Tržnice

+11
Izumi
Dango Yoshikawa
Tatsuya
Shimiru / Azazel
Espere Itami
Arita Konoruki
Shinzaburo Genichiro
Kamiko Yuki
Rokuto Kuroda
Temari Hayo
Admin
15 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 488
Join date : 04. 11. 19
https://rpgnaru-weebly.forumotion.eu

Tržnice       Empty Tržnice

Mon Nov 25, 2019 5:22 pm
Místo kde se obchoduje se zbožím všeho druhu.
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Mon Jan 27, 2020 3:06 am
*Další krásný den a Michi si užíval procházky po vesnici. Cítil se plný energie a života, přeci jen pilně trénoval, aby se stal tím nejlepším ninjou ve vesnici, sice to byl furt jen student akademie, ale to mu nebránilo v tom aby na sobě pracoval a začal být lepším, ale Kazuki Michiho druhá osobnost to spíše bral jako hru, možná se tím chtěl zbavit myšlenek na to, že jednou bude muset někoho zranit či dokonce zabít, jeho chování bylo sice dětinské a naivní, ale díky tomu je schopen být motivovaný stejně jako Michi.*" (Michi) Co budeme dneska dělat?/ (Kazuki) Nevím Michi-nii, co třeba si jít s někým hrát? Nebo si můžeme hrát na ninji zase jeeeej!/ (Michi) Ale my ninjové jsme, my si na ně nehrajeme. Nebo si myslíš že chodíme na akademii si hrát na ninju?/ (Kazuki) Nooo je pravda že učení není zábava, ale to jak se občas s někým porveš je zábava/ (Michi) No radši tě nechám, aby jsi to bral jako zábavu, než aby jsi zase protestoval že je to špatné a že na to doplatím/ (Kazuki) Ty na to ale doplatíš Michi-nii stejně jako obvykle, aspoň se pak můžu smát že jsem ti to říkal/ (Michi) Jednoho dne se mi smát přestaneš, stejně jako ostatní. Nejsem zas tak slabý jak si myslíte a dokážu ti to!/ (Kazuki) Jo? A jak?/ (Michi) to ještě domyslím, ale uvidíš!/ (Kazuki) Tak to dokaž, zahrajeme si hru Michi-nii, jako ninja máš být nenápadný, tak zkus sledovat tamtu dívku"* Kazuki na chvíli převzal kontrolu nad tělem a zaměřil pohled na náhodnou dívku, byla ve stejném věku jako Michi, měla blonďaté vlasy a světle bílé kimono, nebylo jasné zda se jedná také o studentku akademie, Michi se nijak nezajímal o své spolužáky.*" (Michi) Pfff prkotina/ (Kazuki) Tak se předveď Michi-nii "* Michi se rozhodl tak jednoduchou výzvu přijmout a začal dívku pozorovat, dívka na trzích nakupovala a přes ten dav lidí to bylo těžké, proto Michi soustředil chakru do nohou a pomocí Kinobori no Waza si stoupl na nejbližší zeď domu a rychle přeběhnul po stěně nahoru.*"(Kazuki) To nebylo moc nenápadné Michi-nii/ (Michi) sklapni, dokud mě neviděla tak je to v pohodě"* Michi na chvíli dívku ztratil v davu,ale po několika minutách koukání ji našel. Naštěstí moc lidí nenosí bílé kimono a ty její blonďaté vlasy to hledání ještě zjednodušily. Michi sledoval dívku ze střech domů kde přeskakoval z jedné střechy na druhou. Ještě štěstí že domy byli blízko u sebe, už takhle je pro Michiho náročné skočit z jedné střechy na druhou. Po několika minutách dívka vešla do obchodu, kde prodávali rámen. Michimu se při vůni začali sbíhat sliny *"Hmm rámen bych si dal"* Pomyslel si Michi a Kazuki se radši k tomu nevyjadřoval. Michiho slabost bylo dobré jídlo, ač díky tréninku a tomu že občas si dát jen lehké jídlo netloustl a držel si figuru, tak když přišlo na to, rád se cpal. Dívka vyšla z obchodu s taškou plnou ramenu, vypadalo to že svůj nákup z tržiště nechala u obchodníka a ten jí dal za to ramen, či jak to bylo. Po chvilce se otočila a dívala se na Michiho který nedával pozor a furt byl omámen vůní ramenu, neuvědomil si že na té střeše byl vidět víc než dobře. Když si to Michi uvědomil tak stuhl, dívka se na něj upřeně dívala *"(Kazuki) Prohrál si Michi-nii je vidět že se máš stále co učit heč!/ (Michi) S..sklapni já za to nemůžu a proč na mě tak zírá?"* Náhle se dívka usmála a začala mávat, navíc nahlas zavolala* Ahoj papa!* Michi nechápal co tím myslela *Papá?* řekl si pro sebe a pak slyšel odkašlání, které se ozvalo za ním, Michi ztuhl ještě víc a hlasitě polknul, poté se pomaličku otočil a viděl před sebou něčí pás, tak nadzdvihl hlavu a uviděl velmi naštvaný výraz muže. Michi se začal třást, nejenže ten muž vypadal podobně jako dívka kterou sledoval, ale ještě to byl jeho učitel na akademii.* Eeeee sensei... já.... jak se máte?* Vyhrkl ze sebe vyděšený Michi, naštvaný muž mu ihned odpověděl. * Měl jsem se dobře, než jsem si všiml jak můj student špehuje mojí dceru!* Michi strachy jen zapištěl a pak se snažil hodit vinu na Kazukiho* (Michi) To není moje vina navedl mě Kazuki/ (Kazuki) Neposlouchejte ho sensei, on říkal že je to hra!/ (Michi) Cože?! To ty jsi říkal hele Michi-nii zahrajeme si hru!* Michiho a Kazukiho přetahování či je to vina zastavila rána do hlavy od učitele který naštvaně zařval.* Takže vy máte rádi hry?! Tak já vám také vymyslím nějakou hru zítra o vyučování! Budete psát test a předvedete mi nějaké techniky a před celou třídou!* Michi na to jen vyděšeně zareagoval zařváním * Neeeeee!* Poté ho učitel znova praštil po hlavě,kterou si Michi hned chytl jelikož to dost bolelo. * Teď padejte domů a jestli ještě jednou vás uvidím špehovat mou dceru, tak si mě nepřejte!* zařval ještě učitel a Michi se otočil a začal rychle utikat pryč, při útěku společně s Kazukim jen zařvali * Omlouváme se! "(Michi) Tohle je tvoje chyba, táta nás za tohle zabije!/ (Kazuki) Já ti to říkal že na to doplatíš Michi-nii, nechal ses nachytat./ (Michi) Nachytat?! Jak jsem měl vědět že je to dcera senseie? A že nás viděl jak jí sledujeme?! Naposledy jsem s tebou hrál nějakou potrhlou hru!/ (Kazuki) Stejně jsi pohrál Michi-nii"* Hádali se Kazuki a Michi při útěku domů, tohle byl rozhodně problém, který jestli se dozvědí ostatní tak mu to zkazí reputaci, a co je nejhorší, předvedl se jako málo nenápadný ninja, tohle mu bude Kazuki předhazovat dlouho a sensei určitě také, teď nastanou pro Michiho těžké časy.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Mon Jan 27, 2020 3:06 am
konec rpg
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Fri Jan 31, 2020 11:30 pm
* Byl krásný letní den, slunce svítilo a tržiště bylo plné lidí, avšak Michi se nacházel někde o trochu dál, jednalo se o menší plácek, kde byla lavička a pár stromů, takový mini park, Michi seděl opřený o strom a odpočíval, dneska neměl nic na práci, ač obvykle každý den tvrdě trénoval, jeho rudé oči sledovali oblohu, zatímco Michi sám přemýšlel co dneska podniknout. Michi měl na sobě své každodenní oblečení, což byla černá vesta a černé kalhoty. *'' Tsch od té doby co chodíme pomáhat Kenzovi s kšeftama, si přijdu strašně unuděný když není co dělat, Kenzo říkal ať na sebe zbytečně neupozorňuji, protože kdybych se stal středem pozornosti, snadno by se odhalilo co každý týden v noci dělám, ale já se tak děsně nudím, proč nějakou akci nepodniknu sám?''* řekne si v hlavě unuděný Michi, od té doby co se začal paktovat s Kenzem, si začal zvykat na krutost světa, i na to co má pravý ninja udělat, ač to co dělá není moc legální,ale což zkušenost jako zkušenost.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Fri Jan 31, 2020 11:50 pm
Temari: Hele to je ten kluk, co dělá problémy! *První slova pronese jeden kluk ze tří, co stojí opodál Michiho a dívají se mu na záda. Jde o typické výtržníky a jeden z nich dokonce už propadl u zkoušek takže je větší, než ostatní dva.* Chodil s námi do třídy, takový odpad! *Pronese druhý a největší z nich si zamyšleně promne své velké ruce.* Co kdyby jsme mu ukázali, že na problémy tu jsme my. Nikdo se nám nebude plést do našeho revíru… *Zbylí dva jen přikývnou a yvdají se za tím největším. Jsou rozhodnuti chlapce (Michi) obklíčit. A hned jak zaujmou pozice, tak se k němu rozejde ten největší a od pohledu hromotluk.* Hele kámo, tak ty seš prej jako drsňák co? Tak uvidíme, jak drsnej budeš, až si tě podáme. *jeden z dalších dvou se ušklíbne.* Dělej klekni a začni prosit o milost, možná tě pak tolik nezřídíme. *Všichni se rozesmějou a nikdo z nich si nevšímá lidí kolem sebe. A lidi co náhodou kolem procházejí předstírají, že nic nevidí. Navíc jde jen o nějaké dětské problémy, možná rvačku, však ať si to mladí sami vyřeší mezi sebou.* “To mi museli zabrat mé místo…?” *Temari se na vše dívá ze stromu, který je nad lavičkou. Byl zde schovaná už předtím, než přišli a docela jí otrávilo co tam dole ti hluční tupci dělají. Takový krásný klid tu byl! Přesune si lízátko z jedné strany do druhého koutku úst a vše mlčky sleduje. začíná mít vážně špatnou náladu, její mysl se pomalu noří do temných myšlenek. Nejdřív ruku přesune na rukojeť tanto, co má na zádech ale pak si to rozmyslí. Neměla by se do toho plést, určitě ho jen zmlátí a pak prostě odejdou. přidřepne si na větvi a vše se zachmuřeným výrazem sleduje. Ona sama je oděná v šortkách, na sobě má černé tričko a boty s vyšší podrážkou, kterými by nikdo nechtěl dostat kopanec. Navíc má na rukou rukavice, které jí odhalují prsty a chrání pouze klouby. Jsou poměrně sedřené, stejné jako i šortky, protože jde o její obleček na trénování. Dlouhé černé vlasy má stažené dozadu gumičkou. Skrývá se ve větvích a nikdo z těch pod ní by jí zatím neměl vidět.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 12:03 am
*Náhle ho od rozjímání vyruší trio rváčů, kteří jsou dost známá firma, ač se Michi často rval, s nimi ještě neměl tu čest dostat se do potyčky, takže když ho vyrušili, tak jen vstal a protáhl se.*Jestlipak to není po celé akademii známé trio, debil, blbec a špekoun co už propadl. Opravdu si vy tři myslíte že na mě máte?* řekl podrážděně Michi a svými rudými oči se vražedně podíval na velkého šéfíka bandy dementů. *'' Michi-nii, nemůžeme je tady zabít, musíme je nějak dostat jinak.''* řekl starostlivě Kazuki, na což Michi moc nereagoval, sice byla pravda že nemůže ukázat co je ve skutečnosti zač, ale to neznamená že těm třem nemůže dát lekci. Michi se rozhlédne a všimne si většího kamene vedle lavičky, tak se ušklíbne. * Aby jste to měli lehké tak se k vám otočím zády a můžete mě libovolně praštit.* Michi nečekal ani na jejich reakci a otočil se k nim zády, načež nenápadně začal dělat pečetě aby si toho nevšimli, měl v plánu se prohodit s tím kamenem pomocí Kawarimi no Jutsu, aby jednak se dostal do lepší pozice, a navíc aby si ti tři troubové udělali silnou bolest,každopádně i kdyby nezaútočili, plánuje to Michi použít.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 12:21 am
*Trio si opravdu nevšimlo, co dělá. A skočili mu na to.* Hej ty si z nás budeš utahovat! *Ten, kterému říkal blbý se urazil nejvíc a zastavil rukou toho velkého, kterému položil ruku na rameno.* Já první, jo? *Když velkej šéf přikývl vyrazil ten Báka rychle po Michim. Temari vše mlčky sledovala a docela se bavila pohledem na ně. Viděla, že chlapec (Michi) skládá pečetě ale tak trochu se nahoře začala nudit. Ten první hloupý brzy dostane lekci, ale ten velkej by mohl být problém. Jenže Temari už při svém věku od otce kdysi slyšela, jak většina rváčů funguje.* “Stačí zlomit jejich vůdce a jejich odvaha vyprchá...” *A tak se rozhodla to vyzkoušet. Stačilo malé mihnutí vzduchem a Temi přistála nečekaně tomu velkému na zádech. Díky překvapení a zákeřné povaze útoku, se jí podařilo ho srazit na zem vlastní vahou. Odkulila se rychle stranou a ruku naučeně přesunula na rukojeť tanto, které měla připevněné na zádech. Ale nebylo to potřeba, o prvního se už nejspíš stihl postarat ten kluk. Vůdce ležel rozpláclý na zádech a netušil co se děje, stejně jako poslední který jen stál a nestačil valit oči nad tím jak se celá situace najednou stačila změnit. Temari pomalu vstala a s bezvýrazným pohledem se mu zadívala do očí. Měla zvláštní chladný pohled, přestože byla doposud sama dítětem. Takže si okamžitě vzpomněl, že jde o tu divnou holku ze třídy. Normálně se držela stranou a do ničeho se nepletla, ale učitel o ní kdysi po tom co nastoupila později do třídy prohlásil, že má přirozený talent. Chytrá holka, když šlo o učivo a myšlení, ale jinak bez zájmu ke svému okolí. Ve třídě ani neměla kamarádky, vlastně žádné kamarády.* Zmizte… *Jediné slovo co řekla, a ten první utekl. Druhý se zvedl taky a bolavě se vydal pajdat pryč od Michiho. Třetí velký šéf se zvedl jako poslední. Dlouho váhal, zda se do těch dvou drzounů nemá pustit. Ale nakonec jen zahrozil pěstí a vydal se pryč i on. Rozhodně jim to ale nezapomene. Přesně to říkal jeho pohled. Temari se poprvé mírně usmála. Byl to zvláštní druh smutného úsměvu, načež sundala ruku z rukojeti tanto a otočila se od Michiho pryč. Očividně bez dalších slov se chystala odejít.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 12:43 am
*Jeho trik zabral a jeden z tria naletěl a dost si poranil ruku,když praštil do kamene, avšak pak se do boje připletla nějaká neznámá dívka, která se vrhla na toho špekouna, který vedl celému a tak se ostatní dva sebrali a utekli jak jim poradila dívka, která se chovala dost podobně jako Michi. * Hej ty tam! Stůj! Jestli si myslíš že jen tak skočíš do něčí rvačky a pak si odejdeš tak se mýlíš! * Rozhodně jí nenechá jen tak odejít, když mu sebrala možnost se trošku pobavit, plánoval použít své senbony v brašně na to trio, což by jim dalo slušnou lekci, ale ta dívka mu to dost překazila tím,že mu skočila na scénu. Sice by to mohl přehlédnout, ale tohle bylo dost ponižující, kord když ho musela zachraňovat holka. * Nemám rád když se mi někdo cpe do mých rvaček, umím si poradit sám, a měl jsem vše pod kontrolou, a jestli si myslíš že to nechám být jen kvůli tomu že jsi holka,tak se mýlíš. * Rozhodně ji měl v plánu následovat pokud se dívka nezastaví, nedá si pokoj dokud se mu aspoň neomluví, že mu skočila do rvačky. Přeci jen hned jí zbít za to co provedla, je pod úroveň, vždyť je to holka, ač se zdá že u sebe nosí také zbraně.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 10:22 am
“Hej ty tam…” *Temi protočí oči v sloup, škoda že díky tomu že je k němu zády to nevidí.* “To musí být pořád tolik hlučný?” *Ta slova jí prolétla hlavou, docela jí otravoval a navíc za ní běžel. Lehce se ohlédla přes rameno a pochopila, že jí Tenhle jen tak pokoj nedá. S povzdechem ale tvrdohlavě kráčela dál a poslouchala jak jí nevděčně obviňuje.* “Co to s ním pořád je?” *Najednou nečekaně zpomalí a prudce se na místě otočí, takže to snad ten kluk nemůže čekat. Chce se mu podívat nepříjemně z očí do očí. Pořád sama má ten vážný výraz a krásně chladné oči.* Obyčejné díky by stačilo… *Odignoruje jeho proslov, jako by vůbec nic neřekl. Ale jak tak na něho kouká, tak jí dojde, že mu to asi bude muset vysvětlit.* Hele, vlastně mám dvě možnosti jak se tě hned zbavit. Buď tě můžu pořádně praštit jako toho tvýho velkýho kamaráda, nebo prostě udělám tohle… *Sundá si pouzdro s tanto a opře se zády o zeď domu. Jednu nožku si překříží s druhou a zbraň schová před kolemjdoucími za zády. Hlavičku trochu skloní a začne najednou hrát strašně vyděšenou holku.* Oooo prosím, pomozte mi někdo, ten kluk mi chce…*schválně se dramaticky odmlčí* ...on mi chce asi ublížít! *Mluví zatím potichu, takže jí slyší jen on. Ale už teď si kolemjdoucí všímají ubohé dívky, která před Michim vypadá bezbranná zdrcená a sledují ho varovnými dlouhými pohledy.* Víš? *Zvedne hlavu (je menší než on) zase nahodí svůj nic neříkající pohled a smutný úsměv.* Byla by zábava vidět, jak dostaneš od dospěláků nakládačku ale je to vážně na tobě. Pořád můžeš hrdinně odejít… *Ona si s ním hraje. Vážně to není obyčejná holka ze školy, je příjemně jiná. Navíc ho pozoruje zcela klidně a ani na chvíli ho nespustí z očí. Ale má vlastně pravdu, tady všem na očích by mu dokázala udělat dokonalou scénu.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 3:44 pm
* Náhle se dívka zastavila a prudce se směrem k němu otočila což nečekal, ještě že za ní neběžel ale šel rychlejším krokem, jinak by do ní nejspíše narazil. * Děkovat ti?! Na to zapomeň!* nelíbilo se mu, jak se dívka chovala, její klidné a děsivé chování ho docela rozčilovalo. Poté co mi vyhrožovala ránou začala tropit scénku, které si někteří kolemjdoucí začali všímat. *Tsch mrcho..* zaprskal naštvaně Michi, věděl že nemohl nic udělat, lidé si ještě pamatují ten jeho průšvih s kouřovou bombou, takže i kdyby se to pokusil také nějak zahrát, ale jemu by to nikdo nevěřil, jelikož neměl nejlepší pověst. Navíc kdyby musel řešit další problémy, mohl by ho už Raikage nechat sledovat,a tak by se prozradilo co po nocích dělá, a to si nemůže v tuhle chvíli dovolit. *Typické holky, jen brečíte a hrajete si na chudinky, nepotřebuji se zahazovat s tak slabými jedinci, kteří potřebují krytí druhých, aby sami přežili.* Bylo mu jedno co si o něm jeho okolí bude myslet, za slova mu žádný trest hrozit nebude, navíc ani okolí už nevnímal, svými neobvykle rudými oči, se díval do očí dívky. Možná by jiné její chování a výraz vyděsili, ale Michi nebyl žádný slaboch, z dívky rozhodně strach neměl.* Radši si běž hrát s panenkami, a ten meč vrať svému otci,nebo bratrovi. Pochybuji že je tvůj.* Michi si pomalu strčil jednu ruku do brašny, kde měl schované kunaie, pro jistotu byl připraven odrazit útok dívky, která by mohla kdykoliv zaútočit, ač by pak byla ona v nevýhodě, jelikož by Michi jednal v zájmu sebeobrany.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 5:30 pm
*Tak tohle bylo něco, sledovat emoce toho kluka jak pracují naplno. Věřila, že je chytrý a přizpůsobivý ale díky tomu jak ho bylo snadné rozčílit věřila, že by ho dokázala dostat na záda. Jeho urážky na ní nedosáhly, sledovala ho stále klidně a vypočítavě. Když však zmínil, že se chová jako typická holka tak se jí rtíky lehce zkřivily do mírného úsměvu.* Ta chudinka nechápe proč tolik prskáš. Prostě jsem jen seskočila ze stromu a náhodou tam stál nějaký kluk. Nemůžu za to, že překážel ne? *Pak si přejede zamyšleně prstíkem po rtech.* Hmm, asi vím o co ti jde. Ty chceš nahlásit to že tě napadli aby jsis zvětšil reputaci. A teď to vypadá, že budeš muset říct, že jsi je nezvládl sám. *Najednou jí napadla jakoby spásná myšlenka.* Už vím! Prostě mě vynechej, já se zlobit nebudu a ty můžeš říct, že jsi zmlátil všechny sám. Když mu pak zrudnou oči, tak jí zaujme. Přijde k němu blíž a pokud se nebrání, tak natáhne ruku a prsty se dotkne jeho tváře. Chce si nastavit jeho tvář, aby si jí mohla lépe prohlédnout.* Zajímavé… *Pronese upřímně a vůbec ne s odporem. Jenže pak řekne něco, co nemůže tušit že by neměl. Zmíni otce, panenky a Temi se před očima mihne vzpomínka. Trochu prudce od něho ustoupí, pouzdro s tanto si mlčky zavěsí přes rameno.* To není meč, ale tanto a patří mě. A abys věděl, ty jsi jenom jeden z dalších blbečků. *Načež vloží chakru do nohou a vyběhne po zdi baráku, lehce se přehoupne přes okraj a posadí se tam. Má smutnou náladu, protože se dotkl citlivého místa. Její chladné oči ovládne smutek, má chuť plakat ale slzy nepřicházejí. Pohupuje nohama a čeká, až ten Báka odejde.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 5:59 pm
*Jeho oči byli stále rudé, čehož si Temari asi předtím nevšimla, její chování však Michiho stále mírně znepokojovalo.* Mě je reputace ukradená, jen nemám rád když se mi někdo plete do boje, umím se o sebe postarat sám, aniž bych měl někoho za zadkem, nemám zapotřebí nikoho nahlašovat, je to čistě moje záležitost...* Náhle dívka došla k němu a chytla ho za tvář,přičemž si ho začala prohlížet, Michi vytáhl z brašny kunai a měl ho namířený na její břicho, kdyby se mu pokusila nějak ublížit, probodl by jí, avšak nikdo ještě si takto Michiho neprohlížel, zblízka a pokud nešlo o ránu pěstí, tak se ho ani takhle nikdo nedotkl. Nevěděl co si o tom má myslet. Náhle dívka se oddálí a uteče na střechu domu. *'' (Michi) Ta holka je magor, něco se mi na ní nezdá./ (Kazuki) Ty jsi také magor, kterého každý hned podezírá Michi-nii, neměl by jsi být zlý na svou holčičí verzi, která je klidnější povahy./ (Michi) Sklapni! Já nemám žádnou holčičí verzi, já jsem jediný svého druhu!''* Začal se hádat v myšlenkách se svou druhou osobností Kazukim, který měl v jednom pravdu, dívka svým neobvyklým vyjadřováním vyčnívala,stejně jako Michi. * Tsch jeden z blbečků? Neházej mě do jednoho pytle s tou špínou, jsem lepší jak oni a nepotřebuji si dokazovat svou sílu, zřejmě ale to trio idiotů si na tebe někde počká,takže ti dám přátelskou radu, buď vždy ve střehu.* Jestli si dívka nevšimla toho že u jejího břicha držel Michi kunai, tak teď už si toho všimnout mohla, Michi si však kunai vracel zpátky do pouzdra,neměl důvod se s dívkou rvát, sice ho pěkně naštvala, ale pravdou bylo i to,že s ní dokázal soucítit, navíc to trio idiotů si může podat kdykoliv jindy.* Víš co? Jestli chceš tak ti za tu pomoc mohu dát odměnu jakou si řekneš.* To co řekl Michi dost Kazukiho zmátlo. *'' (Kazuki) Co to blázníš? Jsi nemocný?/ (Michi) Ta holka je oproti ostatním jiná, příliš klidná, dokonce mi sáhla na tvář, zaujala mě a chci se o ní něco dozvědět, pokud je podobná jako já, bude to dost otravná překážka pro nás.''
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 8:34 pm
*Věděla, že má kunai a i to, že je připravený jí bodnout. Na chvíli pocítila strach, ale nedala to najevo. Proslov toho kluka jí trošku opravil mínění které si o něm udělala. Teď už si ho přeřadila jen jako polovičního báka. Navíc jeho přehnaná sebejistota jí dost bavila. Vlastně přemýšlela, proč ještě neodešel. Navíc jí lákal dolů na nějakou odměnu. Po dlouhé době tak trochu váhala, být sama jí plně vyhovovalo. Jenže ostatní jí nebrali a tenhle kluk byl trochu jiný jako ona. Přemýšlela, zda tomu dát šanci. Pak se zvedla a vložila chakru do nohou. Pomalu scházela dolů na chodník, zastavila se před ním a váhavě si ho prohlížela.* Vím jak ti problémoví jedinci přemýšlí, ale vyhýbat se jim nehodlám. *Dívá se mu do očí, mírně nakloní hlavu na stranu.* Hele můžeš si díky tomu v noci číst knížku? *Nechce ho urazit, jde o dětskou zvědavost.* Ot… *Spolkne to a zatváří se jako by řekla něco odporného.* ...vím, že existují dojutsu. Ale nikdy jsem žádné neviděla. *Chvíli přemýšlí a pak se jednoduše zeptá.* Jak jsi na tom s trénováním chakry? Jde ti to? *Pozoruje ho se zájmem, nechce se zeptat přímo. Takhle to úplně stačí.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 9:24 pm
*Dívka zase slezla dolů a stála před Michim, vypadalo to že ten zájem byl oboustranný. *Problémoví jedinci si většinou po nakládačce dají pokoj, ač někteří to budou zkoušet dál, asi si myslí že mají navíc, ale to že jich je víc neznamená,že pobrali nějakou inteligenci co se bojování týče.* Dodal na tu její poznámku a poté se ho zeptala na něco co ho dost překvapilo, navíc se momentálně vzájemně dívali do očí. Snad poprvé v životě se někdo dokázal dívat Michimu do očí,aniž by uhýbal.* Všimla sis že mé oči jsou jiné jak jiných lidí, mám to už tak od narození, avšak nejsou krom nezvyklé barvy nijak vyjímečné, takže s nimi v noci nevidím stejně jako ostatní lidi.* Michi také něco málo slyšel o Dojutsu, ale jeho oči nejevili nijak velké nadání krom nezvyklé barvy, i kdyby nějaké dojutsu Michi vlastnil, tak by stejně nevěděl jak ho aktivovat, či že nějaké má. Poté se zeptala na trénování chakry.* Trénuji mnohé odvětví, a do toho spadá i chakra, takže nějaké poznatky o tom jak nejlépe trénovat chakru už mám proč se ptáš?* Zeptal se zvědavě, bylo jasné že dívka bude ninja stejně jako Michi, avšak na akademii si jí nikdy nevšiml, no vlastně málokoho si Michi všímá, dokud se mu nějak nepřiplete do cesty. Jeho levá dlaň skrývala to, co mu připomínalo že musí trénovat tvrději, a tím byla jizva ve tvaru S, avšak dívka ji ještě nemohla vidět, na to by musel Michi ukázat dlaň, aby to viděla, navíc neměl k tomu důvod, protože ta jizva sloužila jen jemu samotnému jako motivaci k tréninku.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 9:45 pm
Když je jich víc, tak musíš zlomit jejich vůdce… *Vysloví původní moudro nahlas. Když zmínil že s nimi nevidí, zatvářila se trochu zklamaně.* To je škoda, jako že nevidíš v noci nebo tak něco. *Pokrčí drobnými rameny. Ale nakonec dodá.* Ale vsadím se s tebou o kapsené, že to dojutsu je. Jen budeš muset přijít na to jaké, například bojem. *Zvláštní, že o dojutsu takhle moudře mluví. Pak jí něco napadne.* Víš, možná že lidem vadí právě to že jsi jiný. Zkus brýle, jako sluneční budeš vypadat víc cool a nepřátele nebudou varováni až budeš mít nějaké schopnosti. *Najednou se zarazí, sama neví proč mu to vlastně radí. Nemá k tomu přeci důvod.* Hmm v trénování chakry jsem na začátku, takže tak. *Prostě se zasekla někde uprostřed rozhodování. Sama neví zda ho chce požádat o trénink, nebo odejít a už ho nikdy nevidět.* ot...on mě...nás trénoval na kontaktní boj... *Její poslední věta se zdá být zmatenější než všechny předtím. navíc se při ní podívá na stranu, takže je jasné že za tím vším je cítit něco zlého. Něco o čem očividně nechce mluvit.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 10:08 pm
Kdoví, ale to zjistím až později, každopádně je mi ukradené co si o mě ostatní myslí, kdo bude mít se mnou problém s tím se vypořádám, ostatní mě nezajímají, navíc stejně většinu z nich nesnáším, takže tak.* Pokrčí rameny, neměl důvod nějak zakrývat svoji odlišnost, byla by to ukázka slabosti, že se snaží zapadnout mezi ostatní, a to odmítá, buď ho přijmou jaký je nebo ať se nediví když jim pak za jejich blbé kecy nakope zadek. * Také nejsem zkušený v chakře, ale můžeme trénovat spolu pokud chceš......* Poté si všimne jejího chování, díky tomu že i přesto že krátkou dobu spolupracuje s Kenzem, tak dokáže poznat jak se tváří člověk, kterému se má stát, či stalo něco zlého. Michi se jí pokusí chytit za rameno. * Jestli ti někdo dělá problém,tak mi řekni a já ten problém vyřeším. * Poprvé se upřímně usmál, nikoliv škodolibě ale opravdu přátelsky usmál. Ani neví proč to dělá, zda kvůli tomu že jsi jsou podobní, nebo že ho dívka zaujala? To ani on sám neví, avšak rád by jí pomohl a lépe poznal. *'' (Kazuki) To je u tebe nezvyklé Michi-nii/ (Michi) To protože není otravná a hloupá jako ostatní, snad bych s ní mohl vycházet.''
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sat Feb 01, 2020 10:21 pm
V tom máš pravdu, tvé okolí si vždy bude něco myslet a nám to může být jedno. *Trochu jí mrzí, že její radu ohledně maskování nevzal vážně. Najednou jí to samotnou trochu překvapí, proč jí to vlastně mrzí? Možná je to tím, že se k ní choval jinak než ostatní.* Mám nějaké poznatky, ale je to těžší když jde o něco co nemůžeš sevřít v dlani a někoho s tím praštit! *Zarazí se, tohle muselo znít hloupě. Je z vlastních slov trochu nesvá, raději se mu přestane dívat do očí a protože je větší zamyšleně se mu zadívá na nějaké smítko co mu uvízlo na oblečení. Jeho další slova jí překvapí, chtěl by trénovat s ní? Naposledy trénovala s… Raději tu myšlenku nedokončí, nedokáže se vyznat nyní sama v sobě co chce. A pak najednou jí položí ruku na rameno, překvapeně se pohne. Jedna ruka už vystřelí, chytí jeho ruku a pak se překvapeně zastaví. Ano takhle by neměla vypadat reakce normálního člověka, ale nakonec se lehce zachvěje a jeho ruku, kterou stihl dát na její rameno pustí. Odstoupí od něho a pak se mu podívá smutně do očí, s tím stejně divným smutným úsměvem.* Umíš vrátit život mrtvým? *Tuhle otázku nejspíš nemohl čekat, pak sama nad sebou zavrtí hlavou. To bylo hloupé, jistě že neumí.* Je to od tebe milé, ale s tímhle se budu muset naučit žít sama… *Tak a má potvrzení pro to, proč se dívá na svět jinak než ostatní. Navíc ho svými slovy zbavila závazku pomoci.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sun Feb 02, 2020 1:20 pm
''Reaguje podobně jako já, zřejmě je zvyklá na útoky a tak se automaticky brání.''* Pomyslel si Michi když mu dívka rychle chytla ruku,poté co se jí dotkl na rameni. Byla očividně vždy připravená se bránit, pokud jí něco hrozilo, stejně jako on, navíc občas její komunikaci nerozumí, avšak snaží se to nedávat najevo a nevyjadřovat se k tomu.* Vrátit život mrtvým?* Zopakoval po ní, dost ho to zaujalo, ta samotná myšlenka. Michi sice nic takového jako vracet život mrtvým neuměl, ale co není to může být.* Neumím to, ale pokud by jsme se společně začali snažit, třeba by se nám to povedlo.* Pustil ruku z jejího ramena a podíval se do nebe, vrátit život mrtvým je opravdu silná myšlenka, navíc nikdo neví zda to je možné, avšak pomocí chakry a různých technik je možné ledacos.* Jinak mé jméno je Michi Asakawa.....* Dodal zničehonic nic, avšak se jí podíval do očí, rozhodl se představit, stejně když už se s ní bavil a zaujala ho, bylo by fajn říct jí jméno.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sun Feb 02, 2020 1:37 pm
*Jeho slova jí mírně zmátla. Takhle o tom nepřemýšlela, možná má ale Michi pravdu. Možná je možné někomu život vrátit, ale kdo ví za jak dlouho by na to přišla. Uvědomuje si, že je na úplném začátku své shinobi cesty.* Ať už se něco takového naučím, nebo ne tak se rozhodně stanu jednou z nejobávanějších kunoichi. *Svěří mu smrtelně důležitě, dívá se mu do očí a poslouchá jak se představí.* Mi-chi... *Pronese nejdřív pomalu a protáhle, jako by si to jméno ukládala do paměti. Pak se jí na rtech objeví zase ten smutný úsměv.* Ráda tě poznávám Michi, já jsem Temari Hayo… *Představí se mu i ona a pozorně si ho prohlíží velkýma vážnýma očima. Možná očekává, že se začne smát a řekne, že je to jen hloupý žert a v ten moment by byla připravená mu vrazit pěknou facku.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sun Feb 02, 2020 1:58 pm
*Michi se začne smát.* Tak to máme podobnou cestu, já se chci stát nejsilnějším a nejobávanějším shinobi, to se očividně budeme setkávat hodně často při našich cílech.* Poté se mu představí, což ani nečekal, dívka nevypadala jako někdo, kdo by rád o sobě mluvil.* Těší mě Temari Hayo, popravdě jsem si myslel že v této vesnici jsou jen samý hlupáci a práskači, co potřebují dostat po hubě, ale ty jsi mě toho názoru zbavila, jakožto vyjímka.* Bylo to zvláštní, potkat někoho podobného, a ještě k tomu holku, jako kdyby si osud z Michiho utahoval, anebo mu spíše dal možnost najít si společníka? To Michi neví avšak bylo to opravdu zajímavé setkání.* Pokud chceš můžeme spolu trénovat chakru Temari-chan* schválně použil předponu chan, aby si prohlédl jak na to dívka bude reagovat.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sun Feb 02, 2020 2:28 pm
*Když se začne smát, tak si chudák neuvědomí jak blízko se ocitl tomu dostat od Temi první facku. Ještě že si Michi pospíší a rychle dodá to své vysvětlení. Po kterém se Temari viditelně uklidní, protože to vypadá že se jí nevysmívá. Skoro jako by uznával její volbu.* Cíle… *Zopakuje zamyšleně po Michim, sama si uvědomuje že chce být silná ale zatím neví proč. Možná aby ochránila jedinou osobu, která jí zůstala a to mamku. Jenže to už její myšlenky zase přeruší a osloví jí poněkud dost důvěrně.* Myslím, že si spíš budeme muset někdy zatrénovat taijutsu aby jsi mi to oslovení mohl zopakovat hned jak tě složím na záda. *Odvětí mu klidně a její koutky úst se při tom nebezpečně protáhnou do úsměvu. Ale stejně o jeho nabídce uvažuje.* Dnes musím ještě něco zařídit, ale mohli by jsme se sejít později co říkáš? Pokud se ovšem stále nebojíš tréninku s… *A na to slovo dá důraz.* ...holkou Michi-kun. *Čímž mu oplatí tu jeho přehnanou důvernost předtím.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sun Feb 02, 2020 2:39 pm
Tsch jako by byla šance prohrát, o to se neboj, neprohraji s tebou, dokud budu dýchat tak se nevzdám.* Dodá s úsměvem a sebevědomě, rozhodně se nenechá zastrašit nějakou holkou, navíc s ní by mohl být souboj zajímavý, konečně by si mohl procvičit nějaké taktizování a triky, které u ostatních nebylo potřeba využívat, když byli tupí jak polena a jediný na co se zmohli byl jasně čitelný útok.* Je mi jedno kdy budeme spolu trénovat, ale mám na tebe jednu prosbu...* zamlčí se na chvíli.* Trénuj tak aby jsi byla na stejné úrovni, z jistých důvodů mi zbývá ještě půl roku, než se budu moci zúčastnit Geninských zkoušek.* Sevře pěsti a jeho úsměv zmizí, když tuhle větu dopoví, byla to pro něj citlivá událost,která ho donutila změnit strany, a začít si dělat to, co chce, bez ohledu zda to je legální či ne.* Kdoví třeba budeme dělat Geninskou zkoušku společně, a pak skončíme ve stejném týmu, bylo by to zajímavé dělat společně mise.* Ušklíbl se zase, protože mu přišlo že Temari byla jediná kdo s ním by mohl udržet krok v případě bojů.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sun Feb 02, 2020 5:11 pm
*Jeho sebejistá slova jí hodně baví, vsadila by se že když ho vytočí tak začne dělat chyby. Ale pro tentokrát to nechá být. Navíc se podivně na trénink s ním začíná těšit. Když však přijde s tou zvláštní prosbou, tak jí zaškubou pobavením koutky od rtů.* Nějaký velký problém ve vesnici, který si zasloužil velký trest? Myslím, že ti hlupáci něco takového zmínili. *Pobaveně se zhoupne na špičkách bot. Chvíli přemýšlí, než mu odpoví.* Já zase nastoupila později do akademie… *Také měla své důvody očividně.* ...kdo ví, třeba tě předeženu a třeba ne. Ale nechci ti lhát, pokud budu mít příležitost tak tě nechám pozadu a stanu se silnější. *Schválně to řekla jako výzvu. Ale po chvilce dodala.* Ale i tak tě třeba ráda přiberu do týmu, mohl by ses hodit. *Všimla si, že jeho ješitnost bude jeho slabostí. A nevinně do něho rýpala, jen lehce aby se pobavila a také mohla vidět jak se rozčílí. Kdo ví, třeba ho tím udělá emočně odolnějšího. Nakonec se rozhodla že už půjde a tak udělala pár kroků pryč. Ale ještě se na Michiho otočila.* Co takhle dát si sraz až budeš mít čas na cvičišti?
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sun Feb 02, 2020 6:12 pm
O to se neboj, nehodlám za nikým zaostávat ani za tebou, budu se snažit aby jsi mě jen tak nedohnala. * Začínal v Temari vidět jak dobrého spolubojovníka tak i rivala, přeci jen ona jediná se zatím ze všech lidí co poznal, dokázala jemu rovnat. Na její pošťuchování se snaží nereagovat, ač byla pravda že mu to dost vadilo, ale zatím si nechá svoji chuť na boj, na později až Temari zesílí, poté by mohl být zápas proti ní velmi zajímavý. * Uvidíme třeba se nám poštěstí, a budeme spolu v týmu, ale i kdybychom spolu v týmu skončili, nenechal bych tě tak snadno vyčnívat a jakýkoliv problém bych snadno vyřešil sám.* Rýpnul si naopak on do ní, mohlo to mít i své pozitiva, Michi by pak mohl svou energii vyplýtvat na soutěžení s Temari, takže by neměl zapotřebí se rvát s ostatními, avšak někdo jako ona, by mohla přijít na jeho menší tajemství, pokud by byl neopatrný. Proto i v přátelení se viděl menší možný zádrhel který by se mohl objevit,ale zároveň to byla výzva zdokonalit své dovednosti, aby nikdo nepoznal co Michi každý týden v noci dělá.* Přijímám, řekněme za tři dny na cvičišti? Bereš?* Zeptal se Temari a poté čekal na odpověď, avšak ať mu Temari jakkoliv odpoví, tak po té co uslyší odpověď se otočí a také pomalu vyrazí pryč, zařídit si pár vlastních věcí.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Sun Feb 02, 2020 6:37 pm
*Pouze na jeho reakci souhlasně mírně kývne hlavičkou.* Dobrá, stejně tam chodím často. Uvidíme se tedy někdy později Michi. *Načež se k němu otočí zády a prostě odchází. Při tom letmo zvedne jednu ruku na rozloučení ať už se dívá či nikoliv.*

Konec RPG
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Mon Feb 10, 2020 7:44 pm
* Dnešek byl pro Michiho celkem významný den, jednak se stal Geninem, a druhak měl plnit svou první misi, kde konečně může předvést své schopnosti, docela se těšil co to bude za misi, třeba to bude lov banditů či nějakých zločinců, nebo získávání důležitých informací. Tyhle věci se Michimu honili hlavou, navíc si nakoupil hromadu nového vybavení a také se naučil spousty technik, kterými chce ohromit své okolí, jakožto schopný ninja. Naneštěstí musel Michi čekat na svůj tým, do kterého byl přidělen. Nebyl informován o koho se jedná, takže neví kdo všechno v jeho týmu bude, jediné co věděl bylo místo srazu kde už čekal. Bylo to v jedné větší části vesnice, kde bylo pár stromů, Michi seděl na větvi jednoho z nich, a čekal až uvidí kdo se pod stromem objeví. Neměl zrovna extra chuť s někým spolupracovat, připadal si dost silný na to,aby to zvládl sám i bez nějaké pomoci. Jelikož bylo teplo, tak měl na sobě svou černou vestu s černými kraťasy, kolem pasu měl opasek a na něm dost menších brašen, ve kterých měl své vybavení, na hlavě měl čelenku Kumogakure. *''Tsch co jim tak dlouho trvá, to tu mám čekat do večera nebo co?''* Pomyslel si netrpělivě Michi, který kdyby věděl o jakou misi se jedná, nejspíš by na ní vyrazil sám,aniž by čekal na své spolubojovníky, kteří pro něj byli spíše přítěž jak výpomoc.*'' Takhle nám ta důležitá mise uteče!''
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Mon Feb 10, 2020 8:02 pm
*Temari se po chvíli vracela na místo setkání a nebyla sama. Zároveň s ní přicházel nějaký muž, který byl očividně zadavatelem úkolu. Na sobě měla krátké kraťásky, černé přiléhavé tričko bez rukávů, kolem krku čelenku s označením příslušnosti ke Kumo a na rukou černé rukávky. Na nožce pak pouzdro s první pomocí, vzadu na zadečku další s výbavou a na zádech pouzdro s tanto. Neusmívala se, byla vážná ale když se její zrak upřel k Michimu, v očích se jí objevil zájem. Jakmile došli k němu, tak jen krátce řekla.* Ahoj. *A pak si palce zasunula ledabyle do kapes kraťásků. Podívá se na doprovod a hodí u toho roztomile hlavou na stranu. Černé vlásky má rozpuštěné za zády.* Myslím, že už jsme všichni takže nás prosím uveďte do zadání úkolu ať můžeme začít. *Temari se chová slušně, i když podle tónu v hlasu je poznat že jí je jedno co muž řekne. Je připravená se pustit do jakéhokoliv úkolu která ji dají. Ale neočekává, že by mělo jít o něco extra, hádá že lepší úkoly si budou oba muset zasloužit až tvrdou prací. Navíc se ještě narozdíl od Michiho tak úplně necítí na to, aby se pustila do bandy banditů. Ona totiž dokáže odhadnout vlastní sílu a připravenost. Což je v jejím věku docela vzácnost.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Mon Feb 10, 2020 8:23 pm
*Když uviděl osoby blížící se k stromu, tak z něj slezl, ušklíbl se a byl rád že skončil s Temari v týmu, akorát svou radost nechtěl dát najevo a snažil se tvářit drsně. * Ahoj, kdo by to byl čekal že skončíme v týmu spolu, klidně můžeš odpočívat a já tu misi zvládnu.* Snažil se tvářit jako ten nejlepší, avšak vnitřně byl rád za to že tu Temari byla, od té doby co mu zemřeli rodiče, tak se o něj a jeho bratra Temari a její matka dobře starají, a on stále neví jak se jim odvděčit. Michi pak k ní přešel blíž a zašeptal jí.* Jsem rád že jsme spolu....* Neříkalo se mu to snadno, přes jeho hrdost, avšak Temari už docela věděla dost, co se za tou jeho skořápkou skrývá, navíc v její blízkosti se cítil příjemně a hřejivě. Co se týče * Takže mám tu pro vás misi, a tou je nalézt pana Ťapku.* Spustí člověk který jim zadával misi a podá Michimu fotku, na kterém je nějaká kočka zrzavá kočka, s černým flekem na pravém uchu.* Je třeba pana Ťapku chytit a bezpečně mi ho donést na danou adresu,která je zapsána na zadní části fotky. Poprosím o hezké zacházení, protože pan Ťapka se snadno dostane do stresu a je pak velmi agresivní na cizí lidi. Navíc je oproti ostatním kočkám dost rychlí a vypočítaví, chytil bych si ho sám,ale nemám moc času a navíc nevím kde by se pan Ťapka mohl nacházet. Spoléhám na vás.* Domluví muž a Michi jen nadzdvihne obočí a chvíli je zticha, nakonec se ozve.* Heeeee?! To mám jako chytat nějakou zvěř?! Já myslel že budu lovit nějakého banditu, nebo získávat důležité informace, né že budu lovit nějakou kočku.* Vyhrkl ze sebe naštvaně Michi, aniž by si uvědomil že se má chovat k zadavateli slušně, na kterém šlo vidět že nebyl z Michiho chování moc nadšený.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Mon Feb 10, 2020 9:01 pm
“No jasně, celý Michi...” *Temari si u toho Michiho pohlédla nic neříkajícím pohledem. Chtěla sice tvrdohlavě mlčet dál, ale když jí důvěrně svěřil, že je s ní v týmu rád tak se mírně svým zvláštně smutným způsobem pousmála.* Já taky, ale dávej pozor. Není to slušné vůči zadavateli. *Temari se snažila chovat jako chladný profík, ale upřímně jí to Michi zrovna v tomhle neulehčoval. Konečně ale promluvil zadavatel a Temari ho pozorně poslouchala. Už dopředu si v hlavě procházela místa, kam by bylo vhodné se podívat a dokonce měla připravené otázky na které se chtěla zeptat jenže k nim nedošlo. Jednat proto, že zadavatel zenchucený Michim v ně nejspíš neměl zrovna dvakrát velkou důvěru a pak proto, že pospíchal. Takže se po krátkém zadání prostě rozešel pryč. V Temari to vřelo, chtěla se rozběhnout a pořádně si kopnout do toho muže, ale na rozdíl od Michiho to kromě křečovitě zatnuté pěsti nedala znát. A pak si všimla, že Michi šílí a že křičí za odcházejícím mužem. Konečně měla důvod si praštit. Ale místo toho, aby toho zneužila se na něho otočila a pomalu strčila prstem do jeho čela. Dívala se při tom vážně do jeho obličeje a pomalu slabikovala další slova.* Dě-láš-ze-se-be-hlu-pá-ka… *Načež si povzdechla a narovnala se.* Víš přeci, že jsme pouze geninové. Normálně chodíme pomáhat lidem na pole, nebo třídit poštu. Tohle může být konečně změna, tak mi pojď pomoct toho hlupáka přesvědčit o tom, že jsme lepší než na co vypadáme ano? *Načež si vezme tu fotku a kočku si dlouze prohlíží.* Hmm… ještě že než jsi přišel, tak jsem se stihla zeptat na jeho adresu. Máme alespoň startovní bod v které oblasti hledat…*Koukne po očku na Michiho.* Pojď...
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Mon Feb 10, 2020 11:53 pm
Pffff já a hlupák? Jen jsem doufal že dostanu něco hodné mých kvalit, a né chytání nějaké kočky tsch, takové práce jsem už dělal tolikrát a neměl jsem to jako misi.* Dodal podrážděně Michi a prohlédl si fotku kočky, poté když mu dá Temari pokyn, tak jí následuje na místo, kde by mohli začít hledat.* Nakonec jsme ve stejném týmu, škoda že nemůžeme jít dělat nějaké složitější mise, by jsi viděla jak si dokážu s každým poradit.* Toužil po nějaké akci, však už je Genin tak proč má lovit nějakou zvěř, či někde uklízet. * Budeme lovit nějakého pana Ťapku, to není moc uspokojující. Jak mám pak předvést své techniky a dovednosti....prý agresivní kočka to bych chtěl vidět.* Pokračoval při cestě ve stěžování si, moc ho to nebralo, chtěl mít tuhle misi už za sebou,aby mohl dělat něco užitečnějšího než lovení koček. Tohle byla pro něj akorát ztráta času.*'' Tsch to jsem mohl jít rovnou trénovat, sice s týmem jsem spokojený, jsem tu s Temari.''* Podíval se na ní a mírně mu zčervenali tváře. *'' Avšak ty mise to je bída a nuda, to jako budu muset dělat nějakého uklizeče a lovce zběhlých zvířat? Však jsem ninja, tak bych měl dělat více akční mise!''* Povídal si pro sebe v hlavě.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Tue Feb 11, 2020 12:04 am
*Temari se na něho otočí a lehce si povzdechne.* Neříkám že jsi, ale že se tak chováš. Víš, že ten zadávající bude říkat našemu vedoucímu týmu jak jsme se chovali? Myslíš, že při tvých výbuších nám pak dá lepší misi? *Temari mu to chtěla vysvětlit ne proto, aby se na ní zlobil nebo aby ho shodila. Ale proto, co řekla dál.* Víš Michi, já věřím že jednou budeš opravdu silný shinobi s úžasným charakterem. *Tak tohle byla podpásovka, ale Temi v něho opravdu věří. Dokonce při tom hezky přivřela oči a smutně se usmála. Jeho červeň ve tváři ignorovala, myslela si že je to kvůli tomu co mu řekla. Jeho další proslov ignoruje, ví že se Michi za chvíli uklidní. Temari se neustále rozhlíží, hlídá si okolí. Co kdyby náhodou tu kočku zahlédla. Jenže ani když přijdou k baráku, tak nic nevidí. Temari se zdá být však připravená a nečekaně vytáhne ze zadní kapsy složenou mapu. Gestem ruky si přivolá k sobě Michiho a mapku rozloží.* My dva jsme tady, nejbližší park je zde a tohle místo je sice jen s pár stromy ale jde o odlehlejší čtvrť. Navrhuji nejdřív zkusit park a pak to místo se stromy. Je tu ještě například tenhle zarostlý svah, ale to může počkat. *Podívá se tázavě na Michiho, zda její postup schvaluje.* Co myslíš, půjdeme nejdřív tam?
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Tue Feb 11, 2020 12:33 am
Tsch, když tak ho přesvědčím aby nám vedoucí dal lepší mise, vždy se dá někoho nějak přesvědčit, a možná můj charakter není nejdokonalejší, ale furt jsem to já, kdybych se změnil, mohl bych být jiný než jak mě znáš, s menším pochopením, pro to co cítíš za bolest.* Ač co řekla Temari o tom charakteru zabolelo, tak Michi nehodlal kvůli tomu vyvádět, avšak jeho výraz byl poté smutný, že ho Temari bere jako špatného se současným charakterem, aspoň si to tak vyložil. Když došli na místo činu, tak se Michi jen rozhlédl zda někde nevidí kočku, kterou mají najít. Neviděl ani tu kočku co hledají, ani žádnou jinou, prostě na tomto místě jako kdyby se kočky vypařili. Když mu Temari dá náznak aby přišel k ní, tak k ní přijde a podívá se na mapu, kde Temari ukazuje na mapě body,kam by se mohli podívat, Michi se na chvíli zamyslí.* Park není dobrý nápad, ten muž říkal že ta jeho kočka se snadno dostává do stresu, a bývá agresivní, proto se nebude zdržovat na místě, kde bude hodně lidí.* Michi poté ukáže na jedno vzdálenější místo na mapě.* Šel bych se podívat sem, tato ulička je většinu času prázdná a klidná, navíc hned za rohem je restaurace, která bude nejspíš vyhazovat zbytky do popelnic v té uličce, to by mohlo tu kočku přilákat na dané místo.* Ač to nevypadalo,tak Michi byl dosti dobrý ve strategii a uvažování, Temari ho takto nemohla vidět, jelikož bývá často horlivý a tudíž nejdřív jedná a pak myslí, ale když se dokáže udržet v klidu, tak Michi mívá dosti chytré myšlení.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Tue Feb 11, 2020 10:42 am
*Po očku se podívá na Michiho a je jí hned jasné když takhle mluví, že jí vůbec nepochopil. Je jí to opravdu líto, ale holky jsou prostě v tomhle věku o dost vyspělejší. Chvíli přemýšlí, že neřekne nic ale nakonec k němu váhavě dodá.* Tak jsem to nemyslela, mám tě ráda takovýho jaký jsi. *Pak už se dál nechce zabývat tímto malým nepochopením. Mají před sebou misi a tu chce splnit především. Když k ní Michi přijde, tak od něho moc neočekává. Jenže když pak mluví a mluví, tak se jí jeho protinávrh začíná líbit.* “Jak jsem to jen mohla přehlédnout?” *Když Michi skončí, tak pomalu zase začne skládat mapu, aby jí uklidila do zadní kapsy.* Máš pravdu, myslím že začneme tvým místem. *Podívá se na něho a pak jí něco napadne.* Co takhle trochu se proběhnout hmm? *Je zvědavá zda se mu bude chtít a tak si ho při tom prohlíží z očí do očí.* Nebo chceš být pomalý louda? *Plánuje se dostat se na to místo co nejdřív a tak než odpoví, tak se rozběhne uličkami k místu, které vybral. Je rychlá, ale neběží naplno aby měl šanci jí dohnat. Běh díky tomu skvělému pocitu kdy jí vítr čechral vlasy vždy milovala. A i nyní si ten pocit užívala, když za ní černé vlásky vlály jako závoj. Sem tam se otočila přes rameno, aby se přesvědčila že Michiho někde neztratila.* “Dám na tebe pozor Michi!” *Slíbila si při jednom takovém kouknutí a při tom mu věnovala skoro normální úsměv, tedy ne tolik smutný jako obvykle. No a pak nejspíš konečně minuli pár posledních naštvaných lidí, které skoro porazili a Temari zpomalila aby při vstupu do cílové uličky nic nepřehlédla. Tedy spíš žádnou kočku, nebo případné vodítko.* Jsme tady… *Řekla jen tak Michimu, ale vlastně to mělo znamenat aby byl připravený.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Tue Feb 11, 2020 3:01 pm
*Nevyznal se v holkách, tudíž už nechápal jak ho Temari bere, zda chce aby se změnil nebo ne. Nakonec Temari souhlasila s Michiho návrhem pro průzkum, což Michimu udělalo radost, že jí tím dokázal zaujmout. Poté mu navrhla rychlejší postup a dívala se mu do očí, Michi se na to ušklíbl.* Že váháš, čím dřív to bude tím líp, takže rychlejší postup bude určitě nejlepší varianta. Stejně se může ta kočka přesouvat, takže pomalejší postup nás zdrží.* Náhle vyrazila cestami k tomu místu, Michi se rozeběhl za ní, avšak Temari byla sakra rychlá oproti němu, občas se mu stalo že jí málem ztratil, i kvůli lidem kteří se občas připletli do cesty, kdyby Michi věděl že neběží Temari naplno, tak by ho to dost zahanbilo a snažil by se jí překonat. Když jí občas záhledl před sebou, tak se na něj Temari podívala a věnovala mu úsměv, Michi jí úsměv opětoval. Po nějaké chvíli běhu konečně dorazili na místo činu, Michi už se začal potit a byl trochu zadýchaný, přeci jen to byla celkem dálka, doběhnout sem. Když se rozhlédl tak na první pohled nebylo vidět že by tu bylo živáčka. *Jo jsme....* Dodal na její slova a poté uslyšel u jedné z popelnic zamňoukání, Michi se ušklíbl protože to možná znamená, že jejich cíl je na dosah, Michi dá Temari znamení aby se pomalu s ním přiblížila k popelnici, a společně se pokusili zachytit věc, co vydávala mňoukání, zatím nebylo vidět že tam něco je,ale podle zvuku to bylo jisté.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Tue Feb 11, 2020 3:37 pm
*Když se vedle ní konečně zastaví výrazně zadýchanější Michi, tak si založí ruce v bok a pozorně se rozhlíží. Vydá se pomalu uličkou, když pak oba překvapí nečekané zamňoukání. Temari na malý moment zaváhá a tak jí Michu může předběhnout. Tohle jí přijde tak nějak moc snadné, podívá se proto na svého společníka s němou otázkou v očích. I tak postupuje společně s ním opatrně a potichu k té popelnici. Zatím se zdá být vše v pořádku i když mňoukání po chvíli podezřele ustalo.* “Že by si nás ta kočka všimla? Nebo jen má příliš práce s odpadky?” *Temari to neví jistě, ale je připravena kdykoliv zrychlit a plnou rychlostí se po kočce vrhnout. Ale Michi je jako vždy o pár kroků napřed, takže nejspíš kočku stejně chytí on a ona mu to kupodivu přeje. Bylo by fajn vidět jak se usmívá při svém prvním malém vítězstvím na společné misi. Proto se Temi tak nějak rozhodne, že bude spíš jen záloha, než aby se snažila Michiho předehnat a v chycení ho předběhnout. Jenže jak se víc a víc přibližovala, tak zápach z jedné z popelnic neskutečně sílil a Temari si musela jednou rukou zacpat nos.* To je hrozné… *Špitla úplně potichu, že by měl i Michi problém jí slyšet a po chvilce pokračovala.* ...jak tam ta kočka vůbec může dobrovolně lést…? *Nechápala to, ale je pravděpodobné že smrad kočku buď přitahoval, nebo prostě zalezla do jiné popelnice než byla ta z které něco strašlivě zapáchalo.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Tue Feb 11, 2020 5:14 pm
*Michi se pomalu přibližoval k popelnici, zápach byl čím dal větší, bylo jasné že se tam nachází zbytky ryb, které silně zapáchali i bez rozkladu.* Pojď jsem čičiči...* řekl potichu Michi a než se nadál tak vzadu z popelnice vyskočila na víko popelnice kočka, která odpovídala popisu.*'' Kočičkááááá!''* Svolal radostně Kazuki v hlavě a Michi už se jí chystal chytit, avšak stalo se něco co možná bylo i trochu očekávané, když se ke kočce přiblížil tak se jí naježili chlupy a začala prskat, to Michiho neodradilo, no kočka si to nenechala líbit a když byl Michi u ní tak ho škrábla do pravé tváře a poté se rychle rozeběhla uličkou pryč. Rozeběhla se na tu stranu kde nebyla Temari,aby jim to neusnadnila. Michi si ihned chytil tvář kde měl škrábnutí od kočky.* Jauuu já tu kočku, nakopnu!* Zařval naštvaně Michi a rozeběhl se za ní,aniž by čekal na Temari, za tohle mu zaplatí. Škrábanec silně pálil, a i když rána nebyla hluboká, trošku červené krve na rýhách vidět šlo,naštěstí to ale nekrvácelo, takže Michimu krev nebude ztékat po tváři. *''(Kazuki) Neměl jsi být na tu kočičku hrrr./ (Michi) Tsch až jí chytím tak jí nakopnu tak,že přeletí střechu!''* Kočka byla celkem rychlá a pomalu se od Michiho vzdalovala, štěstí bylo že vždy zatočila do uličky která byla většinou prázdná, jelikož byla nervozní z lidí, to však Michimu při nahánění hrálo do karet,jelikož ji nemohl tak snadno ztratit.* Pojď jsem ty chlupatá stvůro!* zařval při cestě na ní Michi.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Tue Feb 11, 2020 5:43 pm
*Takže Michi to nakonec přeci jen dokázal, aniž by o tom sám věděl tak to jeho divadlo s kočkou a jeho výraz ve tváři Temari rozesmál. Tichým zvonivým a příjemným hlasem, takže ani nebyla schopná hned za kočkou vyrazit. Za to s úsměvem sledovala, jak Michi nahání čiči v zoufalém upalování za ní. Během pár desítek vteřin ale zvážněla a jednoduše se odrazila aby vyrazila vpřed. Narozdíl od Michiho neběžela slepě, ale v hlavě se jí rozvíjel plán. Vybavila si obrázek mapy a pak vložila chakru do nohou a vzápětí se odrazila. Nejen, že byla rychlejší jak Michi ale ještě dopadla na plot, po kterém se rozběhla. Rozhodla se kočku sledovat po střechách aniž by o tom ta kočka věděla. Takže znovu vložila chakru do nohou a vzápětí se zachytila okapu na nejbližší střeše domu. Vytáhla se a znovu běžela dál. Jo technika Chakura Shotto byla ohledně pronásledování k nezaplacení a také rychlost čtyři nelze přehlížet. Temari jen už čekala na příležitost, kde by bylo vhodné kočku předběhnout. A Michi se zdál v jejím nahánění jako dokonalý parťák, neúnavně se hnal ulicemi za kočkou a zdatně se vyhýbal lidem. Musela se pousmát, líbilo se jí jeho nadšení. Jen netušila zda vůbec ví, že jí neztratil a že ona běží po střechách. Ale nejspíš neví, když vyrazil jako první za kočkou aniž by se ohlížel. A pak zahlédla vhodné místo, ulička se zde mírně zužovala a baráky na obou stranách byly naskládaný jeden vedle druhého takže jejich zdi tvořili dokonalou zábranu. Navíc vzadu za kočkou běžel Michi, takže to musí vyjít! Temari se odrazila v jednom dalším velkém skoku a zničeho nic přistála pár metrů před kočku v té ulici. Podle jejích výpočtů by Michi právě měl vbíhat z druhé strany a kočka by měla být v pasti mezi nimi. Takže se lehce přikrčila připravena se vrhnout vpravo či vlevo podle potřeby po kočce aby jí snad zachytila do náruče. Tenhle lov kočky jí na rozdíl docela bavil, brala to jako zábavu ne otravnou povinnost.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Tue Feb 11, 2020 10:35 pm
*Michi nemohl nijak zaregistrovat že svým kouskem rozesmál Temari, ani to že by ho následovala či dokonce předběhla, jediné na co se zaměřil byla tak kočka, která ho škrábla a pelášila si to pryč. Po nějaké chvíli honění už Michimu docházeli síly, kočka zaběhla do nějaké úzké uličky kde na druhé straně už stála Temari.* Co to.... to jsem oběhl kolečko?* Řekl si zvědavě Michi, když uviděl Temari jak stojí na druhé straně uličky, avšak nemohl oběhnout kolečko, však ta ulička byla jiná než kde tu kočku začali lovit. Kočka měla naježené chlupy a prskala, vypadalo to že jí bylo jasné, že je v pasti. Chvíli se rozhlížela na Michiho a Temari.* Teď mi neutečeš!* Svolal Michi a kočka kvůli tomu se rozeběhla směrem k Temari, zřejmě jí chtěla oběhnout a pokračovat v útěku, přeci jen Michi se na ní rozeběhl a Temari zatím stála klidně.* Chyť tu potvoru!* Zavolal Michi na Temari doufajíc že jim kočka neuteče, neměl zrovna velkou chuť pokračovat v lovení té kočičí příšery.*
Temari Hayo
Temari Hayo
Poèet pøíspìvkù : 910
Join date : 31. 01. 20

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Tue Feb 11, 2020 10:54 pm
*Temari byla taky unavená, ale ne tolik co Michi a navíc díky vzrušení z lovu jí v žilách proudil adrenalín. Jakmile se kočka rozhodla a vrhla se na jednu stranu, tak Temari nezaváhala a vrhla se tam také. Jenže kočka nedoskočila až k Temari, ale místo toho skočila zhruba doprostřed vzdálenosti a znovu se odrazila aby skočila přesně na druhou stranu. Chtěla se takhle vyhnout Temari, která neměla moc šancí reagovat. Jenže Temari brzdila rukama i nohama jak se to dalo a během toho nahromadila chakru do nohou, doufala že ještě na jeden skok jí i po té honičce bude stačit a odrazila se do místa mezi kočku a její dráhu po pomyslné přímce. Bylo to těsné, ale Temari se najednou ocitne u kočky a pevně jí sevře ve svém obětí. No vlastně až tak pevně jak se ukázalo ne. Protože hned jak se Temari rozplácne i s kočkou na zemi, tak ta sebou začne neskutečně šít. Její drápy Temari sekají všude kam se dá a především do obličeje, ale Tem nepouští. Podaří se jí posadit a kočku přimáčkne k zemi. Po tváři i rukou jí stékají kapky krve. Ale vypadá spokojeně, i když má očividně dost.* Michi! Rychle, už jí dlouho neudržím! *Zavolá k němu o pomoc. Přemýšlí, že by kočku mohli spoutat. Vlastně by to mohla udělat sama jenže, majiteli by se to asi nelíbilo kdyby mu kočičku poškodili. A tak na Michiho sykne.* Sáhni mi do levé kapsy vzadu (myslí na zadečku), mám tam drát tak jí můžeme svázat tlapky a donést majiteli. Rychle pospěš! *Temari by si už opravdu ráda odpočinula a otřela obličej i ruce, možná by je to chtělo raději i dezinfikovat. Navíc jí vlasy spadaly nepříjemně do očí a ona s tím nemohla absolutně nic dělat.*
avatar
Anonymní
Anonymní

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Wed Feb 12, 2020 1:59 pm
*Michi si div nezačal kousat nehty, když viděl jak ta kočka skoro Temari utekla, znamenalo by to pro ně další nahánění, a to by nebylo pro oba dobré, přeci jen už se vyčerpali a ta kočka byla nějak moc čilá oproti nim, nemohla to být normální kočka. Když Temari spadne k zemi tak už to vidí černě, avšak naštěstí se jí stále dařilo nezbednou kočku držet, což bylo uklidňující. Bohužel kočka stále agresivně bojovala a Temari byla víc než poraněná, když mu zavolala o pomoc, tak Michi kývl a rozeběhl se za ní, když byl u ní rychle se sehnul, a začal jí prohrabovat kapsu na zadku, v tu chvíli byl úplně soustředění na misi, takže mu bylo jedno že tímto vlastně sahá Temari na zadek, a ta by měla pocítit šimráni na zadku, zatímco se Michi hrabe v její kapse. Když nahmatá drát okamžitě ho vytáhne a rychle si stoupne před Temari. Věděl že tenhle úkon už musel zvládnout sám,jelikož Temari měla práci s tím, aby kočku udržela. Michi se snažil chytit její přední tlaky, avšak kočka se stále rvala a silně ho poškrábala na rukou, naštěstí se mu to po chvilce povedlo a její tlapky dal k sobě a pak je už mohl přidržet jednou rukou, tou druhou vzal ze země drát, který tam předtím položil a začal obvazovat kočce přední tlapky, jakmile udělal několikrát otočku, už jí nemusel držet přední tlapky rukou a tak v klidu udělal malý uzel,aby se drátek nevymotal, kočka to stále stěžovala tím, že ještě kopala nohama, avšak v tomto případě byl postup už jednoduší, když měla svázané všechny tlapky, aby nemohla se hýbat, tak se Michi posadil a oddechl si. Ruce měl od krve a tvář měl také škrábnutou, ale né tak moc jako Temari.*Tohle není kočka....tohle je příšera.....* Dodal nakonec zatímco zrychleně dýchal, ulevilo se mu že problém už byl za nimi.*
Sponsored content

Tržnice       Empty Re: Tržnice

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru