Nemocnice

+6
Kai Yoshimitsu
Arisu Sasaki
Eren Maruboshi
Izumi
Akio Noriaki
Admin
10 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Nemocnice        Empty Nemocnice

Sun Nov 10, 2019 5:36 pm
Místo, kam můžete přijít s jakýmkoli zraněním.
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Fri Mar 06, 2020 6:33 pm
*Kureya právě seděl na židli na recepci uvnitř nemocnice. Byl tu, protože jeho rodiče zde byli hospitalizováni. Jen tak smutně koukal do země a přemýšlel, co bude dělat, když nepřežijí. Tyhle myšlenky se ale rychle snaží zahnat, nechce na to myslet. Přemýšlel, že by šel někam ven za kamarády, ale kdyby náhodou jeho rodiče opravdu zemřeli, chce být v jejich posledních chvílích s nimi.* "Ach jo. Kéž by sem nějakou náhodou přišel nějaký kamarád. Kami, Kai, kdokoliv. Aspoň by mě rozveselili. Stejně je to divné místo ta nemocnice. Divná vůně, doktoři celý v bílém, bílé stěny, bílý strop, bílá podlaha, všechno bílé." *Říká si sám pro sebe v duchu, aby se zabavil. Dál sedí na židli a přemýšlí o dalších důvodech, proč se mu nemocnice nelíbí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Fri Mar 06, 2020 6:52 pm
*Kami se akorát probudila a zjistila, že je v nemocnici.* 'Sakra, že bych to včera přehnala s tréninkem chakry a odpadla,' *řekne si v duchu Kami. Nějakou chvíli leží v posteli, než se tam ukáže nějaké doktorka, která jí řekne přesně to, co si myslela. Naštěstí oba dva rodiče nebyli doma, ale na misi, takže to ani jeden z nich nemohl vědět. Poté řekla dívce, že už může jít domů, ale že by dneska neměla trénovat. Kami si vezme všechny věci a pak se pomalu vydá pryč z pokoje. Prochází chodbami, když si najednou všimne osoby, kterou zná.* Ahoj, copak tady děláš, *zeptá se dívka Kureyi.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Fri Mar 06, 2020 8:29 pm
*Zvedne hlavu, když na něj promluví známý hlas.* Ahoj. "No tak chlape, nesmíš před ní brečet, myslela by si, že jsi nějaká padavka, musíš se tvářit silně" *Povzbudí se v duchu a pokračuje v rozhovoru.* Čekám, až mi někdo řekne jak jsou na tom rodiče. Nebo až mě k nim někdo aspoň pustí. Snad se brzo aspoň něco dozvím. Byli zraněni během mise víš? Vážně zraněni. I přes to ji dokončili a vrátili se sem. Jsou fakt odvážní, jsem na ně pyšný. *Řekne vážným hlasem a otře si slzy z očí.* "Sakra, nevydržím to. Jsem slabý." *Posteskne si v duchu." No jo, ale co tu děláš ty? Stalo se ti něco? Nebo tu někoho máš jako já? *Zeptá se zvědavě.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Fri Mar 06, 2020 8:35 pm
*Kami se dívá na Kurayu. Poté co domluví, tak si v duchu povzdechne.* Řekla bych, že budou v pohodě, musíš v to věřit, *řekne dívka a usměje se na něj, aby ho trochu povzbudila, ale sama neví, jestli mu to nějak pomůže.* Copak tady dělám já? Mno popravdě jsem to včera nějak přehnala s tréninkem a odpadla jsem tam a pak co si pamatuju, tak jsem se probudila tady, mno takže tak no, *řekne dívka a pousměje se na Kureyu.* Mimochodem, jak se daří, něco nového, *zeptá se celkem zvědavě dívka, ale hlavně pro to, aby trochu změnila téma diskuse a pokusila se zvednout náladu Kureyovi.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Fri Mar 06, 2020 9:01 pm
Jo, jasně. Budou v pohodě. *Povzbudí se nahlas.* Heh, trénink je důležitej, ale nesmíš to zase tolik přehánět. *Řekne.* Něco nového? No, u mě nic moc, štve mě že jsem pořád na akademii, ale co se dá dělat. Dokud nesplním genninskou zkoušku tak se dál nedostanu. *Řekne suše.* "Sakra, Kami už bude určitě gennin. Nebo hůř chunnin. To mě štve. Proč musím být tak slabý a zaostávat." *Postěžuje si v duchu.* No a co ty? Něco nového u tebe? Určitě už jsi minimálně gennin co? *Zeptá se zvědavě a pokusí se trochu usmát.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Fri Mar 06, 2020 9:23 pm
Mno to bych asi neměla přehánět, *řekne dívka souhlasně. Poté se jen trochu pousměje.* Neboj, brzo geninskou zkoušku zvládneš a budeš moct pokračovat dále, *řekne Kami milým hlasem, protože ví, že geninská zkouška není vůbec jednoduchá, ale prostě buď jí člověk projde nebo je po něm, jiná možnost není.* Co nového u mě? Hmm, pořád tvrdě trénuju, ať co nejvíce pokročím, no a už jsem chuunin, takže mě konečně čekají pořádné mise, *řekne Kami a usměje se na Kureyu.* Musím říct, že i Kai se snaží, už je genin, *řekne celkem zamyšleně Kami.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Fri Mar 06, 2020 9:31 pm
Fakt? Už chunnin? Ty jo, gratuluju. Jsi fakt dobrá. A Kai už je gennin? Páni, mám toho fakt hodně dohánět. *Řekne s úžasem.* Štve mě, že jsem takhle pozadu. Ale prostě mi to nějak nejde. Teď budu muset zamakat. Jinak to nepůjde. *Řekne trochu smutně.* "Sakra, musím se fakt začít pořádně snažit." *Řekne si v duchu.* No, ale to je teď jedno. Co genninská zkouška? Co vlastně musíš udělat? A co chunninská? No a co mise? Teď chodíš určitě na nějaký pořádný. Povídej, přeháněj. Jsem hrozně zvědavý. *Vychrlí na Kami nadšeně sérii otázek.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sat Mar 07, 2020 3:28 pm
Jo, už jsem chuunin a Kai genin, ale musím říct, že to bylo dost těžké, *řekne dívka a trochu se pousměje.* Hmm věřím, že už brzo budeš genin a bude se to dařit a brzo nás doženeš, *řekne dívka a usměje se na něj.* Hmm, jaké jsou zkoušky jo, *řekne celkem zamyšleně dívka.* Mno tak na geninských zkouškách musíš zabít dalšího studenta akademie, aby jsi postoupil. Pokud to neuděláš, tak umřete oba dva. Mno a chuuninské zkoušky, první máš písemný test, další musíš přežít tři dny někde my jsme měli v Iwagakure no Sato přežít tři dny v kamenném lese jen s jednou zbraní a jídlo a vodu si musíš hledat sám. Mno a třetí část jsou souboje jeden na jednoho a popravdě tam jsem měla trochu strach, že umřu, protože to bylo dost těžké a moje oponentka mě chtěla fakt zabít, ale tak nakonec se povedlo, *řekne Kami a přemýšlím, jestli už to bylo vše, co mu chtěla říct nebo jestli si na něco ještě vzpomene.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Sat Mar 07, 2020 3:36 pm
Za-zabít? No, asi je to potřeba, při misích se nás stejně někdo bude pokoušet zabít. *Řekne.* "Snad to dokážu. Budu muset, jestli chci být ninjou." *Přemýšlí nad tím v hlavě a dál poslouchá Kami.* Páni, souboje! Takže zase musíš bojovat s jiným ninjou jo? No, ale tohle je asi trochu jiné. *Přemýšlí nahlas.* Hele, pověz, jaké to je, stát tam přede všemi těmi lidmi, co se na tebe dívají a tleskají ti za vyhraný souboj, jaké to je stát tam v té slávě? Musí to být super pocit že? *Zeptá se zvědavě.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sat Mar 07, 2020 3:44 pm
Jo, je to tak, Kagekage to tak rozhodl, *řekne dívka a dívá se na Kureyu. Když pak mluví dále, tak si dívka v duchu povzdechne.* 'Ach jo, tohle se mi vůbec nelíbí, vůbec nevím co bych mu na to měla odpovědět,' *řekne si v duchu Kami.* No popravdě ani nevím, protože jsem se vzdala, protože holka, která byla proti mě byla z Kirigakure no Sato a chtěla mě fakt zabít, chtěla mi bodnout katanu do krku, když jsem ležela na zemi, takže jsem neměla jinou možnost než se vzdát a i kdyby bych se nevzdala a chtěla se nechat bodnout, tak by to zkoušející zastavil, protože tam nikdo neumře v případně jsou zastavení shinobi v třetím kole, *řekne Kami a dívá se na Kureyu, trochu se za to styděla, že se vzdala, ale prostě jinak to nešlo, pokud si chtěla zachránil život.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Sat Mar 07, 2020 3:55 pm
*Chvíli zpracovává to, co mu Kami řekla. Pak se na ni usměje a řekne.* Aha, myslel jsem že musíš vyhrát aby se z tebe stal chunnin. Ale teď z tebe chunnin je, a to znamená, že jsi neudělala nic špatně. Je dobré vědět, kdy je souboj prohraný. *Povzbudí ji.* Z Kirigakure jo? Slyšel jsem, že z jejich vesnice jsou samí brutální ninjové bez trochy emocí. Vypadá to, že je to pravda. Ale nic si z toho nedělej. Snažit se být silnější kvůli porážce je dobře, ale nesmí tě to pohltit. Jinak se utopíš v slepé honbě za mocí, až nakonec ani nebudeš člověk. *Dále ji povzbuzuje a pak se rozhodne změnit téma.* No a co tvoje první C mise? Už jsi na nějaké byla? *Opět se zvědavě ptá.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sat Mar 07, 2020 10:46 pm
Hmm, podle toho jsem pochopila, tak nemusíš vyhrát, ale musíš předvést, že umíš bojovat a přemýšlím nad bojem, *řekne celkem zamyšleně dívka, protože aspoň jí to tak přišlo.* Popravdě jsem se fakt nechtěla nechat zabít, *řekne dívka a trochu se pousměje.* Mno přijde mi, že tam jsou takoví trochu jiní a ona byla dost, *řekne dívka. Když se pak Kureya zeptá na C misi, tak se dívka na chvíli zamyslí.* Mno mise byla najít jednoho obchodníka, který prodával ve vesnici nekvalitní a předražené zboží a zavést ho na policii, bohužel se to trochu zvrtlo a nechtěl jít, tak dostal takovou nečekanou ránu a pak už chtěl, *řekne naprosto nevinně Kami a pousměje se.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Sun Mar 08, 2020 11:09 am
Chápu. Taky bych nechtěl zemřít. *Odpoví a dál ji poslouchá. Když se dozví o tom, jak dala tomu obchodníkovi nakládačku, jen se zasměje a pak řekne.* Páni, ty se nezdáš. Ten musel bejt pořádně překvapenej když dostal co? Patří mu to. Nemá prodávat zboží k ničemu. A ještě za velký peníze. Jo, jo, ten si posedí. *Řekne. Náhle ale ucítí, jak mu kručí v břiše.* Heh, jsem tu od rána, ani jsem nesnídal. Už mám fakt hlad. Nechceš se jít kouknout, kde by mohli mít něco k jídlu? *Navrhne a podívá se na Kami, vyčkávajíc odpověď.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sun Mar 08, 2020 11:55 am
*Dívka jen souhlasně kývne hlavou.* Mno mise jako mise, prostě někdo je dělat musí, *poví jen Kami a trochu se usměje.* Hlad jo, tak klidně se můžeme po něčem podívat, *odpoví souhlasně.* Mimochodem, už se těšíš až budeš genin a budeš se moc konečně začít učit nějaké zajímavé techniky a dělat mise, *zeptá se dívka, protože jí nějak nenapadalo o čem by se mohli bavit.* 'Hmm, takže dneska trénink nebude, protože bych se tady nechtěla vrátit.' *řekne si v duchu Kami.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Sun Mar 08, 2020 12:26 pm
*Zvedne se a vykročí na ulici. Je tu docela rušno, takže by neměl být problém najít nějaký stánek nebo něco takového.* Jestli se těším až budu genin? No, samozřejmě. Nový a silnější techniky, konečně nějaký mise za který dostanu zaplaceno, což znamená že už si aspoň trochu začnu vydělávat. Jediný co mi na tom trochu vadí je to zabíjení, ale na to si asi hold budu muset zvyknout. *Povzdychne si a kráčí dál ulicí. Konečně narazí na stánek, kde nějaký pán prodává párky. Vytáhne tedy z kapsy pár mincí koupí si rovnou dva.* "Ach, konečně jídlo! Celý den jsem nic neměl." *Pochvaluje si v duchu.* Tohle jsem potřeboval. *Prohlásí když dokončí svou snídani/oběd.* Co máš v plánu dneska dělat? *Zeptá se.* Trénovat asi nemůžeš, když si před chvílí vylezla z nemocnice co?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sun Mar 08, 2020 12:55 pm
*Dívka se jen pousměje a rozejde se za Kureyou.* Jako za D misi si moc nevyděláš, ale tak i ta trochu je lepší než nic, *řekne Kami a usměje se na něj. Když si pak koupí jídlo, tak si Kami taky koupí jeden párek, protože nemocniční jídlo nebylo nic moc. Poté se podívá na Kureyu a trochu se zamyslí.* Mno trénovat asi nebudu moct, ale pokud chceš s něčím pomoct, tak ti trochu můžu pomoct a případně ti to vysvětlit, *řekne Kami a dívá se na něj, jestli bude chtít nebo budou muset vymyslet něco jiného.* 'Hmm, dneska je tak pěkně a já nemůžu trénovat, celkem mě to štve, ale nechci zase skončit v nemocnici,' *pomyslí si Kami.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Sun Mar 08, 2020 1:16 pm
No jo, ale pořád jsou lepší peníze než žádný. *Konstatuje a dál ji poslouchá.* Pomoct mi? Nech mě chvíli přemýšlet. *Na chvíli zapřemýšlí.* Už vím! Moc mi nejde technika Kinobori no Waza. Pořád se ji snažím naučit, ale nějak to prostě nejde. Vždycky se snažím vyjít na stěnu, ale udělám maximálně dva, tři kroky a padám na zem. Ale chunnin jako ty s tím určitě nemá problém. *Krmí jí ego, aby souhlasila a naučila ho to.* S tím by jsi mi mohla pomoct, jestli teda chceš? *Navrhne a čeká na její odpověď.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sun Mar 08, 2020 3:22 pm
No to zase jo, *řekne Kami a dívá se na Kureyu.* Kinobori no Waza? Hmm tak proč ne, *řekne dívka a pak se rozejde směrem k jezeru, kde chodí trénovat, když chce být sama.* Mimochodem Suimen Hokou no Waza už umíš nebo ještě ne, *zeptá se trochu zvědavě dívka a pokračuje dále v cestě.* 'Myslím, že jsem si vybrala dobré povolání, stejně je tady všechny učím,' *řekne si v duchu dívka a pokračuje v cestě. Po nějaké době se dostanou na místo.* Hmm, tak mi řekni, co si o té technice pamatuješ, ať vymyslím, jak ti to zjednodušit, *poví dívka.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Sun Mar 08, 2020 4:01 pm
*Jde za Kami, která ho vede na nějaké trénovací místo či co.* Ne, to taky ještě neumím. Sakra, mám toho fakt hodně co dohánět viď? *Položí spíše řečnickou otázku. Když tam konečně dojdou, pomyslí si Kureya.* "Páni, je to tu docela hezké. A hlavně je tu klid, budu se moct soustředit." *Vyslechne si Kami a odpoví ji.* Mno, takže technika slouží k chození po straně a vzhůru nohama díky chakře. Je to také perfektní technika k vypilování samotného ovládání chakry, protože na tuhle techniku je potřeba přesunout chakru do nohou a udržovat ji tam, aby se člověk nohama přilepil k povrchu, po kterém chce chodit. Pro začátečníky jako já evidentně docela problém. *Řekne naučeně jako kdyby to četl z knihy a ušklíbne se.* Chakru do nohou ještě jakž takž přesunu, ale nedokážu ji tam udržet, proto vždycky spadnu po pár krocích. *Vysvětlí ji svůj problém.* Nějaké rady?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sun Mar 08, 2020 4:30 pm
*Kami se na jeho slovy jen trochu pousměje.* Neboj to doženeš, *řekne jen dívka. Poté jen poslouchá slova Kureyi.* Jop máš pravdu. Když dáš chakry málo, tak spadneš, když jí dáš hodně, tak kůra u stromu praskne, *řekne Kami to co už by měl vědět.* Popravdě já sama jsem to celkem trénovala pokus omyl. Ale zkus třeba myslet jen na svou chakru. A nebo se zkus rozběhnout a to by ti taky mohlo trochu pomoct, *řekne Kami a dívá se na Kureyu.* 'Mno uvidíme, jak se mu bude dařit,' *pomyslí si.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Wed Mar 11, 2020 7:45 pm
Dobře, zkusím to. *Odpoví Kami a postaví se naproti stromu. Zhluboka se nadechne a začne se soustředit. Myslí jenom na sebe. Soustředí se na svou chakru. Přesune ji do nohou. Rozbíhá se. Jedna noha se dotkne stromu. Pak druhá. Drží. Udělá třetí krok. Se čtvrtým krokem mu praskne strom pod nohou. Dal do chodidla moc chakry. Kureya se jen smutně podívá na dřevo a připraví se na pád. Zavře oči a s žuchnutím spadne na zem.* Au! *Vykřikne. Ačkoliv pád očekával a psychicky se na něj připravil, stejně do bolí.* Ach jo, proč mi to nejde. *Řekne nahlas, ale spíš to myslel jen tak pro sebe. Postaví se naproti stromu a připravuje se na druhý pokus.* Hele, nějaké další rady nemáš? *Zeptá se Kami před tím, než se podruhé rozeběhne.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Wed Mar 11, 2020 8:19 pm
*Kami je opřená o skálu a dívá se na Kureyu. Když se rozběhne, tak ho sleduje. Ve chvíli, kdy spadne, tak si jen smutně povzdechne.* Uhm, fakt nemám žádné další rady, prostě musíš zkoušet, pokus omyl. Nebo můžeš jít zkoušet druhou techniku a to je Suimen Hokou no Waza a můžeš být mokrý, když se propadneš do vody, *řekne mu dívka a dále ho sleduje, jak se mu bude dařit,* 'Opravdu vůbec nevím jak mu pomoct, sama jsem to zkoušela pokus umyl, tady se prostě musí jen soustředit na svou chakru, jinak to nejde,' *pomyslí si dívka.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Fri Mar 13, 2020 5:26 pm
Ne díky, namočit se fakt nechci. *Odpoví zatrpkle.* Uf, tak dobře. Teď to zvládnu, jen se dívej. *Řekne nahlas, ale zase to spíš mířil jen na sebe. Rozeběhne se proti stromu a skáče. Raz, dva tři, čtyři kroky. Při pátém kroku mu noha sklouzne po kůře stromu a on opět padá na zem. Tentokrát se mu ve vzduchu podaří natočit tak, aby dopadl na nohy.* Sakra! Teď jsem měl přesně opačný problém. Před tím moc chakry, teď málo. Napotřetí to už ale trefím. Určitě. *Řekne a opět se postaví před strom. Zavře oči a soustředí se jen sám na sebe. Hluboký nádech, výdech, nádech, výdech... Rozbíhá se proti stromu. První krok, druhý, třetí. Vybíhá po stromu. Vyběhne až nahoru a na jedné větvi se zastaví. Stojí na té větvi vzhůru nohama a dívá se na Kami.* Říkal jsem ti, že teď to zvládnu. Hold jsem prostě dobrej. Nikdo mě nezastaví, nikdo! *Začne jásat na větvi. Bohužel, ve své euforii se přestane soustředit a tak se zřítí hlavou dolů na zem.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sat Mar 14, 2020 5:28 pm
Hmm, tak se předveď, *řekne dívka a trochu se pousměje. Poté jen sleduje počínání Kureyi.* Mno zatím se to daří jen padat na zem, *řekne Kami a trochu se zasměje. Když to potom zkusí znovu, tak ho jen mlčky sleduje.* Napotřetí? Tak to mě zajímá, *odpoví mu dívka. Když se pak dostane nahoru, tak se jen trochu ušklíbne* To byla jen náhoda, znovu to bez tak nezvládneš, *řekne dívka. Když pak Kureya začne padat k zemi, tak si jen trochu povzdechne.* Zkus se nezabít, já tě chytat nebudu, protože jsi větší než já tak by to nedopadlo dobře, *řekne dívka a sleduje, jak si Kureya poradí. Kami to nemyslela nějak zle, ale prostě by ho opravdu neunesla, protože je o dost větší než ona.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Sat Mar 14, 2020 6:08 pm
*Na Kamiinu poznámku ani nedopovídá, protože má důležitější věci na práci. Naštěstí byl blízko kmene stromu, a tak se zasoustředil, rychle přesunul chakru do chodidel a švihnul sebou ve vzduchu tak, aby se mu chodidla dotkly kmene. Jakmile se dotkly, tak se ke stromu "přilepil" chakrou a znovu vyšel po kmeni nahoru. Tentokrát se na větev radši posadil, aby se náhodou neopakoval předešlý incident.* "Tak to bylo o fous.*Pomyslí si nad svou eskapádou.* Kdo říkal že to byla náhoda a že to znova nedokážu hm? *Popíchne Kami a vyplázne na ni jazyk. Následně seskočí ze stromu.* Díky za pomoc. Bez tebe bych to fakt nedokázal. Bude z tebe fakt dobrá senseika, jestli se jí teda pořád chceš stát? *Zeptá se zvědavě.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sat Mar 14, 2020 6:45 pm
*Kami ho jen mlčky sleduje. Když se dokáže z pádu zachránit, tak se jen zasměje.* Tohle nebylo špatné, *řekne jen Kami. Když potom i znovu vyběhne po stromu nahoru, tak se dívka jen trochu ušklíbne.* Tak vypadá to, že jsi na to přišel, *řekne Kami. Nad jeho dalšími slovy se trochu zasměje.* Mni popravdě mi to jde asi lépe než samotný boj, *řekne dívka,* Mimochodem chceš ještě dneska něco trénovat nebo už je to vše, protože s touto technikou už ti nemám co více pomoct, zvládl jsi jí, *řekne Kami a usměje se na Kureyu.*
Akio Noriaki
Akio Noriaki
Poèet pøíspìvkù : 313
Join date : 04. 01. 20
Location : Iwagakure (Chunnin)

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Sat Mar 14, 2020 6:53 pm
Ne, dneska už na to kašlu. Půjdu domů poklidit. Taky budu muset nějak vyřešit, jak si udělám večeři. Asi zajdu do restaurace, protože kdybych měl vařit, dopadlo by to špatně. *Řekne a zasměje se.* Svůj cíl jsem splnil, zvládnul jsem tu techniku. Myslím, že bude nejlepší přestat v nejlepším. A taky se nechci namočit. *Znovu se zasměje.* Děkuju, že jsi mě rozptýlila. Dost mi to pomohlo a vážím si toho. *Poděkuje vážným hlasem.* A co ty, jak ty strávíš zbytek dne? *Zeptá se zvědavě.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sat Mar 14, 2020 7:14 pm
*Kami se nad jeho slovy pousměje.* Tak dobře, tak se tady zase někdy uvidíme, *řekne Kami.* Vůbec nemáš za co, ráda jsem ti pomohla, *odpoví mu dívka.* Co budu dneska dělat já? Hmm půjdu domů a trochu si odpočinu, *řekne dívka, protože nechce skončit stejně jako včera.* Tak se teda měj a zase se někdy uvidíme a pořádně trénuj a neboj, všechno bude dobré, *řekne dívka a pak se pomalu rozejde domů.* Ahoj, *zavolá na něj, jak se rozejde.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sat Mar 14, 2020 7:15 pm
-Konec RPG-
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Sun Apr 12, 2020 7:57 pm
*Od té doby co se dostal do nemocnice tak ho nikdo nenavštívil. Eren neměl ani ponětí jaký je den. Byl celý v sádře, krom hlavy. Sestřička říkala že to úplné uzdravení není možné jelikož ho Kazekage zmlátil tak že už do konce života bude kulhat. Sice bude shinobim dále ale to kulhání už se nikdy nezpraví. Navíc prý bude mít spoustu jizev.* "Mám radost že mě ještě nenavštívil můj táta páč ten mě zabije až mě uvidí. Mamka by mohla bejt v pohodě ale táta to bude určitě špatně snášet, páč po stovky generací byla naše rodina vedoucí našeho klanu a teď jsme kvůli tomu hajzlovi zničení. Musím zesílit a musím ho co nejdříve zničit, jako on zničil mě." *Pomyslel si když vtom přišla vlna bolesti. Eren zaúpěl ale už byl zvyklí jelikož měl tyhle vlny každou chvíli.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Sun Apr 12, 2020 8:16 pm
'Sakra, mě by seřvala, kdybych dopadla jako ona,' *řekne si trochu naštvaně Kami, když odchází od mamky, která po poslední misi skončila v nemocnici. Kami jí tam akorát nesla nějaké věci. Kami je oblečená. oblečení Jak tak prochází chodbami a něco si remcá o mamce, tak se z ničeho nic zastaví kousek od jednoho pokoje a protože se nudí, tak si přečte, kdo tam je. Když uvidí Eren, tak jen nakoukne přes sklo do pokoje a povzdechne si.* 'Co ten idiot dělal,' *řekne si v duchu dívka.* 'Ale tak mohla bych za ním zajít,' *pomyslí si. Nakonec zaklepe na dveře a vejde dovnitř. Když uvidí Erena, jak tam leží, tak se chce smát, ale raději to vydrží.* Ahoj, mám se ptát, co jsi vůbec dělal, *zeptá se ho dívka.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Sun Apr 12, 2020 8:31 pm
*Eren uslyšel klepání a na což nebyl zvyklí.* Dále. *Podíval se směrem ke dveřím a když viděl Kami tak byl nadšený, zklamaný a všechny jeho pocity se v jeho obličeji promítli. Erenovi začali téct slzy aniž by je mohl zastavit.* Promiň ale další chuuninské zkoušky nemám šanci zvládnout. Jak vidíš jsem celý v sádře. Jinak klidně se směj. "Musím si něco vymyslet. Přeci jí nemůžu říct že jsem dopadl takhle když jsem šel za Tsuchikagem a chtěl jsem po něm aby ze mě udělal chuuninem bez chuuninských zkoušek. To by mě asi zabila." *Pomyslel si a poté ji řekl.* Nechceš se posadit? Co tu vlastně děláš? "Počkat dlouho se neuvidíme přeci jen pokud si dobře vzpomínám tak z nemocnice půjdu rovnou do vězení. Snad se to nedozví." *Pomyslel si když v tom mu přestali téct slzy a v jeho tváři šlo vidět hrozné zděšení.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Mon Apr 13, 2020 11:04 am
*Kami se posadí a dívá se na Erena.* Mno vypadá to, že se minimálně jedněch zkoušek nebudeš účastnit, *řekne dívka a dívá se na něj.* Mám se ptát, co jsi dělal nebo raději ne, *řekne dívka a pak se trochu pousměje. Když se jí pak zeptá, co tady dělá, tak se podívá trochu smutně.* Ale mamka byla na misi a skočila v nemocnici, takže jsem jí nesla nějaké věci a jsem sama doma, *řekne dívka a pak si trochu povzdechne.* No, doufám, že budeš brzo v pohodě, protože s takovou se staneš chuuninem až za hodně dlouho, *řekne dívka a usměje se na něj, prostě tohle si nemohla odpustit.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Mon Apr 13, 2020 11:13 am
"Jen jedněch? Ne já zmeškám dvě. Budu v base takže z meškám tyhle a poté ještě za dva roky, páč na ně nebudu moct jít." *Pomyslel si a když začala vyprávět otom jak je doma sama tak se pousmál.* Tak ty jsi teď sama doma a já jsem v nemocnici máme peška. Mohli jsme být spolu. Jinak doufám že se tvoje mamka brzo uzdraví. No co se týče chuuninský zkoušek tak se neboj až na ně půjduuuuuu. *To u prodloužil kvůli náhlé vlně bolestí.* Tak budu nejsilnější genin takže zkoušky budu mít v kapse. *Jen co to dořekl tak se na jeho tváři objevil úsměv a mrkl na Kami. "Sakra teď mi došlo že možná ohrožuji Kami. Když někdo zjistí že jsme kamarádi tak možná po ní půjdou."
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Mon Apr 13, 2020 11:21 am
*Kami se na něj dívá a jen si v duchu povzdechne, protože nechápala, co se asi stalo,* No bude v pohodě není zase nic vážného, *řekne dívka a usměje se na něj.* No mohli jsme, ale máš smůlu a trčíš tady, *řekne dívka. Nad jeho dalšími slovy se zamyslí.* No jen aby jsi byl nejsilnější na zkouškách, co kdyby tam byl ještě někdo silnější, *řekne Kami a trochu se usměje.* Doufám, že Kai tento rok Kai už udělá chuuninské zkoušky, protože už se tady nudím, když ani s nikým nemůžu na mise, jen s lidmi z jiných vesnic, ale to je takové divné, protože je pořádně neznám, *řekne celkem smutně Kami.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Mon Apr 13, 2020 11:32 am
Neboj se Kai je dost silný a talentovaný, takže ty zkoušky pro něj budou hračka. Možná se chová jako blázen a nedomýšlí důsledky svých činů jako když se nedávno skoro odpálil ale věřím že to zvládne. Až ho uvidíš tak ho pozdravuj hlavně mu neříkej že ležím v nemocnici. Měl by ze mě srandu. Hlavně by určitě přišel vynadat za to že jsem ho tenkrát neposlechl. "Mám jí varovat před Kazekagem? Možná by to bylo nejlepší ale zase jestli to někdo uslyší tak bych na ní mohl upozornit a přivodit jí více problémů. Možná že problém už má. Jelikož mě přišla navštívit a možná ji budou chtít vyslechnout. Jestli ji něco udělají když budu v nemocnici nebo v lochu tak." *Eren začal být velmi skeptický a podezřívavý. Bál se totiž že by mohl ublížit i Kami a její rodině, což nechtěl přeci jen kvůli němu jeho rodina ztratila vše co měla.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Mon Apr 13, 2020 11:41 am
No Je silný, ale občas se chová jako blázen a mám trochu strach, že sej jednou vyhodí do vzduchu, *řekne Kami a usměje se na Erena, protože i to by se mohlo jednou stát a pokud nevyhodí sebe, tak by mohl vyhodit rovnou vesnici. Poté se na něj podívá, protože vypadá celkem zamyšleně.* 'Fakt by mě zajímalo, co provedl, že dopadl takto špatně, pochybuju, že by se u to stalo na nějaké mici, protože ty jsou ještě jednoduché, ale tak nebudu se ho raději vyptávat, protože by se na mě mohl taky naštvat, když to neřekl, tak mi hold nic jiného nezbude,' *řekne si dívka v duchu.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Mon Apr 13, 2020 11:51 am
*Když mu Kami řekla o svých starostech z Kaiem tak se usmál.* Kami pojď ke mě prosím blíž, musím ti něco pošeptat. *Když k němu přijde blíž tak ji polohlasem tak aby ho slyšela jen ona řekne.* Drž se dál od Kazekageho kanceláře. Nechoď na mise z někým z Klanu Yumi. Hlavně nechoď za mým otcem nebo matkou. Drž se od těhle lidí co nejdál. To samé řekni Kaiovi a prosím nechoď už za mnou do nemocnice. Mohla by jsi z toho mít velké problémy. Hlavně nikomu nevěř dobře. Moc neukazuj svoje oči mohlo by to přinést více problému než užitků. Prosím slib mi že uděláš vše co jsem ti řekl a že to samé řekneš i Kaiovi. Ještě najdi kluka co se jmenuje Kaito a až se stane Geninem tak ho uč. Má velký potenciál co se týče souboje v taijutsu.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        Empty Kami Kamai

Mon Apr 13, 2020 12:07 pm
*Když Eren řekne, že má jít blíže k němu, tak jen kývne hlavou a natáhne se k němu. Když jí pak všechno řekne, tak se něj celkem zaraženě podívá.* Co jsi provedl, že mi toto říkáš,' *zeptá se ho potichu dívka.* No dobře, udělám to a řeknu mu to, *odpoví dívka a dívá se na něj.* Kaito, toho znám učila jsem ho chodit po skalách, vypadá to, že bude dost dobrý, *řekne dívka a usměje se na něj.* Co se stalo, že se mám vyhýbat Kazekagemu a vyhnout se klanu Yumi a vyhnout se tvé rodině, *zeptá se ho.*
Sponsored content

Nemocnice        Empty Re: Nemocnice

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru