Tržnice

+11
Izumi
Dango Yoshikawa
Tatsuya
Shimiru / Azazel
Espere Itami
Arita Konoruki
Shinzaburo Genichiro
Kamiko Yuki
Rokuto Kuroda
Temari Hayo
Admin
15 posters
Goto down
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Mon Mar 21, 2022 10:45 pm
Shimiru: *Shimiru nadále sleduje Tatsuya, ale jinak než dříve, dříve když se s Tatsuyou potkali byl Shimiru jiný. Měl v sobě hodně nejistoty a sám nevěděl co vlastně se životem bude dělat, dnes především však stál jiný Shimiru, který byl sebejistý a vyrovnanější. Když toho muže Tatsuya udeřil nejdříve jeden z ochránců chtěl na Tatsuya vystartovat, ale Shimiru pouze zakroutil hlavou, kdy zmizel i s druhým ochráncem a tím idiotem.* Jsi v čtvrti Taigajointo. *Sklonil lehce hlavu.* Ve čtvrti mého klanu. *Dodal a podíval se mu zpět do očí.* Nejsem policajt, ale šel jsem k armádě To co jsi viděl je odpad klanu Taigajointo, který musí být vymícen. *Řekl vcelku temně, ale stále sebejistě. * Kousek odsud je menší restaurace, kde je klid. Určitě musíš mít hlad pokud jdeš z Kirigakure nebo z mise. *Stále z něj nezpouštěl oči.* Tam se o tebe nikdo nebude zajímat. *V tu chvíli se však objevil znovu ten samej muž co předtím odváděl toho idiota a něco zašeptal Shimirovi, kdy hned na to opět zmizel.* Můžeme ? *Zeptal se slušně a usmíval se, pokud by Tatsuya šel s Shimirem, skutečně by dorazili do jedné restaurace, která byla poloprázdná přeci jen kšefty teď moc nešly když se dělo to co se dělo. Shimiru by tka zajednal jeden stůl, kde by se mohli jak Tatsuya tak Shimiru usadit.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Mon Mar 21, 2022 10:57 pm
Tatsuya: V Kirigakure je na toto vymýcení dobrý recept.. říká se tomu exemplární příklad.. většinou poprava. Když už Kumogakure následuje Kirigakure v Geninské Zkoušce, proč ne i v tomto. *Možná to je trochu drastické ale zato efektivní, stále sice nesouhlasí s Mizukagem v tom že provádí popravu téměř za každý hloupý přestupek či zločin jen aby v lidech vyvolal strach ale občasná poprava za vážné zločiny nikdy není na škodu. V tom se Tatsuya liší od Mizukageho, věří ve vládu pevnou rukou ale ne formou strachu ale formou respektu vůči vládci.* Něco bych i snědl.. *Odpoví a deaktivuje svůj Sharingan a vyrazí se Shimiruem do nějaké té restaurace, předpokládejme že Shimiru zase deaktivoval svou techniku aby mu to nevyžíralo chakru. Uvnitř restaurace se posadí a rovnou naváže na jisté vážnější téma pro zdejší lidi.* Máte v Kumogakure problémy co? Hádám že to nebudou jen povídačky.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Mon Mar 21, 2022 11:06 pm
Shimiru: *Ještě než šli do restaurace a Tatsuya mu řekl o exemplárním příkladu, nedával nic moc najevo, tedy krom toho, že mu lehce cuklo oko, jako by se mu to nelíbilo co řekl, přeci jen i když ten člověk byl hajzl. Stále byl z jeho klanu a za tohle popravu by nezasloužil. Později ovšem v restauraci jak se usadí, Shimiru poslouchá Tatsuya, kdy jen lehce pozdvyhne obočí.* Neřekl bych, že jsou to problémy. Spíše je tu jeden problém. Můj klan. *Poslední větu více zdůraznil, když v tom najednou na stůl přinesli menu, aby si Tatsuya mohl vybrat.* Vyber si cokoliv co tu mají...teda kromě těch pikantních věcí, nedá se to jíst, ne protože to pálí, ale celkově chuťově. *Zasmál se Shimiru, kdy to řekl jen před tou číšnicí, která poté odešla a čekala na objednávku. V tom Shimiru opět změnil svůj výraz na vážný.* Co všechno jsi slyšel ? Protože tohle se týká jen Shinobi v Kumgakure. *Díval se na něj stále jinak než dříve, tenkrát ho viděl jako Shinobiho, kterým by se jednou chtěl stát a vidí ho tak i dnes, ale zároveň zjistil, že se musí stát někým jiným.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Mon Mar 21, 2022 11:26 pm
Tatsuya: *Když přinesou jídelní lístek něco si z toho vybere (není důležité co), plus si k tomu dá i nějaké pití (nealkoholické). Mezitím poslouchá co Shimiru říká, nad odpovědí na jeho otázku se musí zamyslet, nehodlá mu lhát ale musí se zamyslet jakým způsobem mu to hodlá podat.* Odpověď je jednodušší než bys čekal.. říše Kou se zajímá o své spojence a Mizukageho ta delikátní nepříjemnost znepokojuje, mezi našimi lidmi nejsou žádné detaily ale jen že se tu k něčemu pomalu schyluje a pokud se s tím něco neudělá bude to horší a může to vyústit v něco velkého.. ví to tedy jen Ninjové od ranku S, detaily kolem toho ví ale pouze 1. Mizukage. *Nebude mu přeci lhát, Akai se prostě zajímá o stav v Kumogakure z důvodu že kdyby se zde schylovalo k něčemu jako je třeba občanská válka, což je pouze takový extrémní scénář tak aby mohl zakročit dřív než by se něco takového mohlo stát a aby zde zachoval stabilitu.. nestabilní spojence nechce nikdo.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 8:40 am
Shimiru : * Jak zjistil, že Mizukage se o to zajímá a, že se to dostalo ven, Shimiru nemohl utajit jeho překvapení. Naštěstí mu přinesli pití, ale alkoholické. * Brzy to skončí. *Řekl dost vážně a napil se, kdy se poté opět podíval na Tatsuya.* Klan Taigajointo udělal sakra velkou chybu. Někteří z nás v klanu Taigajointo jsme proti nim, nesouhlasíme s tím co dělají. Je nás málo, ale jsme tu. *Řekl velice klidně, kdy se poté soustředil na skleničku s pitím.* Zabiju totiž toho bastarda v Taigajointo. *Dodal velice vážně, což v tuhle chvíli mohlo vyznít jako šílenství, ale Shimiru se připravoval zesílit natolik, aby mohl tuhle občanskou válku ukončit.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 1:07 pm
Tatsuya: *Poslouchá Shimirua a přitom se i napije, neví zda mu má věřit že to brzy skončí.. nakonec to není v jeho režii ale zase ví že Shimiru má dobrý úsudek a pokud dokáže sebejistě prohlásit že to brzy skončí tak to tak určitě musí dopadnout. Pak ale ze Shimirua vypadne že chce z toho klanu zabít nějakého muže, ten muž bude nejspíše na vysoké pozici a jeho smrt by pro tu část klanu, která působí problémy mohla způsobit drtivou ránu.* Nech mě hádat.. vůdce klanu? Jdeš po něm že?
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 1:19 pm
Shimiru : *Podíval se na sklenici a pak se podíval Tatsuyovi do očí, kde jen smutně a trochu nejistě zakýval hlavou. Poté si opět vzal sklenici a v ruce si s ní začal hrát.* Nechci být vedoucí klanu....chci to jen ukončit. Ti lidé co jsi viděl semnou, se snaží získat co nejvíce informací. Já ho nechci, ale zabít jako zbabělec. Vrazit mu kudlu do zad dokáže každý blbec. Až příjde čas tak ho vyzvu. Dřív nebo později. *Poté se prudce podíval na Tatsuya, kdy v něm byla taková jistota jako nikdy.* A ten hajzl zaplatí za všechno co téhle vesnici způsobil.
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 1:26 pm
Tatsuya: Když ho zabiješ v oficiálním souboji tak možná zaplatí svým životem ale zemře důstojně.. jako bojovník. Myslím že kdybys ho zabil tím že ho bodneš do zad tak by se už opravdu dalo mluvit o tom že zaplatil ale.. ani já bych takto nechtěl nikoho zabít. Radši čelím soupeřům napřímo a věřím že ty dosáhneš toho že ho zabiješ, bohužel ať chceš nebo ne.. jakmile ho v tom boji porazíš a zabiješ tak z tebe bude nový vůdce klanu.. už žádný Shimiru Ryougi ale Shimiru Taigājointo. *Nyní už dostane i Tatsuya svou objednávku a tak se pustí do svého jídla u kterého ale Shimirua poslouchá co říká a hlavně se s ním bude snažit dále komunikovat.* Víš, pokud bys o to stál.. mohu ti v klanu zařídit loajalitu dalších členů.. dokonce i těch co podporují toho hajzla.. bude vás takto aspoň o něco víc. Nebo, sežeň někoho z jeho blízkých a zařídím ti jeho loajalitu a budeš tam mít svého člověka, špiona.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 1:54 pm
Shimiru: Shimiru Taigājointo...jak hloupě to zní. *Překřížil ruce na prsou a jen se pousmál, skutečně neměl v plánu se stát vedoucím klanu, ovšem poté začal mluvit o tom, že by mu pomohl.* Ne...viděl jsem jak to řešíš ty. A já už nechci nikoho z našich lidí mít zraněné nebo hůř. Pokud proti tomu šmejdovi vyhraju a zabiju ho. Je mi jedno jestli zemře důstojně, stále měl i světlé chvíle. Jeho rodina a blízcí budou mít stále na vybranou. Budou nadále pyšní členi klanu Taigajointo, nové vedení by jim nechalo vše co jejich rodina vlastní. Pozemek, dům i trenovací halu. Pokud by odmítli vyšlo by to na stejně, ale už žádné prolití krve nikoho z klanu. *I když si to Shimiru neuvědomoval, tak to řekl jako by někde hluboko v něm ten vedoucí klanu přeci jen žil, ale zatím o to skutečně nestál, i když z jeho slov bylo dost dobře poznat, že o klan se zajímá více než kdykoliv dříve.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 3:01 pm
Tatsuya: Nezranil bych vůbec nikoho, ani bych se ho nedotkl.. nedošlo by k žádné újmě ať už fyzické nebo psychické.. prostě dotyčný by zničehonic změnil svůj názor na situaci a sám by uznal že to co dělají je špatné a byl by na tvé straně. *Tatsuya není žádnej mučitel aby lidi mučil dokud si je nezíská na svou stranu, místo toho by zvolil daleko delikátnější prostředek, který je zcela bezpečný a nikomu nijak neublíží.* Nicméně podle slov co říkáš.. byl by z tebe docela dobrej vůdce klanu.. tady v Kumogakure. *Ono v Kirigakure by takový postoj ze strany vůdce byla pohroma a dlouho by si své místo neudržel ale to je otázka kultury, zde jsou na jiné mentalitě než v Kirigakure/Iwagakure, kde uznávají výhradně to že vůdce musí být silný a případné milosrdenství je považování za slabost.* Navíc, už to že říkáš že vůdce být nechceš z tebe dělá ještě lepšího kandidáta.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 3:09 pm
Shimiru: *Zamračil se na Tatsuyou.* Použil by jsi snad na ně nějaké jutsu? Pokud ano, tak ne nechci. Chci, aby se svobodně rozhodli na čí straně chtějí být. *Dodal, kdy opět sáhl pro piti a napil se, přeci jen Shimiru měl vysoké IQ a mohlo ho napadnout, že Tatsuya je velice silný shinobi, který má ne jeden fígl v rukávu.* Podle toho co jsem slyšel, vy v Kirigakure to řešíte jinak. Nejdříve konáte a pak až myslíte. Pro někoho je to známka dominance, ale já nejsem někdo. Kdo by chtěl vést klan pomocí strachu. *Poté však praštil do stolu, kdy se vylilo jeho pití.* JÁ NEMŮŽU BÝT VŮDCE ROZUMÍŠ ? *Křikl na něj, když v tom servírka sledovala bedlivě Tatsuya a další tři lidé se otočili, kdy všichni bedlivě sledovali právě Tatsuya, nebylo pochyb, že kde nyní jsou není jen tak nějaká restaurace, ale chodili tam především lidé co podporovali právě Manami a stáli za Shimirem.* Promiň omlouvám se. Nechtěl jsem křičet. *Omluvil se Shimiru, když v tom se všichni vrátili zpět ke svým činostem a přestali Tatsuya sledovat.* Chci jen, aby se lidi tady měli dobře, neprahnu po slávě. *Dodal už trochu smutněji, ale stále sebejistě.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 5:00 pm
Tatsuya: *Radši k tomu už neříká vůbec nic, pokud to Shimiru chce takto tak mu to tak nechá.. pokud mu případné problémy nebo prolitá krev za to stojí (odmítnutí pomoci) tak je Tatsuyova povinnost jeho rozhodnutí respektovat. Sice se mu slova Shimirua moc nelíbí ale na jednu stranu má pravdu a tak mu k tomu něco poví.* Ano vláda pomocí strachu není úplně dobrá a současný Mizukage to skutečně řeší tak že první jedná a pak myslí.. prostě ihned vytáhne krveprolití ale já bych to řešil jinak. Kdybych vládl já, vládl bych pevnou rukou ale ne pomocí strachu ale respektu. Mám jistou vizi a jsi druhej komu to povím.. chci Kirigakure změnit a proto bych se rád stal jednou Mizukagem.. sice to je asi jen takový sen, který se nejspíš nevyplní ale rád bych aby se pokusil o změnu Kirigakure k lepšímu, navést politiku jakou se řídí jiným směrem.. podobným ale lepším. *Shimiru je druhý člověk, kterému se Tatsuya s tímto svěřil. Tímto se snaží odvést téma jinam po tom jeho krátkém výbuchu (Shimirua).*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 5:12 pm
Shimiru: * Shimiru pouze skloní hlavu, a poslouchá co mu Tatsuya říká.* Možná máme oba šílené sny. Ty chceš dobro pro svou vesnici a já pro svou. Ovšem je to opravdu šílené ? *Zeptal se spíše sám sebe.* Uvítal bych tvou pomoc, ale bojím se toho, že se do toho zapleteš víc než si myslíš. *Opět se podíval Tatsuyovi do očí.* Vím co se o Kirigakure a Mizukagem říká, a vedoucí Taigajointo sice není takhle radikální, ale nemá k tomu daleko. Nepopravuje, ale tresta a to dost tvrdě, jeho syn Kaito je ještě větší hajzl. Ale rozhlídni se. *Kolem sedělo jen pár lidí, kteří byli na straně právě Raikage a Shimira.* Tenhle malej počet má stejný sen, udělat Kumogakure lepším místem, někteří z nich už obětovali víc než si myslíš, chci jim dopřát ten pocit bezpečí a chci jim dopřát i to, aby byli na svůj klan pyšní, ne aby se za něj styděli jako teď. *Dodal, kdy ukázal prstem ven z okna, kde stála malá holčička s tatínkem.* Tihle jsou budoucnost našeho klanu, a nemůžu dovolit, aby žili v takovém odpadu jakým jsme my.....klan Taigajointo. *Dodal, kdy měl ve svém hlasu odhodlanost, ale zároveň z toho hlasu vycházel neuvěřitelný klid.* Jestli mi chceš pomoct.... *Zasekl se na chvíli a podíval se, se strachem v očích Tatsuyovi do očí.* Tak pokud z toho něco praskne postaráš se Akane.......moji přítelkyni. *Pousmál se mírně jak řekl její jméno a stále se mu díval do očí.* Takhle mi můžeš pomoci.
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 5:40 pm
Tatsuya: *Než Shimiru dokončí svůj dlouhý monolog, Tatsuya mezitím stihne dojít svou porci jídla a tak když už Shimiru končí, Tatsuya odkládá talíř stranou ke kraji stolu aby obsluha věděla že to může odnést.* Upřímně, chtěl jsem ti pomoct a stále chci ale asi jsem si to představoval jinak než se starat o tvoji holku ale pokud si to opravdu přeješ.. chtěl jsem ti jen pomoct snížit ztráty na životech na minimum, kterých se tímto konfliktem nevyhnete ale fajn.. pomůžu ti tak jak si sám budeš přát.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 8:38 pm
Shimiru: *Číšnice přišla ihned odklidit Tatsuyův talíř, kdy ho stále bedlivě sledovala, jako by ho snad střežila.* Nechci ztráty na životech, ale stále jsi mi neřekl jak by jsi to provedl, aby to lidi pochopili. Chci totiž, aby to bylo na nich, ne na tom co chci. *Řekl Shimiru a opět skřížil ruce na prsou.* Možná se, ale jen bojím si říct o pomoc. *Dodal trochu smutněji Shimiru, kdy by nejradši Tatsuyovu pomoc Vzal, ale bál se toho, že by ho skutečně zapletl do věcí, do kterých by neměl.* Proto přesvědč mě o tom jak by jsi mi pomohl. *Dodal, když v tom do hospody vešli dva muži na, které se začal Shimiru najednou soustředit, z jeho pohledu bylo poznat, že tyhle dva zná, ale tihle dva byli na straně právě toho idiota Kaita. V tu chvíli servírka přiběhla k Shimirovi a něco mu pošeptala do ucha, když v tom se podíval opět do očí Tatsuya.* Poslouchám, přeci jen jsi zkušenější a je velká šance, že jsem se jen spletl. Třeba mi opravdu chceš pomoct. *Dodal, ale koutkem oka stále sledoval ty dva muže.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 9:12 pm
Tatsuya: Genjutsu.. šlo by prostě o menší zlo, buď zemřou při boji za svou věc, přičemž nejspíš vezmou i dost lidí, kteří bojují zase za Raikage.. nebo se zamezí krveprolití aspoň u těch pár lidí tím že je pomocí Genjutsu dostanu na tvou stranu, nejlepší na tom je že ani nebudou vědět že změna názoru byla vnucená, budou to považovat za svůj vlastní nápad. Sice tím nemohu ovlivnit celej klan najednou ale chtěl jsem navrhnout že tímto ovlivníš někoho kdo je blízko jejich vedení a bude ti donášet informace, které budou cenné. *Samozřejmě mu to začne vysvětlovat až v moment kdy je obsluha zase pryč, nechce o tom mluvit před dalšími lidmi, čím méně lidí o téhle schopnosti ví, tím lépe pro Tatsuyu.* Chápu že nechceš abych se do toho zapletl ale ty mě do toho netáhneš, je víc než jasné že do toho chci jít dobrovolně, navíc jako eventuelně budoucí Mizukage mi jen připíše body k dobru ve vztahu s Raikage pokud se v tom budu angažovat.. což o tom mém angažování bych byl radši kdyby to zůstalo jen mezi tebou a mnou.. prozatím. *Doufá že Shimiru v tom uvidí opravdu výhodu, přecijen.. pokud bude mít přístup k důležitým informacím mohlo by to zabránit tolika smrtím. Tatsuyovi osobně na tom moc nezáleží, nicméně vidí že z hlediska politiky a veřejného mínění zdejších lidí by to Shimiruovi a Raikage jen pomohlo, kdyby se krveprolití omezilo na minimum.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Tue Mar 22, 2022 10:00 pm
Shimiru: *Položil si prst na bradu, kdy začal přemýšlet. * Možná máš pravdu, ale co až se z toho genjutsu dostanou ? Budou ještě více naštvaní ne ? *Pomyslel si. Ale nakonec se pousmál.* Nepoužijeme to na každého, ale na důležité lidi. Když budou následovat je a oni budou následovat Raikage. Svobodně se k nám přidají. *Dodal.* Pokud by to bylo takhle. Uvítám tvou pomoc. *Pousmál, když si ti dva všimli Shimira a Tatsuya, kdy se začali přibližovat k jejich stolu*Na tyhle dva bacha, mají vlivné rodiče a nečekaně jsou s Taigajointo. *Postavili se hned vedle nich, kdy jeden z nich vzal Shimirovi pití a vypil ho. * Shimiru Ryogui....zase lezeš kam nemáš ?  *Zeptal se muž , kdy Shimiru se stále díval na Tatsuya.* Znáš to Rhyi, nemůžu si pomoct. *Na to se muž podíval na Tatsuya.* Našel sis přítele ? Akane tě snad přestala bavit ? *To byla přesně ta chvíle, kdy se Shimiru sice usmíval, ale ruce zaťal v pěst, kdy se jen tak tak držel, a Tatsuya mohl poznat, že je otázka času, kdy Shimiru bouchne protože právě udeřili do vosího hnízda a mohlo by tohle dopadnou sakra špatně.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Wed Mar 23, 2022 7:00 pm
Tatsuya: To je na tom to nejlepší, účinky toho Genjutsu nevyprchají.. řekněme že bych ho na tebe nyní seslal a vnutil ti myšlenku a názor toho že si zasloužím to abys mě slepě následoval a naslouchal každému mému příkazu, to nejlepší na tom je že ty myšlenky co ti vnutím.. jsou trvalé. Přetrvají i po mé smrti. *Poví Shimiruovi, proto si myslí že ta technika je ideální.. cíl si nikdy neuvědomí že s ním bylo manipulováno. Nicméně když je začnou otravovat ti debílci Tatsuya sáhne ke svému opasku a pak stejnou rukou velice silně dlaní udeří o desku stolu, ruku pak zvedne a ti dva si mohou všimnout že na stolu teď leží ochranná čelenka se znakem Kirigakure, přičemž Tatsuya oba dva (Střídavě) sleduje a to velice pozorně.. ovšem, dá se říct že ten pohled se dá přirovnat k predátorovi, který se chystá skočit po gazele.* Co kdyby sis ty i tvůj kamarád s tím tupým ksichtem dal otočku než vám dám menší výchovnou lekci po vzoru Kirigakure.. hm? *Jedním škubnutím ruky pak z rukávu vyjede jeden kunai a začne se s ním rýpat v desce stolu, dokonce i Shimiru si může všimnout že z Tatsuyi ta krvežíznivost přímo sálá do širokého okolí, můžou to rozpoznat i další lidé. Ta krev člena krvavé mlžné vesnice se nezapře ale tu je ten důvod proč si Tatsuya myslí že by se na Mizukageho hodil, každý jiný Ninja z jeho krajiny by po těch svou už skočil a rozcupoval je na kusy. Tatsuya ale hodlá tu touhu je tu vykuchat využít k tomu aby je zastrašil a vyhl se zbytečnému krveprolití, dříve by něco takového nezvládl ale co podstoupil trénink Senjutsu naučil se dokonale sebekontrole.* Pět.. čtyři… tři..
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Wed Mar 23, 2022 7:23 pm
Shimiru: Zkusit se to může, ale jak říkám jen na ty vlivnější, obyčejné lidi necháme být. *Odpověděl mu Shimiru, poté co nastala ta scéna s muži, jeden byl přeci jen chytřejší a jak viděl čelenku zatáhl druhého muže za ruku, kdy chtěl odejít v očích měl z Tatsuya strach, ovšem ten druhý co provokoval se podíval znova na Shimira.* Už chápu co na něm vidíš, lepší než ta děvka Akane co ? *Začal se smát, když pomalu začal odcházet zpět k baru. Shimiru nebyl nedokázal být ovšem v takové sebekontrole jako Tatsuya a bylo stále vidět, že to v něm bublá, stále se však díval na Tatsuya a ne na toho muže. Bohužel to v něm bouchlo a on nakonec vstal, kdy došel až k tomu muži. Mezitím servírka došla ke stolu a dolila Shimirovi pití.* Tohle nedopadne dobře.... *Řekla tiše před Tatsuyou. Nemyslela ovšem, že by to nedopadlo dobře pro Shimira, ale pro toho muže co si vzal do huby Akane, kdy mu chytl rameno a otočil ho k sobě, tentokrát už to nebyl ten klidný Shimiru.* Zopakuj co jsi řekl. *Jakmile se muž pousmál, Shimiru ho praštil přímo do ohryzku čímž mu znemožnil cokoliv v tu chvíli říct a kopl ho přímo do bránice až se svalil na zem, kdy vytáhl kunai a dal mu ho ke krku.* Ještě jednou tě uvidím v mé blízkosti nebo v blízkosti mých přátel chcípneš jako to zasraný prase rozumíš ?! *Zařval na něj Shimiru, kdy to bylo slyšet přes celou restauraci. Mezitím servírka sledovala co se děje.* Už jsem ho takhle viděla.....zase při nejlepším skončí jen na policejní stanici... *Dodala sklesle, kdy věděla kam se to upíná.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Wed Mar 23, 2022 7:35 pm
Tatsuya: *Vidí ten výbuch, je jasné i bez toho co servírka říká že tohle způsobí problémy.. Shimiru může skončit za mřížemi ale Tatsuya? Přemýšlí jak z toho vybruslit a tak dostane nápad, zvedne se a postaví se přímo za toho „rozumnějšího“ z těch dvou. Je jasné že z Tatsuyi má strach a jak je za ním tak mu položí pravou ruku na pravé rameno a natáhne se mu přes rameno hlavou aby měl tvář přímo u jeho ucha.* Dám ti malou přátelskou radu.. až s ním Shimiru skončí tak pro bezpečí tvého i jeho života ti radím aby nebylo nahlášeno že za to co mu udělal a udělá Shimiru.. možná to tušíš ale radši ti to povím.. není pro mě těžké večer vás kdykoliv navštívit, svět je plný šílených lidí a zločinců co jen tak zabijí takové dva parchanty jako vy během spánku.. určitě nechceš po zbytek svého života spát s jedním okem otevřeným že ne? Lidské tělo je totiž tak křehké.. *Pak mu to rameno stiskne trochu silněji ale ne zase tak moc aby mu tam křičel bolestí, pouze chce posílit ten jeho strach.. ten tón hlasu.. člověku by z toho běhal mráz po zádech.* Navíc víme že oba dva že vy to naše spojenectví potřebujete víc než my dva a nerad ti to říkám ale jsem krve vůdce klanu Kirigakure.. jak by se naše vesnice asi tvářila za to že tu někdo od vás napadl někoho takového? Nevím jak ty ale já si umím představit ten krásný kontrast Kumogakure v plamenech, mrtvol venku na ulicích a potoky krve.. takže co si myslíš? Taky souhlasíš s tím že šlo o pouhou hospodskou rvačku? *Tatsuya to říká fakt tiše, opravdu tak aby to slyšel jen ten jeden. Takto ať mu Shimiru udělá cokoliv, má jistotu že ten frajer udělá cokoliv aby ten zmlácený neřekl ani slovo o tom co se ve skutečnosti stalo. Typy jako jsou tihle totiž zná moc dobře.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Wed Mar 23, 2022 7:41 pm
Shimiru: *I když se Tatsuya přiblížil k tomu muži, nevnímal vůbec nic ani nepostřehl, že se Tatsuya pohnul. Shimira v tuhle chvíli zajímal jen tenhle hajzl, který se teď válel na zemi a Shimiru klečel na něm. Ovšem ten rozumnější muž se pouze zaklepal a pomalu kývl. Po nějaké chvíli Shimiru toho muže pustil a sedl si vedle něho, když ten rozumný sebral svého kamaráda a rychle s ním utíkal pryč. Shimiru zrychleně dýchal, kdy ještě stále zuřil, takže pokud by se k němu někdo dostal blízko nebo na něho sáhl byla velká šance, že by Shimiru sebou cukl, ale nikoho by neudeřil. * Přesně takovýhle hajzlové tuhle vesnici níčí. *Řekl Shimiru, kdy stále rychle dýchal. Nakonec však vstal a zamířil zpět ke stolu.* Dejte mi něco silného... *Objednal si Shimiru, kdy mu donesli i když velice neradi flašku alkoholu, Shimiru poté jen opět ukázal Tatsuyovi, aby se posadil zpět k němu, pokud by tak učinil Shimiru by otevřel flašku a nalil si do sklenice pití a napil se.* Omlouvám se za tohle. Asi mi ujely nervy. Vůbec nevím co to bylo. *Dodal, kdy vypil tu skleničku na ex.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Wed Mar 23, 2022 7:56 pm
Tatsuya: *Pouze sleduje tu dvojku jak utíká se staženým ocasem, dokonce si položí otázku (v duchu) zda ten koho se snažil vyděsit se náhodou neposral. Ne že by v tom vyvolávat v lidech strach dělal často, Tatsuya je spíš na ty činy než na vyhrožování. Je efektivnější děsit někoho, komu jste právě daly do držky a držíte jeho život ve svých rukou ale aby využíval to v jakém světle se Mizukage a jeho Kirigakure prezentuje se moc často neděje.. tohle je vlastně poprvé.* Takovej odpad vesnici nezničí.. tohle je úplně všude. Pouhý odpad co nikdy ničeho nedosáhne a jen si zvyšují ego, protože mají dobrou pokrevní linii. Jenže lidi jako jsme my, jim nakonec stejně vždycky velí a oni se spoléhají na naší ochranu. *Dokonce i v Kirigakure se mezi Ninji někdo takový najde ale ne tolik, protože většina takových neprojde ani přes Geninské Zkoušky, nebo je někdo v rámci výzvy zabije během oficiálního zápasu. Pak se posadí.* Nemusíš se omlouvat, v Kirigakure bych mu za ty řeči zlomil vaz ale tohle je prostě jiná vesnice, jiné zvyky a něco takového si tu nemohu dovolit. Nicméně určitě tě nebudu odsuzovat za menší výbuch nervů.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Wed Mar 23, 2022 8:05 pm
Shimiru: *Stále byl v tom vzteklém modu.* Právě, že tenhle odpad je skoro v celém mém klaně. Kdyby jsi jen věděl v tu chvíli co se mi honilo hlavou a co vše bych mu mohl udělat. *Pousmál se Shimiru, kdy si dolil sklenici a opět se napil. Poté zavolal na servírku, která přinesla druhou skleničku, kterou dala před Tatsuya.* Měl by jsi se taky napit. Střízlivej u nás...to nejde dohromady. *Řekl, kdy Shimiru sice pít přestal, ale o to to pro něj bylo horší jelikož se nyní rychlejí opíjel. Flaška, která byla před nimi už byla skoro prázdná a Shimiru stále jen upíjel, proto číšnice přinesla právě další flašku, aby se mohl napít i Tatsuya.* Víš Tatsuyo, vím, že v Kirigakure to je jiné. Drsnější a tak podobně, ale jak jsi řekl...my jsme tu jiný. *Řekl lehce opilým hlasem.* Víš to s tím Genjutsu je výbornej nápad, jen jsem se (škyt) bál, že to odmítneš. *Dodal, kdy se opět napil.* Takže píj, budeme slavit, že jsi u nás na návštěvě a na toho debila co zdrhl. *Zasmál se.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Wed Mar 23, 2022 9:12 pm
Tatsuya: *Podívá se na tu skleničku, ne že by z toho byl zrovna nadšenej.* Nemohu se úplně opít, spíš nechci.. pár skleniček mě ale nezabije. *Tatsuya se už dávno naučil že v jeho životě je nutné být neustále ve střehu a když se opije nebude to úplně možné. Navíc sám alkoholu moc nefandí a tak to nemá moc rád ale jak řekl.. jedna či dvě skleničky nebudou problém.* Máš pravdu, zde to je jiné ale už jsem si všiml že přes to spojenectví to začíná Kumogakure značně ovlivňovat a vaše kultura se pozvolně mění na tu naší.. Geninské Zkoušky po vzoru krvavých zkoušek u nás se může zdát jako neškodná změna ale může to být jen první krok.. takže doufej že to nezajde moc daleko, protože hodně lidí by tu postupnou změnu nemuselo překousnout. *Nikdy by ho nenapadlo že se to začne měnit tak brzy, ještě za jeho života a že s tím dokonce přijde 2. Raikage.* Tak na to co jsi řekl.. *Poví a napije se společně se Shimiruem, nemá problém do sebe obrátit jednu, dvě a nakonec dokonce i tři skleničky ale víc jich fakt do sebe radši obracet nebude. Nechce riskovat že ho někdo vyprovokuje a on se v tom opilém stavu nezvládne kontrolovat, nerad by pak řešil že tu ze země musí seškrabovat něčí ostatky.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Wed Mar 23, 2022 9:41 pm
Shimiru: *Už značně opilí poslouchá Tatsuya.* Mění nebo ne, tady to změnu potřebuje. Když vidím jaký sráči vedou některé klany. *Řekl kdy se začal smát.* Ty jsi správnej, dosáhneš všeho čeho chceš, jsi vyrovnanej a cílevědomej. *Usmíval se na Tatsuya, kdy se lehce zamotal a znovu se napil.* Připomínáš mi mého bratra, vy dva by jste si mohli podat ruce, kdyby byl naživu. Ale od posledně co jsi se nezměnil. Mě tak napadá, že toho moc o tobě nevím krom tvého chování. *Zamyslel se Shimiru a opět se napil. Shimirovi stačilo opravdu málo na to, aby byl opilí a tím i trochu více upovídaný ovšem mělo to i nevýhodu a to tu, že neznal své limity s alkoholem.* Proto bych rád o tobě něco věděl a neboj nikomu to nepovím. *Usmál se a zamkl si ústa imaginárním klíčem.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Wed Mar 23, 2022 10:14 pm
Tatsuya: To je cílem aby o mém osobním životě vědělo co nejméně lidí, protože čím méně lidí to ví.. tím je menší šance že to využijí proti mé osobě. *Zamyslí se co by mu o sobě ale mohl říct, protože v tomto je Tatsuya prostě dost uzavřený a je pro něj těžké někomu důvěřovat natolik aby mu toho o sobě sdělil tolik. Může za to jak výcvik a výchova v duchu krvavé mlžné vesnice (Kirigakure) ale také jeho dosavadní život.* Tak začnu tím že děda mě od mala vychovával k tomu abych se stal vůdcem vesnice a Vrchním Generálem Ninja jednotek Kirigakure jen aby si skrze mne splnil ambice, takže moje dětství nebylo o dospívání ale byl to prakticky vojenský tábor pro malé děti.. pak mě asi ve 12ti vyhodil na ulici, protože jsem ho přestal poslouchat, pak se mě pokusil skrze žoldáka zabít.. nevím co dalšího bys rád slyšel. Nerad o sobě moc mluvím ale asi dodám že vlastnímu bratrovi sebral oči, protože jsem přicházel o světlo svého Sharinganu.. sice je to moje dvojče, nicméně jsem s ním nevyrůstal a ani ho téměř neznal a ani neznám, navíc je to hledaný Nukenin ale ze sobeckých důvodů jsem mu prostě ty oči sebral a nechal si je implantovat. Myslím že si o mě s tím co o mě už víš dokážeš udělat obrázek.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 8:24 am
Shimiru: *Poslouchá Tatsuya příběh, kdy byl docela zaskočený co vše prožil, i když je pravda, že všechny tyhle zkušenosti z něj udělali shinobim jaký je dnes, a ledacos to vysvětlovalo.* To tam nemáš nic veselého ? *Pousmál se na něj, kdy mu chtěl trochu zvednout náladu a přitom stále pil.* Třeba nějakou dívku ? Nebo tak něco, co je veselé ? Protože zatím to zní až moc depresivně a z toho by se člověk asi zbláznil. *Dodal a stále ho sledoval, Shimirův příběh také nebyl úplně podle pohádky, ale rozhodně to nebylo tak strašné jako u Tatsuya.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 11:40 am
Tatsuya: Dívka by tu byla, bohužel když se mě můj děda pokusil využitím Nukeninského žoldáka zabít, byla tam i ta dívka o které mluvíš a dopadlo to tak že jsem si myslel že zemřela a ona si to stejné myslela o mě, roky jsem se pak nemohl do vesnice vrátit.. nedokázal jsem to a tak jsem byl na několikaletém tréninku nové schopnosti abych mohl dědovi čelit ale když jsem se vrátil zjistil jsem že vesnice mě skutečně prohlásila za mrtvého a že ta dívka žije. Co hůř, žila dál.. což ji nezazlívám a už má jiného chlapa. *Takže dívka tam možná je ale ani s ní to není úplně veselý příběh.* Rozhodl jsem se že se jí ale ani přesto nevzdám.. nejdřív ale musím jak sobě tak i ji zajistit bezpečí tím že zabiju svého dědu.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 12:20 pm
Shimiru: Ten začátek není moc veselý, ale líbí se mi, že máš i jiný cíl než jen stát se Mizukagem. *Pousmál se, a hlava mu spadla na stůl.* AU.... *Alkohol už nad ním bral dost převahu.* Ja---jak se jmenuje ta dívka ? *Zeptal se, kdy měl hlavu stále na stole, ale už více méně byl na mol.* Ale (škyt) mam takový pocit, že tím, že zabiješ svého dědu si to nezlepšíš....budeš hledat další viníky. *Dodal Shimiru, který začal hlavu zvedat, ale nedokázal udržet hlavu rovně.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 2:00 pm
Tatsuya: Jmenuje se Kaede. *Odpoví a pobaveně sleduje jak Shimiru padá hubou na stůl.* Jen chci zabít toho, kdo si zaplatil za mou smrt.. nehodlám čekat až si zaplatí někoho dalšího. *Oponuje mu v tom hledání dalších viníků, ten žoldák co tu zakázku přijal ho moc nezajímá, pouze dělal svou práci ale ten děda.. ten měl takovou drzost že i když chtěl Tatsuyu mrtvého tak neměl na to zkusit to osobně a místo toho si najal někoho jiného, kdo to udělá místo něj. Nevyšlo to, naštěstí pro Tatsuyu a jak jeho děda tak i Tatsuya ví že to byl on a tak je jen otázka času kdy to mezi nimi vyeskaluje v další útok ze strany jeho dědy a tak musí zakročit jako první (Tatsuya).* Já toho zase moc nevím o tobě, tak mi taky něco pověz.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 2:18 pm
Shimiru: *Shimiru už byl v takové náladě, že neměl důvod neříkat Tatsuyovi o sobě. A je pravda, že by se cítil blbě, kdyby teď řekl, že to nestojí za řeč přeci jen se seznamují trochu lépe.* Narodil jsem se jako nejslabší člen rodiny, můj otec mě v době kdy jsem byl genin prodal jedné ženě, která mě adoptovala a žil jsem se dvěmi sourozenci. Starší bratr, který jak už jsem říkal ti byl v hodně ohledech podobný zemřel jen pár centimetrů ode mě, a moje malá sestra, která ani neznala pořádně svět se nedožila osmých narozenin. Nevlastní matka také zmizela, ale naštěstí jsem potkal tu nejlepší holku na světě. *Když mluvil o svých sourozencích tak se jen tak smutně usmíval, ale jak přišlo na jeho přítelkyni usmíval se už šťastně. Podíval se přímo do očí Tatsuya.*A té nikdo nikdy neublíží a ani nebude moct. *Řekl, kdy se stále usmíval a objednal si další flašku, kdy servírka přišla pouze s malou skleničkou..* Už by ho stačilo Shimiru-kun. Tohle je poslední. *Dodala, kdy Shimiru se lehce zakymácel a skleničku do sebe hodil. Hned poté ji zvedl na znak toho, že chce další.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 2:30 pm
Tatsuya: *Shimiru mu o sobě něco poví, ne že by to nebylo zrovna pozitivní.. spíš naopak ale ty pozitivní momenty se v tom vyprávění najdou. Servírka Shimiruovi pak dá jasně najevo že by měl s pitím už skončit ale on se nechce dát odbít.* Myslím že ta mladá slečna má pravdu.. máš dost. Nepřidělávej ji akorát starosti tím že do sebe naleješ další, pokud to nepochopíš od ní tak od Akane bys to pochopil že? Myslím že by s tebou vytřela podlahu za to že ses takhle ožral.. což by udělala i Kaede mě. *Ženský jsou v tomhle všechny stejný, chlap je fakt za žádnou cenu nechce nasrat.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 2:52 pm
Shimiru: *Shimiru položil skleničku zpět na stůl a podíval se opět na Tatsuya. Kdy servírka se na Tatsuya usmála na znak díku.* Ta to taky nemá lehký. Je v armádě stejně jako já. *Zasmál se.* Schválně povídej jaká Kaede je ? Vypadá to, že přeci jen je to takové světlo v tobě. *Usmál se, kdy chtěl změnit téma, ale zároveň chtěl stále rozveselit Tatsuya, přeci jen si toho zažil dost a už by si taky mohl trochu oddechnout.* A neboj tady tihle všichni lidi, těm můžeš důvěřovat. Tedy...pokud důvěřuješ mě. *Dodal, kdy si chtěl vyslechnout Tatsuya*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 3:12 pm
Tatsuya: Jaká je? Tak ráda cestuje, to bude jeden z důvodů proč se stala Lovcem Nukeninů, stejně jako já. *Velkou dávku viny za to nese i to že si myslela že Tatsuya umřel a celá Kirigakure ji ho připomínala a tak si našla způsob aby v té vesnici nemusela trávit moc času.* Je hodně divoká, někdy mi přijde že je jako zvíře ale je s ní velká sranda a je stejně jako já pro každou srandu a špatnost. Když se usmívá tak to je jako kdyby svým úsměvem ozářila všechny stíny a temná zákoutí tohoto světa a je to tak neskutečně milá a empatická žena že kdyby se dostala do situace kdy její rozhodnutí po kterém touží někomu ublíží tak radši ublíží sama sobě než aby ublížila někomu kdo jí je blízký. *Těžko uvěřit že i někdo takový jak ji tu Tatsuya líčí má svou temnější stránku jako Ninja krvavé mlžné vesnice, Kaede má prostě svou osobní stránku a pak tu profesní.* Chápu o co ti jde ale nemusíš o mě mít starosti, jakmile bude ze hry hrozba mého dědy, můžu se zase věnovat Kaede a boje o její srdce, které nyní náleží někomu jinému.. nehodlám se ho ale vzdát.
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 3:18 pm
Shimiru: *Shimiru se nadále usmíval, kdy měl i přivřené trochu oči.* Určitě ti to výjde a jenom ti to přeju. Zní jako fajn holka. *Zasmál se a při jeho slovech si částečně vzpomněl i na Akane.* Hele prožil sis už toho tolik, že se tě snažím jen rozveselit, nikdo přece nechce umřít nešťastný ne ? *Zasmál se a to neměl protože se kousek převážil a hlava mu opět spadla na stůl.* To, že jsi z Kirigakure neznamená....že se musíš chovat jako ostatní z Kirigakure.... *Dodal, když měl hlavu na stole. Shimiru sice byl dost podnapilí, ale přeci jen člověk si svou cestu volí sám, nemusí jít s davem.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 3:39 pm
Tatsuya: Vypadám jako někdo kdo hodlá umřít nešťastný? Jen se neboj, jen tak neumřu a své štěstí najdu, doufám že tou pravou je Kaede a pokud není, tak vždy mohu poznat tu, která je pro mě jako stvořená. *Sleduje Shimura velice pozorně a přemýšlí zda by bylo dobré ho v tomto stavu nechat někde v téhle vesnici, je víc než jasné že Shimiru tu má své nepřátelé a nemluvě o tom že by bylo fakt na hovno kdyby odpadl a usl někde na ulici.* Ninjové Kirigakure nejsou ve svém základu špatní.. pouze si to co je.. co nás naučily berou i do osobního života. Neříkám že si z toho nic nemají brát, jsme a vždy budeme ti drsnější a nenecháme si srát na hlavu ale mnoho z nich to prostě přehání.. to že jsi nejsilnější neznamená že půjdeš někam do ochodu a vezmeš si co chceš jen protože můžeš. Proto je usměrním, naučím je že jsou i lidé.. nicméně. Myslím že máš už dost, co kdybych tě takhle doprovodil domů?
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 4:06 pm
Shimiru: * Shimiru se nadále i když měl hlavu na stole usmíval, když konečně hlavu zvedl a opřel se.* Nikdo v základnu není špatný...jen se mi někdy nelíbí, to až moc brutální chování. *Zasmál se, a když se ho zeptal, že by ho doprovodil domů, jen zvedl ruku a zakroutil hlavou.* To je dobrý, já to zvládnu. *Zasmál se a zvedl se ze židle, kdy se hned musel znovu opřít jinak by spadl .* Nikdy nepodceňuj shinobi z kumogakure ! *Řekl opět docela nahlas a opilí, kdy se zamotal a spadl na zem.* AU ! Nohy blbý !
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 4:10 pm
Tatsuya: *Chce Shimirua nechat jít, dokonce mu v první moment věří že to zvládne ale ten jeho pád mu ukáže že to tak vážně není. Proto na stůl položí peníze za útratu (za sebe) a pak se jednoduše zvedne a jde k ležícímu Shimiruovi na zemi, kterému pomůže na nohy a prostě ho hodlá podepírat během cesty domů.* Svou šanci jsi dostal ale očividně se na těch nohách neudržíš.. takže ti pomůžu a když odmítneš urazím se.. takže jdeme, veď mě. *Hodlá Shimirua z jedné strany podepírat aby mu pomohl udržet se na nohou a je připraven vyrazit směrem jaký Shimiru určí.*
Shimiru / Azazel
Shimiru / Azazel
Poèet pøíspìvkù : 869
Join date : 03. 11. 21
Location : Kumogakure (Sannin)/ Kiri (Gennin)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 4:26 pm
Shimiru: *Jakmile Tatsuya položil peníze na stůl servírka ho ihned zastavila a usmála se.* To máte na účet podniku, za tu pomoc s těmi blbci. *Usmála se, kdy mu peníze vrátila. Shimiru ovšem byl už vcelku mimo.* Ne to je dobrý koukej jak hezky stojím. *Ani si neuvědomil, že ho Tatsuya podepírá, ten blb si myslel, že stojí sám.* Urazíš se ? Proč by jsi to dělal.....zvu tě domů ještě na skleničku ! *Zasmál se Shimiru, kdy ukázal směrem ke svému domu. (Vzhled domu) . * Ty jsi stejně správnej Tatsuyo. *Dodal, kdy se stále usmíval. Ovšem Tatsuya si mohl všimnout, že by ho po cestě sledovali dva muži, ti stejní muži co Shimira hlídali předtím. Jako by ho chránili, ale sledovali je pouze z povzdálí.*
Tatsuya
Tatsuya
Poèet pøíspìvkù : 1342
Join date : 07. 04. 21
Location : Kirigakure no Sato (Shinobigashira)

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Thu Mar 24, 2022 5:12 pm
Tatsuya: *Nějaké ty peníze se tedy vezme ale něco ji tam přecijen nechá (asi polovinu útraty).* Tak tohle berte jako dýško. Kupte si za to něco pěkného na sebe.. někdy se, přijdu podívat zda se to vyplatilo. *No co! Je to prostě chlap a navíc taky má něco upito, takže nebude jednat zase s tak čistou hlavou jako obvykle a když Kaede má chlapa teď, proč si Tatsuya nemůže sem tam s někým filtrovat. Nicméně teď se snaží Shimiruovi pomoct s chůzí ve které mu prostě nevěří že ji zvládne. Shimiru si může myslet že jde sám ale Tatsuyovi je to jedno, prostě mu pomůže dojít až k tomu domu, kam ho Shimiru jak se zdá zve na další skleničku.* „Budu to muset přežít.. s tím jakým tempem chlastá stejně odpadne dřív než se stihnu ožrat na šrot.“ *Přesně v to i doufá že se stane, nechce se ožrat víc než je nutné. Někdo jako Tatsuya (Lovec Nukeninů) už pozná když je někdo sleduje, cítí jejich oči na zádech a navíc cítí tu jejich chakru jak se jich drží. Bude muset doufat že nic neplánují.. pokud ano tak využije Samurajské schopnosti a zmlátí je katanou, kterou nechá zavřenou v pouzdře aby je nezranil.* Hezký dům. *Pochválí mu ho Tatsuya.*
Sponsored content

Tržnice       - Stránka 4 Empty Re: Tržnice

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru