Jezero

+9
Arita Konoruki
Batsu
Dango Yoshikawa
Shinzaburo Genichiro
Shimiru / Azazel
Kamiko Yuki
Satsujin Genichiro
Temari Hayo
Admin
13 posters
Goto down
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Wed Dec 07, 2022 10:08 am
Pohled Dante: *Když dojdou oba k jezeru a ona se jej zeptá, trochu si povzdychne a v hlavě si řekne:* "Sakra, tohle nebude tak jednoduché, jako u Tatsu. No nic, už jsem se k tomu upsal." *Znovu se zhluboka nadechne a řekne:* Uděláš přesně to, co ti řeknu, jinak neuspěješ. Sedni si na zem do meditačního sedu, určitě jste se jej na akademii učili, přitom však zavři oči. *Posléze počká, než to provede a ihned dává další instrukce:* Dobrá, nyní se soustřeď na svůj tok chakry. Musíš cítit, jak ti proudí tělem, ale na to potřebuješ, aby jsi byla v klidu. Izoluj se od myšlenek a soustřeď se jen na můj hlas. Tvá chakra je v tobě jako jezero za prudké bouře, ale klid, který v mysli zavládne, z nich udělá klidné potůčky. Nech je téct do tvých chodidel. *Chytne jí za ruku a poví:* Chyť se mě a jdeme k jezeru společně. Nezapomínej se stále soustředit, protože pokud spadneš, tak tě nebudu schopen včas chytit. *Udělá sám pár nádechů a výdechů a začne se soustředit na tok své vlastní chakry (Suimen Hokou no Waza), přičemž se rozejde na vodní hladinu.*

Pohled Reisu: *Reisu sledoval každý jejich pohyb a uvelebil se na větvi. Nijak se do toho nechtěl zapojovat, dokud nemusel.*
Sanako Amari
Sanako Amari
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 12. 22

Jezero      - Stránka 7 Empty Re: Jezero

Wed Dec 07, 2022 10:19 am
*Akami se řídíc pokyny Danteho se posadí na zem do tureckého sedu a zavře oči, dle pokinů se uklidní pomalinku a plinule dýchá a vidí v mysli jak jí chakra, různorodě prodí tělem a tak se pokusí misl uklidnit tím že poslouchá Danteho hlasa to se jí po chvilce strastí povede a v misli sliší jak potůčky tečou až do jejich chodidel. Jak ucítí že jí asi Dante bere za ruku, tak se jen zeptá.* Mistře musím mít furt zavřené oči nebo je smím už otevřít? *Když Mistr asi neodpovídal tak se jen postavila a jelikož měla furt zavřené oči tak se soustředila jak na chakru v chodidlech tak na to aby se někde nevimlela a držíc se ho za ruku se za ním rozešla na hladinu.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Wed Dec 07, 2022 10:27 am
*Když si Dante všiml, že se to Akami zatím daří, rozejde se dále a trochu zrychlí. Když dojdou tak do poloviny, pustí jí za ruku a řekne:* Nyní otevři oči, ale nezapomínej se soustředit. Zrak je v těchto situacích vždy stěžení a nejednou se stalo, že po otevření očí se někdo propadl hladinou. Pokud by jsi však padala, jsem nyní připraven tě chytnout. *Jak pověděl, tak konal. Ruce měl připravené na to, že by jí musel chytat a v mysli si řekl:* "Jak může někdo tak hyperaktivní být schopen takového soustředění? Buď se nyní extrémně krotí, nebo není až taková hyperaktivka, jak se na první pohled zdá. Jen doufám, že nespadne a udrží se, protože kdyby spadla, nejen že smočí sebe, ale nejspíše by nahodila i mě."
Sanako Amari
Sanako Amari
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 12. 22

Jezero      - Stránka 7 Empty Re: Jezero

Wed Dec 07, 2022 10:39 am
*Akami stále poslouchajíc a soustředíc se na Danteho hla potom otevře oči, sice ten pohlet jí trošku udivý ale snaží se zůstat soustředěná. Jen první krok o samotě pro ní byl trošku těžší, tak začala mávat rukama aby nabrala znovu rovnováhu což se nezdařilo ale spadla jen na ruky do kterých taky soustředila chakru a tak pomoci rukou vyskočila a dopadla tak aby zbytečně Danteho neohodila vodou, poté se na něj mile usmála a dodala.* Jak mi to jde mistře a haha měl jste obavi že se zmáčím co?
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Wed Dec 07, 2022 10:46 am
*Když se dívenka převrátila, počítal, že bude padat na záda, ona však padala na břicho. Věděl, že by nic nezmohl a proto udělal jen půl kroku k ní, aby ji při nejhorším vylovil zpět na hladinu. K jeho překvapení se však dívenka udržela, takže v ovládání toku chakry má alespoň nějakou praxi.* "Tak tohle bude zajímavé. Zprvu vypadá nadšeně, že jí někdo něco naučí a vypadá, že téměř nic nesvede a teď předvede toto? No, alespoň zbytečně nenachladne, protože pochybuji, že bych to usušil pomocí svého Katonu." *Na její otázku jen odpoví:* No, věřil jsem ti, že se tak nějak udržíš, což se mi potvrdilo. Takže se zvedni a dostaň se až ke mě. *Při poslední větě se rozeběhne ke břehu, avšak to už jej stojí koncentraci, protože se pohybuje celkem rychle.*
Sanako Amari
Sanako Amari
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 12. 22

Jezero      - Stránka 7 Empty Re: Jezero

Wed Dec 07, 2022 11:01 am
*Akami se jen narovná s dopadu na nohy a zozběhne se za Mistrem ke břehu, jak běží stále se soustředí přeci nechce být za nemehlo a na kraji vody vyskočí a v vzdušném kotrmelci dopadne už na pevnou zem na nohy.* Tak jsem tu a co mě naučíte teďkom mistře? *Dichtivě potom čeká co jí Dante předvede jako další a přitom i kouká kde je ddruhý mistr.* Mistře kde je váš kolega? Proč i on mě něco nenaučí? *Smutně sklopí hlavu, protože byla v domění že druhý mistr jí nechce učit kvůli tomu jaká je.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Wed Dec 07, 2022 11:09 am
*Když vidí, že se i ta dívenka rozeběhla, začal přemýšlet, co by jí mohl naučit dalšího, protože očividně jí chození po vodě jde.* "No, mohu zkusit jí říci, ať se snaží udržet na nohou, zatímco bych si vzal nějaké kameny a dělal trochu vlny. Nebo vzít větev a zaklínit ji tak, že bych využil sílu mého dupnutí. Jo, to by šlo." *Na její otázku jí odpoví:* No, dnes budeme trénovat jen Suimen Hokou no Waza, abychom tvůj chakrový systém nepřetížili. *Nad její druhou otázku si jen povzdechne a řekne suše:* Nevím, kde je Reisu, ale ber to takhle. On umí to stejné jako já, takže o nic nepřijdeš. A víš co, stoupni si na hladinu vody a já připravím věci na trénink. *S těmito slovy vezme pevnou a pružnou větev, kterou zaklíní dvěma velkými kameny. Jakmile se mu to po chvíli povede, větev namíří směrem dívenka a vší silou dupne, což vyvolá celkem velkou, rychlou a prudkou vlnu.*
Sanako Amari
Sanako Amari
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 12. 22

Jezero      - Stránka 7 Empty Re: Jezero

Wed Dec 07, 2022 11:30 am
*Akami se jen pousmála a čekala co bude jak jí Dante řekl aby zůstala na hladině stát, učinila tak bez reptání, sleduje co mistr dělá a jakvidí že si chystá nějakou větev tak se jen nachystá a stále čeká.Když se pomocí kamene na hladině vytvořila vlna Akami zprvu trošku zavrávorala ale potom viskočila nechala vlnu nejhorší pod s sebou projít a přistála potom zas na malinko se vlnící hladině. To je všechno Mistře nebo snad máte ještě nějaký nápad, já zatím mohu. *Poté zase v klidu stojí na hladině a je připravena na vše co si pro ní Dante nachystá.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Thu Dec 08, 2022 6:50 pm
*Když vidí, že se Akami drží, začne Dante přidávat na intenzitě vln, aby se ujistil, zda toto jutsu už neovládá. Dokonce aktivoval Kaimon, který ještě naštěstí nejde poznat, aby vlny, co udělá, budou více prudké a rychlé.* "Pokud i tohle ustojí, jen mi věšela bulíky a nos a tuto techniku ovládá." *Pomyslí si a sleduje, co bude dál*
Sanako Amari
Sanako Amari
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 12. 22

Jezero      - Stránka 7 Empty Re: Jezero

Fri Dec 09, 2022 7:54 am
*Akami byla připravená na vše ale toto nečekala jak Dante zrychlil z prvu se jí dařilo udržet ale potom už se jí nedařilo ikdyž vyskočila do vzduchu, potom už sejen smáčela a Dante sliší.* Glo glo už fuj už dost glo glo. *Potom vidí jak se za Akami zavře hladina a jen pár bublinek jde na hladinu.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Fri Dec 09, 2022 12:53 pm
*Dante ihned Kaimon deaktivoval, když viděl, že to trochu přehnal. Kupodivu to s ním skoro nic neudělalo, na druhou stranu to neměl vůbec dlouho aktivovaný a nestačil se zahřát. Ihned začal soustředit svojí chakru do nohou a rozeběhl se tam, kde se ponořila. Mlha ani temnota tomu nějak nepomohla, takže si poklekl a rukou prorazil vodní hladinu, kde ucítil límec její horní části obleku. Nebyl zvyklí tahat lidi, ale výcvik se vyplatil a hned napoprvé ji dostal na vodní hladinu. Ne, to vlastně ne, nad vodní hladinu. Držel jí ve vzduchu a došel s ní mlčky na břeh.*
Sanako Amari
Sanako Amari
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 12. 22

Jezero      - Stránka 7 Empty Re: Jezero

Fri Dec 09, 2022 1:59 pm
*Akami se probere mokrá ležíc na břeku.* Kuck Kuck fuj co to bylo, eh ehm. *unaveně se posadí a stále zní odkapává voda.* Ne mé sendviče, sakra sem bez oběda. Dante co ste to udělal to ste mě chtě zabít. *Kouká Akami na danteho a čeká jak se ktomu postaví.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Fri Dec 09, 2022 6:06 pm
*Když se ta dívenka zakuckala, Dante se jen ohlížel okolo. Tohle by jej totiž mohlo stát jeho, těžce vypracovanou, reputaci a mohl by se propadnout do podobné úrovně, jako Reisu.* "Dobře, fajn, dopadlo to v pohodě. Nikdo mě neviděl, nikdo tohle neslyší a nikdo nemá žádný důkaz, že se to kdy stalo. Má reputace je zachráněna a pokud by to někomu řekla, kdoví, zda by jí uvěřili," *ujišťoval se v mysli Dante a když dívenka podotkne, že nemá sendviče a zda ji chtěl zabít, jen odpověděl:* Ne, nechtěl jsem tě zabít. Kdybych ti chtěl ublížit, tak bych tě vyzval k pěstnímu souboji. Tohle byl jen trénink toho, kdyby jsi chtěla chodit po nějakém nerovném povrchu. A co se toho jídla týká, klidně si vezmi tohle, *poví a hodí ji krabičku, ve kterém má sushi.*
Sanako Amari
Sanako Amari
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 12. 22

Jezero      - Stránka 7 Empty Re: Jezero

Sat Dec 10, 2022 6:25 am
*Akami ae mokrá postaní koukne na Danteho a dodá.* ]b]Děkuji za trénink Da Dante Hepčík,[/b] *Jde si sednout na lavičku a jde se pustit do sushi, které i když je mokrá jako pes si vychutnává, potom jak dojí Sushi vrátí bento Dantemu.* ]b]Ještě jednou hep hepšík děkuji za dnešní trénink a za to že jsem asi hepčík nachladla, no nic raději půjdu už domů se vykurýrovat.[/b] *Na Akami je vidět že asi se nachladila a je rudá v obličeji, když se postavila najednou se jí zatočila hlava.* No budu muset se nějak dostat domů do čtvrti klanu Supaida, nachvilku si odpočinu snad mi potom bude líp abxch mohla dojít domů. *Položí se na lavičku a zachvíli usne.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Re: Jezero

Sun Dec 11, 2022 5:23 pm
Pohled Dante: *Když mu dívka poděkuji, jen kývne a řekne: * Jistě, nemáš vůbec zač. Tento trénink byl i pro mě celkem velkou novinou a krokem do neznáma. A ty to běž hlavně vyležet domů. *Vypadá celkem mizerně a on jí chtěl již nabídnout doprovod, jenže ona začala povídat. Nechtěl jí skákat do řeči, avšak si uvědomoval, že zůstat tady by nebylo vůbec nic dobrého a mohlo by se to ještě více zhoršit. Když usne, trochu jí šťouchne do ramene, jenže spí jako poleno. V dáli slyšel něčí smích a následné praskání větví.* "Tak tam jsi, ty hade," *řekne si Dante a pomocí Shunshin no Jutsu se dostane přímo k jeho bratrovi.* Takže ty jsi tu jen posedával a nechal mě jí napospas, jo? *Po jeho výroku, že jí málem zabil, jen naštvaně dodá:* Kdyby jsi tam byl i ty, tohle se nemuselo stát. A navíc, měli bychom jí dovést domů. Je z klanu Supaida, takže to máme po cestě. *Jak se dalo čekat, Reisu se do toho nechtělo, ale nakonec se spolu k Akami dostali.*

Pohled Reisu: "To je ale idiot. Je to jen studentka, ty inteligente, takže toho moc nezvládne. A teď jí budeš muset lovit, jako nějakou rybu," *říkal si Reisu v hlavě a u toho v sobě zadržoval smích. Nakonec to v sobě neudržel, protože tohle bylo vskutku komické, a začal se smát na jedno kolo. Tím, že se smál celkem nahlas, se jeho tělo dalo do pohybu a on uslyšel prasknutí větve. Ani se nenadál a již ležel na pevné zemi, přičemž se mu naštěstí povedlo spadnout do kotoulu, aby zlehčil pád. Když se k němu dostal Dante a začal mu to vyčítat, jen řekne:* Nenechal jsem Vás napospas, jen jsem hlídal, že nebudou žádní svědci, až ji zabiješ. *Očividně právě hodil kunai do vosího hnízda a Dante se naštval. Jeho návrh se mu nelíbil, avšak nakonec se podvolil a došli až k ní.*

*Vidí ji tam, že spí a je pořád sakra mokrá. Vzali jí, jako viděli matky nosit opilého otce, a rozešli se k jejímu klanu. Kupodivu tam došli relativně brzy a jedna žena se znakem klanu si jí převzala. Na nic se neptala, přeci jen, rozhodně nevypadali jako nějací geninové a nešlo jim pořádně ani vidět do tváře, jen poděkovala a odešla. Reisu i Dante se rozešli také domů, aby mohli uklidit. Kdyby se náhodou otec či matky vrátili, tak aby alespoň přišli do čistého prostředí.*

Konec RPG
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sun Dec 11, 2022 5:47 pm
*Po několika dnes se Dante i Reisu rozhodli zase podívat k jezeru. Doufali, že už tam neuvidí tu Akami, protože dnes na ní neměli vůbec náladu. Když došli do toho bodu, že si mohli všímat laviček, hluboce si oddechli a pokračovali v cestě. Nevěděli, co nyní dělat a proto si sebou Dante vzal knihu o získávání potravy ve volné přírodě a jak získávat vodu. No, co k tomu dodat, četli mnoho podobných knih a po chvíli zjistili, že je to vlastně levná kopie té předešlé. Nakonec se na sebe povídali a Dante se pokusil rozlomit to trapné ticho:* No hele, Reisu, za chvíli nás čekají zkoušky.. Jak se vlastně cítíš? Také jsi tak nervózní? No samo sebou, že jsem nervózní. Víš, jaká to bude zodpovědnost, být chunnin? Podle chování některých místních asi velká, když se občas chovají jako namyšlená hovada. Ale Reisu, takhle bychom o nich mluvit neměli. Ano, sice se tak chovají, ale jak jsi sám řekl, jsou to jen někteří. Já se hlavně těším na to, až budeme moci chodit ven, mimo Kumogakure. Budeme moci plnit mise v terénu a jak nám říkala ta kunoichi v nemocnici, většina bylin potřebné k léčivým mastem roste v divočině. No jo, vyhlídky jsou to dobré, jen už bude trochu horší ty zkoušky udělat. Od nás tam půjde spoustu geninů a věřím, že z ostatních vesnic to bude stejné. Ta druhá a třetí zkouška bude hodně velká výzva, ale od toho jsou to ty zkoušky. *Po tomto krátkém dialogu se zvedli z lavičky, jelikož jim začala být trochu zima, a namísto toho se šli procházet kolem jezera po pěšině, aby se alespoň trochu zahřáli.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sun Dec 11, 2022 7:47 pm
*Po nějaké době se Misaki rozhodla, že by se mohla zase zajít podívat do Kumogakure. Když se konečně dostane do vesnice, tak si trochu oddechne, protože byla ráda, že už je konečně ve vesnici a má za sebou kontrolu, bez které by se do vesnice nedostala. Akorát se jen tak prochází ulicemi a dostane se na jednu, která vede na okraj vesnice k jezeru.* 'Hmm, mám takový pocit, že tady se mi bude líbit, je tady celkem ticho a ani tady není moc lidí,' *řekne si v duchu Misaki a pomalu pokračuje v cestě. Na sobě , čelenku Suny má kolem krku, na pravé noze má pouzdro se zbraněmi, za opaskem má větší pouzdro, ve kterém má i papírky ke klanových technikám a na ještě tam má Kusanagi no Tsurugi. Jak se tak prochází, tak přemýšlí, co bude v Kumogakure dělat a jak dlouho se tam asi zdrží.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sun Dec 11, 2022 7:57 pm
*V půli další debaty o tom, jak budou chunninské zkoušky stát na nic, spatří známí oblek a siluetu.* Hej, Reisu, myslíš, že je to Misaki? Vypadá to tak, nejspíše má zase volno. Co takhle, kdybychom šli za ní a pokud by chtěla, mohli bychom jí pomoci zabít čas. Reisu, nikdy jsem netušil, že to řeknu znovu, ale možná v té hlavě přeci jen něco máš. No, jelikož jsme dvojčata, tak tam mám úplně to stejné, co ty. *Oba dva se tomu zasmáli a šli směrem k Misaki. Moc lidí tu nebylo, ale jelikož jsou všichni civilisté pryč, tak by byl překvapením pravý opak.* Hele, Reisu, kdyby náhodou měla hlad, klidně můžeš podotknout to, že jsem se naučil vařit ten rámen s oblohou. Víš co, bylo by trapné, kdybych to říkal já a navíc, její oblíbená restaurace je zavřená. No jasně, kdyby to zmínila, tak to určitě nadhodím jako variantu, ale moc si nefandi. *Pověděl provokativně Reisu a již se blížili k Misaki. Když byli za ní, rychle skočili před ní a jednohlasně pověděli:* Ahojky Misaki, co tě sem přivádí?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sun Dec 11, 2022 9:54 pm
*Misaki pomalu pokračuje v cestě a dívá se na jezero, ke kterému je každým krokem blíže, protože se k němu už celkem těšila, protože jak viděla, tak tam moc lidí nebylo.* 'Ale jo, je tady celkem pěkně, možná je to tady ještě hezčí než v Suně, protože tady jsou kolem aspoň nějaké stromy  a tráva a ne jen písek a maximálně kaktus jako v Suně,' *řekne si v duchu Misaki a pousměje se. Jak Misaki pomalu pokračuje v cestě, tak najednou uslyší známé hlasy, tak se zastaví a pousměje se.* „Ahoj. Přijde mi, že pokaždé, co se tady objevím, tak potkám vás dva, ale byla jsem nedaleko, takže jsem se rozhodla, že se tady zatavím,“ *poví jim Misaki a usměje se na ně.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sun Dec 11, 2022 10:01 pm
*Když se Misaki usměje, sundají ze sebe kapuce, aby jim šlo vidět do tváře. Oba se nemohli bránit a usmáli se také. Její slova je potěšila a také jim to přišlo zvláštní.* Možná je to osud, že se vždy tu nějak střetneme. Nebo je to možná díky tomu, že Kumogakure je i přes svůj obrovský vzhled moc malá a právě proto se potkáváme s lidmi, kteří.. *Dante se zarazí, protože nevěděl, jak jeho myšlenku zformulovat do slov.* No, Dante už není tolik uzavřený, ale zato má problém občas pořádně formulovat věci, omluv jej prosím. *Zazubí se Reisu a poplácá Danteho po zádech. Ten se ihned zeptá, protože pocit zmámení překonal:* A co by jsi vlastně chtěla dělat, Misaki? Je tu něco konkrétního, možná bychom ti mohli pomoci.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 12, 2022 9:19 am
*Nad jejich slovy se Misaki pousměje.* „Mno kdo ví,“ *poví jim Misaki, protože to bylo fajn zajímavé, že se poslední dobou potkávali tak často, možná se s nimi potkávala poslední dobou ještě více než s Aritou. Když se Dante zakoktá, tak se Misaki trochu pousměje, ale nic mu na to neřekne. Při slovech Reisu jen kývne hlavou, že rozumí.* 'Mno aby to teřba časen nebylo naopak, že Reisu nebude moc mluvit a Dante pořád... Nebo budou ukecaní oba,' *řekne si v duchu Misaki, i když ta poslední možnost byla celkem děsivá.* „Abych řekla pravdu, tak nic moc nemám co bych chtěla dělat, takže jestli vás třeba něco napadá,“ *poví jim Misaki.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 12, 2022 9:31 am
*Dante se cítí trochu trapně, protože nikdy neměl problém mluvit k Misaki.* "Co se to se mnou sakra děje? Tohle není normální, ale nesmím nad tím moc přemýšlet. Mohlo by se to vrátit a to by bylo hrozné." *Řekne si v hlavě Dante a sleduje, jak se Misaki usmívá. Reisu se dívá i po okolí, pokud by neviděl něco zajímavého, což se mu bohužel nepoštěstí. Po slovech Misaki začne Dante přemýšlet:* "No sakra, co bychom mohli dělat? Jít společně do nemocnice pomáhat zraněným je blbost, ale zůstat tady by dlouho nevydrželo. No, mohu něco zkusit navrhnout, ale určitě to skončí fiaskem." *Dante se zhluboka nadechne, vydechne a poví:* No, co třeba strávit nějaký čas tady, dokud je relativně pěkně a posléze se jít naobědvat někam? Jo, třeba k nám. Dante se naučil vařit nějaké základní receptury, dokonce i to jídlo, které ti minula chutna... *Dante mu v té chvíli zacpal ústa a jen Misaki naléhavě řekl, i přes pokusy Reisu mluvit:* Ehm, Reisu jen správně nedokáže formulovat slova.. Naučil jsem se to v té restauraci, jak jsme tam byli.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 12, 2022 6:17 pm
*Misaki se dívá na ty dva a je celkem zvědavá, co jí řeknou, ale nějakou chvíli je takové dovné ticho a neví moc co by měla říct. Když pak Dante promluví, tak se na něj podívá.* „Mno klidně tady můžeme ještě nějakou chvíli zůstat, stejně na dnešek nemám žádné plány, takže mi to nějak nebaví, mno asi bude pak trochu horší najít nějaké místo, kde se najíst, uvidíme,“ *poví mu Misaki. Poté si vyslechne slova Reisu a trochu překvapeně se na ně podívá.* „Jste se učili vařit jo,“ *poví Misaki celkem překvapeně.* „A jak se těšíte na chuuninské zkoušky, už by měly brzo být, tak snad na ně půjdete,“ *zeptá se jich celkem zvědavě Misaki.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 12, 2022 6:25 pm
*Na to, že Misaki nemá žádné plány, jen oba kývnou a nic nedodají. Chápali to, protože oni sami jsou nyní v totožné situaci. Když Misaki zní překvapeně z toho, že se učí vařit, Reisu se dostane se sevření Danteho a poví:* Já nevařím, ani by mě to nejspíše nebavilo, ale tady Dante, ten dokáže dělat výborná jídla. Hlavně, Dante se učil vařit podle toho, co jsi.. *Dante mu zase zacpe ústa a celkem naštvaně mu zašeptá do ucha:* Nech toho, do háje. Nevím, o co se nyní snažíš, ale nevyjde ti to. *Poté jej pustil a když se zeptala na chunninské zkoušky, Dante odpověděl:* No, nejspíš půjdeme. Už jsme se učili pár věcí z knížek, takže první zkouška by neměla být problém, pokud nás něco nepřekvapí. Ehm, mimochodem, nechtěla by jsi se posadit, ať tu jen tak nestojíme? *Přičemž si sundal ze svého obleku plášť a hodil jej přes lavičku, aby nikdo z přítomných nenachladl.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 12, 2022 7:21 pm
*Misaki se dívá na ty dva a je celkem zvědavá, co dalšího z nich vypadne, protože poslední dobou s nima byla celkem sranda. Misaki následně poslouchá slova Reisu a trochu překvapeně se na ní dívá, protože byla celkem zvědavá, co z nich vypadne, ale Reisu nemohl doříct své slova, protože Dante mu zacpal pusu.* 'Sakra, co ti dva vymýšlejí,' *řekne si v duchu Misaki, protože tohle bylo celkem zajímavé.* „Tak to je fajn, že půjdete a zkoušky, nebojte se, bude to v pohodě,“ *poví jim Misaki, i když, no když si vzpomene na své zkoušky, jak dostala vyklep od Arity, tak se jen v duchu zastřese.* „Mno asi můžeme, ať tady jen tak nestojíme,“ *poví jim Misaki a následně se rozejde ze niim na lavičku. Misaki by ani ten plášť nepotřebovala, protože jí zima nevadila.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 12, 2022 7:40 pm
*Když je Misaki utvrdí, že ty zkoušky budou v pohodě, jen kývnou.* Musí vědět, co říká, přeci jen je mnohem více zkušená a pozná potencionál. No jo, hlavně to nesmíme pokazit ani v tom finálním duelu, jinak by to s námi dopadlo špatně. *Když Misaki kývne na to, že se posadí, už má plášť položený tak, aby zakrýval co největší plochu. Reisu se jen trochu uchechtne a sedne si na kraj, tam, kde měl sedět Dante.* Ty toho nenecháš, co? *Pověděl iritovaně Dante a Reisu jen odvětil:* Ne, nenechám. *Dante si začal uvědomovat, že mu Reisu lezl do deníku a měl chuť ho v tom jezeře utopit. Sedl si tedy doprostřed a jen se usmál na Misaki. Reisu si odkašlal a Dante jen řekl:* A jak se ti vlastně daří, Misaki? Dlouho jsme se neviděli a od té doby se toho jistě mnohé změnilo.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Thu Dec 15, 2022 2:32 pm
*Misaki se dívá na ty dva a musí se trochu pousmát, protože oni byli prostě taková jiná než většina lidí které potkala, už jen tím, že byli dva v jednom. Když se posadí ti dva, tak se ně celkem zamyšleně dívá a je zvědavá, jestli si sednou ntbo tam budou stát a dívat se na ní.* 'Bože, oni jsou snad jako malí,' *řekne si v duchu, když Reisu podsedne Danteho.* 'Ne, oni snad jsou ještě malí,' *pomyslí si nakonec, protože jí to tak fajn přišlo. Když jí pak Dante položí otázku, tak se na něj podívá a pousměje se.* „Ale jo daří se mi dobře bych řekla. Konečně jsem dodělala pečeť, kterou jsem tvořila tři roky a nemohla jsem plně používat chakru,“ *poví jim Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí, protože neví, co by jim tak mohla ještě říct, protože jí nějak dneska nenapadaly žádné témata, o kterých by se s nimi mohla bavit a vůbec nevěděla proč to tak dneska je.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Thu Dec 15, 2022 3:42 pm
*Když se Misaki posadí a začne vyprávět, Dante i Reisu zpozorní, protože je zajímá každé její slovo. Když nastane odmlka, Reisu drbl do Danteho a ten se jen usmál a přívětivě povídá:* No, to jsem moc rád. Je hezké slyšet, že jsi dělala takový dlouhodobí projekt a konečně se vydařil. Oba dva ti to moc přejeme. *Poté se i Dante odmlčí, protože si není jistý, jak formulovat své myšlenky do slov, aby to nevyznělo blbě. V tom Reisu začne mluvit:* Víš, Dante na tebe vždy vzpomíná, když jsme tady nebo na tréninkové oblasti. Vlastně si na tebe vzpomene, i když jen prší. Vzpomíná na tebe pořád, když je v okolí hodně vody... "Fajn brácha, řekl jsi si o to. Kaimon, ale že jsi to ty.. Kyuumon" *Než stihl zareagovat, Dante jej udeřil do spánku. Ne však tak silně, aby jej pořádně zranil, spíše jej chtěl jen uspat. Ihned po tomto si pomyslel:* "Tohle bude tak strašně bolet..." *Ihned po deaktivaci se trochu shrbil, avšak nenaznačil bolest. Nechtěl před Misaki vypadat jako nějaký slaboch.* Neboj se, Misaki, za chvíli se probudí, tohle jsem neudělal poprvé.. *poví přesvědčivým, avšak lítostným hlasem, protože tohle očividně dělal nerad.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Thu Dec 15, 2022 5:04 pm
*Misaki se jen pousměje a následně ukáže na své čelo, na kterém má pečeť ve tvaru fialového diamantu.* „Používat jen čtvrtinu své chakry, bylo fakt otravné, abych řekla pravdu,“ *poví jim Misaki. Ve chvíli, kdy začne mluvit Reisu, tak se na ně Misaki celkem překvapeně podívá. No nakonec nic k tomu raději neřekne, protože by z toho bych akorát ještě větší trapas. Ve chvíli, kdy Dante dá ránu Reisu, tak Misaki jen překvapeně zamrká, protože něco takového vůbec nečekala.* „Mno nevím, jestli je dobrý nápad dělat něco takového, když to vůbec nečeká, aby z něj jednou nebyla mrtvola a ty nezůstal svou vinou sám,“ *poví mu Misaki, protože tohle vypadalo celkem nebezpečně.* „Myslím, že by jsi ho měl přestat zabíjet, aby to s ním jednou fakt nedopadlo špětně,“ *poví Misaki a trochu zaraženě se dívá na Reisu, který tam leží a je mimo.* 'Tss, proč mám takový pocit, že je na misi nikdo nezabije, že oni se spíše jednou oddělají sami,' *řekne si v duchu Misaki, protože chování Danteho se jí v tomto moc nelíbilo, takhle likvidovat svou druhou polovnu.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Thu Dec 15, 2022 5:17 pm
*Na to, co mu Misaki pověděla o tom, že by mohl zůstat sám, se na ní Dante podívá a ani si nevšimne, že mu teče z té ruky, kterou jej udeřil, a z nosu pár pramínků krve. Poté řekne hlasem, jakoby skrýval vnitřní agónii:* Neboj, dokážu se ovládat. Navíc, nebylo to ani tak silně. A hlavně, já nejsem ten Yang, ale Yin.. To tady bráška má občas při tréninku problém nezabít mě.. *Poté si oddychne a podívá se na svojí ruku, jak se obvazy mění na rudé. Z ruky si obvaz sundá a uvidí, že se mu otevřela stará rána. Jen stiskne zuby a začne si to obvazovat nanovo. Na její další slova jen smutně poví:* Kdyby nevyužíval toho, že mi může číst myšlenky, nebo mi nechodil do soukromý, tohle by se dít nemuselo.. A navíc, někdo tu musí být ten, kdo bude trochu... Jau, sakra.. zastupovat kázeň. *Poslední větu zasykne, protože se rána ještě více otevřela díky aktivaci druhé brány.* "Tohle bude tak strašně v háji, až to přijde k sobě. No nic, teď tu nezkolabovat bolestí a bude vše v pořádku." *Pomyslí si Dante a otočí se na Misaki.* Omlouvám se, jasný? Jen, už se toho stalo moc. Otec je už rok a několik měsíců nezvěstný a ani ne před měsícem nám zemřel strýc. A občas i mě rupnou nervy.. Jen nechci, aby to vypadalo, že si užívám cizí bolest.. Takový já nejsem, takový je spíše Reisu..  *Řekne omluvně Dante a otře si krev z nosu, protože mu začala téct na horní ret.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sat Dec 24, 2022 5:37 pm
*Misaki se dívá na Danteho a jen si v duchu povzdechne, protože nějak moc nevěděla co by mu na to řekla.* „Mno jak myslíš, ale nebudu tě zachraňovat,“ *poví mu Misaki a pousměje se na něj. Poté poslouchá jeho slova a přemýšlí, co by mu na to měla říct, protože jí nic moc nenapadá. Následně si všimne jeho ruky, která vypadá dost ošklivě. No nenechá ho, aby si ruku znovu zavázal obvazem, tak mu jí vezme a začne ho léčit.* 'Tss, to je pako,' *řekne si v duchu Misaki. Když se jí začne omlouvat, tak se na něj trochu překvapeně podívá. Misaki nějak poslední dobou byla zvyklá na vše, takže tohle jí ani nějak moc nevadilo.* „Aha, tak to mě mrzí, to jsem nevěděla, že se ti nebo spíše vám staly takové věci,“ *poví mu Misaki.* 'Ach jo, to mě celkem štve, protože kdybych to věděla, tak bych s ním dneska asi mluvila jinak,' *řekne si v duchu Misaki, protože měla takový pocit, že by bylo fajn, kdyby dneska měli fajn den, když se potkali po delší době.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Dec 24, 2022 6:31 pm
*Když mu Misaki vezme ruku a začne jej léčit, udiveně, avšak s výrazem vděku, se na ní podívá a usměje se. Když se začne omlouvat, tak jí poví:* Hele, neomlouvej se. Nemohla jsi to vědět, pokud nejsi nějaký špicl. A děkuji za to léčení. Zatím nejsem schopen léčit, ale v nemocnici už tak pomáháme. *Poté se podívá opět na hladinu jezera, ale moc se mu nelíbí, že vedle nich sedí bezvládné tělo. Dante si oddychne a spojí se s ním v jedno, poté se opět k Misaki přisedne blíže.* Každopádně bych ti to chtěl vysvětlit. Neber si to osobně, ale jak Reisu naznačil.. No.. Řekněme, že vždy, když jsme u vody, tak si vzpomenu na ten náš trénink a jak jsem skončil v té divné místnosti. *Říká to velmi nejistě a při zmíňce o oné místnosti se trochu otřepe, jelikož jej zalije studený pot.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sat Dec 24, 2022 9:00 pm
*Misaki se na něj jen mile usměje.* „Nemáš za co, jakt v tom nemí nic moc co by mě otravovalo,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí a poslouchá jeho slova.* „Mno když jsi shinobi, tak se smrtí musíš počítat, ale je mi jasné, že to není nic, na co si někdy zvykneš, i když ti to časem přestane vadit, může se stát, že v duchu ti to bude vadit vždy,“ *poví mu Misaki a usměje se na něj. Poté se na nějakou chvíli odmlčí a přemýšlí, co by mu měla ještě říct. Poté si posledchne jeho další slova a raději nic neřekne, protože fakt neví, co by mu na to měla říct.* „Kdy myslíš, že se probere,“ *zeptá se ho trochu zvědavě.* 'Hmm jsem trochu nervózní z toho, že je Reisu ještě pořád mimo, snad bude v pohodě,' *řekne si v duchu Misaki.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sat Dec 24, 2022 9:10 pm
*Po jejích slovech se usměje a řekne:* I tak děkuji, ale věř mi, jsem zvyklí i na horší zranění. *Poslouchá, co dalšího Misaki řekne, avšak poté mu úsměv spadne.* "No, zvykat si na to nemusím. Stejně tu moc dlouho nebudu. Zira, Arita, i ty jsi mi řekla, že při boji nablízko umírají shinobi jako první." *Proběhne mu hlavou, avšak to neřekne. Když se jej zeptá na to, kdy se probere, Dante odpoví zcela chladně:* Nemám ponětí, ale žije. *Dante si je vědom, že tohle se dít nemá a to, že jeho myšlenky jsou špatné.* "Co mám k sakru dělat, abych alespoň uvažoval normálně? Proč se to sakra děje." *Při těchto myšlenkách, co stále neustávají, si položí ruce na kolena a dá hlavu do dlaní. Slova, která jsou zabarvena mnoha emocemi, se mu dostanou z úst:* Proč se vždy vše musí podělat. Misaki, nechtěla by jsi jít na mé tajné místo?
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Sun Dec 25, 2022 11:51 am
*Misaki si vyslechne jeho slova a raději nic dalšího na to neřekne, protože ono ani moc nebylo, co by mu na to řekla.* 'Mno jako je pradva, že shinobi jsou zvyklí na různá zranění, ale i tak by se nemusel nechat hned třeba zabít,' *řekne si v duchu Misaki. No její další slova jí celkem zarazí, protože něco takového vůbec nečekala.* „Mno doufám, že se probudí,“ *poví mu Misaki, protože se jí to ani trochu nelíbilo, že je Reisu ještě pořád mimo. Ve chvíli, kdy Dante znovu začne mluvit, tak ho Misaki poslouchá a přemýšlí.* „Mno asi proto že život nemůže být nikdy jednoduchý, prostě to musí být jeden problém za druhým,“ *poví mu Misaki a na chvíli se odmlčí, protože jí totak přišlo, že pořád se jen všechno sere, na jednou dovou věc je několik, které jsou úplně na nic.* „Asi bychom mohli, pokud ti to nebude vadit,“ *poví mu Misaki.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Sun Dec 25, 2022 2:13 pm
*Když Misaki kývne na to, že by se mohli vydat na jejich tajné místo, Dante se usměje a vydá se směrem od jezera. Jdou skrze náměstí, tržnice, až dorazí k takové vedlejší uličce.* Fajn, budeme tu. Jen mi prosím slib, že tohle bude naše malé tajemství. *Ihned poté složí několik pečetí a přemění se na "dospělou" verzi sebe.* To byla ale šlupka. *Ozve se a jde poznat, že i Reisu je při vědomí.* "Proč jsme tady? Neříkej, že chceš Misaki ukázat, co je za těmi dveřmi." "Věř mi, ona to pochopí. Není jako ostatní, kteří by nás za toto odsuzovali." *V tom zaklepou na ony dveře a v nich se ukáže větší muž.* Minori? Ano, Minori. A snad nevadí, že jsem si vzal společnost? Samozřejmě, že nevadí. Místa máte rezervované, takže tam rovnou můžete jít. *Dante se podívá na Misaki a gestem jí naznačí, aby je následovala. Při vstupu to vypadá jako obyčejná restaurace, avšak potom jim číšnice donese dva pohárky, které zřejmě obsahují slabý alkohol.* Tak na zdraví, ber to jako naše odvděčení za to, co se stalo. *V tom to do sebe kopnout, až se zakuckají.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 26, 2022 10:45 am
*Misaki následuje dantoho a je zvědavá, kde to vlastně půjdou.* 'Hmm, jsem celkem zvědavá, kde to vůbec chodí,' *řekne si v duchu Misaki a následuje ho ulicemi Kumogakure no Sato, protože to tam pořád ještě moc neznala a tak ho následovala, protože se tam nechtěla ztratit. Jak tak prochází ulicemi, až se dostanou do nějaké menší uličky, tak jí to trochu překvapí.* 'Hmm, copak tady chcete dělat,' *řekne si v duchu Misaki, protože jí to celkem překvapilo, že jdou zrovna tady. Když se najednou Dante promění, tak Misaki jen trochu překvapeně zamrká, protože tohle fakt nečekala. Jakmile se Reisu, probere, tak si jen v duchu oddechne, protože byla ráda, že je v pohodě. Přitomnost muže, který Danteho oslovil jiným jménem ho celkem překvapí, ale byla celkem zvědavě, co se dneska ještě stane. Vejde s ním dovnitř a pak se posadí na proti Dantemu. Jakmile jím donesou dvě sklenky s pitím, tak se na něj trochu překvapeně podívá, ale pak toho zase nechá.* „Víš, že by jsi z toho mohl mít průser,“ *poví mu Misaki potichu. Následně si vezme skleničku s alkoholem a pomocí Hyotonu jí lehce ochladí a pak se napije.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 26, 2022 11:08 am
*Když Misaki vypadá překvapeně a zvědavě, Dante se nepřestává usmívat. Když řekne, že by z toho mohl mít problém, jen klidně odpoví:* Neboj se, Misaki, problém z toho mít nebudu. Dokud jim platím a nenechávám nic na sekyru, jsem pro něj jen další spokojený zákazník. *Poté se znovu zakucká, protože si na alkohol pořádně ještě nezvykl. Když si to pomocí nějaké ledové techniky ochladí, zamyslí se a zeptá se:* Nechtěla by jsi nějaké lepší pití, ke kterému se hodí led více? Vím, že to může znít hrozně, ale díky otci víme, co se s čím dá dělat. *Řekne to velmi milým hlasem a když má Misaki dopito, poví číšníkovi:* Poprosil bych dvě číše vína. A které by to mělo být? Máme tu rudé, růžové či bílé. To nyní není na nás, ale tady na dámě. *Řekne milým hlasem a čeká, co si vybere.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 7 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 26, 2022 11:41 am
*Misaki si vyslechne jeho slova a jen se na něj usměje.* 'Mno, když myslíš, ale stejně jsi na chlast ještě moc mladý,' *řekne si v duchu Misaki, protože měla prostě pocit, že Dante dělá něco co by neměl. Když se jí zeptá, jestli by nechtěla něco jiného k pití, co se líp hodí pít studené, tak se na něj podívá.* „No proč ne,“ *odpoví mu, ale na to, že to má od otce, raději nic neřekne. Poté co řekne, jaké mají víno, tak se podívá na číšníka a na chvíli se zamyslí.* „Tak bych poprosila rúžové,“ *poví mu Misaki a následně se podívá na Danteho, ale nic neřekne.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 7 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 26, 2022 11:52 am
*Když Misaki odpoví, že by ráda růžové, číšník poví:* Jistě, takže dvě číše růžového. *Poté se podívá na Danteho, protože na něco očividně zapomenul. Dantemu to ihned dojde a předá mu měšec s ryo. Číšník si jej potěžká a poté se usměje.* Pokud byste chtěli i další věci krom pití, nebojte se zeptat. Přeci jen, tady Minori tu chodí po každé šichtě v nemocnici, ale krom pití si tu nic neužíval. *Dante se jen zasměje a poví:* No jo, až budou ty šichty dobře placené, zaplatím si i nějakou lepší zábavu než alkohol. *Oba se zasmějí a číšník odejde.* Takže co myslíš, Misaki? Bavíš se?
Sponsored content

Jezero      - Stránka 7 Empty Re: Jezero

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru