Jezero

+9
Arita Konoruki
Batsu
Dango Yoshikawa
Shinzaburo Genichiro
Shimiru / Azazel
Kamiko Yuki
Satsujin Genichiro
Temari Hayo
Admin
13 posters
Goto down
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 8 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 26, 2022 12:47 pm
*Misaki se jen mile usměje a poté se na chvíli odmlčí. Když pak řekne ještě nějaké další slova číšník, tak raději nic neřekne, protože nějak moc nevěděla, co by mu na to měla říct.* 'Hmm, raději nechci vědět, co je tohle za místo,' *řekne si v duchu Misaki a pak se podívá na Danteho.* „Ale jo v pohodě,“ *poví mu Misaki a pak se na chvíli odmlčí.* „Jak jsi to tady vůbec našel,“ *zeptá se ho trochu zvědavě Misaki, protože něco takového ještě nikdy sama moc neviděla, protože ona prostě do takových podniků nechodí, ona se prostě raději pohybuje po světě, když nepotřebuje nikoho vidět.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 8 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 26, 2022 1:13 pm
*Když číšník konečně odejde, Dante se opře o židli, aby se trochu uvolnil. Byl celkem nerad, když byl pod tlakem, avšak věděl, že tyto návštěvy nemohli být časté, už jen kvůli tomu, že by si toho mohlo okolí všimnout. Když Misaki poví, že je to v pohodě, Dante poví:* To jsem moc rád. Upřímně jsem rád, že si takto mohu s někým připít. *Když se Misaki odmlčí, Dante si opře ruku o stůl a hlavu právě na ruce položí. Když se jej otáže, jak to tu vůbec našel, na chvíli se zamyslí. Už si na to skoro vůbec nevzpomínal, avšak nakonec ze sebe dostane:* Víš, jednou po práci v nemocnici jsem byl strašně v háji. Strýc zemřel při naší směně a jeden z lékařů nám dal tajně trochu vína. Mělo velmi specifickou láhev, tak jsme si udělali takovou menší práci a nakonec jsme to tu našli. Jen pořád nechápeme, proč by se tu mělo chodit dělat i něco jiného, než pít.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 8 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 26, 2022 3:11 pm
*Misaki sedí a poslouchá slova Danteho. Jen se pousměje a na chvíli se zamyslí.* „Tak aspoň tu tentokrát nejsu sám, ale nepřeháněj to,“ *poví mu Misaki. Ona sama moc alkoholu neholdovala, ale vyjíměčně si dala, když už je tady. Poté si vezme sklenku s vínem a trochu ho ochladí, až na skleničce je vidět lehká námraza, protože to trochu přehnala.* 'Ups,' *řekne si v duchu Misaki, ale nějak víc to neřeší.* „To je mi líto,“ *poví mu Misaki a nic moc dalšího neřekne, protože fakt nevěděla, co by mu měla říct. Ve chvíli, kdy řekne, že s Reisu nechápou, co by se tu dalo dělat jiného než pít, tak se Misaki na nějakou chvíli zarazí, no přece jen to byl ve skutečnosti ještě malý kluk. Misaki sena něj podívá a pousměje.* „Neboj časem to zjistíš, až budeš starší,“ *odpoví mu a lehce se začervená, protože to je fajn něco o čem se s ním raději nechtěla bavit.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 8 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 26, 2022 3:39 pm
*Když Misaki poví, ať to nepřehání, Dante se trošičku napije. Jde na něm vidět, že jeho tolerance je velmi nízká a proto se začne podepírat ještě více.* Neboj, Misaki, já bych to nikdy nepřehnal. *Hlava se začínala trošku motat a oni si začnou všímat, že Misaki to asi trochu přehnala, poví ji:* Ale Misaki, neboj se. Jakmile to dopiješ, ihned ty stopy zahladím. Nebylo by vhodné, aby jsi musela platit za novou číši. *Na jeho hlase je již znát, že už moc dalšího alkoholu nezvládne. Když poví, že jí je to líto, Dante jen řekne:* No, je to na nic, ale co, smrti se nevyhne nikdo. *Poté si ještě trochu na to upijí, protože ví, že se víno má pít pomaleji. Ta chuť byla zvláštní, ale začalo jim to i celkem chutnat. Reisu už byl mimo, protože měl kupodivu menší toleranci, než měl Dante. Když Misaki poví svá další slova, Dante se jí snaží dívat do očí, avšak jeho vize se začíná točit a různě kroutit, avšak i přesto ze sebe vydá:* Myslíš, že se to dozvím po.. *Poté mu však i v jeho podnapilém stavu dojde, že by bylo nevhodné to říkat nahlas, tak se nahne přes stůl a pošeptá Misaki:* Myslíš, že to budeme vědět po Chunninských zkouškách? *Z toho zvednutí se Dantemu neudělalo nejlépe a on málem spadl na stůl, naštěstí se však od stolu rukami vyprostil zpět na židli.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 8 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 26, 2022 4:00 pm
*Misaki poslouchá jeho slova, ale v duchu si jen pozvechne, protože na pohled to vypadalo úplně jinak.* „Myslím, že už máš celkem dost, takže by jsi s tím mohl pomalu přestat, já tě domů nepotáhnu,“ *poví mu Misaki a následně se napije. Nad jeho dalšími slovy jen souhlasně kývne hlavou, protože není možné, jak to udělat, aby člověk žil pořád, Misaki by si něco takového přála, ale ještě nezjistila, jak by se to dalo udělat. Zatím dále mlčí a čeká, jestli jí Dante něco řekne nebo raději bude mlčet, když se k ní nakloní, tak si vyslechne jeho slova. No když s sebou málem práskne o stůl, tak si jen v duchu povzdechne.* 'Fajn, už toho má dost,' *pomyslí si a podívá se na něj.* „Ne, to ne, prostě si na to budeš muset počkat a časem to zjistíš,“ *poví mu Misaki a trochu se protáhne.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 8 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 26, 2022 4:15 pm
*Když Misaki poví, že toho už měli dost, Dante se jen usměje. Nemyslel si, že by už byl na hranicích svých možností.* Ale prosím tě, Misaki, proč přestávat v tom nejlepším, no ne? A vůbec, doma nikdo není, takže mě za to nikdo nebude kárat. A neboj se, vždy jsem se domů nějak dostal a musím říci, že to bylo dobrodružství. *Náhle Misaki poví, že si budou muset počkat a protáhne se, avšak Danteho mysl je nyní plná alkoholových myšlenek a řekne to, co jej první napadne:* Ale co když nechci čekat? Co když chci už věci poznávat teď? Víš, jaká je to nuda pracovat buď v nemocnici, nebo třeba v restauraci? Ano, ta nemocnice je super, ale i tak, proč čekat? *Dále jej již nic moc nenapadlo a rozhodl se zvednout. Jeho líčka se začala červenat, přeci jen byl pod vlivem, došel k Misaki a nabídl jí ruku.* "Tohle se má dělat, ne? Snad jo, snad to není jen další výmysl." Můžeme tedy jít, Misaki, pokud již nemáš chuť na něco dalšího. *Usměje se a počká, než dopije své víno. Ihned poté vytáhne trochu obvazů a vystřelí na něj jiskřičku (Katon: Houkashusha​), který obvaz zapálí. Ihned poté jej chytne rukou, aby oheň zadusil. Kupodivu ani necítil bolest, ale nejspíše to bylo tím, že ten oheň nebyl tak silný, avšak na ledový povlak to stačilo.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 8 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 26, 2022 5:57 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a jen si v duchu povzdechne.* 'Mno uvidíš zítra, jak ti bude zle, ale když už si to zažil, tak víš, co tě čeká,' *řekne si v duchu Misaki. Naštěstí ona sama toho neměla nějak moc, navíš byla starší než Dante, takže alkohol na ní neměl až takový vliv. Jeho další slova jí trochu překvapí a jen se na chvíli zamyslí.* „Hmm, nemyslíš, že na některé věci je si lepší počkat,“ *zeptá se ho trochu zvědavě a upije vína.Ve chvíli, kdy se zvedne, tak se na něj Misaki podívá a dopije zbytek vína.* „Mno tak můžeme vyrazit,“ *poví mu Misaki a následně se s ním rozejde ven.* 'Hmm, myslím, že to budu muset odvést domů,' *pomyslí si v duchu Misaki raději.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 8 Empty Re: Jezero

Mon Dec 26, 2022 6:14 pm
*Když se jej zeptá na to, zda není lepší počkat, Dante jí jen zašeptá:* Věř mi, není na co čekat. Stejně se vyššího věku než 18 let nedožiji, tak proč zdržovat? *Poté se tedy opět podívá na její skleničku a všímá si, že led úspěšně roztál.* "Uf, alespoň jeden problém máme z krku, co Reisu?" "..." "Jo promiň, já zapomenul, že ty toho vydržíš ještě méně než já. No, alespoň v něčem jsem lepší než ty." *Když Misaki přitaká na to, že už mohou vyrazit, Dante jí chytne za ruku a vyvede jí ven.* Tak si to užij, Minori. Snad se ti dnes poštěstí. *rýpne si jejich hostitel, avšak Dante se spíše soustředí na to, aby se při cestě ven nezabil. Když vyjdou ven, Dante se otáže:* Ty zase bydlíš v tom hotelu? Klidně Tě mohu doprovodit, pokud by jsi chtěla.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 8 Empty Misaki Makotto

Mon Dec 26, 2022 7:00 pm
*Misaki se na něj podívá a přemýšlí, co by mu měla říct.* „Ale dožiješ, trochu si věř,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmlčí. Když se ozve onen číšník, tak po něm Misaki trochu střelí pohledem a raději vyjde ven, protože měla trochu obavy, že by se Dante mohl někde přerazit o něco. Když ho dojde, tak se na něj podívá, tak si vyslechne jeho slova.* „Jo, ale dneska bych raději odvedla tebe domů, aby ses někde nazabil a pak vyrazím sama domů,“ *poví mu Misaki, protože měla trochu strach, že by se mu cestou mohlo něco stát.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 8 Empty Dante Kyōki

Mon Dec 26, 2022 7:08 pm
*Když Misaki poví, že by je nejraději odvedla ona, Dante jí na to řekne:* Hele, Misaki, nemusíš mít o nás strach. Víš, Taijutsu mi jde trochu lépe, když jsem v tomto stavu. A orientační smysl? Brány svého klanu poznám, dokonce poznám i náš dům. Spíše mi jde o to, abych tebe doprovodil do hotelu. Takhle v noci tu mohou být nekalé živly a já chci být nápomocný, dobře? *Poté si jeho opilecká mysl uvědomí, jakým směrem je asi ten hotel. Bez váhání se vydal tím směrem, avšak vždy šel tři kroky dopředu, přičemž se kymácel doprava a doleva, následně úkrok zpět, aby vyrovnal rovnováhu. Cestou ještě Misaki pověděl:* Upřímně, Misaki, nevím, co budu dělat po chunninských. Musím doufat, že jimi projdu, ale pokud budu moc odejít, určitě se za tebou do Sunagakure no Sato podívám.
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 8 Empty Misaki Makotto

Tue Dec 27, 2022 12:29 pm
*Misaki poslouchá slova Danteho a jen se trochu pousměje.* „Neboj si myslím, že by mě někdo přepral? Však jsem na tom dobře myslím, že bych je všechny zlikvidovala,“ *poví mu Misaki a pousměje se.* „Ale když už teda protestuješ, tak se s tebou hádat nebudu a můžeš jít se mnou. Ano bydlím tam kde minule,“ *poví mu Misaki a mile se na něj usměje.* 'Tak takto to vypadá, kde je někdo až moc opilý, jsem ráda, že se hlídám, stejně mi ten alkohol nic moc neříká,' *pomyslí si Misaki a jde za Dantem než se dostanou na nějakou větší ulici, aby mohla jít vedle něj. Misaki následně poslouchá jeho slova a na nějakou chvíli se zamyslí, protože přemýšlí, co by mu na to měla odpovědět.* „Neboj zkoukama určitě projdeš, přece jen to není zase tam moc těžké,“ *poví mu Misaki a pak se na nějakou chvíli odmyslí.* „Hmm, celkem ráda bych tě viděla v Suně, i když tam není nic moc zajímavého,“ *odpoví mu Misaki.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 8 Empty Dante Kyōki

Tue Dec 27, 2022 12:40 pm
*Když Misaki poví, že v Sunagakure není nic zajímavého, Dante udělá takovou opileckou piruetu, aby viděl na Misaki, a řekne:* Hele, v Sunagakure není nic moc zajímavého, když tam nejsi ty. Jsi asi nejvíce zajímavá osoba, *a ukáže palec nahoru. Poté se znovu piruetou otočí a vede cestu po hlavní ulici. Hotel už nebyl tak daleko a Dante si pomyslel:* "Proč se tu musí vše tak rychle točit? Jakoby nestačilo, že Reisu už odpadl. A jak to, že Misaki chodí tak bez problémů? Nejspíš už je zvyklá na to, že se vše kolem ní točí rychle, když musí chodit na nebezpečné mise." *Když dojdou k hotelu, Dante se již pořádně nedokáže pořádně soustředit a proměna se zruší. Jeho líce jsou červené a jeho zornice jsou široké, jakoby dělal psí oči. Otočí se ke vchodu hotelu a následně na Misaki,* Misaki, tak jsme tady. Vidíš, zvládli jsme to společně, no ne? Říkal jsem, že je na mě spoleh. Ale měla by jsi si lehnout, začíná být pozdě. *Nakonec Misaki obejme, avšak neodhadne své síly a obejme jí téměř celou svojí silou.*
Misaki Makotto
Misaki Makotto
Poèet pøíspìvkù : 1272
Join date : 14. 12. 21
Location : Sunagakure (Kage)

Jezero      - Stránka 8 Empty Misaki Makotto

Tue Dec 27, 2022 12:52 pm
*Misaki poslouchá jeho slova a jen si v duchu povzdechne.* „Mno nevím,“ *poví mu Misaki a pomalu pokračuje v cestě.* 'Bože, je nějaký akční, na to že je celkem opilý,' *řekne si v duchu Misaki a pomalu pokračuje v cestě. Když se Dantemu zroší Henge, tak se jen pousměje.* „Mno tak a máš po proměně,“ *poví mu Misaki trochu rýpavě a jde dále. Po chvíli se konečně dostanou k hotelu, ve kterém Misaki bydlí.* „Jo, zvládli jsme to. Díky za doprovod. Já jak já, ale ty by jsi měl už být přece dávno doma ne,“ *poví mu Misaki znovu celkem rýpavě. Ve chvíli, kdy jí obejme, tak se jen trochu pousměje, ale její úsměv hned zmizí, protože to trochu přehnal. Po chvíli se od něj odtáhne a usměje se na něj.* „Tak dobrou noc, snad se zítra uvidíme, pokud nepůjdeš na nějakou misi,“ *poví mu Misaki. Následně se k němu sehne a dá mu pusu na čelo. Poté se rozejde do hotelu, do svého pokoje, lehne si na postel a po chvíli usne.*
Miziru Ziria
Miziru Ziria
Poèet pøíspìvkù : 490
Join date : 01. 10. 22
Location : Kirigakure (rank E)

Jezero      - Stránka 8 Empty Dante Kyōki

Tue Dec 27, 2022 1:25 pm
*Když mu poví, že má po proměně, Dantemu to zprvu nedojde, co myslí, ale rozhodne se to raději neřešit. když si do něj rýpne, Dante poví hravě:* No takhle, ten dům už je jen náš. Můžeme si tam dělat co chceme, kdy chceme, s kým chceme a nastavení si večerky, kdy chceme. *Když jej Misaki od sebe odtáhne a usměje se, jen se dětinsky zachychotá, protože to bral jako nějakou hru. Když se Misaki připravuje na odchod, Dante poví:* Misaki, spolehni se, kvůli tobě na žádnou misi nepůjdu. A zítra se určitě uvidíme, o to se nemusíš vůbec bát. Také ti přeji dobrou noc a velmi krásné sny. Hlavně nám zítra neuteč. *Poté sledují, jak Misaki odchází a oni také odcházeli do klanu. Chůze byla více a více namáhavá, vše se začalo měnit z rovných cest na klikaté lesní pěšinky. Domů dorazili asi o dvě hodiny později, protože Dante přecenil svůj orientační smysl a málem vlezl k sousedům oknem.*

Konec RPG
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 8 Empty Asaki Tadami

Wed Jan 04, 2023 4:42 pm
*Dnes nebyla akademie a Asaki seděla doma a moc nevěděla, co by mohla dělat, probudila se dneska celkem brzo, takže už byla i po snídani, tak seděla ve svém pokoji a přemýšlela, co by dneska mohla dělat, ale nic moc jí nenapadalo, takže se dívala z okna do tmy. Už byle dokonce převlečená na ven, ale ještě bylo celkem brzo, tak nikde nešla. Doufala, že jí dneska sestra nikde neuteče a že by mohly podniknout něco spolu, ale nevěděla moc co by mohly dělat, tak doufala, že její sestru něco napadne.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 8 Empty Asaki Tadami

Thu Mar 16, 2023 10:24 am
-Konec RPG-
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 8 Empty Kamiko Yuki

Sat Mar 25, 2023 6:31 pm
*Dneska nebyla akademie a Kamiko se rozhodla, že by se mohla podívat do dlouhé době k jezeru a když tak by si tam mohla zatrénovat, i když samotnou jí to nějak moc nebaví, ale nic moc jiného se nedalo dělat, protože se jí úplně nechtělo otravovat ostatní na pomoc s tréninkem. Převléknese se, samozdřejmě nemá čelenku Kumogakure, na pravou nohu si dá pouzdra se zbraněmi. Když má vše, tak se rozejde do předsíně, kde se obuje a následně se už vydá směr jezero. Když se tam po nějaké chvíli dostane, tak si všimne, že tam jsou nějací lidé, ale není jich tam zase nějak moc, což Kamiko ani nějak moc nevadí.*
Kimura
Kimura
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 09. 22

Jezero      - Stránka 8 Empty Kimura Sasaki

Sat Mar 25, 2023 8:17 pm
*se cítí znuděně protože dnes nebyla akademie a tak se převleče do jeho běžného oblečení černé tričko pod černou mikinou a černé kalhoty. a vydá se k jezeru doufajíc že tam nebude moc lidí a pomyslí si. "trénovat sám je tak trochu nuda ale nebudu někoho otravovat kvůli tréningu " *po pár minutách dojde k jezeru a uvidí pár lidí v pozadí ale moc mu to nevadí dokud ho nebudou rušit a uvidí nějakou osobu po chvíli osobu pozná a nenápadně se k ní přikrade a pak jí zašeptá do ucha* nazdar jak se dneska máme? *pak se oddálí připraven na záchvat smíchu jestli se Kamiko lekne
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 8 Empty Kamiko Yuki

Sun Mar 26, 2023 2:06 pm
*Kamiko stojí u jezera a přemýšlí, co bude dělat, domů se jí nechtělo, takže se asi projde kolem jezera a pak uvidí, co bude dělat. Když najednou uslyší za sebou nějaké kroky, tak dělá, že to neslyšela.* „Ahoj Kimuro, mám se fajn, co ty,“ *zeptá se ho trochu zvědavě, protože jí celekm překvapilo, že se tady objevil.* 'Hmm, takže bych měla konečně co dělat, když tady nejsem sama,' *pomyslí si v duchu Kamiko, protože to vypadalo, že její plány se budou měnit, pokud Kimura nebude muset za chvíli vypadnout pryč, což by byla pro Kamiko celkem škoda, protože by se pak zase nudila sama.* „Hmm, co třeba něco podniknout, když už jsme se potkali,“ *zeptá se ho trochu zvědavě.*
Kimura
Kimura
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 09. 22

Jezero      - Stránka 8 Empty Kimura Sasaki

Sun Mar 26, 2023 3:09 pm
*Je trochu zklamaný že se Kamiko ale nedá to najevo. pak řekne*  mám se taky fajn jen se nudím .. * potom se trochu odmlčí a začne zas mluvit * myslím že bychom mohly něco podniknout.. *pak chvíli přemýšlí co by mohly podniknout ale nejdřív řekne * co bys chtěla podniknout? * potom se chvíli zamyslí* "hmmm co bychom mohly podniknout jestli Kamiko nic nenapadne ... možná tréning nebo jenom relaxovat .. nebo se jen procházet
"
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 8 Empty Kamiko Yuki

Sun Mar 26, 2023 4:15 pm
*Kamiko si vyslechne jeho slova a jen se pousměje.* „Tak to jsme na tom stejně,“ *poví mu Kamiko. Když pak řekne, že by mohli něco podniknou, tak Kamiko jen souhlasně kývne hlavou a na nějakou chvíli se zamyslí.* 'Mno, ale co bychom mohli podniknout? Jen tak se mi tady sedět nechce, takže bychom mohli třeba zkusit trénovat,' *pomyslí si v duchu Kamiko.* „Mno takže můžeme třeba jít trénovat, pokud budeš chtít, protože nic moc jiného mě nenapadá,“ *poví mu Kamiko trochu smutně.* „Navíc trénink se vždy hodí, když už se pomalu ale jistá blíží geninské zkoušky, kterých bych se chtěla účastnit,“ *řekne mu ještě.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 8 Empty Re: Jezero

Wed Oct 11, 2023 5:43 pm
-Konec RPG-
Sponsored content

Jezero      - Stránka 8 Empty Re: Jezero

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru