Lázně

+8
Shimiru / Azazel
Arita Konoruki
Tatsuya
Atsumi Ubado
Batsu
Tsuki Yagami
Kaede Hisa
Admin
12 posters
Goto down
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Tue Jan 03, 2023 2:01 pm
*Misaki se akorát nacháezla v zemi Vody a přemýšlela, že by se mohla zajít podávat do Kirigakure no Sato, protože tam byly chuuninské zkoušky, tak byla celkem zvědavá na to, kdo vůbec na zkouškách je, protože měla takový pocit, že Dante říkal, že by chtěl jít na zkoušky, tak se chtěla podívat, jestli šel na tyto nebo půjde až na ty další. Když konečně projde kontrolou, tak si oddechne a pak se pomalu vydá do ulic Kirigakure no Sato a vydá se hledat nějaké ubytování, sice to bylo trochu těžší, ale nakonec se jí nějaký pokoj povedlo sehnat. Poté co si odnese věci, tak se vydá do ulic. Ruce má v kapsách,, čelenku Suny má kolem krku a přemýšlí, kde by se mohla vydat.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Tue Jan 03, 2023 5:42 pm
*Dante nevěděl, co dělat, protože Kaede dnes nepotkal a se Zirou se mu zrovna trénovat nechtělo. Rozhodně ne po tom incidentu, který se stal a taky důvod, proč musel jít poprvé navštívit místního medika. Rozhodnou se oba vzít brýle s termovizí, aby vůbec něco viděli. Dále si vzali boxery, protože chtěli mít nějakou prevenci vůči nekalím živlům. Přes recepci se dostali do restaurace a koupili si nějakou snídani, kterou jim Zira předobjednal a do sytosti se najedli. Ihned poté se vydali po ulicích Kirigakure, pásku Kumo na levém rameni. V tu náhle spatřili Misaki, avšak si nebyli zrovna dvakrát jistí, zda zde nehledá někoho jiného. Když byli na dohled, pořád spojení, tak na Misaki Dante začal mávat.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 04, 2023 12:00 pm
*Misaki pomalu pokračuje v cestě a dívá se po vesnici, protože tady už nějakou dobu nebyla. Jak tak jde, tak přemýšlí, jak dlouho se tady vůbec zdrží, žádnou misi zatím neměla, takže doufala, že by se tady mohla zdržet až do konce zkoušek, ale nebyla si jistá, jestli jí třeba někde nepošlou, ale tak to se uvidí až potom. Po chvíli si všimne, jak na ní někdo mává, tak se jen trochu pousměje a následně si onu osobu pořádně prohlédne a všimne si Danteho, tak se na něj jen usměje, zvedne ruku na pozdrav a rozejde se za ním, protože byla ještě od něj celkem daleko.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Wed Jan 04, 2023 1:59 pm
*Poté, co zamávají, není žádná reakce, přesto však Dante neustává a ve svém snažení pokračuje. Nakonec si všimnout mírného úsměvu na její tváři a když i ona sama zvedne ruku na pozdrav,  Dante se za ní rozejde davem. Za chvíli na něj čekala druhá zkouška, takže alespoň měl nějaké odvedení pozornosti.* "No, Misaki jsem tady vůbec nečekal. Nejspíš jí sem přivádí nějaká mise, nebo se sem jde podívat na zkoušky. Třeba je tu někdo ze Sunagakure a Misaki mu dělá trenéra. No jo, a já se musím spokojit se Zirou," *povzdechne si a když dojde přímo k Misaki, ihned poví:* Ahojky Misaki, tebe jsem tu nečekal. Je to celkem náhoda, že jsme se potkali tady v Kirigakure no Sato.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 04, 2023 3:00 pm
*Misaki pomalu pokračuje v cestě, no ve chvíli, kdy k ní dojde Dante, tak se zastaví a podívá se na něj.* „Ahoj, ale byla jsem tady nedaleko, tak jsem se rozhodla, že se po delší době zajdu podívat do Kirigakure no Sato a vzhledem k tomu, že jsou tady akorát chuuninské zkoušky, tak jsem se utvrdila v tom, že se sem zajdu podívat a doufám, že tě uvidím bojovat,“ *poví mu Misaki a trochu si do něj rýpne.* 'Hmm snad jsem ho teď tím nenaštvala, ale tak zná mě už nějakou dobu, tak ví, čeho jsem schopná, takže se s tím musí smířit,' *pomyslí si v duchu Misaki.* „Ale abych řekla pravdu, tak jsem vůbec nečekala, že bych tě tady mohla dneska potkat,“ *dodá.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Wed Jan 04, 2023 3:18 pm
*Nakonec tedy k sobě dojdou a Misaki je oblečená, jako vždy, velmi překvapivě. Nebylo snad jediného dne, kdy by měla to stejné oblečení podruhé na sobě.* "No jo, raději nechci vidět její šatník a skříně. Určitě musí být větší než náš pokoj v Kumogakure. Ale zajímalo by mě, jak to zvládá na cestách. Vlastně, já jsem blbec, využívá pečetící techniky. Určitě i teď má u sebe několik druhů oblečení," *pomyslí si nad touto hypotézou, avšak Reisu mlčí. Od doby, co měl pletky s Kaede s ním skoro vůbec nemluvil. Její slova jej potěší a Dante ihned odpoví:* To si piš, že mě uvidíš bojovat. Pokud přežiji čtyři dny v této kamenné, jezery propletené, džungli a budu schopen dalšího postupu, tak se mě oponenti třetí zkoušky nezbaví. Jen doufám, že nebudu bojovat s kamarádkou... *dořekne smutně, protože věděl, že by proti ní šanci neměl a navíc by jí nedokázal ublížit. Když dodá, že je tady dnes také nečekala, Dante jí na to odvětí:* No jo, nejspíše to bude osud, že se naše cesty zkřížili.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 04, 2023 5:01 pm
*Misaki si všimla, že si jí Dante prohlíží. Snaží se být v klidu, což se jí i povede a čeká, co jí řekne. Poté poslouchá jeho slova a jen se pousměje.* „Věřím, že to zvládneš bez problému,“ *poví mu Misaki, protože jí Dante nepřišel zase tak slabý.* „Myslím, že jí mít nebudeš, pokud vás je na zkouškách více, no uvidíš,“ *dodá ještě, než se podívá před sebe a na chvíli se ztratí ve svých myšlnkách ze kterých jí dostanou až slova Danteho.* „Kdo ví,“ *odpoví mu, protože Misaki ho nesledovala, prostě vždy to byla schoda náhod, když byla v Kumogakure, že ho potkala a tady mno dá se říct taky.* „A jak se ti líbí, že jsi konečně v jiné vesnici,“ *zeptá se ho celkem zvědavě.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Wed Jan 04, 2023 8:04 pm
*Když Misaki vyjádřila svojí důvěru v něj, Dante se jen usmál.* "Alespoň někdo mi věří, pokud pominu Ziru. Ten mi věří jen kvůli tomu, že se každý den dobrovolně vystavuji tomu utrpení, čemu on říká trénink. Ale co už, každá slova útěchy se mají přijmout." *Když ještě dodá, že snad ji mít nebude, Dante se usměje ještě více a poví:* No jo, doufám, že nebudu s Kae.. *trochu se zarazí, protože si nebyl jist, zda se tu nenachází Zira. Poté však větu dořekne:* Jen bych si prostě přál, abychom společně splnili ty zkoušky. Chtěl bych jí vidět bojovat, ale určitě ne proti mě. Je totiž strašně úžasná a myslím, že bych proti ní bojovat nedokázal. *Když se jej zeptá na tu cestu z vesnice, Dante si jen vydechne a poví:* Upřímně, moc se mi tu nelíbí. Raději bych byl v Kumogakure než tady. Ta mlha a tma jsou tu snad ještě horší.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Fri Jan 06, 2023 10:00 am
*Misaki poslouchá jeho slova, poté co přejde to divné ticho a přemýšlí.* „Hmm, uvidíš s kým budeš bojovat, tak či tak věřím, že předvedeš něco s čím postoupíš. Abych řekla pravdu, tak já jsem tady nevyhrála chuuninské zkoušky, ale postoupila jsem, takže asi stačí když předvedeš že umíš bojovat a přemýšlet, jak bojovat, takže se snaž,“ *poví mu Misaki, protože měla takový pocit, že by mu to mohlo pomoct. Ve chvíli, kdy řekne, že se mu tady moc nelíbí, tak se na něj podívá a na nějakou chvíli se zamyslí, protože přemýšlí, co by mu na to měla říct.* „No je to pravda, že díky mlze jsou tady podmínky ještě horší, ale když svítilo slunce, tak se mi tady i přes tu mlhu celkem líbí, takže asi tak,“ *poví mu Misaki a mile se na něj pousměje.* 'Hmm, je pravda, že už je to celkem dlouho, co jsem tady naposledy byla,' *pomyslí si Misaki, protože je to fakt dlouho, co tady byla naposledy.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Fri Jan 06, 2023 4:08 pm
*Když si Dante vyslechne slova Misaki, které by jej měli uklidnit a možná i motivovat, jen si povzdychne. Tyto kecy poslouchal už od rodičů, od strýce... od Ziry a on o ně již nestál. Věděl moc dobře, že on není moc zdatný v ninjutsu a jeho hlavní doménou je Taijutsu. Jak by se asi za pomocí technik Taijutsu dokázal vyrovnat někomu, kdo bude mistr Ninjutsu?* No, Misaki, abych byl upřímný, tak pochybuji, že prolezu druhou zkouškou. Pár konfliktů asi zvládnu, ale když bych byl v tísni a využil i svá esa, tak mě pak stačí dorazit, *pověděl Dante, jelikož to byla pravda. Po Hachimonu je rád, když vydrží stát opřený o stěnu, natož aby bojoval nanovo. Misaki na chvílí očividně přemýšlí a pak řekne, že to tu bylo mnohem hezčí, než se to vše podělalo.* No jo, ale to i Kumo byla hezčím místem. Vlastně, pochybuji, že nějaké místo je krásnější díky této tmě a mlze, *zauvažoval Dante nahlas.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 07, 2023 1:39 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a jen si v duchu povzdechne, protože fakt nevěděla, co by mu k tomu ještě měla říct, protože hádat se s ním fakt nechtěla.* 'Ale zase na druhou stranu bych řekla, že máš výhodu, že jste dva,' *pomyslí si v duchu Misaki.* „Mno hádat se s tebou nebudu dělej, jak myslíš,“ *poví mu Misaki, protože podle ní to prostě nemělo cenu. Nad jeho dalšími slovy se jen trochu zamyslí.* „Tak mlha je tady, i když svítilo slunce,“ *poví mu Misaki, protože to tak bylo.* „Mno a co jinak? Jak dlouho jsi už tady,“ *zeptá se ho, protože nějak nevěděla, na co jiného by se ho mohla zeptat.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Sat Jan 07, 2023 4:57 pm
*Když Misaki uzná, že s Reisu nemají moc velké šance, rozhodnout své chování trochu objasnit.* Víš, Misaki, *natáhne se za Misaki, aby jí mohl tato slova pošeptat do ucha,* ta naše rychlost a vlastně jediná silná stránka. Po použití jsme extrémně zranitelní, takže má tento styl boje obrovské nevýhody a bere si velkou daň. *Když poví i něco o mlze a o době před tou Tmou, Dante zbystří.* No, to sice jo, ale určitě je jí teď tady více, ne? *Otáže se Dante, protože jej to zajímalo. A když se jej nakonec zeptala, jak dlouho tu jsou, Dante s klidem odvětil:* No, jsem tu čtvrtý den. První den jsem přišel a málem jsem se porval, další jsem si našel kamarádku, třetí jsem s ní trávil odpoledne a nyní jsem tu s Tebou.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sun Jan 08, 2023 6:31 pm
*Misaki se dívá na Danteho a přemýšlí. Ve chvíli kdy na ní promluví, tak se na něj podívá.* 'Aha, tak to jsem nevěděla, že ta jejich schopnost je až tak na prd, i když na jednu stranu je to fajn, ale pak je to celkem na nic,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože už chápala, proč to nechce moc používat.* „Mno tak nad tím jsem moc nepřemýšlela, abych řekla pravdu,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou dobu odmlčí.* „Aha, takže se tady nějak moc nenudíš,“ *dodá ještě a pak se na nějakou chvíli ztratí ve svých myšlenkách, protože se snaží vzpomenout, kolik mlhy tady bylo, když tu byla ještě předtím, než se zmenil svět. Naposledy, co tady byla, tak se potkala s Tatsuyou a to už ta divná doba byla, takže z toho nemohla vycházet a musela vzpomínat dále, ale aktuálně si nějak nemohla vzpomenout, takže se rozhodla, že toho raději nechá, protože by to asi bylo na moc dlouho.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Sun Jan 08, 2023 6:45 pm
*Když pošeptal Misaki jen zlomek důvodu, proč je jeho síla zároveň jeho slabinou, na její tváři se zračí pochopení.* "No jo, sice jsou ty následky na nic, al tak když jsme se nenarodili nijak speciální, holt si musíme vše potřebné vydřít. Hlavně by mě zajímalo, kdy dostaneme přístup do klanové knihovny, kde jsou svitky o našich technikách. Snad alespoň ony budou stát za něco," *zamyslí se Dante a když Misaki poví, že nad tím vlastně ani moc nepřemýšlela, jen jí odpoví:* No jo. Někdo má talent na spoustu věcí a někdo si to musí poctivě vydřít. Víš, takto dřu i z důvodu, že to může znamenat, že se ti někdy vyrovnám. *Chvíli je ticho a když mu Misaki poví, že se tady moc nenudí, jen jí odpoví:* No, dalo by se říci, že ne i ano. Nenudím se, když jsem s tebou a tou kamarádkou, avšak ostatní chvíle jsou jen osina někde. *Misaki se posléze ztratí v myšlenkách, takže se jí rozhodne spíše nevyrušovat. Nejspíše přemýšlela nad něčím hodně důležitým.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 11, 2023 1:00 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a přemýšlí, co by mu na to měla odpovědet, protože jí nic moc nenapadá.* „Jako ono je více možností jak zesílit, ale některé nejsou hold moc povolené,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Tak to je fajn, že tady máš aspoň nějaké kamarády, se kterými můžeš trávit čas, i když jak tě tak poslouchám tak jich moc není, vlastně jsme jen dvě,“ *poví Misaki a potom se na chvíli zamyslí.* „Co vůbec Reisu, že se nějak moc nebaví poslední dobou mi přijde,“ *poví celkem zamyšleně Misaki, protože od oné události v Kumo je Reisu celkem potichu.* 'Mám takový pocit, že je ještě pořád naštvaný na Danteho, jak se tenkrát opil a druhý den mu bylo zle,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože nic jiného jí moc nenapadlo, proč se nebaví.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Wed Jan 11, 2023 1:57 pm
*Když mluví o něčem, co údajně na zkouškách není povoleno, Dante se na ní podíval.* Co tím myslíš, že jsou i další způsoby? Myslíš si, že by jsi mi s tím mohla nějak pomoci? Samozřejmě bych o tom nikomu neřekl, že to vím od tebe, *dodal Dante a když se baví o tom, že si našel kamarády, spíše kamarádky, trochu jej znejistí, když řekne, že to není moc.* Proč myslíš, že to není moc? Já nepotřebuji kupu lidí, ale jen lidi, na kterých mi záleží, *poví Dante, protože to tak opravdu cítil. Její zamyšlení a konečná otázka jej trochu zarazila. Dante si stoupl na špičky, aby se dostal k uchu Misaki.*  Nikdo o tom neví, že je se mnou. Je to tajemství, *pověděl Dante a znovu si stoupl normálně. To, že má celou dobu u sebe bratra by asi až takový problém nebyl. Problém byl ten, že psali společně test a mohli si navzájem radit.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Wed Jan 11, 2023 5:10 pm
*Misaki si vyslechne jeho slova a jen si v duchu povzdechne.* „Prostě je více způsobů, jak si zvětšit zásobu chakry, ale já ti s tím pomoct nemůžu,“ *poví mu Misaki a už o tom dál moc nechce mluvit, protože o Juince stejně mluvit nemůže díky Tsuki. Poté co začne mluvit o jeho bratrovi, že nikdo neví, že tam s ním je, tak Misaki trochu překvapeně zamrká, protože takovou odpověď vůbec, ale vůbec nečekala.* „Aha, jsem myslela, že se to ví, když jsi z klanu Kumamuchi,“ *poví mu celkem překvapeně Misaki, protože tohle bylo pro ní něco oc netušila.* 'Hmm, jeden by řekl, že to je fakt normální, že budou dva, když jsou z klanu Kumamuchi, jestli mě jen nevodí za nos,' *pomyslí si v duchu Misaki, ale raději už to nějak moc nerozebírá.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Wed Jan 11, 2023 6:03 pm
*Když mu poví, že lze nějakým způsobem zvednout chakra, Dante se zamyslí.*  "Hm, zvětšit zásoba chakry, jo? No, jelikož mi řekla, že je to zakázané, v knihovně to bude hledat zbytečné. Možná bych se mohl zeptat Arity nebo nějakého Kage, až se vypracuji na nějakou úroveň. Nemluvil by přeci s chunninem, natož z geninem." *Po jeho odpovědi Misaki jen překvapivě zamrká a on si vzpomene, že stejná gesta, akorát více roztomilá, dělala Kaede. Trochu se nad touto vzpomínkou začervená.* No, víš, Misaki.. Nikdo ze zúčastněných o tom neví. Nechávám si to jako eso v rukávu při třetí části, *potě Dante pošeptá a zahledí se na ní. Po chvíli odmlky se Dante zeptá:* A co u tebe, nějaké změny nebo úspěchy?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 12, 2023 11:29 am
*Misaki poslouchá jeho slova a přemýšlí.* „Aha, mno tak to je takové nepěkné překvapení pro někoho, kdo proti tobě bude ve 3. části jo,“ *poví jí Misaki a trochu se pousměje, protože to bylo celkem zákeřné, ale tak dalo se využít vše že. Následně se Misaki rozejde do takové uličky, kde nikdo není a doufá, že jí bude Dante následovat.* „Abych řekla tak nějaké novinky jsou, ale nemůžu o tom mluvit a ani kdybych mohla, tak o tom nechci mluvit, ne ve vesnici, maximálně ti to můžu ukázat,“ *poví mu Misaki a náledně si odhrne vlasy a ukáže mu Juinku. Poté dá vlasy zase zpět.* „Tohle je jedna z možností nebo potom ještě Senjutsu třeba,“ *poví mu Misaki, ale věděla, že ani jedna z možností není moc jednoduchá k získání.* „Ale ani jedna z nich není zrovna jednoduchá k získání, takže potřebuješ někoho, kdo ti o tom řekne víc nebo ti tohle dá,“ *poví mu Misaki a pak se raději odmlčí, aby to mohl vstřebat.* „Hlavně, tohle je Kinjutsu pokud se nepletu,“ *dodá ještě.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Thu Jan 12, 2023 12:57 pm
*Věta Misaki o tom, že to bude nepříjemné překvapení, Dante se na Misaki podívá.* Věřím, že proti mě má můj oponent mnoho více překvapení. Už jsem se setkal s nějakým vyvolávačem divných zvířat s maskou a jedním člověkem, který za sebe nechal chvíli bojovat svojí dřevěnou panenku, *pověděl Dante, protože věděl, že určitě bude překvapen z mnoha věcí. V tom Misaki začne jít směrem nějaká vedlejší ulička. Dante jí následuje, přeci jen, ona je lovec nukeninů, ne nukenin. Její další slova jej překvapí a sleduje pečeť, kterou odhalila. Rozhodně nevypadala jako nějaká pečeť z Fuinjutsu, které jim ukazovali na akademii.* Takže jsi se posílila pomocí nějaké pečetě? A chápu, že o tom nemůžeš mluvit, *kývne Dante a nechá jí dále mluvit. Všechna její slova hltá a dokonce si začne zapisovat věci do deníku. Když zmíní Kinjutsu, Dante se na ní podívá nedůvěřivým pohledem. Bylo to totiž právě Kinjutsu (přílišné klonování), co jejich klan přivedl údajně před dávnými časy do popředí. Nevěděl, co si o tom nyní myslet, protože co je zakázané, je zakázané z určitého důvodu. Nakonec ze sebe dostane:* No.. dobře, ale mohu se zeptat, koho bych měl hledat? Ty jsi očividně někoho našla, tak nějakou nápovědu? *Rozhodně se s lidmi jako takovými nechtěl zaplétat. Pro něj to byli jen ti, kteří pochodují po scestí mezi cestou nukenina a shinobi. Šlo mu jen o informace a hlavně o to, aby při největší nouzi mohl říci jména či popis někoho mnohem nebezpečnějšího, než je on sám, kdyby udělal on či jeho bratr nějaký větší bordel. Raikage by to nejspíše pochopil*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Thu Jan 12, 2023 1:11 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a přemýšlí.* „Hmm, to první je myslím Kumenju, to proti mě jednou bojovalo na misi, ale nejsem si jistá a to druhé co říkáš, to je loutkař, na toho je fajn jít z blízka, loutkaři jsou většinou slabí při boji na blízko,“ *poví mu Misaki, protože to viděla u Arity, ale i sám Suchuachi jí to říkal.* „I kdybych o tom chtěla nějak víc mluvit, tak nemůžu,“ *poví Misaki a následně na nej vyplázne jazyk, na kterém je vidět pečeť.* „Ale řeknu ti jednu věc, za první to byl nukenin, kdo mi to dal. A za druhé hledej někoho, kdo umí používat třeba senjutsu nebo někoho kdo má tuhle pečeť,“ *poví mu Misaki, protože jí přišlo rozumné, že tihle lidé by to mohli umět dávat.* „Jako ono občas musíš udělat takové věci, aby jsi se stal silnější a přežil,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože neví, co víc by mu k tomu měla říct a moc se o tom už raději nechtěla bavit. Následně se rozejde zpět na větší ulici, protože už moc nechtěla vzbuzovat pozornost.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Thu Jan 12, 2023 5:07 pm
*Když mu začne vyjmenovávat o schopnostech jeho nepřátel, Dante si název Kumenju a zapsal si k tomu vyvolávání a u loutkařů, že je ideální jít na ně nablízko.* Dobře, děkuji ti mnohokráte za tyto věci. Určitě se budou hodit při poslední zkoušce, *dodal Dante šťastně. Když mu poví, že by o tom nemohla mluvit a vyplázne jazyk, na kterém je pečeť, Dante si spojí dvě a dvě dohromady a dojde mu, že nejspíše se Misaki namočila do velkého průšvihu. Její další slova jej však přikovají k zemi.* "Ona spolupracuje s nukeniny.. A já bych měl hledat další? Nebo Senjutsu? Co je to Senjutsu? Budu se o tom muset naučit něco víc.. Chápu, že potřebuje zesílit, ale spřáhnout se s nukeniny.. Misaki, já myslel, že ty jsi na té dobré straně," *pomyslí si Dante a když vidí, že Misaki odchází, on tam namísto toho stojí jako opařený. Nemohl uvěřit tomu, co slyšel. Po chvíli se nakonec však rozešel, avšak se na Misaki ani nepodíval, natož aby s ní navázal konverzaci.* "Myslel jsem, že ty nukeniny chytáš, aby jsi pomáhala vesnicím, ale že s nimi budeš spolupracovat.. Co když mě nyní využívá jako maskování a sama tu jde dělat nějaké nekalosti," *zauvažoval ve své mysli Dante.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 14, 2023 1:50 pm
*Misaki sleduje, jak si to zapisuje a pousměje se.* „To víš, některé věci už znám, ale ještě ně vše, za tu bodu bo jsem shinobi. A vzhledem k tomu, že když používáš Hachimon, tak jsi ještě rychlejší, takže pokud budeš proti tomu, kdo má loutky, tak ti doporučím ze začátku trochu zdržovat a vyhývat se jeho útokům, ať ho trochu unavíš s chakrou a až potom zaútočit pomocí Hachimonu a ještě když budete dva, tak by jste mohli mít dost velkou výhodu,“ *poví mu Misaki a pousměje se na něj. Poté co je nějakou delší dobu Dante potichu, tak se na něj Misaki podívá celkem zamyšleně,* 'Hmm, nad čím přemýšlíš,' *pomyslí si v duchu Misaki, protože měla takový pocit, že to nebude nic moc dobrého. Misaki měla důvod, proč chtěla zesílit, chtěla udělat něco s tím, co se teď děje, kdyby to mělo být minimum, tak prostě chtěla udělat aspoń něco.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Sat Jan 14, 2023 3:39 pm
*Dante poslouchá, co Misaki povídá a radu proti loutkařům se snaží opakováním v mysli:* "Když půjdu proti loutkaři, raději se zprvu vyhýbat jeho útokům a technikám. Musím jej nejdříve unavit a až potom mu pořádně vrazit." *Toto si zopakoval asi dvacetkrát, avšak dále jen mlčí. Byl sice rád za tu radu, ale i nadále si od ní držel určitý odstup.* "Stále je pro mě nebezpečná. Co když skrze ní ten nukenin vidí, nebo poslouchá? Co bych měl říkat, abych nevypadal nějak podezřele? No, asi bych neměl takto dlouho přemýšlet, když se na mě nyní dívá. Co chce udělat? Sáhne po zbrani a tady před vesničany mě oddělá? Ne, to by mohl vidět někdo silnější a hlavně by se odhalila jako nukenin. No tak, Dante, něco řekni," *okřikl se v hlavě a podíval se na Misaki.* Misaki, že je dneska nějak moc krásně? *Dostal ze sebe a až poté si uvědomil, jakou blbost vlastně řekl.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 14, 2023 4:52 pm
*Misaki pokračuje v cestě a přemýšlí.* 'Hmm, asi jsem mu to neměla říkat, ale vím, že když nemá žádné Kekkei Genkai, že bude chtít nějak zesílit, tak jsem se mu snažila pomoct,' *pomyslí si v duchu Misakii když bylo možné, že by se to mohlo otočit proti ní, protože by se s ní Dante už nemuset chtít bavit, protože to mohl nějak brát jinak, ale tak co už, že.* „Mno celkem jo,“ *opoví mu Misaki, rotože nějak moc nevěděla, co by mu na to mohla říct.* 'Ach jo, to má ze mě fakt strach, si myslí, že bych ho tady oddělala, mno potěškoště,' *pomyslí si v duchu Misaki a je z toho trochu smutná, protože to nečekala.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Sat Jan 14, 2023 5:00 pm
*Dante dle její odpovědi pozná, že něco začíná tušit.* "No tak to je super, poznala to. Co se mnou bude teď? Ale je divné, že je smutná. Copak jí to nějak mrzí, nebo jí ten nukenin snad donutil? Měl bych se jí na to zeptat, ale určitě až mimo vesnici, když se ani o té pečeti nechtěla bavit tady a museli jsme do zapadlé uličky. No, pokud to udělala dobrovolně, rozhodně nechci vlastnit Bingo knížku. Nejspíše bych nesnesl pohled na to, že je hledaná," *pomyslil si a sám trochu zesmutněl. Očima začal těkat po okolí, zda je nikdo nepronásleduje, nebo nesleduje. Měl totiž takové neblahé tušení, že ta pečeť nějak vycítit jde a mohlo by to přilákat i nějaké nevyžádané společníky.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 14, 2023 5:42 pm
*Misaki pokračuje v cestě a podívá se na Danteho, který vypadá celkem smutně.* 'Bože to je pako, to ho tak naštvalo to, že jsem juinku, že si myslím, že jsem nukenin,' *pomyslí si v duchu Misaki.* „Hele nukenin fakt nehodlám být o to se nemusíš bát,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, prtoože to z něho tak nějak poznala, že si to myslí.* „Musím říct, že tohle mi celkem vyhobuje, můžu si chodit kde chci a přitom mám klid, že patřím pod vesnici,“ *poví mu Misaki a pak se opět raději odmlčí, protože chtěla nechat chvíli Dantemu, aby to vstřebal.* 'Hmm, snad ho to uklidní,' *pomyslí si v duchu Misaki.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Sat Jan 14, 2023 5:58 pm
*Občas zahlédne nějaké lidi, že na ně divně koukají, ale nikdo z nich se k nim nevydá.* "Tak fajn, Dante, chovej se přirozeně. Přeci, Misaki znáš a víš, že by ti neublížila.. Jen tě při tréninku málem utopila, ale tak to se nepočítá, ne? Sami jsme jí požádali o ten trénink a ona nás nešetřila," *uklidňoval se v hlavě, zatímco se dále paranoidně ohlížel. Tento stav přeruší její další slova, že nehodlá sestoupit na cestu nukenina. Když se na chvíli odmlčí, Dante se na ní podívá. Mluvila pravdu, to mohl říci s jistotou díky jejím očím.* Misaki, věřím ti a promiň, že mě to tak zneklidnilo.. Jen, tohle jsem vážně nečekal a trochu mě to vykolejilo.. *poví Dante upřímně a přestane sledovat okolí. Ještě by byl více paranoidní a to vážně nechtěl.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 14, 2023 7:05 pm
*Misaki si všimla, že se na ně lidi dívají, ale spíše to bude tím, že ona je ze Sungakure no Sato a on je z Kumogakure no Sato, takže si s tím nějak moc nedělala starosti, prostě lidí takoví byli, že většinou moc nemuseli lidi z jiných vesnic. Misaki si jen v duchu povzdechne, když si všimne, jak se otáčí.* „Vypadáš jako kdyby tě někdo sledoval,“ *poví mu Misaki a jen se trochu pousměje, protože to byla divná představa.* „Jasně no, ono to není sice nic normálního, ale prostě občas se to děje,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Už se těšíš, až budeš chodit na normální mise,“ *zeptá se ho trochu zvědavě.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Dante Kyōki

Sat Jan 14, 2023 7:15 pm
*Když si i Misaki všimne, že je lidé sledují a potom pronese svá slova, Dante jen nakloní hlavu k Misaki.* Víš, měl bych být obezřetný. Sice je Kumo v kladném stavu s říší Kou, ale přesto při chunninských zkouškách neznáme bratra, *vysvětlil jí, protože on cítil, že původ nebude hrát ve druhé ani třetí zkoušce žádnou roli. Stejně přežije ten nejsilnější. Její další slova jej trochu překvapí, protože tohle vážně nečekal.* "Takže lovci a nukeninové se mohou bavit a pomáhat si? To je mi divný," *zamyslil se a následně odpověděl:* Takže tohle se děje? A nemáš strach, že by to mohl být problém, kdyby se o tom někdo dozvěděl, *otázal se Dante, i když mu byla odpověď jasná. Její poslední otázka jej zase uvedla do neutrální až veselé nálady.* No jasně, že váháš. Konečně normální mise, kde budu moci pomáhat skutečně už někomu, *dodal Dante plný nadšení.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 14, 2023 8:31 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Jako to asi jo no,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože moc nevěděla, co by mu k tomu ještě měla říct. Při jeho dalších slovech se na nějakou chvíli zamyslí.* „Mno abych řekla pravdu, tak vzhledem k tomu, jak žiju, že se většinu času pohybuju někde mimo vesnice, třeba někde v pustině a tak, tak mě tak může kdykoliv a kdokoliv zabít, takže nějak ani nemám strach, že by někdo mohl zjistit, že mám tu pečeť, pokud to nepoužiju někde ve vesnici, tak by to mohlo být v pohodě, takže myslím, že nemám co řešit a i kdyby, tak prostě nevím co by se dělo a asi je mi to i celkem jedno,“ *poví mu Misaki, protože jí to bylo asi celkem jedno jestli to někdo zjistí nebo ne. Ve chvíli, kdy začne mluvit o misích, tak se trochu zasměje.* „Mno jako bude to fajn chodit na normální mise, ale zase na druhou stranu je to celkem nebezpečné, protože už tam jsou nepřátelé, kteří tě prostě budou chtít zabít, už to nebudou žádné nudné mise, že budeš chytat třeba zatoulanou kočku nebo třeba jen nějaké bandity a tak, ale prostě už to budou shinobi, kteří většinou budou silnější než ty. Mno a hlavně zkušenější, protože už nějakou dobu třeba přežívají mimo vesnice, takže se musí o sebe umět postarat. No však časem to sám poznáš. A co ty víš, třeba někdy na nějakou misi půjdeme spolu, jeden nikdy neví, co ho může potkat,“ *poví mu Misaki a usměje se na něj, protože pro ní by bylo třeba celkem zajímavé jít na misi zrovna s ním.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Sat Jan 14, 2023 8:45 pm
*Když se rozmluví o té pečeti, že by jí to mohlo být i jedno, Dante se zamyslí:* "Takže když budeme zakázané věci využívat mimo vesnici, tak je to v pohodě? To je zajímavá myšlenka, avšak na druhou stranu je Misaki lovec nukeninů, že jo. Hlavní je, že budu silnější.. Ne, tohle je špatné uvažování. Velmi špatné, Dante, nad čím zase myslíš? Moc dobře víš, že toto chování dostalo jednoho z tvých otců do vyhnanství, tak proč by jsi si to udělal ty? A hlavně, Misaki znám pomalu déle, než jeho, takže mohu říci, že jí v tomto věřím více," *zamyslí se a stále jde, poslouchajíc její slova.* No jasně, chápu to, jen mi prosím slib, že na sebe dáš pozor. Opravdu nechci, aby se tobě nebo tvé reputaci. Jsi asi nejmocnější kunoichi, kterou znám, tak by byla škoda, kdyby se to nějak podělalo, *dodá Dante, protože to byla jeho první opravdová kamarádka a vážně by bylo na nic, aby se to takhle podělalo. Když se zasměje a začne mluvit o misích, Dante se na ní odhodlaně podívá.* Misaki, věř mi, že budu vždy chodit s někým, aby to bylo více bezpečné. A hlavně, budu rychlý jako blesk, takže si mě možná ani nevšimnou a ani nebudou vědět, co je udeřilo. Samozřejmě si mě pak všimnou, ale to už bude pro ně pozdě. A vážně by bylo zábavné jít s tebou na misi. Zatím jsem tě viděl bojovat jen dvakrát a vždy jsi nade mnou vyhrála. Bylo by příjemné být na straně spojence, než oponenta, *zasměje se Dante, protože to tak cítil. Také však cítil, že pokud budou ti shinobi zkušenější, mohou Hachimon znát a budou znát i jeho úskalí. Tohle jej možná děsilo více než to, že by nemusel nyní tou třetí zkouškou projít.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sat Jan 14, 2023 9:39 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a pousměje.* „Jasně, dám na sebe pozor nemusíš se bát,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje. Poté je nějakou chvíli zticha a přemýšlí, co by mu na to měla ještě říct, protože ona sama moc dobře věděla, že tohle je věc, kterou ona nemůže vždy ovlivnit ještě s tím, co se poslední dobou dělo.* „Mno to doufám, že budeš chodit na mise s někým, kdo je zkušený, aby to s tebou nedopadlo špatně, to bych tedy nebyla moc ráda, kdyby se ti něco stalo,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Mimochodem, kdyby jsi teď potkal nějaké podivné stvoření, které vypadá jako člověk, ale vůbec se tak nechová, tak se s ním nesnaž bojovat, ale prostě zdrhej, protože oni vypadají slabě, ale jsou sakra rychlí a jejich jediným cílem je zranit tě,“ *poví mu Misaki, protože současný svět mimo vesnice nebyl vůbec fajn, bylo to něco, co bylo ještě více nebezpečné než obvykle, nebyli tam jenom nukenini, ale taky tyhle příšery.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Sun Jan 15, 2023 5:20 pm
*Když jej Misaki ujistí, že si dá pozor, Dante si oddychne.* "Super, i když její slova vlastně nemusí nic znamenat. Jak to vlastně je? Může mi lhát, nebo se nemusí vrátit z nějaké mise. Jen alespoň doufám, že se o tom nějak dozvím a dozvím se i o tom, kdo jí zabil, abych se mohl v budoucnu pořádně pomstít," *projede Dantemu v myšlenkách a on pozná nenápadný vliv jeho bratra. On není pomstychtivý, takže jeho přítomnost v mysli byla jasná. No, moc to neřešil a poslouchal další slova Misaki.* Neboj se, Misaki, Raikage určitě není takový, že by mě poslal s dalším uživatelem Taijutsu na misi, kde je dobré pokrýt celé pole působnosti. Ale o mě se bát nemusíš, spíše na sebe dávej pozor, *Poté se oba na chvíli odmlčí a Dante začal cítit, že nejspíše bude jejich setkání za chvíli u konce. Nakonec mu poví o nějakých bytostech, kteří vypadají jako člověk, Dante se na Misaki podívá.* No dobře, budu utíkat, *uchechtne se Dante, protože on by si na ně klidně troufl, kdyby musel.* Ale až mě uvidíš v aréně, tak mi pověz, jak moc bych měl zrychlit, abych ty podivná stvoření stíhal, *dodá Dante, protože jej zajímalo, co se pohybuje mimo vesnice a jak jsou asi silný a rychlý.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Sun Jan 15, 2023 7:47 pm
*Misaki pokračuje v cestě a přemýšlí, o čem by se mohla s Dantem bavit, protože by bylo fajn, kdyby raději změnili téma hotovo, protože tohle už bylo celkem divné.* „Mno doufám, že se ti nic nestane. O mě se nemusíš bát, já chodím na takové mise, kde jsou už sice horší nepřátele, ale se mnou chodí takoví lidi, kteří jsou většinou silnější než já, takže většinou oni zachraňují mě, i když já taky občas umím překvapit, doufám, že se brzo dostanu na poslední hodnost,“ *poví Misaki, protože celkem ráda, by se konečně dostala na hodnost S+, ale nevěděla, jestli se jí to povede, protože to není nic moc jednoduchého. Misaki se jen trochu pousměje, ale moc dobře věděla, že tohle není vůbec nic co by bylo k smíchu, bylo to hodně smutné.* „Hele já jsem celkem rychlá a občas mám co dělat, abych vůbec stíhala uhnout.... Víš, co to je? Myslím, že to raději nechceš vědět, ale mám takový pocit, že bude lepší, když budeš vědět, kdo to je. To jsou lidi z vesnic, kteří neumí používat chakru, prostě normální lidi, co tady pracovali pro vesnici, takové věci, které normální shinobi nedělali,“ *poví mu Misaki celkem smutně, protože tím, že se z lidí stali takové příšery, tak bylo dost možné že zemřou, protože zatím ještě nikdo nevěděl, co bude dále, navíc teď nebylo dost jídla a ani dalších věcí, které tito lidé obstarávali a pokud zemřou, tak to bude pro vesnice rána na moc dlouho ne-li na několik desítek let, než se to opět aspoň částečně vrátí do starých kolejí.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Sun Jan 15, 2023 8:39 pm
*Když Dante poslouchá, že Misaki chodí na mise s někým mnohem silnějším, opět uteče do svých myšlenek.* "On někdo vůbec může být silnější, než Misaki? Páni, tak to se musí vyrovnat snad všem Kage najednou, jinak si takovou moc nedokážu představit. A zachraňovat Misaki? To mi trochu nejde dohromady. Nejspíše je až přehnaně skromná a chce i svým společníkům připsat kredit. Jo, to bude určitě ono. A poslední hodnost? To už teď he Shinobigashira? Takže za chvíli bude mít rank S+. To je úžasné, snad to někdy společně oslavíme," *pomyslí si s úsměvem a pak dodá:* Neboj se, určitě se na rank S+ dostaneš coby dup. A upřímně, až bych byl alespoň Tokubetsu jounin, nebo výše, mohla by jsi mě zkusit seznámit s lidmi, kteří by mi mohli pomoci se seberozvojem? Vím, nejprve musím mít nějaké jméno, ale potom by se to mohlo hodit, *jen tak nadhodil Dante, protože by se to skutečně hodilo, avšak také pochyboval, že by se to mohlo povést.* "I kdyby Misaki chtěla, nejspíše by stejně ti ostatní nekývli. Proč taky, jsem jen Dante, nedokážu nic suprového a ještě k tomu jsem z klanu, který byl známí pro četnost nukeninů. No jo, pokud se to povede, bude to zázrak," *povzdychne si Dante v hlavě a poslouchá její další slova. V polovině se však zastaví a jen civí do prázdna před sebe.* "Počkat.. Matky neovládaly chakru.. Nebyly kunoichi.. Znamená to, že jsou z nich ty stvůry, které ostatní loví.." *zesmutněl Dante a na jeho tváři se utvářela grimasa vzteku. Ohlédl se a nikdo nebyl v dohledu. Jedním rychlým úderem praštil do dřevěného stožáru, ze kterého vyletěla tříska.* Kurva.. Doprdele.. *procedí mezi zuby Dante, plný vzteku a smutku naráz.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Mon Jan 16, 2023 10:01 am
*Jde dále a poslouchá slova Danteho, i když se zdálo, že posledních pár minut je spíše ve svých myšlenkách, než aby se nějak moc bavil s Misaki, ale tak ta ho zatím nechala, protože věděla, že když bude chtít něco říct, tak to řekne a kdo ví nad čím přemýšlel. Ve chvíli, kdy promluví, tak se na něj Misaki podívá a na nějakou chvíli se zamyslí.* „No já nevím, neřekla bych, že jsem nějaká významná osoba, která by si to zasloužila,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože na ní nebylo nic moc zvláštního, jako bylo třeba na několika jiných shinobi, které za svůj život poznala.* „Hmm, a co ty víš, třeba se ty dostaneš na rank S+ mnohem rychleji než já,“ *poví mu Misaki, protože i to se klidně mohlo stát.* „Mno ono třeba máte i takové lidi ve vesnici, kteří vypadají celkem silně a mohli by ti pomoct, ale kdo ví možná jo,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nějak moc nevěděla, co by mu k tomu ještě měla říct. Následně nějakou chvíli opět zavládne ticho a Dante vypadá celkem dost zamyšleně a Misaki měla i trochu strach se ho zeptat, co se vůbec děje. Ve chvíli, kdy se jeho pohled vmění na naštvaný, tak trochu překvapeně zamrká, protože vůbec nechápala, co se děje. Ve chvíli, kdy začne nadávat a udeří do dřeva, tak jen překvapeně zamrká.* „Copak se děje,“ *zeptá se ho trochu překvapeně, protože nějak moc nevěděla, o co jde a chtěla vědět, jak by mu mohla pomoct.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Mon Jan 16, 2023 10:31 am
*Dante poslouchá, jak je Misaki až přehnaně skromná.* "Chápu, že se to asi na cestě shinobi je důležitá, ta skromnost, avšak já jsem jen genin. Proč by měla být skromná až tak moc? Asi se mi tím snaží naznačit, že s hodně razantním tréninkem budu jejího ranku dosáhnout také, jen to budu mít holt těžší," *projde Dantemu v hlavě a rozhodne se proti tomu i něco říci.* Hele, Misaki, budu k tobě zcela upřímný. Z toho co mi říkáš, už jen to na jaké si hodnosti, znamená, že jsi někdo významný. Vsadil bych se, že jsi možná i mnohem schopnější než Raikage-sama. Chtěl bych někdy vidět, jak bojuješ a možná s tebou jít na mise, až budu silnější, *poví odhodlaně a na chvíli se odmlčí. Když mluví o tom, že by třeba mohl dosáhnout tohoto ranku dříve, Dante se usměje.* Hele, Misaki, věř mi. Než se já do této třídy dostanu, tak budu potřebovat stařeckou hůl, *řekne spíše s nadsázkou, protože ví, že se dostane na tento rank hodně hodně později, než Misaki. Když začne mluvit i o tom, že možná jsou i v Kumo nějací silní shinobi, Dante se zamyslí.* Ne, nemyslím si, že by tam někdo byl. Možná Raikage-sama, ale to bude asi konečná. O nikom jiném, kdo by se ti mohl vyrovnat, nemám ponětí, *řekne zahanbeně Dante, protože on se moc s ostatními shinobi nebavil. Vždy mu přišlo, že jsou nad ním, tak proč by s ním měli ztrácet čas? Poté, jakmile udeří a Misaki na něj promluví, udeří znovu, tentokráte silněji. Jeho ruce se třesou, srdce bije mnohem intenzivněji, občas se mu i zamlží zrak. Poté se na Misaki otočí, už trochu více klidný.* Moje matky... ony nebyly kunoichi. Chakru ovládat nedokázaly, *pověděl Dante sklesle, protože už nyní věděl, že matky domů určitě nepřijdou.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Lázně      - Stránka 4 Empty Misaki Makotto

Mon Jan 16, 2023 11:30 am
*Poslouchá jeho slova a jen si v duchu povzdechne.* „Víš, je tady dost jiných shinobi, které jsem potkala a proti mě byli úplně někde jinde. Proto mám takové pochybnosti,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmyslí a jen se trochu pousměje.* „Ne to se neboj, dostaneš se tam brzo, aspoň na hodnost S, tam potřebuješ plnit hlavně mise,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nevěděla, co dalšího by mu k tomu ještě měla říct.* „Mno one je rozdíl v tom, jestli chakru měla a neuměla jí používat, ty by se jí potom nic nestalo, protože chakru má a mezi lidmi, kteří jí třeba nevyužívají vůbec a nemají ani vyvinutou chakrovou soustavu, takže to musíš brát ještě takto,“ *poví mu Misaki, protože tohle byl ještě rozdíl.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Lázně      - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Mon Jan 16, 2023 1:47 pm
*Dante poslouchá slova Misaki a nemůže uvěřit svým uším.* "Jak může být někdo mnohem lepší, než Misaki? To budu muset prvně vidět, než bych tomu uvěřil. Dobře, možná proti Raikage-sama by si byli o kousek v síle, ale kolik shinobi by se jim mohli vyrovnat, že jo? Ale ty pochybnosti se mi zdají zbytečné," *pomyslí si Dante, avšak nic jí neřekne, protože by jí tím mohl naštvat. Když jej povzbudí, že se dostane na rank S brzy, Dante si povzdychne.* No jo, jenže ty mise budou sakra nebezpečné, že jo. Právě proto z toho mám obavy. Budu muset hodně zesílit, sakra hodně, *řekne Dante a na chvíli se odmlčí. Když poví o tom rozdílu, Dante sevře v pěst.* No, jde o to, že mé matky byly civilové. Dokonce byly první, co od nás z klanu zmizely, *dodá smutně, protože si na to první probuzení bez nich vzpomíná až moc dobře.*
Sponsored content

Lázně      - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru