Okolní Plošiny

+8
Miziru Ziria
Kaeto Shinru
Shinzaburo Genichiro
Shimiru / Azazel
Espere Itami
Eren Maruboshi
Temari Hayo
Admin
12 posters
Goto down
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Wed Mar 29, 2023 6:01 pm
*Kamiko pomalu pokračuje v cestě a po nějaké chvíli konečně dojde do tréninkové oblasti a kolem vidí nějaké lidi, tak si jen v duchu povzdechne, protože to bude dneska celkem těžké najít nějaké místo, kde by mohla v klidu trénovat. Nakonec v dálce uvidí nějaké místo, kde nikdo není, tak se jen trochu pousměje a pomalu pokračuje v cestě. Jak tak jde, tak si všimne nějakých  lidí, kteří trénují celkem zajímavé technikny.* 'Hmm, snad jednou budu umět taky nějaké takové techniky,' *pomyslí si v duchu Kamiko. Po chvíli si všimne jedné známé tváře a jen se trochu pousměje.* „Ahoj,“ *pozdraví ho, když k němu dojde.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Wed Mar 29, 2023 6:15 pm
*Když kreslil tak si nevšímal co se kolem něj děje, byl zabrán do kresby když vtom uslyšel známí hlas. Zdvihl zrak a podíval se na dívku.* Ahoj co ty tady děláš? P5išla sis zatrénovat? *Poté zavřel svůj skicák a uklidil ho do tašky i s tužkou a díval se na svou spolužačku.* "Bude chtít semnou trénovat? Přeci jen já už mám tak nějak dost takže si chci na chvíli odpočinout. Třeba si bude chtít jen povídat a nebo bude chtít trénovat sama takže si budu moc oddychnout." *Při těchto myšlenkách se usmíval a čekal jestli promluví.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Wed Mar 29, 2023 7:09 pm
*Ve chvíli, kdy na ní promluví, tak se na něj podívá a pousměje se.* „Mno chtěla jsem jít trénovat, ale samotnou mě to moc nebaví a zase jsem nechtěla být doma, kde nikdo není,“ *poví mu Kamiko, protože se jí doma nechtělo sedět samotné a pořád jen sedět v knížkách.* „Copak kreslíš,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, protože si nemohla nevšimout jeho skicáku. Ona sama neuměla nějak moc kreslit, ale tak co se dalo dělat.* 'Hmm, jsem zvědavá, jestli třeba spolu půjdeme na chuuninské zkoušky potom, když jsme ve stejném ročníku nebo se naše cesty rozdělí,' *pomyslí si v duchu.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Wed Mar 29, 2023 7:15 pm
Ale jen nějaké kameny, strom a tak. *Jen co to dořekl tak vytáhl skicák z batohu a podal ho Kamiko. Pokud si ho začne prohlížet tak si může všimnout spousty skicu krajin, nějaké obličeje, skici ručních pečetí které se učil v Akademii.* "No bude se jí to líbit?" Líbí se ti to? *Poté jen čekal co mu k tomu řekne. Když mu vrátí skicák tak ho uklidí stoupne si, protáhne se, zaskáče si, přitom rozpaží, připaží. Zároveň s tím roztahuje nohy od sebe a k sobě. Poté přestane a dívá se na Kamiko co bude dělat.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Wed Mar 29, 2023 8:51 pm
*Kamiko si vyslechne jeho slova a pousměje se.* „Aha,“ *poví mu na jeho odpověď.* 'Hmm, ale abych řekla pravdu, tak maluje dost pěkně,' *pomyslí si v duchu Kamiko.* „Jo, vypadá to pěkně... Abych řekla pravdu, tak v tomto ti celkem závidím, že umíš malovat,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmyslí.* „Co jinak nového? Už se těšíš na geninské zkoušky nebo z nich máš strach,“ *zeptá se ho Kamiko zvědavě, protože jí celkem zajímal názor jejich spolužáků, i když měla trochu pocit, že se o tomto nebudou nějak moc chtít bavit.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Thu Mar 30, 2023 8:12 pm
*Když mu položila otázky tak se po pousmál.* Malovat umí celá moje rodina. Nevím mám prostě talent. Ale zase neumím zpívat nebo tancovat což možná umíš ty. No já se na zkoušky celkem těším ale zatím jsou v nedohlednu. Taky mě zajímá jak budou probíhat. Ty se na zkoušky těšíš? *Její odpověď jej velmi zajímala.* U mě není nového nic. S bratrem trénuji, čtu si, maluju a taky dělám úkoly do školy.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Misaki Makotto

Fri Mar 31, 2023 7:30 pm
*Kamiko nějakou chvíli mlčí a poslouchá jeho slova a přemýšlí, co by mu na to měla odpovědět.* „Aha, tak to máte dobré, že celá rodina umí kreslit. Abych řekla pravdu, tak já nevím, možná mi jde trochu tancovat, ale není to nic moc převratného. Hlavně v současné době trávím dost věci s trénovaním a učením na akademii, což je občas trochu otrava,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí a přemýšlí nad jeho další mi slovy.* „No abych řekla pravdu, tak se i trochu těším na zkoušky, protože se budu moct posunout dále a učit se nové techniky, ale zase na druhou stranu mám celkem strach, že by se mi nemusely podařit a musela bych na ně jít znovu, takže je to takové smíšené no a aktuálně nevím, která strana toho převládá,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Jako je pravda, že občas je těch úkolů do akademie celkem dost, takže tak no,“ *dodá na jeho slova, protože s tím souhlasila.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Fri Mar 31, 2023 9:08 pm
*Pozorně ji poslouchal a přemýšlel co by měl říct. Nikdy nebyl moc dobrým řečníkem ale nakonec se odhodlal a spustil.* Úkolů do Akademie by mohlo být méně ale buďme rádi že nějaké máme. Třeba se tak naučíme automaticky plnit povinnosti. No a co se týče zkoušek tak je dobře že je můžeme opakovat. Vem si že až budeme na nějaké misi tak nebudeme mít možnost opakování. Na misi buď zemřeme a nebo splníme úkol. Buďme tedy rádi že naše geninská zkouška není koncipovaná na tento styl života. *Na chvíli se ztratil v myšlenkách a poté dodal.* Zase je možné že kdyby naše zkoušky byly dělané tak že musíš přežít a nebo zemřeš tak by jsme do toho dali asi vše. Přeci jen život shinobi je hodně o umírání. Tedy aspoň jsem to tak slyšel.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 01, 2023 12:33 pm
*Kamiko si vyslechne jeho slova a pak se na nějakou chvíli odmlčí, aby se rozhodla, co mu na to odpoví.* „Mno abych řekla pravdu, tak na tom něco bude, kdyby nebyly žádné úkoly, tak by to asi nebylo nic moc no.To ano to máš pravdu, ale zase na druhou stranu by bylo fajn, kdybychom se učili více technik a více věcí, které bychom mohli použít později, protože některé teorie je celkme nudná a nemyslím si, že jí použijeme při souboji, když nebude čas něco vymýšlet,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nějak moc nevěděla, co by mu k tomu ještě řekla.* „Mno na slova o geninské zkoušce máš celkem pravdu, můžeme být rádi, že máme to co máme,, ale zase na druhou stranu nás aspoň taková zkouška, kterou máme zocelí a budeme připraveni na chuuninské zkoušky a na mise, které nás budou časem čekat,“ *poví mu Kamiko.* „Ano s tím s tebou musím souhlasit, ale potom zase na druhou stranu budeme to mít takto na misích pořád, takže jednou by bylo potřeba si na to zvyknout a připravit se na to, abychom byli připravení na to, co jednou přijde,“ *poví mu Kamiko a pak se raději na nějakou chvíli odmlčí, protože už nějak nevěděla, co by mu k tomu řekla, podle ní už nebylo ani moc co k tomu říct, že to prostě bylo vše.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Sat Apr 01, 2023 4:02 pm
*Hlasitě se zasmál. Poté si sedl na zem, vytáhl tužku, otevřel skicák a začal malovat Kamiko. Malba mu šla od ruky a v celku rychle, za chvíli měl její obličej, ústa a oči. Nakonec načrtl její vlasy a poté vše začal stínovat. Když měl nakresleno tak ji ukázal obraz.* Ještě se musím zlepšovat v kreslení a malbě. No kdyby mě vzali skicák po mé první kresbě tak bych se v životě nedostal takhle daleko a neměl bych se jak zlepšovat. Nemyslíš že když máme možnost opakovat zkoušku tak se můžeme zlepšovat? Přeci jen jak se říká. Težko na cvičišti lehko na bojišti. *Zavřel oči a mile se na ni usmál.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 01, 2023 6:45 pm
*Kamiko tam stojí a sleduje Kosukeho jak maluje.* 'Hmm vypadá, že ho to dokonce i baví,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože u toho vypadat celkem nadšeně, aspoň jí to tedy takto přišlo. Poté je nějakou chvíli potichu a přemýšlí, co by mu mohla říct, protože jí nějak moc nenapadlo téma k hovoru. Ve chvíli, kdy promluví Kosuke, tak se na něj podívá a na chvíli se zamyslí.* „Neboj, věřím, že už teď ti to jde, podle toho co jsi mi teď ukázal,“ *poví mu Kamiko mile, protože si to opravdu myslela, že už mu to celkem jde, možná ještě něco na vylepšení by se tam našlo, ale jinak to vypadalo dobře.* „Jako ano máš možnost dělal geninské zkoušky znovu, ale já bych raději chtěla projít na první pokud, ať od toho už mám později klid, takže asi tak, protože kdybych to neudělala na první pokus, tak bych z toho měla dost špatný pocit a možná bych se na to časem i vykašlala by se to klidně mohlo stát, jeden totiý nikdy neví, protože co jsem slyšela od jiných lidí, tak geninské zkoušky jsou ještě celkem jednoduché od věcí, které budeme dělat později, takže bych nejraději skončila na něčem tak jednoduchém jako jsou geninské zkoušky,“ *poví mu Kamiko a poté se na nějakou chvíli odmlčí a je celkem zvědavá na jeho slova, protože jí opravdu zajímal jeho názor na toto.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Sat Apr 01, 2023 9:14 pm
Hele každej chce udělat zkoušky na poprvé. Nevěřím že existuje člověk který by chtěl propadnout. No a pokud jsou geninské zkoušky tou nejednoduší zkouškou co nás kdy čeká tak by nikomu z nás nepřidalo na sebevědomí kdyby jsme propadli. *Poté otočil na další stranu a začal kreslit strom a chodidlo. Nakreslil stejný obrázek jako poté co trénoval se svou matkou své Kinobori no Waza. Netušil proč to kreslí ale napadlo ho že by si to mohl nakreslit. Svou tužku držel zhruba v polovině, přesně tak jak ho to učili doma.* Co že jsi sem vlastně přišla trénovat? Jutsu nebo svou fyzičku?
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 01, 2023 9:23 pm
*Vyslechne si jeho slova a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „Jasné no, nikdo nechce zkoušky opakovat, ale prostě někdo to hold na poprvé nedá, třeba že na to třeba nemá a nebo že se na to prostě vykašlal, takže jeden nikdy neví, co se stane nebo prostě jen nemá svůj den, takže asi tak. Ano vím, že se jedná o jednoduchou zkoušku, ale když si to tak vezmeš, tak na misích už prostě nebudeš mít druhý pokus, prostě tě tam můžou zabít,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože neví, co by mu k tomu ještě řekla.* „Přišla jsem sem trénovat ninjutsu, ale jestli budeš chtít, tak můžeme trénovat něco jiného nebo prostě co budeš chtít, mě to je asi celkem jedno, co budeme trénovat, já se klidně přizpůsobím,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje.* „A ty jsi sem přišel jen kreslit nebo i něco trénovat,“ *zeptá se ho ještě celkem zvědavě.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Sat Apr 01, 2023 9:38 pm
Já už sem tu nějakou dobu trénoval svou fyzičku. No a než si přišla tak sem si chtěl odpočinout a začal sem si kreslit, no a teď tady s tebou mluvím. Ve skutečnosti i toto kreslení je součástí mého tréninku. Při kreslení musí být člověk trpělivý a přesný. Přesně tak jako při používání nebo učení se technik, nebo při čekání na vhodnou chvíli k útoku a tak podobně. "No teda otec mi říkal že se musím naučit i rychle a dobře kreslit ke klanovým technikám ale to jí říkat přece nemusím." *Poté už uklidil svůj skicák i z tužkou, vstal protáhl se a zaskákal si.* Co takhle trénovat naše jutsu? Ať ti neměním plány. *Jen co to dořekl tak si dal na záda svou tašku a rozeběhl se k nejbližšímu stromu. Když byl cca jeden a půl metru od stromu tak poslal do chodidel svou chakru a vyběhl na nejnižší větev stromu. Posadil se na ni a pozoroval Kamiko co dělá.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 01, 2023 10:22 pm
*Kamiko posluchá jeho slova a jen se pousměje.* „Aha, tak to je zajímavé. Jak jsem předtím řekla, tak já jsem chtěla trénovat ninjutsu nebo zásobu chakry, fyzické atributy spíše trénuju sama,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje, protože nevěděla, co dalšího by mu k tomu ještě řekla.* „Tak jo, klidně můžeme trénovat ninjutsu, naše techniky,“ *poví mu Kamiko.* 'Hmm, tak to jsem zvědavá, co jsi se naučil,' *pomyslí si v duchu Kamiko.* „Takže, jestli chceš, tak klidně můžeme začít, já jsem připravená,“ *poví mu Kamiko a následně čeká na Kosukeho, až se připraví.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Sat Apr 01, 2023 10:48 pm
"Hm takže ty nechceš jít na strom?" *Seskočil ze stromu, prohlédl si Kamiko a položil otázku.* Opravdu ovládáš Kinobori no Waza? Zvládneš vyjít na strom bez toho aniž by ses před tím rozeběhla? *V téhle otázce si věřil jelikož jemu se to nedávno povedlo, několikrát po sobě. Takže vyloučil že by to byla náhoda.* Mě teď čeká ještě jedna zkouška mé techniky a celá moje rodina bude muset uznat že Kinobori no Waza už ovládám perfektně. Jen tedy doufám že si na mě nevymyslí nic dalšího. Tenhle krok už bude třetí a zdá se mi nejtěžší ale nevím jestli není třeba čtvrtý či pátý krok což by mě mohlo překvapit. *Schválně k ní mluvil takto neurčitě. Chtěl zjistit jestli Kamiko ví co by mohl mít na mysli a nebo jestli nic jako kresby nebo čtení když visí hlavou dolů přelepená k větvi za pomocí Kinobori no Waza nezkoušela.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 01, 2023 11:03 pm
*Kamiko se na strom moc nechtělo, prostě dneska se jí nějak moc chodit po skále ani po stromě nechtělo.* „Hmm, jako, řekněme to takto, že jak to pořád trénuju, tak je to už celkem otravné,“ *poví mu Kamiko a pousměje se na něj.* „Tak fajn, ale předvedu ti to,“ *pousměje se. Zastaví se před stromem a začne se soustředit na svou chakru. Když si je jistá, že má chakry dost, tak se rozejde po stromě nahodu. V klidu se chůzí dostane až k první větvi a na tu se posadí.* „Abych řekla pravdu, tak já jsem se učila akorát prostě vyjít něbo vyběhnout na skálu a to je tak všechno, protože nevím co jiného bych takto mohla dělat. Myslím si, že tato technika se nám bude hodit maximálně v nějakém boji nebo překonání nějakých překážek,“ *poví mu Kamiko a pousměje se na něj.* „Mimochodem víš, že kromě Kinobori no Waza je ještě jedna technika a to Suimen Hokou no Waza a to je chození po vodě. Vlastně je to podobné jako Kinobori, ale tam potřebuješ svou chakru koncentrovat mnohem více. Takže doufej, že doma po tobě nebudou chtít i tuhle techniku, pokud jí ještě neumíš,“ *poví mu Kamiko a pousměje se na něj. Následně se postaví na větvi a pomalu se přesune z vrchu větve spodek, takže je hlavou dolů.* „U Kinobori no Waza potřebuješ umět více ovládat svou chakru, protože když jí použiješ málo nebo hodně, tak prostě skončíš ve vodě,“ *poví mu a pousměje se, protože ona si moc dobře pamatuje, jak se tuhle techniku učila, protože to bylo celkem těsné a otravné.* 'Hmm, mám takový pocit, že tohle pro mě byla zatím nejtěžší technika, kterou jsem se učila,' *pomyslí si v duchu Kamiko.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Sun Apr 02, 2023 9:53 am
*Když vidí jak jí jde chození po stromě tak se zarazí.* "Doufal jsem že jí to nepůjde moc dobře. Doufal sem že jede na kvantitu a ne na kvalitu svých technik." *Její slova ho však pobavili.* Víš Kinobori no Waza je důležitá technika jelikož na každé jutsu potřebuješ jiné množství chakry. Tato technika tě učí vzít přesné množství chakry a dát je do chodidel plus udržet konstantní množství chakry v chodidlech. Pokud bys použila moc chakry tak plýtváš svou chakrou a jutsu by se ti nemuselo podařit. Na druhou stranu pokud použiješ málo chakry tak se ti jutsu nepodaří a jen vyplýtváš svou chakru. No alespoň takto mi to vysvětloval můj táta. No a Techniku Suimen Hokou no Waza nebo jak si to říkala sem se ještě neučil. No a jak říkáš tak je tahle technika vlastně náročnější a koncentraci chakry takže mě ji budou učit. Safra. *Poté si stoupl, poslal do chodidel chakru a šel po větvi tak aby byl hlavou dolu, poté si ze zad sundal svůj batoh, vytáhl skicák a tužku. Zavřel batoh a nasadil si jej na záda. Poté otevřel skicák.* "Hm když budu malovat jen tak ledabyle tak se nemusím soustředit na to co maluju a budu se více soustředit na svou techniku takže trénink o ničem.* Prosím řekni mi co mám namalovat. Děkuju.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sun Apr 02, 2023 2:01 pm
*Kamiko poslouchá jeho slova a jen souhlasně kývne hlavou.* „Jo máš pravdu, přesně tak to funguje. No asi tě jí budou očit, ale věřím, že to zvládneš,“ *poví mu Kamiko, protože měl pravdu a ona nějak dneska neměla náladu diskutovat, což se jí občas stávalo, že by o něcem celkem dost diskutovala, ale zrovna dneska tomu tak nebylo. Poté se vrátí zpět na větev a posadí se na ní.* 'Hmm, co by měl namalovat jo,' *pomyslí si v duchu Kamiko.* „Tak já nevím, třeba psa nebo koně?“ *navrhne mi Kamiko, protože nic moc jiného ji nenapadalo, co by mohl namalovat, prostě to byla první věc, která jí napadla.* „Nebo klidně něco jiného, jen mě teď nic moc nenapadá,“ *poví mu Kamiko.* 'Hmm, proč jsem tak jiná než ostatní,' *pomyslí si v duchu Kamiko a povzdechne si, protože jí to celkem štvalo.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Mon Apr 03, 2023 5:53 pm
"Asi ji nedošlo proč jsem po ní chtěl aby mi řekla co mám namalovat." *Pomyslel si a začal kreslit psa.* Jakou rasu psa máš vůbec nejradši? *Jen co to dořekl tak si uvědomil že ztratil koncentraci a poslal více chakry do chodidel. Praskla kůra pod jeho nohama a on padal k zemi. Ve vzduchu udělal několik salt a když dopadl na zem tak se zasmál. Poslal chakru do chodidel a vyběhl po kůře stromu až k větvi. Stál na větvi hlavou dolu, otevřel svůj skicák a podíval se na to co namaloval. Usmál se jelikož ta kresba nevypadala jako pes. Znovu zkusil namalovat psa a přitom se vyptával.* Takže jakou rasu, barvu, výšku ..... *Tentokrát měl v chodidlech méně chakry než potřeboval a tak se odlepil od větve a zase padal k zemi. Když dopadl na zem tak znovu poslal chakru do chodidel a znovu vyběhl na větev. Takhle pokračoval dokud se mu nepovedlo bez přestávky nakreslit psa.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Tue Apr 04, 2023 11:00 am
*Kamiko sleduje Kosukeho a musí se pousmát.* 'Hmm, vypadá to si takto chce trénovat Kinobori no Waza,' *pomyslí si v duchu Kamiko a cekem zvědavě ho sleduje. Ve chvíli, kdy začne padat k zemi, tak trochu překvapeně zamrká a už by ho nejraději šla chytit, ale nechá ho nakonec být, protože viděla, že to zvládne.  Ve chvíli, kdy se jí zeptá, jakého psa by měl namalovat, tak se pousměje.* „Tak já nevím, třeba Huskyho bílo černého ostatní nechám na tobě,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje a byla celkem zvědavá, co vymyslí.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Tue Apr 04, 2023 4:32 pm
"Hasky, hasky." Víš o tom že pes je vlastně ve tvaru L? *Poví když maluju haskiho. Psy maloval velmi málo takže se na jejich kresbu musel soustředit více než na kresbu jiného tvora.* "Moc mi to nejde. Sakra neovládám svou chakru ještě automaticky takže se musím soustředit na přesnou dávku chakry v chodidlech a zároveň na kresbu psa, kterého zase tak často nekreslím." *Toto pro něj bylo velmi náročné jelikož se musel soustředit hned na dvě věci najednou a tak mu kresba trvala déle než obvykle. Když měl hotovo tak udělal několik kroků po větvi tak aby si mohl sednout. Usadil se a podíval se na svou kresbu.* "Ts!!!" *Poté nakreslil haskiho po druhé. Jeho první kresba měla rysy psa ale pes se jen vzdáleně podobal haskimu. Jeho druhá kresba však byla skoro dokonalá. Ukázal Kamiko obě kresby se slovy.* Stále mi to moc nejde. *Po tšěchto slovech vytrhl list ze skicáku a hodil jej na zem. Poté si stoupl poslal do chodidel chakru a stoupl si na větev. Udělal pár kroků tak aby byl hlavou dolu a znovu začal kreslit psa. Snažil se mít prázdnou hlavu a na nic se nesoustředit. Začínal pomalu cítit úbytek své chakry a stím nastupující únavu. Taktéž začínal cítit bolest v nohou a v ruce. Po nějaké době se mu však třetí kresba povedla. Pes měl všechny rysy haskiho avšak měl moc kulatý obličej. Taktéž stínování se Kosukemu nevyvedlo. Vytrhl list hodil jej ze stromu a znovu začal s kresbou. Jeho samotného nejvíce šokoval fakt že není schopen kreslit v každé situaci a musí se soustředit na věc kterou dělal už od nepaměti a která mu vždy šla.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Tue Apr 04, 2023 6:06 pm
*Kamiko sleduje Kosukeho a jen se pousměje.* 'Mno taky možnost, jak trénovat,' *pomyslí si v duchu Kamiko. Ve chvíli, kdy na ní promluví, tak se jen trochu pousměje.* „Hmm, je to možné, nikdy jsem to nějak nesledovala,“ *odpoví mu, protože tohle bylo něco, co moc neřešila. Poté je nějakou chvíli potichu a sleduje jeho počínání.* 'Jo jo, mám takový pocit, že takový trénink bych já nezvládla,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože ona měla prostě jiné tréninky, které se potřebovala učit a zdokonalovat se v nich. Hlavně jí už brzo čekalo trénování klanových technik.* „Neboj časem ti to půjde, chce to jen pokračovat v tréninku, ale zase nemůžeš to přehánět, jinak doba než se zotavíš bude mnohem delší, než trénování,“ *poví mu Kamiko a pousměje se na něj.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Fri Apr 07, 2023 9:15 am
Ukážeš mi jak si ty trénovala Kinobori no Waza? Já jen abych měl inspiraci. *Po těchto slovech seskočil ze stromu, odešel od něj o kus dál a díval se na Kamiko.* "Zajímalo by mě jak trénuje ona. Já trénuji jen tak jak mi řekli rodiče a můj bratr ale s bratrem sem vždy trénoval jen svou fyzičku a s rodiči jen Kinobori no Waza. Určitě je více způsobů jak trénovat ale moji rodiče mi ukázali jen to co oni znaj. No a když se naučím trénovat vícero způsoby tak bude můj trénink efektivnější a moje dovednosti lepší. Tedy alespoň tak si to myslím."
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Fri Apr 07, 2023 11:01 am
*Ve cvhíli, kdy Kosuke promluví, tak se na něj Kamiko podívá a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* „No jako můžu ti ukázat, jak jem tu techniku trénovala já, ale stejně každý se to učíme úplně jinak a nevím, jestli ti můj způsob nějak pomůže nebo ti bude úplně k ničemu,“ *poví mu Kamiko. Následně seskočí ze stromu dolů a postaví se před strom. Následně zavře oči a začne se soustředit na svou chakru.* 'Hmm, tak jo, jsem zvědavá, jak mi to dneska půjde,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože nějak moc neměla zatím ráda, když jí někdo sledoval při tréninku. Následně se začne soustředit na svou chakru a shromžďovat jí v chodidlech, když má takový pocit, že jí má dost, tak se pomalu rozejde po stromu a dostane se až na první větev, na kterou se posadí. Následně se podívá na Kosukeho.* „Já to trénuju tím způsoběm, že se soustředím pouze na svou chakru a na nic jiného, poté se jí snažím shromžďovat v chodidlech, dokud si nejsem jistá, že já mám dostatečné množství. Když si myslím, že jí mám dost, tak se pomalu rozejde po stromě nebo po něčem jiném na čem trénuju a snažím se stále udržovat to stejné množství, protože jak sám moc dobře víš, tak když jí dáš málo, tak spadneš na zem a když já použiješ hodně, tak se povrch pod tebou může poškodit a to potom taky můžeš spadnout a pokud se už dostaneš někde výš, tak to nemusí pěkně skončit. Abych řekla pravdu, tak ono toho není nějak moc co k tomu potřebuješ, hlavní problém je v tom najít to správné množství chakry, aby jsi se na tom povrchu, po kterém jde udržel to je vlastně celé,“ *poví mu Kamiko milým hlasem a pak se na chvíli odmlčí, aby její slova mohl v klidu střebat.* „A mimochodem, jak jsi vůbec ty trénovat tuhle techniku? Mě to celkem zajímá, jak to jde i jinak trénovat, protože mi přijde, že není zase nějak moc jiných možností, jak se tuhle techniku naučit, protože první co pro to potřebuješ a vlastně se tím i naučíš je správné použivání chakry,“ *poví mu Kamiko celkem zamyšlěne, protože jí to takto přišlo.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Fri Apr 07, 2023 11:12 am
*Usmál se když mu začala vysvětlovat jak tuto techniku trénuje.* Já mám trénink tohlohle jutsu rozdělené na tři fáze. První fáze je stejná jako to co jsi udělala teď ty no a na druhou fázi tě budu potřebovat. Jak jsi dobrá v házení zbraní? *Poté z tichl a počkal až mu odpoví.* Prosím slez a udeš po mě házet své zbraně. No ne po mě ale kolem mě. Čím blíž u mě tím líp. Jestli budeš chtít tak mi můžeš i zastoupit cestu. Jde o to aby jsi mě vyvedla z rovnováhy a abych se co nejméně soustředil na svou chakru. Přeci jen v soubojích nebudu mít moc času abych se dlouze soustředil na používání své chakry. Musím si to z automatizovat a nic mě nesmí rozhodit. To je vlastně i třetí fáze kterou mohu trénovat sám. No a třetí fázi si vyděla. Mám používat Kinobori no Waza a přitom kreslit. Taky jde o to že se nesmím soustředit na chakru ale stále ji musím používat. *Poté se podrbal na hlavě páč si nebyl jistý jestli to vysvětluje srozumitelně.* Pochopila si mě?
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Fri Apr 07, 2023 2:49 pm
*Kamiko se na něj dívá a je celkem zvědavá, co jí řekne.* „Myslím, že zbraněmi to umím dost dobře, takže by neměl být problém, pokud něco potřebuješ,“ *poví mu Kamiko, protože podle jeho slov měla takový pocit, že asi ví, kam tim míří.* 'No tak to bude ještě sranda,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože když bude trénoavt Kinobori, tak ona po něm bude házet zbraně.* 'No snad ho netrefím a nepřizabiju,' *pomyslí si v duchu, protože by to byl celkem průser, kdyby ho nějak zranila.* „Jo jasně, chápu tě. Já teda spíše trénuju chození po skále, takže se tam musím vyhýbat různým věcem, které tam jsou, takže se tady nemůžu jen soustředit čistě na svou chakru,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nevěděla, co dalšího by mu k tomu ještě řekla.* „Jo jasně, že jsem tě pochopila, zase nic moc těžkého na tom není, až budeš chtít, tak klidně můžeme začít s tréninkem,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje, protože byla celkem zvědavá, jak mi to půjde.* 'Doufám, že si u toho moc nenatluče, jak bude padat, protože já ho rozhodně šetřit nebudu, i když si teda budu dávat pozor, abych ho netrefila, ale žádný soucit ode mě čekat nemůže,' *pomyslí si v duchu Kamiko a pousměje se.* „A nemysli si, že tě budu šetřit,“ *poví mu Kamiko a následně si vytáhne z pouzdra dva kunaie a čeká, až budou moct začít.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Fri Apr 07, 2023 4:18 pm
*Vyslechů si její slova a usmál se.* "Dobře takže to pochopila. No už jsem to trénoval s tátou a celkem mi to šlo takže teď bych neměl mít zase tak velký problém s tím vyběhnout po stromě až nahoru." *Po této myšlence si vytáhl dvě tužky, poslal chakru do chodidel a rozeběhl se ke stromu. Cestou se vyhýbal zbraním co po něm házela, poté vyběhl na kůru stromu. Po stromě běžel po úhlu příčce k vrcholu, cestou nahoru skočil na jednu větev přitáhl se, vydrápal se nahoru a běžel dál až k vrcholu.* "Jo celkem mi to jde."
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Fri Apr 07, 2023 5:21 pm
*Nad jeho slovy Kamiko jen souhlasně kývne hlavou a následně se nachystá.* 'Tak se předveď,' *pomyslí si v duchu Kamiko. Ve chvíli, kdy se rozběhne, tak po něm hodí kunai a pak hází další zbraně, třeba i senbony a shurikeny, než se dostane až na vrchol. Ve chvíli, kdy je nahoře, tak toho nechá a trochu se pousměje.* „Fajn, tohle nebylo špatné,“ *poví mu Kamiko a jen se trochu ušklíbne, protože doufala, že by až poběží znovu nahoru mohla ještě trochu se zbraněmi přitvrdid a dát mu pořádně zabrat, přišlo jí, že ho teď tam trochu šetřila.* „Tak co, chceš ještě pokračovat nebo ti to stačí,“ *zeptá se ho trochu zvědavě.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Fri Apr 07, 2023 5:42 pm
*Když vyběhl nahoru tak se zasmál.* "Jo už jsem v tom celkem dobrej." *Pomyslel si a pomalu šel ke Kamiko. Když mu řekla že by mohli ještě jednou tak se pousmál.* No proč ne. Zatím jsi mě šetřila že? Klidně mi můžeš zkusit i zastoupit cestu a můžeme zkusit taijutsu. Přeci jen by to byl dobrej trénink pro nás pro oba. *Jen co to dořekl tak slezl ze stromu šel cca jeden metr od stromu, poslal do chodidel chakru a rozeběhl se.* "Tak schválně co vymyslíš. Schválně jak mě překvapíš." *Při těchto myšlenkách lehce z nervózněl ale pokračoval dál.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Fri Apr 07, 2023 6:18 pm
*Kamiko ho sleduje a na chvíli se zamyslí.* 'Hmm, co bych mohla ještě udělat, abych mu to trochu ztížila,' *pomyslí si v duchu, protože aktuálně jí nic moc nenapadlo.* „Tak jo, klidně můžeme pokračovat, nemám s tím problém,“ *poví mu Kamiko souhlasně a jen se trochu pousměje.  Ve chvíli, kdy je dole, tak se vydá okolo stromu a i na strom, aby si posbírala všechny své zbraně, které bude i teď poktřebovat, protože zase až tak moc jich u sebe nenosila.* „Tak fajn, já jsem připravená, takže můžeme pokračovat,“ *poví mu Kamiko a pousměje se na něj. Ve chvíli, kdy se rozběhne, tak na něj začne házet různé zbraně. Po nějaké chvíli se sama rozběhne a použije Kinobori no Waza, ale běží po druhé straně kmenu a dokonce ho předběhne a začne na něj zbraně házet ze shora.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Fri Apr 07, 2023 7:49 pm
*Vyhýbal se zbraním které na něj házela, přičemž se mu povedlo chytit jeden kunai. Když vyběhl na kmen stromu tak si všiml že Kamiko je vysoko nad ním a haže na něj zbraně. Několik jich odrazil kunaiem, nějaké proletělo kolem něj.* "Sakra měl bych se dostat někam aby na mě chvíli nemohla." *Po téhle myšlence hodil kunai který držel v ruce. Skočil na větev která byla nad ním po jeho pravici. Chytl se větve a přitáhl se. Vylezl na ni a rozeběhl se po kůře stromu. Vydal se po úhlopříčce aby se co nejdéle vyhýbal Kamiko. Doufal že vyběhne až k ní aby ji mohl napadnout svou pěstí.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 08, 2023 2:00 pm
*Kamiko po něm dále hází zbraně a sleduje, jak na tom je. Když po ní najednou letí kunai, tak ho vyblokuje svou zbraní a poté začne hledat Kosukeho, ale nějakou chvíli se jí to nedaří, protože jí někde zmizel.* 'Tss, vypadá to, že chce ode mě na chvíli pokoj,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože tohle se jí ani trochu nelíbilo a tak ho začne hledat. Když ho po chvíli uvidí, tak se jen trochu pousměje a pak čeká, co bude chtít dělat. Neútočí na něj, místo toho ho nechá, aby se k ní dostal blíže.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Sat Apr 08, 2023 3:00 pm
*Když se k ní dostane blíž tak se jen pousměje, napřáhne se svou pravou rukou a jen co je skoro u ní tak se zastaví a vykopne levou nohou. Poté okamžitě údeří svou pravou rukou a střídá útoky. Pravé ruka, levá noha, levá noha, levé ruka, pravá ruka, pravá ruka, pravá noha, pravá ruka a to se opakuje, dokud není buď poražen a nebo dokud nedostane prostor k dalšímu běhu. Pokud dostane prostor k dalšímu běhu tak se okamžitě rozeběhne po úhlopříčce nahoru.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sat Apr 08, 2023 5:00 pm
*Kamiko sleduje Kosukeho a je celkem zvědavá, co bude dělat. Když na ní chce zeútočit, tak se rychle sehne.* 'Hmm, mám takový pocit, že to bude celkem zajímavé takto bojovat,' *pomyslí si v duchu Kamiko a snaží se vyhýbat jeho útokům, ale pár jich utrží. Následně se rozhodně, že vyhýbání už stačilo, tak na něj začne útočit ona.* 'Hmm, tohle se mi nějak moc nelíbí, že bude útočit jen ty,' *proletí jí hlavou a následně se ho pokusí zasáhnout pěstí do břicha a následně mu levou nohou podkopnout jeho nohy, i když by to pro něm nemuselo být dost dobré, tak doufala, že se bude snažit tomu vyhnout.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Sat Apr 08, 2023 8:37 pm
"Dobře zatím to jde." *Při této myšlence si nevšiml její pěstí a dostal ránu do břicha. Naštěstí si všiml jejího pokusu a nohu nastavil tak aby její pokus zastavil. Její síla však byla větší než jeho. Podkopla mu nohy a on letěl dolu ze stromu. Rychle poslal svou chakru do dlaní a chytl se kůry stromu. Povedlo se mu zachytit se a zastavit svůj pád. Poté si stoupl přičemž poslal svou chakru i do chodidel a rozeběhl se proti Kamiko.* "Je rychlejší, silnější a možná má větší výdrž než já. Co sní mám teda udělat?" *Když byl cca půl metru od ní tak změnil svůj směr a běžel po úhlopříčce víš.* "Musím se rychle dostat na vrchol ale jak když mi zastoupí cestu tak jsem v čudu.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sun Apr 09, 2023 10:15 am
*Kamiko se její útok povede a to jí celkem překvapí, protože něco takového nečekala. Když pak začne padat dolů, tak jen trochu překvapeně zamrká, ale když uvidí, že se mu jeho pád podařilo zastavit, tak si jen v duchu vydechne.* 'Hmm, vypadá to, že bude v pohodě,' *pomyslí si Kamiko. Ve chvíli, kdy se rozběhne nahoru, tak se Kamiko přesune trochu výš, aby ho mohla potom zastavit. Když se k ní blíží, tak se jen trochu ušklíbne a hodí po něm kunai.* „Doufám, že jsem to moc nepřehnala předtím, ale jeden nikdy nevíš, co se ti může stát,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Sun Apr 09, 2023 12:18 pm
*Když zaslechl její hlas tak se usmál, poté viděl jak bere svou zbraň a hází jí, v tu chvíli rychle změnil směr a běžel po úhlopříčce nahoru. Jen tak tak se vyhnul kunaii.* "Sakra to bylo těsné." *Po očku ji sledoval a pokud se mu podaří vyběhnout nad ní tak pošle svou chakru s chodidel do dlaní. Díky tomu se odlepí nohama od stromu a pokud Kamiko neuhne tak by ji měl shodit. Poté se sám pokusí zachytit se dlaněmi o kuru. Poté pošle chakru i do chodidel a rozeběhne se na vršek stromu.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Kamiko Yuki

Sun Apr 09, 2023 1:30 pm
*Kamiko se skoro podařilo Kosukeho zasáhnout zbraní, ale ten se tomu na poslrdní chvíli vyhnul.* 'Tss, ten je dost dobrý,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože doufala, že by se jí to mohlo podařit, ale opak byl pravdou. Když uvidí, že na ní běží, tak se rychle odrazí od kmene a skočí na větev, která je vedle ní, protože nechtěla skončit na zemi. Poté co kolem ní proběhne, tak se rozběhne za ním, aby ho ještě zastavila a trochu mu tu cestu znesnadnila.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Sun Apr 09, 2023 2:44 pm
"Sakra." *Pomyslel si když skočila ne větev. On se však vydal na vršek stromu. Stále běžel po úhlopříčce k vrcholu stromu, když vtom si všiml že se Kamiko rozeběhla za ním.* "Je na mě moc rychlá takže mě za chvíli doběhne a bude chtít semnou bojovat. Dobře takže co mám teď dělat?" *Cestou přemýšlel a když byla dost blízko tak skočil na nejbližší větev, přitáhl se a běžel po větvi na její konec. Když byl u konce větve tak skočil na další větev, která byla nad tou na které běžel. Přitáhl se, vylezl na tuto větev a podíval se kde je Kamiko.*
Sponsored content

Okolní Plošiny - Stránka 5 Empty Re: Okolní Plošiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru