Tréninkový Vrcholek Pádů

+15
Tatsuya
kiasagi
Konketsu Rasizu
Hoshi Noriaki
Eren Maruboshi
Yin Yurinachi
Kaede Hisa
Katsu
Kai Yoshimitsu
Noctis Clive
Izumi
Tsuki Yagami
Shigeki Fushi
Batsu
Admin
19 posters
Goto down
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Tue Mar 17, 2020 7:27 pm
"Rada bych si to s tebou rozdala, Riku.. Ani nevieš ako.." *nevyslovovala svoje myšlienky nahlas. Bola to reakcia na slová Rikua ohľadom toho, že možno budú na skúškach chuuninov bojovať proti sebe. A ona by si rada zmerala sily s niekým z Dengen O. Ale radšej by rozmrdala niekoho z inej dediny.. Počas jedla konverzáciu neudržiavala. Svoju porciu síce jedla pomaly a kultivovane, ale aj tak ju mala docela rýchlo zjedenú. Odložila príbor tak, aby obsluha vedela, že už s jedlom skončila. Otrela si ústa do obrousku a ešte sa natiahla po pohári s citrónovou vodou, z ktorého si odpila.. Hovorí ti niečo generál Yagami, Riku-chan? *spýtala sa Tsuki. Už nejedla, takže to nebolo neslušné. Podoprela si hlavu svojou rukou a veľmi rozkošne zazerala na Rikua. Obzerala si ho a nespúšťala z neho svoje červené očiská.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Tue Mar 17, 2020 9:37 pm
*Riku si v klidu dojedl své jídlo taktéž a položil nůž do vidličky na znamení, že dojedl. Poté vzal ubrousek a utřel si své rty a odložil ubrousek do talíře pod příbor. Natáhl se ve stejný moment jako Tsuki pro svojí sklenici s džusem a dopil džus co měl ve sklenici a položil jí na stůl a natáhl se pro džbánek aby si dolil. Nad její otázkou zvedl trochu obočí. * Ne to mi nic neříká, neslyšel jsem o něm. Co je to nějaký tvůj známy nebo snad taťka? * Zasmál se do toho a poté koukal do jejich očí jak ho pozorovali. Opřel se do židle a čekal na její reakci. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Tue Mar 17, 2020 9:47 pm
*Aj naďalej na neho hľadela a podopierala si hlavu rukou,* Je to môj otec.. *pokývala súhlasne hlavou, pričom sa jej uvoľnil jeden neposedný prameň jej dlhých čiernych vlasov. Voľnou rukou si ju teda zastrčila za ucho, lebo sa jej nechcelo popravovať úplne celý culík. Možno neskôr, vonku..* V dedine sú len traja generáli, ktorí patria medzi úplnú špičku shinobi. Nad nimi je už len vrchný generál a potom len samotný Tsuchikage. Takže si vieš predstaviť dôležitosť tohoto titulu.. *poznamenala Tsuki. Nevedomky sa vyťahovala, ale nemyslela to tak. Predsa len nebola jej zásluha, že jej otec bol vojenským generálom. Zaslúžil sa o to sám. Navyše táto poznámka bola na margo Rikuových slov, ktoré povedal predtým..* Stal si sa shinobi preto, že si musel, alebo preto, že si sám chcel? *položila mu otázku a mala nutkanie vziať zo stola vidličku, s ktorou mala chuť sa hrať.. ALE SAKRA NEJAKÉ TO SLUŠNÉ SPRÁVANIE!.. A tak si podoprela bradu teraz dlaňou a prsty smerovali na tvár, po ktorej si klepkala ukazovákom, nespúšťajúc oči z chlapca.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Tue Mar 17, 2020 10:08 pm
*Riku se přestal smát a zvážněl. Už nebyl opřený o židli, ale upřel se lokty o stůl, prsty si propletl do sebe a dal si je před pusu. * Promiň to jsem nevěděl. * Tsuki mu začala vyprávět o generálech, jako kdyby o nich vůbec nic nevěděl, ale ze slušnosti poslouchal a hltal každé její slovo. * Jo jo tohle vím. * řekl a upřeně koukal do jejích očí. * Proč jsem se stal shinoby? To je trošku složité, asi jeden z první důvodů bylo kvůli klanu, protože kdo se v klanu nestane ninjou a není silný, tak vrhá špatný stín na klan a jak to říct, no.. stávají se takové nehody, proto aby se jim předešlo, tak to určují rodiče. Další důvod je ten, že nechci aby moje rodina měla problémy a nechci abych je zklamal. Teda přesněji mam na mysli to, že nechci být jen doma sedět a nic nedělat a hlavně chci být silný na to, abych mohl ochránit mě nejbližší. Proto jsem dneska šel na tréninkový vrcholek a potkal tebe. Třeba to byl osud, abychom jsme se potkaly. * Při poslední poznámce se pousmál, ale poté na to dodal. * Proč se ptáš? A co ty, proč si se stala shinobi ty? * Zeptal se jí a jeho pohled zvážněl. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Tue Mar 17, 2020 10:25 pm
"Ako som si myslela.." *ozval sa jej vlastný hlas v jej hlave. Bolo skoro nemožné, aby sa do ninja klanu narodilo dieťa, ktoré by sa potom ani nestalo shinobi. Určite boli také prípady, ale vo väčšine prípadov viedli práve rodičia svoje deti k tomuto spôsobu života. A nedali im na výber, či chcú, alebo nechcú. Jednoducho ich vtiahli do víru zabíjania. Jej osobne to príliš nevadilo, práve naopak..* Vieš, tá tvoja veta, že chceš byť silný preto, aby si ochránil svojich najbližších znie trochu pateticky vzhľadom na to, že si z klanu Dengen O. Tí sa ochránia sami, *poznamenala Tsuki. To jej totiž tak trochu nedávalo zmysel. Ovšem jej hlava pracovala, a tak si dobre uvedomovala, že keď Riku vyrastie, môže si založiť rodinu a bude v domácnosti jediný, kto bude z klanu Dengen O. Prípadne mohol mať na mysli nejakých kamarátov..* Takže v podstate chceš teraz zhodiť na mňa to, ak nebudeš dostatočne silný? *uškrnula sa Tsuki, pretože jaksi na cvičisku nepochytila, že by tak chlapec trénoval. A bez tréningu nie je žiadna sláva..* Prečo som sa stala shinobi?.. Pretože moc otvára plno nových možností, ktoré bez nej nemáš..
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Tue Mar 17, 2020 11:23 pm
No ono to je myšleno na mojí rodinu v budoucnosti, jinak vím že se moje rodina dokáže postarat, ale nikdy neuškodí mít silnou pomoc, nemyslíš si? * Zeptal se jí ještě a znova se opřel do židle a ruce si dal na opěradla. Koukal jí stále do očí, stále si myslel, že její oči jsou dost zajímavé a unikátní. * Ne to vůbec ne, já jsem tam přišel pozorovat ostatní a přiučit se něco k technikám boje na blízku a tak dále. * Odpověděl trochu vyjukaně. Nechtěl aby si myslela, že ho nějak zbrzdila. Byl rád že si dokázal udělat kamarádku jen tak, teda aspoň on to tak viděl. * To máš pravdu, v tom souhlasím, třeba se jednou staneš generálem jako tvůj otec nebo dokonce i vrchním generálem. Kdo ví. * Uškrnul se taky. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Wed Mar 18, 2020 9:25 am
*Tsuki pokrčila ramenami. Nikdy predtým nemala nutnosť ani nutkanie, aby niekoho ochraňovala. To nebol dôvod, prečo chcela byť silná a mocná,* Vždycky som bola sama za seba. Nikoho nechránim a ani to od nikoho neočakávam. A navyše ani nechcem.. *poznamenala Tsuki. Slabí umrú ako prví - vštepoval do nej otec odmalička. A ona sa nechystala zomrieť..* Ak ti môžem poradiť. Nájdi chlapca menom Noctis Clive. Mohol by ťa niečo naučiť, niečo ti ukázať.. A nebudeš musieť chodiť špehovať.. dievčatá na cvičisku.. *uškrnula sa Tsuki..* "Tiež by som ho mohla ísť pozrieť.." *Tsuki sa odtiahla od stolu, ako prišla obsluha,* Chutilo vám jedlo? Želáte si ešte niečo? *Tsuki venovala obsluhe milý úsmev,* Bolo vynikajúce. Ja si už nič nedám, čo ty, láska? *obrátila svoj šibalský pohľad smerom na chlapca a takisto mu venovala úsmev. Vyčkala, či Riku bude ešte niečo chcieť a po odchode obsluhy, mu navrhla niečo..* Vieš čo?.. Alebo ťa za ním môžem vziať rovno teraz.. Hm?..
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Wed Mar 18, 2020 2:19 pm
Noctis Clive říkáš… Hmm… To zní zajímavě, ale bude mít teď na mě čas, a nebo by bylo lepší za ním zajít až po Chuninských zkouškách. * Riku zase začal přemýšlet nahlas, nemluvil stejnou hlasitostí, ale spíše si to mumlal pro sebe. * Eeee. * Vydal nesouhlasný zvuk. * Ale já tam nechtěl jít špehovat jenom holky. * Dvouma ukazováčkama začal s nimi píchat o sebe. Když dorazila obsluha a zeptala se ho Tsuki jestli si něco nedá, tak jen nesouhlasně kývl hlavou. * Ne děkuji honey nic si nedám. * Usmál se na Tsuki a potom pohledem přejel na obsluhu, která na čež odešla. * Hmm zajít za ním hned teď, nevím nevím. Podle mě, mě teď nic nemůže ani naučit, ale můžeme za ním zajít společně až budeme oba chuninové, co ty na to, honey? * Uškrnul se a upřel svůj zrak do jejich očí. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Wed Mar 18, 2020 2:52 pm
*Tsuki pristavila ešte obsluhu, keď šla práve okolo..* Prosíme účet.. *obsluha kývla a Tsuki sa ďalej venovala chlapcovi,* Myslíš, že je lepší nápad ísť za nim až po skúškach?.. *pozdvihla obočie. Nemyslela si, že by to mohol byť dobrý nápad,* To budeš radšej pred skúškami chodiť po cvičisku a len sa pozerať na druhých? *pokrčila nad tým ramenami. Nikdy príliš neposkytovala druhým nejakú pomocnú ruku, a keď už, tak ju jako odmietne? Jeho rozhodnutie,* No ako myslíš, ale radím ti dobre.. Aspoň som ťa mohla zoznámiť. Možno by si zmenil názor. Je to na tebe.. Ja som na skúšky pripravená.. *na tvári sa jej usalašil prefíkaný, lišiacky úsmev, ktorý venovala chlapcovi.. V tom prišla obsluha aj s účtom. Položila knižku na stôl a Tsuki mrkla na chlapca. Keď to otvorí, tá suma ho zavalí...*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Wed Mar 18, 2020 9:25 pm
Myslel jsem to tak, že po zkouškách budu silnější a to že budu silnější znamená to, že on by mě mohl posunout ještě dál, tím mam na mysli, že mi může vytknout moje chyby a naučit mě něco co jsem sám nepochytil, protože co pochytíš sama je přece nejlepší a snadno si to zapamatuješ, ne? Neboj, nehodlám udělat stejnou chybu jako dnes, abych se šel koukat jen po ostatních, příště až mě uvidíš na cvičišti, tak tam budu pilně trénovat. * Riku se poškrábal na zátylku hlavy a od dech si. Nechtěl předtím znít, jako nevděčný usmrkanec, co pohrdá podaného prstu, ale zase nechtěl vypadat jako někdo kdo místo prstu ukousne celou ruku. * No seznámit nás můžeš, ale nechal bych to na jindy, třeba až budeš mít za ním cestu, tak se můžeš pro mě stavit u mě doma a vyrazíme společně za ním, co ty nato? * Usmál se a chtěl znít dost vesele, jako by se těšil až se znova uvidí. Když obsluha donesla účet, tak ho Riku otevřel, koukl, zavřel, otevřel, koukl znova. * C..c...c.COŽE? * Vyjekl ze sebe a chvíli přemýšlel jestli omylem nekoupil celou restauraci. * D...d...d...dobře, tady to je. * Riku vytáhl svojí peněženku a vytáhl z ní všechny peníze do posledního centu. Dneska měl opravdu štěstí, vyšly mu peníze přesně. * Doufám, že ti chutnalo honey. * Koukl se na Tsuki hodně nuceným až nepřirozeným úsměvem. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Thu Mar 19, 2020 7:40 pm
No jak myslíš, Riku-chan.. *lišiacky sa pousmiala. Nútiť ho predsa nebude. Jeho vec, ale z logického hľadiska jej to neprišlo ako dobrý nápad.. Ísť sa niečo učiť, či si nechať poradiť až po skúškach chuuninov. Logicky jej príde lepšie, keď to urobí pred skúškami, na ktorých sa musí ukázať v čo najlepšom svetle. Lebo ani výhra nezaistí postup na hodnosť chuunina. Ale to bolo jedno, skúsenosti a rady sa zídu aj po získaní hodnosti chuunin..* Ale ja nemám ani páru, kde presne bývaš.. Ešte by ma cestou niekto vo vašej klanovej štvrti odchytil a dal mi do držky. Budeš to mať potom na svoje triko, Ri-ku-chan.. *a pri týchto slovách na neho mrkla jedným svojim očkom. A potom prišla tá posledná vec, na ktorú čakala vlastne úplne celý ten čas, odkedy sem prišli. V duchu sa nevedela prestať smiať nad chlapcovou reakciou. No, bola to tá najdrahšia reštaurácia v celej Iwagakure..* Chutilo mi. Až mám nutkanie sa sem znova niekedy vrátiť. Pokojne ma môžeš pozvať aj nabudúce. Ale aspoň budem vedieť, že si mám objednať aspoň dva chody. Tie porcie sú smiešne.. *Tsuki trošku rýpala, ale nebude sa brániť tomu, ak by chlapec nakoniec aj súhlasil s RANDE č.2* Takže jdem?
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Thu Mar 19, 2020 8:32 pm
No tak to je samozřejmost, že bych za to přijal zodpovědnost. * Mrkl na ní na zpět. * Hmm když ani jeden nevíme kde ten druhy bydlí, tak co kdybych tě dnes doprovodil, hm? A neboj se, v našem klanu nemlátíme jen tak na potkání, ale kdyby si někoho vyprovokovala, tak by tě asi trochu prohnal. * Když navrhla aby tady přišli ještě jednou a že by si dala dva chody, tak mu lehce vyrašila žilka na levé straně čela. * No to uvidíme, třeba někdy, v budoucnu,… * ztišil svůj hlas, tak aby ho neslyšela. * za sto let. * Znova vrátil hlas na stejnou hlasitost. * Ano můžeme jít, jestli to je všechno. * Riku vstal a rychle se dostal za Tsuki aby jí odsunul židli aby mohla vstát bez problému a poté ji zasunul zpět. Pokud vyšla i Tsuki, tak vyšel s ní směrem k východu. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Thu Mar 19, 2020 9:20 pm
Eeee.. Odprevadiť ma? To nie je príliš dobrý nápad, ver mi.. *začala Tsuki a už sa pripravovala ku odchodu, ale ešte sa načiahla pre pohár s vodou s citrónom, aby ju dopila.. Pritom svojimi červenými veľkými očiskami sledovala chlapca. Keď odložila prázdny pohár späť na stôl, nemohla si odpustiť ďalšiu svoju poznámku. Avšak už nereagovala na tému ohľadom zmlátenia jej osoby v štvrti klanu Dengen O, nýbrž reagovala na tému ďalšieho rande,* Alebo ťa možno pozvem aj ja.. Aby sme si mohli dovoliť nechať obsluhe aspoň nejaké dýško.. *tentokrát na chlapca dokonca vyplazila provokatívne svoj jazyk. A hneď na to ho so smiechom schovala naspäť. Ďakujem.. *poďakovala sa Tsuki, keď sa Riku rozbehol, aby jej odsunul stoličku. Bolo to dosť milé gesto a gentlemanské.. Spolu s chlapcom potom vyšla von,* Takže si si to spoznanie s Noctisom nerozmyslel? *spýtala sa ho Tsuki, aby vedela, čo teda ďalej. Či sa ešte niekde pôjde, alebo si to má namieriť domov a dať si konečne sprchu po tréningu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Thu Mar 19, 2020 11:17 pm
No jak myslíš, potom ti aspoň popíšu cestu k mému domu, aby si měla aspoň představu. * Dodal k její poznámce o doprovodu domů. * No to je na tobě, příště když někam půjdeme, tak to vyberu já, teda doufám, že najdu nějakou dobrou restauraci kam budeme moct zajít. * řekl takovým příjemným hlasem. Pak ještě dodal. * No moc bych nevyplazoval jazyk, někdo ti ho může ukousnout. * A lišácky se usmál. Když se ho ještě jednou zeptala jestli si to nerozmyslel, tak jen nesouhlasně zakýval hlavou. * Ne, ale trochu bude změna, až dodělám geninské zkoušky, tak si tě najdu a zajdeme společně za ním, co ty na to, hmm?* řekl a doufal, že nezní zase moc troufale. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Thu Mar 19, 2020 11:25 pm
A nebo proste odprevadím ja teba. Teda.. Ak nemáš v pláne sa vrátiť zase na cvičisko a sedieť tam na prdeli.. *doberala si ho Tsuki. Pretože to docela často robievala, keď jej nejaký človek sadol..* Keď ma nabudúce niekam pozveš, tak moja podmienka je nasledovná - buď vyberieš ešte lepšiu reštauráciu.. *o čom Tsuki pochybovala, že tu v Iwagakure takú nájde..* ..alebo predvedieš svoje kuchárske umenie a pozveš ma na domáce jedlo k sebe domov.. Keď už teda budem vedieť, kde bývaš.. *nie, vôbec sa nasilu nepchala k nemu domov. Vôôôôbec nie. Ale mala osobné dôvody.* Aha. A kto by mi ho akože mal odhryznúť?.. *Tsuki sa postavila rovno pred chlapca, tak blízko, ako len mohla. Skoro sa ich nosy dotýkali, ale musela dosť naťahovať hlavičku hore, lebo bol vyšší. A provokatívne mu znova vyplazila jazyk.. Ignorujúc celkom slová o geninských skúškach.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Thu Mar 19, 2020 11:41 pm
To je taky možnost a bude to o dost snadnější a ne už nemám v plánu jen sedět na prdeli. *Byl odhodlaný zesílit, než se s ní znova setká. A nebylo to vůbec kvůli tomu aby udělal dojem, jak se dokázal sám zlepšit bez pomoci. * Hm, moje kuchařské umění asi nechceš moc vidět ani chutnat… * Nebylo to tak že neuměl vařit, ale spíše že se to teprve učil. * Aaale to je na tobě jestli budeš chtít něco ode mne ochutnat a nebo radši restauraci. * Usmál se a celou dobu se snažil mluvit velice příjemným hlasem. Když se k němu přiblížila a vyplázla jazyk, tak jí chtěl všechno tohle škádlení vrátit a tak…. * No nevím… co… třeba… já!. * V okamžik kdy to dořekl tak je se o kousíček nahnul a cvakl zuby o sebe, jakoby jí chtěl kousnout do toho jazyka.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Thu Mar 19, 2020 11:48 pm
*Chlapec sa po svojich posledných slovách posnažil Tsuki trochu poškádlit.. Úprimne? Keď zacvakol zubami, trochu sebou cukla, ale v žiadnom prípade neschovávala svoj vyplazený jazyk. Nie. Práve naopak. Rukami chytila chlapca za jeho ramená, aby si ho - prípadne svojou silou, ktorú mala ako genin na úrovni štyroch bodov - udržala pri sebe, ak by sa chcel odtiahnuť. Stále s vyplazeným jazykom, ako bola k nemu tak blízko, mu olizla jeho pery. Až potom sa odtiahla. To mu len vrátila to škádlenie zase ona. Lebo vedela, že by to mohlo byť nepríjemné. Ale jej to nevadilo. S vyzývavým úsmevom na tvári sa od neho odtiahla, pustila ho rukami a urobila dva malé kroky dozadu,* Tak ma veď.. A ukáž mi cestu k tebe domov, nech viem..
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Thu Mar 19, 2020 11:57 pm
*Myslel si, že když cvakne zuby, tak cukne víc, ale ona jen trošku. No to netušil co ho čeká za tohle. Když mu chytila ramena, tak mu spadl úsměv z tváře. V ten moment mu došlo, že ona si to asi nenechá líbit. Trošku se snažil dostat od ní, ale marně. Ať se snažil sebe víc, tak s jejíma rukama ani ne pohnul. A než se nenadál tak mu olízla jeho rty. * eeeee? * Vydal ze sebe takový divně překvapený zvuk a hned si utřel svoje rty do rukávu. Koukl na ní a ona se tam smála. * „tahle holka je divná. Až moc, ale taky velice zajímavá.“ * Pomyslel si. * N..n..no tak t..t..tudy pojď zamnou.* řekl trochu zakoktaným hlasem a chytil jí za ruku a vedl jí směrem do ulic klanu Denge O. *
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 12:10 am
Rozkošnéé. *zamrčala Tsuki a hravo si skusla spodnú peru, bolo to také spontánne gesto. Chlapcov bolo tak jednoduché dostať do rozpakov - to sa naučila veľmi rýchlo. Fungovalo to jak na Natsua, tak na Noctisa. A to chlapci ešte netušili, či ich čaká, keď bude Tsuki väčšia :I..* Tak ma veď.. *Tsuki sa nechala chytiť za svoju ruku, nebol to pre ňu žiaden problém. Cestou toho už príliš nenahovorila. Skôr si dávala veľmi veľký pozor na okolie. Ešte by ich nedajbože uvidel Aizen, okamžite by šiel všetko nabonzovať Tsukinmu otcovi - alebo ešte horšie.. Zase by si vymyslel nejakú jeho podmienku, kedy to jej otcovi nenabonzuje. Ako vtedy s Natsuom.. Príliš riskovala, keď sa dávala takto moc do kontaktu s inými ľuďmi.. Ale jej zvedavosť bola príliš silná.. Pokiaľ nečelila otcovi zoči voči, tak bola silnejšia, než jej vlastný strach z otca..* Keby si ma niekedy hľadal.. Tak som skoro denne na cvičisku.. A často aj na moste zmaru.. *konečne prehovorila, keď sa dostali do štvrti klanu Dengen O. Netušila totiž, kde presne býva, a tak mu chcela tieto slová venovať ešte predtým, než prídu k jeho domu. Snáď ich tu nikto neuvidí takto ruka v ruke. Ešte by si pomysleli, že je jeho frajerka.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 12:33 am
*Riku jí vedl za ruku. Nešel moc rychle aby jí netáhl uplně za sebou a také se snažil vyhýbat lidem aby do nich on ani ona nenarazily. Ulice klanu Denge O nebyla moc daleko od místa kde byly. * Dobře budu si to pamatovat, most zmaru a cvičiště jasný chápu. Mě zase najdeš buď v akademii a nebo také na cvičišti a nebo budu doma. Už se tam blížíme není to moc daleko. * Rikuovy nepřišlo divné, že jí bere za ruku a nedošlo mu, že můžou vypadat jako pár. Vešly do ulice klanu Denge O. Byla to celkem obyčejná ulice, akorát se na nich dost často prali dva nebo tři ninjové mezi sebou. Bylo to aby si dokázali kdo je silnější většinou. Dorazili k Rikuovému domu. * Tak jsme tady. * Byl to dvoupatrový dům žluté barvy co měl i malou půdu a 4 okna z téhle strany. * Můj pokoj je v tom okně na pravo.
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 12:46 am
*Pokývala hlavou pri jeho slovách a uložila si ich pečlivo do hlavy. Informácie len tak ľahko nezabúdala, pokiaľ to neboli úplné nezmysly, ktoré z nej vytesnila spíš ona sama a schválne. Cestou po štvrti klanu Dengen O sa jej naskytovali všelijaké výjavy - niekoľko bitiek, kde sa bili dvaja, či traja ninjovia, boli fascinujúce. Tsuki nebola sama o sebe agresívny typ človeka, ale keď sa do niečoho vložila, dotiahla to do úplného konca. A podotýkam, že do úspešného!..* Cítim vo vzduchu primnoho testosterónu.. *zamrmlala si skôr sama pre seba, ale dostatočne hlasne, aby ju počul aj Riku. Kto vie, čo by sa stalo, keby to povedala úplne nahlas pred tými dotyčnými, čo sa neďaleko nich mlátili.. Možno to niekedy skutočne urobí.. Ale to až v budúcnosti, keď bude dostatočne silná. Zastavili konečne pred chlapcovým domom. Tsuki si ho zbežne prehliadla, zameriavajúc sa na dvere, okná a niečo málo z okolia domu, akoby robila analýzu..* Očakávaš, že ti prídem romanticky spievať pod okno? *rýpla si ešte Tsuki, než sa s ním rozlúčila.. Tsuki si vymanila svoju ruku z jeho zovretia,* Takže už viem, kde bývaš, kde máš izbu.. Večer sa môžem prísť pokúsiť o tvoju vraždu.. *pousmiala sa Tsuki a pri týchto slovách sa otočila na päte,* Spi sladko, Riku-chan.. *a mala v pláne konečne odísť smerom domov.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 12:53 am
No to se ti nedivím, někdy tady je cítit i pach krve, ale jen málokdy. * Přidal k její poznámce o testosteronu. Keď zmínila zpívání pod oknem, tak trochu začervenal. * No, můžeš to sama zjistit. A později až budu vědět kde bydlíš ty to můžeš zjistit. * Vyplázl na ní jazyk. * No zkusit to můžeš, doufám, že jsi dost silná aby si se dostala přes stráže a neboj se budu spát velice sladce a doufám, že i ty Tsuki-chin. * Usmá se na ní a poté se vydal směrem domů. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 12:58 am
Konec RPG
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 2:20 pm
Noctis Clive: *Momentálně nemá nic na práci, žádná mise ani nic takového a nezkouší se naučit ani žádné nové Jutsu a tak se rozhodl že by si mohl jít zacvičit a proto se zrovna nachází v této oblasti (Tréninkový Vrcholek Pádů). Dneska je celkem pěkné počasí a to je pro den na cvičení jako dělané, Noctis si v té oblasti zabral jednoho panáka na kterém může trénovat údery ale toho si zrovna nevšímá a místo toho se věnuje spíše cvikům jako kliky nebo přitahování vlastní váhy na nějaké té tyči (nevím jak se ta pičovina jmenuje). Normálně by nemusel moc řešit svou fyzičku, ono přecijen chrání ho jeho písek ale nechce to zanedbat a pak toho jednou litovat. Na sobě má jen nějaké volnější tepláky (Raito style xD) ale tričko to nemá, to má odložené stranou aby se v něm nepotil jako prase. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 5:43 pm
*Riku byl chvíli po geninských zkouškách. Takže jak se domluvil s Tsuki chtěl se jít seznámit s tím Noctisem. Tsuki mu říkala, že bude na tréninkovém vrcholku pádu a nebo most zmaru. * Hmm kde jí spíš najdu, hmm asi zkusím znova tréninkový vrcholek pádu. * Riku se oblékl do Odkaz a vyrazil. Byl pěkný den, takže byl rád, že se oblékl trošku nalehko. U pasu měl svojí katanu. Vlasy si po cestě dal do malého culíku. Dorazil na vrcholek a nebylo tam moc lidí, tak se rozhodl že si udělá nějaké cviky. Trošku se protáhl a potom vyskočil na větev stromu a začal se přitahovat. Dal tomu pár minut, ale nikde jí neviděl. * Hmm, mám na ní počkat a nebo…. * Slezl ze stromu a vyšel doprostřed vrcholku. Na dech se a potom zakřičel. * JE TU NĚJAKÝ NOCTIS?! * Těžce vy dech protože do toho dal celý dech aby ho bylo pořádně slyšet. Až se znova na dech, tak se rozhlížel kdo zareagoval na to jméno. *
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 6:21 pm
Noctis Clive: *Pokračuje ve cvičení když v tom se po celém vrcholku ozve hlasitý a pronikavý hlas ale přitom jeho tón je dost vysoký a tak se dá usoudit že to je dítě stejně jako Noctis. Přestane se cvikem během kterého přitahoval svou váhu na nějaké té hrazdě nebo co to bylo a seskočí dolů, otočí se směrem odkud zaslechl své jméno a celkem rychle najde zdroj. At přemýšlí jak přemýšlí není schopen si vybavit o koho by se tak mohlo jednat, takže buď si dotyčného není schopen vybavit nebo ho prostě nezná. * Já jsem Noctis, co chceš!*Okřikne Rikua trochu hlasitějším hlasem aby ho slyšel ale rozhodně tu nekřičí jako on. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 6:25 pm
*Uslyšel reakci na jeho zakřičení. Otočil se tím směrem a vydal se za chlapcem který tvrdil, že je Noctis. Došel až k němu. Přistoupil k něm s úsměvem na tváří a příjemným tónem promluvil. * Já jsem Riku Sora, Tsuki mi o tobě říkala, že by jsi mi prý mohl pomoci zesílit. * Riku nechtěl chodit kolem horké kaše, takže šel rovnou k věci bez toho aby to nějak obkecával. * Omlouvám se že jsem křičel tvoje jméno jen tak, ale nevěděl jsem jak vypadáš, tak jsem nechtěl za každým člověkem tady chodit a ptát se.
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 6:41 pm
Noctis Clive: Co? *Noctis nahodí totálně zmatenej výraz jako kdyby neměl tušení o čem to Riku mluví. * Jak bych ti mohlo pomoct zesílit? Nejsem Sensei nebo tak, dokonce ani trenér Geninů já jsem totiž voják ale tak můžeme to zkusit, pokud tě za mnou poslala Tsuki tak tě asi nemohu odmítnout. *Zamyslí se nad tím jak to provést a tak dostane nápad. * V čem se chceš zlepšit? Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu, Fuinjutsu nebo Kenjutsu? Musíš mi trochu víc říct ohledně toho jak bych ti měl pomoct. Mohu ti leda nabídnout že si se mnou můžeš dát takovej lehčí souboj.
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 6:50 pm
*Riku chvilku zapřemýšlel. Jako obvykle nahlas. * No zesílit jednotlivé odvětví, není špatný nápad, ale lepší by bylo mít větší výdrž nebo možná rychlost. *Trošku si to mumlal, ale Noctis nejspíš uslyší co si špitá pro sebe. * No tak můžeme ten lehčí souboj asi. Jak to chceš udělat? Budeme proti sobě bojovat zbraněmi nebo se tě budu snažit zasáhnout? * Zeptal se ho trochu zvědavým hlasem jak to vlastně chce udělat. *
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 6:59 pm
Noctis Clive: Každý si vybere jednu věc nebo jednu sadu zbraní ze své výbavy a tak pokud máš třeba sadu 10ti kunaiů můžeš si je vzít všechny a tak dále. Samozřejmě se tě budu snažit nezranit a budeme tak nějak improvizovat a dáme si souboj v takovém volném stylu. *Pak se trochu protáhne aby si protáhl svaly. * Tak co? *Kdyby měl být Noctis upřímný tak z tohoto není ani trochu nadšený ale asi ho neodmítne když už přišel. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 7:04 pm
*Když promluvil Noctis, tak souhlasně kývl. * Tak dobrá to by šlo. * Začal se taky protahovat. Vytáhl svojí katanu a za ujmul postoj. * Jsem připraven. * Jestli to Noctis od kývl, tak Riku vyrazil směrem k němu se seknutim z pravé strany na levou a následovalo bodnutí do hrudi. Ovšem když by to už vypadalo, že by ho bodl, tak by zastavil svojí zbraň. *
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 7:30 pm
Noctis Clive: Takže ty volíš katanu jo? *Noctis se přesune ke svým věcem a vytáhne si asi 6 malých písečných kostek, které jsou dost stlačené do sebe aby zabíraly co nejméně místa a tyhle kostky si připevní k boku (3 na každý bok). Poté se přesune tak aby stál čelem proti Rikuovi ale aby mezi nimi byla mezera takových 6 metrů. Sehne se pro jeden kámen a podívá se do očí Rikua. * Hodím do vzduchu tento kámen a jakmile odpadne na zem tak to znamená start souboje. *Pronese a pak to i udělá a vhodí mezi ně do vzduchu kámen a ten poté jakmile dosáhne své maximální výšky tak začne padat kvůli zemské přitažlivosti zase dolů a v moment kdy se dotkne země tak to znamená start souboje. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 10:09 pm
* Když vyhodil kámen do vzduchu, tak se Riku trochu se trochu přikrčil a katanů dal k pasu. Kámen dopadl na zem a Riku vystartoval proti Noctisovy a když byl na dosah katany, tak sekl bokem (z leva do prava) v úrovni pasu a poté chtěl přejít do bodnutí. *
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 10:43 pm
Noctis Clive: *Jakmile Riku přejde do útoku Noctis je nucen okamžitě reagovat, zdá s že Riku není úplně pomalej ale zase není vzhledem na svou hodnost nejrychlejší (na Genina). Každopádně Noctis prudce ukročí dozadu a tím pádem katana švihne jen tak do prázdného prostoru ale Riku pak přejde ještě do dalšího útoku a tím je bodnutí. Proto opět uhne tím že se ukročí do pravé straně a tím pádem čepel bodne opět do prázdného prostoru a Noctis chce využít toho momentu že než Riku stáhne ruce s katanou zpět tak Noctis k němu rychle přikročí a jednou rukou ho prvně chytí za zápěstí, druhou za rameno a pak provede pohyb že mu na rameno zatlačí směrem dolů a podrazí mu nohy aby ho donutil spadnout na záda a to celkem tvrdě ale více by na něj pak neútočil, pouze by od něj odstoupil aby se mohl postavit a zkusit další útok. * Tvé útoky jsou předvídatelné, zkus mě nějak zaskočit. Přemýšlej vždy aspoň dva kroky dopředu.
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 10:53 pm
*Když dvakrát netrefil, tak se nezastavoval a nestahoval, právě naopak, když Noctis ho chtěl chytit za zápěstí, tak do něj chce narazit ramenem a dostat ho od sebe, poté chce zvednout ruce a vést jeden sek z levé vrchní strany do pravé spodní. Nemá moc síly, takže je dost možné, že se mu ho nepodaří odrazit do boku a dopadne to podle toho jak chtěl Noctis. *
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 11:10 pm
Noctis Clive: *Upřímně, to co Riku provedl Noctise částečně zaskočí ale ne ta že by to s ním moc pohlo, protože Riku je výrazně slabší (fyzicky) jak Noctis a tak to pro něj může být jako kdyby narazil do skály. Takže je to vlastně tak jak to bylo dále popsané jako v minulém odpisu jak ho Noctis šikovně podrazil aby ho dostal na zem (na záda). * Tohle nebyl špatný pokus. *Tohle mu řekl (místo toho co bylo pospané v minulém). Takže nyní se vzdálí ta aby mezi Noctisem a Rikuem byla mezera 4 metry a tam jen stojí a čeká na pohyb malého Rikua, zajímá ho co provede jako další. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 11:18 pm
*Riku dopadl zády na zem. * Sakra. * Rychle se vymrštil zpátky na nohy a otočil se směrem k Noctiosovy. Riku se na dech a usmál se. Vyrazil směrem k Noctisovy. Šel co nejhlasitěji šlo a také co nejrychleji. Když už byl skoro u něho, tak počkal na Noctisův první pohyb. Po té co ho udělal, tak sekl katanou směrem ze spodu do vrchu. To by ho mělo vyvést z míry a poté se pokusí chytit ho za bok a potlačit ho k zemi a potom ho chce bodnout katanou. *
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 20, 2020 11:40 pm
Noctis Clive: *Ten útok katanou jakmile se Noctis pohl byl nečekaný a dost ho to vyvedlo z míry ale to co mohlo zaskočit zase Rikua je Noctisova písečná obrana, která čepel katany zablokuje asi takových 7 centimetrů od jeho těla. Ten moment chce Noctis využít k tomu aby to otočil a zabránil pokusu Rikua dostat Noctise na zem tím že prostě luskne levou rukou a přitom jak luskne tak vystřelí na Rikua malou ohnivou střelu, která ho sice nějak vážně nezraní ale popálí mu to oblečení a troch pokožku v oblasti zásahu a tím je jeho zápěstí levé ruky (Katon: Houkashusha). Jde o to Rikua vyvést z rovnováhy a tak pak ihned přijde ze strany Noctise kopačka z otočky směřovaná rovnou na jeho hrudník. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Fri Mar 27, 2020 11:19 pm
*Když se jeho katana zastaví, tak se jen podivene kouká. * Co to sakra...* pomalu to ani nestačil do říct a hned ho začala pálit ruka, ale toho moc nezastavilo, spíše jen se to snažil uhasit a hned na to dostal kopačku na hrudník. Byla to pěkná rána, ale Riku to ustál na nohách, teda odskočil do zadu aby si získal čas. Jeho ruka byla trochu popálená, ale mohl s ní hýbat. * Dobrá * řekl si pro sebe a poté vystartoval rychle proti Noctisovy přesně proti němu s katanou před sebou jakoby ho chtěl vší silou bodnout. No v moment kdy se pokusí kataně vyhnout nebo zablokovat tak jí pustí k zemi a bude chtít Noctise povalit na zem a poté ho chytnout do páky jeho ruku. *
Noctis Clive
Noctis Clive
Poèet pøíspìvkù : 2643
Join date : 09. 11. 19
Location : Nukenin (Kage)

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Sat Mar 28, 2020 4:23 pm
Noctis Clive: *Riku provede další útok a Noctis je docela zaskočen, protože v posledním momentu svého útoku pustí katanu a vypadá to jako kdyby chtěl Noctise povalit na zem ale ten se může leda zapřít nebo to vyblokovat pískem ale nakonec se rozhodne pro jiný plán. Využije principu Kinobori no Waza a přilepí se k zemi svými chodidly s tím že ještě předtím zaujal pevný postoj a když je Riku už u něj tak stejně jako se Riku opře do Noctise tak se on opře aby mu vzdoroval ale pak po chvilce prudce uvolní svou sílu a jakoby zacouvá a uhne aby nechal Rikua spadnout na zem pod prudkou změnou působení sil, kromě toho pokud zkusí Riku Noctise stáhnout sebou tak se stále drží přilepený k zemi. *
Sponsored content

Tréninkový Vrcholek Pádů - Stránka 4 Empty Re: Tréninkový Vrcholek Pádů

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru