Ulička Hokori

+11
Hoshi Noriaki
Inari Yagami
Kairen
Tatsuya
Kaede Hisa
Batsu
Yin Yurinachi
Tsuki Yagami
Rias Gremory
Katsu
Admin
15 posters
Goto down
Nezuko Yoshiba
Nezuko Yoshiba
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 02. 22

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Thu Mar 03, 2022 8:18 pm
* Všechny, které jsme znala. Odešli.... Bojim se že to tak bude i u tebe. *Bylo mi divně, točila se mi hlava, bylo mi blbě. Asi z toho jak mě uhodil. Kdo vi.... Koukala sem se na Batsua, něco mě na něm fascinovalo ale co?... Jeho chovani?.. Povaha?... Netuším musím to zjistit.
*Batsu jestli nechceš semnou travit čas, zlobit se nebudu. Určitě máš víc věcí na práci než se zdržovat semnou. *Stale jsem se divala na jeho obličej. Do jeho oči. Byly nádherné, pronikave, očarovali mě. Sice byl Batsu trochu jinej než kdokoliv jinej ale.... Bala sem se vic něco říct. Kdyby nás teď viděl můj otec.... Nebyl by nadšenej, tak jako ze všeho. Stejně jak dojdu domu jsou dvě možnosti bude pryč někde.. nebo bude doma opilej a zmlati mě, jen za to že se semnou vůbec někdo baví. Nechci se tam vratit.... Rozbrečela jsem se ještě vic. *Víš Batsu... Je spousta veci o kterych o mě nevíš. O moji "Rodině" a tak celkově. Mám tě vážně moc rada ale nechci tě take vystavit do nebezpečí. Ale je mi s tebou tak dobře že se nechci vrátit zpět domů. Bojim se tam už jen vratit, dopadlo by to jako před chvily.Nenosim jen tak dlouhy rukav a dlouhe trika. *Vyhrnula jsem si triko, malo aby viděl co a jak. Nebylo mi to moc příjemné ale ať aspoň něco malo vi. Vidíš proč se tam nechci vratit, modřiny, jizvy. Tohle je jeho vycvik, proto nechci aby mě on cvičil, snaží se o to mě vytrenovat bolesti. A proto nechci ji ani citit.*Zakryla jsem zpět zase modřiny a jizvy. Podivala se na Batsua a usmala se na něj. Nevim s nim sem se citila v bezpečí.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Dec 07, 2022 1:35 pm
-Konec RPG-
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Dec 07, 2022 3:37 pm
*Je druhý den, co Misaki mluvila s Mizukagem a přemýšlela nad jeho slovy.* 'Tss, celkem mě to štve, že se vše tak pokazilo, protože jsem doufala, že bude život klidný, občas nějaká šílená mise, ale nakonec vše takto posere,' *povzdechne si v duchu Misaki. Akorát se prochází ulicemi Kirigakure no Sato a moc se jí nelíbí, jak je tady mrtvo, ale nějak se nedalo nic dělat. Na sobě , místo čelenky má opasek, na kterém má velké pouzdro se zbraněmi a za ním má Kusanagi no Tsurugi, na pravé noze má malé pouzdro se zbraněmi a čelenku Suny má kolem krku. Pomalu pokračuje v chůzi a přemýšlí nad vším co se stalo a dívá se okolo, jak je vesnice celkem upuštěná, když tam nejsou civilisté.*
Karasu Shio
Karasu Shio
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 25. 11. 22

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Thu Dec 08, 2022 8:27 pm
*Karasu kráčala temnou uličkou. Všade bola tma, už nejaký čas, vyčerpávalo ju to. Človek už ani nevidel rozdiel medzi dňom a nocou. Čo by len dala za to, aby si mohla v kľude niekde v tichosti v prírode prečítať knihu bez toho, aby so sebou musela vláčiť lampáš alebo inú formu svetla. V temnej uličke pridala do kroku, necítila sa tu komfortne. Hlavne, keď temné uličky boli osvetlené len minimálne, na rozdiel od hlavnej cesty. Nemala strach z toho, že by sa jej ozaj niečo mohlo stať, ale bola na pozore, človek nikdy nevie, hlavne keď je sám a nemôže sa spoľahnúť ani na všetky svoje zmysly. Jej krok sa v momente, keď zahliadla hlavnú cestu, rázne zrýchlil a tesne predtým, než na ňu vstúpila, zakopla o schodík, ktorý si akosi nevšimla. V tej rýchlosti ju to vyhodilo dopredu tak rýchlo, že sa nestihla o nič zachytiť či sa nejako vybalancovať, a tak to schytala nie len ona, ale aj žena, ktorá sa, tak povediac, objavila v trajektórii jej pádu.* "POZOOOOOOR! INAK ZOMRIETEEEEE!" * Zakričala ešte, než do nej prudko narazila, ak teda nestihla zareagovať a následne, či už s ňou alebo bez nej, sa rozčapila na zemi. Len to tak zadunelo, a rozvírilo prach. Všetky veci, spoločne s knihami, ktoré držala v rukách, sa jej rozleteli na všetky strany.* "Oh bože, nestalo sa vám nič? Neublížila som vám?" *To bola prvá otázka, ktorú žene položila, keď prešla z ľahu do sedu. Cítila sa previnilo.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Dec 08, 2022 9:31 pm
*Misaki pomalu pokračuje v cestě, když na ní najednou začne volat, že si má dát pozor, že na ní jinak ona osoba spadně nebo něco takového. Misaki udělá jen pár kroků bokem a v duchu si povzdechne, protože nečekala, že by se tady mohl někdo objevit. Když uvidí mladou holku, tak se jen trochu pousměje.* „Ne není mi nic a co tobě, celkem pěkně jsi se tady rozplácla,“ *poví jí Misaki a trochu se pousměje, protože to vypadalo trochu komicky. No následně se sehne pro věci, které dívce popadaly a začne je sbírat, aby jí trochu pomohla.* 'Hmm, že bych se s někým na chvíli zabavila,' *řekne si v duchu Misaki a pak si onu dívku prohlídne.*
Karasu Shio
Karasu Shio
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 25. 11. 22

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Mon Dec 12, 2022 3:40 pm
*Karasu sa teda napokon rozplácla na zem sama, nakoľko daná prepadnutá osoba stihla zareagovať. Cudziu osobu si prehliadla od hlavy po päty - vedela, že nemohla naraziť na niekoho iného, než na Shinobiho, avšak keď zazrela ten arzenál zbraní a dokonca aj cudziu čelenku, jej oči sa na moment rozžiarili. Žena pred ňou vyzerala nebezpečne, ale zároveň veľmi inšpiratívne. Iste šlo o mocného jedinca.* "No, okrem zničeného prvého dojmu by som mala byť úplne v poriadku, nerobte si starosti," *pousmiala sa trocha zahanbene. Predsa len, stretla niekoho ako ona a prvé, čo sa stalo, bolo to, že si pred ňou skoro zlomila nos a nebyť toho, že by stihla zareagovať, rozbila by nos aj jej.* "A-arigato," * zamrmlala s jemne začervenými líčkami, keď jej pomohla zozbierať knihy. Tie si narýchlo prehliadla, či nie sú poškodené, avšak okrem nejakého toho prachu vyzerali byť v dobrom stave.* "Nechcem byť veľmi zvedavá alebo otravná, ale...páči sa mi, ako vyzeráte. Teda!" *Karasu vyvalila oči, keď si uvedomila, ako jej slová vyzneli.* "M-myslela som oblečenie...štýl! Zbrane, a tak! Nič ďalšie za tým nie je!" *Vyhŕkla takmer okamžite už s čoraz viac červenou tvárou. Ďalší trapas, tentoraz slovný. Čo si o nej tá žena len pomyslí?*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 12, 2022 6:32 pm
*Misaki si jako vždy onu osobu prohlédla od hlavy až k patě, jako to dělala vždy.* „Tak to jsem ráda, že jsi v pohodě,“ *poví jí Misaki, protože by jí nechtěla mít ještě na svědomí, když ona dívka moc nedávala pozor.* 'Hmm, snad to bude nějaká zajímavá osoba a nebude nějaká drzá nebo tak,' *řekne si v duchu Misaki. Podá jí pak knihy a usměje se.* „Není zač,“ *poví jí Misaki, nevadilo jí jí pomoct. Když pak řekne, že se jí líbí, jak vypadá, tak na venek je Misaki v klidu, ale uvnitř je trochu překvapená.* 'Hmm, tak tohle mi ještě nikdy nikdo snad neřekl kromě Arity,' * řekne si v duchu Misaki. Když pak dívka řekne, jak to myslela, tak se na ní Misaki podívá a v duchu si oddechne.* „V pohodě, jednou třeba taky budeš mít takové zbraně, nikdy nevíš. Ono záleží na co se časem zaměříš,“ *poví jí Misaki a mile se na ní usměje.*
Karasu Shio
Karasu Shio
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 25. 11. 22

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Thu Dec 29, 2022 9:06 pm
*Karasu sa trocha nervózne usmiala. Jej kompliment, ktorý sa snažila horko ťažko zachrániť, pochopila napokon tak, ako to myslela. Možno sa ani nemusela toľko oháňať tým, ako to skutočne myslela, preto si v duchu vydýchla. Kameň jej spadol zo srdca.* "Ak by som aspoň čiastočne pôsobila jedného dňa tak, ako na mňa pôsobíte vy, mohla by som to nazvať výhrou v lotérii. Nikdy som nedržala poriadne...žiadnu zbraň v ruke. Nie že by som v akomkoľvek inom ohľade bola skúsenejšia...," * pokrčila ramenami. Aj keď sa Karasu snažila pôsobiť tak...bezstarostne, po upadnutí určitej dávky nervozity z tejto situácie sa stretla s pochybnosťami. Batsuove slová iste pôsobili veľmi povzbudzujúco, ale po nejakom čase ich účinok opadol, a tým aj jej motivácia a viera v ňu samotnú. Pohľad na túto ženu v nej vyvolával určitú závisť. Nie však v zlom slova zmysle. Zrazu k nej natiahla ruku dúfajúc, že si s ňou pred ňou stojaca žena potrasie.* "Volám sa Karasu...Shio Karasu," * predstavila sa, aj keď jej priezvisko nič neznamenalo ani nenaznačovalo, že by pochádzala z nejakej vplyvnej rodiny či klanu. Za to však bolo dôležité pre ňu, a tak chcela, aby si ľudia pamätali aj to.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Dec 30, 2022 12:35 pm
*Misaki si prohlíží onu dívku a přemýšlí, co jí řekne, protože bylo chvíli takové ticho, ale nakonec se slova ujala ona.* „Chce to jen trénovat a najít si to, co ti nejvíce vyhovuje, nic víc v tom není, co ty víš, třeba jednou budeš mít ještě lepší zbraň než mám já,“ *poví jí Misaki a pousměje se. Ve chvíli, kdy k ní natáhne ruku, tak Misaki udělá to samé a potřese s ní.* „Těší mě. Já jsem Misaki Makotto,“ *představí se jí a pak se opět na chvíli odmlčí.* 'Hmm, myslím, že je celkem zajímavá osoba, uvidíme, co z ní bude časem,' *pomyslí si v duchu Misaki.* „Všimla jsem si, že máš celkem dost knih, co tě zajímá nebo spíše o čem tě baví číst,“ *zeptá se jí trochu zvědavě, protože chtěla nějak navázat konverzaci, protože bylo celkem dlouho ticho. Poté se na nějakou chvíli odmlčí a čeká, až jí odpoví a během toho přemýšlí na co dalšího by se jí potom mohla zeptat, ale nic moc jí zatím nenapadá, takže doufala, že se ta konverzace nějak rozproudí a další otázka jí napadne během toho, co jí bude Karasu odpovídat.*
Karasu Shio
Karasu Shio
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 25. 11. 22

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Sun Jan 01, 2023 6:29 pm
*Karasu súhlasne pokývala hlavou.* "Niečo na tom pravdy bude, lenže...ešte som nenašla to, na čo by som sa skutočne chcela zamerať, ale či je to práve oháňanie sa toľkými zbraňami, tým si nie som úplne istá," *mladá dievčina sa potichu rozosmiala.* "Ale musím uznať, že z vás takto ide strach a len blázon by prepadol niekoho, kto oplýva takým arzenálom zbraní," * dodala po chvíli, keď smiech pomaly ustál. Uvoľnila sa, už sa necítila tak trápne za trapas, ktorý sa jej pred Misaki stal. Keď sa opýtala na knihy, na moment k nim sklopila pohľad a pritiahla si ich bližšie k hrudi.* "Knihy a hudba pre mňa znamenajú všetko. Rada sa vzdelávam a ponáram do iných svetov, milujem čítať poéziu, tá ma najviac inšpiruje k skladaniu hudby. Literatúra celkovo mi pomáha prísť na iné myšlienky a vyrovnať sa s mnohými udalosťami, s ktorými by som inak musela bojovať," *odvetila jej úprimne. Normálne by to neurobila, ale mala pocit, že by jej mohla Misaki rozumieť. Bola to dospelá žena, nie deti z Akadémie, ktoré si radšej budú špárať prstom v nose, než aby sa venovali niečomu zmysluplnejšiemu.* "Vy iste máte tiež niečo, čo má pre vás veľkú hodnotu, nejaká činnosť, ktorá vám tiež pomáha s niečím, čo vás trápi. Alebo vám to len prináša radosť," * pozrela sa na ňu s určitým záujmom v očiach. Pýtala sa to preto, lebo vedela, že musela byť už skúsená, že mala na rukách iste veľa krvi. Chcela vedieť, ako zmýšľa, ako sa s tým vyrovnáva, ako vníma svet ako taký, aby to mala ona o niečo jednoduchšie, len čo pristúpi ku geninským skúškam a nastúpi do služby ako Kunoichi.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Mon Jan 02, 2023 11:55 am
*Misaki zamyšleně poslouchá její slova.* „Ale tak můžeš se zaměřít na více, než na jednu věc, že. Já třeba nejvíce používat ninjutsu a k tomu kenjutsu, takže opravdu se nemusíš zaseknout pouze nad jednou věcí... Co ty víš třeba si sedne ninjutsu a taijutsu nebo třeba genjutsu, jeden nikdy neví,“ *poví jí Misaki, protože ono to chce opravdu první zjistit, co komu vyhovuje a pak se tou cestou vydat.* „Haha, no vidíš o to jsi ještě ani neviděla jaké techniky můžu používat,“ *poví jí Misaki a poté se opět na nějakou chvíli odmlčí, aby si mohla vyslechnout její další slova.* „V knihách se toho dozvíš celkem dost, občas je fajn vypadnout z reality a moct přemýšlet, co by mohlo být jinde. Mno a protože jsem se rozhodla, že se stanu lovcem nukeninů a budu moct cestovat všude po světě, což se mi povedlo. Ale zase na druhou stranu občas potřebuješ získávat zkušenosti od jiných lidí,“ *poví jí Misaki a poté se podívá před sebe na prázdnou ulici. Misaki si vyslechne její další slova a na chvíli se zamyslí.* „Hmm, zajímává otázka. Mno moc lidí o tomto nějak nepřemýšlí a berou to nějak jako samozdřejmost. Pro mě to je asi cestování, poznávání nových lidí, můj přítel a asi se ještě najdou další věci,“ *odpoví jí Misaki, protože pro ní to byly prostě tyhle obyčejné věci, aby se z toho ještě nezbláznila.* „Co kdybych se vydaly do tréninkové oblasti a já ti ukázala nějaké techniky, které se učí na akademii a třeba by ses pokusila nějakou naučit, vhledem k tomu, že tu stejně budu muset zůstat, protože v noci se nedá nikde cestovat, tak se aspoň nějak zabavím, než bude úplná tma,“ *nvarhne jí Misaki, protože jinak by asi neměla nic moc co dělat.* 'Hmm, tahle holka vypadá celkem zajímavě, jsem zvědavá, jestli jednou bude třeba umět nějakou zajímavou schopnost nebo bude obyčejnější, jako většina shinobi, i když na druhou stranu jsem potkala už celkem dost lidí, kteří mají nějaké zajímavé schopnosti, ale tak uvidíme,' *pomyslí si v duchu Misaki a následně čeká, jak se Karasu rozhodne, protože Misaki to bylo celkem jedno, jestli jí bude něco učit nebo se bude jen tak procházet po vesnici.*
Karasu Shio
Karasu Shio
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 25. 11. 22

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Thu Jan 05, 2023 1:20 pm
*Karasu pokývala hlavou.* "Sú odvetvia, ktoré ma fascinujú určitým spôsobom, ale boh vie, kam ma vietor odveje," * pousmiala sa. Misaki bola ozaj príjemná žena, poznali sa v podstate len niekoľko minút a ona nebola nikým iným, len jedným z mnohých detí, a i napriek tomu jej bola schopná venovať času viac, než ktokoľvek iný. A dokonca ju aj podporiť.* "Pravda, podľa toho, koľko zbraní pri sebe nosíte, množstvo a impozantnosť vašich techník nebude mať hraníc," * len samovrah by sa proti nej postavil, to vedela určiť už len takto z jediného pohľadu. Málokto, koho zazrela v Kirigakure, vyžaroval to, čo ona.* "Takže vy ste lovec nukeninov? Fiiii, koľkých ste už ulovili?" * Karasu pôsobila ozaj očarene, predsa len, stretla sa zrejme s veľmi významnou Kunoichi. To aj vysvetľovalo, prečo sa v tomto čase nachádzala zrovna tu, povedala by, že kvôli tejto práci je Misaki veľmi scestovaná a narozdiel od nej videla mnoho iných krajín. Kým Karasu ich videla len na obrázkoch v knihe. Táto myšlienka sa jej aj potvrdila, keď medzi svoje obľúbené činnosti zaradila cestovanie. A dokonca aj priateľa.* "Asi by som klamala, keby som tvrdila, že nezávidím. Na druhú stranu verím, že ste spokojná a takisto verím, že možno jedného dňa sa v niečom nájdem tiež. Chlapi však idú stranou, samé problémy sú s nimi," * uchechtla sa. Sama tak nejako nikdy nerozmýšľala nad tým, že by s niekým chcela byť, nie len že si s mnohými nerozumela, ale takisto ju poznačila v tomto smere jej minulosť. A tak sa tomu proste stránila a zamerala sa na iné príjemnejšie činnosti.* "To by ste vážne urobili? Teda....vážne sa vám chce?" *Pri jej návrhu ohľadom tréningu sa Karasu rozžiarili oči ako hviezdičky, nadšenie bolo priam vpísané v jej tvári a konečne aj jej oči naznačili nejakú pozitívnejšiu emóciu. Áno, Karasu chodila na akadémiu, ale nedokázala nájsť vhodnú motiváciu. S ňou by to však mohlo byť iné.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Fri Jan 06, 2023 10:30 am
*Nad jejími slovy se jen pousměje.* „Uvidíš, třeba já jsem si šla za svým, od mala jsem chtěla cestovat a nakonec se mi to povedlo,“ *poví jí Misaki. Při jejich dalších slovech se pousměje.* „Mno abych řekla pravdu, tak se pořád snažím učit se nové techniky, ale přijde mi, že je to nekonečné, že se naučím jednu a pak je tam mnoho dalších, které najdu, takže ono učení vlastně nikdy neskončí, když se na to tak podíváš,“ *poví jí Misaki, protože to tak bylo. Pořád bylo se co učit, Misaki měla před sebou ještě dost práce, než se stane dostatečně silnou.* „Přesně tak, jsem lovec nukeninů, já nevím tak kolem desíti bych řekla,“ *poví jí Misaki celkem zamyšleně, protože si tím nebyla jistá, kolik jich už chytla, ale takových asi deset misí už měla za sebou.* „Ale musím říct, že díky tomu lovení jsem už prošla celkem dost zemí na tomto kontinentu,“ *poví jí Misaki, protože se jí to cestování opravdu líbilo a bavilo jí. Misaki si vyslechne její slova a pousměje se.* „Mno to se ti zdá jen teď, že jsou s chlapy problémy, časem zjistíš, že to tam není,“ *poví jí Misaki a mile se na ní pousměje. Kydž se jí zeptá, jestli by to vážně pro ní udělala a ukázala nebo učila jí nějakou techniku, tak se na ní pousměje a souhlasně kývne hlavou.* „Klidně, stejně dneska nemám co dělat, tak se aspoň nějak zabavím, takže můžeme teda vydazit do tréninkové oblasti, než bude úplná tma, to bychom už nemohly dělat nic,“ *poví jí Misaki a rozejde se směrem, kterým si pamatuje, že je tréninková oblast, i když už je to fakt dlouho, co by naposledy v Kirigakure, tak doufala, že jde dobře.* „Už umíš nějaké techniky z akademie nebo ještě nic,“ *zeptá se jí trochu zvědavě a doufá, že už jí něco odpoví, protože pokud ještě nic neumí, tak to bude trochu těžší, ale nějak to snad půjde.*
Karasu Shio
Karasu Shio
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 25. 11. 22

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Mon Jan 09, 2023 10:09 pm
*Karasu Misaki ozaj závidela. Toľko toho prežila, precestovala, žila celkom pravdepodobne životom, po akom vždy snila! Alebo možno, keď bola v jej veku, bola tiež stratená, podobne ako ona teraz. Boh vie, čím všetkým si musela prejsť. Vedela, že za tým muselo byť aj veľa negatívneho, pretože kde je svetlo, tam je aj tieň, nie?* "Raz by som o vašich potulkách svetom a o vašej práci chcela počuť aj niečo viac. Musí to byť veľmi zaujímavé! Lenže pochybujem, že teraz je na to vhodný čas, iste máte priveľa povinností na to, aby sme niečo také stihli teraz. Možno, keď sa tu niekedy v budúcnosti zastavíte, tak vás pozvem na výborný čaj!" *Vyhrkla nadšene Karasu. Nie že by ju chcela nútiť sa jej venovať, to nie, ale skutočne, neexistovalo veľa ľudí, ktorí by sa s ňou tak ľahko dali do reči. A už vôbec nie niektorí z tých vyššie postavených, ktorí mali mnoho skúseností. Misaki bola iná ako ostatní, tak neuveriteľne milá a ochotná, aj napriek tomu, že bola iste veľmi zaneprázdnená. A takisto ju neodradil Karasuin nízky vek.* "Neviem, nedokážem si predstaviť zdieľať s niekým niečo viac než kamarátsky vzťah. Príde mi to ako záťaž. Je lepšie spoliehať sa len sama na seba, ale to je koniec koncov už vec názoru," *bolo v tom samozrejme niečo viac, než len toto, avšak nebola to téma, ktorú by chcela hlbšie rozoberať. Niekedy je skrátka lepšie neustále nešprtať sa v minulosti a neotvárať staré rany.* "Noooo...eh,"* pri jej otázke sa Karasu jemne začervenala.* "Mala by som, ale povedzme, že som dlho nevedela nájsť ani motiváciu niečo dotiahnuť do konca. Nemala som motiváciu stáť sa kunoichi, hlavne keď...tunajšie skúšky sú...iné a kruté," *povzdychla si hnedovláska.* "Takže nie, neovládam ani základy, ktoré by som mala," *nevedela, ako na to Misaki zareaguje, bála sa, že by si mohla pomyslieť, že sa vyhovára a je neschopná. To nebola pravda, len...to, že sa ozaj chce stať Kunoichi, tak nejako získala len nedávno, keď sa rozprávala s Batsuom. Chcela, aby bol na ňu hrdý.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 11, 2023 1:30 pm
*Poslouchá slova Karasu a přemýšlí, co by jí na to měla odpovědět.* „Myslím, žee někdy bych ti mohla něco víc říct, ale dneska asi ne, protože by to bylo trochu na dýl,“ *poví jí Misaki a mile se na ní usměje, přece jen to byla malá holka proti Misaki a zatím jí nic moc říkat nechtěla, třeba příště.* „Co ty víš, třeba jednou potkáš někoho, na kom ti bude záležet a vše se změní, jeden nikdy neví, co přinese čas,“ *poví jí Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a poslouchá její další slova ohledně tréninku technik a základu. Ve chvíli, kdy začne celkem zdráhavě, tak jí je jasné, že na tom asi nebude moc dobře. Misaki si jen v duchu povzdechne a poslouchá její další slova.* „Hmm, takže to bude asi trochu těžší, takže asi ti první řeknu, co je to chakra,“ *poví jí a následně se pustí do vysvětlování základů, které jsou pro Misaki sice otrava, protože už to zná na zpaměť, ale tak musela to vysvětlit Karasu.* „Přemýšlím, že ti ukážu jednu techniku, kterou by ses mohla naučit, i když je to E rank, tak je to trochu těžší, ale pak ti půjdou ty ostatní,“ *poví jí Misaki a následně se rozejde k jednomu stronu, který je nedaleko nich. Když k němu dojde, tak zavře oči a začne se soustředit na svou chakru, kterou začne hromadit v chodidlech (Kinobori no Waza). Ve chvíli, kdy jí má dost, tak se rozejde po stromu až nahoru a zastaví se na jedné větší větvi. Poté seskočí dolů vedle Karasu a podívá se na ní.* „Tohle by ses dneska mohla naučit jedná se o techniku Kinobori no Waza, jde o to, že můžeš vylézt po stromě aniž by jsi použila ruce. Prostě soustředíš svou chakru do chodidel a ty se ti poté jako by přilepí na strom a tak můžeš jít po stromě, ale i třeba po skále. Ale pokud dáš chakry málo, tak spadneš a pokud jí dáš hodně, tak strom pod tebou může začít praskat a pak zase spadneš,“ *poví jí Misaki a pak se na chvíli odmlčí, aby to Karasu pochopila.* „Tak co zkusíš to,“ *zeptá se jí trochu zvědavě, protože si nebyla jistá, jestli to bude chtít zkusit.*
Karasu Shio
Karasu Shio
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 25. 11. 22

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Wed Feb 01, 2023 6:03 pm
*Karasu sa uchechtla.* "To nehrozí, Misaki-san. Myslím, že mám dostatočne motivujúce dôvody k tomu sa nikdy k nikomu blízko neviazať,"* pousmiala sa, avšak nech to už akokoľvek úsmevné bolo, jej dôvody rozhodne neboli. Avšak nemienila to nejako rozoberať. A nemienila ani svoj prístup zmeniť. V tomto bola pekne tvrdohlavá. Karasu po chvíli na Misakiine slová pokýva hlavou a sústredene si jej teóriu o chakre vypočula, Niektoré veci vedela, iné zase nie, predsa len, na Akadémii nikdy nedávala pozor. Napokon sa s ňou vybrala k stromu.* "Techniku?" *Zopakovala zaujato, nakoľko netušila o čo ide, teda do momentu, než vyliezla na kmeň stromu. Jednalo sa o jednu zo základných techník, ktoré sa učili na Akadémii. A ona ju už dávno mala ovládať, lenže realita bola iná. Mala tak nejako poňatie o tom, ako to funguje, lenže na Akadémii sa až doteraz nikdy neusilovala, ba skôr naopak, vzhľadom k tomu, že spochybňovala cestu Kunoichi, sabotovala, čo sa dalo. Po rozhovore s Batsuom však tak nejako zmenila názor. Prirástol k jej srdcu, chcela, aby bol na ňu hrdý, keď tu už nie je nik iný, kto by bol.* "Rozumiem," *prikývla odhodlane.* "Niekde začať musím,"* neverila si, nevedela, či dokáže vôbec niečo také jednoduché, ale predstavovala si to niečo ako jej kryštál, ktorý takisto síce neovládala plne a zatiaľ sa zmohla len na tvorbu krehkých a nie veľmi ostrohranných kryštálov, avšak tým, že si to vo voľnom čase skúšala, prišla na to, koľko chakry potrebuje akumulovať, aby to priveľmi neprehnala alebo zase naopak, aby jej nedodala priveľmi málo. Zhlboka sa nadýchla, skočila pohľadom po Misaki, ako by snáď hľadala nejakú oporu, potom len zavrtela hlavou a sústredila určité množstvo chakry do nôh. Nevedela, či je to dostatočné, alebo nie. Opatrne priložila na kmeň stromu najprv jednu nohu, potom sa tou druhou odrazila. Stačila sekunda, počas ktorej sa udržala, než začula praskanie.* "Eh?" *Ten zvuk ju natoľko vykoľajil, že v tom momente stratila sústredenie a skôr, než sa strom vôbec zrútil, dopadla tvrdo na zem.* "Ooooopsie," *vypadlo z nej.* "Asi som to prehnala, ale nie príliš. To je dobré znamenie," * pousmiala sa, následne sa zdvihla zo zeme a oprášila sa.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Feb 02, 2023 1:03 pm
*Misaki poslouchá její slova a jen si v duchu povzdechne.* „Mno jak myslíš,“ *poví jí Misaki, protože to nechtěla nějak moc více řešit, přece jen to byla každého věc, jak bude žít. Ve chvíli, kdy řekne slovo technika, tak se jen trochu pousměje a souhlsaně kývne hlavou.* 'Mno jsem zvědavá, jak se jí bude dařit, jestli jí to půjde nebo ne,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože vůbec neměla tušení, jak na tom je s chakrou, takže to bude ještě zajímavé.* „Přesně tak, někde se začít musí a myslím si, že tohle je jedna z technik, která by ti potom mohla pomoci s ostatními technikami z akademie a možná i pak dále, no uvidíš,“ *poví ji Misaki, protože z toho měla ona takový pocit, ale u každého to mohlo být jinak, že. Poté se na nějakou chvíli odmlčí a je celkem zvědavá, jak se jí bude dařit, když začne kůra pod jejíma nohama praskat, tak se dívá na Karasu a přemýšlí, co by mohla zkusit jiného.* „Mno budeš muset najít to správné množství chakry, které budeš potřebovat aby jsi se dostala nahoru, k tomu nic jiného nemůžu poradit, tady je to prostě o tom zkoušet, a tady máš ještě aspoň pevný povrch, potom tě budou ještě učit chodit po vodě a to už bude horší, protože tam stačí malá změna chakry a už jsi ve vodě, takže bez tohoto se nějak neposuneš dále,“ *poví jí Misaki a pak ještě dodá.* „Ano vím, že to zní celkem hrozně, ale opravdu ti tahle technika pomůže k mnoha dalším a třeba časem zjistíš, že máě talent na něco co ostatní vůbec nemají.“
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Misaki Makotto

Thu Mar 16, 2023 1:37 pm
-Konec RPG-
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Thu Apr 13, 2023 7:50 pm
Tatsuya: *Už je to pár týdnů (dejme tomu) co je Kaori součástí vesnice Kirigakure (jako host). Tatsuya ji vede jako důležitého hosta ale před Kaede její jméno radši nezmínil. Stejně mají teď tři krádné děti o které je třeba se starat a i když Tatsuya rád občas pomůže.. naštěstí jako takový císař říše Kou (ofc Feudál ale význam je stejný) a také Mizukage má hodně práce. Nejde jen o dokuemntaci ale také o politické návštěvy, cesty a tak podobně ale to je něco co musí být všem jasné. Dokonce i dnes ho čeká taková politická.. záležitost (ofc.. prakticky si jde užít konečně trochu klidu). Slíbil Kaori že ji provede vesnicí ale je to o trochu později než běžně ale lepší pozdě než vůbec ne? V každém případě ji poslal zprávu a pokud přijme bude na smluveném místě a pokud ne.. nepřijde a on hold půjde v seznamu na další věc co by mohl dělat. Oblečený v (odkaz) čeká na Kaori v uličce Hokori v jedné z obcvhodních částí kde jsou obchody ale většina z nich je zavřená (není kdo by je provozoval). I tak jich je dle rozkazu Tatsuyi denně aspoň pár otevřených a nchává Geniny jako misi je vést.. občas i Chuuniny když je potřeba a tak trpělivě čeká na Kaori.. nemá u sebe ani své orby. Noční ulice jsou řádně osvětlené pouličními lampami, ať je lidí sebemenší pocit tak elektřina musí běžet neustále.*
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Thu Apr 13, 2023 8:11 pm
*Stála pred zrkadlom a hľadela na svoje krivky. Obdivovala svoju krásu, keď tu zrazu sa niečo pred jej očami mihlo. Z ničoho nič sa jej pred ksichtom objavila obálka. Nebola to kdejaká obálka. Bola modrej farby, a keď jej pristála v rukách, všimla si, že bola zapečatená ešte tmavším modrým voskom s pečaťou v tvare srdiečka. Keďže bola väčšinu svojho času zatvorená v Kirigakure kvôli deťom, vôôôôbec ju nenapadol nikto, kto by ju mohol poslať..* "Asi nejaké romantické gesto od Batsua?.." *Napadne ju, keď chvíľku hľadela na pečať so srdiečkom. Tú prelomila a obálku otvorila. Vytiahla voňavý dopis, ktorý bol naškrábaný strašným písmom. Akoby ho písalo dieťa.. Vyčarilo jej to úsmev na tvári, lebo sa tomu zasmiala. Odložila si ho na stolík a vbehla do sprchy, do ktorej chcela pôvodne aj tak ísť. Tatsuya ju pozval na tú sľúbenú poznávaciu prechádzku po dedine. Akýkoľvek dôvod k tomu, aby na chvíľu vypadla od detí, bol dobrým dôvodom. Svoje deti milovala, ale nedalo sa to zvládať nonstop dokola. Obliekla si šaty, ktoré farbou aspoň trošičku ladili k jej očiam, hoci tie boli stále až sakra moc bledo modré. Batsu mal prácu, bol zatvorený vo svojej pracovni, tak tu zanechala aspoň svojho klona - pre istotu kvôli deťom. Hodila na seba dlhý kabát výrazne červenej farby, aby jej tam vonku bez Slnka bolo teplo. A vydala sa k uličke Hokori. Za tých pár týždňov sa tu už orientovala celkom, tak vedela, kam ísť - obchodné časti dediny boli jej obľúbenými. Nakupovanie bola jej vášeň.. Tatsuya tam mohol hodnú chvíľku čakať, pretože sa vykecávala so ženou, ktorá obsluhovala v jednom stánku pred obchodíkom.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Thu Apr 13, 2023 8:20 pm
Tatsuya: *Kdyby ho tak napadlo že srdíčko by možná nebyl nejlepší nápad ale prostě.. je to takový vtípek z jeho strany. Kaori je nakonec jeidná kamarádka v Kirigakure.. je tu sice Batsu ale ten je prostě občas (většinu času) až příliš vážný a navíc má stejně domácí vězení a jemu tu prohlídku po vesnici nelsíbil. Trpělivě čeká na to až Kaori dorazí ale ona nikde a tak pro každý případ vyhledá její chakru a nenajde ji moc daleko. Ještě než za ní vyrazí upraví vzorec své chakry aby nebyl vysledovatlený (ale jen maličko).. takže pro stopaře jde jen o malou úpravu ale i ta malá úprava je dost aby se ta chakra dala zaměnit za úplně někoho jiného. Takže vyrazí za Kaori a najde ji jak se vykecává někde u stánku a ta žena, která se s ním vykecává div nevyletí z kůže. Je tu na misi a místo aby makala se vykecává a on se tam zjeví Mizukage? To je noční můra každého.. že nemaká a za zadkem se zjeví jeho šéf. Když uvidí Kaori.. usměje se a zastaví se kousíček za ní nechajíc ji akorát tak ten osobní prostor aby mu nemohla nic říct ale aby mohl ucítit její vůni, která se mu vždy zabodává do mozku.. v tomto je dost nevýhodné být Inuzuka.* Ahoj Kaori.. nebavilo mě čekat a tak jsem ti přišel naproti.. rád tě vidím.
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Thu Apr 13, 2023 8:41 pm
*Síce sa vykecávali, ale bolo to obchodné vykecávanie!..* A tieto zelené by mi išli? Čo poviete? *Vezme do rúk náušnice, v ktorých boli vsadené kamienky podobné smaragdom a priloží si ich k ušným lalôčikom.* Jednoznačne.. k vašim rudým vlasom by zelená išla dokonale. *Odpovedá žena nadšene. Kaori si totiž už vzala dva náramky, tri náhrdelníky a teraz ešte uvažovala nad náušnicami. Takýto veľkolepý nákup tu ešte nemali. Jasné, že by žena kývla Kaori na čokoľvek. Ale faktom bolo, že jej tie zelené skutočne išli.. Škoda, že modré sa už vypredali, tie by jej sedeli ako riť na šerbel, ale žiaľ.. Necítila chakru, takže Kaori nemala zdania, že Tatsuya prišiel priamo za ňou. Počula kroky blízko nej, no nevenovala tomu pozornosť, lebo bola vonku a ľudí míňala často. Až keď prehovoril, otočila sa. Úsmev na tvári, ako vždycky.* Tatsu...ya.. sama *Už-už sa skoro preriekla, ale uhrala to na prekvapenie, že ho vidí. Položila jednu zelenú náušnicu na pultík a vzala červenú. Zelenú i červenú si priložila k ušným lalôčikom a obrátila sa na neho.* Tak čo povieš.. Ktorá farba mi ide viac? *Opýta sa ho na názor..* Modré už nemajú. *Tak nejak tušila, že by vytiahol modrú farbu.. I preto mala na sebe pod kabátom modré šaty. Nebola to náhoda, zladila sa podľa modrej obálky, ktorú jej Tatsuya poslal s odkazom. Modrá, modrá a zase modrá.* Ale mám.. Pozri.. *Odloží náušnice zase na pultík a ukáže mu náhrdelník, ktorý si vybrala. Mala teda vybraté ďalšie dva, ale tento bol modrý..* ..tento už modrý mali. *Potom žene povedala, že si vezme náušnice v tej červenej farbe. A všetko ostatné, čo chcela. Kým jej to žena balila, ostávala Kaori otočená k Tatsuyovi.* Nie je ti v tom zima? Už len z pohľadu na teba ma striasa.. *Komentovala jeho oblečenie.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Thu Apr 13, 2023 8:52 pm
Tatsuya: *Ah.. obchodní vykecávání tak to je samozřejmě úplně něco jiného! Kaori ho pak osloví a šikovně to zachrání, dokonce si ani nevišmne že to málem podala bez toho sama (jen málem) a pokusila se ho oslovit.. familiárně.. jemu osobně to nevadí ale známe drby lidí. Než aby cokoliv řekl zamyslí se nad tím keré náušnice Kaori budou sedět více.* Osobně bych bral ty červné ale určitě se najdou věci ke kterým ti budou ladit spíše ty zelené.. co si vzít oboje? *Ještě aby nechtěl aby vzala oboje, tyhle výdělky jdou rovnou do říšské pokladnice a tím pádem na tom jen vydělá ale to není ten hlavní důvod, nechce z ní tahat peníze ale je toho názoru že dle toho si by si k tomu vzala na sebe by ji mohlo sedět to i to.* Ten náhrdleník vypadá úžasně.. podtrhává tvou eleganci. *Nemůže ji jen slepě říkat ano sluší ti to.. je už naučený se prostě pevně zapojovat a když s něčím souhlasí měl by to umět i odůvodnit proč souhlasí bez toho aby ho někdo vyzval.* Zima? Ani ne.. narodil jsem se tu a tak.. jsem na tohle zvyklej.. v podobných teplotách jsem se jako dítě koupal ve venkovních vodách. *Pak se usměje.* Pokud je zima tobě můžeme zajít někam do tepla.. prozatím.
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Sun Apr 16, 2023 9:31 am
Ty vieš, ako žene zalichotiť. *Usmeje sa tomu. Kašľala na to, či to boli len naučené frázy, alebo to myslel úprimne. Ona si svojou krásou a čarom bola až moc istá. Zavrtí hlavu.* Len to nie, prosím. Už žiadne steny domu. Budem radšej mrznúť vonku.. Aleee.. *Pani predavačka jej podá balíček so šperkami.* Oh, ďakujem. Páči sa. Drobné si nechajte. *Pekne a milo sa usmeje aj na ženu a podá jej peniaze. Žena poďakuje naspäť.* Určite sem zavítam aj nabudúce. Majte sa pekne. *So službami ženy bola spokojná, tak k nej bola milá. Balíček zmizol do pečate..* Čo som to hovorila?.. Ah.. Viem presne, ako sa zahrejem. *Už boli od stánku trochu ďalej. Lišiacky sa zazubila na Tatsuyu.* ..pohľadom na teba.. *Mohlo to vyznieť všelijako - o čo sa, samozrejme aj snažila. Nicméně po krátkej pauzičke doplnila dôvod.* ..to by som si totiž pozrela, ako sa nejaký blázon kúpe vonku v týchto teplotách..
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Sun Apr 16, 2023 2:24 pm
Tatsuya: To je možná pravda lae u tebe.. nesnažil jsem se ti slepě lichotit.. pouze jsem upozornil na něco co je mi zřejmé. *Udělá mu radost kolik tam toho Kaori zaplatila, tohle ekonomice Kirigakure pomůže víc než dost a tak by byl hlupák kdyby z toho kolopběhu financí neměl radost a ještě když do něho Kaori právě přispěla nemalou částkou. Když Kaori pak poví svůj nápad co by ji mohlo zahřát ale to že by ji mohl zahřát pohled na něj ho, překvapí ale příjemně.* Já bych věděl i o lepších způsobech jak tě zahřát. *Kdyby tak počkal a nechaj ji to dokončit, udělal předčasné záběry a teď jako vyápadá jako idiot ale rychle se to pokusí nějak zachránít nebo spíš odvést pozornost úplně jinam.* Tak ty mě chceš vidět se v tomto vykoupat jo? Ty mi to nevěříš že? Tak dobře ale že bych se v té vodě dokázal koupat nějak dlouho zase neočekávej.. znám přesně do pravé místo. *Nabídne Kaori svou ruku a je ochoten ji vesnicí provést k jejímu okraji kousek mimo hradby... takže se prakticky ocitnou mimo Kirigakure ale stále jsou dost blízko (takových 5 minut cesty) a tam se klikatí jedna řeka, celkem studená jak se v tomto počasí dá čekat.* Já svému slovu dostojím. *Nejdřív tam kolem do země zabodá nějaké kusy větších větví, které před nějakou dobou urval a prostě je pomocí Katonu postupně zapálí, aby tam vytvořil pro Kaori trochu tepla. Zabodá je totiž tak že vytvoří takový čtverec okolo Kaori a ona je tak snad to jediná co je tu skrze to světlo vidět ale přitom na ní bude působit teplo z plamenu těch velkých kusů klacků co převyšují i výšku Kaori a Tatsuya. Ten se prosvě svlékne (do noha), běžně sebou nenosí věci na plavání ale Kaori toho na obdivování moc nedá, protože k ní je zády a může mu tak koukat maximálně na zadek a tak vkročí do studené vody. Nejdřív nohy a postupně jde hlouběji.. je to studené a hodně ale Tatsuya se snaží správně dýchat až do momentu kdy se do vody potopí celej (i s hlavou) a po chvilce se vynoří.* Sakra! J-j-j-je to-to.. stu-studenější než si pa-pa-pamatuju! *Když takové hrdisnké koupání zkoušel naposledy byl stále čelenem klanu Sairen a tak to už nějaký pátek bude.*
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Sun Apr 16, 2023 3:01 pm
*Zavrtí nesúhlasne hlavou.* Veď som predsa nepovedala, že by som ti neverila.. A dlhé močenie vo vode ani neočakávam, si mi dlžný obchôdzku po dedine. Sama by som sa na brehu čoskoro začala nudiť. *Hovorí popritom, ako jej Tatsuya ponúkol ruku. Chytila sa za jeho lakeť, a ani na malú chvíľku nepomyslela, že by to nemuselo mať pekný dopad, ak by ich takto spolu videla Kaede. Jej myšlienky sa k nej vôbec neupriamovali ani si na ňu nijak nespomenula. Cestou viedli nenútený rozhovor o ničom dôležitom. Kaori potrebovala rozprávať, keď mala spoločnosť. S Batsuom sa tiež dal viesť veľmi príjemný rozhovor, ale bola rada za zmenu - mala spoločenskú povahu..* Ja o tom nepochybujem. *Úsmevom mu dá najavo, že o tom vážne nepochybovala. Tatsuya je presne ten typ človeka, ktorého vyhecujete úplne k čomukoľvek. Najskôr netušila, prečo okolo nej zabodával tie vetvy, ale ako sa tak rozprávali, dostala svoju odpoveď. O chvíľu jej už bolo tak teplo, že by sa mohla z kabátu rovno vyzliecť a bolo by jej príjemne. Z briežku sledovala Tatsuyu a jeho machrovanie..* "Tam zamrzne. A ja budem mať na krku rozzúrenú harpyu menom Kaede." *Viedol si dobre. Dostal sa tam úplne celý, obdivuhodné.. Jako nič moc tam vo vode nevidela, lebo bola tma, ale oheň aspoň trochu osvetľoval vodnú hladinu a mala ako-taký obraz.* To je už staroba, Tatsu!.. Nemladneš. *Zasmeje sa mu a prikrčí sa medzi ohňom. Zo svojej pečate odpečatí veľkú osušku a jednu veľkú huňatú, teplú deku, aby sa mohol potom osušiť a rýchlo zohriať. Odišla od veľkého ohniska viac ku brehu. Ostávalo jej hrozné teplo a jej gény Hozuki klanu to moc nedávali. V rukách osuška i dečka. Stupila na vodnú hladinu a za pomoci ohňa, čo osvetľoval kus hladiny, kráčala až ku Tatsuyovi.* Bože, poď von, už z teba musí byť ženská..
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Sun Apr 16, 2023 3:21 pm
Tatsuya: *Ten klidný a nenucený rozhovor, který se mu nasytl během cesty mimo vesnici si užil.. opravdu upřímně si ho užil. Jsou prostě věci o kterých si v klidu může pormluvit jen s Kaori a má někdy pocit že jen ona mu občas může porozumět.. hlavně ona nebude odsuzovat za věcí za které by někdo jiný mohl. Hllavně to že to dé svatby (například) se moc nežene. V té vodě vážně moc dlouho nevydrží a to jak ho Kaori provokuje tomu nepomůže a tak vyleze, nijak se nechrání před zrakem Kaori.. nemá se za co stydět ale stejně se rychle zahalí osuškou, aby se osušil, zatímco si to po vodní hladině nakráčí k těm plamenům, které vytvořil pro Kaori.* Máš pravdu sakra.. ještě chvila a byla by ze mě ženská. *Zasměje se tomu a když je realitvně suchej ale stále mrzne a úplně se klepe tak se oblékne do svých věcí a ještě si přes debe hodí tu dečku aby se zahřál.* Sakra máš pravdu ale co ty.. doufám že tě pohled na mě teda zahřál jak jsi doufala. *Jak to myslel si už domyslí Kaori.. obklopen těmi plameny ale uzná že tu je docela teplo.* Chceš do vesnice nebo.. se projít noční přírodou? Sice ta mlha nám ten dojem asi bude kazit ale tak.. určitě nezakopneme a neztratíme se.. nebo si dát nějaký teplý nápoj na terase ve vesnici? *Pak se zasměje.. jen tak, zničehonic.* Mé kanceláři a sídlu se radši vyhneme.. že? *Když si vzpomene jakou dohru to mělo posledně (Batsu) tak se tomu musí jen zasmát.*
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue Apr 18, 2023 8:18 pm
*Spolu s Tatsuyou sa rozosmeje. Naposledy teda ako ženská tam dole nepôsobil. Ale o tom potom. Nešmírovala ho, neokukávala, keď tam pred ňou stál ako ho rodičia stvorili. Na to bola až moc veľká dáma. Niežeby ju to nelákalo, ale už to mala tú česť vidieť. A.. Použiť. Drží v rukách deku a spolu s ním sa vracia naspäť na súš. I cez topánky cítila chlad vody..* "Ja by som sa radšej namočila do horkého prameňu.." *Myšlienkami blúdi k Zemi Horkých Prameňov. S mamkou i taťkou bola s pravidelnom kontakte a tie týždne utekali rýchlo..* "Mohla by sa zorganizovať tá večera.. Kým je Batsu doma, mohlo by sa to využiť." *Hodí cez neho deku, aby sa zahrial. Trochu jej ho bolo aj ľúto, ale nedávala to najavo.* Ani nie. Zle som to odhadla. Mrazilo ma aj za teba. *Mimovoľne ho chytí za ruku. Mal ju úplne ľadovú.* Ty si úplne ľadový. Teraz by si sa mal poriadne zahriať. Celý.. *Je na nej vidieť, že sa v túto chvíľu zamyslela.* Batsu je teraz uväznený medzi štyrmi stenami vo vlastnom sídle. Dochádza nám temná krv a od dediny, alebo teba.. ju odmieta žiadať. *Začne Kaori. Keď už boli mimo dediny a bola tu rovno s Tatsuyou, napadlo jej, že by mohla zaobstarať aspoň zopár dávok temnej krvi. Z jej slov musel Tatsuya vedieť, kam tým mierila.* ..nemáš informáciu o tom, že by sa tu niekde v blízkosti nachádzal nejaký zdroj? Trochu tej krvi by sa nám hodilo do domácnosti..
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue Apr 18, 2023 8:36 pm
Tatsuya: *Rád se s Kaori takto zasmál, tohle je důležité.. pokud si s někým má člověk rozumět musí se s ním umět taky upřímně zasmát a Kaori.. je pro něj svým zpsůobem důležitá.. kamarádka. Svým způsobem bližší než Batsu, protože ví že jsou věci za které by ho Kaori osobně nikdy neodsuzovala, hlavně protože to díky setkání s ní si po nějakém čase uvědomil co od života vlastně chce a tak se toho tak nějak zuby, nehty drží do dnes. Když ho chytne za ruku, je to příjemné.. její ručka je krásně teplá, zatímco jeho úplně ledová ale stejně se tomu musí uchechtnout.* No mrznu ale to víš.. pokud chceš na někoho udelat dojem musíš za to pak zapaltit nebo.. za blbost se platí. *Už je oblečený ale stále mrzne a tak se ještě chvilku hřeje u jedné té hořící tyče.* Brzy mi bude teplo.. stačí být blízko tebe a jde to samo.. teď jiné téma. Bestie nebudou problémy ale Kaori pro příště.. nemusíš ode mě odmítat něco žádat.. jsi pro mě důležitá a tak pokud něco potřebuješ.. požádej mě.. nevím jak ty ale pro mě jsi přítelkyně (jakože kámoška) ale můžeme se pro nějaké zásoby vydat i když to je nestandartní aby tam chodil Mizukage ale nevadí. *Brzy na to Kaori obejme a sebe i ji skrze Kamui přesune o dost dál od Kirigakure, stále jsou ale na území Země Vody jen úplně mimo dosah vesnice. Mohou vidět ohromné hradby zbudované z mnoha vrstev Doton technik a jsou sakra vysoké.. jsou tam zbudované i takové výtahy a na hradbách jsou pochodně a hlídkujě na nich asi tak 8 Ninjů ale když se dostanou nahoru může Kaori vidět že ty hradby tvoří obvod kolem Věže a jejího okolí, uvnitř těch hradeb je kromě jiného i horda bestií.* Už jsem je tu našel i s tvou věží a tak jsem to opevnil a vždy když najdeme nějakou novou.. umítíme je sem a zároveň z nich odebíráme krev ale udržujeme je naživu. *Pak dá znamení jednomu Ninjovi a ten i s dalšími 4mi začnou s odchytem bestií.. většinu jich nejdřív odláká a ty co se oddělí pak lehce polapí (svážou) a dopraví nahoru kde jim mohou odebírat dávky a takto jim ten Ninja hodí k nohou ty bestie (ať si dávky mohou vzít oba) a pak odejde.. dokonce ani neřeší že tam je Mizukage.. nevzrušují se nad tím.. většina z nich jsou totiž ve skutečnosti Anbu (ale to ví jen Tatsuya) a ti si zachovávají takový.. tvrdší a profesionálnější přístup k věci.*
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue May 16, 2023 5:28 pm
Niekedy sa vážne chováš ako blboň. A nie len kvôli ženským. *Zasmeje sa. Ale vyhovovalo jej to. Prinášalo jej to zábavu. Kto by chcel tráviť čas s niekým, kto je 24/7 vážny?.. Zrejme nikto. Nie, počkajte. Niekto jej predsa len napadá!.. Tetička Tsuki. Áno, to je presne ten suchár, čo dokáže byť vážny 25 hodín z 8 dní týždňa..* Tatsu-chan, ja s tým nemám najmenší problém. Požiadam ťa o čokoľvek, čo budem potrebovať.. *Na malý čas sa odmlčí. Tvár ma stále zdobenú malým úsmevom, ktorý neodchádza.* Ťažko povedať, ako ťa beriem. *Prstami sa dotýka svojej brady. Napriek malému úsmevu, ktorý sa jej pohráva na ústach, sa tvári zamyslene.* Nebol na to priestor a čas.. Užili sme si pekný pár okamihov, to je tak jediné, čo teraz nemôžem poprieť. *Zaculí sa. Sama si nie je istá tým, ako Tatsuyu berie. Pustí si bradu a prehrabne si svoje červené vlasy a pohodí nimi do strany.. Tatsuyova ruka ju objala. Stihla len trochu pootočiť hlavu. Napadlo jej, že keď hovorila o tých pekných chvíľkach, rozhodol sa Tatsuya dokončiť to, čo nemali šancu dokončiť u neho v kancelárii. To sa šeredne mýlila. Všetko sa zatočilo a než stihla vôbec mrknúť, zatočilo sa to znova a boli.. mimo sálajúce teplo z ohňa. Kaorine telo zareagovalo na výrazný pokles teploty. Striaslo ju, hoci kabát ju stále zahrieval.* Waw.. *Pobehne pár krokov vpred, preč od Tatsuyi a hľadí na tie dotonové hradby. Geniálny nápad.. S Tatsuyou sa presunú hore na hradby..* To bol váš nápad, Mizukage-sama? *Pred Tatsuyovými ľuďmi si k veľkému Mizukagemu drží rešpekt. Ani s otcom, či dedom sa nikdy nebavila ako s rodinou, ak sa to vyžadovalo. Iné to bolo v kruhu rodiny, samozrejme. Následne od Tatsuyi dostane v podstate i odpoveď.. Tu hore bola ešte väčšia zima, a tak si rukami prichytí kabát pri krku a zababuší sa doň. Nemrzla, no chcela cítiť teplúčko.. Teraz nikde na svete nebolo tak dostatočne teplo, aby sa dalo chodiť len tak v šatičkách. Hnevalo ju to. No čo sa dalo robiť..? Leda by sa vybrala do Zeme Požiarov.. Chcelo by to malý tréning. Kým ANBU chytali beštie, Kaori začala čerpať vesmírnu energiu.* Už by táto nekonečná tma mohla skončiť. Ak vôbec. Neznášam zimu.. Chýba mi pláž a slnko.. Teplá voda.. *K nohám im hodia zopár zviazaných beštií. S hnusom na tvári odstúpi niekoľko krokov. Roztiahne kabát, spod ktorého vykukla časť modrých šatičiek. Rukou sa dostala k pečati Kuchiyose: Raiko Kenka a odtiaľ odpečatila extraktor. Stočila svoj pohľad z Tatsuyi smerom k beštiám, a potom znova na Mizukageho..* Nechceš sa ujať tej pocty?.. *Na prste extraktorom zatočí.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue May 16, 2023 6:12 pm
Tatsuya: Já jsem už takovej.. nedokázal bych být celej život smrtelně vážnej jako.. no jako jiní. *Na mysl mu samozřejmě ihned přijde Batsu, už prákrát si představoval jaké by to bylo žít jako on, nebo se spíše chovat jako on a brzy přišel na to že by sekončil ve svěrací kazajce v ústavu pro duševně choré. Tatsuya prostě potřebuje žít život a užívat si ho. Pak se s Kaori přesune na to místo kde drží všechny bestie téhle Země a Kaori.. se ten nápad se kteýrm přišel dost zamlouvá.. aspoň to tak vypadá.* Ano to byl můj nápad.. přijde mi bezpečnější držet je takto na jednom místě.. nemohou tak nikomu ublížit a nikdo neublíží jim. Věřím že se najde způsob jak je vrátit do jejich normálního stavu a až tohle všecehno konečně skončí. *Je jasné že v to věří, protože je potřebuje. Ninjové se mohou snažit jak chtějí ale i přesto neodkáží plně nahradit civilisty a jejich profese. Ninja je všechno ale rozhodne to není dobrej farmář. Nahoře pak se vším Kaori seznámí a rovnou si tam vezme i její extraktor, pak vytáhne i ten svůj a předá oba tomu Anbu a dá mu najevo že má získat dávky jak pro Kaori tak i pro něj. Cítí jak se v Kaori hromadí nějaká chakra, nic podobného ale nidky necítil (vesmírná), tváří se ale že o ničem neví.* Tady. *Podá ji její extraktor a její nové dávky temné krce.* Je nějaké místo kam bys chtěla vzít teď?
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue May 16, 2023 8:02 pm
Predsa len sú to stále ľudia.. *Zamrmle si potichu sama pre seba. Do mysle sa jej vnoria spomienky, keď ju Tsuki vzala do väznice v pevnosti. Hneď na to sa jej vynorili ďalšie útržky spomienok - na to, ako ju matka učila Edo Tensei. Vtedy z pevnosti ale nepriniesla žiadne beštie.. To bolo jedno. Vrátila sa do prítomnosti. Natiahla ruku s extraktorom ku Tatsuyovi a nechala, aby si ho vzal. Mlčky prešla fázu, kedy ANBU odobrali z beštií zopár dávok krvi. S kývnutím hlavy a so slovom 'ďakujem' na perám si potom všetky dávky vzala a spolu s extraktorom ich zapečatila do pečate, ktorú mala pod kabátom.. Kývne hlavou druhýkrát. Už ho ale venovala priamo Tatsuyovi, nikoliv ANBU..* Jedno také miesto je. Vlastne som tam nebola už veľmi dlho.. *Poriadne si kabát zapne a rukami skontroluje, či jej dobre sedí. Zase sa doň zachumlá. Vážne túto zimu nemala v láske.* Som si istá, že ťa očarí. Takto v tme je.. no.. uvidíš sám.. Mizukage-sama. *Povie na záver s malým úškľabkom na tvári. Otočí sa mu chrbtom a prejde až na okraj hradby, kde sa nachádzali. Keby niektoré miesta neboli osvetlené, nevidela by vôbec dole.. Taká tma bola vonku.. Vážne ako v hrobe. Až ju striaslo pri tom pomyslení.. Schválne mu nehovorila, kde sa to nachádzalo. Chcela ich preniesť ona, keďže to tam poznala. Škoda len, že je taká zima.. Nicméně za tie roky bez Slnka.. si už čo-to pošéfila..* Nedal by si si kávu alebo čaj?.. *Spýta sa ho zrazu, stále pozerajúc dole cez okraj hradby. Zase siahla pod kabát a z pečate odpečatila termosku, v ktorej mala horúci čaj.. Výborný na zahriatie. Akonáhle ju otvorila, rozliala sa v jej blízkom okolí vôňa jabĺk, škorice a medu..*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue May 16, 2023 8:24 pm
Tatsuya: Hm? Říkala jsi něco? *To její že to jsou stále lidé moc dobře neslyšel a tak to lehce přeslehl ale nakonec to nech být, není to vlastně ani moc důležité.* Opravdu? Tak to mě teď ale zajímá. *Pokusí se zamyslet jaké místo by to mohlo být ale nic ho nenapadá, nakoneec by ale chtěl aby mu Kaori řekla kam je má vzít.. bez znalosti o pozici toho místa jeho Kamui moc fungovat nebude a Tatsuya vlastně ani tušení že by Kaori měla také schopnost cestovat po světě lusknutím prstu stejně jako on svým Kamui (jak by to taky mohl vědět). Pak se postaví vedle Kaori a jednou rukou ji obejme, aby ji aspoň trochu zahřál a přitom mezi ně natáhne tu druhou a vytvoří si v dlani té ruky Katon: Gōen Rasengan. Rozhodně neflexí, Rasengan není technika aby se s ní flexilo.. umí to dneska každá druhá opice ale spíš mu jde o to teplo, které z té techniky sálá a tak Kaori trochu zahřeje.* Čaj.. dal bych si čaj.. prosím. *Zajímá ho proč ho ještě nepožádala kam je má přenést ale má tušení že možná nakonec bude mít způsob jak je tam přenést a k tomu by mohla sloužit ta podivná chakra, která se v jejím těle hromadí jako kdyby čerpala Senjutsu ale není pro ní potřeba stát v klidu.. normálně funguje ale přitom se v jejím těle hromadí nějaká chakra, která je pro Tatsuyu zájadou.. máý takový podivný pach.*
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue May 16, 2023 8:37 pm
*Nehovorí mu, čo za miesto to je. Nech sa nechá prekvapiť..* Kto si počka, ten sa dočká. *Pošle mu tam jedno životné múdro, ktorého sa Kaori v živote rozhodne nedržala. Ak nieco chcela, chcela to zvyčajne hneď. Žiadne porekadlo vtedy neplatilo. Periférne, jedným očkom mrkne na Tatsuyu. Videla jeho ruku pri sebe, vzápätí cítila aj jej dotyk na svojom boku. Nebyť tu tých beštií, ich smradu a pazvukov, mohla to byť aj pekná romantická chvíľka. Haha. Pred jej tvárou sa rozžiari ohnivá guľa. Tak a teraz sa vážne potrebovala napiť. Vytiahla tú termosku a do jej vrchnáku odliala trochu čaju. Upila si ako prvá. Nebol vriaci. Bol dostatočne teplý, aby zahrial. No nie tak veľmi, aby sa nedal piť..* Toto som potrebovala. *Znela zasnívane. Chvíľu si dava načas. Potom odleje znova čaj do vrchnáku a podáva ho Tatsuyovi.* Mizukage-sama.. *Vrelo a rozkošne sa na neho usmeje. Príjemne ju začalo hriať. Aj vďaka Tatsuyovemu ohňu..* Ale mám aj tú kávu, ak by si chcel.. *Mala skvelý nápad sa napiť priamo z termosky. Lenže jej hrdlo bolo kovové, takže sa čo?.. Spálila!..* Au au au.. *Zaskučala, ale nenariekala. Vrch i spodok pier sa jej ihneď sfarbili dočervena a jemná kožička jej stŕpla a začala štípať ako šľak. Jazykom si po nich prešla, ale bol teplý a na spáleninu to pôsobilo dráždivo a rozbolelo to ešte viac..*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue May 16, 2023 8:57 pm
Tatsuya: No že jsi to ty tak si počkám ale to jen díky tomu že jsi tak speciální! *Trpělivost sice patří k jeho silnějším stárnkám ale pokud existrují zkratky, díky kterým dostane co chce dřív.. ideálně okamžitě tak si takovou cestu zvolí a to bez jeidného zaváhání. Ta chvilka je opravdu ale celkem pěkná, nebýt těch bestií a těch pazvuků co vydávají.. to je pravda. Když mu Kaori začne nabízet čaj tak si uvědomí že nemá volné ruce, v té jedné má Rasengan z ohně aby je zahřál a tou druhou objímá Kaori a tak mu nezbývá nic jiného než se k tomu natáhnout svou tváří a napít se z toho, zatímco to Kaori drží a pomůže mu se tak napít. Fakt přiblbá, rozkošná a vtipná situace ale on nemusí měnit svou pozici a přitom se může napít a hezky se zahřát.* Ahhh... tohle je lepší než nějaká káva... ten čaj je vážně dobrý. Navíc, kávu moc nemusím. *Když se Kaori pak spálí Tatsuya se jen tiše zasměje.* Bože.. jsi tak zbrklá.. ukaž mi to. *Ruku, kterou jim dopřával teplo Katonem přesune ke Kaori ale předtím zruší ten Rasengan a přiloží ji tu dlaň k tváři a palcem ji přejede po rtech.. nedělá to jen tak, zároveň použije své Shousen no Jutsu a tak ji to vyléčí aby to neměla tak podrážděné.. sám si přitom nevědomky olízne vlastní rty a ten spodní ret pak zkousne ale to to znamená? Who knows.. dívá se přitom Kaori pozorně do očí, do těch úžasných očích ale tu ruku pak zase stáhne.. vyloženě cítil jeden nebo dva pohledy těch Anbu co tu jsou.* Je to lepší?
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue May 16, 2023 9:28 pm
*To je ale prefíkaná líška ten Tatsuya. Ale vôbec ju to neprekvapovalo.* Aha, jeho veličenstvo Mizukage-sama je už zvyknuté na úplne iné zaobchádzanie. Priam kráľovské!.. *Nehovorí nahlas, tak akurát, aby to bolo len pre ich uši. Drží vrchnák od termosky a necháva ho, aby sa napil. Napadlo jej, že by mohla vrchnák trošku viac nahnúť.. a.. V duchu sa tomu zasmiala. Nechcela ho zahanbovať pred jeho ľuďmi. Neurobila to.* ..máš šťastie, že mám deti. Takéto láskavosti som nebola zvyknutá robiť. *A potom sa spálila!.. Nanešťastie stála chrbtom k tým všetkým ANBU. Ale ako správna žena cítila, že sa niektorí z nich pozerali. Hoci bol jeho dotyk na jej tvári príjemný, potom to dosť zaštípalo. Palec na spálených perách nebol vôbec príjemný. Keby nebola kunoichi, rovno by sa mu do palca pomstychtivo zahryzla, aby mu to vrátila a utlmila svoju bolesť.. O pár krátkych sekúnd už bolesť necítila, ustúpila akoby nikdy neexistovala. Hneď bol ten dotyk omnoho príjemnejší teraz. Ešte k tomu všetkému, keď videla, čo Tatsuya robil s vlastnými perami. Dobre, že na svojom chrbte cítila tie pohľady..* Mhmm.. *Odtiahne sa od neho, urobiac tri malé kroky vzad.* Ďakujem, Tatsuya-sama. Je tu taká zima hore, že som vôbec nepremýšľala.. A spálila sa. *Toto hovorí už výrazne hlasnejšie. Uleje mu ešte z čaju a podá mu to.* Vrátime sa? *Pýta sa naoko. Mala celkom iný plán. Len sa chcela dostať preč z týchto hradieb.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue May 16, 2023 9:40 pm
Tatsuya: Královské zacházení.. přesně na to jsem zvyklej.. však to i jsem ale aby se neřeklo tak se někdy mohu chovat královsky i já k tobě. *Straně ho takový druh koncerzace strašně baví a i když je venku s Kaori teprve krátkou dobu tak se královsky baví jako se dlouho nepobavil. K dětem se prozatím nevyjadřuje, jediné co ho teď v něčem takovém napadlo je maximálně to jak příjemná je aktivita, která předchází tvorbě dětí, která mu dnes přichází na mysl docela často ale za to může beztak Kaori! To ničemu ale nevadí, za myšlenky ještě nikdy, nikdo, nikoho nezavřel ne?* Můžeme se vrátit.. pojď. *Aby Kaori neřekla že ji nechá aby se o něj královsky starala a on na ní kašle, tak ji aspoň nabídne ruku, víc pro ní udělat nemůže... prozatím. Pokud přijme nebo ne, vydají se dolů z hradeb ale kam budou směřovat pak už bude určovat Kaori.* Nebudu lhát.. jsem opravdu zvědavej a vážně mě zajímá co máš v plánu.
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue May 16, 2023 10:07 pm
To je hneď rozumnejšia debata. *Poznamenala. Nuže kráľovské zaobchádzanie by sa jej páčilo.. A ešte od samotného Mizukageho. Ktorá žena by si to nepriala?..* No veď počkaj chvíľku, nebuď ako z divých vajec hneď. *Upije si z vrchnáku, v ktorom ešte ostalo trochu čajíku. Potom urobila niekoľko krôčikov smerom k Tatsuyovi. Zatvorila termosku a než sa mu zahákla o lakeť, zapečatila ju naspäť do pečate Kuchiyose: Raiko Kenka. Cestou dole z hradieb sa rozprávali o nejakých somarinách.* Jediná vec, ktorú ti môžem prezradiť.. *Odmlčí sa.* Áááá, nie. Nepoviem ti k tomu nič. Nebuď toľko zvedavý. Už len maličkú chvíľku.. Hoci.. Asi by som ti mohla povedať a varovať ťa, že pôjdeme mimo Zem Vody.. Tak ak si potrebuješ nejak zariadiť svoju zodpovednosť voči dedine.. Máš poslednú šancu.. *Ak už boli dostatočne ďaleko od hradieb, ktoré medzi sebou skrývali zvyšky veže a mnohopočetné beštie.. zastavila sa.* ..Nevydes sa.. *Všetku vesmírnu energiu, ktorú nastrádala čerpaním, premenila na vesmírnu chakru a prijala ju.. Vďaka tomu mohla vstúpiť do Jigen Chakra Modu (s povolením druhej strany, že nemusíme čakať na odpisy).. Jej zásoba chakry sa zdvihla o vesmírnu chakru, ktorá bola tak veľká, ako polovica jej obyčajnej. V tej tme sa telo Kaori doslova rozžiarilo ako novozrodená hviezda na nočnej oblohe. Celé jej telo vyžarovalo vesmírne prvky a farby. Najviac však boli prenikavé jej žiariace vlasy. A OČI - nejak takto.. Hneď na to zdvihla ruku do vzduchu a nakreslila pomyselný kruh, využívajúc techniku Supēsugēto. Otvorila tak portál, ktorý ústil na pobreží Zeme Vodopádov. Na jednom veľmi špeciálnom mieste.. Než mu podala svoju ruku ako gesto, ktorým ho pobízela prejsť s ňou portálom, využila Henge no Jutsu, aby svoju vesmírnu podobu ukryla.. Hoci ju Tatsuya už videl..* Poď, ak mi veríš. *Ak ju vzal za ruku, prešli spolu portálom, ktorý sa za nimi potom zatvoril, akonáhle vyšli na jeho druhej strane.. Voda, ktorá náražala na piesočnatý breh, na ktorom sa Tatsuya s Kaori objavili.. žiarila modrou farbou. Mohol za to jav prezývaný ako bioluminiscencia.* Tadáá.. Nie je to nádhera?..
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Tue May 16, 2023 10:20 pm
Tatsuya: *Tak teď ho fakt naštvala! Nejdřív zmíní že tu je něco co mu může říct, mohla to být aspoň malá indície ale ona si nakonec rozmyslí a nic nepoví?* Neprovokuk Kaori! Buď mi to řekni nebo ne.. takto jsi mě natěšila ještě víc už jen tím že jsem doufal že mi k tomu něco málo povíš a nakonec nic! *Samozřejmě to není nějak útočně, prostě se baví a je naprosto uvolněný.. takže poté co to řekl se akorát zasměje ale snaží se i tak tvářit trochu ublíženě jako kdyby ho právě ranila ale oba dva ví kde je pravda.* Žádnou zodpovědnost nemám! Klidně bych s tebou mohl vypadnout i na pár dní! *to že by ho už někdo sháněl mu je úplně jedno, Kaede by nebyla jediná kdo by mu to dal pořádně sežrat že se takto zdejchl na několik dní ale to je tentokrát stejně nečeká. Když ho Kaori pak varuje aby se nevyděsil a promění se tak i tak.. stále je v její blízkosti a nevyděsí ho to! Naopak je z toho unešený až se mu nevědomě na velice krátký okamžik rozklepou kolena.* To je.. nádhera. *Rázem už úplně zapomene na to že ho chtěla někam vzít, protože tohle co předvedla a jak vypadá je něco úžasného a to jak příjmenmě je ta vesmírná chakra cítit je také nepopsatelné.* Věřím ti. *Přijme její nabízenou ruku a projde společně s Kaori tím portálem a ocitnou se v úplně jiné Zemi, Tatsuya to tu ale nepoznává a nemá tušení kde se mohou momentálně nacházet. Když se ocitnou na tom místě a on vidí tu nádheru, vyrazí mu tím dech. Moře, voda.. stále k tomu má blízko i když to nemá už geneticky dané skrze klan. Tohle je něco čím ho Kaori dostala do pomyslných kolen až úplně automaticky.. jako kdyby na autopilota se Kaori chytne za ruku tím způsobem že si s ní proplete prsty a pevně stiskne (ne silně ale prostě.. chápeš). Ten svůj pohyb ani vlastně nezaznamenal.. Skoro až zapomněl zareagovat na její dotaz.* Nádhera? To je slabé slovo Kaori.. tohle je.. něco úžasného. *Ještě nikdo mu neukázal něco tak krásného co mu je přitom tak blízko a tohle místo je přitom tak.. romatické a jemu se to tu vážně líbí.* Znáš mě lépe než jsem myslel že mě znáš.
Kaori Gremory Saito
Kaori Gremory Saito
Poèet pøíspìvkù : 255
Join date : 26. 05. 20
Location : Yugakure - S+ Kunoichi

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Wed May 17, 2023 9:21 pm
*Tatsuya na jej vesmírnu podobu reagoval.. no.. reagoval nad Kaoriné očakávania. Tipovala ho na chlapa, čo si potrpí na tom, aby ženská vyzerala dobre. Ona sa so svojim Jigen Chakra Modo už stotožnila, ale predsa len to brala ako najslabší článok seba sama. Už jej i napadlo, že si tento look nejak upraví cez dimenziu, ale mala toľko nápadov, že to nejak nevedela dať dokopy a zrealizovať to. Preto neustále používa prvotný Jigen Chakra Modo.. Na chvíľu zaváhala, keď Tatsuya reagoval tak, ako reagoval, ale nakoniec sa predsa len premenila za pomoci Henge no Jutsu do svojej normálne ľudskej podoby. Jej zámerom bolo vziať ho najskôr na toto miesto a ukázať mu, že niečo takto krásne sa nachádzalo aj v ich svete. Ovšem nechcela ostať tu. Nechcela ostať v tejto zemi, na tejto planéte.. Chcela sa posunúť s Tatsuyou niekde.. diametrálne inde. Preč z tejto dimenzie.. Nicméně od tejto myšlienky na teraz upustila. A to len preto, že ju Tatsuya chytil za ruku spôsobom, že k nemu pocítila zvláštne puto. Nahla k nemu tvár a pozrela sa na neho na malý okamih. Bolo tu z vody dostatok svetla, aby mu videla do tváre.. Jeho výraz a nadšenie. Vyčarilo jej to úsmev na tvári.* Zrejme ťa budem o pár dní preklínať. Bol by hriech neužiť si tú nádhernú vodu.. *Zacnelo sa jej po plávaní na otvorenom mori. A v tejto dokonalej nádhere?.. Čert ber, že bola kosa. Stále bola spojená s klanom Hozuki a mala k vode rovnako blízko, ako kedysi Tatsuya.. Voľnú ruku si položila na kabát a začala ho rozopínať tak, aby ho mohla čoskoro zo seba zošuchnúť úplne celý.* Ideš do toho so mnou? Odvážiš sa do toho skočiť dnes ešte druhýkrát? *Keby len tak bola dnes teplá letná noc. Bolo by to dokonalé.*
Sponsored content

Ulička Hokori - Stránka 11 Empty Re: Ulička Hokori

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru