Nemocnice

+6
Kai Yoshimitsu
Arisu Sasaki
Eren Maruboshi
Izumi
Akio Noriaki
Admin
10 posters
Goto down
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Mon Apr 13, 2020 12:33 pm
(Policiie Sunagakure) *Dnes byl den jako každý jiný až na to že dnes museli jít do nemocnice pro jednoho kluka, který udělal něco Kazekagemu. Všichni čtyři byly celkem naštvaní jelikož měli mít dnes volno. Když přišli do nemocnice tak se velitel tohoto od dílu zeptal na Erena. Sestřička mu bez jakýkoliv otázek řekla kde má chlapec pokoj a poté se všichni čtyři vydali nahoru. Když otevřeli dveře od pokoje čekalo na ně celkem děsivé překvapení. Chlapec byl v sádře a byla u něj ještě jedna osoba.* (velitel) Od stup od vězně jestli nechceš být taky zadržená. *Poté jeden z policistů šel k Erenovi a rozbil mu sádru.* (velitel) Vstaň z postele a pojď k nám! *V hlase velitele byl slyšet vztek a nechuť.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Mon Apr 13, 2020 12:37 pm
*Eren nechtěl aby se Kami trápila v nevědomosti avšak bylo mu dost jasné že když jí řekne co udělal tak se Kami z hrozí a možná už sním nikdy nepromluví.* "Já ... *Víc už toho nestihl říct jelikož přišla policie. Eren dostal ztrach. Nebál se o sebe ale o Kami. Když k němu přišel jeden policista který rozbil sádru tak se zděsil.* "Do teď jsem byl v sádře a nemohl jsem se hýbat. Mám hrozné bolesti a oni po mě chtějí abych šel snimi?" *Pomyslel si avšak se alespoň pokusil si sednout. Když si sedl tak pomalu slezl z postele.* "Doprdele to je bolest." *Pomyslel si a čekal co se bude dít dále.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Mon Apr 13, 2020 6:06 pm
*Kami se dívá na Erena a čeká co jí odpoví. Když akorát začne mluvit, tak se tam najednou objeví policie.* 'Co se to tady sakra děje. Myslím, že Eren mi nic neřekne,' *proletí dívce hlavou. Ve chvíli kdy onen příchozí rozbíje sádru, kterou má na sobě Eren, tak Kami jen nevěřícně kouká.* 'O co tady jde,' *proletí jí znovu hlavou. Jen to mlčky sleduje a čeká, co se bude dít.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Mon Apr 13, 2020 6:11 pm
*Kami se dívá na Erena a čeká co jí odpoví. Když akorát začne mluvit, tak se tam najednou objeví policie.* 'Co se to tady sakra děje. Myslím, že Eren mi nic neřekne,' *proletí dívce hlavou. Jak onen muž promluví, tak se Kami zvedne a pomalu se rozejde ven z pokoje. Ve chvíli kdy onen příchozí rozbíje sádru, kterou má na sobě Eren, tak Kami jen nevěřícně kouká, protože ona rána jí donutila se otočit.* 'O co tady jde,' *proletí jí znovu hlavou. Jen to mlčky sleduje a čeká, co se bude dít.* Nevím co jsi udělat, ale ať to bylo cokoliv, tak jsi pěkné pako, *řekne Kami a pak odejde před pokoj, kde se zastaví a snaží se pochopit, co vše se teď stalo.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Mon Apr 13, 2020 7:37 pm
(Policie Sunagakure) *Když se chlapec postavil tak mu policista nasadil pouta, které znemožňovali použití chakry.* (velitel) Jdi za tou holkou a zeptej se jí na toho kluka. A ty řekni mi jak dobře jí znáš a nelži! *Jen co to velitel dořekl tak se jeden z policistů sebral a šel za Kami. Tento policista když uviděl dívku tak se zamračil a drsným hlasem jí řekl.* Jak dobře znáš toho vězně? Co všechno víš o tom co udělal? *Mezi tím policista který stál u Erena tak ho chytil za ruku a vedl jej k veliteli. Když byly u velitele tak ten se na chlapce podíval, složil pečetě a použil na Erena Narakumi no Jutsu.* (Velitel) Co vidíš?
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Mon Apr 13, 2020 7:44 pm
*Když Kami odešla tak Eren zavřel oči a hlasitě si povzdechl. Poté už dostal pouta a když mu velitel položil otázku tak se na něj Eren podíval a řekl.* Dnes jsem jí viděl prvně. *Poté ho policista rychle odvedl k veliteli, přičemž Eren trpěl bolestí při každém kroku a navíc ještě na něj přišla další vlna bolesti. Eren zaúpěl. To už však na něj velitel použil Narakumi no Jutsu a Eren viděl smrt svých rodičů, Kami, Kaie a všichni mu začali vyčítat že šel za Kazekagem. Eren padl do kolen, s velkými bolestmi, když vtom uslyšel velitelův hlas.* Vidím smrt svých rodičů svou rukou. *Zalhal a doufal že ho z toho genjutsu rychle dostanou.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Tue Apr 14, 2020 3:49 pm
*Sotva co vyjde na chodbu a na chvíli se zastaví, aby si pořádně urovnala v hlavě, co se to všechno stalo, tak se u ní objeví policista, který na ní promluví.* O tom co udělal nevím nic a je mi to jedno, co udělal, *řekne dívka a nad další otázkou se trochu zamyslí.* 'Sakra, co mám říct? Kdybych tak věděla, co řekl Eren,' *řekne si v duchu dívka.* Párkrát jsem ho potkala v tréninkové oblasti, jinak se pořádně ani neznáme, *řekne dívka a dívá se na onoho policistu s naprosto neutrálním výrazem.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Wed Apr 15, 2020 11:16 am
(Policie Sunagakure) *Když mu Kami odpoví tak jí pošle pryč. V tu samou chvíli chlapec odpověděl kapitánovi, který ho osvobodil z Genjutsu a poté sním šli ven. Tam se knim přidal policista který ještě před chvílí mluvil s Kami. Poté si to namířili do věznice v Sunagakure.* (Velitel) Jak si ty pitomče mohl udělat něco takhle blbého? *Zeptal se a čekal že mu Eren odpoví. Když přišli do věznice tak je už očekával ředitel, který Erenovi dal pečeť KATON: TENROU.* (Ředitel vězení) Tato pečeť ti zabraňuje v používání chakry. Navíc se můžeš pohybovat po vězení ale když se pokusíš utéct tak se pečeť aktivuje, stejně tak jako když použiješ chakru. Doufám že je ti vše jasné. *Když vše řekl tak vzal velitel Erena za pouta a odvedl ho do jeho celi, kde mu sunadal pouta. Poté velitel zavřel celu a šel do své kanceláře aby sepsal hlášení.*
Eren Maruboshi
Eren Maruboshi
Poèet pøíspìvkù : 689
Join date : 19. 02. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Wed Apr 15, 2020 11:21 am
*Když velitel pustil Erena z genjutsu tak si chlapec oddychl. Poté si stoupl a šel z ostatními policisty.* "Snad jim Kami nic neřekla. Doufám že ji nechají být." *Pomyslel si a když došli do věznice a ředitel mu dal pečeť tak se Eren mírně zamračil.* "V tomhle stavu stejně nebudu schopen používat chakru a útěk zatím je to nemožné. Doufám že mé bolesti už brzo skončí. Cestou jsem trpěl jak pes. Každý krok mě ohromě bolí." *Pomyslel si a když ho velitel dovedl do basy a sundal mu pouta tak první co bylo že si Eren sedl na postel. Poté už velitel odešel a Erenovi začali téct slzy.* "Sakra co budu teď dělat?" *Pomyslel si a po nějakém čase usl.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Sat Apr 18, 2020 3:40 pm
*Dívka jen souhlasně kývne hlavou a rozejde se pryč.* 'Zajímalo by mě co ten magor provedl, když jsi jde sednout do vězení, ale tak pokud mi to neřekne sám, tak mám asi smůlu,' *řekne si v duchu dívka a pak se vydá pomalu domů.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Sat Apr 18, 2020 3:41 pm
-Konec RPG-
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Arisu Sasaki

Fri Jul 03, 2020 2:52 pm
*už včera se snažila zjisti, jak jsou na tom mise, na kterých je její otec a Kami-sensei, ale nepovedlo se ji od sekretářky Kazekageho nic zjistit. Začala být už tak zoufalá, že se vydala do nemocnice, jestli tam náhodou jeden z nich není. Měla pár dní před geninskou zkouškou, ale neměla na trénink ani pomyšlení. Potřebovala vědět, zda jsou oba v pořádku. Nehledě na to, že se na to snažila nemyslet, nemyslet na to, s kým bude muset za pár dní bojovat beze zbraní na život a na smrt*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Fri Jul 03, 2020 3:06 pm
Kai Yoshimitsu
*Uběhlo pár dní, co se vrátili s Kami z mise. Kai na tom nebyl tak hrozně jako Kami. Tentýž den ho ještě pustili totiž domů. Bohužel Kami si tam museli nechat. Kai se rozhodl se za ní dojít podívat. Byl to asi týden od splnění mise. Kai řešil vlastní problémy, které se na něm dost podepsali. A protože neměl žádnou rodinu, chtěl aby byla Kami zdravá. Stanul před nemocnicí oblečen v - Oblečení . Chvíli váhal, zda tam má vůbec vejít a nebo ne. Nakonec se odhodlal a vešel dovnitř. Cestou prošel kolem nějaké dívky s růžovými vlasy. (To je Arisu) Mířil si to na recepci. Tam se zastavil a počkal, až si ho nějaké sestřička všimne.* (Kai) Dobrý den. V jakém pokoji leží Kami Kamai? (Recepční) Dobrý den. Dejte mi chvilku. *řekne a začne hledat v papírech. Nějakou dobu to trvá, ale nakonec najde její pokoj. Kai kompletně ignorovat všechny, kromě recepční.* (Recepční) Omlouvám se za zdržení. Pokoj číslo 101, první patro. *oznámí a ukáže mu směr.* (Kai) Děkuji a nashledanou. *rozloučí se a nakonec se tím směrem rozejde. Kouká na dveře a hledá to číslo. 99,100,101 míjí čísla na dveřích, než stane před těmi správnými. Zastaví se před dveřmi a chvíli tam jen stojí. Pak se odhodlá a vejde dovnitř. Vidí, že je kolem postele závěs a tak ho musí obejít. Nakonec stane před postelí, kde leží Kami.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Fri Jul 03, 2020 3:17 pm
*Už je to týden, co se vrátili z mise. Kami je v nemocnici a pořád na tom není moc dobře. Nemůže se skoro vůbec hýbat, protože hned vše začne bolet. Doktoři řekli, že to bude na dlouho a další věci, které Kami dost štvaly. Kami tam leží a dívá se z okna, nic jiného jí ani nezbývalo.* 'Co jsem tenkrát udělala špatně, proč jsem neskočila pryč, sakra,' *jsou myšlenky, které poslední dobou má. Najednou uslyší, jak se otevřou dveře.* 'Kdo to zase je? Mamka to určitě nebude, protože, jak tady byla předtím vypadala hodně špatně, když mě viděla, takže pochybuju, že tady přijde, dokud na tom nebudu líp,' *řekne si v duchu Kami. Následně uslyší kroky, tak se otočí a dívá se na siluetu. Když pak uvidí Kaie, tak si jen trochu oddechne.* Ahoj, *řekne hlasem bez jakýchkoliv emocí.* Vypadáš, že už jsem v pohodě, * dodá ještě a opět se otočí pohledem k oknu.* Je mi líto, jak to dopadlo s tvou sestrou, *promluví.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Arisu Sasaki

Fri Jul 03, 2020 3:48 pm
*všimne si černovlasého takřka muže tak ve věku Kami, jde pomalu za ním a když zaslechne, že se ptal na Kami, tak si oddechne. Třeba nakonec bude tady. Uslyší číslo pokoje a vydá se tím samým směrem. Sester se ptala, ale oni ji odmítli cokoli říct, takže nemělo cenu se jich ptát znovu. Proto se vydá k pokoji č. 101 a chvíli před ním stojí. Snad se bojí zjisti, co se vlastně stalo, že její sensei skončila v nemocnici. Ale nakonec se odhodlá a zaklepe a opatrně vejde. Zavře za sebou a rozhlédne se po pokoji. Vidí jen kolem postele závěs.* Sensei? *ozve se opatrně*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Fri Jul 03, 2020 5:45 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai tam stal a viděl Kami. Nebyla v moc dobrém stavu.* (Kai) Ahoj. Jo, já sem docela v pohodě. Ty si dopadla hůř. RM*rekne a o jeho sestře raději mlčí. Periferním viděním si všimne, že vstoupila další osoba, kterou málem srazil venku. Aniž by otočil hlavu, otočil k ní oči. Jeho výraz se nezměnil. Byl chladný a prázdný. Počkal až ona osoba přijde blíž a tehdy poznal, že se jedná o genina. Žádné jizvy, veselý obličej, žádný trápení. Jen ji sledoval a nic neříkal. Kami mohla poznat, že ho to vážně trápí a smrt jeho sestry ho vážně zasáhla. Nikdy už nebude jako dřív.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Fri Jul 03, 2020 6:05 pm
Nevím, *řekne jen chladně Kami na slova o tom, že dopadla ona hůř jak on.* Štve mě to.... To, že už to nebude stejné jako předtím, *poví Kami. Když pak vejde někdo dovnitř, tak pomalu otočí hlavu. Když uslyší její hlas, tak si jen trochu povzdechne.* Ahoj Arisu, co ty tady, *řekne Kami stejně bez emocí, protože jí nebylo moc dobře a nevěděla, jestli chtěla aby tady zrovna ona byla. Nějakou chvíli tam jen tak leží a dívá se na ty dva. Následně se začne dívat okolo, až nakonec najde hrnek s pitím. Nějakou chvíli ho sleduje a poslouchá, co ti dva říkají. Nakonec přesune pohled na Kaie.* Můžeš mi prosím pomoct, chtěla bych se napit, *řekne Kami potichu.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Arisu Sasaki

Fri Jul 03, 2020 6:40 pm
*zarazí se při pohledu na Kaie, na Kami ještě nevidí, ale zastaví se tak, že vidí jen Kaie. Vycítí, že tu nejspíš není vítaná, ale prostě potřebovala vědět, co s její sensei je* Snažila jsem se zjistit u sekretářky Kazekageho, jestli něco neví o misích, na kterých jste ty a můj otec. Ale nic jsem se nedozvěděla, tak jsem to zkusila tady. Jsem ráda, že jsi zpátky, sensei *snažila se, aby její hlas zněl povzbudivě, ale nedokázala skrýt strach, který měla jak o ní tak o svého otce* Jestli chceš, abych odešla, pochopím to *řekne tiše se skloněným pohledem*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Fri Jul 03, 2020 11:13 pm
Kai Yoshimitsu
Kai tam jen stojí a kouká se na nově příchozí děvče. To ještě nezná, ale podle všeho ona zná Kami. Pak mu to došlo. I Kami má studentku, alespoň díky této myšlence byl za Kami rád. Jemu vždy dokázala jeho studentka vykouzlit úsměv na tváři, ať se cítil sebe hůř. Tak doufal, že je to i její případ.* (Kai) Jasně, hned ti to podám. *poví a rozejde se k hrníčku. Projde kolem Arisu a ani se na ni nepodívá.*(Kai) To Kami určitě nechce. Je řada že si za ni přišla. *řekne dívce za sebou a podá Kami hrnek. Chvíli vedle ji stojí, ať kůže ten hřbet zase položit vedle. Pak se konečně podíval na Arisu. Mohla vidět prázdný výraz někoho, kdo právě ztratil část sebe sama. Kaiův mluvil za vše. Sestra mu umřela, jeho nejlepší kamarádka má doživotní následky a on sám vyvázl s lehkými zraněními.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Fri Jul 03, 2020 11:28 pm
*Kami leží a dívá se směrem, kde je Arisu.* Zpátky? *zopakuje Kami Kami jako kdyby byla totálně mimo.* Jak se to tak vezme, *dodá prosto stejným hlasem.* Když jí Kai podá hrnek, tak se na něj chvíli dívá, než nakonec zvedne hlavu a napije se z brčka, protože se nemůže ještě skoro vůbec hýbat.* Díky, *poví mu Kami a pak se podívá směrem, kde je Arisu.* Nemyslím to zle, jen mě překvapilo, že jsi mě tady vůbec našla, *poví Kami a jen si trochu povzdechne.* Víš Kaii, pořád přemýšlím, co jsem tam udělala špatně, doteď nevím, proč jsem se v tu chvíli nemohla ani pohnout, *poví Kami a raději otočí hlavu od Kaie, protože jí začnou téct slzy.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Arisu Sasaki

Sat Jul 04, 2020 7:33 am
*podle tonu hlasů Kami a následně prázdného pohledu Kaie pochopí. Oboje moc dobře zná z domova. Proto nemůže jen tak stát za závěsem, stiskne pevně rty k sobě a přejde k posteli Kami. Jestli ji překvapilo nebo šokovalo, jak vypadá, tak to na sobě nedá znát.* Nebýt tady... *postřehne jeho jméno a tentokrát neudrží nečitelný výraz a zvědavě se na něj podívá* "Tak tohle je sensei Mizuki." *pomyslí si, ale nemělo by ji to překvapovat. Mizuki říkala, že se s Kami znají. Ale během chvíle se otočí zpět na Kami a zahlédne její slzy. V tu chvíli se v ní něco pohne a nastane chvíle, která u ní není běžná. Udělá pár kroků k posteli a opatrně se posadí na kraj postele* Nepřestala bych tě hledat, dokud bych tě nenašla, sensei. Takže pokud ses mě takhle chtěla zbavit, tak se ti to nepovedlo. *zvednou se jí koutky do úsměvu, chce ji nějak rozptýlit, ačkoli nepředpokládá, že se jí to podaří*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Sat Jul 04, 2020 7:49 am
Kai Yoshimitsu
*Kai si vezme hrnek zpět a položí ho na stolek. Všimne si, jak Kami uhnula pohledem a tak po položil ruku na hlavu.* (Kai) Ty si nic neudělala špatně. To já sem měl být silnější. Gomen. *řekne a též stočí hlavu ke zdi a udeří volnou rukou do zdi tak moc, že tam udělá menší ďolík a začne mu téct z kloubu lehce krev.* (Kai) Sestra my umře, kamarádka z dětství je doživotně zmrzačena. Proč já mám takovou smůlu? Proč se to děje mým blízkým? *řekne a udeří znova do zdi a ten ďolíček se ještě zvětší stejně tak i rána na jeho ruce.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Sat Jul 04, 2020 9:24 am
*Kami leží na posteli, hlavu má směrem k oknu a tečou jí slzy. Když si pak všimne Arisu, tak si jen v duchu povzdechne. Její slova jí celkem dost zarazí. Když pak uslyší slova Arisu, tak já to celkem zarazí. Jen si v duchu povzdechne a pomalu otočí hlavu na Kaie, který se rozhodl zničit pokoj.* Proč se za to sakra obviňuješ ty, když jsi v tu chvíli byla úplně někde jinde a měl jsi svůj boj, já věděla, že mám zmizet, ale nevím prostě proč to v tu chvíli nešlo a když už jsem se mohla pohnout, tak bylo pozdě, *řekne Kami a trochu naštvaně zaskřípe zubama.* Mimochodem, nevíš co je s Erenem? Už fakt dlouho jsem ho neviděla..... a popravdě, ani nevím, jestli bych ho chtěla teď vidět..... Pokud ještě vůbec..... Bez tak to bude konec, *poví Kami potichu a pak raději zavře oči, protože měla takový pocit, že tohle Kaie celkem naštve.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Arisu Sasaki

Sat Jul 04, 2020 10:00 am
*mlčí a jen je poslouchá, vybaví se jí jedna podobná slovní přestřelka jejích rodičů. Jen si nedokázala vybavit, kdy to bylo. Matka obviňovala z něčeho otce, bylo to chvíli předtím, než se dostala do takového stavu, jako je do teď. Ale o čem byla ta hádka, to si nedokázala vybavit... Ale v tu samou chvíli Kai udeří do stěny podruhé. Ano, i rány byly součástí té tehdejší hádky, ale nemířily proti zdi* Kruci! *mimoděk vykřikne, když ji to dojde, a vyskočí z postele*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Sat Jul 04, 2020 10:37 am
Kai Yoshimitsu
(Kai) Protože to byly jen zasraný bandité. Než sem se jich zbavil, trvalo to moc dlouho. Zatímco ty si bojovala s ní. *řekne na svoji obhajobu. Má nutkání něco od bouchnout, aby se trochu uklidnil. Jenže jak je částečně nasraný, tak stačí jedna poznámka od Kamil a Kai vypění úplně.* (Kai) Si děláš srandu? *zeptá se a pomalu k ní otočí hlavu. Kamion může vidět totálně nasranýho Kaie. Podíval se jí do očí.* (Kai) To si že mě dělá prdel nebo to myslí vážně? *zeptá se. Na otázku, jestli neví kde je nereaguje. Vloží ruku do svého vaku s jídlem a vytvoří si tak jednoho ptáčka. Kterého zatím nechá poletovat po pokoji u stropu. Už má fakt chuť něco zničit. Takže stačí jedna poznámka a Kai bude zabíjet.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Sat Jul 04, 2020 11:48 am
*Kami má chvíli zavřené oči. Když najednou Arisu vyskočí, tak otevře oči a otočí hlavu k ní.* V klidu, nic se neděje, *poví Kami Arisu, aby jí uklidnila, i když má takový pocit, že to bude marné. Poté se podívá na Kaie a na chvíli se zamyslí.* Co se stalo už prostě nejde vzít zpět, tak se tím netrap, budu v pohodě, *poví mu Kami a pokusí se na něj usmát, ale moc jí to nejde, protože ví, že v pohodě nebude nic. Když pak Kai začne být opravdu naštvaný, ale si jen povzdechne.* Nevím co s ním je. Ale tak já s ním nic neudělám, bez tak ani neví, že mi něco je, *poví Kami a pak očima začne sledovat ptáčka, který tam lítá po pokoji.* Líbí se mi tvé výtvory, ale doufám, že to tady nehodláš vyhodit do vzduchu, tak nějak nemůžu utíkat, *poví naprosto klidně Kami.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Arisu Sasaki

Sat Jul 04, 2020 12:02 pm
*chvíli tam jen tak stojí a chvěje se vztekem, když ji došlo, co se tenkrát asi stálo. Donese se k ní hlas Kami, ale to, co jí svým způsobem uklidní, je ptáček lítající po místnosti. Ano, uvědomuje si, že je to výbušnina, přeci jen se o tom s Mizuki bavily, ale zvláštním způsobem ji tak fascinuje, že zapomene na všechno ostatní. Jako tehdy při tréninku s Kami, když ji předvedla toho vodního draka*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Sat Jul 04, 2020 9:38 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai začínal být fakt nasraný. Slíbil Temari, že s Kami zůstane. A jelikož svůj slib chce splnit, nikdy ji neopustí. Proto ho štve, že se na ni Eren vykašlal. Pohlédl na Kami. Arisu stále nějak zatím lehce ignoroval. Zatím se mu jevila jako ticha dívka.* (Kai) Jestli se na tebe vykašle, tak St mi nechodí na oči. Nevím jestli bych ho nezabil.* *řekne naprosto chladným hlasem. Erena by momentálně poslal o pokoj vedle, kde by strávil delší dobu, než Kami.* (Kai) Jestli by té Eren opustil, věř že já s tebou zůstanu. *řekne s nakloní se k ní. Položí ji jemně ruku na hlavu a celém se ji dotkne jemně její hlavy. Ví že ji to asi ještě bolí a jakmile za sténání bolestí, ihned to dá pryč a omluví se ji.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Sat Jul 04, 2020 10:00 pm
*Kami se dívá na Kaie, který je opravdu hodně naštvaný. Když uslyší jeho slova, tak si jen trochu smutně povzdechne, ale nic mu na to neřekne.* Díky Kaii, jsem ráda, že jsme se potkali, *poví Kami a dívá se mu do očí. Trochu jí to bolí, ale snaží se to na sobě nechat znát. Po chvíli přesune pohled na Arisu.* Co ty a zkoušky, kdy se chystáš, *zeptá se Kami dívenky. Poté se podívá na Kaie a doufá, že se aspoň trochu uklidní. Jak se tak dívá na Kaie, tak já přijde, že není taky moc v pohodě přijde jí trochu zničený, ale zase na druhou stranu se mu nediví.* Víš, byla tady za mnou mamka, ale jak mě viděla, tak odešla... *řekne celkem smutně.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Arisu Sasaki

Sat Jul 04, 2020 10:59 pm
*podívá se překvapeně na Kami, když ji osloví. Chvíli se na ni jen dívá a snaží se vzpomenout si, na co se jí vlastně ptala. Najednou ji přijdou celé geninské zkoušky úplně nepodstatné.* Za pár dní *odpoví, jakoby ji na tom ani zvlášť nezáleželo, ale pak se na Kami pousměje* Ale o mně se bát nemusíš, sensei. Hlavní je, aby ses brzy uzdravila ty *usměje se pokud možno víc přítomně než jak se cítí. Ve chvíli, kdy vešla do tohoto pokoje, ji její zkouška a všechny starosti přišly nicotné. Říkala si, že možná neúspěch u zkoušky by vyřešil řadu problémů*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Sun Jul 05, 2020 9:57 am
Kai Yoshimitsu
*Ani Kami ho nepřinutila k úsměvu. Ale poprvé se opravdu prohlédl dívku, které tam s nimi byla a že slov Kami pochopil, že je ještě studentka. Nechal je domluvit a pak k ní přišel blíže. Nyní mohla Arisu vidět jeho prázdný výraz, kterým ji sledoval.* (Kai) Doufám, že s ní zůstaneš i po tom všem, co se ji stalo. *poví prázdným hlasem a natáhne k ní ruku. Slova Temari se mu vryli do hlavy.* (Kai) Já sem Kai. Kai Yoshimitsu. *pozdraví ji. To se přeci dělalo, když si poznal někoho nového a on nehodlal na první pohled být jako nějaký nevychovaný muž.*
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Sun Jul 05, 2020 11:02 am
*Kami si vyslechne slova Arisu a jen se trochu pousměje.* Věřím, že to zvládneš, *řekne Kami. Pak se podívá na Kaie, který začal mluvit na dívku. Jen se pousměje a nechává ty dva, aby se seznámili. Pak se podívá ven z okna a na chvíli se zamyslí.* Kaii, o čem jste se bavili s Temari, když jsem byla mimo, *zeptá se Kami Kaie a dívá se na něj.* 'Doufám, že mi to řekne a nebude dělat nějaké drahoty,' *řekne si v duchu Kami a pak se podívá na Kaie.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Arisu Sasaki

Sun Jul 05, 2020 12:33 pm
A i kdyby ne... *pokrčí rameny jakoby ji to vlastně bylo jedno, ale usměje se* Nevzdám to tak snadno *podívá se pořádně na Kaie, neodpustí si trochu soucitný pohled, než promluví* Samozřejmě, že ji neopustím! *prohlásí sebejistě a trochu dotčeně, tohle by ji nikdy nenapadlo. Neopustila ani svou matku, tak proč by opouštěla Kami-sensei. Když k ní natáhne ruku, tak na ni chvíli kouká, než mu podá svou* Těší mě, že tě poznávám, Kai. Já jsem Arisu Sasaki, Mizuki mi o tobě vyprávěla, je to moje starší sestřenka. *věnuje mu nesmělý úsměv*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Sun Jul 05, 2020 12:53 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai se na ni pořád dívá o rázným pohledem.* (Kai) Těší mě Arisu-chan. (Kai) 'Takže ona je sestřenka Mizuki? Že se ne pochlubila.' *zamyslel se. Ale to jo teď netrápilo. Chtěl se jí zeptat na další otázku, ale Kami ho předběhla. Podíval se jí do očí a přišel blíže.* (Kai) Temari na mě měla prosbu. Ale nic se nezměnilo, ani kdyby ji nepoložila. *poví a podívá se z okna.* (Kai) Požádala mě, abych ti zůstal na blízku a ne opouštěl tě.ale ani kdyby mě o to nepožádala, tak bych ti zůstal na blízku. *řekne ji a podívá se ji do očí.* (Kai) Mé citi k tobě se nezměnili. Ale respektoval sem tvoji volbu a tak sem to v sobě celou dobu dusil. Takže jestli tě On opustí, bude mít co vysvětlovat.
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Sun Jul 05, 2020 1:06 pm
*Když se ti dva představí, tak se trochu pousměje. Nad slovy Arisu si v duchu oddechne.* Díky Arisu, jsi fajn holka, *poví Kami a pak se podívá na Kaie.* Aha, takže tohle ti řekla Temari, *poví a na chvíli se odmlčí.* Temari je fajn holka, měla sourozence, ale ti jí umřeli, když byla ještě malá, *poví Kami, protože tohle jí řekla, když se potkali v Iwagakure během chuuninských zkoušek.* Kaii, *řekne Kami celkem smutně a raději od něj otočí hlavu, protože jí mrzí, že si vybrala Erena místo něj, protože on pro ní vlastně vždy udělal mnohem více než on.* Mrzí mě to, kdybych to mohla vrátit zpět, tak bych si vybrala jinak, *poví Kami. I když i teď se dá ledacos směnit,* poví potichu.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Arisu Sasaki

Sun Jul 05, 2020 1:46 pm
*zazubí se na Kami s pohledem, že se na ni může vždycky spolehnout. Dokud bude Kami potřebovat, bude s ní, ať se stane cokoli. Stejně jako pro svou matku by pro Kami udělala cokoli. Zaposlouchá se do jejich rozhovoru, ačkoli ví, že to není dvakrát slušné. Uvědomí si, jak si jsou ti dva blízcí. Doufá, že najde taky někoho, kdo ji bude tak blízký jako je Kai pro Kami*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Sun Jul 05, 2020 2:03 pm
Kai Yoshimitsu
*Kai nevěděl, že se Temari něco takového přihodilo a tak to bylo pro něj překvapení, které navenek nedával znát. Věděl ale, že je tu spousta lidí se stejným osudem jako on. On to možná snášel hůř než většina lidí v jeho věku. Přeci jen se svojí sestrou měl hodně dobrý vztah. Dokonce lepší než s jeho rodiči. Vždycky k ní vzhlížel a chtěl ji chránit. Díval se z okna, dokud ne uslyšel své jméno. Podíval s za zdrojem a pohled mu zůstal na Kami. Vyslechli co měla na srdci. Kai chvíli nechápe o čem mluví, ale po chvíli mu to dojde.* (Kai) Z toho si nic nedělej. On byl rychlejší, kdo ti vyjádřil pocity. Navíc, kdo by chtěl chodit s někým, kdo se rád nechá od bouchnout? *zeptá se a donutí se k určenému úsměvu. Kami zná Kaie už dlouho a tak může poznat, že se jedná o falešný úsměv. Ikdyž jemu samotnému není do smíchu, chtěl rozveselit Kami.* (Kai) Jestli se rozhodneš ho opustit, má náruč je ti vždy otevřena. *řekne ji. Sice nerad mění témata, ale rozhodl se udělat výjimku. Otočil se na Arisu.* (Kai) Co vše ti Mizuki řekla o mě? Co všechno o mě víš?
Izumi
Izumi
Poèet pøíspìvkù : 1760
Join date : 26. 12. 19
Location : Samuraj (Bushi)

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Kami Kamai

Sun Jul 05, 2020 2:22 pm
*Podívá na se Arisu a trochu se na ní usměje, protože věděla, že se jí jen tak jednoduše nezbaví, přece jen Kami měla Arisu v oblibě, protože byla jiná, než ostatní současní studenti z akademie, co měla šanci poznat. Jakmile Kai promluví, tak se k němu Kami otočí a trochu se pousměje, protože ho její slova trochu pobavily. Pak se na chvíli zamyslí.* Kdybych se mohla hýbat, tak ti první dám facku za ten úsměv a pak tě obejmu ty pako jedno, *řekne mu Kami.* Hold si moc dlouho otálel. Mě se třeba líbí ty tvoje šílené výbuchy, i když občas tě vidět polomrtvého zase taková sranda není, *poví Kami.* A teď mi řekne ty... Kdo by chtěl nedopečený běhající steak, i když teď ani neběhající, *poví Kami. Po jeho dalších slovech se jen trochu začervená a souhlasně kývne hlavou. Poté se podívá na Arisu, protože je celkem zvědavá, co jí Mizuki řekla o Kaiovi.*
Arisu Sasaki
Arisu Sasaki
Poèet pøíspìvkù : 982
Join date : 16. 06. 20
Location : Sunagakure no Sato

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Arisu Sasaki

Sun Jul 05, 2020 2:56 pm
*když se o sobě Kami zmíní jako o nedopečeném běhajícím steaku tak se neubrání a zasměje se. Potom se podívá na Kami omluvně* Promiň mi to, sensei *uculí se nevinně a otočí se zpátky na Kaie, který se jí ptal, co jí Mizuki řekla. Chvíli přemýšlí, co všechno mu může říct, aby nebyl třeba na sestřenku naštvaný, že ji řekla víc než měla, ale nakonec se rozhodne být upřímná* Říkala, že ti na ní záleží a že si lepšího senseie nemohla přát. Taky mi říkala o tvých výbušninách, což bude asi tohle *ukázala na jílového ptáčka, pokud ještě lítal u stropu* Doufám, že z toho nebude mít Mizuki problém, že mi o tom řekla *dodá rychle a usměje se na něj*
Kai Yoshimitsu
Kai Yoshimitsu
Poèet pøíspìvkù : 1493
Join date : 25. 01. 20

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Sun Jul 05, 2020 3:12 pm
Kai Yoshimitsu
*Vyslechne si od Arisu, co o něm Mizuki říká jinde.* (Kai) Jako jejího senseie, mě tyto slova velice těší. Ačkoliv to nedám najevo, sem za ně rád. Ačkoliv, ty máš lepšího senseie, než Mizuki. Hlavně silnějšího. *poví prázdným hlasem a při poslední větě se otočí na Kami. Samozřejmě že myslel ji. Položí ji ruku na hlavu, jako to dělal Mizuki a podívá se na svého ptáčka.jeho druhá ruka mu sklouzne do jeho vaku s jílem a vytvoří tam malé štěňátko, které si položí na hlavu. Následně složí pár pečetí a jeho ruce se nabijou elektřinou (RAITON: HIRAISHIN). Dotkne se štěněte a tím ho dekativuje. Takže to stěně nemůže vy bouchnout. Jeho ruce se deaktivujou a podá ono stěně Arise. Otočí se na Kami.* (Kai) Promiň, jen se tě chtěl rozveselit. *omluví se ji a vyslechne si její další slova.* (Kai) Možná budu znít jako blázen a šílenec, ale mě by to nevadilo. *odpoví a tentokrát se ani nucené ne pousměje.*
Sponsored content

Nemocnice        - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru