Nemocnice

+6
Kai Yoshimitsu
Arisu Sasaki
Eren Maruboshi
Izumi
Akio Noriaki
Admin
10 posters
Goto down
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sun Jul 05, 2020 3:24 pm
*Kami se Arisu pousměje, tak se podívá na Kaie a vyslechne si, co říká Arisu. Zatím to ještě někomentuje a mlčky sleduje Kaie co dělá.* 'Raiton, jo,' *řekne si v duchu. Pak si jen v duchu povzdechne.* Silnějšího? Tss, *vydá ze sebe, protože jí trochu zabolelo tělo.* Myslím, že aktuálně by mě přepralo i to štěně, *poví Kami.* V pohodě Kaii, *poví mu Kami.* Nevadí, jo? Přece ani nevíš, jak teď vypadám bez obvazů, *poví trochu smutně Kami, protože jí štvalo jak vypadá a nejspíše oblečení, které nosila do teď už ani nikdy nosit nebude, aby nikdo nevidět, jak vypadá.* Ale jsem ráda, že jste přišli, lepší než jen ležet a civět do zdi, *poví jim.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Arisu Sasaki

Sun Jul 05, 2020 4:18 pm
*sleduje se zájmem Kaie, jak si strká ruku do jeho vaku a pak z ní vytáhl štěně. Chvíli zamyšleně sledovala štěně a snažila se přijít na základní otázku, jak to sakra dělá. Na otázku, na kterou ji Mizuki nedokázala uspokojivě odpovědět. Nadechovala se, aby se ho na to zeptala, ale v té chvíli použil Raiton a podal ji štěně* Jé, děkuju *usmála se na něj takřka dětsky, ale už přemýšlela, že by ho mohla využít při svých kresbách..* Zatraceně, já na to zapomněla *promluví tiše a začala volnou rukou hledat po kapsách něco, co by měla mít u sebe* Vždyť bych to tu měla mít... *zamumlá si pro sebe*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Sun Jul 05, 2020 5:41 pm
Kai Yoshimitsu
(Kai) Nevím jak vypadáš? Mě na vzhledu nezáleží. Pro mě budeš pořád stejná. *uklidní ji a podívá se na šťastnou Arisu, která něco hledá. Ale Kai je rozhodnutý, že ať mu chce dát cokoliv za to stěně, nic si od ní nevezme. Jen ji chvilku pozoruje a jak mě vytáhne to co hledá, otočí se na Kami.*(Kai) Je snad jasné, ze za tebou přijdu, ne? *řekne ji. Tohle pro něj byla samozřejmost.* (Kai) Jak dlouho si tě tu nechají? Aby jsme mohli jít trénovat, aby jsme mohli zesílit. *zeptá se ji. Ale neví zda mu dá konkrétní čas. Ale alespoň doufal v odhadovaný.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sun Jul 05, 2020 5:52 pm
*Slova Kaie Kami celkem dost překvapí, moc se jí tomu nechce ani věřit, ale když to řekl, tak to myslí vážně. Poté co Arisu začne něco hledat, tak se na ní chvíli dívá apak se opět podívá na Kaie, který začne mluvit.* Uhm, asi jo, *řekne na jeho slova.* Jak dlouho tady budu... Mno říkali, že tady budu přibližně půl roku a potom ještě asi stejně dlouho rehabilitace, ale to se uvidí, podle toho, jak to se mnou bude dále a jak se ty popáleniny budou hojit, *poví Kami a dívá se na Kaie.* Ale raději bych byla doma, i když, po tom, jak mě mamka uviděla, tak se bojím, co bude, až budu doma, *poví Kami trochu smutně.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Arisu Sasaki

Sun Jul 05, 2020 6:15 pm
*nakonec najde, co hledala,ale není to zrovna ve stavu, kdy by to mohla Kami dát. Na papíru je nakreslená nějaká postava a před ní vodní drak, ta postava je nejspíš Kami, ale papír je na krajích potrhaný a celkem zmuchlaný, tváří se, jako by byla naštvaná sama na sebe* Příště ti to donesu v lepším stavu, sensei *usměje se na Kami a poslouchá ji, jak mluví o tom, jak dlouho tu bude a ohledně domova, tak ji něco napadne, taková trochu dětinská myšlenka* U nás doma je prostoru dost a myslím, že by mamce prospěla nějaká změna, než jen celý den koukat před sebe... A otec stejně není většinu času doma *prozradila na svou rodinu možná víc než chtěla, ale už je pozdě něco vracet*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Sun Jul 05, 2020 10:12 pm
Kai Yoshimitsu
(Kai) Půl roku a pak rehabilitace? *zeptá se sám sebe. Kvůli jeho slabosti byla jeho kamarádka doživotně poznamenána. To mu dělalo asi nejhůře, že dokonce přeslechl všechno co se říkalo. Byl tak hodně na sebe naštvaný, že hodlal někam jít a něco vyhodit do vzduchu. Přišel k oknu a tehdy létající ptáček vyletěl z okna ven. Chytnul se za parapet a lehce se vyklonil z okna. Jednu ruku zvedl, složil svoji pečeť a ptáček se zvětšil a následně explodoval. Kaiův výraz se nezměnil, ale lehce ho to uspokojilo.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Sun Jul 05, 2020 10:24 pm
*Kami se podívá smutně na Kaie.* 'Ach jo, hodně ho to sebralo,' *řekne si trochu smutně v duchu Kami. Pak se podívá na Arisu a jen se na ní pokusí mile usmát.* To je dobrý díky, *řekne, když se podívá na obrázek. Když navrhne, že by mohla být u nich, tak jen zakroutí hlavou.* Mamka se s tím srovná, jen měla strach, že by mohla přijít i o mě, když už nikoho jiného nemá. Taťka umřel před sedmi lety, takže od té doby se o mě bojí, *poví Kami a trochu si povzdechne.* Pořád to vidím, jak ho přímo přede mnou zabili, *řekne celkem smutně Kami.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Arisu Sasaki

Sun Jul 05, 2020 11:19 pm
*sleduje pohyb ptáčka k oknu a následný výbuch* "Tak to je něco" *pomyslí si a otočí se zpátky na Kami* Stejně je to jen taková maličkost, myslela jsem si, že mi tě to pomůže najít *pousměje se a když si vyslechne, co říká Kami o své rodině, tak si vzpomene na rodiče Mizuki a potažmo na své a jen si povzdechne* Mrzí mě, že jsi přišla o tátu *řekne a po chvíli pokračuje* Já sice mám oba rodiče, ale mamka není schopná se mnohdy ani najíst bez toho, aniž bych ji k tomu nepřimněla *řekne ale nezní to smutně spíš jako kdyby to bylo naprosto samozřejmé*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Mon Jul 06, 2020 2:40 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai stojí u okna a hledí na oblak dýmu po výbuchu. Neposlouchá jejich rozhovor, ale kdyby ho někdo zavolal, mírně by se na něj pootočil.* (Kai) 'Jestli se tu Erena neukáže, bude mít problém. Jednou s Kami chodí, tak ať se o ní stará.' *pomyslí si a dým se rozplynul. Opře se o okno a hledí do dálky.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Jul 06, 2020 6:23 pm
*Kami si vyslechne slova Arisu a na chvíli se zamyslí.* Aha, *řekne Kami jen potichu na slova Arisu, protože to je něco co o ní vůbec nevěděla. Poté přesune svůj pohled na Kaie, který tam jen tak stojí a dívá se na kouř po výbuchu.* Kai. *zavolá na něj Kami a počká, až se k ní otočí.* Neboj se, tohle není něco, co by mě zastavilo v tom jak jsem žila do teď, sice se hodně věcí změní, ale věř že se mě jen tak jednoduše nezbavíš, *řekne Kami Kaiovi a mrkne na něj.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Arisu Sasaki

Mon Jul 06, 2020 9:18 pm
*Když si všimne zamyšleného výrazu Kami, tak si vlastně uvědomí, že do teď se o své rodině nezmínila. Neměla k tomu důvod, nechtěla si stěžovat nebo aby ji někdo litoval. Když si poslechla, co Kami řekla Kaiovi, jen se usměje. Bylo ji jasné, že se její sensei jen tak ničeho nezalekne a nevzdá se. Byla ráda, že má za sensei Kami. Jak je sleduje, tak si přijde trochu nepatřičně, že je svědkem něčeho, co by mělo být jen mezi nimi. Trochu se nervózně zavrtí, nechce jen tak odejít, ale taky jim nechce překážet, ale mlčí*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Mon Jul 06, 2020 9:36 pm
Kai Yoshimitsu
*Připadalo mu to jako věčnost, co se koukal z okna. Čekal, zda ho někdo zavolá nebo ne. Konečně se ozvalo jeho jméno a Kai se tak otočil na Kami. Její hlas poznal nazpaměť, ikdyž teď byl trochu zkreslený kvůli obvazům. Poslechne si její řeč a pousměje se na ní. Zaregistroval její mrknutí. Nevěděl si, co si pod tím mrknutím má vykládat a tak se na ní mile pousmál.* (Kai) Já vím. Tebe bych se ani nechtěl zbavit. Si moje nejlepší kamarádka z dětství a sem rád, že sem tě poznal. *řekne a přijde k ní a mírně se nakloní.* (Kai) Nikdy bych se tě nechtěl zbavit. *řekne tišeji, aby ho Arisu neslyšela. Tohle bylo přeci jen něco, co chtěl aby slyšela jen Kami.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Jul 06, 2020 9:51 pm
*Kami se podívá na Arisu, která jí přijde trochu nervózní, jen se nad tím v duchu pousměje a pak se podívá na Kaie, který k ní došel.* Ale už je to fakt dlouho, co se známe, *řekne celkem zamyšleně Kami.* A je pravda, že toho nelituju Popravdě jsem se celkem bála, když jsi šel tenkrát na geninskou zkoušku, ale od té doby se hodně změnilo, *poví Kami a trochu se pousměje, protože si vzpomněla na vše, co spolu zažili. Když se k ní Kai nakloní a promluví na ni, tak se trochu začervená.* To samé platí pro tebe, *poví Kami potichu.*Hlavně už nejsi takové trdlo jako předtím, že jsi odpálil sám sebe, *dodá ještě.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Arisu Sasaki

Mon Jul 06, 2020 10:17 pm
*chvíli je pozoruje, než odvrátí pohled, aby jim nechala soukromí. Podívá se na štěně a usměje se na něj.* "Jsi rozkošný, tebe si nechám v pokoji." *pomyslela si, papír s obrázkem si schová zase do kalhot a lehce ho pohladí po hlavě, jako by bylo skutečné, pak si trochu odkašle* Já přijdu později, sensei. *podívá se na ně a nesměle se usměje, vážně je nechce rušit a má radost za Kami, že nemá jen ji*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Mon Jul 06, 2020 10:28 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai se také trochu začervená a pousměje se na ní.* (Kai) Tehdy sem byl ještě nerozvážné pako, které dělalo blbosti. Ale dnes sem jiný. *poví a přiblíží se ještě trochu.* (Kai) Ale mé city k tobě se nezměnily. *dodá a mrkne na ní. Následně se vzdálí a otočí oči k Arise.* (Kai) Nikam nejdeš. Budeš tady, dokud Kami neusne. Nechceš ji tady přeci nechat, ne? *řekne trochu přísnějším hlasem. Tohle u něj nebylo vůbec zvykem. Ale chtěl ji nějak přesvědčit a jiný způsob neznal. Navíc věděl, že se bude muset na chvíli trochu vzdálit, aby mohl poslat Temari dopis, který ji slíbil. Otočí se zpět na Kami a tváři se na ní až skoro zamilovaně.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Mon Jul 06, 2020 10:56 pm
*Když si všimne, že se Kai začal červenat, tak se jen v duchu trochu zasměje. Popravdě byla opravdu ráda, že se tady aspoň někdo objevil, bylo to něco jiného než pořád civět po místnosti. Nad jeho slovy se jen trochu úšklíbne.* Takže už nejsi jo, *řekne Kami. Nad jeho slovy se jen začervená a podívá se raději na druhou stranu.* 'Proč i po tom všem,' *řekne si v duchu Kami. To už však Kai mluví na Arisu.* Ne v pohodě, klidně běž, musíš trénovat na zkoušky, *poví Kami a podívá se na Kaie, jakmile uvidí jeho pohled, tak se trochu pousměje.* Tak se měj Arisu a potom mi dej vědět, jak jsi dopadla, jasné, *poví Kami trochu přísněji, ale myslela to v dobrém. Následně se otočí na Kaie.* Popravdě by mě zajímalo na co myslíš, když vidím ten tvůj pohled, *poví celkem zvědavě Kami.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Arisu Sasaki

Mon Jul 06, 2020 11:11 pm
*kouká se z jednoho na druhého a když na ní Kai promluví, tak se trochu zastydí, ale nakonec se ozve* Samozřejmě, že tu nechci nechat sensei samotnou, ale má tu tebe a myslím, že si máte co povídat i beze mě, Kaii-san *uculí se nevinně, není zvyklá odmlouvat, ale chtěla nějak vyjádřit, že si tu nechce připadat navíc. Potom se podívá na Kami* Ale pokud chceš, abych tu zůstala, tak zůstanu, sensei. Zkoušky zvládnu, přeci ti nebudu dělat ostudu *zazubí se už naplno a čeká, jak se rozhodne Kami. Je připravená na obě varianty*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Tue Jul 07, 2020 6:23 am
Kai Yoshimitsu
*Věděl, že řekl něco troufalého a ani si nemyslel, že by ho poslechla. Přeci byl pro ni úplně cizí člověk, kdežto Kami její sensei. Proto věděl, že poslechne ji. Její slova ho do jisté míry uskopojila. Věnoval ji jeden milí úsměv. Následně se otočil na Kami a hleděl na ni svým zamilovaným pohledem.* (Kai) To by jsi chtěla vědět, že? *řekne ji a mrkne na ní. Jak Kami mrkla na něj, on mrknul na ní.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Tue Jul 07, 2020 9:08 am
*Kami se dívá na Arisu a na chvíli se zamyslí.* Jak jsem řekla, jestli potřebuješ jít, tak tě tady opravdu nebudu držet a jak se tak dívám na Kaie, tak by asi byl rád, kdyby tady byl jen ve dvou, *poví Kami s trochu se pousměje. Po chvíli počká, jak se tedy Arisu rozhodne, jestli tam bude chtít zůstat nebo ne. Pak se podívá na Kaie a trochu se pousměje, když uvidí jeho zamilovaný pohled.* Tak, co jsi teda chtěl nebo na co myslíš, když se na mě tak díváš, *zeptá se ho Kami a trochu se na něj usměje.*' Copak asi máš v plánu,' *řekne si v duchu Kami a dívá se na Kaie.* Snad nejsi nervózní nebo ano, *zeptá se ho celkem zvědavě.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Arisu Sasaki

Tue Jul 07, 2020 3:30 pm
"Právě to jsem měla na mysli." *pomyslí si, jistě, chtějí být sami, tak proč by tam překážela a usměje se na Kami* Přijdu tě navštívit později a neboj, budeš jedna z prvních, komu řeknu o tom, jak mi dopadla zkouška, sensei *usměje se na ní, trochu pohledem provrtá Kaie, jako by ještě přemýšlela, jestli je s ním její sensei v bezpečí ale pak se rozjede ke dveřím* Doufám, že se ještě uvidíme, Kaii-san *pousměje se na něj, než se vydá že dveří, v ruce drží jílové štěně a míří rovnou domů, aby se mu nic nestalo a ona se mohla věnovat také něčemu jinému než tréninku*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Tue Jul 07, 2020 3:54 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai jen sleduje jak Arisu se rozloučila a odchází.* (Kai) Zatím se měj a o svého senseie se neboj, se mnou je v bezpečí. *řekne Arise na rozloučenou a když zmizí, podívá se z okna.* (Kai) Jak sem říkal, moje pocity k tobě jsou pořád stejné. Ale respektoval sem, že chodíš s Erenem. *poví a otočí se na Kami.* (Kai) Ale nemyslím, že moje city k tobě dokážu dále zadržovat. *poví a začne se k ní pomalu přibližovat. Přibližoval sen pomalu, kdyby ho Kami zastavila, tak ať zastaví.* (Kai) Tak dovol mi to říct znovu. Miluju tě Kami. *vyzná se ji a pokusí se ji políbit.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Tue Jul 07, 2020 4:32 pm
Dobře, budu se těšit Arisu, měj se, *řekne Kami. Když dívka zmizí, tak se podívá na Kaie. Když pak promluví, tak jí jen trochu překvapeně zamrká. Jakmile se na ní otočí, tak ho jen mlčky sleduje.* 'Proč jsi to vlastně neřekl dříve než Eren ty pako jedno, měl jsi tolik šancí,' *pomyslí si Kami. Jakmile se k ní začne přibližovat, tak se na něj jen překvapeně dívá. Pak se celkem překvapeně dívá na Kaie, který se k ní blíží. Při jeho slovech naprosto zrudne a dívá se na něj. Nakonec se od něj nechá políbit.* Uhm, *vydá ze sebe Kami, protože přemýšlela, co mu má říct.* Kai... Já tě mám moc ráda, ale po tomto opravdu se u tebe nic nezměnilo? S Erenem je to fajn, ale nevím, co bude dál, občas mi pořád přijde jako malej, *poví Kami.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Tue Jul 07, 2020 4:39 pm
Kai Yoshimitsu
*Kami neprotestuje a tak ji nakonec i políbí. Vzdálí se on ní a pořád ji hledí do očí. Při slovech, jestli se něco nezměnilo se jen trochu zamračí.* (Kai) Ne, opravdu se nic nezměnilo. Možná že po této misi už bez tebe asi nedovedu žít. *řekne a klekne si vedle její postele. Chtěl aby nemusela tolik zvedat hlavu a svoji ruku položil na její.* (Kai) To i já se občas chovám jako dítě. Nebo spíš choval. *řekne a lehce se pousměje.* (Kai) Ovšem, jestli s ním budeš chtít zůstat i nadále, nezbývá my nic jiného, než tvé rozhodnutí respektovat.* poví a během toho obráží svůj zrak ke zdi. Nechtěl se na Kami během těchto slov dívat. Ale po chvíli se na ni přeci jen podíval.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Tue Jul 07, 2020 5:26 pm
*Kami se dívá na Kaie a poslouchá jeho slova.* 'Ah, takže to opravdu myslíš vážně,' *řekne si v duchu Kami.* Ach jo, proč je to s klukama tak těžký, *poví Kami potichu.* Možná beze mě nedovedeš žit, *poví Kami celkem překvapeně.* Bez tebe bych na té misi umřela, věř tomu, že ty jsi se hodně změnil od chuuninských zkoušet, hodně jsi dospěl a už ani neděláš blbosti, *poví Kami.* Popravdě jsem Erena neviděla asi tak dva roky, *poví Kami.* 'Myslím, že jsem si tenkrát vybrala špatně,' *řekne si v duchu Kami.* Myslím, že celou dobu někde v duchu lituju, že jsem se rozhodla nebýt s tebou, *poví Kami trochu smutně a dívá se na Kaie.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Tue Jul 07, 2020 6:08 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai si vyslechne její slova a ani ho to nepřekvapí. Věděl, že se od zkoušky změnil, ale myslel si že k horšímu. Takže její další slova ho potěší. Pousměje se na ní zamilovaně. To ovšem netrvá moc dlouho. Protože zmínila Erena, že ho přes dva roky neviděla. Jeho obličej se zkřiví k rozhořčení. Když tohle slyšel, už ji prostě nemlže nechat samotnou a Erena asi jednou opravdu zabije. Přitom všem pořád sleduje Kami a poslouchá ji.* (Kai) Lituješ, že si se rozhodla být s Erenem? *zeptá se zaraženě. Zavře oči a pousměje se na ní.* (Kai) Smutek ti nesluší, tak se pousměj. *řekne ji, aby se usmála.* (Kai) Vybrala jsi si jeho proto, protože byl tehdy dospělejší a já dělal jen blbosti. Tehdy by si se o mě pořád bála, abych se náhodou neodpálil. *řekne ji svoji verzi. Verzi, která byla podle něj pravdivá. Alespoň podle něj. Tehdy byl prostě posedlý výbuchy, ale teď se již uklidnil. Nebyl tak posedlý a byl trochu dospělejší.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Tue Jul 07, 2020 6:54 pm
*Kami leží a dívá se na Kaie, který vypadá spokojeně, avšak najednou se jeho pohled změní v celkem naštvaný.* Hmm, ne, že bych úplně litovala, ale prostě myslela jsem si, že to bude jiné, že spolu budeme častěji, ale nakonec to dopadlo, tak jak to dopadlo, *poví Kami. Pak se podívá na Kaie, který jí řekne, že se má usmát, tak se trochu pousměje.* Popravdě nevím, řekl mi, že se mu líbím a pak to nějak šlo, *poví Kami.* Ehm, popravdě, ze začátku jsem měla strach, že kdybych s tebou byla, že bych se mohla proletět někde do oblak, *poví Kami a uměje se na něj.* Ale teď to vidím jinak, *poví Kami Kaiovi.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Tue Jul 07, 2020 7:42 pm
Kai Yoshimitsu
(Kai) Řekl ti alespoň jednou, že tě miluje? Nebo ti říkal, že se mu líbíš? *zeptá se. To co slyšel od Kami ho docela zarazilo. Jestli ji řekl, že se mu líbí a ani jednou že ji miluje, tak s ní neplánoval budoucnost. (Kai) Vím, dřív sem byl prostě takový. Ale nikdy sem neudělal nic, co by tebe nebo někoho jiného ohrozilo. Na sebe sem nebral ohled. Ale to jistě víš. *odpoví ji. Stále klečící Kai vedle Kami na kolenou, má svoji ruku na její. Lehce ji hladí a kouká na její ruku.* (Kai) Jak to teď tedy vidíš? Jak vypadám ve tvých očích? *zeptá se zvědavě. Chce vědět, jak vypadá v očích holky, kterou miluje.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Tue Jul 07, 2020 7:59 pm
*Kami si vyslechne jeho slova.* Hmm.. Co si tam vzpomínám, tak že mě miluje mi snad neřekl ano jednou, *řekne celkem zamyšleně Kami.* Ale to je jedno. Popravdě ani nevím co mu tenkrát stalo, jak byl zmlácený v nemocnici, *řekne celkem zamyšleně Kami. Poté se podívá na Kaie.* Co si pamatuju, tak mi jednou řekl, že má nejhezčí holku z vesnice, *řekne trochu smutně Kami.* To jo, to máš pravdu, ale sebe si nechával rád vybuchovat, *poví Kami a trochu se na něj pousměje. To, že jí Kai hladí po ruce, přes obvazy cítí jen občas, v některých místech necítí vůbec nic.* Jak tě vidím, *zopakuje Kami a chvíli přemýšlí.* Jako moc fajn kluka, na kterého se můžu vždy spolehnout. Jsi milý, hodný, pozorný, silný, *poví Kami a usměje se na něj.* A poslední dobou, když když tě vidím, tak tě mám víc a víc ráda. Kdybych mohla, tak tě obejmu, ale na to si budeš muset ještě nějakou chvíli počkat, *poví mu.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Tue Jul 07, 2020 8:46 pm
Kai Yoshimitsu
(Kai) 'Ani jednou? Ani jednou ti neřekl, že tě miluje?' *zamyslí se, aniž by to dal napovrch najevo. Tohle ho taky dost naštvalo. Pak se podívá na Kami.* (Kai) On byl v nemocnici? *zeptá se udiveně. Protože o tom ani nevěděl. Pak jen poslouchá Kami a sem tam se na ní pousměje. Nyní přišla odpověď, na kterou čekal. Tehdy nastražil uši, aby si to celé poslechl. Nejdřív ji nechal domluvit, pak začal reagovat.* (Kai) Já si počkám, než mě budeš moci obejmout. Nikam ti neutěču. O to se neboj. *řekne s úsměvem. Ale pak mu onen úsměv zmizí a on se podívá ke dvěřím.* (Kai) Já nejsem silný. Kdybych byl silný, byla by si v pořádku. Kdybych byl silný, ona by ještě žila. *řekne a o očí se mu vyhrne pár slz a tak raději hlavu položí na postel, aby to Kami neviděla.* (Kai) Nejsem silný a ani nebudu tak silný jako ty. *dodá jenom trochu smutným hlasem. Avšak stále nepřestává Kami hladit po ruce.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Tue Jul 07, 2020 9:04 pm
*Kami se dívá na Kaie.* Jo byl nějakou chvíli po tom, co se stal geninem, nakonec tam přišla policie, tak jsem šla pryč, popravdě nevím co udělal a asi mi to je raději jedno, *poví Kami a dívá se na Kaie.* Myslím, že ani nemáš na výběr, *poví mu Kami a usměje se na něj.* Pleteš se. Jsi silný, ale spíše mi přijde, že jsi ještě nenašel úplně svůj styl boje. Za tu dobu jsem pochopila, že jak klan, tak výbuchy tě stojí hodně chakry, *poví Kami.* Kdybys tam nebyl, tak bych tady nebyla ani já, *poví Kami.* Časem určitě budeš ještě silnější, *poví mu.* A copak se tobě líbí na mě, *zeptá se ho Kami, aby mu změnila myšlenky.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Tue Jul 07, 2020 9:11 pm
Kai Yoshimitsu
Právě, že klan moc ne, ten tolik nepoužívám. Ale ty moje výbuchy stojí opravdu hodně. Sem schopen použít jen pár velkých výbuchů. *odvětí ji a dál ji jen poslouchá. Nakonec mu položí stejnou otázku, jako položil on ji. Podívá se Kami do očí a otře si oči.* (Kai) Tvoje dobré srdce a tak dobrosrdečnost. Si laskavá a chytrá. A to že jsi krásná, ani nemusím zmiňovat. Hlavně ty tvoje oči, když je použiješ, ty jsou prosté cool. Mě se hodně líbí. *řekne ji upřímně a láskyplným hlasem. zadívá se ji dlouze do očí, aby dal svým očím na váze a aby věděla, že to myslí smrtelně vážně. Momentálně byl opravu šťastný, poprvé od té mise.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Tue Jul 07, 2020 9:26 pm
*Kami si poslechne Kaie a usměje se na něj.* Jediné, co ti pomůže je prostě zvětšit svou chakru, já to mám tak stejně s Rinneganem, *poví Kami a dívá se na něj.* Mno na ninju ze Suny jsem až moc hodná, *poví mu Kami a trochu se na něj usměje. Nad zbytkem se jen usměje. Když se jí Kai dívá do očí, tak se trochu začervená.* Abych řekla pravdu, tak to doma bude teď celkem těžké, mamka je ještě pořád trochu mimo z toho, že taťka umřel, i když už je to celkem dlouho a taky teď ještě já. Jak mě tady viděla, tak musela odejít, protože se tady málem složila, *poví trochu smutně Kami.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Tue Jul 07, 2020 9:41 pm
Kai Yoshimitsu
(Kai) Nic jiného my nezbude. Musím ji zvýšit. *řekne a poslechne si Kami. Je mu líto, jaké to má. Chtěl by ji zůstat na blízku, aby se rychleji uzdravila. Nějak tuší, že se bude stydět a bude se bát ukazovat mezi lidi. Ale s tím ji chtěl pomoci jak může. V tom ho něco napadne a v očích se mu objeví záblesk.* (Kai) Kami mám to. Přišel sem na to. *řekne a postaví se na nohy.* (Kai) Jestli chceš ulevit své mamce, co takhle jít zatím bydlet ke mě? Mám velký byt a když tam sem sám, tak je takový prázdný. *navrhne a doufá, že ho alespoň zváží a nezamítne ihned.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Tue Jul 07, 2020 9:57 pm
*Nad jeho slovy jen souhlasně kývne hlavou.Nějakou chvíli tam jen mlčky leží a dívá se na Kaie, který najednou vyskočí na nohy, protože dostal nápad. Vyslechne si jeho slova a nějakou chvíli nad tím mlčky přemýšlí.* Víš Kaii, zní to dobře, ale teď to bude dost těžké a nechtěla bych tě tam pořád jen otravovat, navíc mamka by to vzala bez tak ještě hůře, že by si myslela, že se jí vyhýbám a že se bojím, že by to nezvládla, *poví Kami Kaiovi.* Uhm a navíc doma je doma, *poví Kami. Nemyslela to nějak zle proti jeho nápadu, ale vše co řekla byla pravda.* Ale i tak díky. Vážím si toho, *řekne mu Kami.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Tue Jul 07, 2020 10:17 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai její slova chápe. Dokonce i rozumí proč to zamítla. Ale on a ani ona nezmění fakt, že její matka utekla, když ji viděla. Toho si byl Kai vědom a nevěděl, jestli si je toho vědoma i ona.* (Kai) Kami, víš co si říkala ohledně tvé mámy? Co udělala když přišla? *zeptá se a nechá ji prostor na reakci. Ovšem opět promluví, než stihne něco říct.* (Kai) Vím že ji chceš být na blízku. Nechci se vám míchat do vztahu, ale myslím, že by tvá máma ocenila taky chvíli klid. Neříkám, aby si se s ní nestýkala. Ale asi nebude nejlepší, když tě uvidí každý den zavázanou do obvazů a jak se nemůžeš skoro ani hýbat, Proto sem to navrhl. *vysvětlí ji a klekne si opět vedle ní na kolena.* (Kai) Ale finální rozhodnutí je na tobě. A jestli budeš chtít, můžu si o tom promluvit s tvoji mámou, až tě propustí. *dodá, aby ji ukázal, že to myslí opravdu vážně.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Tue Jul 07, 2020 11:26 pm
*Kami se po jeho slovech na něj trochu smutně podívá.* Já vím, já to chápu, ale na to je ještě dost času a něco se vymyslí. Ale zase i přes to, jak znám mamku, tak mě bude chtít mít doma, ať se děje, co se děje, *poví Kami. * Uvidíme potom, jak to do té domy vezme, *poví Kami Kaiovi. Následně se usměje na Kaie.* Jsem ráda, že jsi přišel. Copak budeš ještě dneska dělat, *zeptá se ho Kami, protože chtěla od toho změnit téma. Kami se snažila neznít unaveně, ale už toho na ní bylo dneska pomalu dost a bylo jí jasné, že nejspíše za nějakou chvíli usne, ale chtěla tady aspoň někoho mít, než tu zase bude sama.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Wed Jul 08, 2020 5:45 am
Kai Yoshimitsu
*Kai si vyslechl Kami. Celé to rozhodování přeci jen záleželo na ni a on neměl právo ji do čehokoliv nutit. Sám moc dobře chápal jji rozhodnutí, zůstat bez rodinou. Sice z toho byl lehce smutný, ale nedal to najevo. Pořád se snažil na Kami usmívat.* (Kai) Dobře. Chápu. Ale kdyby si chtěla třeba na pár dní něj a km jinak, víš kde mě najdeš. *řekne a mrkne na ní. Sám je rád, že tu může být. Ovšem na její další otázku měl jasnou odpověď. Co by mohl dělat, než tu být s ni?* (Kai) Co budu dělat? No přeci tu budu s tebou. Do večera, dokud neusnul a třeba i celou noc. *odpoví ji. Nechce odtud odejít, ale má ještě jednu povinnost, kterou by ještě dneska rád splnil. Proto měl v plánu se vypadat, jakmile by Kami usla.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 9:20 am
*Dívá se na něj a poslouchá jeho slova. Poté se na chvíli zamyslí.* Dobře, kdybych si to někdy rozmyslela, tak ti řeknu, *poví mu Kami.* Je ti ale jasné, že k nám můžeš přijít kdykoliv, *poví mu Kami a dívá se na něj. Nad jeho dalšími slovy se usměje, protože je ráda, že tady s ní bude.* Lžeš, tak dlouho tě tady nenechají, *poví mu. Následně se k němu ještě trochu blíže posune hlavou, ale víc už to nejde. Poté se jen trochu smutně podívá na Kaie.* Asi budeš muset blíž ke mě, *poví mu Kami. Pokud se k ní přiblíží, tak ho políbí, pokud ne, tak se na něj dívá.*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Wed Jul 08, 2020 9:47 am
Kai Yoshimitsu
(Kai) Samozřejmě bych tu rád zůstal, ale máš pravdu. Nenechají mě tady tam dlouho. *řekne smutně. Opravdu by tu s ní rád zůstal, ale sestřičky ho tu nenechají. Nad slovy Kami se lehce pousměje.* (Kai) Takže až té propustí, tak té odvedu domů. A jestli budeš chtít, klidně tam i chvilku zůstanu. *poví a přiblíží se k ní, přesně jak to udělala ona. Následně ji dlouze políbí.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Kami Kamai

Wed Jul 08, 2020 10:18 am
*Kami se na Kaie usměje, protože měla pravdu.* To nevadí, jsem ráda, že jsi se tady vůbec objevil, *poví mu Kami. Pak si ho poslechne a jen souhlasně zakývá hlavou.* Tak dobře, beru tě za slovo, *poví Kami a usměje se na něj. Poté se od něj nechá políbit a spokojeně zavře oči. Když se od ní odtáhne, tak se na něj usměje.* Nejraději bych si tě k sobě přitulila a nechala bych si tě tady, *poví Kami a mile se na něj usměje.* Až potkáš Mizuki, tak jí pozdrav, *poví Kami.*
Sponsored content

Nemocnice        - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru