Okolní Plošiny

+8
Miziru Ziria
Kaeto Shinru
Shinzaburo Genichiro
Shimiru / Azazel
Espere Itami
Eren Maruboshi
Temari Hayo
Admin
12 posters
Goto down
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Mon Apr 10, 2023 4:19 pm
*Kamiko pokračuje nahoru a snaží se Kosukeho dohnat, ale nepokračuje plnou rychlostí, protože se nechce úplně unavit nebo spíše už ho chtěla nechat, aby se dostal až nahoru, protože už jí to nějak moc nebavilo. Když se Kosuke dostane až nahoru, tak se zastaví o větev níž.* „Myslím, že už to pro dnešek stačilo s tréninkem, nemyslíš,“ *zeptá se ho trochu zvědavě a následně se vydá pomalu dolů.* 'Hmm, myslím, že dneska už moc trénovat nebudu, už na mě trochu dopadá únavana,' *pomyslí si v duchu Kamiko. Když je dole, tak začne sbírat své zbraně.*
avatar
Kosuke
Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 27. 12. 22

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Mon Apr 10, 2023 4:32 pm
*Když doběhl na vrchol stromu tak se podíval na Kamiko. Poté vyslechl vše co mu řekla a souhlasně přikývl.* Dobře Kamiko už ukončíme náš trénink. *Jen co slezla dolu tak se vydal za ní na zem.* "Bylo to trochu složitější než trénink kterým jsem prošel s tátou či bráchou." Jsem celkem unavený. Tento trénink byl složitější než ten kterým jsem kdy setkal. Děkuju za trénink a teď už půjdu pomalu domů. Měj se a zase někdy. *Jen co se sním rozloučila tak se vydal domů. Když přišel domů tak se najedl a šel si kreslit.*

Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Mon Apr 10, 2023 5:00 pm
*Kamiko si vyslechne jeho slova a jen souhlasně kývne hlavou.* „Taky už toho mám celkem dost,“ *poví mu Kamiko a na nějakou chvíli se odmlčí.* „Abych řekla pravdu, tak to byl celkem náročný trénink,“ *poví mu souhlasně Kamiko.* „Tak se měj a zase se někdy uvidíme,“ *poví mu Kamiko a následně sleduje, jak odchází pryč. Poté se sama rozejde domů, protože už toho měla celkem dost a potřebovala ještě něco doma udělat.*




-Konec RPG-
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Fri Apr 14, 2023 8:42 pm
-- Trénink výdrže --

*Bylo pár dní poté, co prohrál u geninské zkoušky. Potlučené tělo ho sice stále ještě trochu bolelo, ale rozhodl se to překonat a po několika dnech zase něco dělat. Shiki do něj totiž stále hustil, že na sobě teď musí tvrdě zapracovat, aby při opakování zkoušky předvedl výkon nesrovnatelný s tím minulým. Kazuya chvíli přemýšlel nad tím, jestli chce trénovat sílu, která byla aktuálně jeho nejslabší stránkou, anebo výdrž. Nakonec to ale vyhrála výdrž, protože už ho nějakou tu dobu lákalo projít si pozemní část vesnice. Nikdy tam moc často nechodil, takže to tam moc neznal. Ještě předtím, než vyrazil, sbalil si do menšího batůžku nějaké jídlo a hlavně dostatek tekutin. Očekával totiž, že se mimo domov zdrží celkem dlouho, protože trénink výdrže mu vždycky zabral více času. Když měl všechno sbaleno, vykročil z domu a začal se pomalu různě protahovat za chůze. Občas se zastavil, aby si pořádně protáhl i nohy. S občasnými zastávkami nakonec došel až do pozemní části vesnice. Chvíli přemýšlel, kam se vydá, ale nakonec si řekl, že je to vlastně úplně jedno a prostě někam vyrazil. Běžel spíše pomalu. Nechtěl přepálit začátek a spíše se chtěl zaměřit na to, aby bez přestávky dokázal běžet co nejdéle. Za začátku si vybíral cestu, která byla trochu náročnější - různé kopečky a překážky. Překážky přeskakoval a do kopců se snažil stále udržet stejné tempo, i když byl kopec třeba dosti strmý. Cestou dolů z kopce zase přibržďoval, aby neběžel rychleji než chtěl. Běhal takhle celkem dlouho a stále si nepřipadal příliš unavený. Každopádně ale začínal mít pěknou žízeň. Začal se tedy rozhlížet kolem sebe a hledal nějakou pěknou rovinku. Když ji našel, sundal batoh z jednoho ramene a hezky za běhu jej otevřel, vytáhl z něj lahev a začal pít. Popravdě, udělal by asi líp, kdyby se na tu chvíli zastavil, ale co zvládl to i tak, aniž by se polil, nebo si vyrazil zuby. Osvěžen stále ještě příjemně chladnou vodou, vrátil si batoh na záda jal se najít si zase nějakou obtížnější cestu. Po nějaké době pobíhání po více či méně vyšlapaných cestách, zahlédl v dáli skupinku středně velkých balvanů, skalek a pahorků. Vyrazil tedy tam a skákal z jednoho místa na druhého, občasně se přidržujíc pomocí chakry (Kinobori no Waza). V ovládání své chakry se zlepšil už před geninskou zkouškou a nyní mu to bylo velmi nápomocné. 'Cesta', kterou si vybral se ale postupně začínala zhoršovat. Skoky, které musel dělat, aby se dostal z jednoho pahorku na druhý se postupně začínaly zvětšovat a aniž by si to uvědomil, skoky se změnily pomalu v lezení. To mu zase až tak nevadilo, protože začínal už celkem dost cítit nohy. Větší zapojení rukou při lezení po skále uvítal. Bylo to pro něj zajímavé a vlastně tak trochu vzrušující cvičení. Snažil se totiž i při lezení udržovat konstantní tempo. Kolikrát se tedy musel velmi rychle rozhodnout, kam dá ruku, anebo nohu. Musel být stále na pozoru, aby náhodou někde nešlápl špatně a nevydal se vstříc tvrdé zemi. Jakmile pak začínal cítit ruce, řekl si, že to ještě překoná a bude pokračovat dále, ale nakonec musel ze skály dolů. Neměl ani tušení, kolik času zatím uplynulo, ale vzhledem k tomu, jak mu vyhládlo, to muselo být celkem dlouho. Ještě před jídlem se ale rozhodl, že si zacvičí na místě. Udělal několik sérií dřepů s výskokem, sedů lehů, sklapovaček a dalších různých cviků, u kterých se vždy snažil soustředit na dobré provedení a také na počet opakování. Po nějaké době cvičení už měl celé tělo unavené a tak přišel čas na jídlo. Konečně, za celou tu dobu, se pořádně zastavil a udělal si čas na odpočinek. V klidu se naobědval a napil a pak si nechal nějaký čas na to, aby mu pořádně slehlo. Ve volném čase ale nezahálel. Našel si klidné místo, na kterém nějakou dobu meditoval. Když skončil, bylo už pokročilé odpoledne. Kazuya se cítil celkem odpočatě, i když na něm samozřejmě dosavadní trénink jisté známky zanechal. Chtěl si ale pořádně dát do těla, takže zase pokračoval v běhání, přeskakování překážek, lezení po skále a cvičení. Vlastě si dal celé to kolečko ještě jednou a navíc pak ještě běžel i při cestě domů. Čím víc se blížil k domovu, tím více přidával. Ne, že by se domů tak moc těšil, ale prostě se mu chtělo běžet rychleji. Nedaleko od domu už běžel jak nejrychleji mohl a nakonec byl rád, že neprolítl dveřmi a ubrzdil to. Když se pak ve svém pokoji posadil na postel, cítil, jak ho všechno bolí. Ruce, svaly na břiše... a hlavně nohy. by si lehl a už nic nedělal, ale řekl si, že to musí překonat a ještě nějakou hodinu fungovat, aby doma také s něčím pomohl.*

Konec RPG
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Tue Apr 18, 2023 3:05 pm
*Už je to nějakou dobu, co se Kamiko neviděla s Kazuyou, hlavně Kamiko teď nějak moc neměla čas, protože buďto trénovala nebo byla někde na misi. No dneska moc trénovat nechtěla a ani nechtěla jít na žádnou misi, takže se rozhodla, že by se dneska mohla jen tak projít po vesnici a třeba tam Kazuyu někde potká a bude s ním moct prohodit zase pár slov a poptat se, co je nového nebo třeba potká Kosukeho a taky si popovídají. Kami se oblékne, čelenku Kumogakure si dá kolem krku, na pravnou nohu si dá pouzdra se zbraněmi, na opasek si dá většinou pouzdro, ve kterém má ještě další zbraně, poté si na boky dá pouzdra s výbušným jílem a nakonec si vezme ještě Tanto a poté se vydá do předsíně, kde si obuje boty a následně se už vydá do ulic Kumogakure no Sato, aby se trochu prošla a když tak mohla ještě vymyslet, co by dneska mohla dělat.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Wed Apr 19, 2023 4:22 pm
*Po prohře u geninské zkoušky ho čekal trénink s Raikagem a jelikož netušil, kdy na něj Raikage bude mít čas, chtěl se co možná nejvíce věnovat tréninku. Nemohl vědět, jestli si ho Raikage zavolá za kdo ví jak dlouho, anebo už zítra. Vyrazil tedy z domu, na zádech menší batoh s pitím a svačinou. Cestou se ještě zastavil na tržnici, jelikož si chtěl prohlédnout místní nabídku ninja vybavení. Chvíli se tam potuloval a přemýšlel, jestli by něco nestálo za to, ale nemohl si vybrat.* "Ale vždyť já ani nevím, jestli bych si chtěl kupovat další zbraně," *řekl si a povzdechl si nad svou nerozhodností.* "Možná bych měl teď spíše šetřit. Když nejsem genin, tak mi nepřidělí ani tu nejjednodušší misi, abych si trochu přivydělal." *Povzdechl si podruhé, zabořil ruce do kapes a opustil tržnici. Kráčel ulicemi své rodné vesnice a uvažoval, kam by si mohl jít zatrénovat a co by vůbec chtěl trénovat. Dnes měl spoustu volného času, takže si nějakou tu chvíli přemýšlení mohl dovolit.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Wed Apr 19, 2023 6:01 pm
*Kamiko se dále prochází ulicemi a přemýšlí, co by dneska mohla dělat, trénovat se jí prostě nechtělo, takže se dále procházela ulicemi.* 'Hmm, i když jsem genin teprve chvíli, tak bych se asi měla pomalu začít připravovat na chuuninské zkoušky, protože jeden nikdy neví, co ho tam může potkat,' *pomyslí si v duchu Kamiko a pomalu pokračuje v cestě. Jak tak jde dále, tak si všime jedné osoby, kterou moc dobře zná. Jen se trochu pousměje a rozejde se k němu.* „Ahoj Kazuyo,“ *pozdraví ho Kamiko a mile se na něj usměje.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Thu Apr 20, 2023 10:49 pm
*Celou dobu byl tak napůl duchem nepřítomný a šel kam ho zrovna nohy nesly. Po svém okolí se moc nekoukal, takže si ani nevšiml, že se k němu blíží Kamiko. Jakmile se tedy ozvalo jeho jméno, byl celkem překvapený. Prvně se musel trochu rozkoukat, ale Kamiko už byla skoro u něho, takže to netrvalo zas tak dlouho.* Jé, ahoj, Kamiko, *pozdravil ji překvapeně. Každopádně byl ale rád, že ji vidí. A navíc teď trávil dost času jen sám se sebou, takže společnost byla opravdu vítána.* "Jak se tak asi měla? No.. a kdy že jsme se to vlastně viděli naposled?" *I přes to, že mu myšlenky zase utekly někam trochu jinam, nemohl si nevšimnout jedné velké změny, co se týče Kamiko. Touto změnou nebylo nic jiného, než čelenka Kumogakure kolem krku.* "Takže ty už jsi genin?" *pomyslel si tak z poloviny sklesle. Úspěch jí samozřejmě přál, ale prostě jen nebyl nadšený, že on takové štěstí nemá. Ale přeci si jednou prohrou nenechá týdny kazit náladu. Usmál se tedy a konečně promluvil.* Koukám, že jsi povýšila. *Na chvíli přesunul pohled zpět k její čelence. Bylo mu jasné, jak se jejich konverzace asi bude vyvíjet dál, ale co se dalo dělat. Nemohl se věčně vyhýbat přiznávání pravdy.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Sun Apr 23, 2023 11:01 am
*Když jí pozdraví tak se na něj mile usměje, protože byla ráda, že si jí všimnul, když vypadal tak celkem duchem mimo.* „Mno, už to tak bude,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože nevěděla, co dalšího vy mu k tomu měla říct, protože to nebylo nic moc zajímavého, přece jen všichni se pomalu dokopávali vpřed, aby se stali silnějšími.* „Jak se vůbec máš? Už je to celkem dlouho, co jsme se naposledy viděli,“ *zeptá se ho Kamiko trochu zvědavě, protože už to bylo opravdu celkem dlouho, co se viděli naposledy.* 'Hmmm, zajímalo by mě, co to s ním je vypadá celkem dost zklesle,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože Kazuya tak doopravdy vypadal.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Tue Apr 25, 2023 10:55 am
*Položila mu otázku, nad kterou vůbec nemusel přemýšlet, aby jí mohl odpovědět.* Popravdě byly už lepší dny... *Pokrčil rameny a krátce se zamyslel nad tím, jestli jí teda má říkat něco víc, anebo ne. Nakonec si jen krátce povzdechl a pomalu začal:* Ale říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré... *Opět se na chvíli odmlčel a pak už nepřímo naznačil, co že tak může být důvodem jeho skleslé nálady:* Víš, čeká mě trénink s Raikagem... No... a asi ještě chvíli potrvá, než si na mě najde čas... Takže... zatím žádné mise... *Lezlo to z něj jak z chlupaté deky. Trochu se obával její reakce, ale něco mu říkalo, že zrovna ona nebude mít v povaze někoho shazovat kvůli jeho neúspěchům.* Ale co ty? Povídej. Byla jsi už na nějaké misi? Co jsi měla za úkol? *Vychrlil na ni zvědavě.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Tue Apr 25, 2023 12:02 pm
*Kamiko si vyslechne jeho slova a jen si v duchu povzdechne.* 'Ajej, tak jsem ho zastihla, jak má náladu dost na nic,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože z toho byla taková trochu nesvá. Poté si vyslechne jeho slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Jo, na tom asi něco bude,“ *poví souhlasně, protože v tomto měl naprostou pravdu. Ve chvíli, kdy řekne, že ho čeká trénink s Raikegem, tak jí to všechno dojde.* 'Ah, takže už to chápu, nedal geninské zkoušky,' *pomyslí si v duchu Kamiko a tak nějak rychle přemýšlí, co by mu k tomu měla říct, protože tohle pro ní bylo celkem dost nová věc.* „To mě mrzí, ale určitě to byl někdo moc silný... Neboj na další zkoušky ještě budeš trénovat a budeš mnohem silnější a další zkouška pro tebe bude naprostá hračka,“ *poví mu Kamiko, aby ho trochu povzbudila, i když si nebyla úplně jistá, jestli to pomůže. Když po chvíli to ticho přejde a Kazuya začne mluvit, tak se jen trochu pousměje.* 'No jo, někde je zvědavý, co ho vlastně čeká,' *pomyslí si v duchu Kamiko a pousměje se.* „Mno abych řekla pravdu, tak nevím, jestli bych ti to měla říkat, ať tam nějak nezklamu tvé očekávání s misemi,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Mno abych řekla pravdu, tak už mám za sebou všechny mise, které potřebuju, což znamená čtyři. První jsem měla úklid v knihovně. Další byla vytrhávání plevele kolem svatyně boha blesku, pak jsem měla misi pomoc v restauraci, no a jako poslední jsem měla chytání zatoulaného psa, to byla celkem otrava, ale abych řekla pravdu, tak jsem celkem ráda, že ty mise už mám za sebou, snad ty C mise už budou trochu zajímavější,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje.* 'Mno abych řekla pravdu, tak jsem dost zvědavá na jeho reakci, protože něco takového uričtě nečekal,' *pomyslí si v duchu Kamiko.* „No abych řekla pravdu, tak jsem čekala nějaké lepší mise, ale zase na druhou stranu jsem teprve genin, takže nic moc lepšího asi dostat nemůžu,“ *poví mu a pokrčí rameny, protože to byla pravda.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Tue Apr 25, 2023 1:26 pm
*Kamiko se ho snažila trochu povzbudit, což Kazuya ocenil. Měla pravdu, když teď bude trénovat, určitě mu to podruhé půjde daleko lépe. Usmál se tedy a poděkoval:* Díky za povzbuzení. "Hej, to je diskriminace. Moje povzbuzení nezabírá a její jo?" *Ozval se mu v mysli Shikiho rádoby uražený hlas. Kazuya se jen pousmál a nechal ho, ať si mluví. Svou pozornost chtěl totiž věnovat raději získávání informací o tom, jaké to je být geninem. Když se Kamiko zmínila, že by ho mohla náplň geninských misí zklamat, byl zvědavý snad ještě více. Bylo mu jasné, že mise nejnižší úrovně určitě budou mít adekvátní obtížnost, ale co přesně se na nich dělá, to se k němu zatím ještě nedostalo. Zaposlouchal se tedy do menšího přehledu absolvovaných misí z pohledu Kamiko. Když si doposlechl vše, byl celkem překvapený.* Vždyť to jsou práce pro běžné... *Zarazil se. Uvědomil si totiž aktuální absenci těch běžných lidí. A když mu tohle došlo, začalo mu to dávat smysl.* Ale aktuálně není vlastně nikdo jiný, kdo by tyhle věci mohl dělat, než ninjové. A kdo jiný by měl tyhle obyčejné věci dělat, než geninové. Ninjové vyšších tříd jsou silnější a mohou se tak věnovat náročnějším věcem. *Aniž by si to uvědomil, chvíli takhle přemýšlel nahlas. Hned na to se ale vrátil k tomu, co Kamiko říkala na začátku.* Když už máš splněný minimální počet misí, přemýšlela jsi už, že by ses přihlásila k chuuninským zkouškám? *O tom, jak často tyhle zkoušky probíhají taktéž věděl pramálo, ale Kamiko už třeba byla více informovaná.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Tue Apr 25, 2023 3:30 pm
*Kamiko se dívá na Kauzyu a je celkem zvědavá, co jí řekne. Když jí nakonec poděkuje, tak se na něj jen pousměje, i když v duchu měla takový pocit, že mu to stejně nějak moc nepovedlo.* 'Mno asi se v tom nebudu nějak moc více rýpat, protože to nedopadne nějak moc dobře,' *pomyslí si v duchu Kamiko. Poté je nějakou chvíli ticho, než promluví Kazuya, ale po pár slovech se na nějakou chvíli odmlčí.* „Přesně tak, je pravda, že nikdo jiný není, kdo by ty mise dělal a ono i normálně podle mě ti nic moc dalšího nesvěří jako geninovi, takže podle mě i tohle se bude dělat, pokud tady jsou lidi,“ *poví mu Kamiko a dívá se na něj, protože měla takový pocit, že nic moc dalšího dělat nebudou moct. Při jeho další otázce se na nějakou chvíli zamyslí, protože tohle vůbec nějak moc ještě neřešila.* „Mno abych řekla pravdu, tak na chuuninské zkoušky ještě nějakou dobu ne, protože ještě neumím ani všechny D techniky, přece jen se pořád nemůžu učit jen techniky a navíc ještě mám takový pocit, že bych měla být trohcu silnější, než na chuuninské zkoušky půjdu, jinak by to se mnou třeba nemuselo dopadnout nějak moc dobře,“ *poví mu Kamiko, protože z toho neměla nějak moc dobrý pocit, protože slyšela, že chuuninské zkoušky jsou mnohem těžší než geninské zkoušky a ona tam nechtěla nějak vybouchnout, takže se rozhodla, že na ně má ještě času dost.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Fri Apr 28, 2023 1:26 pm
*Tak trochu ho překvapilo, že Kamiko zastávala názor, že by jim nic jiného nesvěřili, ani kdyby tu byli obyčejní lidé.* "Neřeknu hledání zatoulaného psa, anebo chytání nějakého nebezpečného psa, ale trhání plevele?" *Představa, že dostane za úkol někomu opečovávat kytičky mu zrovna moc lákavá nepřišla.* Je to možné... *řekl nakonec zamyšleně.* Každopádně doufám, že se pak rychle dostanu i na genina, abych nemusel nějak moc dlouho zůstat u D misí. *Jeho hlas nebyl úplně sebejistý, kvůli tomu fiasku u geninské zkoušky, ale i tak doufal, že ta chuuninská, ač určitě těžší, mu půjde lépe. Zaposlouchal se do toho, co mu Kamiko říkala, doufajíc, že se o těch zkouškách dozví víc, ale asi na tom byla s informacemi obdobně jako on.* Jasně, nemělo by to cenu uspěchat. *Pokýval souhlasně hlavou a hned na to mu prolétla hlavou další zvědavá myšlenka, kterou okamžitě vyslovil nahlas:* Když jsi říkala, že ještě neumíš všechny D techniky, tak ale nějakou už umíš, že? Nechtěla bys mi nějakou předvést, ať vím, na co se můžu těšit, až ještě zesílím? *Zadíval se na ni s očekáváním a s pohledem, za který by se nemuselo stydět nejedno roztomilé stěně.* Umíš třeba nějaké genjutsu? *uvedl příklad toho, co by ho zajímalo.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Fri Apr 28, 2023 6:00 pm
*Kamiko poslouchá jeho slova a jen se trochu pousměje.* „Určitě geninem budeš jenom chvíli a pak půjdeš na chuuninské zkoušky a budeš moct chodit na nějaké zajímavé mise,“ *poví mu Kamiko.* „Mno uvidím, kdy se dostanu na chuuninské zkoušky, taky záleží na tom, kdy vůbec budou no,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli zamyslí, ale z jejích myšlenek jí vytrhnout jeho slova.* „Myslím, že bych ti nějaké techniky ukázat mohla, ale raději v tréninkové oblasti a někde, kde nebudou lidi, aby to nedopadlo nějak moc špatně,“ *poví mu Kamiko, protože by nebyla moc ráda, kdyby se někomu něco stalo. Následně se vydá do tréninkové oblasti a je trochu myšlenkami mimo, pokud na ní Kazuya nepromluví.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Sat May 06, 2023 7:59 am
*Představa zajímavějších misí pro něj byla velmi lákavá, takže se po jejích slovech jen pousmál a pokýval hlavou. Když pak začala mluvit o tom, že by mu nějaké techniky mohla ukázat, ale že raději někde, kde nebudou lidi, tak se jen v duchu sám sebe ptal, jaké to asi umí za skvělé techniky. Byl opravdu nedočkavý a hlavně zvědavý, chtěl to už vidět.* No tak jo, *zazubil se,* můžeme vyrazit? *Chystal se vykročit směrem k tréninkové oblasti, ale ještě čekal na její souhlas.* "Výborně Kazu, přeci jen jsi ode mě pochytil, že je výhodné zajímat se o techniky ostatních," *ozval mu najednou v hlavě Shikiho úskočný hlásek.* "Co? Ale já jsem jen zvědavý..." *obhajoval se Kazuya. Nechtěl tak získat proti Kamiko nějakou výhodu nebo něco takového...*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Mon May 08, 2023 12:08 pm
*Kamiko se na něj jen mile pousměje a čeká, co jí řekne. Ve chvíli, kdy řekne, že můžou vyrazit do tréninkové oblasti, tak Kamiko jen souhlasně kývne hlavou a poté se tím směrem vydá. Cesta tam jim nějakou chvíli trvá a Kamiko nějak moc neví, o čem by se s ním mohla ještě bavit. Po nějaké chvíli se na něj podívá.* „Hmm a co myslíš, kdy ty se konečně dostaneš na zkoušky a hlavně koho proti sobě by jsi tak mohl mít,“ *poví celkem zamyšleně. Když se po nějaké chvíli dostanou do tréninkové oblasti, tak začne hledat místo, kde nikdo není, aby tam mohli v klidu trénovat.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Sun May 14, 2023 11:25 am
*Chvíli poté, co vyrazili, na něj měla Kamiko otázku, která ho donutila na chvíli se zamyslet.* Na chuuninské zkoušky doufám, že co nejdříve poté, co se stanu geninem, *řekl po chvíli rozhodně.* No a na opakování geninských? *Pokrčil rameny.* Tak to popravdě vůbec netuším. *Po těchto slovech si trochu povzdechl, protože ho to čekání začínalo trochu ubíjet. Bylo to tak dlouhé...* Ale ať už proti sobě budu mít kohokoli, věřím, že tentokrát vyhraju... Tedy pokud to nebude nějaký extrémně talentovaný génius. *Ačkoli si celkem věřil, špetka obav tu ale stále ještě byla. Jakmile došli k tréninkové oblasti, začal i on aktivně koukat po místě, kde by byl klid.* "Jak tak nad tím přemýšlím..." *Přejížděl okolí nedočkavým pohledem.* Myslím, že vím kde bychom to mohli zkusit, *řekl po chvíli, vyrazil a pobídl Kamiko, ať jde za ním. Jen doufal, že není nějak moc hr. Někde zhruba uprostřed cesty na místo, které ho napadlo, Kamiko ujistil, že už tam skoro budou. Po chvíli pak prošli poněkud užší cestičkou mezi skalami a hned na to Kazuya seskočil dolů z menšího srázu a zastavil se. Rozhlédl se kolem a opravdu, nikdo tu nebyl.* Tak jo, jsme tu. Myslím, že tady budeme mít celkem klid.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Sun May 14, 2023 4:04 pm
*Kamiko poslouchá jeho slova a jen souhlasně kývne hlavou.* „No uvidíš, já věřím, že se na chuuninské zkoušky dostaneš brzo a že geninské zvládneš úplně v pohodě, ať atm budeš mít kohokoliv, protože už víš, co můžeš očekávat, nemám pravdu,“ *poví Kamiko celkem zamyšleně, protože měla takový pocit, že to prostě už zvládne. Ve chvíli, kdy řekne, že ví, kde by mohli trénovat, tak se na něj celkem zvědavě podívá.* 'No super, máme místo, kde můžeme trénovat,' *pomyslí si v duchu a následně se vydá za ním. Když se po nějaké chvíli dostanou na místo, tak se tam rozhlédne.* „Jo, vypadá to tady dobře,“ *poví mu Kamiko a následně se trochu protáhne, než začne ukazovat techniky.* 'Hmm, že bych měla nějaké nové místo, kde bych mohla chodit sama trénovat,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože to tam vypadalo opravdu skvěle něco takového opravdu nečekala.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Tue May 16, 2023 12:04 am
Máš pravdu. Myslím, že už jsem si udělal celkem představu o tom, jak na tom jsou ostatní. *Mírně se pousmál. Alespoň nějakou výhodu ta prohra měla... udělal si představu. Fakt, že by to šlo i bez nutnosti poznat schopnosti ostatních tímto způsobem, ale vynechme. Nad tím už Kazuya přemýšlet nechtěl. Komentář Kamiko o tom, že to tu vypadá dobře, ho potěšil a vykouzlil mu ve tváři úsměv.* "Tak to jsem rád," *řekl si a následně se posadil na balvan za sebou.* Škoda jen, že já ti nemám moc co zajímavého ukázat. Maximálně se dovedu rozpůlit, *pokusil se o menší improvizovaný vtípek,* ale nevím, jestli by tě zrovna něco takového zajímalo. *Pokrčil rameny. Dost lidí co znal, totiž považovalo to jeho dělení do dvou těl za divné a znepokojující.* "No brácha ještě štěstí, že nemáš moc co předvádět... Akorát bys nám vytahal všechna esa z rukávů," *povzdechl si Shiki, který se stále k ostatním stavěl více nedůvěřivě, anebo možná spíš opatrněji, než jeho naivněji smýšlející bráška.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Thu May 18, 2023 5:01 pm
*Kamiko si vyslechne jeho slova a jen souhlasně kývne hlavou, protože to bylo něco, co by mu mohlo potom pomoct. Poté si vyslechne jeho další slova a jen se pousměje.* „Neboj, příště až se potkáme, tak už budeš genin a určitě mi nějakou zajímavou techniku ukážeš,“ *poví mu Kamiko a usměje se na něj, protože doufala, že už brzo bude genin a bude se moct zase posunout. Kamiko nastoupila na akademii dříve než on a podařilo se jí složit zkoušky dříve než jemu, což jí bylo trochu líto. Nad jeho dalšími slovy jen trochu překvapeně zamrká, protože něco takového nezná.* „Hmm, tohle jsem ještě nikdy snad neslyšela, že by někdo něco takového uměl,“ *poví Kamiko celkem zamyšleně. Následně se začne soustředit na svou chakru a vystřelí chakrové vlákna, které se přilepí na jeden balvan.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Fri May 19, 2023 9:35 pm
*Souhlasně pokývl hlavou. Až se příště potkají, určitě už bude geninem. Když mu pak Kamiko řekla, že ještě nikdy neslyšela o tom, že by se někdo dokázal rozpůlit, tak se jen trochu zachichotal a řekl:* Tak dobře, ukážu ti to. *Několik málo vteřin se na to tak trochu psychicky připravoval a říkal si, že se na něj snad nebude koukat nějak špatně, až ho uvidí. Tuto chvíli si ještě prodloužil pozorováním toho, jak Kamiko vystřelila jakési vlákno směrem k balvanu opodál. Přišlo mu to zajímavé. O tom, že mají členové jisté vlastnosti podobné pavoukům, už věděl, ale zatím je nikdy naživo neviděl. Čekal tedy, co bude dál a mezitím se i on pustil do toho, co chtěl udělat. Použil techniku ​Karada no Bunpu a pravá polovina jeho těla se začala oddělovat od té levé. Po chvíli už před Kamiko stáli v podstatě dva Kazuyové, akorát každému z nich chyběla polovina obličeje, kterou měl ten druhý.* No, tak takhle to zhruba funguje, *pronesl Kazuya a dal si ruce do kapes. Možná si tu ale techniku měl více rozmyslet, vzhledem k Shikiho osobnosti. Hned jak měl tělo jen pro sebe, ukázalo se, že rozhodně má, co povídat.* Jó, to je fajn, *vydal ze sebe Shiki, zatímco se všemožně protahoval.* Ty, Kazu, asi bych nebyl proti, kdybys mě občas nechal se takhle trochu projít, *řekl směrem k bráchovi. Kazuya na na něj chvíli koukal stylem: 'To myslíš vážně?', ale Shiki jen po chvíli mávl rukou a řekl:* Však já vím. *Následovala kratičká pauza, po které Shiki ještě pokračoval:* Jestli ti to nevadí, půjdu se projít, jo? ... Já vím, že ti to nevadí, takže zatím. *Otočil se a chtěl vyrazit směrem hlouběji do tréninkové oblasti. Neudělal ale ani dva kroky a náhle se zastavil a otočil na patě.* Á ahoj, Kamiko. *Mrkl na ni.* Málem bych tě zapomněl pozdravit, jsem to ale nevychovaný. *Šibalsky se zasmál, pak na oba mávl a tentokrát už se opravdu vydal kamsi na menší procházku. Kazuya si po jeho menším vystoupení jen povzdechl.* To je prostě Shiki. *Víc k tomu neměl co dělat. Vysvětlovat povahu svého bratra? No, to by tu byli nejméně do zítra.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Sat May 20, 2023 2:03 pm
*Ve chvíli, kdy řekne, že jí ukáže techniku jeho klanu, tak se na něj celkem překvapeně podívá. Kamiko ho poté celkem  zvědavě pozoruje, protože se chtěla zase něco nového přiučit. Ve chvíli kdy se před ní objeví dva Kazuyové, tak trochu překvapeně zamrká.* 'Hmm, takže tohle není klon, ale on se prostě rozdělil na půl, zajímavé,' *řekne si v duchu Kamiko, protože něco takového ještě neviděla.* „Hmm, tohle je fakt zajímavá technika, takže vy jste vlastně dva v jednom těle jo, zajímavé,“ *poví Kamiko celkem zamyšleně, protože tohle fakt nečekala. Poté spolu ti dva nějakou chvíli mluví, tak je Kamiko potichu a poslouchá je, protože to byl celkem zajímavý rozhovor tohle.* „Ahoj Shiki,“ *pozdraví ho Kamiko a poté je nějakou chvíli potichu a sleduje, jak Shiki mizí do tréninkové oblasti.* „Hmm, vypadá to, že spolu celkem dobře vycházíte nebo se mi to jen zdá,“ *zeptá se ho celkem zvědavě Kamiko, protože si nebyla jistá, jestli se takto chovali jen před ní nebo pořád.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Mon May 22, 2023 8:09 am
*Když se tak na Kamiko díval, viděl, že ji celkem překvapilo, co se před ní odehrálo. Spokojeně se tedy pousmál.* "Alespoň jednu zajímavou věc umím," *pomyslel si. Z části spokojeně, z části sebekriticky. Když se pak dobavil s Shikim a nechal ho odejít, měl konečně čas, aby zareagoval na to, co Kamiko říkala.* Přesně jak říkáš, dva v jednom těle. *Z hluboka se nadechl a oddechl si.* Abych pravdu řekl, není to vždycky takové. Občas se i hádáme, ale naštěstí to nikdy nemělo příliš dlouhé trvání. Shiki je prostě takový impulzivnější a do všeho víc hr, *odpověděl Kamiko na její otázku ohledně toho, jak spolu vycházejí. Nechtěl ale bráchu před někým moc kritizovat, a tak ještě dodal:* Ale kolikrát mě to jeho chování dokáže vyburcovat k lepším výkonům. *Zasmál se.* Víš, třeba když trénujeme. Za mě by z něj byl dobrý sensei, ale pochybuju, že by zrovna tohle chtěl dělat. *Pokrčil rameny a trochu si povzdechl. Bráchovi by povolání vymyslel, ale sobě? Sám neměl ani nejmenší tušení, co by chtěl jednou dělat a fakt, že se na budoucím povolání bude muset shodnout s bráchou, ho zatím moc netěšil. Nechtěl ale kazit atmosféru, takže se zase usmál a zadíval se na Kamiko.* Jestli teda chceš, můžeš mi taky něco předvést, *řekl opatrně. Rozhodně ji nechtěl do ničeho nutit, jen chtěl naznačit, že jí na to dává prostor a že on už asi žádné zajímavosti nepředvede.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Tue May 23, 2023 6:16 pm
*Poslouchá jeho slova a přemýšlí, co by mu na to řekla, ale nic moc jí nenapadá.* „Proč mám takový pocit, že je ta techika hodně dobrá, ale zase na druhou stranu má nějakou hroznou podmínku, která by se mohla stát při nějakém vážném zranění nebo tak, prostě chápeš, co myslím,“ *poví Kamiko celkem zamyšleně. Poslechne si jeho slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Ehm, není to tak náhodou vždy, že se někdy někdo hádá, že to prostě není pořád jen po dobrém, aha, takže jste každý jiný, zajímavé,“ *zeptá se ho Kamiko celkem zvědavě.* „Aha, tak to je fajn, ale občas to může být i trochu vzporné, ne,“ *poví Kamiko celkem zamyšleně. Při jeho dalších slovech se na nějakou chvíli zamyslí a trochu se pousměje.* „Hmm, zajímavé, abych řekla pravdu, tak nevím, ono taky dost záleží na tom co on chce dělat a jaký má vztah k ostatním pokud se nepletu... Ono je fajn, umět povzbudit lidi, ale taky jim musí umět vysvětlit jak se učí techniky a tak ne,“ *poví Kamiko na jeho slova a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože neměla co víc by mu k tomu ještě měla říct, protože měla takový pocit, že svůj názor už k tomuto řekla, protože nic moc dalšího k tomu opravdu nebylo co. Vyslechne si jeho slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Phu, nevím jestli mám něco zajímavého, co bych ti mohla předvést možná tak elementy,“ *poví mu Kamiko celkem zamyšleně. Následně složí několik pečetí a ze země vyletí hliněné kopí, které Kamiko chytne do ruky (Doton: Gansetsukon). Následně ho podá Kazuyovi, aby se na něj mohl podívat.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Wed May 24, 2023 9:34 am
*Když Kamiko začínala mluvit o tom, že se jí technika, kterou předvedl, zdá hodně dobrá, pousmál se. Vzápětí ale jeho úsměv zcela opadl. Kamiko při svém přemýšlení došla až k možným nevýhodám oné techniky, se kterými měl Kazuya bohužel zkušenost, i když teda ne osobní. Moc se mu o tom mluvit nechtělo.* No... Smrt jednoho z nás dvou by byla pro toho druhého dost velký problém... A nemyslím jen po emocionální stránce, *řekl nakonec po chvíli, neodhalujíc více detailů. Taková odpověď dost možná povede k dalším otázkám a Kazuya si toho byl vědom. Byl ale rozhodnut se o tom víc nebavit. Místo přemýšlení nad tím, co mohlo být jinak, když by se to, co popisoval, mámě nestalo, se zaposlouchal do toho, co Kamiko říkala o Shikim.* Jo, jeho povaha je občas dost problém, ale myslím, že ho zvládám celkem krotit. *Krátce se pousmál. Jistý smutek na něm ale stále vidět byl. Jeho náladu trochu pozvedla až technika, pomocí které Kamiko vytvořila hliněné kopí.* No teda, ovládáš doton, *řekl překvapeně, když mu Kamiko podávala kopí.* "Jaký element asi budu jednou ovládat já?" *Když si hliněné kopí doprohlížel, postavil se a zkusil kopím párkrát zatočit v ruce. Napoprvé mu to nešlo úplně nejlépe, ale manipulace s ním mu nepřišla zas až tak obtížná na to, že bylo hliněné.* To je zajímavá technika. Může se hodit, když přijdeš o zbraň. *Pohlédl na špičku kopí. Rozhodně byla schopná zranit. Po chvíli pohlédl zpět na Kamiko a hliněné kopí jí vrátil.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Wed May 24, 2023 11:03 am
*Kamiko poslouchá jeho slova a jen si potvrdí, že měla celkem i pravdu, protože když se jednomu z nich něco stane, tak to pro druhého nedopadne nějak moc dobře, ale dále se v tom raději už rýpat nechtěla, protože měla takový pocit, že to je téma, které se Kazuyovi nějak moc nelíbí, takže neměla důvod v něm pokračovat. Následně si vyslechne jeho další slova a trochu se pousměje.* „Ale zase si vezmi, že kdyby jste byli oba stejní, tak by to byla celkem nuda ne,“ *poví mu Kamiko s úsměvem, protože kdyby byli oba skutečně stejní, tak by byli celkem dost předvídatelní a už takto je bylo těžké od sebe rozeznat a pomohlo k tomu, aby je člověk od sebe rozeznal jejich chování. Nad jeho slovy o Dotonu jen souhlasně kývne hlavou. Následně ho nechá nějakou chvíli si prohlížet její zbraň.* „Jo, je to celkem užitečná technika,“ *poví mu souhlasně Kamiko a následně si od něj kopí vezme zpět. Následně složí několik dalších pečetí a nechá kopí nabít elektřinou (Raiton: Jibashi). Poté techniku zruší a nechá i kopí, aby se rozpadlo na hlínu.* „Abych řekla pravdu, tak doufám, že nějaké techniky se mi budou hodit na chuuninské zkoušky,“ *poví mu Kamiko a pousměje se, protože doufala, že se časem naučí ještě nějaké zajímavější techniky, které se budou dát použít na misích, protože zatím jí ty techniky nepřišly jako nic moc užitečného.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Wed Jun 07, 2023 4:48 pm
*S tím, že kdyby byli se Shikim oba stejní, že by to byla nuda, jí musel dát za pravdu.* To by teda byla, *přitakal a souhlasně pokýval hlavou. Už takhle se znali až příliš dobře a věděli, co od toho druhého mohou očekávat, nebyli pro sebe žádným velkým překvapením. Kdyby byli úplně stejní, to už by nebylo jako bavit se s bráchou, ale spíš jako rozhovor se svým klonem. Když se tak zamýšlel nad překvapováním sebe a jiných, překvapila ho po chvíli i Kamiko s tím, že ovládá i raiton. Chvíli na ni koukal jak z jara a nakonec ze sebe nevěřícně dostal:* Páni, ovládáš i raiton. Musíš být vážně silná. *Kazuya totiž předpokládal, že není úplně běžné, aby ninja, který ne před tak dlouhou dobou vyšel z akademie, ovládal rovnou dva elementy. Inu, svět je plný překvapení. Během, chvíle, na kterou se odmlčel, mu ale hlavou bleskl zajímavý nápad.* Tak mě napadá... Některé elementární techniky by se určitě daly zajímavě kombinovat... Nepřemýšlela jsi nad tím někdy?
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Thu Jun 08, 2023 6:06 pm
*Nad jeho slovy jen souhlasně kývne hlavou, protože by to byla vážně nuda, ale nic moc dalšího k tomu už neříká. Nějakou chvíli je ticho, než Kazuya pronese další slova a celkem zamyšleně se na něj podívá.* „Abych řekla pravdu, tak si zatím nějak moc silná nepřijdu,“ *poví mu Kamiko trochu smutně, protože jí to tak vůbec nepřišlo. Nad jeho dalšími slovy se zamyslí, protože to bylo celkem zajímavé téma, nad kterým jen tak okrajově přemýšlela, když se před nějakou dobou učila o elementech, ale potom už to nějak více neřešila.* „Abych řekla pravdu, tak jsem nad tím přemýšlela už kdysi, ale zrovna raiton a doton se nedá nějak moc dobře kombinovat, ono taky záleží jestli se ty elementy mezi sebou nevyruší,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože zrovna u raitonu a dotonu tomu tak bylo.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Mon Jun 12, 2023 9:58 pm
*Jak ji tak pozoroval, měla o sobě celkem pochybnosti. U takovýchto myšlenek ji nechtěl nechat, protože ji opravdu považoval za schopnější než byl on sám. Vždyť je mladší a už je genin a ještě k tomu ovládá dva elementy.* Nebuď na sebe tak přísná, *řekl s úsměvem.* Teda chci říct, že být na sebe přísný má kolikrát pozitivní dopady, ale člověk nesmí být smutný, že zatím není takový, jak by si představoval. *Snažil se ji trochu povzbudit. Když domluvil, zpětně si sám pro sebe říkal, kde se v něm taková moudra berou, když se jimi dost často ani sám neřídí. Že by už přebíral něco z Shikiho názorů? V rámci debaty ohledně elementů se ale projevila zase Kazuyova schopnost 'vidět možné v nemožném'. * To je sice pravda, ale s trochou kreativity by se určitě dalo na něco přijít. Když ne teď, tak někdy v budoucnu. S postupem času budeš umět víc a víc technik a možnosti přijdou samy. *Když domluvil, spoji ruce za zády, protáhl se a následně se posadil na blízký kámen. Z kapsy u pasu pak vytáhl menší pytlík s želé bonbóny a otevřel ho. Jeden bonbón si vzal a následně se natáhl ke Kamiko a nabídl jí.* Vem si, jestli chceš.
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Sat Jun 17, 2023 12:30 pm
*Vyslechne si jeho slova a pousměje se.* „Jo já vím, ale občas je to takové trochu divné, přece jen je to takové, že když se snažím, tak to dopadne ještě hůř, než kdybych se třeba nesnažila vůbec,“ *poví mu Kamiko a pak se na nějakou chvíli odmlčí. Poté si vyslechne jeho další slova a trochu se pousměje, protože to vypadalo, že dokáže vidět možné v nemožném, jí osobně přišlo, že se to prostě nebude moc dát nějak dokupy.* „Mno uvidíme časem, jestli se mi třeba nepovede něco vymyslet,“ *poví mu souhlasně a mile se na něj usměje. Ve chvíli, kdy jí nabídne bonbon, takse se na něj podívá.* „Díky,“ *poví mu a jeden si vezme.* „A co ty a geninské zkoušky, kdy myslíš, že se na ně už konečně dostaneš, aby jsi se mohl učit další techniky a stát se silnějším,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Kamiko, protože jí přišlo, že se teď prostě zastavil na místě.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Tue Jun 20, 2023 5:15 pm
*Jak ji tak poslouchal, přišlo mu, že jsou si i v tomto celkem podobní. I jemu totiž připadalo, že kolikrát má jeho snažení úplně opačný efekt, než by být mělo. Jako reakci na její slova párkrát pokýval hlavou a v duchu si opakoval, že žádný takovýto pocit nesmí ovlivnit jeho snažení. To se mu hodilo hned vzápětí, když došla řeč na jeho geninskou zkoušku. Zhluboka se nadechl a s pokrčením ramen odpověděl:* Popravdě? Vážně nevím. *Krátce na to se ale ještě zamyslel a dodal:* Ale myslím, že už by to v dohledné době mohlo být. *Vzpomněl si totiž na to, že mu byla řečena alespoň přibližná doba, jak dlouho může jeho čekání trvat. No a tato doba se už pomalu blížila. Kazuya chápal, že je Raikage velmi vytížený muž, ale na druhou stranu už mu to čekání přišlo nekonečné a přestávalo se mu chtít trénovat a dále se zlepšovat.* Až budu genin, můžu se za tebou zastavit, *řekl s drobným úsměvem. Pokud se stihne naučit nějaké nové techniky, mohli by si zase zatrénovat, jen tentokráte už na trochu vyšší úrovni.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Thu Jun 22, 2023 11:06 am
*Nějakou chvíli bylo ticho, než Kazuya promluvil. Kamiko si vyslechne jeho slova a na nějakou chvíli se zamyslí.* „Aha, no tak snad to bude brzo, protože ty na to máš, aby jsi ty zkoušky zvládl,“ *poví mu Kamiko a mile se na něj usměje, protože v to věřila, že to pro něj prostě není problém, aby ty zkoušky zvládl.* „No, tak budu doufal, že to bude brzo,“ *dodá ještě. Poté si vyslechne jeho další slova a usměje se na něj.* „Tak jo, to zní jako dobrý plán a stejně víš, kde bydlím, takže to bude fajn, pokud teda nebudu zrovna někde na misi třeba,“ *odpoví na jeho slova a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* „Copak chceš ještě dneska dělat,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, protože ona sama nějak neměla plány, co by dneska mohla dělat.*
Kazuya Takeuchi
Kazuya Takeuchi
Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 28. 01. 23
Location : Kumogakure (SA)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Mon Jul 10, 2023 6:05 pm
*Potěšilo a povzbudilo ho, že mu věří ještě někdo jiný, než jeho máma. Kamiko si to možná neuvědomovala, ale její byl, za její slova vděčný.* Díky, *pousmál se v reakci na její slova. Když pak zmiňovala, že ví, kde bydlí, musel si v duchu ještě narychlo připomenout, kde že to vlastně bylo. Počáteční lehkou nejistotu ale na sobě nedal nijak poznat no a za chvíli už si to stejně vybavil.* Co dneska budu chtít dělat? *zopakoval otázku a zamyslel se. Zadíval se přitom do dáli na oblohu, jako by mu snad nebesa mohla dát odpověď.* Abych pravdu řekl, vůbec netuším. *Krátce se zasmál. Po chvíli ale zase zvážněl a opravdu se zamyslel nad tím, co by chtěl dnes dělat.* Už delší dobu přemýšlím nad menší renovací svého pokoje, *začal zamyšleně s pohledem stále směřujícím k obloze. Po chvíli však hlavou pootočil směrem ke Kamiko a dodal:* Trocha malování, menší přesun nábytku a tak. *Neměl v hlavě moc přesnou představu, ale co, stejně stačilo jen nahrubo načrtnout, co by asi tak mohl dělat.* A ty máš nějaké plány?
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Kamiko Yuki

Fri Jul 14, 2023 10:08 am
*Nad jeho slovy se Misaki jen pousměj, neměl za co děkovat. Při jeho slovech se pousměje.* „Hmm, mám ti takový pocit, že jsme na tom stejně, taky nevím, co bych chtěla dneska dělat, takže uvidím, co budu dělat, možná jak dojdu domů, tak mě něco napadne,“ *poví Kamiko a mile se na něj usměje, než je opět nějakou chvíli potichu, aby si mohla vysledchnout jeho další slova. Po jeho dalších slovech se pousměje.* „No proč ne, to je taky občas třeba,“ *řekne Kamiko a poté se na nějakou chvíli odmlčí.* „Jak jsem řekla před chvíli, tak ještě nevím, možná si půjdu číst,“ *poví Kamiko celkem zamyšleně, protože ještě neměla úplně představu, co by prostě mohla dělat.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Wed Oct 11, 2023 10:54 pm
-Konec RPG-
Sponsored content

Okolní Plošiny - Stránka 6 Empty Re: Okolní Plošiny

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru