Země Pustoty

+8
Batsu
Rias Gremory
Yin Yurinachi
Noctis Clive
Kai Yoshimitsu
Tsuki Yagami
Izumi
Admin
12 posters
Goto down
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sat Mar 20, 2021 3:55 pm
*Gin viděl Bingo knihu kterou Akira vytáhal.* "Sakra. Takže jsem jasnej." *Gin už se chystal k protiútoku ale nakonec to dopadlo jinak než čekal.* Nemám potřebu dělat problémy když mi to nic nepřinese. A abych pravdu řekl tady se neschovávám. Spíš jsem tu na průzkumu a na malém oddechu. A po kom jdeš teda když ne po mě. *Gin se podíval na kuši na ruce Akiri.* Zajímavá věcička. Nikde na trhu jsem ji neviděl. Je to snad tvůj osobní výtvor? Docela by se mi líbila taková příruční kuše. *Poznamenal Gin s úsměvem.* Co jsem slyšel od kolemjdoucích tak nějaká zajímavá skupina řádí na východ odtud. *Poznamenal. Na otázku ohledně risku pokrčil rameny.* Inu ono je risk samo o sobě už jen to že se vůbec někde ukazuju a nejsem zalezlý pod zemí. Jsem sice nunkenin ale odmítám žít jako krtek a tunelovat se aby mě nikdo neviděl. Chtěl jsem prostě jen svobodu a nebýt svázaný pravidla vesnice. *Objasnil situaci Gin.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sat Mar 20, 2021 4:23 pm
Právě po té skupině, co dělala bordel. Ale byli to hovna. Jeden z nich měl u sebe tu bingo knihu. pokrčí ramenem a pak se podívá na svoji rukavici. Jo není to tak špatný. Sama jsem si ji vyrobila. poznamená a zase spustí ruku. Máš-li přebytečných 120ryo, a víš o funkční kovárně v téhle oblasti, možná bych ti jí také vyrobila. poví a na chvíli se zamyslí. Ale opravdu jen možná. Musela bych mít hodně dobrou náladu. pokrčí rameny. Což nebývá moc často. ozve se jí v hlavě. Nyoko jen hlavou zavrtí, aby jí umlčela. Vytáhne si z vaku láhev s vodou a napije se.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sat Mar 20, 2021 4:31 pm
*Gin se podrbe na zátylku.* Tolik u sebe zrovna teď nemám takže i když bych tvou nabídku velmi rád přijal tak pro tentokrát ji budu muset odmítnout. *Gin spustil ruce podél těla.* Jestli by ti to nevadilo rád bych se připojil k tvému řekněme lovu na bordeláře. Rád uvidím někoho v akci. *Pousmál se.* Když už jsem tady a stejně nemám nic na práci. Co ty na to. *Gin nechtěl být na obtíž ale zároveň byl zvědavý co by se mohlo dále stát a aby pravdu řekl stejně se totálně nudil.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sun Mar 21, 2021 12:23 pm
Dobrá, tak příště. poví Nyoko a lehce se usměje. Tak v tomhle tě asi zklamu. Já jdu právě od těch bordelářů. Od jednoho z nich mám právě tu knihu. Nevím kde jí vzal, ani co s ní chtěl dělat. Ti by neměli šanci ani proti tomu nejlehčímu z té knihy. usměje se víc. Takže bohužel, asi to budeš mít dneska bez divadla. poví. Pak se ale zadívá kamsi za jeho rameno. No a možná, že taky ne. poví. Jejich směrem se pohybují tři postavy. Doufám, že jsi schopný bojovník. Jestli nejdou po mě, tak jdou po tobě. Což je víc pravděpodobné. Sice tě lovit nebudu, ale zase na druhou stranu, pomáhat taky nemohu. To bych se do té knihy mohla dostat taky to zrovna nepotřebuji. Ale něco zkusit mohu. poví a pokrčí ledabyle rameny. Trojice se k nim zatím přibližuje a zastaví se kus od nich z jejího pravého boku. Cca 10 metrů. Zdravím pánové, přejete si? zeptá se jich mile. Ten prostřední přeletí pohledem mezi nimi. Muž po jeho levici mu podá dva papíry. Ten je zvedne, aby si porovnal tváře na nich. No, nebudete tomu věřit, ale vás oba. Ty jsi obviněna z vraždy 10 lidí a ty jsi na stránkách bingo knihy. poví prostřední muž. A jelikož tu stojíte spolu, tak to je jasný. dodá. Nevím co vám z toho je jasné, ale já v tom nic nevidím. Těch deset mrtvých je proto, že si hráli na Roniny. Dělali bordel a pevnost samurajů se o to měla postarat. Proto jsem tady. Pokud máte v plánu nějaké kroky proti mé osobě a proti pevnosti, budu vás muset tady taky zastavit. A tomu bych se věru ráda vyhnula. A za druhé, tenhle tady, je můj. poví a vytáhne Bingo knihu. Takže je mi líto. Kdo dřív přijde... dodá a čeká, zda vypadnou. To je zase líto mě. Tyhle informace nemám a nevěřím jim. Co zabiješ, je tvé. poví a oba muži po jeho stranách vyrazí, každý s katanou.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sun Mar 21, 2021 12:51 pm
*Ginovi trochu klesl úsměv.* A já si už říkal že se budu moci něco přiučit. Co se dá dělat no. *Když ho Akira přeruší tak se mu zase na tváři lehký vyskočil.* Nakonec se přece jen asi pobavím. *Gin si vyslechl jeho obvinění.* Nechci být drzý ale té bych že já nejdu ani s jedním z vás. Ale nemám důvod bojovat s někým kdo mne nechá být a hledí si svého. *Gin pochopil po dalších slovech že tady to bez boje prostě neprojde.* Tak asi to vidím tak že se mi připíše dalších pár mrtvých na můj seznam co. *Gin si sundal pásku z oka a odhodil svůj klobouk odhalující tak své stříbrné vlasy.* Tak teda jdeme na to. *Gin složil pečetě a z úst vypustil salvu ohnivých koulí (Katon: Housenka no Jutsu). Hned po tom vysunul své zápěstní nože aby byl připraven se bránit.* Chápu že mi nebudeš pomáhat ale nyní máme stejný cíl tak jediné co tak bych rád neskončil s katanou ve svém břichu. *Pronesl Gin pro odlehčení situace.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sun Mar 21, 2021 9:58 pm
*Nyoko zůstala stát na místě s překříženýma rukama na prsou a jen je sleduje. Jeden běží proti Ginovi, druhý proti ní. Gin se je snaží hned upálit, ale ona se rozhodla pro něco jiného. Aktivuje si svoji vylepšenou verzi Suika no jutsu: Taieki Haishutsu ve chvíli, kdy k ní dobíhá a chce jí seknout. Jeho katana projde skrze ní a vyletí na druhé straně. Po celou dobu se ani nehnula. Ještě párkrát zkouší po ní seknou ale vždy to má stejný efekt. Kouká trochu jako trubka. Zřejmě se ještě s nikým z klanu Hozuki nesetkal. Na vodu se změnila vždy část těla, kterou procházela katana. Jo, tohle je daleko lepší. usměje se. Levou rukou sáhne po Kurosawě a trhne s ní ven. Při tom chycení do ní pustila chakru a ve chvíli, kdy jí vytáhla ze Sayi, z ní tu chakru vypustila ve tvaru slabého půlměsíce proti tomu muži. Shinkuken. Kurosawa zvyšuje její kenjutsu o 30 bodů. Na tenhle pocit čekala hodně dlouho. Ten švih odhodil muže zpět a způsobil mu přes tělo lehké sečné zranění. Ten co vyběhl proti Ginovi se musel potýkat s těmi koulemi. Celkem se mu dařilo před nimi uskakovat, ale jedna letěla už moc blízko. Švihl proti ní rukou a vyslal větrnou čepel Fuuton: Juuha Shou. Následně zabodne katanu vedle sebe, poskládá pečetě a udeří do země. Kolem něj se zableskne a od něj proti Ginovi vyletí blesk. Raiton: Denpo Sekka. Muž, který je zřejmě vede se podíval na Nyoko. Takže ty jsi vážně samuraj. O to to budu mít jednodušší. Kromě pár fíglů s katanou neumíte nic. zasměje se. Neviděl skrz svého společníka to, že jeho katana procházela skrz. Myslel si, že se prostě vyhýbá. No jo, přesně tomu věř. ušklíbne se Nyoko. Uvidíme, jak si poradíš s tímhle. dodá muž a jeho tělo pokryjí znaky ve tvaru trojúhelníků. Nyoko nakloní hlavu na stranu. Velmi zajímavé. Tohle je jiné, než jsem viděla posledně. To byli takové divné plamínky. Je jich víc? přemýšlí nahlas, zatímco muž proti ní vyběhne se zvýšenou rychlostí o pět bodu (7+5). I on si vytáhl katanu a seknul proti ní. Pokusila se ho zablokvat Kakutem, které vytáhla, jenže jí tou zvýšenou silou vyrval Kakuto z ruky a to odletělo kousek dál. Na nic neváhal a bodl jí přesně na střed hrudi. Nyoko se tváří překvapeně a padne na kolena. Páni. Takže větší síla? Ale rychlost není tak extra. poví, jakoby se nic nedělo. Na oblečení by se jí měla objevovat krev, ale stále nic. Ani nenavlhlo. Tak to nemohu zůstat pozadu. usměje se a napustí svoje svaly na rukách vodou. Její síla se zvedne o 30 bodů. Tím se stává silnější. S Kurosawou udeří ze strany do jeho katany, která se tím úderem prodere plochou stranou jejím tělem a vyleze ven. Pak do ní udeří ještě jednou, otočí se na patě, kdy během toho zasune Kurosawu a opět s ní prudce trhne ven a vypustí tak další Shinkuken, který odhodí i tohohle muže. První se věnuje dál Ginovi, kdy po vystřelení blesku opět vytáhne katanu vyrazí znova na střet.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Tue Mar 23, 2021 5:09 pm
*Gin se pousmál zásahu který se mu povedl. Následně však byl lehce překvapen když vyletěla technika po něm.* "Raiton? Sakra." *Gin přemýšlel jak vy mohl tomuto uhnout. Otočil se o 90° a přesunul se pomocí Shunshin no jutsu l kus vedle a díky tomu uhnul blesku. Na chvíli sklouzl pohledem po Akiře které procházela katana skrze tělo.* "Wow co to je za techniku?" *Rychlé se však probral protože se na něj opět běžel nepřítel. Gin sáhl oběma rukama do vybavení. V jedné ruce si obmotal kolem prstu světelnou bombu kterou schoval do dlaně a druhou hodil po nepřítele kunai s výbušným lístkem který před ním odpálil. Následně vytáhl z pouzdra na zádech katanu a připravil se ke střetu. Jeho boj se zbraní nebyl tak dobrý ale měl svůj způsob jak se tomuto stylu boje vyhnout.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sun Mar 28, 2021 5:54 pm
*muž, který se blíží k Ginovi se před Kunaiem odrazil do vzduchu a výbuch přeskočil. Dopadl zase na zem a pokračoval. Budeš se muset snažit víc, chlapče. poví a do své katany pustí chakru, která jí obalí a zvýší tak její ostrost, že přesekne klidně běžnou katanu. Sek protáhne tak, aby pokud by přesekla katanu Gina, tak by ho zasáhl do hrudi. Ten druhý, který bodl Nyoko měl na tváři vítězný úsměv. Spokojený, že dostal samuraje tak snadno. Jenže to co přišlo ho trochu znervóznilo. Než se vzpamatoval, letěl už obloukem po zásahu od jejího Shinkukenu. Dopadl vedle toho prvního a oba se na sebe podívali. Vstanou, zasunou katany a poskládají pečetě. Jednomu potom, co natáhne ruce začne z dlaně proti Nyoko stříkat voda ( Suiton: Suihachi) a ten druhý do toho přidá Raiton: Gian. Nyoko pustí Kurosawu a složí pečetě, které před ní vytvoří zrcadlo, ze kterého vyletí úplně stejné techniky. Zaplatí chakru za obě dvě + 20%. Ty se srazí a Raiton se k ní ani nedostane. To jsou ale kurvy co? směje se jí v hlavě Akira. Tak teď už vás mám dost. poví naštvaně. Ten Raiton by jí mohl dát zabrat. Další pečetí vedle sebe vytvoří klon Joki Boi, který po nich ihned vyběhne. Nyoko si vezme zase Kurosawu a podívá se směrem ke Ginovi. Rychlostí 9 a vynuceném zrychleném seknutí o další čtyři body sekne proti kataně toho muže, kdy i její ostří posílila chakrou. Ani jeho ostří posílené nemuže Kurosawu prorazit a stále má napuštěné ruce, tím je síla jejího úderu zvýšena na 37 bodů. Tím úderem přesekne jeho katanu a i jeho v úrovni bránice a tak z něj udělá dvě poloviny. Klon vyběhl po těch dvou s Kakutem, které sebral ze země. Jak se pohyboval tak se voda uvnitř něj zahřívala. Přes vrstvu oleje se pára nedostala ven a tak se stále víc a víc nafukoval až do okamžiku, kdy explodoval. Pánové neměli šanci tomu ani utéct a síla výbuchu je odhodila pryč a ještě k tomu je zasáhla ta horká pára. Klon se je snažil dotlačit dál a Nyoko před tím popadla Gina také s ním odskočila, protože by to vzalo i jeho. Trefilo by to i jí, ale ta by si už poradila.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Tue Mar 30, 2021 5:11 pm
*Gin viděl jak přeskočil jeho kunai. Ne že by něco takového nečekal ale i tak. Viděl jak se změnila lehce katana jeho soupeře. Už už byl přichystány vytvořit v prostoru mezi ním a soupeřem vytvořit Hinotamu když se před ním ukázal Akira.* "To je ale potupa." *Gin se zahleděl na původní bojiště kde Akira bojovala a viděl jak klon běží po mužích. Než stihl cokoliv říct už byl přemístěn že svého místa kde zrovna stál. Jakmile se zase dostane na zem tak lehce zkroutí obličej.* Děkuji za pomoc a záchranu ale myslím že bych ho zvládl. Ale i tak děkuji. Jinak ta vaše technika je dosti destrukční když jsme před ní musely takhle uhnout. Nechtěl bych se s vámi dostat do sporu a proto bych radši zůstal buď na neutrální nebo na vaši straně. *Poznamenal Gin. Když viděl jak bojovala tak to v něm budilo respekt. Opravdu se s ní nechtěl pustit do sporu.* Myslím že tímhle je váš úkol u konce. Dostala jste ty co tu dělaly ten bordel no ne? *Poznamenal s úsměvem Gin.* Co budete dělat teď? Já asi radši z této země velmi rychle zmizím. Kdo ví jestli jich není ještě víc a bude lepší když se zase schovám.
Maiy Kaizo
Maiy Kaizo
Poèet pøíspìvkù : 691
Join date : 16. 03. 20
Location : Konohagakure - Kage - Oinin - Jashinista (služebník)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Tue Mar 30, 2021 9:29 pm
*Nyoko se zastaví a pustí Gina. Buďto to ustojí nebo padne na zadek. Pak se otočí do míst, kde byl výbuch. I klon stojí a leží tam tři těla. Nebo aspoň to, co z nich zbylo. Zruší techniku a klon se rozplyne. Věřím, že bys to zvládl, ale než bys to stihl, vzal by tě ten výbuch taky. Řekla jsem ti na začátku, že po tobě nejdu. poví. Není moc věcí, co by jí z kodexu samurajů tolik vázalo, jako je právě dodržení jejího slova. Rozhledne se po těch tělech. Oni nebyli můj cíl. Ti už to mají dávno za sebou. Tohle měli představovat asi nějaký zákon na téhle straně světa. Asi proto se to ti tak hemží lidmi, jako ty. poví a zasune Kurosawu. Pak za sebou machne rukou a přitáhne ji k sobě. Chakrovym vláknem se spojí se svým Kakutem, přitáhne se si ho a také ho zasune. Co jsi přesně provedl, že jsi hledaným? Mám tu zradu vesnice, ale proč by někoho jako ty nechal Akai dát hledat? Nevypadáš, že bys nějak moc ohrozil. Ale zdání může klamat. To přiznávám. poví a zamýšlí se nad tím.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Tue Mar 30, 2021 10:07 pm
*Gin začal lehce přemýšlet.* Tak vypadá to že zákon v téhle zapomenuté zemi asi nemá moc silné zástupce. *Pronesl s trochou vtipu.* No pouze jsem dezertoval. Společně s jedním kamarádem. Nechtěli jsme být svázání vesnici a chtěli jsme volnost. Inu pár lidí už se mi připletlo do cesty a nebo porušily dohodu a tak bohužel se na můj seznam zločinu připsaly další. Kdo ví jestli jsem nebezpečný ale ryo vypsané na moji hlavu budou asi dosti lákavé pro každého že? *Gin se potom vydal směrem k mrtvolám.* S dovolením si vezmu Bingo knížku. *Vytáhl z mrtvoly a schoval do vnitřní kapsy kabátu. Vydal se zpět k Akiře.* Tak jsem rád že jsem narazil na někoho kdo drží slovo a nejde jen po penězích. Tak či tak vám děkuji za zkušenost v boji. *Gin se potom zamyslel.* Ještě ohledně té super věcičky na vaší ruce. Jak vás mohu kontaktovat když bych o ní měl zájem? *Ginovi se zápěstní kuše opravdu líbila a chtěl by ji mít ale nyní nebyly podmínky k tomu aby ji mohl získat.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sun Apr 04, 2021 7:18 pm
Já opustila vesnici, aby se nechala svázat zase někým jiným. No, ale mám předci jenom trochu více volnosti než v Kiri. poví a pokrčí rameny. Pak se zasměje. Upřímně, kvůli odměně za tvoji hlavu bych se ani nehnula z pevnosti. Byla by to zbytečná cesta. pokrčí rameny znova a koukne po těch tělech. Jak? To je jednoduché. Doraz do země Železa, k pevnosti Samurajů a u brány se ohlásíš tímhle. poví a podá mu její vizitku. S tímhle se stráž u brány, ačkoliv neochotně, vydá pro Nyoko, aby si vyřídila svůj hovor u brány. Budou trochu remcat, ale pokud neuděláš nic špatného, tak se ti nic nestane. poví a čeká, dokud si ji nevezme. Jsi tu jediný, nebo vás tu je víc, co se potulujete po okolí? zeptá se ho.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sun Apr 04, 2021 7:34 pm
*Gin si převzal vizitku a pročetl si ji.* Země železa jo? Dobře když budu mít cestu kolem určitě se zastavím když budu mít prostředky k tomu abych vám za vybavení mohl zaplatit. *Poznamenal. Následně přišla otázka na jeho počty.* Inu. Jsem tu já a jeden můj kamarád. Jinak nevím zda jsou tu někde okolo další. *Gin si prohlédl oblohu kde slunce už měnilo barvu na krásnou paletu oranžových odstínů.* Měl bych opravdu vyrazit zpět. Děkuji za vaší přítomnost a dobrou nabídku. *Lehce se uklonil a pomalu se vydal směrem zpět do země krků kde s Renjim měli skrýš.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sun Apr 04, 2021 7:40 pm
Dobrá, budu se těšit. poví a sleduje pak, jak odchází. Nakonec stáhne všechna těla k sobě a prohlédá je. Nic zajímavého u nich už nenajde. Nakonec složí pečetě, dotkne se země a všechny těla začne technika Doton: Arijigoku vtahovat do země, dokud je takto nezapustí hluboko pod povrh. Sama se pak odebere na cestu zpět do země Železa.*
Nyoko/Akira (Alter ego)
Nyoko/Akira (Alter ego)
Poèet pøíspìvkù : 398
Join date : 10. 11. 19
Location : Pevnost samurajů - Shogun - Vůdce Samurajů - Mistr Kovář

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sun Apr 04, 2021 7:41 pm
KONEC
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Mon Apr 05, 2021 1:57 pm
*Niekoľko hodín sa nachádzala v Meste, kde riešila so Shani záležitosti ohľadom Rias a jej pôrodu. Jej chakra bola skrytá prostredníctvom Chakura Yizhi no Jutsu. Mesto opustila pešo a takto aj pokračovala smerom ku Zámku kráľov, ale dnes tam ku nemu neprišla. Nemala v pláne dosiahnuť tento bod. Potrebovala si nájsť len osamostatnené miesto, ďaleko od Mesta, ktoré bolo tvorené pustinou, ktorú Zem Pustoty ponúkala. Pohľadom i pasívnou schopnosťou Kagura Shingan, ktorej zvýšila dosah na okruh pol kilometra (samozrejme musela teda deaktivovať Chakura Yizhi no Jutsu), sa ubezpečila, že sa v jej okolí zatiaľ nikto nenachádzal. Zložila pečate a v dlani sa jej vytvorilo Chidori. Teatrálne natiahla ruku nad hlavu a rýchlym švihol smerom nadol sformovala basic Chidori do podoby bleskového meču (Raiton: Chidori Eisou), ktorým ihneď švihne smerom hore. Urobí pol-piruetu smerom doprava a opäť švihne, tentokrát zhora dole, ale zošikma, predstavujúc si vedľa seba pomyselného protivníka. Zdola vedie bleskovú čepeľ znova hore, ale zastaví sa s ňou niekde vo výške svojho krku, akoby blokovala náraz inej čepele. Potiahne ju po pomyselnej oceli, urobí rýchlu plnú piruetu. Počas nej stočila bleskový meč tak, aby ňou na konci piruety prebodla nepriateľovi krk. Ostala stáť v tejto pozícii, než deaktivovala Chidori Eisou. Nahromadila do nôh chakru a použitím Chakura Shotto sa odrazila do vzduchu a smerom vzad. Už za 'letu' skladala pečate na ďalšie Chidori, ktoré sa jej tentokrát vytvorilo v jej ľavej ruke. Ihneď, ako dopadla na zem, použila Chidori Senbon - ľavú ruku potiahla smerom doprava a prudkým švihom naspäť doľava vytvorila pred sebou smršť tisícky raitonových senbonov, ktorých prieraznosť bola veľká. Len tak pre dobrý pocit použila ešte ďalšiu Chidori techniku, ktorou bolo Chidori Nagashi. Uvoľnila tak z tela množstvo bleskov. Tie šľahali všade naokolo, nekontrolovala ich, ale mohla si vybrať ľubovoľný smer, ktorým by ich nasmerovala. Chvíľu sa takto pohybovala, ale ani táto technika nemala dlhého pôsobenia. Blesky, ktoré pokrývali celé jej telo, zmizli. Niekoľko desiatok metrov sa pred ňou týčilo zopár ruín. Zložila pečať a vytvorila jedného Kage Bunshina. Stál vedľa originál Tsuki, priamo čelom proti jednej stene ruiny. Bola vysoká asi štyri metre a široká nejaký meter a pol. Originál Tsuki i jej klon začali v protiľahlých rukách ku sebe tvoriť Raiton: Raikiri. Bola to technika podobná Chidori, no v tejto technike bola chakra koncentrovanejšia a celkovo šlo o náročnejšiu a ničivejšiu techniku. I chakra Raikiri bola od Chidori odlišná. Raikiri malo vďaka vyššej koncentrácii chakry bledomodrú farbu. Tieto dve Raikiri sa spojili a vytvorili medzi originálom Tsuki a jej klonom bleskovú reťaz.. Raiton: Raiden* Teraz! *Synchronizovane sa rozbehli proti ruine, naťahujúc bleskovú reťaz tým, že sa originál od klonu trochu vzdialil. Blesková reťaz prešla murivom a kamením akoby sa jednalo o nožík v masle. Odrezaný vrch muriva sa chvíľu držal. O pár sekúnd neskôr sa naklonil dopredu a kamenie sa rozsypalo na zem, zdvíhajúc zo zeme prach a špinu. Technikou prešli ešte ďalších pár ruín, než sa klon i originál zastavili a techniku deaktivovali. Klon sa mohol zrušiť, ale Tsuki si v ruke sformovala Raiton: Rasengan, ktorým klona prevŕtala skrz na skrz. Čím ho zrušila. V ruke sa jej stále kumulovala obrovská energia Rasenganu spojeného s Raikiri. V okamihu, kedy Rasengan zničil klona, preniesla sa časť bolesti klona aj na Tsuki, jak klon zmizol úplne, zmizla aj bolesť. A spolu s ňou aj kompletne Raikiri verzia Rasenganu. Avšak hneď na to sa Tsukino telo obalilo raitonovou chakrou, ktorá začala stimulovať jej nervový systém. Samotná stimulácia bleskovou chakrou núti elektrické excitačné synapsie reagovať rýchlejšie. Bola to aktivácia Raiton no Yoroi 1. stupňa. Rýchlosťou 29 bodov sa priblížila na dosah k tým pár ruinám a výstrelom blesku techniky Raiton no Yorou Bakurai roztrieštila aj zvyšky väčších trosiek na ešte menšie. Rovno po deaktivácii Raiton no Yoroi, nakumulovala do dlane pravej ruky plazmovú energiu. Stláčala ju do tvaru gule, ktorú následne vrhla k ruinám. Než tak učinila, držala už v druhej ruke bleskový kunai so svojou Hiraishin značkou. Akonáhle guľa opustila jej dlaň, vrhla kunai smerom dozadu plnou svojou silou. V okamihu nárazu gule do ruín sa uvoľnila plazmová explózia do všetkých možných smerov a dosahovala do okruhu 10 metrov. To nebol koniec. Okrem toho sa z epicentra uvoľnila plazmová vlna dosahujúca do okruhu 15 metrov. Jak explózia, tak následná plazmová vlna zničili všetko, čo im stále v ceste. Tsu sa z dosahu mohla dostať hocijakým iným spôsobom - trebárs len obyčajným použitím Chakura Shotto, ale pre tréning sa rozhodla využiť chakrovo náročnejšiu techniku. Takže sa teleportovala na letiaci kunai, ktorý bol už z dosahu jak explózie, tak plazmovej vlny. Dopadla na nohy a kunai s jej značkou sa zabodol ešte niekoľko metrov za ňou. Úbytok chakry už pociťovala. Spotrebovala jej viac, ako polovicu, no stále jej mala dostatok. Zhlboka sa nadýchla a pokračovala ďalej, až sa dostala svojou chakrou na 40 bodov. Jej zásoba dostala slušne na frak, ale tam to nekončilo. Hiraishinom sa teleportovala naspäť do svojej Pevnosti. Prostredníctvom cítenia chakry si vyhľadala Shizukin Danketsu klon, ktorý mal prostredníctvom techniky Narikawari no Jutsu podobu jedného stopára zo Sídla. Neponáhľala sa za ním. Ale keď ho stretla, neváhala s priamym dotykom. Proste z neho začala vysávať chakru cez techniku Chakra Kyuuin no Jutsu. A že sa aj nechal. Stále to bola Shizuka a jej podstata. Takto z neho postupne vysala všetku chakru. V momentoch, keď si takto dopĺňala vlastnú zásobu chakry, bol to pre ňu samotnú bezbolestný proces. Jelikož túto činnosť kradnutia chakry robievala celkom často, bola dobre oboznámená s bolesťou, ktorá nastupuje, keď si násilím rozširovala zásobu. Bolesť trvala len chvíľu, jelikož klon mal 75 bodov chakry a už ho prakticky vycicala celého. Klon padol mŕtvy na zem..* Zaujímavé.. Ty si nezmizol.. O tomto mi Shizuka nehovorila.. *Vytvorila Kage Bunshina a nechala ho, aby sa zbavil tela, jelikož netušila, že by sa mal rozložiť. A i to za cca rok. Potom zamierila za detičkami, ktoré by mali byť po poobednajšej sieste. Dnes ich mala na starosti Misaki, ktorá sa na pár dní vrátila do Pevnosti, keďže teraz bývala väčšinu času so Shani a tá ju učila pôrodnému umeniu.*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Mon Apr 05, 2021 1:57 pm
KONIEC RPG
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Wed Apr 07, 2021 8:32 pm
Rias Gremory: *Jako těhotná toho moc dělat nemůže, což Rias svým způsobem dost irituje. Nejradši by šla třeba někam ven si zalovit nějaké lidi nebo splnit nějakou zakázku (žoldáckou). Nicméně aspoň něco co by mohla dělat se nakonec přecijen našlo a její stav těhotenství tomu moc vadit nebude, protože se nebude vystavovat zbytečnému riziku. To je důvod proč načerpá dost chakry (vesmírné) aby mohla vstoupit do chakrového modu Jigenu a pak se pomocí Henge přeměnit do své normální podoby (lidské). Dalším okamžikem se pomocí portálu, který si vytvoří (Jigen: Supēsugēto) přesune do Nukeninského města v Zemi Bažin (Sora-Ku) ve kterém se dá nakoupit plno užitečných věcí. Dalo by se říct že se tam dá nakoupit vlastně úplně vše a Rias si tam nakoupí mnoho několik ryb z řádu čtverzubců (živých). Čtverzubci jsou ryby, které mají vždy krátký ocas a chybí jim břišní ploutve. Jejich tělo může nabývat různých forem, nejčastěji může být čtverhranné či diskovité (zploštěné). Tělo čtverzubců je pokryto malými šupinami nebo kostěnými destičkami. Kromě čeledi havýšovití mají všechny čeledi vakovitou vychlípeninu střeva, kterou mohou naplnit vzduchem nebo vodou a tím zvětšit svůj objem. Zuby srůstají do podoby zobákovitých desek. Dále jsou rozdělováni do různých čeledí ale to je už zacházení do zbytečných detailů, stejně jako je zbytečné i vysvětlení co jsou vlastně ti čtverzubci. S těmito rybami se Rias následně vrátí do Pevnosti a v kuchyni si vyloží tyhle živé ryby na kuchyňskou linku. Ryby jsou ještě živé ale bez vody se jim žije docela blbě a tak už nejsou moc aktivní a pomaloučku umírají. Rias se jich nechce moc dotýkat, protože tyhle ryby jsou prudce jedovaté. Takže je zabije bezpečným způsobem. Počká až umřou přirozeně když jsou bez vody. Když je po nich Rias může začít s tím že první z těch ryb otevře a injekční stříkačkou jim odebere jed označovaný jako Tetrodotoxin, který je bílé barvy. Rias takto lehce získá vysokou koncentraci termostabilního neurotoxinu nebílkovinné povahy Tetrodotoxinu do různých lahviček do kterých ten jed postupně vystřikuje a naplní si jich tak opravdu hodně. Když má hotovo tak se se všemi těmi ampulkami přesune do své osobní dimenze (Jigen: Mirāsaizu). Tam lusknutím vytvoří několik lidských těl, jde vlastně o vytvoření nového lidského života. Postupně všem vstříkne tento jed a pak jen vyčkává a sleduje jejich reakce. Po nějakém čase (4 odpisy od zasažení) začne jed účinkovat, začne se projevovat tím že zasažení si začnou stěžovat na necitlivost kolem místa nanesení. Rias to dá dobrou myšlenku, protože pokud by do oběti dostala jed pomocí zbraně (třeba katana), která by na sobě měla nanesený tento jed tak by začalo docházet k necitlivosti kolem toho zranění skrze které se jed dostal do těla. Kromě necitlivosti si testovací subjekty začnou stěžovat na bolesti hlavy a Rias si u nich také všimne zvýšeného pocení a zúžení zornic. V tomto stavu přetrvávají nějakou dobu (1 odpis), po uplynutí této doby nastane další změna v jejich stavu. Kromě dosavadních příznaků, které jim jed způsobuje si začnou stěžovat na necitlivost končetin a začne se u nich prokazovat zhoršená schopnost koordinace pohybu. Kromě toho se nic nemění, ovšem po další uplynulé době (1 odpis) se prokáže další změna stavu testovacích subjektů. Subjekty začínají mít vadu řeči, prostě mají problém vůbec mluvit a to je pro Rias problém, protože ji takto těžko poví co jim vlastně je a tak jim skrze svou božskou autoritu nahlíží do mysli aby si to mohla vzít odtamtud a tak zjistí že mají jak vadu řeči tak se začíná projevovat i problém polykání, svalové záškuby s zhoršené dýchání. Rias začíná mít celkem radost z účinků tohoto jedu a vypadá to že to bude i celkem úspěch ale čeká co bude dál. Protože ji zajímá zda to její testovací subjekty nakonec vůbec přežijí. Po dalším čekání (2 odpisy) se dostaví další změna, kterou je zhoršený stav vědomí, ochrnutím dýchacích cest, vážná hypotenze (nízký krevní tlak) a srdeční arytmie. Během několika minut začne docházet k umírání všech subjektů v důsledku paralýzy respiračních svalů (udušením). Rias má tedy jed a sakra účinný ale aktuálně si nechá vyložit dokonalé složení celého jedu jako kdyby si ho prohlížela na tabuli a začne zkoumat jeho všelijaké reakce snad na všechny všemožné látky co existují a to z jediného důvodu. Aby našla látku, která ten jed neutralizuje a díky tomu že v této dimenzi se ji vše testuje tak lehce to nakonec najde. Konec konců pokud to jako protijed funguje i tu tak to bude jistě fungovat i ve skutečném světě. Rias tak vytvořila prakticky úplně nový jed, tím že extrahovala jed z jiného tvora, který jím disponuje od přírody a vytvořila k němu i protijed a prostudovala jeho účinky. Tento jed pak pojmenuje jako jed Kokyū a vyrazí s ním do Sora-Ku, kde jeho účinky předvede jednomu muži. Tento muž pod sebou má mnoho normálních vědců (kteří nejsou Nukeniné) a také obchodníků stejně tak. Je mnoho Nukeninů co přicházejí s něčím novým ale osobně to nemohou publikovat a ani dát na trh, kvůli jejich statusu a v ten moment nastupuje tento muž. Ten totiž využije jednoho z vědců co dlouho nic nepublikovat a nevydal a oficiálně bude představen jako ten co s touto novinkou přišel, v tomto případě s jedem. Poté tento muž jakožto jeden z větších obchodníků začne tento jed prodávat ve velkém, ovšem nedělá to zdarma. Prodejní cena tohoto jedu se vypočítá (dejme tomu 200 ryo) ale to není cena, kterou Rias jako skutečná autorka dostane. Tento zprostředkovatel tohoto celého si ponechá 120 Ryo, tudíž 60% z celkové ceny a tak Rias do rukou dostane pouze 80 Ryo (40%). Není to sice úplně výhodné ale takto to funguje a lepší cenu už nenajde a tak se Riasin nový jed dostane na trh a ona bude vydělávat za každé zakoupení tohoto jedu.*
Konec Rpg
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Thu Apr 29, 2021 11:08 am
*Nedávno oslávili detičky svoje tretie narodeniny. Obaja rodičia sa im venovali plne už nejaký čas pred samotnými narodeninami a rovnako tak aj po nich. Teraz však potrebovala na chvíľu odpočinok. Nie úplný, ale predsa len. Lámala si hlavu nad tým, ako by šlo vylepšiť techniku Katon no Yoroi. Mala niekoľko návrhov, ale tentokrát vyhrala predstava ohnivých krídel. Rias mala už dlhodobú dohodu, že ak bude potrebovať, nechá ju trénovať vo svojej dimenzii. Nie vždy túto možnosť využívala, ale teraz šlo o tvorbu novej techniky, čo vo väčšine prípadov znamenalo mnoho času... V dimenzii čas plynul inak, pomalšie, než v reálnom svete. Ba čo viac - tu v dimenzii mala Tsuki nevyčerpateľnú studňu vlastnej chakry a všetky životne dôležité potreby (spánok, potreba jedenia, pitia a pod.) šli stranou a nepociťovala ich. Všetko vďaka Riasinej kópii, ktorá sa v dimenzii nachádzala a splnila Tsuki čokoľvek, čo si želala - v rámci tréningu, samozrejme. Vždy si v reálnom svete vymedzila maximálne nejaké tri reálne dni na tréning - zanechala v Pevnosti svojho klona s polovičnou zásobou svojej chakry, aby dohliadal na celú Pevnosť a jej obyvateľov. Zároveň mal riešiť ostatné záležitosti týkajúce sa Sídla a správ od originálu Shizuky. Noctis musel vydržať s deťmi sám, ale aspoň si s ním budovali hlboký vzťah. Ale vždy tu bol pre istotu ten jej klon.. Každopádne Tsuki sa nachádzala už v Riasinej dimenzii. Originál i každý jej klon sa vrhli na tvorbu. Všetky jej verzie vzplanuli ohnivou chakrou, plynulo prejdúc do Katon no Yoroi. Začali z oblasti lopatiek vypúšťať množstvo chakry, ktoré miesili s ohnivou podstatou. Zároveň manipulovali jej tvarom a snažili sa ju ustáliť v tvare krídel vychádzajúcich z chrbta. Manipulácia s ohnivou podstatou ale bola iná, ako keď len pokrývala svoje telo vrstvou plameňov, a preto nájsť tú dokonalú harmóniu, nebolo nikdy pri tréningu nových techník, či ich tvorbe, jednoduché. Vždy šlo o niečo iné, aj keď sa techniky na seba veľmi podobali, alebo mali rovnaký základ.. Ani jednej sa nepodarilo na prvýkrát nič svetoborné - jednoducho sa chakra uvoľnila mimo telo. Pár klonom sa podarilo udržať ju na stotinu sekundy ako malý ohnivý výbežok na jednej, či oboch častiach lopatiek, lenže bol to skutočne nepostrehnuteľný a krátky okamih. Originál Tsuki i každý jeden jej klon sa po prvom pokuse začnú každý orientovať podľa seba. Všetci začnú znova opakovať koncentráciu chakry mimo tela, ale tak, aby chakra vychádzala z Katon no Yoroi a vytvorila krídla, pričom do nej miesia ohnivú podstatu. Každý ale s iným pomerom, s inou intenzitou a množstvom chakry a ohnivej podstaty. Toto môže opakovať dokola bez toho, aby sa ona, či jej klony fyzicky vyčerpali. A ani nie je šanca, že by im došla chakra. Každopádne to bude potrebovať mnoho úsilia, aby sa techniku naučila. Každý jeden klon opakoval pokusy s koncentráciou chakry, jej miesenie s ohnivou podstatou a tvorby ohnivých krídel neustále dokola dlhé hodiny. Počas týchto hodín sa posunuli aspoň kúsok ďalej - chakra už na každom klonovi aspoň vzplanula poriadnym plameňom od ich chrbta, no bol problém s koncentráciou chakry tak, aby držala stabilne na povrchu Katon no Yoroi a vytvorila tak ohnivé krídla. Vždy po asi hodine Kage Bunshinov zrušila, aby sa všetky ich vedomosti dostali do originálu a s čerstvo nadobudnutými skúsenosťami a poznatkami vytvorila znova ďalších Kage Bunshinov a pokračovala ďalej. Človek sa ani nemohol držať myšlienky, že keď sa naučil už niekoľko desiatok rôznych techník, tak každý ďalší tréning bude o to ľahší. OMYL! Trénovala s klonmi na nejakých vodných hladinách, ktoré im tu Riasin klon vytvoril - hoci sa nemusela obávať, že by niečo spálili. Rias to mohla buď to hneď opraviť, alebo zariadiť, aby tráva pod nimi nehorela.. Napríklad. Opäť každú hodinu klonov rušila, brala si ich vedomosti a vytvorila ďalších, aby pokračovali. Čas jej obiehal pomerne rýchlo. Nespala, nejedla, nepociťovala žiadnu únavu a sústredila sa len na tréning. Keď takto v dimenzii trénovala už niečo vyše 24 hodín, začalo jej to liezť na mozog. Preto nechala, aby trénovali Kage Bunshin a originál Tsuki si dala reč s Rias a odprostila sa na chvíľu od toho kolobehu tréningu. Takto jej tréning vypadal v dimenzii ďalších niekoľko dní, než sa jej tréning posunul zase o kus ďalej - už nebol problém, aby chakra vzplanula, zahorela ohňom. Problém bol udržať ju tak, aby plamene vystúpili z chrbta a vytvorili krídla - presne toto teraz trénovali. Každú hodinu bola bližšie k tomu, aby sa naučila chakru udržať stabilne v určitom tvare a zároveň aby v nej udržala ohnivú podstatu vo forme mocných plameňov. Hodiny a hodiny tréningu prinášala len pomaly a postupne malé zlepšenia. Tieto poznatky potom využívala aj originálna Tsuki a jej novovytvorené klony. Vďaka množstvu klonov, absencii spánku a iných životne dôležitých vecí a nevyčerpateľnému množstvu chakry, dokázala Tsuki trénovať omnoho kratšie, než čo by mohla v reálnom svete. Jediný oddych si dopriava vždy len originál, ktorý sa na pár hodín vzdiali a trochu sa s Rias socializuje, inak by totálne zošalela. Tréning pokračoval dlhú dobu - klony i ona vypúšťali zo svojho tela chakru s ohnivou podstatou a skúmala koncentráciu chakry v momentoch, kedy sa držala na jej chrbte dlhšie, ako len 2-3 sekundy. Začala rušiť a tvoriť klonov v častejších intervaloch, lebo pokrok býval čoraz rýchlejší a častejší. Bola už veľmi blízko k svojmu cieľu. Prešlo asi 15 dní v dimenzii, čo bolo nejakých 36 hodín v reálnom svete. Pokrok bol znateľný. Na chrbte sa jej už tvorili akési pahýle pripomínajúce skôr useknuté ruky, než krídla. Než rozšírila túto plápolajúcu ohnivú chakru viac, než len na pahýle, prešlo v dimenzii ďalších 20 dní. Ovšem medzičasom si dávala pauzy v reálnom svete. Jak Noctis, tak aj deti jej chýbali. Nemala ani pomyslenia, že by ich nechala doma len tak trebárs týždeň v kuse. Tu ale tvorba nekončila. Dlhé dni sa hrala s ďalšími možnosťami. Pokúšala sa o tvorbu ohnivých gúľ, ktoré z ohnivých krídel 'odtrhla' a vyslala vpred. No bolo to neefektívne. Gule boli celkom veľké a hlavne sa jej nepozdával tvar. Potom ju napadli pierka. Začala ich tvoriť zľahka - s menšou koncentráciou chakry. Oheň spôsoboval, že leteli pomerne rýchlo. Tvorila ich po skupinkách - najskôr malých (3-5 pierka), potom väčších. Experimenty ale nekončili len tu. Postupne pridávala do oddelených pierok vyššiu koncentráciu chakry, čo spôsobilo, že pierka pri kontakte s objektom dokonca vybuchovali..*
Tsuki Yagami
Tsuki Yagami
Poèet pøíspìvkù : 2439
Join date : 10. 02. 20
Location : S+ Nukenin

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Thu Apr 29, 2021 11:08 am
KONIEC RPG
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Tue Jan 04, 2022 12:44 pm
Mise typu B
Účastníci : Shimiru Ryogui, Shinzaburo Genichiro, Akane (NPC)
Zadání: Vyhledat Nukenina Hidea Tachiki a přivést ho živého či mrtvého.

Backstory k Misi : *Druhý den, kdy se Shimiru stal Lovcem nukeninů ihned dostal zakázku. Pokusit se o infiltraci jednoho z gangů v Zemi Pustoty, který vede člověk jménem Hideo Tachiki, je to nukenin na úrovni Jounina. Shimirův úkol byl infiltrovat se a poté přivést nukenina zpět do Kumogakure, kde by byl řádně potrestán. Něco se ovšem pokazilo. Uběhli dva měsíce a Shimiru se stále do vesnice nevracel. Jediné co přišlo byl vzkaz, který je ovšem už měsíc starý s místem, kde Hideův tábor je. Bohužel ani Raikage nevěděla, zda Shimiru opravdu žije nebo se mu povedlo se infiltrovat.

Shimiru: *Naštěstí se mu infiltrovat povedlo, sice musel ukázat, že se do bandy hodí, ale zabíjet nechtěl. Ovšem když jim ukázal svou chytrost, díky, které si nukenin přišel i trochu na své, vzal Shimira jako svou pravou ruku. Bohužel tento nukenin byl o dost silnější než Shimiru a to i Shimiru věděl proto ho nemohl zabít. Nemohl ho dokonce ani přivést do vesnice, z toho důvodu se to dost prodloužilo, kdy uběhli skutečně dva měsíce. Všichni ti bandité i nukenin věděli, že jeho pravé jméno je Shimiru, taky se tím i tak představil, ale jelikož nebyl Shimiru ještě jako lovec vůbec známý uvěřili mu. Shimiru se nejčastěji vyskytoval hned vedle hlavního šéfa, kdy měl na sobě černé oblečení a na obličeji masku. [viz.zde] . Tu měl z jednoho prostého důvodu, kdyby okolo procházel někdo, kdo by ho třeba znal, aby ho neprozradil. Tomu nukeninovi doporučil to samé, přeci jen na oko pro bezpečnost, ale nikdy ho neposlouchal. Tábor nukenina byl dost dobře střežen a to i v noci, kdy se stále všude svítilo, takže i v noci to tam vypadalo jako ve dne. Shimiru i Nukenin spolu seděli u ohníčku, kdy nukenin si jen lehce jedl své maso a Shimiru vypadal jako jeho hlavní ochranka, chudák nukenin ani nevěděl, že toho co má nejblíže se ho ve skutečnosti snaží zabít..*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Shinzaburo Genichiro

Tue Jan 04, 2022 6:18 pm
*Akane ve chvíli, kdy dostala do ruky rozkaz k B misi, už byla pár týdnů kapitánkou. Mohla si vybrat kohokoli ze svého pluku, aby ji doprovázel, ale ona to udělala jinak. Nechala jednoho pěšáka doručit svitek s misí Shinovi, kamarádovi Shimira. Tohle bylo sakra osobní. Akane ani nedoufala, že by přežil a nukenin byl stále po dvou měsících na svobodě. A o Shimirovi neměli žádnou zprávu už měsíc. A její sensei byla těhotná, takže ani žádné tréninky, které by ji daly pořádně do těla, nebyly. Byla značně frustrovaná, ale když dostala rozkaz jít do Země Pustoty, neváhala ani minutu. Shin se zrovna vrátil z jedné mise a když dostal svitek s další misí, nechtělo se mu. Ve svitku jen stálo, že mají eliminovat nukenina v Zemi Pustoty. Teda dostat ho do vesnice ať živého nebo mrtvého. Každopádně mu nezbývalo nic jiného, než si nabrat pořádné zásoby a vyrazit k bráně, kde už na něj čekala Akane* (Shin) Akane-sama? *oslovil ji, protože vypadala docela mimo* (Akane) Ach, ty už jsi tady, Shine. Tak vyrazíme. Včera bylo pozdě... *donutila se do úsměvu, než se vydali na cestu. Nechtěla mu říkat podrobnosti dřív, než nebude cesta zpátky. Možná si sama nebyla jistá, jestli neměla s sebou vzít ještě někoho. A Shin stejně jako Shimiru byl bystrý. Ve dvou skoro vypadali, jak když do Země Pustoty míří na popravu. Každopádně cesta jim trvala několik dní (nechce se mi to počítat :-D). Ve chvíli, kdy by dorazili do Země Pustoty, řekla by mu o podrobnostech mise. A o Shimirovi. Ale na to byl ještě čas*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Tue Jan 04, 2022 6:30 pm
Shimiru: *Procházel se po táboře, plný banditů a dále přemýšlel jak se nukenina zbavit. Samozřejmě stále svůj obličej schovával za maskou a své tělo za černým outfitem, jak tak procházel vypadalo to skoro jako, že k Shimirovi ti bandité měli respekt, ono taky, aby ne když technicky vzato se vydával za jejich nadřízeného a sám velký nukenin ho jmenoval jako svou pravou ruku. Jak tak procházel všiml si, že všichni bandité, ale nebyli stejní, myšleno bezcitní. Spoustu z nich si povídalo různé příběhy, někteří dokonce spolu i zpívali, za tu dobu co tu Shimiru byl, se dozvěděl spoutu. Některým nezbývalo nic jiného než se dát na tuto dráhu, že prý neměli na výběr. Nakonec Shimiru došel až do největšího stanu, kde byl právě zmiňovaný nukenin, na kterého jen kývl. S ním poté vyšel ven, kdy stál po jeho pravém boku.* Pánové, rád bych vám něco vzkázal. Brzy se přesuneme. Podle našeho dobrého pana rádce, by jsme na sebe sice neměli upozorňovat, ale je tu snad silnější banda než my ?! *V tu chvíli byl slyšet oslavný křik.* Hidea ! Hidea ! Hidea ! *Bylo to slyšet na slušnou vzdálenost, nakonec si Nukenin sedl před zmiňovaný stan, ale Shimiru nadále stál a vypadalo to jako by ho stále hlídal, když v tom všichni bandité začali zpívat. (Písnička co zpívají). Shimiru se však do písně nezapojoval. A abych nezapoměl, Shimiru na sobě neměl ani své meče, ty nechal ve svém osobním stanu, který byl kousek od hlavního.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Shinzaburo Genichiro

Wed Jan 05, 2022 9:51 pm
*Akane se Shinem dorazili lodí do Země Pustoty a až v tu chvíli se Akane otočila na Shina* (Akane) Shine, tohle není obyčejná mise. Jde o Shimira. *odmlčela se, aby se zhluboka nadechla a udržela ten poker face, aby neodhalila to, že vlastně se Shimirem začali chodit krátce před jeho cestou do Země Pustoty. Jen gestem ruky zastavila Shina, který se už nadechoval, aby se začal ptát* (Akane) Shimiru se stal před dvěma měsíci lovcem nukeninů a hned dostal misi. Vlastně úplně stejnou jako my teď. Jenže od Shimira jsme dostlai jen informaci, kde se tábor toho nukenina nachází. To bylo před měsícem. Od té doby žádná zpráva a ani Raikage neví, co se stalo *to, že ANBU, kterého poslala Druhá sledovat Shimira při jeho první misi jakožto lovce, zemřel rukou náhodného silného nukenina, nikdo z nich nevěděl. A Akane ani nevěděla, že byl Shimiru sledovaný mimo vesnici. Co se týkalo jeho pohybu ve vesnici, to bylo na ní.* (Shin) Ale proč jdeme jen ve dvou?! Měl se sestavit mnohem silnější tým, možná to měla být i mise vyššího ranku, když ten nukenin... *nedořekl to, nechtěl si připouštět tu alternativu, že je Shimiru po smrti. znovu! znovu si tím procházet nechtěl! Sice to na té misi bylo jen několik okamžiků, ale bylo to příliš silné. Měl vztek na Akane, která evidentně podcenila situaci. Teď tam oba umřou bez možnosti úspěchu mise.* (Akane) Protože jsem to tak rozhodla! Oba jsme dostatečně silní na to, abychom dali co proto nějakému jouninovi! Jsi silnější, než si myslíš. *začala plamenně a nehodlala na sebe vzít žádnou vinu. Věřila mu stejně jako věřila Shimirovi. Co se týče boje. Shin byl silný na někoho, kdo byl jen chuunin. To už zjistila při jejich první misi. Shin vypadal, že by ji nejradši dal jednu dobře mířenou Fuutonovou pěst mezi oči, než se trochu uklidnil* (Shin) Dobře, doufám, že se odsud dostaneme živí *poznamenal skepticky, než se s Akane vydali na místo určení. Trvalo to pár hodin, než uslyšeli zpěv. Podívali se na sebe a od té doby postupovali opatrně tak, aby si jich ideálně nikdo nevšiml. Oba naštěstí uměli taijutsu, takže nebyl ani pro jednoho problém se přiblížit nepozorovaně k táboru. Bylo to přesně to místo, ale oba byli překvapení, jak si ti chlapi prozpěvovali. Prostě nic, co by zažili. Akane dokonce tiše vytáhla svitek, aby porovnala podobiznu ve svitku s jedním z chlapů, kteří byli před nima. Byli na správném místě, ale bylo to prazvláštní. Akane trochu bodlo u srdce, když zjistila, že ten nukenin je tak moc podobný Shimirovi. Ale pokud ho zabil, neměla by s ním žádné slitování*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Wed Jan 05, 2022 10:11 pm
Mise: *Bandité si dále zpívali písničku a když skončila jen zakřičeli.* Na Hideu ! *V tu chvíli se hlavní nukenin zvedl a vzla svůj pohár pití, které do sebe okamžitě nalil. Ostatní bandité také připili, jediný kdo se nenapil byl ten maskovaný muž co stál vedle toho nukenina, doslova vypadal jako jeho osobní stráž, samozřejmě to nebyl nikdo jiný než Shimiru. Nukenin se tedy usmál a drkl lehce do něj.* Umíš ty vlastně zpívat ? *Maskovaný muž (Shimiru), se jen zamyslel a začal tedy zpívat.(Viz.zde) . Samozřejmě zpíval více méně potichu takže nebylo poznat, že je to skutečně Shimirův hlas a když začali zpívat i ostatní tak už to nebyl poznat vůbec. Když všichni zpívali tak maskovaný muž se podíval jedním daným směrem, úplnou náhodou kdy si něčeho všiml. Poté šel zpět směrem k nukeninovi a vypadalo to jako by mu něco šeptal. V tu samou chvíli se nukenin zvedl a zakřičel tím směrem.* Jestli jste lovci tak utečte, jestli jste nukeninové tak mi řekněte co chcete, pokud jste Shinobi na cestách tak si přisedněte a napijte se ! Oslavujeme ! *Mohlo to být celkem překvapující, že nukenin byl takto přívětivý, ale pravda je taková, že on nezabíjel jen tak na potkání. Dokonce se říkalo, že pohostil několik Shinobi z Konohy, ale naopak zase když mu někdo neseděl neměl problém se pohostit na něm. I když nukenin zakřičel tak všichni ostatní bandité nebyli nijak ostražití ba naopak stále oslavovali. * Dones naším hostům nějaké to pivo ! *Přikázal jednomu z banditů, který ihned vzal dvě velké sklenice s pivem a šel tím směrem, kde byli Akane a Shinzaburo, kde jim i pití dal, poté se slušně uklonil a ukázal jim cestu a místo, kde se mohou usadit. Pokud by to přijali a usadili byli by prakticky dva metry od nukenina a hned vedle něj by stál ten maskovaný muž (Shimiru), jako by to byl jeho osobní strážce, který když viděl Shina a Akane tak lehce cukl.* Takže....co přivádí Shinobi z Kumogakure do mého tábora ? *Zeptal by se, kdy mezitím by maskovaný muž kývl na jednoho z banditů a ten by šel do jednoho ze stanů, kde by vzal Shimirovi meče a odnesl je směrem k maskovanýmu muži, který si je ovše nedal na záda jak to dělal Shimiru, ale do záštit na bocích. I když to ve skutečnosti byl Shimiru, nemohl by se prostě jen tak lehce prozradit. *
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Shinzaburo Genichiro

Sat Jan 08, 2022 11:41 am
*Akane se Shinem sledovali z úkrytu všechno, co se dělo před nimi. Ani jeden nebyl stoprocentně rozhodnutý k tomu něco udělat. Přeci jen vypadaali tak bezstarostně a někteří ani nevypadali nějak zvlášť nebezpečně. Ale oba si museli prostě připomínat, že jeden z nich je přesně ten nukenin, který nejspíš zabil Shimira. Akane si to snažila nepřipouštět a Shin se na to radši snažil nemyslet. Docela mu v tom pomáhalo vědomí, že jsou tu vážně jen oni dva. Neměli žádnou zálohu, která by jim kryla záda. Pořád byl naštvaný na Akane, že tak podcenila situaci. Měl pocit, že kdyby byl na jejím místě, udělal by to lépe. Samozřejmě si po cestě všiml jejího tetování, které ji označovalo jako kapitánku vojenské síly Kumo. Vojenská kariéra ho nikdy nelákala, ačkoli hodlal být užitečný své vesnici a být věrný. Ale na to nemusel vstupovat do armády. Každopádně ve chvíli, kdy ten nukenin zakřičel jejich směrem, naše dvojice se na sebe podívala. Váhali jen chvíli. Teda kdyby měli prostor, tak by se dozajista pohádali. Protože Shin se chtěl stáhnout, kdežto Akane přišlo, že nemohli být v horší situaci mezi nimi. Každopádně se dostanou k tomu nukeninovi. Akanin názor převážil, protože i přes evidentní nesouhlas Shin ji respektoval jako někoho s většími zkušenostmi a jako svou nadřízenou na téhle misi. Každopádně ve chvíli, kdy k nim šel nukenin se sklenicemi piva, tak mu vyšli vstříc. Na Shinovi bylo jasné, že se mu ta situace vážně nelíbí. Akane zachovala výraz, že to skoro bylo součást plánu a že všechno jde podle jejího. Dokázala se ovládat oproti Shinovi. Posadili se dost blízko nukenina, aby Shin byl ostražitý. Však ani Akane byla napjatá, ale přeci jen teď už si připustila, že jít na takovou misi jen ve dvou byl sakra naivní nápad.* (Akane) Ztratil se nám někde tady jeden blízký přítel *odpověděla bez náznaku nějaké emoce, ale trhla sebou ve chvíli, kdy uviděla Shimirovy meče. Sevřela pevněji sklenici piva v ruce a radši se napila. Shin se piva zatím ani nedotkl, vlastně ho ani nelákalo. Ale ve chvíli, kdy si všiml těch mečů, tak narozdíl od Akane sklenici položil a po očku sledoval Shimirovy meče. To tady měl jen sedět a nic nedělat? Stejně byli v hajzlu. Shin úspěch téhle mise fakt neviděl dobře, takže v konečné fázi bylo úplně jedno, co by udělal. Stačilo si počkat na okamžik, kdy Akane bude zaměřená chvíli na meče a ne na něj a mohl vyrazit. Pokus to byl sice dobrý, ale Akane moc dobře viděla a rozuměla rozpoložení Shina a pevně ho chytla za rameno, když se pohnul dopředu, aby ho stáhla zpátky* (Akane) Ovládej se *sykla mu do ucha varovně*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sat Jan 08, 2022 12:04 pm
Mise : * Nikdo jiný krom nukenina a maskovaného muže si hostů nijak moc nevšímal, ano byli skutečně bráni jako hosti. Když nukenin dostal odpověď, že se jim ztratil blízký přítel jen se zamyslel.* [color=#006600]Blízký přítel jo ? [/col or] * V tu jednu chvíli bylo opět vidět jak něco ten maskovaný muž zašeptal nukeninovi.* Jste z Kumogakure a my už jsme tu dlouho shinobi z téhle vesnice neviděli. Jak dlouho to bude ? Měsíc ? *Podíval se směrem na maskovaného nukenina, který pouze kývl. * Byl tu jeden chlapec bílé vlasy a myslím, že měl jen jedno oko...ne on měl čelenku přes oko jo takhle se to říká. Ale tady náš maskovaný kamarád neměl jinou možnost než se o něho postarat. Musíte chápat, že šlo o bezpečnost tábora.. *Samozřejmě maskovanýmu muži (Shimirovi). Neucházeli detaily, to už spoustu lidí ví a všiml si, že Shin se nemohl pořádně ovládat. * Pokud budeš mít problémy s tím, jak tví nadřízení jednají v případě, že nebudeš dostatečně silný na to se s ním utkat. Budeš mít do budoucna problém. *Řekl přes masku. Díky masce Shimiru totiž nezněl jako vždy, ale měl hlubší a temnější hlas, takže podle hlasu ho poznat nešlo. Ve chvíli co ovšem to dořekl se podíval na Akane, jen tak mírně. Nukenin mezitím byl stále vcelku dost milí.* Určitě máte i hlad. Najezte se. *Dodal kdy se ještě k tomu mírně usmál, kdy se poté jen zvedl a odešel do svého stanu. Maskovaný muž ho samozřejmě následoval, kdy se postavil přímo před stan a hlídal tam. Ostatní bandité mezitím byli samozřejmě velice milí především teda k Akane jako k dámě, ovšem neotravovali ji nijak. Pouze ji nabízeli další pití a jídlo. Jeden z banditů dokonce i vytáhl vcelku zajímavý zlatý kunai, který ukázal pro změnu Shinovi. * Vem si ho, aspoň budeš mít nějakej suvenýr domů pro svoji holku. *Zasmál se. Tihle bandité skutečně se nedali považovat za bandity, byli to prostě jen lidé co si vybrali špatnou cestu, ale v jádru byli dobří. Jeden mladší bandita mohl mít kolem 19 let, si poté přisedl k Akane a Shinovi. * Dávejte si pozor....tohle dělá vždycky. Napijete se, najíte a šéf odejde do stanu.....neusínejte dneska, jinak už se neprobudíte..věřte mi. Zabije vás šéf, ale říká se, že to dělá ten v masce, prý vám vyrve páteř z těla. Tak mě poslechněte. *Zašeptal tiše na ty dva, kdy se nakonec jen usmál a odešel pomalu pryč. Zpěv samozřejmě dál pokračoval. Všichni stále slavili a nikdo nevypadal, že by na Shina nebo Akane z těch banditů chtěl zaútočit.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Shinzaburo Genichiro

Sat Jan 08, 2022 3:24 pm
*teoreticky by se Akane se Shinem mohli cítit bezpečně, protože evidentně žádné nebezpečí od banditů ani od nukenina s jeho bodyguardem jim nehrozilo. Ale oba nebyli tak úplně v pohodě. Přeci jen to bylo sakra paradoxní, když tady někde se ztratil Shimiru a jeden z nukeninů měl jeho meče. Shin se jen tak udržel a snažil se vytrhnout sevření Akane, ale ta ho držela pevněji, než se na první pohled zdálo* (Shin) Jsem v pohodě *zavrčel tiše, přeci jen ho Shimirovy meče dost rozhodily na to, aby tady v klidu seděl a popíjel pivo, kterému mimo jiné nedal ani žádnou šanci* (Akane) Ještě není vhodný okamžik *zamumlala směrem k Shinovi, než se soustředila na slova nukenina* (Akane) Ano, bude to tak měsíc *odpověděla bez nějakých rozpaků, ale bylo i na ní vidět, že je napjatá, ale jaksi momentálně nejdůležitějším úkolem bylo udržet Shina v klidu. Jeho vypěněním by se situace velmi zhoršila. Lepší bude ještě počkat. Taky dělala dobře, protože Shin sebou škubnul zase směrem dopředu, když nukenin prohlásil, že ho ten maskovaný bodyguard zabil. Nebylo pochyb, že šlo o Shimira. Nasucho polkla, kdy potlačila vlastní emoce, protože v tuhle chvíli na tom na moment nebyla o nic líp než Shin. Znovu polkla, když uslyšela promluvit toho maskovaného, protože to bylo poprvé, co promluvil. A hlavně ta věta ji byla příliš povědomá. V souvislosti se Shinem a Shimirem. Přeci jen neuteklo zas tolik času od jejich první mise, ale v ten moment si nevzpomněla. Podívala se na maskovaného muže. Kdyby si vzpomněla, nejspíš by se ji v očích aspoň na moment dalo vyčíst poznání. Ale takhle to byl nicneříkající pohled. Ve chvíli, kdy nukenin zmizel ve stanu a Shimiru hlídal před ním, tak se trochu uklidnil, ale pořád chvílemi dost pomrkával po mečích svého kamaráda. Pokud se odsud dostanou živí, ty meče si vezme rozhodně s sebou. Naštěstí Akane i Shina zaměstnali okolní banditi, kteří jim podstrkovali pití a jídlo. Dokonce i Akane Shina pustila, když cítila, jak z něj opadá to napětí a chuť vyrazit dopředu. Akane stejně přemýšlela o té větě, no, nakonec ji to nějak cvaklo, že ji řekla tenkrát Shimirovi. Podívala se zkoumavě směrem ke stanu na maskovaného muže. Tuhle větu mohli slyšet jen oni dva, možná nějaký procházející shinobi nebo civil. Ale klíčila v ní myšlenka, že ten maskovaný je přeci jen Shimiru. Buď se mu infiltrace tak úspěšně povedla a nebo se přidal na druhou stranu. Ale nebyla si ani jedním stoprocentně jistá. A mohla to být přeci jen pouhá náhoda. I Akane se uklidňovala a ten zájem si přeci jen užívala. Shin se docela začal bavit taky, ale byl vůči Akane ochranitelský. Přeci jen to byl jediný člověk, kterého znal, a kdyby snad někdo ji obtěžoval, zakročil by. Ale jeden bandita se zaměřil na něj a podával mu zlatý kunai. Vzpomněl si na podobné kunaie od Yashira* Ten vypadá podobně jako má jeden známý mého otce. A nemám holku *pousmál se s maličkým začervenáním a se slovy díků si ho vzal. Pevně sevřel rukojeť v ruce a najednou měl pocit, že by přeci jen měl něco udělat. Vstal, aby měl trochu lepší výhled na stan a maskovaného. Všichni kolem byli přátelští a Shin se tím nechal ukolébat. Přeci jen tu je vrah Shimira. Na to na těch několik momentů zapomněl. Byl napjatý jako předtím. Akane mu pevně sevřela ruku s kunaiem* (Akane) Shine! *tentokrát nebyla tak potichu, takže nejbližší okolí mohla varovat, že se něco děje, pokud to sami neviděli. Nejspíš v tomhle rozpoložení se k nim dostal ten mladík* (Akane) Budeme na to myslet, díky *usmála se na něj mile Akane a nechala ho odejít. Shin rozhodně nebyl bezproblémový společník na takovéhle mise*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sat Jan 08, 2022 3:48 pm
Mise: *Než ještě první bandita, který dal kunai Shinovi odešel, tak se jen nahlas zasmál.* To se taky změní neboj, hlavně nedělej to co my. Nevykašli se na svoje milovaný. *Poté už konečně odešel. Ostatní bandité stále popíjeli radovali se. V tu chvíli co, ale Akane vykřikla jméno Shina, jeden dost už opilí bandita došel až k Akane a dal ji ruku na rameno.* Nějakej problém pusinko ? *Zeptal se tak nahlas, že to bylo slyšet až ke stanu nukenina, kde strážil maskovaný muž (Shimiru). Ten když to slyšel tak dal ruku v pěst a prostě se neudržel, kdy přišel až k nim a vzal ruku toho bandity a velice jemně ji sundal z Akane. Shimiru sice nechtěl vyjít ze své role, ale žárlivost je žárlivost. Když už ruka byla sundaná z Akane, tak jak Shin tak Akane mohli slyšet hlasité křupnutí, doslova tomu banditovi zlomil zápěstí. Ten spadl na kolena v bolestech a Shimiru poté jen kývl kdy dva bandité toho jednoho odnesli pryč. Poté se jen lehce podíval na Akane a Shina přes masku, ale v tu chvíli vyšel ten nukenin, s meči v ruce.* Co se to tu děje?! *Zakřičel vztekle, jako by změnil úplně své chování. Maskovaný muž v tu chvíli se jen otočil na něj a sledoval ho.* Myslím si, že je čas. *V tu chvíli Shin i Akane, mohli vidět jako by ten maskovaný muž zamrzl na místě a tělo se mu lehce začalo klepat, Shimiru totiž věděl co má nastat....nukenin přeci jen nebyl hloupej a chápal, že ty Shinobi z Kumogakure hledají právě Shimira, takže si dal vše dohromady. V tu chvíli všichni přestali zpívat a slavit, nastalo tak doslova hrobové ticho, kdy všichni bandité začali rozestupovat dál od Akane a Shina, jako by měli strach. * Jak vám chutnala poslední večeře ? VÍM, ŽE TU JSTE, ABY JSTE MĚ ZABILI ! *Zakřičel, kdy maskovaný muž dal jen lehce pravou ruku na meč, který dal přímo před Akane, tak aby se nemohla pohnout dopředu. V tu chvíli by se totiž šeredně pořezala. Ve chvíli co však nukenin vystartoval a vyběhl hned proti Akane s mečem v ruce chtěl ji okamžitě seknout přes obličej, Na obličeji Akane se začala oběvovat krev. Ale nebyla tam jen krev, byl tam i něco co připomínalo kus masky toho maskovaného muže. Shimiru po celou dobu pod maskou sice měl oko zavřené, ale když viděl, co nukenin chce udělat. Okamžitě otevřel své oko se sharinganem a přesunul se před Akane, kdy svým mečem zabránil, aby dostala Akane ten sek. Bohužel nukenin byl o silnější a tak Shimirovi doslova přesekl masku vejpul a meč sklouzl na Shimirovo rameno, kdy byl vidět i konečně jeho obličej, když nukenin odskočil dál, tak Shimiru tentokrát už bez masky se jen pootočil na ty dva.* Neměli jste sem chodit... *Řekl, kdy najednou vykašlal dost krve, když se totiž ohlédl na své levé rameno, kdy tam byl doslova proud krve, sek sice sjel i na rameno, ale zároveň i lehce na prsní sval. * Jak se opovažuješ ?! *Zakřičel nukenin a sledoval je z dálky. U Shimira bylo vidět jak se mu klepe právě levá ruka, ve které meč prostě z té bolesti neudržel a meč mu tak spadl na zem.* Rád vás vidím. *Řekl tentokrát klidněji a pousmál se. V tu samou chvíli vytáhl i druhý meč, který pevně držel v pravé ruce.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Shinzaburo Genichiro

Sat Jan 08, 2022 6:39 pm
*Shin se přeci jen, než udělal ten výstup, musel trochu zamyslet nad tím, co mu ten chlapík řekl. Nikdy ho nenapadlo, že by někdy opustil lidi, které má rád. Prostě to pro něj bylo nemyslitelné. A druhá myšlenka, která se mu dostala do hlavy, bylo to, že vlastně ty banditi okolo nich jsou úplně normální lidi, kteří se prostě z různých důvodu vydali na špatnou cestu. Pak už teda skoro bouchnul. To, co dělo vedle něj, nevnímal. Jen očima sledoval maskovaného muže, který šel bránit Akane. Až v téhle chvíli mu nějak hlavou blesklo, co je to za podivného člověka. Celkově, co je to za divnou situaci, kdy banditi je přivítali s otevřenou náručí, dostal do ruky zbraň, kterou by mohl v mžiku proti jednomu z nich použít. Stál jak v transu. Akane sledovala maskovaného Shimiru, jak láme tomu banditovi zápěstí. Teď už si byla takřka jistá, že je to Shimiru.* (Akane) Shimi... *takřka neslyšně zamumlala, to bylo jediné, co stihla, když se na ní a Shina podíval, protože v tu chvíli ze stanu vylezl nukenin. Pořád si nebyla ale jistá, na které straně teď vlastně stojí. Obzvlášť, když mezi sebe a ní dal meč. Teď byla paralyzovaná Akane. Hlavou ji proběhla otázka, jestli ho dokáže zabít, pokud se ukáže, že se přidal k nukeninům. Musela by, ale nevěděla, jestli by to dokázala. Byl jediný člověk, u kterého si tímhle nebyla jistá. Jak se tam objevil nukenin, tak Shin stál kus od Akane a ve chvíli, když uviděl meč mezi Akane a "Shimirem" tak měl chuť na něj zaútočit. No, to se ale nemělo dít to předtím. Bránil ji před opilým banditou a teď... Nechápal zatím. Ale každopádně ve chvíli, kdyby se objevil nukenin a vyrazil proti Akane, tak by proti němu hodil ten kunai, který měl stále v ruce. Nejspíš se svou basic sílou neměl nejmenší šanci, ale na tom začal taky pracovat. Mezi tím Akane neměla nějak šanci zareagovat, protože prostě byla příliš v šoku z toho, že ten maskovaný byl z 90% vážně Shimiru. Dotkla se své tváře a ucítila kromě krve ještě ten kousek masky* (Akane) Už zas?! *takřka vyletěla ve chvíli, kdy se na ně otočil. Shin se na Shimiru jen pousmál* (Shin) Postarám se o něj *ponesl a moment na to mu zmodraly oči. Byl nadupanej adrenalinem z celé téhle situace a i kdyby ho tentokrát chtěla Akane pozdržet, nejspíš by se s ní začal prát. Proto, aniž by dal Akane možnost nějak zareagovat, tak si obalil obě ruce Fuutonem a díky tomu měl na obou rukách rychlost +10 a sílu +20, tak složil pečeť tygra, aby se dostal k nukeninovi. Měl v plánu mu sevřít plnou silou ruku s mečem, aby ho pustil. Přeci jen jeho styl boje a meče na opačné straně zrovna nebyly ideální. Jinak na něj zatím neútočil. Akane po pobrání z toho šoku vytáhla svitek, aby nakreslila velkého tygra a oživila ho (CHOUJUU GIGA: ​IDAINA KŌGEKICHOUJUU GIGA: ​IDAINA KŌGEKI). Ale jen pro případ, že by na ně někdo zaútočil nebo na Shina kdokoli jiný kromě nukenina. I Akane poznala, že banditi nejsou ti správní nepřátelé*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sat Jan 08, 2022 7:04 pm
Nukenin: *Ve chvíli co Shin hodil ten kunai, až moc lehce ho nukenin odrazil, když se, ale odehrálo vše poté a on si všiml, že se proti němu SHin rozeběhl, tak jeho tělo obalili bleskové chakry (Raiton no Yoroi - +30 Rychlost, +20 Útok), kdy před Shinem uhl, poté ihned se pokusil Shina trefit přímo do obličeje, pokud by tak učinil a Shina by trefil tak by Shin odletěl dobrých 10 metrů, poté by se nukenin začal smát.* To je všechno co umíš chlapečku ? To jsi se moc nepředvedl. Jak se vůbec jmenuješ ? Abych věděl komu poslat tvoje mrtvé tělo ! *Řekl by a neútočil by, pouze by opět čekal co Shin udělá.* Zabil jsem ANBU, zabil jsem desítky shinobi proti, kterým jsi nic. Myslíš, že nezabiju tebe? *Zeptal by se dost arogantně a ukázal by směrem na Akane a Shimira v křečích.* Zlámu ti všechny kosti v těle. Jen, aby jsi mohl vidět jak ty dva trpí ! Už jen proto, že ses pokusil dotknout mě ! Hideu Tachiki ! *Zařval by na něj.*

Shimiru: * Když Shin řekl, že se o něj postará. Shimiru na něj pouze kývnul a opět se pootočil na Akane.* Vy dva jste jediný nebyli v mém plánu.... *Řekl s ukrutnou bolestí v hlase a pustil i ten druhý meč.* Promiň...asi jsem porušil dva sliby. *Usmál se na Akane a dal by ji jemně ruku na tvář a políbil ji.* Promiň..*Hned jak to řekl tak spadl zádama na zem, kdy se svíral v bolesti. V tu chvíli pomalu přišli dva bandité, velice pomalu a ruce měli před sebou, na znak toho, že nechtějí bojovat. Pokud by je Akane nechala být, jeden z banditů by přišel přímo k Shimirovi a odkryl mu ránu, která byla dost hluboká.* Do háje to je klika.  *Řekl by jeden z banditů a podíval se smutně na Akane.* Tepnu to nezasáhlo, ale zasáhlo to sval, ksakru to musí bolet. Přežije to, ale jestli se nedostane do dobrých rukou tak tu jeho ruku bude mít zbytečnou. Záleží jestli se to taky zanítí nebo ne. *Shimiru nadále v křečích ležel na zemi, kdy zrychleně dýchal a díval se přitom na Akane, v ukrutných bolestech. Tou bolestí chvilkama i zakříčel. *
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Shinzaburo Genichiro

Sat Jan 08, 2022 8:38 pm
*Shin si všiml, že se nukenin obalil Raitonem. Do téhle doby tuhle techniku nikdy neviděl, tak neměl tušení, co to umí. Shinova rána se nepovedla, ale narozdíl od nukenina schytal jeho ránu do obličeje. A odhodilo to na celou tu vzdálenost. Díky té síle ani neměl šanci se snažit o Kawarimi no Jutsu. Nukenin měl jeho plnou pozornost, když vstal. Člověk by čekal, že bude mít aspoň něco zlámaného, ale jeho kostra vydržela mnohem víc než jiných, to už si všiml. Stejně jako jeho schopnost ovládat kosti. Jedno ale tušil, tohle raitonové brnění, jak to vypadalo, nevydrží asi úplně nekonečně dlouho. Takže stačilo by snad zaměstnat nukenina na dostatečně dlouho na dálku, než mu prostě dojde chakra. Ale jak dlouho by to mohlo trvat, to Shin netušil* Jmenuju se Shinzaburo ale myslím si, že ten mrtvý tu budeš ty! Nehodlám bojovat ani proti jednomu člověku kolem tebe, protože mi přijdou jako vcelku normální lidi, takže ty nebudeš mít důvod je chránit. Od nás se jim nic nestane, pokud nezaútočí sami. A kdo vůbec mluví o zabíjení, můžeme tě zpátky do vesnice odvést živého, pokud s námi půjdeš *promluvil a kupodivu zněl dost klidně na to, jak vyváděl předtím. Přeci jen Shimiru žil a Shimirovi a Akane nikdo teď neubližoval* Zaútočil jsem na tebe, protože jsem bránil kamaráda. Řekl bych, že když necháš být nás, tak necháme být tebe... Ale obávám se, že máme za úkol tě dovést do Kumo *jen pokrčil rameny, jako kdyby o nic nešlo. Když zařval to o lámání kostí, tak se upřímně začal smát* (Shin) Tak pojď mi zlámat kosti, když si troufneš! *jistě, mohlo to vyznít jako provokace, ale tvrdostí svých kostí si byl sakra jistý*

*Akane nevěděla, jestli být na něj naštvaná, že zase skočil do útoku, zase obětoval sebe, nebo má být ráda, že žije. Přeci jen nakonec převážila ta druhá možnost, být na něj naštvaná mohla být potom* (Akane) Bála jsem se, že jsem o tebe přišla *zašeptala jen pro jeho uši, přeci jen měli jen jedno takové ne úplně plánované rande, než se vydal na tuhle misi a Akane mu chtěla dát najevo, že pro ní znamená pořád tolik, kolik tenkrát u jezera. Nejradši by vrátila čas a celého lovce nukeninů by mu důrazně rozmluvila* (Akane) Musíme si promluvit o dodržování slibů, Shimiru-kun *trochu se usmála, ale to už měla slzy v očích, když ji položil ruku na tvář a políbil ji. Jeho polibek mu oplatila a ve chvíli, kdy začal padat na záda, tak by se pokusila zmírnit jeho pád na zem aspoň trochu* (Akane) Nesmím o tebe přijít *zašeptala, když u něj klečela a snažila se bojovat s vlastními emocemi. Shin se věnoval nukeninovi, takže neměla před kým se držet zkrátka. Ve chvíli, kdy se k nim přiblížili dva banditi, tak po nich nejdřív střelila nebezpečným pohledem, ale nechala je přiblížit. Držela by ho pevně za zdravou ruku, aby si případně ulevil trochu od bolesti stiskem její ruky. Ať už to bude sebehorší* (Akane) Musíme ho dostat co nejdřív k nějakému lékaři *promluvila a dala ruku nad jeho zranění a snažila se aspoň ho léčit pomocí Shousen no Jutsu. Sice nebyla lékařský shinobi, ale nějaké základy měla*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sat Jan 08, 2022 8:57 pm
Nukenin: *Lehce se pousmál když se Shin zvedl.* Jak po té ráně můžeš ještě stát ? Že by konečně nějaká zábava?  *Řekl nahlas nukenin, který si poté vyslechl co Shin říká.* Takže Shinzaburo poslouchej. Tihle lidé kolem tebe, jsou pod mým vedením. Uznávají toho silnějšího. Nepůjdou proti mně. *Řekl kdy jen lehce mávl rukou a bandité se začali ozbrojovat, bylo na nich však vidět, že to udělat nechtějí, že nechtějí bojovat s Shinem, ale měli až příliš velký strach z jejich šéfa.* Bránil kamaráda? Nic takového není jsou jen silný a slabý, chytří a hloupí. Ty jsi slabý a hloupí, že se opovažuješ postavit mě ! Ty kosti ty zlámu i kdyby to mělo trvat celou noc !    *Jak tak zařval tak opět vyběhl velkou rychlostí proti Shinovi a opět se ho pokusil udeřit tentokrát však do ramene, které by normálnímu člověku se rozlámali.*

Shimiru: *Shimiru, který se stále třásl na zemi, ucítil Akane ruku a lehce ji stiskl. Ti dva bandité, kteří neuposlechli rozkaz a nevzali si žádné zbraně stále byli u nich.* My vám nechceme ublížit.  *Řekl jeden z nich a druhý na to kývl poté vytáhl něco co vypadalo jako stahovací obvaz.*Potřebujeme, aby jste ho podržela ať mu to obvážeme, tohle jutsu na to bohužel stačit nebude. Ať se děje cokoliv. Nepouštějte ho, meč zasáhl sval jakmile mu to začneme obvazovat.....bude to bolet....hodně bolet....* Pokud by Akane uposlechla a chytila Shimira, jeden z banditů by vzal obvaz zatím co druhý by držel Shimira společně s Akane. Jakmile by ho ovšem začal ten bandita ošetřovat, Shimiru začal bolestí křičet tak, že to bylo slyšet po celém táboře. Akane...prosím....ne už ne...prosím ne ! *Prosil by Shimiru Akane, ta bolest byla neuvěřitelná jako by mu někdo doslova holou rukou trhal vnitřní orgány, nevěděl, že mu tímhle ruku můžou i zachránit a celkově i život.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Shinzaburo Genichiro

Sun Jan 09, 2022 9:33 am
*Shin si byl až příliš sebejistý svou odolností, ale taky si byl vědom, že kdyby se nukenin přestal soustředit na jeho kosti a ve své formě by věnoval pozornost jeho vnitřním orgánům, tak by byl pěkně v kaši. Když se nukenin divil, že může vůbec vstát, tak se jen zazubil a pokrčil rameny* (Shin) Nebudeš to mít se mnou tak snadné *prohlásil klidně, než si vyslechl jeho další slova* (Shin) Myslíš, že mě vyděsí lidi kolem tebe? Zajímáš mě jenom ty Hideo Tachiki! *tak nějak si určil svého nepřítele a rozhlédl se kolem na bandity. Bylo mu jasné, že se jim do toho nechce. To, co řekl Hidea mu připomnělo rozhovor se Shimirem, který mu přišel už velmi vzdálený. Neměl ale prostor na něj reagovat, protože dostal další ránu do ramene. Nemohl říct, že ho to nebolelo, přeci jen takové rány nebyly něco, co by snášel na denní bázi. Nejspíš zase přistál o něco dále. Tentokrát se hned nezvedal. Nehodlal dát Hideovi najevo bolest, takže po chvilce vstal a protáhl se, jako by se nic nedělo* (Shin) Nemáš tam něco silnějšího, co mě fakt ty kosti zláme? *usmál se na něj provokativně. Kdyby takovou ránu schytal do břicha, no, to už by byl sakra problém. Dokud se Hidea soustředí na kosti, Shin si může takhle vyskakovat. A snažil se udržovat ten bezstarostný výraz i přes Shimirův řev. Musel toho zmetka oddělat, ať se můžou co nejdřív vydat domů*

*Akane si vyslechla bandity a jen přikývla, když bandita přišel s ošetřením Shimira, sama byla dost v šoku z toho všeho a nechtěla ani náhodou o Shimira přijít, když ho našli. V tu chvíli ji bylo jedno, že nukenin je stále naživu. Vložila plnou důvěru v Shina a sama byla plně soustředěná na Shimiho. Ve chvíli, kdy ho držela a Shimiru křičel bolestí, tak ji začaly téct slzy, ale nepouštěla ho. Ona sama moc o medicíně a tak nevěděla, takže uvěřila banditům, že tohle je pro něj to nejlepší. Sama to ale snášela velmi těžce, vidět ho v takovém stavu. Když ji prosil, aby už přestali, sklonila se k němu* Ještě to chvíli vydrž... Prosím, lásko *její hlas zněl zoufale, nikoho si nepustila tak k tělu jako jeho a bylo nemožné držet všechny ty city stranou*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Sun Jan 09, 2022 10:17 am
Nukenin: *Naštěstí byl nukenin dost hlopupej na to, aby mu nedošlo, že by mu stačilo útočit na oblastni břicha. Opět když mu dal ránu a on se zase zvedl tak nukenin už měl opravdu lehce i vyděšený výraz.* Jak je tohle možné ?! *Zakřičel, a vystartoval opět proti Shinovi kdy by mu tentokrát zasadil přibližně pět ran do hrudníku. Opět to bylo do kostí, kdy normálnímu člověku, by tim mohl způsobit dost vážná zranění. Přitom jak ho mlátil tak křiel. * UŽ CHCÍPNI ! *Pokud by opět Shin vstal, tak by Nukenin najednou zrušil techniku a pomalu začal dělat kroky do zadu, jako by dostal strach.* JE....JE...JE TO DEMON ! *Zakřičel by.*


Shimiru: *Shimiru nadále křičel v bolestech, kdy Akane mohla vidět, že pootočil hlavu tak, kdy se ji podíval přímo do očí, kdy druhé oko se sharinganem měl zavřené. * Prosím Akane...ukončit to prosím ! *Zakřičel zoufale, přeci jen Shimiru nemohl přemýšlet o tom co se děje. O medicině nevěděl prakticky nic a opět nevěděl, že mu tím pomáhají. Banditům, se nakonec povedlo skutečně Shimira obvázat, ale na konci si něčeho všimli, což mohlo Akane i vyděsit. Shimiru se najednou nehýbal a ani nekřičel prostě nic. Jeden z banditů to zkontroloval a utřel si pot z těla.* Je to v pořádku, jenom jeho tělo se dostalo do takové fáze bolesti, že se prostě vyplo. Je to podobný jako, kdyby omdlel. *Řekl, kdy se na Akane ten bandita usmál na znak toho, že to všechno bude v pořádku.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Shinzaburo Genichiro

Mon Jan 10, 2022 8:53 am
*Shina vážně chránila jen ta hloupost nukenina, protože si radši ani nepředstavoval, co by se stalo, kdyby takové rány schytal do břicha. Samozřejmě zatím o lékařských technikách a celkově medicíně nevěděl zhola nic, ale zajímal se o to. Až se vrátí do vesnice, rozhodně znovu zajde do nemocnice za tím doktorem Matsuem a bude se zajímat o medicínu. Ale teď musel nejdřív zneškodnit toho nukenina. Samozřejmě mu nebylo příjemné ze sebe dělat boxovací pytel, ale když šlo jen o modřiny, šlo o nic. Samozřejmě zase vstal po jeho ranách a když nukenin zrušil tu techniku, měl jedinečnou šanci. Normálně by ho nechal jít, ale vzhledem k tomu, že slyšel Shimirův křik, hodlal svého kamaráda pomstít. Zase mu zmodraly očka, pomocí Shuishinu se přesunul k nukeninovi a tentokrát on jemu uštědřil ránu do hrudníku pěstí posilněnou Fuutonem. Nejradši už by byl na cestě zpátky, aby dostali Shimira do bezpečí.*

*pro Akane bylo těžké ho nechat v takových bolestech, nejradši by ho prostě jen držela v náruči a doufala, že Shin toho nukenina vyřídí rychle, ať se brzy dostanou někam, kde Shimiru dostane náležitou pomoc. Ale přeci jen o medicíně věděla stejné nic jako Shin i Shimiru a to, co navrhli banditi, ji nějak dávalo smysl. Podívala se na něj uslzenýma očima* (Akane) Ještě chvíli vydrž, jsi statečný *promluvila by těžce, pokud by někdo hodnotil její vedení na misi, tak si byla jistá, že selhala. Jednak už výběr týmu a pak, když se sesypala u Shimira. Když přestal křičet, tak si trochu utřela slzy, aby na něj lépe viděla* (Akane) Ne, ne... To nemůžeš... *začala mumlat, než se do jejího mozku dostaly slova toho bandity. Jen roztřeseně přikývla a snažila se pohledem najít Shina a toho nukenina. Byla naprosto nepoužitelná v boji, ačkoli by se tak moc chtěla za Shimira pomstít. Ale nejspíš by ji ovládly emoce a nemuselo by to dopadnout dobře*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Mon Jan 10, 2022 9:06 am
Nukenin: *Díval se na Shina a v očích měl strach a když se k němu přesunul, nukenin byl už tak zamrzlej, že se nedokázl pohnout, v tu chvíli, ale něco uslyšel. Velice hlasité křupnutí, což mohl slyšet i Shin. Kdy poté Nukenin odletěl několik metrů dozadu a dopadl velice tvrdě na zem, kde ležel a nemohl se ani pohnout.* Tohle není konec ty malej skrčku ! *Zakřičel i když stále ležel na zemi. V tu chvíli všichni bandité kolem Shina začali odhazovat své zbraně na zem. Nukenin se mezitím snažil nějak sebrat a z úplně posledních sil se zvedl.* Chcípni ! *Zakřičel a velice pomalu vyšel proti němu.*


Shimiru: * I když byl Shimiru mimo, tak stejně jemně stiskl Akane ruku. Jeden z banditů se poté podíval na Akane.* Nemusíte se bát, bude v pořádku. *Řekl a usmál se na něj, kdy si nebyl úplně jistý, ale chtěl Akane trochu utěšit. Mezitím ze spánku Shimiru začal něco říkat.* Miluju tě....miluju...Akane... *A stále to opakoval, když si Bandité toho všimli tak se na Akane jen podívali.* Kdyby jste něco potřebovala, stačí zavolat. Raději vás necháme o samotě. *Poté Bandité odešli, Shimiru se stále lehce klepal, ale bylo vidět, že už to není tak hrozné jako předtím. Když však ty Shimirova slova zopakoval už po třetí, stiskl Akane trochu silněji, ne tak, aby ji to bolelo, ale jako by věděl, že je stále vedle něho a je za to rád.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Shinzaburo Genichiro

Mon Jan 10, 2022 10:21 am
*Shin se jeho strachem nebavil, ale pobavilo ho, že ho nazval démonem. Přeci jenom tak ho ještě nikdo nenazval a bylo to docela úsměvné. Ohlédl se po banditech okolo, kteří začali odkládat zbraně. Trochu si oddychl a věnoval jim nepatrný úsměv. Přeci jen nikomu nechtěl ublížit, pokud to nebylo nutné. A pokud na něj nezaútočili, tak to rozhodně nutné nebylo. Otázkou ale bylo co s nukeninem. Museli ho odvést do vesnice a nemyslel si, že přivést ho tam živého bude nějak snadné. Sledoval ho* (Shin) Kdybys byl chytřejší, tak mě určitě dostaneš. Ale promiň, tentokrát jsem vyhrál já *řekl mu, jako kdyby mu snad oznamoval, že jídlo, které měl, bylo dobré. Vydal se pomalými kroky k němu, ale pořád byl o něco rychlejší než on, ještě jednou si obalil obě ruce Fuutonem a strhl ho k nejbližšímu stromu, okolo kterého ho svázal drátem, než se rozeběhl k Shimirovi a Akane. Tím, jak už neslyšel Shimira křičet, tak si bláhově myslel, že je v pořádku* (Shin) Hej, viděli jste to? To bylo... *začal nadšeně, než mu došlo, co se děje. Shimiru tak takřka nehybně ležel a Akane byla zhroucená u něj. A ještě aby toho nebylo málo, tak uslyšel Shimirovo vyznání lásky k Akane. Obočí mu vyletělo nahoru* (Shin) Eh, něco mi uniká, Akane-sama? *zeptal se opatrně, zatímco sledoval, jak Akane u Shimira pláče, jednou rukou ho drží za ruku a druhou ho hladí po tváři. Shinovi najednou jeho nadšení z toho, že porazil toho nukenina bylo nepatřičné. Akane chvíli přes své rozpoložení ani nevnímala stisk od Shimira, natož Shina. Byla jak hromádka neštěstí. Přišla si vážně neschopně. Trochu do reality se dostala, když si k ní Shin klekl a položil ji ruku na rameno. To už se banditi od nich vzdálili* (Shin) Bude v pořádku, že jo? *zeptal se Shin, zatímco se střídavě díval na Shimira a Akane. Pořád jeho hlava nějak nedokázala zpracovat to, že ti dva spolu... Akane jen přikývla, když se na něj na chvíli podívala překvapeně, jako kdyby ho tam vůbec nečekala. Ani ji v ten moment nedošlo, že pokud je s nimi Shin, už je vlastně po boji*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Mon Jan 10, 2022 10:52 am
Shimiru: *Shinovi se podařilo nukenina zpacifikovat a přivázat, kdy byl v bezvědomí. To, co řekl Shin Akane, nevnímal, ale po jeho otázce se začal pomalu probouzet, kdy svou zdravou rukou opět stiskl jemně Akane a jeho oko se začalo otevírat. Z té bolesti vypadal jako zombie, i když už to bylo o dost lepší než předtím, po chvilce se dokonce i na Akane a Shina lehce usmál.* Byli jste skvělí....oba..*Řekl bolestivým hlasem.* Když jsi taky Shine.. *Lehce přimhouřil oči kvůli bolesti a nadechl se.* Tak jsi ho....porazil...jsi opravdu silný shinobi.. *Řekl kdy se očkem díval na Shina, poté se, ale podíval na Akane.* Heh....buď jsem umřel a vidím anděla nebo jsi to ty Akane. *Dodal kdy se lehce s kašlem zasmál. V tu chvíli tam přišli dva bandité, kteří se podívali na Akane a Shina.* My jsme o vás věděli. Shimiru nám o vás řekl....sám nám řekl, že nám nechcete ublížit. *Řekl jeden, kdy druhý vzal Shimirovi meče a podal je Shinovi. V tu chvíli se Shimiru pokusil posadit, ale moc mu to nešlo.* Asi budu potřebovat ještě jednu pomoct. Dostat se na nohy. Nebo se alespoň posadit. *Řekl kdy se trochu zaklepal, protože ve chvíli co se snažil sám posadit musel využít své ruce a samozřejmě instinktivně použil i tu zraněnou, která ho šíleně zabolela, pokud by však Akane pomohla Shimirovi se jen posadit nebo vstát využil by té šance a políbil ji stejně jako u jezera, protože mu Akane opravdu chyběla a byl rád, že ji vidí . Ale nakonec i přes tu bolest se usmál.* Předem vám říkám....že se nenechám nést ! *Řekl žertovně. V tu samou chvíli všichni mohli slyšet křupnutí, které šlo od stromu, kde byl ten nukenin a kolem něj čtyři bandité. Zlomili mu vaz...*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Shinzaburo Genichiro

Mon Jan 10, 2022 7:26 pm
*Akane se Shinem víceméně sledovali Shimira, jak se pomalu probouzí. shin byl ještě pořád zaražený z toho, že oba prošvihli jeho chvilku slávy tím, když se Shimiru skácel po útoku nukenina. Ale rozhodně v lepších podmínkách, třeba po cestě domů, pokud by na tom byl Shimiru líp, tak se tomu určitě ještě zasmějou. Ale teď tu radost pro tuhle chvíli si udržel v sobě a starostlivě sledoval Shimira. Samozřejmě, že to byl další šťouch do Shina, aby se začal zajímat o lékařské povolání. Když to tak vzal, tak Shimiru byl vždycky tím důvodem, proč nad tím přemýšlel. No jo, jeho sebevražedný kamarád. Když ho pochválil, tak se jen pousmál* (Shin) Musíme tě hlavně dostat co nejdřív někam, kde tě pořádně ošetří *teď vážně nebyl čas na to, aby se chlubil, toho si byl vědomý. Sice byl sebevědomý, ale věděl, kdy to své vykukující ego schovat. Pak tam byl chvíli za křena, ale alespoň se mohl podívat na bandity, protože naše hrdličky se nejspíš věnovali sami sobě* (Shin) Upřímně jsem poprvé viděl na misi normální lidi a ne jen nepřátele *usmál se Shin na bandity, byl rád, že tomu tak bylo, protože přeci jenom bojovat proti nim všem... A kdyby Shimiru byl mrtvý... Tak by tam nejspíš leželi i on s Akane. Vzal si od bandity Shimirovy meče, vlastně to bylo poprvé, co je držel v ruce. Připnul si je na opasek už jen z důvodu, že Shimiru bude rád, že se bude pohybovat bez zbytečné zátěže. Akane si mezitím setřela všechny slzy, aby nevypadala jak nějaká ubrečená holka. Už takhle se cítila na prd, tak nemusela ještě vypadat zlomeně před Shimirem* (Akane) Nenechala bych tě umřít *usmála se na něj, ale stejně se na něj dívala s neuvěřitelným strachem v očích. Bylo to silnější než ona. Ale když Shimiru začal vstávat, tak mu pomohla na nohy, ale byla připravená ho minimálně podpírat, klidně by si svého prince nesla v náručí. Co, sílu na to měla a bylo by ji to jedno. Když se k ní tak sklonil, tak jen vděčně oplatila jeho polibek* (Akane) Miluju tě *zašeptala a když se od něj docela nerada odtáhla, tak si všimla Shinova pohledu na ně dva. Vypadal, jako kdyby mu teď všechno došlo* (Shin) Super, takže teď plním na misích roli křena *zazubil se, aby odlehčil situaci, no v tu chvíli se ozvalo křupnutí vazu nukenina* (Shin) Au *trochu se ušklíbl, jako kdyby ho to zabolelo za nukenina* (Akane) Shine, vem do vesnice aspoň jeho hlavu, abychom měli důkaz o jeho smrti *dodala, aby si dodala kuráže a aspoň trochu se zachovala jako kapitánka. Přeci jen její pravé rameno zdobila nově druhá šipečka značící její povýšení na hodnost kapitána. Shin bez nějakých slov se vydá splnit rozkaz*
Sponsored content

Země Pustoty - Stránka 9 Empty Re: Země Pustoty

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru