Náměstí

+17
Kimura
Misaki Makotto
Maiy Kaizo
Hoshi Noriaki
Tatsuya
Shimiru / Azazel
Shinzaburo Genichiro
Renji Narimachi
Batsu
Atsumi Ubado
Neomi Tochiru
Kaede Hisa
Yin Yurinachi
Tsuki Yagami
Rias Gremory
Shigeki Fushi
Admin
21 posters
Goto down
Renji Narimachi
Renji Narimachi
Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 29. 10. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Thu Dec 09, 2021 4:09 pm
Musel jsem ti trochu rozproudit krev a vsadím se, že takhle jsi uličkami ještě neutíkal. *Loktori se tomu zase zasmál.* Jo tak to ta moje už si zvykla, spíš se bude divit, že jsem se do toho nezapojil sám. *Loktori si vychutnával šťavnaté jablko a užíval si jeho lehce kyselou chuť.* Dobře, příště to tomu obchodníkovi můžeme odčinit, vím o pár dospělých co mu běžně ovoce kradou a on si toho ani nevšiml. Přitom se stačí chvíli koukat kolem sebe. A třeba nám za to ty dvě jablka odpustí. *Loktori podal Batsuovi ruku v gestu domluvy.* Ale ten žebřík byl dobrý nápad, bez toho by mi dal asi pořádnou nakládačku.
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Thu Dec 09, 2021 4:41 pm
*Když Batsu slyšel možnost že by mohli příště tuto loupež odčinit tak se lehce usmál.* Vidím že ty si žiješ hodně životem ulic. Vyznáš se ve všech uličkách, vím o tom kde se co šustne. Trochu ti i závidím. *Pronesl lehce zklesle.* Co jiného jsem měl dělat. Doufal jsem že Kinobori no Waza by jsi mohl ovladat. Aspoň si teda myslím že jsi studentem akademie a tudíž i budoucí shinobi. Je to dost užitečná technika a pro tebe by byla ještě více užitečná když žiješ takový život Loktori. Jestli chceš můžu tě to naučit. *Mrknul směrem k Loktorimu.*
Renji Narimachi
Renji Narimachi
Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 29. 10. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sun Dec 12, 2021 1:01 pm
Tak já v uličkách travin většinu času, zábavu málokdy zažiješ uprostřed náměstí nebo v zasedací místnosti s matkou. *Když Loktori dojedl jablko, ohryzek hodil ke smetí co stálo podél zdi domu u kterého seděli.* Tu techniku už jsem se párkrát učil, jen neumím tak dobře ovládat chakru, takže teď pracuji na tom. Hold mám ještě co dělat. Stejně už teď budu muset jít, musím doma s něčím pomoct a myslím že taky nemáš času na rozdávání, než tvé matce skončí to sezení. Asi se budeme muset rozloučit. *Loktori se postavil, místo z kterého mu tekla krev už bylo relativně v pořádku, protože se za tu dobu stihl udělat strup a už mu rána nekrvácela.* Tak se měj Batsu, můžeme zase někdy něco podniknout. *Loktori shodil žebřík zase dolů a slezl po něm. Následně se vydal rovnou domů.*
Batsu
Batsu
Poèet pøíspìvkù : 901
Join date : 16. 01. 20

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Wed Dec 22, 2021 4:07 pm
*Batsu pochopil že Loktoriho vychovala spíše ulice než rodina.* To nevím jaké to je. Já byl vychováván tak abych reprezentoval vyšší vrstvu. *Když Batsu zjistil že onu techniku už Loktori ovládá tak nebylo o čem. Jen ho asi v tu chvíli nenapadlo ji použít. Následně se s ním už Loktori rozloučil a Batsu věděl že je na čase aby se i on vrátil na místo kde měl čekat. Jakmile však Loktori zmizel z jeho dohledu tak se za jeho zády tyčila jeho matka.* (Matka) To myslíš vážně ty syčáku? Jen počkej tohle si ještě vyřídíme. A domů, hned. *Batsu získal dost silnou facku a bez jediného slova odešel s matkou domů. Ta mu ještě během cesty dělala přednášku.* (Matka) Takhle chceš reprezentovat svůj klan? Krádeží? Styď se za sebe.

KONEC RPG
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Wed Feb 16, 2022 10:43 am
*bylo už skoro po chuuninských zkouškách, kdy Shin dorazil s karavanou obchodníků do Kiri. Jedna další mise, která ho přivedla do další vesnice z Velké Pětky. Rozhodně nebyl z těch, které se chtěli vydat do Kiri kvůli chuuninským zkouškám, ale když tu už byl, tak se chtěl tady podívat. Viděl už Iwu, Sunu a Kiri byla další na řadě. Ta vesnice ho svým způsobem děsila už jen tím přístupem, kterým byla známá. S obchodníky se rozloučil na náměstí a rozhlédl se kolem, kam by se šel podívat. Jak bylo v Kiri běžné, začalo pršet, ale to Shinovi moc nevadilo. Viděl střechu Chrámu, Budovy Mizukageho nebo vršek Arény. Netušil, kam by se mohl vydat a tak tam tak stál a moknul. Nakonec se běžel schovat pod nějakou stříšku, ale to, že byl pěkně zmoklý, to už nezachránil. Měl na sobě černé kalhoty a černý kabát se zelenými okraji, který by se spíš hodil na nějakého vojáka. Čelenku měl zavázanou na levém rameni a u pravého boku měl v pouzdře kakuto*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Wed Feb 16, 2022 10:56 am
Azazel : *Další nádherný den a další nádherné deštivé počasí na, které lidé tady byli vcelku zvyklí. Azazel, který na sobě měl kožich s bílým vrškem, šedými kalhoty a čelenkou na čele se procházel po ulici no spíš tak poskakoval z kalůže do kalůže, kdy byl dost promočený. To mu však bylo úplně jedno. Jak se tak procházel všiml si čelenky Kumogakure a toho chlapce co tam stál, okolo něj však jen prošel kdy zašel za uličku to ovšem měla být jen zástěrka protože se poté připlížil zezadu a první co Shin mohl ucítit bylo lehké zašimrání na uchu, Azazel byl doslova pár centimetrů od něj, kdy si ho s úsměvem prohlížel. Při tom úsměvu samozřejmě mohly být vidět jeho ostré zuby, které měl zabroušené a vypadali jako žraločí.* Shinobi z Kumogakure je z cukru ? Že se bojí trochu vody ? *Začal se smát jako malé dítě. I když Azazel vypadal na 16 let tak měl výraz takového malého dítěte, které vypadalo nevinně, tedy prozatím dokud se neobjevila jeho druhá stránka, která byla přesný opak.* Poznáváš svět ? *Zeptal se tentokrát už s dost temným tonem v jeho hlase. Jak u Azazela bylo známo tak v jeho hlavě byli dá se říct dvě osobnosti, jedna takového malého dítěte a jedna temnější a ne zrovna přátelská. Ovšem potom se jako po lusknutí prstů začal zase usmívat.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Wed Feb 16, 2022 12:05 pm
*Shinovi normálně déšť nevadil, ale tyhle provazy deště vypadaly dost nekonečně. A tak se nakonec šel schovat a mohl čekat celou věčnost, než déšť přestane. Všímal si i procházejících lidí kolem něj, ale v první chvíli si Azazela nevšiml. Sice mu normálně déšť přišel fajn, tak tady nabíral tu zlověstnou podobu. Jako kdyby Kiri byla děsivá jen díky tomu dešti, který byl pro vesnici tak typický. Díky dešti neslyšel kroky, které se k němu přibližovaly, takže ve chvíli, kdy ucítil lehké šimrání na uchu, tak se lekl a prudce se otočil s rukou na rukojeti kakuta. Když si všiml modrovláska tak blízko u něj, tak jen na chvíli zadržel dech. Pořád si nemohl být jistý, jestli to měla být jen legrace nebo na něj chce zaútočit. Sledoval jeho úsměv a nedokázal skrýt údiv nad jeho zabroušenými zuby. Oplatil mu úsměv, ale ruku na kakutu měl stále* A shinobi z Kiri takhle běžně děsí cizince? *vrátil mu a sám se zasmál. Rozhodně se mu Kiri líbila víc než Suna. Když se ho tak temně zeptal, jen pokrčil rameny* Měl jsem sem dovést obchodníky, tak jsem využil situace a asi se chvíli zdržím *odpověděl a ve chvíli, kdy se na něj začal chlapec zase usmívat, tak sundal ruku z kakuta* Přeci jen naše vesnice jsou spojenci, ne? *usmál se na něj a natáhl k němu ruku* Jmenuju se Shin *představil se a zvědavě sledoval chlapce před sebou*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Wed Feb 16, 2022 12:13 pm
Azazel: *To, že měl ruku na kakutu mu samozřejmě neušlo, ale nic moc si z toho nedělal a dál se usmíval.* Běžně asi ne. taky zjistíš, že já nejsem běžný shinobi Kirigakure ! *Zasmál se nahlas. * Těší mě Shine ! Já jsem Azazel. Azazel Morningstar. *Stále se na něj usmíval, ale jako měl vždy ve zvyknu obcházel si Shina jako žralok, kdy byl stále velice blízko něj. Nectěl na něj zaútočit nebo tak, co by se dalo i poznat jen prostě si ho prohlížel. Dokonce k němu i přičichl.* Spojenci nebo ne. Dneska si ničím nemůžeš být jistej. Jeden den budeš mít kamaráda z jiné vesnice a druhý den mu vezmeš život. Takže spojenectví je takové spíš jenom slovo. *Řekl opět temně.* Ale ! Pokud se tu chceš zdržet znám super restauraci, kde se dá najíst ! Pojď dáme si do nosu. *Zasmál se a chytil Shina za ruku což pokud by vzal v pořádku tak by ho skutečně dovedl o několik desítek metrů dál k restauraci, nebyla nijak extra, ale Azazel tu restauraci miloval protože tam dělali především ryby a to byla teda pochoutka. Dovedl by tedy Shina až dovnitř.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Wed Feb 16, 2022 7:43 pm
*ze začátku byl Shin ostražitý, ale nakonec se přeci jen uklidnil a byl zvědavý, co z toho modrovláska nakonec vypadne. Když se mu Azazel představil, tak se na něj usmál* Shinzaburo Genichiro. Těší mě, Azazeli *usmál se, když dodal své celé jméno. Ve chvíli, kdy ho začal obcházel, tak se jen nervózně zasmál* Ne, vůbec se necítím jak za chvíli sněděná kořist *poznamenal s pobaveným úsměvem. Když poslouchal ty jeho slova o spojenectví, nevěděl ani proč, tak si vzpomněl na první setkání se Shimirem. Na jejich debatu o přátelství a nukeninství* To máš pravdu. Proto bychom měli využít příležitost, že jsme právě dnes spojenci *uculil se na něj, pořád byl v rámci mezilidských vztahů trochu naivní a snadno se seznamoval. Zatím se spálil jen s Hakaiem a doufal, že tohle nebude stejné.* Super restaurace? To beru *usmál se pro sebe, hlad měl snad teď pořád. Střelil pohledem k jeho ruce, jak ho chytnul, ale nakonec to nechal být a společně se s ním vydal k té restauraci* Jaké je to žít tady? *zeptal se Shin zvědavě a sledoval Azazela*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Wed Feb 16, 2022 7:59 pm
Azazel: *Azazel jen pokojně a s úsměvem sledoval Shina, dokud nevešel dovnitř a doufal, že ho Shin bude následovat. * Objednám si to samé jako vždy, ale dvakrát i pro hosta ! *Zakřičel přes celou restauraci takže se na něj a Shina všichni dívali. Azazel se však jen usmíval a zamířil ke stolu, kam by dotáhl i Shina a usadil by se s ním. Poté až by se vrátil k té otázce co padla. * Žít tady ? já ani nevim nikdy jsem nad tím nepřemýšlel. *Pomyslel si Azazel, který se poté opřel o stůl ruce si dal na tvář a sledoval každý pohyb Shina. Dokud sebou necukl což mohlo možná i Shina vylekat. * Už vím co jsem se chtěl zeptat ! Kumogakure je skrytá oblačná, že jo ?Znamená to, že chodíte po nebi ? *Zeptal se, kdy to vypadalo jako by to fakt nevěděl.* Jasně, že ne blbec...jsem blbec ! *Řekl si pro sebe tentokrát opravdu temně.* Zeptám se na jinou otázku. Jak moc je Kumogakure jiná ? *Zeptal se opět velice příjemně a s úsměvem.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Fri Feb 18, 2022 12:31 pm
*Shin se vydal s Azazelem do restaurace a když se po Azazelově výkřiku všechny pohledy stočily na ně, tak se jen nervózně usmál. Nikdy neměl rád velkou pozornost, proto tak často utíkal z Kumo před pohledy holek na něj. No, trošku mu nedošlo, že všude jinde by to mohlo být stejné. Přeci jen návštěva v Suně ho v tom jen podpořila. Nechal se odtáhnout ke stolu a posadil se proti němu* Nemám zrovna rád pozornost *uculil se pořád trochu nervózně a sledoval Azazela. Jeho vlasy a oči byly rozhodně zajímavé. No, pocítil to podivné cosi, co už jednou v životě cítil při setkání s Hakaiem. Trochu začínal přemýšlet o tom, jestli to nemá nějaký větší důvod to, že mu vadí pohledy všech těch holek... Proč mu ta pusa s Reinou přišla taková... nijaká. Ale snažil se nad tím moc nepřemýšlet. Radši, když sebou Azazel cukl, tak se trochu lekl, ale nakonec se na Azazela usmál. Když se ho tak zeptal, tak měl chuť se začít smát* To by bylo dobrý, kdyby to vážně šlo *odpověděl mu a trochu ho zarazila ta jeho temná stránka* Ale líbilo by se mi to chodit po nebi, to ne že ne *usmál se na něj, než položil otázku ohledně Kumo* No, neprší tam tak moc jako tady. A asi jsme měli ty nejtrapnější geninské zkoušky, které jen může shinobi mít *zasmál se, než pokračoval* Proto nás hodně ostatní podceňují *narovnal se, aby se snad Azazelovi předvedl, že není důvod ho nějak podceňovat*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Fri Feb 18, 2022 3:21 pm
Azazel : *Stále s úsměvem sledoval Shina a, když řekl, že nemá rád pozornost jen se smutně podíval na zem. Na to, že mu bylo už tolik tak jeho kladná stránka se opravdu chovala jako malé dítě. * Omlouvám se Shine-kun*Jeho obličej v tu chvíli opravdu vypadalo jako malého dítěte, dokud tedy se Shin nezačal smát to se pak podíval zpět.* Třeba jednou budeme chodit po nebi kdo ví. Doba se přeci jen mění. *Zasmál se. * Nejtrapnější geninské zkoušky ? Co máte za zkoušky ? *Zeptal se, kdy se mu oči úplně rozzářili. Poté, ale nasadil opět ten temný pohled, kdy se díval na Shina.* Já musel zabít svého soupeře. Ale bylo to málo, takže se stala nehoda i ostatním. *Řekl velice vážně, ale přitom se usmíval, ovšem nebyl to ten jeho typický úsměv co předtím, ale úsměv šílence, to však nevydrželo nijak dlouho a on se opět přepl a začal se smát jako dítě.* Podceňuji ? Já toho moc ještě o ostatních vesnicích nevím. Neznám nic co je mimo vesnici. *Zasmál se opět. Po přibližně pěti minutách jim konečně donesli jídlo. Byl to pečený losos, kdy kolem byla zelenina. K tomu samozřejmě dostali příbor.* Dobrou chuť Shin-kun ! *Azazel tak začal ihned jíst, kdy kašlal na to zda tam jsou kosti, sice to mohlo být trochu nebezpečné, ale Shin si mohl všimnout, že Azazel ví přesně co dělá, kdy kosti doslova drtil a tak se nemusel starat o to zda mu zaskočí nebo ne. Azazel si však všiml jedné věci a tak se otočil na čísnici.* NEPŘINESLI JSTE MÉMU KAMARÁDOVI PITÍ ! *Řekl velice temným tonem, kdy se díval vražedným pohledem na číšnici. Ta hned běžela a oboum donesla pití, kdy se opět Azazel tvářil jako neviňátko.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Fri Feb 18, 2022 5:28 pm
*když Shin zmínil, že nemá rád pozornost, tak samozřejmě zaregistroval jeho smutný pohled. A to nechtěl* Nemusíš se omlouvat, Azazeli-kun. Jen po mě u nás házejí holky divný pohledy, víš co myslím *zasmál se a nervózně se poškrábal ve vlasech. Byl z toho celý nesvůj. Dokonce to nikomu ani neřekl, že je z toho tak v rozpacích. Ne, že by snad se mu některé ty holky nelíbily, ale jemu se nelíbily ty pohledy a to šeptání hloučků holek* Třeba se toho dočkáme *usmál se nad chozením po nebi. I když i lítání by bylo fajn.* Teď už se to změnilo, ale my jsme ještě jen předvedli tři jutsu před senseiem, ředitelem Akademie a Druhou Raikage *ušklíbl se pobaveně, ale ten úšklebek mu trochu ztuhl na tváři, když promluvil Azazel a řekl mu jejich geninskou zkoušku* Takže jsi je zabil všechny? *zeptal se a uculil se nad tím, protože si tak nějak myslel, že si z něj Azazel utahuje. I přes ten šílený úsměv a vážný výraz* Všichni si myslí, že jsme neschopní jen proto, že při geninských zkouškách nezabíjíme *ušklíbl se trochu Shin a když jim donesli jídlo, tak se podíval, co vůbec jim Azazel objednal* To vypadá vážně dobře. Dobrou chuť! *usmál se a začal jíst o dost opatrněji než Azazel. Nebyl moc na ryby zvyklý, ale to neznamenalo, že mu nechutnalo. Jasně, ochutnal i lepší, ale nač si stěžovat. Když proběhla ta situace s tím pitím, Shinovi cukaly koutky* Nemusíš ji vraždit pohledem. Je docela... pěkná *poznamenal pobaveně, než pokračoval v jídle*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Fri Feb 18, 2022 5:39 pm
Azazel : *Nad jeho otázkou, zda je zabil všechny se opět ukázalo jeho temné já, které se podívalo šíleně na Shina.* Víš jak to vypadá když vezmeš kámen a hodíš ho na vajíčko ? Ano zabil. *Jeho temné já ovšem u kormidla zůstalo ještě chvíli a vyslechl si o jejich geninské zkoušce.* Neschopnost není v tom co předvedeš nebo nepředvedeš. V souboji na život a na smrt ti to stejně bude k prdu. Chtějí jen vidět jestli patříš do mlýnku na maso nebo ne. *Dodal dost temným tonem v hlase až poté se opět přepl do toho hodného dítěte, a když jim přinesli to jídlo a pití, Azazel se díval na Shina. * Pěkná ? *Pootočil se na tu dívku a poté pomalu se podíval na Shina, kdy se tak nějak škodolibě usmál a v tu chvíli dost možná i Shinovi mohlo docvaknout co nejspíš i udělá. Položil jídlo na stůl a poodešel až za tou servírkou. Kdy se poté vrátil. A stále se na něj smál jako malé dítě. Když číšnice přišla pro prázdné skleničky s pitím tak jen jemně pohladila Shina po ruce a mrkla na něj, kdy vzala prázdnou skleničku u Azazela a odešla ji naplnit. Azazel se mezitím jen tak tak držel, aby nebouchl smíchy, po chvilce, ale přestal a podíval se vážně na Shina.* Víš Shine, já tu s moc lidma nevycházím. Kamarády bych chtěl, ale mam v hlavě takové divné cosi, a to mi vše tohle zakazuje. *Řekl trochu smutně, čímž naznačil to proč chvilkama se choval tak a chvilkama zase jinak.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Fri Feb 18, 2022 7:30 pm
*tentokrát už své cukající koutky neuhlídal a jen se trochu překvapeně usmál na Azazela* To musely být slušná jatka *tentokrát mu to ale už uvěřil. Člověk by čekal, že se na Azazela bude dívat jinak, že bude nějak znechucený nebo tak. Ale svým způsobem mu to imponovalo. Bylo to něco netypického, jiného, zajímavého, co Shina svým způsobem přitahovalo. Ano, děsivé to bezesporu, ale ta takřka dětská stránka Azazela to vyvažovala* A máš snad jinou možnost? Kdybys je nezabil, zabili by oni tebe *odvětil docela logicky s úšklebkem a víc si ho prohlížel. Ve chvíli, kdy viděl ten škodolibý úsměv Azazela, došlo mu, že neměl říkat, že ta servírka je pěkná. Litoval, že neměl dotonovou podstatu chakry, protože v tu chvíli by se nejradši propadl do země. Když se Azazel vrátil a potom i ta servírka, byl rudý jak rajčátko. Ani se samým studem nedokázal nějak normálně zatvářit na tu dívku a tentokrát hodil takřka vražedný pohled na Azazela* Azazeli! *zaúpěl zoufale a schoval si tvář do dlaní. Nakonec se i on uklidnil a podíval se na něj. Doufal, že nemá v plánu ještě něco. Tohle bylo dostatečné, aby ho to dostalo z nějaké rovnováhy a vnitřní pohody* Můžeme být kamarádi, jestli chceš *nabídl mu trochu nejistým hlasem, ale nebylo to vůbec způsobené tím, že by se snad toho divného čehosi bál. Bál se spíš toho, co cítil. Jak divně mu to slovo "kamarádi" v téhle souvislosti znělo. Radši trochu potřásl hlavou a usmál se na něj*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Fri Feb 18, 2022 7:38 pm
Azazel :No u nás to funguje trochu jinak, jsi jeden proti jednomu. Ale to byla nuda, takže jsem ostatní trochu vyrušil. *Řekl dost temně ještě na jeho věc se zkouškou. Poté přišlo to se servírkou a to už nevydržel a začal se nahlas smát, až se svalil málem na zem. Poté ho, ale zaseklo to co řekl. V tu chvíli opět mohl vidět jak se na něj pousmál, ale tentokrát trochu jinak, kdy přešel až k němu a přiblížil se až k jeho obličeji.* Proč tak nejistě ? *Zeptal se trochu temně.* Stačí i něco jiného. *Pousmál se a než by Shin dokázal zareagovat tak by Azazel už měl své ústa na jeho, kdy by si ho i přidržel, pokud by Shin byl v šoku nebo by prostě se nemohl z toho dostat, tak by asi po minutě Azazel přestal a odtáhl se. Přejel by si prsty po rtech, a jen na něj mrkl.* Já...ty...číšnice? Ne ne ne.. *Řekl opět temně a přejel si jazykem po rtech.* Jen já a ty ? *Mrkl na něj,kdy se usadil opět zpět na své místo.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Fri Feb 18, 2022 11:10 pm
*trochu se usmál nad jeho poslední poznámkou o zkoušce. Sám nevěděl, jak by reagoval, kdyby musel jako student bojovat na život a na smrt proti jinému studentovi. On si první vraždu prožil až v rámci druhé části chuuninských zkoušek. A to neměl nějak morální problém to udělat. Ta dívka by stejně zemřela, on ji akorát ušetřil utrpení. Když se začal Azazel smát po tom s tou servírkou, tak se na něj trochu vyčítavě podíval* Hlavně že se bavíš *poznamenal stále ještě rudý v obličeji. Nakonec řekl tak, jak řekl, s těmi kamarády. Nasucho polkl, když Azazel vstal a přešel až k němu. Neměl strach, právě naopak. Jako kdyby samo jeho vlastní tělo si modrovláska přitahovalo k sobě. Ve chvíli, kdyby ale jejich rty spojil v polibku, to Shin nečekal a byl chvíli v takovém šoku, že neměl šanci se ani pohnout. No, pak i kdyby se chtěl odtáhnout, tak díky jeho ruce ani nemohl. Mozek mu v tu chvíli naprosto zamrzl a srdce mu začalo bít rychleji. Trvalo jen pár vteřin, než mu podvědomě začal polibek oplácet. Tentokrát opravdu něco cítil, něco silného, opravdového. Když se od něj Azazel odtáhl, byl snad ještě rudější než předtím s tou číšnicí. Tohle byl jeho opravdový první polibek. To se s tím, co necítil s Reinou, vůbec nedalo srovnat.* Já... *nemohl odtrhnout oči od jeho rtů, natož aby mohl ze sebe něco dostat. Radši se po chvíli zaměřil na svojí sklenici s pitím a napil se*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Fri Feb 18, 2022 11:40 pm
Azazel: * Po tom polibku, kdy na něj jen tak provokativně mrkal a přitom se usmíval se opravdu obavil tím jak v šoku Shin byl.* Je jedno jestli je to číšnice nebo ty. Žena nebo muž. Ale opravdu je vtipné jak rudý jsi. Ty jsi ještě s nikým nebyl co ? *Zeptal se opět tím temnějším tonem, poté se opět zvedl a předklonil se tak, aby byl opět blíž k Shinovi a sklenici s vodou mu vzal z ruky, kdy ji dal zpět na stůl. Azazelovi pozornost nevadila, i když tentokrát na ně nikdo nekoukal. Jak dal tak tu sklenici zpět na stůl a prohlížel si ho hladovým pohledem až se na něj doslova vrhl a sedl si na něj, kdy ho začal líbat a přitom mu rukou zajížděl pod tričko. Je pravda, že Azazelovi bylo jedna jestli je to muž nebo žena. On měl rád obojí. Samozřejmě když na něm seděl nemohl si také povšimnout jedné maličkosti, která by dost možná Azazela tlačila, na což by se jen lehce odtáhl a provokativně by na něj mrkl.* Chceš vidět, v čem jsme my z Kirigakure nejlepší ? *Zeptal se kdy mu přejížděl rukou tentokrát už po dolní části těla a přitom se stále ďábelsky usmíval. Poté se přiblížil k jeho uchu, do kterého ho lehce kousl.* A zabíjení to není. *Zašeptal, a dál ho hladil.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Sat Feb 19, 2022 2:15 am
*byl zaskočený jen tím polibkem. O to víc, že ho nečekal a navíc nečekal, že se mu to bude tak líbit. Líbat se s jiným klukem. Po návštěvě Suny si myslel, že prostě jen všichni, co mluví o líbání, tak přehánějí. No, dnešek ho vyvedl z omylu. Nemohl popadnout dech, natož vést nějakou smysluplnou konverzaci. Když se ho zeptal, jestli s nikým ještě nebyl, tak jen zavrtěl hlavou. To by muselo být jasný i slepému, když z toho byl tak vykulený. No, stačil jediný jeho polibek, aby chtěl víc. Když se snažil odpoutat svou pozornost na sklenici a Azazel mu ji doslova vyrval z ruky a sedl si mu na klín, aby ho začal líbat. V tu chvíli mu mozek vypl už úplně, hladově mu oplácel polibky a ruce mu obtočil kolem pasu, aby si ho k sobě víc přitiskl. Nechal rozhodovat své podvědomí, protože on sám vůbec nevěděl, co má dělat a jestli to, co dělá, dělá správně. Všechno směřovalo k nevyhnutelnému, kdy se jeho vzrušení z celé téhle situace na něm začalo projevovat fyzicky. Když se Azazel odtáhl a začal ho hladit dole, Shin jen zalapal po dechu. Osmělil se natolik, aby ho začal hladit pod tričkem. Na víc si zatím netroufl* Aze... *zkomolil trochu jeho jméno a pošeptal ho vzrušeným hlasem. Tohle všechno bylo pro něj nové a to, že se to dělo na veřejnosti, ho nějak extra netrápilo. Bylo to svým způsobem ještě víc vzrušující*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sat Feb 19, 2022 10:38 am
Azazel: *Líbilo se mu jak si ho Shin přitiskl. Tím více když ho hladil pod tričkem. A co je hlavní Azazel viděl co to se Shinem dělá, proto se začal lehce kroutit čímž kroutil lehce i s malým Shiníkem a nepřestával dokud Shin neucitíil nový pocit, poté co by se Shin dost možná poprvé v životě udělal, by se lehce odtáhl a sledoval jeho tvář, kdy Shina chtěl ještě potrápit a začal ho prudce znovu líbat. Ruku mu dal na za hlavu a tiskl se k němu jak jen mohl. Pokračoval furt dál a dál bez přestávky, dokud by Shin nelapal po dechu, a až poté by přestal a díval se na něj. Azazela stále ovládalo jeho temnější já, přeci jen to kladné by tohle vše asi nezvládlo. Strčil by mu tedy tentokrát ruku do kalhot a pokud by ucítil něco mokřejšího provokativně by se podíval na Shina a ruku vytáhl.* Tak jak ses cítil Shine ? *Zeptal se, kdy měl stále takový škodolibý výraz.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Sat Feb 19, 2022 12:16 pm
*Shin byl naprosto ztracený v těch polibcích, dotecích a poté i v Azazelových pohybech na jeho klíně. Nedokázal vnímat nic jiného. Modrovlásek nejspíš moc dobře věděl, co dělá, protože netrvalo dlouho a Shin se poprvé v životě udělal. Co, netrvalo dlouho. Šlo to dost rychle díky jeho provokaci. Když se od něj Azazel odtáhl, aby si prohlédl Shinovu tvář, mohl vidět jeho tvář staženou slastí. Chtěl se na něj podívat, ale nestihl to, protože ho znovu začal líbat. Na to i malý Shin zareagoval dalším akčním módem. Jako kdyby se toho teď nemohl nasytit, když už to poprvé je za ním. No u jednoho uspokojení nezůstalo, ale Shin nakonec jen marně lapal po dechu, když přestal a strčil do jeho kalhot ruku. Shin sám rukou opatrně přešel po jeho rozkroku. Jako kdyby mu to chtěl nějak oplatit. Když se ho Azazel zeptal, jak se cítil, tak jen nasucho polkl* Bylo to.... rychlé... *poznamenal a cítil, jak mu zase do tváří stoupá rudá. Každopádně ho sám po tom zážitku hladil dole, ale určitě potřeboval od modrovláska nějaké "instrukce", co se mu líbí*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sat Feb 19, 2022 12:27 pm
Azazel : * Všiml si, že Shin chce ještě pokračovat, nechtěl však dát Shinovi ani šanci na "protiútok". A i když se malej Azík probudil po tom hlazení na rozkroku tak, Azazel si začal hrát opět pod jeho kalhoty s malým Shiníkem. Opravdu ho v tuhle chvíli nezajímalo co je kolem něj a, že kolem něj jsou lidi, kterým to více méně bylo jedno stejně se nikdo kolem na ně nedíval. Po chvilce si však všiml, že přeci jen by měl Shinovi pomoct. Proto jednu Shinovu ruku nasměroval přímo do kalhot.*Zkus napodobit ten pohyb co já. *Dodal kdy, si opět začal hrát. Azazel tak nějak na tohle byl zvyklý, ale u Shina ? Dost možná to mohlo být i vyčerpávající. Pokud by se však Shinovi podařilo zopakovat stejný pohyb co dělá Azazel, tak by se Azazelův výraz změnil a trochu zrychleně by dýchal dokud se sám nezachvěl a neudělal.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Sat Feb 19, 2022 2:08 pm
*Shin jaksi objevil novou stránku života a chtěl ji prozkoumávat ještě víc. Byl docela nažhavenej i po tom, co se udělal nejednou. Ale tentokrát chtěl podobnou slast dopřát Azazelovi. Ale byl v tom prostě sám od sebe marnej. Žádné skryté vlohy nejspíš na tyhle činnosti neměl. Okolí mu bylo úplně volné, vzhledem k tomu, že oni jejich okolí byli ukradení taky. Ale každopádně ve chvíli, kdy si s ním zase Azazel začal hrát, tak to vypadalo i slibně, že to vydrží o něco déle. A pokusil se zopakovat jeho pohyby u něj v kalhotech. Ani náhodou nebyl na tohle zvyklý a i to se odráželo na tom, že tentokrát si s ním musel hrát Azazel déle. Jediné, co bylo docela nepříjemné, bylo to, že to všechno měl v trenkách.* Líbí se ti to víc s klukama nebo holkama? *zeptal se rozechvěle a zrovna se provokativně otočil po té číšnici, která právě prošla kolem, než se znovu začal soustředit na Azíka*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sat Feb 19, 2022 2:32 pm
Azazel : *I když to od Shina nebylo nic extra, stejně se po chvilce Azazel zachvěl, ale než se vše dokončilo tak se od něj lehce odtáhl. Stále však na něm seděl.* Muži nebo ženy. Já mám rád obojí. *Přiblížil se k jeho uchu, kdy jen lehce foukl.* Ale shinobiho jsem neměl. *Řekl velice provokativně a potichu. Poté co si všiml, menšího fleku na Shinových kalhotech se jen lehce pousmál * Koukám, že jsem ti udělal opravdu dobře. *Zasmál se, ale to by nebyl Azazel, který by "nemučil" Shina dál. Proto ho ihned chytl za hlavou a opět začal líbat, kdy ho rukama skutečně nepouštěl, ale zároveň se stále na jeho klíně vrtěl. To dělal tak dlouho dokud Shin neucítil jak se Azazel zachvěl a vykřikl, výkřik se mu naštěstí podařilo trochu zamaskovat. * Pokud chceš u mě doma si to můžeš převléknout. *Pousmál se škodolibě, kdy mu dal ještě poslední polibek a vstal. Poté si sedl na svou stranu a díval se na Shina opravdu hladově.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Sat Feb 19, 2022 6:38 pm
*trochu ho mrzelo, že nemohl dokončit, co začal. Napadlo ho, že se to třeba Azazelovi tak nelíbilo nebo tak. Přišel si trochu zbytečně po tom, jak Azazel uspokojil jeho. rukama ho objal kolem pasu a nakonec mu ruce sjeli na jeho zadek. sám si toho fleku všiml a jen se trochu nervózně usmál* To si piš, že jo *vyplázl na něj jazyk, než se zase začali líbata Shin ho podvědomě pořádně chytnul za zadek a pomáhal mu se na něm vrtět. Rozproudilo to v něm další vzrušení, ale malý Shiník už nereagoval ani na to. To ale neznamenalo, že to s ním vůbec nic nedělalo. Sám trochu ztuhnul, když Azazel se snažil potlačit vlastní výkřik* Jsem asi v těchto ohledech úplně marnej, promiň *pousmál se a sám sjel pohledem do jeho rozkroku, jestli zahlédne podobný flek na jeho kalhotách, který měl on* S kolika jsi to dělal přede mnou? *provokativně se zeptal, byl zvědavý a když nabídne, že by se mohl u něj převléknout, tak se na něj usmál* Určitě budu aspoň ten nejmarnější *tiše se zasmál, cítil se trapně, ale snažil se to nějak převést do srandy*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sat Feb 19, 2022 6:50 pm
Azazel: *Usmíval se nadále na Shina.* To ti nepovím, kolik jsem měl. To je moje tajemství. *Díval se Azazel přímo do očí Shina. * Marnej ? Neřekl bych, že jsi marnej. Naopak na začátečníka sis vedl více než dobře. *Pousmál se a mrkl na něj jedním okem. Už delší dobu u Azazela bylo to temnější já u kormidla a to kladné se na povrch ani dostat nechtělo.* [color=#0000FF]Každý to má nějaké poprvé Shine. A to, kde jsi mě chytl. To bylo teprve něco. [/color *Zasmál se.* Naopak si začínám myslet, že vy z Kumogakure tohle budete mít vrozené. A proč jsem tě nenechal udělat mi tak dobře ? Úplně lehká odpověď.] *Přibližil se opět k jeho uchu.* Šetřím si to na později. *Azazel na něj začal roztomile mrkat.* Tak co odvážíš se semnou jít domů ? Nebo se bojíš ? *Zasmál se, kdy sledoval jeho výraz. Ve výrazu Azazel však nebyla žádná agrese, ale byla tam chtíč. Sledoval ho jako žralok kořist, ale ne v tom špatném smyslu. *
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Sat Feb 19, 2022 7:42 pm
*Shin nečekal, že mu řekne přesný počet nebo tak. Ne, že by byl během té chvíle žárlivý, i od to bral jako zážitek, který se nejspíš nebude nikdy opakovat. Ale stál rozhodně za to. Nejdřív Shina to temnější já Azazela trochu děsilo, ale teď byl za něj rád. Nejspíš si teď uvědomil, že ta pusa s Reinou, to, že při tom nic necítil, bylo prostě "chyba" v něm. Protože s Azazelem se mu skoro po tom prvním polibku postavil. Když zmínil je z Kumo, tak se trochu zamračil* Copak nejsem první z Kumo? *to už znělo malinko žárlivě, ale víceméně to hrál. Čím větší počet by mu případně řekl, kdyby řekl, tím víc by ho to vzrušovalo, že je jeden z nich a ještě podle Azazela nebyl úplně marnej, jak si myslel Shin* Myslíš, že se bojím? *tiše se zasmál Shin a podíval se mu do očí. Ten jeho hladový pohled se mu líbil, vzrušoval ho* Jdeme *uculil se na něj provokativně*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sat Feb 19, 2022 7:51 pm
Azazel : *Stále se usmíval na Shina, dokud se na něj nezamračil.* Jsi první z Kumo, jen jsem to asi špatně položil. A děláš jim čest. *Mrkl na něj provokativně. Poté teda zaplatil za jídlo a poděkoval, kdy Shina zvedl z lavičky a ještě ho políbil.* Tak jdeme Shiníku. *Zasmál se, pokud by ho Shin následoval tak cesta by jim zabrala takových pět až deset minut dokud by nedošli k domu, kde bydlel Azazel. [viz. zde] . Tam by otevřel pomalu dveře a otočil se na Shina. * Vítej u nás doma ! Dáš si něco k pití nebo jídlo ? BLBEC ! Vždyť teď jedl ! *Zasmál se tentokrát dětinsky což naznačovalo jediné samozřejmě. * Kuchyně je tady. Koupelna nahoře třetí dveře vlevo...nebo vpravo ne ne ne vlevo ! A můj pokoj je také nahoře na konci chodby. *Usmíval se a poté se rozhlédl, kdy nikdo nebyl doma. * Sourozenci i matka jsou pryč táááákže máme volno ! *Začal se smát, kdy najednou se usmál opět ďábelsky.* A samozřejmě to znamená, že máme spoustu času si užít i společně. Můžeš do sprchy přinesu ti nějaké oblečení. * Poté by Azazel šel pomalu do pokoje, kde by vytáhl nějaké oblečení a počkal by až Shin zaleze do koupelny.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Sun Feb 20, 2022 3:45 pm
*trochu zčervenal, když se dozvěděl, že je první z Kumo, ale stejně nemohl ho trochu neprovokovat. Pomalu se do toho dostával. Bylo to jako něco, jako kdyby objevil sám sebe po letech hledání* I kdybych nebyl tvůj první z Kumo, nevadilo by mi to *provokativně se na něj usmál. Společně teda opustili restauraci, Shin k zaplacenému jídlu přidal slušné dýško, než se spolu s Azazelem vydal k němu domů. Když se podíval, kam došli, tak se jen usmál* Páni, máte to tu pěkný *rozhlédl se i uvnitř a když přišel na řadu ten milý Azík, snad toho trochu litoval, protože ta jeho temná část ho odzbrojila. Když ho Azazel nesměroval do koupelny a sám se vydal do svého pokoje, probudilo se i v něm nějaké temnější já. Kdo by to byl řekl, že Shin něco takového v sobě má. Tichými rychlými kroky se přikradl k Azazelovi a ve chvíli, kdyby chtěl otevírat dveře svého pokoje, tak ho přimáčkl čelem ke dveřím a jednou rukou mu chytil ruce za hlavou a druhou vklouzl rukou do jeho kalhot. Sám nevěděl, proč to udělal. Normálně se takhle nechoval, ale oba mohli cítit, jak byl Shin k němu zezadu přitisknutý, že se malý Shin začíná opět probouzet*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Sun Feb 20, 2022 3:59 pm
Azazel: *Dost ho překvapilo to jak se k němu Shin zezadu přitiskl, na to se Azazel usmál a nechal si líbit to co Shin dělá. Azazel v tu chvíli nemohl vůbec nic dělat, ale jeho vzdychy mluvily za vše. Opravdu si to užíval a dával tím i najevo, že Shin opravdu není tak marný jak si myslel. Dokud se tedy po chvilce nezatřásl a nezačal zrychleně dýchat. Konečně se Shinovi povedlo udělat Azazelovi to co se mu předtím nepovedlo, jeho tvář mluvila za vše a jeho vzdechy také, opravdu se mu líbilo co Shin dělá a jak ucítil, že ho něco bodá dozad, tak už to prostě nemohl vydržet. Pokusil se nějak dostat z jeho zevření což pokud by se mu povedlo, tak by se otočila chytl Shina, kdy by si ho na sebe pověsil a dá se říct, že by vykopl dveře do pokoje kde, by ho hodil na postel a začal z něj strhávat vršek oblečení, dokud by neviděl jeho nahý vršek. V tu chvíli by začal přejíždět jazykem po celém vršku těla až by se dostal k ústům. Po chvilce udělal něco podobného jako Shin. Chytl jeho ruce, kdy mu je dal nad hlavu a tam jednou rukou je držel. Druhou rukou mezitím začal přejíždět po jeho rozkroku, nezajel však rukou pod kalhoty, ale po chvilce je začal pomalu sundávat, poté by sundal i spodní prádlo a začal si s malým Shinem rukou hrát, kdy mu dělal dobře jak jen mohl. Hned poté ruce pustil a pomalu se začal snižovat dolů, až dokud by nebyl u malého Shiníka. S tím by si začal hrát, tentokrát však trochu jinak a to svýmy ústy. Azazel byl vcelku zkušený a věděl tak co dělat, kdyby však Shin chtěl něco upustit, tak by ho Azazel prostě nenechal, doslova by ho mučil, kdy vždy před vyvrcholením by zastavil a po chvilce by začal znovu. Chtěl totiž, aby Shin v sobě probudil to zvíře a sám si určil kdy to bude chtít dokončit.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Mon Feb 21, 2022 11:41 am
*Zvíře. To bylo to správné pojmenování, jak se Shin teď cítil. Azazel v něm probudil zvíře, které se řídilo jen primitivními pudy. Nevěděl, co ho vzrušovalo víc, jestli to, že ho měl pomyslně ve své moci nebo to, co mu dělal dole. Rozhodl se do toho dát všechno. Neměl tušení, jestli se někdy jindy ještě odváží pro tenhle krok, přeci jen tohle vůbec nezapadalo do Shinova života. I když to byl asi víc Shin, než ten, kterému se líbila Reina. Kdyby nad tím přemýšlel, musel by se nad tím zasmát. Vážně? Reina? To určitě, odpovědělo by jeho já, které sebralo všechnu odvahu k tomu, aby takhle uspokojil Azazela. Byl zase stoprocentně připravený na další kolo a to zvířátko v něm prahlo po pokračování z restaurace. Když ho pustil, nechal se hodit na postel a sundat ze sebe vršek oblečení, kdy mu i trochu pomohl. Ale ve chvíli, kdy by mu přejížděl jazykem po těle, jen zvrátil hlavu dozadu a bylo na Shinovi, aby vzdychal. Ruce natáhl k jeho zadku, za který ho stejně chytil jako v restauraci. Přeci jen se mu to líbilo. A i Shinovi. Už teď měl Shin štěstí, že měl dost kvalitní kalhoty, tohle se nedalo srovnat s tím, jak rychle byl v restauraci. Tentokrát vydržel déle i jeho hlazení přes kalhoty. Tentokrát byl teď ten na lopatkách on, no doslova na lopatkách. Nechal by se svléknout úplně a hladovým pohledem by sledoval Azazela, jak pokračuje dolu. V první chvíli se celý prohnul, čímž i sám přirazil proti Azazelovi a nahlas zavzdychal. Svoje ruce nechával nahoře, jako kdyby mu je pořád držel. Začínal z toho šílet a chvílemi i proti němu trochu přirážel, když už cítil... Ale Azazel vždycky přestal* Aze! *jeho výkřik byl plný chtíče a frustrace. Nakonec to už nevydržel a jednou rukou Azazela chytil pevně zezadu ve vlasech a prostě ho nenechal se odtáhnout. Tentokrát to bylo všechno silnější a intenzivnější než předtím*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Mon Feb 21, 2022 12:13 pm
Azazel: *Cítil to Shinovo vzrušení jak se mu to líbilo. Shin však udělal přesně to co Azazel chtěl a když ho chytl za vlasy a to se Azazelovi velice líbilo. A to jak ho předtím chytl to bylo ještě něco víc. Celou dobu co ho však uspokojoval jeho oči sledovali přímo Shinovi, čímž chtěl zajistit ještě lepší pocit. Přeci jen ty modré velké oči, by mohli trocu pomoci. Po nějaké chvílce co by Azazel ucítil něco v ústech by se přeci jen dokázal odtáhnout a Shin mohl vidět, že mu vše stéká po tváři. To už nemohl Azazel vydržet také. Díval se stále velice hladově po Shinovi. Rozhodl se tedy, že si kalhoty také sundá a i spodní prádlo, kdy zamířil s malým Azíkem přímo k ústům Shina. * Představ si, že je to lízátko, které se nekouše. *Pousmál se na něj Azazel. Pokud by však Shin pouze používal jazyk Azazel by si to chvilku užíval dokud by nevyužil situace a po chvilce ho zasunul do úst Shina. Tam by se ladně začal hýbat dopředu a dozadu, celý by se u toho chvěl a opravdu si to užíval. Dlouho si takhle s nikým neužil pokud vůbec si takhle užil s někým. Ta nezkušenost Shina ho doslova přiváděla k šílenství a to se mu na tom líbilo. * Neboj se, kdyby jsi se potřeboval nadechnout. *Řekl, kdy se jen lehce zasmál a začal by zrychlovat dokud by nebyl slyšet výkřik přes celý pokoj a Azazel nevypustil i ze svého zásobníku a spadl mi doslova na Shina, kdy malý Azík by byl stále uvnitř a stále vypouštěl. To trvalo ještě pár vteřin než ho konečně vyndal a lehl si vedle něj.* Tohle....tohle byla fantazie... *Řekl Azazel, který zrychleně dýchal, ale bylo vidět, že jeho malý Azík nemá ještě stále dost a je opět připraven. V tu chvíli si Shina otočil na záda.* Chceš to ? Jestli ano slušně popros. *Usmíval se na něj ďábelsky za tím co se otíral o jeho zadeček.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Tue Feb 22, 2022 9:15 am
*Shin měl pocit, že nic lepšího v životě nezažil. Chvíli přeci jen bojoval s tím svým zvířátkem a s frustrací vždycky, když Azazel přestal v tom nejlepším. Šílel z toho, no, nakonec mu prostě přestat nedovolil, protože ten tlak a vzrušení bylo už příliš velké. Celou dobu se na něj díval, kdy měl ruce pod hlavou. Pak stačilo mu vjet rukou do vlasů a nechat ho to dokončit. Shinovy vzdechy byly dost výmluvné na to, aby Azazel věděl, že se mu to líbí. A jeho výkřik, když konečně vyvrcholil, byl všeříkající. Sám mohl sledovat, jak Azazelovi všechno stéká po tváři. Bylo toho rozhodně víc, než sám čekal. Když zažil něco takového, logicky chtěl to dopřát i jemu. Jen se potěšeně usmál, když se Azazel svlékl, no, Shin ho už vysvlékl úplně, než se mu opatrně začal věnovat jazykem, zatímco ho hladil po hrudi a břiše. Ale ve chvíli, kdy mu ho Azazel zasunul do úst, tak ho nějak automaticky oběma rukama chytil za zadek. Občas prostě přestal, aby se nadechl. Ale vždycky vydržel déle a déle. Líbilo se mu to dělat mu dobře. Sám se hýbal proti němu a sledoval ho, jestli se mu to líbí, což mohl i cítit z toho, jak se chvěl. Ve chvíli, kdy Azazel vyvrcholil, na něj upřel dost překvapený a trochu vyděšený pohled. Nečekal to a rozhodně nečekal, že na něj tak i spadne. No, Shin neměl nejspíš jinou možnost, než to spolknout. Na jednu stranu chvíli bojoval s nevolností, ale malý Shiník se opět vzpamatoval. Když si ho ale Azazel otočil na břicho, tak se Shin trochu vyděsil* C-Co? Co chceš dělat? *dostal ze sebe se strachem. To, jak se o něj Azazel otíral, mu došlo, co vlastně chtěl udělat. Ale nebyl si vůbec jistý, jestli to chce*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Tue Feb 22, 2022 9:28 am
Azazel: *Stále se o něj hezky otíral, dokud neuslyšel ten Shinův vyděšený hlas. Azazel však už byl v rauši a nemohl si pomoci. Bylo vidět, že Shin se opravdu bál, ale v tu chvíli mu to bylo více méně jedno.* Neboj bude se ti to líbit. *Pousmál se, kdy pomalu a opatrně začal vjíždět dovnitř. Když už byl uvnitř tak se jen silně zachvěl. Bylo mu jasné, že to zřejmě Shina bude ze začátku bolet (Nejsem odborník na anal, takže nevim jak moc Very Happy ) ale aby ho trochu utěšil tak jednou rukou ho chytil za malého Shiníka a s ním si i hrál, poté se začal pomalu hýbat, kdy zajížděl tam a zpět. Ze začátku to šlo vcelku těžko, ale po nějaké chvíli se to už zlepšilo a tak Azazel mohl nasadit nějaké správné tempo. Nakonec by si však s malým shiníkem přestal hrát, a sledoval pokud se to Shinovi líbí. Pokud by se mu to však líbilo začal by zrychlovat a přírazy by byly silnější. Kdyby se mu to naopak nelíbilo, tak Azazela by bohužel ovládlo to temné já až moc a chytil by jeho ruce, kdy by ho nenechal se od Azazela dostat a naopak by jeho přírazy byly ještě agresivnější.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Tue Feb 22, 2022 6:54 pm
*Shin se opravdu bál, bylo to něco neznámého. Teda ne, že by všechno s Azazelem nebylo neznámé, ale tohle bylo něco, co si ani nedovedl představit, že by se mu někdy dělo. Dokonce i malý Shiník pod tím strachem ochabl* Já nechci *dostal ze sebe, ale bylo to stejně zbytečné. Cítil, jak do něj pronikl, až Shin vykřikl bolestí. V první chvíli to nebylo vážně nic příjemného (taky jen předpokládám Very Happy ). Vytryskly mu v první chvíli i slzy a první jeho myšlenka byla, že se musí dostat od Azazela pryč. Ale nebyl zrovna v pozici, ve které by mohl uniknout. Malý Shiník zprvu na jeho hraní vůbec nereagoval, ale pak docela rychle ztvrdl. Místo tichých projevů bolesti se objevila slast. Nikdy si nemyslel, že se mu bude líbit něco takového. Jeho vzdechy nejprv byly dost nesmělé, ale docela rychle nabraly na intenzitě. Dokonce se mu i pokusil tak nějak lépe nastavit. Ve chvíli, kdy by si s ním přestal hrát, Shin se neudržel a začal se uspokojovat sám. Vzdychal mnohem hlasitěji než předtím. Sice pořád cítil nějakou bolest, i to bylo místy slyšet na hlase, ale rozhodně nechtěl, aby Azazel přestával. Nastavoval se mu a držel jak nějaká..., ale jeho to vzrušovalo*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Tue Feb 22, 2022 7:43 pm
Azazel:  *I když Shin řekl, že nechce už bylo pozdě a Azazel už byl v pohybu. To, že se jeho malej Shiník nejdříve vůbec neprobudil ho trochu zarazilo,ale po chvilce se stalo kouzlo. Samozřejmě cítil, že nejdříve se to Shinovi nelíbí a to Azazela trochu naštvalo, ale to se mělo brzy změnit najednou se Shin pokusil lépe nastavit, aby to Azazel měl lehčí a na to se opět Azazel pousmál. Ty vzdechy co se ozývaly od Shina jen více a více nabudili Azazela, který poté i zpomalil, aby si to Shin vychutnával více. Všiml si toho jak se Shin začal uspokojovávat a to se Azíkovi velice líbilo, neměl tolik další práce. Bohužel Azíkova výdrž už nebyla taková jako předtím přeci jen si dost už užili, ale držel se. Cítil to vzrušení a cítil, že se to Shinovi skutečně líbí, proto chtěl změnit i polohu. Vyndal tedy svého Azíka a opět si lehce přetočil Shina tentokrát na záda, chtěl vidět Shinův obličej. Přitom však začal opět zasouvat přímo do Shina, a opět to bylo velice opatrně a jemně. Tělo spustil tak, aby neměl šanci rukama se sám uspokojit a jak se přitom hýbal dělal to za Shina. Hlavu poté sklonil přímo k Shinovi, kdy měli obličeje blízko u sebe a začal tak Shina líbat. Nakonec však přišlo přesně to na co Azazel celou dobu čekal. Velice rychle vyndal malého Azíka tak a vyprázdnil svůj zásobník přímo na něho, Azazel však nevěděl zda svou "masáží" tělem také uspokojil Shina nebo ne, každopádně Azazel už opravdu nemohl. Ne, že by malej Azík ještě nemohl ten mohl dál, ale Azazel už spotřeboval opravdu hodně energie v pohybu a tak podobně. I když nahý tak by ležel dál na Shinovi.* Dávám ti povolení dělat si semnou co chceš. Takhle skvěle jsem se nikdy předtím necítil. Ta tvá nezkušenost....krucinál to je tak sexy ! *Řekl provokativně Azazel, který si nakonec lehl vedle něj na břicho. Je pravda, že se snažil udělat dobře převážně Shinovi, i když Azazel sám u toho vyvrcholil, ale prostě něco mu chybělo.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Tue Feb 22, 2022 11:12 pm
*ze začátku to bylo peklo. Myslel si, že mu snad roztrhá vnitřnosti a ze Shina nezbyde nic než kus masa. Ale ten přechod z toho, kdy se mu to vážně nelíbilo a jen to bolelo k tomu, kdy slastí skoro nemohl popadnout dech byl dost rychlý. Byla to ta kombinace jeho hraní si s malým Shinem a jeho přírazy. Nedokázal by být potichu, ani kdyby stokrát chtěl. Hlavně mu to bylo jedno. Prožíval další z mnoha svých dnešních poprvé. Takže i kdyby je přistihli Azazelovy rodiče, bylo by mu to jedno. Plnými doušky si to užíval a o to víc, když pak Azazel zpomalil. Bylo to všechno podvědomé i to, že se začal uspokojovat. Díky tomu veškerému vzrušení se zrovna nešetřil. Do teď to nedělal, ale stejně mu to přinášelo dost slasti. Víc ale pro Shina znamenal Azazel. Ta submisivní role mu vůbec nevadila, přeci jen byl ještě před ne tak dlouhou dobou panic. Když si ho Azík přetočil na záda, věnoval mu hladový pohled. Nějak se mu to samotnému nedařilo dokončit. Takřka vykřikl slastí, když mu ho tam zasunul pod jiným úhlem než prve. O to silnější bylo, že Azazel prakticky na Shinovi ležel a stimuloval malého Shina vlastním tělem. Když se začali líbat, Shin mu oplácel jeho polibky vášnivě. Zase už byl na hranici toho, co snese. Ale snažil se ještě vydržet. A tak se stalo, že se Azík udělal sám. Shin zůstával stoprocentně připravený. Ve chvíli, kdyby ho snad chtěl udělat rukou, tak by ho zastavil. Tím, jak se otočil na břicho... Shinovi se v očích zalesklo a na nic nečekal, aby si klekl za něj* Chceš to taky? *zeptal se vzrušeně a začal se o něj otírat stejně jako Azazel předtím. Jenže Shin u toho vzdychal a chvěl se, jako kdyby měl každou chvílí vyvrcholit. Nakonec nečekal na jeho odpověď a začal do něj taky pomalinku pronikat. Zrychlil se mu dech a tentokrát měl vážně problém se udržet. Musel po chvilce zastavit, aby průběh se pokusil aspoň zvrátit. Aspoň na chvíli*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Tue Feb 22, 2022 11:29 pm
Azazel: *Azazel dost vyčerpaný, a když ucítil jak se Shin přesunul za něj jen se lehce pousmál. Najednou však ucítil jak se malej Shin otírá o Azazela* Na to nemáš. *Zasmál se Azazel čímž chtěl Shina jen vyprovokovat. Ani nemusel protože Shin začal pomalu pronikat a Azazel jen až moc slastně začal vzdychat. Viděl však, že Shin má zřejmě problémy se udržet a musel chvíli počkat. Azazel, ale na nic čekat nechtěl. Doslova proti němu vyletěl takže Shin byl úplně uvnitř, kdy se Azazel začal silně chvět, doslova ho to přivádělo k šílenství. * Tak dělej Shine ! Makej ! *Zakřičel, kdy se stále hýbal proti němu. Azazelovi bylo úplně jedno, že Shin se prostě neumí ještě udržet, chtěl mu dopřát pocit, který nikdy ještě něcítil. * Prosím ! Ještě prosím ! Dělej ! *Křičel na Shina takovým líbezným hlasem, kdy přitom stále vzdychal více a více, dokonce se přitiskl ještě blíže k Shinovi, a nedovolilmu prostě vykloznout. I kdyby chtěl prostě to nešlo, Azazel však musel uznat jedno, Shin má rozhodně obrovskou výdrž. Celý se chvěl byl to nepopsatelný pocit a i když to chvílema bolelo, Azazelovi to vůbec nevadilo on byl na bolest zvyklý a naopak spíše se mu to kvůli tomu více líbilo.* Tak už dělej ! *Zakřičel Azazel, kdy už bylo vidět jak je doslova v rauši. Nakonec by se však od Shina dostal trochu dále, dovedlo ho to až do takové fáze, kdy už se prostě nemohl ani udržet a nemohl se ani přizpůsobit Shinovi. Tady nad ním Shin vyhrál.*
Shinzaburo Genichiro
Shinzaburo Genichiro
Poèet pøíspìvkù : 570
Join date : 31. 08. 21

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Shinzaburo Genichiro

Wed Feb 23, 2022 1:02 am
*Shin se jen snažil nevnímat jeho provokace, jeho slastné vzdechy, protože oboje ho dostávalo blíž a blíž výbuchu. Když se najednou ocitl celý v něm, jeho sebeovládání bylo vážně na krajíčku. Už ten tlak nemohl vydržet. Ale nějak se mu povedlo to ještě ustát, přičemž upustil do Azazela jen část. Nad tím neměl zrovna kontrolu. No, ztrácel i ty poslední zbytky sebeovládání, když ho slyšel tak vzdychat, když proti Shinovi tak přirážel jak smyslů zbavený. Každý jeho příraz, každý jeho vzdech v něm probouzel to zvíře a zároveň to přiváděl samotného k šílenství. On už dávno nechtěl vyklouznout. Právě naopak. Nakonec se už vážně neudržel, chytil ho za boky, aby ho znehybnil. I kdyby k tomu měl použít všechnu sílu, co ještě měl, a několikrát prudce přirazil, než se pokojem ozval výkřik a ten zbytek, který mu ještě zůstal po tom všem, vypustil přímo do něj. Celý se chvěl vyčerpáním a ve chvíli, kdy Azík odpadal, tak on se svalil vedle něj na postel. Nebyl schopný vůbec ničeho. Jen zrychleně oddechoval* To bylo něco *vydechl a sám nebyl schopný věřit, že byl vůbec něčeho takového schopný. Teď se rozhodně ale nemohl ani pohnout.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Wed Feb 23, 2022 1:11 am
Azazel : *Azazel pouze vzdychal a s každým přírazem více a více, nečekal však to, že si ho Shin sám chytí a najednou to ucítil, sám neměl sílu se už ani pohnout takž to pro Shina nebylo nic obtížného. Pak to tedy ucítil a slyšel výkřik, přičemž vykřikl i Azazel . Azazel, který odpadl se celý ještě stále chvěl a zrychleně dýchal. Ležel na břichu celý nahý, ale to mu bylo opravdu jedno stále ještě byl v rauši z toho všeho. Když už se tak nějak vzpamatoval podíval se směremna Shina, kdy se jen spíše přetáhl k němu a ještě mu daroval správného a dlouhého francouzáka a rukou ho hladil po jeho nahém těle.* Tohle jsem ještě s nikým nezažil, ty a nezkušený ? *Zasmál se, když zajel rukou opět k malému shinovi, který zřejmě už toho měl dost, stejně jako malý azík.* Tahle věcička, chlapče ty s tím umíš věci. *Řekl i když to spíš znělo jako by uběhl maraton, sotva lapal dech. Přeci jen, ale našel ještě trochu síly a Shina si obrátil k sobě, kdy tentokrát on chytil Shina za zadeček. * A tohle. To je ten nejhezčí zadek, co jsem kdy viděl. *Plácl ho po něm a políbil ho na hrudi. * Budeš si to chtít někdy zopakovat nebo na tebe někde někdo čeká ? Přeci jen jsi teď muž. *Zasmál se a přitom stále hiadil Shina po zadečku*
Sponsored content

Dante - Náměstí                        - Stránka 10 Empty Re: Náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru