Ulička Minakami

+15
Naoto Noriaki
Misaki Makotto
Atsumi Ubado
Hidoisamusa Sho
Kairen
Kaori Gremory Saito
Tsuki Yagami
Tatsuya
Neomi Tochiru
Arisu Sasaki
Kaede Hisa
Rias Gremory
Katsu
Nyoko/Akira (Alter ego)
Admin
19 posters
Goto down
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 12:36 am
Rias Gremory: *Přesně tak je to prostě ženská a ráda by se trochu sblížila a poznala s někým s kým má žít, kromě toho to má i sobecké důvody a to takové že má Ryuua trochu ráda a byla by ráda kdyby docílila toho aby on měl rád zase jí (taková naivní myšlenka). * Mám nápad, skočíme koupit hromadu Danga a třeba to zaplatím já a můžeme si skočit do toho domku nebo k té řece. *Rias přemýšlí nad tím co by byla lepší možnost. * „Venku by mohlo být chladněji ale zase v tom domku bude nejspíš špína a vlhko.“ *Nakonec si počká na to co by radši Ryuu ale stále si hraje s jeho vlásky. * Tahle barva vlasů ti fakt sedne, řekl ti to už někdo?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 2:20 pm
Ryuu *Chvíli přemýšlel.* No tak jo. *Zavrtěl se.* Koupíme Dango a půjdeme k řece? dneska není moc ošklivo, tak proč by ne. *Chvíli se ještě povaloval a pak se zvedl.* Tuhle barvu mám nejspíš po matce, tak jí můžeš jít pochválit k nepopsanému hrobu. *Pousmál se a stoupl si, protáhl se a promnul si krk.* Tak co, půjdeme? *Vyrazil ven z místnosti rovnou směrem do centra vesnice ke stánku s Dango.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 2:27 pm
Rias Gremory: Domluveno, Dango a řeka. *Když pak Ryuu vstane tak Rias se zvedne také aby mohla jít s ním. * Neoznačený hrob. *Přijde ji to smutné aby někdo skončil v takovém hrobě ale na druhou stranu její otec pohřeb měl a stát za to, ono když umře šlechtic tak je to pak velká událost ale ona nemůže ani jít k jeho hrobu a občas ji to fakt frustruje, protože by si tam s ním ráda takto vlastně „promluvila.“ Když vyjdou ven už je trochu tma ale to ničemu nevadí a v klidu nakráčejí k tomu stánku s Dango a mohou si nakoupit dost Danga na celý večer. * Předpokládám že máš Dango tedy hodně rád co?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 3:12 pm
Ryuu *Spokojeně si to vykračoval s rukama za zády a sledoval oblohu, která se pomaličku začeňovala, než došli ke stánku, byly na nebi i první hvězdy.* Mám, je to moje nejmilejší jídlo...tak a už jsi mě poznala tak, jako nikdo jiný, myslím, že to stačí. *Zašklebil se a zasmál, zaklepal na stánek a vešel.* Nazdar, takhle pozdě jsem tu nikdy nebyl, kolik vá ještě zbylo porcí? *Zasmál se a promluvil na majitele stánku, ten se usmál na svého oblíbeného zákazníka a zkontroloval množství.* /Ještě osm porcí. *Ryuu se podíval an Rias.* To by nám mohlo vyjít ne?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 4:09 pm
Rias Gremory: Pozvala no, třeba jednou na něco pozveš zase ty me. *Ta představa se ji rozhodně nezdá jako nereálná ale hlavně by si to určitě nechala líbit. Když jsou u stánku a Ryuu pozdraví tak Rias udělá to stejné. * 8? To bude určitě stačit, takže všech 8 prosím. *Požádá toho prodavače, nebo spíše majitele stánku (idk) a samozřejmě to zaplatí. * Tak to by bylo, můžeme jít k řece. *Pokud se tu Ryuu nechce ještě zdržet tak společně mohou vyrazit na cestu. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 4:50 pm
Ryuu *Spokojeně se opřel o stolek a čekal, než jimm stánkař podá dango.* Já t ě pozvu rovnou, nerad jsem dlužníkem. "Až na Zacharyho...s tím to ještě potrvá." *Domyslel si v hlavě.* Ještě nám dejde dva kelímky s limonádou. *Požádal a zaplatil. Stánkař podal deckám pití a jídlo a Ryuu se rozloučil.* Stavim se zas pozejtří! Ještě než pojedem na chuuninskou! /Jasně, tak se zatím měj Ryuu! *Pozdravil ho stánkař a jemně poklonil hlavou Rias na rozloučenou.* Tak to bysme měli. Mám to tady rád, je to správnej chlap, co řekneš v dango stánku, zůstane v dango stánku, do ničeho nestrá nos a dělá nejlepší dango. Ne že bych chutnal i nějaký jiný... *Zamyslel se, jak mohl tvrdit že je nejelpší, když jiné neochutnal...*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 5:22 pm
Rias Gremory: Rovnou? Ne radši si to vyberu někdy jindy, budeš mě moct aspoň příjemně překvapit. *Pokusí se nakonec zaplatit Rias i za Ryuua ale rozhodně se s ním nebude prát o to kdo bude zvát koho a tak pokud si bude stát za svým tak ho nechá zaplatit. Od stánkaře si vezme to pití a společně s Ryuuem vyrazí na cestu k řece. Cestou pokyne hlavou na rozloučenou aby ukázala slušné vychování a pozdravila i při odchodu. * Tak to abych se do toho stánku stavila někdy taky, třeba tam začnu chodit jako ty… mimochodem ty jdeš na Chuuninské Zkoušky jo? Tak to tam budeme spolu.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 5:34 pm
Ryuu *Zakroutil hlavou.* Ty platíš jídlo, já pití. *S tímto si u Rias nechal sice nějaký, ale malý dluh. Takže její plán, aby jí Ryuu byl dlužníkem, stejně mohlo vyjít.* No to bys měla, je to tam fakt super a to dango je prostě mnamka...ale tak každý máme rád něco jiného, že? *Usmál se a v ruce držel jídlo a v druhé kelímek, ze kterého upil.* Jo, už to tak bude, pokdu chci aby ze mě něco bylo, budu muset být silným shinobi. Ty jdeš taky? Tak to snad abysme neskončili proti sobě. *Mrkl na ní.* Protože já moc dobře vím, na co si u tebe dávat pozor a bylo by to dost nefér, kdybych tě měl prokouknutou a ty mě ne.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 5:53 pm
Rias Gremory: *Nakonec dojdou k takovému dá se říct kompromisu a i když stále není úplně spokojená ale takto ji to bude muset stačit. * Pravda, každý má jiné chutě. *Upřímně, trochu by ji zajímalo jak je možné že každému chutná něco jiného když lidé mají stejné chuťové pohárky ale aby se na to mohla trochu lépe podívat musela by se pitvat v lidském mozku (živém) a to by asi nebylo moc morální a nejspíš by ji to nikdo nedovolil. * Nemusíš se bát, já by s tebou nechtěla bojovat a tak bys to stejně vyhrál… věřím že bych nebyla schopna proti tobě jít na 100% svého výkonu. *Všimne si že už jsou skoro u řeky a tak k ní trochu zrychlí aby se mohla posadit. * Vlastně tady jsem tě prvně potkala.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 6:26 pm
Ryuu *Zarazil se, nicméně zrychlil jako ona.* To ej fuk, jestli bys mohla nebo nemohla, budeš muset. Já tě šetřit nebudu a ty bys nikdy neměla šetřit mě. *Posadil se u řeky a položil mezi ně jídlo.* Na zkouškách nějaké citové vazby nehrají roli Rias, budeš muset, jakmile ti budu jakkoliv stát v cestě, tak mě sejmi, nikdo neříká, že mě máš zabít, ale zbít klidně. Mě to vadit nebude. *Pokrčil rameny. Rias mluvila o jejich prvním setkání a Ryuu se pousmál.* Jo já vím, myslel jsem si, že jsi hrozně otravná. Občas si to myslím furt. *Trochu si z ní vystřelil a ušklíbl se.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 6:37 pm
Rias Gremory: „Taky bych se mohla vzdát.“ *To mu samozřejmě nepoví, má pocit že kdyby něco takového řekla nahlas tak by ji to dal sežrat a možná by se dokonce naštval a nerada by si pokazila dnešní den/večer. Samozřejmě že k tomu aby ho odstranila z cesty v případě nutnosti se odmítá vyjadřovat. * Otravná? Občas jsem otravná ale ty jsi občas zase docela hrubý ale na jednu stranu to je rozkošné. *Zastaví se když se ocitnou už dost blízko u řeky a pomaloučku se posadí na zem s tím naznačí Ryuuovi aby se posadil vedle ní. * Se mnou to stejně bude těžké, nejsem stavěná na to abych byla Ninjou. *Sebere ze země jeden kamínek a hodí ho do vody s tím že jakmile se dostanou skrze hladinu vody vytvoří to kolem toho místa malé vlnky. * Uděláme dohodu, oba dva musíme splnit zkoušky a kdo je nesplní čeká ho trest! Naopak pokud je zvládneme tak nějaká odměna od toho druhého co ty na to? *Zní to dětinsky? Samozřejmě ale Rias je pořád dítě a to i přes ten fakt že žije tak žije. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 6:52 pm
Ryuu *Posadil se a sledoval řeku.* Já vím, že jsem hrubý, snažím se tě držet od těla, jako všechny, ale ty seš jak bumerang, furt se vracíš. Na jednu stranu tě mám rád a chci tě ochránit, na druhou bych tě nejradši měl z očí. Život ninji je těžký, obzvláště v Kirigakure a na to nemusím být dospělý, abych tohle věděl.... *Zamumlal a napil se pití, otevřel krabičku a podal Rias jednu tyčku s dango kuličkami.* Dohodu? *Vyslechl si její plán a pak přikývl.* Dobře, ale co když oba dva uspějeme, nebo oba dva neprojdeme? co pak? *Vzal tyčku i sobě a zakousl se do první ze čtyř kuliček.* Tohle mi bude v Konoze chybět. *Zamumlal s plnou pusou.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 7:01 pm
Rias Gremory: Nemusíš se bát že bych s tím přestala, nezbavíš se mě a tak mě přestaň ochraňovat koukej si mě pustit k sobě nebo se k tobě prořežu! *Samozřejmě tohle byl jen vtip. Vezme si tyčku ale nejí, nejdřív se musí zamyslet nad tím jak odpoví na otázku Ryuua. * Jednoduché, pokud to nezvládne ani jeden tak trest čeká oba dva s tím že já vymyslím trest tobě a ty zase mě a stejně tak pokud to zvládneme, ty vymyslíš nějakou tu odměnu pro mě a já zase pro tebe. *Pak teprve ochutná Dango a musí uznat že to je celkem dobré. * Vau, opravdu to je dobré. *Poví když sní první sousto a pokračuje v pojídání Dango kuliček na špejli. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 7:08 pm
Ryuu *Její prořezávání se k němu nekomentoval. Prstem otočil kroužek z vlasů na malíčku a zamyslel se. Bez Rias by to pro něj nemuselo být tak snadné, mohl by jí dovolit se k němu dostat, ale sám si jí pod kůži prostě nepustí, nechce přijít o další přátele. Vzpomínka na Akiru pro něj byla až moc silná, až moc bolestivá. Ucítil bolet v rameni, u kterého měl jizvu.* Dobře, takže když vyhrajeme oba, navzíjem si dáme odměnu? *Ujistil se.* Jasně, že je to dobré....zvládla bys to taky uvařit, kdybys chtěla.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 7:21 pm
Rias Gremory: Ano přesně tak, když vyhrajeme oba tak si dáme odměny vzájemně. *Poví aby ho ujistila a pak dojí své Dango a tak špejli odloží a přisune se k Ryuuovi aby se o něj mohla lehce opřít. *Ryuu a Rias, jména začínající na stejné písmeno a k tomu máme dost podobnu barvu vlasů, možná jen odstín je trochu jiný… to nebude náhoda! To je znamená že tu jsem pro tebe a ty pro mě! *Zasměje se tomu a podívá nahoru na oblohu. * Ryuu? Povíš mi něco o sobě? Když se zamyslím moc tě neznám, nebo spíš o tobě skoro nic nevím ale pokud nechceš nebudu tě nutit.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 9:00 pm
Ryuu *Zamručel a dojedl svou porci. Vyslechl si její holčičí řeči a trochu protočil, tak aby to neviděla, očima.* Jojo, určitě je to znamení. *Pronesl, ale ta ironie z toho byla neskutečným stylem cítit.* Hmm? Co bys chtěla vědět? *Optal se a podíval se na oblohu, i když jeho oči se opět vrátily k řece.* Nevím, co bych ti měl říkat, jsem Ryuu, sirotek....můj klan je divnej a skoro nikdo z něj tady reálně nežije, nemám žádné příbuzné a jediné co mi zbylo, je být shinobim....trávím hodně času na misích, abych nemusel myslet na to, že jsem vlastně jenom drobek v kupě drobků.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 9:24 pm
Rias Gremory: Asi bych k tomu všemu co jsi řekl dodala že jsi také velmi negativní. *Zasměje se a natáhne se po další špejli s Dangem. * Drobek mezi hromadou drobků, jednou budeš daleko víc než jen to… uvidíš. *Na okamžik se zadívá na oblohu a zkusí se zamyslet nad tím co dalšího by ji ohledně Ryuua a jeho minulosti mohlo zajímat ale nic ji už nezajímá a Ryuu vše potřebného řekl. * Neřekla bych že je ten klan divnej, každej klan je nějakej. *Zpětně okomentuje jeho názor že je z divného klanu. * Už jsem přišla na to co se stalo s mýma očima… tehdy u matky.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 9:29 pm
Ryuu *Zamručel.* Hmmm...to říkáš ty, kdo ví, kde nakonec budu ležet, jestli v díře nebo na phoovce v domě. *Pousmál se a hodil kamínek do řeky.* Jasně, ale jenom ten můj má na krku tohle! *Ukázal na žábry a přitom si i odhrnul vlasy.* Ne, že by to bylo k ničemu, ale není moc příjemné, když tě ti, co tě mlátěj, pak tahaj za žábry po zemi třeba....no, ještě že nemám ocas, nebo třetí ruku. *Postěžoval si, ano byl negativní, asi to k němu prostě patřilo, kruhy kolem očí a zachmuřelý pohled.* Fakt? Co to bylo? Už si ani nevzpomínám, co že se ti s nima stalo?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 9:36 pm
Rias Gremory: To uvidíme kde budeš ležet, nakonec umřeme všichni a tak je to spíš jen otázka času... jediná neznámá je kdy, kde a jak. *Smrt si nakonec dojde pro všechny a Rias se rozhodla že smrt si přijde i pro jejího strýčka, kvůli kterému skončila na tomto místě ale ta smrt bude mít jméno Rias! Jak si seděla spokojeně opřená o Ryuua tak se musela na okamžik od něj odtáhnout nebo spíše sednou si normálně aby si mohla prohlédnout jeho žábry. * Vau a fungují? *Počká si na odpověď a pak přijde řada na řeč skrze její oči. * Jde o něco čemu se říká vrozená schopnost, v tomto případě Doujutsu a nazvala jsem to Tenseigan. Když použiju chakru tak jsem schopna toto Doujutsu aktivovat a chakru, která běžně není vidět… vidím. Nejspíš mi to jednou odhalí i nějaká Ninjutsu nebo tak ale to prozatím zůstává velkou neznámou. Mimochodem neboj já tě za ně nikdy tahat nebudu, u mě se dočkáš jen lásky a péče!*Sama sebe si představí jako nějakého anděla a dokonce aktivuje Tenseigan a tak se jí rozzáří oči dost nezvyklou modrou barvou. * Vidíš? Takto to vypadá, mě osobně to připomíná svit měsíce.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 9:48 pm
Ryuu *Promnul si krk v místech, kde měl žábry.* Jasně že fungujou, kdyby nefungovaly, tak se asi po...směju zlostí, není nic horšího, než zbytečnosti. *Pokrčil rameny a podíval se na Rias, která se rozplývala nad tím, že ho bude opečovávat, přišel si jak v nějaké telenovele. Byli ještě děti, jak mohla vědět, že ho bude opečovávat, však jí to za pár roků přejde a bude mu házet jeho špinavý spodky na hlavu.* Ah, Tenseigan...to zní zajímavě. Jo, trochu jako měsíc to září....můžeš si s nima svítit na cestu v lese, třeba.....zjistila si,co krom tooh vidění chakry to ještě umí?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat Apr 18, 2020 9:56 pm
Rias Gremory: *Přesně tak bude mu je házet na hlavu! Bohužel Rias to prostě stále vidí růžově a je strašně naivní a toho se zbavit nebude lehké a jako že této vlastnosti by se zbavit měla. * Zda jsem zjistila zda to umí i něco jiného kromě vidění chakry? Nezjistila ale třeba na to přijdu během zkoušky nebo někdy postupem času… hlavně aby to nebyla zbytečná schopnost. *Rias mu nyní maličko zalhala a tím sama sobě dokazuje že si sama bere příklad z toho co ji kdo řekl, Rias je moc otevřená a ohledně svých schopností by to fakt dělat neměla ale stejně to dělá a tak si aspoň jednu malou informaci ponechala pro sebe. * Přiznám se že se těším na to až se utkám s Ninji z jiných vesnic, nikdy jsem moc nebyla na bojování a podobně ale když o tom přemýšlím tak se docela těším až si budu moct změřit síly s Ninji z jiných Zemí, co ty?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sun Apr 19, 2020 12:29 pm
Ryuu *moc nechapal duvod opakovani si otazky, kterou polozil. Vsak ji slysela, ale neresil to, Ryuu nechapal hodne veci, co delali ostatni lidi.* No tak uvidis, snad to k necemu bude. *pokrcil rameny. Vzpomněl si na Michiho, jeho dvojce a par dalsich lidi z jinych vesnic.* Abych pravdu rekl, je mi to fuk, je par adeptu, kterym bych nejradsi namlatil uz ted a nepotrebuju na to chuuninakou zkousku. *zamrucel, fakt by si to nejradeji nakracel do Kumo a sejmul Michiho poradnym balvanem.* Hlavne si davej pozor na vsech castech zkousky. Boj neni vsechno.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sun Apr 19, 2020 8:44 pm
Rias Gremory: Taky bych měla pár adeptů, kterým bych nakopala ale neznám jejich jména. Prostě dvě nevychovaná hovada co si hrají na velké gangstery. Jeden z nich byl trochu jako emař. *Vzpomene si na Zacharyho a jen jak si vzpomene na něj tak rovnou i na idiota Minetu, který se ji tam tehdy pokoušel vyprovokovat a jediný kdo ztrácel nervy byl on (Mineto). * Boj není všechno? To bych měla říkat spíš já tobě. *Rias se docela těší i na to až zjistí jaké to je být v jiné Zemi než je Země Vody, ještě neví kde se zkoušky budu konat ale až to zjistí ihned si plánuje přečíst vše o dané Zemi a jejím klimat atd. Tenseigan raději už deaktivuje aby neplýtvala chakru. * Není Akira jeden z těch lidí co bys rád nakopal? *Nenapadá ji koho jiného by Ryuu tak rád zmlátil a Akira není zrovna obyčejná dívka a pro ránu si taky nejde daleko a tak by to teoreticky mohla být ona. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sun Apr 19, 2020 8:50 pm
Ryuu *Zasmál se.* Jsi v Kirigakure, tady je zmetek každej, nemůžeš si tohle chování brát moc osobně, spíš mě zaráželi lidé z jiných vesnic, kteří tu byli na zkoušky a chovali se jako hulváti... *Mávl rukou.* Ale prd, copak já se peru? U boje přemýšlím, hlava je mnohem víc, než fyzická zdatnost, nakonec můžeš i toho nejvytrvalejšího člověka prostě uhnat. *Zamyslel se nad Akirou, naposledy nakopala ona jemu, v podstatě vždycky nakopala ona jemu...Ryuu jí bral jako velmi důležitou osobu a to hlavně pro to, že si díky ní uvědomoval vlastní slabost.* Akira? Ne...ta je v pohodě, hlavně mi dost pomáhala s tréninkem.Vlastně jsem jí taky dlouho neviděl.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sun Apr 19, 2020 9:19 pm
Rias Gremory: To si uvědomuji, hlavně pokud jsi dost všímavej dokážeš se soupeřem dost slušně vyjebat i když je jasně schopnější a silnější… rozumím tomu co říkáš, neboj. *Když Ryuu zmíní že Akiru zná tak ji to moc nezaskočí ale co ji zaskočí je to že s ní vychází, Rias by se s někým jako je ona nikdy dobrovolně nebavila ale v jednu dobu ji byla celkem užitečná a spojenci jako Akira se mohou hodit i když to je psychicky nemocný člověk. * To u Akiry jsem viděla loutkářské schopnosti a tak jsem si o to něco zjistila a naučila se to, docela se to hodilo.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Mon Apr 20, 2020 10:58 am
Ryuu *Pousmál se.* Jojo, mě s tím taky dost prohnala, je to dobré, nemusíš mít ani loutku abys někoho naštvala touhle schopností. *Pousmál se a napil se limonády, pak si vzal další tyčku s dango.* Chci ochutnat všechno dango světa, abych se ujistil, že tady chutná prostě nejlíp. *Vydechl spokojeně, prostě mu tak chutnalo, že by si nejradši vzal majitele toho stánku domů.* Myslím, že mě toho naučila dost na to, abych nebyl tak naivní v boji a čekal i zradu od vlastních....člověk totiž nikdy neví v téhle vesnici, kde tě jako mimino vykoupou v krvi tvojí matky, určitě se to tu někdy dělalo.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Mon Apr 20, 2020 8:51 pm
Rias Gremory: Sice to tu drsné je ale když se na to podívám z jiné strany je dobře že Kirigakure je taková jaká je, ať se ti to líbí nebo nakonec přesně díky tomu jaká Kirigakure je budeš silný Shinobi a jako člověka tě hned tak něco nesloží a v tom mám v Shinobi světě strašnou výhodu… například Hokage své lidi prakticky rozmazluje a díky tomu to může nakonec vést k zániku Konohy. *Pak si vezme další Dango a zasměje se. * Tak mě napadlo že bych se mohla Dango naučit udělat sama, jak by to mohlo být těžké?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Tue Apr 21, 2020 2:17 pm
Ryuu *Pokrcil rameny.* Na tom asi neco bude no.... Ale i tak. Budu to tu nesnaset uz jenom z principu a skryvat svou nenavist za poslusnost a vernost. *v mysli se tomu zasmal, Ryuu uz davno vedel, co bude delat az dospeje a rozhodne to nebylo strazeni Mizukageho, to je jen jeden z jeho malych checkpointu, diky kterym se dostane uplne nekam jinam.* To bys mohla a pak mi je budes varit. Idealni kuchticka. *zasmal se.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Tue Apr 21, 2020 4:01 pm
Rias Gremory: To bych mohla no, budeš něco jako můj osobní kritik abych se naučila udělat nejlepší Dango na světě! Překonám i to místo kam tak rád chodíš. *Zrovna v ten moment co tohle poví tak si dá další Dango a s chutí ihned slupne první dvě kuličky na špejli naráz. * Mmm, chutná to fakt výborně. *Spokojeně dojí zbytek celé špejle s Dango a pak samotnou špejli prostě položí na zem vedle sebe. * Tak jsem přemýšlela, v Kirigakure není moc co dělat.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Tue Apr 21, 2020 11:42 pm
Jo, tak to beru.....ale budeš se muset hodně snažit.. *Zasmál se a lehl si na zem zády a sledoval nebe nad sebou.* To není....pokud netrénuješ, a máš dostatek času, tak jsi vesnici neužitečná...nepotřebují, aby se lidi bavili, bavit se maj doma a ne někde v hospodě....tady se trénuje dokud se nesedřeš, neodpadneš únavou a tak. *Sledoval hvězdy, které se pomalu nořily na nebi.* Koukej nahoru.....tohle je opravdová nádhera a teď si řpedstav, že jsi někde, kde nesvítí lampy na ulicích....
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Wed Apr 22, 2020 1:37 am
Rias Gremory: To budu muset a taky že se snažit budu! *Když se následně zamyslí nad tím co říká Ryuu tak uzná že má pravdu. * Tak ono hospody a další blbosti tu najdeš, stále je tu více civilního obyvatelstva než Ninjů ale celkově tu není asi úplně dobrá atmosféra k nějaké zábavě. *Nespokojeně si povzdechne a praští sebou zády o zem vedle Ryuua aby se mohla společně s ním podívat na hvězdy. * Ano je to nádhera… jednou se na ně podíváme odněkud zvenčí mimo vesnici. *To bude teprve nádhera a už teď se těší. * Věděl jsi že měsíc byl údajně stvořen člověkem?
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Wed Apr 22, 2020 1:08 pm
Ryuu *Zasmál se.* O astronomii toho moc nevím a popravdě jsme rád, že vím jaé jsou okolní země kolem nás, ale tohle mi přidje jako hloupost....co by tam někdo dělal a proč hlavně? Netočí se náhodou měsíc kolem naší planety už po dobu miliard let? Taky jsem myslel, že tam není žádný kyslík, jak by tam člověk přežil? Budoval něco tak velikého.... *Zamyslel se.* Kdes na to vůbec přišla....přijde mi to jako hloupost, ale rád si poslechnu něco podloženého důkazy. *Natáhl ruku a vzal si další dango, které postupně ujídal.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Wed Apr 22, 2020 1:56 pm
Rias Gremory: Ne netočí se tam tak dlouho, prý ho stvořil Rikudou Sennin. *Rias toho moc neví, netuší proč a byl vytvořen ani že to byla práce Rinneganu Rikudou Sennina ale ono asi ani není důležité proč a hlavně je to už dlouhá doba a lidé už si určitě nebudou pamatovat proč to provedl a hlavně kdy. * No jak jsem zkoumala různě knihy, narazila jsem na jednu knihu zaměřenou na muže co rozšířil chakru po světě a že měl svět zachránit před nějakou katastrofou a měl mít takovou moc že vytvořil i měsíc ale jak nebo proč netuším. Už to bude dlouhá doba a tak i kdyby se to stalo, nikdo nebude schopen říct proč nebo jak to udělal… takže zda se to stalo nebo ne asi jen tak nezjistíme ale myslím si že každá pohádka nebo příběh se zakládá na nějakém pravdivém základu.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Wed Apr 22, 2020 3:45 pm
Ryuu *Zamyslel se.* O tom jsem nikdy neslyšel....no, tak jsem alespoň o trochu chytřejší zase, určitě si o tom něco někdy počtu, zní to zajímavě....celkově do knihovny musím jít vrátit knihu, co jsem si půjčil, alespon se přiučím něčemu dalšímu. *Usmál se a natáhl volnou ruku, pohladil Rias po hlavě.* Jsi moc chytrá, není divu, když jsi vyrostla v trochu jiných podmínkách....jen aby ti tohle zůstalo a nespadlas do toho hnoje mezi ostatní... *Posadil se. Lehce se otřásl.* Začíná být zima, nechceš jít radši už domů? Nerad bych, aby nás před chuuninskýma chytla nějaká nemoc.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Wed Apr 22, 2020 7:16 pm
Rias Gremory:*To co ji Ryuu řekl je tak pěkné, ta jeho pochvala skutečně potěší. * Neboj nikdy nepadnu mezi tu spodinu, budu se snažit udržet si tu svou inteligenci. *Jeho návrh jít už „domů“ ji přijde jako celkem dobrý nápad. * Asi to bude nejlepší, byl to ale hezký večer… děkuju že jsi souhlasil. *Jak to povídá tak se během toho začne pomalu zvedat a jak se zvedne tak si opráší zadek a záda. *
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Wed Apr 22, 2020 8:03 pm
Ryuu *Postavil se apomohl Rias na nohy, sám si lehce oprášil oblečení.* Jasně, neni vůbec za co, jsem rád, že jsme si takhle vyrazili. *Sebral věci, pití, a zbytky dango.* Tak jdeme. Určitě, až bude po zkoušce, se tohle všechno trochu uklidní a tk budeme mít možnost chodit ven častěji. *Usmál se a vyrazil směrem k sirotčinci, volnou rukou objal Rias kolem ramen, aby jí držel u sebe a mohl tak alespon trochu přispět k jejímu zahřátí.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Wed Apr 22, 2020 11:02 pm
Rias Gremory:*Rozhodně by si na tuhle jeho péči mohla zvyknout, nechá se držet u Ryuua a kráčí si to rovnou směrem k sirotčinci kde se Rias po rozloučení s Ryuuem osprchuje a pak jde spát. Usíná s vědomím že si tento večer s Ryuuem opravdu užila a už teď se těší až budou moct opustit sirotčinec a budou moct jít bydlet společně do svého. *

Rpg Ukončeno
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Sat May 23, 2020 2:00 am
Rias Gremory: *Poslední dobu trénuje výhradně nové techniky Fuutonu, když přemýšlela o jiném zaměření ukázalo se že co se týče klanu tak se nic nového nenaučí dřív než na úrovni B (Jounin). Samozřejmě uvažovala i nad nějakou novou technikou z ranku D (Genin) ale jen co se týče klasických ale ani tam si nenašla nic co by ji přišlo nějak užitečné a to stejné i u klasických technik ranku C (Chuunin) a tak nakonec skončila u Fuutonu na který se nyní zaměřuje. Kdyby se o elementy začala zajímat trochu více a podstoupila test na elementy zjistila by že kromě Fuutonu je schopna ovládat i Katon ale tak hold nevědomost. Během jejího posledního tréninku se naučila vytvořit stlačený proud vzduchu, který je schopna ovládat a vrazit s ním do cíle a srazit tak klidně i člověka k zemi (Fuuton: Kami Oroshi). Nicméně zjistila že moc techniku z Fuutonu pro rank C (Chuunin) ji k naučení už nezbývá a tak se musí rozhodnout jaké se naučí tentokrát. Může se naučit buď techniku, která ji dovolí vytvořit větrný vír (Fuuton: Kamikaze) nebo techniku díky které bude moct z úst vystřelit silný proud vzduchu (Fuuton: Reppushou). * Tohle bude problém…co z toho se naučit jako první? Větrný vír může být dost otravnou technikou ale na druhou stranu Fuuton: Reppushou dokáže smést nepřátelské vržené zbraně jako nic nebo dokonce i nepřítele. *Přemýšlí nad tím doma u stolu ve svém pokoji na kterém má mnoho papírů s různými nákresy věcí jako jsou různá vylepšení zbraní nebo případně úplné nové zbraně ale nic z toho nakonec nebude fungovat. V hlavě to vypadalo celkem dobře ale na papíře to tak dobře nevypadá…to hlavně z důvodu že si uvědomuje že to nikdy nebude fungovat. Hold pokoj klasického vědce (i když jen sekundárně). Dokonce se ji tam válí několik lahviček s různými bylinkami, rostlinami a tak podobně. Chtěla zkoumat různé látky uvnitř těch rostlin ale nějak se k tomu už nedostala. Za to může to že má plné ruce práce při plnění zakázek (žoldáckých) a také díky častému trénování. * Fajn naučím se Fuuton: Kamikaze…Fuuton: Reppushou bude muset počkat. *S tímto rozhodnutí vyrazí do tréninkové oblasti ale samozřejmě až poté co si řádně nastuduje ruční pečetě té techniky a až si připraví jídlo a něco k pití aby tam neumřela. Když dorazí na místo ujistí se že je v odlehlé oblasti kde nikdo není aby se nemusela bát že by někomu během tréninku ublížila. Poskládá sérii potřebných ručních pečetí a začne se koncentrovat na to aby zvládla první krok za naučení této techniky. Aby vytvořila vír bude potřeba nejdříve ovládnout dostatečné množství vzduchu a ten se pokusí donutit k rotaci v kruhu a to velkou rychlostí ale v ovládání vzduchu ještě není tak dobrá. Možná zvládá vzduch ovládnout a následně ho stlačit nebo ho ovládnout a vytvořit tak slabé vzdušné proudy ale tohle je trochu jiné. Tady je nutné vzduch skutečně donutit rychle rotovat kolem své osy a i po dosažení dostatečné rychlosti je nutné aby ten vzduch udržela pohromadě než se ustálí aby se vír udržel sám bez pomoci ze strany Rias. Tohle je jedna z výhod techniky, po vytvoření kompletního větrného víru není potřeba ho vědomě udržovat ale může ho nechat prostě být…udrží se sám bez pomoci ale samozřejmě že po čase se rozplyne. Jak se pokouší nechat vzduch rotovat kolem své osy v kruhu tak vždy před dosažením potřebné rychlosti ztratí kontrolu (nad vzduchem/větrem) a ten se rozprostře do okolí a vytvoří to silnější vítr, který se opře do Rias ale akorát tak ji to rozcuchá vlasy ale není to nic co by ji mohlo nějak uškodit. Celý den takto trénuje až do večera (trénovala něco kolem 9ti hodin). Dalšího dne dorazí do tréninkové oblasti už docela dost brzy (kolem 6ti hodin ráno). Okamžitě si odloží své věci aby ji nic nepřekáželo a začne s tréninkem tam kde přestala a tím je donutit ovládnutý vzduch se roztočit kolem jedné osy a přetvořit ho ve vítr, který bude rychle rotovat kolem té osy a při dosažení dané rychlosti by se měl začít vytvářet větrný vír. Jak postupuje v tréninku začíná se ukazovat že vítr je schopna v rotaci udržet čím dál déle než dojde do bodu kdy nad ním ztratí kontrolu a on (vítr) se rozletí do všech směrů. Bohužel čím později nad větrem, ztratí kontrolu v tím větší rychlosti se ten vítr nacházel a tak se síla uvolněného větru do okolí zvyšuje a Rias se musí vždy zapřít aby to s ní nehlo, protože ten vítr začíná být už skutečně silný. * Ještě že jsem v oblasti kde nikdo není, to by pak moje neúspěchy mohly nasrat dost lidí. *Pokračuje ve svém trénování a ke konci dne už se nachází na bodu zlomu kdy ji chybí opravdu málo aby se rychlost větru rotujícího kolem své osy dostala do bodu kdy se vytvoří skutečný větrný vír. * Au! *Rias začne naříkat, protože se uvolnil vítr těsně před bodem zlomu a ten vítr co se uvolnil do všech směrů se do Rias opřel natolik že to s ní mrštilo o takové 3 metry vzad ale naneštěstí přímo za ní byl kmen stromu a ona do něj silně vrazila svými zády. Dnešní den se na to už vykašle ale všimne si na sobě jedné věci, všimla si ji tedy už dřív ale až teď o tom začala přemýšlet. Jak postupuje více a více tréninků tak se její rychlost naučení technik zrychluje ale věří že jakmile přijde do bodu kdy se bude učit techniku ranku B (Jounin) tak se doba učení technik značně protáhne…to bez debat. Dalšího dne dostane zajímavý nápad…během ovládnutí vzduchu a vytvoření větru, který nechá rychle rotovat kolem své osy aby nabral velkou rychlost (postupně) aktivuje své Doujutsu (Tenseigan). * Jak jsem si myslela! *Rias si myslela že díky Tenseiganu uvidí chakru její techniky a je to tak! Sice nevidí vítr jako takový ale vidí chakru, která je v něm a to ji stačí a díky tomu vidí jak vzduch rotuje a to ji dost pomůže s manipulací/ovládáním větru a udržení kontroly nad ním než dojde do bodu zlomu. Jakmile do toho bodu dojde tak se ho ještě pokusí krátkou chvilku udržet aby se vír ihned rozplynul ale je to těžké a jen tahle část ji zabere další den a půl tréninku. Nakonec to ale zvládne regulérně vytvoří větrný vír, který je dost účinný když si Rias otestuje co vše dokáže tahle technika a ona se skutečně ukáže jako dost užitečná. Kdyby tak věděla že umí Katon…ihned by ji napadlo jak tuto techniku zkombinovat s Katonem a vytvořit třeba ohnivý vír nebo tak ale ona ještě o Katonu neví (že jím dokáže vládnout). Nicméně ještě několik dní si techniku Fuuton: Kamikaze procvičuje aby si mohla být zcela jistá že by ji mohla použít během boje a teprve pak už toho nechá a věnuje se spíše běžným tréninkům. Ovšem začíná být docela frustrovaná kvůli tomu že ještě nedostala ani jednu misi ranku B a to si přijde jako celkem silná Kunoichi. Musí doufat že skončení nouzového stavu se to změní. *
Délka: 1.172
Konec Rpg (Tréninku Ninjutsu)
avatar
Anonymní
Anonymní

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Thu Jul 09, 2020 10:48 pm
*Atsushi to má poslednú dobu celkom ťažké. So sestrou sú pohádaní, respektíve spolu proste nehovoria. Sám sa snaží zdržiavať počas dňa mimo sídla klanu, aby neprišli do kontaktu. Z časti je naštvaný ale hlavne je sklamaný sám zo seba, že dokázal v návale hnevu povedať tak príšerné veci. Naštvaný je však skôr skrz to, že jeho milovaná Mariko už behá po dedine ruka v ruke s iným a to sú od seba necelý mesiac. Toto ráno kvôli problémom ani nemá chuť jesť, tak si proste zatrenuje a počas tréningovej prestávky si doplní energiu len akousi čokoládovou tyčinkou. Hodí si rýchlu sprchu, vezme peniaze a nechajúc za sebou Koriho odchádza na prechádzku do dediny. Schválne nejde uličkou, v ktorej je spomínané kvetinárstvo, kde pracuje Mariko. Namiesto toho zamieri do barbecue reštaurácie a objedná si porciu pre jedného. Nemá síce príliš chuť jesť ale pobyt medzi ľuďmi mu len prospeje. Má na sebe čierne kapsáče a biele tielko, ktoré krásne ukazuje jeho vyrysovanú a opálenú postavu z každodenného tréningu. Na oboch stranách tváre má klanove tetovanie a vlasy má voľne rozpustené. Nebyť tmavých kruhov pod očami, človek by o ňom povedal, že je fakt kus. Čakajúc na svoju porciu jedla len ťuká lyžičkou o pohár s limonádou a trochu ho štve, že sa mu nepodarilo ukecat obsluhu, že ma už dvadsaťjeden, tým pádom nemá právo na alkohol*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Thu Jul 09, 2020 11:06 pm
Rias Gremory: *Dala si dnes celkem tvrdý trénink ve kterém se zaměřila na Kenjutsu, které začíná celkem často trénovat aby se v něm zlepšilo jak jen to jde. Dost se u toho zapotila ale doma si dala sprchu a pak vyšla zase ven s úmyslem jíst se někam najíst. Doma není uvařeno a Ryuu je stejně na cestách a tak nemá smysl něco vařit pro více lidí a tak pobere prachy a oblečená v: odkaz vyrazí do barbecue restaurace. Samozřejmě je i trochu upravena a navoněná aby byla trochu k světu a když se ocitne uvnitř tak si všimne Atsushiho a tak se drze posadí ke stejnému stolu se skleničkou limonády přímo naproti němu. * Proboha ty vypadáš hrozně, co se ti stalo? *Prohodí na něj ihned bez nějakých okolků a starostlivě si ho prohlédne. *
Sponsored content

Ulička Minakami - Stránka 3 Empty Re: Ulička Minakami

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru