Náměstí

+17
Kimura
Misaki Makotto
Maiy Kaizo
Hoshi Noriaki
Tatsuya
Shimiru / Azazel
Shinzaburo Genichiro
Renji Narimachi
Batsu
Atsumi Ubado
Neomi Tochiru
Kaede Hisa
Yin Yurinachi
Tsuki Yagami
Rias Gremory
Shigeki Fushi
Admin
21 posters
Goto down
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sun Apr 12, 2020 11:35 am
Máš pravdu, některé zbraně si v boji opravdu nedokážu představit. Ale zase pokud budeš schopen být dobrý s takovou speciální a zvláštní zbraní...co teprve dokážeš s normální katanou? Možná i právě to je jeden z důvodů, proč se k nim dostanou jen vyvolení jedinci. *Pak se přesunul ke zbrani, o které se pak Ryuu zmínil.* Popravdě tahle zbraň mi dává větší smysl, než ta první, ale pořád je to moc velký na mě. *Trošku se zasmál a zapřemýšlel, jestli někdy vyroste tak, že pro něj taková zbraň nebude problém.* To asi jo. Ale pokud někdo získá ty dva meče, které se líbí mně, tak se asi nebudu snažit o žádnou jinou z těhle. To radši půjdu do světa a budu hledat nějakou jinou, i kdybych měl kvůli tomu obětovat ten titul Legendárního šermíře. A pozice Kageho mě neláká...alespoň ne zatím. Ale radši budu dobrý, ve stínech a podceňovaný, než někdo, na koho se všichni spoléhají a pak bych selhal.
Kaede Hisa
Kaede Hisa
Poèet pøíspìvkù : 2055
Join date : 09. 11. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Mon Apr 13, 2020 4:56 pm
Ryuu *Usmíval se, nic neříkal....v hlavě se mu honilo dost myšlenek okolo Mizukageho, zbraní, titulů, moci....ppravdě ani neměl slov a nevěděl, co by Sekkimu měl říkat nebo neříkat. Beze slov popošel k další se zbraní a dlouho si jí prohlížel. Nakonec ze sebe něco vydoloval.* Normální katana by se přelomila při pohledu na tohle monstrum. Hold, pokud je chceme, i tu tenkou, nebo ty dva menší meče, musíme zesílit, hodně jíst, hodně pracovat a trénovat. *Podíval se na Sekkiho a usmál.* Chuuninská a krvavá zkouška jsou za dveřma, takže já se asi odeberu na cestu do sirotčince, ještě toho mám hodně na práci, abych přežil. *Popravdě? Měl momentálně v sobě ohromnou směs emocí, že ani netušil, jak z toho ven, Sekki neustále mluvil o otci a na Ryuua ta skutečnost začala až teĎ doléhat, až teď si připustil, že mu reálně vědomí, kdo byl jeho otec chybí. Zkroutil rty v napodobenině úsměvu.* Tak zase někdy Sekki-kun, budu ti držet palce, až budou další krvavé zkoušky. *Bez dalších slov se otočil na patě a vyrazil ven z chrámu.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Mon Apr 13, 2020 6:15 pm
To je asi možný. Ale i tak bych možná spíš volil katanu, než tohle... *Trochu se zasmál, ale samozřejmě nechtěl nijak shazovat tu zbraň jako takovou. Šlo jen a pouze o Sekkiho preference.* Souhlasím a přesně taky to mám v plánu. Vlastně by to měl mít v plánu každý, ne jen někdo, kdo by chtěl tyhle zbraně. *Sekki ani nebyl překvapen tím, že už Ryuu chtěl jít. Popravdě i on byl docela vyčerpaný z té konverzace a všeho toho přemýšlení a také pomalu začal přemýšlet nad odchodem.* Dobře, díky moc za dnešek a měj se hezky. Kdybys cokoliv někdy potřeboval, tak jak už víš, většinu času trávím doma. Takže kdyby něco, sídlo klanu Tekubi. *Sekki se mile usmál a pak sledoval, jak Ryuu pomalu odešel. Sám se ještě chvíli zdržel a jen zkouknul všechno, co ještě neviděl a vydal se taky domů, kde ho čekal nějaký ten trénink a nějaká příprava na zkoušky.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Thu May 07, 2020 1:36 pm
- KONEC RPG -
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Thu May 07, 2020 2:01 pm
*Sekki se akorát zrovna procházel Náměstím Kirigakure, jelikož pro něj aktuálně nebyla dostupná žádná mise typu D, kterou potřeboval splnit před dalšími Chuuninskými zkouškami. Nikdo nepotřeboval nijak pomoct, nebo tam byl Sekki jednoduše příliš brzy a nikdo ještě nepodal žádnou žádost. Ale bylo mu slíbeno, že se mu jedna mise zarezervuje, takže se má dostavit zítra ráno hned při otevření. Tahle nemilá situace vyústila v to, že se Sekki sám procházel po Náměstí Kirigakure, ruce měl v kapsách u kalhot a kopal si do kamínku, který našel po cestě a ten ho tak celou dobu doprovázel. Měl na sobě oblečenou červenou mikinu s černým tričkem pod ní. Černé kalhoty a černé boty nebyli ničím výjimečné, ale byli součástí jeho outfitu.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Fri May 08, 2020 9:16 pm
Rias Gremory: *Čeká ji jedna větší žoldácká zakázka, kterou má plnit ale mezitím přijala i jednu takovou menší co musí splnit ale moc se ji do toho upřímně nechce ale potřebuje si trochu vydělat. Moc misí teď nedostává a dokonce i ty zakázky nejsou co to bývalo od doby co je Kirigakure v nouzovém stavu když tu je daleko ale skutečně daleko méně Ninjů. Jeden klient Rias je muž co někomu půjčil nemalý obnos peněz ale dotyčný mu to stále nevrátil a tak se ocitl v nemilé situaci, protože peníze co půjčil nutně ale skutečně nutně potřebuje a tak je už natolik zoufalý že využil služeb žoldáka Rias, která prý plní nejrůznější žádost a není nějak drahá. Takže ji požádal aby z dotyčného dostala dlužnou částku (kolik není podstatné) a že ty peníze mu má pak odevzdat ale nejhorší na tom je že ten dotyčný Rias už viděl jako Kunoichi s Ninja čelenkou a tak ji odmítá otevřít dveře a nebylo by moudré kdyby se mu do domu vloupala, rozhodně ne v současné situaci. Když v tom v té samé ulici zpozoruje jednoho chlapce a tak se vydá rovnou k němu a jak prochází kolem něj tak ho chytne za zápěstí a zatáhne trochu mimo do jedné uličky. * Ahoj prcku, nechceš pomoct slečně v nesnázích?
Dodatek: Rias je oblečená v -> Odkaz
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 2:52 pm
*Sekki se v klidu prochází a pořád si kope do kamínku. Nijak nesleduje dění kolem sebe, jen sleduje nohy lidí, aby do nikoho nevrazil. Najednou ho však něco, nebo teda spíš někdo, zatáhne kousek do uličky. Sekki nestihl nijak zareagovat, nýbrž ta ulička ani nebyla tak daleko, ale hlavně nedával pozor a než se vzpamatoval, byl už tam. Všiml si dívky, která ho tam zatáhla. Vytrhl svoji ruku z jejího držení a trochu si promnul zápěstí.* Co to jako má být? *Dotázal se Rias i s docela podezřívavým pohledem.* A neříkej mi prcku. Zas tak malej nejsem...na svůj věk... Ale k věci. Proč jsi mě sem tak najednou zatáhla? Známe se odněkud? *Pořád jí pozorně sledoval. Snažil se nějak vybavit si, jestli ji odněkud nezná náhodou.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 4:33 pm
Rias Gremory: Chci od tebe pomoc, mám za úkol dostat se do jednoho domu ale nechci to dělat nezákonně a tak chci abys mi pomohl a když mi pomůžeš už ti nebudu říkat prcku. *Rias by ráda pomoc od tohoto prcka aby se ji úkol její zakázky ulehčil ale otázka zní zda se ji povede ho přesvědčit. * Ber to tak že pomůžeš Kirigakure během této těžké doby kdy jsme v nouzovém stavu, takže co? Chceš být trochu užitečný a přestat jen chytat kočky a jiné blbosti?
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 4:56 pm
Huh? Dostat se do domu...nezákonně...ty chceš, abych se někam vloupal? Jak míň nezákonné to bude, když to udělám já místo tebe? *Sekki se na ní díval docela nechápavě a podezřívavě. Samozřejmě, že si chtěla Sekkiho koupit tím, že mu hrála na citlivé místo...ano, na prcka. Najednou se však Sekki trochu "dábelsky" usmál.* Hmm, ano, to zní určitě lkavě. Já za tebe udělám práci, kterou ty vykonat nemůžeš a já z toho budu mít to, že ty mi nebudeš říkat prcku. *Při celé této větě Sekki chodil ze strany na stranu a máchal při tom rukama, jako nějaký gestikulační doplněk a měl k tomu trochu drzý tón. Nakonec se však jen usmál a podíval se na Rias.* Nejdřív si vyslechnu o co půjde. A taky si slyšet, co z toho budeš mít ty, že to chceš udělat natolik, že jsi sáhla po mě. Podle toho se rozhodnu. *Sekki mohl působit trochu vypočítavě, ale ono to tak i bylo. Byla to jedna z lekcí jeho otce. Od splnění Krvavé zkoušky se Sekki trochu změnil. Přístup jeho otce a také nové lekce, které mu dával se také změnili. Sekkiho první zabití člověka jakoby odemklo nějakou novou variantu, co které se Sekkiho osobnost vyvinula. Navíc to co udělal bylo rozhodnuto selským rozumem. Nenech se koupit za nízkou cenu, vždy objev své možnosti a hranice. Jen jeho projev mohl působit díky okolnostem v jeho životě trochu dospěleji, než by bylo od 11 letého kluka očekávané. Ale tak byl to shinobi Kirigakure no Sato. Prošel si víc věcmi, než nějaký čerstvý Genin někde v Konoze.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 6:24 pm
Rias Gremory: Neříkala jsem nic o vloupání, pouze zaklepeš na potřebné dveře a budu doufat že dotyčný otevře abych si s ním konečně mohla promluvit. *Snaží se být velice přesvědčivá a doufá že ji na to chlapec skočí. * Za odměnu ti prodám jednu svou zbraň s 50% slevou, co ty na to? Jediné co uděláš je to že půjdeš k dveřím na které ukážu, zaklepeš a zdržíš dotyčného dokud to půjde abych se mohla dostat ke dveřím a řádně si s ním promluvit o jedné důležité záležitosti. *Pokud tohle vyjde tak ji to skutečně ulehčí práci, ráda by použila Henge ale momentálně ji nenapadá na koho by se asi tak proměnila aby ji nakonec pustil nebo otevře, Sekki vypadá dostatečně nevinně aby mu nezavřel dveře před nosem ihned jakmile ho ten muž spatří. * Takže co ty na to? Já splním svou misi a ty mi trochu pomůžeš a ještě na tom můžeš získat výhodný obchod. *Rias ho během toho zkoumavě sleduje a očekává co ji k tomu poví ale počítá že bude pro, tohle je pro něj skutečně výhodná cena. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 6:34 pm
*Sekki překřížil ruce a pozorně ji poslouchal.* Rozumím, to není zas tak těžký úkol. *Pak chvíli mlčel a poslouchal její nabídku.*Pro tvoji smůlu nemám moc peněž, nedávno jsem je utratil za vybavení, abych se mohl lépe pohybovat v branži. Nicméně to zatím neřešme. Půjdu do toho a ty mi budeš dlužit službu. Jestli už ta služba bude prodání zbraně za 50% nebo ne se dohodneme později. Budu věřit, že nějakou odměnu dostanu. *Sekki se usmál a strčil si ruce do kapes v kalhotách.* Tak, kde je ten tvůj dům, na jehož dveře mám zaklepat? *Sekki mezitím začal vymýšlet plán, kterým by toho dotyčného mohl na nějako dobu zdržet.* ,,Budu hrát vystrašeného? Zraněného? Nebo ho jen zahltím nějakými otázkami a nedám mu prostor se vzpaatovat? Hmm, uvidíme. Nejdřív musím vidět, jak ten člověk vypadá a až pak zjistím, co by na něj mohlo fungovat."
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 6:55 pm
Rias Gremory: Službičku…uvidíme podle toho jakou, to se odmluvíme pak ale teď jdeme na to. *Rias vyjde ven mimo tu vedlejší/postranní uličku a ukáže Sekkimu směrem na jeden dům, který nevypadá nějak k světu ale že by tam bydlel nějaký chudák se taky nedá říct (taková střední třída). * To je ono, jediné co potřebuju je abys ho zdržel dost dlouho abych se stihla dostat až k tobě aniž by si mě všiml a já s ní mohla hodit řeč, nesmíš mu dovolit aby zavřel dveře a zalezl přede mnou zpět do toho domu. *Rias nemá radost že tento chlápek tuší že kdyby s ním chtěla mluvit tak by to mohlo být jen z důvodu aby z něho dostala ten dluh ale on ho skutečně platit nechce a hodlá se tomu vyhnout za každou cenu. * Takže…myslíš že to zvládneš?
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 7:12 pm
*Rias ukázala Sekkimu na ten dům a Sekki jen přikývl hlavou.* Dobře, já jdu a udělám, co bude v mých silách. *Sekki takovým průměrným krokem vykročil směrem k danému domu. Cestou si ještě promítal nějaké scénáře, ale nakonec se rozhodl, že bude čistě jen improvizovat. Zaklepal na dveře a chvíli čekal. Nakonec slyšet odcvaknout zámek a vyšel za ním ven jeden chlap.* ,,To bude nejspíš ten, kterého potřebuju zrdžet. Tak jo, jdeme na to." (Týpek) Co potřebuješ, chlapče? (Sekki) P-P-Pane? Ztratil se mi pejsek a nemůžu ho nikde najít. Obcházím proto každý dům a ptám se, jestli ho někdo náhodou nenašel...nenašel jste mého pejska? *Sekki sám nahodil na týpka psí oči smutný výraz.* (Týpek) Uh, ne, je mi líto, žádného psa jsem nenašel. (Sekki) A nepomohl byste mi ho hledat? Já už fakt nevím, kde by mohl být a ve dvou se bude hledat mnohem lépe...prosím prosím, pěkně moc prosím. *Sekki mohl působit, že se každou chvíli skoro rozbrečí, ale nerozbrečel se. Neuměl se totiž jen tak rozbrečet, bohužel.* ,,Už by se tady mohla objevit..." *Sekki dal ruce v pěst a položil si je na hruď a udělal jeden malý krůček k tomu pánovi. Pokud by si Rias všiml, měl Sekki kartu v rukávu, kterou by koupil sice málo, ale v téhle situaci docela dost cenného času.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 7:38 pm
Rias Gremory: *Drží se trochu dál ale přitom na dohled k těm dveřím kam šel Sekki a udělá dobře, všimne si že ten chlap skutečně dveře otevře, Sekki hold není žoldák jakého by ten muž znal a tak nemá problém mu otevřít. Rias se nenápadně plíží kolem a prochází skrze hloučky pár lidí ale moc jich tu v tuto dobu ještě není a když má pak volnou a přímou cestu rovnou ke dveřím a tomu muži tak se Rias rychle rozeběhne jak to jen dokáže (Rychlost: 5). Ten muž si Rias možná všimne ale ona mu prudce podklouzne pod nohami jedním skluzem a tam se ihned zvedne a chytne ho zezadu za opasek a silně zatáhne dovnitř aby muže dostala dovnitř do domu. * Zatlač na něj a zavři za sebou! *Okřikne Sekkiho a doufá že se do toho muže opře aby ho zatlačil dovnitř a pomohl ji tak. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 7:48 pm
*Sekki na sebe celou dobu láká pozornost toho chlapa a doufá, že se Rias co nejrychleji objeví. Najednou si však všimne, jak se muž otáčí na Rias, tak ho zatáhne za rukáv, čímž opět převezmou jeho pozornost na sebe a pouhým pohledem do očí ho paralyzuje na krátkou dobu (10 vteřin - Kanashibari no Jutsu). V tom ho Rias chytí za opasek a začne ho tlačit dovnitř. I když muž aktuálně neklade žádný odpor i tak Sekki Rias pomůže. Zatlačí mu na hruď a vtlačí ho dovnitř. Zavře za sebou dveře a zamkne. Věří, že se o něj nějak Rias postará a tak mezitím zatáhne závěsy. Sekki nyní chápe, že jde o nějakou delikátní věc, která nejde provést jen tak na ulici a tak zařídí, aby to nikdo neviděl.* Co s ním teď uděláš? *Zeptal se Rias. v téhle situaci Sekki nikdy nebyl a tak byl trochu zmatený. Nevěděl co má dělat a doufal, že ho Rias nějak zorganizuje.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 8:08 pm
Rias Gremory: *Podaří ser jim muže dostat dovnitř, dokonce začne padat dozadu a tak Rias musí uskočit aby nespadl na ní. Přijde rána a ten muž leží zády na zemi. * Kdyby mě zavalil tak bych to rozhodně ucítila. *Není to myšleno jako nějaká podstatná informace pro Sekkiho nebo pro toho muže ale spíše taková poznámka, kterou utrousila do éteru. Muž se začne zvedat když na něj Kanashibari no Jutsu už nepůsobí ale sám si uvědomuje že situace ve které se nachází je jedna z těch ze kterých neuteče a tak se zvedne a posadí se do svého pohodlného křesla/gauče. * Teď ho musíme přinutit aby mi dal peníze, které dluží. *Nevadí ji říkat to před tím ze kterého ty peníze mají dostat, beztak je zcela jasné proč tam jsou ale ten muž se jen v klidu usmívá. * (Muž): To mě zajímá jak to chcete udělat. *Podotkne a zasměje se, pak sáhne po cigaretě a tu si zapálí. * Ber to jako zkušenost do života, jak bys ho přinutil vrátit peníze co dluží ale nemá v úmyslu je vracet? *Rias mu nechce ublížit, sice Kirigakure ji dávno změnila na takovou trochu drsnější Kunoichi co nemá problém soupeře zabít ale mučit někoho aby si prosadila svou nehodlá. *
Dodatek: Rias má oči nezvykle/nepřirozeně světlé barvy (modré/tyrkysové) -> Odkaz.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 8:37 pm
*Sekkimu díky větě Rias došlo, o co tady jde.* ,,Takže tady vybíráme dluhy, jo..." *Chvíli je jenom pozoroval a docela ho štvalo, jaký přístup k tomu má ten chlap. Jestli se Sekki něco neučil, tak že v tomhle světě funguje zákon silnějšího. Sekki možná nebyl bůh ví jak silný, ale rozhodně to nesměl dát najevo. Byla to součást hry. Na Riasinu větu, jak by ho přinutil se Sekki otočil a šel k jedné hodně draze vypadající váze. Pootočil se na toho chlapa a usmál se jen koutkem úst. Vázu shodil na zem a pak pomalu šel k tomu chlapovi. Věřil, že pokud by se o něco pokusil, jako třeba vstát nebo tak, tak ho Rias zastaví, popřípadě byl ready opět použít Kanashibari no Jutsu. Přiklonil se k jeho uchu a pošeptal mu.* Vidíš tu vázu na té zemi? Jestli nám nedáš to, co chceme...takhle dopadnou i tvoje kosti. *Sekki se taky nechtěl upřít k násilí, proto doufal, že vyhrožování bude fungovat.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 8:47 pm
Rias Gremory: *Když Sekki rozbije jeho vázu tak zaskřípe svými zuby. Když mu pak Sekki pošeptá svá slova tak se usměje, popotáhne si ze své cigarety a kouř mu vdechne rovnou do tváře a opět se zády položí do svého křesla. * (Muž): Jste jenom děcka, možná jste z Kirigakure ale pochybuji že jediný z vás má na to aby mě začal mučit. *Následně se zasměje hezky od plic ale Rias dostane nápad a tak vytáhne několik výbušných lístků a začne mu je tam různě pokládat po domě. * (Muž): Co si myslíš že jako děláš? (Rias): Možná ti neublížíme ale můžeme tě vytáhnout ven a odpálit celej tvůj krásnej domeček takže jak teda? *Ten muž znervózní a zmateně se podívá na Sekkiho. * (Muž): Hej mladej! Pokud mi pomůžeš a zbavíš mě té šílené coury tak ti zaplatím tvůj roční plat!
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 9:18 pm
Oh ano, jsme jenom děcka. Ano, jsme z Kirigakure a myslím si, že Krvavou zkoušku taky znáš. Tak bych neříkal, že tě nezvládneme mučit. *Když Rias začne postupně rozmisťovat výbušné lístky po domě, tak se Sekki jen pousměje.* A navíc to hodit na únik plynu nebude těžké. *Doplnil větu Rias.* Ta zapálená cigareta to mohla klidně způsobit. Ale nevím, co si myslíš ty? *Podíval se s úsměvem na Rias.* Možná jsme děti, ale nejsme blbí. *V ten moment se Sekkiho úsměv proměnil ve vážnou tvář a podíval se přímo do očí tomu chlapovi.* Můj roční plat? Jestli máš na zaplacení mého ročního platu, tak ti vrátit tu částku nebude dělat žádný problém. Tak co? Ulehčíme si to oba dva? Ty nám dáš to, co po tobě chceme a my tě necháme pak na pokoji. Jako kdybychom se nikdy nepotkali.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sat May 09, 2020 9:49 pm
Rias Gremory: *Slova Sekkiho ohledně krvavé zkoušky ho vůbec nerozhodí, stejně si myslí že by ho ani jeden z nich nedokázal mučit. Sice mají za sebou tu svou zkoušku ale stále to jsou děcka a na první pohled vypadají jako ti méně drsní Shinobi. * (Rias): Myslím že takové malé bum nikoho srát nebude, navíc když tu tohoto pána necháme…nikdo nám to nedokáže. *Pronese s úsměvem a naprostým klidem a sleduje muže jak se postupně orosí potem a nervózně típne cigaretu o popelník a začne hrabat něco v kapse a vytáhne smotaný balík bankovek. * (Muž): Vem si to a dejte mi pokoj! Už vás tu nechci vidět! *Rias si to s radostí vezme a všechny výbušné lístky si vezme zase zpátky. * (Rias): Tak my teda jdeme, přeji hezký zbytek dne. *Poté Rias v klidu odemkne vchodové dveře a projde nimi ven, samozřejmě je nezavírá…to nechá na Sekkim. Pak jde do té uličky do které Sekkiho původně zatáhla. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sun May 10, 2020 12:26 am
*Sekki jen v klidu sleduje celou situaci a jak si Rias přebírá peníze od toho chlapa a pak i své výbušné lístky. Nakonec se jen na toho chlapa usměje.* Také přeji příjemný zbytek dne. Nashle! *Nashle už Sekki řekl zády k chlapovy s levou rukou v kapse a pravou mu zamával. Než ale zavřel dveře, tak se zastavil. Podíval se na chlapa a chladným pohledem ještě dodal jednu větu.* Ať už se to neopakuje. *Pak dveře zavřel a následoval Rias zpátky do uličky.* Tak to bychom měli. Docela jsem se bál, že by začal tropit nějakou scénu, ale jsem rád, že jsem si udržel chladnou hlavu. Tohle asi nebyla nějaká normální mise od vedení, co? Jsi snad nějaká mafiánka či co? *Sekki se trochu zakřenil, ale bylo mu to vesměs úplně jedno.* Docela zvláštní první setkání, co? Mimochodem, ještě se neznáme. Já jsem Sekki. Sekki Hizashi. *Nabídl Rias potřesení rukou a docela milý úsměv.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sun May 10, 2020 7:25 pm
Rias Gremory: Mafiánka? Oh to ne, jsem žoldák a jeden muž tamtomu půjčil tento obnos peněz ale panáček nechtěl vracet a tak si nakonec ze zoufalosti najal mě abych z něho ten dluh dostala a mohla mu to vrátit. *Když se ji pak Sekki představí dojde k malému nedorozumění protože ona mu podá ruku tak jako kdyby po něm chtěla aby ji políbil hřbet ruky, neplánovala to ale spíše ji to jen uteklo. Dávno už nežije jako členka rodiny Feudálního Pána ale vychování a zvyky jsou v ní hluboce zakořeněné a tak to rychle zachrání aby si s ním normálně potřásla rukou. * Já jsem Rias.*Příjmení vynechá, dokonce i v sirotčinci se naučila nepoužívat své příjmení aby každý ihned nezjistil jaké je Rias krve, vyhne se tak mnoha problémům. * Tak je čas promluvit si o odměně, kolik máš u sebe Ryo?
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sun May 10, 2020 8:39 pm
Žoldák jo? Nikdy bych neřekl že mladá holka bude zrovna žoldák. Ale hádám, že v Kiri je možné všechno. *Trochu se zasmál a když došlo k potřesení rukou, tak si Sekki všiml té "chybičky", ale nijak na ní nereagoval. Trochu ho to zarazilo, ale na nic se neptal.* Ah, Rias. Bez příjmení. Hádám, že si žoldák musí zachovat trochu diskrétnosti, takže to chápu. Rias stačí. *Potřesl si s ní teda a pak se podíval do brašny, kde vytáhl váček s Ryem a přepočítal ho.* No, mám 22 ryo. Ale i kdybych měl víc, tak od tebe asi nekoupím nic, pokud nepůjde o nějakou katanu. Na tu si momentálně šetřím a nerad bych utrácel za něco jiného, i když jde o nějakou zlevněnou cenu. *Ještě před vyslechnutím celé nabídky jí odmítnul, aby si oba ušetřili čas.* Máš ještě něco, co mi můžeš nabídnout, nebo necháš na mě, abych ti řekl nějakou žádost?
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Sun May 10, 2020 9:01 pm
Rias Gremory: *Žádným způsobem se nevyjadřuje k tomu příjmení, ona vlastní diskrétnost je něco co vlastně ani u ní nefunguje…spíše diskrétnost svých klientů. Ono Rias musí být trochu známá aby si ji lidé vůbec najímali jako žoldáka ale vzhledem k tomu že teprve začíná tak ještě nemá pořádnou reklamu a dostává spíše podřadné úkoly. * Ah šetříš si na katanu, tak až budeš mít někdy zájem o kuši za poloviční cenu tak stačí říct a já ti ji ráda prodám, ráda bych se ji zbavila. *Nic více k tomu neříká a začne si přepočítávat Ryo co získala od toho muže. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 13, 2020 1:17 pm
No, nevím, jestli někdy budu mít zájem o kuši za poloviční cenu, ale až někdy nebudu mít s penězi co dělat, tak se třeba ozvu. *Sekki se trochu zasmál, ale opravdu nepředpokládal, že by si někdy kuši koupil. Boj na "dálku" mu zatím nijak blízký nebyl. Hlavně s ním ani neměl žádné zkušenosti. Ale tak kdo ví, třeba na to jednou opravdu přijde.* Nerad bych říkal, že mi dlužíš, když jsem odmítl tvou nabídku na vyrovnání se, tak řekněme, že sleva bude platit, pokud se jí nezbavíš dřív, než se ukážu já a pokud jí do té doby prodáš, tak jsme si kvit. Hm? Co ty na to? *Sekki nahodil úsměv, aby působil víc mile. Po chvilce ale přestal.* No, tak co teď. Popravdě nemám co dělat. Mise pro mě dneska žádná nebyla a tak mi i docela udělala radost tahle akce s tebou. Nemáš ještě něco v rukávu? Abych zabil nudu? Nebo můžeme jen tak někam jít, já se totiž dneska mega nudím.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 13, 2020 1:47 pm
Rias Gremory: *Ráda by se té kuše zbavila, mohla by ji třeba vyhodit nebo tak ale když už za ní dávala ty peníze tak by ráda získala aspoň malou část těch peněz zpět. * Hm? Mě to je nějak jedno abych se přiznala, stejně bych pro tebe neudělala nic co bych sama dělat nechtěla. *Rias je nerada někomu něco dlužná ale přitom není ochotná jen kvůli dluhu dělat něco co se jí příčí. * Ty se nudíš? Nerada ti to říkám ale nejsem zábavní park, navíc ta blbá situace tu dělá poslední dobu vesnici dost nudnou, neměl bys jít radši trénovat nebo tak něco?
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 13, 2020 2:04 pm
*Sekkiho její chování trochu naštvalo. Možná to tak nemyslela, ale Sekkimu přišlo, že je najednou nějak moc důležitá. Je možné, že šlo jen o nedorozumění, ale Sekki to teď tak viděl. Proto mohl působit teď naštvaně.* Oh tak to pardon. Kdo říkal, že bych si chtěl jít hrát na hřiště nebo tak nějak? *Věnoval jí docela chladný pohled.* A jen pro tvoji informaci...promiň, ale nejsem levná pracovní síla. *Opřel se o zeď a překřížil si ruce.* A taky to je právě to. Okolní situace tvoří kolem takovou mrtvou atmosféru. Proto se snažím najít něco, čím se zabavím. Proto jsem se teď nabídl, jestli nemáš náhodou nějakou další práci žoldáka. Ale i kdyby jo, tak už se mi nechce. *Sekki se na ní ironicky usmál. Odrazil se zády od zdi a trochu si je oprášil. Šel směrem pryč s rukama opět v kapsách, ale na hranici uličky se zastavil.* Ale asi máš pravdu, měl bych jít trochu trénovat...i když doma mě čeká další trénink s otcem. Situace venku není nic moc a aktuálně bych moc neobstál dle mě.
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 13, 2020 6:03 pm
Rias Gremory: Jsi Genin takže vlastně levná pracovní síla jsi. *Možná se mýlí a Sekki je Chuunin nebo výše ale nepočítá s tím, odhaduje ho na Genina. * Každý Genin je levná pracovní síla, taky jsem si tím prošla a každý Ninja co je na vyšší hodnosti si tím prošel.  *Mezitím uloží svůj balíček peněz do nějaké kapsy aby tu s ním nechodila jen tak v rukou. * Nechceš mi říct že ses urazil a prostě utíkáš pryč?
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 13, 2020 7:38 pm
Aaah, v tom případě to bude 5 ryo. *Nastavil ruku, do které by měla Rias položit peníze. Samozřejmě ho ani ve snu nenapadlo, že by to opravdu udělala. Byl to jen a pouze protiargument.* Ne, nikdo se neurazil. Jen nemám zapotřebí s tebou tedy ztrácet čas. Jak jsi sama řekla, i když ne přímo, mám i lepší věci na práci. *Sekki se pousmál.* Doufám, že až se příště potkáme, tak budeš příjemnější k někomu, kdo byl natolik ochotný a pomohl ti dostat se k někomu cizímu do domu a získat od něj peníze. *Sekki ještě nikam nechodil a čekal na její odpověď.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Thu May 14, 2020 5:53 pm
Rias Gremory: *Podívá se nejdřív do jeho očí a podle jeho pohledu si uvědomí že to myslí skutečně vážně a pak se podívá na jeho ruku a pak se opět vrátí k jeho očím. * Prosím že to je vtip, nerada bych se tu začala smát pokud to myslíš vážně. *Přijde ji to skutečně vtipné ale nakonec Sekki dá najevo že to nejspíš nemyslel vážně. * Příjemná? Já neřekla nic špatného…nejsem si vědoma toho že bych na tebe byla nějak nepříjemná či tak podobně, pouze jsem byla upřímná ale pokud to pro tebe bylo silné sousto tak se omlouvám.
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Mon May 18, 2020 8:04 pm
Řekl bych, že tam nastala právě ta chyba. Byla jsi až moc upřímná. Vyšla najevo stránka, kterou bych nikdy neřekl, že máš. Taková důležitá...povrchní? Nejsem si úplně jistý, čím to bylo, ale prostě mě to naštvalo. Ale nevadí, omluvu přijímám. *Podal jí ruku na usmířenou.* A já se hádám taky asi rovnou omluvím, reagoval jsem zbrkle... *Trochu doufal, že si s ním Rias rukou na usmíření potřese. Kamarády sice k životu úplně nepotřeboval, ale tak nemusí si někoho, koho jen potkal hned přít proti sobě.* Ale nakonec už asi půjdu. Věřím, že ty máš určitě ještě nějaké povinnosti, a tak nebudeš ztrácet čas nějakým parchantem. *Poukázal na kapsu, do které si strčila ty peníze.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Tue May 19, 2020 1:10 pm
Rias Gremory: *Koutkem úst se usměje když Sekki její omluvu přijme. * „Skočil na to.“ *Rias tu omluvu nikdy nemyslela vážně ale měla pocit že tohle je přesně to co Sekki chtěl slyšet a tak mu to řekla aby byl klid. Pak si s ním potřese rukou a nad jeho slovy jen mávne rukou. * Jasně jen utíkej, já půjde odnést peníze tomu komu právem náleží. *Otočí se k Sekkimu zády a s klidem odsud odejde odnést Ryo tomu komu patří a ten ji rovnou za splněnou zakázku zaplatí odměnu. *
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Tue May 19, 2020 8:30 pm
*Sekki pořád věřil, že se oba upřímně omluvili. Kdyby dokázal číst myšlenky, asi už by se s ní nikdy nebavil. Nicméně si o Rias udělal svůj vlastní obrázek. Nebyl ještě úplně kompletní, taky že jí potkal jen před chvílí, ale měl představu, kam se asi tak bude ubírat. Sekki se hned po poukázání na její kapsu otočil a šel pryč. Na její poslední větu nijak neodpovídal, pouze jen vytáhl jednu ruku z kapsy a zamával s ní ve vzduchu, aniž by se na Rias podíval. Sekki se vybral rovnou domů.*
Yin Yurinachi
Yin Yurinachi
Poèet pøíspìvkù : 1326
Join date : 03. 04. 20
Location : Kirigakure (Sanin) / Ayato (S Nukenin) + Yato Mori (2. Hokage)

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Tue May 19, 2020 9:30 pm
- KONEC RPG -
Shigeki Fushi
Shigeki Fushi
Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 12. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 27, 2020 5:18 pm
*Daito se nacházel kousek od náměstí, kde probíhaly oslavy. Moc se neradoval, že se Mizukage vrátil, i když bude inteligentnější, než ten týpek co seděl předtím jako jeho zástupce se kterým jednal. Každopádně ty osalvy ho moc nebavili a přitom k němu neměl nějak dobré city, i přes to, že tam byl nějaký ten menší obdiv ohledně jeho síly a že dobil během chvíle Iwagakure. Každopádně se mu jeho návrat oslavovat nechtělo. Každopádně byl kousek od lavičky na ulici, kde se usadil a opřel se zády o opěradlo.. Přemýšlel co by mohl dělat. Chtěl by už někam pokročit, aby mohl vypadnout na mise mimo vesnici.*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 27, 2020 5:47 pm
Indra (Npc): *Jak Daito sedí na té lavičce přiběhne k němu maličký chlapeček, může být starý 5 let a to maximálně a podívá se na něj takovým stydlivým pohledem. * Uhm pane? Pomůžete mi? Jeden zlý pán mi sebral mého pejska a vzal ho do uličky že mu tam ublíží ale já se tam bojím jít sám…co když mu něco udělá? *Chlapec vypadá skutečně vystrašeně a dokonce mu z očiček ukápne pár slz a skutečně doufá že by se mohl od Daita dočkat pomoci. *
Shigeki Fushi
Shigeki Fushi
Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 12. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 27, 2020 9:38 pm
*Daito se podívá na chlapce a trošku nechápe. Přeci jen není o tolik starší než tuten a říká mu pane, každopádně na to nijak nereaguje. "tohle asi nebude ninja co má projít krvavou zkouškou na genina" pomyslí si, a lehce se usklibne. * Tak mi ukaž kde je ta ulička kam ti odvedl pejska.. Zkusím ti nějak pomoci *Pronesl Daito a následně se postavil a čekal kam ho zavede*
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 27, 2020 10:11 pm
Indra (Npc): *Pro chlapce je Daito starší! Zkoušku rozhodně v budoucnu nezvládne, třeba taky jo a ještě o něm uslyšíme. Nicméně chlapec Daita dotáhne k té uličce, která je jedna za těch vedlejších kde nikdo není a je to jen tmavá, dlouhá ulička a na konci této stojí nějaký špinavý muž co drží štěně hlavou dolů a různě ho trápí. * TO JE ON!!
Shigeki Fushi
Shigeki Fushi
Poèet pøíspìvkù : 247
Join date : 14. 12. 19

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 27, 2020 10:27 pm
*Nechá se dovést k uličce, kde na konci je jakýsi trhanec a dělá tam něco psovi...* hej *Krikne na něj Daito, kdy se vydá směrem k němu, přičemž se lehce snaží zvyknout oky na šero této uličky. * co děláš tomu psovi.. Prý není tvůj a šikana zvířat se nedělá *Zamrcel a primhouril nespokojen oči. Ani na zvířatech se i dle něj nějaké velké činy, nebo tedy spíše zlo páchat nemělo a neměl to rád. Chápal že při nějakých věcech se prostě musí. Ale jinak pro zábavu neuznaval *
Rias Gremory
Rias Gremory
Admin
Poèet pøíspìvkù : 1591
Join date : 12. 03. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Wed May 27, 2020 10:42 pm
Indra (Npc): *Jak se Daito ocitne v té uličce tak ten otrhanec jen čeká až tam dojde dost blízko a prostě po něm beze slov to štěně hodí a pak začne utíkat a stejně tak uteče i ten malej kluk. Ze střechy kousek za Daita seskočí kluk, kterému je asi 16 let a na krku má čelenku se znakem Kirigakure. * Překvapuje mě že někdo kdo vyvraždí celou třídu dětí se nechá nachytat na to že někdo potřebuje pomoct se svým psem.
Sponsored content

Dante - Náměstí                        - Stránka 5 Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru