nebudu, pokud si to nebudete vysloveně sám přát. A kdybyste chtěl, mohla bych vám ho i občas osobně dopravit zpátky do Kumogakure, alespoň bychom si u toho mohli dopřát další skleničku toho výborného rumu. *Pustila ho a došla k židli, na kterou se posadila a přehodila si nohu přes nohu. Sundala si "pláštík", který měla přes ramena a lehce rozepnula bundu, ale jen na úroveň klíčních kostí.* Máte tu docela teplo... *Utrousila u toho.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Wed Jul 15, 2020 4:36 pm
To by rozhodně neměl, ale nechci aby se mi omlouval, určitě si dostatečně uvědomil svůj prohřešek. Mě by spíše zajímalo, jaký na jinchuuriky máte názor obecně? Myslíte si, že bychom bijuu měli chytat, stejně tak jako to udělal váš předchůdce? *Raikage se pak podíval na své rameno, kam mu Tsuchikage položila ruku. Jen se na ní usmál a trochu se zase napil.* Víte co, ještě si to promyslím a Michiho případně sám doprovodím do vaší vesnice, přeci jen bych se rád podíval, jak vaše vesnice vypadá a jak se jí daří. Taky by to byla další možnost se s vámi setkat a pohovořit. *Raikage si téměř nevšiml, že si Tsuchikage rozepla oblečení.* Teplo? Člověk si asi zvykne, ale myslí, že v Iwagakure to bude ještě o to horší. Divím se, že se tam lidé vůbec oblékají. *Raikage se tomu zasmál, protože představa nahé vesnice byla legrační.*
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Thu Jul 16, 2020 12:19 pm
Jak myslite, ja bych si klidne vyzadala omluvu, za nevhodne chovani. Ale je to jenom na vas. *Pokrcila rameny a zamyslela se. Nejprve nad tim, zda by si dala jeste rum, dosla k uaveru, ze ano a tak posunula prazdnou sklenku k Raikagemu. Sama se jeste napila vody. Dale pak premyslela o jinchuuriki.* Pravdou je, ze dokud mi Mizukage nerekl o Noctisovi, nenapadlo by me, ze nejakeho potkam. *Oprela se poradne o zidli.* Uprimne, nebudu mit nazor, dokud nezjistim, do jake miry Bijuu ovlivnuje cloveka...chtela bych toho chlapce chvili studovat.... Sledovat a z lekarskeho hlediska zjistit, jak jeho telo funguje s takovym mnozstvim chakry a podobne. Je to beh na dlouhou trat a zacnu s tim az po mem navratu do Iwagakure. Az po te budu znat muj nazor na jinchuuriki. *usmala se a oprela si bradu do dlane, loket stejne ruky o stul. Jak se nahnula, jeji vystrih i kdyz stale zapnuty, se vzedmul. S hlubokym nadechem se zip sam rozepnul jeste o kus vic.* V Iwagakure mame alespon vsude okolo skaly, jeskyne a podobne.... Je tam chladek a vitr profukuje ulickami. Tady je dusno. V Kiri bylo vedro kvuli podzemnim lavam a dusno kvuli pare, ktera tam vetsinu roku je... Tady je to horsi. Ale uprimne? Saty jsou velmi omezujici vec, klidne bych chodila po vesnici naha, kdybych si tim ziskala vice respektu, bohuzel bych tin dosahla spise vyssiho mnozstvi uchylaku, pronasledovatelu, pripadne zabijaku, kteri by si mysleli, ze beze zbroje jsem zranitelnejsi. *Zasmala se.* Ale mozna... Kdybyste mi sel prikladem, bych do toho sla taky.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Thu Jul 16, 2020 3:22 pm
Já jsem se tady s Noctisem o pár detailech bavil, on je ale toho názoru, že další bijuu by se neměla chytat. že jsou to tvorové, které mi jenom zavíráme a využíváme. Na druhou stranu, jedné vesnici už se bijuu chytit podařilo a podle mě je jen otázkou času než se do podobného plánu pustí další vesnice. Podle mě bychom měli jednat dřív v zájmu nejsilnějšího spojenectví, než tupě čekat na cizí krok. Dáte si ještě? *Raikage zvedne lahev s rumem a do své téměř prázdné skleničky si trochu dolije a podle její odpovědi jí taky dolije. Snažil se nekoukat na její přednosti, ale nemohl si moc pomoct, přeci jen to byl slabý muž.* A asi úplně nezahájím nahé dny. *Raikage se zasmál, protože to samozřejmě celé myslel jako vtip.* Ale určitě by to byl víc než příjemný pohled, o tom nemusíme diskutovat.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Thu Jul 16, 2020 3:45 pm
Rikam, az si s nim sama promluvim, udelam si nazor, budto Bijuu budeme chranit, nebo vyuzivat sami pro sebe.... Vic se o tom nechci radeji bavit. *Sledovala, jak ji nalil dalsi sklenicku a zvedla se ze zidle. Vedela, ze se na ni diva, vsak to byl jeji cil. Dosla se sklenkou rumu k nemu. Tukla si o tu jeho.* Takze souhlasite, ze mi toho vaseho date do opatrovnictvi? Budu se o nej doopravdy dobre starat. *napila se rumu a tise si povzdychla.* Byla bych rada, kdyby vse mezi Kumogakure a Iwagakure fungovalo bez problemu, hladce a abychom se na sebe mohli vzajemne spolehnout vite... Kdybych potrebovala pomoc s cimkoliv, chtela bych ve vas, jako zkzsenejsiho kolegu, mit oporu a studnici znalosti. Mizukage-sama je sice moudry, ale nerada bych jej obtezovala, obzvlaste, kdyz k vam to mam bliz. *Oprela se opet o okno vedle neho.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Thu Jul 16, 2020 8:16 pm
mám na to stejný názor, ale Noctis mi řekl, že je nemáme otravovat. Nevím jestli to byla pravda, nebo to říkal, proto že jsem mu prostě nesedl. Ale váš názor v momentální situaci sdílím. *Raikage si přiťukl s Tsuchikage.* Nakonec jsem si to rozmyslel, zatím vám ho nedám. Chci si svoje problémy vyřešit sám, takže tohle pro mě teď asi bude až poslední řešení. *Raikage se napil svého rumu. Byl výborný a proto ho poválel v ústech a pak polkl.* Myslím že vztah mezi mou a vaší vesnicí je víc než jen dobrý, zatím vše probíhalo perfektně, až na Michiho a Noctisův úlet, ale já si vyřeším svého ninju a věřím že vy svého. *Raikage po Tsuchikage stále trochu pokukoval, přeci jen to byl kus ženské, ale to pro něj bylo teď asi tak vše.* No tím jste mi připomněla, že ybch se do Iwy měl taky zajít podívat, nejen když spojenecká armáda stojí kolem vesnice.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Fri Jul 17, 2020 3:46 pm
*Amaya byla trochu víc naštvaná, ale nedala to na sobě znát. Jen si lehce povzdychla.* Škoda, mohl by tento váš problém být vyřešení vcelku snadno....ale jak myslíte. Můj pacholek alespoň nekuje pikle proti naší alianci, naopak, ji podporuje. *Dopila rum a odložila skleničku na stůl.* Určitě někdy přijďte, budete u nás vítaný.... *Obešla stůl a protáhla se u toho. Opřela se rukama o opěrku židle, na které předtím seděla.* Nicméně jsem nucena říci jedno....Ani já a ani Mizukage nejsme moc nadšení ze situace zde. *Mluvila mnohem vážněji, než předtím. Pohled měla najednou chladný a ne tak rozjančený jako před chvílí.* Ten chlapec není jediný, kdo proti nám vystupuje, dost lidí, co jsme slyšeli, jej následuje. Radím vám tedy, jako kolegovi a hlavně pro dobro našeho spojenectví, abyste tuto situaci rychle vyřešil. Rázně zakročil a předešel rebelii. Čím dříve, tím lépe. Mizukage-sama se netajil tím, že jej tato situace více než znepokojuje. Nerada bych byla nucena zasáhnout silou....sám to vidíte, taková krásná vesnice. Byla by jí škoda, jenomže já nejsem jako vy, ani Mizukage, rozhodně bych armádu nenechala jen tak postávat okolo hradeb, to mi věřte. *Usmála se.* Neberte to jako vyhrožování, ale jako přátelskou radu. Já s, pokud dovolíte, půjdu užít trochu duše Kumogakure, mezi zdejšími lidmi. Pokud byste mě třeba hledal....určitě budu v tom největším pajzlu, co tu najdu. *Zasmála se. Vzala své věci a otočila se k odchodu. Zastavila se ještě u dveří a lehce otočila hlavu.* Sayonara, Rai-ka-ge-sa-ma *Mrkla jedním okem a pak doopravdy šla mezi lidi v Kumo, samozřejmě si věci nechala na hotelu a vyrazila si jen v obyčejném oblečení, s šátkem přes čelo, aby nikdo neviděl její pečeť.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jul 20, 2020 3:36 pm
Váš pacholek žádné pikle nekuje, rovnou vyhrožuje vůdci spojenecké vesnice. Nebudu tady řešit, co komu na spojenectví vyhovuje, ale dokud něco přímo neohrozí tuhle kooperaci, myslím, že do toho nemá jiná vesnice co zasahovat. Na rozdíl od té vaší nejsme podřízení Kirigakure. *Raikage dopil rum a prázdnou sklenici postavil na stůl. Pomalu ale jistě ho začínalo štvát, jak ho všichni mají za slabého, jen proto že nemá stejné názory jako hlavy ostatních spojeneckých vesnic.* Dovolím si říct, že určitě ne všichni pobouření jsou z mé vesnice. Takže tohle nepadá jen na mou hlavu. Vaši ,,přátelskou" radu přijímám a teď už by jste asi měla jít, mám dost práce. Doufám že si pobyt v Kumo užijete, až přijdu do vaší vesnice, určitě se vám ozvu. *Raikage se postavil a usmál se k Tsuchikage.* Tak zase na viděnou a zatím nashledanou.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Jul 20, 2020 3:56 pm
*Amaya na to už nic neříkala, ona sama moc dobře věděla, že pdřízená není ničemu, ani Kiri, ani Kumo, ale jenom Iwagakure, takže nemělo smysl se nějak víc dohadovat. Prostě pak odešla a užila si večer ve vesnici, druhý den se vydala domů.*

Konec RPG
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Fri Nov 20, 2020 3:56 pm
Policista Kumogakure (Npc): Raikage-Sama, máme tu jistý problém. *Poví poté co byl přijat do kanceláře s naléhavým hlášením ohledně jednoho zločinu, který se v Kumogakure no Sato stal. * Podle všeho jeden Ninja bez povolení vnikl do jednoho zchátralého domu sirotčince, který je v hrozném stavu a po menší roztržce kdy děti požadovali jeho odchod se ho pokusily dostat pryč silou a on… všechny zmlátil, některé z nich v sobě mají bodné rány po Senbonech a jedno z nich je trvale oslepené zásahem Senbonu do oka. Je jistě že si z toho odnesou psychické následky. Kromě toho na některé použil i Raiton, který podle svědectví dětí byl černé barvy, dovolil jsem si vyšetřovat účastníky Chuuninské zkoušky a máme 100% shodu. Hakumura Yoshimato odpovídá vzhledu popisu dětí + během 3. části Chuuninské Zkoušky použil Raitonovou techniku, kdy barva jeho blesků byla černé barvy a tak je jasné že tohle provedl účastník Chuuninské Zkoušky z Kirigakure. Sice se jim prý nepředstavil ale když jsem jim ukázal jeho fotku tak jsem se dočkal pozitivní odezvy s tím že to je on. *Nejhorší je že se to stalo chvilku po skončení 3. části Chuuninské Zkoušky, kdyby vydržel v klidu pár dní tak by se tu nic nestalo ale bohužel, stalo se to. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Fri Nov 20, 2020 4:05 pm
*Raikage přijmul policistu do své kanceláře a vyslechl si zprávy, kterého nejen znepokojily, ale minimálně ještě pořádně naštvali.* ,,Tohle je ten mír? Neumí si už v Kiri ani uklidnit své shinobi a vedou je cestou násilí?!" *Raikage si převzal složku se vším co mu policista řekl a poslal ho pryč. Hned na to si zavolal jednoho jounina, který dostal jasný rozkaz. Doručit zprávu Mizukagemu s tím, že s ním Raikage potřebuje naléhavě mluvit, nejlépe hned. Pak se posadil do křesla a čekal na příchod ninji buď s Mizukagem, nebo bez něj. Raikage byl hodně rozzlobený, a proto tenhle incident hodlal rovnou vyřešit.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Fri Nov 20, 2020 4:10 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Zrovna se připravoval na odchod z Kumogakure, sice vyráží společně s Geniny a novými Chuuniny až zítra ale proč se nepřipravit že? Když v tom k němu přišel nějaký Jounin že se má okamžitě dostavit do sídla Raikageho, Mizukage s ním vyrazí a je docela zvědavý co mu Raikage poví. Když dorazí do kanceláře tak se na Raikageho usměje a posadí se na židli přímo naproti jeho stolu. * Děje se něco?
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Fri Nov 20, 2020 4:16 pm
*Jounin tedy dorazí s Mizukagem a pak opustí místnost. Raikage tam sedí a už na první pohled je na něm vidět, že je pěkně nasraný. * Něco se děje, to ano. *Raikage vstal a podal Mizukagemu složku s tím, co člen jeho vesnice prováděl v dětském domově.* Musíme to vyřešit. Lidem se to nebude líbit ještě víc než mě. Máte proto nějaké vysvětlení, nebo to ten hlupák udělal jen tak? Z nudy... Tohle chování je absolutně nepřípustné. Policie už to stihla prošetřit, takže máme jasno v tom jak to probíhalo a jsem si jistý, že takovéhle chování by neměl mít žádný shinobi v jakékoliv vesnici. *Raikage při mluvení nervózně přecházel po místnosti aby trochu filtroval svůj hněv. Když domluvil, posadil se naproti Mizukagemu do svého křesla.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Fri Nov 20, 2020 4:21 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Akai si pročte hlášení a shrnutí zločinů Hakumury a naskočí mu na spánku (třeba levém) žilka, která jako kdyby začala pulzovat. * Si dělá prdel? *Papíry zase položí na stůl a párkrát se zhluboka nadechne. * Trest ho u nás nemine ale je mi jasné že budeš vyžadovat nějaký další speciální trest jako dosažení spravedlnosti vůči Kumogakure, nerad bych ohrozil mír a spojenectví mezi našimi Zeměmi kvůli takovému ojedinělému případu. Myslím že rozhodně dostane trvalý zákaz vstupu do Kumogakure a pak ho nějak potrestám i v Kirigakure ale máš i ty nějaké speciální přání?
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Fri Nov 20, 2020 4:30 pm
Myslel jsem si že to bude ojedinělý případ. Nevěřil jsem že by Kirigakure chtěla ohrozit spojenectví, ze kterého těží obě strany. *Raikage si všimnul, že atmosféra vůči Hakumurovi je na obou stranách stejná.* Takový hlupák by neměl být shinobi, natož na hodnosti chuunina. Správný ninja je nejen silný, ale i chytrý a má v sobě nějaký řád, tenhle mi nepřipadá ani jako jedno z toho. Co jsou zač vůbec ty jeho černé blesky?! Rozhodně navrhuji zakázat mu působit jako shinobi v jakékoliv vesnici, ale je mi jasné, že ninjů je v každé vesnici málo a je to pro velké vesnice prakticky obživa, ale s takovým chováním nemůže vesnici rozhodně reprezentovat, proto navrhuji, aby se vrátil zpátky na akademii s odebranými hodnostmi a vymazanými vzpomínkami na všechny techniky které ovládá. Sám napáchal několik škod na samotné budově dětského domova, proto bych navrhoval, aby sám uhradil náklady z vlastního a pokud na to nebude mít, bude si to muset ve vlastní vesnici odpracovat. *Raikage založí ruce a ještě přemýšlí, tak hladce mu to prostě nemůže projít.* Vy máte nějaké návrhy trestů, rád bych si je poslechl.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Fri Nov 20, 2020 5:07 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): Mám podezření že pokud jde o jeho blesky mohlo by se jednat o nějaký druh Kekkei Genkai, nikdy jsem nikdy neslyšel o nějaké speciální schopnosti udávající schopnost mít černé blesky a pokud jsi koukal dobře tak on Raiton používal i bez ručních pečetích a to se naučit nedá, to musí být dané genetickým materiálem. Kdyby šlo o obyčejného Ninju okamžitě bych ho popravil ale takto to udělám trochu jinak. *Raikage navrhne svůj nápad ale Akaiovi se tato možnost moc nelíbí. * To by z toho vyšel moc lehce a navíc bych mu musel obnovovat blokaci vzpomínek po zbytek jeho života pravidelně po několik let, uděláme to jinak. Degraduji ho na Genina a na několik let ho zavřu do vězení na samotku. Poté nechám poslat tomu sirotčinci nějaké finance a následně si to vyřídím i s jeho rodiči, problém bude jak v něm tak i ve výchově a nechám ho po propuštění sledovat jednotkami Anbu stopařů aby už neprováděl žádné problém a dostane trvalý zákaz vstupu do jakékoliv Velké Ninja vesnice bez mého povolení. Samozřejmě pokud se znovu proviní něčím podobným znovu tak už nebudu mít slitování a nechám ho popravit rovnou.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Fri Nov 20, 2020 5:14 pm
Tím by se vyřešilo skoro všechno, ale řekl bych, že minimálně jednomu dítěti z toho sirotčince by to nestačilo. A to tomu, který kvůli němu přišel o oko. Nechci aby trest proběhl formou oko za oko, ale aby byl trest větší, jelikož toho napáchal až až. Navrhuji zbavit ho jeho kekkei genkai, pokud to opravdu kekkei genkai je. Samozřejmě zdroj té schopnosti si necháš v Kiri, aby nedošlo k oslabení vesnice. Ale o oko ho necháme připravit veřejně ještě před odchodem všech ostatních shinobi do vesnic po chuuninské zkoušce. Všichni musí vědět, že takové chování je nepřípustné a všichni by také měli vědět co provedl a jaký trest ho čeká. *Raikage se už začal trochu uklidňovat, protože věděl, že napadení nevinných dětí nebude jen tak opomíjeno.*
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Fri Nov 20, 2020 5:27 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): *Akai dlouze mlčí a vypadá to že přemýšlí a pak dostane nápad ale hodně dobrej nápad. * Uděláme to úplně jinak! Jeho úspěch během Chuuninské zkoušky bude anulován a tak zůstane Geninem, ihned po návratu z Kumogakure bude vsazen v Kirigakure na samotku do vězení na dobu 1 roku, po uplynutí toho roku ho pošlu na 2 roky pracovat do nějakého dolu, kde bude každý den pracovat od rána do večera. Poté ho teprve přijmu zpět do řad Geninů Kirigakure ale bude mu odepřeno účastnit se první Chuuninské Zkoušky, která se po jeho návratu bude konat ale až té další. Dostane jak jsem řekl doživotní zákaz vstupu do jakékoliv Ninja vesnice, výjimkou bude pokud mu to dovolím. Dále tam dojde i na jistý fyzický trest ale myslím že to je něco co vám asi říkat nebudu, nejste ten typ co na to má žaludek. Naneštěstí pro jeho rodinu to odserou i oni a následky si za toto jednání odnese celá jeho rodina. *Akai se pak usměje, takto se mu to líbí daleko víc. * Kromě toho nemáme tušení jak se dá Kekkei Genkai odebrat, takže to prozatím necháme tam kde je ale pokud by mělo dojít k jeho odsouzení na smrt tak bych na něm nechal provádět mnoho testů aby se to zjistilo, co je zdroj síly Kekkei Genkai. *Následně se protáhne. * Následně ho nechám vyloučit z klanu a odepřu mu přístup k schopnostem jeho klanu, myslím že to je adekvátní kompromis k zanechání jeho Kekkei Genkai, pokud to vůbec Kekkei Genkai je… jsou to jen naše dohady ale vůbec to tak nemusí být.
avatar
Anonymní
Anonymní

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Nov 23, 2020 12:13 pm
*Raikege se zamyslí nad návrhem jeho hosta. Povzdychne si, a pak se nakonec trochu usměje.* To zní jako relativně adekvátní trest, ovšem mám ještě jednu podmínku, hodlám toho ninju označit symbolem hanby a to chci udělat veřejně. Lidi musí vědět, že se v Kumo trestá takové chování stejně jako jinde, takže dostane na tvář cejch aby každý ve světě věděli, že si je to opovržení hodná osoba. Pokud souhlasíš, tak je to za mě všechno. Trest taky musí proběhnout ještě než odejdou ostatní účastníci zkoušek.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Mon Nov 23, 2020 1:09 pm
1. Mizukage: Akai Hayashida (Npc): Jak myslíte, označte si ho jak chcete ale vzpomeňte si že to je 10ti leté dítě, pokud jste do teď nevypadat jako bestie, kterou se zdám být já tak od teď to tak bude. Budete ten co vztáhl ruku na malé dítě a i přes to co provedl je jasné že v Kumogakure to bude část obyvatel odsuzovat. *Akai se pak ale usměje. * Bránit ti ale nebudu a co svolat všechny lidi během následujících 2 hodin? Ty shromáždi lidi někde třeba v aréně a já tam přivedu chlapce.
Sponsored content

Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru