Brána Sunagakure

+8
Shimiru / Azazel
Arisu Sasaki
Reina
Kaede Hisa
Izumi
Kai Yoshimitsu
Akio Noriaki
Admin
12 posters
Goto down
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Tue Jun 23, 2020 12:39 am
Mám pár ľudí v Iwagakure na ktorých mi záleží a nechcem aby sa zranili za žiadnych okolností, tak celá Iwagakure nepripadá do úvahy. *Informuje.* Fakt, budem potrebovať postavať jeden domček a jeden na jeho mieste zbúrať. Takže len jeden väčší odstrániť. *Okabe sa zamyslí, či na niečo nezabudol.* Aha, jasné tak dovtedy trénuj na kontrole. Aby naozaj vybuchlo len to, čo malo. Nechceme predsa aby sme poškodili majetok susedov alebo niekoho kto renováciu nemá vôbec v pláne... Do roku by som mohol vedieť a oznámiť ti presné rozmery domu, aby výbuch na neho nebol ani príliš malý, ani príliš veľký. A ak o 2 roky budeš mať stále záujem, tak spustíme akciu. *Dokončí Okabe, obchodné záležitosti.* Inak ako na novom mieste, som tu trochu stratený. Vedel by si mi prosím poradiť, kde sa tu dá dobre najesť za rozumnú cenu pre gennina? *Spýta sa, keďže Kai je očividne odtiaľto, tak by tu mohol poznať nejaké fajn miesta.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Tue Jun 23, 2020 9:20 pm
Kai Yoshmitsu
(Kai) Dobře. Jen jednu budovu. (Kai) 'Si jako myslí, že mi zabrání ve vyhlazení vesnice, když se mi bude chtít? To nemyslí vážně.' *pomyslí si a nasadí takový ten ignorantský pohled.* (Kai) 'Trénuj kontrolu? Já? Já mám trénovat svoji kontrolu? To už teda přehnal.' *naběhne mu na čele žilka a párkrát zamrká. Ale jelikož nechce vyvolat konflikt, kdyby zabil někoho z jiné vesnice, tak to v sobě udusí. Takže se pak rozejde pryč. Bezeslova a jen mu věnuje pohled (Takový ten, pojď za mnou) a namíří si to k nejlepší restauraci co tu mají. Po několika minutách stanuli před ní a Kai během té chůze nepromluvil ani slovo.* (Kai) Tady to je. Nejlepší restaurace co je tu ve vesnici. Takže si nech chutnat. *řekne mu a následně odejde dále po svých.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Wed Jun 24, 2020 11:00 am
*Okabe čakal, že len mu povie smer ale Kai ho nečakane odprevadí až k reštaurácii.* Ďakujem. *Poďakuje sa a napadne mu, že ak bol k nemu Kai až taký milý, že ho priviedol až sem, tak mu niečo prezradí.* Kai, musím sa ti priznať. *Začne k nemu hovoriť, keď sa Kai chystal na odchod.* Viem, že normálne by ťa to nenapadlo, ale moje meno v skutočnosti nie je Leorio dio Carpio! *Prezradí mu tento šokantný fakt.* V skutočnosti sa volám Okabe Rintaro. A nie som zo žiadneho inštitútu som len obyčajný gennin. *Dokončí svoje nečakané priznanie, ale akoby mohol človeka ktorý mu ukázal najlepšiu reštauráciu, nechať žiť v klamstve? S týmto by Okabe nemohol žiť. Potom sa už asi naozaj rozlúčia, Okabe sa ide dobre najesť a Kai má pravdepodobne vlastné plány.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Wed Jun 24, 2020 9:09 pm
---Ukončené---
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Jaashi Natsui

Sun Jul 26, 2020 2:39 pm
Legenda:
Jaashi
Úředník
Aki

*Jaashi přešlapoval nervozně před okýnkem, kde by měl být úředník na mise a čekal až se vrátí. Trošku ho štvala ta nezodpovědnost, že někdo má na práci něco tak důležitého a dojde si na záchod. Určitě to udělal jenom kvůli tomu, že přišel pro misi on. Přeci jen vůbec nebyl nadšený, že musel předávat mise D. Jako by snad on mohl za to, že na jinou misi ho ještě nepustí.*
Rád vás vidím.“ *Usměje se na úředníka, když přijde a usadí se na svou židli.* Jaashi Natsui … mám tady mít misi … D misi. *Upřesní a zářivě se usměje. Úředník si ho proměří pohledem a otráveně se zase zvedne a přejde k regálu kde se chvíli prohrabuje.* Ano, ano ... mise D. Musíte být nadšený mladý pane z něčeho tak extra. *Utrousí a podá mu svitek s misí.*
Já to dělám jen abych se stal chuuninem a pak si mohl vzít zaměstnání úředníka a pomáhat vám s vaší prací. *Vysvětlí a rozeběhne se z úřadu pryč. Úředník se za ním dívá a přemýšlí, zda to myslel vážně nebo ne.
Když opustil budovu úřadu rozevřel svitek. OPRAVA HRADBY VESNICE
Trošku si povzdechne po přečtení mise, ale chápe, že prostě nic lepšího není, a tak se vydá k místu, které je na svitku uvedené.
Jaashi si zvědavě prohlíží obrovský kus zdi chybějící v hradbách. Přemýšlel, co se asi tak stalo, že najednou se takový kus utrhl, ale nedokázal na to najít odpověď.*
Hej, ty … kluku co tady děláš? *z přemýšlení ho vytrhl cizí muž. Celkem rychle k němu doběhl.* Tady nemáš co dělat. Nepotřebuju, aby na dalšího zvědavce spadnul nějaký uvolněný kámen a já řešil problémy. Padej odsud. *Rozkázal a ukázal směrem odkud přišel.
Chvíli si muže prohlížel a přemýšlel kdo to tak asi může být, podle oblečení nějaký dělník, ale vystupování patřil zřejmě k nějaké vyšší pozici na stavbě, možná dokonce vedoucí těch prací.* Já nikam rozhodně nepůjdu. Mám se tu setkat ... *odmlčí se a ve svitku hledá jméno zadavatele mise.* S nějakým Akim, který si vyžádal přítomnost ninji. *Vysvětlí a sleduje pozorně muže.* Och ... To jsem já, já jsem Aki. *Pronese překvapen odpovědí mladíka a pak se poškrábe na krku.* Tak tedy … pardon. *Utře si pot z čela a ukáže kousek před sebe.*
Moji chlapi spolu s nějakými dalšími ninji odklízejí zbytky z hradeb, co spadli. Mohl bys jim pomoci? A pak když tak můžeš přiložit ruku k dílu při stavění lešení. *Navrhne a Jaashi se na něj usměje. Počítejte se mnou. *Slíbí a rozeběhne se směrem kde ostatní odklízení to nadělení. Jen pozdraví pokývnutím hlavou některé přítomné a pak se pustí do práce. Sleduje, kam nosí kusy kamení a pak zvedne jeden velký kámen a vydá se s ním směrem kam se má dát. Využije tu práci jako trénink a vůbec mu to nevadí. Jak tak odnáší kameny tu a tam prohodí nějaké slovo s některým z dělníků a pohledem hledá nějakého ninju, o kterém mluvil Aki, ale žádného nevidí. Když odnesou poslední kameny, otře si z čela spokojeně pot a sleduje obrovskou hromadu co je teď mimo hradby vesnice.
Jen co ho napadne otázka, co s kamením vlastně bude odněkud seskočí vysoká žena v elegantních červených šatech.* Kdo to je? *zeptá se mužů okolo, ale nikdo mu neodpoví. Jaashi si jí zkoumavě prohlíží a sleduje, jak žena složí pečetě a pak se dotkne kamene. Ten se začne měnit a z hromady rozpadlých šutrů neurčitého tvaru se začnou tvořit přesné kameny. Jen co to dodělá zmizí v oblaku písku jako by tam předtím snad ani nebyla.* Viděli jste to? *nechápavě kroutí hlavou nad tím co viděl a rozeběhne se ke kamenům. Skutečně z hromady štěrku a zbytku zdí jsou dokonalé hranoly připravené k zabudování na své místo ve zdi.* A já se učím, jak někoho praštit. *Zakroutí nad tím hlavou, jutsu na něj udělalo velký dojem.
Tak jak slíbil Akimu krom odnošení kamenů ještě pomůže se stavbou lešení. Celkem si užívá pohledy, některých, když tam tak jako by nic pobíhá po zdech a předává kusy lešení tam kde jsou třeba. Když lešení stojí a práce je hotová s úsměvem přejde k Akimu.* Děkuji za příležitost pomoci vám. Bezpečí vesnice je důležité. Opatrujte se. *Rozloučí se s Akim, mávne na pozdrav chlapům ze stavby a rozeběhne se pryč, protože po těžké práci by si dal něco dobrého k snědku. *
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Konec RPG

Sun Jul 26, 2020 8:01 pm
--------KONEC--------
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sun Aug 02, 2020 5:49 pm
*Kami sedí doma a přemýšlí co by mohla dělat. Doma se jí moc sedět nechtělo. Nakonec se oblékna do modrých kalhot, černého trička, na hlavu si dala černý šátek a nakonec hodila modrou mikinu. Nakonec si vezme pouzdra, do kterých si dá svitky a čelenku Suny si uváže kolem krku. Pak se rozejde dolů do kuchyně, kde si vezme láhev s vodou a přesune se do předsíně, kde se obuje. Když má vše, tak vyjde před dům zamkne a rozejde se ven. Nějakou chvíli se jen tak prochází vesnici a přemýšlí, kde by dneska mohla jít trénovat, nakonec se rozhodne, že se vydá k vodní nádrži a tak zahne do ulice, která je tomu nejblíže.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Sun Aug 02, 2020 9:18 pm
*Kaito se povaloval doma, ale už ho to tam nebavilo a tak se rozhodl, že půjde ven. Má na sobě černý kalhoty,hnědou mikinu a ochranou čelenku přivázanou na čele. V kuchyni se ještě zastavil se napít a tam taky našel vzkaz od otce že je na misi a že se vrátí co nejdřív. Když se napil vzal si všechny svoje věci a vyšel z bytu a ještě za sebou zamkl. Nevěděl kam přesně půjde a tak se jen tak procházel ulicemi Suny. Když bloudil v jedné ulici zdálo se mu, že proti němu jde Kami kterou zná, ale nebyl si jistý. Pomalu k dívce přišel*Kami?Jsi to ty?*Zastavil procházející dívku v modrých kalhotách,černém tričku a s černým šátkem na hlavě.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sun Aug 02, 2020 9:31 pm
*Kami prochází ulicemi a přemýšlí nad vším možným.* 'Hmm co dneska budu trénovat, když jdu k vodní nádrži, tak by asi nebyl od věci Suiton,' *poví si Kami v duchu a dále pokračuje. Jak tak jde, tak moc nevnímá okolí. Najednou na ní někdo promluví, tak s sebou trochu škubne a zastaví se. Chvíli se dívá na onu osobu.* 'Kaito? Jo vypadá to, že to bude on,' *řekne si v duchu Kami a trochu smutně si povzdechne.* Už to tak bude. Ahoj Kaito, už je to nějakou dobu co jsme se neviděli, co, *poví Kami a trochu se na něj pousměje.* Co ty tady, *zeptá se ho.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Sun Aug 02, 2020 9:35 pm
Ahoj no už je to nějaká doba*Usmál se a podrbal se na zátylku.*No doma sem se už nudil a tak sem si řekl, že se půjdu aspoň projít ven*Odpověděl Kami na otázku a prohlížel si jí. Dost se od jejich posledního setkání změnila není divu, že Kami hned nepoznal a nebyl si jistý.*Hmm a co ty?Kam razíš*Oplatil Kami stejnou otázku.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sun Aug 02, 2020 9:57 pm
To máš pravdu, už jsme se celkem dlouho neviděli, *poví souhlasně Kami.* Aha, no je to fajn, občas vyrazit ven, jen tak a nemuset nad ničím přemýšlet, *poví mu Kami a pousměje se na něj. Když si jí tak prohlížel, tak z toho nebyla moc nadšená, ale nic mu neřekla.* Já, ale jdu k vodní nádrži si trochu zatrénovat, nechceš se přidat, *zeptá se ho celkem zvědavě Kami, přece jen by byla raději kdyby tam s ní někdo šel, samotné se jí dneska moc nechce trénovat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Sun Aug 02, 2020 10:19 pm
*Kaito si ji jen v rychlosti zkoukl tušil, že jí to nebylo dvakrát příjemný když si jí prohlížel.*Hmm no proč ne rád se přidám*Mile se na Kami usmál a rozešel se směrem k vodní nádrži kam kami mířila.*Jak se ti vlastně vede už je to doba co jsme se naposledy potkali* Cestou se Kami zeptal, aby tu cestu jen nepromlčeli.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sun Aug 02, 2020 10:26 pm
*Nad jeho slovy se jen pousměje a pak se rozejde k vodní nádrži.* Budu ráda, že se přidáš, *poví mu a pokračuje v cestě.* Hmm, zajímavá otázka.* Tak jak sám vidíš, tak vedlo se mi celkem dost špatně, teď už je to lepší. Udělala jsem blbost na misi a špatně jsem dopadla, *odpoví Kami a na chvíli se odmlčí.* Jinak bych řekla, že dobré. Jsem jounin, Další novinka asi bude, že jsme se dali s Kaiem dohromady, *poví Kami celkem zamyšleně.* A co ty, co nového, kde jsi vůbec zmizel, dlouho jsme se neviděli, už jsem si myslela, že to s tebou dopadlo nějak špatně, *poví mu Kami.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Sun Aug 02, 2020 10:48 pm
*Oba se rozešli stejnou cestou a Kami mu začala odpovídat*No tak trochu sem si všiml, ale nechtěl sem se tě na to úplně přímo zeptat*Řekl troxhu posmutněle, když mu řekla, že se jí vedlo špatně a na misi udělala blbost.*Páni Jounin. Cože?S Kaiem páni to sou mi novinky*Pousmál se.*No po mojí chuninské zkoušce jsem chvíli skejsl v nemocnici měl jsem celkem silnýho soupeře který mi dal hodně na frak*Řekl jí na to kde zmizel a proč se dlouho neviděli.*No, ale i když mě dost vypráskal na zkoušce tak mě nakonec pasovali na chunina tak aspoň jedna dobrá zpráva*Pousmál se a jen vzpomínka na chuninskou zkoušku ho zabolela.*No asi jsme došli na místo*Řekl když už dorazili k vodní nádrži.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sun Aug 02, 2020 10:56 pm
Mno toho si snad ani nejde nevšimnout, *poví Kami a trochu smutně si povzdechne.* Jop Jounin, ale taky jak jsem dopadla no. Už nějakou dobu jsme spolu, i když předtím jsem byla s Erenem, ale dopadlo to tak nějak, že jsme se spolu moooc dlouho neviděli a kupodivu se Kai konečně dokázal odhodlat mi co a jak, *poví Kami a trochu se zasměje.*V nemocnici, já tam byla tak půl roku, už nikdy více, *poví Kami.* Tak do gratuluji, že jsi prošel, ale tuším, že to nebylo nic jednoduchého viď, sama si vzpomínám, jak těžké v Iwagakure byly moje zkoušky, *poví Kami.* Jo jo, jsme tady, tady chodím trénovat Suiton, ono to je vlastně jediné místo, kde se tady dá Suiton trénovat, *poví Kami.* Takže, když už jsi teda chuunin, co třeba si dát tréninkový souboj, aspoň bude zábava, *poví Kami a dívá se na něj.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Sun Aug 02, 2020 11:46 pm
Ale tak Kai je tvojí velkou oporou ne*Snažil se Kami trochu povzbudit, když viděl jak si smutně povzdechla.*No já tam byla sice o hodně menší dobu než ty, ale i tak mi to připadalo jako věčnost*Zasmál se*No to teda nebylo byl to o dost starší kluk nebo spíš už muž měl bílý oči a nejen že mě otrávil, ale pak mi i nějakým způsobem uzavřel chakru a to už byla úplná konečná*Shrnul v kostce to jak to měl se svojí zkouškou.*No , ale jako zkušenost taky dobrá*Řekl a pak se oba zastavili na místě.*Hmm tréninkový souboj to zní dobře*Řekl souhlasně nakonec poslední tréninkový souboj s Kami měl ještě když byl student akademie a chystal se na geninskou zkoušku. Teď, ale Kaito je o něco silnější než tehdy aspoň si to Kaito myslí, že trochu zesílil.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Aug 03, 2020 10:39 am
*Kami si vyslechne slova Kaita.* Jo to máš pravdu, je pravda, že za dobu co jsem byla v nemocnici tam byl skoro každý den, *poví Kami.* Za to Erena jsem neviděla od doby, než začaly zkoušky v Suně, *poví a pak se podívá na Kaita.* Aha, tak to jsi měl bez tak nějakého soupeře s Kekkie Genkai, jak to tak vypadá, *řekne celkem překvapeně Kami.* Jako jo, je to dobrá zkušenost, *odpoví mu.* Jsem celkem zvědavá, jak jsi se od doby, co jsme spolu naposledy, co jsme bojovali, jak jsi se zlepšil, *poví mu Kami a usměje se.* Tak až budeš připravený, tak můžeme začít, *poví Kami a usměje se na Kaita.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Aug 03, 2020 10:40 am
*Kami si vyslechne slova Kaita.* Jo to máš pravdu, je pravda, že za dobu co jsem byla v nemocnici tam byl skoro každý den, *poví Kami.* Za to Erena jsem neviděla od doby, než začaly zkoušky v Suně, *poví a pak se podívá na Kaita.* Aha, tak to jsi měl bez tak nějakého soupeře s Kekkie Genkai, jak to tak vypadá, *řekne celkem překvapeně Kami.* Jako jo, je to dobrá zkušenost, *odpoví mu.* Jsem celkem zvědavá, jak jsi se od doby, co jsme spolu naposledy, co jsme bojovali, jak jsi se zlepšil, *poví mu Kami a usměje se.* Tak až budeš připravený, tak můžeme začít, *poví Kami a usměje se na Kaita.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Mon Aug 03, 2020 3:51 pm
No doufám že aspoň o něco sem se zlepšil*Podrbal se na zátylku a nervózně se pousmál.*Dobře*Přikývl a odstoupil o pár metrů od Kami, aby to nebylo jen tak zničeho nic bum rána.*Tak jdem na to*Řekl a hodil po Kami dva Kunaie s výbušnými lístky mezi tím vyskočil nahoru složil ruční pečetě a vystřelí z úst salvu menších ohnivých koulí kterých na jednu takovou salvu vystřelí 10 přímo na Kami. Kaito věří tomu, že se tomu Kami vyhne a tak už připravuje genjutsu do kterého by Kami uvěznil. Pokud by se všemu vyhla uviděla by jak se na zem řítí meteorit(Jigoku Kouka no Jutsu)*
Zásoba chakry 16/21
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Aug 03, 2020 5:17 pm
*Kami se dívá na Kaita.* Uvidíme, já doufám, že jsi se zlepšil, *poví mu a dívá se na něj. Když po ní hodí dva kunaie, tak se odrazí od země a uskočí. (Chakura Shotto) Když po jí letí katonové jutsu, tak se opět odrazí od země a doskočí na zem. Pak se rozběhne pryč od Kaita na vodní hladinu. Najednou vidí, jak na ní padá meteorit, tak použije Kai. Když je na vodná hladině, tak složí několik pečetí a před ní se začne zvedat voda, která se zformuje do podoby hada. Pak se rozletí na Kaita. (Suiton: Ja no Kuchi)* Nebudu tě šetřit jen kvůli tomu, že jsi jen chuunin, * poví mu Kami.*

Zásoba chakry: 39,7/46
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Mon Aug 03, 2020 7:03 pm
*Jak kaito čekal Kami se vyhla útoku s výbušnými lístky a i ohnivé technice. Kami se sice dostala z jeho genjutsu, ale během chvilky než se Kami s toho dostala Kaito zmizel za kameny, který tam u vodní nádrže jsou. Věděl, že na něj Kami nepůjde jen tak zlehka i když ještě studoval ninja akademii a měli boj taky na něj nešla jen tak zlehka jen proto, že se teprve učil. Kaito věděl, že si musí dávat pozor na její klanové techniky, protože některý budí genjutsu. Když byl v úkrytu nechal vyčuhovat svoje ruce a vystřelil zvukovou vlnu ze svých trubic, který má v rukou přímo na Kami(Zankuuha). Potom vyskočil a hodil po ní tři senbony a tři shurikeny, Kami se mohlo zdát že na ní letí dvojnásobek toho co Kaito hodil(Ryuu Yanagi​). *
zásoba chakry 11,9/21
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Aug 03, 2020 7:39 pm
*Kami se dívá kolem dokola.* 'Tak co budeš dělat dále,' *řekne si v duchu Kami. Najednou uvidí Kaitovy ruce, tak se na to místo rozletí vodní drak.* 'Hmm, co teď,' *řekne si v duchu Kami a rozběhne se doprava, aby nestála na místě, protože by Kaito mohl něco vymyslet. Tím, že běží, se jí povede se vyhnout jeho útokům. Poté složí několik pečetí a pošle na Kaita pět bleskových disků. (Raiton: Raiso Gekishin) Pak se zastaví a dívá se před sebe, je celkem zvědavá, jak si s tím Kaito poradí.*

Zásoba chakry: 37,2/46
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Mon Aug 03, 2020 10:24 pm
*Kami se jeho útokům vyhla, ale to Kaito mohl očekávat Kami je na jiný úrovni než on navíc má i víc zkušeností. když viděl, že na něj letí bleskový disky aktivoval svůj sharingan. Kaitovi oči teď byli červený a kolem zorničky měl tři tomoe. Díky předvídavosti sharinganu se diskům dokázal vyhnout. Jak se jim vyhl podíval se Kami do očí při tom očním kontaktu Kami na krátkou dobu paralyzoval(Kanashibari no Jutsu) . Věděl, že má jen chvilku času než to prolomí a hned začal skládat ruční pečetě a vypustil ohnivou kouli(Katon: Goukakyuu no Jutsu). Nebylo slunečno a tak toho využil a udělal si dva klony(Bunshin no jutsu) a obklíčil Kami.*
Zásoba chakry: 9,2/21
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Aug 03, 2020 11:14 pm
*Kami se dívá na Kaita a čeká, co vymyslí. Když se raitonu vyhne, tak trochu překvapeně nakloní hlavu na stranu.* Tohle nebylo špatné, *poví a pak najednou ucítí, že je paralyzovaná. Ve chvíli, kdy uvidí, že si to na ní míří katon, tak z toho nemá moc dobrý pocit. Nashromáždí chakru do chodidel a vyskočí vysoko na vzduchu, že jutsu proletí pod ní. (Chakura Shotto)* 'Tohle vylo těsné,' *pomyslí si. Když dopadne na vodní hladinu, tak si aktivuje Rinnegan. Když je kolem ní Kaito a jeho kloni, tak se usměje. Následně jí z pravého rukávu vyjede chakrová tyč.* Už nemáš moc chakry, co, *poví mu Kami. Poté se pokud to stihne se otočí kolem dokola a pomocí úderu chakrové tyče se pokusí zničit klony a případně zaútočit i na samotného Kaita.*

Zásoba chakry: 34,8/46
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Tue Aug 04, 2020 4:07 pm
Heh díky*Pousmál se když byla Kami paralyzovaná a jak na ni mířila ohnivá koule vyskočila odst vysoko a koule proletěla pod ní. Když jí Kaito obklíčil všiml si změny v jejich očí.*"Hmm co to je?Že by něco podobnýho jako mám já?"*Přemýšlel, ale nemohl nad tím moc dlouho přemýšlet byl uprostřed boje a nemohl se soustředit na nic jinýho než na svýho soupeře.*No ještě něco málo zvládnu*Pousmál se, ale to už Kami na něj útočila chakrovou tyčí. Jeho klony zničila, ale samotný Kaito díky sharinganu viděl přesnou trajektorii jejího útoku a i když to bylo těsný tak se tomu vyhl. Díval se Kami do očí a přemýšlel o dalším kroku. Snesl na ni další genjutsu(Narakumi no jutsu) teď by se mělo Kami promítat něco z čeho má největší strach. Potom na ni hodil další tři kunaie s výbušnými lístky po tom co by byli odraženy nebo by se jim Kami vyhla vyslal tam světelnou bombu, která by měla Kami oslepit, ale sám Kaito by si dával pozor aby i on sám nebyl oslepený světlem*
zásoba chakry : 7,6/21
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Tue Aug 11, 2020 4:48 pm
*Když se jí povede zničit klony, tak se jen trochu pousměje, ale Kaito se vyhne.* 'Hmm, tohle nebylo špatné,' *řekne si v duchu Kami. Když na ní použije genjutsu, tak se na ní řítí velké množství ohně.* 'Sakra, proč zrovna tohle,' *řekne si v duchu Kami a pak složí pečeť a použije jutsu Kai. Když se uvolní z genjutsu, tak nashromáždí chakru do chodidel a uskočí na bok a tak se těsně vyhne jeho kunaiům.* 'Tohle bylo hodně těsné,' *řekne si v duchu Kami a pak najednou vybouchne světelná bomba, která jí oslepí. Nějakou chvíli stojí na místě, než začne vidět.* 'Sakra, tohle bylo hodně špatné,' *řekne si v duchu.*

Zásoba chakry: 32,3/46
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Fri Aug 21, 2020 3:17 pm
*Než světlo z bomby zmizelo přesunul se Kaito za záda Kami a mířil jí kunaiem na záda.*Tak co myslíš, že jsem trochu zesílil*Řekl s úsměvem a svůj sharingan už zrušil dost ho to vyčerpalo jeho používání.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sat Aug 22, 2020 2:46 pm
*Kami stojí na místě a čeká, až znovu uvidí. Ve chvíli, kdy se za ní objeví Kaito, tak se jen trochu pousměje.* Hmm, jo zlepšil jsi se, asi jsem na tebe šla celkem lehce, *řekne a trochu se pousměje, protože to nebrala úplně vážně, tak nepožila všechny své schopnosti, nerada by mu ublížila.* No taky je pravda, že jsme se opravdu dlouho neviděli, *poví mu.* Takže copak chceš dělat teď, *zeptá se ho, protože trénovat už asi nebudou, ale Kami se ještě nechtělo domů.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Sat Sep 05, 2020 5:50 pm
*Kaito se pousmál, když ho Kami pochválila a kunai,který jí mířil na záda dal zpátky do pouzdra.*Díky za uznání, ale ještě to není úplně ono*Řekl a pak se zamyslel co by mohli dál dělat. Dál trénovat nemohli aspoň ne Kaito jemu tenhle trénink dal celkem hodně zabrat, protože používal sharingan.*No dobrá otázka mě nic nenapadá*Pokrčí rameny v tuhle chvíli opravdu nevěděl co by mohli dělat.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sat Sep 05, 2020 6:12 pm
*Kami se dívá na Kaita a čeká, co jí řekne.* No tak ještě máš dost co trénovat a já jsem to dneska brala dost lehce jen ten trénink, popravdě se celkem těším, jak moc silný budeš, když budeš pokračovat s tréninkem, *poví Kami a usměje se na něj.* Hmm co bychom mohli dělat. Co kdybychom si zašli třeba někde na jídlo a popovídali si, dlouho jsme se neviděli, jinak mě teda nic jiného nenapadá, *odpoví mu Kami.* 'Snad s tím bude souhlasit, jinak se asi pro dnešek rozejdeme,' *řekne si v duchu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Wed Sep 09, 2020 11:01 pm
No máš pravdu ještě je co pilovat*Pousmál se na Kami a přemýšlel co by mohli dál podniknout.*Hmm to by šlo teď sem to chtěl i navrhnout a taky už začínám mít menší hlad*Přikývl na návrh Kami a pomalu se rozešel z místa pryč směrem do nějaké restaurace.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sat Sep 12, 2020 1:18 pm
*Když jí to potvrdí, tak se jen v duchu pousměje, protože každý má pořád co vylepšovat.* Tak co kdybychom zašli do ráje barbeque, *navrhne Kami, protože měla celkem chuť na pečené maso.* Mimochodem už víš, co by jsi chtěl jednou dělat za povolání nebo si ještě nejsi jistý, *zeptá se ho Kami celkem zvědavě, zatím co jde ulicemi Suny. Přece jen do Ráje Barbeque to je kousek cesty, tak přemýšlela, o čem by se spolu mohli bavit, než tam dojdou.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Sat Oct 31, 2020 10:17 pm
Jasně proč ne*Přikývl Kami na návrh, že by zašli do ráje barbeque.*No to jsem se ještě nerozhodl vůbec nevím na co bych se hodil*Pokrčil rameny, když procházeli ulicemi Suny. Dlouho nad tím přemýšlel, ale ještě se nerozhodl co za povolání by chtěl dělat.*Co za povolání sis vybrala ty*Zeptal se jí cestou už byli skoro u ráje barbeque.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sun Nov 01, 2020 2:04 pm
*Kami se jen pousměje a pak se pomalu pokračuje..* Aha, no myslím, že časem najdeš co budeš chtít dělat jako všichni, *poví mu Kami a pak se podívá na chvíli na nebe.* Hmm, co jsem si vybrala za povolání já jo, *zopakuje Kami otázku.* Já jsme sensei a lékařka. I když občas si říkám, jestli jsem si vybrala dobře, *poví Kami.* Poslední dobou si říkám, že se na senseoe moc nehodím, *poví mu během cesty. Po chvíli se už konečně dostanou na místo.* Tak jsme tady, *poví a vejde dovnitř. Následně se posadí k jednomu z volných stolů a počká, až se posadí i Kaito.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Thu Nov 05, 2020 4:18 pm
No doufám, že na to přijdu na co se hodím*Pousmál se a už skoro byli na místě.*Náhodou když si mě posledně učila tak sem se toho dost od tebe naučil*Snažil se Kami trochu povzbudit, protože se mu zdála trochu skleslá.*Slečny jako první*Otevřel dveře od restaurace a pustil Kami dovnitř jako první a hned vstoupil i Kaito. Nechal Kami vybrat místa a pak se posadil vedle Kami. Po tom jejich tréninku měl celkem žízeň a tak si hned objednal i něco k pití.*Nevím jak ty, ale už začínám mít hlad navíc barbeque sem už neměl ani nepamatuju*Pousmál se na Kami.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Fri Nov 06, 2020 7:05 pm
*Kami se podívá na Kaita a usměje se na něj.* Tak to jsem ráda, že jsem tě aspoň něco naučila, *poví mu Kami, protože poslední dobou jí přišlo, že vlastně nikoho moc nic nenaučila. Poté se podívá do jídelního lístku, ale bylo jí jasné, co si dá.* Ale jo, že je to celkem dlouho, co jsem tady byla, a po tréninku je to dobré se pořádně najíst, *poví Kami a usměje se na něj. Poté si objedná a podívá se na Kaita.* Věřím, že si vybereš dobré povolání a hlavně, že tě to bude bavit, *poví mu Kami a pak se napije džusu, který jí mezitím donesli.* 'Je to fakt dlouho, co jsme se neviděli a jsem ráda, že jsme se dneska potkali,' *řekne si v duchu Kami.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Fri Dec 18, 2020 7:12 pm
-Konec RPG-
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Tue Dec 07, 2021 10:33 pm
*Reina se dneska velice doma nudila a naučena již byla.Tak se obula do svých černých sandálu a vydala se ven.Šla svým pomalím tempem měla čas nic jí nehonilo.*“Zajdu se podívat k bráně vždycky se tam najdou i zajímaví lidé.“*Pomyslela si a šla směrem k bráně.Přitom se dívala kolem sebe a pozorovala lidi.*“Moc se to tady nemně ní pořad je vše při starém .Tak jak každý den.“*Pomyslela si a v dálce si všimla třech kluku ,kteří se na ní dívali a něco si říkali. Reina měla na sobě černé tílko,černé kalhoty a sandále .Na hlavě ve vlasech měla uvázanou čelenku se znakem suny. Přes ledviny uvázané tanto. Pomalu se k ním přibližovala ,ale oni se nehnuli ani o piď .Byla vedle nich před branou a rozhlížela se kolem sebe ,když v tom jeden z nich žďuch do reiny.*Co holčičko myslíš si že si něco když jsi genin?*Reina jen o kousek od stoupila .Když ji o pkličili do troyuhelníku a ona stála uprostřed nic jiného jí nezbývalo.*“ Chtěly válku mají jí mít.“*Reina zaujala bojový postoj to kluci taky.Reina se jen dívala kolem sebe a pak to začalo.*“Jdeme na to.“*Pomyslela si a toho co stál přední podkopla tak ,že ho to trochu vyhodilo do vzduchu.*“ Konoha Reppū.“*Toho co měla po pravé ruce kopla do z otočky do boku a díky tomu ho z hodila na zem.*“ Konoha Senpū.“*Jenže jakmile otočila zpět tak dostala pravý hák do pravého líčka a spadla na zem. Rychle se postavila a skočila po něm.Sundala ho na zem zasedla mu ruce a dávala mu právy a levý hák do obličeje .V tváři byla dost červená z toho jak byla naštvana.To že jí z pusy tekla krev si nic nedělala .Jen měla jediný cil zničit ty kluky tak aby si to dobře zapamatovali.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Arisu Sasaki

Wed Dec 08, 2021 12:43 pm
*utekly ty tři roky jak voda od doby, kdy byla ve své vesnici naposledy. Bohužel od té doby, co odešla, s hledáním a zjišťováním informací ohledně svého otce, moc nepokročila. Hlavně se zabývala misemi, které dostávala ze Suny. Tak se rozhodla, že návrat domů by nebyl špatný, už jen z důvodu, aby si vybrala odměny za udělané mise. Jenže měla ještě jeden důvod a tím bylo to fialovovlasé děvčátko, které ji chtělo za mámu. Nedokázala ji dostat z hlavy. Reinu. Předpokládala, že ta cácorka poněkud vyrostla. A pokud studovala na Akademii (upřímně si nepamatuju, jestli o tom mluvily), tak už bude s největší pravděpodobností genin. Zrovna se dostala už k vesnici a skrz bránu viděla, co se dělo za ní. Pozdravila se se strážemi, kteří už chtěli zasáhnout ve chvíli, kdy dva kluci odpadli. Ale Arisu jim jen naznačila, že to vyřídí sama. Celá konverzace by měla být Reině skryta, ještě vzhledem k tomu, že je plně soustředěná evidentně na tu pomstu. Arisu se jen skryla pomocí stopařské techniky Mesai Mochite a rychlým krokem se vydala k bitce. Díky své rychlosti a síle neměla problém Reinu od toho kluka odtrhnout a vzít ji stranou. Z jejího pohledu to muselo vypadat, že ji prostě vzala neviditelná síla. Ve chvíli, kdy by ji přitlačila ke zdi, tak by svou neviditelnost zrušila a s naprosto chladným výrazem by se na ní podívala. Kdyby se ji Reina podívala do očí, použila by na ní na pár vteřin Kanashibari no Jutsu (paralýzu)* To už stačilo! *pronesla by rázně, ať by se ji to genjutsu povedlo nebo ne*
Reina
Reina
Poèet pøíspìvkù : 214
Join date : 28. 09. 21

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Wed Dec 08, 2021 5:30 pm
*Pokračovala dal ,když v tom najednou jí něco z něj jí z hodilo a přitlačilo jí to ke zdi.*“Sakra co to je ještě jsem s ní mi neskončila.“*Pomyslela si když přední stála arisu. Jak jí uviděla byla v šoku. Přitom když viděla její chladný výraz neuměla ze sebe vydat ani hlásku. Dívala se jí přímo do oči.*“ Jsem to podělala sakra . Co si o mně musí myslet není asi hezké .“* Když se snažila pohnout nemohla se hýbat.*“ To je asi nějaká technika .“ *Nekladla žádny odpor a když slyšela jak jí řekla ty slova jen sklonila zrak k zemi. Mezitím ti tři kluci utekli od nich co nejdál. Reina nevěděla co jí má říct. Připadala si jako blbec .*“ Bude asi lepší když budu sama teď asi už chtít nebude , když mně viděla jak se chovám.“*Pomyslela si na to že by zase byla sama.Cítila se hrozně a nevěděla co by mněla dělat. Měla sto chutí vzít tanto a na místě se zabít. *“ Nechtěla jsem aby mně tak hle viděla mám sto chutí zemřít je mi divně .“*Měla i velký strach ,ale nedávala to na sobě znát. Takovou ještě arisu neviděla .*
Sponsored content

Brána Sunagakure - Stránka 3 Empty Re: Brána Sunagakure

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru