Jezero

+9
Arita Konoruki
Batsu
Dango Yoshikawa
Shinzaburo Genichiro
Shimiru / Azazel
Kamiko Yuki
Satsujin Genichiro
Temari Hayo
Admin
13 posters
Goto down
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Fri Oct 15, 2021 8:09 pm
*Katsumi se dívá na Temari a při jejích slovech, že nikdo nemá cestu vystlanou růžemi, tak jen souhlasně kývne hlavou. Temari se jí dost zamlouvala, byla taková jiná než ostatní z klanu, aspoň jí to tedy tak přišlo, ale nebyla si jistá, jestli je to přesně tak. Jak se tak na ní dívá, tak přemšlí nad vším možným.* Díky, Temari-sama, *poví nakonec Katsumi a usměje se na ní.* Abych řekla pravdu, jsem ráda, že jsem Vás dneska potkala, *poví Katsumi.* Bylo by fajn mít někoho jako jste Vy na učení ninjutsu, ale to bych si asi mohla nechát jen zdát, *poví Katsumi potichu.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Wed Oct 20, 2021 10:15 am
Samé problémy a kňourání… *Povzdechne si Temari poněkud s unaveným výrazem ve tváři kterým reaguje na závěr mumlání Katsumi. předtím na díky jen kývla ale dál neřešila slovní nadšení dívenky. Nyní však zvedla prstík a kousla se do něho, načež použila techniku kuchiyose na přivolání obyčejné vrány. Sepsala zprávu na malý papírek, který stočila do ruličky a ten podala vráně.* Minako… *Vrána okamžitě ruličku spolkla, zamávala křídly a už byla pryč. Cestu dobře znala. Pak se podívala znovu na Katsumi a začala pomalu mluvit.* Mám momentálně jiný úkol Katsumi a se svolením Druhé se pohybuji převážně mimo vesnici Kumo. Proto ti nemohu vyhovět se tvou žádostí nicméně… *Temari se maličko pousměje.* ...je tu něco co pro tebe mohu udělat protože jsi Doku. *Zkoumavě se na dívenku dívá, jako by se stále rozhodovala a celkem mluví pomalu takže to celé mohlo trvat i víc jak tři minuty. jako by si užívala toto celé a katsumi schválně napínala. Inu trpělivost je také důležitá. A pak se to stane, v blízkosti Katsumi vybuchne kouřová bomba. katsumi nezasáhne naplno, jen okrajově trošku a když se kouř rozplyne, stojí zde další dívka. Protože Temari je celkem malá, je vyšší než ona a je blond. To co na ní na první pohled zaujme jsou dva obří copy které jí trčí tak trochu do strany. Zářivě se ale usmívá a vyzařuje z ní nadšení. Ruce má složené na hrudi a stojí hluboce ukloněná před Temari. Ta si jen povzdechne a tiše zabručí.* jak problemové… *její slova patří samozřejmě Minako.* Volala jste mě, Temari-sama? *Teprve nyní zvedne trošku hlavičku a pak se na pokyn prstů ruky Temari narovná úplně.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Mon Oct 25, 2021 11:02 am
*Katsumi stojí a dívá se na Temari, kterou pronesla, že Katsumi je samý problém a kňourání. Katsumi si jen v duchu povzdechne a raději k tomu nic neřekne, protože by se pak Temari mohla ještě naštvat. Když se objeví vrána, kterou Temari přivolala, tak jí Katsumi jen překvapeně sleduje, protože nic takového ještě nikdy neviděla.* 'To je super, snad se někdy něco takového naučím,' *řekne si v duchu a pak sleduje, co Temaru dělá.* Aha, to je škoda, ale tak co se dá dělat, *poví trochu smutně Katsumi, i když si moc nadějí nedívala, že by jí mohla Temari učit, bylo to spíše jen bláhové přání. Když tak řekne, že je něco, co by pro ní mohla Temari udělat, tak Katsumi jen překvapeně zamrká a čeká, co se bude dít. Ve chvíli, kdy se kolem Katsumi objeví kouř, tak jen překvapeně zamrká. Poté co se tam objeví dívka, tak si jí Katsumi trochu prohlédne.* 'Že by mě měla tahle dívčina učit, no proč ne,' *řekne si v duchu Katsumi.* Zdravím, *poví jí pak Katsumi, aby jí pozdravila a jen tak tam nestála jako nezdvořilá osoba, že ani neumí pozdravit.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Mon Oct 25, 2021 7:24 pm

*Tu poznámku a další zbytečná slova o vlastní bezmoci temari velkoryse přehlédne. Moc si jimi u ní samotné Katsumi zrovna nepolepšila, ale alespoň se ohledně něčeho Temari víceméně ohledně jí rozhodla. Pak ale přijdou problémy a problémy jsme… jsou ty dva blonďaté culíky. I tak si Temari musí gratulovat, podle jejích vzpomínek z tajných složek členů klanu Doku tohle byla právě ta nejvhodnější osůbka. Minako, jouninka která již brzy bude jistě povýšena díky svým dobrým schopnostem. Vždy pozorně dokázala naslouchat svým učitelům a byla velmi skvělou studentkou. Sice na temari až moc plná energie a touhy po tom, aby si jí více ostatní všimli a mohla ukázat jak je dobrá a především schopná. Ale právě tuhle její stránku, to nadšení Temari společně s věděním hodlala temari dobře využít. Minako se naučí učit, získá nové zkušenosti a katsumi… inu ta dívenka by pod dobrým vedením mohla zlepšit své vlastní schopnosti alespoň do na průměrného člena Doku. I když si nebyla úplně jistá, zda je toho schopná. na to by musela nejdřív katsumi osobně diagnostikovat na osobní lékařské prohlídce, nebo si přečíst vyloženě její složku. Nejlépe oboje a Temari měla dost moci, aby se v klaně dostala k citlivým informacím.* Chci aby jsi se postarala tady o katsumi. A ty Katsumi dávej dobrý pozor, tady Minako se od tebe také musí mnohému naučit. Především sebeovládání a trpělivosti… *Minako při prvních slovech div nezáří radostí, ale pak se sama zatváří jako by jí právě Temari nacpala do pusy živou žábu.* Ale Temari-sama… *Zkusí to Minako, ale Temari jen přísně přivře oči a Minako okamžitě pod tíhou její autority zmlkne. Pak promluví zase Temari.* ...nebyla bych dobrá dvanáctka kdybych neznala co potřebuji a nedokázala provést to nejlepší, nesouhlasíš Minako? *Ta jen mlčky trochu zostuzeně přikývne.* Pokud bude problém s jejím zdravotním stavem (katsumi) bez normálních fyzických pokroků tak budu chtít tvou zprávu přímo a pouze mě. Minako. *Není divu že Minako vážně přikývne. Pak Temari pomalu vstane.* Obě se co nejvíc snažte a teď vytěžte z nového přátelství co jen půjde! Budu vás dál obě sledovat! *Temari to pronese s úsměvem, ale v jejím hlase je tón který nedává pochyb o tom, že jde o příkaz.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Sun Oct 31, 2021 12:12 pm
*Katsumi stojí a dívá se na Temari a občas se podívá na Minako, která se tam objevila před chvíli. Nějakou dobu je tam ticho a to se moc Katsumi nelíbí, protože neví, co si o tom má myslet, ale tak byla ráda, že se tam objevil někdo, kdo by měl Katsumi učit, pokud to té osobě teda půjde. Když jí pak Temari řekne, že se od ní bude Minako učit, tak Katsumi trochu překvapeně zamrká, protože vůbec nechápala, proč by se ona mě od ní něco učit, ale tak nechtěla nějak protestovat, tak jen souhlasně kývla hlavou. Poté poslouchá, co říká Temari Minako a nějak to nekomentuje, protože vůbec nevěděla, o čem se to baví.* Dobře, *poví nakonec Katsumi nad slovy Temari a pak se podívá na Minako a je celkem zvědavá, co jí řekne, protože vůbec nevěděla, co by jí ona mohla říct, tak raději čeká, až začne rozhovor ona.* 'Teď vypadá, že je v pohodě, uvidíme, jak na tom bude, až se se mnou začne bavit,' *pomyslí si Katsumi.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sat Nov 06, 2021 12:29 pm
*Minako se otočí na katsumi, lehce skloní hlavičku a hezky se usměje.* Ráda tě poznávám katsumi. Doufám, že spolu budeme dobře vycházet. *Temari je obě sleduje se spokojeným úsměvem. Klan Doku si musí pomáhat, ona sama je považuje za kořeny na kterých stojí samotná Kumogakure. A občas je potřeba některou rostlinku více zalít, aby zesílila a pořádně vyrostla nebo… je možné ji naroubovat. Spokojeně přikývne sama sobě a dodá.* Pořádně se snaž Katsumi a nikdy v žádné situaci nezapomínej na to, že jsi Doku. Bohužel už musím jít, mám již velmi málo času ale budu tě i tak sledovat tak mi nedej možnost abych litovala svého rozhodnutí, ano? *Přijde k oběma, položí každé dobrácky jednu ruku na rameno a nejdřív se usměje na Katsumi, pak otočí pohled na Minako a jen lehce přikývne. Pak je tam nechá, otočí se k nim zády a pomalu odchází. Jen jednu ruku ještě zvedne aniž by se otočila na rozloučení. Minako jen vyhrkne ještě.* Hai! *A pak se Temari lehce pokloní. Po chvíli odvrátí zrak od Tem k katsumi a přátelským hlasem ji vyzve.* Musíme si vyměnit adresy, budu za tebou docházet a pomáhat ti s učením tak se neboj mě na cokoliv zeptat. Máš obrovské štěstí Katsumi že si tě osobně všimla Temari-sama. Musíš v sobě něco mít, když dovolila ať tě učím. *Konec svého sdělení pronese jaksi dosti zamyšleně a pak ještě doplní.* Co takhle zajít na něco dobrého? Máš ráda sladké dango knedlíčky? *Pokud souhlasí, tak jí vezme na něco dobrého. Dokonce za ní zaplatí, vymění sia dresy a začne jí trénovat. Minako je ukáže býti jako velmi srdnatou osůbkou vždy plnou energie a neúnavnou. Málokdy se dokáže vážně rozlobit a vždy předstírá ve všem že je nejlepší i když ve všem nejlepší není. Je to její malá chybička, že by nikdy nepřiznala že v něčem není dobrá či že něčemu sama příliš nerozumí. na druhou stranu je ale vážně silnou a dobrou jouninkou, takže pokud kami bude chtít, tak jí dokáže dosti v budoucnu pomoci.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 06, 2021 1:26 pm
*Katsumi se dívá na Temari a Minako, nějak tak přelétá pohledem z jedné na druhou.* Takě tě ráda poznávám. Věřím, že spolu budeme dobře vycházet, *poví jí Katsumi a poté se podívá na Temari a poslouchá její slova.* Dobře, budu dělat vše, co je v mých silách, *poví jí Katsumi a usměje se na Temari.* Nashledanou, *poví Katsumi, když Temari odchází pryč. Když na ní promluví Minako, tak se na ní podívá.* Dobře, díky. No to nevím, jestli ve mě bude něco zvláštního, právě že si zatím připadám právě naopak, *poví Katsumi. * Jo klidně můžeme, myslím, že mi to je jedno, co máš ráda ty, *odpoví jí Katsumi a pak se vydá za Minako.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Wed Nov 10, 2021 10:48 am
*Tem vyskočí si nenápadně na jeden strom a dívá se za odcházející dvojicí. Nejdřív vypadá vážně ale než pak zmizí, tak se lehce usměje.* “Bude to dobré První. Jsem zde a dohlédnu na to co bylo pro Vás nejdůležitější. Každého i toho nejmenšího...” *Slíbí si v duchu a pak se vydá bez okolků k bráně. Musí toho ještě spoustu zařídit. Minako vytrhne list z notýsku, napíše na něj adresu a tu dá katsumi. Pak pokud jí dá její, tak si jí zapíše a notes pečlivě uschová do kapsy. Stráví pak s Katsumi příjemný den kdy se jí snaží poznat a udělat si o ní základní obrázek aby mohla vymyslet později jak na ní.*

KONEC
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Tue Nov 16, 2021 11:04 pm
*A tak nastala nezvyklá situace. Jaká? Proč byla nezvyklá či snad o čem že byla? Začneme hezky popořádku u jedince, který nesl ve spisu označení 3XCN18 v jehož hlavičce bylo uvedené jméno Shimiru Ryogui. Celé to začalo několika jeho střety s více lidmi. Jasně že každý s někým někdy nevyjde ale jeho případ byl jiný. Do hledáčku se dostal díky tomu, že působil několikrát na pozemcích klanu Doku. K jeho chování bylo nutné připočíst fakt, že se zdálo že pátrá o informacích ohledně jedné ženy z řad klanu Doku. Možná že šlo o dítě z pohledu většiny, ale na druhou stranu každý věděl jak snadné je využít i děti jako své uši a oči. A on byl podle zápisu už genin, takže byl uznaný jako právoplatný ninja a jako takový musel být schopen plnit příkazy. Problém byl v tom, že nebylo jasné zda jde jen o dětskou zvědavost nebo o někoho dalšího komu šlo o informace a proto se to dostalo až na stůl vedení klanu Doku. A dnes na kratší návštěvě Kumo přišla Temari na skok do kanceláře kde to zrovna dva členové řešili. Oba vyskočili a mlčky jí pustili ke stolu, kam se také pohodlně usadila. Přelétla zprávu a lehce se zamračila. Poslední dobou slýchala z různých stran že nová generace shinobi za moc nestojí. Ale nikdy tomu nevěnovala příliš pozornosti. Na druhou stranu věděla, že když se na to osobně nepodívá tak se díky horlivcům z řad Doku může snadno stát tomu dítěti nějaká nehoda.* “Každý je v téhle vesnici důležitý Temari...” *Ten známý příjemně laskavý hlas jí zazněl v mysli a rozechvěl ji na duši. Rázně vstala a svitek si složila, zasunula ho za pás a vydala se ke dveřím.* Chci aby ho náš root našel, přiveďte ho na vršek Kumo, tam kde je vyhlídka. *Za Shimiru vyrazí jeden maskovaný člen, který vypadá jako klasický ANBu. Předá mu rozkaz a doprovodí ho na místo s vyhlídkou. Zde se opírá Temari o staré zchátralé dřevěné zábradlí a mlčky se dívá na celou Kumo. Ve chvíli kdy oba dorazí pouze zvedne ruku aniž by se na ně podívala a maskovaný shinobi zmizí. Ona je vidí podle chaker, stopařská schopnost. Pokud kluk sám hned nepromluví, tak i ona delší dobu prostě mlčí asi tak tři minutky než řekne hlasem bez emocí, dokonale klidným.* Shimiru Ryogui, že?
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Tue Nov 16, 2021 11:15 pm
*Shimiru se dnes probudil vcelku brzo, kdy se jako vždy omyl, vyčistil zuby a oblékl. Jako vždy si na sebe vzal bílou mikinu s vysokým límcem. Jako vždy procházel kolem kanceláře své adoptivní matky, kdy se jen pootočil a dveře si opět prohlédl.* "Už je to nějaká doba a zatím stále žádné informace, tohle bude ještě dost složité." *Pomyslel si a pomalu sešel schody, kdy potkal Imuru, té jen řekl, že odchází. Vyšel z domu zasebou zavřel a vešel přímo na ulici, kde si nasadí jako vždy kapuci a jen tak se prochází. V tu chvíli ovšem k němu dorazil ANBU, kdy si Shimiru jen vyslechne rozkaz a nechá se doprovodit s ANBU, kde stojí nějaká žena, která ovšem věděla Shimirovo jméno a to ho trochu zaskočilo. Chvíli si ženu prohlížel. * "To není možné, určitě je to shinobi, ale jak zná moje jméno?" *Tím jak mu řekla jménem ho vcelku zaskočila a nepočítala s tím. Raikage to nebyla takže odkud mohla vědět jeho jméno, ještě se ani nikdy nesetkali.* Hmm. Máte pod sebou ANBU takže zřejmě budete někdo důležitá, ale nikdy jsem vás neviděl. Kdo jste a odkud znáte mé jméno? *Zeptal se klidně Shimiru a soutředil se čistě na ní, kdy se snažil vyčíst co nejvíce z jejího oblečení, pohybů a všeho, i když to tentokrát tolik nešlo.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Tue Nov 16, 2021 11:40 pm
*Nutno dodat, že Temari měla dost zkušeností na to, aby ze své tváře a pohybů nenechala obyčejného genina nic vyčíst. Pomalu se na něho otočila a jen tak lehce se rukama opřela o zábradlí. Měla na sobě oblečení v černé barvě. Kratší slušivou sukni a halenku kterou by na sobě mohla mít jak osoba z kanceláří tak i někdo důležitý. K tomu všemu měla kolem krku čelenku kumo a na levé nožce pouzdro na ninja výbavu. Kdyby měla ještě brýle, tak by mohla být dokonalou sekretářku jen jí dát do náručí plnou náruč papírů k vyřízení. Jenže… její chování bylo jiné. Temari měla vystupování někoho kdo se umí chovat a měla vnitřní sílu v pohledu svých vážných očí takže i když byla postavou menší, tak díky pohledu z očí do očí se mohla zdát i silnému chlapovi mnohem větší. A při tom neměla v očích ani stopu po rozhořčení, ani laskavost. Byla neutrální jako nějaký přísný soudce.* Opravdu si myslíš, že toho víš tolik že máš právo mluvit aniž bys správně pochopil svou situaci? *Ten kdo by se měl ptát byla ona, ne on. Zvlášť když byl podle vlastních slov předvolaný. Nakonec se ale rozhodne dát mu malou šanci.* Jsem někdo kdo má právo rozhodnout zda jsi škodlivý odpad pro společnost Kumo, nebo jen malý hloupý chlapec který má ještě šanci stát se dobrým shinobim. *Kdyby to alespoň řekla nějak podrážděně, nebo s odporem ale mnohem horší bylo že to řekla bez známek emocí jen jako kdyby vybírala zda si do vlasů připne rudou nebo modrou kytičku. A při tom v tom byla jasná hrozba, v tom obsahu kdy mu jednoduše sdělila že má moc nad jeho osudem. Po chvilce pak sama pokračuje dál.* Shimiru znám mnohem víc než tvé jméno. Vím koho jsi potkal a jak jsi se choval což samo o sobě není zrovna hezké. Ale především nás zajímá kdo chce informace o členech klanu Doku. Než odpovíš tak bych tě ráda upozornila že mám speciální schopnost kdy poznám zda mi lžeš. *Temari takovou schopnost samozřejmě nemá, ale z jejích slov o tom nejde pochybovat. Kdyby shinobi dostávali herecké ocenění tak ona by měla doma všechny. Ale je pravda, že má smysl pro detail a na nezkušených lidech podle výrazu, váhání, potu a podobně dokáže uhodnout celkem přesně že jí někdo lže. Nyní očekává, zda Shimiru začne mluvit, protože očividně ho ona hodlá poslouchat a nehodlá ho hned jen bez výslechu odsoudit jako většina ostatních lidí které nejspíš sám předtím někdy potkal.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Tue Nov 16, 2021 11:57 pm
*Shimiru se nadále soutředil na tu ženu, kdy ani z pohybů nedokázal přečíst kdo skutečně je.* "Ksakru tohle asi je něco extra. Podle oblčení sekretářka? Ne to určitě ne. Jediné co bych dokázal odhadnout je...levačka ? Hm a na sekretářku vypadá až moc důležtě. Za tím bude něco jinýho. " *Pomyslí si Shimiru když se stále snaží něco vyčíst z té osoby, poté se ji ovšem podíval do očí a trochu se zasekl. * "Tak moment, ty oči....ani náznak emocí? Sakra ! ." *Shimiru byl vcelku frustrovaný, že nedokázal nic vyčíst, přeci jen vždy mu to vycházelo tak proč ne teď. Ta ženská opravdu musela být něco spešl. poté ovšem uslyšel, o tom, že má právo rozhodnout o jeho osudu.* Odpad nebo se stát dobrým shinobi? *Zeptal se zmateně Shimiru, když pak pokračovala vypadal více a více překvapeně. Když ovšem uslyšel o klaně DOKU tak mu něco málo začalo docházet.* Nibo mě prodala. *Řekl potichu.* Už to chápu. Předpokládám, že ti strážní co jsem viděl v knihovně, když jsem mluvil s těmi dvojčaty z klanu Kumamuchi, ve skutečnosti nebyli ochranka v knihovně, byli od vás. Já ovšem nevím o kom mluvíte. Protože pro nikoho ty informace nemám. Sbíral jsem je pro sebe, jelikož pár členů z klanu DOKU znám a u jednoho člena i žiju, má kancelář kde něco ukrývá a já chtěl vědět co tam skutečně je. *Řekl vcelku chladně, ale s menším náznakem respektu.* Pokud mě znáte tak jak říkáte tak by jste měla vědět, že říkám pravdu jelikož lhát neumím. Ovšem kdo jiný by se tolik staral o to proč hledám informace než někdo vysoce postavený ve vesnici nebo snad někdo vysoce postavený v klanu DOKU ? *Zeptá se Shimiru opět s mirným respektem*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Wed Nov 17, 2021 12:14 am
*Nedá znát, že jí jeho odpověď kupodivu potěšila. Vycítila, že se jí nezkouší lhát a byla za to ráda ale místo toho aby mu dala nějakou odpověď, tak se otočila zpátky ke Kumo. Zadívala se na střechy domů i mezi ně do ulic, kde to i v tuto dobu ještě celkem příjemně žilo.* Pojď sem vedle mě Shimiru. *Přikázala mu a pak se dál chvíli mlčky dívala s ním, než najednou natáhla ruku aby mu něco ukázala.* Támhle ta budova je nejlepší cukrárna a vidíš támhle tu? Tam dřív býval sklad léků pro nemocnici. Na všechny tyto budovy je dobře vidět, skoro jako tomu bývávalo z kanceláře Prvního. *Temari se na něho poprvé otočí a chvíli na něho dál mlčky hledí. Možná jako by chvilku viděla skrz něho do vzpomínky. Stojí tam ona jako malá holka s klopí hlavu před stolem Prvního. Omlouvá se za největšího protivu, ne největšího problémového kluka jakého kdy Kumo poznala. Nejspíš se k překvapení Shimiru mírně usměje. Ten úsměv jí sluší, podtrhuje její jemnou ženskou krásu a ona pak natáhne ruku a položí mu jí na hlavu. Možná očekával pohlavek, ale ten se nedostaví. Pak ruku stáhne a zadívá se znovu opřená o lokty na střechy domů v Kumo.* Kdysi když jsem mu bývala neustále na blízku, znala jsem podobnýho troubu jako jsi ty. *Pak se tiše zasměje, když mu kupodivu svěří.* S věkem jsem jich poznala mnohem víc, ale tenhle byl výjimečný a byl ti hodně podobný. Hm! Byl to ztotožněný problém a jen málokdo kromě mě věděl jaký je uvnitř milý. *Temari se na něho znovu otočí a její pohled zvážní do původního když mu zkusí promluvit přímo do duše.* Shimiru! Podle tvého zápisu vím, že jsi velmi chytrý ale máš problémy s lidmi. Protože ti ale rozumím tak jsem se rozhodla dát ti radu. *Vážně mu položí ruku na rameno a jemně jí stiskne.* Neukazuj lidem, že jsi chytřejší než oni a nech si své poznatky pro sebe! *Pak mu to zkusí jednoduše vysvětlit.* Lidé ti do hlavy nevidí a i když je nemusíš mít rád, představuj si že jsi na misi kterou je smrtelně důležité splnit. Každý koho zde potkáš je důležitý a ty aby jsi poznal co nejvíc informací musíš jednoduše nechat si své zjištěné informace jako nejlepší zbraň sám pro sebe. Přeci jen informace ve světě shinobi jsou tím druhým nejdůležitějším. *Pak se otočí zpátky na Kumo. Sundá ruku a gestem mu naznačí aby se podíval pořádně.* Řekni mi, co vidíš? Koho vidíš a co cítíš?
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Wed Nov 17, 2021 12:39 am
*Shimiru čekal nějakou reakci, ale to co následovalo opravdu nečekal. Když mu ta žena řekla ať si stoupne vedle něj a díval se s ní neváhal, bral to jako rozkaz. Když mu ukazovala cukrárnu a sklad jen se nechápavě díval. Shimiru sice byl chytrý to ano, ale v tuhle chvíli si mohl připadat jako nejhloupější člověk na světě. Jakoby ho něco ovládalo. Poté i uviděl jak se ta žena usmívá což mu přišlo na jednu stranu zvláštní a na druhou stranu se mu to snad i líbilo. Když, ale ta žena tu ruku natáhla, tak Shimiru lehce cukl jelikož si skutečně myslel, že dostane pohlavek nebo jiný fyzický trest, ten se ovšem nedostavil. Shimiru byl čímdál tím více zmatený a bylo to na něm i vidět. Po chvilce mu však řekla, že má problém s lidmi což i když nechtěl dát najevo ho přece jen trochu zasáhlo a bylo to opravdu jen trochu vidět, poté jakmile mu dávala ruku na rameno ani necukl.* Každý je důležitý? *Řekne velice potichu a zmateně, opět na to jak byl chytrý tak teď spíše opravdu přemýšlel jako obyčejný kluk ve svém věku. Poté se podívá na Kumogakure.* Vidim lidi co fungují... *V tom se zasekne a jako by si něco uvědomil. * Vidim naši akademii, a okolo zřejmě spoustu dětí. Šťastných děti. Vidim ulice plné lidí, kteří žijí svůj život, ale hlavně vidím domov. Domov, který musím ochránit. *Řekne s velice klidným hlasem jako by to nebyl on. Řeklo to něco co v něm bylo zakořeněné hodně hluboko a dlouho. Nebyl to jeho typický chladný hlas, ne ten se opravdu lišil. Tenhle hlas byl úplně jiný. Poté si sundá kapuci čímž byla vidět jeho spálenina, ale to mu bylo v tuhle chvíli jedno. Pouze zavřel oči a nechal vítr foukat do jeho bílých vlasů.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Wed Nov 17, 2021 8:14 am
*Když si prohlíží budovy a jmenuje co poznává tak se cítí spokojená. Uvolnil se přesně jak očekávala a začal se věnovat dalšímu úkolu snad již plně soustředěný. To co ale řekl jako první pak pro změnu překvapilo jí samotnou. Jako by ji uvnitř bodl ledový osten do srdce, možná na venek malinko ztuhla ale jinak nedala najevo nic. Alespoň nepromluvila dokud neřekl vše co chtěl.* “Je to neuvěřitelné ale slyšíš to? Tvá vlastní slova, které jsi mi na rozdíl od něho musel vysvětlit.” *Jako by ucítila, nebo lépe, na chvíli viděla stát vedle sebe mnohem vyšší majestátní postavu. Ten úsměv, laskavý jenom pro ni i jeho dotek na rameni ji tolik chyběl. Na chvilku musela zavřít oči aby se úplně ovládla, když je otevřela byly pak stejné jako předtím. Žádné slzy, ty už ji pro tyhle vzpomínky dávno vyschly.* Jak snadno jsi přišel na to, co mě musel kdysi osobně První vysvětlit. Pamatuji se jako by to bylo včera když mi řekl tato slova. Nezdá se to, ale žije tady opravdu hodně lidí. Je těžké se zavděčit všem ale snažit se budu vždycky. Jo pro vesnici jsem něco udělal, ale to neznamená že jsem nejsilnější. Je na tobě vidět že máš tuhle vesnici ráda a přesně takového člověka já hledám. *Zase kousek vynechá protože nedokáže vyslovit co dobrého v ní viděl.* …a hlavně musí vesnici milovat stejně jako já. Úplně každého človíčka i zvíře v cele vesnici. Všude kde jen z těchto oken vidíš. *Temari se odlepí po chvíli od zábradlí a všimne si jizvy. Přikáže přísně Shimiru aby se neodvážil neuposlechnout.* Podívej se na mě! Vidíš skvělou osobu jakou jsem tenkrát nemohla být. Byla jsem zrůda pro své okolí. Můj vlastní otec mě chtěl zabít a přežila jsem ze sourozenců jen já sama a přesto tu teď stojím a dívám se na tebe jak cituješ jeho odkaz. *Zhluboka se nadechne než může klidně pokračovat dál.* Odkaz Prvního je v tobě aniž bys to doteď tušil a to jsem si naivně myslela že jsem jediná kdo jeho odkaz chrání. *Smutně se pousměje, Temari přišla o spoustu blízkých lidí. Ona tomu klukovi rozumí a snad je to cítit.* Můžeš odejít, ale nezapomeň na to co se zde řeklo. Myslím, že by si se Shimiru Prvnímu moc líbil. A zkus dodržet mou předchozí radu, nejen proto že to to řekla Temari Hayo ale proto že neseš Jeho odkaz a jsi tak důležitý pro mě i vesnici.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Wed Nov 17, 2021 10:44 am
*Shimiru klidně otevřel oči, kdy stále sledoval vesnici, vidě dalších spoustu míst, které předtím neviděl tak jako je vidí nyní. Nesledoval jen ulice plné lidí, ale díval se i po domech. Byl stále velmi uvolněný.* "Cituju jeho odkaz. " *Pomyslel si a opět se mírně pousmál. Nebyl to klasický vynucený úsměv, který Shimiru běžně dělal, ale úsměv, který byl upřímný. Shimiru v tu chvíli vypadal jako obyčejný kluk, a dokonce se tak cítil. Takhle se neusmíval už několik let. Jeho mozek konečně vypl, ale když ovšem ta žena začala mluvit a nakonec se smutně pousmála, pomalu položil velice jemně ruku na rameno prozměnu jí. * Je vidět, že jste prvního měla opravdu ráda a on zase vás. Kdyby tu byl, byl by oprvadu šťastný, Temari Hayo. Jednou až vše skončí, se s ním opět shledáte a on vám za všehno poděkuje. *Řekne s neuvěřitelným klidem a úsměvem na tváři. Potom ovšem trochu zesmutněl a opět se zadíval na vesnici.* Bojím se. Bojím se, že zklamu. Že neuspěju...že nedokážu ochránit ty co jsou tady kolem. *Dodá se strachem v hlase.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Wed Nov 17, 2021 5:29 pm
*Moc toho dál nenamluví, vzpomíná a dívá se na Kumo i drobné lidičky kteří se v něm přelévají sem a tam jako malé divoké vlnky. To ovšem neznamená, že neposlouchá co Shimiru dál říká. Jen nemá potřebu na jeho dobře míněná slova o hrdosti a setkání hned reagovat. Nakonec se ale přeci jen dočká. Když mu mimoděk sdělí.* Doku umírá sám v boji Shimiru. Věk nás nekosí, jen naše vlastní pýcha a špatné skutky. Je možné že až budeš mít vnoučata tak já zde stále budu a nepoznáš na mě změnu. I když je to dar, je to prokletí které mě oddaluje o setkání s těmi kteří svou cestu shinobi již dávno přede mnou završili.*Když však poznamená, že se bojí zrovna on malý genin zda dokáže ochránit všechny ve vesnici tak musí vynaložit vážně velké úsilí aby ho nechtěně neurazila a nerozesmála se. Jeho úkol to zatím zdaleka není. Ale je hezké vidět, že její slova zapadla do úrodné půdy. Kdo ví, možná že ho jednou učiní jedním ze svých pokusů až v tajném výzkumu pokročí dál a bude vědět že je to bezpečné. Nahlas však neprojeví nic ze svých myšlenek a pouze vážně přikývne.* Co považuješ za zklamání? Já za zklamání považuji zrazení vlastní cesty shinobi a nikoliv to že zemřu při obraně hodnot na kterých mi záleží. *Věnuje Shimirovi ještě jeden laskavý úsměv i když by nemusela a navíc přidá pár slov.* Až budeš starší, najdeš pravdu v tom že smrt je pro každého nevyhnutelná a smíření s ní ti pomůže být v boji s nepřítelem silnější. Vždy se najde někde někdo kdo tvůj život jednou ukončí za všechny ty které ukončíš jednou i ty. Nesmíš se ale vzdávat, protože zubatou do té doby můžeš připravit o pár hezkých tesáků. *Pokusí se o odlehčení žertem, ale její slova skrývají velkou osobní moudrost kterou ale nejspíš nedokáže malý genin pochopit. Po chvilku pak pokračuje.* Tento svět nezná odpuštění a krev vždy volá po krvi. Ale i tak jsem připravená část ze světa vyrvat a stvořit i chránit jako ten nejlepší domov jaký jen společně všichni dokážeme vytvořit. Bude to stát ale ještě dlouhou cestu a odhodlání všech se víc změnit, být ti nejtvrdší shinobi pro nepřátelé a nejmilejšími přáteli když budeme slavit společné vítězství. *Temari se trošku zamyslí. příliš mluví už o sobě, o svých tužbách a nemá právo nějak do nich zatahovat Shimiru. Proto si povzdechne.* Běž domů Shimiru, tvrdě se snaž ať nikdo nemůže říct že Kumo nemá ty nejlepší shinobi a nezapomeň co je nejdůležitější chránit. Je to budoucnost Kumo, kterou tvoří… *Temari to nedořekne, ale rukou ukáže do uličky, kde jde mladý pár. Žena má velké bříško, protože čeká miminko. Pak se Temari mlčky a tiše rozejde dolů po cestě pryč. Nespěchá, její krok je vážný a nese se jako dáma.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Wed Nov 17, 2021 6:00 pm
*Shimiru celou dobu poslouchá co mu Temari říká, když mluví o tom jak DOKU umírá sám, pouze trochu přivřel oči.* "Smutný vidět všechny okolo umírat, ale sám nezestárnout ani o den." *Pomyslí si Shimiru, když se ho ovšem zeptá na to, co považuje za zklamání pouze se zamyslí.* Největší zklamání je, když nemůžu pomoci tak jak je to vyžadovaný. *Řekne potichu, když ovšem slyšel její žert o smrti, jen se lehce pousmál jako kdyby to chápal, ale kdo ví? Ovšem poté mu řekla ať jde domů a snaží se, když náhle ukáže rukou na ten pár a rozešla se směrem k nim. Shimiru ji ovšem následoval a šel vedle ni.* Váš cíl je i mým cílem. Řekla jste, že mám chránit budoucnost Kumogakure, s vámi to zvládnu lépe. Naučte mě jak je chránit a jak se nejlépe se o to postarat. Pokud řeknete ne, jak můžu sám zesílit, když jste právě ta, kdo mi otevřel oči. Pokud máme stejný cíl a jsem odkazem Raikageho jak říkáte, dovolte mi vám sloužit Temari. Naučte mě to, prosím. *Řekne Shimiru odhodlaněji než kdy jindy. Opravdu to viděl jako svůj sen. Poté ukázal na tu ženu co čeká dítě.* Řekla jste sama, že jste znala stejného troubu jako jsem já. Dovolte mi to prosím. *Dodal opět odhodlaně a pokračuje dál vedle ní.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Wed Nov 17, 2021 8:22 pm
*Když vlastně řekne, že ho zatím nejvíce mrzí to, když nedokáže splnit to co si zadal tak ho Temari chápe. Také si prošla obdobím, kdy se cítila podobně neschopnou a slabou. Bohužel pro prvního si to uvědomila příliš pozdě a nikdy si to nepřestane vyčítat. Možná kdyby zesílila dřív, jen možná by mohla Prvního ochránit nebo zemřít s ním. Smrt po jeho boku by jistě nebyla špatným koncem pro někoho jako byla ona. Jenže minulost nezměníš. Temari musela jít dál, vyšlapávat si novou cestu a nehodlala to nyní vzdát. Když se pak kupodivu po její bok připojí opět shimiru tak jí jeho neodbytnost lehce překvapí. Myslela si, že to řekla jasně aby šel domů. Ale on měl očividně ještě něco na srdci. Proto se zastavila aby si vyslechla co jí chce ještě říct. Přemýšlela o jeho slovech. Zatímco ona se musela cestu odkazu Prvního těžce naučit pochopit tak on jí dokázal následovat přirozeně. Proto si ztěžka povzdechla.* Shimiru já nejsem učitelka, jsem z pověření Druhé samostatným stopařem a plním soukromé poslání. V Kumo se příliš často nezdržuji a i dnes večer opět na delší dobu zmizím. *Když pak dodá Shimiru, že je někomu podobný tak se mírně zamračí.* Ano to jsi, ale On je mrtvý Shimiru stejně jako jeho sny. A já bych nerada viděla že se to celé bude opakovat. *Už to vypadá, že Temari prostě zmizí, stačí jí k tomu její další stopařská schopnost (neviditelnost) přímo dokonale. Ale nakonec si ztěžka povzdechne.* Pokud chceš být užitečný Kumo nebo mě, tak musíš nejdřív zesílit. Vše co za svůj život prožiješ tě posílí a přivede do určitého bodu kde když budeš připravený tak tě možná něco málo naučím. Do té doby máš kromě sílení za úkol najít Minako. *Významně pozvedne obočí.* Jde o culíkatou blonďatou a především nadějnou kunoichy mého klanu. Pokud ji přiměješ aby tě učila, získáš nejen skvělou energickou sensei ale i mou lehkou důvěru v tvé schopnosti. A nemysli si, že to bude snadné ji přesvědčit. Silou tě snadno předčí i když by jsi do ní nikdy neřekl protože její vzhled je vážně závádějící a dokáže být velmi...velmi… vlezlá? *Tvrdohlavá Jouninka, pokud jde o cokoliv do čeho se nadchne. A hlavně Temi obtěžuje že v ní vidí někoho skvělého s čímž ona nesouhlasí. Hodlá si ale Shimirovo odhodlání vyzkoušet, protože najít jí v Kumo nejenže nebude lehké ale když nebude vědět o co jde tak nejspíš nebude lehké ji přesvědčit. Na to bude muset Shimaru ukázat svou úžasnou strategii, tedy to geniální myšlení o kterém byla v jeho spisu zmínka. Pak od Shimaru odstoupí a v levé ruce si vytvoří ohnivou kouli (pečetě a tak samozřejmě nechybí.) Vytáhne z opasku svitek a v kouli ho spálí. Pak nechá kouli zmizet. těžko říct, zda Shimiru pochopí, že šlo o jeho zápis který byl tímto vymazán. Ale tak či tak, výsledek to nezmění a nikdo by si ho nyní neměl z Doku všímat pokud bude chtít začít nanovo. Sama je zvědavá zda výzvu přijme či to hned vzdá.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Wed Nov 17, 2021 8:51 pm
*Shimiru klidně poslouchá co Temari říká. * Nejlepší strategie by samozřejmě byla se rovnou zeptat vás, ovšem to by pak nebyla ta výzva nemam pravdu? Culíkatá, bloďatá kunoichy z klanu DOKU. Najdu ji a získám vaši důvěru. Ať to stojí co to stojí ! Svůj cíl jen tak lehce nezahodím.* Řekne odhodlaně poté, ale vidí jak spálila svitek.* Hm takže čistý rejstřík se dá říct. * Dodá a pousměje se a ještě chvíli se dívá směrem na Kumo, i když trochu jinak, zamyšleně, potom se, ale rozejde směrem pryč. Když už je o pár metrů dál, tak se jen otočí a podívá se ještě jednou na Temari.* On je mrtvý, ale jeho sny mrtvé nejsou, jsou stále ve vás. *Dodal s lehkým úsměvem na tváři, dal svitek na zem, na který namaloval 3 malé myšky (Choujuu Giga: ​Sukoshi Tanken), které se ihned rozeběhli pryč od něj, a on vyběhl pryč. * "Shrnutí: Klan DOKU, Blonďaté vlasy, nenechat se zmást postavou. Kde ji nejlépe najít nebo za kým jít. Logické by bylo začít u členů klanu DOKU. Nibo by určitě nic nevěděla, ta se se svým klanem vůbec nestýká a je furt pryč. " *Pomyslí si a jde pořádně hledat.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Fri Nov 19, 2021 1:04 pm
*Ten malý rošťák si snad myslel že mu to jen tak beze snahy řekne. Nad jeho poznámkou jen záporně lehce zavrtí hlavičkou aby pochopil že tudy cesta nevede. Nechá ho však aby si klidně seřadil nahlas to co ví. Podle ní mu ještě nedocházel druhý pohled na věc ale možná že přijde i na to kde by měl začít hledat až mu dojde že si může dost zúžit oblast hledání. Stačilo aby si vzpomněl na to co jistě všichni v Kumo ví a dal si to dohromady. Celkem si i myslela, že to bude dobrá zkouška která by jí mohla ukázat, jak moc je Shimiru vážně chytrý. Když pak namaluje malé myšky, které se rozletí do všech stran, tak jí mírně zacukají koutky úst. Tuhle techniku s malovanými zvířaty už kdysi dávno také viděla (jiný hráč). Přemýšlela proč se na ní ten kluk snažil být hodný, proč pro něho tolik znamenala slova která mu ona sama řekla. Možná nikoho neměl, byl sám a proto do jisté míry se mohl zdát pro lidi ve svém blízkém okolí být problémový.* Možná, že z tebe bude jednou dobrý shinobi… *Řekla tiše když odbíhal pryč. Nebylo jisté zda to uslyší, ale i kdyby se v tu chvíli otočil nikoho by už neviděl. Temi se zneviditelnila (stopařské jutsu) a dívala se mlčky na odbíhajícím chlapcem.* “Kdyby jsi nezemřel, možná by jsme teď také jednoho takového malého pitomce měli...” *Proletí jí hlavičkou myšlenka a pak se odebere pryč. Nejspíš domů se trochu vyspat před další cestou.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Fri Nov 19, 2021 1:07 pm
KONEC RPG
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sat Nov 20, 2021 3:04 pm
*Shimiru dnes vstal velice brzo i na něj. Šel se omýt, vzal si nové oblečení, které se skládalo z bílé mikiny a dlouhých ninja kalhot, poté vyšel z domu ven. Zamířil si to přímo do ulic, kde nikdo nebyl. Doslova si to užíval, že je tu takový klid. Trochu si srovnal kapuci a došel až k jezeru, kde si jen v klidu sedl a sledoval tu klidnou vodu. Shimiru byl nádherně uvolněný a cítil jak mu jen vítr fouká jemně do tváře a začali se objevovat první vlnky. Shimiru si nakonec vzal jeden z kamínků a začal s nimi dělat žabky.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 4:19 pm
*Katsumi probudil otravný zvuk budíku, který zvonil až tak, že snad probudil celou ulici. Katsumi otevřela oči a po pár neúspěšných plácáních se jí povedlo budík vypnout.* To už je opravdu čas vstávat, proč jsem se rozhodla, že chci vstávat tak brzo, *povzdechne si Katsumi. Po chvíli vyleze z postele ještě celkem rozespalá a zamíří si to rovnou do koupelny, kde si dá sprchu. Poté se vrátí zpět do svého pokoje a oblékne se [b]do[\b], čelenku Kumogakure si dá kolem krku, pouzdro se zbraněmi si připne na pravou nohu a druhé si dá nad zadek. Když je oblečená, tak se pomalu rozejde po schodech dolů. Dojde do kuchyně a udělá si k snídani tousty, Posadí se ke stolu a pustí se do jídla. Když se nají, tak po sobě uklidí nádobí a rozejde se do předsíně, kde si obuje boty, vyjde před dům, zamkne za sebou a pak se pomalu vydá ulicemi Kumogakure, až k jezeru, kde chce trénovat. Když se tam po nějaké chvíli dostane, tak se trochu proběhne, aby se rozhřála, než začne trénovat.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sat Nov 20, 2021 4:29 pm
*Shimiru nadále háže kamínky do vody, které dělají pěkné žabky. Když v tom začne soustředit svou chakru do nohou a začne se procházet po tom daném jezeru (Suimen Hokou no Waza). Všiml si, že tam někdo běhá tak ji chvíli sledoval.* "Katsumi? Koukám, že dneska se rozhodla vstávat o něco dříve." *Pomyslí si Shimiru, který ji sleduje. Na sobe měl bílou mikinu s kapucí, která mu zakrývala obličej, takže nebylo původně vůbec poznat kdo to skutečně je a neví se ani jestli by ho Katsumi poznala, jelikož Shimiru vypadal úplně jinak než předtím. Po nějaké chvilce se rozhodl, že se vrátí na souš, kde si vytáhl kus papíru ze zadní kapsy na, který začal malovat. Přitom ovšem se každou chvílí díval na Katsumi. (Obrázek) poté začínal dělat na obrázku i různé detaily a začal kreslit i okolní krajinu. *
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 4:40 pm
*Katsumi se trochu proběhne a během to si všimne nějaké osoby, která chodí po vodní hladině.* 'Hmm, takže tady dneska nebudu mít klid na trénink, no nevadí,' *řekne si v duchu Katsumi. Poté se zastaví a začne se soustředit na svou chakru. Pak složí několik pečetí, nějakou chvíli se nic neděje, ale po chvíli se pod Katsumi začne zvedat větší množství hlíny. (Doton: Doryuuha) Katsumi se jen trochu pousměje a následně z hlíny seskočí dolů a nějakou chvíli tam jen tak stojí a dívá se na jezero a na osobu, která tam sedí.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sat Nov 20, 2021 4:46 pm
*Shimiru dokreslí obrázek a pomalu se zvedná kdy se ještě trochu upraví, upraví si dokonce i trochu čelenku, kterou nosí na pravém rameni, poté se vydá  směrem ke Katsumi, když viděl její techniku jen se mírně pousmál. Přišel až k ní, jednu ruku měl v kapse a druhou držel ten obrázek.* Koukám, že jsi hodně pokročila Katsumi. *Řekne Shimiru s mírným úsměvem.* Už je to nějaká doba co jsme spolu naposledy mluvili. *Dodá trochu i tajemně Shimiru, který si poté sundá kapuci a je tak vidět jeho obličej, který se míně usmívá a zároveň i jeho bílé vlasy.*  Předpokládám, že se připravuješ na chuninskou zkoušku, slyšel jsem, že velice brzy začne. *Když domluvil tak pouze obrázek podal ke Katsumi. * "Hmm doton. zajímavé" * Pomyslí si.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 5:09 pm
*Katsumi se nakonec otočí zpět k hromadě hlíny.* 'Hmm, jak mi tahle technika může pomoct na chuuninských zkouškách,' *řekne si v duchu Katsumi a pak se podívá na osobu, která na ní promluvila. Chvíli se ho prohlíží.* 'Jasně Shimiru, ale vypadá nějak jinak,' *řekne si v duchu Katsumi.* Díky, jo, už je to celkem dlouho, co jsme se viděli naposledy, *poví mu Katsumi a na chvíli se odmlčí.* Přesně tak, chystám se na chuuninské zkoušky, už se i celkem těším, akorát mám trochu strach, že bych nemusela projít. Vidím, že už jsi genin, tak to gratuluju, *poví mu Katsumi, když vidí jeho čelenku.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sat Nov 20, 2021 5:15 pm
*Shimiru se jen pousměje na Katsumi.* Je dobře, že se bojíš. Kdo se nebojí je blázen, ale ten kdo se bojí bude vždy rychlý. *Řekne Shimiru klidně. Pak se podívá na svou čelenku.* Ano stal jsem Geninem, ale teď teprve pro mě začíná ta výzva. Jak tak jinak koukám, tak opravdu tvrdě trénuješ a koukám, že umíš ovládat nějaké techniky Dotonu. *Pousměje se a vytáhne jeden ze svitků, na který začne kreslit.* Chtěl bych se tě rovnou zeptat když už jsme se potkali, ty jsi z klanu DOKu, že ? Není to ani tak dlouho co jsem potkal jednu ženu, jmenuje se Temari. Možná je to nezdvořilost, ale co vše o ní víš? A ne neboj nemám s tím špatné úmysli. *Zeptá se s úsměvem na tváři. Jelikož Shimiru neuměl lhát bylo by poznat, že lže o tom, že s tím má špatné úmysli, ale tady ne. Tady říkal pravdu.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 5:26 pm
*Poslouchá slova Shimira a pak se na nějakou chvíli zamyslí.* No to asi ano, *poví mu Katsumi.* To máš pravdu, teprve to bude zajímavé, když jsi se stal geninem, *odpoví mu Katsumi souhlasně a pak se na nějakou chvíli odmlčí.* Jo to je pravda, ovládám doton, *řekne mu souhlasně Katsumi, přece jen to bylo vidět.* Ano, podcházím z klanu Doku a Temari-sama jsem nedávno potkala, ale nic moc o ní nevím, přece jen jsem s ní moc dlouho nemluvila, *poví celkem zamyšleně Katsumi, přece jen neměla, co mu o Temari řekla a to o čem se bavili nepotřebovat vědět.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sat Nov 20, 2021 5:31 pm
*Shimiru se jen tak zamyslí.* Co jsem zatím totiž zjistil, zřejmě je to opravdu vysoce postavená osoba ve vašem klaně. Je trochu divné, že o ni je tak málo vědět. No nebo možná to je jen tajemstvím, nutti tě nebudum, aby jsi mi to řekla. *Usměje se.* Jen jsem tak přemýšlel, když už tu trénuješ na chuninské zkoušky, co zkusit menší treninkový souboj mezi sebou? Alespoň se o něco více připravíš a u mě se bát nemusíš, stále jsem slabší než ty. *Dodá a čeká na Katsumi reakci.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 6:19 pm
*Katsumi poslouchá slova Shimiry, ale nic mu na to neřekne, protože nebylo co. O Temari nic nevěděla, potkala jí jednou. Když pak řekne, že by mohli spolu trénovat, tak se na chvíli zamyslí.* No myslím, že bychom to mohli zkusit, ale nevím jestli bych z tebe nemohla třeba udělat dva menší, *poví mu Katsumi a pak se na nějakou chvíli omlčí.* Ale jako budu ráda, když si budu moc potrénovat s někým živým, *poví mu Katsumi a usměje se na něj.* 'Takže co můžu udělat, abych z něj neudělala náhradní díly,' *řekne si v duchu Katsumi.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sat Nov 20, 2021 6:27 pm
*Shimiru se jen pousměje když jeho nabídku příjmula a odskočil o něco dál, možná to i mohlo trochu Katsumi překvapit, Shimiru už nebyl tak pomalý jako předtím a vcelku rychle se dokázal přesunout. Poté vytáhl jeden z kunaiů a začal na jeho konec přivazovat drát, poté si kunai připne na opasek .* Tak tedy můžeme. *Pousměje se Shimiru a postaví se do bojového postoje. Celou dobu se soustředí jen čistě na Katsumi. Poté se však proti Katsumi prudce rozeběhne s cílem na ní zaútočit lehkým úderem, které mířilo na její levé rameno.*
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 8:31 pm
*Katsumi ho sleduje a čeká, co se bude dít. Když od ní odskočí, tak se trochu pousměje, ale zatím ještě nic nedělá a jen stojí a sleduje Shimira. Když se na ní rozběhne, tak se trochu pousměje.* 'Takže chceš bojovat na blízko, i když nemáš moc dobrou sílu ani rychlost,' *řekne si v duchu Katsumi. Jak tam na ní Shimiru běží, tak se mu podívá do očí a použije na něj genjutsu, při kterém bude v paralýze. (Kanashibari no Jutsu) Poté se trochu pousměje a trochu se od něj vzdálí než ho paralýza přijde a připraví se na jeho další útok.*
Zásoba chakry: 22,25/23
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sat Nov 20, 2021 8:41 pm
*Shimira to genjutsu zasáhlo to ano, ale zmizelo po pár vteřinách, kdy se opět začal hýbat.* Dobře tak to bereme takto. *Zasmál se jen Shimiru když si přejel kunaiem, který měl připravený. (viz. minulý post). Když viděl, že Katsumi je spíše defenzivní tak se rozhodl bojovat jinak. Doslova Kunai hodil ke stromu, který byl kousek od něj tam se zasekl o hodně těžkou větev. Poté se jen podíval na Katsumi s úsměvem.* "Jsem pomalý, ona však také. Zkusme to udělat zajímavější." * Kunai s drátem byl doslova napnutý až k prasknutí a on se odrazil právě od toho drátu vcelku vysokou rychlostí. V pohybu jako takovém byl sice pomalý, ale díky odrazu se to jevilo daleko rychleji. Ve vzduchu poté udělal pečeť tygra a rychle se přesunul za Katsumi. Pokud by Katsumi neuhla dostala by slabší ránu do ramene, ne tak silnou, aby spadla, ale aby to alespoň trochu cítila a on by uskočil zpět.*


Zásoba chakry : 10/11
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 9:07 pm
*Katsumi sleduje Shimiru a je celkem zvědavá, co bude dělat. Když hodí kunai do stromu, tak jen pokrčí rameny, protože vůbec netušila, co má v plánu. Když najednou vyrazí proto jí tak rychle nashromáždí chakru do chodidel a asi dvě vteřiny před tím, než jí chtěl uhodit, tak se odrazí a odskočí pryč od Shimiry. (Chakura Shotto) Když dopadne na zem, tak se rychle otočí, aby byla proti němu a složí několik pečetí a následně se vedle Katsumi objeví modrá brána, ze které vyleze Genbu. (Kumen Sowaka)* 'Takže copak budeš dělat teď,' řekne si v duchu Katsumi a sleduje Shimira.*
Zásoba chakry: 18,75/23
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sat Nov 20, 2021 9:32 pm
*Shimiru jen sleduje jak Katsumi odskočila dál od něj. V tom se Shimiru opět otočí přímo na Katsumi. Když se vedle ní objeví ta * "Želva?!" *Pomyslí si Shimiru.* Ještě kousek a měl bych tě. *Pousměje se Shimiru, který se jen dívá na tu želvu.* "Tohle by ovšem mohl být vcelku problém. Je ve výhodě, je to nyní dva na jednoho a podle toho jak to vypadá tohle bude dobrá obrana." *Pomyslel si Shimiru a nasadil si kapuci tak, aby mu nebylo vidět do očí poté dojde až k tomu svému kunai s drátem, který zpět uchopí do ruky. Poté začne shromažďovat svou chakru do nohou a skočí přímo na jezírko, kde si jen tak chodí a přitom sleduje Katsumi. (Suimen Hokou no Waza)* "Ta želva je určitě těžká, takže i když tu není tolik vody, tak voda by ji měla tak jako tak spomalit, tedy pokud po vodě neumí chodit, což by neměla, ale nevím s tímhle jsem se ještě nesetkal" *Začne Shimiru přemýšlet.* Mám takový pocit, že se asi z místa nehneš. A na vodě je to přeci jen více vyrovnané. *Usměje se Shimiru a pouze sleduje Katsumi.*




Zásoba chakry : 9.8/11
Kamiko Yuki
Kamiko Yuki
Poèet pøíspìvkù : 727
Join date : 02. 09. 21
Location : Kumogakure (chuunin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Katsumi Hisayo

Sat Nov 20, 2021 9:47 pm
*Katsumi se jen trochu pousměje.* Jo jo, *poví mu souhlasně. Když se pak přesune na vodní hladinu, tak si Katsumi jen v duchu povzdechne.* 'Mno tohle bude celkem otrava, snad nějaká vodní plocha nebude i na zkouškách,' *řekne si v duchu Katsumi.* No to možná bylo a nebo tě taky donutím se přesunout na pevnou zem, kdo ví, *poví mu Katsumi a pousměje se na něj. Následně se začne soustředit na svou chakru a podívá se Shimirovi do očí. V tu chvíli na něj použije genjutsu, ve kterém vidí to z čeho má nějvěrší strach. (Narakumi no Jutsu)* 'Takže copak budeš dělat teď,' *řekne si v duchu Katsumi.*
Zásoba chakry: 17,75/23
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sat Nov 20, 2021 10:06 pm
*Shimiru se jen dívá směrem, kde je Katsumi ovšem do očí přímo se ji nedívá. Oči stále skrývá pod svou kapucí. Kdy na samotnou kapuci i ukáže.* V genjutsu jsi lepší než já, ale vím o co se snažíš a to ti jen tak nepůjde. *Usměje se Shimiru a dál sleduje Katsumi s tou želvou.* "Ta želva musí mít přeci nějaký limit kdy zmizí, nebo nějakou slabinu. Útočit takhle přímo je jasná prohra nevím ani co dokáže, ale něco mě napadlo." * Shimiru sledoval kde přesně se Katsumi nachází, a začal vymýšlet plán. Vzal si do rukou kunai s drátem (viz. minulý post). . Poté kunai hodil směrem na želvu a vytáhl dvě bombičky, které hodil hned za kunaiem., oči si však stále schovával pod kapucí a více méně sledoval Katsumino tělo než její obličejovou část, ale to jen občasně. Pokud by Kunai zasáhl želvu a ta by ho odrazila, vzala by sebou i Shimira, kterého by vymrštila opravdu vysokou rychlosti, ten by se doslova odrazil proti Katsumi a ta by dostala zásah do břicha.(Fyzika - Akce a Reakce).*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Sun Nov 21, 2021 12:36 pm
---------RPG PŘERUŠENO------------------------
Sponsored content

Jezero      - Stránka 3 Empty Re: Jezero

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru